Výsledky závodu: Advanta cup - E2

Datum:
10.08.2013
Místo konání:
Pořadatel:
DOB - KOB Dobruška
Mapa:
Ředitel závodu:
Hlavní rozhodčí:
Stavitel tratí:
Protokol:
Druhá etapa proběhla dle harmonogramu za polojasného počasí 19°C. K závodu se přihlásilo 575 závodníků, cílem proběhlo 565 závodníků. Lékař v cíli ošetřil několik drobných zranění a jeden podvrtnutý kotník. Nebyl podán protest, hlavní rozhodčí schválil závod ve všech kategoriích.
Kategorie:
D10     D12     D14     D16     D18     D21A     D21B     D35A     D35B     D45A     D45B     D55     D65     H10     H12     H14     H16     H18     H21A     H21B     H35A     H35B     H45A     H45B     H55A     H55B     H65     H75     HDR     P     T    
D10
1.90 km, 25 m, 6 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Martanová Lea VLI0555 C Slavia Liberec orienteering 21:02
2. Kovářová Lucie MAS0350 C KČT Aš 21:29 + 0:27
3. Nešporová Marie TTR0351 C OOB Třebíč 23:57 + 2:55
4. Nehasilová Veronika LDC0350 C KOB Děčín 25:26 + 4:24
5. Bednaříková Emma VLI0359 C Slavia Liberec orienteering 26:32 + 5:30
6. Janečková Josefína EKP0351 C VŠTJ Ekonom Praha 30:30 + 9:28
7. Komárková Jindra SJH0453 C SJH Jindřichův Hradec 31:37 + 10:35
8. Havlová Kateřina VRL0552 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 33:30 + 12:28
9. Beníšková Klára Barbora LME0450 C SK Los Mělník 40:43 + 19:41
10. Černíková Zuzana DOB0555 C KOB Dobruška 53:44 + 32:42
D12
2.10 km, 35 m, 6 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Vyhnálková Marie MFP0151 B VŠSK MFF UK Praha 14:40
2. Kalousková Marie DKP0151 B Oddíl OB Kotlářka 21:00 + 6:20
3. Martanová Elin VLI0252 C Slavia Liberec orienteering 21:47 + 7:07
4. Jelínková Zuzana CHC0151 C K.O.B. Choceň 25:27 + 10:47
5. Pulda Aleksandra 19P0200 C Tukan Iwiny 34:38 + 19:58
6. Brylak Karolina 19P0050 C Tukan Iwiny 55:50 + 41:10
7. Havlová Klára VRL0152 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 56:03 + 41:23
8. Suková Hana PZR0252 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 57:00 + 42:20
D14
3.00 km, 70 m, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kubecová Kateřina STB9999 A TJ Stadion Nový Bor 35:40
2. Firešová Markéta ZBM9951 A SK Žabovřesky Brno 36:55 + 1:15
3. Šklíbová Veronika SRK0153 B SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou 37:10 + 1:30
4. Dědková Teodora TAP0051 B KOB TRETRA Praha 44:30 + 8:50
5. Novotná Tereza ZLH0051 B OOB TJ Zlaté Hory 50:22 + 14:42
6. Bednaříková Adéla VLI0059 C Slavia Liberec orienteering 134:13 + 98:33
Lišková Hana KPY9951 C SKOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. DISK
D16
3.90 km, 170 m, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Veljačiková Hana SCP9750 C OK Sparta Praha 58:57
2. Fukalová Hana AOV9850 A OOB TJ Baník Ostrava 59:27 + 0:30
3. Vývodová Jana MOV9852 A SKOB Ostrava 62:23 + 3:26
4. Vyhnálková Barbora MFP9850 A VŠSK MFF UK Praha 63:04 + 4:07
5. Zemánková Tereza SRK9752 A SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou 65:27 + 6:30
6. Novotná Klára ZLH9851 B OOB TJ Zlaté Hory 77:12 + 18:15
7. Dundáčková Julie SJH9853 B SJH Jindřichův Hradec 84:17 + 25:20
Nedbálková Hana ZBM9755 B SK Žabovřesky Brno DISK
D18
5.00 km, 175 m, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Fukalová Martina AOV9550 B OOB TJ Baník Ostrava 82:48
2. Košková Anička LLI9550 C TJ Loko Liberec 100:32 + 17:44
3. Myslivcová Markéta SHK9650 C TJ Slavia Hradec Králové 109:53 + 27:05
D21A
6.70 km, 200 m, 20 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 8728
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Rufferová Iva TUR8354 E OOB TJ Turnov 72:49 8950
2. Hepnerová Martina SHK8152 E TJ Slavia Hradec Králové 73:17 + 0:28 8895
3. Haniszewska Angelika 19P9550 C Tukan Iwiny 73:26 + 0:37
4. Hrušková Barbora ZBM9354 R SK Žabovřesky Brno 78:04 + 5:15 8337
5. Kopcová Michaela KRN8456 C KOS TJ Lokomotiva Krnov 78:45 + 5:56 8257
6. Teplá Karolína SHK9251 R TJ Slavia Hradec Králové 79:52 + 7:03 8126
7. Szeliga Małgorzata 19P9350 C Tukan Iwiny 80:47 + 7:58
8. Knapová Lenka LPU9351 R OK Lokomotiva Pardubice 81:57 + 9:08 7883
9. Kociánová Lenka VBM8553 C VSK Mendelu Brno 85:52 + 13:03 7426
10. Hrstková Vladěna PGP8753 R SK Praga 87:01 + 14:12 7291
11. Chmelařová Michaela SHK9151 C TJ Slavia Hradec Králové 94:42 + 21:53 6394
12. Kožinová Zuzana PGP9650 A SK Praga 95:43 + 22:54 6275
13. Jakobová Adélka UOL9052 E SK UP Olomouc 96:50 + 24:01 6144
14. Folbrechtová Šárka BOR9051 C OK Jiskra Nový Bor 97:33 + 24:44 6061
15. Dlouhá Marie DKP8756 R Oddíl OB Kotlářka 99:15 + 26:26 5862
16. Petrová Tereza AOV8750 C OOB TJ Baník Ostrava 100:09 + 27:20 5757
17. Zamazalová Kateřina TAP9053 C KOB TRETRA Praha 100:32 + 27:43 5712
18. Rychlá Pavlína KRN8559 C KOS TJ Lokomotiva Krnov 104:34 + 31:45 5241
19. Kopáčková Iva CHT8851 C OOB SK Chrast 104:51 + 32:02 5208
