Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Koberová Kateřina | LPU0352 | OK Lokomotiva Pardubice | 22:06 | ||
2. | Thýnová Martina | SHK0350 | OK Slavia Hradec Králové | 25:18 | + 3:12 | |
3. | Metelková Michaela | PHK0550 | OK 99 Hradec Králové | 29:07 | + 7:01 | |
4. | Suchá Simona | SHK0351 | OK Slavia Hradec Králové | 29:37 | + 7:31 | |
5. | Vávrová Vanda | HOR0350 | TJ Jiskra Hořice | 30:32 | + 8:26 | |
6. | Chvátilová Johana | PHK0450 | OK 99 Hradec Králové | 31:11 | + 9:05 | |
7. | Bártová Adéla | LPU0353 | OK Lokomotiva Pardubice | 31:19 | + 9:13 | |
8. | Ďoubalíková Lenka | CHT0351 | OOB SK Chrast | 37:17 | + 15:11 | |
9. | Komárková Jindra | SJH0453 | SJH Jindřichův Hradec | 38:43 | + 16:37 | |
10. | Besedová Katka | PHK0351 | OK 99 Hradec Králové | 39:18 | + 17:12 | |
11. | Brožková Tereza | KUO0451 | KOB Ústí nad Orlicí | 71:35 | + 49:29 | |
12. | Suková Majka | LTU0450 | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 71:42 | + 49:36 | |
Svobodová | SAK Lenora | 52:42 | + 30:36 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Kosová Tereza | SRK0151 | SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou | 28:24 | ||
2. | Šklíbová Veronika | SRK0153 | SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou | 30:53 | + 2:29 | |
3. | Štreglová Zuzana | VRL0251 | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 33:40 | + 5:16 | |
4. | Raková Petra | SHK0251 | OK Slavia Hradec Králové | 38:50 | + 10:26 | |
5. | Holečková Petra | SHK0250 | OK Slavia Hradec Králové | 40:20 | + 11:56 | |
6. | Nováková Světlana | NPA0151 | SK LOB Nová Paka | 41:11 | + 12:47 | |
7. | Tichá Marie | TZL0253 | SKOB Zlín | 41:29 | + 13:05 | |
8. | Zimová Eliška | LTU0250 | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 54:00 | + 25:36 | |
9. | Machová Viktorie | PHK0252 | OK 99 Hradec Králové | 59:25 | + 31:01 | |
10. | Suchánková Eliška | PHK0250 | OK 99 Hradec Králové | 59:51 | + 31:27 | |
11. | Šuráňová Pavlína | TZL0257 | SKOB Zlín | 65:37 | + 37:13 | |
12. | Ďoubalíková Marie | CHT0153 | OOB SK Chrast | 67:51 | + 39:27 | |
13. | Brožková Lucie | KUO0151 | KOB Ústí nad Orlicí | 76:21 | + 47:57 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Malinová Apolena | SHK9952 | OK Slavia Hradec Králové | 56:00 | ||
2. | Větříčková Andrea | SHK9951 | OK Slavia Hradec Králové | 56:33 | + 0:33 | |
3. | Firešová Markéta | ZBM9951 | SK Žabovřesky Brno | 59:24 | + 3:24 | |
4. | Linková Alena | TUR9751 | OOB TJ Turnov | 60:40 | + 4:40 | |
5. | Chaloupková Veronika | CHC9852 | K.O.B. Choceň | 61:26 | + 5:26 | |
6. | Waňková Martina | VRL9951 | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 61:29 | + 5:29 | |
7. | Kalenská Dominika | STH9958 | SK Studenec | 62:16 | + 6:16 | |
8. | Kavánková Iva | TZL9753 | SKOB Zlín | 62:31 | + 6:31 | |
9. | Roškotová Lucie | TUR9753 | OOB TJ Turnov | 63:22 | + 7:22 | |
10. | Kavalírová Julie | PHK9753 | OK 99 Hradec Králové | 63:24 | + 7:24 | |
11. | Odehnalová Klára | ZBM9956 | SK Žabovřesky Brno | 63:38 | + 7:38 | |
12. | Chovancová Zuzana | TZL9754 | SKOB Zlín | 63:44 | + 7:44 | |
13. | Semrádová Jana | CHC9951 | K.O.B. Choceň | 64:37 | + 8:37 | |
14. | Tichá Veronika | TZL9951 | SKOB Zlín | 65:27 | + 9:27 | |
Nejezchlebová Barbora | TUR9755 | OOB TJ Turnov | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Thýnová Nikola | SHK0051 | OK Slavia Hradec Králové | 49:28 | ||
2. | Auerműllerová Anna | ZBM0060 | SK Žabovřesky Brno | 53:31 | + 4:03 | |
3. | Červená Adéla | SHK9755 | OK Slavia Hradec Králové | 55:51 | + 6:23 | |
4. | Chaloupková Kateřina | CHC0051 | K.O.B. Choceň | 56:31 | + 7:03 | |
5. | Filipová Tereza | LPU0050 | OK Lokomotiva Pardubice | 58:09 | + 8:41 | |
6. | Nedbálková Hana | ZBM9755 | SK Žabovřesky Brno | 62:02 | + 12:34 | |
7. | Kmentová Barbora | LPU9957 | OK Lokomotiva Pardubice | 90:45 | + 41:17 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
Body
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Nováková Tereza | DKP9751 | Oddíl OB Kotlářka | 62:18 | 7405 | ||
2. | Jirčáková Martina | LCE8951 | OOB TJ Slovan Luhačovice | 65:01 | + 2:43 | 7102 | |
3. | Šňupárková Anna | DKP9652 | Oddíl OB Kotlářka | 65:42 | + 3:24 | 7026 | |
4. | Vítková Lucie | PHK8055 | OK 99 Hradec Králové | 66:36 | + 4:18 | 6926 | |
5. | Teplá Karolína | SHK9251 | OK Slavia Hradec Králové | 69:44 | + 7:26 | 6576 | |
6. | Fundová Eliška | SHK9351 | OK Slavia Hradec Králové | 70:18 | + 8:00 | 6513 | |
7. | Hančová Petra | LPU9659 | OK Lokomotiva Pardubice | 70:40 | + 8:22 | 6472 | |
8. | Koporová Petra | ZBM9353 | SK Žabovřesky Brno | 73:22 | + 11:04 | 6171 | |
9. | Staňková Lucie | ASU8756 | Magnus Orienteering | 73:41 | + 11:23 | 6135 | |
10. | Jeřábková Jitka | TZL9453 | SKOB Zlín | 74:15 | + 11:57 | 6072 | |
11. | Košťálová Petra | DKP8256 | Oddíl OB Kotlářka | 74:25 | + 12:07 | 6054 | |
12. | Matušincová Lucie | PHK8152 | OK 99 Hradec Králové | 74:57 | + 12:39 | 5994 | |
13. | Setínková Eva | DKP8759 | Oddíl OB Kotlářka | 76:04 | + 13:46 | 5870 | |
14. | Chromá Adéla | ZBM8870 | SK Žabovřesky Brno | 76:22 | + 14:04 | 5836 | |
15. | Petrželová Tereza | LTU8950 | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 77:03 | + 14:45 | 5760 | |
16. | Veljačiková Hana | PGP9756 | SK Praga | 84:47 | + 22:29 | 4897 | |
17. | Wurzelová Hana | OSN8972 | SK Orientační sporty Nové Město na Moravě | 85:14 | + 22:56 | 4847 | |
18. | Hradecká Petra | DOK6850 | OK Doksy | 98:03 | + 35:45 | 3417 | |
Čečková Martina | SHK7753 | OK Slavia Hradec Králové | DISK | 0 | |||
Procházková Klára | LPU9451 | OK Lokomotiva Pardubice | DISK | 0 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
Body
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Chládková Simona | LPU9658 | OK Lokomotiva Pardubice | 48:22 | 8211 | ||
