Výsledky závodu: Mistrovství oblasti na krátké trati

Datum:
17.05.2014
Místo konání:
Olomučany
Pořadatel:
ADA - OOB Spartak Adamov
Mapa:
Mácháč, 1:10 000, E = 5 m
Ředitel závodu:
Věžník Antonín - R3
Hlavní rozhodčí:
Truhlář Karel
Stavitel tratí:
Procházka Jiří
Kategorie:
D10     D12     D14     D16     D18     D21     D35     D45     D55     H10     H12     H14     H16     H18     H21     H35     H45     H55     H65     HDR     P    
D10
2.38 km, 60 m, 7 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Miková Lenka TBM0460 C KOS TJ Tesla Brno 30:03
2. Finstrlová Lucie ZBM0651 C SK Žabovřesky Brno 34:03 + 4:00
3. Chroustová Michaela VBM0451 C VSK Mendelu Brno 39:51 + 9:48
4. Finstrlová Julie ZBM0552 C SK Žabovřesky Brno 45:14 + 15:11
D12
2.56 km, 75 m, 7 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Králová Jolana TBM0360 C KOS TJ Tesla Brno 31:35
2. Hovořáková Karolína ZBM0351 C SK Žabovřesky Brno 32:21 + 0:46
3. Taslerová Tereza UBM0352 C UBM orienteering Brno 33:19 + 1:44
MS Francová Jana C 36:38 + 5:03
D14
2.59 km, 110 m, 8 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Auermüllerová Anna ZBM0060 B SK Žabovřesky Brno 25:02
2. Korpasová Lucie LBM0151 B TJ Lokomotiva Ingstav Brno 32:46 + 7:44
3. Baštařová Anna ZBM0059 C SK Žabovřesky Brno 34:50 + 9:48
4. Špringlová Kamila TBM0050 C KOS TJ Tesla Brno 35:56 + 10:54
5. Mulíčková Zuzana ABM0157 C KOB Moira Brno 40:59 + 15:57
6. Opálková Martina BBM0050 C BETA URSUS Orienteering 45:47 + 20:45
7. Králová Lucie ABM0159 C KOB Moira Brno 64:30 + 39:28
8. Machová Barbora VES00 C 80:41 + 55:39
9. Kyzlinková Adéla C 103:31 + 78:29
Humlíčková Martina UBM0151 C UBM orienteering Brno DISK
Kyslingerová Marie ABM0056 C KOB Moira Brno DISK
D16
2.65 km, 115 m, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Malivánková Eva ZBM9952 B SK Žabovřesky Brno 30:08
2. Chroustová Šárka ZBM9862 C SK Žabovřesky Brno 35:58 + 5:50
3. Králová Vilma TZL9952 C SKOB Zlín 65:35 + 35:27
D18
3.02 km, 120 m, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Komárková Silvie TBM9762 C KOS TJ Tesla Brno 40:58
D21
4.04 km, 150 m, 12 kontrol, Rank. koef.: 1.02, KS koef.: 0, PB: 6195
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Müllerová Věra VAM9051 C OOB Vamberk 31:48 6882
2. Gebauerová Jana ZBM7951 C SK Žabovřesky Brno 34:42 + 2:54 6357
3. Fučíková Hana VBM7751 C VSK Mendelu Brno 38:14 + 6:26 5717
4. Klusáčková Zuzana TTR9151 C OOB Třebíč 39:16 + 7:28 5530
5. Rábová Zuzana RBK8556 C SK Radioklub Blansko 41:17 + 9:29 5165
6. Chloupková Barbora VBM8455 C VSK Mendelu Brno 42:13 + 10:25 4996
