Výsledky závodu: Advanta cup - E1

Datum:
09.08.2013
Místo konání:
Pořadatel:
DOB - KOB Dobruška
Mapa:
Ředitel závodu:
Hlavní rozhodčí:
Stavitel tratí:
Protokol:
První etapa proběhla dle harmonogramu za zataženého počasí 23°C, kdy cca v 2/3 závodu prošla prostorem závodu krátká intenzivní bouřka. K závodu se přihlásilo 513 závodníků, cílem proběhlo 508 závodníků. Lékař v cíli ošetřil několik drobných zranění. Nebyl podán protest, hlavní rozhodčí schválil závod ve všech kategoriích.
Kategorie:
D10     D12     D14     D16     D18     D21A     D21B     D35A     D35B     D45A     D45B     D55     D65     H10     H12     H14     H16     H18     H21A     H21B     H35A     H35B     H45A     H45B     H55A     H55B     H65     H75     HDR     P     T    
D10
1.60 km, 25 m, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Martanová Lea VLI0555 C Slavia Liberec orienteering 17:15
2. Kovářová Lucie MAS0350 C KČT Aš 20:41 + 3:26
3. Čapková Anna PHK0451 C OK 99 Hradec Králové 21:45 + 4:30
4. Bednaříková Emma VLI0359 C Slavia Liberec orienteering 23:26 + 6:11
5. Janečková Josefína EKP0351 C VŠTJ Ekonom Praha 23:45 + 6:30
6. Nešporová Marie TTR0351 C OOB Třebíč 24:46 + 7:31
7. Nehasilová Veronika LDC0350 C KOB Děčín 27:38 + 10:23
8. Komárková Jindra SJH0453 C SJH Jindřichův Hradec 28:36 + 11:21
9. Beníšková Klára Barbora LME0450 C SK Los Mělník 35:00 + 17:45
10. Havlová Kateřina VRL0552 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 37:37 + 20:22
11. Černíková Zuzana DOB0555 C KOB Dobruška 45:42 + 28:27
D12
1.60 km, 25 m, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Martanová Elin VLI0252 C Slavia Liberec orienteering 13:46
2. Vyhnálková Marie MFP0151 B VŠSK MFF UK Praha 13:47 + 0:01
3. Kalousková Marie DKP0151 B Oddíl OB Kotlářka 14:19 + 0:33
4. Jelínková Zuzana CHC0151 C K.O.B. Choceň 19:00 + 5:14
5. Brylak Karolina 19P0050 C Tukan Iwiny 19:13 + 5:27
6. Suková Hana PZR0252 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 19:53 + 6:07
7. Pulda Aleksandra 19P0200 C Tukan Iwiny 20:42 + 6:56
Havlová Klára VRL0152 C OOS TJ Spartak Vrchlabí DISK
D14
1.80 km, 25 m, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Firešová Markéta ZBM9951 A SK Žabovřesky Brno 12:56
2. Kubecová Kateřina STB9999 A TJ Stadion Nový Bor 13:28 + 0:32
3. Dědková Teodora TAP0051 B KOB TRETRA Praha 14:37 + 1:41
4. Šklíbová Veronika SRK0153 B SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou 15:29 + 2:33
5. Novotná Tereza ZLH0051 B OOB TJ Zlaté Hory 17:07 + 4:11
6. Bednaříková Adéla VLI0059 C Slavia Liberec orienteering 23:04 + 10:08
7. Lišková Hana KPY9951 C SKOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 26:04 + 13:08
D16
1.80 km, 35 m, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Fukalová Hana AOV9850 A OOB TJ Baník Ostrava 15:02
2. Vyhnálková Barbora MFP9850 A VŠSK MFF UK Praha 15:10 + 0:08
3. Vývodová Jana MOV9852 A SKOB Ostrava 16:13 + 1:11
4. Zemánková Tereza SRK9752 A SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou 16:37 + 1:35
5. Nedbálková Hana ZBM9755 B SK Žabovřesky Brno 18:04 + 3:02
6. Veljačiková Hana SCP9750 C OK Sparta Praha 19:48 + 4:46
7. Dundáčková Julie SJH9853 B SJH Jindřichův Hradec 19:49 + 4:47
8. Novotná Klára ZLH9851 B OOB TJ Zlaté Hory 20:01 + 4:59
D18
2.00 km, 35 m, 16 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Myslivcová Markéta SHK9650 C TJ Slavia Hradec Králové 18:22
2. Fukalová Martina AOV9550 B OOB TJ Baník Ostrava 19:57 + 1:35
3. Košková Anička LLI9550 C TJ Loko Liberec 20:59 + 2:37
D21A
2.20 km, 35 m, 18 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 8728
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Jakobová Adélka UOL9052 E SK UP Olomouc 15:26 8830
2. Hrstková Vladěna PGP8753 R SK Praga 15:41 + 0:15 8691
3. Rufferová Iva TUR8354 E OOB TJ Turnov 15:43 + 0:17 8672
4. Hrušková Barbora ZBM9354 R SK Žabovřesky Brno 15:47 + 0:21 8635
5. Hepnerová Martina SHK8152 E TJ Slavia Hradec Králové 16:08 + 0:42 8439
6. Folbrechtová Šárka BOR9051 C OK Jiskra Nový Bor 16:10 + 0:44 8421
7. Haniszewska Angelika 19P9550 C Tukan Iwiny 16:14 + 0:48
8. Dlouhá Marie DKP8756 R Oddíl OB Kotlářka 16:19 + 0:53 8337
9. Szeliga Małgorzata 19P9350 C Tukan Iwiny 16:20 + 0:54
10. Košárková Iva AOP8152 C Přátelé orientačního běhu Opava 16:25 + 0:59 8281
11. Teplá Karolína SHK9251 R TJ Slavia Hradec Králové 16:27 + 1:01 8262
12. Kožinová Jana PGP6651 C SK Praga 17:03 + 1:37 7927
