Výsledky závodu: Grand Prix Silesia 2014 - E2

Datum:
01.08.2014
Místo konání:
Pořadatel:
AOP - Orientační Běh Opava
Mapa:
Ředitel závodu:
Hlavní rozhodčí:
Stavitel tratí:
Valík Luděk - R2
Kategorie:
D10     D10N     D12A     D12B     D14A     D14B     D16A     D16B     D18A     D18B     D20     D21E     D21A     D21B     D35A     D35B     D40A     D40B     D45A     D45B     D50A     D50B     D55A     D55B     D60     D65     H10     H10N     H12A     H12B     H14A     H14B     H16A     H16B     H18A     H18B     H20     H21E     H21A     H21B     H35A     H35B     H40A     H40B     H45A     H45B     H50A     H50B     H55A     H55B     H60A     H60B     H65A     H65B     H70     H75     TK     TL    
D10
1.80 km, 20 m, 6 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Smékalová Karolína 6DC0452 C SILVA OCamp 18:46
2. Moskvová Agáta 6DC0553 C SILVA OCamp 21:01 + 2:15
3. Kurečková Klára ABM0657 C KOB Moira Brno 21:40 + 2:54
4. Švidrnochová Eliška 6DC0453 C SILVA OCamp 21:41 + 2:55
5. Machová Anna LME0452 C SK Los Mělník 21:57 + 3:11
6. Kovalčíková Anna AOP0453 C Přátelé orientačního běhu Opava 23:22 + 4:36
7. Otrubová Anna 6DC0551 C SILVA OCamp 23:46 + 5:00
8. Kroniková Sylvie SHK0450 C TJ Slavia Hradec Králové 24:45 + 5:59
9. Smékalová Viktorie 6DC0451 C SILVA OCamp 25:07 + 6:21
10. Dimitrova Amelia (BUL) 6DC0554 C SILVA OCamp 26:33 + 7:47
11. Room Birgit (EST) 6DC0454 C SILVA OCamp 27:16 + 8:30
12. Klechová Karolína AOP0452 C Přátelé orientačního běhu Opava 35:46 + 17:00
13. Kotůlková Renáta AOP0451 C Přátelé orientačního běhu Opava 36:55 + 18:09
14. Benešová Michaela SJH0651 C SJH Jindřichův Hradec 41:53 + 23:07
15. Pavlíčková Hana KPY0450 C SKOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 42:24 + 23:38
16. Černíková Zuzana 6DC0552 C SILVA OCamp 45:38 + 26:52
D10N
1.80 km, 20 m, 6 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Martínková Lenka KRN0550 C KOS TJ Lokomotiva Krnov 21:03
2. Vojtěšková Aneta KRN0450 C KOS TJ Lokomotiva Krnov 21:09 + 0:06
3. Holasová Barbora AOP0651 C Přátelé orientačního běhu Opava 21:12 + 0:09
4. Říhová Barbora KRN0454 C KOS TJ Lokomotiva Krnov 23:43 + 2:40
5. Pachmannová Katka SOP0561 C OOB TJ Slezan Opava 24:08 + 3:05
6. Kotůlková Martina AOP0650 C Přátelé orientačního běhu Opava 28:44 + 7:41
D12A
2.60 km, 50 m, 8 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kantorová Anna TRI0352 B TJ TŽ Třinec 30:47
2. Sroka Malgorzata 41P0252 C WKS Wawel Kraków 30:54 + 0:07
3. Pulda Aleksandra STB0299 C TJ Stadion Nový Bor 32:01 + 1:14
4. Mulíčková Markéta ABM0362 C KOB Moira Brno 32:48 + 2:01
5. Rudenko Zuzanna (POL) 6DC0253 C SILVA OCamp 32:50 + 2:03
6. Šmelíková Dorota (SVK) 6DC0251 C SILVA OCamp 34:51 + 4:04
7. Chabiera Lena (POL) 6DC0354 C SILVA OCamp 34:55 + 4:08
8. Šneiderová Daniela 6DC0352 C SILVA OCamp 37:57 + 7:10
9. Ciencialová Daniela TRI0254 B TJ TŽ Třinec 38:43 + 7:56
10. Nitsch Aleksandra (POL) 6DC0355 C SILVA OCamp 39:58 + 9:11
11. Krčková Helena AOP0251 C Přátelé orientačního běhu Opava 40:46 + 9:59
12. Kwiecień Magdalena (POL 6DC0252 C SILVA OCamp 41:10 + 10:23
13. Pluta Aleksandra DOB0351 C KOB Dobruška 41:40 + 10:53
14. Binarová Adéla 6DC0455 C SILVA OCamp 43:03 + 12:16
15. Korb Leana Jete (EST) 6DC0353 C SILVA OCamp 43:50 + 13:03
16. Němečková Kateřina 6DC0351 C SILVA OCamp 44:41 + 13:54
17. Sadzikowska Magdalena 18P0251 C KOS GRYF Szczecin 50:45 + 19:58
18. Wójcik Natalia 41P0253 C WKS Wawel Kraków 55:48 + 25:01
Lignar Julia 41P0251 C WKS Wawel Kraków DISK
D12B
2.20 km, 40 m, 6 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Linková Lucie TUR0251 B OOB TJ Turnov 21:16
2. Golda Otylia (POL) 6DC0256 C SILVA OCamp 21:49 + 0:33
3. ZUKOWSKA JULIA 31P0351 C UKS ARKADY Raszkow 26:44 + 5:28
4. Kalkstein Bar (ISR) 6DC0051 C SILVA OCamp 27:59 + 6:43
5. Lukašáková Sára 6DC0456 C SILVA OCamp 29:01 + 7:45
6. Pachmannova Bara SOP0361 C OOB TJ Slezan Opava 29:22 + 8:06
7. Trepáčová Gabriela (SVK 6DC0357 C SILVA OCamp 29:46 + 8:30
8. ZIETEK ALEKSANDRA 31P0352 C UKS ARKADY Raszkow 42:28 + 21:12
9. Staňková Monika 6DC0356 C SILVA OCamp 44:39 + 23:23
10. Mošova Valentyna 6DC0254 C SILVA OCamp 45:41 + 24:25
11. Vysloužilová Tereza 6DC0255 C SILVA OCamp 46:59 + 25:43
D14A
3.20 km, 80 m, 6 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kochová Anna SJC0153 B TJ Sportcentrum Jičín 27:50
2. Biederman Adrianna 41P0052 C WKS Wawel Kraków 29:11 + 1:21
3. Vyhnálková Marie RIC0151 A OB Říčany 32:50 + 5:00
4. Šklíbová Veronika SRK0153 B SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou 37:26 + 9:36
5. Mianowska Julia (POL) 6DC0151 C SILVA OCamp 38:31 + 10:41
6. Koleva Yuliana (BUL) 6DC0053 C SILVA OCamp 38:49 + 10:59
7. Dzierwa Hanna 41P C WKS Wawel Kraków 40:25 + 12:35
8. Garbacik Maja 41P0053 C WKS Wawel Kraków 42:04 + 14:14
9. Janik Urszula 41P0051 C WKS Wawel Kraków 42:40 + 14:50
10. Staszak Alicja (POL) 6DC0152 C SILVA OCamp 43:35 + 15:45
11. Topór Magdalena 41P0151 C WKS Wawel Kraków 44:14 + 16:24
12. López Ruiz Angeles (ESP) 6DC0056 C SILVA OCamp 47:38 + 19:48
13. Pluta Magdalena DOB0050 C KOB Dobruška 52:45 + 24:55
14. Kroniková Štěpánka SHK0150 B TJ Slavia Hradec Králové 59:36 + 31:46
15. Gómez R. Claudia (ESP) 6DC0058 C SILVA OCamp 68:34 + 40:44
16. Ohlaszeny Zuzanna 41P0153 C WKS Wawel Kraków 73:02 + 45:12
Kania Alicja 41P0152 C WKS Wawel Kraków DISK
Ľwica Katarzyna STB0099 C TJ Stadion Nový Bor DISK
D14B
2.70 km, 50 m, 6 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Novotná Tereza 6DC0055 C SILVA OCamp 30:25
2. Machová Marie LME0050 C SK Los Mělník 33:22 + 2:57
3. Andrés Arnaiz Laura (ESP) 6DC0118 C SILVA OCamp 36:54 + 6:29
4. Kyslingerová Marie ABM0056 C KOB Moira Brno 40:05 + 9:40
5. Inguanzo G. Aitana (ESP 6DC0154 C SILVA OCamp 41:25 + 11:00
6. Shindler Lil (ISR) 6DC9951 C SILVA OCamp 41:56 + 11:31
7. Müllerová Erika OTK0050 C OOB TJ Jiskra Otrokovice 45:10 + 14:45
8. Mulíčková Zuzana ABM0157 C KOB Moira Brno 46:16 + 15:51
9. Klabouchová Veronika(SV 6DC0153 C SILVA OCamp 50:10 + 19:45
10. Avgi Ahlia (ISR) 6DC0059 C SILVA OCamp 53:27 + 23:02
11. Roháčová Viktória (SVK) 6DC0054 C SILVA OCamp 61:38 + 31:13
12. Pelikánová Máša MFP0050 C VŠSK MFF UK Praha 62:57 + 32:32
12. Rozenblat Dana (ISR) 6DC0060 C SILVA OCamp 62:57 + 32:32
14. Světloňová Štěpánka 9AC0050 C OB Ostrava 73:56 + 43:31
D16A
4.60 km, 130 m, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Janošíkova Tereza UOL9950 A SK UP Olomouc 38:41