7. Daňková Veronika SBK8151 C KOB Start Blansko 42:27 + 10:39 4954
8. Šulerová Pavlína TBM9151 C KOS TJ Tesla Brno 43:18 + 11:30 4800
9. Boháčová Lucie PTI8771 C Sportovní klub Ptení 46:26 + 14:38 4233
10. Kočová Hana ZBM8676 C SK Žabovřesky Brno 46:47 + 14:59 4170
11. Smětáková Ivana HLV8153 C KČT - OB Holešov 47:11 + 15:23 4097
12. Chmelíková Zuzana VBM9353 C VSK Mendelu Brno 47:13 + 15:25 4091
13. Korpasová Ivana LBM7362 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno 51:04 + 19:16 3395
14. Hegerová Petra RBK9355 B SK Radioklub Blansko 52:37 + 20:49 3114
15. Kočová Lenka ZBM8160 C SK Žabovřesky Brno 55:17 + 23:29 2631
16. Barranco Kateřina VBM8253 C VSK Mendelu Brno 56:08 + 24:20
17. Bouzková Katka SVS8151 C Orientklub Vsetín 58:59 + 27:11 1962
18. Melymuk Lisa MBM8155 C O-mikron 62:51 + 31:03
19. Štěpánková Petra LBM8651 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno 63:19 + 31:31 1177
D35
3.46 km, 145 m, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Mulíčková Eva ABM7469 C KOB Moira Brno 33:51
2. Milánová Jindřiška TBM7475 C KOS TJ Tesla Brno 34:36 + 0:45
3. Lvovská Leny TBM7561 C KOS TJ Tesla Brno 35:48 + 1:57
4. Grycová Petra TBM7467 C KOS TJ Tesla Brno 36:17 + 2:26
5. Schwabová Kateřina TBM7371 C KOS TJ Tesla Brno 37:23 + 3:32
6. Ševčíková Pavla TBM7355 C KOS TJ Tesla Brno 39:15 + 5:24
7. Kubáňová Jana TBM7275 C KOS TJ Tesla Brno 39:26 + 5:35
8. Radová Martina ABM7451 C KOB Moira Brno 39:57 + 6:06
9. Ehlová Pavla TBM7377 C KOS TJ Tesla Brno 40:25 + 6:34
10. Hrušková Lenka ZBM6251 C SK Žabovřesky Brno 43:28 + 9:37
11. Tršová Daniela PBM7375 C TJ Spartak 1. Brněnská 44:59 + 11:08
12. Otrusinová Helena ABM7054 C KOB Moira Brno 46:18 + 12:27
13. Blažková Hana RBK6957 C SK Radioklub Blansko 47:03 + 13:12
14. Strýčková Monika ADA C OOB TJ Spartak Adamov 47:09 + 13:18
15. Obrátilová Naďa ABM6654 C KOB Moira Brno 47:32 + 13:41
16. Odehnalová Kamila ABM7052 C KOB Moira Brno 48:20 + 14:29
17. Jágrová Vlasta SBK7789 C KOB Start Blansko 48:28 + 14:37
18. Mokrá Regina ABM6854 C KOB Moira Brno 48:49 + 14:58
19. Miková Iva TBM7071 C KOS TJ Tesla Brno 51:13 + 17:22
20. Poelzelbauer Martina OSW C 51:14 + 17:23
21. Cicvárková Lucie ZBM7651 C SK Žabovřesky Brno 58:17 + 24:26
22. Zajíčková Lenka TBM7152 C KOS TJ Tesla Brno 59:21 + 25:30
23. Čelechovská Zora UBM7451 C UBM orienteering Brno 59:59 + 26:08
24. Taslerová Renata UBM7651 C UBM orienteering Brno 63:10 + 29:19
25. Tomanová Elena ABM6666 C KOB Moira Brno 72:33 + 38:42
26. Rudová Hana UBM7252 C UBM orienteering Brno 81:49 + 47:58
