Výsledky závodu: Grand Prix Silesia 2014 - E3

Datum:
02.08.2014
Místo konání:
Pořadatel:
AOP - Orientační Běh Opava
Mapa:
Ředitel závodu:
Hlavní rozhodčí:
Stavitel tratí:
Hadač Miroslav - R1
Kategorie:
D10     D10N     D12A     D12B     D14A     D14B     D16A     D16B     D18A     D18B     D20     D21E     D21A     D21B     D35A     D35B     D40A     D40B     D45A     D45B     D50A     D50B     D55A     D55B     D60     D65     H10     H10N     H12A     H12B     H14A     H14B     H16A     H16B     H18A     H18B     H20     H21E     H21A     H21B     H35A     H35B     H40A     H40B     H45A     H45B     H50A     H50B     H55A     H55B     H60A     H60B     H65A     H65B     H70     H75     TK     TL    
D10
2.00 km, 50 m, 7 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Smékalová Viktorie 6DC0451 C SILVA OCamp 22:37
2. Machová Anna LME0452 C SK Los Mělník 25:45 + 3:08
3. Kroniková Sylvie SHK0450 C TJ Slavia Hradec Králové 29:40 + 7:03
4. Smékalová Karolína 6DC0452 C SILVA OCamp 30:50 + 8:13
5. Švidrnochová Eliška 6DC0453 C SILVA OCamp 31:19 + 8:42
6. Moskvová Agáta 6DC0553 C SILVA OCamp 31:29 + 8:52
7. Kurečková Klára ABM0657 C KOB Moira Brno 32:46 + 10:09
8. Klechová Karolína AOP0452 C Přátelé orientačního běhu Opava 34:20 + 11:43
9. Otrubová Anna 6DC0551 C SILVA OCamp 35:56 + 13:19
10. Dimitrova Amelia (BUL) 6DC0554 C SILVA OCamp 36:06 + 13:29
11. Benešová Michaela SJH0651 C SJH Jindřichův Hradec 37:14 + 14:37
12. Kotůlková Renáta AOP0451 C Přátelé orientačního běhu Opava 46:16 + 23:39
13. Kovalčíková Anna AOP0453 C Přátelé orientačního běhu Opava 46:40 + 24:03
14. Room Birgit (EST) 6DC0454 C SILVA OCamp 57:09 + 34:32
15. Černíková Zuzana 6DC0552 C SILVA OCamp 82:10 + 59:33
D10N
2.00 km, 50 m, 6 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Říhová Barbora KRN0454 C KOS TJ Lokomotiva Krnov 16:33
2. Martínková Lenka KRN0550 C KOS TJ Lokomotiva Krnov 17:15 + 0:42
3. Holasová Barbora AOP0651 C Přátelé orientačního běhu Opava 18:35 + 2:02
4. Kotůlková Martina AOP0650 C Přátelé orientačního běhu Opava 22:12 + 5:39
5. Pachmannová Katka SOP0561 C OOB TJ Slezan Opava 22:45 + 6:12
6. Vojtěšková Aneta KRN0450 C KOS TJ Lokomotiva Krnov 25:33 + 9:00
D12A
2.10 km, 70 m, 8 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Rudenko Zuzanna (POL) 6DC0253 C SILVA OCamp 21:44
2. Kantorová Anna TRI0352 B TJ TŽ Třinec 23:34 + 1:50
3. Nitsch Aleksandra (POL) 6DC0355 C SILVA OCamp 23:57 + 2:13
4. Sroka Malgorzata 41P0252 C WKS Wawel Kraków 24:28 + 2:44
5. Binarová Adéla 6DC0455 C SILVA OCamp 25:33 + 3:49
6. Šmelíková Dorota (SVK) 6DC0251 C SILVA OCamp 26:04 + 4:20
7. Mulíčková Markéta ABM0362 C KOB Moira Brno 28:44 + 7:00
8. Kwiecień Magdalena (POL 6DC0252 C SILVA OCamp 28:57 + 7:13
9. Němečková Kateřina 6DC0351 C SILVA OCamp 29:37 + 7:53
10. Ciencialová Daniela TRI0254 B TJ TŽ Třinec 31:09 + 9:25
11. Chabiera Lena (POL) 6DC0354 C SILVA OCamp 31:57 + 10:13
12. Korb Leana Jete (EST) 6DC0353 C SILVA OCamp 37:11 + 15:27
13. Wójcik Natalia 41P0253 C WKS Wawel Kraków 37:37 + 15:53
14. Šneiderová Daniela 6DC0352 C SILVA OCamp 39:42 + 17:58
15. Krčková Helena AOP0251 C Přátelé orientačního běhu Opava 41:37 + 19:53
16. Pluta Aleksandra DOB0351 C KOB Dobruška 44:25 + 22:41
17. Lignar Julia 41P0251 C WKS Wawel Kraków 51:46 + 30:02
18. Pulda Aleksandra STB0299 C TJ Stadion Nový Bor 56:03 + 34:19
D12B
1.70 km, 65 m, 7 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Linková Lucie TUR0251 B OOB TJ Turnov 22:15
2. Lukašáková Sára 6DC0456 C SILVA OCamp 27:54 + 5:39
3. Dammfeld Karolina 47P0251 C LUKS Azymek Zdzieszowice 32:13 + 9:58
4. Kalkstein Bar (ISR) 6DC0051 C SILVA OCamp 35:09 + 12:54
5. Mošova Valentyna 6DC0254 C SILVA OCamp 40:09 + 17:54
6. ZUKOWSKA JULIA 31P0351 C UKS ARKADY Raszkow 44:50 + 22:35
7. Trepáčová Gabriela (SVK 6DC0357 C SILVA OCamp 46:06 + 23:51
8. Staňková Monika 6DC0356 C SILVA OCamp 49:28 + 27:13
9. ZIETEK ALEKSANDRA 31P0352 C UKS ARKADY Raszkow 64:32 + 42:17
Pachmannova Bara SOP0361 C OOB TJ Slezan Opava DISK
D14A
2.50 km, 100 m, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Šklíbová Veronika SRK0153 B SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou 30:23
2. Biederman Adrianna 41P0052 C WKS Wawel Kraków 31:52 + 1:29
3. Kochová Anna SJC0153 B TJ Sportcentrum Jičín 32:08 + 1:45
4. Vyhnálková Marie RIC0151 A OB Říčany 36:50 + 6:27
5. Mianowska Julia (POL) 6DC0151 C SILVA OCamp 38:48 + 8:25
6. Janik Urszula 41P0051 C WKS Wawel Kraków 41:27 + 11:04
7. Dzierwa Hanna 41P C WKS Wawel Kraków 41:53 + 11:30
8. Pluta Magdalena DOB0050 C KOB Dobruška 42:12 + 11:49
9. Garbacik Maja 41P0053 C WKS Wawel Kraków 43:18 + 12:55
10. López Ruiz Angeles (ESP) 6DC0056 C SILVA OCamp 51:41 + 21:18
11. Staszak Alicja (POL) 6DC0152 C SILVA OCamp 52:28 + 22:05
12. Koleva Yuliana (BUL) 6DC0053 C SILVA OCamp 53:09 + 22:46
13. Kroniková Štěpánka SHK0150 B TJ Slavia Hradec Králové 53:29 + 23:06
14. Ohlaszeny Zuzanna 41P0153 C WKS Wawel Kraków 64:22 + 33:59
15. Topór Magdalena 41P0151 C WKS Wawel Kraków 70:44 + 40:21
16. Ľwica Katarzyna STB0099 C TJ Stadion Nový Bor 73:29 + 43:06
17. Kania Alicja 41P0152 C WKS Wawel Kraków 77:42 + 47:19
18. Gómez R. Claudia (ESP) 6DC0058 C SILVA OCamp 86:50 + 56:27
D14B
2.30 km, 90 m, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Novotná Tereza 6DC0055 C SILVA OCamp 28:01
2. Machová Marie LME0050 C SK Los Mělník 29:19 + 1:18
3. Pelikánová Máša MFP0050 C VŠSK MFF UK Praha 30:04 + 2:03
4. Kyslingerová Marie ABM0056 C KOB Moira Brno 30:21 + 2:20
5. Shindler Lil (ISR) 6DC9951 C SILVA OCamp 32:54 + 4:53
6. Rozenblat Dana (ISR) 6DC0060 C SILVA OCamp 33:46 + 5:45
7. Světloňová Štěpánka 9AC0050 C OB Ostrava 36:07 + 8:06
8. Andrés Arnaiz Laura (ESP) 6DC0118 C SILVA OCamp 37:03 + 9:02
9. Müllerová Erika OTK0050 C OOB TJ Jiskra Otrokovice 39:16 + 11:15
10. Inguanzo G. Aitana (ESP 6DC0154 C SILVA OCamp 39:38 + 11:37
11. Klabouchová Veronika(SV 6DC0153 C SILVA OCamp 41:46 + 13:45
12. Mulíčková Zuzana ABM0157 C KOB Moira Brno 42:55 + 14:54
13. Roháčová Viktória (SVK) 6DC0054 C SILVA OCamp 50:14 + 22:13
14. Avgi Ahlia (ISR) 6DC0059 C SILVA OCamp 62:25 + 34:24
MS Tommervold Marianne NER C 90:27 + 62:26
D16A
3.00 km, 125 m, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Janošíkova Tereza UOL9950 A SK UP Olomouc 29:56
2. Janovská Kateřina PGP9850 A SK Praga 33:46 + 3:50
3. Poláková Tereza 6DC9953 C SILVA OCamp 36:41 + 6:45
4. Prieto Del C. María (ESP) 6DC9861 C SILVA OCamp 37:26 + 7:30
5. Zieba Emilia 17P9850 C WKS żląsk Wroclaw 38:54 + 8:58
6. Šmelíková Tereza (SVK) 6DC9952 C SILVA OCamp 41:37 + 11:41