2. | Kulhavá Eliška | LPU9657 | OK Lokomotiva Pardubice | 51:41 | + 3:19 | 7704 | |
3. | Kamenická Lenka | OSN6955 | SK Orientační sporty Nové Město na Moravě | 53:08 | + 4:46 | 7483 | |
3. | Koderičová Tereza | PHK9666 | OK 99 Hradec Králové | 53:08 | + 4:46 | 7483 | |
5. | Reslová Hana | SRK9352 | SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou | 54:22 | + 6:00 | 7294 | |
6. | Čermáková Magdalena | LCE9155 | OOB TJ Slovan Luhačovice | 54:41 | + 6:19 | 7246 | |
7. | Mádlová Věra | ZBM8951 | SK Žabovřesky Brno | 54:55 | + 6:33 | 7210 | |
8. | Stolinová Lenka | DOB8158 | KOB Dobruška | 55:26 | + 7:04 | 7131 | |
9. | Knapová Iva | LPU6052 | OK Lokomotiva Pardubice | 57:02 | + 8:40 | 6887 | |
10. | Zákravská Šárka | SNA8951 | TJ START Náchod | 57:04 | + 8:42 | 6882 | |
11. | Macková Petra | LCE8560 | OOB TJ Slovan Luhačovice | 57:07 | + 8:45 | 6874 | |
12. | Chmelařová Michaela | SHK9151 | OK Slavia Hradec Králové | 57:34 | + 9:12 | 6806 | |
13. | Vandasová Markéta | VAM7250 | OOB Vamberk | 57:36 | + 9:14 | 6800 | |
14. | Klimplová Lenka | LPU7951 | OK Lokomotiva Pardubice | 57:53 | + 9:31 | 6757 | |
15. | Dékány Pavla | LCE9052 | OOB TJ Slovan Luhačovice | 58:56 | + 10:34 | 6597 | |
16. | Ďoubalíková Veronika | CHT7351 | OOB SK Chrast | 59:27 | + 11:05 | 6518 | |
17. | Cahlová Blanka | LCE9051 | OOB TJ Slovan Luhačovice | 59:41 | + 11:19 | 6482 | |
18. | Myslivcová Lenka | SHK7051 | OK Slavia Hradec Králové | 60:03 | + 11:41 | 6426 | |
19. | Koláriková Lucie | TZL9451 | SKOB Zlín | 61:21 | + 12:59 | 6228 | |
20. | Ulahelová Jana | LTU8451 | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 61:49 | + 13:27 | 6156 | |
21. | Hiršová Marcela | VBM7079 | VSK Mendelu Brno | 62:17 | + 13:55 | 6085 | |
22. | Vlažná Lucie | LCE8751 | OOB TJ Slovan Luhačovice | 62:32 | + 14:10 | 6047 | |
23. | Végsöová Markéta | DOB8850 | KOB Dobruška | 63:21 | + 14:59 | 5922 | |
23. | Filipová Ivana | SRK7373 | SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou | 63:21 | + 14:59 | 5922 | |
25. | Myslivcová Markéta | SHK9650 | OK Slavia Hradec Králové | 63:48 | + 15:26 | 5853 | |
26. | Suchá Eva | SHK7851 | OK Slavia Hradec Králové | 63:58 | + 15:36 | 5828 | |
26. | Ondřejová Dita Terezie | SHK8550 | OK Slavia Hradec Králové | 63:58 | + 15:36 | 5828 | |
28. | Končáková Klára | LCE9555 | OOB TJ Slovan Luhačovice | 64:26 | + 16:04 | 5757 | |
29. | Klíchová Jana | SSU8151 | SK Severka Šumperk | 64:56 | + 16:34 | 5680 | |
30. | Petrová Daniela | LPU8454 | OK Lokomotiva Pardubice | 65:03 | + 16:41 | 5663 | |
31. | Kubečková Zdena | PHK7551 | OK 99 Hradec Králové | 65:39 | + 17:17 | 5571 | |
32. | Peterová Alena | DOB8953 | KOB Dobruška | 66:00 | + 17:38 | 5517 | |
33. | Štěpánová Dita | DOB7956 | KOB Dobruška | 67:19 | + 18:57 | 5316 | |
34. | Šklíbová Jana | SRK7651 | SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou | 67:32 | + 19:10 | 5283 | |
35. | Pekárková Monika | RBK9252 | SK Radioklub Blansko | 67:37 | + 19:15 | 5270 | |
36. | Sršňová Kateřina | VAM8150 | OOB Vamberk | 67:43 | + 19:21 | 5255 | |
37. | Švecová Iva | CHT7151 | OOB SK Chrast | 68:00 | + 19:38 | 5212 | |
38. | Chovancová Jana | TZL7352 | SKOB Zlín | 68:10 | + 19:48 | 5186 | |
39. | Šádková Martina | PHK9653 | OK 99 Hradec Králové | 68:41 | + 20:19 | 5108 | |
40. | Rykalová Jitka | VAM7251 | OOB Vamberk | 69:07 | + 20:45 | 5041 | |
41. | Zurynková Jana | EKP7053 | VŠTJ Ekonom Praha | 69:26 | + 21:04 | 4993 | |
42. | Kozumplíková Alice | RBK8151 | SK Radioklub Blansko | 69:29 | + 21:07 | 4985 | |
43. | Andršová Jana | SRK8756 | SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou | 69:38 | + 21:16 | 4962 | |
44. | Juračková Jana | LPU6051 | OK Lokomotiva Pardubice | 70:14 | + 21:52 | 4871 | |
44. | Mertová Eva | DOB8551 | KOB Dobruška | 70:14 | + 21:52 | 4871 | |
46. | Teplá Hana | SHK6561 | OK Slavia Hradec Králové | 71:16 | + 22:54 | 4713 | |
47. | Hegerová Petra | RBK9355 | SK Radioklub Blansko | 71:45 | + 23:23 | 4639 | |
48. | Šádková Lucie | PHK9654 | OK 99 Hradec Králové | 72:18 | + 23:56 | 4555 | |
49. | Přecechtělová Tereza | DOB8971 | KOB Dobruška | 72:43 | + 24:21 | 4491 | |
50. | Synková Petra | DOK7950 | OK Doksy | 73:22 | + 25:00 | 4392 | |
51. | Mrštíková Květa | LPU8753 | OK Lokomotiva Pardubice | 73:36 | + 25:14 | 4357 | |
52. | Štreglová Andrea | VRL7552 | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 73:58 | + 25:36 | 4301 | |
53. | Fencíková Vladislava | JHB6553 | TJ Jiskra Havlíčkův Brod | 74:08 | + 25:46 | 4275 | |
54. | Klimplová Zuzana | LPU8151 | OK Lokomotiva Pardubice | 74:18 | + 25:56 | 4250 | |
55. | Staroňová Hana | VAM8850 | OOB Vamberk | 74:23 | + 26:01 | 4237 | |
56. | Krpatová Zuzana | LPU7558 | OK Lokomotiva Pardubice | 77:04 | + 28:42 | 3827 | |
57. | Holasová Šarka | AOP7853 | Přátelé orientačního běhu Opava | 77:25 | + 29:03 | 3774 | |
58. | Waňková Dita | VRL7151 | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 79:16 | + 30:54 | 3491 | |
59. | Chládková Zuzana | ZAM9153 | OB T.J. Sokol Žamberk | 81:25 | + 33:03 | 3163 | |
60. | Krejčíková Marie | TZL9252 | SKOB Zlín | 82:55 | + 34:33 | 2934 | |
61. | Hausmannová Klára | EKP8651 | VŠTJ Ekonom Praha | 84:17 | + 35:55 | 2725 | |
62. | Besedová Petra | CHT7654 | OOB SK Chrast | 84:59 | + 36:37 | 2618 | |
63. | Chvátilová Pavlína | PHK7450 | OK 99 Hradec Králové | 87:44 | + 39:22 | 2198 | |
64. | Pěluchová Daniela | CHC8851 | K.O.B. Choceň | 88:20 | + 39:58 | 2106 | |
65. | Kolínová Kristýna | DKP8450 | Oddíl OB Kotlářka | 88:49 | + 40:27 | 2032 | |
66. | Kalenská Kateřina | STH7351 | SK Studenec | 89:16 | + 40:54 | 1964 | |
67. | Záveská Anna | DOB8851 | KOB Dobruška | 98:14 | + 49:52 | 594 | |
68. | Balusková Ida | OKP7350 | SK OK 24 Praha | 100:00 | + 51:38 | 324 | |
69. | Mikanová Kateřina | EKP8461 | VŠTJ Ekonom Praha | 104:40 | + 56:18 | 0 | |