27. Suchá Helena ABM6664 C KOB Moira Brno 95:32 + 61:41
28. Humlíčková Jana UBM7351 C UBM orienteering Brno 96:23 + 62:32
Tesařová Jitka RBK6451 C SK Radioklub Blansko DISK
D45
2.94 km, 110 m, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Chroustová Petra VBM6655 C VSK Mendelu Brno 32:51
2. Syslová Iva TTR6151 C OOB Třebíč 36:55 + 4:04
3. Potěšilová Vladimíra VBM5655 C VSK Mendelu Brno 38:51 + 6:00
4. Lukášová Lenka TBM6653 C KOS TJ Tesla Brno 39:56 + 7:05
5. Jašková Monika TBM6363 C KOS TJ Tesla Brno 40:44 + 7:53
6. Bravená Alexandra VBM6155 C VSK Mendelu Brno 43:18 + 10:27
7. Peřinková Irena BBM6550 C BETA URSUS Orienteering 48:39 + 15:48
8. Jalová Marie RBK5761 C SK Radioklub Blansko 61:52 + 29:01
9. Starčuková Jana TBM6451 C KOS TJ Tesla Brno 67:57 + 35:06
D55
2.57 km, 90 m, 8 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kolaříková Věra SBK5251 C KOB Start Blansko 29:49
2. Procházková Helena TBM5351 C KOS TJ Tesla Brno 33:47 + 3:58
3. Cigošová Anna TBM5253 C KOS TJ Tesla Brno 35:06 + 5:17
4. Liščinská Eva TBM4451 C KOS TJ Tesla Brno 43:21 + 13:32
5. Henková Svatava RBK5454 C SK Radioklub Blansko 57:18 + 27:29
H10
2.46 km, 65 m, 8 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Doušek Tomáš TBM0401 C KOS TJ Tesla Brno 20:51
2. Gryc Ondřej TBM0406 C KOS TJ Tesla Brno 21:39 + 0:48
3. Rada Štěpán ABM0404 C KOB Moira Brno 21:43 + 0:52
4. Urbánek Tomáš ZBM0604 C SK Žabovřesky Brno 22:11 + 1:20
5. Ehl Ondřej TBM0404 C KOS TJ Tesla Brno 22:18 + 1:27
6. Brosch Ondřej RBK0606 C SK Radioklub Blansko 26:23 + 5:32
7. Odehnal Tomáš ADA0500 C OOB TJ Spartak Adamov 28:16 + 7:25
8. Hrouda Šimon UBM0504 C UBM orienteering Brno 29:50 + 8:59
9. Marek Vojtěch ZBM0410 C SK Žabovřesky Brno 30:54 + 10:03
10. Koča Vojtěch C 38:13 + 17:22
11. Kvita Patrik 7LC0601 C 41:44 + 20:53
12. Tachovský Jáchym ZBM0502 C SK Žabovřesky Brno 42:42 + 21:51
13. Račanský Jiří TBM0706 C KOS TJ Tesla Brno 44:34 + 23:43
14. Račanský Jakub UBM0503 C UBM orienteering Brno 45:51 + 25:00
15. Račanský Matěj 6YC0400 C 55:24 + 34:33
Jarůšek Štěpán VES04 C DISK
Ševčík Daniel TBM0508 C KOS TJ Tesla Brno DISK
Zelený Vladan ZBM0405 C SK Žabovřesky Brno DISK
Vedra Tobiáš TBM0621 C KOS TJ Tesla Brno DISK
Fousek Matěj RBK0402 C SK Radioklub Blansko DISK
MS Fousek Vojtěch RBK0403 C SK Radioklub Blansko 43:26 + 22:35
H12
2.85 km, 115 m, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Milán Jakub TBM0411 C KOS TJ Tesla Brno 23:02
2. Špringl Petr TBM0202 C KOS TJ Tesla Brno 26:55 + 3:53
3. Coufal Jáchym ZBM0200 C SK Žabovřesky Brno 26:58 + 3:56