7. Mądra Paulina 17P9852 C WKS żląsk Wroclaw 44:25 + 14:29
8. Odehnalová Klára ABM9956 A KOB Moira Brno 45:19 + 15:23
9. Mitkova Borislava (BUL) 6DC9955 C SILVA OCamp 46:06 + 16:10
10. Marek Wiktoria (POL) 6DC9954 C SILVA OCamp 47:27 + 17:31
11. Listek Marta 41P9951 C WKS Wawel Kraków 47:37 + 17:41
12. Čechová Klára AOP9951 A Přátelé orientačního běhu Opava 48:16 + 18:20
13. Pavlova Elena (BUL) 6DC9855 C SILVA OCamp 49:40 + 19:44
14. Wzietek Barbara 41P9851 C WKS Wawel Kraków 50:47 + 20:51
15. Pilcová Sabina 6DC9851 C SILVA OCamp 50:50 + 20:54
16. Soriano Ramal María (ES 6DC9864 C SILVA OCamp 51:50 + 21:54
17. Antonowicz A.Maria (POL 6DC9853 C SILVA OCamp 55:05 + 25:09
18. Calvo Saenz Jimena (ESP 6DC9859 C SILVA OCamp 55:44 + 25:48
19. Bugaj Katarzyna (POL) 6DC9854 C SILVA OCamp 55:56 + 26:00
20. Crespo G.Inmaculada (ES 6DC9959 C SILVA OCamp 58:31 + 28:35
21. Descalzo E. María (ESP) 6DC9863 C SILVA OCamp 61:45 + 31:49
22. Hájková Eliška ZVO9851 B OB SK Zvole 67:57 + 38:01
23. Saz Segovia Sara (ESP) 6DC9860 C SILVA OCamp 76:18 + 46:22
24. Carrillo B. Miryam (ESP 6DC9858 C SILVA OCamp 84:40 + 54:44
Cornejo G. Marina (ESP) 6DC9862 C SILVA OCamp DISK
Alonso Ruiz Sara (ESP) 6DC9958 C SILVA OCamp DISK
D16B
2.70 km, 120 m, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Novotná Klára 6DC9856 C SILVA OCamp 38:06
2. Zatloukalová Romana 6DC9957 C SILVA OCamp 40:47 + 2:41
3. Mądra Magdalena 17P9950 C WKS żląsk Wroclaw 42:12 + 4:06
4. Bajusová Daniela (SVK) 6DC9956 C SILVA OCamp 43:48 + 5:42
5. Belicova Lenka VZA9950 C Slávia ŽU Žilina 84:55 + 46:49
6. Pejšková Eva JHB9953 C TJ Jiskra Havlíčkův Brod 101:55 + 63:49
Liberdová Jana TRI9852 C TJ TŽ Třinec DISK
D18A
3.30 km, 135 m, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Šiková Karolína LPM9651 A OK Lokomotiva Plzeň 31:47
2. Matyba Anna DOB9650 C KOB Dobruška 38:21 + 6:34
3. Odehnalová Tereza ABM9757 A KOB Moira Brno 39:08 + 7:21
4. Linková Alena TUR9751 A OOB TJ Turnov 41:01 + 9:14
5. Fukalová Hana AOV9850 A OOB TJ Baník Ostrava 42:12 + 10:25
6. Vývodová Jana MOV9852 A SKOB Ostrava 43:04 + 11:17
7. Tesařová Jana TRI9751 A TJ TŽ Třinec 43:07 + 11:20
8. Balcarová Barbora 6DC9751 C SILVA OCamp 45:40 + 13:53
9. Argalášová Kateřina TRI9750 A TJ TŽ Třinec 45:51 + 14:04
10. Fenclová Tereza LPU9752 A OK Lokomotiva Pardubice 46:29 + 14:42
11. Kavánková Iva TZL9753 C SKOB Zlín 49:54 + 18:07
12. Hiršová Gabriela VBM9651 A VSK Mendelu Brno 50:21 + 18:34
13. Flatebakken Synne Nesheim 12N9651 C IL Tyrving 50:53 + 19:06
14. Moreno G. Mar (ESP) 6DC9651 C SILVA OCamp 51:43 + 19:56
15. Anton Perez Nerea (ES 6DC9755 C SILVA OCamp 53:07 + 21:20
16. Rojas Jimenez Elena (ES 6DC9753 C SILVA OCamp 58:48 + 27:01
17. Saz Basanta Lucia (ESP) 6DC9754 C SILVA OCamp 62:44 + 30:57
18. Baus Samaranch Laura(ESP) 6DC9866 C SILVA OCamp 66:48 + 35:01
19. Zentrichová Daniela OTK9751 B OOB TJ Jiskra Otrokovice 75:06 + 43:19
20. Kaufmanová Ivana TRI9761 B TJ TŽ Třinec 80:11 + 48:24
21. Machová Petra LME C SK Los Mělník 131:14 + 99:27
Tommervold Stine Frogner 29N9651 C Hamar ok DISK
D18B
2.90 km, 125 m, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Jedrzejkowska Monika 17P9650 C WKS żląsk Wroclaw 42:18
2. Criado Cardín Loreto(ES 6DC9652 C SILVA OCamp 48:51 + 6:33
3. Pěčková Veronika SKM9651 B KOB Směr Kroměříž 56:22 + 14:04
D20
3.30 km, 150 m, 14 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 3837
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Chvalová Věra LPM9452 R OK Lokomotiva Plzeň 38:36 4821
2. Karbowiak Iga 17P9550 C WKS żląsk Wroclaw 40:31 + 1:55
3. Zebrowska Barbara 28P9550 C UNTS Warszawa 42:39 + 4:03
4. Zdrahalova Pavla 6DC C SILVA OCamp 53:06 + 14:30
5. Galatíková Lucie SBR9550 C SKOB Bruntál 54:53 + 16:17 3617
6. Waszczuk Aleksandra 82P0051 C UKS Traper Zlocieniec 58:10 + 19:34
7. Košková Anička LLI9550 B TJ Loko Liberec 62:16 + 23:40 3072
8. Kuberková Lucie LPM9451 B OK Lokomotiva Plzeň 63:36 + 25:00 2973
9. Fukalová Martina AOV9550 B OOB TJ Baník Ostrava 74:03 + 35:27 2201
Koláriková Lucie TZL9451 A SKOB Zlín DISK 0
D21E
4.10 km, 180 m, 19 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 7535
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Vyhnálková Barbora RIC9850 A OB Říčany 43:58 7980
2. Hagard Jannie 77S9050 C OK Pan-Kristianstad 44:43 + 0:45
3. WiĽniewska Hanna 17P9051 C WKS żląsk Wroclaw 46:41 + 2:43
4. Tichá Tereza SJH9452 A SJH Jindřichův Hradec 48:02 + 4:04 7324
5. Chládková Simona LPU9658 A OK Lokomotiva Pardubice 48:11 + 4:13 7300
6. Procházková Klára LPU9451 R OK Lokomotiva Pardubice 48:20 + 4:22 7276
7. Szeliga Malgorzata STB9399 R TJ Stadion Nový Bor 49:02 + 5:04 7163
8. Kaasiku Evely 13E0051 C OK JOKA 49:19 + 5:21
9. Šrámková Michaela SJH9352 C SJH Jindřichův Hradec 49:23 + 5:25 7107
10. Doleželová Kateřina LPU9558 A OK Lokomotiva Pardubice 50:09 + 6:11 6983
11. Nilsson Jessica 78S9550 C OK Torfinn 53:04 + 9:06
12. Jeřábková Jitka TZL9453 A SKOB Zlín 56:00 + 12:02 6040
13. Junová Gabriela KRN7676 C KOS TJ Lokomotiva Krnov 59:24 + 15:26 5492
14. Piastrouskaya Viola 28P9150 C UNTS Warszawa 64:55 + 20:57
15. Popescu Adina 18R9052 C UNEFS Bucuresti Club 72:58 + 29:00
D21A
3.40 km, 160 m, 15 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 6384
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Kašková Kateřina CHA7850 C OK Chrastava 38:36 7104
2. Gallo Martina AOP7951 C Přátelé orientačního běhu Opava 44:01 + 5:25 6309
3. Volfová Julie VLI8051 C Slavia Liberec orienteering 47:54 + 9:18 5740
4. Toužilová Martina SHK8051 C TJ Slavia Hradec Králové 53:38 + 15:02 4898
5. Králová Iveta JHB8952 C TJ Jiskra Havlíčkův Brod 57:22 + 18:46 4350
6. Mrázová Pavla KAM9350 C SK Kamenice 57:27 + 18:51 4338
7. Černíková Barbora DOB7878 C KOB Dobruška 62:47 + 24:11 3555
8. Alblová Lucie LME7555 C SK Los Mělník 67:10 + 28:34 2912
Karnia-Biskupska Anna 41P8051 C WKS Wawel Kraków DISK
D21B
3.40 km, 140 m, 14 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 3213
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Světloňová Lucie AOV9252 C OOB TJ Baník Ostrava 38:31 3374
2. Tóth Krisztina 38H9051 C OL Club Balatonalmádi 40:54 + 2:23
3. Tihonová Hana TAP9052 C KOB TRETRA Praha 41:26 + 2:55 3143
4. Cherniavsky Inessa 19U8151 C SRC Peleng 41:33 + 3:02
5. Havlínová Zuzana SCP8150 C OK Sparta Praha 41:42 + 3:11 3122
6. Postulkova Andrea VZA9350 C Slávia ŽU Žilina 42:42 + 4:11
7. Válková Zuzana SOP8852 C OOB TJ Slezan Opava 45:25 + 6:54 2828
8. Mesiarkinová Kamila MBM8282 C O-mikron 49:22 + 10:51 2515
9. Hadačová Tereza AOP9051 C Přátelé orientačního běhu Opava 49:32 + 11:01 2501
