Výsledky závodu: Mistrovství oblasti ve sprintu

Datum:
12.04.2014
Místo konání:
Praha 4 - Chodov
Pořadatel:
VSP - USK Praha
Mapa:
Čoudov, 1:4000, E=2m, A4
Ředitel závodu:
Zakouřilová Helena
Hlavní rozhodčí:
Bořánek Petr - R2
Stavitel tratí:
Zakouřil Václav
JURY:
Škvor Martin, Baldrian Petr, Plochová Dominika
Kategorie:
D10     D10L     D12     D14     D16     D18     D20     D21K     D21L     D35     D45     D55     D65     H10     H10L     H12     H14     H16     H18     H20     H21L     H35     H45     H55     H65     H75     HDR     P     T    
D10
1.40 km, 9 m, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. De Heij Laura RIC0450 C OB Říčany 12:36
2. Haková Michaela PGP0451 C SK Praga 12:57 + 0:21
3. Šimšová Pavla MFP0551 C VŠSK MFF UK Praha 13:24 + 0:48
4. Pračková Ema RIC0451 C OB Říčany 13:52 + 1:16
5. Pelantová Martina RIC0550 C OB Říčany 14:32 + 1:56
6. Bulířová Ema TAP0452 B KOB TRETRA Praha 18:42 + 6:06
7. Gladišová Karolína 88C0450 C Mango Shake 21:13 + 8:37
8. Zemková Pavlína SLA0551 C SKOB Slaný 25:38 + 13:02
9. Vlašaná Michaela DOR0452 C OK Dobříš 32:02 + 19:26
10. Jirkovská Magdaléna SLA0550 C SKOB Slaný 37:03 + 24:27
D10L
1.70 km, 7 m, 7 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Nováková Karolína KAM0453 C SK Kamenice 11:47
2. Mácová Štěpánka 81C0650 C Cirkus Čakovice 16:34 + 4:47
3. Mácová Natálie 81C0750 C Cirkus Čakovice 17:11 + 5:24
4. Izáková Eva EKP0651 C VŠTJ Ekonom Praha 17:23 + 5:36
5. Cincibusová Lenka FSP0450 C VŠTJ Stavební fakulta Praha 19:38 + 7:51
6. Šplíchalová Veronika ZVO0575 C OB SK Zvole 21:13 + 9:26
7. Čechová Klára SLA0552 C SKOB Slaný 21:20 + 9:33
8. Bohatá Marie UVP0650 C Slovan Praha 23:27 + 11:40
9. Vlašaná Karolína DOR0751 C OK Dobříš 30:15 + 18:28
D12
1.50 km, 10 m, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Sanna Karin DKP0250 B Oddíl OB Kotlářka 10:25
2. Kastnerová Jessica DOR0250 B OK Dobříš 12:13 + 1:48
3. Nentvichová Julie DOR0351 C OK Dobříš 12:19 + 1:54
4. Votavová Žofie KNC0250 B OOB TJ Sokol Kostelec n. Č.l. 12:56 + 2:31
5. Janečková Josefína EKP0351 C VŠTJ Ekonom Praha 13:18 + 2:53
6. Popová Veronika TAP0253 C KOB TRETRA Praha 14:26 + 4:01
7. Fantová Kateřina EKP0256 C VŠTJ Ekonom Praha 14:47 + 4:22
8. Janderová Barbora PGP0251 C SK Praga 15:55 + 5:30
9. Popová Jana TAP0252 C KOB TRETRA Praha 19:32 + 9:07
10. Řadová Lucie DKP0251 C Oddíl OB Kotlářka 28:54 + 18:29
11. Bartoňová Tereza TAP0350 C KOB TRETRA Praha 34:10 + 23:45
Arnoštová Veronika DOR0455 C OK Dobříš DISK
D14
1.80 km, 13 m, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Vyhnálková Marie RIC0151 A OB Říčany 11:43
2. Dědková Teodora TAP0051 B KOB TRETRA Praha 11:55 + 0:12
3. Kováříková Marie KAM0050 B SK Kamenice 12:18 + 0:35
4. Kalousková Marie DKP0151 B Oddíl OB Kotlářka 13:10 + 1:27
5. Straková Veronika SLA0051 B SKOB Slaný 13:20 + 1:37
6. Machová Marie LME0050 C SK Los Mělník 13:47 + 2:04
7. Šafková Sofie KAM0153 B SK Kamenice 14:17 + 2:34
8. Geislerová Aneta DKL0151 B KOB Kladno 15:18 + 3:35
9. Šimšová Barbora MFP0150 B VŠSK MFF UK Praha 15:23 + 3:40
10. Rusá Vendula DCE0150 B KOB Dobřichovice 16:30 + 4:47
11. Kyralová Anna KAM0052 C SK Kamenice 16:34 + 4:51
12. Sedláčková Linda ROZ0050 B OK Roztoky 16:39 + 4:56
13. Najmanová Agáta DKP0150 C Oddíl OB Kotlářka 16:56 + 5:13
14. Horychová Zuzana DKL0150 C KOB Kladno 18:04 + 6:21
15. Míchalová Šárka KPY0050 C SKOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 18:12 + 6:29
16. Halamová Barbora TAP0150 C KOB TRETRA Praha 19:06 + 7:23
17. Benešová Hana DKL0050 C KOB Kladno 19:15 + 7:32
18. Blahová Pavla EKP0153 C VŠTJ Ekonom Praha 20:42 + 8:59
19. Vallová Kristýna ZVO0152 C OB SK Zvole 21:54 + 10:11
20. Klimešová Petra TEP0050 C Tempo Praha 23:00 + 11:17
21. Halíková Barbora DKP0154 C Oddíl OB Kotlářka 29:37 + 17:54
Bálková Denisa DOR0050 C OK Dobříš DISK
D16
1.90 km, 13 m, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Poláková Tereza TAP9853 B KOB TRETRA Praha 14:29
2. Poláková Kateřina TAP9854 B KOB TRETRA Praha 15:22 + 0:53
3. Hájková Eliška ZVO9851 B OB SK Zvole 15:26 + 0:57
4. Kolářová Johana PGP9952 B SK Praga 15:36 + 1:07
5. Voltrová Alena ROZ9951 B OK Roztoky 15:38 + 1:09
6. Kopecká Eliška KNC9850 C OOB TJ Sokol Kostelec n. Č.l. 16:21 + 1:52
7. Nentvichová Klára DOR9950 B OK Dobříš 16:25 + 1:56
8. Zimmerová Kateřina ZVO9852 B OB SK Zvole 16:49 + 2:20