4. Čelechovský Matěj UBM0202 C UBM orienteering Brno 27:09 + 4:07
5. Urbánek Adam ZBM0302 C SK Žabovřesky Brno 31:17 + 8:15
6. Lukáš Martin TBM0222 C KOS TJ Tesla Brno 32:22 + 9:20
7. Ruda Miroslav UBM0203 C UBM orienteering Brno 33:27 + 10:25
8. Soška Petr ZBM0211 C SK Žabovřesky Brno 37:11 + 14:09
9. Rajnoha Tomáš UBM0303 C UBM orienteering Brno 37:17 + 14:15
10. Lička Adam TIS C 41:12 + 18:10
11. Tachovský Matyáš ZBM0208 C SK Žabovřesky Brno 49:29 + 26:27
12. Bružeňák Andrej TBM0307 C KOS TJ Tesla Brno 77:25 + 54:23
13. Račanský Jan UBM0302 C UBM orienteering Brno 101:11 + 78:09
H14
2.94 km, 120 m, 7 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Milán Tomáš TBM0111 B KOS TJ Tesla Brno 22:40
2. Gryc Vojtěch TBM0106 B KOS TJ Tesla Brno 24:09 + 1:29
3. Rajnoha David UBM0003 C UBM orienteering Brno 24:46 + 2:06
4. Sedlář Jan TBM0010 B KOS TJ Tesla Brno 26:44 + 4:04
5. Šeďa Šimon ABM0009 B KOB Moira Brno 30:42 + 8:02
6. Adámek Filip ABM0101 B KOB Moira Brno 32:32 + 9:52
7. Pelánek Ondřej TBM0107 B KOS TJ Tesla Brno 34:07 + 11:27
8. Hrouda Jakub UBM0106 C UBM orienteering Brno 45:07 + 22:27
H16
2.95 km, 130 m, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Říčný Vojta ZBM9903 B SK Žabovřesky Brno 26:48
2. Florián Vojtěch ABM9901 B KOB Moira Brno 30:15 + 3:27
3. Kún Josef BBM9802 C BETA URSUS Orienteering 30:23 + 3:35
4. Šnyrch Tomáš ABM9919 C KOB Moira Brno 34:23 + 7:35
5. Ingršt Matěj ABM9907 C KOB Moira Brno 34:37 + 7:49
6. Komenda Jan ZBM9902 B SK Žabovřesky Brno 34:57 + 8:09
7. Gregor Michal C 47:42 + 20:54
8. Král Jan ZBM9904 C SK Žabovřesky Brno 47:55 + 21:07
9. Šnyrch Jakub ABM9906 C KOB Moira Brno 50:19 + 23:31
10. Starčuk Zenon TBM9905 C KOS TJ Tesla Brno 58:16 + 31:28
MS Fabiánek Filip VES97 C 82:22 + 55:34
H18
3.42 km, 135 m, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kelbl Vladimír ZBM9711 C SK Žabovřesky Brno 25:55
2. Konečný Daniel BBM9702 B BETA URSUS Orienteering 33:01 + 7:06
3. Drozd Michal BBM9701 B BETA URSUS Orienteering 35:45 + 9:50
4. Peřinka Šimon BBM9700 C BETA URSUS Orienteering 36:52 + 10:57
5. Humlíček Petr UBM9701 C UBM orienteering Brno 45:36 + 19:41
6. Staněk Martin UBM9601 C UBM orienteering Brno 48:24 + 22:29
7. Sobotka Jan BBM9703 C BETA URSUS Orienteering 62:40 + 36:45
H21
5.76 km, 170 m, 19 kontrol, Rank. koef.: 1.02, KS koef.: 0, PB: 7739
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Liščinský Zdeněk TBM8215 C KOS TJ Tesla Brno 39:51 8106
2. Drábek Jan ZBM8511 C SK Žabovřesky Brno 40:58 + 1:07 7890