10. Zbraňková Magda STE7352 C SK SKI-OB Šternberk 49:43 + 11:12 2487
11. Němečková Věra PLU7777 C TJ Sokol Plumlov 55:49 + 17:18 2003
12. Svobodová Klára SOP9352 C OOB TJ Slezan Opava 56:42 + 18:11 1933
13. Fencíková Vladislava JHB6553 C TJ Jiskra Havlíčkův Brod 70:49 + 32:18 815
14. Puternicka Joanna 22P C KInO Stowarzysze Warszawa 71:49 + 33:18
15. Frainsicova Katerina 44C C Neregistrovaní 98:01 + 59:30
D35A
3.10 km, 140 m, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Pekárková Eva TZL7653 C SKOB Zlín 30:34
2. Mulíčková Eva ABM7469 C KOB Moira Brno 38:28 + 7:54
3. Kulicka Agata 74P7451 C SSRS 42:03 + 11:29
4. Nešporová Barbora TZL7652 C SKOB Zlín 43:40 + 13:06
5. Kroniková Jana SHK7350 C TJ Slavia Hradec Králové 44:31 + 13:57
6. Vyškovská Radka ZVS7450 C TJ Zbrojovka Vsetín 45:01 + 14:27
7. Vyhnálková Eva RIC7552 C OB Říčany 47:24 + 16:50
8. Šklíbová Jana SRK7651 C SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou 47:47 + 17:13
9. Chvátilová Pavlína PHK7450 C OK 99 Hradec Králové 50:22 + 19:48
10. Asterová Jana SLA7451 C SKOB Slaný 53:03 + 22:29
11. Bukovácová Alena 27S7450 C Farmaceut Bratislava 55:32 + 24:58
12. Kierlin-Serocka Joanna 77P7551 C UMKS Kwidzyn 118:56 + 88:22
Tauchmanová Ivana NPA7852 C SK LOB Nová Paka DISK
D35B
2.60 km, 135 m, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Zitková Radka LPU7958 C OK Lokomotiva Pardubice 37:06
2. Elka Dimitrova 6DC7751 C SILVA OCamp 39:17 + 2:11
3. Moskvová Jitka ZLH7551 C OOB TJ Zlaté Hory 50:48 + 13:42
4. Kašparová Eva LPU7854 C OK Lokomotiva Pardubice 61:30 + 24:24
5. Šnyrchová Jitka ABM7653 C KOB Moira Brno 85:35 + 48:29
6. Pannova Vendula AOP7851 C Přátelé orientačního běhu Opava 91:43 + 54:37
Kopecká Jitka UOL7750 C SK UP Olomouc DISK
D40A
3.00 km, 135 m, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kovaříková Mária TRI6950 C TJ TŽ Třinec 31:28
2. Chupekova Silvia VZA7250 C Slávia ŽU Žilina 35:01 + 3:33
3. Etterle-Biederman Liliann 41P7351 C WKS Wawel Kraków 37:25 + 5:57
4. Hiršová Marcela VBM7079 C VSK Mendelu Brno 44:11 + 12:43
5. Postulkova Zuzana VZA7051 C Slávia ŽU Žilina 46:37 + 15:09
6. Geraschenko Elleonora 19U7151 C SRC Peleng 52:49 + 21:21
7. Jirková Renata ZPV6553 C KOB ZPV Prostějov 60:40 + 29:12
8. Janků Renata STE7251 C SK SKI-OB Šternberk 66:29 + 35:01
9. Fukalová Radmila AOV7051 C OOB TJ Baník Ostrava 75:47 + 44:19
10. Bejvlová Martina LME7350 C SK Los Mělník 76:35 + 45:07
D40B
2.60 km, 130 m, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Otrusinová Helena ABM7054 C KOB Moira Brno 42:59
2. Sedlak Ewa 23P7400 C OK!Sport 60:04 + 17:05
3. Desilava Ivandjikova 6DC7351 C SILVA OCamp 61:30 + 18:31
4. Kunzová Ivana BBM7155 C BETA URSUS Orienteering 71:14 + 28:15
5. Douchová Jaroslava SNA7155 C TJ START Náchod 75:37 + 32:38
D45A
2.60 km, 130 m, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Hudečková Helena KTA6951 C SK Kotnov Tábor 36:53
2. Wolek Ewa 28P6802 C UNTS Warszawa 38:17 + 1:24
3. Hlavová Miroslava KON6389 C KOB Konice 39:45 + 2:52
4. Klašková Kateřina DKP6750 C Oddíl OB Kotlářka 48:58 + 12:05
5. Mutinská Zdeňka KUO6499 C KOB Ústí nad Orlicí 49:38 + 12:45
6. Kavková Dana SCP6150 C OK Sparta Praha 50:22 + 13:29
7. Kosová Michaela SRK6752 C SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou 50:31 + 13:38
8. Ostřanská Iveta SSU6591 C SK Severka Šumperk 56:07 + 19:14
9. Tichá Jana TJH6451 C TJ OK Tolar Jindřichův Hradec 61:49 + 24:56
10. Pelikánová Lucie MFP6950 C VŠSK MFF UK Praha 64:36 + 27:43
11. Peřinková Irena BBM6550 C BETA URSUS Orienteering 71:29 + 34:36
Barcíková Renáta AOP6753 C Přátelé orientačního běhu Opava DISK
D45B
2.30 km, 125 m, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Linková Iva TUR6850 C OOB TJ Turnov 31:01
2. Lukášová Lenka TBM6653 C KOS TJ Tesla Brno 37:06 + 6:05
3. Vavrečková Ivana JPV6363 C Oddíl OS SK Prostějov 38:27 + 7:26
4. Ženčáková Marie 47C6850 C ASPV OA Šumperk 41:43 + 10:42
5. Cristina Del Campo 14E0051 C Colmenar 41:51 + 10:50
6. Blahová Markéta EKP6951 C VŠTJ Ekonom Praha 49:22 + 18:21
7. Šoupová Jana LPM6850 C OK Lokomotiva Plzeň 56:10 + 25:09
8. Papp Margit 38H6851 C OL Club Balatonalmádi 125:00 + 93:59
D50A
2.40 km, 100 m, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Košková Vlasta LLI6351 C TJ Loko Liberec 36:36
2. Kubíčková Marcela PHK6251 C OK 99 Hradec Králové 43:39 + 7:03
3. Vlažná Mirka LCE5852 C OOB TJ Slovan Luhačovice 44:17 + 7:41
4. Czaschová Irena SBR6150 C SKOB Bruntál 52:53 + 16:17
5. Wolkerová Dagmar TJP5250 C TJ Sokol Troja 56:48 + 20:12
D50B
2.20 km, 95 m, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Tihonová Jindra TAP6253 C KOB TRETRA Praha 38:53
2. Pavlíková Hana ZLH5950 C OOB TJ Zlaté Hory 51:32 + 12:39
3. Felklová Jarmila 47C6050 C ASPV OA Šumperk 55:13 + 16:20
4. Záveská Anna CET6450 C TJ Loko Česká Třebová 109:40 + 70:47
D55A
2.20 km, 80 m, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Poopuu Siiri 13E0052 C OK JOKA 33:17
2. Doležalová Vlasta PGP5550 C SK Praga 34:21 + 1:04
3. Gabrielová Šárka ONO5950 C SKOB Ostrov 45:30 + 12:13
4. Janošíková Jaroslava UOL5858 C SK UP Olomouc 58:02 + 24:45
5. Olbrycht Anna 73P5650 C OLBnO 64:15 + 30:58
MS Siatková Silvie ZLH7451 C OOB TJ Zlaté Hory 42:36 + 9:19
D55B
1.90 km, 75 m, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Jelínková Dagmar TZL5757 C SKOB Zlín 61:09
2. Dudíková Eva JPV5757 C Oddíl OS SK Prostějov 73:40 + 12:31
D60
2.00 km, 70 m, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Langrová Eva SNA5351 C TJ START Náchod 38:18
2. Horynová Eva TZL5254 C SKOB Zlín 40:02 + 1:44
3. Křížová Zdenka PZR5051 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 40:34 + 2:16
4. Rufferová Iva SNA5052 C TJ START Náchod 46:59 + 8:41
5. Nedvídková Jitka DLT5151 C KrOB Rozmarýn Litoměřice 100:04 + 61:46
6. Slámová Hana TBM4951 C KOS TJ Tesla Brno 106:36 + 68:18
Böhmová Eva TJN5450 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou DISK
D65
1.80 km, 60 m, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kašková Eva CHA4650 C OK Chrastava 37:33
2. Suchánková Libuše SOP4851 C OOB TJ Slezan Opava 46:21 + 8:48
3. Nejezchlebová Věra KAS4551 C KOB Kamenický Šenov 52:53 + 15:20
H10
2.00 km, 50 m, 7 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Janků Martin 6DC0403 C SILVA OCamp 24:38
2. Bolehovský Daniel EKP0508 C VŠTJ Ekonom Praha 26:14 + 1:36
3. Antonowicz Jan (POL) 6DC0503 C SILVA OCamp 27:33 + 2:55
4. Pekárek Tobias TZL0502 C SKOB Zlín 27:44 + 3:06
5. Bukovác Filip 27S0500 C Farmaceut Bratislava 27:49 + 3:11
6. Petřivalský Arnau 6DC0501 C SILVA OCamp 27:56 + 3:18
7. Tomášek Adam 6DC0401 C SILVA OCamp 28:14 + 3:36
