Výsledky závodu: Oblastní žebříček

Datum:
05.04.2014
Místo konání:
Světlá
Pořadatel:
TYN - OOB SK Týniště nad Orlicí
Mapa:
Zdelov 2014, 1:10 000, E=2m, stav jaro 2014
Ředitel závodu:
Kašpar Václav
Hlavní rozhodčí:
Jakeš Josef - R3
Stavitel tratí:
Doležal Josef
JURY:
Souček Karel, Müller Robert, Černý Petr
Protokol:
Hodnocení závodu: Závod proběhl dle rozpisu, za deštivého počasí. K závodu bylo přihlášeno 831 a odstartovalo 772 závodníků. Během závodu byla ošetřena 3 poranění. V jednom případě se jednalo o řeznou ránu na prstu ruky, dále o tržnou ránu nad kolenem a ve třetím případě o zlomený nos pádem na stojan kontroly. V tomto případě byl závodník po základním ošetření na shromaždišti odeslán do nemocničního zařízení. Během závodu ani bezprostředně po jeho ukončení nebyl podán žádný protest a hlavní rozhodčí schválil závod ve všech kategoriích. Pořadatelé děkují Lesům ČR, obcím Žďár nad Orlicí, Týniště nad Orlicí a zaměstnancům pískového lomu Světlá za ochotu a vstřícnou podporu při pořádání tohoto závodu. Zároveň děkují všem účastníkům za udržení pořádku a sportovní chování v lese i na shromaždišti.
Kategorie:
D10N     D10C     D12C     D12D     D14C     D14D     D16C     D16D     D18C     D21A     D21C     D21D     D35C     D35D     D45C     D45D     D55C     D65C     H10N     H10C     H12C     H12D     H14C     H14D     H16C     H16D     H18C     H21A     H21C     H21D     H35C     H35D     H45C     H45D     H55C     H55D     H65C     H65D     HDR     P     T    
D10N
2.10 km, 7 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Neumannová Alžběta PHK0650 OK 99 Hradec Králové 34:02
2. Školníková Karla BRU0551 Ulita-HOBRA Orienteering Broumov 36:06 + 2:04
3. Zurynková Jana PHK0553 OK 99 Hradec Králové 37:53 + 3:51
4. Kučerová Amálie Evelína PHK0651 OK 99 Hradec Králové 43:55 + 9:53
5. Zurynková Ema PHK0655 OK 99 Hradec Králové 49:50 + 15:48
6. Brožková Tereza KUO0451 KOB Ústí nad Orlicí 50:07 + 16:05
7. Mitkovová Jindřiška LTU0550 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 50:56 + 16:54
8. Morávková Zuzana SRK0551 SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou 52:40 + 18:38
9. Cejpková Karolína SRK0552 SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou 57:18 + 23:16
10. Suková Majka LTU0450 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 59:54 + 25:52
11. Kuhnová Alžběta LPU0652 OK Lokomotiva Pardubice 68:57 + 34:55
Šodorová Katarina NER 44C Neregistrovaní DISK
D10C
2.20 km, 8 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Metelková Michaela PHK0550 OK 99 Hradec Králové 23:36
2. Chvátilová Johana PHK0450 OK 99 Hradec Králové 24:21 + 0:45
3. Čapková Anna PHK0451 OK 99 Hradec Králové 29:27 + 5:51
4. Holubářová Viktorie KUO0599 KOB Ústí nad Orlicí 32:05 + 8:29
5. Kroniková Sylvie SHK0450 TJ Slavia Hradec Králové 34:20 + 10:44
6. Randáková Adéla VRL0452 OOS TJ Spartak Vrchlabí 38:01 + 14:25
7. Chrástová Magdaléna STH0551 SK Studenec 45:04 + 21:28
8. Knobová Agáta VRL0453 OOS TJ Spartak Vrchlabí 47:02 + 23:26
9. Trlidová Agáta LPU0554 OK Lokomotiva Pardubice 53:13 + 29:37
D12C
2.70 km, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Vandasová Adéla PHK0255 OK 99 Hradec Králové 22:29
2. Štreglová Zuzana VRL0251 OOS TJ Spartak Vrchlabí 22:33 + 0:04
3. Holečková Petra SHK0250 TJ Slavia Hradec Králové 25:36 + 3:07
4. Koberová Kateřina LPU0352 OK Lokomotiva Pardubice 26:50 + 4:21
5. Thýnová Martina SHK0350 TJ Slavia Hradec Králové 26:56 + 4:27
6. Karlová Anna JIL0352 OK Jilemnice 28:49 + 6:20
7. Suchánková Eliška PHK0250 OK 99 Hradec Králové 29:19 + 6:50
8. Pušová Bára LPU0357 OK Lokomotiva Pardubice 31:26 + 8:57
9. Kovářová Jana CET0251 TJ Loko Česká Třebová 31:40 + 9:11
10. Janků Anna SJC0252 Sportcentrum Jičín 32:31 + 10:02
11. Randáková Alžběta VRL0252 OOS TJ Spartak Vrchlabí 35:53 + 13:24
12. Kodytková Denisa SHK0252 TJ Slavia Hradec Králové 35:58 + 13:29
13. Kološová Veronika LPU0351 OK Lokomotiva Pardubice 36:45 + 14:16
14. Matoušová Gabriela VRL0352 OOS TJ Spartak Vrchlabí 44:17 + 21:48
15. Krejcarová Bára BRU0351 Ulita-HOBRA Orienteering Broumov 52:54 + 30:25
16. Vodičková Johana LPU0354 OK Lokomotiva Pardubice 58:55 + 36:26
17. Besedová Katka PHK0351 OK 99 Hradec Králové 69:39 + 47:10
18. Hrnčířová Ivana STH0351 SK Studenec 72:35 + 50:06
D12D
2.30 km, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Weberová Adéla PHK0155 OK 99 Hradec Králové 31:41
2. Adamovská Kateřina VAM0350 OOB Vamberk 37:12 + 5:31
3. Medlíková Adéla SRK0350 SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou 38:02 + 6:21
4. Procházková Kateřina SJC0351 Sportcentrum Jičín 40:23 + 8:42
5. Zimová Eliška LTU0250 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 42:51 + 11:10
6. Machová Viktorie PHK0252 OK 99 Hradec Králové 44:17 + 12:36
7. Tomášová Adéla CHC0351 K.O.B. Choceň 47:22 + 15:41
8. Mistriková Kateřina LPU0358 OK Lokomotiva Pardubice 47:53 + 16:12
9. Filipová Lucie SRK0351 SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou 52:21 + 20:40
10. Bartošová Petra KUO0251 KOB Ústí nad Orlicí 83:02 + 51:21
Cibulková Veronika LPU0355 OK Lokomotiva Pardubice DISK
Musilová Elena KUO0399 KOB Ústí nad Orlicí DISK
D14C
4.60 km, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kochová Anna SJC0153 Sportcentrum Jičín 31:05
2. Thýnová Nikola SHK0051 TJ Slavia Hradec Králové 33:02 + 1:57
3. Kosová Tereza SRK0151 SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou 34:23 + 3:18
4. Peterová Jana DOB0051 KOB Dobruška 34:37 + 3:32
5. Rückerová Šárka HOR0050 TJ Jiskra Hořice 36:04 + 4:59
6. Filipová Tereza LPU0050 OK Lokomotiva Pardubice 40:07 + 9:02
7. Šklíbová Veronika SRK0153 SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou 42:26 + 11:21
8. Hápová Petra PHK0051 OK 99 Hradec Králové 42:29 + 11:24
9. Dolejší Kateřina STB0199 TJ Stadion Nový Bor 43:35 + 12:30
10. Chaloupková Kateřina CHC0051 K.O.B. Choceň 43:59 + 12:54
11. Vojtíšková Viktorie LPU0051 OK Lokomotiva Pardubice 44:15 + 13:10
12. Držková Berenika LPU0151 OK Lokomotiva Pardubice 45:31 + 14:26
13. Gallová Veronika STH0053 SK Studenec 46:31 + 15:26
14. Procházková Tereza ZAM0054 OB T.J. Sokol Žamberk 48:13 + 17:08
15. Stará Tereza VRL0051 OOS TJ Spartak Vrchlabí 49:44 + 18:39
16. Kroniková Štěpánka SHK0150 TJ Slavia Hradec Králové 50:00 + 18:55
17. Borovičková Valerie ZAM0051 OB T.J. Sokol Žamberk 50:28 + 19:23
18. Zimová Barbora SHK0151 TJ Slavia Hradec Králové 52:07 + 21:02
19. Vejražková Róza SJC0151 Sportcentrum Jičín 56:13 + 25:08
20. Tumová Adéla SJC0154 Sportcentrum Jičín 60:58 + 29:53
21. Šimonová Klára SJC0155 Sportcentrum Jičín 62:08 + 31:03
22. Zahradníková Denisa STH0052 SK Studenec 68:08 + 37:03
23. Pachelová Anna ZAM0053 OB T.J. Sokol Žamberk 69:18 + 38:13