3. Hübner Jan CTB7902 C SK OB Chotěboř 42:02 + 2:11 7685
4. Vedra David TBM7402 C KOS TJ Tesla Brno 42:37 + 2:46 7572
5. Ehl Jiří TBM7701 C KOS TJ Tesla Brno 44:00 + 4:09 7306
6. Kazda Adam ZBM9104 C SK Žabovřesky Brno 44:34 + 4:43 7196
7. Brabec Jaroslav ZBM8242 C SK Žabovřesky Brno 46:16 + 6:25 6869
8. Jirka Michal PTI8403 C Sportovní klub Ptení 48:15 + 8:24 6486
9. Autrata Daniel TBM9012 C KOS TJ Tesla Brno 48:30 + 8:39 6438
10. Dvořáček Petr TBM7013 C KOS TJ Tesla Brno 48:31 + 8:40 6435
11. Obrátil Štěpán ABM9409 A KOB Moira Brno 51:58 + 12:07 5770
12. Rada Pavel ABM7401 C KOB Moira Brno 52:12 + 12:21 5725
13. Odehnal Roman ABM6909 C KOB Moira Brno 52:55 + 13:04 5587
14. Sáňka Ondřej MBM8427 C O-mikron 55:48 + 15:57 5031
15. Sychra Tomáš VBM8305 C VSK Mendelu Brno 56:22 + 16:31 4922
16. Račanský Jan UBM7903 C UBM orienteering Brno 57:11 + 17:20 4764
17. Kulich Martin NNN9009 C NNN/Neregistrovaní 57:25 + 17:34
18. Verner Tomáš VBM8204 C VSK Mendelu Brno 57:31 + 17:40 4700
19. Minařík Luboš TBM5711 C KOS TJ Tesla Brno 58:35 + 18:44 4495
20. Toman Filip ABM9309 C KOB Moira Brno 59:17 + 19:26 4360
21. Cintula Lukáš 36S9100 C 61:19 + 21:28
22. Koča Jaroslav ZBM8206 C SK Žabovřesky Brno 61:23 + 21:32 3955
23. Kožoušek Adam KOZ C 62:20 + 22:29
24. Berka Miroslav RBK9210 C SK Radioklub Blansko 62:47 + 22:56 3685
25. Jirásek Jakub TTR8601 C OOB Třebíč 63:45 + 23:54 3499
26. Dressler Jan SBK7911 C KOB Start Blansko 63:53 + 24:02 3473
27. Smutný Radek ABM6701 C KOB Moira Brno 65:30 + 25:39 3161
28. Suchý Václav ABM9404 C KOB Moira Brno 67:05 + 27:14 2856
29. Dokoupil Zbyněk VBM8206 C VSK Mendelu Brno 71:33 + 31:42 1995
30. Liščinský Tomáš ZBM8411 C SK Žabovřesky Brno 73:45 + 33:54 1571
31. Berka Milan RBK9011 C SK Radioklub Blansko 77:23 + 37:32 871
32. Ježek Martin 66C8500 C 77:32 + 37:41
33. Šarlej Marek 4NC8100 C 81:26 + 41:35
34. Bouzek Petr SVS7901 C Orientklub Vsetín 82:41 + 42:50 0
35. Burdilák Radek MBM8533 C O-mikron 90:18 + 50:27 0
36. Kříž Pavel TBM8012 C KOS TJ Tesla Brno 92:24 + 52:33
37. Bařina Jiří SBK8101 C KOB Start Blansko 109:59 + 70:08 0
38. Brodecký Radek RBK8004 C SK Radioklub Blansko 126:30 + 86:39 0
H35
4.33 km, 150 m, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kheil Radim PBM7301 C TJ Spartak 1. Brněnská 32:57
2. Hrouda Petr VBM6900 C VSK Mendelu Brno 35:07 + 2:10
3. Král Jan XBM6903 C PELLŽS MTBO TEAM 37:54 + 4:57
4. Humlíček René UBM7101 C UBM orienteering Brno 38:42 + 5:45
5. Finstrle Luděk ZBM7902 C SK Žabovřesky Brno 41:54 + 8:57
6. Milán Pavel TBM7227 C KOS TJ Tesla Brno 42:00 + 9:03
