Výsledky závodu: Oblastní žebříček

Datum:
05.10.2013
Místo konání:
Dambořice, turistická základna
Pořadatel:
ABM - KOB ALFA Brno
Mapa:
Nad Žabinkami, 1:15 000, E = 5 m
Ředitel závodu:
Zejda Jiří
Hlavní rozhodčí:
Adámek Libor
Stavitel tratí:
Mokrý Ondřej, Obrátil Štěpán
JURY:
Kheil Radim, Toman Ondřej, Kolařík Zdeněk
Protokol:
Hodnocení závodu: K závodu se přihlásilo v termínu přihlášek a do konce prezentace 408 závodníků, cílem prošlo (čip si vyčetlo, výsledková listina obsahuje) 398 závodníků z Jihomoravské a Valašské oblasti, jednotlivci z dalších oblastí a neregistrovaní závodníci. Počasí bylo během závodu polojasné, větrné, teplota kolem 15°C. Žádné závady sportovně technického charakteru nebyly ohlášeny a hlavní rozhodčí schválil výsledky závodu pro zařazení a vyhodnocení soutěží, do kterých byl závod zařazen v celém rozsahu. Zdravotnice závodu v jeho průběhu ošetřila naražené koleno závodníka Víta Braveného, ZBM9102.
Kategorie:
D10     D10N     D12     D14     D16     D18     D21C     D21D     D35     D45     D55     H10     H10N     H12     H14     H16     H18     H21C     H21D     H35     H45     H55     H65     HDR     P    
D10
2.30 km, 60 m, 8 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Vedrová Ela TBM0357 KOS TJ Tesla Brno 20:37
2. Mulíčková Markéta ABM0362 KOB Moira Brno 22:07 + 1:30
3. Poloučková Hana ABM0350 KOB Moira Brno 23:05 + 2:28
4. Hubáčková Dagmar LCE0351 OOB TJ Slovan Luhačovice 23:12 + 2:35
5. Čelechovská Radka UBM0451 Meniskos Brno 26:09 + 5:32
6. Sedlářová Jolana TBM0359 KOS TJ Tesla Brno 26:15 + 5:38
7. Chromá Karolína LCE0353 OOB TJ Slovan Luhačovice 28:11 + 7:34
8. Mudráková Eliška LCE0352 OOB TJ Slovan Luhačovice 30:51 + 10:14
9. Bednaříková Emma VLI0359 Slavia Liberec orienteering 31:06 + 10:29
10. Panovcová Anita OTK0351 OOB TJ Jiskra Otrokovice 31:09 + 10:32
11. Mácalová Soňa ZBM0550 SK Žabovřesky Brno 36:26 + 15:49
12. Taslerová Tereza UBM0352 Meniskos Brno 36:55 + 16:18
D10N
2.20 km, 50 m, 7 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Chroustová Michaela VBM0499 VSK Mendelu Brno 28:25
2. Dittrichová Lucie SKM0551 KOB Směr Kroměříž 29:09 + 0:44
3. Hlaváčová Lucie TBM0660 KOS TJ Tesla Brno 35:53 + 7:28
4. Kurečková Klára ABM0657 KOB Moira Brno 36:19 + 7:54
5. Nádeníčková Anna ABM1066 KOB Moira Brno 36:27 + 8:02
6. Mrkvičková Ema TZL0393 SKOB Zlín 39:33 + 11:08
7. Riesslerová Eliška OTK0350 OOB TJ Jiskra Otrokovice 50:39 + 22:14
8. Nimrichterová Natália ZBM0551 SK Žabovřesky Brno 65:54 + 37:29
Šuráňová Pavlína TZL0350 SKOB Zlín DISK
D12
2.90 km, 70 m, 8 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Dittrichová Michaela SKM0251 KOB Směr Kroměříž 27:14
2. Plášková Anna LCE0152 OOB TJ Slovan Luhačovice 35:11 + 7:57
3. Bednaříková Sára LCE0252 OOB TJ Slovan Luhačovice 39:26 + 12:12
4. Poloučková Petra ABM0155 KOB Moira Brno 44:06 + 16:52
5. Mulíčková Zuzana ABM0157 KOB Moira Brno 44:09 + 16:55
6. Radová Kateřina ABM0199 KOB Moira Brno 45:11 + 17:57
7. Golová Tereza VIC0162 OB Vizovice 46:07 + 18:53
8. Králová Lucie ABM0159 KOB Moira Brno 46:15 + 19:01
9. Tichá Marie TZL0253 SKOB Zlín 47:00 + 19:46
10. Tichá Julie TZL0252 SKOB Zlín 49:21 + 22:07
11. Nováková Tereza Anna TBM0260 KOS TJ Tesla Brno 57:48 + 30:34
