Výsledky závodu: Velikonoce ve skalách/Prague Easter E3

Datum:
05.04.2015
Místo konání:
Chlum
Pořadatel:
DKP - Oddíl OB Kotlářka
Mapa:
Šedina
Ředitel závodu:
Procházka Zdenko - R1
Hlavní rozhodčí:
Rambová Kamila - R2
Stavitel tratí:
Karochová Simona - R3
Protokol:
Závod proběhl bez závad. /No problems during this stage.
Kategorie:
B3     B5     D10L     D10     D12     D14     D16     D18     D20     D21E     D21A     D21B     D35A     D35B     D40A     D40B     D45A     D45B     D50     D55     D60     D65     D70     H10L     H10     H12     H14     H16     H18     H20     H21E     H21A     H21B     H35A     H35B     H40A     H40B     H45A     H45B     H50A     H50B     H55     H60     H65     H70     H75     H80     HDR     P     T3     T6    
B3
2.90 km, 8 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Scheuermann Katrin 19D7050 SSV Planeta Radebeul 41:25
2. Melicharová Barbora LLI7252 TJ Loko Liberec 42:39 + 1:14
3. Hlavacikova Erika 17S1452 Ekonom Banska Bystrica 48:25 + 7:00
4. Vorácková Eliska NNN Neregistrovaní 49:04 + 7:39
B5
4.00 km, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Gläser Kay-Olaf 23D0005 ESV Lok Berlin-Schöneweide 85:52
D10L
2.20 km, 5 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Straková Denisa SLA0750 SKOB Slaný 33:44
2. Dobiásová Anna ROU0550 SKOB Roudnice nad Labem 36:55 + 3:11
3. Pokorná Nela PGP SK Praga 37:18 + 3:34
4. Milotová Barbora KAM0753 SK Kamenice 53:53 + 20:09
Lostáková Ela LTP0951 OOB TJ Lokomotiva Teplice DISK
Lostáková Sára LTP0650 OOB TJ Lokomotiva Teplice DISK
D10
2.30 km, 5 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kollenbach Louisa 38D0550 Ski-Club Helsa 26:52
2. Kubecová Magdalena STB0550 TJ Stadion Nový Bor 29:45 + 2:53
3. Mellanová Judita TUV0559 SOK TJ Turnov 30:41 + 3:49
4. Jirkovská Magdaléna SLA0550 SKOB Slaný 31:01 + 4:09
5. Neumann Johanna 31D0550 SV Lengefeld 34:31 + 7:39
6. Hájková Tereza TUV0558 SOK TJ Turnov 34:55 + 8:03
7. Zemková Pavlína SLA0551 SKOB Slaný 44:45 + 17:53
8. Benesová Michaela SJH0651 SJH Jindřichův Hradec 74:15 + 47:23
9. Vlasímská Bára SKV0651 TJ Slovan Karlovy Vary 74:42 + 47:50
D12
2.50 km, 7 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Martanová Lea VLI0555 Slavia Liberec orienteering 25:57
2. Poborská Eliska EKP0355 VŠTJ Ekonom Praha 26:16 + 0:19
3. Tichá Dorotea DKP0351 Oddíl OB Kotlářka 26:42 + 0:45
4. Nedvídková Katka RUM0451 ZOOB Rumburk 31:51 + 5:54
5. Krempinska Julia 66P0013 UKS Azymut Pabianice 32:48 + 6:51
6. Podrábská Alzbeta VLI0451 Slavia Liberec orienteering 33:58 + 8:01
7. Marková Hana LLI0450 TJ Loko Liberec 44:52 + 18:55
8. Sestáková Marie VLI0452 Slavia Liberec orienteering 46:29 + 20:32
9. Bartosová Marie MLA0451 MLOK Mariánské Lázně 46:50 + 20:53
10. Jirkovská Katerina SLA0350 SKOB Slaný 48:00 + 22:03
11. Neumann Lena 31D0350 SV Lengefeld 51:28 + 25:31
12. Brozková Tereza KUO0451 KOB Ústí nad Orlicí 54:05 + 28:08
13. Pokorná Linda PGP0350 SK Praga 58:35 + 32:38
14. Synková Barbora DOK0450 OK Doksy 73:22 + 47:25
15. Dobiásová Jitka ROU0350 SKOB Roudnice nad Labem 76:19 + 50:22
D14
2.90 km, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Holmgard Nora 95S0002 Kils ok 29:28
2. Aegler Nora 95X0010 Eastern Switzerland Junior Team 30:54 + 1:26
3. Martanová Elin VLI0252 Slavia Liberec orienteering 32:26 + 2:58
4. Bejvlová Karolína LME0250 SK Los Mělník 32:44 + 3:16
5. Larsson Ida 65S0250 Västerås SOK 36:50 + 7:22
6. Masatová Eliska PHK0251 OK 99 Hradec Králové 38:11 + 8:43
7. Kalousková Marie DKP0151 Oddíl OB Kotlářka 38:48 + 9:20
8. Leonhardt Charlotte 85D0150 LV Berlin 39:06 + 9:38
9. Golová Tereza VIC0162 OB Vizovice 39:09 + 9:41
10. Miklusová Tamara 47S0250 Rapid Bratislava 39:20 + 9:52
11. Smelíková Dorota 47S0251 Rapid Bratislava 40:35 + 11:07
12. Radová Lucie DKP0251 Oddíl OB Kotlářka 43:29 + 14:01
13. Jirkovská Michaela SLA0150 SKOB Slaný 43:36 + 14:08
14. Geislerová Aneta DKL0151 KOB Kladno 43:55 + 14:27
15. Moberg Nicolina 99S0001 OK Tyr 44:07 + 14:39
16. Kasparová Barbora SLA0251 SKOB Slaný 44:28 + 15:00
17. Cerná Katerina MLA0251 MLOK Mariánské Lázně 44:50 + 15:22
18. Linková Lucie TUR0251 OOB TJ Turnov 44:54 + 15:26
19. Susek Julia 23P0150 OK!Sport 45:53 + 16:25
20. Brozková Lucie KUO0151 KOB Ústí nad Orlicí 45:57 + 16:29
21. Hornychová Karolína TJN0254 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 47:44 + 18:16
22. Sritrová Lenka TUV0252 SOK TJ Turnov 48:00 + 18:32
23. Jung Angelina 95X0009 Eastern Switzerland Junior Team 48:16 + 18:48
24. Podrábská Marie VLI0251 Slavia Liberec orienteering 49:07 + 19:39
25. Kustková Barbora VIC0259 OB Vizovice 73:42 + 44:14
26. Prösl Emily 59D0001 OLA TSV Deggendorf 91:36 + 62:08
D16
3.60 km, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Sieglová Eliska PGP9954 SK Praga 34:51
2. Królik Kinga 35P0007 Polish Junior Team 36:39 + 1:48
3. Morawska Zuzanna 35P0001 Polish Junior Team 37:43 + 2:52
4. Deininger Eliane 95X0007 Eastern Switzerland Junior Team 37:52 + 3:01
5. Holmgard Elsa 95S0001 Kils ok 44:29 + 9:38
6. Voltrová Alena ROZ9951 OK Roztoky 44:39 + 9:48
7. Vogel Silja 95X0006 Eastern Switzerland Junior Team 44:46 + 9:55
8. Vogel Joela 95X0005 Eastern Switzerland Junior Team 45:45 + 10:54
9. Opálková Martina BBM0050 BETA URSUS Orienteering 45:57 + 11:06
10. Bruková Magda TRI0054 TJ TŽ Třinec 47:25 + 12:34
11. Hansen Emma 93S0012 Avesta OK 48:53 + 14:02
12. Mellerdal Amanda 95S0006 Kils ok 49:31 + 14:40
13. Kolárová Johana PGP9952 SK Praga 52:12 + 17:21
14. Hrabánková Zuzana PGP9950 SK Praga 53:20 + 18:29
15. Straková Veronika SLA0051 SKOB Slaný 55:33 + 20:42
16. Lugne Linn 95S0012 Kils ok 56:09 + 21:18
17. Spirig Sina 95X0008 Eastern Switzerland Junior Team 59:13 + 24:22
18. Miklusová Tereza 47S9950 Rapid Bratislava 60:25 + 25:34
19. Skarková Katerina PGP9955 SK Praga 64:24 + 29:33
20. Bouchalová Justyna 96X0002 Czech ARDF Team 66:59 + 32:08
21. Pelikánová Mása MFP0050 VŠSK MFF UK Praha 67:30 + 32:39
22. Sobotková Anna PGP0050 SK Praga 67:45 + 32:54
23. Adorjan Luca Eszter 46D0001 Berliner TSC 69:48 + 34:57
24. Kyselová Nela ROU9951 SKOB Roudnice nad Labem 70:29 + 35:38
25. Kubald Marie 85D0050 LV Berlin 72:33 + 37:42
26. Pejsková Eva JHB9953 TJ Jiskra Havlíčkův Brod 85:00 + 50:09
27. Míchalová Sárka KPY0050 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 86:46 + 51:55
28. Nováková Markéta KUO0099 KOB Ústí nad Orlicí 87:01 + 52:10
29. Chmelarová Anna 96X0001 Czech ARDF Team 87:48 + 52:57
30. Lisková Hana KPY9951 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 88:03 + 53:12
D18