70. | Brožková Květa | KUO7451 | KOB Ústí nad Orlicí | 112:28 | + 64:06 | 0 | |
71. | Jelínková Hana | CTB8152 | SK OB Chotěboř | 160:44 | + 112:22 | 0 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Klapalová Jana | VAM6451 | OOB Vamberk | 41:21 | ||
2. | Wurzelová Dana | CHT6654 | OOB SK Chrast | 42:37 | + 1:16 | |
3. | Koberová Lenka | LPU6954 | OK Lokomotiva Pardubice | 43:47 | + 2:26 | |
4. | Čermáková Renata | LPU6553 | OK Lokomotiva Pardubice | 44:22 | + 3:01 | |
5. | Kosová Michaela | SRK6752 | SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou | 47:35 | + 6:14 | |
6. | Hlavová Miroslava | KON6389 | KOB Konice | 52:01 | + 10:40 | |
7. | Šišmová Hana | TYN6850 | OOB SK Týniště nad Orlicí | 55:44 | + 14:23 | |
8. | Košková Vlasta | LLI6351 | TJ Loko Liberec | 56:09 | + 14:48 | |
9. | Demlová Jitka | LPU6955 | OK Lokomotiva Pardubice | 57:57 | + 16:36 | |
10. | Krejčíková Monika | TZL6262 | SKOB Zlín | 63:25 | + 22:04 | |
11. | Žáková Marcela | LPU7053 | OK Lokomotiva Pardubice | 63:33 | + 22:12 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Mádlová Iva | SHK6351 | OK Slavia Hradec Králové | 49:57 | ||
2. | Chaloupková Lenka | CHC6951 | K.O.B. Choceň | 50:26 | + 0:29 | |
3. | Mutinská Zdeňka | KUO6499 | KOB Ústí nad Orlicí | 51:41 | + 1:44 | |
4. | Veverková Yveta | VAM6452 | OOB Vamberk | 51:42 | + 1:45 | |
5. | Azebová Martina | PHK6757 | OK 99 Hradec Králové | 54:50 | + 4:53 | |
6. | Fundová Hana | SHK6752 | OK Slavia Hradec Králové | 55:45 | + 5:48 | |
7. | Netuková Hana | SHK7052 | OK Slavia Hradec Králové | 56:29 | + 6:32 | |
8. | Koblížková Hana | ZAM5851 | OB T.J. Sokol Žamberk | 57:40 | + 7:43 | |
9. | Petrželová Alena | LTU6351 | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 59:27 | + 9:30 | |
10. | Thýnová Ivana | SHK6651 | OK Slavia Hradec Králové | 59:30 | + 9:33 | |
11. | Hausvaterová Marcela | SHK6152 | OK Slavia Hradec Králové | 61:31 | + 11:34 | |
12. | Semrádová Jitka | CHC6651 | K.O.B. Choceň | 62:52 | + 12:55 | |
13. | Egrtová Jitka | SHK6354 | OK Slavia Hradec Králové | 64:36 | + 14:39 | |
14. | Peřinková Irena | BBM6550 | BETA URSUS Orienteering | 66:28 | + 16:31 | |
15. | Macháčková Jana | SHK6450 | OK Slavia Hradec Králové | 69:34 | + 19:37 | |
16. | Lazáková Šárka | LTU6952 | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 70:18 | + 20:21 | |
17. | Bendáková Jitka | LTU6951 | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 70:26 | + 20:29 | |
18. | Chládková Eva | ZAM7051 | OB T.J. Sokol Žamberk | 73:19 | + 23:22 | |
19. | Holečková Zdeňka | SHK6950 | OK Slavia Hradec Králové | 77:54 | + 27:57 | |
20. | Kábrtová Iva | PEN6350 | OK RECO Sport | 78:45 | + 28:48 | |
21. | Žandová Hana | CTB7052 | SK OB Chotěboř | 81:33 | + 31:36 | |
22. | Kavalírová Zuzana | PHK6950 | OK 99 Hradec Králové | 85:23 | + 35:26 | |
Fenclová Markéta | LPU7155 | OK Lokomotiva Pardubice | 79:12 | + 29:15 | ||
Černá Petra | ALB7450 | OOB Albrechtice nad Orlicí | 82:06 | + 32:09 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Vlažná Mirka | LCE5852 | OOB TJ Slovan Luhačovice | 40:20 | ||
2. | Běhounová Jiřina | PHK5651 | OK 99 Hradec Králové | 41:55 | + 1:35 | |
3. | Víchová Ladislava | LPU5851 | OK Lokomotiva Pardubice | 42:06 | + 1:46 | |
4. | Jansová Alena | CHT5852 | OOB SK Chrast | 44:46 | + 4:26 | |
5. | Nýdrlová Eva | VRL5451 | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 45:08 | + 4:48 | |
6. | Smičková Eva | KON5887 | KOB Konice | 46:30 | + 6:10 | |
7. | Kalibánová Jiřina | NPA5351 | SK LOB Nová Paka | 53:47 | + 13:27 | |
8. | Dlasková Anna | DKP5350 | Oddíl OB Kotlářka | 75:25 | + 35:05 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Novotná Jiřina | LPU5654 | OK Lokomotiva Pardubice | 49:37 | ||
2. | Šabatková Zdena | SHK5652 | OK Slavia Hradec Králové | 49:43 | + 0:06 | |
3. | Bláhová Luba | SHK5852 | OK Slavia Hradec Králové | 51:18 | + 1:41 | |
4. | Hejtmánková Alena | TAP5452 | KOB TRETRA Praha | 53:31 | + 3:54 | |
5. | Kutáčková Stanislava | LTU4751 | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 58:01 | + 8:24 | |
6. | Kellnerová Stanislava | LPU4950 | OK Lokomotiva Pardubice | 63:47 | + 14:10 | |
7. | Nováková Jana | NPA5552 | SK LOB Nová Paka | 65:34 | + 15:57 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
Body
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Hermanová Zuzana | LPU8752 | OK Lokomotiva Pardubice | 73:10 | 9316 | ||
2. | Fenclová Marta | LPU7667 | OK Lokomotiva Pardubice | 73:17 | + 0:07 | 9231 | |
3. | Svobodná Šárka | DKP8850 | Oddíl OB Kotlářka | 73:30 | + 0:20 | 9134 | |
4. | Poloprutská Markéta | TUR9252 | OOB TJ Turnov | 74:50 | + 1:40 | 8899 | |
5. | Čepová Daniela | PHK8951 | OK 99 Hradec Králové | 74:51 | + 1:41 | 8829 | |
6. | Novotná Barbora | SHK8658 | OK Slavia Hradec Králové | 74:52 | + 1:42 | 8759 | |
7. | Myslivcová Pavla | SHK9352 | OK Slavia Hradec Králové | 75:22 | + 2:12 | 8630 | |
8. | Šístková Iveta | LPU8654 | OK Lokomotiva Pardubice | 75:30 | + 2:20 | 8546 | |
9. | Patscheider Lia | 18I2050 | The national Italian | 78:04 | + 4:54 | ||
10. | Horová Pavla | LPU9457 | OK Lokomotiva Pardubice | 78:13 | + 5:03 | 8155 | |
11. | Zvěřinová Martina | LPU8357 | OK Lokomotiva Pardubice | 78:23 | + 5:13 | 8070 | |
12. | Plochová Dominika | DKP8651 | Oddíl OB Kotlářka | 79:54 | + 6:44 | 7827 | |
13. | Košárková Iva | AOP8152 | Přátelé orientačního běhu Opava | 80:15 | + 7:05 | 7723 | |
14. | Hrušková Barbora | ZBM9354 | SK Žabovřesky Brno | 80:35 | + 7:25 | 7621 | |
15. | Tužilová Magdaléna | ZBM9452 | SK Žabovřesky Brno | 83:29 | + 10:19 | 7227 | |
16. | Hlubučková Kristýna | KAM9551 | SK Kamenice | 84:23 | + 11:13 | 7065 | |
17. | Hiršová Gabriela | ZBM9651 | SK Žabovřesky Brno | 87:31 | + 14:21 | 6653 | |