24. Francová Lucie LPU0152 OK Lokomotiva Pardubice 70:26 + 39:21
25. Schvachová Lucie LPU0153 OK Lokomotiva Pardubice 104:50 + 73:45
26. Kejmarová Jana STH0152 SK Studenec 107:02 + 75:57
Kubíčková Iva ZAM0151 OB T.J. Sokol Žamberk DISK
Jelínková Zuzana CHC0151 K.O.B. Choceň DISK
D14D
2.50 km, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Hlaváčková Petra PHK0052 OK 99 Hradec Králové 33:41
2. Nováková Světlana NPA0151 SK LOB Nová Paka 37:34 + 3:53
3. Hnátnická Zuzana ZAM0152 OB T.J. Sokol Žamberk 40:35 + 6:54
4. Kubíková Erika LTU0150 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 53:58 + 20:17
5. Nováková Markéta KUO0099 KOB Ústí nad Orlicí 55:34 + 21:53
6. Schlogerová Pavla LPU0161 OK Lokomotiva Pardubice 58:42 + 25:01
D16C
5.10 km, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Jezdinská Natálie STH9954 SK Studenec 40:32
2. Malinová Apolena SHK9952 TJ Slavia Hradec Králové 41:09 + 0:37
3. Semrádová Jana CHC9951 K.O.B. Choceň 41:54 + 1:22
4. Matoušová Kateřina VRL9955 OOS TJ Spartak Vrchlabí 42:48 + 2:16
5. Zlámalová Nikola SJC9951 Sportcentrum Jičín 43:32 + 3:00
6. Waňková Martina VRL9951 OOS TJ Spartak Vrchlabí 43:47 + 3:15
7. Větříčková Andrea SHK9951 TJ Slavia Hradec Králové 45:27 + 4:55
8. Kubíčková Jana PHK9999 OK 99 Hradec Králové 49:08 + 8:36
9. Urbanová Markéta STH9953 SK Studenec 54:05 + 13:33
10. Truněčková Kateřina PHK9953 OK 99 Hradec Králové 55:36 + 15:04
11. Kubečková Veronika PHK9853 OK 99 Hradec Králové 83:18 + 42:46
Zemanová Kateřina ZAM9851 OB T.J. Sokol Žamberk DISK
Barnetová Veronika ZAM9951 OB T.J. Sokol Žamberk DISK
D16D
4.20 km, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Gažiová Romana CET9851 TJ Loko Česká Třebová 70:14
2. Paděrová Anna SNA9950 TJ START Náchod 74:01 + 3:47
D18C
5.60 km, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Votočková Eliška JIL9751 OK Jilemnice 53:25
2. Jansová Doubravka LPU9750 OK Lokomotiva Pardubice 53:48 + 0:23
3. Schvachová Denisa LPU9652 OK Lokomotiva Pardubice 55:28 + 2:03
4. Skalická Karolína ZAM9652 OB T.J. Sokol Žamberk 56:49 + 3:24
5. Zemánková Tereza SRK9752 SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou 58:13 + 4:48
6. Šádková Lucie PHK9654 OK 99 Hradec Králové 60:22 + 6:57
7. Koutná Hana PHK9651 OK 99 Hradec Králové 69:52 + 16:27
8. Gažiová Kristýna CET9751 TJ Loko Česká Třebová 99:59 + 46:34
D21A
9.10 km, 21 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 0
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Knapová Lenka LPU9351 OK Lokomotiva Pardubice 64:35 0
2. Hermanová Zuzana LPU8752 OK Lokomotiva Pardubice 64:56 + 0:21 0
3. Fenclová Marta LPU7667 OK Lokomotiva Pardubice 65:19 + 0:44 0
4. Kolešová Helena LPU8857 OK Lokomotiva Pardubice 75:50 + 11:15 0
D21C
8.00 km, 20 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 7819
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Šmidrkalová Monika NPA9051 SK LOB Nová Paka 56:31 7966
2. Hepnerová Martina SHK8152 TJ Slavia Hradec Králové 57:23 + 0:52 7848
3. Randáková Helena VRL7452 OOS TJ Spartak Vrchlabí 58:54 + 2:23 7642
4. Klimplová Lenka LPU7951 OK Lokomotiva Pardubice 61:42 + 5:11 7262
5. Fundová Eliška SHK9351 TJ Slavia Hradec Králové 62:58 + 6:27 7090
6. Novotná Barbora SHK8658 TJ Slavia Hradec Králové 63:29 + 6:58 7020
7. Balcarová Jana PHK8753 OK 99 Hradec Králové 63:51 + 7:20 6970
8. Azebová Nina PHK8855 OK 99 Hradec Králové 64:58 + 8:27 6819
9. Štěpánová Dita DOB7956 KOB Dobruška 65:04 + 8:33 6805
10. Hančová Petra VRL9652 OOS TJ Spartak Vrchlabí 65:12 + 8:41 6787
11. Sůvová Barbora LPU8751 OK Lokomotiva Pardubice 67:18 + 10:47 6502
12. Smutná Jana VAM6251 OOB Vamberk 68:30 + 11:59 6339
13. Petrová Daniela LPU8454 OK Lokomotiva Pardubice 69:06 + 12:35 6258
14. Stolinová Lenka DOB8158 KOB Dobruška 70:25 + 13:54 6079
15. Beranová Barbora BOR9159 OK Jiskra Nový Bor 71:08 + 14:37 5982
16. Andršová Jana SRK8756 SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou 72:01 + 15:30 5862
17. Píšová Monika NPA8151 SK LOB Nová Paka 72:02 + 15:31 5860
18. Ulahelová Jana LTU8451 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 73:50 + 17:19 5615
19. Říčařová Žaneta SRK9152 SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou 74:23 + 17:52 5541
20. Švíglerová Pavla LPU7658 OK Lokomotiva Pardubice 75:07 + 18:36 5441
21. Végsöová Markéta DOB8850 KOB Dobruška 75:15 + 18:44 5423
22. Havlíčková Nikola JIL9352 OK Jilemnice 75:50 + 19:19 5344
23. Záveská Anna DOB8851 KOB Dobruška 77:24 + 20:53 5131
24. Kopecká Eliška ASU9299 Magnus Orienteering 77:33 + 21:02 5111
25. Hrobařová Lenka TJN7754 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 77:54 + 21:23 5063
26. Klimplová Zuzana LPU8151 OK Lokomotiva Pardubice 79:38 + 23:07 4828
27. Širůčková Daniela 73C7650 xxx 82:26 + 25:55
28. Peremská Dana SRK9351 SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou 84:08 + 27:37 4217
29. Viková Vendula STH8951 SK Studenec 101:05 + 44:34 1916
D21D
5.70 km, 15 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 4088
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Kunartová Lenka PHK7852 OK 99 Hradec Králové 54:57 4230
2. Sokolová Tereza BRM8451 Sokol Burdych 57:37 + 2:40 4039
3. Kašparová Eva LPU7854 OK Lokomotiva Pardubice 58:14 + 3:17 3995
4. Mrázková Jana TUR7850 OOB TJ Turnov 59:00 + 4:03 3940
5. Kodytková Iva VAM7751 OOB Vamberk 60:46 + 5:49 3813
6. Horká Marie ALB9050 OOB Albrechtice nad Orlicí 61:11 + 6:14 3783
7. Chládková Zuzana ZAM9153 OB T.J. Sokol Žamberk 61:16 + 6:19 3777
8. Pilíková Veronika CET8152 TJ Loko Česká Třebová 62:25 + 7:28 3694
9. Držková Markéta LPU7670 OK Lokomotiva Pardubice 63:59 + 9:02 3582
10. Pěluchová Daniela CHC8851 K.O.B. Choceň 64:33 + 9:36 3541
11. Hostinská Jana VAM8451 OOB Vamberk 66:56 + 11:59 3370
12. Bartoňová Eva STH9353 SK Studenec 68:35 + 13:38 3251
13. Venclová Veronika ZAM8251 OB T.J. Sokol Žamberk 68:46 + 13:49 3238
14. Lebedínská Romana LPU8257 OK Lokomotiva Pardubice 70:02 + 15:05 3147
15. Vrbatová Petra HOS8551 TJ Tatran Hostinné 72:39 + 17:42 2959
16. Válková Marcela ZAM9154 OB T.J. Sokol Žamberk 72:48 + 17:51 2949
17. Šedivá Petra STH7751 SK Studenec 76:09 + 21:12 2708
18. Kondělková Romana HOS8152 TJ Tatran Hostinné 77:43 + 22:46 2596
19. Müllerová Petra VAM9098 OOB Vamberk 85:21 + 30:24 2048
20. Koutná Kateřina PHK9351 OK 99 Hradec Králové 93:59 + 39:02 1428
Marešová Kristýna LPU9155 OK Lokomotiva Pardubice DISK 0
D35C
6.50 km, 18 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kopecká Marcela PHK6852 OK 99 Hradec Králové 56:09
2. Vandasová Markéta VAM7250 OOB Vamberk 56:19 + 0:10
3. Křivdová Lenka CHC7251 K.O.B. Choceň 56:34 + 0:25
4. Škorpilová Jana SJC7451 Sportcentrum Jičín 57:27 + 1:18
5. Kovářová Anna CET7552 TJ Loko Česká Třebová 57:54 + 1:45