20. Gabrovská Lucie TAP8854 C KOB TRETRA Praha 107:00 + 34:11 4957
21. Chumová Jana SLP7451 C OOB Slavia Praha 107:44 + 34:55 4871
22. Knapová Iva LPU6052 C OK Lokomotiva Pardubice 109:53 + 37:04 4620
23. Myslivcová Pavla SHK9352 R TJ Slavia Hradec Králové 111:01 + 38:12 4488
24. Beranová Barbora BOR9159 C OK Jiskra Nový Bor 111:31 + 38:42 4429
25. Hančová Marie SNA8255 C TJ START Náchod 111:55 + 39:06 4382
26. Kožinová Jana PGP6651 C SK Praga 117:08 + 44:19 3773
27. Uhrová Zuzana VSP8050 C USK Praha 117:28 + 44:39 3734
28. Smutná Pavla VAM8651 C OOB Vamberk 124:36 + 51:47 2901
29. Mesiarkinová Kamila MBM8282 C O-mikron 135:48 + 62:59 1593
30. Sokolová Tereza BRM8451 C Sokol Burdych 136:08 + 63:19 1554
31. Kaplanová Iva LPU6859 C OK Lokomotiva Pardubice 141:08 + 68:19 970
Fundová Eliška SHK9351 A TJ Slavia Hradec Králové DISK 0
D21B
4.40 km, 140 m, 14 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 5930
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Kašparová Šárka AOP7251 C Přátelé orientačního běhu Opava 55:48 6038
2. Zurynková Jana EKP7053 C VŠTJ Ekonom Praha 56:15 + 0:27 5991
3. Hojná Silvie SCP7950 C OK Sparta Praha 58:26 + 2:38 5763
4. Pavlíková Jitka LIT8352 C KOB Chemopetrol Litvínov 58:49 + 3:01 5723
5. Janečková Dagmar EKP6550 C VŠTJ Ekonom Praha 65:30 + 9:42 5026
6. Novotná Kateřina PHK8252 C OK 99 Hradec Králové 67:49 + 12:01 4784
7. Winklerová Hanna LPM8051 C OK Lokomotiva Plzeň 71:15 + 15:27 4426
8. Kvapilová Jana TUR7850 C OOB TJ Turnov 72:17 + 16:29 4318
9. Šponarová Lucie ZAM9151 C OB T.J. Sokol Žamberk 72:33 + 16:45 4290
9. Dubnová Kateřina LDC9151 C KOB Děčín 72:33 + 16:45 4290
11. Zitková Radka LPU7958 C OK Lokomotiva Pardubice 73:37 + 17:49 4179
12. Doležalová Lenka SHK8256 C TJ Slavia Hradec Králové 73:53 + 18:05 4151
13. Mátlová Pavlína ASU9392 C Magnus Orienteering 74:50 + 19:02 4052
14. Hruskova Kristyna YBM9151 C Klub turistů a lyžařů Brno 77:14 + 21:26
15. Venclová Veronika ZAM8251 C OB T.J. Sokol Žamberk 77:28 + 21:40 3777
16. Pavlíková Romana FSP8950 C VŠTJ Stavební fakulta Praha 77:52 + 22:04 3735
17. Chloupková Jana SLP5951 C OOB Slavia Praha 78:19 + 22:31 3688
18. Borovičková Lenka FSP7350 C VŠTJ Stavební fakulta Praha 80:46 + 24:58 3433
19. Borovičková Jana FSP9455 C VŠTJ Stavební fakulta Praha 80:56 + 25:08 3415
20. Kočí Jana AOP8850 C Přátelé orientačního běhu Opava 81:41 + 25:53 3337
21. Hladká Petra KOR7950 C OB DDM Kostelec nad Orlicí 82:41 + 26:53
22. Peremská Dana SRK9351 C SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou 84:44 + 28:56 3019
23. Jirásková Pavla FSP7950 C VŠTJ Stavební fakulta Praha 85:13 + 29:25
24. Zajícová Markéta TAP9054 C KOB TRETRA Praha 86:16 + 30:28 2859
25. Hendrychová Zuzana ZBM8954 C SK Žabovřesky Brno 87:34 + 31:46 2723
26. Pavlíková Klára LIT7451 C KOB Chemopetrol Litvínov 88:07 + 32:19 2666
27. Hostinská Jana VAM8451 C OOB Vamberk 88:49 + 33:01 2593
27. Šípová Jana FSP8353 C VŠTJ Stavební fakulta Praha 88:49 + 33:01 2593
29. Procházková Lucie ADA7651 C OOB TJ Spartak Adamov 89:26 + 33:38 2529
30. Müllerová Petra VAM9098 C OOB Vamberk 104:20 + 48:32 974
31. Rydlová Eva FSP8989 C VŠTJ Stavební fakulta Praha 112:16 + 56:28 146
32. Petrvalská Olívia LME9150 C SK Los Mělník 144:38 + 88:50 0
33. Dubnová Kateřina LDC8250 C KOB Děčín 157:59 + 102:11 0
Kutlvašrová Vlaďka VRL7752 C OOS TJ Spartak Vrchlabí DISK 0
Vítková Lucie PHK8055 C OK 99 Hradec Králové DISK 0
D35A
5.20 km, 190 m, 16 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Křivdová Lenka 2PC1350 C 79:55
2. Filipová Ivana SRK7373 C SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou 80:40 + 0:45
3. Růžičková Kamila PHK7153 C OK 99 Hradec Králové 81:28 + 1:33
4. Kubečková Zdena PHK7551 C OK 99 Hradec Králové 83:24 + 3:29
5. Šklíbová Jana SRK7651 C SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou 85:58 + 6:03
6. Kovářová Jitka MAS7350 C KČT Aš 90:55 + 11:00
7. Vandasová Markéta VAM7250 C OOB Vamberk 93:25 + 13:30
8. Nehasilová Zuzana LDC7150 C KOB Děčín 95:56 + 16:01
9. Ehlová Pavla TBM7377 C KOS TJ Tesla Brno 100:57 + 21:02
10. Myslivcová Lenka SHK7051 C TJ Slavia Hradec Králové 106:50 + 26:55
11. Nešporová Marie TTR7251 C OOB Třebíč 107:25 + 27:30
12. Vildmonová Pavla LBE7451 C TJ Lokomotiva Beroun 110:53 + 30:58
13. Dvořáčková Jana TTR7852 C OOB Třebíč 116:34 + 36:39
14. Hejnalová Hana PHK6151 C OK 99 Hradec Králové 120:36 + 40:41
Rožková Petra MFP7551 C VŠSK MFF UK Praha DISK
D35B
3.50 km, 125 m, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kubecová Jana STB7399 C TJ Stadion Nový Bor 61:15
2. Marečková Kateřina CHT7551 C OOB SK Chrast 62:44 + 1:29
3. Šimková Markéta LME7755 C SK Los Mělník 65:23 + 4:08
4. Martanová Daniela VLI7452 C Slavia Liberec orienteering 66:13 + 4:58
5. Zemánková Eva SRK7452 C SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou 66:35 + 5:20
6. Kuželová Michaela FSP7851 C VŠTJ Stavební fakulta Praha 72:41 + 11:26
