Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Novotná Michaela | TUR0551 | C | OOB TJ Turnov | 20:26 | |
2. | Lamačová Barbora | BOR0750 | C | OK Jiskra Nový Bor | 24:19 | + 3:53 |
3. | Kocmanová Adéla | BOR0752 | C | OK Jiskra Nový Bor | 25:23 | + 4:57 |
4. | Rejholcová Tereza | BOR0751 | C | OK Jiskra Nový Bor | 30:02 | + 9:36 |
5. | Burgrová Zuzana | LLI0650 | C | TJ Loko Liberec | 30:04 | + 9:38 |
5. | Lošťáková Sára | LTP0650 | C | OOB TJ Lokomotiva Teplice | 30:04 | + 9:38 |
7. | Novotná Barbora | TUR0552 | C | OOB TJ Turnov | 31:31 | + 11:05 |
8. | Zoubková Šárka | TJN | OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou | 31:33 | + 11:07 | |
9. | Vojtěchová Karolína | 56X0750 | Neregistrovaní Bor | 32:29 | + 12:03 | |
10. | Stehlíková Adéla | BOR0554 | C | OK Jiskra Nový Bor | 34:44 | + 14:18 |
11. | Pavlova Lenka | TJN0850 | C | OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou | 39:29 | + 19:03 |
12. | Štveráková Zuzana | CHA0750 | C | OK Chrastava | 44:28 | + 24:02 |
13. | Lošťáková Ela | LTP0951 | C | OOB TJ Lokomotiva Teplice | 45:30 | + 25:04 |
14. | Bulířová Žofie | TAP0850 | C | KOB TRETRA Praha | 46:12 | + 25:46 |
15. | Koudelková Eliška | BOR0652 | C | OK Jiskra Nový Bor | 50:19 | + 29:53 |
16. | Danková Alice | CHA0650 | C | OK Chrastava | 53:22 | + 32:56 |
Zakouřilová Klára | VSP0850 | C | USK Praha | DISK | ||
Hejnová Barbora | VSP | USK Praha | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Sochová Anna | BOR0550 | C | OK Jiskra Nový Bor | 17:44 | |
2. | Kubecová Magdalena | STB0550 | C | TJ Stadion Nový Bor | 20:25 | + 2:41 |
3. | Houdová Veronika | CHA0552 | C | OK Chrastava | 20:47 | + 3:03 |
4. | Pecková Tereza | EKP0551 | C | VŠTJ Ekonom Praha | 23:34 | + 5:50 |
5. | Hájková Tereza | TUV0558 | C | SOK TJ Turnov | 23:52 | + 6:08 |
6. | Matyášová Kristýna | CHA0555 | C | OK Chrastava | 25:37 | + 7:53 |
7. | Mellanová Judita | TUV0559 | C | SOK TJ Turnov | 30:59 | + 13:15 |
8. | Štveráková Eliška | CHA0553 | C | OK Chrastava | 31:18 | + 13:34 |
9. | Baldrianová Eva | VSP0751 | C | USK Praha | 31:26 | + 13:42 |
10. | Macháčková Anna | DOK0650 | C | OK Doksy | 31:29 | + 13:45 |
11. | Schröterová Adéla | CHA0551 | C | OK Chrastava | 34:59 | + 17:15 |
12. | Sýbová Marika | BOR0553 | C | OK Jiskra Nový Bor | 36:20 | + 18:36 |
13. | Havlová Katka | VRL0552 | C | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 39:33 | + 21:49 |
Válová Zuzana | KUL | KOB Ústí nad Labem | 51:12 | + 33:28 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Martanová Lea | VLI0555 | B | Slavia Liberec orienteering | 18:53 | |
2. | Podrábská Alžběta | VLI0451 | B | Slavia Liberec orienteering | 21:55 | + 3:02 |
3. | Vitebská Eliška | TJN0350 | B | OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou | 22:38 | + 3:45 |
4. | Bulířová Ema | TAP0452 | B | KOB TRETRA Praha | 22:55 | + 4:02 |
5. | Nedvídková Katka | RUM0451 | C | ZOOB Rumburk | 24:03 | + 5:10 |
6. | Marková Hana | LLI0450 | C | TJ Loko Liberec | 25:00 | + 6:07 |
7. | Tomanicová Sofie | CHA0450 | C | OK Chrastava | 27:26 | + 8:33 |
8. | Mrkvičková Veronika | TJN0355 | C | OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou | 28:39 | + 9:46 |
9. | Jakoubková Anna | STB0498 | C | TJ Stadion Nový Bor | 29:24 | + 10:31 |
10. | Žejdlíková Eliška | LTP0350 | B | OOB TJ Lokomotiva Teplice | 31:15 | + 12:22 |
11. | Karpíšková Kateřina | LTP0450 | C | OOB TJ Lokomotiva Teplice | 32:40 | + 13:47 |
12. | Zaňková Natálie | TJN0450 | C | OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou | 32:50 | + 13:57 |
13. | Průšková Tereza | STB0499 | C | TJ Stadion Nový Bor | 34:02 | + 15:09 |