4.60 km, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Wanczyk Zuzanna 35P0008 Polish Junior Team 49:37
2. Mürner Marcia 95X0004 Eastern Switzerland Junior Team 51:05 + 1:28
3. Veljaciková Hana PGP9756 SK Praga 55:53 + 6:16
4. Janovská Katerina PGP9850 SK Praga 57:19 + 7:42
5. Künzi Vera 95X0003 Eastern Switzerland Junior Team 60:41 + 11:04
6. Kostrzewska Justyna 35P0004 Polish Junior Team 63:03 + 13:26
7. Kustková Daniela VIC9898 OB Vizovice 63:14 + 13:37
8. Poloprutská Klára VLI9750 Slavia Liberec orienteering 65:06 + 15:29
9. Bzatková Katerina 96X0004 Czech ARDF Team 68:56 + 19:19
10. Pilcová Sabina JPV9898 Oddíl OS SK Prostějov 72:43 + 23:06
11. Matousková Barbora 96X0003 Czech ARDF Team 72:53 + 23:16
12. Widmer Valerie 95X0002 Eastern Switzerland Junior Team 73:07 + 23:30
13. Balcarová Barbora LLI9751 TJ Loko Liberec 77:23 + 27:46
14. Voltrová Hana ROZ9752 OK Roztoky 80:23 + 30:46
D20
5.10 km, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Svensson Andrea 26S0001 OK Tisaren 47:08
2. Morawska Maja 35P0005 Polish Junior Team 48:45 + 1:37
3. Imhof Lena 95X0001 Eastern Switzerland Junior Team 51:22 + 4:14
4. Hirsová Gabriela ZBM9651 SK Žabovřesky Brno 54:04 + 6:56
5. Hrabánková Klára PGP9654 SK Praga 69:26 + 22:18
6. Straube Elly 31D9650 SV Lengefeld 76:41 + 29:33
7. Kusber Laura 88D0004 OK Mark Brandenburg 103:22 + 56:14
D21E
7.30 km, 19 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Hokholt Linn 31N9050 NTNUI 65:44
2. Miettinen Tiia 36F9150 MS Parma 70:39 + 4:55
3. Gregorová Kamila CTB8151 SK OB Chotěboř 73:20 + 7:36
4. Mullis Katerina PGP7756 SK Praga 77:41 + 11:57
5. Lehárová Alzbeta LPU9456 OK Lokomotiva Pardubice 78:35 + 12:51
6. Straube Hanka 31D7350 SV Lengefeld 80:27 + 14:43
7. Górska Kinga 39P8950 UMKS Orkan Ostróda 81:26 + 15:42
8. Tichá Tereza SJH9452 SJH Jindřichův Hradec 82:39 + 16:55
9. Pulkkinen Jaana 31F8650 Finland - non registered 83:18 + 17:34
10. Dragowska Maria TUR9555 OOB TJ Turnov 84:15 + 18:31
11. Pabich Maria 66P0001 UKS Azymut Pabianice 85:02 + 19:18
12. Jelínková Zora PGP8851 SK Praga 88:43 + 22:59
13. Cermáková Kristyna PGP9154 SK Praga 90:07 + 24:23
14. Kraemer Jitka 18D8750 Post SV Dresden 96:23 + 30:39
15. Jelínková Sárka PGP9153 SK Praga 100:25 + 34:41
16. Daehli Marianne 31N8950 NTNUI 106:01 + 40:17
17. Rogstad Katharina 31N9250 NTNUI 122:51 + 57:07
18. Rickmeyer Tina 71D8650 TU Dresden 123:02 + 57:18
Fjeldbo Kristine 31N9251 NTNUI DISK
D21A
5.90 km, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Heidi Stokseth 16N0002 Halden SK 66:57
2. Hrobarová Lenka TJN7754 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 72:01 + 5:04
3. Czajka Iza 23P8250 OK!Sport 73:05 + 6:08
4. Smolková Katerina PGP8852 SK Praga 74:37 + 7:40
5. Tihonová Martina PHK8651 OK 99 Hradec Králové 78:56 + 11:59
6. Wysocka Malwina 23P8500 OK!Sport 79:23 + 12:26
7. Choutková Magdaléna SOB8851 SOBSA 80:35 + 13:38
8. Sukeníková Zuzana KRN8353 KOS TJ Lokomotiva Krnov 80:58 + 14:01
9. Volfová Julie VLI8051 Slavia Liberec orienteering 81:14 + 14:17
10. Peterová Alena DOB8953 KOB Dobruška 84:51 + 17:54
11. Kocinska Agnieszka 39P8750 UMKS Orkan Ostróda 84:55 + 17:58
11. Vildmonová Pavla PGP7454 SK Praga 84:55 + 17:58
13. Kopcová Michaela KRN8456 KOS TJ Lokomotiva Krnov 86:04 + 19:07
14. Janovská Petra PGP7355 SK Praga 87:16 + 20:19
15. Miskiewicz Martyna 23P8950 OK!Sport 91:35 + 24:38
16. Bozdechová Lenka PGP8254 SK Praga 97:02 + 30:05
17. Graumann Friederike 23D0001 ESV Lok Berlin-Schöneweide 103:01 + 36:04
18. Mesiarkinová Kamila MBM8282 O-mikron 105:59 + 39:02
19. Fencíková Vladislava JHB6553 TJ Jiskra Havlíčkův Brod 106:08 + 39:11
20. Trojecka Marta 45P8350 KU AZS WAT Warszawa 108:18 + 41:21
Haltof Ewa VRB9499 SK při gymnáziu OOB Vrbno p.P. DISK
D21B
4.70 km, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Wassmer Stefanie 12D0002 OLG Suhr 59:09
2. Mrskocová Dana LPU7356 OK Lokomotiva Pardubice 69:45 + 10:36
3. Horácková Katerina VLI8150 Slavia Liberec orienteering 70:04 + 10:55
4. Svihovská Eva SJC8352 TJ Sportcentrum Jičín 71:02 + 11:53
5. Korbely Barbara 43H8050 MCB 72:05 + 12:56
6. Synková Petra DOK7950 OK Doksy 73:19 + 14:10
7. Sirucková Daniela 73C7650 xxx 73:30 + 14:21
8. Fencíková Lucie JHB9160 TJ Jiskra Havlíčkův Brod 74:42 + 15:33
9. Zitná Jana SMB9251 SKOB Sig-Mat Mladá Boleslav 80:10 + 21:01
10. Kolaja Ehlerová Jana VLI8055 Slavia Liberec orienteering 82:31 + 23:22
11. Jirícková Betka KRN8383 KOS TJ Lokomotiva Krnov 90:06 + 30:57
12. Krenková Blanka LLI8450 TJ Loko Liberec 93:42 + 34:33
13. Kutilová Jana SZP8050 TJ Slovan Zdravotník Praha 95:28 + 36:19
14. Müllerová Petra VAM9098 OOB Vamberk 103:37 + 44:28
15. Pregartner Delilah 52A9150 SKV OLG Deutsch Kaltenbrunn 106:08 + 46:59
16. Trappe Kathrin 86D0001 TOLF Berlin e.V. 122:29 + 63:20
17. Vítová Markéta EKP8454 VŠTJ Ekonom Praha 138:26 + 79:17
D35A
4.60 km, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Hermánková Pavla TUR7777 OOB TJ Turnov 55:49
2. Myslivcová Lenka SHK7051 OK Slavia Hradec Králové 65:44 + 9:55
3. Bialekova Martina 17S1402 Ekonom Banska Bystrica 69:26 + 13:37
4. Biolik Agnieszka 46P7700 Trackcourse 82:45 + 26:56
5. Knaupová Ivana 84D7851 MTV Braunschweig 88:36 + 32:47
D35B
3.00 km, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Pokorná Magdaléna PGP7562 SK Praga 42:25
2. Dobiásová Hana ROU7451 SKOB Roudnice nad Labem 44:35 + 2:10
3. Weinert Ruta 18D0002 Post SV Dresden 46:20 + 3:55
4. Dejnozková Blanka TJN7651 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 55:07 + 12:42
5. Schneider Anne 59D0111 OLA TSV Deggendorf 55:17 + 12:52
6. Simková Markéta LME7755 SK Los Mělník 55:31 + 13:06
7. Löhning Susanne 71D7850 TU Dresden 57:19 + 14:54
8. Vlachová Dita SBR7750 SKOB Bruntál 65:05 + 22:40
9. Krausová Marcela LCV7351 TJ Lokomotiva, o.s. Chomutov 91:49 + 49:24
D40A
4.10 km, 16 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Podrábská Marie VLI7451 Slavia Liberec orienteering 50:48
2. Zetterberg Anna 65S7250 Västerås SOK 53:30 + 2:42
3. Zschäckel Daniela 85D7250 LV Berlin 55:12 + 4:24
4. Holfeld Christina 71D7150 TU Dresden 56:59 + 6:11
5. Marková Jana LLI7152 TJ Loko Liberec 58:55 + 8:07
6. Miklusová Dagmar 47S7350 Rapid Bratislava 60:22 + 9:34
7. Dolejsí Lenka STB7499 TJ Stadion Nový Bor 61:12 + 10:24
8. Smelíková Barbora VBA6952 ŠK VAZKA Bratislava 63:06 + 12:18
9. Hirsová Marcela VBM7079 VSK Mendelu Brno 63:47 + 12:59
10. Jandová Lenka KAD7250 Originální Vivalín Team Kadaň 67:18 + 16:30
11. Ctrnáctová Magdalena PGP7151 SK Praga 69:22 + 18:34
12. Bartosová Jana MLA7051 MLOK Mariánské Lázně 70:02 + 19:14
13. Kaminskaite Edita 61D0012 SG LVB Leipzig 71:28 + 20:40