8. Trepáč Adam (SVK) 6DC0502 C SILVA OCamp 30:33 + 5:55
9. Hrouda Šimon UBM0504 C MENISKOS Brno 32:44 + 8:06
10. Pulda Eryk STB0403 C TJ Stadion Nový Bor 33:48 + 9:10
11. Doucha Martin SNA0501 C TJ START Náchod 34:56 + 10:18
12. Yordanov Filip (BUL) 6DC0702 C SILVA OCamp 39:18 + 14:40
13. Wójtowicz Krzysztof (PO 6DC0405 C SILVA OCamp 41:39 + 17:01
14. BIENIEK MAKSYM 31P0401 C UKS ARKADY Raszkow 42:52 + 18:14
15. Roháč Adam (SVK) 6DC0601 C SILVA OCamp 42:59 + 18:21
16. Petřivalský Nil 6DC0801 C SILVA OCamp 43:36 + 18:58
17. Ludka Ondřej 6DC0701 C SILVA OCamp 52:57 + 28:19
18. Kovařík Tomáš TRI0400 C TJ TŽ Třinec 53:24 + 28:46
19. Wierzbicki Witold (POL) 6DC0404 C SILVA OCamp 53:58 + 29:20
Hájek Marek 6DC0402 C SILVA OCamp DISK
H10N
2.00 km, 50 m, 6 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Krček Jan AOP0500 C Přátelé orientačního běhu Opava 14:55
2. Cienciala Filip TRI0600 C TJ TŽ Třinec 16:49 + 1:54
3. Wójcik Pawel 41P0501 C WKS Wawel Kraków 19:06 + 4:11
4. Král Jiří ODR0400 C SKOB Odry 20:03 + 5:08
5. Borunský Matěj AOP0600 C Přátelé orientačního běhu Opava 22:45 + 7:50
6. Pachnik Jedrzej 19P0600 C Tukan Iwiny 25:36 + 10:41
7. Šoupa Martin LPM0500 C OK Lokomotiva Plzeň 25:50 + 10:55
8. Jelínek Jakub AOP0601 C Přátelé orientačního běhu Opava 30:39 + 15:44
9. Malinowski Jurek 76P0099 C Rodzina z Teresina 33:02 + 18:07
H12A
2.10 km, 70 m, 8 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kostka Jiří AOP0201 B Přátelé orientačního běhu Opava 19:08
2. Sedlak Michal 23P0300 C OK!Sport 20:16 + 1:08
3. Světnický František 6DC0201 C SILVA OCamp 22:12 + 3:04
4. Čech Vít AOP0302 C Přátelé orientačního běhu Opava 22:53 + 3:45
5. Mielec Radomír 6DC0302 C SILVA OCamp 23:11 + 4:03
6. Petřivalský Bernat 6DC0203 C SILVA OCamp 28:35 + 9:27
7. Jirka Matyáš 6DC0202 C SILVA OCamp 28:49 + 9:41
8. Valík Adam AOP0301 C Přátelé orientačního běhu Opava 28:54 + 9:46
9. Pachnik Stanislaw STB0303 C TJ Stadion Nový Bor 32:10 + 13:02
10. Kubisiak Witold (POL) 6DC0303 C SILVA OCamp 46:12 + 27:04
11. Marte Igor (POL) 6DC0204 C SILVA OCamp 46:16 + 27:08
12. Bolehovský Michal EKP0200 C VŠTJ Ekonom Praha 59:53 + 40:45
H12B
1.90 km, 65 m, 6 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Lukáš Martin TBM0222 C KOS TJ Tesla Brno 21:55
2. Sikorski Marcin 47P0200 C LUKS Azymek Zdzieszowice 24:29 + 2:34
3. Roháč Martin (SVK) 6DC0305 C SILVA OCamp 24:56 + 3:01
4. Lukašák Šimon STE0202 B SK SKI-OB Šternberk 25:22 + 3:27
5. Vébr Tomáš 6DC0206 C SILVA OCamp 27:40 + 5:45
6. Peňáz Radek VRB0313 C SK při gymnáziu OOB Vrbno p.P. 28:23 + 6:28
7. Novotný Erik 6DC0306 C SILVA OCamp 29:07 + 7:12
8. Palát Tomáš ABM0307 C KOB Moira Brno 33:56 + 12:01
9. Zorea Alon (ISR) 6DC0101 C SILVA OCamp 34:12 + 12:17
10. Rygiel Szymon 19P0400 C Tukan Iwiny 39:15 + 17:20
11. Hezroni Gal (ISR) 6DC0102 C SILVA OCamp 39:42 + 17:47
12. Černík David 6DC0304 C SILVA OCamp 51:53 + 29:58
13. Rohlík Zbyněk KVS0301 C SKOB Kobra Vsetín 115:26 + 93:31
Tsabr Ori (ISR) 6DC0103 C SILVA OCamp DISK
H14A
3.00 km, 100 m, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Pierzchala Michal (POL) 6DC0105 C SILVA OCamp 27:50
2. Jirka Mikuláš 6DC0006 C SILVA OCamp 30:34 + 2:44
3. Zentrich Dušan OTK0002 B OOB TJ Jiskra Otrokovice 30:50 + 3:00
4. Valík Tomáš AOP0001 B Přátelé orientačního běhu Opava 31:38 + 3:48
5. Sanjuán Juan Raul 6DC C SILVA OCamp 33:06 + 5:16
6. Bořánek Michal 6DC0001 C SILVA OCamp 33:26 + 5:36
7. Baran Grzegorz 41P0102 C WKS Wawel Kraków 34:20 + 6:30
8. Kovařík Martin TRI0101 B TJ TŽ Třinec 34:44 + 6:54
9. García B. Alvaro (ESP) 6DC0114 C SILVA OCamp 35:50 + 8:00
10. Kijak Jakub 41P0002 C WKS Wawel Kraków 38:35 + 10:45
11. Krzysztyński Michal 41P0001 C WKS Wawel Kraków 40:54 + 13:04
12. Garnacho F.Alejandro(ESP) 6DC0019 C SILVA OCamp 41:42 + 13:52
13. Stanek Jerzy 41P0101 C WKS Wawel Kraków 42:03 + 14:13
14. Berkowitz Alon (ISR) 6DC9902 C SILVA OCamp 47:14 + 19:24
15. Ondrejka Tomáš (SVK) 6DC0002 C SILVA OCamp 47:59 + 20:09
16. Hai Noam (ISR) 6DC9901 C SILVA OCamp 48:22 + 20:32
17. Bendetz Tome (ISR) 6DC0009 C SILVA OCamp 49:19 + 21:29
18. Yordanov Martin (BUL) 6DC0108 C SILVA OCamp 50:09 + 22:19
19. Nitsch Tomasz (POL) 6DC0008 C SILVA OCamp 50:23 + 22:33
20. Podmolík Jonáš TZL0001 B SKOB Zlín 50:27 + 22:37
21. Karásek Adam 6DC0003 C SILVA OCamp 50:48 + 22:58
22. Svoboda David 8BC0000 C FWOC 51:13 + 23:23
23. Franco Pire Manuel (ESP 6DC0013 C SILVA OCamp 51:45 + 23:55
24. Garstka Kamil DOB0001 C KOB Dobruška 52:21 + 24:31
25. Gawlikowski Tomasz (POL 6DC0106 C SILVA OCamp 53:38 + 25:48
26. Hartmann Matouš 6DC0104 C SILVA OCamp 58:19 + 30:29
27. Dimitrov Martin (BUL) 6DC0109 C SILVA OCamp 59:35 + 31:45
28. Zurkiewicz Krzysztof DOB0100 C KOB Dobruška 64:22 + 36:32
29. Porubský Peter (SVK) 6DC0005 C SILVA OCamp 75:14 + 47:24
30. Mihalič Štefan (SVK) 6DC0004 C SILVA OCamp 77:11 + 49:21
Bloch Omer (ISR) 6DC0257 C SILVA OCamp DISK
H14B
2.30 km, 90 m, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Sanz Alejandre Juan (ESP) 6DC9821 C SILVA OCamp 24:30
2. Alcántara Gil Inigo (ESP) 6DC0016 C SILVA OCamp 26:12 + 1:42
3. Martínek Jan KRN0105 C KOS TJ Lokomotiva Krnov 29:28 + 4:58
4. Sarig Roei (ISR) 6DC9905 C SILVA OCamp 29:52 + 5:22
5. Parness Neta (ISR) 6DC9904 C SILVA OCamp 31:49 + 7:19
6. Armas Ibanez Jesús (ESP) 6DC0015 C SILVA OCamp 32:44 + 8:14
7. Adámek Filip ABM0101 B KOB Moira Brno 33:18 + 8:48
8. Tomášek Ondřej 6DC0110 C SILVA OCamp 33:56 + 9:26
9. Vavřík Tomáš 6DC0011 C SILVA OCamp 35:48 + 11:18
10. Donovich Omer (ISR) 6DC9907 C SILVA OCamp 38:00 + 13:30
11. Dekel Sagie (ISR) 6DC0020 C SILVA OCamp 38:53 + 14:23
12. Hyla Damian 47P0100 C LUKS Azymek Zdzieszowice 40:24 + 15:54
13. Zur Amir (ISR) 6DC0021 C SILVA OCamp 41:48 + 17:18
14. Munwane Zeca Carlos (MOZ) 6DC0120 C SILVA OCamp 42:10 + 17:40
15. Farber Alon (ISR) 6DC9909 C SILVA OCamp 43:36 + 19:06
16. Chaque Emidio Maria 6DC C SILVA OCamp 44:11 + 19:41
17. Urban Michal KRN0002 C KOS TJ Lokomotiva Krnov 44:32 + 20:02
18. Neumann David 6DC0112 C SILVA OCamp 46:08 + 21:38
19. Elias Nadav (ISR) 6DC9903 C SILVA OCamp 48:09 + 23:39
20. Pérez M. Rodrigo (ESP) 6DC0115 C SILVA OCamp 48:30 + 24:00
21. Forst Antonín MFP0101 C VŠSK MFF UK Praha 50:05 + 25:35
22. Švec František KRN0106 C KOS TJ Lokomotiva Krnov 50:49 + 26:19
23. Juna Michal KRN0102 C KOS TJ Lokomotiva Krnov 51:51 + 27:21
24. Hrouda Jakub UBM0106 C MENISKOS Brno 52:33 + 28:03
25. Dadák Petr 6DC0111 C SILVA OCamp 52:36 + 28:06
26. Samper José (MOZ) 6DC0117 C SILVA OCamp 54:19 + 29:49
27. Rusz Rostislav KUN0101 C TJ Sokol Kunvald 57:52 + 33:22