12. Pišová Barbora LCE0251 OOB TJ Slovan Luhačovice 58:41 + 31:27
13. Kyslingerová Marie ABM0166 KOB Moira Brno 60:13 + 32:59
14. Kůstková Barbora VIC0259 OB Vizovice 64:12 + 36:58
Humlíčková Martina UBM0151 Meniskos Brno DISK
Dufková Renata LCE0253 OOB TJ Slovan Luhačovice DISK
D14
3.10 km, 90 m, 8 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Grycová Kateřina TBM0058 KOS TJ Tesla Brno 22:11
2. Nešporová Alžběta TZL0051 SKOB Zlín 24:24 + 2:13
3. Hlaváčová Anežka TBM0199 KOS TJ Tesla Brno 24:48 + 2:37
4. Kundratová Lucie JZL0051 TJ Jižní svahy Zlín 25:48 + 3:37
5. Tichá Veronika TZL9951 SKOB Zlín 29:12 + 7:01
6. Opálková Martina BBM0050 BETA URSUS Orienteering 30:18 + 8:07
7. Špendlíková Kamila LCE0051 OOB TJ Slovan Luhačovice 32:02 + 9:51
8. Šabršulová Natálie LCE0054 OOB TJ Slovan Luhačovice 33:20 + 11:09
9. Syrovátková Andrea ABM0059 KOB Moira Brno 33:36 + 11:25
10. Krejčířová Lucie ABM0052 KOB Moira Brno 35:49 + 13:38
11. Korpasová Lucie LBM0151 TJ Lokomotiva Ingstav Brno 37:02 + 14:51
12. Paterová Klára TZL0093 SKOB Zlín 39:59 + 17:48
13. Bednaříková Adéla VLI0059 Slavia Liberec orienteering 41:51 + 19:40
14. Čížková Eliška ADA0051 OOB TJ Spartak Adamov 42:43 + 20:32
15. Ressová Tereza LCE0052 OOB TJ Slovan Luhačovice 44:02 + 21:51
D16
4.60 km, 115 m, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kůstková Daniela VIC9898 OB Vizovice 37:06
2. Chroustová Šárka ZBM9862 SK Žabovřesky Brno 37:53 + 0:47
3. Firešová Markéta ZBM9951 SK Žabovřesky Brno 39:21 + 2:15
4. Zentrichová Daniela OTK9751 OOB TJ Jiskra Otrokovice 42:48 + 5:42
5. Korpasová Tereza LBM9898 TJ Lokomotiva Ingstav Brno 44:05 + 6:59
6. Hanousková Renata LCE9852 OOB TJ Slovan Luhačovice 47:28 + 10:22
7. Koporová Lenka ZBM9753 SK Žabovřesky Brno 48:05 + 10:59
8. Komárková Silvie TBM9762 KOS TJ Tesla Brno 49:51 + 12:45
9. Moravcová Kristýna ZBM9758 SK Žabovřesky Brno 56:20 + 19:14
10. Hauerlandová Natálie LCE9851 OOB TJ Slovan Luhačovice 83:19 + 46:13
11. Sklenská Aneta BBM9750 BETA URSUS Orienteering 101:00 + 63:54
D18
4.20 km, 140 m, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Chovancová Zuzana TZL9754 SKOB Zlín 30:22
2. Vavrysová Barbara LCE9751 OOB TJ Slovan Luhačovice 34:05 + 3:43
3. Grycová Veronika TBM9859 KOS TJ Tesla Brno 39:13 + 8:51
4. Čížková Markéta ADA9652 OOB TJ Spartak Adamov 44:07 + 13:45
5. Končáková Klára LCE9555 OOB TJ Slovan Luhačovice 49:57 + 19:35
D21C
6.70 km, 265 m, 10 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 7979
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Podmolíková Dagmar TZL7155 SKOB Zlín 50:26 8111
2. Hrušková Barbora ZBM9354 SK Žabovřesky Brno 51:30 + 1:04 7945
3. Gebauerová Jana ZBM7951 SK Žabovřesky Brno 51:54 + 1:28 7883
4. Kociánová Lenka VBM8553 VSK Mendelu Brno 52:29 + 2:03 7792
5. Tesařová Markéta ZBM9456 SK Žabovřesky Brno 53:21 + 2:55 7657
6. Tužilová Magdaléna RBK9452 SK Radioklub Blansko 53:39 + 3:13 7611
7. Michálková Renata LCE8151 OOB TJ Slovan Luhačovice 54:23 + 3:57 7497
8. Dokoupilová Radka VBM8558 VSK Mendelu Brno 58:14 + 7:48 6898
9. Rábová Zuzana RBK8556 SK Radioklub Blansko 61:55 + 11:29 6325
10. Szlendak Joanna LCE9352 OOB TJ Slovan Luhačovice 64:21 + 13:55 5946
11. Dittrichová Andrea SKM7750 KOB Směr Kroměříž 64:40 + 14:14 5897
12. Krejčíková Barbora TZL8551 SKOB Zlín 64:50 + 14:24 5871