14. Bejvlová Martina LME7350 SK Los Mělník 74:36 + 23:48
15. Balusková Ida OKP7350 SK OK 24 Praha 74:40 + 23:52
16. Konc Katarzyna 66P0014 UKS Azymut Pabianice 79:53 + 29:05
17. Kretzschmar Ute 82D5950 OLV Weimar 84:15 + 33:27
18. Kolárová Michaela SLA7351 SKOB Slaný 98:06 + 47:18
19. Janecková Veronika SOB7151 SOBSA 114:21 + 63:33
20. Napp Silke 84D7150 MTV Braunschweig 119:25 + 68:37
D40B
2.80 km, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Martanová Daniela VLI7452 Slavia Liberec orienteering 39:34
2. Riby Katerina LTP7252 OOB TJ Lokomotiva Teplice 44:08 + 4:34
3. Kasparová Marie ZAK7250 SK Netopýr Zákupy 44:09 + 4:35
4. Cerná Monika MLA7451 MLOK Mariánské Lázně 44:20 + 4:46
5. Nosek Martina DLT7251 KrOB Rozmarýn Litoměřice 47:57 + 8:23
6. Zemková Helena SLA7450 SKOB Slaný 48:12 + 8:38
7. Trykozko Urszula 53P6950 Team 360 49:09 + 9:35
8. Bredlerová Tereza SKV7551 TJ Slovan Karlovy Vary 51:19 + 11:45
9. Kunzová Ivana BBM7155 BETA URSUS Orienteering 51:28 + 11:54
10. Mellanová Veronika TUV7251 SOK TJ Turnov 54:26 + 14:52
11. Brozková Kveta KUO7451 KOB Ústí nad Orlicí 63:46 + 24:12
12. Hájková Magdalena TUV7351 SOK TJ Turnov 74:00 + 34:26
13. Ericson Anna 93S0011 Avesta OK 77:08 + 37:34
D45A
3.80 km, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kubald Katrin 85D6950 LV Berlin 43:45
2. Linková Iva TUR6850 OOB TJ Turnov 47:27 + 3:42
3. Eichlerová Jana KAS7051 KOB Kamenický Šenov 47:39 + 3:54
4. Jarosová Petra ZPV6666 KOB ZPV Prostějov 48:16 + 4:31
5. Leonhardt Annette 87D0003 LG Ost 48:19 + 4:34
6. Sieglová Dagmar MFP7050 VŠSK MFF UK Praha 50:17 + 6:32
7. Dersch-Kollenbach Brigitt 38D6750 Ski-Club Helsa 53:47 + 10:02
8. Jemelíková Lada VBM6555 VSK Mendelu Brno 54:03 + 10:18
9. Aschacher Angelika 53A0001 OL Neustadt 54:27 + 10:42
10. Guni Palme 34A0002 Orienteering Klosterneuburg 55:01 + 11:16
11. Forstová Lenka MFP6850 VŠSK MFF UK Praha 55:22 + 11:37
12. Müllerová Zorka VAM6767 OOB Vamberk 56:20 + 12:35
13. Mrázová Pavla DCE5550 KOB Dobřichovice 56:26 + 12:41
14. Calvet Christine 42A7050 OLC Währing 57:12 + 13:27
15. Smolková Alena PGP6450 SK Praga 59:47 + 16:02
16. Fürstová Katka LLI6950 TJ Loko Liberec 61:24 + 17:39
17. Richter Sabine 71D6650 TU Dresden 62:49 + 19:04
18. Komersová Jana KNC6550 OOB TJ Sokol Kostelec n. Č.l. 65:26 + 21:41
19. Hufnagel Ingrid 59D0003 OLA TSV Deggendorf 75:10 + 31:25
20. Tloustová Eva SCP6950 OK Sparta Praha 80:13 + 36:28
21. Pelikánová Lucie MFP6950 VŠSK MFF UK Praha 101:16 + 57:31
22. Dornstauder Sandra 53A0002 OL Neustadt 106:00 + 62:15
D45B
2.60 km, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Cruse Katrin 24D6650 SV Robotron Dresden 38:11
2. Larsson Catarina 65S6850 Västerås SOK 43:26 + 5:15
3. Obrátilová Nada ABM6654 KOB Moira Brno 43:33 + 5:22
4. Mutinská Zdenka KUO6499 KOB Ústí nad Orlicí 44:17 + 6:06
5. Lindh Sussie 93S0005 Avesta OK 45:10 + 6:59
6. Koch Eva 13D Kaulsdorfer OLV Berlin 46:42 + 8:31
7. Hrdlicková Ludmila SLA6950 SKOB Slaný 48:25 + 10:14
8. Lövgren Anna-Karin 93S0001 Avesta OK 48:46 + 10:35
9. Kasparová Irena SLA6852 SKOB Slaný 52:31 + 14:20
10. Woy Anja 71D6950 TU Dresden 53:04 + 14:53
11. Schmiedeberg Anke 87D0001 LG Ost 53:19 + 15:08
12. Freyová Michaela KPY6050 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 55:27 + 17:16
13. Kyselová Jana ROU7050 SKOB Roudnice nad Labem 56:31 + 18:20
14. Svobodová Lenka ROU6650 SKOB Roudnice nad Labem 57:29 + 19:18
15. Käding Kirsten 13D6751 Kaulsdorfer OLV Berlin 58:48 + 20:37
16. Boeck Ute 13D6750 Kaulsdorfer OLV Berlin 59:46 + 21:35
17. Sebková Helena DKP6751 Oddíl OB Kotlářka 85:14 + 47:03
D50
3.60 km, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kraemer Karin 18D6350 Post SV Dresden 40:02
2. Juckelandt Sabine 71D6350 TU Dresden 45:40 + 5:38
3. Kusber Anke 88D0003 OK Mark Brandenburg 46:00 + 5:58
4. Voltrová Svatava ROZ6150 OK Roztoky 49:26 + 9:24
5. Denysenko Tamara NNN Neregistrovaní 52:21 + 12:19
6. Kosková Vlasta LLI6351 TJ Loko Liberec 53:11 + 13:09
7. Buhler Birgit 71D6150 TU Dresden 54:43 + 14:41
8. Valtanen Merja 64F6250 Hinnerjoen Yritys 55:38 + 15:36
9. Jensch Moni 88D0002 OK Mark Brandenburg 56:21 + 16:19
10. Leideck Heike 71D6250 TU Dresden 57:35 + 17:33
11. Pávková Jana BOR6550 OK Jiskra Nový Bor 58:15 + 18:13
12. Maibach Susanne 19C0012 Ulu's Reisewelt 62:39 + 22:37
13. Bravená Alexandra VBM6155 VSK Mendelu Brno 64:21 + 24:19
14. Tichá Jana SJH6451 SJH Jindřichův Hradec 65:05 + 25:03
15. Skrivanová Dagmar 96X0011 Czech ARDF Team 65:34 + 25:32
16. Veljaciková Markéta SCP6451 OK Sparta Praha 65:55 + 25:53
17. Srutová Marcela PGP6351 SK Praga 66:17 + 26:15
18. Kábrtová Iva PEN6350 OK RECO Sport 69:31 + 29:29
19. Hrabánková Ilona PGP6250 SK Praga 73:46 + 33:44
20. Maget Brigitte 52A6450 SKV OLG Deutsch Kaltenbrunn 77:36 + 37:34
21. Graumann Heidi 23D0002 ESV Lok Berlin-Schöneweide 79:01 + 38:59
22. Perinková Irena BBM6550 BETA URSUS Orienteering 82:48 + 42:46
23. Schmutterer Birgit 71D6151 TU Dresden 94:26 + 54:24
24. Mihalova Dasa 17S1451 Ekonom Banska Bystrica 95:29 + 55:27
25. Hlavacikova Katarina 17S1450 Ekonom Banska Bystrica 96:18 + 56:16
D55
3.30 km, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Zelená Markéta PGP5850 SK Praga 47:55
2. Wysocka Jolanta 24P5650 Slask O-Team 54:57 + 7:02
3. Pijáková Eva 53S0001 KOB Sokol Pezinok 55:10 + 7:15
4. Procházková Miluse DCE5450 KOB Dobřichovice 58:36 + 10:41
5. Janská Iva LBM5795 TJ Lokomotiva Ingstav Brno 59:04 + 11:09
6. Sládková Eva TEH5751 Sokol Tehov 65:52 + 17:57
7. Gabrielová Sárka ONO5950 SKOB Ostrov 67:58 + 20:03
8. Nagy Zsuzsa 42H5950 Balatonalmádi Herkules SE 77:29 + 29:34
9. Breseman Eileen 11U6050 Cascade OC Seattle 78:59 + 31:04
10. Zavadilová Nada SCP5450 OK Sparta Praha 110:30 + 62:35
Warenius Eva 93S0009 Avesta OK DISK
Braatz Moni 17D5750 TSV Berlin DISK
D60
3.00 km, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Jansson Lena 94S5450 Järla Orientering 45:09
2. Horynová Eva TZL5254 SKOB Zlín 45:13 + 0:04
3. Carlson Solvej 62S0001 IFK Hedemora 45:55 + 0:46
4. Tonn Gisela 19D5450 SSV Planeta Radebeul 47:09 + 2:00
5. Omová Jana TUR5150 OOB TJ Turnov 51:25 + 6:16
6. Karmazínová Ivana VLI5150 Slavia Liberec orienteering 56:48 + 11:39
7. Tvrdková Eva TUR5151 OOB TJ Turnov 59:44 + 14:35
8. Korejcíková Dáda LLI5550 TJ Loko Liberec 69:39 + 24:30
9. Pachnerová Jaroslava VLI5152 Slavia Liberec orienteering 70:37 + 25:28
10. Böhmová Eva TJN5450 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 100:26 + 55:17
11. Wassmer Margrit 12D0001 OLG Suhr 111:24 + 66:15
Bartonová Marie BOR5351 OK Jiskra Nový Bor DISK
Schöne Franziska 48D5450 OL-Team Wehrsdorf DISK