7. Kubáň Pavel TBM7506 C KOS TJ Tesla Brno 42:34 + 9:37
8. Sedlář Petr TBM7319 C KOS TJ Tesla Brno 43:17 + 10:20
9. Kurečka Robert ABM7210 C KOB Moira Brno 44:08 + 11:11
10. Šňupárek Martin XBM7107 C PELLŽS MTBO TEAM 45:16 + 12:19
11. Suchánek Ladislav XBM7008 C PELLŽS MTBO TEAM 45:24 + 12:27
12. Zelený Pavel ZBM7302 C SK Žabovřesky Brno 45:32 + 12:35
13. Mokrý Pavel ABM6801 C KOB Moira Brno 47:21 + 14:24
14. Robotka Libor PBM5303 C TJ Spartak 1. Brněnská 47:39 + 14:42
15. Mulíček Ondřej ABM7405 C KOB Moira Brno 47:54 + 14:57
16. Trš Lubomír PBM7302 C TJ Spartak 1. Brněnská 48:42 + 15:45
17. Coufal Svatoš ZBM6700 C SK Žabovřesky Brno 48:49 + 15:52
18. Rajnoha Miroslav UBM7104 C UBM orienteering Brno 53:06 + 20:09
19. Trunkát Daniel XBM7102 C PELLŽS MTBO TEAM 53:23 + 20:26
20. Nečas David TBM7611 C KOS TJ Tesla Brno 53:48 + 20:51
21. Poelzelbauer Michael OSW C 55:10 + 22:13
22. Musil Radek 1DC7600 C 55:58 + 23:01
23. Pelánek Libor TBM7409 C KOS TJ Tesla Brno 56:07 + 23:10
24. Starčuk Zenon TBM6202 C KOS TJ Tesla Brno 56:37 + 23:40
25. Staněk Mojmír UBM6701 C UBM orienteering Brno 57:07 + 24:10
26. Horký Tomáš TBM6747 C KOS TJ Tesla Brno 58:14 + 25:17
27. Pospíšil Jiří PBM7401 C TJ Spartak 1. Brněnská 63:03 + 30:06
28. Pecka Lukáš HLV7707 C KČT - OB Holešov 63:34 + 30:37
29. Ruda Miroslav UBM7106 C UBM orienteering Brno 78:46 + 45:49
H45
3.52 km, 140 m, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Urválek Jiří TBM6107 C KOS TJ Tesla Brno 30:02
2. Adámek Libor ABM6707 C KOB Moira Brno 30:08 + 0:06
3. Ptáček Pavel BBM6508 C BETA URSUS Orienteering 32:15 + 2:13
4. Pulec Pavel VBM6201 C VSK Mendelu Brno 32:33 + 2:31
5. Chmelík Aleš VBM4732 C VSK Mendelu Brno 36:03 + 6:01
6. Korpas Jaroslav LBM6113 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno 36:44 + 6:42
7. Jordanov Nikolaj VBM6501 C VSK Mendelu Brno 37:22 + 7:20
8. Jašek Milan TBM6201 C KOS TJ Tesla Brno 38:18 + 8:16
9. Buřt Vladimír SBK6301 C KOB Start Blansko 40:01 + 9:59
10. Patočka Petr BBM6300 C BETA URSUS Orienteering 40:07 + 10:05
11. Martínek Jan C 40:18 + 10:16
12. Uhmann Petr TBM5103 C KOS TJ Tesla Brno 41:27 + 11:25
13. Galík Pavel VBM6106 C VSK Mendelu Brno 42:14 + 12:12
14. Mokrý Jan ABM6611 C KOB Moira Brno 44:40 + 14:38
15. Peťovský Jan SBK6201 C KOB Start Blansko 47:41 + 17:39
16. Skoták Jiří VES64 C 48:06 + 18:04
17. Sysel Svatobor TTR6202 C OOB Třebíč 51:49 + 21:47
H55
3.34 km, 125 m, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Cigoš Petr TBM5602 C KOS TJ Tesla Brno 30:20
2. Kolařík Zdeněk SBK5406 C KOB Start Blansko 34:24 + 4:04