28. Colado M.J. Ignacio (ESP) 6DC0017 C SILVA OCamp 60:27 + 35:57
29. Guber Vlad (ISR) 6DC0022 C SILVA OCamp 61:48 + 37:18
30. Ben Shem Omer (ISR) 6DC9906 C SILVA OCamp 64:00 + 39:30
31. Juna Tomáš KRN0101 C KOS TJ Lokomotiva Krnov 89:49 + 65:19
H16A
3.80 km, 135 m, 17 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Biederman Marcin 41P9802 C WKS Wawel Kraków 28:50
2. Chupek Jakub (SVK) 6DC9912 C SILVA OCamp 33:55 + 5:05
3. Starý Ondra VRL9802 A OOS TJ Spartak Vrchlabí 36:46 + 7:56
4. Room Andres (EST) 6DC9913 C SILVA OCamp 42:05 + 13:15
5. Kočí Josef JPV9824 A Oddíl OS SK Prostějov 42:24 + 13:34
6. Barkai Stav (ISR) 6DC9806 C SILVA OCamp 43:59 + 15:09
7. Sosenko Szymon 17P9801 C WKS żląsk Wroclaw 44:11 + 15:21
8. Cienciala Jan TRI9801 B TJ TŽ Třinec 44:56 + 16:06
9. Jurczyk Maciej 51P9800 C UKS Sparta Czyżowice 45:05 + 16:15
10. Kašpar Petr 6DC9910 C SILVA OCamp 47:05 + 18:15
11. Okarma Jacek 17P9800 C WKS żląsk Wroclaw 47:13 + 18:23
12. Rutka Jan (POL) 6DC9803 C SILVA OCamp 47:29 + 18:39
13. Horčička Vít 6DC9911 C SILVA OCamp 47:33 + 18:43
14. Šklíba Michal SRK9900 A SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou 49:13 + 20:23
15. Ivandjikov Boyan (BUL) 6DC0010 C SILVA OCamp 50:12 + 21:22
15. Besarab Eugeniusz (POL) 6DC9801 C SILVA OCamp 50:12 + 21:22
17. Bahat Ido (ISR) 6DC9805 C SILVA OCamp 50:27 + 21:37
18. Kahana Alon (ISR) 6DC9914 C SILVA OCamp 50:46 + 21:56
19. Mossakowski Wojciech(PO 6DC9802 C SILVA OCamp 51:02 + 22:12
20. Paukert Lukáš KUO9801 B KOB Ústí nad Orlicí 51:04 + 22:14
21. Caraça-V.B. Jorge (ESP) 6DC9921 C SILVA OCamp 51:26 + 22:36
22. Topór Michal 41P9801 C WKS Wawel Kraków 51:45 + 22:55
23. Lanes Rotem (ISR) 6DC9804 C SILVA OCamp 55:07 + 26:17
24. Fernández C. Pablo (ESP 6DC9817 C SILVA OCamp 55:39 + 26:49
25. Tesař Vojtěch AOP9900 B Přátelé orientačního běhu Opava 58:13 + 29:23
26. Nussbaum Eitam (ISR) 6DC9915 C SILVA OCamp 60:21 + 31:31
27. Alkaher Idan (ISR) 6DC9809 C SILVA OCamp 61:24 + 32:34
28. Sanz A. Carlos (ESP) 6DC9922 C SILVA OCamp 62:04 + 33:14
29. Regev Avraham (ISR) 6DC9810 C SILVA OCamp 63:03 + 34:13
30. Tsuker Matan 6DC9927 C SILVA OCamp 65:11 + 36:21
31. Herrero Gómez Abel (ESP 6DC9822 C SILVA OCamp 65:24 + 36:34
32. Loro Sansa Arnau (ESP) 6DC9925 C SILVA OCamp 80:29 + 51:39
33. Espinosa B. Andreu (ESP 6DC9918 C SILVA OCamp 81:57 + 53:07
34. Lillo C. Sergio (ESP) 6DC9919 C SILVA OCamp 82:06 + 53:16
35. Moran C. Sergio (ESP) 6DC9818 C SILVA OCamp 94:36 + 65:46
36. Pascua A. Pablo 6DC9815 C SILVA OCamp 106:47 + 77:57
Domínguez R.M. Jesús(ESP) 6DC9824 C SILVA OCamp DISK
Corral Suárez Miguel(ES 6DC9820 C SILVA OCamp DISK
Alkaher Bar (ISR) 6DC9807 C SILVA OCamp DISK
H16B
3.00 km, 125 m, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Cornejo G. Juan (ESP) 6DC9924 C SILVA OCamp 30:41
2. Florián Vojtěch ABM9901 B KOB Moira Brno 34:53 + 4:12
3. Ori Ziv (ISR) 6DC9930 C SILVA OCamp 39:08 + 8:27
4. Tortosa B. M. Ángel (ES 6DC9813 C SILVA OCamp 41:55 + 11:14
5. Tesler Shay (ISR) 6DC9929 C SILVA OCamp 46:10 + 15:29
6. Menendez P. A. A. (ESP) 6DC9816 C SILVA OCamp 48:47 + 18:06
7. Šnyrch Jakub ABM9906 B KOB Moira Brno 53:40 + 22:59
8. Šnyrch Tomáš ABM9919 B KOB Moira Brno 54:31 + 23:50
9. Müller Tomáš OTK9901 C OOB TJ Jiskra Otrokovice 58:56 + 28:15
10. Rusz Vratislav KUN9801 C TJ Sokol Kunvald 59:31 + 28:50
11. Rohlík Jan KVS9801 C SKOB Kobra Vsetín 60:06 + 29:25
12. Carrera Cuenca Iván (ESP) 6DC9823 C SILVA OCamp 67:08 + 36:27
13. Uhlíř Jakub 6DC9811 C SILVA OCamp 69:44 + 39:03
14. Sagy Niv (ISR) 6DC9928 C SILVA OCamp 70:57 + 40:16
15. Mazanec Jakub 6DC9812 C SILVA OCamp 111:19 + 80:38
Pelikán Lukáš MFP9800 C VŠSK MFF UK Praha DISK
Janečka Viktor 6DC9916 C SILVA OCamp DISK
H18A
4.50 km, 160 m, 18 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Wolf Filip TUR9701 A OOB TJ Turnov 37:02
2. Mašata Matěj PHK9601 A OK 99 Hradec Králové 37:57 + 0:55
3. Brandt B. Yoshua (ESP) 6DC9601 C SILVA OCamp 38:05 + 1:03
4. Glonek Jakub AOP9602 A Přátelé orientačního běhu Opava 39:26 + 2:24
5. Matuš Vojtěch VRB9606 A SK při gymnáziu OOB Vrbno p.P. 41:09 + 4:07
6. Baran Jan 41P9701 C WKS Wawel Kraków 43:18 + 6:16
7. Lázaro De Juan Diego(ES 6DC9604 C SILVA OCamp 43:53 + 6:51
8. Klabouch Martin LPU9615 B OK Lokomotiva Pardubice 46:25 + 9:23
9. Valášek Jiří KAM9700 A SK Kamenice 46:28 + 9:26
9. Sánchez D. Cosme (ESP) 6DC9603 C SILVA OCamp 46:28 + 9:26
11. Room Rimmo (EST) 6DC9607 C SILVA OCamp 48:50 + 11:48
12. Sedláček Ondřej HLV9732 A KČT - OB Holešov 49:46 + 12:44
13. Walach Ondřej TRI9601 B TJ TŽ Třinec 50:15 + 13:13
14. Acedo C. Albert (ESP) 6DC9705 C SILVA OCamp 50:48 + 13:46
15. Landovský Jakub PGP9601 B SK Praga 51:22 + 14:20
16. Peřinka Šimon BBM9700 B BETA URSUS Orienteering 52:40 + 15:38
17. Montero C. Elmar (ESP) 6DC9605 C SILVA OCamp 53:04 + 16:02
18. Becmer Damian 17P9700 C WKS żląsk Wroclaw 56:00 + 18:58
19. Jagomägi Vootele (EST) 6DC9608 C SILVA OCamp 56:17 + 19:15
20. Fidalgo C. Darío (ESP) 6DC9702 C SILVA OCamp 65:33 + 28:31
21. Alonso F. Enrique (ESP) 6DC9602 C SILVA OCamp 65:44 + 28:42
22. Pešek Martin LPM9602 C OK Lokomotiva Plzeň 68:35 + 31:33
23. Sova František LPM9702 B OK Lokomotiva Plzeň 69:04 + 32:02
24. Chvátal Štěpán UOL9600 C SK UP Olomouc 84:39 + 47:37
25. Kania Adam 41P9601 C WKS Wawel Kraków 97:40 + 60:38
26. Czasch Adam 7JC C Karlovická (J)elita 102:12 + 65:10
Satt Carmel 6DC9701 C SILVA OCamp DISK
Czasch Jan 7JC C Karlovická (J)elita DISK
Milvaques C. Luis (ESP) 6DC9706 C SILVA OCamp DISK
Wolowczyk Michal 28P9700 C UNTS Warszawa DISK
Čermák Adam PGP9701 B SK Praga DISK
Podmolík Josef TZL9701 A SKOB Zlín DISK
H18B
3.60 km, 150 m, 17 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Dvorský Petr SKM9601 B KOB Směr Kroměříž 37:27
2. Gutiérrez S. Jorge (ESP 6DC9606 C SILVA OCamp 46:36 + 9:09
3. Vosáhlo Jan SSU9701 C SK Severka Šumperk 70:50 + 33:23
H20
4.50 km, 180 m, 18 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 5347
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Sklenář Martin SBR9501 A SKOB Bruntál 36:52 5913
2. Garbacik Michal 41P9501 C WKS Wawel Kraków 38:06 + 1:14
3. Illner Vojtěch DKP9600 A Oddíl OB Kotlářka 39:41 + 2:49 5548
4. Prieto Del C. Álvaro (ESP 6DC0119 C SILVA OCamp 40:59 + 4:07
5. Uhlíř Marek PGP9405 B SK Praga 47:09 + 10:17 4579
6. Krajcar Ivo SKM9501 B KOB Směr Kroměříž 53:43 + 16:51 3728
7. López Ruiz Manuel (ESP) 6DC9501 C SILVA OCamp 54:20 + 17:28
8. Chmelař Martin ASU9505 A Magnus Orienteering 55:51 + 18:59 3451
H21E
5.60 km, 240 m, 23 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 9077
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Hubáček Michal LCE9301 E OOB TJ Slovan Luhačovice 39:51 9516