14. | Neradová Natálie | BOR0452 | C | OK Jiskra Nový Bor | 40:39 | + 21:46 |
15. | Synková Barbora | DOK0450 | C | OK Doksy | 44:01 | + 25:08 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Dolejší Kateřina | STB0199 | A | TJ Stadion Nový Bor | 27:33 | |
2. | Chrástová Tereza | STH0251 | B | SK Studenec | 29:18 | + 1:45 |
3. | Rydlová Adéla | TJN0151 | B | OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou | 30:12 | + 2:39 |
4. | Martanová Elin | VLI0252 | B | Slavia Liberec orienteering | 30:15 | + 2:42 |
5. | Linková Lucie | TUR0251 | B | OOB TJ Turnov | 34:46 | + 7:13 |
6. | Šklíbová Míša | TJN0153 | B | OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou | 35:42 | + 8:09 |
7. | Semíková Lucie | KAM0250 | B | SK Kamenice | 35:52 | + 8:19 |
8. | Šritrová Lenka | TUV0252 | B | SOK TJ Turnov | 37:13 | + 9:40 |
9. | Jeřábková Nina | BOR0151 | B | OK Jiskra Nový Bor | 37:34 | + 10:01 |
10. | Podrábská Marie | VLI0251 | B | Slavia Liberec orienteering | 37:48 | + 10:15 |
11. | Rydlová Magdaléna | TJN0251 | B | OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou | 37:51 | + 10:18 |
12. | Růžičková Vendula | CHA0252 | C | OK Chrastava | 38:04 | + 10:31 |
13. | Pavlová Martina | LTP0151 | B | OOB TJ Lokomotiva Teplice | 38:07 | + 10:34 |
14. | Hornychová Karolína | TJN0254 | B | OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou | 39:50 | + 12:17 |
15. | Tymešová Anna | BOR0253 | C | OK Jiskra Nový Bor | 42:46 | + 15:13 |
16. | Zapalačová Petra | DOK0154 | C | OK Doksy | 42:49 | + 15:16 |
17. | Stuchlíková Katka | TJN0156 | C | OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou | 43:30 | + 15:57 |
18. | Boskovská Tereza | DOK0250 | C | OK Doksy | 43:44 | + 16:11 |
19. | Baloghová Lída | TJN0150 | C | OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou | 47:33 | + 20:00 |
20. | Budská Anna | TJN0253 | C | OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou | 49:03 | + 21:30 |
21. | Balatková Barbora | VLI0150 | C | Slavia Liberec orienteering | 51:12 | + 23:39 |
22. | Jeřábková Andrea | CHA0253 | C | OK Chrastava | 52:18 | + 24:45 |
23. | Beranová Eva | VSP0254 | C | USK Praha | 54:16 | + 26:43 |
24. | Lišková Adélka | CHA0254 | C | OK Chrastava | 55:57 | + 28:24 |
25. | Rybářová Tereza | BOR0153 | C | OK Jiskra Nový Bor | 58:48 | + 31:15 |
26. | Havlová Klára | VRL0152 | C | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 77:12 | + 49:39 |
27. | Kosinová Marie | BOR0252 | C | OK Jiskra Nový Bor | 79:02 | + 51:29 |
Titzová Adéla | VSP0250 | B | USK Praha | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Žejdlíková Karolína | LTP9950 | B | OOB TJ Lokomotiva Teplice | 47:04 | |
2. | Riby Rose | LTP0051 | B | OOB TJ Lokomotiva Teplice | 47:44 | + 0:40 |
3. | Lišková Hana | KPY9951 | C | SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. | 78:16 | + 31:12 |
4. | Míchalová Šárka | KPY0050 | C | SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. | 79:19 | + 32:15 |
Glöcknerová Anna | KUL9950 | KOB Ústí nad Labem | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Fürstová Anna | LLI9854 | A | TJ Loko Liberec | 61:39 | |
2. | Poloprutská Klára | VLI9750 | B | Slavia Liberec orienteering | 71:41 | + 10:02 |
3. | Kohlová Monika | TUR9756 | C | OOB TJ Turnov | 81:29 | + 19:50 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
Body
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Pustaiová Zuzana | TJN9650 | C | OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou | 74:11 | 0 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
Body