7. Langrová Monika SHK7251 C TJ Slavia Hradec Králové 80:47 + 19:32
8. Junková Petra STH7451 C SK Studenec 81:36 + 20:21
9. Hájková Michaela BBM7750 C BETA URSUS Orienteering 89:39 + 28:24
10. Ždimerová Monika LME6950 C SK Los Mělník 90:52 + 29:37
11. Bednaříková Daniela VLI7759 C Slavia Liberec orienteering 103:54 + 42:39
12. Rydlová Jana VIC7752 C OB Vizovice 129:08 + 67:53
Čapková Petra PHK7850 C OK 99 Hradec Králové DISK
D45A
4.40 km, 170 m, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Hlavová Miroslava KON6389 C KOB Konice 59:35
2. Ostřanská Iveta SSU6591 C SK Severka Šumperk 62:46 + 3:11
3. Kavková Dana SCP6150 C OK Sparta Praha 67:28 + 7:53
4. Chmelařová Marie SHK6352 C TJ Slavia Hradec Králové 70:08 + 10:33
5. Němečková Jarmila OKP6650 C SK OK 24 Praha 70:11 + 10:36
6. Kosová Michaela SRK6752 C SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou 70:12 + 10:37
7. Müllerová Zorka VAM6767 C OOB Vamberk 72:42 + 13:07
8. Jakubecz Andrea 18H6750 C 75:09 + 15:34
9. Procházková Miluše DCE5450 C KOB Dobřichovice 75:32 + 15:57
10. Tichá Jana TJH6451 C TJ OK Tolar Jindřichův Hradec 88:55 + 29:20
11. Kettnerová Lenka HCE6450 C TJ Sokol Hostivice 94:16 + 34:41
12. Mrázová Pavla DCE5550 C KOB Dobřichovice 103:28 + 43:53
Hrstková Dana SJI6051 C OK Jihlava DISK
D45B
3.40 km, 75 m, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Rückerová Olga LTU6751 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 51:30
2. Cabalková Ivana ZAM6351 C OB T.J. Sokol Žamberk 52:35 + 1:05
3. Kulová Jana VAM6550 C OOB Vamberk 53:30 + 2:00
4. Nožková Dagmar ZAM6251 C OB T.J. Sokol Žamberk 59:32 + 8:02
5. Justová Jana PHK6153 C OK 99 Hradec Králové 60:33 + 9:03
6. Jelínková Marta CHC6751 C K.O.B. Choceň 60:45 + 9:15
7. Dubnová Lenka LDC6651 C KOB Děčín 63:09 + 11:39
8. Zimmermannová Milena KRE6851 C OOB TJ Sokol Křemže 63:25 + 11:55
9. Syslová Iva TTR6151 C OOB Třebíč 64:42 + 13:12
10. Veverková Yveta VAM6452 C OOB Vamberk 67:09 + 15:39
11. Vlachová Hana VRL6251 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 67:30 + 16:00
12. Jašková Monika TBM6363 C KOS TJ Tesla Brno 69:04 + 17:34
13. Peremská Dana SRK6351 C SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou 70:51 + 19:21
14. Peřinková Irena BBM6550 C BETA URSUS Orienteering 75:11 + 23:41
15. Zelenková Lenka PHK6152 C OK 99 Hradec Králové 80:12 + 28:42
16. Mudrová Martina HCE6451 C TJ Sokol Hostivice 84:41 + 33:11
D55
3.40 km, 75 m, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Doležalová Vlasta PGP5550 C SK Praga 45:55
2. Kolaříková Věra SBK5251 C KOB Start Blansko 46:27 + 0:32
3. Jansová Alena CHT5852 C OOB SK Chrast 51:02 + 5:07
4. Smičková Eva KON5887 C KOB Konice 51:55 + 6:00
5. Martincová Helena ZAM5051 C OB T.J. Sokol Žamberk 53:29 + 7:34
6. Procházková Helena TBM5351 C KOS TJ Tesla Brno 54:10 + 8:15
7. Novotná Jiřina LPU5654 C OK Lokomotiva Pardubice 55:56 + 10:01
8. Křížová Zdenka PZR5051 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 57:34 + 11:39
9. Seifertová Marie SBK5555 C KOB Start Blansko 59:36 + 13:41
10. Šilerová Zdena NNN5050 C NNN/Neregistrovaní 62:45 + 16:50
11. Slámová Hana TBM4951 C KOS TJ Tesla Brno 74:07 + 28:12
12. Jelínková Dagmar TZL5757 C SKOB Zlín 80:26 + 34:31
13. Podhorská Věra FJI5252 C SK FREE Jihlava 95:36 + 49:41
14. Krákorová Iva C 96:02 + 50:07
Eremiášová Jana TBM5451 C KOS TJ Tesla Brno DISK
D65
3.10 km, 75 m, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kohoutová Jitřenka UVP4850 C Slovan Praha 59:06
2. Suchánková Libuše SOP4851 C OOB TJ Slezan Opava 60:18 + 1:12
3. Malá Marie LPU4753 C OK Lokomotiva Pardubice 81:43 + 22:37
4. Nejezchlebová Věra KAS4551 C KOB Kamenický Šenov 89:07 + 30:01
5. Lhotská Hana ZAM4651 C OB T.J. Sokol Žamberk 141:51 + 82:45
H10
1.90 km, 25 m, 6 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kožina Štěpán PGP0300 C SK Praga 14:24
2. Pachnik Stanisław 19P0300 C Tukan Iwiny 15:28 + 1:04
3. Rožek Vojtěch MFP0501 C VŠSK MFF UK Praha 16:18 + 1:54
4. Kolář Šimon HOR0400 C TJ Jiskra Hořice 16:24 + 2:00
5. Rožek Vilém MFP0301 C VŠSK MFF UK Praha 16:55 + 2:31
6. Novotný Erik ZLH0301 C OOB TJ Zlaté Hory 18:24 + 4:00
7. Bednařík Vilém VLI0509 C Slavia Liberec orienteering 20:41 + 6:17
8. Ehl Ondřej TBM0404 C KOS TJ Tesla Brno 21:18 + 6:54
9. Černík David DOB0303 C KOB Dobruška 22:54 + 8:30
10. Dundáček Karel SJH0401 C SJH Jindřichův Hradec 24:25 + 10:01
11. Martínek Jaroslav KPY0300 C SKOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 25:45 + 11:21
12. Doucha Martin SNA0501 C TJ START Náchod 27:35 + 13:11
13. Kužel Jan FSP0400 C VŠTJ Stavební fakulta Praha 28:40 + 14:16
14. Zelenka Vincent KPY0400 C SKOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 30:09 + 15:45
15. Dvořáček Jakub TTR0302 C OOB Třebíč 30:16 + 15:52
16. Pavlík Matěj LIT0401 C KOB Chemopetrol Litvínov 42:43 + 28:19