2. Chloupek Adam ZBM9300 E SK Žabovřesky Brno 42:48 + 2:57 8877
3. Nečas Jiří TZL9101 C SKOB Zlín 42:59 + 3:08 8837
4. Kubelka Tomáš LPU9307 R OK Lokomotiva Pardubice 43:05 + 3:14 8815
5. Podziński Rafal PHK9100 C OK 99 Hradec Králové 43:44 + 3:53 8674
6. Dutkowski Mikolaj DOB9200 C KOB Dobruška 44:48 + 4:57 8443
7. Hadač Filip AOP9301 E Přátelé orientačního běhu Opava 45:34 + 5:43 8277
8. Hanslian David LCE7835 R OOB TJ Slovan Luhačovice 46:10 + 6:19 8147
9. Kantor Ondřej TRI9103 C TJ TŽ Třinec 46:18 + 6:27 8118
10. Argaláš Michal TRI9301 C TJ TŽ Třinec 46:45 + 6:54 8021
11. Konotopetz Damian 1PC9000 C Coueurs de Bois 46:49 + 6:58
12. Čermák Jan LPU9301 C OK Lokomotiva Pardubice 48:53 + 9:02 7558
13. Bukovác Maroš 27S7600 C Farmaceut Bratislava 48:56 + 9:05
14. Jurczyk Tomasz 51P9400 C UKS Sparta Czyżowice 49:20 + 9:29
15. Gazda Viktor TRI9203 C TJ TŽ Třinec 49:32 + 9:41 7417
16. Kemp Eric 7VC9001 C Canadian Team 50:57 + 11:06
17. Otrusina Jiří JPV8201 C Oddíl OS SK Prostějov 51:02 + 11:11 7092
18. Melecký Martin AOP9001 C Přátelé orientačního běhu Opava 53:08 + 13:17 6637
19. Vlažný Jan LCE8901 C OOB TJ Slovan Luhačovice 54:27 + 14:36 6352
20. Grundmann Jan LPU9410 R OK Lokomotiva Pardubice 54:43 + 14:52 6294
21. Pachnik Wojciech STB9101 C TJ Stadion Nový Bor 55:55 + 16:04 6034
22. Waněk Adam LPU9505 A OK Lokomotiva Pardubice 56:00 + 16:09 6016
23. Valeš Jiří LPM9502 A OK Lokomotiva Plzeň 56:41 + 16:50 5868
24. Wolowczyk Krzysztof 28P9501 C UNTS Warszawa 59:44 + 19:53
25. Fiala Jan BBM7205 C BETA URSUS Orienteering 64:31 + 24:40 4170
26. Kondrát Martin PGP6501 C SK Praga 64:39 + 24:48 4141
27. Tomeš Jaroslav DKP8109 C Oddíl OB Kotlářka 65:41 + 25:50 3917
28. Svoboda Michael 8BC9900 C FWOC 65:53 + 26:02
29. Moskva Roman ZLH7501 C OOB TJ Zlaté Hory 68:06 + 28:15 3393
30. Marchuk Ilya 28P8700 C UNTS Warszawa 71:39 + 31:48
30. Skoupý Jan STE9411 A SK SKI-OB Šternberk 71:39 + 31:48 2624
32. Mak Raphael 35H9200 C Hong Kong Orienteering Club 94:39 + 54:48
33. Šamánek Petr ZVS6901 C TJ Zbrojovka Vsetín 115:40 + 75:49 0
Kočí Martin VBM8702 C VSK Mendelu Brno DISK 0
H21A
4.50 km, 190 m, 16 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 7717
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Pekárek Evžen TZL7007 C SKOB Zlín 35:30 7950
2. Fišer Jiří SLP8503 C OOB Slavia Praha 36:28 + 0:58 7747
3. Klech Richard VRB7201 C SK při gymnáziu OOB Vrbno p.P. 37:51 + 2:21 7455
4. Palát Petr ABM7415 C KOB Moira Brno 39:28 + 3:58 7114
5. Janovský Tomáš PGP6401 C SK Praga 40:58 + 5:28 6798
6. Podmolík Tomáš TZL6915 C SKOB Zlín 41:46 + 6:16 6629
7. Janků Marek STE7102 C SK SKI-OB Šternberk 43:42 + 8:12 6222
8. Kapal Tomáš KAM9402 C SK Kamenice 44:38 + 9:08 6025
9. Doucha Jiří SNA7105 C TJ START Náchod 45:43 + 10:13 5797
10. Stoszek Jakub AOP8300 C Přátelé orientačního běhu Opava 46:55 + 11:25 5544
11. Albl Miloslav LME7600 C SK Los Mělník 49:00 + 13:30 5104
12. Mazan Bartlomiej 17P0001 C WKS żląsk Wroclaw 50:05 + 14:35
13. Zikmund Zdeněk NPA6705 C SK LOB Nová Paka 50:19 + 14:49 4827
14. Macka Radek LCE8110 C OOB TJ Slovan Luhačovice 54:12 + 18:42 4008
15. Šrubař Michal MBM8606 C O-mikron 58:54 + 23:24 3017
16. Kolárik Tomáš TZL9302 C SKOB Zlín 61:35 + 26:05 2451
17. Čechlovský Jan CHA9300 C OK Chrastava 67:15 + 31:45 1257
Klaška Pavel DKP9301 C Oddíl OB Kotlářka DISK 0
H21B
4.00 km, 160 m, 17 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 5848
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Otruba Marek PLU7417 C TJ Sokol Plumlov 36:51 5893
2. Zitka Adam LPU8402 C OK Lokomotiva Pardubice 37:00 + 0:09 5869
3. Šilhavý Jakub LPM8500 C OK Lokomotiva Plzeň 37:33 + 0:42 5783
4. Binar Robert UOL7500 C SK UP Olomouc 39:35 + 2:44 5462
5. Kopecký David UOL7800 C SK UP Olomouc 41:15 + 4:24 5200
6. Holinka Matouš ZPV9222 C KOB ZPV Prostějov 42:19 + 5:28 5032
6. Ostřanský Filip ASU9243 C Magnus Orienteering 42:19 + 5:28 5032
8. Hájek Adam KAM9202 C SK Kamenice 42:27 + 5:36 5011
9. Mutina Jiří BFM9101 C SKOB Frýdek - Místek 42:40 + 5:49 4977
10. Sedlák Radek SRK7503 C SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou 44:44 + 7:53 4651
11. Popule Tomáš LPM8803 C OK Lokomotiva Plzeň 44:57 + 8:06 4617
12. Volkov Alexander 38S8000 C VZA Žilina 47:03 + 10:12
13. Dubec Pavel SCP8003 C OK Sparta Praha 47:51 + 11:00 4160
14. Frainsic Michal 44C C Neregistrovaní 48:34 + 11:43
15. Peterek Vít AOP8600 C Přátelé orientačního běhu Opava 50:02 + 13:11 3817
16. Haering Jan LME7500 C SK Los Mělník 50:15 + 13:24 3782
17. Mutina Václav BFM9301 C SKOB Frýdek - Místek 51:39 + 14:48 3562
18. Karel Štěpán NNN9041 C Neregistrovaní 52:07 + 15:16
19. Konůpka Petr BFM8902 C SKOB Frýdek - Místek 53:43 + 16:52
20. Culka Josef JHB8607 C TJ Jiskra Havlíčkův Brod 53:51 + 17:00 3215
21. Blaha Ondřej EKP7002 C VŠTJ Ekonom Praha 57:01 + 20:10 2717
22. Skyva Petr STE9307 C SK SKI-OB Šternberk 58:52 + 22:01 2425
23. Mokrý Pavel VLI7501 C Slavia Liberec orienteering 61:47 + 24:56 1966
24. Ticháček Jan AOP8000 C Přátelé orientačního běhu Opava 62:22 + 25:31 1874
25. Vonášek Adam LPM9101 C OK Lokomotiva Plzeň 62:36 + 25:45 1837
26. Kuča Petr SOP8606 C OOB TJ Slezan Opava 64:04 + 27:13 1606
27. Minarčík Tomáš KRN8102 C KOS TJ Lokomotiva Krnov 64:11 + 27:20 1588
Thiemel Jiří ASU8948 C Magnus Orienteering DISK 0
H35A
4.30 km, 150 m, 19 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Teodor Todorov 6DC7701 C SILVA OCamp 41:12
2. Svoboda Ondřej SHK7605 C TJ Slavia Hradec Králové 51:30 + 10:18
3. Toužil Karel SHK7602 C TJ Slavia Hradec Králové 53:23 + 12:11
4. Šklíba Jan SRK7501 C SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou 55:14 + 14:02
5. Slovák Miroslav SHK7704 C TJ Slavia Hradec Králové 60:48 + 19:36
6. Kos Michal SRK6802 C SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou 65:44 + 24:32
7. Kubisiak Marek 74P7401 C SSRS 67:05 + 25:53
8. Sabou Gabriel 18R8001 C UNEFS Bucuresti Club 76:10 + 34:58
9. Pavlík Radek ASU6849 C Magnus Orienteering 76:17 + 35:05
10. Žitný Tomáš SMB6401 C SKOB Sig-Mat Mladá Boleslav 83:50 + 42:38
11. Serocki Wojciech 77P7501 C UMKS Kwidzyn 87:32 + 46:20
12. Cienciala Petr TRI7600 C TJ TŽ Třinec 97:18 + 56:06
Smékal David UOL7503 C SK UP Olomouc DISK
H35B
3.10 km, 145 m, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Stibor Zbyněk KAR7601 C SK Karlovice 39:17
2. Žebrák Zbyněk LOV7101 C lepus.cz 44:52 + 5:35
3. Mulíček Ondřej ABM7405 C KOB Moira Brno 45:30 + 6:13
4. Válka Jan SOP7811 C OOB TJ Slezan Opava 48:31 + 9:14
5. Soviš Ivo SBR7101 C SKOB Bruntál 51:01 + 11:44
6. Sixta Martin MOV7601 C SKOB Ostrava 70:24 + 31:07