13. Kuchařová Ada TBM5855 KOS TJ Tesla Brno 65:16 + 14:50 5803
14. Pekárková Monika RBK9252 SK Radioklub Blansko 66:00 + 15:34 5689
15. Chloupková Barbora VBM8455 VSK Mendelu Brno 67:09 + 16:43 5510
16. Chroustová Lenka ZBM9457 SK Žabovřesky Brno 68:45 + 18:19 5261
17. Řezaninová Iva ZVS9250 TJ Zbrojovka Vsetín 72:31 + 22:05 4675
18. Kočová Hana ZBM8676 SK Žabovřesky Brno 72:54 + 22:28 4616
19. Korpasová Ivana LBM7362 TJ Lokomotiva Ingstav Brno 73:25 + 22:59 4535
20. Kočová Lenka ZBM8160 SK Žabovřesky Brno 75:00 + 24:34 4289
21. Smětáková Ivana HLV8153 KČT - OB Holešov 75:20 + 24:54 4237
22. Podešvová Vlasta ADA9251 OOB TJ Spartak Adamov 76:40 + 26:14 4030
23. Christovová Neli SKM9151 KOB Směr Kroměříž 97:30 + 47:04 788
D21D
4.20 km, 140 m, 12 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 0
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Tesařová Eva RBK0000 SK Radioklub Blansko 41:25
2. Smoradová Barbora SHK0000 TJ Slavia Hradec Králové 46:20 + 4:55
3. Hrušková Kristýna YBM9151 Klub turistů a lyžařů Brno 46:24 + 4:59
4. Kršková Dita UBM7251 Meniskos Brno 61:08 + 19:43
5. Taslerová Renata UBM7651 Meniskos Brno 65:44 + 24:19
6. Tóthová Gabriela VBM8554 VSK Mendelu Brno 93:27 + 52:02
D35
5.60 km, 190 m, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Nešporová Barbora TZL7652 SKOB Zlín 47:09
2. Vavrysová Iva LCE6359 OOB TJ Slovan Luhačovice 47:41 + 0:32
3. Hubáčková Dagmar LCE6569 OOB TJ Slovan Luhačovice 48:36 + 1:27
4. Hiršová Marcela VBM7079 VSK Mendelu Brno 48:51 + 1:42
5. Grycová Petra TBM7467 KOS TJ Tesla Brno 50:21 + 3:12
6. Jemelíková Lada VBM6555 VSK Mendelu Brno 51:14 + 4:05
7. Čechová Marcela TBM7659 KOS TJ Tesla Brno 52:55 + 5:46
8. Ehlová Pavla TBM7377 KOS TJ Tesla Brno 53:37 + 6:28
9. Grycová Jana TBM6969 KOS TJ Tesla Brno 54:16 + 7:07
10. Milánová Jindřiška TBM7475 KOS TJ Tesla Brno 54:18 + 7:09
11. Chovancová Jana TZL7352 SKOB Zlín 55:51 + 8:42
12. Sadílková Lenka VIC7055 OB Vizovice 57:29 + 10:20
13. Mudráková Tereza LCE7252 OOB TJ Slovan Luhačovice 58:34 + 11:25
14. Sedláčková Jana HLV7060 KČT - OB Holešov 59:02 + 11:53
15. Kundratová Jana JZL7351 TJ Jižní svahy Zlín 59:06 + 11:57
16. Pěčková Monika SKM7350 KOB Směr Kroměříž 62:39 + 15:30
17. Hrušková Lenka YBM6251 Klub turistů a lyžařů Brno 64:08 + 16:59
18. Gernertová Martina TBM7375 KOS TJ Tesla Brno 65:16 + 18:07
19. Tesařová Jitka RBK6451 SK Radioklub Blansko 75:23 + 28:14
20. Hlaváčová Šárka TBM7258 KOS TJ Tesla Brno 76:39 + 29:30
21. Bednaříková Daniela VLI7759 Slavia Liberec orienteering 113:31 + 66:22
Schwabová Kateřina TBM7371 KOS TJ Tesla Brno DISK
Pišová Hana LCE7053 OOB TJ Slovan Luhačovice DISK
D45
4.50 km, 145 m, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Ferdusová Eva LCE6461 OOB TJ Slovan Luhačovice 44:36
2. Jelínková Jana TZL6556 SKOB Zlín 45:19 + 0:43
3. Potěšilová Vladimíra VBM5655 VSK Mendelu Brno 46:55 + 2:19
4. Maliňáková Eva KVS6551 SKOB Kobra Vsetín 47:44 + 3:08
5. Eklová Ilona LBM6759 TJ Lokomotiva Ingstav Brno 51:03 + 6:27
6. Lukášová Lenka TBM6653 KOS TJ Tesla Brno 52:27 + 7:51
7. Bravená Alexandra VBM6155 VSK Mendelu Brno 53:27 + 8:51
8. Krejčíková Monika TZL6262 SKOB Zlín 53:34 + 8:58
9. Kabáthová Jitka ZBM5582 SK Žabovřesky Brno 55:02 + 10:26