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Rufferová Iva | TUR8354 | R | OOB TJ Turnov | 61:13 | 8124 | |
2. | Baldrianová Barbora | VSP7850 | C | USK Praha | 62:43 | + 1:30 | 7947 |
3. | Neradová Alena | LIT8551 | C | KOB Chemopetrol Litvínov | 70:57 | + 9:44 | 6973 |
4. | Hrobařová Lenka | TJN7754 | C | OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou | 71:05 | + 9:52 | 6957 |
5. | Tihonová Martina | PHK8651 | C | OK 99 Hradec Králové | 74:42 | + 13:29 | 6530 |
6. | Kožinová Jana | PGP6651 | C | SK Praga | 75:06 | + 13:53 | 6483 |
7. | Horáková Veronika | TUR8751 | C | OOB TJ Turnov | 80:38 | + 19:25 | 5828 |
8. | Henychová Zuzana | VLI6151 | C | Slavia Liberec orienteering | 84:13 | + 23:00 | 5405 |
9. | Kolmanová Josefa | LTP8653 | C | OOB TJ Lokomotiva Teplice | 84:45 | + 23:32 | 5341 |
10. | Kopcová Michaela | KRN8456 | C | KOS TJ Lokomotiva Krnov | 88:13 | + 27:00 | 4932 |
11. | Boumová Irena | VSP7751 | C | USK Praha | 95:54 | + 34:41 | 4023 |
12. | Hradecká Petra | DOK6850 | C | OK Doksy | 97:21 | + 36:08 | 3852 |
13. | Linková Kateřina | SUL9250 | C | OOB TJ Slavoj Severotuk Ústí n. L. | 105:15 | + 44:02 | 2917 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
Body
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Pavlovcová Petra | TUR9353 | C | OOB TJ Turnov | 51:54 | 4000 | |
2. | Pachnerová Dominika | CHA7750 | C | OK Chrastava | 57:42 | + 5:48 | 3626 |
3. | Kvapilová Lenka | TUV8151 | C | SOK TJ Turnov | 61:17 | + 9:23 | 3395 |
4. | Horáčková Kateřina | VLI8150 | C | Slavia Liberec orienteering | 63:43 | + 11:49 | 3238 |
5. | Kavková Radana | SCP8950 | C | OK Sparta Praha | 65:19 | + 13:25 | 3135 |
6. | Synková Petra | DOK7950 | C | OK Doksy | 67:18 | + 15:24 | 3007 |
7. | Švihovská Eva | SJC8352 | C | TJ Sportcentrum Jičín | 69:57 | + 18:03 | 2836 |
8. | Jirků Martina | TUR8750 | C | OOB TJ Turnov | 72:26 | + 20:32 | 2676 |
9. | Šimková Markéta | LME7755 | C | SK Los Mělník | 77:47 | + 25:53 | 2331 |
10. | Freyová Michaela | KPY6050 | C | SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. | 78:24 | + 26:30 | 2291 |
11. | Ouhrabková Radka | EKP8151 | C | VŠTJ Ekonom Praha | 81:18 | + 29:24 | 2104 |
12. | Loosová Lenka | VLI8152 | C | Slavia Liberec orienteering | 82:32 | + 30:38 | 2025 |
13. | Pološčuková Lucie | SMB9051 | C | SKOB Sig-Mat Mladá Boleslav | 85:01 | + 33:07 | 1864 |
14. | Dubnová Kateřina | LDC8250 | C | KOB Děčín | 88:10 | + 36:16 | 1661 |
15. | Vydrová Markéta | PEN8950 | C | OK RECO Sport | 96:01 | + 44:07 | 1155 |
16. | Kalinová Lucie | DLT8750 | C | KrOB Rozmarýn Litoměřice | 102:17 | + 50:23 | 751 |
Šubrtová Věra | TAP8150 | C | KOB TRETRA Praha | DISK | 0 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Městková Lucie | TEP7850 | C | Tempo Praha | 58:46 | |
2. | Hoetzelová Zuzana | JEN7754 | C | OB Jenišovice | 76:12 | + 17:26 |
3. | Pavlíková Klára | LIT7451 | C | KOB Chemopetrol Litvínov | 76:55 | + 18:09 |
4. | Dejnožková Blanka | TJN7651 | C | OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou | 89:09 | + 30:23 |
5. | Růtová Martina | TJN7652 | C | OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou | 98:26 | + 39:40 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Dvorská Marie | VLI7454 | C | Slavia Liberec orienteering | 52:49 | |
2. | Žuková Marcela | VLI7351 | C | Slavia Liberec orienteering | 53:30 | + 0:41 |
3. | Podrábská Marie | VLI7451 | C | Slavia Liberec orienteering | 56:26 | + 3:37 |
4. | Zakouřilová Helena | VSP7453 | C | USK Praha | 56:42 | + 3:53 |
5. | Marková Jana | LLI7152 | C | TJ Loko Liberec | 57:14 | + 4:25 |