17. Hnízdil Martin C 44:43 + 30:19
18. Pulda Eryk 19P0500 C Tukan Iwiny 67:06 + 52:42
Bukovác Filip 27S0501 C Farmaceut Bratislava DISK
H12
2.20 km, 35 m, 8 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Mareček Šimon CHT0202 B OOB SK Chrast 17:16
2. Langr Jan SHK0101 B TJ Slavia Hradec Králové 21:42 + 4:26
3. Zemánek Mikuláš SRK0201 B SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou 22:03 + 4:47
4. Nešpor Jan TTR0101 B OOB Třebíč 25:46 + 8:30
5. Paleček Ondřej SRK0103 B SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou 27:44 + 10:28
6. Kovář Ondřej MAS0200 C KČT Aš 28:46 + 11:30
7. Locker Daniel SRK0200 C SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou 35:54 + 18:38
8. Rusz Rostislav KUN0101 C TJ Sokol Kunvald 56:35 + 39:19
H14
3.10 km, 130 m, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Mašata Metoděj PHK9905 B OK 99 Hradec Králové 66:01
2. Tryzna Matěj VRL0004 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 76:18 + 10:17
Jelínek Tomáš CHC9903 C K.O.B. Choceň DISK
H16
5.20 km, 200 m, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Netuka Vojtěch SHK9701 A TJ Slavia Hradec Králové 54:35
2. Ptáček Patrik BBM9800 B BETA URSUS Orienteering 63:14 + 8:39
3. Wieczorek Marcin 19P9600 C Tukan Iwiny 71:46 + 17:11
4. Drozd Michal BBM9701 B BETA URSUS Orienteering 72:51 + 18:16
5. Locker Tomáš SRK9802 B SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou 78:09 + 23:34
6. Peřinka Šimon BBM9700 C BETA URSUS Orienteering 83:23 + 28:48
7. Borovička Tomáš FSP9801 B VŠTJ Stavební fakulta Praha 102:51 + 48:16
Růžička Adam PHK9704 A OK 99 Hradec Králové DISK
Hájek Jakub SHK9802 B TJ Slavia Hradec Králové DISK
H18
7.00 km, 255 m, 21 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Ptáček Pavel BBM9600 A BETA URSUS Orienteering 76:51
2. Křivda Martin CHC9501 A K.O.B. Choceň 80:06 + 3:15
3. Záděra Pavel BBM9500 A BETA URSUS Orienteering 82:52 + 6:01
4. Slíva Jan LCE9602 A OOB TJ Slovan Luhačovice 103:03 + 26:12
5. Landovský Jakub PGP9601 B SK Praga 111:09 + 34:18
6. Ptáček Martin SRK9509 B SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou 111:50 + 34:59
7. Dušek Martin ZAM9602 B OB T.J. Sokol Žamberk 135:39 + 58:48
H21A
9.10 km, 350 m, 27 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 9024
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Kubelka Tomáš LPU9307 R OK Lokomotiva Pardubice 77:20 9173
2. Udržal Tomáš LPU8002 E OK Lokomotiva Pardubice 78:19 + 0:59 9060
3. Minář Marek ASU9444 A Magnus Orienteering 80:14 + 2:54 8840
4. Baier Martin TUR7603 R OOB TJ Turnov 80:34 + 3:14 8802
5. Kamenický Jakub PHK9104 C OK 99 Hradec Králové 84:19 + 6:59 8372
6. Jedlička Michal SHK7309 R TJ Slavia Hradec Králové 84:59 + 7:39 8295
7. Rychlý Pavel KRN8505 C KOS TJ Lokomotiva Krnov 85:12 + 7:52 8270
8. Navrátil Tomáš ASU8817 C Magnus Orienteering 85:59 + 8:39 8181
9. Grundman Vojtěch CHC8801 C K.O.B. Choceň 86:18 + 8:58 8144
10. Kopec Tomáš KRN8203 C KOS TJ Lokomotiva Krnov 86:50 + 9:30 8083
11. Hepner David SHK7601 C TJ Slavia Hradec Králové 87:15 + 9:55 8035
12. Terpai Dmytro 45P8500 C 91:48 + 14:28
13. Karvánek Matouš BOR9006 C OK Jiskra Nový Bor 91:54 + 14:34 7502
14. Hubáček Jonáš LCE9501 A OOB TJ Slovan Luhačovice 93:54 + 16:34 7272
15. Kettner Lukáš KAM9403 A SK Kamenice 94:28 + 17:08 7207
16. Vítek Petr PHK7601 C OK 99 Hradec Králové 94:29 + 17:09 7205
17. Makovský Jakub TAP8511 C KOB TRETRA Praha 94:48 + 17:28 7169
18. Henych Petr VLI6001 C Slavia Liberec orienteering 94:57 + 17:37 7151
19. Dvořáček Radek ASU9445 A Magnus Orienteering 95:03 + 17:43 7140
20. Kalous Vladislav EKP7702 C VŠTJ Ekonom Praha 95:14 + 17:54 7119
21. Kettner Vojtěch KAM9601 A SK Kamenice 95:27 + 18:07 7094
22. Bašus Petr SCP7400 C OK Sparta Praha 95:59 + 18:39 7033
23. Kořínek Tomáš BOR9007 C OK Jiskra Nový Bor 96:02 + 18:42 7027
24. Sokalski Dariusz 46F8400 C 97:36 + 20:16
25. Bukovác Maroš 27S7601 C Farmaceut Bratislava 98:03 + 20:43
26. Suchý Petr LPM7820 C OK Lokomotiva Plzeň 98:34 + 21:14 6736
27. Babych Serhiy 45P8300 C 99:21 + 22:01
28. Grundmann Jan LPU9410 A OK Lokomotiva Pardubice 99:35 + 22:15 6620
29. Mašata Matěj PHK9601 A OK 99 Hradec Králové 101:00 + 23:40 6457
30. Váňa Martin TUR8401 C OOB TJ Turnov 101:55 + 24:35 6352
31. Zháňal Jan ZBM8721 C SK Žabovřesky Brno 102:36 + 25:16 6274
32. Pýcha Lukáš SNA8402 C TJ START Náchod 102:55 + 25:35 6237
33. Šrubař Michal MBM8606 C O-mikron 104:48 + 27:28 6021
34. Mrázek Jiří DKP7911 C Oddíl OB Kotlářka 104:50 + 27:30 6017
35. Vrabec Ondřej SCP8303 C OK Sparta Praha 104:55 + 27:35 6008
36. Pavlovec Jan BOR9503 A OK Jiskra Nový Bor 105:30 + 28:10 5941
37. Veselý Jakub PGP9503 A SK Praga 105:31 + 28:11 5939
38. Vlach Jiří AOV7900 C OOB TJ Baník Ostrava 107:06 + 29:46 5757
39. Fiala Jan BBM7205 C BETA URSUS Orienteering 107:19 + 29:59 5732