18. | Matrasová Kateřina | CHT8353 | OOB SK Chrast | 90:21 | + 17:11 | 6280 | |
19. | Hrobařová Lenka | TJN7754 | OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou | 102:43 | + 29:33 | 4859 | |
20. | Hendrychová Zuzana | ZBM8954 | SK Žabovřesky Brno | 107:05 | + 33:55 | 4338 | |
21. | Vokurková Marta | TJN7950 | OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou | 108:56 | + 35:46 | 4099 | |
22. | Černíková Barbora | DOB7878 | KOB Dobruška | 144:54 | + 71:44 | 187 | |
Westher Maria | 41S2050 | Sweden | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Holasová Barbora | AOP0651 | Přátelé orientačního běhu Opava | 26:33 | ||
2. | Šeps Daniel | SRK0504 | SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou | 28:07 | + 1:34 | |
3. | Kadaníková Tereza | LPU0552 | OK Lokomotiva Pardubice | 30:50 | + 4:17 | |
4. | Háp Matěj | PHK0501 | OK 99 Hradec Králové | 31:56 | + 5:23 | |
5. | Moskva Vojtěch | ZLH0802 | OOB TJ Zlaté Hory | 32:06 | + 5:33 | |
6. | Pavelec Michal | NPA0801 | SK LOB Nová Paka | 35:38 | + 9:05 | |
7. | Fryšová Eva | SAK Lenora | 36:39 | + 10:06 | ||
8. | Lazák Jan | LTU0500 | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 37:59 | + 11:26 | |
9. | Štichhauer Adam | LPU0603 | OK Lokomotiva Pardubice | 38:49 | + 12:16 | |
10. | Neumannová Alžběta | PHK0650 | OK 99 Hradec Králové | 38:50 | + 12:17 | |
11. | Pavelec Matěj | NPA0501 | SK LOB Nová Paka | 39:40 | + 13:07 | |
12. | Zurynková Jana | PHK0553 | OK 99 Hradec Králové | 41:26 | + 14:53 | |
13. | Málek David | PHK0504 | OK 99 Hradec Králové | 41:42 | + 15:09 | |
14. | Kopecká Martina | PHK0555 | OK 99 Hradec Králové | 42:27 | + 15:54 | |
15. | Kučerová Amálie Evelína | PHK0651 | OK 99 Hradec Králové | 42:32 | + 15:59 | |
16. | Komárková Zbyňka | SJH0751 | SJH Jindřichův Hradec | 44:49 | + 18:16 | |
17. | Netuková Anežka | SHK0750 | OK Slavia Hradec Králové | 47:40 | + 21:07 | |
18. | Mitkovová Jindřiška | LTU0550 | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 50:59 | + 24:26 | |
19. | Čečková Karolína | SHK0650 | OK Slavia Hradec Králové | 52:46 | + 26:13 | |
20. | Čečka Matěj | SHK0900 | OK Slavia Hradec Králové | 59:09 | + 32:36 | |
21. | Kutáček Ondřej | LTU0700 | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 59:34 | + 33:01 | |
Holas Štěpán | AOP0900 | Přátelé orientačního běhu Opava | DISK | |||
Müllerová Kateřina | VAM0750 | OOB Vamberk | 44:46 | + 18:13 | ||
Máslo Miroslav | SHK4001 | OK Slavia Hradec Králové | 73:28 | + 46:55 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Waněk Hubert | VRL0302 | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 29:02 | ||
2. | Tichý Lubomír | SHK0303 | OK Slavia Hradec Králové | 30:43 | + 1:41 | |
3. | Kolář Šimon | HOR0400 | TJ Jiskra Hořice | 33:07 | + 4:05 | |
4. | Štregl Matyáš | VRL0301 | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 33:35 | + 4:33 | |
5. | Flegl Martin | SRK0300 | SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou | 34:04 | + 5:02 | |
6. | Dohnálek Tomáš | SHK0403 | OK Slavia Hradec Králové | 35:20 | + 6:18 | |
7. | Šípek Stanislav | SRK0304 | SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou | 35:53 | + 6:51 | |
8. | Novák Stanislav | NPA0404 | SK LOB Nová Paka | 36:32 | + 7:30 | |
9. | Neumann Matěj | PHK0400 | OK 99 Hradec Králové | 37:39 | + 8:37 | |
10. | Krpata Michal | LPU0403 | OK Lokomotiva Pardubice | 38:36 | + 9:34 | |
11. | Fencl Jáchym | LPU0301 | OK Lokomotiva Pardubice | 39:01 | + 9:59 | |
12. | Černík Adam | SHK0404 | OK Slavia Hradec Králové | 39:12 | + 10:10 | |
13. | Typlt Tomáš | NPA0406 | SK LOB Nová Paka | 40:30 | + 11:28 | |
14. | Štichhauer Daniel | LPU0405 | OK Lokomotiva Pardubice | 40:32 | + 11:30 | |
15. | Choutka Matěj | NPA0402 | SK LOB Nová Paka | 43:15 | + 14:13 | |
16. | Procinger Jakub | VRL0305 | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 43:55 | + 14:53 | |
17. | Pirožek Vojtěch | LTU0400 | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 45:24 | + 16:22 | |
18. | Rak Tomáš | SHK0400 | OK Slavia Hradec Králové | 46:41 | + 17:39 | |
19. | Fajfer Filip | NPA0401 | SK LOB Nová Paka | 53:06 | + 24:04 | |
20. | Šitina Tomáš | LTU0300 | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 58:02 | + 29:00 | |
21. | Šedivka Pavel | LTU0401 | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 59:16 | + 30:14 | |
22. | Suchánek Adam | PHK0403 | OK 99 Hradec Králové | 61:16 | + 32:14 | |
23. | Pokorný Dominik | SRK0301 | SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou | 65:46 | + 36:44 | |
24. | Kokrda Vojtěch | PHK0402 | OK 99 Hradec Králové | 134:11 | + 105:09 | |
Černík David | DOB0303 | KOB Dobruška | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Rücker Jan | HOR0201 | TJ Jiskra Hořice | 42:14 | ||
2. | Paleček Ondřej | SRK0103 | SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou | 42:16 | + 0:02 | |
3. | Šafář Martin | KSU0105 | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 42:31 | + 0:17 | |
4. | Pipek Ondřej | LPU0203 | OK Lokomotiva Pardubice | 46:15 | + 4:01 | |
5. | Chovanec Václav | TZL0201 | SKOB Zlín | 46:44 | + 4:30 | |
6. | Koditek Jonáš | KUO0101 | KOB Ústí nad Orlicí | 55:18 | + 13:04 | |
7. | Macek Ondřej | LPU0209 | OK Lokomotiva Pardubice | 57:43 | + 15:29 | |
8. | Bárta Šimon | PHK0202 | OK 99 Hradec Králové | 63:51 | + 21:37 | |
9. | Kučera Jan | PHK0100 | OK 99 Hradec Králové | 64:00 | + 21:46 | |
10. | Šišma Vojtěch | LPU0204 | OK Lokomotiva Pardubice | 66:28 | + 24:14 | |
11. | Porkert Jan | SHK0100 | OK Slavia Hradec Králové | 69:29 | + 27:15 | |
12. | Hanák Dominik | LTU0200 | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 78:28 | + 36:14 | |
13. | Procinger Jan | VRL0102 | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 79:48 | + 37:34 | |
14. | Jakeš Josef | TYN0101 | OOB SK Týniště nad Orlicí | 85:15 | + 43:01 | |