6. Malá Věra JIL7752 OK Jilemnice 58:03 + 1:54
7. Samková Renáta PHK7456 OK 99 Hradec Králové 58:06 + 1:57
8. Koberová Lenka LPU6954 OK Lokomotiva Pardubice 59:07 + 2:58
9. Pavelcová Gabriela NPA7851 SK LOB Nová Paka 59:16 + 3:07
10. Hájková Ludmila CET7554 TJ Loko Česká Třebová 59:21 + 3:12
11. Knapová Iva LPU6052 OK Lokomotiva Pardubice 59:58 + 3:49
12. Čermáková Renata LPU6553 OK Lokomotiva Pardubice 61:13 + 5:04
13. Růžičková Kamila PHK7153 OK 99 Hradec Králové 62:02 + 5:53
14. Kaplanová Iva LPU6859 OK Lokomotiva Pardubice 64:24 + 8:15
15. Filipová Ivana SRK7373 SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou 64:46 + 8:37
15. Kroniková Jana SHK7350 TJ Slavia Hradec Králové 64:46 + 8:37
17. Rykalová Jitka VAM7251 OOB Vamberk 65:21 + 9:12
18. Švadlenová Ivana CHC7151 K.O.B. Choceň 65:43 + 9:34
19. Votočková Jaroslava JIL7255 OK Jilemnice 66:15 + 10:06
20. Vlastníková Lucie JIL7554 OK Jilemnice 68:33 + 12:24
21. Štreglová Andrea VRL7552 OOS TJ Spartak Vrchlabí 69:27 + 13:18
22. Dolejší Lenka STB7499 TJ Stadion Nový Bor 69:57 + 13:48
23. Chvátilová Pavlína PHK7450 OK 99 Hradec Králové 70:31 + 14:22
24. Šklíbová Jana SRK7651 SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou 70:38 + 14:29
25. Mrskočová Dana LPU7356 OK Lokomotiva Pardubice 71:16 + 15:07
26. Čivrná Karolína VRL7355 OOS TJ Spartak Vrchlabí 74:07 + 17:58
27. Demlová Jitka LPU6955 OK Lokomotiva Pardubice 74:17 + 18:08
28. Kalenská Kateřina STH7351 SK Studenec 79:54 + 23:45
D35D
4.80 km, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kubečková Zdena PHK7551 OK 99 Hradec Králové 44:05
2. Hanušová Zdena SJC7253 Sportcentrum Jičín 46:02 + 1:57
3. Rusinová Alena BRU7152 Ulita-HOBRA Orienteering Broumov 46:29 + 2:24
4. Hančová Alice VRL7052 OOS TJ Spartak Vrchlabí 49:22 + 5:17
5. Jansová Romana BRU7650 Ulita-HOBRA Orienteering Broumov 49:23 + 5:18
6. Pipková Táňa LPU7156 OK Lokomotiva Pardubice 49:29 + 5:24
7. Maňáková Silvie PHK7151 OK 99 Hradec Králové 49:32 + 5:27
8. Koblicová Milena VAM7651 OOB Vamberk 50:34 + 6:29
9. Krpatová Zuzana LPU7558 OK Lokomotiva Pardubice 51:21 + 7:16
10. Justová Jana PHK6153 OK 99 Hradec Králové 52:29 + 8:24
11. Zitková Radka LPU7958 OK Lokomotiva Pardubice 52:49 + 8:44
12. Moskvová Jitka ZLH7551 OOB TJ Zlaté Hory 53:09 + 9:04
13. Waňková Dita VRL7151 OOS TJ Spartak Vrchlabí 53:10 + 9:05
14. Surgová Markéta NER 44C Neregistrovaní 53:27 + 9:22
15. Tomášová Petra CHC7351 K.O.B. Choceň 53:58 + 9:53
16. Vlkanova Hana PHK7050 OK 99 Hradec Králové 54:19 + 10:14
17. Zemánková Eva SRK7452 SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou 54:29 + 10:24
18. Žáková Marcela LPU7053 OK Lokomotiva Pardubice 57:16 + 13:11
19. Koblížková Hana ZAM5851 OB T.J. Sokol Žamberk 57:36 + 13:31
20. Kavalírová Kateřina PHK6756 OK 99 Hradec Králové 59:26 + 15:21
21. Valachová Jana LPU6654 OK Lokomotiva Pardubice 59:43 + 15:38
22. Pilná Libuše VRL7153 OOS TJ Spartak Vrchlabí 59:44 + 15:39
23. Kunešová Petra HOR7650 TJ Jiskra Hořice 59:49 + 15:44
24. Matoušová Petra VRL7154 OOS TJ Spartak Vrchlabí 60:38 + 16:33
25. Wohanková Gabriela VRL7652 OOS TJ Spartak Vrchlabí 62:08 + 18:03
26. Čapková Petra PHK7850 OK 99 Hradec Králové 62:46 + 18:41
27. Lamichová Iva PHK6353 OK 99 Hradec Králové 63:18 + 19:13
28. Hladká Petra KOR7950 OB DDM Kostelec nad Orlicí 65:36 + 21:31
29. Weberová Zuzana PHK6961 OK 99 Hradec Králové 68:31 + 24:26
30. Brožková Květa KUO7451 KOB Ústí nad Orlicí 71:15 + 27:10
31. Kolářová Andrea BRU7151 Ulita-HOBRA Orienteering Broumov 71:35 + 27:30
32. Schvachová Stanislava LPU7154 OK Lokomotiva Pardubice 103:41 + 59:36
D45C
5.00 km, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Zalabová Martina SJC6657 Sportcentrum Jičín 54:05
2. Kosová Michaela SRK6752 SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou 55:06 + 1:01
3. Kubíčková Marcela PHK6251 OK 99 Hradec Králové 55:28 + 1:23
4. Víchová Ladislava LPU5851 OK Lokomotiva Pardubice 55:32 + 1:27
5. Müllerová Zorka VAM6767 OOB Vamberk 55:57 + 1:52
6. Benešová Iva SJC6151 Sportcentrum Jičín 57:03 + 2:58
7. Nýdrlová Eva VRL5451 OOS TJ Spartak Vrchlabí 57:25 + 3:20
8. Novotná Iva SHK6151 TJ Slavia Hradec Králové 57:59 + 3:54
9. Hindráková Martina LTU6451 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 58:18 + 4:13
10. Chmelařová Marie SHK6352 TJ Slavia Hradec Králové 60:18 + 6:13
11. Zlesáková Vlasta JIL5362 OK Jilemnice 60:38 + 6:33
12. Julínková Dana LPU6555 OK Lokomotiva Pardubice 61:06 + 7:01
13. Panchártková Jitka PHK5951 OK 99 Hradec Králové 61:36 + 7:31
14. Veverková Yveta VAM6452 OOB Vamberk 63:07 + 9:02
15. Mutinská Zdeňka KUO6499 KOB Ústí nad Orlicí 63:32 + 9:27
16. Thýnová Ivana SHK6651 TJ Slavia Hradec Králové 64:30 + 10:25
17. Kavalírová Zuzana PHK6950 OK 99 Hradec Králové 65:21 + 11:16
18. Hušková Eva NPA5754 SK LOB Nová Paka 66:19 + 12:14
19. Jiřištová Hana JIL6052 OK Jilemnice 66:20 + 12:15
20. Petrželová Alena LTU6351 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 67:18 + 13:13
21. Tichá Jiřina DOB6050 KOB Dobruška 81:38 + 27:33
D45D
3.70 km, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Vlachová Hana VRL6251 OOS TJ Spartak Vrchlabí 42:03
2. Kulová Jana VAM6550 OOB Vamberk 46:18 + 4:15
3. Kalousová Dana ZAM5951 OB T.J. Sokol Žamberk 48:02 + 5:59
4. Nožková Dagmar ZAM6251 OB T.J. Sokol Žamberk 48:04 + 6:01
5. Hančová Hana VRL5652 OOS TJ Spartak Vrchlabí 50:08 + 8:05
6. Cabalková Ivana ZAM6351 OB T.J. Sokol Žamberk 51:02 + 8:59
7. Semrádová Jitka CHC6651 K.O.B. Choceň 51:16 + 9:13
8. Kynčlová Miroslava JIL5851 OK Jilemnice 54:16 + 12:13
9. Lennerová Eva LPU5653 OK Lokomotiva Pardubice 54:34 + 12:31
10. Kábrtová Iva PEN6350 OK RECO Sport 57:07 + 15:04
11. Balcarová Eva PHK5952 OK 99 Hradec Králové 59:33 + 17:30
12. Bürgerová Kateřina LPU6755 OK Lokomotiva Pardubice 61:14 + 19:11
13. Weisbauerová Blanka LPU6351 OK Lokomotiva Pardubice 62:12 + 20:09
14. Kavanová Jana JIL6199 OK Jilemnice 63:48 + 21:45
15. Remešová Alena DOB6150 KOB Dobruška 76:33 + 34:30
16. Peremská Dana SRK6351 SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou 77:02 + 34:59
D55C
3.60 km, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kalibánová Jiřina NPA5351 SK LOB Nová Paka 43:59
2. Fejlková Alice SHK5351 TJ Slavia Hradec Králové 50:11 + 6:12
3. Langrová Eva SNA5351 TJ START Náchod 56:17 + 12:18
4. Stulíková Zuzana SHK5751 TJ Slavia Hradec Králové 56:21 + 12:22
5. Novotná Jiřina LPU5654 OK Lokomotiva Pardubice 57:37 + 13:38
6. Nováková Jana NPA5552 SK LOB Nová Paka 59:02 + 15:03
7. Bláhová Luba SHK5852 TJ Slavia Hradec Králové 59:20 + 15:21
8. Dusílková Marie SRK5752 SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou 59:25 + 15:26
9. Klimplová Alena LPU5551 OK Lokomotiva Pardubice 67:05 + 23:06