40. Pašek František KAM7600 C SK Kamenice 109:11 + 31:51 5518
41. Jurczyk Tomasz 51P9400 C 109:25 + 32:05
42. Doucha Jiří SNA7105 C TJ START Náchod 109:34 + 32:14 5474
43. Krmaš Václav SRK8001 C SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou 109:57 + 32:37 5430
44. Mudrák Štěpán LCE9601 A OOB TJ Slovan Luhačovice 110:03 + 32:43 5419
45. Rohel Marek AOV9401 C OOB TJ Baník Ostrava 112:50 + 35:30 5099
46. Komanec Václav SHK8406 C TJ Slavia Hradec Králové 113:08 + 35:48 5065
47. Martan Jiří VLI7300 C Slavia Liberec orienteering 114:18 + 36:58 4931
48. Zajíc Vítězslav TAP8610 C KOB TRETRA Praha 115:00 + 37:40 4851
49. Černý Michal PHK8005 C OK 99 Hradec Králové 116:11 + 38:51 4715
50. Hodek Michal TAP8808 C KOB TRETRA Praha 116:17 + 38:57 4703
51. Khel Richard SCP7500 C OK Sparta Praha 117:58 + 40:38 4510
52. Burdych Tomáš BRM8201 C Sokol Burdych 118:57 + 41:37 4397
53. Azeb Karim PHK9110 C OK 99 Hradec Králové 119:05 + 41:45 4382
53. Justa Pavel PHK8701 C OK 99 Hradec Králové 119:05 + 41:45 4382
55. Uhlíř Marek LBE9400 A TJ Lokomotiva Beroun 119:18 + 41:58 4357
56. Koblic Jan VAM7601 C OOB Vamberk 119:29 + 42:09 4336
57. Zelenka Tomáš PHK9001 C OK 99 Hradec Králové 119:59 + 42:39 4279
58. Pachnik Wojciech 19P9100 C Tukan Iwiny 120:22 + 43:02
59. Tichý Martin TJH6401 C TJ OK Tolar Jindřichův Hradec 120:58 + 43:38 4166
60. Veverka Tomáš VAM8401 C OOB Vamberk 125:35 + 48:15 3636
61. Moskva Roman ZLH7501 C OOB TJ Zlaté Hory 128:35 + 51:15 3292
62. Čech Jan FSP7900 C VŠTJ Stavební fakulta Praha 130:07 + 52:47 3116
63. Pavlík Libor LIT7605 C KOB Chemopetrol Litvínov 132:19 + 54:59 2863
64. Pospíšil Ondra DKP8717 C Oddíl OB Kotlářka 138:12 + 60:52 2188
65. Sedlák Radek SNA7501 C TJ START Náchod 140:27 + 63:07 1930
66. Kalous Antonín KON7708 C KOB Konice 141:12 + 63:52 1844
67. Sokol Milan BRM7201 C Sokol Burdych 144:42 + 67:22 1442
68. Johanovský Tomáš DKP8500 C Oddíl OB Kotlářka 148:13 + 70:53 1039
69. Pavlík Bronislav LIT8201 C KOB Chemopetrol Litvínov 154:39 + 77:19 300
70. Kolář Radek BRU6901 C Ulita-HOBRA Orienteering Broumov 173:22 + 96:02 0
71. Komárek Arnošt TJH7701 C TJ OK Tolar Jindřichův Hradec 176:07 + 98:47 0
72. Matoušek Petr EKP7503 C VŠTJ Ekonom Praha 192:32 + 115:12 0
Loniewski Grzegorz 46F8200 C DISK
Vondra Jiří FSP7600 C VŠTJ Stavební fakulta Praha DISK 0
Klícha Martin VAM8811 C OOB Vamberk DISK 0
Kočí Martin VBM8702 C VSK Mendelu Brno DISK 0
Mašata Roman PHK7107 C OK 99 Hradec Králové DISK 0
Hanč Petr VRL8001 C OOS TJ Spartak Vrchlabí DISK 0
Janeček Jura EKP6701 C VŠTJ Ekonom Praha DISK 0
Kavan Tomáš TBM8603 C KOS TJ Tesla Brno DISK 0
Jansa Jiří CHT8402 C OOB SK Chrast DISK 0
Rožek David MFP7403 C VŠSK MFF UK Praha DISK 0
H21B
6.00 km, 200 m, 18 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 6028
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Ptáček Jiří SRK9002 C SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou 63:31 6365
2. Fukátko Jan LPU8105 C OK Lokomotiva Pardubice 64:41 + 1:10 6261
3. Hrouda Martin FSP7612 C VŠTJ Stavební fakulta Praha 73:40 + 10:09 5456
4. Procházka Jiří ADA7512 C OOB TJ Spartak Adamov 74:11 + 10:40 5410
5. Ostřanský Filip ASU9243 C Magnus Orienteering 74:54 + 11:23 5346
6. Zitka Adam LPU8402 C OK Lokomotiva Pardubice 76:47 + 13:16 5177
7. Slavík Pavel SNA7349 C TJ START Náchod 77:30 + 13:59 5113
8. Stoszek Jakub AOP8300 C Přátelé orientačního běhu Opava 79:26 + 15:55 4939
9. Vlach Oldřich AOV7700 C OOB TJ Baník Ostrava 83:55 + 20:24 4538
10. Duben Jiří Šumík LDC8800 C KOB Děčín 86:57 + 23:26 4266
11. Kořan Pavel VBM7401 C VSK Mendelu Brno 87:07 + 23:36 4251
12. Ďoubal Jan DOB8600 C KOB Dobruška 88:55 + 25:24 4090
13. Kovács Boldizsár 18H9100 C 89:05 + 25:34
14. Dneboský František 24C8000 C OK Vršovice 90:59 + 27:28
15. Duben Jiří LDC8101 C KOB Děčín 91:24 + 27:53 3867
16. Procházka Martin LTU8101 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 92:20 + 28:49 3784
17. Vančura Martin TJN8002 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 92:47 + 29:16 3743
18. Denemarek Ivo BBM7901 C BETA URSUS Orienteering 93:13 + 29:42 3705
19. Remeš Petr SHK9999 C TJ Slavia Hradec Králové 94:48 + 31:17
20. Koblížek Kamil KUO8001 C KOB Ústí nad Orlicí 95:05 + 31:34 3537
21. Tejkal Jan ADA8110 C OOB TJ Spartak Adamov 95:13 + 31:42 3525
22. Duben Jan LDC8501 C KOB Děčín 96:57 + 33:26 3370
23. Hladký Viktor VAM8201 C OOB Vamberk 98:32 + 35:01 3228
24. Jašek Otakar ZBM9422 C SK Žabovřesky Brno 100:29 + 36:58 3054
25. Kutlvašr Ruda VRL7601 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 101:29 + 37:58 2964
26. Ryjáček Jan LPM8004 C OK Lokomotiva Plzeň 103:40 + 40:09 2768
27. Hegner Lukáš LPM8104 C OK Lokomotiva Plzeň 104:32 + 41:01 2691
28. Kubec Pavel STB6601 C TJ Stadion Nový Bor 105:11 + 41:40 2632
29. Dlouhý Josef 97C9100 C 105:31 + 42:00
30. Kohl Jiří KPY6201 C SKOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 108:01 + 44:30 2379