D65
2.60 km, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. O'Neill Jean 25I0001 Fingal Orienteers, Dublin 49:03
2. Rysavá Lubomíra TJP4750 TJ Sokol Troja 49:50 + 0:47
3. Sikorová Marie BOV4852 TJ Baník Ostrava OKD 52:31 + 3:28
4. Horácková Stanislava VLI4950 Slavia Liberec orienteering 53:22 + 4:19
5. Christina Danielsson Gohd 96S0001 VSOK 76:38 + 27:35
D70
2.40 km, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Pospísilová Jana LDC4451 KOB Děčín 52:08
2. Lemnitzer Erika 13D4250 Kaulsdorfer OLV Berlin 54:45 + 2:37
3. Strojsová Jaroslava KAS4350 KOB Kamenický Šenov 55:18 + 3:10
4. Dvoráková Ladislava PGP4451 SK Praga 62:00 + 9:52
5. Zenkerová Miluse LCV4550 TJ Lokomotiva, o.s. Chomutov 121:07 + 68:59
H10L
2.20 km, 5 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Pekárek Martin RBK0501 SK Radioklub Blansko 27:49
2. Havlák René ROU0602 SKOB Roudnice nad Labem 28:20 + 0:31
3. Zápotocky Jirí SLA0800 SKOB Slaný 28:40 + 0:51
4. Weinert Tim 18D0005 Post SV Dresden 33:13 + 5:24
5. Löhning Jakob 71D0500 TU Dresden 33:15 + 5:26
6. Riby Philip LTP0702 OOB TJ Lokomotiva Teplice 35:52 + 8:03
7. Havlák Stepán ROU0801 SKOB Roudnice nad Labem 36:36 + 8:47
8. Neumann Rasmus 31D0800 SV Lengefeld 52:43 + 24:54
9. Podrábsky Ctibor VLI0700 Slavia Liberec orienteering 55:36 + 27:47
H10
2.30 km, 5 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Weinert Florian 18D0004 Post SV Dresden 22:32
2. Hermánek Petr TUR0500 OOB TJ Turnov 23:43 + 1:11
3. Brosch Ondrej RBK0606 SK Radioklub Blansko 26:00 + 3:28
4. Krause Saxon 19C0002 Ulu's Reisewelt 26:06 + 3:34
5. Dejnozka Martin TJN0600 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 28:02 + 5:30
6. Cerny Jonás MLA0501 MLOK Mariánské Lázně 31:37 + 9:05
7. Knaup Jonas 84D0600 MTV Braunschweig 32:23 + 9:51
8. Milota Jakub KAM0503 SK Kamenice 36:47 + 14:15
9. Kosina Tobiás SKV0502 TJ Slovan Karlovy Vary 43:44 + 21:12
10. Smelík Daniel 47S0700 Rapid Bratislava 44:46 + 22:14
11. Vrestál Antonín TUR0604 OOB TJ Turnov 45:30 + 22:58
12. Jirkovsky Jan SLA0500 SKOB Slaný 46:33 + 24:01
13. Napp Thore 84D0500 MTV Braunschweig 62:36 + 40:04
H12
2.60 km, 7 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Bruns Jussi 81D0400 MTK Bad Harzburg 25:52
2. Bolehovsky Daniel EKP0508 VŠTJ Ekonom Praha 27:08 + 1:16
3. Mellan Jonás TUV0308 SOK TJ Turnov 27:55 + 2:03
4. Peterka Jakub LLI0404 TJ Loko Liberec 29:48 + 3:56
5. Ctrnáct Frantisek PGP0401 SK Praga 30:43 + 4:51
6. Dejnozka Vojtech TJN0300 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 31:52 + 6:00
7. Pobuda Vojtech SJH0302 SJH Jindřichův Hradec 33:56 + 8:04
8. Milota Bretislav MLA0300 MLOK Mariánské Lázně 39:25 + 13:33
9. Kolár Matyás SLA0300 SKOB Slaný 43:58 + 18:06
10. Bejvl Marek LME0400 SK Los Mělník 46:02 + 20:10
11. Biolik Emil 46P0300 Trackcourse 53:31 + 27:39
H14
3.40 km, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Bruns Matti 81D0100 MTK Bad Harzburg 29:52
2. Benz Andrin 95X0021 Eastern Switzerland Junior Team 30:18 + 0:26
3. Malacka Milan DKP0210 Oddíl OB Kotlářka 30:24 + 0:32
4. Janovsky Tomás PGP0101 SK Praga 31:43 + 1:51
5. Smol David DOK0100 OK Doksy 31:51 + 1:59
6. Scheuermann Martin 19D0200 SSV Planeta Radebeul 32:01 + 2:09
7. Klaska Martin DKP0100 Oddíl OB Kotlářka 32:28 + 2:36
8. Siegl Matyás PGP0104 SK Praga 33:57 + 4:05
9. Hájek Krystof TUV0203 SOK TJ Turnov 34:13 + 4:21
10. Bradác David LLI0203 TJ Loko Liberec 34:47 + 4:55
11. Bíly Jakub LTP0104 OOB TJ Lokomotiva Teplice 35:28 + 5:36
12. Braatz Niklas 85D0201 LV Berlin 35:54 + 6:02
13. Bartos Václav MLA0101 MLOK Mariánské Lázně 37:27 + 7:35
14. Synek Petr DOK0200 OK Doksy 40:07 + 10:15
15. Holfeld Anton 71D0100 TU Dresden 42:42 + 12:50
16. Subrt Matej DKP0205 Oddíl OB Kotlářka 43:47 + 13:55
17. Forst Antonín MFP0101 VŠSK MFF UK Praha 47:45 + 17:53
18. Lustig Adam DKP0202 Oddíl OB Kotlářka 48:45 + 18:53
19. Rudert Henrik 85D0200 LV Berlin 51:06 + 21:14
20. Janecek Ondrej SOB0201 SOBSA 55:50 + 25:58
21. Pohoraly Hugo ROU0103 SKOB Roudnice nad Labem 57:18 + 27:26
22. Riby Thomas LTP0202 OOB TJ Lokomotiva Teplice 63:19 + 33:27
23. Ruzicka Radek LPU0201 OK Lokomotiva Pardubice 70:18 + 40:26
H16
5.20 km, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Dekrét Jakub ZBM9907 SK Žabovřesky Brno 46:34
2. Imhof Julian 95X0018 Eastern Switzerland Junior Team 48:38 + 2:04
3. Imhof Laurin 95X0019 Eastern Switzerland Junior Team 50:20 + 3:46
4. Olm Lukas 95S0008 Kils ok 51:52 + 5:18
5. Kinc Martin ZBM9905 SK Žabovřesky Brno 52:58 + 6:24
6. Melichar Petr LLI0001 TJ Loko Liberec 54:43 + 8:09
7. Sebek Petr DKP9903 Oddíl OB Kotlářka 55:26 + 8:52
8. Skoglund Olof 95S0011 Kils ok 56:56 + 10:22
9. Marek Jakub LLI9900 TJ Loko Liberec 57:27 + 10:53
10. Synek Antonín DOK0001 OK Doksy 57:30 + 10:56
11. Uller Jonathan 95S0003 Kils ok 59:25 + 12:51
12. Holfeld Wilhelm 71D9900 TU Dresden 62:05 + 15:31
13. Bradác Jakub LLI0002 TJ Loko Liberec 63:18 + 16:44
14. Skalicky Johan KUO9901 KOB Ústí nad Orlicí 74:21 + 27:47
15. Kollenbach Valentin 38D0000 Ski-Club Helsa 80:02 + 33:28
16. Janecek Jirí TAP0000 KOB TRETRA Praha 93:48 + 47:14
17. Matousek Dalibor 96X0006 Czech ARDF Team 99:56 + 53:22
18. Zemko Zdenek SLA9900 SKOB Slaný 138:38 + 92:04
Cech Richard SLA0001 SKOB Slaný DISK
Svensson Thorsten 11S0001 Finspångs SOK DISK
H18
6.20 km, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Uller Andreas 95S0004 Kils ok 53:52
2. Bleiker Julian 95X0017 Eastern Switzerland Junior Team 55:00 + 1:08
3. Deininger Lukas 95X0016 Eastern Switzerland Junior Team 57:14 + 3:22
4. Bartos Vojtech PGP9809 SK Praga 60:13 + 6:21
5. Berzak Eilam 24I9802 Israel Orienteering 60:59 + 7:07
6. Simácek Martin LPU9709 OK Lokomotiva Pardubice 61:56 + 8:04
7. Jezek Ondrej PGP9706 SK Praga 65:03 + 11:11
8. Zschäckel Robin 85D9700 LV Berlin 66:09 + 12:17
9. Genossar Nadav 24I9800 Israel Orienteering 67:51 + 13:59
10. Satt Carmel 24I9803 Israel Orienteering 69:31 + 15:39
11. Novák Ales PGP9808 SK Praga 69:34 + 15:42
12. Barkai Stav 24I9801 Israel Orienteering 72:39 + 18:47
13. Rüegg Sebastian 95X0015 Eastern Switzerland Junior Team 73:27 + 19:35
14. Priessnitz Jan 96X0007 Czech ARDF Team 76:35 + 22:43
15. Risberg David 95S0010 Kils ok 77:51 + 23:59
16. Ptácek Patrik BBM9800 BETA URSUS Orienteering 79:02 + 25:10
17. Borovicka Tomás FSP9801 VŠTJ Stavební fakulta Praha 85:54 + 32:02
18. Kusber Paul 88D0005 OK Mark Brandenburg 105:36 + 51:44
19. Pelikán Lukás MFP9800 VŠSK MFF UK Praha 115:51 + 61:59
20. Kaspar Frantisek SLA9800 SKOB Slaný 154:05 + 100:13
Martin Illum 63D0003 Copenhagen O DISK
Paukert Lukás KUO9801 KOB Ústí nad Orlicí DISK