9. Repiská Amálie RIC9851 C OB Říčany 17:01 + 2:32
10. Formánková Anna RIC9950 C OB Říčany 20:19 + 5:50
11. Lišková Hana KPY9951 C SKOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 23:05 + 8:36
MS Šachová Barbora RIC9852 C OB Říčany 17:42 + 3:13
D18
2.10 km, 14 m, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Voltrová Hana ROZ9752 B OK Roztoky 15:34
2. Veljačiková Hana SCP9750 B OK Sparta Praha 17:22 + 1:48
3. Bednářová Štěpánka PGP9750 C SK Praga 18:21 + 2:47
4. Stehlíková Anna RIC9750 C OB Říčany 20:25 + 4:51
5. Kučerová Barbora LBE9650 C TJ Lokomotiva Beroun 23:58 + 8:24
D20
2.30 km, 15 m, 15 kontrol, Rank. koef.: 1.02, KS koef.: 0, PB: 0
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Klimešová Iva TEP9550 C Tempo Praha 26:46 0
D21K
2.30 km, 15 m, 15 kontrol, Rank. koef.: 1.02, KS koef.: 0, PB: 0
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Dobešová Kateřina KPY8750 C SKOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 33:31 0
2. Šinovská Kristýna ROU9351 C SKOB Roudnice nad Labem 33:47 + 0:16 0
Kudrnáčová Lucie KAM8850 C SK Kamenice DISK 0
D21L
2.70 km, 19 m, 19 kontrol, Rank. koef.: 1.02, KS koef.: 0, PB: 8127
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Spurná Martina PGP8556 C SK Praga 17:08 8637
2. Tichovská Martina PGP8658 C SK Praga 18:04 + 0:56 8204
3. Čermáková Kristýna PGP9154 C SK Praga 18:27 + 1:19 8026
4. Plochová Dominika DKP8651 R Oddíl OB Kotlářka 19:18 + 2:10 7632
5. Hlubučková Kristýna KAM9551 A SK Kamenice 19:45 + 2:37 7424
6. Dlouhá Marie DKP8756 R Oddíl OB Kotlářka 19:50 + 2:42 7385
7. Košárková Iva AOP8152 R Přátelé orientačního běhu Opava 19:53 + 2:45 7362
8. Dlouhá Hana DKP9450 R Oddíl OB Kotlářka 19:59 + 2:51 7316
9. Janovská Kateřina PGP9850 A SK Praga 20:08 + 3:00 7246
10. Vildmonová Pavla LBE7451 C TJ Lokomotiva Beroun 20:11 + 3:03 7223
11. Sieglová Eliška PGP9954 A SK Praga 20:14 + 3:06 7200
12. Bořánková Karolína KAM9550 A SK Kamenice 20:32 + 3:24 7061
13. Mrázková Romana SJC8351 C Sportcentrum Jičín 20:40 + 3:32 6999
14. Vyhnálková Barbora RIC9850 A OB Říčany 20:46 + 3:38 6953
15. Křivancová Zdeňka LBE9450 A TJ Lokomotiva Beroun 20:58 + 3:50 6860
16. Ryšavá Magdalena PGP7650 C SK Praga 21:09 + 4:01 6775
17. Hojná Silvie SCP7950 C OK Sparta Praha 21:21 + 4:13 6682
18. Kožinová Anna PGP9350 R SK Praga 21:27 + 4:19 6636
19. Nedbalová Jana MFP8050 C VŠSK MFF UK Praha 21:34 + 4:26 6582
20. Šimůnková Gabriela TAP9755 A KOB TRETRA Praha 21:52 + 4:44 6443
21. Slavíková Silvie PGP9751 A SK Praga 22:04 + 4:56 6350
22. Masopustová Elis PGP8656 C SK Praga 22:11 + 5:03 6296
23. Staňová Karolína BOR9853 A OK Jiskra Nový Bor 22:13 + 5:05 6281
24. Kamererová Valerie KAM9452 A SK Kamenice 22:15 + 5:07 6265
25. Kožinová Zuzana PGP9650 A SK Praga 22:25 + 5:17 6188
26. Tichovská Hana PGP8251 C SK Praga 22:30 + 5:22 6149
27. Uvizlová Radka STH8451 C SK Studenec 22:38 + 5:30 6087
28. Šimšová Jana MFP7651 C VŠSK MFF UK Praha 22:46 + 5:38 6026
29. Marková Anna LBE9250 C TJ Lokomotiva Beroun 23:26 + 6:18 5717
30. Janovská Petra PGP7355 C SK Praga 23:27 + 6:19 5709
31. Kamererová Klára KAM9154 C SK Kamenice 23:33 + 6:25 5663
32. Lacigová Michaela PGP8150 C SK Praga 23:38 + 6:30 5624
33. Krovová Ludmila ZBP8350 C OOB SK Zbraslav 23:44 + 6:36 5578
34. Haltof Ewa VRB9499 B SK při gymnáziu OOB Vrbno p.P. 23:55 + 6:47 5493
35. Ježková Dominika PGP9053 C SK Praga 23:57 + 6:49 5477
36. Smolková Kateřina PGP8852 C SK Praga 24:06 + 6:58 5408
37. Albrechtová Eva KAM7850 C SK Kamenice 24:14 + 7:06 5346
37. Mikulášová Helena PGP9353 C SK Praga 24:14 + 7:06 5346
39. Krausová Barbora TJP9150 C TJ Sokol Troja 24:19 + 7:11 5307
40. Janečková Dagmar EKP6550 C VŠTJ Ekonom Praha 24:24 + 7:16 5269
41. Ouhrabková Radka EKP8151 C VŠTJ Ekonom Praha 24:48 + 7:40 5083
42. Hrabánková Klára PGP9654 A SK Praga 25:30 + 8:22 4759
43. Ondráčková Veronika EKP7850 C VŠTJ Ekonom Praha 25:35 + 8:27 4720
44. Horová Klára PGP8455 C SK Praga 25:47 + 8:39 4627
45. Kohoutová Barbora BOR9850 A OK Jiskra Nový Bor 25:54 + 8:46 4573
46. Kameníková Andrea BOR9751 A OK Jiskra Nový Bor 26:18 + 9:10 4388
46. Kalinová Markéta EKP8259 C VŠTJ Ekonom Praha 26:18 + 9:10 4388
48. Jančová Jana VRB9450 B SK při gymnáziu OOB Vrbno p.P. 26:51 + 9:43 4133
49. Zelená Markéta PGP5850 C SK Praga 26:58 + 9:50 4079