10. Martincová Helena ZAM5051 OB T.J. Sokol Žamberk 73:22 + 29:23
D65C
2.60 km, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kubíková Květa LPU4752 OK Lokomotiva Pardubice 50:40
2. Kellnerová Stanislava LPU4950 OK Lokomotiva Pardubice 54:36 + 3:56
3. Malá Marie LPU4753 OK Lokomotiva Pardubice 57:24 + 6:44
4. Ehlová Iva SRK3951 SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou 60:19 + 9:39
5. Lhotská Hana ZAM4651 OB T.J. Sokol Žamberk 67:15 + 16:35
H10N
2.40 km, 7 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Typlt Tomáš NPA0406 SK LOB Nová Paka 22:37
2. Choutka Matěj NPA0402 SK LOB Nová Paka 31:26 + 8:49
3. Malý Antonín JIL0501 OK Jilemnice 31:49 + 9:12
4. Fajfer Filip NPA0401 SK LOB Nová Paka 36:49 + 14:12
5. Koblic Jan VAM0400 OOB Vamberk 39:22 + 16:45
6. Šípek Ondřej LPU0505 OK Lokomotiva Pardubice 43:13 + 20:36
7. Štichhauer Adam LPU0603 OK Lokomotiva Pardubice 45:10 + 22:33
8. Votoček Michal JIL OK Jilemnice 45:17 + 22:40
9. Kovář Radim CET0501 TJ Loko Česká Třebová 47:27 + 24:50
10. Jiroušek Dominik SRK0602 SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou 47:40 + 25:03
11. Berej Tomáš LPU OK Lokomotiva Pardubice 53:21 + 30:44
12. Hájek Dominik CET0601 TJ Loko Česká Třebová 55:08 + 32:31
13. Hobza Vítek NPA0403 SK LOB Nová Paka 55:51 + 33:14
14. Čivrný Jan VRL0501 OOS TJ Spartak Vrchlabí 56:43 + 34:06
15. Háp Matěj PHK0501 OK 99 Hradec Králové 61:22 + 38:45
16. Štěpánek Jiří SRK0607 SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou 65:23 + 42:46
17. Šeps Daniel SRK0504 SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou 74:18 + 51:41
18. Morávek Martin SRK0503 SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou 78:27 + 55:50
Lazák Jan LTU0500 OOB TJ Lokomotiva Trutnov DISK
Kokrda Vojta NER 44C Neregistrovaní DISK
Kokrda Adam NER 44C Neregistrovaní DISK
H10C
2.30 km, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kolář Šimon HOR0400 TJ Jiskra Hořice 22:37
2. Langr Jakub KOR0401 OB DDM Kostelec nad Orlicí 25:36 + 2:59
3. Dohnálek Tomáš SHK0403 TJ Slavia Hradec Králové 25:58 + 3:21
4. Štichhauer Daniel LPU0405 OK Lokomotiva Pardubice 28:56 + 6:19
5. Kolátor Vojtěch HOR0402 TJ Jiskra Hořice 29:08 + 6:31
6. Neumann Matěj PHK0400 OK 99 Hradec Králové 31:25 + 8:48
7. Doucha Martin SNA0501 TJ START Náchod 33:31 + 10:54
8. Juška Michal LPU0504 OK Lokomotiva Pardubice 40:12 + 17:35
9. Mühlbach Ivo STH0401 SK Studenec 43:56 + 21:19
10. Pavelec Matěj NPA0501 SK LOB Nová Paka 58:53 + 36:16
11. Kodytek Adam SHK0402 TJ Slavia Hradec Králové 61:03 + 38:26
12. Surga Jakub NER 44C Neregistrovaní 63:42 + 41:05
13. Kuhn Vojtěch LPU0404 OK Lokomotiva Pardubice 73:28 + 50:51
H12C
3.70 km, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Rücker Jan HOR0201 TJ Jiskra Hořice 25:47
2. Štefan Vít STH0202 SK Studenec 28:49 + 3:02
3. Manda Jakub LPU0202 OK Lokomotiva Pardubice 31:51 + 6:04
4. Zemánek Mikuláš SRK0201 SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou 33:26 + 7:39
5. Rusin Vojtěch BRU0301 Ulita-HOBRA Orienteering Broumov 34:56 + 9:09
6. Chaloupský Jakub PHK0302 OK 99 Hradec Králové 36:32 + 10:45
7. Tuma Matěj SJC0202 Sportcentrum Jičín 37:57 + 12:10
8. Flegl Martin SRK0300 SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou 38:06 + 12:19
9. Locker Daniel SRK0200 SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou 40:09 + 14:22
10. Malý Evžen ml. JIL0301 OK Jilemnice 40:16 + 14:29
11. Pipek Ondřej LPU0203 OK Lokomotiva Pardubice 40:39 + 14:52
12. Waněk Hubert VRL0302 OOS TJ Spartak Vrchlabí 41:04 + 15:17
13. Urban Dominik STH0204 SK Studenec 41:09 + 15:22
14. Fencl Jáchym LPU0301 OK Lokomotiva Pardubice 42:34 + 16:47
15. Štregl Matyáš VRL0301 OOS TJ Spartak Vrchlabí 43:10 + 17:23
16. Franta Jonáš SJC0201 Sportcentrum Jičín 44:10 + 18:23
17. Bárta Šimon PHK0202 OK 99 Hradec Králové 44:54 + 19:07
18. Šípek Stanislav SRK0304 SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou 50:22 + 24:35
19. Šišma Vojtěch LPU0204 OK Lokomotiva Pardubice 51:03 + 25:16
20. Juška Jiří LPU0304 OK Lokomotiva Pardubice 53:24 + 27:37
21. Pachel Jakub ZAM0202 OB T.J. Sokol Žamberk 55:46 + 29:59
22. Šabata Radek SRK0202 SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou 59:21 + 33:34
23. Tichý Lubomír SHK0303 TJ Slavia Hradec Králové 68:26 + 42:39
24. Kuneš Vojtěch HOR0200 TJ Jiskra Hořice 68:41 + 42:54
25. Pokorný Dominik SRK0301 SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou 86:15 + 60:28
26. Grundman Viktor CHC0301 K.O.B. Choceň 89:26 + 63:39
H12D
2.40 km, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Hanák Dominik LTU0200 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 29:40
2. Zima Milan LTU0202 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 38:55 + 9:15
3. Poláček Radim PHK0201 OK 99 Hradec Králové 41:49 + 12:09
4. Šitina Tomáš LTU0300 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 44:19 + 14:39
5. Hladký Filip KOR0300 OB DDM Kostelec nad Orlicí 49:24 + 19:44
6. Satranský Martin NPA0201 SK LOB Nová Paka 54:51 + 25:11
7. Pávek Ondřej KUO0301 KOB Ústí nad Orlicí 58:35 + 28:55
8. Šimek Viktor LPU0207 OK Lokomotiva Pardubice 65:14 + 35:34
9. Koblížek Václav LPU0208 OK Lokomotiva Pardubice 71:16 + 41:36
H14C
5.00 km, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Rusin Jan BRU0001 Ulita-HOBRA Orienteering Broumov 33:24
2. Metelka Ondřej PHK0101 OK 99 Hradec Králové 41:41 + 8:17
3. Volák Ondřej BRU0006 Ulita-HOBRA Orienteering Broumov 43:12 + 9:48
4. Roudný Martin LPU0002 OK Lokomotiva Pardubice 45:00 + 11:36
5. Paleček Ondřej SRK0103 SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou 47:08 + 13:44
6. Švadlena Michal CHC0101 K.O.B. Choceň 47:36 + 14:12
7. Tichý Radomír SHK0000 TJ Slavia Hradec Králové 47:46 + 14:22
8. Langr Jan SHK0101 TJ Slavia Hradec Králové 51:37 + 18:13
9. Samek Tomáš PHK0001 OK 99 Hradec Králové 53:05 + 19:41
10. Tryzna Matěj VRL0004 OOS TJ Spartak Vrchlabí 54:00 + 20:36
11. Koditek Jonáš KUO0101 KOB Ústí nad Orlicí 55:04 + 21:40
12. Ježek Jakub JIL0104 OK Jilemnice 56:06 + 22:42
13. Zalaba Tomáš SJC0101 Sportcentrum Jičín 57:30 + 24:06
14. Roudný Václav LPU0001 OK Lokomotiva Pardubice 58:02 + 24:38
15. Karásek Matěj SJC0001 Sportcentrum Jičín 58:25 + 25:01
16. Semiginovský Šimon SJC0005 Sportcentrum Jičín 63:10 + 29:46
17. Kulhavý Tadeáš LPU0005 OK Lokomotiva Pardubice 68:40 + 35:16
18. Mühlbach Aleš STH0104 SK Studenec 72:06 + 38:42
19. Bürger Matěj LPU0009 OK Lokomotiva Pardubice 74:42 + 41:18
20. Břeň Daniel SJC0102 Sportcentrum Jičín 80:08 + 46:44
21. Školník Eduard BRU0103 Ulita-HOBRA Orienteering Broumov 87:52 + 54:28
Kolář Jan BRU0101 Ulita-HOBRA Orienteering Broumov DISK
H14D
3.70 km, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kučera Jan PHK0100 OK 99 Hradec Králové 43:39