10. Žaludková Miroslava TZL5954 SKOB Zlín 56:47 + 12:11
11. Cahlová Slávka LCE5451 OOB TJ Slovan Luhačovice 59:00 + 14:24
12. Schäferová Jana TZL6566 SKOB Zlín 62:59 + 18:23
13. Matyášová Lenka LBM6460 TJ Lokomotiva Ingstav Brno 64:34 + 19:58
14. Jalová Marie RBK5761 SK Radioklub Blansko 66:13 + 21:37
15. Zháňalová Jana TTR6051 OOB Třebíč 81:57 + 37:21
D55
3.60 km, 110 m, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Strnadlová Zdeňka SKM5557 KOB Směr Kroměříž 36:25
2. Kolaříková Věra SBK5251 KOB Start Blansko 37:21 + 0:56
3. Horynová Eva TZL5254 SKOB Zlín 40:47 + 4:22
4. Procházková Helena TBM5351 KOS TJ Tesla Brno 42:01 + 5:36
5. Jelínková Dagmar TZL5757 SKOB Zlín 49:54 + 13:29
6. Salajková Věra LBM5558 TJ Lokomotiva Ingstav Brno 58:06 + 21:41
7. Christovová Marie SKM5851 KOB Směr Kroměříž 67:37 + 31:12
8. Machová Hana YBM3851 Klub turistů a lyžařů Brno 70:42 + 34:17
Cigošová Anna TBM5253 KOS TJ Tesla Brno DISK
H10
2.30 km, 60 m, 8 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Palát Tomáš ABM0307 KOB Moira Brno 19:49
2. Urbánek Adam ZBM0302 SK Žabovřesky Brno 20:00 + 0:11
3. Gryc Ondřej TBM0406 KOS TJ Tesla Brno 20:53 + 1:04
4. Ehl Ondřej TBM0404 KOS TJ Tesla Brno 23:30 + 3:41
5. Rada Štěpán ABM0404 KOB Moira Brno 24:14 + 4:25
6. Urbánek Tomáš ZBM0604 SK Žabovřesky Brno 36:39 + 16:50
7. Jirgl Pavel TBM0301 KOS TJ Tesla Brno 43:11 + 23:22
8. Bružeňák Andrej TBM0307 KOS TJ Tesla Brno 44:58 + 25:09
9. Šnyrch Azíz ABM0405 KOB Moira Brno 45:29 + 25:40
Rajnoha Tomáš UBM0303 Meniskos Brno DISK
H10N
2.20 km, 50 m, 7 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Bednařík Vilém VLI0509 Slavia Liberec orienteering 22:46
2. Odehnal Tomáš ADA0500 OOB TJ Spartak Adamov 35:23 + 12:37
3. Macek Sebastian LCE1001 OOB TJ Slovan Luhačovice 47:08 + 24:22
4. Koča Vojtěch ZBM0602 SK Žabovřesky Brno 62:15 + 39:29
Jedruch Viktor TZL0600 SKOB Zlín DISK
Humeník David LCE0402 OOB TJ Slovan Luhačovice DISK
Bednařík Sebastián LCE0401 OOB TJ Slovan Luhačovice DISK
H12
3.10 km, 90 m, 8 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Milán Jakub TBM0411 KOS TJ Tesla Brno 22:43
2. Kligl Radim TBM0103 KOS TJ Tesla Brno 28:00 + 5:17
3. Adámek Filip ABM0101 KOB Moira Brno 30:07 + 7:24
4. Svoboda Marek ZBM0103 SK Žabovřesky Brno 30:10 + 7:27
5. Milán Tomáš TBM0111 KOS TJ Tesla Brno 30:31 + 7:48
6. Bartík Filip TZL0202 SKOB Zlín 33:43 + 11:00
7. Pelánek Ondřej TBM0107 KOS TJ Tesla Brno 33:47 + 11:04
8. Soška Petr ZBM0211 SK Žabovřesky Brno 34:12 + 11:29
9. Chovanec Václav TZL0201 SKOB Zlín 35:30 + 12:47
10. Čelechovský Matěj UBM0202 Meniskos Brno 35:37 + 12:54
11. Kundrata Jan JZL0201 TJ Jižní svahy Zlín 37:19 + 14:36
12. Gonda Václav LCE0102 OOB TJ Slovan Luhačovice 39:44 + 17:01
13. Lukáš Martin TBM0222 KOS TJ Tesla Brno 42:50 + 20:07
14. Coufal Jáchym ZBM0200 SK Žabovřesky Brno 42:59 + 20:16
15. Zeman Jakub TZL0102 SKOB Zlín 43:56 + 21:13
16. Ruda Miroslav UBM0203 Meniskos Brno 72:09 + 49:26
Janík Patrik LCE0101 OOB TJ Slovan Luhačovice DISK
H14
3.60 km, 110 m, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Zentrich Dušan OTK0002 OOB TJ Jiskra Otrokovice 29:07
2. Gryc Vojtěch TBM0106 KOS TJ Tesla Brno 30:08 + 1:01
3. Florián Vojtěch ABM9901 KOB Moira Brno 31:25 + 2:18