3. Koudelný Jiří TTR5401 C OOB Třebíč 35:17 + 4:57
4. Štěpánek Jiří LBM5401 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno 39:14 + 8:54
5. Bauer Emil VBM4410 C VSK Mendelu Brno 42:15 + 11:55
6. Šnyrch František ABM4902 C KOB Moira Brno 42:38 + 12:18
7. Dokoupil Vladimír VBM4806 C VSK Mendelu Brno 44:47 + 14:27
8. Henek Milan RBK5307 C SK Radioklub Blansko 48:10 + 17:50
9. Dufek Jan TBM4231 C KOS TJ Tesla Brno 49:37 + 19:17
10. Potěšil Václav VBM5613 C VSK Mendelu Brno 54:28 + 24:08
11. Denemarek Oldřich BBM5100 C BETA URSUS Orienteering 56:24 + 26:04
12. Ptáček Ladislav BBM5300 C BETA URSUS Orienteering 67:55 + 37:35
13. Maliňák Josef SVS5501 C Orientklub Vsetín 68:38 + 38:18
Durmon Petr TBM4501 C KOS TJ Tesla Brno DISK
H65
2.40 km, 90 m, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Procházka Jan TBM4907 C KOS TJ Tesla Brno 37:12
HDR
1.97 km, 55 m, 6 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Strýček Jan ADA0503 C OOB TJ Spartak Adamov 22:01
2. Procházková Doubravka ADA0651 C OOB TJ Spartak Adamov 22:12 + 0:11
3. Ehlová Martina TBM0655 C KOS TJ Tesla Brno 23:18 + 1:17
4. Kučera Tomáš ZBM0605 C SK Žabovřesky Brno 23:43 + 1:42
5. Pekárek Martin RBK0501 C SK Radioklub Blansko 25:28 + 3:27
6. Danielová Lenka C 25:40 + 3:39
7. Doušek Vilém DOU C 28:02 + 6:01
8. Danzingerová Elen EHL06 C 28:10 + 6:09
9. Schwab Filip TBM0710 C KOS TJ Tesla Brno 28:15 + 6:14
10. Taslerová Martina UBM0751 C UBM orienteering Brno 28:20 + 6:19
11. Urválek Jan ZBM0707 C SK Žabovřesky Brno 28:23 + 6:22
12. Dušková Tereza C 28:25 + 6:24
13. Eliáš Vojtěch TBM0604 C KOS TJ Tesla Brno 28:46 + 6:45
14. Kroutil Jošt ZBM0701 C SK Žabovřesky Brno 28:47 + 6:46
15. Danzingerová Zuzana EHL07 C 28:57 + 6:56
16. Ingrštová Štěpánka ABM0556 C KOB Moira Brno 30:18 + 8:17
17. Otrusinová Olga ABM8651 C KOB Moira Brno 30:25 + 8:24
18. Švrčulová Anna EHL03 C 30:26 + 8:25
19. Švrčulová Kateřina EHL01 C 30:29 + 8:28
20. Kučerová Tereza C 30:38 + 8:37
21. Cicvárek Martin ZBM0801 C SK Žabovřesky Brno 31:52 + 9:51
22. Kočová Klára C 32:36 + 10:35
22. Finstrlová Kristýna ZBM0752 C SK Žabovřesky Brno 32:36 + 10:35
24. Kuchař Filip C 33:10 + 11:09
25. Frýdek Jan C 33:19 + 11:18
26. Danielová Iva C 34:26 + 12:25
27. Kučerová Renata C 35:32 + 13:31
28. Daněk František SBKXXXX C KOB Start Blansko 35:57 + 13:56
29. Skacel Viktor SKA08 C 41:04 + 19:03
30. Kroutil Tadeáš ZBM0901 C SK Žabovřesky Brno 42:40 + 20:39
31. Stašková Sára ZBM0751 C SK Žabovřesky Brno 42:43 + 20:42
32. Fuchs Marek TBM0603 C KOS TJ Tesla Brno 44:08 + 22:07