2. Mařádek Jiří SJC0103 Sportcentrum Jičín 43:50 + 0:11
3. Dubský Vojtěch SJC0006 Sportcentrum Jičín 45:38 + 1:59
4. Kovář Lukáš CET0102 TJ Loko Česká Třebová 51:12 + 7:33
5. Adamovský Michal VAM0000 OOB Vamberk 52:37 + 8:58
6. Žák Michal LPU0003 OK Lokomotiva Pardubice 53:26 + 9:47
7. Hašek Patrik LTU0000 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 56:17 + 12:38
8. Sedlák Mikuláš LPU0103 OK Lokomotiva Pardubice 59:09 + 15:30
9. Porkert Jan SHK0100 TJ Slavia Hradec Králové 61:50 + 18:11
10. Šitina Jakub LTU0001 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 67:01 + 23:22
11. Drašner Václav SHK0002 TJ Slavia Hradec Králové 68:01 + 24:22
12. Dudášek Ondřej DOB0000 KOB Dobruška 84:11 + 40:32
Rusz Rostislav KUN0101 TJ Sokol Kunvald DISK
H16C
7.70 km, 18 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Gebrt Jan SHK9801 TJ Slavia Hradec Králové 48:37
2. Fencl Jonáš LPU9902 OK Lokomotiva Pardubice 49:04 + 0:27
3. Pek Daniel SHK9803 TJ Slavia Hradec Králové 50:16 + 1:39
4. Maňák Michal PHK9801 OK 99 Hradec Králové 56:54 + 8:17
5. Lauterbach David ZAM9801 OB T.J. Sokol Žamberk 62:18 + 13:41
6. Locker Tomáš SRK9802 SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou 63:36 + 14:59
7. Kalenský Aleš STH9801 SK Studenec 64:39 + 16:02
8. Tomeš Jan VRL9801 OOS TJ Spartak Vrchlabí 64:54 + 16:17
9. Macko Lukáš SJC9901 Sportcentrum Jičín 68:09 + 19:32
10. Šabata Milan SRK9904 SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou 68:29 + 19:52
11. Paukert Lukáš KUO9801 KOB Ústí nad Orlicí 69:48 + 21:11
12. Žák Jan LPU9802 OK Lokomotiva Pardubice 71:02 + 22:25
13. Doležal Vít SJC9802 Sportcentrum Jičín 73:05 + 24:28
14. Skalický Johan KUO9901 KOB Ústí nad Orlicí 73:26 + 24:49
15. Hůlek Matěj PHK9904 OK 99 Hradec Králové 78:29 + 29:52
16. Sourada Tomáš ZAM9902 OB T.J. Sokol Žamberk 79:29 + 30:52
17. Kubánek Jaroslav SJC9803 Sportcentrum Jičín 79:31 + 30:54
18. Faltejsek Jan PHK9802 OK 99 Hradec Králové 79:35 + 30:58
19. Pučan Martin LPU9908 OK Lokomotiva Pardubice 85:12 + 36:35
20. Friml Dominik ZAM9901 OB T.J. Sokol Žamberk 90:25 + 41:48
21. Novotný Matěj ZAM9802 OB T.J. Sokol Žamberk 95:48 + 47:11
22. Vlastník Šimon JIL9904 OK Jilemnice 101:54 + 53:17
Kavalír Jáchym PHK9901 OK 99 Hradec Králové DISK
H16D
4.90 km, 16 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Rusz Vratislav KUN9801 TJ Sokol Kunvald 49:17
2. Kučera Kryšpín PHK9900 OK 99 Hradec Králové 60:55 + 11:38
3. Jelínek Tomáš CHC9903 K.O.B. Choceň 70:24 + 21:07
4. Kahoun Adam LTU9903 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 73:41 + 24:24
5. Keller Jakub BRU9900 Ulita-HOBRA Orienteering Broumov 82:42 + 33:25
6. Winter Luboš LTU9904 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 85:44 + 36:27
Juhász Matěj LTU9900 OOB TJ Lokomotiva Trutnov DISK
H18C
9.40 km, 18 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Novotný Vojtěch LPU9702 OK Lokomotiva Pardubice 61:23
2. Janeba Vladimír CHC9602 K.O.B. Choceň 62:58 + 1:35
3. Zlámal David SJC9603 Sportcentrum Jičín 63:39 + 2:16
4. Kanta Martin LPU9705 OK Lokomotiva Pardubice 64:34 + 3:11
5. Skalický Matyáš KUO9605 KOB Ústí nad Orlicí 68:00 + 6:37
6. Bezdíček Kryštof LPU9706 OK Lokomotiva Pardubice 77:10 + 15:47
7. Lesák Jakub ZAM9603 OB T.J. Sokol Žamberk 77:14 + 15:51
8. Trejbal Václav SHK9604 TJ Slavia Hradec Králové 77:18 + 15:55
9. Pokorný David SRK9701 SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou 78:51 + 17:28
10. Holubář Bartoloměj KUO9602 KOB Ústí nad Orlicí 79:56 + 18:33
11. Míča Tomáš LPU9707 OK Lokomotiva Pardubice 80:20 + 18:57
12. Vencl Kristián ZAM9701 OB T.J. Sokol Žamberk 85:45 + 24:22
13. Ježdík Václav ZAM9605 OB T.J. Sokol Žamberk 92:20 + 30:57
H21A
15.30 km, 31 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 8345
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Komanec Václav SHK8406 TJ Slavia Hradec Králové 81:23 9044
2. Balcar Aleš PHK8602 OK 99 Hradec Králové 90:08 + 8:45 8222
3. Hepner David SHK7601 TJ Slavia Hradec Králové 94:59 + 13:36 7767
4. Vítek Petr PHK7601 OK 99 Hradec Králové 95:21 + 13:58 7732
5. Beneš Jan SJC8703 Sportcentrum Jičín 95:40 + 14:17 7703
6. Knapová Jana LPU9053 OK Lokomotiva Pardubice 97:24 + 16:01 7540
7. Moskva Roman ZLH7501 OOB TJ Zlaté Hory 102:29 + 21:06 7062
8. Mrázek Jiří DKP7911 Oddíl OB Kotlářka 106:38 + 25:15 6673
9. Záveský Marek CET9001 TJ Loko Česká Třebová 116:48 + 35:25 5718
10. Kolář Radek BRU6901 Ulita-HOBRA Orienteering Broumov 149:42 + 68:19 2627
H21C
12.40 km, 28 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 7532
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Azeb Karim PHK9110 OK 99 Hradec Králové 74:59 7594
2. Waněk Adam LPU9505 OK Lokomotiva Pardubice 75:24 + 0:25 7553
3. Čermák Jan LPU9301 OK Lokomotiva Pardubice 76:26 + 1:27 7450
4. Křivda Martin CHC9501 K.O.B. Choceň 78:04 + 3:05 7287
5. Polák Vlastimil VRL7702 OOS TJ Spartak Vrchlabí 79:50 + 4:51 7111
6. Držka Štěpán LPU7604 OK Lokomotiva Pardubice 80:30 + 5:31 7045
7. Petras Tomáš VAM8801 OOB Vamberk 82:07 + 7:08 6884
8. Veverka Tomáš VAM8401 OOB Vamberk 82:32 + 7:33 6842
9. Vávra Jaroslav LPU7308 OK Lokomotiva Pardubice 82:41 + 7:42 6827
10. Pýcha Lukáš SNA8402 TJ START Náchod 83:43 + 8:44 6724
11. Hanč Petr DOB8022 KOB Dobruška 84:23 + 9:24 6658
12. Kárník Jan LPU7811 OK Lokomotiva Pardubice 85:30 + 10:31 6547
13. Dvořáček Radek ASU9445 Magnus Orienteering 85:33 + 10:34 6542
14. Justa Pavel PHK8701 OK 99 Hradec Králové 85:41 + 10:42 6528
15. Macek Martin SNA7106 TJ START Náchod 86:41 + 11:42 6429
16. Burdych Tomáš BRM8201 Sokol Burdych 87:46 + 12:47 6321
17. Kupka Jaroslav ALB7800 OOB Albrechtice nad Orlicí 87:48 + 12:49 6317
18. Vodička Oldřich LPU7715 OK Lokomotiva Pardubice 88:13 + 13:14 6276
19. Kolek Petr ASU7501 Magnus Orienteering 89:27 + 14:28 6153
20. Bláha Jan SHK8215 TJ Slavia Hradec Králové 90:14 + 15:15 6075
21. Chmelař Tomáš SHK8501 TJ Slavia Hradec Králové 91:03 + 16:04 5994
22. Černý Martin JIL8703 OK Jilemnice 92:04 + 17:05 5892
23. Zelenka Tomáš PHK9001 OK 99 Hradec Králové 92:22 + 17:23 5863
24. Havlíček Lukáš JIL9003 OK Jilemnice 92:35 + 17:36 5841
25. Hanzl Tomáš SJC8205 Sportcentrum Jičín 94:12 + 19:13 5680
26. Havlas Jan SHK8908 TJ Slavia Hradec Králové 94:22 + 19:23 5663
27. Koblížek Kamil KUO8001 KOB Ústí nad Orlicí 96:37 + 21:38 5439
28. Šmejc Jakub SJC9401 Sportcentrum Jičín 99:10 + 24:11 5185
29. Škoda Jáchym SNA8702 TJ START Náchod 99:23 + 24:24 5163
30. Fukátko Jan LPU8105 OK Lokomotiva Pardubice 99:59 + 25:00 5104
31. Andrš Jiří VAM8601 OOB Vamberk 101:21 + 26:22 4968
32. Chrást Tomáš STH7401 SK Studenec 101:37 + 26:38 4941
33. Šabatka Jan SHK9001 TJ Slavia Hradec Králové 101:40 + 26:41 4936