4. Říčný Vojta ZBM9903 SK Žabovřesky Brno 32:41 + 3:34
5. Podmolík Jonáš TZL0001 SKOB Zlín 35:16 + 6:09
6. Sedlář Jan TBM0010 KOS TJ Tesla Brno 35:36 + 6:29
7. Jirgl Karel TBM9902 KOS TJ Tesla Brno 37:13 + 8:06
8. Plášek Pavel LCE9907 OOB TJ Slovan Luhačovice 45:12 + 16:05
9. Král Jan ABM9904 KOB Moira Brno 45:55 + 16:48
10. Rajnoha David UBM0003 Meniskos Brno 49:01 + 19:54
11. Panovec Kryštof OTK0001 OOB TJ Jiskra Otrokovice 49:14 + 20:07
12. Ingršt Matěj ABM9907 KOB Moira Brno 51:04 + 21:57
13. Turza Tomáš LCE9912 OOB TJ Slovan Luhačovice 70:48 + 41:41
H16
5.30 km, 190 m, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Vopařil Jan LCE9911 OOB TJ Slovan Luhačovice 40:12
2. Hlaváč Ondřej TBM9901 KOS TJ Tesla Brno 41:44 + 1:32
3. Zvoníček Jan SKM9801 KOB Směr Kroměříž 50:43 + 10:31
4. Kelbl Vladimír ABM9708 KOB Moira Brno 52:25 + 12:13
5. Šplíchal Marek ZBM9710 SK Žabovřesky Brno 52:32 + 12:20
6. Drozd Michal BBM9701 BETA URSUS Orienteering 53:43 + 13:31
7. Kadleček Jan LCE9906 OOB TJ Slovan Luhačovice 59:11 + 18:59
8. Kún Josef BBM9802 BETA URSUS Orienteering 85:22 + 45:10
9. Humlíček Petr UBM9701 Meniskos Brno 91:17 + 51:05
Pechal Petr KVS9802 SKOB Kobra Vsetín DISK
H18
7.10 km, 310 m, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Slíva Jan LCE9602 OOB TJ Slovan Luhačovice 48:50
2. Mikel David TZL9703 SKOB Zlín 48:57 + 0:07
3. Hirš Otakar VBM9801 VSK Mendelu Brno 50:28 + 1:38
4. Krajcar Ivo SKM9501 KOB Směr Kroměříž 61:49 + 12:59
H21C
11.10 km, 445 m, 20 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 8029
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Horyna Roman LCE7602 OOB TJ Slovan Luhačovice 62:58 8525
2. Novotný Jiří TZL8001 SKOB Zlín 68:58 + 6:00 7808
3. Kašpar Michal TZL9308 SKOB Zlín 69:25 + 6:27 7754
4. Dittrich Pavel SKM7501 KOB Směr Kroměříž 69:35 + 6:37 7734
5. Vedra David TBM7402 KOS TJ Tesla Brno 69:48 + 6:50 7708
6. Mudrák Štěpán LCE9601 OOB TJ Slovan Luhačovice 70:58 + 8:00 7568
7. Jirásek Michal SHK8901 TJ Slavia Hradec Králové 71:51 + 8:53 7463
8. Ptáček Pavel BBM9600 BETA URSUS Orienteering 71:54 + 8:56 7457
9. Zháňal Jan ZBM8721 SK Žabovřesky Brno 72:13 + 9:15 7419
10. Ehl Jiří TBM7701 KOS TJ Tesla Brno 72:29 + 9:31 7387
11. Záděra Pavel BBM9500 BETA URSUS Orienteering 72:33 + 9:35 7379
12. Dvorský Vojtěch SKM9401 KOB Směr Kroměříž 73:00 + 10:02 7325
13. Kheil Radim PBM7301 TJ Spartak 1. Brněnská 75:27 + 12:29 7032
14. Ráb Martin RBK8307 SK Radioklub Blansko 78:30 + 15:32 6667
15. Šrubař Michal MBM8606 O-mikron 83:53 + 20:55 6023
16. Schäfer Jan TZL9301 SKOB Zlín 86:20 + 23:22 5730
17. Kasal Vít SBK7540 KOB Start Blansko 86:57 + 23:59 5656
18. Macka Radek LCE8110 OOB TJ Slovan Luhačovice 87:02 + 24:04 5646
19. Sedláček Ondřej HLV9732 KČT - OB Holešov 88:42 + 25:44 5447
20. Pěček Martin SKM9301 KOB Směr Kroměříž 89:28 + 26:30 5355
21. Sáňka Ondřej 96C8400 Přátelé OB 89:45 + 26:47
22. Kunčar Vít LCE6602 OOB TJ Slovan Luhačovice 91:42 + 28:44 5088
23. Šesták Jakub RBK9001 SK Radioklub Blansko 93:28 + 30:30 4877
24. Čížek Petr ADA7101 OOB TJ Spartak Adamov 98:00 + 35:02 4335
25. Minařík Luboš TBM5711 KOS TJ Tesla Brno 99:07 + 36:09 4201
26. Sadílek Jan TZL9601 SKOB Zlín 100:23 + 37:25 4049
27. Kořan Pavel VBM7401 VSK Mendelu Brno 104:13 + 41:15 3591