6. | Novotná Jana | VLI7350 | C | Slavia Liberec orienteering | 57:38 | + 4:49 |
7. | Pavlíková Pavla | CHA6551 | C | OK Chrastava | 58:34 | + 5:45 |
8. | Zuzánková Růžena | TJN6051 | C | OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou | 60:39 | + 7:50 |
9. | Martanová Daniela | VLI7452 | C | Slavia Liberec orienteering | 62:18 | + 9:29 |
10. | Čechlovská Jana | CHA6250 | C | OK Chrastava | 64:32 | + 11:43 |
11. | Posseltová Romana | TJN7050 | C | OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou | 64:35 | + 11:46 |
12. | Forstová Lenka | MFP6850 | C | VŠSK MFF UK Praha | 65:11 | + 12:22 |
13. | Semíková Iva | KAM6850 | C | SK Kamenice | 66:33 | + 13:44 |
14. | Riby Kateřina | LTP7252 | C | OOB TJ Lokomotiva Teplice | 68:27 | + 15:38 |
15. | Hájková Magdalena | TUV7351 | C | SOK TJ Turnov | 69:03 | + 16:14 |
16. | Bartáková Eva | CHA7051 | C | OK Chrastava | 70:58 | + 18:09 |
17. | Kubecová Jana | STB7399 | C | TJ Stadion Nový Bor | 72:16 | + 19:27 |
18. | Hlavatá Pavla | 45X7050 | PAT Praha | 73:52 | + 21:03 | |
19. | Mellanová Veronika | TUV7251 | C | SOK TJ Turnov | 75:23 | + 22:34 |
20. | Vajcová Hana | CHA5651 | C | OK Chrastava | 76:12 | + 23:23 |
21. | Kalenská Kateřina | STH7351 | C | SK Studenec | 78:48 | + 25:59 |
22. | Gorčicová Ivana | CHA6550 | C | OK Chrastava | 86:42 | + 33:53 |
23. | Hornychová Helena | TJN7150 | C | OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou | 91:14 | + 38:25 |
24. | Beranová Iva | VSP7150 | C | USK Praha | 94:59 | + 42:10 |
25. | Nosek Martina | DLT7251 | C | KrOB Rozmarýn Litoměřice | 101:28 | + 48:39 |
26. | Žeravová Markéta | JEN7152 | C | OB Jenišovice | 101:43 | + 48:54 |
27. | Linková Alena | SUL6750 | C | OOB TJ Slavoj Severotuk Ústí n. L. | 115:06 | + 62:17 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Patzeltová Beatrice | LDC6850 | C | KOB Děčín | 50:52 | |
2. | Eichlerová Jana | KAS7051 | C | KOB Kamenický Šenov | 54:43 | + 3:51 |
3. | Kuncová Jiřina | TJN5752 | C | OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou | 57:01 | + 6:09 |
4. | Fürstová Katka | LLI6950 | C | TJ Loko Liberec | 58:25 | + 7:33 |
5. | Abelová Ivana | STB6798 | C | TJ Stadion Nový Bor | 60:50 | + 9:58 |
6. | Procházková Miluše | DCE5450 | C | KOB Dobřichovice | 61:00 | + 10:08 |
7. | Pecková Ivana | EKP6252 | C | VŠTJ Ekonom Praha | 61:40 | + 10:48 |
8. | Linková Iva | TUR6850 | C | OOB TJ Turnov | 63:31 | + 12:39 |
9. | Picková Helena | TJN6952 | C | OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou | 65:41 | + 14:49 |
10. | Burdová Simona | LDC6851 | C | KOB Děčín | 68:29 | + 17:37 |
11. | Matějková Martina | LTP6850 | C | OOB TJ Lokomotiva Teplice | 69:00 | + 18:08 |
12. | Mrázová Pavla | DCE5550 | C | KOB Dobřichovice | 70:03 | + 19:11 |
13. | Pustaiová Romana | TJN6851 | C | OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou | 73:26 | + 22:34 |
14. | Vitebská Lenka | TJN7051 | C | OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou | 87:25 | + 36:33 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Sládková Eva | TEH5751 | C | Sokol Tehov | 56:39 | |
2. | Pološčuková Monika | SMB6551 | C | SKOB Sig-Mat Mladá Boleslav | 57:55 | + 1:16 |
3. | Košková Vlasta | LLI6351 | C | TJ Loko Liberec | 58:58 | + 2:19 |
4. | Kröber Andrea | 48D6500 | OL-Team Wehrsdorf | 66:45 | + 10:06 | |
5. | Kočibová Ivana | TJN6354 | C | OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou | 69:13 | + 12:34 |
6. | Kábrtová Iva | PEN6350 | C | OK RECO Sport | 70:56 | + 14:17 |
7. | Kovářová Alena | LTP6151 | C | OOB TJ Lokomotiva Teplice | 73:00 | + 16:21 |
8. | Kapounová Jitka | DOK6050 | C | OK Doksy | 114:41 | + 58:02 |