Asger Skytte Kirkegaard 63D0002 Copenhagen O DISK
Johan Lindbjerg Skovbaek 63D0004 Copenhagen O DISK
H20
6.70 km, 17 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Piotrowski Radoslaw 35P0003 Polish Junior Team 55:29
2. Rzenca Krzysztof 35P0002 Polish Junior Team 55:39 + 0:10
3. Kollenbach Leon 38D9600 Ski-Club Helsa 59:11 + 3:42
4. Vesely Jakub PGP9503 SK Praga 60:10 + 4:41
5. Guthier Cedric 98D0001 TSG Bad König 63:08 + 7:39
6. Gemperli Elias 95X0011 Eastern Switzerland Junior Team 63:46 + 8:17
7. Zbinden Patrick 95X0012 Eastern Switzerland Junior Team 67:22 + 11:53
8. Graumann Leo 85D9600 LV Berlin 68:41 + 13:12
9. Mueller Kurt 18D0001 Post SV Dresden 70:54 + 15:25
10. Skalicky Matyás KUO9605 KOB Ústí nad Orlicí 70:58 + 15:29
11. Sadílek Jan TZL9601 SKOB Zlín 92:26 + 36:57
Stancl Daniel KUO9501 KOB Ústí nad Orlicí DISK
H21E
10.00 km, 30 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Osmoen Jon Aukrust 31N9202 NTNUI 74:14
2. Hovind Eirik Kamstrup 31N9002 NTNUI 74:51 + 0:37
3. Aamodt Simen 31N9200 NTNUI 77:07 + 2:53
4. Istolahti Tuomo 31F8900 Finland - non registered 77:18 + 3:04
5. Sorensen Mikkel 31N9300 NTNUI 81:38 + 7:24
6. Lundanes Bjorn 31N9301 NTNUI 83:33 + 9:19
7. Kreis Christian 95X0025 Eastern Switzerland Junior Team 83:36 + 9:22
8. Andersson Emil 97S8800 Ärla IF 83:48 + 9:34
9. Theisen Rasmus Rorholt 31N9400 NTNUI 84:01 + 9:47
10. Navrátil Simon PGP9702 SK Praga 85:30 + 11:16
11. Kundisch Wieland 71D8500 TU Dresden 86:28 + 12:14
12. Angehrn Roman 95X0027 Eastern Switzerland Junior Team 87:14 + 13:00
13. Okkenhaug Kjetil 31N9001 NTNUI 87:31 + 13:17
14. Rechsteiner Sandro 95X0028 Eastern Switzerland Junior Team 87:51 + 13:37
15. Procházka Jan PGP8206 SK Praga 88:05 + 13:51
16. Deelstra Olav Johannes 31N8801 NTNUI 89:27 + 15:13
17. Matula Petr ADA8202 OOB TJ Spartak Adamov 89:32 + 15:18
18. Sklenár Martin AOP9501 Přátelé orientačního běhu Opava 94:28 + 20:14
19. Istolahti Jaakko 31F8400 Finland - non registered 94:44 + 20:30
20. Jurczyk Tomasz 51P9400 UKS Sparta Czyżowice 96:32 + 22:18
21. Oyvind Stokseth 16N0001 Halden SK 97:55 + 23:41
22. Masata Matej PHK9601 OK 99 Hradec Králové 98:13 + 23:59
23. Leideck Karsten 71D8600 TU Dresden 98:14 + 24:00
24. Hubmann Beat 95X0024 Eastern Switzerland Junior Team 98:18 + 24:04
25. Mathisen Hans Petter 31N9102 NTNUI 99:03 + 24:49
26. Vlach Jirí AOV7900 OOB TJ Baník Ostrava 101:26 + 27:12
27. Schneider Pirmin 95X0023 Eastern Switzerland Junior Team 101:48 + 27:34
28. Lnenicka Jakub 96X0010 Czech ARDF Team 101:51 + 27:37
29. Gustafsson Erik 31N9000 NTNUI 102:17 + 28:03
30. Lillevold Mathias Stensla 31N9203 NTNUI 103:41 + 29:27
31. Simácek Ondrej LPU9407 OK Lokomotiva Pardubice 112:07 + 37:53
32. Chatagny Florian 94X0001 CA Rosé 147:18 + 73:04
Ekeberg Bjorn 12N8800 IL Tyrving DISK
Bergset Isak 31N9201 NTNUI DISK
Nielsen Halvor Eid 31N8901 NTNUI DISK
Aarstad Thomas Natvig 31N8902 NTNUI DISK
Westerlund Juho 34F8900 Koovee DISK
Gryzio Lukasz 66P0015 UKS Azymut Pabianice DISK
Caics Gatis 12L0001 OK Käpa Latvia DISK
Dávidík Marian SJC7702 TJ Sportcentrum Jičín DISK
H21A
7.70 km, 21 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Cervinka Jan OKP8901 SK OK 24 Praha 70:27
2. Riebisch Martin 71D8700 TU Dresden 70:39 + 0:12
3. Rychly Pavel KRN8505 KOS TJ Lokomotiva Krnov 72:17 + 1:50
4. Svihovsky Jaromír SJC8005 TJ Sportcentrum Jičín 74:56 + 4:29
5. von Dalowski Felix 18D7900 Post SV Dresden 75:44 + 5:17
6. Kopec Tomás KRN8203 KOS TJ Lokomotiva Krnov 75:50 + 5:23
7. Peterka Vojtech LLI7502 TJ Loko Liberec 76:22 + 5:55
8. Martan Jirí VLI7300 Slavia Liberec orienteering 76:35 + 6:08
9. Tichy Tomás SJH9201 SJH Jindřichův Hradec 77:21 + 6:54
10. Masata Roman PHK7107 OK 99 Hradec Králové 80:24 + 9:57
11. Pokorny Ondrej PGP7506 SK Praga 83:22 + 12:55
12. Peths Jan KRN8101 KOS TJ Lokomotiva Krnov 83:58 + 13:31
13. Krasuski Marcin 26P7200 Warsaw Heroes 85:47 + 15:20
14. Pilkowski Tadeusz 71P0021 UKS Kusy Warszawa 86:02 + 15:35
15. Janovsky Tomás PGP6401 SK Praga 86:09 + 15:42
16. Rewig Thomas 71D8200 TU Dresden 88:24 + 17:57
17. Dragowski Piotr 23P8200 OK!Sport 90:43 + 20:16
18. Pavelka Jan MBM8500 O-mikron 93:16 + 22:49
19. Gylver Sindre Engzelius 31N9401 NTNUI 93:48 + 23:21
20. Kovár Jindrich MAS6800 KČT Aš 93:55 + 23:28
21. Graumann Bodo 23D0003 ESV Lok Berlin-Schöneweide 95:40 + 25:13
22. Synek Antonín DOK7800 OK Doksy 97:28 + 27:01
23. Lubis Michal 66P0002 UKS Azymut Pabianice 102:47 + 32:20
24. Buhler Stefan 71D9100 TU Dresden 108:23 + 37:56
25. Schroth Peter 18D8400 Post SV Dresden 117:06 + 46:39
26. Boeck Sascha 71D8900 TU Dresden 117:20 + 46:53
27. Jendrych Marek 23P1500 OK!Sport 123:52 + 53:25
28. Richter Friedmar 71D8100 TU Dresden 152:35 + 82:08
Pabich Tomasz 35P0009 Polish Junior Team DISK
Svensson Leif 26S0002 OK Tisaren DISK
H21B
6.60 km, 18 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Mokry Ondrej ABM9410 KOB Moira Brno 60:18
2. Plohn Markus 53A0005 OL Neustadt 62:38 + 2:20
3. Cruse Franz 24D9100 SV Robotron Dresden 64:00 + 3:42
4. Hanák Jan SLA8002 SKOB Slaný 64:24 + 4:06
5. Procházka Tomás SCP8200 OK Sparta Praha 64:50 + 4:32
6. Svoboda Jakub ROU9301 SKOB Roudnice nad Labem 70:39 + 10:21
7. Gomzyk Andriy TUR8001 OOB TJ Turnov 71:23 + 11:05
8. Badura Václav SKV8101 TJ Slovan Karlovy Vary 73:38 + 13:20
9. Zdráhal Tomás OOL8801 SK Haná orienteering 75:18 + 15:00
10. Sístek Daniel SCP7507 OK Sparta Praha 75:34 + 15:16
11. Nemec Juraj 17S8900 Ekonom Banska Bystrica 76:45 + 16:27
12. Hrouza Jan KRN8100 KOS TJ Lokomotiva Krnov 81:20 + 21:02
13. Francke Jan DOK8400 OK Doksy 82:50 + 22:32
14. Pesík Marek 92X8301 Jizerky 83:45 + 23:27
15. Komín David PGP7405 SK Praga 84:11 + 23:53
16. Sedlák Radek SRK7503 SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou 85:33 + 25:15
17. Obrátil Stepán ABM9409 KOB Moira Brno 86:03 + 25:45
18. Kalensky Pavel SUL7600 OOB TJ Slavoj Severotuk Ústí n. L. 86:27 + 26:09
19. Mokry Pavel VLI7501 Slavia Liberec orienteering 87:45 + 27:27
20. Kolaja Jan VLI8100 Slavia Liberec orienteering 87:46 + 27:28
21. Hesse Holger 85D9100 LV Berlin 90:49 + 30:31
22. Minarcík Tomás KRN8102 KOS TJ Lokomotiva Krnov 95:32 + 35:14
23. Smolka Ondrej TJP9401 TJ Sokol Troja 96:01 + 35:43
24. Borák Michal EKP8304 VŠTJ Ekonom Praha 98:12 + 37:54
25. Hromádka Miroslav SUL6000 OOB TJ Slavoj Severotuk Ústí n. L. 103:40 + 43:22
26. Mokry Pavel ABM6801 KOB Moira Brno 104:41 + 44:23
27. Zihlmann Lukas 95X0026 Eastern Switzerland Junior Team 107:53 + 47:35
28. Synek Marcel DOK7600 OK Doksy 114:36 + 54:18
29. Precek Zdenek SCP5200 OK Sparta Praha 115:23 + 55:05