H40A
4.10 km, 145 m, 18 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Chupek Jozef VZA7100 C Slávia ŽU Žilina 33:48
2. Dvořáček Petr TBM7013 C KOS TJ Tesla Brno 36:59 + 3:11
3. Sobczyński Kalikst 17P7100 C WKS żląsk Wroclaw 37:36 + 3:48
4. Drbal Jan PGP7101 C SK Praga 37:52 + 4:04
5. Sokolář Zdeněk SNA7201 C TJ START Náchod 38:09 + 4:21
6. Horký Jan UOL7100 C SK UP Olomouc 38:10 + 4:22
7. Kaplan Jan LPU6401 C OK Lokomotiva Pardubice 40:41 + 6:53
8. Biederman Pawel 41P7101 C WKS Wawel Kraków 43:22 + 9:34
9. Bolehovský Pavel EKP7103 C VŠTJ Ekonom Praha 44:07 + 10:19
10. Postulka Karel VZA7101 C Slávia ŽU Žilina 46:46 + 12:58
11. Cherniavsky Sergey 19U7201 C SRC Peleng 49:27 + 15:39
12. Staszak Artur 28P7001 C UNTS Warszawa 52:17 + 18:29
13. Michalík Petr XBM7117 C PELLŽS MTBO TEAM 60:03 + 26:15
14. Bejvl Jakub LME7100 C SK Los Mělník 62:19 + 28:31
15. Beneš Jan SJH7001 C SJH Jindřichův Hradec 63:45 + 29:57
Sedlak Krystian 23P1400 C OK!Sport DISK
Chvátil Jiří PHK7200 C OK 99 Hradec Králové DISK
H40B
3.00 km, 140 m, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Linhart Aleš VIV7200 C GIGANT Orienteering 27:20
2. Müller Libor OTK7201 C OOB TJ Jiskra Otrokovice 30:22 + 3:02
3. Kunz Martin BBM7101 C BETA URSUS Orienteering 30:46 + 3:26
4. Kašpar Jaroslav SSU7004 C SK Severka Šumperk 31:57 + 4:37
5. Jirous Jiří TAP7201 C KOB TRETRA Praha 36:54 + 9:34
6. Furucz Ján 27S7200 C Farmaceut Bratislava 43:52 + 16:32
7. Rusz Roman KUN7201 C TJ Sokol Kunvald 44:50 + 17:30
8. Kurečka Robert ABM7210 C KOB Moira Brno 45:26 + 18:06
9. Cveček Martin SSU7400 C SK Severka Šumperk 46:05 + 18:45
10. Vavřík René LOV7000 C lepus.cz 56:10 + 28:50
11. Zentrich David OTK7101 C OOB TJ Jiskra Otrokovice 61:40 + 34:20
H45A
3.80 km, 140 m, 17 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Hrouda Petr VBM6900 C VSK Mendelu Brno 39:06
2. Bartczak Jaroslaw 39P6800 C UMKS Orkan Ostróda 40:59 + 1:53
3. Barcík Peter AOP6601 C Přátelé orientačního běhu Opava 42:29 + 3:23
4. Klaška Pavel DKP6500 C Oddíl OB Kotlářka 44:01 + 4:55
5. Pachnik Dariusz STB6901 C TJ Stadion Nový Bor 45:12 + 6:06
6. Adámek Libor ABM6707 C KOB Moira Brno 46:24 + 7:18
7. Mutinský Viktor KUO6501 C KOB Ústí nad Orlicí 50:01 + 10:55
8. Tichý Martin TJH6401 C TJ OK Tolar Jindřichův Hradec 51:13 + 12:07
9. Sklenář Josef SBR6601 C SKOB Bruntál 52:55 + 13:49
10. Ženčák Jaroslav 47C6100 C ASPV OA Šumperk 59:53 + 20:47
11. Pernica Jiří UOL6501 C SK UP Olomouc 61:20 + 22:14
12. Aster Vladimír SLA6500 C SKOB Slaný 88:03 + 48:57
13. Svoboda Robert 8BC6500 C FWOC 103:19 + 64:13
H45B
3.30 km, 135 m, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Šritr Martin TUV6802 C SOK TJ Turnov 36:35
2. Hlava Miroslav KON6515 C KOB Konice 41:55 + 5:20
3. Holec Honza MOV6701 C SKOB Ostrava 43:24 + 6:49
4. Nordvik Bjorn 27N6500 C Kolbotn&Skimt OL 45:07 + 8:32
5. Kalousek Jiří DKP6901 C Oddíl OB Kotlářka 46:07 + 9:32
6. Vývoda Zdeněk MOV6702 C SKOB Ostrava 51:28 + 14:53
7. Prieto Jose Manuel 14E0001 C Colmenar 60:27 + 23:52
8. Kantor Roman TRI6501 C TJ TŽ Třinec 65:33 + 28:58
9. Rohlík Petr KVS6402 C SKOB Kobra Vsetín 68:29 + 31:54
H50A
3.30 km, 135 m, 16 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Dyzio Wlodzimierz 41P6101 C WKS Wawel Kraków 42:30
2. Hirš Libor VBM6000 C VSK Mendelu Brno 43:24 + 0:54
3. Řeháček Petr SBR6302 C SKOB Bruntál 45:08 + 2:38
4. Geraschenko Valerij 19U6201 C SRC Peleng 45:31 + 3:01
5. Kavka Jiří SCP5900 C OK Sparta Praha 47:35 + 5:05
6. Forst Libor MFP6301 C VŠSK MFF UK Praha 48:16 + 5:46
7. Kolář Rudolf SBR6300 C SKOB Bruntál 54:24 + 11:54
8. Hošek Ladislav SCP6001 C OK Sparta Praha 59:01 + 16:31
9. Tihon Jaroslav TAP6102 C KOB TRETRA Praha 62:56 + 20:26
10. Zebrowski Dariusz 36P6300 C OK!Sport Warszawa 64:16 + 21:46
11. Hlaváček Lubomír PHK6401 C OK 99 Hradec Králové 64:41 + 22:11
12. Tommervold Trond Ivar 29N6301 C Hamar ok 65:08 + 22:38
13. Buriánek Jaromír SCP4700 C OK Sparta Praha 65:29 + 22:59
14. Bass Julian 17G6301 C Harlequins Orienteering Club 65:47 + 23:17
H50B
2.70 km, 130 m, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Tóth Károly 38H6101 C OL Club Balatonalmádi 31:42
2. Lux Zdeněk KUN6201 C TJ Sokol Kunvald 43:03 + 11:21
3. Záveský Richard CET6301 C TJ Loko Česká Třebová 59:26 + 27:44
4. Chládek Josef ZAM5901 C OB T.J. Sokol Žamberk 60:30 + 28:48
5. Hyjek Adam 47P6100 C LUKS Azymek Zdzieszowice 81:04 + 49:22
H55A
3.20 km, 130 m, 16 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Zeman Jaroslav CHT5901 C OOB SK Chrast 37:40
2. Kaška Rudolf CHA5500 C OK Chrastava 42:10 + 4:30
3. Gurka Jiří TUV4601 C SOK TJ Turnov 43:22 + 5:42
4. Konopáč Jiří TUR5803 C OOB TJ Turnov 43:48 + 6:08
5. Poopuu Paul 13E0001 C OK JOKA 44:04 + 6:24
6. Michalec Jan MLA5701 C MLOK Mariánské Lázně 45:19 + 7:39
7. Fiala Zdeněk TAP5501 C KOB TRETRA Praha 51:03 + 13:23
8. Beneš Josef SJC5801 C TJ Sportcentrum Jičín 53:09 + 15:29
9. Doležal Miroslav PGP5501 C SK Praga 55:15 + 17:35
10. Kraus Ota TJP5700 C TJ Sokol Troja 61:12 + 23:32
11. Špičák Aleš DKP5500 C Oddíl OB Kotlářka 64:20 + 26:40
12. Olbrycht Janusz 73P5500 C OLBnO 64:28 + 26:48
13. Višňa Milan OOL5904 C SK Haná orienteering 65:55 + 28:15
14. Böhm Karel TJN5101 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 67:19 + 29:39
15. Sukeník Mojmír KRN5202 C KOS TJ Lokomotiva Krnov 71:47 + 34:07
16. Sypula Slawomir 28P0001 C UNTS Warszawa 124:48 + 87:08
H55B
2.50 km, 125 m, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Mutina Vlastimil BFM5701 C SKOB Frýdek - Místek 45:35
2. Pilc Oldřich ZPV5100 C KOB ZPV Prostějov 55:21 + 9:46
3. Grivalský Michal PGP5900 C SK Praga 66:32 + 20:57
H60A
2.80 km, 120 m, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Hořínek Jaroslav VSP5000 C USK Praha 37:26
2. Hickethier Manfred VLI5201 C Slavia Liberec orienteering 38:26 + 1:00
3. Šroler Zdeněk KUN5201 C TJ Sokol Kunvald 40:50 + 3:24
4. Babický Tomáš DLT5001 C KrOB Rozmarýn Litoměřice 47:52 + 10:26
5. Juřeník Josef MOV5201 C SKOB Ostrava 48:09 + 10:43
6. Langr Stanislav SNA5403 C TJ START Náchod 48:35 + 11:09
7. Čípa Jiří CET5002 C TJ Loko Česká Třebová 51:27 + 14:01
8. Krmášek Bohdan AOP5301 C Přátelé orientačního běhu Opava 52:59 + 15:33
9. Jelínek Vít TZL5102 C SKOB Zlín 58:02 + 20:36
10. Denemarek Oldřich BBM5100 C BETA URSUS Orienteering 69:09 + 31:43
11. Hamáček Bohuslav LBE5000 C TJ Lokomotiva Beroun 80:57 + 43:31
12. Sláma Dušan TBM4730 C KOS TJ Tesla Brno 129:03 + 91:37
H60B
2.40 km, 115 m, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Stárek Jiří SRK5002 C SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou 31:37