33. Fuchsová Ema TBM0653 C KOS TJ Tesla Brno 44:24 + 22:23
34. Doušková Kateřina DOU C 44:48 + 22:47
35. Králová Denisa TBM0559 C KOS TJ Tesla Brno 44:52 + 22:51
36. Pospíšil Jan PBM0601 C TJ Spartak 1. Brněnská 45:03 + 23:02
37. Janíková Anna C 45:19 + 23:18
38. Strýčková Bára ADA0852 C OOB TJ Spartak Adamov 45:20 + 23:19
39. Janíková Klára C 46:07 + 24:06
40. La Carbonara Matteo TBM0801 C KOS TJ Tesla Brno 46:34 + 24:33
41. Pospíšil Martin PBM0801 C TJ Spartak 1. Brněnská 47:50 + 25:49
42. Broschová Alžběta RBK1151 C SK Radioklub Blansko 48:30 + 26:29
43. Stašková Sofie ZBM0952 C SK Žabovřesky Brno 48:44 + 26:43
44. Štolfa Jaromír ZBM7506 C SK Žabovřesky Brno 50:38 + 28:37
45. Eliášová Viktorie TBM1052 C KOS TJ Tesla Brno 51:18 + 29:17
46. Ondrová Anna ZBM0553 C SK Žabovřesky Brno 52:54 + 30:53
47. Procházka Ferdinand ADA C OOB TJ Spartak Adamov 65:38 + 43:37
48. Jágrová Aneta C 67:11 + 45:10
49. Aleš Mikuláš C 67:15 + 45:14
50. Alešová Ann C 67:43 + 45:42
51. Urban Jan SBK1234 C KOB Start Blansko 78:48 + 56:47
Kuchař Jáchym C DISK
Kuchař Josef C DISK
Frýdek Lukáš C DISK
MS Martínková Romana C 20:32 +
P
2.93 km, 85 m, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Galatíková Lucie C 31:48
2. Broschová Lucie RBK7451 C SK Radioklub Blansko 32:14 + 0:26
3. Špringl Lumír TBM6800 C KOS TJ Tesla Brno 35:13 + 3:25
4. Pekárek Aleš RBK6602 C SK Radioklub Blansko 38:39 + 6:51
5. Pospíšilová Iva PBM7750 C TJ Spartak 1. Brněnská 39:17 + 7:29
6. Pekárek Michal RBK9015 C SK Radioklub Blansko 39:35 + 7:47
7. Otrusina David ABM8201 C KOB Moira Brno 39:50 + 8:02
8. Jirásková Dora JIR C 41:15 + 9:27
9. Neckař Jan JIR C 41:37 + 9:49
10. Karásek Antonín KAR C SK Karlovice 41:38 + 9:50
11. Fuchs Jan FCH C 41:42 + 9:54
12. Fuchsová Marcela FCH C 42:40 + 10:52
13. Kazda Bohumil RBK6201 C SK Radioklub Blansko 42:58 + 11:10
14. Macků Jaromír MAC C 43:32 + 11:44
15. Doušek Ivo NER C 46:01 + 14:13
16. Karásková Iva KAR C SK Karlovice 47:32 + 15:44
17. Dušek Vladimír C 49:16 + 17:28
18. Urbánková Lenka C 52:15 + 20:27
19. Rajnohová Pavla UBM7654 C UBM orienteering Brno 53:36 + 21:48
20. Novák Miroslav 3AC5500 C 56:34 + 24:46
21. Finstrlová Alena C 58:50 + 27:02
22. Novotný Petr NOV C 62:55 + 31:07
23. Jakubková Vendula ABM9262 C KOB Moira Brno 63:24 + 31:36
24. Kvita Vincent 7LC0600 C 64:40 + 32:52
25. Doušková Vlasta NER C 64:54 + 33:06
26. Špringl Tomáš TBM9903 C KOS TJ Tesla Brno 66:56 + 35:08
27. Sychrová Daniela C 74:22 + 42:34
Králová Dana XBM C PELLŽS MTBO TEAM DISK
Vedrová Ela TBM0357 C KOS TJ Tesla Brno DISK