31. Kalousek Tomáš ZAM8901 C OB T.J. Sokol Žamberk 120:40 + 57:09 1245
32. Havlůj František DKP8308 C Oddíl OB Kotlářka 127:33 + 64:02 629
33. Suchomel Vít MBM8448 C O-mikron 132:09 + 68:38 217
34. Dvořák Ladislav C 193:37 + 130:06
Thiemel Jiří ASU8948 C Magnus Orienteering DISK 0
Chum Jaroslav SLP6601 C OOB Slavia Praha DISK 0
H35A
8.50 km, 290 m, 21 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Ehl Jiří TBM7701 C KOS TJ Tesla Brno 79:13
2. Macek Martin SNA7106 C TJ START Náchod 81:57 + 2:44
3. Kužel Tomáš FSP7610 C VŠTJ Stavební fakulta Praha 84:54 + 5:41
4. Junek Petr STH7801 C SK Studenec 86:35 + 7:22
5. Nehasil David BOR7713 C OK Jiskra Nový Bor 87:26 + 8:13
6. Novotný Radek PHK7402 C OK 99 Hradec Králové 87:54 + 8:41
7. Sokolář Zdeněk SNA7201 C TJ START Náchod 97:19 + 18:06
8. Kaplan Jan LPU6401 C OK Lokomotiva Pardubice 100:56 + 21:43
9. Nehasil Vladislav LDC7101 C KOB Děčín 102:09 + 22:56
10. Kraus Petr SJC7303 C Sportcentrum Jičín 104:06 + 24:53
11. Killar Marek LTU6801 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 107:52 + 28:39
12. Skripnik Ondřej FSP7502 C VŠTJ Stavební fakulta Praha 108:00 + 28:47
13. Šklíba Jan SRK7501 C SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou 110:29 + 31:16
14. Mareček Petr CHT6901 C OOB SK Chrast 110:38 + 31:25
15. Kurfürst Pavel FSP7400 C VŠTJ Stavební fakulta Praha 111:41 + 32:28
16. Berger Tomáš MOV6901 C SKOB Ostrava 113:21 + 34:08
17. Pecka Jan EKP6800 C VŠTJ Ekonom Praha 113:55 + 34:42
18. Kovář Vladimír MAS7200 C KČT Aš 116:40 + 37:27
19. Myslivec Tomáš SHK7002 C TJ Slavia Hradec Králové 117:16 + 38:03
20. Pachnik Dariusz 19P6900 C Tukan Iwiny 117:25 + 38:12
21. Kunart Tomáš PHK7205 C OK 99 Hradec Králové 127:02 + 47:49
22. Šimek Tomáš FSP6304 C VŠTJ Stavební fakulta Praha 127:17 + 48:04
23. Novotný Tomáš ZLH7001 C OOB TJ Zlaté Hory 137:10 + 57:57
24. Žitný Tomáš SMB6401 C SKOB Sig-Mat Mladá Boleslav 139:45 + 60:32
25. Adamovský Michal VAM7200 C OOB Vamberk 159:21 + 80:08
26. Liška Jindřich KPY6700 C SKOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 181:37 + 102:24
27. Choutka Jaroslav SOB6301 C SOBSA 182:26 + 103:13
28. Müller Robert VAM6900 C OOB Vamberk 193:16 + 114:03
Müller Kamil VAM7501 C OOB Vamberk DISK
Valter Dalibor KBP6900 C KBP Praha DISK
H35B
5.40 km, 200 m, 16 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Jirous Jiří TAP7201 C KOB TRETRA Praha 78:56
2. Svěchota Milan MOV7202 C SKOB Ostrava 83:11 + 4:15
3. Tomášek Jakub FSP7613 C VŠTJ Stavební fakulta Praha 85:21 + 6:25
4. Dundáček Milan SJH6902 C SJH Jindřichův Hradec 90:12 + 11:16
5. Kalousek Jiří DKP6901 C Oddíl OB Kotlářka 94:31 + 15:35
6. Kolář Viktor HOR7300 C TJ Jiskra Hořice 95:20 + 16:24
7. Vaněk Petr ZBP7302 C OOB SK Zbraslav 96:24 + 17:28
8. Rusz Roman KUN7201 C TJ Sokol Kunvald 96:34 + 17:38
9. Dvořáček Jan TTR7701 C OOB Třebíč 98:25 + 19:29
10. Locker Martin SRK7001 C SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou 101:47 + 22:51
11. Eisner Leo PVP7003 C VSK Přírodověda 105:37 + 26:41
12. Čapek Miroslav PHK7603 C OK 99 Hradec Králové 109:06 + 30:10
13. Procházka Pavel KUO6901 C KOB Ústí nad Orlicí 122:52 + 43:56
14. Bednařík Aleš VLI7309 C Slavia Liberec orienteering 147:18 + 68:22
Ždimera Zdeněk LME7000 C SK Los Mělník DISK
H45A
6.20 km, 230 m, 17 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Grepl Ladislav KON6111 C KOB Konice 68:57
2. Ptáček Pavel BBM6508 C BETA URSUS Orienteering 72:41 + 3:44
3. Urválek Jiří TBM6107 C KOS TJ Tesla Brno 73:33 + 4:36
4. Zimmermann Pavel KRE6401 C OOB TJ Sokol Křemže 74:14 + 5:17
5. Němeček Jan VSP6201 C USK Praha 77:04 + 8:07
6. Novák Ivo OKP6200 C SK OK 24 Praha 78:08 + 9:11
7. Křivda Ivan 2PC6700 C 78:09 + 9:12
8. Langr Jan SHK6701 C TJ Slavia Hradec Králové 79:26 + 10:29
9. Kožina Petr PGP6000 C SK Praga 80:11 + 11:14
10. Chmelař Pavel SHK6402 C TJ Slavia Hradec Králové 88:23 + 19:26
11. Lohr Ivo SCP6801 C OK Sparta Praha 89:17 + 20:20
12. Nešpor Jan TTR6101 C OOB Třebíč 91:00 + 22:03
13. Novotný Miroslav LPU5905 C OK Lokomotiva Pardubice 92:06 + 23:09
14. Zeman Jaroslav CHT5901 C OOB SK Chrast 93:04 + 24:07
15. Kaňák Petr SJI6115 C OK Jihlava 96:07 + 27:10
16. Suchý Jiří SJI6601 C OK Jihlava 97:00 + 28:03
17. Kovács Gábor 18H6700 C 97:26 + 28:29
18. Havel Leoš VRL6401 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 98:21 + 29:24
19. Teplý Jiří SHK6401 C TJ Slavia Hradec Králové 99:43 + 30:46
20. Veljačik Pavel SCP6200 C OK Sparta Praha 102:03 + 33:06
21. Vrabec Martin SCP6100 C OK Sparta Praha 106:43 + 37:46
22. Kavka Jiří SCP5900 C OK Sparta Praha 113:05 + 44:08
23. Bendák Petr LTU6500 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 113:36 + 44:39
24. Růžička Ivan PHK6702 C OK 99 Hradec Králové 114:35 + 45:38
25. Jeřábek Luboš JPV6112 C Oddíl OS SK Prostějov 115:01 + 46:04