50. Karbanová Vendula DKP8350 C Oddíl OB Kotlářka 27:22 + 10:14 3893
51. Štefková Lucie VBM8254 C VSK Mendelu Brno 27:25 + 10:17 3870
52. Chloupková Jana SLP5951 C OOB Slavia Praha 27:37 + 10:29 3778
53. Sládková Helena TAP9151 C KOB TRETRA Praha 28:23 + 11:15 3422
54. Hanzlíčková Martina EKP8452 C VŠTJ Ekonom Praha 29:42 + 12:34 2812
55. Karasová Jana FSP6153 C VŠTJ Stavební fakulta Praha 30:03 + 12:55 2650
Hermannová Anna TAP9251 C KOB TRETRA Praha DISK 0
D35
2.60 km, 16 m, 16 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Valášková Šárka KAM6951 C SK Kamenice 19:34
2. Balusková Ida OKP7350 C SK OK 24 Praha 22:14 + 2:40
3. Izáková Ivana EKP7453 C VŠTJ Ekonom Praha 22:15 + 2:41
4. Reichlová Jana MKP7550 C SK Meteor Kačerov Praha 23:27 + 3:53
5. Brabencová Alena SOB7150 C SOBSA 23:52 + 4:18
6. Dobešová Monika KNC7151 C OOB TJ Sokol Kostelec n. Č.l. 24:05 + 4:31
7. Čermáková Šárka 5XC6950 C SK Nepoměřice 24:47 + 5:13
8. Benešová Jaroslava DKL7050 C KOB Kladno 25:07 + 5:33
9. Hankovcová Lenka KAM7053 C SK Kamenice 25:12 + 5:38
10. Vyhnálková Eva RIC7552 C OB Říčany 25:21 + 5:47
11. Sedláčková Petra ROZ7050 C OK Roztoky 25:39 + 6:05
11. Janečková Veronika SOB7151 C SOBSA 25:39 + 6:05
13. Kolářová Michaela SLA7351 C SKOB Slaný 26:28 + 6:54
14. Haková Magda PGP7651 C SK Praga 27:14 + 7:40
15. Hudosová Gabriela KSU7299 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 27:50 + 8:16
16. Nová Jana DOR7150 C OK Dobříš 28:31 + 8:57
17. Surgová Markéta NNN7951 C Neregistrovaní 28:59 + 9:25
18. Zemková Helena SLA7450 C SKOB Slaný 31:31 + 11:57
19. Geislerová Dita DKL7550 C KOB Kladno 34:00 + 14:26
20. Jílková Radka ZBP7751 C OOB SK Zbraslav 35:17 + 15:43
21. Sieglová Dagmar MFP7050 C VŠSK MFF UK Praha 41:13 + 21:39
D45
2.40 km, 15 m, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Voltrová Svatava ROZ6150 C OK Roztoky 16:33
2. Bochenková Jana EKP6150 C VŠTJ Ekonom Praha 17:40 + 1:07
3. Červinková Jitka OKP6451 C SK OK 24 Praha 17:55 + 1:22
4. Cincibusová Ivana FSP6651 C VŠTJ Stavební fakulta Praha 18:18 + 1:45
5. Fantová Libuše EKP5650 C VŠTJ Ekonom Praha 18:25 + 1:52
6. Klimešová Hana TEP6150 C Tempo Praha 18:31 + 1:58
7. Ježková Regina PGP6352 C SK Praga 18:56 + 2:23
8. Veljačiková Markéta SCP6451 C OK Sparta Praha 20:02 + 3:29
9. Nováková Marie OKP6953 C SK OK 24 Praha 20:36 + 4:03
10. Brázdilová Radka ODV6950 C TJ Aero Odolena Voda 20:38 + 4:05
11. Landovská Ivana PGP6251 C SK Praga 21:12 + 4:39
12. Sládková Eva TEH5751 C Sokol Tehov 21:17 + 4:44
13. Malačková Jana DVP6151 C TJ Sokol Praha Spořilov - Roztyly 21:25 + 4:52
14. Wolkerová Dagmar TJP5250 C TJ Sokol Troja 21:52 + 5:19
15. Kašparová Irena SLA6852 C SKOB Slaný 22:04 + 5:31
16. Tihonová Jindra TAP6253 C KOB TRETRA Praha 22:06 + 5:33
17. Cabrnochová Hana DKL5550 C KOB Kladno 22:07 + 5:34
18. Šoupová Jana LPM6850 C OK Lokomotiva Plzeň 22:15 + 5:42
19. Zimmerová Lenka ZVO6451 C OB SK Zvole 22:27 + 5:54
20. Nováková Irena OKP6651 C SK OK 24 Praha 22:30 + 5:57
21. Havlíčková Jindra KNC6150 C OOB TJ Sokol Kostelec n. Č.l. 23:56 + 7:23
22. Líbalová Marcela ROU6551 C SKOB Roudnice nad Labem 25:44 + 9:11
23. Svitáková Ivana OLP6851 C PSK Olymp Praha 26:19 + 9:46
24. Řadová Jaromíra DKP6551 C Oddíl OB Kotlářka 27:15 + 10:42
25. Hlubučková Šárka KAM6851 C SK Kamenice 29:07 + 12:34
26. Lišková Hana KPY6650 C SKOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 34:42 + 18:09
D55
2.10 km, 14 m, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Haňkovská Jana PGP4050 C SK Praga 20:36
2. Jahnová Helena SCP5550 C OK Sparta Praha 21:33 + 0:57
3. Stehnová Hana DKP5150 C Oddíl OB Kotlářka 23:18 + 2:42
4. Beranová Vlasta UVP5450 C Slovan Praha 24:20 + 3:44
5. Lohrová Jarmila SCP4650 C OK Sparta Praha 25:56 + 5:20
6. Zmeková Míla SLP4451 C OOB Slavia Praha 26:17 + 5:41
D65
1.70 km, 12 m, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kupcová Věroslava HSU4850 C Horizont klub Šumperk 18:47
H10
1.40 km, 9 m, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Tůma Šimon TAP0400 C KOB TRETRA Praha 9:20
2. Nový Jáchym DOR0502 C OK Dobříš 10:54 + 1:34
3. Janas Adam PGP0404 C SK Praga 12:57 + 3:37
4. Ježek František SLA0501 C SKOB Slaný 15:08 + 5:48
5. Reichl Martin MKP0400 C SK Meteor Kačerov Praha 16:39 + 7:19
6. Hudos Václav RIC0503 C OB Říčany 16:55 + 7:35
7. Hejsek Lukáš KAM0400 C SK Kamenice 18:06 + 8:46