2. Šmelíková Tereza (SVK) 6DC9952 C SILVA OCamp 39:01 + 0:20
3. Janovská Kateřina PGP9850 A SK Praga 43:27 + 4:46
4. Prieto Del C. María (ESP) 6DC9861 C SILVA OCamp 43:32 + 4:51
5. Mitkova Borislava (BUL) 6DC9955 C SILVA OCamp 44:36 + 5:55
6. Pilcová Sabina 6DC9851 C SILVA OCamp 47:33 + 8:52
7. Cornejo G. Marina (ESP) 6DC9862 C SILVA OCamp 47:44 + 9:03
8. Crespo G.Inmaculada (ES 6DC9959 C SILVA OCamp 48:36 + 9:55
9. Wzietek Barbara 41P9851 C WKS Wawel Kraków 49:02 + 10:21
10. Odehnalová Klára ABM9956 A KOB Moira Brno 49:12 + 10:31
11. Poláková Tereza 6DC9953 C SILVA OCamp 49:36 + 10:55
12. Čechová Klára AOP9951 A Přátelé orientačního běhu Opava 50:13 + 11:32
13. Mądra Paulina 17P9852 C WKS żląsk Wroclaw 50:14 + 11:33
14. Marek Wiktoria (POL) 6DC9954 C SILVA OCamp 50:44 + 12:03
15. Zieba Emilia 17P9850 C WKS żląsk Wroclaw 50:56 + 12:15
16. Soriano Ramal María (ES 6DC9864 C SILVA OCamp 54:19 + 15:38
17. Pavlova Elena (BUL) 6DC9855 C SILVA OCamp 57:10 + 18:29
18. Listek Marta 41P9951 C WKS Wawel Kraków 59:55 + 21:14
19. Antonowicz A.Maria (POL 6DC9853 C SILVA OCamp 67:26 + 28:45
20. Calvo Saenz Jimena (ESP 6DC9859 C SILVA OCamp 68:22 + 29:41
21. Hájková Eliška ZVO9851 B OB SK Zvole 71:16 + 32:35
22. Descalzo E. María (ESP) 6DC9863 C SILVA OCamp 74:41 + 36:00
23. Bugaj Katarzyna (POL) 6DC9854 C SILVA OCamp 77:58 + 39:17
24. Carrillo B. Miryam (ESP 6DC9858 C SILVA OCamp 80:52 + 42:11
25. Saz Segovia Sara (ESP) 6DC9860 C SILVA OCamp 90:10 + 51:29
Alonso Ruiz Sara (ESP) 6DC9958 C SILVA OCamp DISK
D16B
3.80 km, 80 m, 8 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Novotná Klára 6DC9856 C SILVA OCamp 40:23
2. Bajusová Daniela (SVK) 6DC9956 C SILVA OCamp 46:19 + 5:56
3. Zatloukalová Romana 6DC9957 C SILVA OCamp 50:02 + 9:39
4. Mądra Magdalena 17P9950 C WKS żląsk Wroclaw 51:38 + 11:15
5. Liberdová Jana TRI9852 C TJ TŽ Třinec 53:24 + 13:01
6. Belicova Lenka VZA9950 C Slávia ŽU Žilina 56:25 + 16:02
7. Pejšková Eva JHB9953 C TJ Jiskra Havlíčkův Brod 68:34 + 28:11
D18A
5.50 km, 150 m, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Šiková Karolína LPM9651 A OK Lokomotiva Plzeň 48:59
2. Matyba Anna DOB9650 C KOB Dobruška 50:20 + 1:21
3. Hiršová Gabriela VBM9651 A VSK Mendelu Brno 54:25 + 5:26
4. Odehnalová Tereza ABM9757 A KOB Moira Brno 54:26 + 5:27
5. Argalášová Kateřina TRI9750 A TJ TŽ Třinec 54:43 + 5:44
6. Sabelová Markéta TRI9656 A TJ TŽ Třinec 56:02 + 7:03
7. Tesařová Jana TRI9751 A TJ TŽ Třinec 58:08 + 9:09
8. Tommervold Stine Frogner 29N9651 C Hamar ok 58:54 + 9:55
9. Fenclová Tereza LPU9752 A OK Lokomotiva Pardubice 59:57 + 10:58
10. Linková Alena TUR9751 A OOB TJ Turnov 60:55 + 11:56
11. Anton Perez Nerea (ES 6DC9755 C SILVA OCamp 61:04 + 12:05
12. Fukalová Hana AOV9850 A OOB TJ Baník Ostrava 62:46 + 13:47
13. Flatebakken Synne Nesheim 12N9651 C IL Tyrving 63:43 + 14:44
14. Vývodová Jana MOV9852 A SKOB Ostrava 66:10 + 17:11
15. Kavánková Iva TZL9753 C SKOB Zlín 66:51 + 17:52
16. Moreno G. Mar (ESP) 6DC9651 C SILVA OCamp 68:34 + 19:35
17. Zentrichová Daniela OTK9751 B OOB TJ Jiskra Otrokovice 69:35 + 20:36
18. Balcarová Barbora 6DC9751 C SILVA OCamp 69:43 + 20:44
19. Rojas Jimenez Elena (ES 6DC9753 C SILVA OCamp 84:43 + 35:44
20. Saz Basanta Lucia (ESP) 6DC9754 C SILVA OCamp 117:41 + 68:42
21. Baus Samaranch Laura(ESP) 6DC9866 C SILVA OCamp 138:40 + 89:41
Kaufmanová Ivana TRI9761 B TJ TŽ Třinec DISK
D18B
4.00 km, 90 m, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Pěčková Veronika SKM9651 B KOB Směr Kroměříž 51:50
2. Criado Cardín Loreto(ES 6DC9652 C SILVA OCamp 58:52 + 7:02
3. Jedrzejkowska Monika 17P9650 C WKS żląsk Wroclaw 71:23 + 19:33
D20
5.90 km, 150 m, 11 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 5093
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Karbowiak Iga 17P9550 C WKS żląsk Wroclaw 52:04
2. Chvalová Věra LPM9452 R OK Lokomotiva Plzeň 52:42 + 0:38 5453
3. Koláriková Lucie TZL9451 A SKOB Zlín 57:33 + 5:29 5018
4. Košková Anička LLI9550 B TJ Loko Liberec 59:53 + 7:49 4808
5. Waszczuk Aleksandra 82P0051 C UKS Traper Zlocieniec 66:26 + 14:22
6. Zebrowska Barbara 28P9550 C UNTS Warszawa 69:12 + 17:08
7. Zdrahalova Pavla 6DC C SILVA OCamp 71:33 + 19:29
8. Kuberková Lucie LPM9451 B OK Lokomotiva Plzeň 89:02 + 36:58 2190
9. Fukalová Martina AOV9550 B OOB TJ Baník Ostrava 91:55 + 39:51 1931
10. Galatíková Lucie SBR9550 C SKOB Bruntál 93:23 + 41:19 1800
D21E
7.70 km, 210 m, 16 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 7569
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Vyhnálková Barbora RIC9850 A OB Říčany 58:01 8021
2. Hagard Jannie 77S9050 C OK Pan-Kristianstad 58:43 + 0:42
3. Kaasiku Evely 13E0051 C OK JOKA 59:23 + 1:22
4. Szeliga Malgorzata STB9399 R TJ Stadion Nový Bor 61:53 + 3:52 7546
5. WiĽniewska Hanna 17P9051 C WKS żląsk Wroclaw 62:39 + 4:38
6. Benešová Jana SJH9451 R SJH Jindřichův Hradec 65:11 + 7:10 7141
7. Procházková Klára LPU9451 R OK Lokomotiva Pardubice 67:14 + 9:13 6890
8. Doleželová Kateřina LPU9558 A OK Lokomotiva Pardubice 71:19 + 13:18 6389
9. Nilsson Jessica 78S9550 C OK Torfinn 73:12 + 15:11
10. Tichá Tereza SJH9452 A SJH Jindřichův Hradec 73:43 + 15:42 6094
11. Maiorescu Irina 18R9051 C UNEFS Bucuresti Club 76:57 + 18:56
12. Popescu Adina 18R9052 C UNEFS Bucuresti Club 84:55 + 26:54
13. Piastrouskaya Viola 28P9150 C UNTS Warszawa 85:36 + 27:35
14. Junová Gabriela KRN7676 C KOS TJ Lokomotiva Krnov 92:43 + 34:42 3763
Chládková Simona LPU9658 A OK Lokomotiva Pardubice DISK 0
D21A
6.00 km, 130 m, 12 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 5965
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Kašková Kateřina CHA7850 C OK Chrastava 50:03 7124
2. Králová Iveta JHB8952 C TJ Jiskra Havlíčkův Brod 64:47 + 14:44 5710
3. Volfová Julie VLI8051 C Slavia Liberec orienteering 71:33 + 21:30 5060
4. Alblová Lucie LME7555 C SK Los Mělník 74:59 + 24:56 4731
5. Toužilová Martina SHK8051 C TJ Slavia Hradec Králové 75:36 + 25:33 4671
6. Černíková Barbora DOB7878 C KOB Dobruška 90:05 + 40:02 3281
D21B
4.70 km, 90 m, 9 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 2682
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Mesiarkinová Kamila MBM8282 C O-mikron 52:23 2769
2. Postulkova Andrea VZA9350 C Slávia ŽU Žilina 54:33 + 2:10
3. Světloňová Lucie AOV9252 C OOB TJ Baník Ostrava 54:50 + 2:27 2647
4. Tihonová Hana TAP9052 C KOB TRETRA Praha 55:13 + 2:50 2628