9. | Vilimovská Miroslava | DOK5750 | C | OK Doksy | 120:38 | + 63:59 |
Vlčková Jindra | LDC6451 | C | KOB Děčín | DISK | ||
Beránková Lenka | TUR | OOB TJ Turnov | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Šaffková Zuzana | CHA5150 | C | OK Chrastava | 46:23 | |
2. | Konopáčová Jana | TUR5650 | C | OOB TJ Turnov | 51:52 | + 5:29 |
3. | Bradnová Věra | CHA5550 | C | OK Chrastava | 54:53 | + 8:30 |
4. | Mrázková Ivana | DKP5650 | C | Oddíl OB Kotlářka | 69:46 | + 23:23 |
5. | Kadavá Eva | CHA5750 | C | OK Chrastava | 78:05 | + 31:42 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Tvrdková Eva | TUR5151 | C | OOB TJ Turnov | 42:09 | |
2. | Ševčíková Alena | CHA5351 | C | OK Chrastava | 42:35 | + 0:26 |
3. | Jahnová Helena | SCP5550 | C | OK Sparta Praha | 43:38 | + 1:29 |
4. | Karmazínová Ivana | VLI5150 | C | Slavia Liberec orienteering | 44:29 | + 2:20 |
5. | Lukavcová Lenka | TJN5452 | C | OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou | 45:55 | + 3:46 |
6. | Neradová Alena | LIT5051 | C | KOB Chemopetrol Litvínov | 47:03 | + 4:54 |
7. | Horáčková Stanislava | VLI4950 | C | Slavia Liberec orienteering | 47:45 | + 5:36 |
8. | Matoušková Marie | LJN5550 | C | OOB TJ LIAZ Jablonec nad Nisou | 62:33 | + 20:24 |
9. | Pachnerová Jaroslava | VLI5152 | C | Slavia Liberec orienteering | 74:14 | + 32:05 |
10. | Böhmová Eva | TJN5450 | C | OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou | 83:48 | + 41:39 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Štrojsová Jaroslava | KAS4350 | C | KOB Kamenický Šenov | 49:40 | |
2. | Vokálová Pavla | CHA4951 | C | OK Chrastava | 51:37 | + 1:57 |
3. | Kubíková Hela | LLI4851 | C | TJ Loko Liberec | 54:41 | + 5:01 |
4. | Pospíšilová Jana | LDC4451 | C | KOB Děčín | 60:34 | + 10:54 |
5. | Nejezchlebová Věra | KAS4551 | C | KOB Kamenický Šenov | 61:21 | + 11:41 |
6. | Kašková Eva | CHA4650 | C | OK Chrastava | 69:22 | + 19:42 |
7. | Folprechtová Marie | TUR4250 | C | OOB TJ Turnov | 81:47 | + 32:07 |
Městková Eva | TEP4851 | C | Tempo Praha | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Klust Jan | CHA0702 | C | OK Chrastava | 22:03 | |
2. | Drahoňovský Tomáš | TUR0701 | C | OOB TJ Turnov | 24:36 | + 2:33 |
3. | Dolejší Jan | STB0601 | C | TJ Stadion Nový Bor | 27:47 | + 5:44 |
4. | Řehoř Hynek | TJN0700 | C | OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou | 29:36 | + 7:33 |
5. | Heller Jakub | ROU0702 | C | SKOB Roudnice nad Labem | 30:03 | + 8:00 |
6. | Vaner Filip | CHA | OK Chrastava | 33:44 | + 11:41 | |
7. | Šimek Vojtěch | LTP0601 | C | OOB TJ Lokomotiva Teplice | 33:51 | + 11:48 |
8. | Šubrt Ondřej | TAP0801 | C | KOB TRETRA Praha | 34:13 | + 12:10 |
9. | Sychra Marek | CHA0604 | C | OK Chrastava | 37:24 | + 15:21 |
10. | Studničný Adam | BOR0701 | C | OK Jiskra Nový Bor | 37:31 | + 15:28 |
11. | Riby Philip | LTP0702 | C | OOB TJ Lokomotiva Teplice | 40:31 | + 18:28 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Dejnožka Martin | TJN0600 | C | OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou | 18:36 | |
2. | Heřmánek Petr | TUR0500 | C | OOB TJ Turnov | 18:58 | + 0:22 |
3. | Mairich Filip | TJN0603 | C | OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou | 20:28 | + 1:52 |
4. | Doucha Martin | SNA0501 | C | TJ START Náchod | 20:29 | + 1:53 |
5. | Heller Jiří | ROU0501 | C | SKOB Roudnice nad Labem | 22:42 | + 4:06 |
6. | Sýkora Oliver | TJN0504 | C | OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou | 27:40 | + 9:04 |
7. | Míka Bertík | TJN0601 | C | OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou | 27:58 | + 9:22 |