28. Brlica Pavel TBM6517 KOS TJ Tesla Brno 104:44 + 41:46 3529
29. Verner Tomáš VBM8204 VSK Mendelu Brno 107:50 + 44:52 3158
30. Koča Jaroslav ZBM8206 SK Žabovřesky Brno 108:50 + 45:52 3039
31. Dvořák Martin ZBM8425 SK Žabovřesky Brno 117:29 + 54:31 2004
32. Liščinský Tomáš ZBM8411 SK Žabovřesky Brno 118:24 + 55:26 1894
33. Krejčík Zbyněk TZL5704 SKOB Zlín 128:04 + 65:06 738
Schmid Vladimír ADA8701 OOB TJ Spartak Adamov DISK 0
Kolárik Tomáš TZL9302 SKOB Zlín DISK 0
Sychra Tomáš VBM8305 VSK Mendelu Brno DISK 0
Bravený Vít ZBM9102 SK Žabovřesky Brno DISK 0
Hrobař Štěpán ASU9106 Magnus Orienteering DISK
H21D
7.10 km, 310 m, 12 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 3913
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Ptáček Pavel BBM6508 BETA URSUS Orienteering 56:33 4105
2. Mazal Zdeněk VBM8103 VSK Mendelu Brno 59:40 + 3:07 3900
3. Jordanov Alexandr ZBM9503 SK Žabovřesky Brno 62:10 + 5:37 3735
4. Watson Kevin RBK8101 SK Radioklub Blansko 63:43 + 7:10 3633
5. Benroth Jakub TZL9002 SKOB Zlín 67:30 + 10:57 3384
6. Baďura Jan BBM6800 BETA URSUS Orienteering 73:06 + 16:33 3016
7. Toman Ondřej LBM7517 TJ Lokomotiva Ingstav Brno 78:45 + 22:12 2644
8. Kadlček Václav NER0029 79:29 + 22:56
9. Pekárek Aleš RBK6602 SK Radioklub Blansko 92:23 + 35:50 1747
10. Jalový Jaroslav RBK5719 SK Radioklub Blansko 117:52 + 61:19 70
11. Touš Michal 11C8200 Atleti v akci 148:39 + 92:06
H35
6.90 km, 280 m, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Škoda František LCE7439 OOB TJ Slovan Luhačovice 46:51
2. Fiala Jan BBM7205 BETA URSUS Orienteering 47:32 + 0:41
3. Milán Pavel TBM7227 KOS TJ Tesla Brno 47:52 + 1:01
4. Sadílek Martin VIC6901 OB Vizovice 48:34 + 1:43
5. Mudrák Stanislav LCE6701 OOB TJ Slovan Luhačovice 50:28 + 3:37
6. Pěček Martin SKM7301 KOB Směr Kroměříž 51:16 + 4:25
7. Strejček Petr TBM7228 KOS TJ Tesla Brno 52:42 + 5:51
8. Vavrys Petr LCE6413 OOB TJ Slovan Luhačovice 53:20 + 6:29
9. Bednařík Radek LCE7125 OOB TJ Slovan Luhačovice 56:58 + 10:07
10. Zentrich David OTK7101 OOB TJ Jiskra Otrokovice 57:05 + 10:14
11. Finstrle Aleš ZBM7603 SK Žabovřesky Brno 60:24 + 13:33
12. Pěček Vítězslav SKM7104 KOB Směr Kroměříž 60:41 + 13:50
13. Kůstka Marek VIC6403 OB Vizovice 61:12 + 14:21
14. Sedláček Jaroslav HLV6404 KČT - OB Holešov 65:20 + 18:29
15. Pohořalý Jiří OTK7500 OOB TJ Jiskra Otrokovice 67:28 + 20:37
16. Kligl Vladislav TBM6910 KOS TJ Tesla Brno 68:36 + 21:45
17. Odehnal Luděk ADA7400 OOB TJ Spartak Adamov 68:43 + 21:52
18. Sedlář Petr TBM7319 KOS TJ Tesla Brno 70:43 + 23:52
19. Rajnoha Miroslav UBM7104 Meniskos Brno 71:24 + 24:33
20. Humlíček René UBM7101 Meniskos Brno 72:09 + 25:18
21. Jalový Vlastimil RBK6120 SK Radioklub Blansko 72:16 + 25:25
22. Uhmann Petr TBM5103 KOS TJ Tesla Brno 74:15 + 27:24
23. Coufal Svatoš ZBM6700 SK Žabovřesky Brno 76:07 + 29:16
24. Procházka Luděk 4BC7800 Prochy 79:05 + 32:14
25. Horký Tomáš TBM6747 KOS TJ Tesla Brno 79:20 + 32:29
26. Sedlák Leo 42C7400 Autocont 83:55 + 37:04
27. Bednařík Aleš VLI7309 Slavia Liberec orienteering 92:39 + 45:48
Jalůvka Jakub NER0041 DISK
H45
6.10 km, 235 m, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Gryc Jan TBM6709 KOS TJ Tesla Brno 49:53
2. Korpas Jaroslav LBM6113 TJ Lokomotiva Ingstav Brno 53:28 + 3:35