8. Surga Jakub NNN0400 C Neregistrovaní 21:25 + 12:05
9. Kalous Tomáš EKP0601 C VŠTJ Ekonom Praha 29:31 + 20:11
10. Mucha Ondřej RIC0400 C OB Říčany 29:34 + 20:14
11. Jirkovský Jan SLA0500 C SKOB Slaný 40:37 + 31:17
Rožek Vojtěch RIC0501 C OB Říčany DISK
H10L
1.70 km, 7 m, 7 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Jíra Filip ROZ0500 C OK Roztoky 12:25
2. Husák Ondřej SLA0600 C SKOB Slaný 14:09 + 1:44
3. Šubrt Vojtěch DKP0502 C Oddíl OB Kotlářka 14:27 + 2:02
4. Marhold Václav ZVO0501 C OB SK Zvole 16:01 + 3:36
5. Geisler Richard DKL0700 C KOB Kladno 20:26 + 8:01
6. Izák Daniel EKP0400 C VŠTJ Ekonom Praha 20:47 + 8:22
7. Mrázek Ondra NNN0401 C Neregistrovaní 20:58 + 8:33
8. Bulíř Jáchym TAP0602 C KOB TRETRA Praha 21:32 + 9:07
9. Bohatý Jan UVP0400 C Slovan Praha 22:14 + 9:49
10. Šoupa Martin LPM0500 C OK Lokomotiva Plzeň 22:30 + 10:05
11. Vondra Tomáš FSP0500 C VŠTJ Stavební fakulta Praha 22:45 + 10:20
12. Rudolf Matyáš DKP0702 C Oddíl OB Kotlářka 25:07 + 12:42
13. Novobilský Dominik TAP0701 C KOB TRETRA Praha 36:56 + 24:31
14. Šťastný Tomáš TAP0401 C KOB TRETRA Praha 147:58 + 135:33
H12
1.70 km, 12 m, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Šimša Martin MFP0300 B VŠSK MFF UK Praha 10:01
2. Malačka Milan DKP0210 B Oddíl OB Kotlářka 10:12 + 0:11
3. Hankovec Hugo KAM0201 B SK Kamenice 11:03 + 1:02
4. Škvor Adam KAM0202 B SK Kamenice 11:25 + 1:24
5. Švarc Antonín DKP0203 C Oddíl OB Kotlářka 11:38 + 1:37
6. Kovářík Tomáš KAM0300 C SK Kamenice 11:41 + 1:40
7. Chaloupka Viktor KAM0301 C SK Kamenice 12:15 + 2:14
8. Sedláček Jaroslav ROZ0300 C OK Roztoky 12:29 + 2:28
9. Šubrt Matěj DKP0205 B Oddíl OB Kotlářka 12:58 + 2:57
10. Janas Petr PGP0200 B SK Praga 13:09 + 3:08
11. Renda Michal KAM0207 B SK Kamenice 13:21 + 3:20
12. Kučera Jáchym DOR0301 C OK Dobříš 13:23 + 3:22
13. Kožina Štěpán PGP0300 B SK Praga 14:25 + 4:24
14. Gajda Martin KAM0405 C SK Kamenice 14:27 + 4:26
15. Hejsek Filip KAM0204 B SK Kamenice 15:33 + 5:32
16. Janeček Ondřej SOB0201 C SOBSA 15:41 + 5:40
17. Víteček Jáchym DKP0204 B Oddíl OB Kotlářka 15:42 + 5:41
18. Husák Zdeněk SLA0201 B SKOB Slaný 16:00 + 5:59
19. Votruba Jan RIC0201 C OB Říčany 16:39 + 6:38
20. Choutka Štěpán RIC0305 C OB Říčany 16:46 + 6:45
21. Rožek Vilém RIC0301 C OB Říčany 17:11 + 7:10
22. Albrecht Adam KAM0203 B SK Kamenice 18:18 + 8:17
23. Svoboda Jáchym ROZ0200 C OK Roztoky 18:55 + 8:54
24. Kolář Matyáš SLA0300 C SKOB Slaný 18:56 + 8:55
25. Marhold Přemysl ZVO0301 C OB SK Zvole 20:17 + 10:16
26. Kroc Kryštof DOR0201 C OK Dobříš 20:29 + 10:28
27. Hrdlička Jan SLA0200 C SKOB Slaný 21:31 + 11:30
28. Miřácký Adam KPY0301 C SKOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 21:43 + 11:42
29. Hronza Jakub DOR0300 C OK Dobříš 21:55 + 11:54
30. Kyral Maxmilián KAM0305 C SK Kamenice 28:18 + 18:17
31. Novobilský Daniel TAP0301 C KOB TRETRA Praha 31:16 + 21:15
32. Borovička Matěj KNC0202 C OOB TJ Sokol Kostelec n. Č.l. 32:32 + 22:31
H14
2.00 km, 14 m, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Buk Petr ROU0001 B SKOB Roudnice nad Labem 11:16
2. Gajda Jan KAM0105 B SK Kamenice 11:20 + 0:04
3. Janovský Tomáš PGP0101 B SK Praga 12:34 + 1:18
4. Měšťan Ondřej TAP0100 B KOB TRETRA Praha 13:03 + 1:47
5. Valášek Václav KAM0100 B SK Kamenice 13:56 + 2:40
6. Longin Jan TAP0103 B KOB TRETRA Praha 14:21 + 3:05
7. Dědek Matěj TAP0001 B KOB TRETRA Praha 14:25 + 3:09
8. Siegl Matyáš MFP0103 B VŠSK MFF UK Praha 14:28 + 3:12
9. Červenka Jakub ZVO0006 C OB SK Zvole 15:25 + 4:09
10. Víšek Martin KAM0102 B SK Kamenice 15:42 + 4:26
11. Pajtáš Andrej TAP010a C KOB TRETRA Praha 16:20 + 5:04
12. Čech Richard SLA0001 B SKOB Slaný 16:56 + 5:40
13. Janda Ondřej DOR0100 C OK Dobříš 17:13 + 5:57
14. Převrátil Petr KPY0100 C SKOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 17:31 + 6:15
15. Tachezy Jan DCE0100 B KOB Dobřichovice 17:43 + 6:27
16. Havelka Ondřej TAP0108 C KOB TRETRA Praha 18:09 + 6:53
17. Vondra Vladimír TAP0005 C KOB TRETRA Praha 19:08 + 7:52
18. Šplíchal Radim ZVO0103 C OB SK Zvole 22:14 + 10:58
19. Novák Josef KPY0000 C SKOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 22:22 + 11:06
20. Kdýr Matěj ODV0000 C TJ Aero Odolena Voda 22:42 + 11:26
21. Reichl Tomáš MKP0100 C SK Meteor Kačerov Praha 23:40 + 12:24
22. Bortlík TAP000a C KOB TRETRA Praha 30:16 + 19:00