8. | Herrmann Joseph | 48D0500 | OL-Team Wehrsdorf | 30:36 | + 12:00 | |
9. | Hähnel Per | 48D0501 | OL-Team Wehrsdorf | 30:57 | + 12:21 | |
10. | Městka Václav | VSP0600 | C | USK Praha | 36:04 | + 17:28 |
Žukov Jakub | TJN0305 | C | OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou | 43:02 | + 24:26 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Vitebský Lukáš | TJN0302 | B | OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou | 16:28 | |
2. | Peterka Jakub | LLI0404 | B | TJ Loko Liberec | 18:21 | + 1:53 |
3. | Kožina Štěpán | PGP0300 | B | SK Praga | 18:43 | + 2:15 |
4. | Dejnožka Vojtěch | TJN0300 | B | OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou | 18:57 | + 2:29 |
5. | Ekert Tomáš | VLI0302 | C | Slavia Liberec orienteering | 20:55 | + 4:27 |
6. | Janoušek Slávek | BOR0400 | B | OK Jiskra Nový Bor | 20:58 | + 4:30 |
7. | Zakouřil Matyáš | VSP0400 | C | USK Praha | 20:59 | + 4:31 |
8. | Tkáč Matěj | TJN0401 | B | OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou | 21:45 | + 5:17 |
9. | Průša Dominik | VSP0406 | C | USK Praha | 22:04 | + 5:36 |
10. | Socha Ondřej | BOR0302 | B | OK Jiskra Nový Bor | 22:44 | + 6:16 |
11. | Řehoř Vojta | TJN0303 | B | OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou | 25:04 | + 8:36 |
12. | Pokorný Jan | TJN0400 | C | OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou | 29:13 | + 12:45 |
13. | Šašek Jan | LTP0301 | C | OOB TJ Lokomotiva Teplice | 29:25 | + 12:57 |
14. | Titz Adam | VSP0401 | C | USK Praha | 31:09 | + 14:41 |
15. | Mellan Jonáš | TUV0308 | B | SOK TJ Turnov | 31:11 | + 14:43 |
16. | Baldrian Tomáš | VSP0405 | C | USK Praha | 32:53 | + 16:25 |
17. | Žerava Cyril | JEN0302 | C | OB Jenišovice | 34:09 | + 17:41 |
18. | Hejna Viktor | VSP0408 | C | USK Praha | 38:46 | + 22:18 |
19. | Hejna Hynek | LLI0300 | C | TJ Loko Liberec | 40:05 | + 23:37 |
20. | Holan Petr | CHA0303 | C | OK Chrastava | 43:07 | + 26:39 |
21. | Hejna Igor | VSP0407 | C | USK Praha | 58:14 | + 41:46 |
22. | Danko Štěpán | CHA0301 | C | OK Chrastava | 58:33 | + 42:05 |
23. | Mašek Matěj | STB0401 | C | TJ Stadion Nový Bor | 62:10 | + 45:42 |
24. | Novák Daniel | NNN | Neregistrovaní | 115:38 | + 99:10 | |
Novotný Jaromír | VLI0300 | C | Slavia Liberec orienteering | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Šmol David | DOK0100 | B | OK Doksy | 34:53 | |
2. | Adamec Martin | TJN0106 | B | OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou | 35:50 | + 0:57 |
3. | Bílý Jakub | LTP0104 | B | OOB TJ Lokomotiva Teplice | 36:42 | + 1:49 |
4. | Průša Kryštof | VSP0102 | C | USK Praha | 38:48 | + 3:55 |
5. | Růta Matyáš | TJN0102 | C | OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou | 38:57 | + 4:04 |
6. | Bek Jiří | CHA0103 | B | OK Chrastava | 41:53 | + 7:00 |
7. | Hájek Kryštof | TUV0203 | B | SOK TJ Turnov | 42:31 | + 7:38 |
8. | Rokos Michal | TJN0107 | C | OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou | 45:00 | + 10:07 |
9. | Synek Petr | DOK0200 | B | OK Doksy | 45:31 | + 10:38 |
10. | Forst Antonín | MFP0101 | B | VŠSK MFF UK Praha | 46:40 | + 11:47 |
11. | Budský Ondřej | TJN0105 | B | OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou | 52:25 | + 17:32 |
12. | Matyáš Vojtěch | CHA0202 | C | OK Chrastava | 57:56 | + 23:03 |
13. | Rajn Filip | CHA0102 | C | OK Chrastava | 74:16 | + 39:23 |
14. | Krupka Štěpán | CHA0201 | C | OK Chrastava | 80:26 | + 45:33 |
15. | Brand Adam | CHA0200 | C | OK Chrastava | 92:31 | + 57:38 |
16. | Riby Thomas | LTP0202 | C | OOB TJ Lokomotiva Teplice | 96:44 | + 61:51 |