13. Chmelařová Michaela SHK9151 C TJ Slavia Hradec Králové 17:27 + 2:01 7703
14. Kopcová Michaela KRN8456 C KOS TJ Lokomotiva Krnov 17:43 + 2:17 7554
15. Rychlá Pavlína KRN8559 C KOS TJ Lokomotiva Krnov 17:57 + 2:31 7424
16. Kožinová Zuzana PGP9650 A SK Praga 18:00 + 2:34 7396
17. Hančová Marie SNA8255 C TJ START Náchod 18:36 + 3:10 7061
18. Kociánová Lenka VBM8553 C VSK Mendelu Brno 18:55 + 3:29 6884
19. Zamazalová Kateřina TAP9053 C KOB TRETRA Praha 19:02 + 3:36 6818
20. Fundová Eliška SHK9351 A TJ Slavia Hradec Králové 19:07 + 3:41 6772
21. Gabrovská Lucie TAP8854 C KOB TRETRA Praha 19:14 + 3:48 6707
22. Staňková Lucie DOB8756 C KOB Dobruška 19:34 + 4:08 6520
23. Petrová Tereza AOV8750 C OOB TJ Baník Ostrava 19:38 + 4:12 6483
24. Chumová Jana SLP7451 C OOB Slavia Praha 19:43 + 4:17 6437
25. Beranová Barbora BOR9159 C OK Jiskra Nový Bor 20:02 + 4:36 6260
26. Kopáčková Iva CHT8851 C OOB SK Chrast 20:11 + 4:45 6176
27. Kašparová Šárka AOP7251 C Přátelé orientačního běhu Opava 20:55 + 5:29 5766
28. Černíková Barbora DOB7878 C KOB Dobruška 21:15 + 5:49 5580
29. Uhrová Zuzana VSP8050 C USK Praha 22:05 + 6:39 5114
30. Fólová Martina TJN8853 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 23:03 + 7:37 4574
Smutná Pavla VAM8651 C OOB Vamberk DISK 0
Myslivcová Pavla SHK9352 R TJ Slavia Hradec Králové DISK 0
D21B
2.00 km, 35 m, 16 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 5318
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Dubnová Kateřina LDC9151 C KOB Děčín 18:53 5530
2. Hojná Silvie SCP7950 C OK Sparta Praha 19:37 + 0:44 5332
3. Pavlíková Jitka LIT8352 C KOB Chemopetrol Litvínov 20:31 + 1:38 5088
4. Peremská Dana SRK9351 C SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou 20:41 + 1:48 5043
5. Kvapilová Jana TUR7850 C OOB TJ Turnov 21:28 + 2:35 4831
6. Venclová Veronika ZAM8251 C OB T.J. Sokol Žamberk 21:46 + 2:53 4750
7. Hendrychová Zuzana ZBM8954 C SK Žabovřesky Brno 21:55 + 3:02 4710
8. Kočí Jana AOP8850 C Přátelé orientačního běhu Opava 22:08 + 3:15 4651
9. Janečková Dagmar EKP6550 C VŠTJ Ekonom Praha 23:24 + 4:31 4308
10. Mátlová Pavlína ASU9392 C Magnus Orienteering 23:26 + 4:33 4299
11. Šponarová Lucie ZAM9151 C OB T.J. Sokol Žamberk 23:36 + 4:43 4254
12. Šípová Jana FSP8353 C VŠTJ Stavební fakulta Praha 23:49 + 4:56 4196
13. Hostinská Jana VAM8451 C OOB Vamberk 23:58 + 5:05 4155
14. Pavlíková Klára LIT7451 C KOB Chemopetrol Litvínov 24:53 + 6:00 3907
15. Winklerová Hanna LPM8051 C OK Lokomotiva Plzeň 24:58 + 6:05 3885
16. Chloupková Jana SLP5951 C OOB Slavia Praha 25:09 + 6:16 3835
17. Zitková Radka LPU7958 C OK Lokomotiva Pardubice 25:27 + 6:34 3754
18. Borovičková Lenka FSP7350 C VŠTJ Stavební fakulta Praha 25:28 + 6:35 3750
19. Procházková Lucie ADA7651 C OOB TJ Spartak Adamov 26:21 + 7:28 3511
20. Jirásková Pavla FSP7950 C VŠTJ Stavební fakulta Praha 27:27 + 8:34
21. Doležalová Lenka SHK8256 C TJ Slavia Hradec Králové 27:32 + 8:39 3191
22. Müllerová Petra VAM9098 C OOB Vamberk 27:43 + 8:50 3141
23. Hruskova Kristyna YBM9151 C Klub turistů a lyžařů Brno 27:58 + 9:05
24. Zajícová Markéta TAP9054 C KOB TRETRA Praha 29:53 + 11:00 2555
25. Rydlová Eva FSP8989 C VŠTJ Stavební fakulta Praha 30:04 + 11:11 2506
26. Dubnová Kateřina LDC8250 C KOB Děčín 31:08 + 12:15 2217
27. Petrvalská Olívia LME9150 C SK Los Mělník 32:00 + 13:07 1983
28. Pavlíková Romana FSP8950 C VŠTJ Stavební fakulta Praha 32:58 + 14:05 1722
Hladká Petra KOR7950 C OB DDM Kostelec nad Orlicí DISK
Borovičková Jana FSP9455 C VŠTJ Stavební fakulta Praha DISK 0
D35A
2.00 km, 25 m, 19 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Křivdová Lenka 2PC1350 C 20:18
2. Vildmonová Pavla LBE7451 C TJ Lokomotiva Beroun 20:24 + 0:06
3. Nehasilová Zuzana LDC7150 C KOB Děčín 21:41 + 1:23
4. Růžičková Kamila PHK7153 C OK 99 Hradec Králové 21:46 + 1:28
5. Šklíbová Jana SRK7651 C SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou 21:52 + 1:34
6. Dvořáčková Jana TTR7852 C OOB Třebíč 22:05 + 1:47
7. Filipová Ivana SRK7373 C SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou 22:09 + 1:51
8. Vandasová Markéta VAM7250 C OOB Vamberk 22:30 + 2:12
9. Myslivcová Lenka SHK7051 C TJ Slavia Hradec Králové 24:26 + 4:08
9. Kovářová Jitka MAS7350 C KČT Aš 24:26 + 4:08
11. Rožková Petra MFP7551 C VŠSK MFF UK Praha 24:48 + 4:30
12. Kubečková Zdena PHK7551 C OK 99 Hradec Králové 25:41 + 5:23