30. Zeman Jaroslav DOB8844 KOB Dobruška 129:24 + 69:06
Eiselt Jan LTP8801 OOB TJ Lokomotiva Teplice DISK
Kopic Jirí JHB9107 TJ Jiskra Havlíčkův Brod DISK
H35A
6.70 km, 17 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Stockmayer Michael 53A0008 OL Neustadt 57:01
2. Prinda Lukás VLI7701 Slavia Liberec orienteering 59:45 + 2:44
3. Tihon Michal PHK7905 OK 99 Hradec Králové 62:40 + 5:39
4. Schmiedeberg Nils 87D0002 LG Ost 63:13 + 6:12
5. Löhning Michael 71D7300 TU Dresden 72:19 + 15:18
6. Myslivec Tomás SHK7002 OK Slavia Hradec Králové 74:45 + 17:44
7. Vsetecka Michal SJC7503 TJ Sportcentrum Jičín 75:48 + 18:47
8. Miklus Marián 47S7200 Rapid Bratislava 79:03 + 22:02
9. Knaup Jan 84D7700 MTV Braunschweig 90:32 + 33:31
10. Kolár Tomás SLA7103 SKOB Slaný 92:27 + 35:26
11. Biolik Grzegorz 46P7600 Trackcourse 93:18 + 36:17
12. Janecek Ondrej SOB7001 SOBSA 100:47 + 43:46
13. Koblízek Kamil KUO8001 KOB Ústí nad Orlicí 107:00 + 49:59
14. Zitny Tomás SMB6401 SKOB Sig-Mat Mladá Boleslav 109:54 + 52:53
15. Choutka Jaroslav SOB6301 SOBSA 123:48 + 66:47
Weigert Thorsten 84D8000 MTV Braunschweig DISK
Smelík Juraj 47S6600 Rapid Bratislava DISK
H35B
4.70 km, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Sirucek Jaromír 73C6200 xxx 68:00
2. Sixta Martin MOV7601 SKOB Ostrava 89:52 + 21:52
Ctrnáct Jirí PGP7603 SK Praga DISK
H40A
6.20 km, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Holger Mager 18D0111 Post SV Dresden 56:02
2. Rode Gerrit 38D7000 Ski-Club Helsa 61:30 + 5:28
3. Ratajczak Piotr 39P6900 UMKS Orkan Ostróda 62:01 + 5:59
4. Vácha Tomás BOR7409 OK Jiskra Nový Bor 62:17 + 6:15
5. Bejvl Jakub LME7100 SK Los Mělník 68:19 + 12:17
6. Vlasímsky Robert SKV7201 TJ Slovan Karlovy Vary 70:34 + 14:32
7. Adorjan Peter 46D0002 Berliner TSC 70:44 + 14:42
8. Röhner Uwe 87D0011 LG Ost 72:03 + 16:01
9. Straka Lukás SLA7002 SKOB Slaný 72:15 + 16:13
10. Bleidorn Stefan 87D0005 LG Ost 72:41 + 16:39
11. Poborsky Petr EKP7500 VŠTJ Ekonom Praha 74:14 + 18:12
12. Cherniavsky Sergey 89D0001 OC München 74:17 + 18:15
13. Nedvídek Martin RUM7501 ZOOB Rumburk 89:55 + 33:53
14. Muller Kamil VAM7501 OOB Vamberk 93:32 + 37:30
15. Zebrák Zbynek LOV7101 lepus.cz 94:30 + 38:28
16. Milota Jan KAM7200 SK Kamenice 110:30 + 54:28
17. Napp Christoph 84D7200 MTV Braunschweig 124:28 + 68:26
Vít David EKP7200 VŠTJ Ekonom Praha DISK
H40B
4.10 km, 16 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Vrestál Jan TUR7301 OOB TJ Turnov 40:58
2. Kunz Martin BBM7101 BETA URSUS Orienteering 44:15 + 3:17
3. Svoboda Jan BOR7200 OK Jiskra Nový Bor 44:41 + 3:43
4. Bradác Stanislav LLI7201 TJ Loko Liberec 47:32 + 6:34
5. Kolár Viktor HOR7300 TJ Jiskra Hořice 51:21 + 10:23
6. Sesták Marek VLI7403 Slavia Liberec orienteering 52:30 + 11:32
7. Jirous Jirí TAP7201 KOB TRETRA Praha 60:03 + 19:05
8. Dejnozka Jirí TJN7503 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 63:49 + 22:51
9. Jerábek Petr BOR7105 OK Jiskra Nový Bor 68:08 + 27:10
10. Pobuda Michal SJH7403 SJH Jindřichův Hradec 69:45 + 28:47
11. Hájek Jan TUV7301 SOK TJ Turnov 79:04 + 38:06
12. Spejchal Petr BOR7512 OK Jiskra Nový Bor 98:40 + 57:42
H45A
5.90 km, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Olm Jan 95S0009 Kils ok 51:30
2. Sadílek Martin VIC6901 OB Vizovice 56:24 + 4:54
3. Brettschneider Uwe 85D6800 LV Berlin 58:28 + 6:58
4. Bruns Thilo 81D6800 MTK Bad Harzburg 58:44 + 7:14
5. Olisauskas Raimondas 61D0011 SG LVB Leipzig 61:09 + 9:39
6. Sundén Johan 65S7000 Västerås SOK 62:42 + 11:12
7. Zschäckel Raik 85D6700 LV Berlin 62:44 + 11:14
8. Klose Sven 71D7000 TU Dresden 65:51 + 14:21
9. Benes Jan SJH7001 SJH Jindřichův Hradec 65:53 + 14:23
10. Procházka Antonín DCE5500 KOB Dobřichovice 66:03 + 14:33
11. Cruse Kay 24D6600 SV Robotron Dresden 66:47 + 15:17
12. Lubs Alexander 71D6700 TU Dresden 67:52 + 16:22
13. Göschl Erich 42A6600 OLC Währing 68:48 + 17:18
14. Bartos Ludek MLA6701 MLOK Mariánské Lázně 69:24 + 17:54
15. Sritr Martin TUV6802 SOK TJ Turnov 69:38 + 18:08
16. Urbaniak Krzysztof 58P6700 Ks Spójnia Warszawa 70:04 + 18:34
17. Mutinsky Viktor KUO6501 KOB Ústí nad Orlicí 72:38 + 21:08
18. Karmazín Pavel LBE6800 TJ Lokomotiva Beroun 72:51 + 21:21
19. Bruner Lubos LTP6501 OOB TJ Lokomotiva Teplice 73:05 + 21:35
20. Bíly Petr LTP6805 OOB TJ Lokomotiva Teplice 74:12 + 22:42
21. Tichy Martin SJH6401 SJH Jindřichův Hradec 75:03 + 23:33
22. Marek Martin LLI7000 TJ Loko Liberec 75:32 + 24:02
23. Kustka Marek VIC6403 OB Vizovice 76:08 + 24:38
24. Siegl Roman MFP6700 VŠSK MFF UK Praha 77:39 + 26:09
25. Mellerdal Ulf 95S0007 Kils ok 78:14 + 26:44
26. Demmig Sven 85D6600 LV Berlin 79:04 + 27:34
27. Röhl Stefan 64D6800 OLF Mainz 79:36 + 28:06
28. Kubec Pavel STB6601 TJ Stadion Nový Bor 80:52 + 29:22
29. Cerny Libor MLA6901 MLOK Mariánské Lázně 82:31 + 31:01
30. Sklenár Josef SBR6601 SKOB Bruntál 83:06 + 31:36
31. Fürst Ales LLI6801 TJ Loko Liberec 86:55 + 35:25
32. Scheuermann Juergen 19D6900 SSV Planeta Radebeul 89:34 + 38:04
33. Krasuski Bartlomiej 53P7000 Team 360 100:15 + 48:45
34. Pavlu Jaroslav DCE6100 KOB Dobřichovice 102:49 + 51:19
35. Gola Miroslav VIC6808 OB Vizovice 106:34 + 55:04
36. Sklenár Miroslav AOP6302 Přátelé orientačního běhu Opava 108:30 + 57:00
37. Müller Rico 71D6400 TU Dresden 111:10 + 59:40
38. Kovár Boris LTP6710 OOB TJ Lokomotiva Teplice 123:33 + 72:03
Graumann Bernd 23D0004 ESV Lok Berlin-Schöneweide DISK
Marszalek Marcin 23P7000 OK!Sport DISK
H45B
3.80 km, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Beránek Petr BOR6701 OK Jiskra Nový Bor 45:07
2. Huonder Stefan 19C0005 Ulu's Reisewelt 45:12 + 0:05
3. Sebek Martin DKP6705 Oddíl OB Kotlářka 46:34 + 1:27
4. Weinert Rolf 18D0003 Post SV Dresden 50:12 + 5:05
5. Eichler Petr KAS6900 KOB Kamenický Šenov 55:21 + 10:14
6. Nosek Petr DLT6901 KrOB Rozmarýn Litoměřice 59:13 + 14:06
7. Rezác Pavel VLI6900 Slavia Liberec orienteering 61:34 + 16:27
8. Brozek Tomás KUO6902 KOB Ústí nad Orlicí 64:03 + 18:56
9. Procházka Pavel KUO6901 KOB Ústí nad Orlicí 64:38 + 19:31
10. Pekárek Ales RBK6602 SK Radioklub Blansko 68:27 + 23:20
H50A
5.10 km, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Novák Ivo OKP6200 SK OK 24 Praha 52:17
2. Wälchli Jürg 19C0004 Ulu's Reisewelt 53:03 + 0:46
3. Hermann Claus 32A0010 HSV OL Wiener Neustadt 60:54 + 8:37
4. Schindler Jirí TJN6301 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 61:55 + 9:38
5. Veljacik Pavel SCP6200 OK Sparta Praha 63:33 + 11:16
6. Vávra Martin HOR6302 TJ Jiskra Hořice 64:06 + 11:49
7. Nilsson Klas 19C0011 Ulu's Reisewelt 66:07 + 13:50
8. Braatz Frank 17D6200 TSV Berlin 67:08 + 14:51