15. | Zima Milan | LTU0202 | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 108:40 | + 66:26 | |
Satranský Martin | NPA0201 | SK LOB Nová Paka | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Pryjma Fryderyk | JPV9803 | Oddíl OS SK Prostějov | 63:51 | ||
2. | Černocký Libor | LCE9803 | OOB TJ Slovan Luhačovice | 69:27 | + 5:36 | |
3. | Podmolík Josef | TZL9701 | SKOB Zlín | 73:10 | + 9:19 | |
4. | Melichar Vojtěch | LLI9802 | TJ Loko Liberec | 73:42 | + 9:51 | |
5. | Mikel David | TZL9703 | SKOB Zlín | 75:32 | + 11:41 | |
6. | Brantner Niklas | ZBM9831 | SK Žabovřesky Brno | 77:12 | + 13:21 | |
7. | Šiška Petr | TZL9801 | SKOB Zlín | 84:58 | + 21:07 | |
8. | Pokorný David | SRK9701 | SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou | 93:22 | + 29:31 | |
9. | Maňák Michal | PHK9801 | OK 99 Hradec Králové | 94:10 | + 30:19 | |
10. | Kelbl Vladimír | ZBM9711 | SK Žabovřesky Brno | 95:13 | + 31:22 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Müller Jonáš | KSU9906 | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 65:06 | ||
2. | Šrámek Ondřej | KSU9909 | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 65:56 | + 0:50 | |
3. | Melichar Petr | LLI0001 | TJ Loko Liberec | 73:36 | + 8:30 | |
4. | Paukert Lukáš | KUO9801 | KOB Ústí nad Orlicí | 74:03 | + 8:57 | |
5. | Podmolík Jonáš | TZL0001 | SKOB Zlín | 76:27 | + 11:21 | |
6. | Roudný Václav | LPU0001 | OK Lokomotiva Pardubice | 83:02 | + 17:56 | |
7. | Tichý Radomír | SHK0000 | OK Slavia Hradec Králové | 84:06 | + 19:00 | |
8. | Žák Jan | LPU9802 | OK Lokomotiva Pardubice | 92:25 | + 27:19 | |
9. | Žanda Jan | CTB9901 | SK OB Chotěboř | 92:47 | + 27:41 | |
10. | Bradáč Jakub | LLI0002 | TJ Loko Liberec | 93:23 | + 28:17 | |
11. | Košek Jan | LLI9801 | TJ Loko Liberec | 93:34 | + 28:28 | |
Jílek Ondřej | KSU9908 | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
Body
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Kettner Vojtěch | KAM9601 | SK Kamenice | 95:13 | 8455 | ||
2. | Mudrák Štěpán | LCE9601 | OOB TJ Slovan Luhačovice | 95:32 | + 0:19 | 8427 | |
3. | Kettner Lukáš | KAM9403 | SK Kamenice | 95:47 | + 0:34 | 8405 | |
4. | Kolárik Tomáš | TZL9302 | SKOB Zlín | 98:10 | + 2:57 | 8195 | |
5. | Šmelík Martin | ASU9644 | Magnus Orienteering | 98:44 | + 3:31 | 8145 | |
6. | Slezák Jiří | LCE9001 | OOB TJ Slovan Luhačovice | 99:43 | + 4:30 | 8058 | |
7. | Hruška Jakub | ZBM9515 | SK Žabovřesky Brno | 100:44 | + 5:31 | 7968 | |
8. | Kovář Miroslav | SJC8104 | TJ Sportcentrum Jičín | 100:54 | + 5:41 | 7953 | |
9. | Vavrys Johan | LCE9302 | OOB TJ Slovan Luhačovice | 101:29 | + 6:16 | 7902 | |
10. | Slezák Zdeněk | LCE8902 | OOB TJ Slovan Luhačovice | 101:50 | + 6:37 | 7871 | |
11. | Turczer Petr | KSU7945 | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 105:38 | + 10:25 | 7536 | |
12. | Kašpar Michal | TZL9308 | SKOB Zlín | 105:40 | + 10:27 | 7533 | |
13. | Kamenický Jeroným | OSN9549 | SK Orientační sporty Nové Město na Moravě | 108:23 | + 13:10 | 7293 | |
14. | Henych Petr | VLI6001 | Slavia Liberec orienteering | 109:35 | + 14:22 | 7187 | |
15. | Mokrý Stanislav | ZBM9202 | SK Žabovřesky Brno | 110:10 | + 14:57 | 7136 | |
16. | Hošek Radim | DOB8737 | KOB Dobruška | 112:30 | + 17:17 | 6930 | |
17. | Drábek Jan | ZBM8511 | SK Žabovřesky Brno | 113:21 | + 18:08 | 6855 | |
18. | Zicha Jiří | LCE7708 | OOB TJ Slovan Luhačovice | 113:30 | + 18:17 | 6841 | |
18. | Matras Tomáš | CHT8001 | OOB SK Chrast | 113:30 | + 18:17 | 6841 | |
20. | Přikryl Petr | ZBM6708 | SK Žabovřesky Brno | 116:12 | + 20:59 | 6603 | |
21. | Ďoubal Jan | DOB8600 | KOB Dobruška | 119:42 | + 24:29 | 6294 | |
22. | Moskva Roman | ZLH7501 | OOB TJ Zlaté Hory | 121:19 | + 26:06 | 6152 | |
23. | Zajíc Josef | LOV7601 | lepus.cz | 127:50 | + 32:37 | 5577 | |
24. | Škoda Jáchym | SNA8702 | TJ START Náchod | 152:34 | + 57:21 | ||
25. | Jelínek Jaromír | CTB7702 | SK OB Chotěboř | 183:35 | + 88:22 | 656 | |
Grundmann Jan | LPU9410 | OK Lokomotiva Pardubice | DISK | 0 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
Body
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Udržal Tomáš | LPU8002 | OK Lokomotiva Pardubice | 74:57 | 9051 | ||
2. | Procházka David | LPU9113 | OK Lokomotiva Pardubice | 75:59 | + 1:02 | 8931 | |
3. | Čermák Jan | LPU9301 | OK Lokomotiva Pardubice | 78:16 | + 3:19 | 8665 | |
4. | Dlabaja Štěpán | TZL8508 | SKOB Zlín | 78:19 | + 3:22 | 8659 | |
5. | Zbranek Roman | ASU8808 | Magnus Orienteering | 80:36 | + 5:39 | 8394 | |
6. | Košárek Pavel | AOP7102 | Přátelé orientačního běhu Opava | 81:27 | + 6:30 | 8295 | |
7. | Štěrba Zbyněk | LPU8304 | OK Lokomotiva Pardubice | 82:23 | + 7:26 | 8187 | |
8. | Hepner David | SHK7601 | OK Slavia Hradec Králové | 82:26 | + 7:29 | 8181 | |
9. | Paclík Roman | SHK7801 | OK Slavia Hradec Králové | 82:28 | + 7:31 | 8177 | |
10. | Janda Martin | DOB8002 | KOB Dobruška | 82:34 | + 7:37 | 8165 | |
11. | Bořil Tomáš | ZBM8833 | SK Žabovřesky Brno | 82:44 | + 7:47 | 8146 | |
12. | Khýn Vítězslav | ASU8304 | Magnus Orienteering | 83:22 | + 8:25 | 8072 | |
13. | Kazda Ondřej | SJC8202 | TJ Sportcentrum Jičín | 84:26 | + 9:29 | 7948 | |
14. | Petras Tomáš | VAM8801 | OOB Vamberk | 84:32 | + 9:35 | 7937 | |
15. | Kolín Jan | DKP7701 | Oddíl OB Kotlářka | 86:00 | + 11:03 | 7766 | |
16. | Waněk Adam | LPU9505 | OK Lokomotiva Pardubice | 86:01 | + 11:04 | 7764 | |
17. | Novák Daniel | DOK8700 | OK Doksy | 88:59 | + 14:02 | 7419 | |
18. | Deml Tomáš | LPU9502 | OK Lokomotiva Pardubice | 89:23 | + 14:26 | 7373 | |
19. | Rusý Tomáš | KAM9301 | SK Kamenice | 89:36 | + 14:39 | 7348 | |
20. | Šňupárek Václav | DKP9500 | Oddíl OB Kotlářka | 91:12 | + 16:15 | 7162 | |
21. | Handl Jindřich | SRK9201 | SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou | 91:42 | + 16:45 | 7103 | |