5. Zbraňková Magda STE7352 C SK SKI-OB Šternberk 55:20 + 2:57 2623
6. Havlínová Zuzana SCP8150 C OK Sparta Praha 55:27 + 3:04 2617
7. Tóth Krisztina 38H9051 C OL Club Balatonalmádi 57:31 + 5:08
8. Fencíková Vladislava JHB6553 C TJ Jiskra Havlíčkův Brod 59:16 + 6:53 2428
9. Puternicka Joanna 22P C KInO Stowarzysze Warszawa 64:31 + 12:08
10. Němečková Věra PLU7777 C TJ Sokol Plumlov 65:41 + 13:18 2110
11. Cherniavsky Inessa 19U8151 C SRC Peleng 66:34 + 14:11
12. Frainsicova Katerina 44C C Neregistrovaní 105:24 + 53:01
D35A
5.40 km, 150 m, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Pekárková Eva TZL7653 C SKOB Zlín 46:26
2. Tauchmanová Ivana NPA7852 C SK LOB Nová Paka 53:21 + 6:55
3. Kulicka Agata 74P7451 C SSRS 53:53 + 7:27
4. Mulíčková Eva ABM7469 C KOB Moira Brno 55:22 + 8:56
5. Vyškovská Radka ZVS7450 C TJ Zbrojovka Vsetín 56:36 + 10:10
6. Nešporová Barbora TZL7652 C SKOB Zlín 59:45 + 13:19
7. Šklíbová Jana SRK7651 C SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou 67:17 + 20:51
8. Kroniková Jana SHK7350 C TJ Slavia Hradec Králové 69:37 + 23:11
9. Bukovácová Alena 27S7450 C Farmaceut Bratislava 70:22 + 23:56
10. Asterová Jana SLA7451 C SKOB Slaný 78:27 + 32:01
11. Chvátilová Pavlína PHK7450 C OK 99 Hradec Králové 80:20 + 33:54
12. Vyhnálková Eva RIC7552 C OB Říčany 84:42 + 38:16
Kierlin-Serocka Joanna 77P7551 C UMKS Kwidzyn DISK
D35B
4.50 km, 100 m, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Zitková Radka LPU7958 C OK Lokomotiva Pardubice 53:30
2. Kašparová Eva LPU7854 C OK Lokomotiva Pardubice 60:24 + 6:54
3. Moskvová Jitka ZLH7551 C OOB TJ Zlaté Hory 62:31 + 9:01
4. Elka Dimitrova 6DC7751 C SILVA OCamp 68:10 + 14:40
5. Šnyrchová Jitka ABM7653 C KOB Moira Brno 74:27 + 20:57
6. Kopecká Jitka UOL7750 C SK UP Olomouc 97:41 + 44:11
7. Hulsey Martina 15U7951 C GAOC 100:34 + 47:04
D40A
4.40 km, 130 m, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Etterle-Biederman Liliann 41P7351 C WKS Wawel Kraków 42:10
2. Kovaříková Mária TRI6950 C TJ TŽ Třinec 45:09 + 2:59
3. Chupekova Silvia VZA7250 C Slávia ŽU Žilina 49:21 + 7:11
4. Postulkova Zuzana VZA7051 C Slávia ŽU Žilina 56:06 + 13:56
5. Jirková Renata ZPV6553 C KOB ZPV Prostějov 58:41 + 16:31
6. Fukalová Radmila AOV7051 C OOB TJ Baník Ostrava 69:00 + 26:50
7. Geraschenko Elleonora 19U7151 C SRC Peleng 83:48 + 41:38
8. Bejvlová Martina LME7350 C SK Los Mělník 98:44 + 56:34
D40B
4.00 km, 90 m, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Otrusinová Helena ABM7054 C KOB Moira Brno 51:50
2. Desilava Ivandjikova 6DC7351 C SILVA OCamp 54:20 + 2:30
3. Kunzová Ivana BBM7155 C BETA URSUS Orienteering 62:31 + 10:41
4. Sedlak Ewa 23P7400 C OK!Sport 70:36 + 18:46
5. Douchová Jaroslava SNA7155 C TJ START Náchod 99:37 + 47:47
D45A
4.20 km, 90 m, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Wolek Ewa 28P6802 C UNTS Warszawa 52:31
2. Hlavová Miroslava KON6389 C KOB Konice 53:13 + 0:42
3. Kavková Dana SCP6150 C OK Sparta Praha 53:58 + 1:27
4. Hudečková Helena KTA6951 C SK Kotnov Tábor 54:19 + 1:48
5. Kosová Michaela SRK6752 C SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou 55:27 + 2:56
6. Barcíková Renáta AOP6753 C Přátelé orientačního běhu Opava 63:18 + 10:47
7. Klašková Kateřina DKP6750 C Oddíl OB Kotlářka 70:18 + 17:47
8. Mutinská Zdeňka KUO6499 C KOB Ústí nad Orlicí 73:32 + 21:01
9. Peřinková Irena BBM6550 C BETA URSUS Orienteering 76:28 + 23:57
10. Pelikánová Lucie MFP6950 C VŠSK MFF UK Praha 91:55 + 39:24
11. Ostřanská Iveta SSU6591 C SK Severka Šumperk 93:18 + 40:47
D45B
3.50 km, 80 m, 8 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Šoupová Jana LPM6850 C OK Lokomotiva Plzeň 46:08
2. Linková Iva TUR6850 C OOB TJ Turnov 47:36 + 1:28
3. Lukášová Lenka TBM6653 C KOS TJ Tesla Brno 52:43 + 6:35
4. Cristina Del Campo 14E0051 C Colmenar 57:33 + 11:25
5. Ženčáková Marie 47C6850 C ASPV OA Šumperk 69:50 + 23:42
6. Papp Margit 38H6851 C OL Club Balatonalmádi 85:35 + 39:27
Blahová Markéta EKP6951 C VŠTJ Ekonom Praha DISK
D50A
4.00 km, 90 m, 7 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Vlažná Mirka LCE5852 C OOB TJ Slovan Luhačovice 47:21
2. Kubíčková Marcela PHK6251 C OK 99 Hradec Králové 50:38 + 3:17
3. Benešová Iva SJC6151 C TJ Sportcentrum Jičín 50:44 + 3:23
4. Košková Vlasta LLI6351 C TJ Loko Liberec 51:08 + 3:47
5. Wolkerová Dagmar TJP5250 C TJ Sokol Troja 65:21 + 18:00
D50B
3.50 km, 80 m, 8 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Felklová Jarmila 47C6050 C ASPV OA Šumperk 67:28
2. Tihonová Jindra TAP6253 C KOB TRETRA Praha 71:12 + 3:44
3. Záveská Anna CET6450 C TJ Loko Česká Třebová 135:10 + 67:42
D55A
4.00 km, 90 m, 7 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Poopuu Siiri 13E0052 C OK JOKA 45:07
2. Doležalová Vlasta PGP5550 C SK Praga 54:36 + 9:29
3. Mašková Jana TUR5950 C OOB TJ Turnov 54:42 + 9:35
4. Gabrielová Šárka ONO5950 C SKOB Ostrov 59:03 + 13:56
5. Janošíková Jaroslava UOL5858 C SK UP Olomouc 84:09 + 39:02
6. Olbrycht Anna 73P5650 C OLBnO 115:15 + 70:08
D55B
3.30 km, 80 m, 7 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Jelínková Dagmar TZL5757 C SKOB Zlín 70:43
D60
3.30 km, 80 m, 7 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Horynová Eva TZL5254 C SKOB Zlín 41:52
2. Křížová Zdenka PZR5051 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 47:47 + 5:55
3. Langrová Eva SNA5351 C TJ START Náchod 50:29 + 8:37
4. Rufferová Iva SNA5052 C TJ START Náchod 61:20 + 19:28
5. Slámová Hana TBM4951 C KOS TJ Tesla Brno 73:20 + 31:28
6. Nedvídková Jitka DLT5151 C KrOB Rozmarýn Litoměřice 84:11 + 42:19
D65
2.50 km, 40 m, 8 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Suchánková Libuše SOP4851 C OOB TJ Slezan Opava 36:53
2. Kašková Eva CHA4650 C OK Chrastava 37:21 + 0:28
3. Nejezchlebová Věra KAS4551 C KOB Kamenický Šenov 42:23 + 5:30
H10
1.90 km, 20 m, 6 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Antonowicz Jan (POL) 6DC0503 C SILVA OCamp 15:39
2. Petřivalský Arnau 6DC0501 C SILVA OCamp 16:03 + 0:24
3. Janků Martin 6DC0403 C SILVA OCamp 16:40 + 1:01
4. Kovařík Tomáš TRI0400 C TJ TŽ Třinec 17:11 + 1:32
5. Bolehovský Daniel EKP0508 C VŠTJ Ekonom Praha 17:12 + 1:33
6. Doucha Martin SNA0501 C TJ START Náchod 21:11 + 5:32
7. Bukovác Filip 27S0500 C Farmaceut Bratislava 22:00 + 6:21
8. Tomášek Adam 6DC0401 C SILVA OCamp 22:48 + 7:09
9. Petřivalský Nil 6DC0801 C SILVA OCamp 23:53 + 8:14