9. Krause Martin 19C0001 Ulu's Reisewelt 69:04 + 16:47
10. Köck Erwin 53A0003 OL Neustadt 70:16 + 17:59
11. Kollenbach Peter 38D6500 Ski-Club Helsa 70:40 + 18:23
12. Billroth Georg 34A0001 Orienteering Klosterneuburg 73:25 + 21:08
13. Chmelar Miroslav JPV6217 Oddíl OS SK Prostějov 73:27 + 21:10
14. Hering Peter 24D6200 SV Robotron Dresden 74:33 + 22:16
15. Moreton Luis 99D6400 TK Hannover 75:04 + 22:47
16. Buhler Gerhard-Michael 71D6200 TU Dresden 79:34 + 27:17
17. Käding Bernd 13D6400 Kaulsdorfer OLV Berlin 83:40 + 31:23
18. Jaros Vojtech ZPV5706 KOB ZPV Prostějov 107:20 + 55:03
Pregartner Georg 52A6300 SKV OLG Deutsch Kaltenbrunn DISK
H50B
3.60 km, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Ptácek Pavel BBM6508 BETA URSUS Orienteering 38:22
2. Patocka Petr BBM6300 BETA URSUS Orienteering 41:56 + 3:34
3. Kurr Maik 87D0004 LG Ost 43:52 + 5:30
4. Krsák Karel VIC5902 OB Vizovice 46:07 + 7:45
5. Forst Libor MFP6301 VŠSK MFF UK Praha 46:19 + 7:57
6. Hirs Libor VBM6000 VSK Mendelu Brno 48:11 + 9:49
7. Hosek Ladislav SCP6001 OK Sparta Praha 49:13 + 10:51
8. Vydra Pavel PEN6200 OK RECO Sport 51:36 + 13:14
9. Simek Miroslav LME6300 SK Los Mělník 55:39 + 17:17
10. Scehovic Roman 17S6400 Ekonom Banska Bystrica 55:45 + 17:23
H55
4.70 km, 16 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Nyberg Stefan 93S0010 Avesta OK 49:21
2. Skorpil Martin HOR5700 TJ Jiskra Hořice 52:18 + 2:57
3. Aeschlimann Ulu 19C0003 Ulu's Reisewelt 57:24 + 8:03
4. Hrabánek David PGP6003 SK Praga 65:54 + 16:33
5. Gurka Jirí TUV4601 SOK TJ Turnov 66:09 + 16:48
6. Konopác Jirí TUR5803 OOB TJ Turnov 70:15 + 20:54
7. Kraemer Werner 18D5800 Post SV Dresden 72:47 + 23:26
8. Nemec Juraj 17S1401 Ekonom Banska Bystrica 76:10 + 26:49
9. Pávek Milos BOR5801 OK Jiskra Nový Bor 81:42 + 32:21
10. Petr Václav MOV5801 SKOB Ostrava 92:35 + 43:14
11. Jensch Fred 88D0001 OK Mark Brandenburg 92:49 + 43:28
12. Schmutterer Peter 71D5800 TU Dresden 94:00 + 44:39
13. Pidner Valentin 53A0004 OL Neustadt 99:44 + 50:23
14. Horák Petr TJN5602 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 103:47 + 54:26
15. Böhm Karel TJN5101 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 113:21 + 64:00
Milota Josef MLA5801 MLOK Mariánské Lázně DISK
Kretzschmar Frank 82D5900 OLV Weimar DISK
Valtanen Simo 64F5600 Hinnerjoen Yritys DISK
H60
4.00 km, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Prinda Oldrich VLI5101 Slavia Liberec orienteering 40:22
2. Hickethier Manfred VLI5201 Slavia Liberec orienteering 40:35 + 0:13
3. Ponweiser Franz 53A0006 OL Neustadt 42:26 + 2:04
4. Schweifer Erwin 53A0007 OL Neustadt 42:48 + 2:26
5. Provazník Jirí TUR5102 OOB TJ Turnov 44:19 + 3:57
6. Jureník Josef MOV5201 SKOB Ostrava 44:52 + 4:30
7. Uher Petr VSP5001 USK Praha 47:26 + 7:04
8. Pilar Karel MAS5501 KČT Aš 47:28 + 7:06
9. Warenius Roland 93S0008 Avesta OK 47:39 + 7:17
10. Hones Josef 26A0011 HSV Ried 48:40 + 8:18
11. Herdegen Ondrej BOV5200 TJ Baník Ostrava OKD 49:10 + 8:48
12. Breseman Richard 11U5500 Cascade OC Seattle 50:35 + 10:13
13. Jelínek Petr TZL4902 SKOB Zlín 51:39 + 11:17
14. Tonn Konrad 19D5300 SSV Planeta Radebeul 52:03 + 11:41
15. Piják Vladislav 53S0002 KOB Sokol Pezinok 52:35 + 12:13
16. Kyncl Stanislav JIL5401 OK Jilemnice 52:58 + 12:36
17. Farár Václav LPU5201 OK Lokomotiva Pardubice 55:27 + 15:05
18. Sánka Bedrich LPU5102 OK Lokomotiva Pardubice 56:01 + 15:39
19. Hrouza Jan KRN5401 KOS TJ Lokomotiva Krnov 57:58 + 17:36
20. Robotka Libor PBM5303 TJ Spartak 1. Brněnská 58:58 + 18:36
21. Urvalek Jiri 19N4700 Porsgrunn OL 60:57 + 20:35
22. Jelínek Martin PGP5103 SK Praga 61:21 + 20:59
23. Pospísil Jaromír LDC5301 KOB Děčín 62:22 + 22:00
24. Borák Stanislav EKP5212 VŠTJ Ekonom Praha 65:15 + 24:53
25. Denemarek Oldrich BBM5100 BETA URSUS Orienteering 83:16 + 42:54
26. Wysocki Andrzej 24P5100 Slask O-Team 84:06 + 43:44
27. Ptácek Ladislav BBM5300 BETA URSUS Orienteering 89:31 + 49:09
H65
3.30 km, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Cípa Jirí CET5002 TJ Loko Česká Třebová 35:52
2. Karmazín Petr VLI4901 Slavia Liberec orienteering 36:36 + 0:44
3. Pospísil Jaromír PZR4417 UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 38:10 + 2:18
4. Conrad Helmut 71D4000 TU Dresden 39:47 + 3:55
5. Horínek Jaroslav VSP5000 USK Praha 40:07 + 4:15
6. Horácek Miroslav VLI5000 Slavia Liberec orienteering 41:59 + 6:07
7. Schwanitz Jürgen 59D0004 OLA TSV Deggendorf 42:12 + 6:20
8. Babicky Tomás DLT5001 KrOB Rozmarýn Litoměřice 42:49 + 6:57
9. Jirásek Jaroslav DCH4701 Radioelektronika Cheb 43:13 + 7:21
10. Sikora Miroslav BOV4802 TJ Baník Ostrava OKD 43:57 + 8:05
11. Jakubec Jindrich TUR4801 OOB TJ Turnov 45:47 + 9:55
12. Tvrdek Vojtech TUR4949 OOB TJ Turnov 46:40 + 10:48
13. Hrobar Rudolf SRK4702 SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou 48:05 + 12:13
14. Rancák Josef BOR5004 OK Jiskra Nový Bor 49:57 + 14:05
15. Korbély Tibor 42H5000 Balatonalmádi Herkules SE 51:52 + 16:00
16. Svec Zdenek SLA4700 SKOB Slaný 52:28 + 16:36
17. Fiala Milos KSH4801 OOB TJ Kašperské Hory 55:47 + 19:55
18. Böhm Eduard 17A4800 ASKÖ Salzburg-Henndorf 57:07 + 21:15
19. Zeleny Vladimír PGP4800 SK Praga 59:57 + 24:05
20. Nejezchleba Jirí KAS4600 KOB Kamenický Šenov 61:48 + 25:56
21. Rysavy Vít TJP4700 TJ Sokol Troja 61:50 + 25:58
22. Nosál Stanislav LBE4600 TJ Lokomotiva Beroun 63:58 + 28:06
23. Dvorák Vlastimil BOV4901 TJ Baník Ostrava OKD 78:18 + 42:26
H70
3.00 km, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Cadil Jan FSP4300 VŠTJ Stavební fakulta Praha 46:22
2. Novotny Frantisek PUL4200 OOB USK Slavie Ústí n.L. 53:18 + 6:56
3. Grundel Ivan SJH4201 SJH Jindřichův Hradec 63:07 + 16:45
4. Paul Josef DCE4401 KOB Dobřichovice 65:21 + 18:59
5. Zábransky Emil SLA4200 SKOB Slaný 72:05 + 25:43
H75
2.80 km, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Ulehla Zdenek BOR4001 OK Jiskra Nový Bor 49:07
2. Krtensky Jaroslav BOR3600 OK Jiskra Nový Bor 51:49 + 2:42
3. Strojsa Josef KAS4000 KOB Kamenický Šenov 76:47 + 27:40
4. Andris Kalnins 39L3800 RIGA SENIORS 88:35 + 39:28
5. Lemnitzer Eberhard 13D3750 Kaulsdorfer OLV Berlin 108:13 + 59:06
H80
2.40 km, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kempf Adolf 15C0001 KTV Altdtorf 66:11
HDR
2.20 km, 5 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Rychlá Karolína KRN0757 KOS TJ Lokomotiva Krnov 23:24
2. Holfeld Anna 71D0850 TU Dresden 24:33 + 1:09
2. Redlová Barbora SLA0650 SKOB Slaný 24:33 + 1:09
4. Hermánková Bára TUR0850 OOB TJ Turnov 28:55 + 5:31
5. Krempinski Franek 66P0012 UKS Azymut Pabianice 30:11 + 6:47
6. Strelcová Helena NNN Neregistrovaní 31:20 + 7:56