17. | Burgr Jan | LLI0202 | C | TJ Loko Liberec | 101:38 | + 66:45 |
18. | Schmuhl Emil | 33D0100 | USV TU Dresden | 153:21 | + 118:28 | |
19. | Pecháček Vít | RIC0101 | C | OB Říčany | 164:27 | + 129:34 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Novotný Marek | TJN9901 | B | OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou | 46:12 | |
2. | Marek Jakub | LLI9900 | B | TJ Loko Liberec | 48:41 | + 2:29 |
3. | Galbavý Matěj | CHA0000 | B | OK Chrastava | 49:05 | + 2:53 |
4. | Klein Cedrik | 33D9900 | USV TU Dresden | 51:41 | + 5:29 | |
5. | Nagy Josef | TJN0006 | B | OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou | 52:02 | + 5:50 |
6. | Bradáč Jakub | LLI0002 | B | TJ Loko Liberec | 54:51 | + 8:39 |
7. | Pavel Martin | TJN0004 | C | OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou | 94:33 | + 48:21 |
8. | Hradecký Ondřej | CHA9903 | C | OK Chrastava | 101:21 | + 55:09 |
Melichar Petr | LLI0001 | A | TJ Loko Liberec | DISK | ||
Žukov Michal | TJN9701 | C | OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou | 120:55 | + 74:43 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Ludvík Matyáš | STB9801 | A | TJ Stadion Nový Bor | 60:10 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
Body
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Dlabaja Tomáš | TUR8303 | R | OOB TJ Turnov | 62:02 | 9391 | |
2. | Semík Ondřej | KAM9401 | E | SK Kamenice | 66:44 | + 4:42 | 8754 |
3. | Kovář Miroslav | SJC8104 | C | TJ Sportcentrum Jičín | 68:10 | + 6:08 | 8559 |
4. | Matějů Michal | VLI7702 | C | Slavia Liberec orienteering | 70:25 | + 8:23 | 8254 |
5. | Kettner Lukáš | KAM9403 | R | SK Kamenice | 72:04 | + 10:02 | 8031 |
6. | Kobr Tomáš | VLI8901 | C | Slavia Liberec orienteering | 73:06 | + 11:04 | 7890 |
7. | Kozák Petr | KAM6501 | C | SK Kamenice | 73:45 | + 11:43 | 7802 |
8. | Kundisch Wielend | 33D7900 | USV TU Dresden | 76:05 | + 14:03 | ||
9. | Horáček Michal | VLI7700 | R | Slavia Liberec orienteering | 76:22 | + 14:20 | 7447 |
10. | Švihovský Jaromír | SJC8005 | C | TJ Sportcentrum Jičín | 77:32 | + 15:30 | 7289 |
11. | Henych Petr | VLI6001 | C | Slavia Liberec orienteering | 84:35 | + 22:33 | 6333 |
12. | Luštický Martin | TUR8700 | R | OOB TJ Turnov | 85:10 | + 23:08 | 6254 |
13. | Čechlovský Jan | CHA9300 | C | OK Chrastava | 85:13 | + 23:11 | 6247 |
14. | Peterka Vojtěch | LLI7502 | C | TJ Loko Liberec | 87:56 | + 25:54 | 5879 |
15. | Kapal Tomáš | KAM9402 | C | SK Kamenice | 92:05 | + 30:03 | 5316 |
16. | Francke Jan | DOK8400 | C | OK Doksy | 95:29 | + 33:27 | 4855 |
17. | Doucha Jiří | SNA7105 | C | TJ START Náchod | 95:45 | + 33:43 | 4819 |
18. | Pešík Michal | 92X7701 | Jizerky | 102:15 | + 40:13 | ||
19. | Pavlík Libor | LIT7605 | C | KOB Chemopetrol Litvínov | 107:22 | + 45:20 | 3244 |
20. | Havel Michal | LDC8901 | C | KOB Děčín | 112:25 | + 50:23 | 2559 |
21. | Hromádka Miroslav | SUL6000 | C | OOB TJ Slavoj Severotuk Ústí n. L. | 133:22 | + 71:20 | 0 |
22. | Lenk Andreas | 33D8000 | USV TU Dresden | 135:42 | + 73:40 | ||
23. | Vančura Martin | TJN8002 | C | OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou | 137:16 | + 75:14 | 0 |
Peths Jan | KRN8101 | C | KOS TJ Lokomotiva Krnov | DISK | 0 | ||
Kopec Tomáš | KRN8203 | C | KOS TJ Lokomotiva Krnov | DISK | 0 | ||
Schröter Pavel | CHA7203 | C | OK Chrastava | DISK | 0 | ||
Semík Luboš | KAM6201 | C | SK Kamenice | DISK | 0 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
Body
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Janeček Mirek | TJN9804 | A | OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou | 58:50 | 6189 | |