10. Pekárek Tobias TZL0502 C SKOB Zlín 25:06 + 9:27
11. Trepáč Adam (SVK) 6DC0502 C SILVA OCamp 25:38 + 9:59
12. BIENIEK MAKSYM 31P0401 C UKS ARKADY Raszkow 25:49 + 10:10
13. Wójtowicz Krzysztof (PO 6DC0405 C SILVA OCamp 29:50 + 14:11
14. Yordanov Filip (BUL) 6DC0702 C SILVA OCamp 30:03 + 14:24
15. Pulda Eryk STB0403 C TJ Stadion Nový Bor 31:03 + 15:24
16. Roháč Adam (SVK) 6DC0601 C SILVA OCamp 32:41 + 17:02
17. Hájek Marek 6DC0402 C SILVA OCamp 33:31 + 17:52
18. Hrouda Šimon UBM0504 C MENISKOS Brno 39:44 + 24:05
19. Wierzbicki Witold (POL) 6DC0404 C SILVA OCamp 47:40 + 32:01
H10N
1.80 km, 20 m, 6 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Krček Jan AOP0500 C Přátelé orientačního běhu Opava 18:33
2. Bjolek Jan BFM0601 C SKOB Frýdek - Místek 18:34 + 0:01
3. Wójcik Pawel 41P0501 C WKS Wawel Kraków 21:47 + 3:14
4. Borunský Matěj AOP0600 C Přátelé orientačního běhu Opava 22:49 + 4:16
5. Jelínek Jakub AOP0601 C Přátelé orientačního běhu Opava 24:41 + 6:08
6. Král Jiří ODR0400 C SKOB Odry 30:24 + 11:51
7. Cienciala Filip TRI0600 C TJ TŽ Třinec 33:59 + 15:26
8. Šoupa Martin LPM0500 C OK Lokomotiva Plzeň 34:43 + 16:10
9. Malinowski Jurek 76P0099 C Rodzina z Teresina 65:50 + 47:17
Pachnik Jedrzej 19P0600 C Tukan Iwiny DISK
H12A
2.80 km, 50 m, 7 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Světnický František 6DC0201 C SILVA OCamp 25:34
2. Kostka Jiří AOP0201 B Přátelé orientačního běhu Opava 25:49 + 0:15
3. Valík Adam AOP0301 C Přátelé orientačního běhu Opava 25:53 + 0:19
4. Sedlak Michal 23P0300 C OK!Sport 27:19 + 1:45
5. Bolehovský Michal EKP0200 C VŠTJ Ekonom Praha 31:05 + 5:31
6. Jirka Matyáš 6DC0202 C SILVA OCamp 31:53 + 6:19
7. Petřivalský Bernat 6DC0203 C SILVA OCamp 32:01 + 6:27
8. Yasur Rotem (ISR) 6DC0205 C SILVA OCamp 32:40 + 7:06
9. Čech Vít AOP0302 C Přátelé orientačního běhu Opava 34:04 + 8:30
10. Bialožyt Marek 6DC0301 C SILVA OCamp 36:41 + 11:07
11. Pachnik Stanislaw STB0303 C TJ Stadion Nový Bor 41:06 + 15:32
12. Mielec Radomír 6DC0302 C SILVA OCamp 43:12 + 17:38
13. Kubisiak Witold (POL) 6DC0303 C SILVA OCamp 55:56 + 30:22
Marte Igor (POL) 6DC0204 C SILVA OCamp DISK
H12B
2.20 km, 40 m, 6 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Roháč Martin (SVK) 6DC0305 C SILVA OCamp 20:36
2. Palát Tomáš ABM0307 C KOB Moira Brno 21:17 + 0:41
3. Vébr Tomáš 6DC0206 C SILVA OCamp 24:15 + 3:39
4. Lukáš Martin TBM0222 C KOS TJ Tesla Brno 26:33 + 5:57
5. Peňáz Radek VRB0313 C SK při gymnáziu OOB Vrbno p.P. 26:56 + 6:20
6. Zorea Alon (ISR) 6DC0101 C SILVA OCamp 28:07 + 7:31
7. Novotný Erik 6DC0306 C SILVA OCamp 30:19 + 9:43
8. Lukašák Šimon STE0202 B SK SKI-OB Šternberk 32:59 + 12:23
9. Hezroni Gal (ISR) 6DC0102 C SILVA OCamp 37:14 + 16:38
10. Sikorski Marcin 47P0200 C LUKS Azymek Zdzieszowice 41:38 + 21:02
11. Rohlík Zbyněk KVS0301 C SKOB Kobra Vsetín 43:00 + 22:24
12. Rygiel Szymon 19P0400 C Tukan Iwiny 43:34 + 22:58
13. Černík David 6DC0304 C SILVA OCamp 56:34 + 35:58
H14A
5.40 km, 100 m, 8 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Pierzchala Michal (POL) 6DC0105 C SILVA OCamp 36:23
2. Vesilind Kaarel (EST) 6DC0007 C SILVA OCamp 39:20 + 2:57
3. Krzysztyński Michal 41P0001 C WKS Wawel Kraków 39:30 + 3:07
4. Jirka Mikuláš 6DC0006 C SILVA OCamp 40:12 + 3:49
5. Bořánek Michal 6DC0001 C SILVA OCamp 40:59 + 4:36
6. Sanjuán Juan Raul 6DC C SILVA OCamp 45:10 + 8:47
7. Stanek Jerzy 41P0101 C WKS Wawel Kraków 48:40 + 12:17
8. Zentrich Dušan OTK0002 B OOB TJ Jiskra Otrokovice 52:28 + 16:05
9. Podmolík Jonáš TZL0001 B SKOB Zlín 53:02 + 16:39
10. Franco Pire Manuel (ESP 6DC0013 C SILVA OCamp 54:33 + 18:10
11. Kijak Jakub 41P0002 C WKS Wawel Kraków 55:35 + 19:12
12. Ondrejka Tomáš (SVK) 6DC0002 C SILVA OCamp 57:23 + 21:00
13. Nitsch Tomasz (POL) 6DC0008 C SILVA OCamp 58:56 + 22:33
14. Kovařík Martin TRI0101 B TJ TŽ Třinec 60:25 + 24:02
15. Valík Tomáš AOP0001 B Přátelé orientačního běhu Opava 64:24 + 28:01
16. Garstka Kamil DOB0001 C KOB Dobruška 65:21 + 28:58
17. Svoboda David 8BC0000 C FWOC 66:26 + 30:03
18. Shechory Daniel (ISR) 6DC0107 C SILVA OCamp 67:49 + 31:26
19. Berkowitz Alon (ISR) 6DC9902 C SILVA OCamp 67:51 + 31:28
20. Baran Grzegorz 41P0102 C WKS Wawel Kraków 68:49 + 32:26
21. Yordanov Martin (BUL) 6DC0108 C SILVA OCamp 69:09 + 32:46
22. Bloch Omer (ISR) 6DC0257 C SILVA OCamp 69:39 + 33:16
23. Zurkiewicz Krzysztof DOB0100 C KOB Dobruška 69:41 + 33:18
24. Hai Noam (ISR) 6DC9901 C SILVA OCamp 72:06 + 35:43
25. Garnacho F.Alejandro(ESP) 6DC0019 C SILVA OCamp 72:31 + 36:08
26. Hartmann Matouš 6DC0104 C SILVA OCamp 73:11 + 36:48
27. Karásek Adam 6DC0003 C SILVA OCamp 74:36 + 38:13
28. Dimitrov Martin (BUL) 6DC0109 C SILVA OCamp 81:05 + 44:42
29. Gawlikowski Tomasz (POL 6DC0106 C SILVA OCamp 85:55 + 49:32
30. Fernández C. Javier (ES 6DC0014 C SILVA OCamp 99:42 + 63:19
31. Bendetz Tome (ISR) 6DC0009 C SILVA OCamp 102:36 + 66:13
Porubský Peter (SVK) 6DC0005 C SILVA OCamp DISK
García B. Alvaro (ESP) 6DC0114 C SILVA OCamp DISK
H14B
3.90 km, 70 m, 7 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Sanz Alejandre Juan (ESP) 6DC9821 C SILVA OCamp 33:45
2. Alcántara Gil Inigo (ESP) 6DC0016 C SILVA OCamp 34:32 + 0:47
3. Saz Roba Alejandro (ESP 6DC0018 C SILVA OCamp 36:08 + 2:23
4. Adámek Filip ABM0101 B KOB Moira Brno 40:37 + 6:52
5. Donovich Omer (ISR) 6DC9907 C SILVA OCamp 40:57 + 7:12
6. Sarig Roei (ISR) 6DC9905 C SILVA OCamp 43:00 + 9:15
7. Hyla Damian 47P0100 C LUKS Azymek Zdzieszowice 44:12 + 10:27
8. Munwane Zeca Carlos (MOZ) 6DC0120 C SILVA OCamp 44:30 + 10:45
9. Parness Neta (ISR) 6DC9904 C SILVA OCamp 44:49 + 11:04
10. Dekel Sagie (ISR) 6DC0020 C SILVA OCamp 48:12 + 14:27
11. Armas Ibanez Jesús (ESP) 6DC0015 C SILVA OCamp 48:25 + 14:40
12. Kaprál Jan 6DC0012 C SILVA OCamp 48:54 + 15:09
13. Urban Michal KRN0002 C KOS TJ Lokomotiva Krnov 49:12 + 15:27
14. Vavřík Tomáš 6DC0011 C SILVA OCamp 49:30 + 15:45
15. Zur Amir (ISR) 6DC0021 C SILVA OCamp 50:56 + 17:11
16. Colado M.J. Ignacio (ESP) 6DC0017 C SILVA OCamp 51:41 + 17:56
17. Samper José (MOZ) 6DC0117 C SILVA OCamp 52:27 + 18:42
18. Hrouda Jakub UBM0106 C MENISKOS Brno 52:38 + 18:53
19. Farber Alon (ISR) 6DC9909 C SILVA OCamp 52:40 + 18:55
20. Pérez M. Rodrigo (ESP) 6DC0115 C SILVA OCamp 53:21 + 19:36
21. Ben Shem Omer (ISR) 6DC9906 C SILVA OCamp 53:49 + 20:04
22. Neumann David 6DC0112 C SILVA OCamp 58:04 + 24:19
23. Martínek Jan KRN0105 C KOS TJ Lokomotiva Krnov 58:11 + 24:26