13. Bendáková Jitka LTU6951 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 26:29 + 6:11
14. Hrušková Lenka YBM6251 C Klub turistů a lyžařů Brno 30:48 + 10:30
15. Nešporová Marie TTR7251 C OOB Třebíč 33:49 + 13:31
D35B
1.80 km, 35 m, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Šimková Markéta LME7755 C SK Los Mělník 19:12
2. Kuželová Michaela FSP7851 C VŠTJ Stavební fakulta Praha 19:42 + 0:30
3. Marečková Kateřina CHT7551 C OOB SK Chrast 21:10 + 1:58
4. Kubecová Jana STB7399 C TJ Stadion Nový Bor 24:52 + 5:40
5. Bednaříková Daniela VLI7759 C Slavia Liberec orienteering 25:16 + 6:04
6. Junková Petra STH7451 C SK Studenec 25:31 + 6:19
7. Langrová Monika SHK7251 C TJ Slavia Hradec Králové 27:01 + 7:49
8. Hájková Michaela BBM7750 C BETA URSUS Orienteering 27:06 + 7:54
9. Ždimerová Monika LME6950 C SK Los Mělník 29:28 + 10:16
10. Rydlová Jana VIC7752 C OB Vizovice 39:18 + 20:06
Martanová Daniela VLI7452 C Slavia Liberec orienteering DISK
Zemánková Eva SRK7452 C SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou DISK
D45A
1.70 km, 25 m, 16 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kosová Michaela SRK6752 C SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou 18:03
2. Hlavová Miroslava KON6389 C KOB Konice 18:26 + 0:23
3. Hrstková Dana SJI6051 C OK Jihlava 20:13 + 2:10
4. Němečková Jarmila OKP6650 C SK OK 24 Praha 21:15 + 3:12
5. Jakubecz Andrea 18H6750 C 22:11 + 4:08
6. Chmelařová Marie SHK6352 C TJ Slavia Hradec Králové 23:25 + 5:22
7. Kavková Dana SCP6150 C OK Sparta Praha 24:23 + 6:20
8. Müllerová Zorka VAM6767 C OOB Vamberk 24:51 + 6:48
9. Kettnerová Lenka HCE6450 C TJ Sokol Hostivice 25:40 + 7:37
10. Mrázová Pavla DCE5550 C KOB Dobřichovice 25:51 + 7:48
Tichá Jana TJH6451 C TJ OK Tolar Jindřichův Hradec DISK
Procházková Miluše DCE5450 C KOB Dobřichovice DISK
D45B
1.60 km, 25 m, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Jašková Monika TBM6363 C KOS TJ Tesla Brno 19:37
2. Jelínková Marta CHC6751 C K.O.B. Choceň 20:14 + 0:37
3. Veverková Yveta VAM6452 C OOB Vamberk 22:12 + 2:35
4. Nožková Dagmar ZAM6251 C OB T.J. Sokol Žamberk 22:50 + 3:13
5. Vlachová Hana VRL6251 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 23:09 + 3:32
6. Kulová Jana VAM6550 C OOB Vamberk 23:13 + 3:36
7. Rückerová Olga LTU6751 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 23:18 + 3:41
8. Peřinková Irena BBM6550 C BETA URSUS Orienteering 23:23 + 3:46
9. Syslová Iva TTR6151 C OOB Třebíč 23:56 + 4:19
10. Cabalková Ivana ZAM6351 C OB T.J. Sokol Žamberk 24:04 + 4:27
11. Zimmermannová Milena KRE6851 C OOB TJ Sokol Křemže 26:53 + 7:16
12. Zelenková Lenka PHK6152 C OK 99 Hradec Králové 27:33 + 7:56
13. Mudrová Martina HCE6451 C TJ Sokol Hostivice 28:06 + 8:29
14. Dubnová Lenka LDC6651 C KOB Děčín 28:21 + 8:44
15. Peremská Dana SRK6351 C SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou 31:59 + 12:22
D55
1.60 km, 25 m, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Jansová Alena CHT5852 C OOB SK Chrast 23:04
2. Novotná Jiřina LPU5654 C OK Lokomotiva Pardubice 23:06 + 0:02
3. Doležalová Vlasta PGP5550 C SK Praga 23:54 + 0:50
4. Eremiášová Jana TBM5451 C KOS TJ Tesla Brno 24:37 + 1:33
5. Procházková Helena TBM5351 C KOS TJ Tesla Brno 24:55 + 1:51
6. Křížová Zdenka PZR5051 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 25:23 + 2:19
7. Kolaříková Věra SBK5251 C KOB Start Blansko 26:18 + 3:14
8. Martincová Helena ZAM5051 C OB T.J. Sokol Žamberk 28:04 + 5:00
9. Seifertová Marie SBK5555 C KOB Start Blansko 30:16 + 7:12
10. Smičková Eva KON5887 C KOB Konice 30:58 + 7:54
11. Šilerová Zdena NNN5050 C NNN/Neregistrovaní 32:44 + 9:40
12. Jelínková Dagmar TZL5757 C SKOB Zlín 34:36 + 11:32
13. Podhorská Věra FJI5252 C SK FREE Jihlava 35:47 + 12:43
14. Slámová Hana TBM4951 C KOS TJ Tesla Brno 47:59 + 24:55
D65
1.60 km, 25 m, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kohoutová Jitřenka UVP4850 C Slovan Praha 26:10
2. Suchánková Libuše SOP4851 C OOB TJ Slezan Opava 26:32 + 0:22
3. Malá Marie LPU4753 C OK Lokomotiva Pardubice 33:21 + 7:11
4. Nejezchlebová Věra KAS4551 C KOB Kamenický Šenov 37:02 + 10:52
5. Lhotská Hana ZAM4651 C OB T.J. Sokol Žamberk 39:16 + 13:06
H10
1.60 km, 25 m, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kožina Štěpán PGP0300 C SK Praga 13:35
2. Pachnik Stanisław 19P0300 C Tukan Iwiny 16:34 + 2:59
3. Novotný Erik ZLH0301 C OOB TJ Zlaté Hory 18:18 + 4:43