Bartoň Michal KAM0107 C SK Kamenice DISK
Janeček Jiří TAP0000 C KOB TRETRA Praha DISK
H16
2.30 km, 15 m, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Semerád Antonín DKP9801 A Oddíl OB Kotlářka 15:13
2. Jíra Tomáš KAM9802 A SK Kamenice 16:33 + 1:20
3. Ransdorf Jakub TAP9805 B KOB TRETRA Praha 18:20 + 3:07
4. Novák Aleš ODV9805 B TJ Aero Odolena Voda 18:26 + 3:13
5. Bartoš Vojtěch MLA9802 B MLOK Mariánské Lázně 19:02 + 3:49
6. Najman Matouš DKP9800 C Oddíl OB Kotlářka 19:13 + 4:00
7. Ondřejček Jiří ODV9800 B TJ Aero Odolena Voda 19:45 + 4:32
8. Borovička Tomáš FSP9801 B VŠTJ Stavební fakulta Praha 20:18 + 5:05
9. Šebek Petr DKP9903 A Oddíl OB Kotlářka 21:01 + 5:48
10. Černohorský Mikuláš RIC9800 C OB Říčany 22:30 + 7:17
11. Gregor Tomáš TAP9903 C KOB TRETRA Praha 22:33 + 7:20
12. Beneš Jan DKL9800 C KOB Kladno 22:48 + 7:35
13. Kašpar František SLA9800 C SKOB Slaný 25:01 + 9:48
14. Jiroušek Matyáš RIC9901 B OB Říčany 25:46 + 10:33
15. Thein Filip RIC9900 B OB Říčany 26:51 + 11:38
16. Varga Ondřej KNC9900 C OOB TJ Sokol Kostelec n. Č.l. 28:27 + 13:14
17. Bartoš Pavel KRP9801 C SK KOURA 32:54 + 17:41
18. Zemko Zdeněk SLA9900 B SKOB Slaný 38:22 + 23:09
19. Lafek Jan ODV9904 C TJ Aero Odolena Voda 42:07 + 26:54
Bartoň Pavel KAM9800 C SK Kamenice DISK
H18
2.50 km, 16 m, 16 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Landovský Jakub PGP9601 B SK Praga 17:34
2. Ježek Ondřej PGP9706 A SK Praga 18:34 + 1:00
3. Brázdil Petr ODV9700 A TJ Aero Odolena Voda 19:05 + 1:31
4. Vlášek Jakub TAP9702 A KOB TRETRA Praha 19:33 + 1:59
5. Čermák Adam PGP9701 B SK Praga 20:18 + 2:44
6. Valášek Jiří KAM9700 A SK Kamenice 21:01 + 3:27
7. Šíma Vladislav DKL9700 C KOB Kladno 25:11 + 7:37
8. Buk Michal ROU9601 B SKOB Roudnice nad Labem 25:23 + 7:49
9. Kováčik Juraj KNC9701 C OOB TJ Sokol Kostelec n. Č.l. 27:22 + 9:48
10. Průša Ondřej OLP9701 C PSK Olymp Praha 39:43 + 22:09
Werner Michal PGP9705 B SK Praga DISK
H20
2.50 km, 16 m, 16 kontrol, Rank. koef.: 1.02, KS koef.: 0, PB: 0
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Uhlíř Marek PGP9405 B SK Praga 21:47 0
H21L
3.10 km, 23 m, 23 kontrol, Rank. koef.: 1.02, KS koef.: 0, PB: 8927
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Mrázek Jan SJC8102 E Sportcentrum Jičín 18:10 9355
2. Matějů Luboš PGP7601 C SK Praga 18:25 + 0:15 9233
3. Ondráček Radim EKP7414 C VŠTJ Ekonom Praha 19:27 + 1:17 8729
4. Flašar Jan PGP8610 R SK Praga 19:34 + 1:24 8672
4. Landovský Tomáš PGP9103 C SK Praga 19:34 + 1:24 8672
6. Makovský Jakub TAP8511 R KOB TRETRA Praha 19:53 + 1:43 8518
7. Navrátil Šimon PGP9702 A SK Praga 19:57 + 1:47 8485
8. Pavlovec Jan BOR9503 A OK Jiskra Nový Bor 20:02 + 1:52 8445
9. Košárek Pavel AOP7102 C Přátelé orientačního běhu Opava 20:15 + 2:05 8339
10. Procházka Jan PGP8206 C SK Praga 20:25 + 2:15 8258
11. Janovský Tomáš PGP6401 C SK Praga 20:50 + 2:40 8055
12. Hora Vojtěch PGP8301 C SK Praga 20:56 + 2:46 8006
13. Pašek František KAM7600 C SK Kamenice 20:58 + 2:48 7990
14. Hanslian David LCE7835 R OOB TJ Slovan Luhačovice 21:05 + 2:55 7933
15. Tomeš Jaroslav DKP8109 C Oddíl OB Kotlářka 21:06 + 2:56 7925
16. Kalous Vladislav EKP7702 C VŠTJ Ekonom Praha 21:09 + 2:59 7900
17. Ramba Jiří DKP8606 C Oddíl OB Kotlářka 21:22 + 3:12 7795
18. Skoupý Jan STE9411 A SK SKI-OB Šternberk 21:35 + 3:25 7689
19. Rusý Tomáš KAM9301 C SK Kamenice 21:37 + 3:27 7673
20. Pospíšil Ondřej DKP8717 C Oddíl OB Kotlářka 21:40 + 3:30 7648
21. Žemlík Pavel TUV7135 C SOK TJ Turnov 22:00 + 3:50 7486
22. Novák Daniel DOK8700 C OK Doksy 22:01 + 3:51 7478
23. Janas Petr XBM7103 C PELLŽS MTBO TEAM 22:16 + 4:06 7356
24. Veselý Jakub PGP9503 A SK Praga 22:20 + 4:10 7323
25. Červinka Jan OKP8901 C SK OK 24 Praha 22:21 + 4:11 7315
26. Sysel Ondřej PGP8302 C SK Praga 22:25 + 4:15 7283
27. Vlach Martin PGP8605 C SK Praga 22:34 + 4:24 7210
28. Rožek David RIC7403 C OB Říčany 22:37 + 4:27 7185
29. Blaha Ondřej EKP7002 C VŠTJ Ekonom Praha 23:06 + 4:56 6950
30. Zajíc Vítězslav TAP8610 C KOB TRETRA Praha 23:09 + 4:59 6925
31. Pokorný Ondřej PGP7506 C SK Praga 23:14 + 5:04 6885
32. Špacír Jan UOL8805 C SK UP Olomouc 23:17 + 5:07 6860
33. Šimon Václav LBE9100 C TJ Lokomotiva Beroun 23:19 + 5:09 6844
34. Škvor Martin KAM6700 C SK Kamenice 23:21 + 5:11 6828
35. Kalina Miroslav EKP8211 C VŠTJ Ekonom Praha 23:27 + 5:17 6779