24. Forst Antonín MFP0101 C VŠSK MFF UK Praha 60:26 + 26:41
25. Švec František KRN0106 C KOS TJ Lokomotiva Krnov 61:31 + 27:46
26. Tomášek Ondřej 6DC0110 C SILVA OCamp 66:43 + 32:58
27. Dadák Petr 6DC0111 C SILVA OCamp 66:58 + 33:13
28. Juna Michal KRN0102 C KOS TJ Lokomotiva Krnov 68:12 + 34:27
29. Juna Tomáš KRN0101 C KOS TJ Lokomotiva Krnov 80:50 + 47:05
30. Rusz Rostislav KUN0101 C TJ Sokol Kunvald 83:22 + 49:37
31. Elias Nadav (ISR) 6DC9903 C SILVA OCamp 84:06 + 50:21
32. Guber Vlad (ISR) 6DC0022 C SILVA OCamp 88:38 + 54:53
33. Chaque Emidio Maria 6DC C SILVA OCamp 100:32 + 66:47
34. Omer Daniel (ISR) 6DC9908 C SILVA OCamp 151:54 + 118:09
H16A
6.90 km, 140 m, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Biederman Marcin 41P9802 C WKS Wawel Kraków 50:31
2. Ivandjikov Boyan (BUL) 6DC0010 C SILVA OCamp 51:07 + 0:36
3. Kočí Josef JPV9824 A Oddíl OS SK Prostějov 51:59 + 1:28
4. Room Andres (EST) 6DC9913 C SILVA OCamp 53:18 + 2:47
5. Sosenko Szymon 17P9801 C WKS żląsk Wroclaw 53:27 + 2:56
6. Barkai Stav (ISR) 6DC9806 C SILVA OCamp 55:01 + 4:30
7. Chupek Jakub (SVK) 6DC9912 C SILVA OCamp 55:57 + 5:26
8. Okarma Jacek 17P9800 C WKS żląsk Wroclaw 56:42 + 6:11
8. Horčička Vít 6DC9911 C SILVA OCamp 56:42 + 6:11
10. Paukert Lukáš KUO9801 B KOB Ústí nad Orlicí 59:04 + 8:33
11. Fernández C. Pablo (ESP 6DC9817 C SILVA OCamp 59:14 + 8:43
12. Cienciala Jan TRI9801 B TJ TŽ Třinec 59:46 + 9:15
13. Mossakowski Wojciech(PO 6DC9802 C SILVA OCamp 59:48 + 9:17
14. Jurczyk Maciej 51P9800 C UKS Sparta Czyżowice 60:08 + 9:37
15. Lanes Rotem (ISR) 6DC9804 C SILVA OCamp 64:03 + 13:32
16. Bahat Ido (ISR) 6DC9805 C SILVA OCamp 64:21 + 13:50
17. Kahana Alon (ISR) 6DC9914 C SILVA OCamp 65:28 + 14:57
18. Caraça-V.B. Jorge (ESP) 6DC9921 C SILVA OCamp 67:05 + 16:34
19. Starý Ondra VRL9802 A OOS TJ Spartak Vrchlabí 67:18 + 16:47
20. Moran C. Sergio (ESP) 6DC9818 C SILVA OCamp 67:25 + 16:54
21. Nussbaum Eitam (ISR) 6DC9915 C SILVA OCamp 67:35 + 17:04
22. Kašpar Petr 6DC9910 C SILVA OCamp 68:30 + 17:59
23. Corral Suárez Miguel(ES 6DC9820 C SILVA OCamp 69:21 + 18:50
24. Topór Michal 41P9801 C WKS Wawel Kraków 69:51 + 19:20
25. Besarab Eugeniusz (POL) 6DC9801 C SILVA OCamp 72:50 + 22:19
26. Sanz A. Carlos (ESP) 6DC9922 C SILVA OCamp 73:36 + 23:05
27. Pascua A. Pablo 6DC9815 C SILVA OCamp 74:56 + 24:25
28. Šklíba Michal SRK9900 A SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou 75:08 + 24:37
29. Espinosa B. Andreu (ESP 6DC9918 C SILVA OCamp 75:18 + 24:47
30. Alkaher Bar (ISR) 6DC9807 C SILVA OCamp 75:56 + 25:25
31. Mach Matěj LME9901 C SK Los Mělník 76:54 + 26:23
32. Tesař Vojtěch AOP9900 B Přátelé orientačního běhu Opava 82:27 + 31:56
33. Tsuker Matan 6DC9927 C SILVA OCamp 84:25 + 33:54
34. Tordera M-T. Jaime (ESP) 6DC9819 C SILVA OCamp 88:58 + 38:27
35. Loro Sansa Arnau (ESP) 6DC9925 C SILVA OCamp 93:31 + 43:00
36. Regev Avraham (ISR) 6DC9810 C SILVA OCamp 103:10 + 52:39
37. Alkaher Idan (ISR) 6DC9809 C SILVA OCamp 118:37 + 68:06
Lillo C. Sergio (ESP) 6DC9919 C SILVA OCamp DISK
H16B
6.00 km, 110 m, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Cornejo G. Juan (ESP) 6DC9924 C SILVA OCamp 54:23
2. Ori Ziv (ISR) 6DC9930 C SILVA OCamp 54:38 + 0:15
3. Tortosa B. M. Ángel (ES 6DC9813 C SILVA OCamp 55:12 + 0:49
4. Menendez P. A. A. (ESP) 6DC9816 C SILVA OCamp 60:15 + 5:52
5. Florián Vojtěch ABM9901 B KOB Moira Brno 70:15 + 15:52
6. Šnyrch Tomáš ABM9919 B KOB Moira Brno 74:38 + 20:15
7. Pelikán Lukáš MFP9800 C VŠSK MFF UK Praha 74:55 + 20:32
8. Vostál Dominik 6DC9917 C SILVA OCamp 75:21 + 20:58
9. Šnyrch Jakub ABM9906 B KOB Moira Brno 80:14 + 25:51
10. Tesler Shay (ISR) 6DC9929 C SILVA OCamp 81:23 + 27:00
11. Janečka Viktor 6DC9916 C SILVA OCamp 82:46 + 28:23
12. Müller Tomáš OTK9901 C OOB TJ Jiskra Otrokovice 88:13 + 33:50
13. Sagy Niv (ISR) 6DC9928 C SILVA OCamp 103:25 + 49:02
14. Carrera Cuenca Iván (ESP) 6DC9823 C SILVA OCamp 103:26 + 49:03
15. Rusz Vratislav KUN9801 C TJ Sokol Kunvald 105:37 + 51:14
Uhlíř Jakub 6DC9811 C SILVA OCamp DISK
Rohlík Jan KVS9801 C SKOB Kobra Vsetín DISK
H18A
7.90 km, 150 m, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Wolf Filip TUR9701 A OOB TJ Turnov 51:29
2. Glonek Jakub AOP9602 A Přátelé orientačního běhu Opava 57:05 + 5:36
3. Matuš Vojtěch VRB9606 A SK při gymnáziu OOB Vrbno p.P. 57:23 + 5:54
4. Klabouch Martin LPU9615 B OK Lokomotiva Pardubice 57:34 + 6:05
5. Mašata Matěj PHK9601 A OK 99 Hradec Králové 57:37 + 6:08
6. Valášek Jiří KAM9700 A SK Kamenice 60:11 + 8:42
7. Sánchez D. Cosme (ESP) 6DC9603 C SILVA OCamp 60:16 + 8:47
8. Sova František LPM9702 B OK Lokomotiva Plzeň 60:28 + 8:59
9. Baran Jan 41P9701 C WKS Wawel Kraków 61:08 + 9:39
10. Landovský Jakub PGP9601 B SK Praga 61:22 + 9:53
11. Wolowczyk Michal 28P9700 C UNTS Warszawa 61:36 + 10:07
12. Sedláček Ondřej HLV9732 A KČT - OB Holešov 62:52 + 11:23
13. Montero C. Elmar (ESP) 6DC9605 C SILVA OCamp 63:10 + 11:41
14. Brandt B. Yoshua (ESP) 6DC9601 C SILVA OCamp 64:23 + 12:54
15. Lázaro De Juan Diego(ES 6DC9604 C SILVA OCamp 67:18 + 15:49
16. Podmolík Josef TZL9701 A SKOB Zlín 67:56 + 16:27
17. Alonso F. Enrique (ESP) 6DC9602 C SILVA OCamp 71:00 + 19:31
18. Satt Carmel 6DC9701 C SILVA OCamp 73:54 + 22:25
19. Becmer Damian 17P9700 C WKS żląsk Wroclaw 79:45 + 28:16
20. Walach Ondřej TRI9601 B TJ TŽ Třinec 80:53 + 29:24
21. Milvaques C. Luis (ESP) 6DC9706 C SILVA OCamp 82:56 + 31:27
22. Pešek Martin LPM9602 C OK Lokomotiva Plzeň 85:25 + 33:56
23. Fidalgo C. Darío (ESP) 6DC9702 C SILVA OCamp 97:40 + 46:11
Kania Adam 41P9601 C WKS Wawel Kraków DISK
Room Rimmo (EST) 6DC9607 C SILVA OCamp DISK
Jagomägi Vootele (EST) 6DC9608 C SILVA OCamp DISK
Corral Suárez Carlos(ES 6DC9703 C SILVA OCamp DISK
Peřinka Šimon BBM9700 B BETA URSUS Orienteering DISK
Čermák Adam PGP9701 B SK Praga DISK
Chvátal Štěpán UOL9600 C SK UP Olomouc DISK
H18B
7.00 km, 110 m, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Dvorský Petr SKM9601 B KOB Směr Kroměříž 53:51
2. Vosáhlo Jan SSU9701 C SK Severka Šumperk 83:19 + 29:28
3. Gutiérrez S. Jorge (ESP 6DC9606 C SILVA OCamp 88:25 + 34:34
4. Honkyš Pavel 6DC9707 C SILVA OCamp 111:34 + 57:43
H20
8.70 km, 210 m, 17 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 0
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Garbacik Michal 41P9501 C WKS Wawel Kraków 61:12
2. Illner Vojtěch DKP9600 A Oddíl OB Kotlářka 67:08 + 5:56 0