4. Dundáček Karel SJH0401 C SJH Jindřichův Hradec 19:38 + 6:03
5. Kužel Jan FSP0400 C VŠTJ Stavební fakulta Praha 19:40 + 6:05
6. Rožek Vojtěch MFP0501 C VŠSK MFF UK Praha 21:19 + 7:44
7. Černík David DOB0303 C KOB Dobruška 22:02 + 8:27
8. Bukovác Filip 27S0501 C Farmaceut Bratislava 24:36 + 11:01
9. Martínek Jaroslav KPY0300 C SKOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 24:47 + 11:12
10. Doucha Martin SNA0501 C TJ START Náchod 25:17 + 11:42
11. Dvořáček Jakub TTR0302 C OOB Třebíč 26:19 + 12:44
12. Rožek Vilém MFP0301 C VŠSK MFF UK Praha 27:01 + 13:26
13. Zelenka Vincent KPY0400 C SKOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 30:44 + 17:09
14. Dvořáček Tomáš TTR0503 C OOB Třebíč 40:24 + 26:49
Pavlík Matěj LIT0401 C KOB Chemopetrol Litvínov DISK
Pulda Eryk 19P0500 C Tukan Iwiny DISK
Bednařík Vilém VLI0509 C Slavia Liberec orienteering DISK
H12
1.60 km, 25 m, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Mareček Šimon CHT0202 B OOB SK Chrast 13:05
2. Langr Jan SHK0101 B TJ Slavia Hradec Králové 14:28 + 1:23
3. Paleček Ondřej SRK0103 B SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou 14:33 + 1:28
4. Locker Daniel SRK0200 C SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou 18:13 + 5:08
5. Kovář Ondřej MAS0200 C KČT Aš 19:37 + 6:32
6. Nešpor Jan TTR0101 B OOB Třebíč 22:37 + 9:32
Pavlík Ondřej LIT0101 C KOB Chemopetrol Litvínov DISK
H14
1.80 km, 25 m, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Tryzna Matěj VRL0004 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 23:52
2. Jelínek Tomáš CHC9903 C K.O.B. Choceň 32:48 + 8:56
H16
1.90 km, 35 m, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Netuka Vojtěch SHK9701 A TJ Slavia Hradec Králové 12:53
2. Wieczorek Marcin 19P9600 C Tukan Iwiny 13:29 + 0:36
3. Ptáček Patrik BBM9800 B BETA URSUS Orienteering 14:06 + 1:13
4. Locker Tomáš SRK9802 B SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou 14:29 + 1:36
5. Hájek Jakub SHK9802 B TJ Slavia Hradec Králové 14:54 + 2:01
6. Borovička Tomáš FSP9801 B VŠTJ Stavební fakulta Praha 18:19 + 5:26
7. Drozd Michal BBM9701 B BETA URSUS Orienteering 18:22 + 5:29
8. Peřinka Šimon BBM9700 C BETA URSUS Orienteering 18:32 + 5:39
9. Rusz Vratislav KUN9801 C TJ Sokol Kunvald 24:17 + 11:24
H18
2.10 km, 35 m, 17 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Křivda Martin CHC9501 A K.O.B. Choceň 13:52
2. Záděra Pavel BBM9500 A BETA URSUS Orienteering 14:02 + 0:10
3. Ptáček Pavel BBM9600 A BETA URSUS Orienteering 14:22 + 0:30
4. Slíva Jan LCE9602 A OOB TJ Slovan Luhačovice 15:01 + 1:09
5. Landovský Jakub PGP9601 B SK Praga 16:35 + 2:43
6. Ptáček Martin SRK9509 B SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou 19:31 + 5:39
7. Dušek Martin ZAM9602 B OB T.J. Sokol Žamberk 20:15 + 6:23
H21A
2.30 km, 35 m, 20 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 9197
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Kamenický Jakub PHK9104 C OK 99 Hradec Králové 13:45 9530
2. Udržal Tomáš LPU8002 E OK Lokomotiva Pardubice 14:31 + 0:46 9036
3. Mudrák Štěpán LCE9601 A OOB TJ Slovan Luhačovice 14:33 + 0:48 9014
4. Minář Marek ASU9444 A Magnus Orienteering 14:43 + 0:58 8907
5. Dvořáček Radek ASU9445 A Magnus Orienteering 14:54 + 1:09 8789
6. Hubáček Jonáš LCE9501 A OOB TJ Slovan Luhačovice 14:57 + 1:12 8756
7. Kettner Lukáš KAM9403 A SK Kamenice 15:01 + 1:16 8714
8. Kořínek Tomáš BOR9007 C OK Jiskra Nový Bor 15:09 + 1:24 8628
9. Losman Petr PHK7901 E OK 99 Hradec Králové 15:10 + 1:25 8617
10. Jurczyk Tomasz 51P9400 C 15:12 + 1:27
11. Henych Martin SJC8601 R Sportcentrum Jičín 15:15 + 1:30 8563
12. Veselý Jakub PGP9503 A SK Praga 15:27 + 1:42 8434
12. Makovský Jakub TAP8511 C KOB TRETRA Praha 15:27 + 1:42 8434
14. Hepner David SHK7601 C TJ Slavia Hradec Králové 15:28 + 1:43 8423
15. Pavlovec Jan BOR9503 A OK Jiskra Nový Bor 15:35 + 1:50 8348
16. Grundmann Jan LPU9410 A OK Lokomotiva Pardubice 15:39 + 1:54 8305
16. Pachnik Wojciech 19P9100 C Tukan Iwiny 15:39 + 1:54
18. Vlach Jiří AOV7900 C OOB TJ Baník Ostrava 15:40 + 1:55 8294
19. Kettner Vojtěch KAM9601 A SK Kamenice 15:41 + 1:56 8284
20. Komanec Václav SHK8406 C TJ Slavia Hradec Králové 15:43 + 1:58 8262
21. Rychlý Pavel KRN8505 C KOS TJ Lokomotiva Krnov 15:51 + 2:06 8176
22. Terpai Dmytro 45P8500 C 15:53 + 2:08
23. Navrátil Tomáš ASU8817 C Magnus Orienteering 15:54 + 2:09 8144
24. Váňa Martin TUR8401 C OOB TJ Turnov 15:57 + 2:12 8112