3. Svoboda Vladimír VBM5715 VSK Mendelu Brno 56:07 + 6:14
4. Robotka Libor PBM5303 TJ Spartak 1. Brněnská 57:03 + 7:10
5. Jelínek Petr TZL4902 SKOB Zlín 59:00 + 9:07
6. Galík Svatopluk TZL6301 SKOB Zlín 59:47 + 9:54
7. Tomášek Pavel OTK5800 OOB TJ Jiskra Otrokovice 61:52 + 11:59
8. Panovec Vladan OTK6201 OOB TJ Jiskra Otrokovice 62:11 + 12:18
9. Otrusina Milan EZL6205 PEV Zlín 72:03 + 22:10
10. Matyáš Petr LBM6110 TJ Lokomotiva Ingstav Brno 76:23 + 26:30
11. Kaloč Vítězslav KVS5904 SKOB Kobra Vsetín 90:14 + 40:21
12. Riessler Otto OTK6800 OOB TJ Jiskra Otrokovice 92:38 + 42:45
Tichý Libor TZL6848 SKOB Zlín DISK
H55
4.50 km, 165 m, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Šebesta Vlastislav TBM5807 KOS TJ Tesla Brno 38:17
2. Jelínek Vít TZL5102 SKOB Zlín 42:56 + 4:39
3. Kolařík Zdeněk SBK5406 KOB Start Blansko 43:48 + 5:31
4. Šidla Antonín OTK4601 OOB TJ Jiskra Otrokovice 46:22 + 8:05
5. Dokoupil Vladimír VBM4806 VSK Mendelu Brno 47:10 + 8:53
6. Pěček Vítězslav SKM4903 KOB Směr Kroměříž 47:20 + 9:03
7. Šnyrch František ABM4902 KOB Moira Brno 47:32 + 9:15
8. Dufek Jan TBM4231 KOS TJ Tesla Brno 49:32 + 11:15
9. Věžník Antonín ADA5505 OOB TJ Spartak Adamov 50:00 + 11:43
10. Durmon Petr TBM4501 KOS TJ Tesla Brno 51:49 + 13:32
11. Procházka Jan TBM4907 KOS TJ Tesla Brno 52:41 + 14:24
12. Ptáček Ladislav BBM5300 BETA URSUS Orienteering 53:35 + 15:18
13. Truhlář Karel ADA5111 OOB TJ Spartak Adamov 53:39 + 15:22
14. Šebela Bedřich KVS5801 SKOB Kobra Vsetín 56:33 + 18:16
15. Henek Milan RBK5307 SK Radioklub Blansko 56:52 + 18:35
16. Potěšil Václav VBM5613 VSK Mendelu Brno 58:29 + 20:12
Novotný Jan UBM4401 Meniskos Brno DISK
H65
2.90 km, 75 m, 8 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Pohořalý Jiří OTK3807 OOB TJ Jiskra Otrokovice 38:36
2. Šidla Jiří OTK4001 OOB TJ Jiskra Otrokovice 40:57 + 2:21
3. Řezanina Josef ZVS3701 TJ Zbrojovka Vsetín 42:40 + 4:04
4. Žemlík Jan TZL4325 SKOB Zlín 45:00 + 6:24
5. Šauman Václav LBM3026 TJ Lokomotiva Ingstav Brno 54:11 + 15:35
HDR
2.20 km, 40 m, 7 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Chmelík Albert ABM0449 KOB Moira Brno 21:16
1. Račanský Jiří NER0035 21:16
3. Brosch Ondřej RBK0606 SK Radioklub Blansko 23:30 + 2:14
4. Bendíková Veronika ABM0656 KOB Moira Brno 24:33 + 3:17
5. Malotová Kamila LCE OOB TJ Slovan Luhačovice 24:52 + 3:36
6. Nevěřilová Kateřina LCE0254 OOB TJ Slovan Luhačovice 25:42 + 4:26
7. Schwab Filip TBM0710 KOS TJ Tesla Brno 30:40 + 9:24
8. Mališková Kristýna LCE0552 OOB TJ Slovan Luhačovice 31:11 + 9:55
9. Kroutil Jošt ZBM0701 SK Žabovřesky Brno 31:55 + 10:39
10. Ehlová Martina TBM0655 KOS TJ Tesla Brno 32:01 + 10:45
11. Vedra Tobiáš TBM0621 KOS TJ Tesla Brno 32:14 + 10:58
12. Čech Radan TBM0611 KOS TJ Tesla Brno 33:07 + 11:51
13. Pekárek Martin RBK0501 SK Radioklub Blansko 33:38 + 12:22
14. Kršková Zuzana UBM0353 Meniskos Brno 33:39 + 12:23
15. Odehnalová Tereza ADA0851 OOB TJ Spartak Adamov 33:51 + 12:35
16. Kundratová Eva JZL9999 TJ Jižní svahy Zlín 34:28 + 13:12
17. Plchová Leokádie NER0023 34:41 + 13:25
18. Musilová Anna 1DC0950 Musilovi 35:11 + 13:55
19. Michálková Sabina LCE0851 OOB TJ Slovan Luhačovice 35:18 + 14:02
20. Hrbáček Filip LCE0049 OOB TJ Slovan Luhačovice 35:34 + 14:18
21. Kočová Klára ZBM0899 SK Žabovřesky Brno 35:44 + 14:28