2. Pospíšil Karel KAR5001 C SK Karlovice 37:37 + 6:00
3. Zeman Ludvík BFM5301 C SKOB Frýdek - Místek 43:35 + 11:58
H65A
2.60 km, 110 m, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Pospíšil Jaromír PZR4417 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 40:13
2. Horký Jan UOL4600 C SK UP Olomouc 47:29 + 7:16
3. Sokolář Zdeněk SNA4501 C TJ START Náchod 49:09 + 8:56
4. Švadlena Jiří CHC4601 C K.O.B. Choceň 49:24 + 9:11
5. Hrobař Rudolf SRK4702 C SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou 55:02 + 14:49
6. Dvořák Vlastimil BOV4901 C TJ Baník Ostrava OKD 64:49 + 24:36
7. Nejezchleba Jiří KAS4600 C KOB Kamenický Šenov 71:50 + 31:37
H65B
2.30 km, 100 m, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kříž Pavel PZR4800 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 41:04
2. Soviš Ivan SBR4601 C SKOB Bruntál 65:26 + 24:22
Rakovec Miloš SCP4500 C OK Sparta Praha DISK
H70
2.20 km, 90 m, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Novotný František PUL4200 C OOB USK Slavie Ústí n.L. 35:33
2. Gřunděl Ivan SJH4201 C SJH Jindřichův Hradec 36:25 + 0:52
3. Havlík Jaroslav SJC3601 C TJ Sportcentrum Jičín 36:39 + 1:06
4. Dufek Jan TBM4231 C KOS TJ Tesla Brno 39:06 + 3:33
5. Ostřanský Josef SSU4302 C SK Severka Šumperk 39:58 + 4:25
6. Diener Herbert MOV4101 C SKOB Ostrava 68:45 + 33:12
H75
1.90 km, 80 m, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Attl Vladimír PGP3800 C SK Praga 42:59
2. Novotný Petr PHK3802 C OK 99 Hradec Králové 46:57 + 3:58
TK
2.20 km, 70 m, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Ludka Zbyněk 6DC1104 C SILVA OCamp 15:10
2. Starouš Fátor 6DC1107 C SILVA OCamp 17:18 + 2:08
3. Vyoral Jan VIC7615 C OB Vizovice 18:17 + 3:07
4. Janeček Jirka 6DC1103 C SILVA OCamp 20:21 + 5:11
5. Tomášek Jiřan 6DC1108 C SILVA OCamp 20:34 + 5:24
6. Proboszová Zuzana 6DC1105 C SILVA OCamp 23:58 + 8:48
7. Bialožyt Miroslav 6DC1101 C SILVA OCamp 24:19 + 9:09
8. Černohous Petr 6DC1102 C SILVA OCamp 26:02 + 10:52
9. Horký Jan UOL C SK UP Olomouc 26:41 + 11:31
10. Trojek Jakub 6DC1109 C SILVA OCamp 28:20 + 13:10
11. Strnadlova Zdena NER C 28:22 + 13:12
12. Stauch Michal 3LC7300 C Lipence 32:28 + 17:18
13. Room Margit 6DC1117 C SILVA OCamp 33:13 + 18:03
14. Ofer Avital 6DC1112 C SILVA OCamp 35:41 + 20:31
15. Stauchová Iva 3LC7450 C Lipence 35:57 + 20:47
16. Kunz Jiří BBM9801 C BETA URSUS Orienteering 36:35 + 21:25
17. Raúl Cánovas 6DC1115 C SILVA OCamp 40:00 + 24:50
18. Mlcakova Marketa AOP C Přátelé orientačního běhu Opava 40:18 + 25:08
19. Vítová Markéta EKP8454 C VŠTJ Ekonom Praha 41:01 + 25:51
20. Šauman Petr ODR6100 C SKOB Odry 42:24 + 27:14
21. Sovišová Eva SBR5251 C SKOB Bruntál 46:24 + 31:14
22. Popkova Klara NER C 47:43 + 32:33
23. Kosť Pavel KVP8001 C Orientační oddíl SKV Praha 49:18 + 34:08
24. Talafant Dan SKM C KOB Směr Kroměříž 50:24 + 35:14
25. Hudeček Jaroslav KTA6501 C SK Kotnov Tábor 51:01 + 35:51
26. Smékalová Jana UOL7850 C SK UP Olomouc 51:15 + 36:05
27. Jeřábková Zuzana UOL9453 C SK UP Olomouc 52:04 + 36:54
28. Vébrová Šárka HAV7050 C SKOB Baník Havířov 52:53 + 37:43
29. Christovova Marie NER C 55:45 + 40:35
30. Zaoral Jan KAR C SK Karlovice 60:12 + 45:02
31. Ricardo Iniguez 6DC1114 C SILVA OCamp 62:13 + 47:03
32. Vývodová Zuzana MOV6952 C SKOB Ostrava 62:31 + 47:21
33. Slavíčková Katka 6DC1106 C SILVA OCamp 62:45 + 47:35
34. Vavříková Iveta 6YC7450 C Neregistrovaní 68:54 + 53:44
35. Říhová Pavlína KRN9999 C KOS TJ Lokomotiva Krnov 70:28 + 55:18
36. Granum Helsvig Marianne 28N6850 C Nydalens SK 72:23 + 57:13
37. Novotná Barbora LCE8252 C OOB TJ Slovan Luhačovice 72:31 + 57:21
38. Lacigová Marie VSP0050 C USK Praha 73:01 + 57:51
39. Vaculová Jana 6DC1110 C SILVA OCamp 75:46 + 60:36
40. Králová Ivana ODR7450 C SKOB Odry 82:30 + 67:20
41. Said Mahmoud UOL6900 C SK UP Olomouc 109:33 + 94:23
Syrovy Lukas 44C C Neregistrovaní DISK
Meir Anat 6DC1113 C SILVA OCamp DISK
Stanka Kyuchukova 6DC1111 C SILVA OCamp DISK
Capil Vojta NNN8890 C Neregistrovaní DISK
TL
3.00 km, 120 m, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Gornicka Antonowicz Anna 6DC1133 C SILVA OCamp 29:52
2. Navrátil Tomáš 6DC1121 C SILVA OCamp 31:28 + 1:36
3. Zdráhal Tomáš 6DC1125 C SILVA OCamp 31:40 + 1:48
4. Hladík Ladislav 6DC1118 C SILVA OCamp 32:24 + 2:32
5. Yakir Goldner 6DC1127 C SILVA OCamp 33:26 + 3:34
6. Soldán Vladimír 6DC1124 C SILVA OCamp 38:02 + 8:10
7. Rozkošný Karel EKP7900 C VŠTJ Ekonom Praha 38:18 + 8:26
8. Vébr Radek HAV7103 C SKOB Baník Havířov 39:34 + 9:42
9. Antonio Hernández 6DC1130 C SILVA OCamp 40:16 + 10:24
10. Kašparová Iva 6DC1119 C SILVA OCamp 41:07 + 11:15
11. Novotný Tomáš 6DC1122 C SILVA OCamp 41:47 + 11:55
12. Otrusina Jan ABM9210 C KOB Moira Brno 42:09 + 12:17
13. Skyvová Kryšpína 6DC1123 C SILVA OCamp 42:45 + 12:53
14. Rozkošná Taťána EKP8155 C VŠTJ Ekonom Praha 43:26 + 13:34
15. Oscar Hernaiz 6DC1128 C SILVA OCamp 43:30 + 13:38
16. Oded Verbin 6DC1126 C SILVA OCamp 44:06 + 14:14
17. Jonay Pérez 6DC1129 C SILVA OCamp 44:24 + 14:32
18. Binarová Jitka UOL7751 C SK UP Olomouc 44:43 + 14:51
19. Král Jiří ODR7300 C SKOB Odry 51:04 + 21:12
20. Kašparová Zuzka 6DC1120 C SILVA OCamp 51:28 + 21:36
21. Grundmannová Hana LTU9251 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 53:03 + 23:11
21. Jerzy Antonowicz 6DC1132 C SILVA OCamp 53:03 + 23:11
23. Košek Ladislav LLI5903 C TJ Loko Liberec 53:17 + 23:25
24. Laciga Zdeněk VSP5200 C USK Praha 55:00 + 25:08
25. Schejbalova Karina NNN C Neregistrovaní 55:15 + 25:23
26. Schejbal Petr NNN C Neregistrovaní 57:32 + 27:40
27. Wieszaczewski Jacek 21P C Orientop Wroclaw 58:52 + 29:00
28. Schejbal Vladimir NNN C Neregistrovaní 64:31 + 34:39
29. Králová Kateřina ODR9052 C SKOB Odry 68:38 + 38:46
30. Vít David EKP7200 C VŠTJ Ekonom Praha 68:59 + 39:07
31. Šoupa Karel LPM6900 C OK Lokomotiva Plzeň 69:01 + 39:09
32. Holubová Eva SBR8051 C SKOB Bruntál 75:53 + 46:01
33. Stříteský Tomáš ZVS7401 C TJ Zbrojovka Vsetín 76:47 + 46:55
34. Kautsky Jiri NNN C Neregistrovaní 82:20 + 52:28
35. Vejtasova Kristyna 7JC C Karlovická (J)elita 84:42 + 54:50
36. Gřešková Jana NNN8888 C Neregistrovaní 86:01 + 56:09
37. Gallo Marek AOP7545 C Přátelé orientačního běhu Opava 87:21 + 57:29
38. Schejbalova Kristina NNN C Neregistrovaní 89:16 + 59:24
39. Czaschova Emilie 7JC C Karlovická (J)elita 89:47 + 59:55
40. Holub Pavel NER C 93:18 + 63:26
41. Hulova Petra 7JC C Karlovická (J)elita 100:43 + 70:51
Peňázová Hana VRB7878 C SK při gymnáziu OOB Vrbno p.P. DISK
Macková Petra LCE8560 C OOB TJ Slovan Luhačovice DISK
Hanuš Jaroslav NNN0099 C Neregistrovaní DISK