7. Knaupová Jana 84D0850 MTV Braunschweig 32:52 + 9:28
8. Weigert Anna 84D0750 MTV Braunschweig 32:55 + 9:31
9. Vrestál Frantisek TUR0906 OOB TJ Turnov 33:03 + 9:39
10. Weirt Jule 84D MTV Braunschweig 33:31 + 10:07
11. Vágnerová Adéla SLA0850 SKOB Slaný 36:02 + 12:38
12. Göttlich Vít BOR0800 OK Jiskra Nový Bor 36:24 + 13:00
13. Müllerová Katerina VAM0750 OOB Vamberk 37:50 + 14:26
14. Geisler Richard DKL0700 KOB Kladno 39:44 + 16:20
15. Uhlírová Eliska LBE TJ Lokomotiva Beroun 40:04 + 16:40
16. Svobodová Andrea SLA0752 SKOB Slaný 42:24 + 19:00
17. Pabich Hanna 66P0003 UKS Azymut Pabianice 42:30 + 19:06
18. Bruns Stine 81D MTK Bad Harzburg 42:51 + 19:27
19. Pompachová Natálie a Karo NNN Neregistrovaní 47:32 + 24:08
20. Strelcová Hana NNN Neregistrovaní 48:11 + 24:47
21. Vsetecková Dora SJC TJ Sportcentrum Jičín 48:47 + 25:23
22. Sestáková Johana VLI0853 Slavia Liberec orienteering 49:45 + 26:21
23. Vlasímská Karolína SKV0851 TJ Slovan Karlovy Vary 51:19 + 27:55
24. Bozdech Vojta PGP1000 SK Praga 56:01 + 32:37
25. Podhrázky Tomás MBM O-mikron 56:29 + 33:05
26. Hanák Krystof SLA SKOB Slaný 59:40 + 36:16
27. Procházková Elena TEH1450 Sokol Tehov 61:17 + 37:53
28. Cabanová Veronika PGP SK Praga 61:48 + 38:24
29. Podlipny Filip NPA1202 SK LOB Nová Paka 63:47 + 40:23
30. Janatová Violka DKP0950 Oddíl OB Kotlářka 64:00 + 40:36
31. Janata Matej DKP1111 Oddíl OB Kotlářka 71:55 + 48:31
32. Geleta Simon ZVO0602 OB SK Zvole 80:42 + 57:18
33. Vítová Marianne EKP1158 VŠTJ Ekonom Praha 165:58 + 142:34
P
2.50 km, 8 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Charousek Petr DOK OK Doksy 31:56
2. Yang Felix 99D0001 TK Hannover 40:11 + 8:15
3. Mokrá Michaela ABM0063 KOB Moira Brno 40:30 + 8:34
4. Dobiás Jaromír ROU6802 SKOB Roudnice nad Labem 44:37 + 12:41
5. Heller Jakub ROU0702 SKOB Roudnice nad Labem 47:59 + 16:03
6. Slapánek René ROU SKOB Roudnice nad Labem 48:01 + 16:05
7. Yang Frances 99D7100 TK Hannover 49:21 + 17:25
8. Obrátil Miroslav ABM6502 KOB Moira Brno 50:17 + 18:21
9. Hlavacka Miroslav MOV7801 SKOB Ostrava 51:00 + 19:04
10. Pekárková Radka RBK6767 SK Radioklub Blansko 51:48 + 19:52
11. Heller Jirí ROU0501 SKOB Roudnice nad Labem 52:34 + 20:38
12. Ctrnáct Simon PGP0001 SK Praga 64:09 + 32:13
13. Reisingerová Eliska DLT0151 KrOB Rozmarýn Litoměřice 64:50 + 32:54
14. Horák Ivan ROU6302 SKOB Roudnice nad Labem 67:32 + 35:36
15. Míchalová Marcela KPY6850 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 71:17 + 39:21
16. Yang Markus 99D0000 TK Hannover 71:46 + 39:50
17. Pesík Angelika 92X8250 Jizerky 79:23 + 47:27
18. Karoch Petr NNN Neregistrovaní 80:11 + 48:15
19. Kustková Tamara VIC6854 OB Vizovice 80:21 + 48:25
20. Moravcová Ema KUL9951 KOB Ústí nad Labem 192:40 + 160:44
Hrouzová Jirina KRN6151 KOS TJ Lokomotiva Krnov DISK
Havláková Daniela ROU7951 SKOB Roudnice nad Labem DISK
Dolejsí Milus STB TJ Stadion Nový Bor DISK
T3
3.20 km, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Scheuermann Eric 19D9900 SSV Planeta Radebeul 40:40
2. Peterková Viktorie LLI7551 TJ Loko Liberec 40:50 + 0:10
3. Michal Vojtech PGP0000 SK Praga 45:13 + 4:33
4. Jezková Martina SLA7350 SKOB Slaný 49:11 + 8:31
5. Uhlír Patrik LBE TJ Lokomotiva Beroun 50:42 + 10:02
6. Schramm Erwin 13D8500 Kaulsdorfer OLV Berlin 52:01 + 11:21
7. Nordström Elis 95S0005 Kils ok 52:06 + 11:26
8. Srutová Pavla PGP9151 SK Praga 53:08 + 12:28
9. Bruk Slavomír TRI6800 TJ TŽ Třinec 53:25 + 12:45
10. Laták Rudolf NNN Neregistrovaní 54:33 + 13:53
11. Kubecová Jana STB7399 TJ Stadion Nový Bor 56:21 + 15:41
12. Boeck Thomas 13D6600 Kaulsdorfer OLV Berlin 57:16 + 16:36
13. Stanojkovicová Ljuba STB TJ Stadion Nový Bor 57:17 + 16:37
14. Jirkovská Pavlína SLA7250 SKOB Slaný 58:38 + 17:58
15. Zábranská Kristyna SLA9852 SKOB Slaný 65:17 + 24:37
16. Pohoralá Anna ROU9954 SKOB Roudnice nad Labem 69:32 + 28:52
17. Zábransky Lubos SLA7400 SKOB Slaný 71:05 + 30:25
18. Sváb Jan VSP5801 USK Praha 72:23 + 31:43
19. Ritva Karkkainen 93S Avesta OK 73:46 + 33:06
20. Cechová Radka SLA7550 SKOB Slaný 76:01 + 35:21
21. Carl Johan Meli NNN Neregistrovaní 76:30 + 35:50
22. Schallberger Josef 1AX0001 TV Küssnacht 77:26 + 36:46
23. Hornychová Helena TJN7150 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 77:43 + 37:03
24. Beranová Kristína TZL8553 SKOB Zlín 78:26 + 37:46
25. Hermánek Michal TUR7702 OOB TJ Turnov 81:01 + 40:21
26. Neumann Mathias 31D7400 SV Lengefeld 83:04 + 42:24
27. Melin Chriastina NNN Neregistrovaní 83:13 + 42:33
28. Jalovy Jaroslav RBK5719 SK Radioklub Blansko 84:45 + 44:05
29. Kubátová Ivana BOR OK Jiskra Nový Bor 89:13 + 48:33
30. Veselská Katerina VLI6551 Slavia Liberec orienteering 91:05 + 50:25
31. Pohoraly Dobroslav ROU6401 SKOB Roudnice nad Labem 102:21 + 61:41
32. Svobodová Hana SMB SKOB Sig-Mat Mladá Boleslav 104:17 + 63:37
33. Geislerová Dita DKL KOB Kladno 104:18 + 63:38
34. Matousková Martina NNN Neregistrovaní 110:11 + 69:31
35. Haider Anna 26A0012 HSV Ried 112:53 + 72:13
36. Zemko Zdenek SLA7300 SKOB Slaný 113:31 + 72:51
37. Jirkovsky Tomás SLA6999 SKOB Slaný 126:14 + 85:34
38. Písová Jitka NNN Neregistrovaní 172:49 + 132:09
Dzwigala Natalia 23P9551 OK!Sport DISK
Jelínková Radka MLA6951 MLOK Mariánské Lázně DISK
Jalová Marie RBK5761 SK Radioklub Blansko DISK
Erika 46D0003 Berliner TSC DISK
Jenei Margit NNN Neregistrovaní DISK
T6
5.80 km, 16 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Bugár Gergely NNN Neregistrovaní 46:54
2. Kudraß, Peter 22D0001 SG Zittau Süd 86:42 + 39:48
3. Stoszek Jakub AOP8300 Přátelé orientačního běhu Opava 87:43 + 40:49
4. Benes Josef SJC TJ Sportcentrum Jičín 87:54 + 41:00
5. Bugár Jozsef NNN Neregistrovaní 90:37 + 43:43
6. Charousková Lucie DOK9450 OK Doksy 91:16 + 44:22
7. Benesová Iva SJC TJ Sportcentrum Jičín 92:11 + 45:17
8. Beran Pavel TZL7920 SKOB Zlín 92:46 + 45:52
9. Moravec Zdenek KUL6800 KOB Ústí nad Labem 96:43 + 49:49
10. Wagner, Martina 22D0002 SG Zittau Süd 99:58 + 53:04
11. Halír Radim MFP7000 VŠSK MFF UK Praha 100:33 + 53:39
12. Zenísek Jan SUL OOB TJ Slavoj Severotuk Ústí n. L. 103:40 + 56:46
13. Písa Pavel NNN Neregistrovaní 116:35 + 69:41
14. Prosch Petr RBK0000 SK Radioklub Blansko 118:53 + 71:59
15. Melichar Jaromír LLI6301 TJ Loko Liberec 120:02 + 73:08
16. Pohoralá Karolína ROU6850 SKOB Roudnice nad Labem 133:44 + 86:50
17. Glöckner Michal KUL7000 KOB Ústí nad Labem 150:58 + 104:04
18. Svihlová Katerina LME7750 SK Los Mělník 183:46 + 136:52
Folta Adam JHB9108 TJ Jiskra Havlíčkův Brod DISK
Kosek Ladislav LLI5903 TJ Loko Liberec DISK
Kosek Jan LLI9801 TJ Loko Liberec DISK
Wagner, Sabine 22D0003 SG Zittau Süd DISK