22. Finstrle Filip ZBM0702 SK Žabovřesky Brno 35:46 + 14:30
23. Taslerová Martina UBM0751 Meniskos Brno 35:52 + 14:36
24. Riessler Štěpán OTK0500 OOB TJ Jiskra Otrokovice 35:56 + 14:40
25. Krška Alexandr UBM0602 Meniskos Brno 35:59 + 14:43
26. Tomanová Eliška LBM0651 TJ Lokomotiva Ingstav Brno 36:29 + 15:13
27. Čechová Johana TBM0888 KOS TJ Tesla Brno 38:38 + 17:22
28. Pěček Dominik SKM0401 KOB Směr Kroměříž 40:33 + 19:17
29. Novák Alex TBM0806 KOS TJ Tesla Brno 41:37 + 20:21
30. Hrbáčková Michala LCE OOB TJ Slovan Luhačovice 41:49 + 20:33
31. Palátová Renáta ABM0655 KOB Moira Brno 42:11 + 20:55
32. Račanský Matěj NER0034 42:34 + 21:18
33. Kroutil Tadeáš ZBM0901 SK Žabovřesky Brno 49:01 + 27:45
34. Finstrlová Lucie ZBM0651 SK Žabovřesky Brno 51:22 + 30:06
35. Broschová Alžběta RBK0070 SK Radioklub Blansko 51:32 + 30:16
36. Finstrlová Denisa ZBM0951 SK Žabovřesky Brno 56:32 + 35:16
37. Bružeňáková Mia NER0040 59:05 + 37:49
38. Pohořalá Karolína OTK0033 OOB TJ Jiskra Otrokovice 68:31 + 47:15
39. Škopová Romana NER0061 70:49 + 49:33
40. Kubáňová Tereza TBM0756 KOS TJ Tesla Brno 71:22 + 50:06
41. Seidl Matouš NER0038 74:13 + 52:57
42. Jalová Kristýnka RBK1151 SK Radioklub Blansko 83:52 + 62:36
P
3.30 km, 70 m, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Auermüller Adam AUE0000 24:43
2. Musil Radek 1DC7600 Musilovi 27:07 + 2:24
3. Pelánek Libor TBM7409 KOS TJ Tesla Brno 29:13 + 4:30
4. Otrusina Aleš EZL6716 PEV Zlín 29:17 + 4:34
5. Broschová Lucie RBK7451 SK Radioklub Blansko 32:34 + 7:51
6. Gola Miroslav VIC6808 OB Vizovice 33:43 + 9:00
7. Řezanina Lubomír ZVS6601 TJ Zbrojovka Vsetín 37:44 + 13:01
8. Granátová Kateřina NER0067 37:45 + 13:02
9. Hubáčková Pavla LCE9052 OOB TJ Slovan Luhačovice 37:52 + 13:09
9. Dékány Gabriel LCE9099 OOB TJ Slovan Luhačovice 37:52 + 13:09
11. Macků Jaromír NER0000 39:05 + 14:22
12. Pecka Lukáš NER0011 39:19 + 14:36
13. Šimek Petr ALP0004 39:33 + 14:50
14. Cidlík Zdeněk ALP0003 40:10 + 15:27
15. Jirásková Dora NER0043 40:39 + 15:56
16. Urbánek Petr NER0037 42:49 + 18:06
17. Toufar Jiří ALP0001 43:40 + 18:57
18. Bantová Martina OTK7250 OOB TJ Jiskra Otrokovice 48:18 + 23:35
19. Slezáková Jitka LCE6351 OOB TJ Slovan Luhačovice 48:22 + 23:39
20. Matyáš Petr LBM TJ Lokomotiva Ingstav Brno 51:43 + 27:00
21. Stejskal Ondřej LBM0000 TJ Lokomotiva Ingstav Brno 52:37 + 27:54
21. Kos Jiří ALP0002 52:37 + 27:54
23. Váchová Eliška NER0068 55:23 + 30:40
24. Humlíčková Jana UBM7351 Meniskos Brno 55:25 + 30:42
25. Panovcová Jitka OTK0000 OOB TJ Jiskra Otrokovice 56:36 + 31:53
26. Přikryl Kamil PBM4134 TJ Spartak 1. Brněnská 57:23 + 32:40
27. Ruda Miroslav UBM7106 Meniskos Brno 58:35 + 33:52
28. Rajnohová Pavla UBM7654 Meniskos Brno 59:38 + 34:55
29. Čelechovská Zora UBM7451 Meniskos Brno 59:39 + 34:56
30. Vrabcová Alenka NER0042 63:24 + 38:41
31. Francová Jana NER0039 68:23 + 43:40
32. Štěpánková Martina NER0059 72:05 + 47:22
33. Klimešová Lucie NER0072 73:14 + 48:31
34. Kůstková Tamara VIC6854 OB Vizovice 78:08 + 53:25
35. Alena Pěčková SKM7850 KOB Směr Kroměříž 88:59 + 64:16
36. Nedělková Adéla NER0070 95:20 + 70:37
37. Auermüllerová Lenka AUE0001 105:10 + 80:27
38. Urbánková Lenka NER0036 140:13 + 115:30
Dufková Renata LCE8080 OOB TJ Slovan Luhačovice DISK