22. | Henek Michal | RBK8605 | SK Radioklub Blansko | 93:21 | + 18:24 | 6912 | |
23. | Zitka Adam | LPU8402 | OK Lokomotiva Pardubice | 96:29 | + 21:32 | 6547 | |
24. | Argaláš Michal | TRI9301 | TJ TŽ Třinec | 96:31 | + 21:34 | 6543 | |
25. | Šrámek Jaromír | KSU5801 | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 96:52 | + 21:55 | 6503 | |
26. | Bravený Adam | VBM8801 | VSK Mendelu Brno | 97:21 | + 22:24 | 6447 | |
27. | Vlažný Jakub | LCE9102 | OOB TJ Slovan Luhačovice | 97:54 | + 22:57 | 6383 | |
28. | Vlažný Jan | LCE8901 | OOB TJ Slovan Luhačovice | 97:58 | + 23:01 | 6375 | |
29. | Šklíba Jan | SRK7501 | SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou | 103:05 | + 28:08 | 5780 | |
30. | Pidrman Milan | EKP8310 | VŠTJ Ekonom Praha | 103:36 | + 28:39 | 5720 | |
30. | Panovec Jan | VIC8931 | OB Vizovice | 103:36 | + 28:39 | 5720 | |
32. | Hlaváč Jaroslav | EKP9205 | VŠTJ Ekonom Praha | 104:45 | + 29:48 | 5586 | |
33. | Kurfürst Pavel | FSP7400 | VŠTJ Stavební fakulta Praha | 106:54 | + 31:57 | 5336 | |
34. | Klaška Pavel | DKP9301 | Oddíl OB Kotlářka | 107:11 | + 32:14 | 5303 | |
35. | Macka Radek | LCE8110 | OOB TJ Slovan Luhačovice | 109:17 | + 34:20 | 5059 | |
36. | Belej Jiří | LPU7421 | OK Lokomotiva Pardubice | 109:24 | + 34:27 | 5046 | |
37. | Vančura Martin | TJN8002 | OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou | 110:27 | + 35:30 | 4924 | |
38. | Kovář Jindřich | MAS6800 | KČT Aš | 112:23 | + 37:26 | 4699 | |
39. | Synek Antonín | DOK7800 | OK Doksy | 113:17 | + 38:20 | 4594 | |
40. | Remeš Petr | SHK9403 | OK Slavia Hradec Králové | 116:01 | + 41:04 | 4276 | |
41. | Pitra Martin | CHT9204 | OOB SK Chrast | 117:08 | + 42:11 | 4147 | |
42. | Dubrovský Lukáš | SHK8400 | OK Slavia Hradec Králové | 118:04 | + 43:07 | 4038 | |
43. | Plíhal Tomáš | SJI8509 | OK Jihlava | 118:55 | + 43:58 | 3939 | |
44. | Lehár Adam | LPU9114 | OK Lokomotiva Pardubice | 119:08 | + 44:11 | 3914 | |
45. | Kalina Miroslav | EKP8211 | VŠTJ Ekonom Praha | 119:39 | + 44:42 | 3854 | |
46. | Domín Nikolas | EKP8806 | VŠTJ Ekonom Praha | 125:10 | + 50:13 | 3213 | |
47. | Čečka Jiří | SHK7600 | OK Slavia Hradec Králové | 126:59 | + 52:02 | 3001 | |
48. | Volák Pavel | BRU7001 | Ulita-HOBRA Orienteering Broumov | 127:08 | + 52:11 | 2984 | |
49. | Komárek Arnošt | SJH7702 | SJH Jindřichův Hradec | 128:29 | + 53:32 | 2827 | |
50. | Sedlák Radek | SRK7503 | SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou | 130:45 | + 55:48 | 2564 | |
51. | Dušek Martin | ZAM9602 | OB T.J. Sokol Žamberk | 132:53 | + 57:56 | 2315 | |
52. | Havlůj František | DKP8308 | Oddíl OB Kotlářka | 135:31 | + 60:34 | 2009 | |
53. | Kolář Viktor | HOR7300 | TJ Jiskra Hořice | 141:09 | + 66:12 | 1354 | |
54. | Sršeň Tomáš | VAM8001 | OOB Vamberk | 146:47 | + 71:50 | 699 | |
55. | Liščinský Tomáš | ZBM8411 | SK Žabovřesky Brno | 150:43 | + 75:46 | 242 | |
56. | Šmol Marcel | DOK7300 | OK Doksy | 154:15 | + 79:18 | 0 | |
57. | Koštejn Pavel | DOK7100 | OK Doksy | 162:04 | + 87:07 | 0 | |
58. | Vít David | EKP7200 | VŠTJ Ekonom Praha | 196:32 | + 121:35 | 0 | |
Fiala Petr | LPU8701 | OK Lokomotiva Pardubice | DISK | 0 | |||
Moravec Jakub | KAM9702 | SK Kamenice | DISK | 0 | |||
Mazal Zdeněk | VBM8103 | VSK Mendelu Brno | DISK | 0 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
Body
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Šmehlík Eduard | SHK8702 | OK Slavia Hradec Králové | 58:33 | 7537 | ||
2. | Navrátil Tomáš | ASU8817 | Magnus Orienteering | 70:28 | + 11:55 | 6340 | |
3. | Skalický Matyáš | KUO9605 | KOB Ústí nad Orlicí | 71:22 | + 12:49 | 6250 | |
4. | Jirásek Aleš | LPU7601 | OK Lokomotiva Pardubice | 71:28 | + 12:55 | 6240 | |
5. | Koblížek Kamil | KUO8001 | KOB Ústí nad Orlicí | 73:13 | + 14:40 | 6064 | |
6. | Svoboda Ondřej | SHK7605 | OK Slavia Hradec Králové | 76:01 | + 17:28 | 5783 | |
7. | Sysel Ondřej | PGP8302 | SK Praga | 77:22 | + 18:49 | 5647 | |
8. | Štregl Petr | VRL7303 | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 78:03 | + 19:30 | 5579 | |
9. | Šístek Daniel | SCP7507 | OK Sparta Praha | 79:47 | + 21:14 | 5405 | |
10. | Lán Filip | SHK8003 | OK Slavia Hradec Králové | 80:30 | + 21:57 | 5333 | |
11. | Štěpánek Milan | KUO8301 | KOB Ústí nad Orlicí | 83:37 | + 25:04 | 5019 | |
12. | Korbel Michal | CHC7703 | K.O.B. Choceň | 83:44 | + 25:11 | 5008 | |
13. | Václavek Jan | LPU7816 | OK Lokomotiva Pardubice | 92:37 | + 34:04 | 4115 | |
14. | Tomalík Ondřej | SHK8904 | OK Slavia Hradec Králové | 93:15 | + 34:42 | 4052 | |
15. | Štancl Daniel | KUO9501 | KOB Ústí nad Orlicí | 100:06 | + 41:33 | 3364 | |
16. | Andrš Petr | ZAM8401 | OB T.J. Sokol Žamberk | 110:35 | + 52:02 | 2311 | |
17. | Vojta Marek | SHK8804 | OK Slavia Hradec Králové | 113:13 | + 54:40 | 2046 | |
18. | Zeman Jaroslav | DOB8844 | KOB Dobruška | 113:24 | + 54:51 | 2028 | |
19. | Krunčík Pavel | 66C8501 | Amateri | 114:18 | + 55:45 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Novák Ivo | OKP6200 | SK OK 24 Praha | 60:30 | ||
2. | Kaplan Jan | LPU6401 | OK Lokomotiva Pardubice | 61:31 | + 1:01 | |
3. | Jakeš Josef | TYN6501 | OOB SK Týniště nad Orlicí | 62:23 | + 1:53 | |
4. | Fencl Petr | LPU6901 | OK Lokomotiva Pardubice | 64:04 | + 3:34 | |
5. | Fencl Jiří | LPU6301 | OK Lokomotiva Pardubice | 65:07 | + 4:37 | |
6. | Vávra Martin | HOR6302 | TJ Jiskra Hořice | 66:13 | + 5:43 | |
7. | Láznička Robert | TZL6309 | SKOB Zlín | 66:45 | + 6:15 | |
8. | Kober Michal | LPU6702 | OK Lokomotiva Pardubice | 67:06 | + 6:36 | |
9. | Hradecký Jaroslav | DOK6300 | OK Doksy | 68:01 | + 7:31 | |
10. | Myslivec Tomáš | SHK7002 | OK Slavia Hradec Králové | 68:49 | + 8:19 | |
11. | Petržela Pavel | LTU6301 | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 70:28 | + 9:58 | |