25. Justa Pavel PHK8701 C OK 99 Hradec Králové 16:02 + 2:17 8058
26. Veverka Tomáš VAM8401 C OOB Vamberk 16:09 + 2:24 7983
27. Azeb Karim PHK9110 C OK 99 Hradec Králové 16:11 + 2:26 7961
28. Kopec Tomáš KRN8203 C KOS TJ Lokomotiva Krnov 16:14 + 2:29 7929
29. Grundman Vojtěch CHC8801 C K.O.B. Choceň 16:22 + 2:37 7843
30. Baier Martin TUR7603 R OOB TJ Turnov 16:23 + 2:38 7832
31. Zelenka Tomáš PHK9001 C OK 99 Hradec Králové 16:24 + 2:39 7822
31. Pospíšil Ondra DKP8717 C Oddíl OB Kotlářka 16:24 + 2:39 7822
33. Zháňal Jan ZBM8721 C SK Žabovřesky Brno 16:33 + 2:48 7725
34. Johanovský Tomáš DKP8500 C Oddíl OB Kotlářka 16:38 + 2:53 7671
35. Pýcha Lukáš SNA8402 C TJ START Náchod 16:40 + 2:55 7650
35. Kalous Vladislav EKP7702 C VŠTJ Ekonom Praha 16:40 + 2:55 7650
37. Klícha Martin VAM8811 C OOB Vamberk 16:41 + 2:56 7639
38. Krmaš Václav SRK8001 C SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou 16:42 + 2:57 7628
39. Babych Serhiy 45P8300 C 16:44 + 2:59
40. Khýn Vítězslav DOB8304 C KOB Dobruška 16:46 + 3:01 7585
41. Košárek Pavel AOP7102 C Přátelé orientačního běhu Opava 16:50 + 3:05 7542
42. Vrabec Ondřej SCP8303 C OK Sparta Praha 16:52 + 3:07 7521
43. Sokalski Dariusz 46F8400 C 16:55 + 3:10
44. Doucha Jiří SNA7105 C TJ START Náchod 16:57 + 3:12 7467
45. Pašek František KAM7600 C SK Kamenice 17:01 + 3:16 7424
46. Suchý Petr LPM7820 C OK Lokomotiva Plzeň 17:05 + 3:20 7381
47. Mrázek Jiří DKP7911 C Oddíl OB Kotlářka 17:13 + 3:28 7295
48. Bašus Petr SCP7400 C OK Sparta Praha 17:19 + 3:34 7231
49. Karvánek Matouš BOR9006 C OK Jiskra Nový Bor 17:22 + 3:37 7199
50. Moskva Roman ZLH7501 C OOB TJ Zlaté Hory 17:26 + 3:41 7156
51. Čech Jan FSP7900 C VŠTJ Stavební fakulta Praha 17:27 + 3:42 7145
52. Hanč Petr VRL8001 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 17:49 + 4:04 6908
53. Rožek David MFP7403 C VŠSK MFF UK Praha 17:56 + 4:11 6833
54. Hodek Michal TAP8808 C KOB TRETRA Praha 17:57 + 4:12 6823
55. Martan Jiří VLI7300 C Slavia Liberec orienteering 17:59 + 4:14 6801
56. Uhlíř Marek LBE9400 A TJ Lokomotiva Beroun 18:08 + 4:23 6704
57. Pavlík Libor LIT7605 C KOB Chemopetrol Litvínov 18:14 + 4:29 6640
58. Zajíc Vítězslav TAP8610 C KOB TRETRA Praha 18:22 + 4:37 6554
59. Kočí Martin VBM8702 C VSK Mendelu Brno 18:29 + 4:44 6479
60. Rohel Marek AOV9401 C OOB TJ Baník Ostrava 18:44 + 4:59 6318
60. Jansa Jiří CHT8402 C OOB SK Chrast 18:44 + 4:59 6318
62. Khel Richard SCP7500 C OK Sparta Praha 18:55 + 5:10 6199
63. Sedlák Radek SNA7501 C TJ START Náchod 19:07 + 5:22 6070
64. Loniewski Grzegorz 46F8200 C 19:13 + 5:28
64. Stoszek Jakub AOP8300 C Přátelé orientačního běhu Opava 19:13 + 5:28 6006
66. Komárek Arnošt TJH7701 C TJ OK Tolar Jindřichův Hradec 19:22 + 5:37 5909
67. Lepšík Petr BOR8202 C OK Jiskra Nový Bor 20:15 + 6:30 5340
68. Janeček Jura EKP6701 C VŠTJ Ekonom Praha 20:17 + 6:32 5318
68. Tichý Martin TJH6401 C TJ OK Tolar Jindřichův Hradec 20:17 + 6:32 5318
70. Vondra Jiří FSP7600 C VŠTJ Stavební fakulta Praha 20:34 + 6:49 5136
70. Matoušek Petr EKP7503 C VŠTJ Ekonom Praha 20:34 + 6:49 5136
72. Zaoral Pedros TJN7904 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 21:37 + 7:52 4459
73. Pavlík Bronislav LIT8201 C KOB Chemopetrol Litvínov 22:48 + 9:03 3696
74. Bukovác Maroš 27S7601 C Farmaceut Bratislava 34:51 + 21:06
75. Kavan Tomáš TBM8603 C KOS TJ Tesla Brno 56:17 + 42:32 0
Beneš Jan SJC8703 C Sportcentrum Jičín DISK 0
Kalous Antonín KON7708 C KOB Konice DISK 0
H21B
2.30 km, 35 m, 17 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 5461
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Koblížek Kamil KUO8001 C KOB Ústí nad Orlicí 16:05 5811
2. Dneboský František 24C8000 C OK Vršovice 17:31 + 1:26
2. Hladký Viktor VAM8201 C OOB Vamberk 17:31 + 1:26 5355
4. Remeš Petr SHK9999 C TJ Slavia Hradec Králové 17:52 + 1:47
5. Fukátko Jan LPU8105 C OK Lokomotiva Pardubice 17:56 + 1:51 5223
6. Suchomel Vít MBM8448 C O-mikron 18:27 + 2:22 5058
7. Kovács Boldizsár 18H9100 C 18:30 + 2:25
8. Duben Jiří LDC8101 C KOB Děčín 18:43 + 2:38 4974
9. Vlach Oldřich AOV7700 C OOB TJ Baník Ostrava 18:50 + 2:45 4937
10. Kořan Pavel VBM7401 C VSK Mendelu Brno 19:01 + 2:56 4878
11. Slavík Pavel SNA7349 C TJ START Náchod 19:06 + 3:01 4852
12. Jašek Otakar ZBM9422 C SK Žabovřesky Brno 19:18 + 3:13 4788
13. Zitka Adam LPU8402 C OK Lokomotiva Pardubice 19:27 + 3:22 4741