3. Prieto Del C. Álvaro (ESP 6DC0119 C SILVA OCamp 67:14 + 6:02
4. Sklenář Martin SBR9501 A SKOB Bruntál 78:51 + 17:39 0
5. Uhlíř Marek PGP9405 B SK Praga 83:17 + 22:05 0
6. Krajcar Ivo SKM9501 B KOB Směr Kroměříž 83:19 + 22:07 0
7. López Ruiz Manuel (ESP) 6DC9501 C SILVA OCamp 104:29 + 43:17
Chmelař Martin ASU9505 A Magnus Orienteering DISK 0
H21E
10.50 km, 250 m, 24 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 9077
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Kubelka Tomáš LPU9307 R OK Lokomotiva Pardubice 63:54 9303
2. Chloupek Adam ZBM9300 E SK Žabovřesky Brno 65:24 + 1:30 9095
3. Hadač Filip AOP9301 E Přátelé orientačního běhu Opava 67:18 + 3:24 8832
4. Podziński Rafal PHK9100 C OK 99 Hradec Králové 68:51 + 4:57 8617
5. Nečas Jiří TZL9101 C SKOB Zlín 68:59 + 5:05 8599
6. Konotopetz Damian 1PC9000 C Coueurs de Bois 69:53 + 5:59
7. Hubáček Michal LCE9301 E OOB TJ Slovan Luhačovice 70:11 + 6:17 8433
8. Argaláš Michal TRI9301 C TJ TŽ Třinec 72:40 + 8:46 8089
9. Kantor Ondřej TRI9103 C TJ TŽ Třinec 73:41 + 9:47 7948
10. Grundmann Jan LPU9410 R OK Lokomotiva Pardubice 74:04 + 10:10 7895
11. Gazda Viktor TRI9203 C TJ TŽ Třinec 74:23 + 10:29 7851
12. Čermák Jan LPU9301 C OK Lokomotiva Pardubice 74:38 + 10:44 7816
13. Kemp Eric 7VC9001 C Canadian Team 74:56 + 11:02
14. Hanslian David LCE7835 R OOB TJ Slovan Luhačovice 76:19 + 12:25 7583
15. Bukovác Maroš 27S7600 C Farmaceut Bratislava 77:33 + 13:39
16. Melecký Martin AOP9001 C Přátelé orientačního běhu Opava 77:38 + 13:44 7401
17. Otrusina Jiří JPV8201 C Oddíl OS SK Prostějov 77:40 + 13:46 7396
18. Pachnik Wojciech STB9101 C TJ Stadion Nový Bor 78:09 + 14:15 7329
19. Waněk Adam LPU9505 A OK Lokomotiva Pardubice 79:54 + 16:00 7087
20. Wolowczyk Krzysztof 28P9501 C UNTS Warszawa 80:20 + 16:26
21. Valeš Jiří LPM9502 A OK Lokomotiva Plzeň 80:27 + 16:33 7011
22. Moskva Roman ZLH7501 C OOB TJ Zlaté Hory 81:32 + 17:38 6861
23. Dutkowski Mikolaj DOB9200 C KOB Dobruška 83:54 + 20:00 6533
24. Fiala Jan BBM7205 C BETA URSUS Orienteering 85:26 + 21:32 6320
25. Vlažný Jan LCE8901 C OOB TJ Slovan Luhačovice 86:32 + 22:38 6168
26. Mrkvica Petr ZLH7800 C OOB TJ Zlaté Hory 87:11 + 23:17 6078
27. Jurczyk Tomasz 51P9400 C UKS Sparta Czyżowice 87:20 + 23:26
28. Marchuk Ilya 28P8700 C UNTS Warszawa 92:58 + 29:04
29. Tomeš Jaroslav DKP8109 C Oddíl OB Kotlářka 97:16 + 33:22 4681
30. Skoupý Jan STE9411 A SK SKI-OB Šternberk 113:04 + 49:10 2493
31. Mak Raphael 35H9200 C Hong Kong Orienteering Club 116:21 + 52:27
32. Svoboda Michael 8BC9900 C FWOC 117:50 + 53:56
33. Šamánek Petr ZVS6901 C TJ Zbrojovka Vsetín 143:40 + 79:46 0
Dlabaja Štěpán TZL8508 C SKOB Zlín DISK 0
H21A
9.00 km, 230 m, 19 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 7653
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Klech Richard VRB7201 C SK při gymnáziu OOB Vrbno p.P. 67:39 7727
2. Kolárik Tomáš TZL9302 C SKOB Zlín 68:05 + 0:26 7679
3. Pekárek Evžen TZL7007 C SKOB Zlín 69:12 + 1:33 7553
4. Janovský Tomáš PGP6401 C SK Praga 70:17 + 2:38 7432
5. Palát Petr ABM7415 C KOB Moira Brno 71:57 + 4:18 7245
6. Doucha Jiří SNA7105 C TJ START Náchod 76:12 + 8:33 6769
7. Klaška Pavel DKP9301 C Oddíl OB Kotlářka 76:20 + 8:41 6754
8. Čechlovský Jan CHA9300 C OK Chrastava 77:26 + 9:47 6631
9. Kapal Tomáš KAM9402 C SK Kamenice 79:39 + 12:00 6383
10. Fišer Jiří SLP8503 C OOB Slavia Praha 82:15 + 14:36 6091
11. Albl Miloslav LME7600 C SK Los Mělník 82:36 + 14:57 6052
12. Mazan Bartlomiej 17P0001 C WKS żląsk Wroclaw 91:47 + 24:08
13. Šrubař Michal MBM8606 C O-mikron 92:16 + 24:37 4969
14. Macka Radek LCE8110 C OOB TJ Slovan Luhačovice 103:42 + 36:03 3688
Zikmund Zdeněk NPA6705 C SK LOB Nová Paka DISK 0
H21B
7.30 km, 210 m, 17 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 5848
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Otruba Marek PLU7417 C TJ Sokol Plumlov 65:15 5937
2. Ostřanský Filip ASU9243 C Magnus Orienteering 66:27 + 1:12 5831
3. Šilhavý Jakub LPM8500 C OK Lokomotiva Plzeň 67:04 + 1:49 5777
4. Popule Tomáš LPM8803 C OK Lokomotiva Plzeň 67:19 + 2:04 5755
5. Zitka Adam LPU8402 C OK Lokomotiva Pardubice 67:58 + 2:43 5697
6. Frainsic Michal 44C C Neregistrovaní 68:20 + 3:05
7. Kopecký David UOL7800 C SK UP Olomouc 70:10 + 4:55 5503
8. Dubec Pavel SCP8003 C OK Sparta Praha 70:44 + 5:29 5453
9. Binar Robert UOL7500 C SK UP Olomouc 73:49 + 8:34 5181
10. Peterek Vít AOP8600 C Přátelé orientačního běhu Opava 74:17 + 9:02 5140
11. Blaha Ondřej EKP7002 C VŠTJ Ekonom Praha 76:04 + 10:49 4982
12. Hájek Adam KAM9202 C SK Kamenice 76:22 + 11:07 4956
13. Holinka Matouš ZPV9222 C KOB ZPV Prostějov 77:21 + 12:06 4869
14. Karel Štěpán NNN9041 C Neregistrovaní 82:21 + 17:06
15. Volkov Alexander 38S8000 C VZA Žilina 82:43 + 17:28
16. Minarčík Tomáš KRN8102 C KOS TJ Lokomotiva Krnov 82:58 + 17:43 4373
17. Sedlák Radek SRK7503 C SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou 84:48 + 19:33 4211
18. Culka Josef JHB8607 C TJ Jiskra Havlíčkův Brod 87:10 + 21:55 4002
19. Konůpka Petr BFM8902 C SKOB Frýdek - Místek 90:08 + 24:53
20. Mokrý Pavel VLI7501 C Slavia Liberec orienteering 95:27 + 30:12 3271
21. Ticháček Jan AOP8000 C Přátelé orientačního běhu Opava 97:40 + 32:25 3076
22. Mutina Václav BFM9301 C SKOB Frýdek - Místek 100:53 + 35:38 2792
23. Skyva Petr STE9307 C SK SKI-OB Šternberk 103:25 + 38:10 2568
24. Vonášek Adam LPM9101 C OK Lokomotiva Plzeň 114:09 + 48:54 1621
25. Haering Jan LME7500 C SK Los Mělník 115:28 + 50:13 1504
Severýn Otto 4ZC7400 C HO Komorní výtah DISK
Mutina Jiří BFM9101 C SKOB Frýdek - Místek DISK 0
H35A
8.30 km, 190 m, 16 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Teodor Todorov 6DC7701 C SILVA OCamp 61:16
2. Toužil Karel SHK7602 C TJ Slavia Hradec Králové 65:28 + 4:12
3. Svoboda Ondřej SHK7605 C TJ Slavia Hradec Králové 68:48 + 7:32
4. Pavlík Radek ASU6849 C Magnus Orienteering 73:02 + 11:46
5. Sabou Gabriel 18R8001 C UNEFS Bucuresti Club 75:38 + 14:22
6. Slovák Miroslav SHK7704 C TJ Slavia Hradec Králové 75:51 + 14:35
7. Šklíba Jan SRK7501 C SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou 80:12 + 18:56
8. Vladimir Fujak 37S7200 C Kysucke Nove Mesto 85:23 + 24:07
9. Kos Michal SRK6802 C SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou 85:50 + 24:34
10. Smékal David UOL7503 C SK UP Olomouc 96:47 + 35:31
11. Žitný Tomáš SMB6401 C SKOB Sig-Mat Mladá Boleslav 100:21 + 39:05