12. | Kubec Martin | DOB7002 | KOB Dobruška | 72:18 | + 11:48 | |
13. | Mutinský Viktor | KUO6501 | KOB Ústí nad Orlicí | 72:21 | + 11:51 | |
14. | Teplý Jiří | SHK6401 | OK Slavia Hradec Králové | 72:58 | + 12:28 | |
15. | Slezák Libor | LCE6207 | OOB TJ Slovan Luhačovice | 73:59 | + 13:29 | |
16. | Erlebach Josef | JIL5201 | OK Jilemnice | 75:07 | + 14:37 | |
17. | Locker Martin | SRK7001 | SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou | 76:28 | + 15:58 | |
18. | Betlach Miroslav | DKP6300 | Oddíl OB Kotlářka | 79:32 | + 19:02 | |
19. | Galík Svatopluk | TZL6301 | SKOB Zlín | 80:35 | + 20:05 | |
20. | Žanda Jan | CTB6701 | SK OB Chotěboř | 82:37 | + 22:07 | |
21. | Pryjma Tomasz | 58P2000 | Ks Spójnia Warszawa | 91:11 | + 30:41 | |
22. | Lederer Pavel | DOK6600 | OK Doksy | 93:34 | + 33:04 | |
23. | Krejčík Zbyněk | TZL5704 | SKOB Zlín | 98:20 | + 37:50 | |
24. | Čivrný Pavel | VRL6306 | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 120:42 | + 60:12 | |
Podmolík Tomáš | TZL6915 | SKOB Zlín | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Vandas Luděk | VAM6601 | OOB Vamberk | 54:30 | ||
2. | Roudný Václav | LPU6102 | OK Lokomotiva Pardubice | 63:33 | + 9:03 | |
3. | Pulec Pavel | VBM6201 | VSK Mendelu Brno | 69:23 | + 14:53 | |
4. | Jordanov Nikolaj | VBM6501 | VSK Mendelu Brno | 73:50 | + 19:20 | |
5. | Melichar Igor | PHK6504 | OK 99 Hradec Králové | 77:55 | + 23:25 | |
6. | Valach Petr | LPU6505 | OK Lokomotiva Pardubice | 78:26 | + 23:56 | |
7. | Imlauf Martin | SNA6301 | TJ START Náchod | 78:38 | + 24:08 | |
8. | Zákravský Zdeněk | SNA5702 | TJ START Náchod | 78:47 | + 24:17 | |
9. | Cinkan Zdeněk | LPU6201 | OK Lokomotiva Pardubice | 79:59 | + 25:29 | |
10. | Hlava Miroslav | KON6515 | KOB Konice | 80:18 | + 25:48 | |
11. | Kment Libor | LPU6703 | OK Lokomotiva Pardubice | 81:10 | + 26:40 | |
12. | Chládek Josef | ZAM5901 | OB T.J. Sokol Žamberk | 81:35 | + 27:05 | |
13. | Procházka Radek | LPU6504 | OK Lokomotiva Pardubice | 84:47 | + 30:17 | |
14. | Vydra Pavel | PEN6200 | OK RECO Sport | 85:44 | + 31:14 | |
15. | Hanuš Pavel | LTU6501 | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 86:18 | + 31:48 | |
16. | Brožek Tomáš | KUO6902 | KOB Ústí nad Orlicí | 87:18 | + 32:48 | |
17. | Beseda Pavel | CHT6910 | OOB SK Chrast | 88:16 | + 33:46 | |
18. | Šišma Pavel | TYN6901 | OOB SK Týniště nad Orlicí | 89:37 | + 35:07 | |
19. | Lazák Jan | LTU6900 | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 93:23 | + 38:53 | |
20. | Hejtmánek Vladimír | TAP5802 | KOB TRETRA Praha | 96:49 | + 42:19 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Škorpil Martin | HOR5700 | TJ Jiskra Hořice | 48:48 | ||
2. | Hausvater Karel | SHK5801 | OK Slavia Hradec Králové | 52:21 | + 3:33 | |
3. | Kamenický Radan | OSN6004 | SK Orientační sporty Nové Město na Moravě | 52:40 | + 3:52 | |
4. | Wurzel Břetislav | OSN6005 | SK Orientační sporty Nové Město na Moravě | 53:01 | + 4:13 | |
5. | Knap Jan | LPU5101 | OK Lokomotiva Pardubice | 54:58 | + 6:10 | |
6. | Kalibán Jaroslav | NPA5101 | SK LOB Nová Paka | 55:57 | + 7:09 | |
7. | Běhoun Pavel | PHK5701 | OK 99 Hradec Králové | 58:19 | + 9:31 | |
7. | Čípa Jiří | CET5002 | TJ Loko Česká Třebová | 58:19 | + 9:31 | |
9. | Farář Václav | LPU5201 | OK Lokomotiva Pardubice | 58:54 | + 10:06 | |
10. | Pilař Karel | MAS5501 | KČT Aš | 59:55 | + 11:07 | |
11. | Štěrba Pavel | LPU5408 | OK Lokomotiva Pardubice | 60:14 | + 11:26 | |
12. | Vondrouš Jaroslav | PHK5201 | OK 99 Hradec Králové | 62:29 | + 13:41 | |
13. | Koudelný Jiří | TTR5401 | OOB Třebíč | 62:45 | + 13:57 | |
14. | Tupec Jiří | VAM5801 | OOB Vamberk | 63:28 | + 14:40 | |
15. | Pohl Zdeněk | SRK5301 | SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou | 64:49 | + 16:01 | |
16. | Šroler Zdeněk | KUN5201 | TJ Sokol Kunvald | 67:09 | + 18:21 | |
17. | Třasák Milan | LPU5206 | OK Lokomotiva Pardubice | 69:26 | + 20:38 | |
18. | Hájek Jan | MAS5401 | KČT Aš | 70:30 | + 21:42 | |
19. | Holeček Petr | SHK5900 | OK Slavia Hradec Králové | 70:46 | + 21:58 | |
20. | Mrštík Václav | LPU5002 | OK Lokomotiva Pardubice | 70:56 | + 22:08 | |
21. | Stárek Jiří | SRK5002 | SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou | 73:56 | + 25:08 | |
22. | Vítek Zdeněk | SRK4701 | SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou | 75:03 | + 26:15 | |
23. | Novák Karel | NPA5001 | SK LOB Nová Paka | 78:26 | + 29:38 | |
24. | Černý Petr | ALB6000 | OOB Albrechtice nad Orlicí | 87:23 | + 38:35 | |
Juračka Vojtěch | LPU5404 | OK Lokomotiva Pardubice | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Pospíšil Jaromír | PZR4417 | UNITOP SKP Žďár nad Sázavou | 48:01 | ||
2. | Jelínek Petr | TZL4902 | SKOB Zlín | 55:04 | + 7:03 | |
3. | Hirš Libor | VBM6000 | VSK Mendelu Brno | 56:35 | + 8:34 | |
4. | Vícha Vladimír | LPU5801 | OK Lokomotiva Pardubice | 56:43 | + 8:42 | |
5. | Kološ Oldřich | LPU6003 | OK Lokomotiva Pardubice | 57:22 | + 9:21 | |
6. | Orálek Miroslav | TTR5201 | OOB Třebíč | 58:05 | + 10:04 | |
7. | Fridrich Jaroslav | LPU4501 | OK Lokomotiva Pardubice | 58:49 | + 10:48 | |
8. | Zlesák Milan | CHT5101 | OOB SK Chrast | 63:01 | + 15:00 | |
9. | Štregl Tomáš | VRL5001 | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 64:05 | + 16:04 | |
10. | Novotný Miroslav | LPU5905 | OK Lokomotiva Pardubice | 65:02 | + 17:01 | |
11. | Klimpl Petr | LPU5401 | OK Lokomotiva Pardubice | 65:03 | + 17:02 | |
12. | Junek Petr | STH5501 | SK Studenec | 73:00 | + 24:59 | |
13. | Košek Ladislav | LLI5903 | TJ Loko Liberec | 77:58 | + 29:57 | |
14. | Mikulecký Jan | PHK3801 | OK 99 Hradec Králové | 78:14 | + 30:13 | |
15. | Denemarek Oldřich | BBM5100 | BETA URSUS Orienteering | 78:51 | + 30:50 | |