14. Procházka Jiří ADA7512 C OOB TJ Spartak Adamov 19:39 + 3:34 4677
15. Vančura Martin TJN8002 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 20:13 + 4:08 4497
15. Duben Jan LDC8501 C KOB Děčín 20:13 + 4:08 4497
17. Denemarek Ivo BBM7901 C BETA URSUS Orienteering 20:24 + 4:19 4439
18. Hegner Lukáš LPM8104 C OK Lokomotiva Plzeň 21:24 + 5:19 4121
19. Tejkal Jan ADA8110 C OOB TJ Spartak Adamov 21:53 + 5:48 3967
20. Kutlvašr Ruda VRL7601 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 22:01 + 5:56 3925
21. Procházka Martin LTU8101 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 22:03 + 5:58 3914
22. Ryjáček Jan LPM8004 C OK Lokomotiva Plzeň 22:11 + 6:06 3872
23. Kubec Pavel STB6601 C TJ Stadion Nový Bor 22:48 + 6:43 3676
24. Kohl Jiří KPY6201 C SKOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 23:04 + 6:59 3591
25. Kalousek Tomáš ZAM8901 C OB T.J. Sokol Žamberk 25:32 + 9:27 2807
26. Thiemel Jiří ASU8948 C Magnus Orienteering 26:11 + 10:06 2601
27. Dlouhý Josef 97C9100 C 26:45 + 10:40
28. Havlůj František DKP8308 C Oddíl OB Kotlářka 28:55 + 12:50 1732
29. Chum Jaroslav SLP6601 C OOB Slavia Praha 31:58 + 15:53 763
H35A
2.00 km, 35 m, 20 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Švadlena Pavel CHC7502 C K.O.B. Choceň 14:38
2. Junek Petr STH7801 C SK Studenec 14:45 + 0:07
3. Nehasil David BOR7713 C OK Jiskra Nový Bor 14:47 + 0:09
4. Nehasil Vladislav LDC7101 C KOB Děčín 15:46 + 1:08
5. Pachnik Dariusz 19P6900 C Tukan Iwiny 15:53 + 1:15
6. Skripnik Ondřej FSP7502 C VŠTJ Stavební fakulta Praha 16:18 + 1:40
7. Kurfürst Pavel FSP7400 C VŠTJ Stavební fakulta Praha 16:22 + 1:44
8. Kužel Tomáš FSP7610 C VŠTJ Stavební fakulta Praha 16:38 + 2:00
9. Berger Tomáš MOV6901 C SKOB Ostrava 16:44 + 2:06
10. Novotný Tomáš ZLH7001 C OOB TJ Zlaté Hory 16:56 + 2:18
11. Kovář Vladimír MAS7200 C KČT Aš 17:13 + 2:35
12. Kraus Petr SJC7303 C Sportcentrum Jičín 17:14 + 2:36
13. Mareček Petr CHT6901 C OOB SK Chrast 17:18 + 2:40
14. Šklíba Jan SRK7501 C SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou 17:22 + 2:44
15. Killar Marek LTU6801 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 17:39 + 3:01
16. Müller Kamil VAM7501 C OOB Vamberk 18:56 + 4:18
17. Pecka Jan EKP6800 C VŠTJ Ekonom Praha 19:30 + 4:52
18. Müller Robert VAM6900 C OOB Vamberk 19:55 + 5:17
19. Žitný Tomáš SMB6401 C SKOB Sig-Mat Mladá Boleslav 21:37 + 6:59
20. Adamovský Michal VAM7200 C OOB Vamberk 22:12 + 7:34
21. Choutka Jaroslav SOB6301 C SOBSA 24:34 + 9:56
Myslivec Tomáš SHK7002 C TJ Slavia Hradec Králové DISK
Liška Jindřich KPY6700 C SKOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. DISK
H35B
1.90 km, 25 m, 16 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kalousek Jiří DKP6901 C Oddíl OB Kotlářka 14:32
2. Dundáček Milan SJH6902 C SJH Jindřichův Hradec 15:49 + 1:17
3. Jirous Jiří TAP7201 C KOB TRETRA Praha 15:53 + 1:21
4. Svěchota Milan MOV7202 C SKOB Ostrava 15:55 + 1:23
5. Locker Martin SRK7001 C SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou 16:23 + 1:51
6. Rusz Roman KUN7201 C TJ Sokol Kunvald 17:29 + 2:57
7. Čapek Miroslav PHK7603 C OK 99 Hradec Králové 17:33 + 3:01
8. Dvořáček Jan TTR7701 C OOB Třebíč 17:36 + 3:04
9. Procházka Pavel KUO6901 C KOB Ústí nad Orlicí 18:11 + 3:39
10. Eisner Leo PVP7003 C VSK Přírodověda 19:13 + 4:41
11. Ždimera Zdeněk LME7000 C SK Los Mělník 19:37 + 5:05
12. Bednařík Aleš VLI7309 C Slavia Liberec orienteering 20:16 + 5:44
H45A
1.80 km, 25 m, 19 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Novák Ivo OKP6200 C SK OK 24 Praha 16:15
2. Němeček Jan VSP6201 C USK Praha 16:27 + 0:12
3. Ptáček Pavel BBM6508 C BETA URSUS Orienteering 16:40 + 0:25
4. Grepl Ladislav KON6111 C KOB Konice 16:48 + 0:33
5. Urválek Jiří TBM6107 C KOS TJ Tesla Brno 16:52 + 0:37
6. Křivda Ivan 2PC6700 C 16:59 + 0:44
7. Veljačik Pavel SCP6200 C OK Sparta Praha 17:04 + 0:49
8. Langr Jan SHK6701 C TJ Slavia Hradec Králové 17:54 + 1:39
9. Nešpor Jan TTR6101 C OOB Třebíč 18:07 + 1:52
10. Kožina Petr PGP6000 C SK Praga 18:16 + 2:01
11. Zimmermann Pavel KRE6401 C OOB TJ Sokol Křemže 18:26 + 2:11
11. Vávra Martin HOR6302 C TJ Jiskra Hořice 18:26 + 2:11
13. Kovács Gábor 18H6700 C 18:27 + 2:12
14. Chmelař Pavel SHK6402 C TJ Slavia Hradec Králové 18:39 + 2:24
15. Růžička Ivan PHK6702 C OK 99 Hradec Králové 18:46 + 2:31
16. Kaňák Petr SJI6115 C OK Jihlava 18:49 + 2:34
17. Havel Leoš VRL6401 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 18:55 + 2:40