12. Serocki Wojciech 77P7501 C UMKS Kwidzyn 133:13 + 71:57
13. Cienciala Petr TRI7600 C TJ TŽ Třinec 163:43 + 102:27
Kubisiak Marek 74P7401 C SSRS DISK
H35B
6.90 km, 150 m, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Mulíček Ondřej ABM7405 C KOB Moira Brno 71:51
2. Stibor Zbyněk KAR7601 C SK Karlovice 75:42 + 3:51
3. Žebrák Zbyněk LOV7101 C lepus.cz 81:20 + 9:29
4. Sixta Martin MOV7601 C SKOB Ostrava 87:42 + 15:51
5. Soviš Ivo SBR7101 C SKOB Bruntál 88:06 + 16:15
H40A
7.60 km, 150 m, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Horký Jan UOL7100 C SK UP Olomouc 55:26
2. Sobczyński Kalikst 17P7100 C WKS żląsk Wroclaw 56:10 + 0:44
3. Dvořáček Petr TBM7013 C KOS TJ Tesla Brno 57:35 + 2:09
4. Chupek Jozef VZA7100 C Slávia ŽU Žilina 58:26 + 3:00
5. Sokolář Zdeněk SNA7201 C TJ START Náchod 60:20 + 4:54
6. Kaplan Jan LPU6401 C OK Lokomotiva Pardubice 61:27 + 6:01
7. Sedlak Krystian 23P1400 C OK!Sport 62:14 + 6:48
8. Postulka Karel VZA7101 C Slávia ŽU Žilina 62:57 + 7:31
9. Biederman Pawel 41P7101 C WKS Wawel Kraków 67:38 + 12:12
10. Bolehovský Pavel EKP7103 C VŠTJ Ekonom Praha 69:21 + 13:55
11. Drbal Jan PGP7101 C SK Praga 69:50 + 14:24
12. Beneš Jan SJH7001 C SJH Jindřichův Hradec 70:13 + 14:47
13. Cherniavsky Sergey 19U7201 C SRC Peleng 78:24 + 22:58
14. Michalík Petr XBM7117 C PELLŽS MTBO TEAM 82:05 + 26:39
15. Staszak Artur 28P7001 C UNTS Warszawa 84:36 + 29:10
16. Bejvl Jakub LME7100 C SK Los Mělník 101:56 + 46:30
17. Chvátil Jiří PHK7200 C OK 99 Hradec Králové 102:17 + 46:51
18. Sadzikowski Andrzej 18P7001 C KOS GRYF Szczecin 106:15 + 50:49
H40B
6.90 km, 150 m, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Linhart Aleš VIV7200 C GIGANT Orienteering 59:59
2. Kunz Martin BBM7101 C BETA URSUS Orienteering 62:02 + 2:03
3. Müller Libor OTK7201 C OOB TJ Jiskra Otrokovice 69:08 + 9:09
4. Kašpar Jaroslav SSU7004 C SK Severka Šumperk 69:51 + 9:52
5. Zentrich David OTK7101 C OOB TJ Jiskra Otrokovice 70:13 + 10:14
6. Jirous Jiří TAP7201 C KOB TRETRA Praha 73:04 + 13:05
7. Rusz Roman KUN7201 C TJ Sokol Kunvald 80:41 + 20:42
8. Kurečka Robert ABM7210 C KOB Moira Brno 82:32 + 22:33
9. Cveček Martin SSU7400 C SK Severka Šumperk 100:18 + 40:19
Vavřík René LOV7000 C lepus.cz DISK
H45A
6.90 km, 150 m, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Barcík Peter AOP6601 C Přátelé orientačního běhu Opava 52:27
2. Bartczak Jaroslaw 39P6800 C UMKS Orkan Ostróda 55:08 + 2:41
3. Hrouda Petr VBM6900 C VSK Mendelu Brno 55:42 + 3:15
4. Klaška Pavel DKP6500 C Oddíl OB Kotlářka 61:40 + 9:13
5. Pachnik Dariusz STB6901 C TJ Stadion Nový Bor 63:14 + 10:47
6. Adámek Libor ABM6707 C KOB Moira Brno 64:10 + 11:43
7. Ženčák Jaroslav 47C6100 C ASPV OA Šumperk 71:32 + 19:05
8. Sklenář Josef SBR6601 C SKOB Bruntál 76:49 + 24:22
9. Tichý Martin TJH6401 C TJ OK Tolar Jindřichův Hradec 77:30 + 25:03
10. Mutinský Viktor KUO6501 C KOB Ústí nad Orlicí 83:48 + 31:21
11. Pernica Jiří UOL6501 C SK UP Olomouc 84:33 + 32:06
12. Aster Vladimír SLA6500 C SKOB Slaný 99:14 + 46:47
13. Svoboda Robert 8BC6500 C FWOC 111:24 + 58:57
H45B
5.50 km, 140 m, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Šritr Martin TUV6802 C SOK TJ Turnov 53:19
2. Holec Honza MOV6701 C SKOB Ostrava 56:30 + 3:11
3. Kalousek Jiří DKP6901 C Oddíl OB Kotlářka 62:53 + 9:34
4. Nordvik Bjorn 27N6500 C Kolbotn&Skimt OL 67:25 + 14:06
5. Hlava Miroslav KON6515 C KOB Konice 71:45 + 18:26
6. Kantor Roman TRI6501 C TJ TŽ Třinec 75:22 + 22:03
7. Prieto Jose Manuel 14E0001 C Colmenar 80:19 + 27:00
Rohlík Petr KVS6402 C SKOB Kobra Vsetín DISK
H50A
6.00 km, 140 m, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Geraschenko Valerij 19U6201 C SRC Peleng 60:38
2. Řeháček Petr SBR6302 C SKOB Bruntál 64:16 + 3:38
3. Kolář Rudolf SBR6300 C SKOB Bruntál 65:03 + 4:25
4. Bass Julian 17G6301 C Harlequins Orienteering Club 66:40 + 6:02
5. Buriánek Jaromír SCP4700 C OK Sparta Praha 68:14 + 7:36
6. Dyzio Wlodzimierz 41P6101 C WKS Wawel Kraków 68:22 + 7:44
7. Kavka Jiří SCP5900 C OK Sparta Praha 73:04 + 12:26
8. Forst Libor MFP6301 C VŠSK MFF UK Praha 75:41 + 15:03
9. Hošek Ladislav SCP6001 C OK Sparta Praha 80:38 + 20:00
10. Tommervold Trond Ivar 29N6301 C Hamar ok 82:55 + 22:17
11. Hlaváček Lubomír PHK6401 C OK 99 Hradec Králové 85:43 + 25:05
12. Zebrowski Dariusz 36P6300 C OK!Sport Warszawa 86:03 + 25:25
13. Tihon Jaroslav TAP6102 C KOB TRETRA Praha 103:04 + 42:26
H50B
5.50 km, 140 m, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Tóth Károly 38H6101 C OL Club Balatonalmádi 67:52
2. Lux Zdeněk KUN6201 C TJ Sokol Kunvald 73:42 + 5:50
3. Chládek Josef ZAM5901 C OB T.J. Sokol Žamberk 76:39 + 8:47
4. Záveský Richard CET6301 C TJ Loko Česká Třebová 91:49 + 23:57
5. Hyjek Adam 47P6100 C LUKS Azymek Zdzieszowice 145:52 + 78:00
H55A
5.00 km, 130 m, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Zeman Jaroslav CHT5901 C OOB SK Chrast 48:57
2. Konopáč Jiří TUR5803 C OOB TJ Turnov 54:03 + 5:06
3. Michalec Jan MLA5701 C MLOK Mariánské Lázně 55:20 + 6:23
4. Beneš Josef SJC5801 C TJ Sportcentrum Jičín 56:37 + 7:40
5. Poopuu Paul 13E0001 C OK JOKA 56:42 + 7:45
6. Fiala Zdeněk TAP5501 C KOB TRETRA Praha 58:21 + 9:24
7. Gurka Jiří TUV4601 C SOK TJ Turnov 61:58 + 13:01
8. Špičák Aleš DKP5500 C Oddíl OB Kotlářka 65:16 + 16:19
9. Višňa Milan OOL5904 C SK Haná orienteering 68:31 + 19:34
10. Doležal Miroslav PGP5501 C SK Praga 72:00 + 23:03
11. Kraus Ota TJP5700 C TJ Sokol Troja 78:20 + 29:23
12. Olbrycht Janusz 73P5500 C OLBnO 85:00 + 36:03
13. Kaška Rudolf CHA5500 C OK Chrastava 85:08 + 36:11
14. Sypula Slawomir 28P0001 C UNTS Warszawa 86:49 + 37:52
15. Böhm Karel TJN5101 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 87:12 + 38:15
Valter Petr KBP4500 C KBP Praha DISK
H55B
4.10 km, 90 m, 8 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Mutina Vlastimil BFM5701 C SKOB Frýdek - Místek 48:37
2. Pilc Oldřich ZPV5100 C KOB ZPV Prostějov 56:38 + 8:01
3. Grivalský Michal PGP5900 C SK Praga 59:31 + 10:54
H60A
4.80 km, 120 m, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Čípa Jiří CET5002 C TJ Loko Česká Třebová 46:58
2. Hickethier Manfred VLI5201 C Slavia Liberec orienteering 48:00 + 1:02
3. Juřeník Josef MOV5201 C SKOB Ostrava 50:13 + 3:15
4. Šroler Zdeněk KUN5201 C TJ Sokol Kunvald 51:28 + 4:30
5. Hořínek Jaroslav VSP5000 C USK Praha 51:44 + 4:46
6. Jelínek Vít TZL5102 C SKOB Zlín 59:24 + 12:26