26. Kettner Pavel HCE5900 C TJ Sokol Hostivice 116:09 + 47:12
27. Pavlů Jaroslav DCE6100 C KOB Dobřichovice 123:17 + 54:20
28. Hošek Ladislav SCP6001 C OK Sparta Praha 124:20 + 55:23
29. Jelínek Roman CHC6301 C K.O.B. Choceň 129:40 + 60:43
30. Borovička Milan FSP6104 C VŠTJ Stavební fakulta Praha 139:43 + 70:46
Vávra Martin HOR6302 C TJ Jiskra Hořice DISK
H45B
4.30 km, 135 m, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Melichar Igor PHK6504 C OK 99 Hradec Králové 66:45
2. Lux Zdeněk KUN6201 C TJ Sokol Kunvald 67:01 + 0:16
3. Hanuš Pavel LTU6501 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 67:17 + 0:32
4. Suk Marek PZR6701 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 74:01 + 7:16
5. Patočka Petr BBM6300 C BETA URSUS Orienteering 74:50 + 8:05
6. Jašek Milan TBM6201 C KOS TJ Tesla Brno 76:12 + 9:27
7. Holec Jan MOV6701 C SKOB Ostrava 77:41 + 10:56
8. Tryzna Pavel VRL6801 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 82:50 + 16:05
9. Hruška Tomáš YBM6401 C Klub turistů a lyžařů Brno 83:24 + 16:39
10. Sysel Svatobor TTR6202 C OOB Třebíč 85:44 + 18:59
11. Šimek Miroslav LME6300 C SK Los Mělník 86:37 + 19:52
12. Justa Jaromír PHK6101 C OK 99 Hradec Králové 90:10 + 23:25
13. Dobeš Václav KPY5701 C SKOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 137:23 + 70:38
H55A
4.60 km, 155 m, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Ryšavý Jiří MOV5803 C SKOB Ostrava 50:29
2. Knap Jan LPU5101 C OK Lokomotiva Pardubice 51:46 + 1:17
3. Uher Petr VSP5001 C USK Praha 53:29 + 3:00
4. Hořínek Jaroslav VSP5000 C USK Praha 55:31 + 5:02
5. Trejtnar Pavel KUN5801 C TJ Sokol Kunvald 59:40 + 9:11
6. Peterka František TJP4900 C TJ Sokol Troja 59:49 + 9:20
7. Šroler Zdeněk KUN5201 C TJ Sokol Kunvald 60:12 + 9:43
8. Jelínek Petr TZL4902 C SKOB Zlín 61:11 + 10:42
9. Balcar Pavel 3HC5600 C 63:33 + 13:04
10. Rejmont Milan LTU4801 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 66:26 + 15:57
11. Fikejs Vladimír ZAM5702 C OB T.J. Sokol Žamberk 67:46 + 17:17
12. Kolařík Zdeněk SBK5406 C KOB Start Blansko 71:33 + 21:04
13. Kolorenč Pavel LDC5101 C KOB Děčín 87:13 + 36:44
14. Doležal Miroslav PGP5501 C SK Praga 91:27 + 40:58
15. Ďoubal Jaromír 66C5500 C 131:19 + 80:50
Grundman Martin CHC5801 C K.O.B. Choceň DISK
Valter Petr KBP4500 C KBP Praha DISK
H55B
3.30 km, 135 m, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Jelínek Vít TZL5102 C SKOB Zlín 52:25
2. Sláma Dušan TBM4730 C KOS TJ Tesla Brno 56:47 + 4:22
3. Duben Jiří LDC5601 C KOB Děčín 56:49 + 4:24
4. Blecha Ladislav FJI5106 C SK FREE Jihlava 57:34 + 5:09
5. Stárek Jiří SRK5002 C SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou 58:08 + 5:43
6. Denemarek Oldřich BBM5100 C BETA URSUS Orienteering 62:44 + 10:19
7. Vlk Josef LDC5801 C KOB Děčín 67:39 + 15:14
8. Ptáček Ladislav BBM5300 C BETA URSUS Orienteering 68:14 + 15:49
9. Procházka Jan TBM4907 C KOS TJ Tesla Brno 70:42 + 18:17
10. Dvořák Vlastimil BOV4901 C TJ Baník Ostrava OKD 86:30 + 34:05
11. Hnyk Petr SNA5701 C TJ START Náchod 88:04 + 35:39
H65
3.20 km, 85 m, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Švadlena Jiří CHC4601 C K.O.B. Choceň 41:54
2. Tobiška Václav ZAM4401 C OB T.J. Sokol Žamberk 44:35 + 2:41
3. Vítek Zdeněk SRK4701 C SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou 45:29 + 3:35
4. Novák Miloš SCP4600 C OK Sparta Praha 46:36 + 4:42
5. Hrobař Rudolf SRK4702 C SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou 48:01 + 6:07
6. Ostřanský Josef SSU4302 C SK Severka Šumperk 49:04 + 7:10
7. Kříž Pavel PZR4800 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 52:33 + 10:39
8. Procházka Jiří LTU4802 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 59:45 + 17:51
9. Nejezchleba Jiří KAS4600 C KOB Kamenický Šenov 62:05 + 20:11
10. Paul Josef DCE4401 C KOB Dobřichovice 69:53 + 27:59
11. Nosál Stanislav LBE4600 C TJ Lokomotiva Beroun 71:08 + 29:14
12. Málek Josef LPU3901 C OK Lokomotiva Pardubice 73:35 + 31:41
13. Šponar Josef ZAM4701 C OB T.J. Sokol Žamberk 81:13 + 39:19
14. Vávra Jaroslav LPU4601 C OK Lokomotiva Pardubice 91:53 + 49:59
15. Chloupek Radek SLP4001 C OOB Slavia Praha 114:29 + 72:35
H75
3.10 km, 75 m, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kohout Tomáš UVP3700 C Slovan Praha 48:36
2. Novotný Petr PHK3802 C OK 99 Hradec Králové 58:59 + 10:23
3. Hanák Milan FSP3400 C VŠTJ Stavební fakulta Praha 105:39 + 57:03
HDR
1.20 km, 70 m, 5 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Koblic Martin VAM0606 C OOB Vamberk 13:38
2. Adamovská Kateřina VAM0350 C OOB Vamberk 17:09 + 3:31
3. Koblic Jan VAM0400 C OOB Vamberk 17:16 + 3:38
4. Nešpor Jiří TTR0502 C OOB Třebíč 18:22 + 4:44
5. Růžičková Magdalena C 19:14 + 5:36
6. Vondra Tomáš FSP8052 C VŠTJ Stavební fakulta Praha 19:59 + 6:21
7. Nešporová Terezie TTR0852 C OOB Třebíč 21:11 + 7:33