34. Kroupa Jan LPU8807 OK Lokomotiva Pardubice 102:08 + 27:09 4890
35. Jirásek Aleš LPU7601 OK Lokomotiva Pardubice 104:29 + 29:30 4655
36. Zelinka Jan LPU9405 OK Lokomotiva Pardubice 105:28 + 30:29 4557
37. Tomalík Ondřej SHK8904 TJ Slavia Hradec Králové 106:51 + 31:52 4420
38. Vančura Martin TJN8002 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 107:39 + 32:40 4340
39. Sedlák Radek SRK7503 SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou 113:26 + 38:27 3764
40. Černý Vojtěch JIL9006 OK Jilemnice 115:11 + 40:12 3589
41. Ptáček Martin SRK9509 SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou 117:07 + 42:08 3397
Mašata Roman PHK7107 OK 99 Hradec Králové DISK 0
H21D
9.70 km, 23 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 4522
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Zitka Adam LPU8402 OK Lokomotiva Pardubice 66:57 4586
2. Smutný Šimon VAM9301 OOB Vamberk 67:59 + 1:02 4517
3. Pátek Lukáš SRK8905 SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou 68:47 + 1:50 4464
4. Souček Tomáš PHK8202 OK 99 Hradec Králové 76:13 + 9:16 3969
5. Sýkora Bohumil CHC8601 K.O.B. Choceň 77:14 + 10:17 3901
6. Klouček Martin STH9301 SK Studenec 78:26 + 11:29 3821
7. Adamec Marek CHC8903 K.O.B. Choceň 81:52 + 14:55 3593
8. Sokol Milan BRM7201 Sokol Burdych 88:09 + 21:12 3174
9. Sojka Lukáš ALB8500 OOB Albrechtice nad Orlicí 90:00 + 23:03 3051
10. Koblížek Miroslav KUO9201 KOB Ústí nad Orlicí 91:08 + 24:11 2975
11. Roll Martin ALB8401 OOB Albrechtice nad Orlicí 91:28 + 24:31 2953
12. Peremský Zdeněk SRK8903 SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou 92:09 + 25:12 2908
13. Štěpánek Rudolf SRK8303 SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou 93:25 + 26:28 2823
14. Procházka Martin LTU8101 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 94:02 + 27:05 2782
15. Macl Jan LPU9102 OK Lokomotiva Pardubice 97:10 + 30:13 2574
16. Šolc Radim PGP8101 SK Praga 104:51 + 37:54 2062
H35C
10.50 km, 24 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Novotný Radek PHK7402 OK 99 Hradec Králové 64:15
2. Zikmund Zdeněk NPA6705 SK LOB Nová Paka 67:10 + 2:55
3. Vandas Luděk VAM6601 OOB Vamberk 69:43 + 5:28
4. Švadlena Pavel CHC7502 K.O.B. Choceň 73:47 + 9:32
5. Štregl Petr VRL7303 OOS TJ Spartak Vrchlabí 74:56 + 10:41
6. Kavalír Karel PHK6503 OK 99 Hradec Králové 75:47 + 11:32
7. Šklíba Jan SRK7501 SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou 76:36 + 12:21
8. Václavek Jan LPU7816 OK Lokomotiva Pardubice 80:26 + 16:11
9. Wohanka Pavel VRL7501 OOS TJ Spartak Vrchlabí 81:23 + 17:08
10. Votoček Tomáš JIL7041 OK Jilemnice 81:30 + 17:15
11. Korbel Michal CHC7703 K.O.B. Choceň 84:15 + 20:00
12. Fencl Petr LPU6901 OK Lokomotiva Pardubice 84:26 + 20:11
13. Volák Pavel BRU7001 Ulita-HOBRA Orienteering Broumov 85:04 + 20:49
14. Kos Michal SRK6802 SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou 85:12 + 20:57
15. Háp Pavel PHK7101 OK 99 Hradec Králové 85:59 + 21:44
16. Belej Jiří LPU7421 OK Lokomotiva Pardubice 86:25 + 22:10
17. Kolář Viktor HOR7300 TJ Jiskra Hořice 92:18 + 28:03
18. Faltejsek Pavel PHK7003 OK 99 Hradec Králové 93:09 + 28:54
19. Śafář Miroslav CET7001 TJ Loko Česká Třebová 93:31 + 29:16
20. Chvátil Jiří PHK7200 OK 99 Hradec Králové 98:31 + 34:16
21. Kohout Josef SHK6902 TJ Slavia Hradec Králové 100:55 + 36:40
22. Vaňous Jan NER 44C Neregistrovaní 104:10 + 39:55
23. Műller Kamil VAM7501 OOB Vamberk 118:35 + 54:20
H35D
8.20 km, 21 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kraus Petr SJC7303 Sportcentrum Jičín 62:29
2. Slovák Miroslav SHK7704 TJ Slavia Hradec Králové 62:37 + 0:08
3. Metelka Pavel PHK6800 OK 99 Hradec Králové 69:12 + 6:43
4. Kronika Miroslav 22C7100 SPORTeM 69:32 + 7:03
5. Locker Martin SRK7001 SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou 72:53 + 10:24
6. Bříza Daniel ZAM7301 OB T.J. Sokol Žamberk 73:05 + 10:36
7. Širůček Jaromír 73C6200 xxx 73:46 + 11:17
8. Melichar Igor PHK6504 OK 99 Hradec Králové 76:49 + 14:20
9. Chaloupka Stanislav CHC6703 K.O.B. Choceň 78:36 + 16:07
10. Škop Milan CET7602 TJ Loko Česká Třebová 79:41 + 17:12
11. Čapek Miroslav PHK7603 OK 99 Hradec Králové 79:44 + 17:15
12. Kolář Zdeněk BRU7101 Ulita-HOBRA Orienteering Broumov 81:02 + 18:33
12. Kuhn Jiří LPU7718 OK Lokomotiva Pardubice 81:02 + 18:33
14. Rusin Jan BRU7601 Ulita-HOBRA Orienteering Broumov 81:14 + 18:45
15. Beseda Pavel CHT6910 OOB SK Chrast 85:09 + 22:40
16. Procházka Pavel KUO6901 KOB Ústí nad Orlicí 85:55 + 23:26
17. Brožek Tomáš KUO6902 KOB Ústí nad Orlicí 86:09 + 23:40
18. Suchý Petr SHK7800 TJ Slavia Hradec Králové 86:19 + 23:50
19. Koutný Pavel PHK7108 OK 99 Hradec Králové 87:23 + 24:54
20. Tesař Zdeněk SJC7401 Sportcentrum Jičín 87:25 + 24:56
21. Justa Jaromír PHK6101 OK 99 Hradec Králové 89:57 + 27:28
22. Rusz Roman KUN7201 TJ Sokol Kunvald 90:07 + 27:38
23. Adamovský Michal VAM7200 OOB Vamberk 91:20 + 28:51
24. Háp Petr PHK7201 OK 99 Hradec Králové 91:50 + 29:21
25. Holubář David KUO7101 KOB Ústí nad Orlicí 91:56 + 29:27
26. Dudášek Karel DOB7001 KOB Dobruška 95:01 + 32:32
27. Školník Jan BRU7301 Ulita-HOBRA Orienteering Broumov 102:54 + 40:25
28. Hladký Tomáš KOR7600 OB DDM Kostelec nad Orlicí 105:33 + 43:04
29. Dohnálek Pavel SHK7100 TJ Slavia Hradec Králové 105:44 + 43:15
30. Vojtěch Libor HOR7303 TJ Jiskra Hořice 110:57 + 48:28
31. Zlesák Ondřej JIL7601 OK Jilemnice 113:54 + 51:25
32. Puš Roman STH7501 SK Studenec 122:10 + 59:41
H45C
8.50 km, 20 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kober Michal LPU6702 OK Lokomotiva Pardubice 62:09
2. Fencl Jiří LPU6301 OK Lokomotiva Pardubice 63:15 + 1:06
3. Vlastník Zdeněk JIL6901 OK Jilemnice 63:44 + 1:35
4. Vávra Martin HOR6302 TJ Jiskra Hořice 64:46 + 2:37
5. Chmelař Pavel SHK6402 TJ Slavia Hradec Králové 64:59 + 2:50
6. Běhoun Pavel PHK5701 OK 99 Hradec Králové 66:31 + 4:22
7. Křivda Ivan CHC6701 K.O.B. Choceň 66:40 + 4:31
8. Růžička Ivan PHK6702 OK 99 Hradec Králové 67:53 + 5:44
9. Trejtnar Pavel KUN5801 TJ Sokol Kunvald 69:27 + 7:18
10. Mutinský Viktor KUO6501 KOB Ústí nad Orlicí 70:32 + 8:23
11. Levý Tomáš ZAM6801 OB T.J. Sokol Žamberk 70:41 + 8:32
12. Killar Marek LTU6801 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 71:26 + 9:17
13. Gazdačko Milan SHK5702 TJ Slavia Hradec Králové 72:17 + 10:08
14. Knap Jan LPU5101 OK Lokomotiva Pardubice 73:32 + 11:23
15. Roudný Václav LPU6102 OK Lokomotiva Pardubice 77:14 + 15:05
16. Havlíček Libor JIL6103 OK Jilemnice 78:10 + 16:01
17. Erlebach Josef JIL5201 OK Jilemnice 78:14 + 16:05
18. Procházka Radek LPU6504 OK Lokomotiva Pardubice 78:53 + 16:44
19. Kotlář Vladimír VAM5401 OOB Vamberk 81:14 + 19:05
19. Fikejs Vladimír ZAM5702 OB T.J. Sokol Žamberk 81:14 + 19:05
21. Štěrba Pavel LPU5408 OK Lokomotiva Pardubice 83:03 + 20:54