18. Hošek Ladislav SCP6001 C OK Sparta Praha 19:58 + 3:43
19. Lohr Ivo SCP6801 C OK Sparta Praha 20:09 + 3:54
20. Jeřábek Luboš JPV6112 C Oddíl OS SK Prostějov 20:38 + 4:23
21. Suchý Jiří SJI6601 C OK Jihlava 20:47 + 4:32
22. Jelínek Roman CHC6301 C K.O.B. Choceň 21:15 + 5:00
23. Pavlů Jaroslav DCE6100 C KOB Dobřichovice 21:28 + 5:13
24. Kettner Pavel HCE5900 C TJ Sokol Hostivice 21:56 + 5:41
25. Bendák Petr LTU6500 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 22:38 + 6:23
26. Vrabec Martin SCP6100 C OK Sparta Praha 24:22 + 8:07
27. Borovička Milan FSP6104 C VŠTJ Stavební fakulta Praha 25:18 + 9:03
28. Novotný Miroslav LPU5905 C OK Lokomotiva Pardubice 29:59 + 13:44
Teplý Jiří SHK6401 C TJ Slavia Hradec Králové DISK
Zeman Jaroslav CHT5901 C OOB SK Chrast DISK
Kavka Jiří SCP5900 C OK Sparta Praha DISK
H45B
1.80 km, 25 m, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Melichar Igor PHK6504 C OK 99 Hradec Králové 13:56
2. Patočka Petr BBM6300 C BETA URSUS Orienteering 14:21 + 0:25
3. Holec Jan MOV6701 C SKOB Ostrava 15:31 + 1:35
4. Sysel Svatobor TTR6202 C OOB Třebíč 16:21 + 2:25
5. Jašek Milan TBM6201 C KOS TJ Tesla Brno 16:27 + 2:31
6. Šimek Miroslav LME6300 C SK Los Mělník 16:32 + 2:36
7. Hruška Tomáš YBM6401 C Klub turistů a lyžařů Brno 18:13 + 4:17
8. Lux Zdeněk KUN6201 C TJ Sokol Kunvald 18:41 + 4:45
9. Suk Marek PZR6701 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 20:51 + 6:55
10. Dobeš Václav KPY5701 C SKOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 21:52 + 7:56
Hanuš Pavel LTU6501 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov DISK
H55A
1.70 km, 25 m, 17 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Uher Petr VSP5001 C USK Praha 15:40
2. Grundman Martin CHC5801 C K.O.B. Choceň 16:35 + 0:55
3. Ryšavý Jiří MOV5803 C SKOB Ostrava 16:39 + 0:59
4. Jelínek Petr TZL4902 C SKOB Zlín 17:19 + 1:39
5. Kolařík Zdeněk SBK5406 C KOB Start Blansko 18:01 + 2:21
6. Peterka František TJP4900 C TJ Sokol Troja 19:12 + 3:32
7. Šroler Zdeněk KUN5201 C TJ Sokol Kunvald 19:37 + 3:57
8. Trejtnar Pavel KUN5801 C TJ Sokol Kunvald 19:43 + 4:03
9. Fikejs Vladimír ZAM5702 C OB T.J. Sokol Žamberk 20:28 + 4:48
10. Rejmont Milan LTU4801 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 22:07 + 6:27
11. Doležal Miroslav PGP5501 C SK Praga 22:15 + 6:35
12. Hořínek Jaroslav VSP5000 C USK Praha 22:37 + 6:57
13. Ďoubal Jaromír 66C5500 C 24:34 + 8:54
14. Kolorenč Pavel LDC5101 C KOB Děčín 32:39 + 16:59
Balcar Pavel 3HC5600 C DISK
H55B
1.70 km, 25 m, 17 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Vlk Josef LDC5801 C KOB Děčín 19:26
2. Denemarek Oldřich BBM5100 C BETA URSUS Orienteering 21:20 + 1:54
3. Blecha Ladislav FJI5106 C SK FREE Jihlava 21:40 + 2:14
4. Procházka Jan TBM4907 C KOS TJ Tesla Brno 22:29 + 3:03
5. Hnyk Petr SNA5701 C TJ START Náchod 22:34 + 3:08
6. Stárek Jiří SRK5002 C SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou 22:50 + 3:24
7. Jelínek Vít TZL5102 C SKOB Zlín 23:45 + 4:19
8. Duben Jiří LDC5601 C KOB Děčín 23:52 + 4:26
9. Sláma Dušan TBM4730 C KOS TJ Tesla Brno 24:05 + 4:39
10. Ptáček Ladislav BBM5300 C BETA URSUS Orienteering 24:21 + 4:55
11. Dvořák Vlastimil BOV4901 C TJ Baník Ostrava OKD 29:12 + 9:46
H65
1.50 km, 25 m, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Švadlena Jiří CHC4601 C K.O.B. Choceň 15:59
2. Vítek Zdeněk SRK4701 C SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou 17:05 + 1:06
3. Hrobař Rudolf SRK4702 C SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou 17:06 + 1:07
4. Tobiška Václav ZAM4401 C OB T.J. Sokol Žamberk 18:59 + 3:00
5. Kříž Pavel PZR4800 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 19:21 + 3:22
6. Novák Miloš SCP4600 C OK Sparta Praha 20:46 + 4:47
7. Šponar Josef ZAM4701 C OB T.J. Sokol Žamberk 21:12 + 5:13
8. Nosál Stanislav LBE4600 C TJ Lokomotiva Beroun 21:22 + 5:23
9. Procházka Jiří LTU4802 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 21:27 + 5:28
10. Málek Josef LPU3901 C OK Lokomotiva Pardubice 23:34 + 7:35
11. Paul Josef DCE4401 C KOB Dobřichovice 23:59 + 8:00
12. Nejezchleba Jiří KAS4600 C KOB Kamenický Šenov 24:55 + 8:56
13. Vávra Jaroslav LPU4601 C OK Lokomotiva Pardubice 26:59 + 11:00
14. Chloupek Radek SLP4001 C OOB Slavia Praha 30:46 + 14:47
H75
1.50 km, 25 m, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Novotný Petr PHK3802 C OK 99 Hradec Králové 26:55