8. Denemarek Max BBM0800 C BETA URSUS Orienteering 21:28 + 7:50
9. Ehlová Martina TBM0655 C KOS TJ Tesla Brno 21:49 + 8:11
10. Dvořáček Jan TTR0701 C OOB Třebíč 25:00 + 11:22
11. Skripniková Kateřina FSP8051 C VŠTJ Stavební fakulta Praha 25:29 + 11:51
12. Pachnik Jędrzej 19P0600 C Tukan Iwiny 25:33 + 11:55
13. Kubecová Magdalena STB0550 C TJ Stadion Nový Bor 26:53 + 13:15
14. Filipová Lucie SRK0351 C SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou 27:08 + 13:30
15. Müllerová Kateřina VAM0750 C OOB Vamberk 28:05 + 14:27
16. Procházková Doubravka ADA0651 C OOB TJ Spartak Adamov 29:21 + 15:43
17. Urválek Jan C 29:41 + 16:03
18. Trejtnar Vojtěch SRK C SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou 29:57 + 16:19
19. Marečková Ema CHT0451 C OOB SK Chrast 31:19 + 17:41
20. Doucha Tomáš SNA0801 C TJ START Náchod 32:53 + 19:15
21. Ruszová Svatava KUN0751 C TJ Sokol Kunvald 33:53 + 20:15
22. Komárková Zbyňka TJH0751 C TJ OK Tolar Jindřichův Hradec 34:00 + 20:22
23. Kašpar Adam LPM0402 C OK Lokomotiva Plzeň 37:20 + 23:42
24. Hegnerová Adéla LPM0450 C OK Lokomotiva Plzeň 37:23 + 23:45
25. Chumová Adéla SLP0950 C OOB Slavia Praha 37:42 + 24:04
26. Kalous Tomáš EKP0601 C VŠTJ Ekonom Praha 40:57 + 27:19
27. Beníšek Vojtěch LME0905 C SK Los Mělník 41:12 + 27:34
28. Kalousová Julie C 41:56 + 28:18
29. Berger Tomáš C 44:20 + 30:42
30. Eisner Flora PVP1050 C VSK Přírodověda 53:16 + 39:38
31. Kunertová Dominika C 64:27 + 50:49
32. Pavlík Tobiáš LIT1111 C KOB Chemopetrol Litvínov 73:47 + 60:09
33. Vlach Antonín AOV0700 C OOB TJ Baník Ostrava 93:38 + 80:00
34. Vítová Marianne EKP1158 C VŠTJ Ekonom Praha 136:32 + 122:54
P
2.30 km, 35 m, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Pavlíček Daniel MOV7100 C SKOB Ostrava 22:46
2. Šváb Jan VSP5801 C USK Praha 23:24 + 0:38
3. Králová Linda LDC C KOB Děčín 23:56 + 1:10
4. Zemánek Miroslav SRK0049 C SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou 24:57 + 2:11
5. Rimbaud Vincent C 25:31 + 2:45
5. NEYRINCK Noel C 25:31 + 2:45
7. Firešová Andrea ZBM C SK Žabovřesky Brno 25:35 + 2:49
8. Vývoda Zdeněk MOV6702 C SKOB Ostrava 30:08 + 7:22
9. Pavlíčková Lenka MOV7151 C SKOB Ostrava 30:16 + 7:30
10. Suková Renata PZR7352 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 31:15 + 8:29
11. Balázs Anna 18H9150 C 34:16 + 11:30
12. Jílková Radka ZBP7751 C OOB SK Zbraslav 34:51 + 12:05
13. Dundáčková Hana SJH7052 C SJH Jindřichův Hradec 35:04 + 12:18
14. Kolář Jan C 36:15 + 13:29
15. Lišková Hana KPY6650 C SKOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 37:53 + 15:07
16. František Jireš NNN0000 C NNN/Neregistrovaní 40:00 + 17:14
17. Novotná Jitka ZLH7050 C OOB TJ Zlaté Hory 40:13 + 17:27
18. Kříž Martin PZR7801 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 42:04 + 19:18
19. Kazdová Dana 24C8150 C OK Vršovice 44:58 + 22:12
20. Procházková Jaroslava C 45:15 + 22:29
21. Motyčková Miroslava C 47:53 + 25:07
22. Hanušová Jitka LTU6352 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 48:32 + 25:46
23. Vývodová Zuzana MOV6952 C SKOB Ostrava 51:51 + 29:05
24. Ryšavá Ilona MOV6251 C SKOB Ostrava 51:52 + 29:06
25. Nedbálková Jana C 56:19 + 33:33
T
5.00 km, 200 m, 20 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Chládková Simona LPU9658 A OK Lokomotiva Pardubice 60:24
2. Hnilica Přemek ASU9141 C Magnus Orienteering 61:22 + 0:58
3. Novotný Pavel SHK6104 C TJ Slavia Hradec Králové 80:41 + 20:17
4. Novotná Klára PHK9751 A OK 99 Hradec Králové 84:23 + 23:59
5. Jurczyk Maciej 51P9800 C 85:35 + 25:11
6. Jaroš Vladimír DCE5400 C KOB Dobřichovice 85:42 + 25:18
7. Karásková Marcela ZPV6970 C KOB ZPV Prostějov 96:19 + 35:55
8. Grundmannová Hana LTU9251 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 102:47 + 42:23
9. Nymsa Zdeněk TYN8502 C OOB SK Týniště nad Orlicí 105:24 + 45:00
10. Karásek Martin ZPV7301 C KOB ZPV Prostějov 107:37 + 47:13
11. Lounek Jakub C 111:21 + 50:57
12. Chládek Josef ZAM C OB T.J. Sokol Žamberk 112:19 + 51:55
13. Chládková Eva ZAM7051 C OB T.J. Sokol Žamberk 114:23 + 53:59
14. Bukovácová Alena 27S7451 C Farmaceut Bratislava 116:58 + 56:34
15. Zelenka Martin NNN0001 C NNN/Neregistrovaní 120:26 + 60:02
16. Košek Ladislav LLI5903 C TJ Loko Liberec 124:52 + 64:28
17. Volný Jiří SOP5601 C OOB TJ Slezan Opava 124:56 + 64:32
18. Košek Jan LLI9801 C TJ Loko Liberec 126:27 + 66:03
19. Eva Vyhnálková MFP7599 C VŠSK MFF UK Praha 132:26 + 72:02
20. Košková Vlasta LLI6351 C TJ Loko Liberec 133:30 + 73:06
21. Růžková Romana SCP8250 C OK Sparta Praha 147:49 + 87:25
22. Kaluš Ondřej NNN0010 C NNN/Neregistrovaní 156:49 + 96:25
23. Kutálek Jan TAP8301 C KOB TRETRA Praha 179:36 + 119:12
Mudráková Tereza LCE7252 C OOB TJ Slovan Luhačovice DISK
Novotná Iva SHK6151 C TJ Slavia Hradec Králové DISK
Tarnawa Szymon 55P0000 C DISK
Martínková Kateřina KPY7350 C SKOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. DISK