22. Hlaváček Lubomír PHK6401 OK 99 Hradec Králové 84:46 + 22:37
23. Müller Robert VAM6900 OOB Vamberk 85:57 + 23:48
24. Novotný Miroslav LPU5905 OK Lokomotiva Pardubice 91:32 + 29:23
25. Zeman Jan SRK6501 SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou 91:56 + 29:47
26. Malý Evžen JIL6102 OK Jilemnice 93:15 + 31:06
Petržela Pavel LTU6301 OOB TJ Lokomotiva Trutnov DISK
H45D
6.20 km, 17 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Handl Jindřich SRK6702 SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou 55:56
2. Řehák Pavel SJC6001 Sportcentrum Jičín 56:56 + 1:00
3. Imlauf Martin SNA6301 TJ START Náchod 58:49 + 2:53
4. Rykala Karel VAM6401 OOB Vamberk 61:35 + 5:39
5. Jelínek Roman CHC6301 K.O.B. Choceň 61:41 + 5:45
6. Zákravský Zdeněk SNA5702 TJ START Náchod 62:53 + 6:57
7. Novotný Pavel SHK6104 TJ Slavia Hradec Králové 64:18 + 8:22
8. Cinkan Zdeněk LPU6201 OK Lokomotiva Pardubice 64:19 + 8:23
9. Janeba Petr CHC6001 K.O.B. Choceň 65:41 + 9:45
10. Čivrný Pavel VRL6306 OOS TJ Spartak Vrchlabí 68:12 + 12:16
11. Balcar Aleš PHK5703 OK 99 Hradec Králové 68:16 + 12:20
11. Lux Zdeněk KUN6201 TJ Sokol Kunvald 68:16 + 12:20
13. Rücker Petr HOR6500 TJ Jiskra Hořice 70:36 + 14:40
14. Černý Petr ALB6000 OOB Albrechtice nad Orlicí 72:29 + 16:33
15. Kološ Oldřich LPU6003 OK Lokomotiva Pardubice 72:51 + 16:55
16. Kulhavý Josef SRK5701 SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou 73:20 + 17:24
17. Hanuš Pavel LTU6501 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 74:01 + 18:05
18. Tryzna Pavel VRL6801 OOS TJ Spartak Vrchlabí 74:31 + 18:35
19. Andrš Milan ZAM5801 OB T.J. Sokol Žamberk 76:54 + 20:58
20. Semrád Pavel CHC6602 K.O.B. Choceň 78:42 + 22:46
20. Hnyk Petr SNA5701 TJ START Náchod 78:42 + 22:46
22. Chládek Josef ZAM5901 OB T.J. Sokol Žamberk 84:07 + 28:11
23. Karel Miloš JIL6004 OK Jilemnice 87:08 + 31:12
Filip Aleš SHK5501 TJ Slavia Hradec Králové DISK
Krejčí Jaroslav LTU5801 OOB TJ Lokomotiva Trutnov DISK
H55C
6.20 km, 17 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Škorpil Martin HOR5700 TJ Jiskra Hořice 44:37
2. Vondrouš Jaroslav PHK5201 OK 99 Hradec Králové 47:52 + 3:15
3. Farář Václav LPU5201 OK Lokomotiva Pardubice 54:04 + 9:27
4. Čípa Jiří CET5002 TJ Loko Česká Třebová 55:24 + 10:47
5. Švadlena Jiří CHC4601 K.O.B. Choceň 57:34 + 12:57
6. Pohl Zdeněk SRK5301 SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou 59:21 + 14:44
7. Farář Jaroslav VRL5002 OOS TJ Spartak Vrchlabí 61:51 + 17:14
8. Kynčl Stanislav JIL5401 OK Jilemnice 62:31 + 17:54
9. Šroler Zdeněk KUN5201 TJ Sokol Kunvald 62:37 + 18:00
10. Beneš Josef SJC5801 Sportcentrum Jičín 63:15 + 18:38
11. Kalibán Jaroslav NPA5101 SK LOB Nová Paka 63:41 + 19:04
12. Hrobař Rudolf SRK4702 SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou 64:17 + 19:40
13. Tichý Boris DOB5500 KOB Dobruška 64:49 + 20:12
14. Stárek Jiří SRK5002 SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou 65:36 + 20:59
15. Třasák Milan LPU5206 OK Lokomotiva Pardubice 68:01 + 23:24
16. Vítek Zdeněk SRK4701 SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou 68:38 + 24:01
17. Tůma Miloš DOB5600 KOB Dobruška 69:21 + 24:44
18. Tupec Jiří VAM5801 OOB Vamberk 70:38 + 26:01
19. Holeček Petr 44C5900 Neregistrovaní 71:32 + 26:55
20. Mrštík Václav LPU5002 OK Lokomotiva Pardubice 72:06 + 27:29
21. Junek Petr STH5501 SK Studenec 72:50 + 28:13
22. Štregl Tomáš VRL5001 OOS TJ Spartak Vrchlabí 77:16 + 32:39
23. Grundman Martin CHC5801 K.O.B. Choceň 79:00 + 34:23
24. Hanč Pavel VRL5601 OOS TJ Spartak Vrchlabí 81:56 + 37:19
25. Novák Karel NPA5001 SK LOB Nová Paka 85:48 + 41:11
26. Volný Jiří SOP5601 OOB TJ Slezan Opava 94:54 + 50:17
27. Rejmont Milan LTU4801 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 101:11 + 56:34
H55D
5.10 km, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Langr Stanislav SNA5403 TJ START Náchod 51:17
2. Lulay Miloš LPU5502 OK Lokomotiva Pardubice 51:32 + 0:15
3. Fridrich Jaroslav LPU4501 OK Lokomotiva Pardubice 53:25 + 2:08
4. Šponar Josef ZAM4701 OB T.J. Sokol Žamberk 54:14 + 2:57
5. Klimpl Petr LPU5401 OK Lokomotiva Pardubice 57:25 + 6:08
6. Štěpánek Rudolf SRK5901 SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou 59:08 + 7:51
7. Sáňka Bedřich LPU5102 OK Lokomotiva Pardubice 60:14 + 8:57
8. Rybička Jan CET5001 TJ Loko Česká Třebová 62:01 + 10:44
9. Hostinský Jiří LPU5501 OK Lokomotiva Pardubice 67:26 + 16:09
10. Fejlek Vojtěch SHK5202 TJ Slavia Hradec Králové 70:17 + 19:00
11. Sůva Petr LPU5409 OK Lokomotiva Pardubice 74:53 + 23:36
12. Kondělka Petr HOS5401 TJ Tatran Hostinné 83:50 + 32:33
13. Sajbrt Václav PHK5402 OK 99 Hradec Králové 84:54 + 33:37
14. Kroupa Jan LPU5503 OK Lokomotiva Pardubice 86:01 + 34:44
15. Šabatka Petr SHK5703 TJ Slavia Hradec Králové 87:43 + 36:26
16. Malátek Jaroslav VAM4801 OOB Vamberk 92:53 + 41:36
Tobiška Václav ZAM4401 OB T.J. Sokol Žamberk DISK
H65C
3.50 km, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Seidl Karel SRK4301 SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou 39:22
2. Sokolář Zdeněk SNA4501 TJ START Náchod 41:00 + 1:38
3. Zemánek Bohumil VRL3601 OOS TJ Spartak Vrchlabí 42:16 + 2:54
4. Novotný František PHK4801 OK 99 Hradec Králové 44:11 + 4:49
5. Novotný Petr PHK3802 OK 99 Hradec Králové 44:37 + 5:15
6. Springer Michal PHK4601 OK 99 Hradec Králové 46:35 + 7:13
7. Koudelka Karel LPU4001 OK Lokomotiva Pardubice 47:26 + 8:04
8. Čepelka Petr LPU4701 OK Lokomotiva Pardubice 48:23 + 9:01
9. Máslo Miroslav SHK4001 TJ Slavia Hradec Králové 53:17 + 13:55
10. Vávra Jaroslav LPU4601 OK Lokomotiva Pardubice 57:32 + 18:10
Havlík Jaroslav SJC3601 Sportcentrum Jičín DISK
Daníček Josef SRK4901 SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou DISK
H65D
3.50 km, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Vykysalý František PHK3002 OK 99 Hradec Králové 55:25
HDR
2.30 km, 7 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Haas Filip LPU0401 OK Lokomotiva Pardubice 22:52
2. Škop Jonáš CET0602 TJ Loko Česká Třebová 23:16 + 0:24
3. Kracík Robert LPU2223 OK Lokomotiva Pardubice 25:05 + 2:13
4. Marhold Stanislav CHC0402 K.O.B. Choceň 28:01 + 5:09
5. Haasová Klára LPU2272 OK Lokomotiva Pardubice 28:39 + 5:47
6. Rychterová Lucie PHK0557 OK 99 Hradec Králové 28:55 + 6:03
7. Rychterová Gabriela PHK OK 99 Hradec Králové 29:31 + 6:39
8. Kopecká Martina PHK0555 OK 99 Hradec Králové 30:38 + 7:46
9. Doucha Tomáš SNA0801 TJ START Náchod 30:41 + 7:49
10. Hlaváček Pavel PHK0601 OK 99 Hradec Králové 31:16 + 8:24
11. Daníček Josef SRK0701 SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou 31:58 + 9:06
12. Moskva Vojtěch ZLH0802 OOB TJ Zlaté Hory 32:36 + 9:44
13. Pavelec Michal NPA0801 SK LOB Nová Paka 32:56 + 10:04