36. Řada Jakub DKP9401 A Oddíl OB Kotlářka 23:28 + 5:18 6771
37. Kondrát Martin PGP6501 C SK Praga 23:29 + 5:19 6763
38. Novák Ivo OKP6200 C SK OK 24 Praha 23:40 + 5:30 6673
39. Hodek Michal TAP8808 C KOB TRETRA Praha 24:06 + 5:56 6462
40. Kozumplík Aleš VBM8403 C VSK Mendelu Brno 24:07 + 5:57 6454
41. Pohl Zdeněk SRK7606 C SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou 24:09 + 5:59 6438
42. Buk Jindřich ROU9303 C SKOB Roudnice nad Labem 24:13 + 6:03 6405
43. Hájek Adam KAM9202 C SK Kamenice 24:18 + 6:08 6365
44. Šimon Jakub LBE8801 C TJ Lokomotiva Beroun 24:36 + 6:26 6218
45. Procházka Tomáš SCP8200 C OK Sparta Praha 24:38 + 6:28 6202
46. Janeček Jura EKP6701 C VŠTJ Ekonom Praha 24:56 + 6:46 6056
47. Buzek Martin PGP8401 C SK Praga 25:23 + 7:13 5836
48. Kapal Tomáš KAM9402 C SK Kamenice 25:50 + 7:40 5617
49. Nitsch Karel FSP7611 C VŠTJ Stavební fakulta Praha 25:59 + 7:49 5544
50. Hulec Jakub KSH8401 C OOB TJ Kašperské Hory 26:31 + 8:21 5284
51. Lžíčař Martin DOB8803 C KOB Dobruška 27:00 + 8:50 5048
52. Žáček Martin FSP6803 C VŠTJ Stavební fakulta Praha 27:05 + 8:55 5008
53. Šimek Tomáš FSP6304 C VŠTJ Stavební fakulta Praha 27:08 + 8:58 4983
54. Wagner Libor DKP8511 C Oddíl OB Kotlářka 27:20 + 9:10 4886
55. Vondra Jiří FSP7600 C VŠTJ Stavební fakulta Praha 27:50 + 9:40 4642
56. Matoušek Petr EKP7503 C VŠTJ Ekonom Praha 27:51 + 9:41 4634
57. Kučerka David LIT8202 C KOB Chemopetrol Litvínov 28:12 + 10:02 4463
58. Doležal Martin PGP8100 C SK Praga 28:14 + 10:04 4447
59. Matoušek Petr DKP8401 C Oddíl OB Kotlářka 29:08 + 10:58 4008
60. Vaněk Petr ZBP7302 C OOB SK Zbraslav 29:18 + 11:08 3927
61. Háněl Jaromír ZVO6801 C OB SK Zvole 30:25 + 12:15 3383
62. Koč Zdeněk MKP4700 C SK Meteor Kačerov Praha 31:14 + 13:04 2985
63. Ryjáček Jan LPM8004 C OK Lokomotiva Plzeň 31:52 + 13:42 2676
64. Kohl Jiří KPY6201 C SKOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 32:18 + 14:08 2465
65. Pelant Michal RIC7400 C OB Říčany 33:16 + 15:06 1993
66. Hric Jan MFP6300 C VŠSK MFF UK Praha 33:43 + 15:33 1774
67. Líbal Jakub ROU9202 C SKOB Roudnice nad Labem 34:01 + 15:51 1628
68. Mencl Pavel DKP7912 C Oddíl OB Kotlářka 37:35 + 19:25 0
69. Toušek Filip ZBP7102 C OOB SK Zbraslav 37:52 + 19:42 0
70. Korthauer Marius DKP8402 C Oddíl OB Kotlářka 41:41 + 23:31 0
Němeček Jan KAM9300 C SK Kamenice DISK 0
Kettner Vojtěch KAM9601 A SK Kamenice DISK 0
Pračka Tomáš RIC7302 C OB Říčany DISK 0
Illner Vojtěch DKP9600 A Oddíl OB Kotlářka DISK 0
Bernášek Jiří STB8101 C TJ Stadion Nový Bor DISK 0
Žaloudek Petr SJC8309 C Sportcentrum Jičín DISK 0
Lohr Ivo SCP6801 C OK Sparta Praha DISK 0
Kadavý Petr CHA7800 C OK Chrastava DISK 0
Pidrman Milan EKP8310 C VŠTJ Ekonom Praha DISK 0
Hopanyuk Anatoliy DKP7900 C Oddíl OB Kotlářka DISK 0
H35
3.00 km, 19 m, 19 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Šístek Daniel SCP7507 C OK Sparta Praha 22:19
2. Baldrian Petr PGP7203 C SK Praga 23:29 + 1:10
3. Pavlíček Lubomír KPY7800 C SKOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 24:06 + 1:47
4. Vinš Pavel DKL6900 C KOB Kladno 24:24 + 2:05
5. Nemšovský Petr PGP7602 C SK Praga 24:26 + 2:07
6. Žemla Tomáš KAM7105 C SK Kamenice 25:01 + 2:42
7. Kubec Martin DOB7002 C KOB Dobruška 25:33 + 3:14
8. Novák Libor OKP6504 C SK OK 24 Praha 26:22 + 4:03
9. Šimša Jaromír MFP7100 C VŠSK MFF UK Praha 26:34 + 4:15
10. Šubrt Antonín DKP7100 C Oddíl OB Kotlářka 26:48 + 4:29
11. Jandera Tomáš DVP7304 C TJ Sokol Praha Spořilov - Roztyly 27:53 + 5:34
12. Geisler Michal DKL7500 C KOB Kladno 28:10 + 5:51
13. Folprecht Eduard TUV7304 C SOK TJ Turnov 28:31 + 6:12
14. Šemelík Petr DKL6901 C KOB Kladno 29:05 + 6:46
15. Datel Jiří DKL7101 C KOB Kladno 29:24 + 7:05
16. Liška Jindřich KPY6700 C SKOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 30:23 + 8:04
16. Straka Lukáš SLA7002 C SKOB Slaný 30:23 + 8:04
18. Uhlíř Patrik LBE7000 C TJ Lokomotiva Beroun 31:46 + 9:27
19. Svoboda Ondřej ROZ7100 C OK Roztoky 33:58 + 11:39
20. Janeček Ondřej SOB7001 C SOBSA 34:36 + 12:17
21. Izák Pavel LME7102 C SK Los Mělník 35:05 + 12:46
22. Jun Drahomír KNC5501 C OOB TJ Sokol Kostelec n. Č.l. 35:07 + 12:48
23. Millek Jiří MKP7300 C SK Meteor Kačerov Praha 36:26 + 14:07
24. Blažek Vladimír 5XC6900 C SK Nepoměřice 39:04 + 16:45
H45
2.60 km, 16 m, 16 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Holík Marek TBM6507 C KOS TJ Tesla Brno 17:52