2. Kohout Tomáš UVP3700 C Slovan Praha 31:12 + 4:17
3. Hanák Milan FSP3400 C VŠTJ Stavební fakulta Praha 32:24 + 5:29
HDR
1.00 km, 25 m, 7 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kubecová Magdalena STB0550 C TJ Stadion Nový Bor 10:08
2. Adamovská Kateřina VAM0350 C OOB Vamberk 10:40 + 0:32
3. Pachnik Jędrzej 19P0600 C Tukan Iwiny 12:20 + 2:12
4. Doucha Tomáš SNA0801 C TJ START Náchod 13:21 + 3:13
5. Růžičková Magdalena C 13:30 + 3:22
6. Nešpor Jiří TTR0502 C OOB Třebíč 13:36 + 3:28
7. Čapková Markéta C 13:55 + 3:47
8. Denemarek Max BBM0800 C BETA URSUS Orienteering 14:47 + 4:39
9. Müllerová Kateřina VAM0750 C OOB Vamberk 15:13 + 5:05
10. Eisner Flora PVP1050 C VSK Přírodověda 15:51 + 5:43
11. Marečková Ema CHT0451 C OOB SK Chrast 16:17 + 6:09
12. Filipová Lucie SRK0351 C SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou 17:19 + 7:11
13. Beníšek Vojtěch LME0905 C SK Los Mělník 18:04 + 7:56
14. Skripniková Kateřina FSP8051 C VŠTJ Stavební fakulta Praha 18:10 + 8:02
15. Ruszová Svatava KUN0751 C TJ Sokol Kunvald 18:49 + 8:41
16. Komárková Zbyňka TJH0751 C TJ OK Tolar Jindřichův Hradec 19:04 + 8:56
17. Nešporová Terezie TTR0852 C OOB Třebíč 20:35 + 10:27
18. Chumová Adéla SLP0950 C OOB Slavia Praha 20:39 + 10:31
19. Dvořáček Jan TTR0701 C OOB Třebíč 22:03 + 11:55
20. Kašpar Adam LPM0402 C OK Lokomotiva Plzeň 22:38 + 12:30
21. Hegnerová Adéla LPM0450 C OK Lokomotiva Plzeň 23:57 + 13:49
22. Procházková Doubravka ADA0651 C OOB TJ Spartak Adamov 29:50 + 19:42
23. Pavlík Tobiáš LIT1111 C KOB Chemopetrol Litvínov 31:21 + 21:13
24. Vlach Antonín AOV0700 C OOB TJ Baník Ostrava 43:55 + 33:47
P
1.60 km, 25 m, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Čičák C 14:32
2. Pavlíček Daniel MOV7100 C SKOB Ostrava 15:03 + 0:31
3. Kolář Viktor HOR7300 C TJ Jiskra Hořice 15:08 + 0:36
4. Zemánek Miroslav SRK0049 C SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou 16:23 + 1:51
5. Firešová Andrea ZBM C SK Žabovřesky Brno 16:38 + 2:06
6. Šváb Jan VSP5801 C USK Praha 16:48 + 2:16
7. Vývoda Zdeněk MOV6702 C SKOB Ostrava 18:09 + 3:37
8. Motyčková Miroslava C 19:49 + 5:17
9. Pavlíčková Lenka MOV7151 C SKOB Ostrava 19:52 + 5:20
10. Lounková Zuzana C 20:32 + 6:00
11. Balázs Anna 18H9150 C 21:05 + 6:33
12. Dundáčková Hana SJH7052 C SJH Jindřichův Hradec 21:20 + 6:48
13. František Jireš NNN0000 C NNN/Neregistrovaní 21:34 + 7:02
14. Novotná Jitka ZLH7050 C OOB TJ Zlaté Hory 21:40 + 7:08
15. Kazdová Dana 24C8150 C OK Vršovice 22:14 + 7:42
16. Lišková Hana KPY6650 C SKOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 23:27 + 8:55
17. Kříž Martin PZR7801 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 23:44 + 9:12
18. Svěchotová Hana MOV7150 C SKOB Ostrava 24:45 + 10:13
19. Ryšavá Ilona MOV6251 C SKOB Ostrava 29:59 + 15:27
20. Vývodová Zuzana MOV6952 C SKOB Ostrava 30:02 + 15:30
21. Paulová Mirka DCE5250 C KOB Dobřichovice 30:06 + 15:34
22. Lockerová Milena SRK7251 C SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou 30:58 + 16:26
23. Tejkalová Aneta ADA C OOB TJ Spartak Adamov 55:09 + 40:37
Bolková Petra C DISK
Suková Renata PZR7352 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou DISK
T
1.70 km, 25 m, 19 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Hnilica Přemek ASU9141 C Magnus Orienteering 14:37
2. Novotná Klára PHK9751 A OK 99 Hradec Králové 15:10 + 0:33
3. Jurczyk Maciej 51P9800 C 16:19 + 1:42
4. Zelenka Martin NNN0001 C NNN/Neregistrovaní 19:51 + 5:14
5. Grundmannová Hana LTU9251 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 20:32 + 5:55
6. Karásek Martin ZPV7301 C KOB ZPV Prostějov 20:44 + 6:07
7. Tarnawa Szymon 55P0000 C 20:45 + 6:08
8. Karásková Marcela ZPV6970 C KOB ZPV Prostějov 21:18 + 6:41
9. Bukovácová Alena 27S7451 C Farmaceut Bratislava 22:18 + 7:41
10. Košková Vlasta LLI6351 C TJ Loko Liberec 22:58 + 8:21
11. Kutálek Jan TAP8301 C KOB TRETRA Praha 24:57 + 10:20
12. Košek Jan LLI9801 C TJ Loko Liberec 26:56 + 12:19
13. Růžková Romana SCP8250 C OK Sparta Praha 27:11 + 12:34
14. Martínková Kateřina KPY7350 C SKOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 27:12 + 12:35
15. Eva Vyhnálková MFP7599 C VŠSK MFF UK Praha 27:42 + 13:05
16. Arnold Jindřich HOR4701 C TJ Jiskra Hořice 37:38 + 23:01
17. Serban Ivett PVP7750 C VSK Přírodověda 45:14 + 30:37
Lounek Jakub C DISK
Košek Ladislav LLI5903 C TJ Loko Liberec DISK