14. Kundrtová Lucie NER 44C Neregistrovaní 33:26 + 10:34
15. Surga David NER 44C Neregistrovaní 34:06 + 11:14
16. Langr Matyáš KOR0800 OB DDM Kostelec nad Orlicí 34:46 + 11:54
17. Macková Tereza PHK OK 99 Hradec Králové 34:49 + 11:57
18. Krejčí Martin KOR OB DDM Kostelec nad Orlicí 34:52 + 12:00
19. Ruszová Svatava NER 44C Neregistrovaní 35:20 + 12:28
20. Malá Anežka JIL0751 OK Jilemnice 35:49 + 12:57
21. Suchánek Adam NER 44C Neregistrovaní 36:49 + 13:57
22. Málek David NER 44C Neregistrovaní 37:26 + 14:34
23. Frosch Vítek LPU0801 OK Lokomotiva Pardubice 37:42 + 14:50
24. Švíglerová Kateřina LPU0752 OK Lokomotiva Pardubice 37:49 + 14:57
25. Jirásek Petr BRU0700 Ulita-HOBRA Orienteering Broumov 37:55 + 15:03
26. Kuczerová Tereza PHK OK 99 Hradec Králové 38:45 + 15:53
27. Müllerová Kateřina VAM0750 OOB Vamberk 39:11 + 16:19
28. Liebich Jáchym NER 44C Neregistrovaní 39:21 + 16:29
29. Munzar Jakub LPU2225 OK Lokomotiva Pardubice 39:24 + 16:32
30. Vodičková Veronika LPU0651 OK Lokomotiva Pardubice 39:28 + 16:36
31. Krummerová Veronika CHC0652 K.O.B. Choceň 40:27 + 17:35
32. Šafrová Lenka CHC0654 K.O.B. Choceň 43:05 + 20:13
33. Kutáček Ondřej LTU0700 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 43:21 + 20:29
34. Jirásková Agáta NER 44C Neregistrovaní 44:40 + 21:48
35. Mlejnková Lucie KOR OB DDM Kostelec nad Orlicí 45:00 + 22:08
36. Pohl Lukáš SRK0700 SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou 45:40 + 22:48
37. Pohlová Sandra SRK1150 SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou 45:44 + 22:52
38. Držka Filip LPU0901 OK Lokomotiva Pardubice 46:12 + 23:20
39. Netuková Anežka SHK0750 TJ Slavia Hradec Králové 49:34 + 26:42
40. Tomášová Magdaléna CHC0651 K.O.B. Choceň 49:57 + 27:05
41. Šípek Daniel LPU2224 OK Lokomotiva Pardubice 54:22 + 31:30
42. Hájková Lucie CET0751 TJ Loko Česká Třebová 54:50 + 31:58
43. Zemánek Adam SRK0502 SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou 56:17 + 33:25
44. Zdrálková Jiřína TYN OOB SK Týniště nad Orlicí 56:50 + 33:58
45. Śkopová Adéla CET0451 TJ Loko Česká Třebová 56:51 + 33:59
45. Hruška Vítek NER 44C Neregistrovaní 56:51 + 33:59
47. Hruška Matěj NER 44C Neregistrovaní 56:55 + 34:03
48. Novotná Vendula PHK0777 OK 99 Hradec Králové 56:57 + 34:05
49. Macková Šárka SNA0850 TJ START Náchod 57:35 + 34:43
50. Munzarová NER 44C Neregistrovaní 59:32 + 36:40
51. Kunart Lukáš PHK OK 99 Hradec Králové 63:44 + 40:52
52. Šikl Adam NER 44C Neregistrovaní 67:40 + 44:48
53. Voláková Viktorie BRU0651 Ulita-HOBRA Orienteering Broumov 70:24 + 47:32
54. Švíglerová Anna LPU0952 OK Lokomotiva Pardubice 71:39 + 48:47
55. Froschová Magdaléna LPU1052 OK Lokomotiva Pardubice 71:47 + 48:55
56. Zenkner Jan BRU1000 Ulita-HOBRA Orienteering Broumov 73:40 + 50:48
57. Brdlíková Eliška VRL OOS TJ Spartak Vrchlabí 81:06 + 58:14
Hrušková Nella NER 44C Neregistrovaní DISK
Horký Vojtěch BRU Ulita-HOBRA Orienteering Broumov DISK
Novotný Kryštof NER 44C Neregistrovaní DISK
Pipková Karolína LPU OK Lokomotiva Pardubice 33:34 + 10:42
P
2.40 km, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Surga Ondřej NER 44C Neregistrovaní 22:02
2. Ondrejček Pavel LTU8400 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 22:30 + 0:28
3. Jirásko Petr NER 44C Neregistrovaní 25:08 + 3:06
4. Šafr Jiří CHC7706 K.O.B. Choceň 25:42 + 3:40
5. Novotný Miloslav NER 44C Neregistrovaní 27:46 + 5:44
6. Šponarová Lucie ZAM9151 OB T.J. Sokol Žamberk 28:08 + 6:06
7. Kodytek Aleš SHK6588 TJ Slavia Hradec Králové 28:45 + 6:43
8. Karlová Kateřina JIL7553 OK Jilemnice 29:08 + 7:06
9. Štichmanerová Kateřina LPU OK Lokomotiva Pardubice 30:43 + 8:41
10. Zurynková Iva NER 44C Neregistrovaní 31:28 + 9:26
11. Pipek Kamil LPU2222 OK Lokomotiva Pardubice 31:43 + 9:41
12. Lazák Jan LTU OOB TJ Lokomotiva Trutnov 32:07 + 10:05
13. Hrnčířová Lenka STH7251 SK Studenec 32:12 + 10:10
14. Holečková Zdenka NER 44C Neregistrovaní 32:15 + 10:13
15. Kokrdová Věra NER 44C Neregistrovaní 32:47 + 10:45
16. Kodytková Karolína SHK6589 TJ Slavia Hradec Králové 34:09 + 12:07
17. Barnet Vojtěch ZAM0203 OB T.J. Sokol Žamberk 34:53 + 12:51
18. Borovička Tomáš ZAM7001 OB T.J. Sokol Žamberk 34:56 + 12:54
19. Barnetová Věra ZAM7651 OB T.J. Sokol Žamberk 35:02 + 13:00
20. Mádle Kryštof BRU0400 Ulita-HOBRA Orienteering Broumov 36:00 + 13:58
21. Sedloňová Aneta SNA TJ START Náchod 36:29 + 14:27
22. Schlogerová Martina LPU7663 OK Lokomotiva Pardubice 36:33 + 14:31
23. Juránek Filip KOR9800 OB DDM Kostelec nad Orlicí 37:10 + 15:08
24. Lockerová Milena SRK7251 SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou 37:30 + 15:28
25. Hejtmánková Ivana BRU Ulita-HOBRA Orienteering Broumov 38:06 + 16:04
26. Mádle Ondřej BRU0701 Ulita-HOBRA Orienteering Broumov 38:07 + 16:05
27. Neumannová Blanka PHK OK 99 Hradec Králové 38:10 + 16:08
28. Sedloň Josef SNA TJ START Náchod 38:22 + 16:20
29. Zenknerová Karolína BRU0052 Ulita-HOBRA Orienteering Broumov 38:47 + 16:45
30. Dančáková Michaela VRL OOS TJ Spartak Vrchlabí 39:13 + 17:11
31. Šafr Martin CHC5101 K.O.B. Choceň 40:24 + 18:22
32. Blechová Milada NER 44C Neregistrovaní 40:46 + 18:44
33. Hanušová Jitka LTU6352 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 41:57 + 19:55
34. Lazáková Šárka LTU OOB TJ Lokomotiva Trutnov 42:09 + 20:07
35. Jirásková Kristýna NER 44C Neregistrovaní 44:33 + 22:31
36. Langr Jan BOR3601 OK Jiskra Nový Bor 44:40 + 22:38
37. Langrová Marie BOR3750 OK Jiskra Nový Bor 46:12 + 24:10
38. Šodorová Zuzana NER 44C Neregistrovaní 46:59 + 24:57
39. Šodorová Magda NER 44C Neregistrovaní 47:06 + 25:04
40. Stulíková Barbora SHK8552 TJ Slavia Hradec Králové 49:57 + 27:55
41. Zvěřinová Darina SNA TJ START Náchod 52:28 + 30:26
42. Krejcarová Anežka BRU Ulita-HOBRA Orienteering Broumov 54:44 + 32:42
43. Musil Marek KUO7301 KOB Ústí nad Orlicí 55:55 + 33:53
44. Vamberová Pavla 11M Go!Mez 59:04 + 37:02
45. Zenknerová Jana BRU7253 Ulita-HOBRA Orienteering Broumov 62:20 + 40:18
46. Zenknerová Olga BRU0353 Ulita-HOBRA Orienteering Broumov 63:21 + 41:19
47. Jirásková Barbora BRU0352 Ulita-HOBRA Orienteering Broumov 64:02 + 42:00
48. Paděrová Helena SNA7150 TJ START Náchod 66:43 + 44:41
Machová Iveta NER 44C Neregistrovaní DISK
T
5.40 km, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Košťál Ondřej 5TC8700 Nezávislí 50:15
2. Kalousek Tomáš ZAM8901 OB T.J. Sokol Žamberk 62:30 + 12:15
3. Gonzáles Jose 11M Go!Mez 75:17 + 25:02
4. Háp Ondřej PHK9702 OK 99 Hradec Králové 79:05 + 28:50
5. Mejstřík Martin NER 44C Neregistrovaní 80:53 + 30:38
6. Košťál Václav 5TC5300 Nezávislí 81:51 + 31:36
7. Neumann David PHK OK 99 Hradec Králové 101:02 + 50:47
8. Škorpil Jaromír NER 44C Neregistrovaní 122:41 + 72:26
Zikl Jiří 11M Go!Mez DISK