2. Karvánek Petr BOR6600 C OK Jiskra Nový Bor 18:11 + 0:19
3. Siegl Roman MFP6700 C VŠSK MFF UK Praha 18:16 + 0:24
4. Veljačik Pavel SCP6200 C OK Sparta Praha 18:19 + 0:27
5. Kožina Petr PGP6000 C SK Praga 18:52 + 1:00
6. Kopečný Mojmír TAP6402 C KOB TRETRA Praha 18:57 + 1:05
7. Reichl Michal MKP6402 C SK Meteor Kačerov Praha 19:14 + 1:22
8. Rakovec Michal SCP6901 C OK Sparta Praha 19:19 + 1:27
9. Bartoš Luděk MLA6701 C MLOK Mariánské Lázně 20:00 + 2:08
10. Tihon Jaroslav TAP6102 C KOB TRETRA Praha 20:49 + 2:57
11. Betlach Miroslav DKP6300 C Oddíl OB Kotlářka 21:10 + 3:18
12. Strejc Jaroslav ZVO6101 C OB SK Zvole 21:28 + 3:36
13. Velichkov Petar DKP6704 C Oddíl OB Kotlářka 21:43 + 3:51
14. Hošek Ladislav SCP6001 C OK Sparta Praha 21:45 + 3:53
15. Sanna Roberto DKP6703 C Oddíl OB Kotlářka 21:48 + 3:56
16. Hájek Tomáš ZVO6401 C OB SK Zvole 22:47 + 4:55
17. Valla Zdeněk ZVO6501 C OB SK Zvole 23:25 + 5:33
18. Beneš Jan DKL6600 C KOB Kladno 23:32 + 5:40
19. Fiala Zdeněk TAP5501 C KOB TRETRA Praha 23:33 + 5:41
20. Pavlů Jaroslav DCE6100 C KOB Dobřichovice 23:53 + 6:01
21. Hlubuček Tomáš KAM6603 C SK Kamenice 23:56 + 6:04
22. Votava Petr KNC6602 C OOB TJ Sokol Kostelec n. Č.l. 24:00 + 6:08
23. Stehno Pavel DKP4900 C Oddíl OB Kotlářka 24:17 + 6:25
24. Buriánek Jaromír SCP4700 C OK Sparta Praha 25:22 + 7:30
25. Šoupa Karel LPM6900 C OK Lokomotiva Plzeň 27:22 + 9:30
26. Sedláček Jaroslav ROZ6801 C OK Roztoky 28:06 + 10:14
27. Malec Jaroslav SLA6200 C SKOB Slaný 30:28 + 12:36
28. De Heij Michel RIC6900 C OB Říčany 31:05 + 13:13
29. Dobeš Václav KPY5701 C SKOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 32:31 + 14:39
Šomvársky Ján NNN5500 C Neregistrovaní DISK
H55
2.40 km, 15 m, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. John Vladimír OLP5502 C PSK Olymp Praha 15:51
2. Cabrnoch Jiří DKL5400 C KOB Kladno 17:36 + 1:45
3. Červinka Jaroslav OKP5803 C SK OK 24 Praha 17:58 + 2:07
4. Kudrnáč Martin KAM5901 C SK Kamenice 18:25 + 2:34
5. Knotek Kamil OLP5701 C PSK Olymp Praha 19:26 + 3:35
6. Paukert Milan TJP5000 C TJ Sokol Troja 20:08 + 4:17
7. Grivalský Michal PGP5900 C SK Praga 21:21 + 5:30
8. Hojný Oldřich SCP5201 C OK Sparta Praha 24:03 + 8:12
9. Jahn Pavel SCP5500 C OK Sparta Praha 24:54 + 9:03
H65
2.10 km, 14 m, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Fujan Sláva DKL4800 C KOB Kladno 16:09
2. Čadil Jan FSP4300 C VŠTJ Stavební fakulta Praha 16:31 + 0:22
3. Lebduška Petr ROU4702 C SKOB Roudnice nad Labem 17:33 + 1:24
4. Nosál Stanislav LBE4600 C TJ Lokomotiva Beroun 18:30 + 2:21
5. Novák Miloš SCP4600 C OK Sparta Praha 18:55 + 2:46
6. Paul Josef DCE4401 C KOB Dobřichovice 19:43 + 3:34
7. Zábranský Emil SLA4200 C SKOB Slaný 22:12 + 6:03
8. Zelený Vladimír PGP4800 C SK Praga 23:01 + 6:52
9. Rakovec Miloš SCP4500 C OK Sparta Praha 25:30 + 9:21
10. Čenovský Jiří MKP4900 C SK Meteor Kačerov Praha 27:50 + 11:41
11. Rejpal Petr SCP4100 C OK Sparta Praha 33:47 + 17:38
12. Duda František KPY4600 C SKOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 36:01 + 19:52
H75
1.70 km, 12 m, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Attl Vladimír PGP3800 C SK Praga 14:17
2. Kalivoda Vladimír KNC3800 C OOB TJ Sokol Kostelec n. Č.l. 24:54 + 10:37
3. Vondra Jaroslav FSP3300 C VŠTJ Stavební fakulta Praha 26:41 + 12:24
4. Ďurčat Jozef DKP3800 C Oddíl OB Kotlářka 28:26 + 14:09
HDR
1.70 km, 7 m, 7 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Sanna Vivian DKP0751 C Oddíl OB Kotlářka 11:47
2. Přibík Martin PGP7406 C SK Praga 11:49 + 0:02
3. Rozkošný David EKP0909 C VŠTJ Ekonom Praha 12:30 + 0:43
4. Mucha Tomáš NNN000b C Neregistrovaní 12:37 + 0:50
5. Jandera Kryštof PGP0700 C SK Praga 13:15 + 1:28
6. De Heij Robert RIC0800 C OB Říčany 13:21 + 1:34
7. Rendová Kateřina KAM0550 C SK Kamenice 14:00 + 2:13
8. Daenhardtová Katy MFP0799 C VŠSK MFF UK Praha 14:01 + 2:14
9. Sedláček Patrik ROZ0800 C OK Roztoky 14:09 + 2:22
10. Kalinová Barbora EKP1054 C VŠTJ Ekonom Praha 14:22 + 2:35
11. Daenhardtová Kiki MFP0599 C VŠSK MFF UK Praha 14:26 + 2:39
12. Kalinová Ella EKP0961 C VŠTJ Ekonom Praha 14:28 + 2:41
13. Matoušek Petr DKP0808 C Oddíl OB Kotlářka 14:57 + 3:10
14. Žemlík Eduard TUV0901 C SOK TJ Turnov 15:43 + 3:56
15. Pohlová Sandra SRK1150 C SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou 16:18 + 4:31