16. | Hrobař Rudolf | SRK4702 | SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou | 87:53 | + 39:52 | |
17. | Čepelka Petr | LPU4701 | OK Lokomotiva Pardubice | 88:32 | + 40:31 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
Body
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Brlica Pavel | ZBM9302 | SK Žabovřesky Brno | 90:48 | 9195 | ||
2. | Nožka Radek | LPU9005 | OK Lokomotiva Pardubice | 91:37 | + 0:49 | 9060 | |
3. | Kamenický Matěj | LPU9036 | OK Lokomotiva Pardubice | 93:32 | + 2:44 | 8819 | |
4. | Hubáček Jonáš | LCE9501 | OOB TJ Slovan Luhačovice | 93:33 | + 2:45 | 8763 | |
5. | Zvěřina Petr | LPU8208 | OK Lokomotiva Pardubice | 94:19 | + 3:31 | 8636 | |
6. | Procházka Jan | PGP8206 | SK Praga | 94:29 | + 3:41 | 8567 | |
7. | Polster Thomas | ZBM9433 | SK Žabovřesky Brno | 96:11 | + 5:23 | 8352 | |
8. | Makovský Jakub | TAP8511 | KOB TRETRA Praha | 96:12 | + 5:24 | 8299 | |
9. | Luštický Martin | TUR8700 | OOB TJ Turnov | 96:14 | + 5:26 | 8243 | |
10. | Horyna Roman | LCE7602 | OOB TJ Slovan Luhačovice | 96:15 | + 5:27 | 8190 | |
11. | Zháňal Jan | ZBM8721 | SK Žabovřesky Brno | 97:24 | + 6:36 | 8031 | |
12. | Horák Patrik | TUR9502 | OOB TJ Turnov | 97:36 | + 6:48 | 7962 | |
13. | Kamenický Jakub | PHK9104 | OK 99 Hradec Králové | 99:35 | + 8:47 | 7729 | |
14. | Holuša Jakub | AOP8801 | Přátelé orientačního běhu Opava | 102:14 | + 11:26 | 7438 | |
15. | Azeb Karim | PHK9110 | OK 99 Hradec Králové | 102:21 | + 11:33 | 7379 | |
16. | Janata Martin | DKP8306 | Oddíl OB Kotlářka | 102:43 | + 11:55 | 7298 | |
17. | Landovský Tomáš | PGP9103 | SK Praga | 102:58 | + 12:10 | 7227 | |
18. | Wolf Daniel | TUR9100 | OOB TJ Turnov | 104:45 | + 13:57 | 7021 | |
19. | Král Václav | SSU8243 | SK Severka Šumperk | 106:32 | + 15:44 | 6817 | |
20. | Hewelt Maciej | SSU9000 | SK Severka Šumperk | 113:42 | + 22:54 | 6145 | |
21. | Holas Tomáš | AOP7802 | Přátelé orientačního běhu Opava | 117:43 | + 26:55 | 5754 | |
22. | Sýkora Jan | AOP9201 | Přátelé orientačního běhu Opava | 120:26 | + 29:38 | 5481 | |
23. | Fátor Jan | DOB7907 | KOB Dobruška | 123:10 | + 32:22 | 5209 | |
24. | Kafka Miloš | LPU8608 | OK Lokomotiva Pardubice | 123:49 | + 33:01 | 5117 | |
25. | Kolář Radek | BRU6901 | Ulita-HOBRA Orienteering Broumov | 167:46 | + 76:58 | 1369 | |
26. | Vokurka Jan | TJN7501 | OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou | 170:45 | + 79:57 | 1109 | |
Bravený Vít | ZBM9102 | SK Žabovřesky Brno | DISK | 0 | |||
Chromý Adam | ZBM8841 | SK Žabovřesky Brno | DISK | 0 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Pátek Michal | CHC8603 | K.O.B. Choceň | 46:12 | ||
2. | Toužil Karel | SHK7602 | OK Slavia Hradec Králové | 52:16 | + 6:04 | |
3. | Klapal Michal | VAM8802 | OOB Vamberk | 55:12 | + 9:00 | |
4. | Vávra Radek | HOR6301 | TJ Jiskra Hořice | 56:46 | + 10:34 | |
5. | Lepšík Petr | BOR8202 | OK Jiskra Nový Bor | 57:02 | + 10:50 | |
6. | Killar Marek | LTU6801 | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 58:34 | + 12:22 | |
7. | Šklíba Michal | SRK9900 | SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou | 59:56 | + 13:44 | |
8. | Skalický Johan | KUO9901 | KOB Ústí nad Orlicí | 62:37 | + 16:25 | |
9. | Chvátil Jiří | PHK7200 | OK 99 Hradec Králové | 63:52 | + 17:40 | |
10. | Souček Tomáš | SHK8200 | OK Slavia Hradec Králové | 64:23 | + 18:11 | |
11. | Jirčák Ondřej | SRK8805 | SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou | 64:28 | + 18:16 | |
12. | Kronika Miroslav | 22C7100 | KlubStart.cz | 64:54 | + 18:42 | |
13. | Nárovec Václav | SAK Lenora | 65:19 | + 19:07 | ||
14. | Sýkora Bohumil | CHC8601 | K.O.B. Choceň | 65:38 | + 19:26 | |
15. | Bradáč Stanislav | LLI7201 | TJ Loko Liberec | 66:45 | + 20:33 | |
16. | Kučera Kryšpín | PHK9900 | OK 99 Hradec Králové | 67:55 | + 21:43 | |
17. | Hauptfleisch Filip | 44C | Neregistrovaní | 68:12 | + 22:00 | |
18. | Trejbal Václav | SHK9604 | OK Slavia Hradec Králové | 69:18 | + 23:06 | |
19. | Juhász Matěj | LTU9900 | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 71:30 | + 25:18 | |
20. | Peřinka Šimon | BBM9700 | BETA URSUS Orienteering | 71:53 | + 25:41 | |
21. | Kahoun Adam | LTU9903 | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 72:09 | + 25:57 | |
22. | Slovák Miroslav | SHK7704 | OK Slavia Hradec Králové | 72:59 | + 26:47 | |
23. | Švec Jiří | CHT7201 | OOB SK Chrast | 74:56 | + 28:44 | |
24. | Čechová Iva | SAK Lenora | 76:05 | + 29:53 | ||
25. | Kociánová Barbora | 44C | Neregistrovaní | 76:31 | + 30:19 | |
26. | Lounek Jakub | SAK Lenora | 81:09 | + 34:57 | ||
27. | Hašek Patrik | LTU0000 | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 82:06 | + 35:54 | |
28. | Procházková Alexandra | VLI7051 | Slavia Liberec orienteering | 83:06 | + 36:54 | |
29. | Rücker Petr | HOR6500 | TJ Jiskra Hořice | 85:26 | + 39:14 | |
30. | Novotný František | PUL4200 | OOB USK Slavie Ústí n.L. | 88:02 | + 41:50 | |
31. | Kratochvílová Silvie | SAK Lenora | 91:47 | + 45:35 | ||
32. | Jiřištová Zuzana | DKP8254 | Oddíl OB Kotlářka | 95:16 | + 49:04 | |
33. | Kříž Pavel | PZR4800 | UNITOP SKP Žďár nad Sázavou | 97:25 | + 51:13 | |
34. | Švec Michal | KUO | KOB Ústí nad Orlicí | 99:12 | + 53:00 | |
35. | Lebedínský Aleš | NNN7801 | Neregistrovaní | 101:38 | + 55:26 | |
36. | Novotný František | 4801 | PHK OK 99 Hradec Králové | 105:38 | + 59:26 | |
37. | Machová Iveta | SAK Lenora | 106:25 | + 60:13 | ||
38. | Krčálová Eva | OSN8450 | SK Orientační sporty Nové Město na Moravě | 114:00 | + 67:48 | |
39. | Rochlová Katka | SAK Lenora | 115:55 | + 69:43 | ||
40. | Beier Petr | SAK Lenora | 118:40 | + 72:28 | ||
41. | Žalský Šlechtislav | LTU0002 | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 138:57 | + 92:45 | |
Vítová Markéta | EKP8454 | VŠTJ Ekonom Praha | DISK | |||
Pievac Mila | SAK Lenora | DISK |