7. Krmášek Bohdan AOP5301 C Přátelé orientačního běhu Opava 59:53 + 12:55
8. Babický Tomáš DLT5001 C KrOB Rozmarýn Litoměřice 68:31 + 21:33
9. Langr Stanislav SNA5403 C TJ START Náchod 70:38 + 23:40
10. Sláma Dušan TBM4730 C KOS TJ Tesla Brno 72:33 + 25:35
11. Hamáček Bohuslav LBE5000 C TJ Lokomotiva Beroun 83:01 + 36:03
H60B
4.10 km, 90 m, 8 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Pospíšil Karel KAR5001 C SK Karlovice 48:42
2. Zeman Ludvík BFM5301 C SKOB Frýdek - Místek 51:58 + 3:16
3. Stárek Jiří SRK5002 C SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou 53:16 + 4:34
H65A
4.50 km, 100 m, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Pospíšil Jaromír PZR4417 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 43:38
2. Švadlena Jiří CHC4601 C K.O.B. Choceň 46:45 + 3:07
3. Hrobař Rudolf SRK4702 C SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou 59:45 + 16:07
4. Sokolář Zdeněk SNA4501 C TJ START Náchod 65:49 + 22:11
5. Horký Jan UOL4600 C SK UP Olomouc 68:03 + 24:25
6. Nejezchleba Jiří KAS4600 C KOB Kamenický Šenov 70:33 + 26:55
7. Dvořák Vlastimil BOV4901 C TJ Baník Ostrava OKD 85:38 + 42:00
H65B
3.70 km, 70 m, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kříž Pavel PZR4800 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 61:53
2. Soviš Ivan SBR4601 C SKOB Bruntál 69:53 + 8:00
3. Rakovec Miloš SCP4500 C OK Sparta Praha 83:27 + 21:34
H70
3.70 km, 70 m, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Havlík Jaroslav SJC3601 C TJ Sportcentrum Jičín 42:42
2. Novotný František PUL4200 C OOB USK Slavie Ústí n.L. 46:20 + 3:38
3. Dufek Jan TBM4231 C KOS TJ Tesla Brno 46:25 + 3:43
4. Ostřanský Josef SSU4302 C SK Severka Šumperk 48:47 + 6:05
5. Gřunděl Ivan SJH4201 C SJH Jindřichův Hradec 66:46 + 24:04
6. Diener Herbert MOV4101 C SKOB Ostrava 74:54 + 32:12
H75
2.50 km, 40 m, 8 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Attl Vladimír PGP3800 C SK Praga 30:04
2. Novotný Petr PHK3802 C OK 99 Hradec Králové 61:47 + 31:43
TK
3.50 km, 60 m, 8 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Ludka Zbyněk 6DC1104 C SILVA OCamp 26:11
2. Tomášek Jiřan 6DC1108 C SILVA OCamp 31:24 + 5:13
3. Janeček Jirka 6DC1103 C SILVA OCamp 33:07 + 6:56
4. Bialožyt Miroslav 6DC1101 C SILVA OCamp 34:22 + 8:11
5. José Samper 6DC1116 C SILVA OCamp 34:42 + 8:31
6. Černohous Petr 6DC1102 C SILVA OCamp 39:29 + 13:18
7. Horký Jan UOL C SK UP Olomouc 41:29 + 15:18
8. Proboszová Zuzana 6DC1105 C SILVA OCamp 41:31 + 15:20
9. Talafant Dan SKM C KOB Směr Kroměříž 43:43 + 17:32
10. Room Margit 6DC1117 C SILVA OCamp 44:30 + 18:19
11. Linhartová Martina VIV7750 C GIGANT Orienteering 45:12 + 19:01
12. Ofer Avital 6DC1112 C SILVA OCamp 45:44 + 19:33
13. Meir Anat 6DC1113 C SILVA OCamp 51:14 + 25:03
14. Stauchová Iva 3LC7450 C Lipence 55:09 + 28:58
15. Granum Helsvig Marianne 28N6850 C Nydalens SK 57:37 + 31:26
16. Blažek Václav SBR4701 C SKOB Bruntál 58:21 + 32:10
17. Vavříková Iveta 6YC7450 C Neregistrovaní 60:04 + 33:53
18. Slavíčková Katka 6DC1106 C SILVA OCamp 63:36 + 37:25
19. Králová Ivana ODR7450 C SKOB Odry 67:38 + 41:27
20. Stauch Michal 3LC7300 C Lipence 67:50 + 41:39
21. Kunz Jiří BBM9801 C BETA URSUS Orienteering 69:15 + 43:04
22. Sovišová Eva SBR5251 C SKOB Bruntál 73:23 + 47:12
23. Smékalová Jana UOL7850 C SK UP Olomouc 77:10 + 50:59
24. Vaculová Jana 6DC1110 C SILVA OCamp 77:20 + 51:09
25. Vítová Markéta EKP8454 C VŠTJ Ekonom Praha 82:29 + 56:18
26. Popkova Klara NER C 85:50 + 59:39
27. Jeřábková Zuzana UOL9453 C SK UP Olomouc 86:13 + 60:02
28. Hudeček Jaroslav KTA6501 C SK Kotnov Tábor 86:43 + 60:32
29. Kosť Pavel KVP8001 C Orientační oddíl SKV Praha 90:05 + 63:54
30. Syrovy Lukas 44C C Neregistrovaní 90:41 + 64:30
31. Mlcakova Marketa AOP C Přátelé orientačního běhu Opava 91:55 + 65:44
32. Ricardo Iniguez 6DC1114 C SILVA OCamp 93:30 + 67:19
33. Capil Vojta NNN8890 C Neregistrovaní 93:44 + 67:33
34. Zaoral Jan KAR C SK Karlovice 94:37 + 68:26
35. Říhová Pavlína KRN9999 C KOS TJ Lokomotiva Krnov 96:55 + 70:44
36. Novotná Barbora LCE8252 C OOB TJ Slovan Luhačovice 120:55 + 94:44
Lacigová Marie VSP0050 C USK Praha DISK
Stanka Kyuchukova 6DC1111 C SILVA OCamp DISK
Capil Vladislav NNN8889 C Neregistrovaní DISK
TL
5.90 km, 150 m, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Zdráhal Tomáš 6DC1125 C SILVA OCamp 46:14
2. Avrátil Tomáš 6DC1121 C SILVA OCamp 46:44 + 0:30
3. Hladík Ladislav 6DC1118 C SILVA OCamp 52:04 + 5:50
4. Novotný Tomáš 6DC1122 C SILVA OCamp 53:15 + 7:01
5. Gornicka Antonowicz Anna 6DC1133 C SILVA OCamp 53:43 + 7:29
6. Oded Verbin 6DC1126 C SILVA OCamp 54:10 + 7:56
7. Yakir Goldner 6DC1127 C SILVA OCamp 55:43 + 9:29
8. Pavlicek Lubomir KPY7800 C SKOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 57:19 + 11:05
9. Kašparová Zuzka 6DC1120 C SILVA OCamp 58:05 + 11:51
10. Antonio Hernández 6DC1130 C SILVA OCamp 59:46 + 13:32
11. Soldán Vladimír 6DC1124 C SILVA OCamp 60:35 + 14:21
12. Oscar Hernaiz 6DC1128 C SILVA OCamp 60:38 + 14:24
13. Skyvová Kryšpína 6DC1123 C SILVA OCamp 65:10 + 18:56
14. Jonay Pérez 6DC1129 C SILVA OCamp 69:20 + 23:06
15. Král Jiří ODR7300 C SKOB Odry 73:16 + 27:02
16. Šoupa Karel LPM6900 C OK Lokomotiva Plzeň 77:43 + 31:29
17. Binarová Jitka UOL7751 C SK UP Olomouc 79:40 + 33:26
18. Králová Kateřina ODR9052 C SKOB Odry 81:00 + 34:46
19. Peňáz Radek VRB7606 C SK při gymnáziu OOB Vrbno p.P. 84:14 + 38:00
20. Grundmannová Hana LTU9251 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 85:10 + 38:56
21. Schejbalova Karina NNN C Neregistrovaní 88:19 + 42:05
22. Schejbal Vladimir NNN C Neregistrovaní 92:57 + 46:43
23. Holubová Eva SBR8051 C SKOB Bruntál 93:03 + 46:49
24. Košek Ladislav LLI5903 C TJ Loko Liberec 95:17 + 49:03
25. Oherová Petra ODR9050 C SKOB Odry 100:21 + 54:07
26. Vít David EKP7200 C VŠTJ Ekonom Praha 108:24 + 62:10
27. Kautsky Jiri NNN C Neregistrovaní 110:42 + 64:28
28. Schejbalova Kristina NNN C Neregistrovaní 113:50 + 67:36
29. Gřešková Jana NNN8888 C Neregistrovaní 127:31 + 81:17
30. Bjolek Lukas BFM C SKOB Frýdek - Místek 129:58 + 83:44
31. Machová Petra LME7552 C SK Los Mělník 139:17 + 93:03
Vyoral Jan VIC7615 C OB Vizovice DISK
Holub Pavel NER C DISK
Stříteský Tomáš ZVS7401 C TJ Zbrojovka Vsetín DISK
Laciga Zdeněk VSP5200 C USK Praha DISK
Kašparová Iva 6DC1119 C SILVA OCamp DISK
Šutvajová Zuzka LME7551 C SK Los Mělník DISK
Gallo Marek AOP7545 C Přátelé orientačního běhu Opava DISK