16. Pohl Lukas SRK0700 C SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou 16:20 + 4:33
17. Michaela Šimůnková NNN0850 C Neregistrovaní 16:33 + 4:46
18. Bašus Petr SCP7400 C OK Sparta Praha 16:37 + 4:50
19. Menšíková Krystina 81C0751 C Cirkus Čakovice 16:40 + 4:53
20. Dobešová Marie KNCXXXX C OOB TJ Sokol Kostelec n. Č.l. 17:28 + 5:41
21. Straková Denisa SLA0750 C SKOB Slaný 17:48 + 6:01
22. Pelant Jan RIC0700 C OB Říčany 17:53 + 6:06
23. Petráň Matěj SCP1000 C OK Sparta Praha 18:10 + 6:23
24. Šubrt Jáchym DKP0800 C Oddíl OB Kotlářka 18:39 + 6:52
25. Žemlová Barbora KAM0751 C SK Kamenice 19:00 + 7:13
26. Gazdagovi Lukáš a Matyáš NNN0200 C Neregistrovaní 19:35 + 7:48
27. Surga David NNN1000 C Neregistrovaní 19:40 + 7:53
28. Uhlířová Marie LBE0950 C TJ Lokomotiva Beroun 20:59 + 9:12
29. Horváth Matěj NNN000e C Neregistrovaní 22:02 + 10:15
30. Ondřejčková Tereza ODV0550 C TJ Aero Odolena Voda 22:04 + 10:17
31. Nitsch Ondřej FSP1000 C VŠTJ Stavební fakulta Praha 23:25 + 11:38
32. Mrázek Vavřinec NNN0501 C Neregistrovaní 23:37 + 11:50
33. Hudosová Kristýna RIC0750 C OB Říčany 23:55 + 12:08
34. Kubec Adam 81C0900 C Cirkus Čakovice 24:05 + 12:18
35. Espinozová Patricie Ema NNN000c C Neregistrovaní 24:12 + 12:25
36. Gladišová Lola NNN005c C Neregistrovaní 24:33 + 12:46
37. Rudolfová Eliška NNN1050 C Neregistrovaní 25:23 + 13:36
38. Kalinová Lisa EKP1150 C VŠTJ Ekonom Praha 27:24 + 15:37
39. Nedbalová Klára MFP0850 C VŠSK MFF UK Praha 30:08 + 18:21
40. Ondráček Lubor EKP1111 C VŠTJ Ekonom Praha 50:27 + 38:40
P
2.30 km, 13 m, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Havelka Tomáš UOL000a C SK UP Olomouc 19:31
2. Jelínková Petra NNN005b C Neregistrovaní 21:04 + 1:33
3. Salgueiro Eva DKL8450 C KOB Kladno 21:11 + 1:40
4. Tůma Martin NNN000d C Neregistrovaní 21:45 + 2:14
5. Mrázek Pavel NNN9300 C Neregistrovaní 22:17 + 2:46
6. Kopáčková Iva 44C8050 C Neregistrovaní 22:45 + 3:14
7. Kohout Zdeněk DKL7200 C KOB Kladno 23:42 + 4:11
8. Pavlíčková Lenka DOR7251 C OK Dobříš 24:21 + 4:50
9. Hronzová Andrea DOR7850 C OK Dobříš 24:26 + 4:55
10. Paurová Lenka NNN9350 C Neregistrovaní 24:52 + 5:21
11. Tůmová Tereza 37C8750 C Bez registrace 26:12 + 6:41
12. Čechová Radka SLA7550 C SKOB Slaný 26:34 + 7:03
13. Kohoutová Zdeňka DKL7251 C KOB Kladno 29:16 + 9:45
14. Jančová Barbora DKP7850 C Oddíl OB Kotlářka 30:45 + 11:14
15. Krocová Ludmila DOR6650 C OK Dobříš 30:51 + 11:20
16. Kučerová Bára DOR7851 C OK Dobříš 31:34 + 12:03
17. Macoun Jindra PGP2700 C SK Praga 32:43 + 13:12
18. Jírová Monika NNN7350 C Neregistrovaní 33:39 + 14:08
19. Hak Robert 66C7501 C Amateri 33:44 + 14:13
19. Krocová Eliška DOR9750 C OK Dobříš 33:44 + 14:13
21. Burjánková Petra ZVO9276 C OB SK Zvole 35:58 + 16:27
22. Ondrášková Jana ZVO9275 C OB SK Zvole 36:41 + 17:10
23. Míchalová Marcela KPY6850 C SKOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 37:24 + 17:53
24. Paulová Mirka DCE5250 C KOB Dobřichovice 38:33 + 19:02
25. Průšová Dana OLP7001 C PSK Olymp Praha 44:54 + 25:23
26. Samohýl Richard PGP2800 C SK Praga 47:54 + 28:23
27. Fendrichová Jarmila NNN4750 C Neregistrovaní 56:36 + 37:05
Ulingová Martina NNN005a C Neregistrovaní DISK
T
3.70 km, 19 m, 19 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Ledvinka Štěpán NNN8800 C Neregistrovaní 31:06
2. Ridgill Philip 38C9700 C PORG Orienteering 31:07 + 0:01
3. Víteček Jan DKP7201 C Oddíl OB Kotlářka 31:18 + 0:12
4. Husáková Petra SLA7452 C SKOB Slaný 32:41 + 1:35
5. Ledvinka Tomáš NNN6300 C Neregistrovaní 33:29 + 2:23
6. Surga Ondřej NNN7900 C Neregistrovaní 34:57 + 3:51
7. Hejsek Jiří KAM6900 C SK Kamenice 35:03 + 3:57
8. Bulíř Jiří 44C6801 C Neregistrovaní 36:24 + 5:18
9. Nentvich Lubomír DOR5800 C OK Dobříš 36:28 + 5:22
10. Jelínek Jan NNN000D C Neregistrovaní 39:34 + 8:28
11. Blahová Markéta EKP6951 C VŠTJ Ekonom Praha 42:37 + 11:31
12. Hamáčková Barbora 57C9251 C VŠSK Paedf UK 44:28 + 13:22
13. Mácova Martina 81C0050 C Cirkus Čakovice 44:44 + 13:38
14. Breda Petr 57C9300 C VŠSK Paedf UK 46:06 + 15:00
15. Prášek Přemysl KAM9305 C SK Kamenice 48:15 + 17:09
16. Horňáková Hana NNN8350 C Neregistrovaní 53:46 + 22:40
17. Hlavatý Karel SJP4200 C KČT Slavoj Praha 56:59 + 25:53
18. Marholdová Martina ZVO7451 C OB SK Zvole 58:59 + 27:53
Petrová Martina NNN6801 C Neregistrovaní DISK
Hrdličková Ludmila SLA6950 C SKOB Slaný DISK