2. | Martan Jiří | VLI7300 | C | Slavia Liberec orienteering | 60:33 | + 1:43 | 6020 |
3. | Čech Jan | FSP7900 | C | VŠTJ Stavební fakulta Praha | 63:06 | + 4:16 | 5769 |
4. | Poloprutský Tomáš | VLI6205 | C | Slavia Liberec orienteering | 64:38 | + 5:48 | 5618 |
5. | Synek Antonín | DOK7800 | C | OK Doksy | 64:55 | + 6:05 | 5590 |
6. | Přinda Oldřich | VLI5101 | C | Slavia Liberec orienteering | 65:43 | + 6:53 | 5511 |
7. | Koucký Roman | EKP6301 | C | VŠTJ Ekonom Praha | 66:31 | + 7:41 | 5432 |
8. | Macek Jiří | LIT8401 | C | KOB Chemopetrol Litvínov | 69:09 | + 10:19 | 5173 |
9. | Khel Richard | SCP7500 | C | OK Sparta Praha | 69:14 | + 10:24 | 5165 |
10. | Hradecký Jaroslav | DOK6300 | C | OK Doksy | 71:21 | + 12:31 | 4956 |
11. | Gorčica Pavel | CHA6200 | C | OK Chrastava | 75:52 | + 17:02 | 4511 |
12. | Bernášek Jiří | STB8101 | C | TJ Stadion Nový Bor | 76:16 | + 17:26 | 4472 |
13. | Pesničák Jan | SMR7902 | C | SK SNS Smržovka | 76:53 | + 18:03 | 4411 |
14. | Pavlíček Lubomír | KPY7800 | C | SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. | 76:54 | + 18:04 | 4409 |
15. | Kalenský Pavel | SUL7600 | C | OOB TJ Slavoj Severotuk Ústí n. L. | 80:20 | + 21:30 | 4071 |
16. | Hořínek Jaroslav | VSP5000 | C | USK Praha | 81:02 | + 22:12 | 4002 |
17. | Karmazín Petr | VLI4901 | C | Slavia Liberec orienteering | 82:21 | + 23:31 | 3872 |
18. | Pastuszek Jakub | VSP7500 | C | USK Praha | 82:30 | + 23:40 | 3858 |
19. | Provazník Jiří | TUR5102 | C | OOB TJ Turnov | 82:55 | + 24:05 | 3816 |
20. | Kolorenč Pavel jr. | LDC8601 | C | KOB Děčín | 84:31 | + 25:41 | 3659 |
21. | Duben Jiří | LDC8101 | C | KOB Děčín | 86:58 | + 28:08 | 3417 |
22. | Jirous Jiří | TAP7201 | C | KOB TRETRA Praha | 89:00 | + 30:10 | 3217 |
23. | Vokál Vojtěch | CHA7900 | C | OK Chrastava | 92:11 | + 33:21 | 2904 |
24. | Kutálek Jan | TAP8301 | C | KOB TRETRA Praha | 94:09 | + 35:19 | 2710 |
25. | Šmol Marcel | DOK7300 | C | OK Doksy | 94:19 | + 35:29 | 2693 |
26. | Synek Marcel | DOK7600 | C | OK Doksy | 94:23 | + 35:33 | 2687 |
27. | Borák Michal | EKP8304 | C | VŠTJ Ekonom Praha | 101:02 | + 42:12 | 2032 |
28. | Forst Libor | MFP6301 | C | VŠSK MFF UK Praha | 102:24 | + 43:34 | 1897 |
29. | Kunc Štěpán | TJN8449 | C | OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou | 106:09 | + 47:19 | 1528 |
30. | Moravec Jan | TUR9000 | C | OOB TJ Turnov | 106:13 | + 47:23 | 1521 |
31. | Hulha Lukáš | LTP9405 | C | OOB TJ Lokomotiva Teplice | 127:47 | + 68:57 | 0 |
32. | Ledecký Vladimír | BOR | OK Jiskra Nový Bor | 133:08 | + 74:18 | ||
Kučerka Jan | LIT8002 | C | KOB Chemopetrol Litvínov | DISK | 0 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Zuzánek Zdeněk | TJN5901 | C | OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou | 57:31 | |
2. | Polák Jaroslav | CHA7500 | C | OK Chrastava | 58:37 | + 1:06 |
3. | Pachner Pavel | CHA7501 | C | OK Chrastava | 63:17 | + 5:46 |
4. | Balogh Jan | TJN7500 | C | OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou | 71:16 | + 13:45 |
5. | Chrást Tomáš | STH7401 | C | SK Studenec | 72:03 | + 14:32 |
6. | Pecka Jan | EKP6800 | C | VŠTJ Ekonom Praha | 72:49 | + 15:18 |
7. | Žitný Tomáš | SMB6401 | C | SKOB Sig-Mat Mladá Boleslav | 79:04 | + 21:33 |
8. | Kučera Martin | LTP6500 | C | OOB TJ Lokomotiva Teplice | 83:45 | + 26:14 |
9. | Peteráč Zdeněk | VLI7802 | C | Slavia Liberec orienteering | 84:20 | + 26:49 |
10. | Pecháček Libor | RIC7600 | C | OB Říčany | 85:31 | + 28:00 |
11. | Cerha Milan | TUR7703 | C | OOB TJ Turnov | 93:06 | + 35:35 |
12. | Tomanica Vojtěch | CHA7601 | C | OK Chrastava | 98:22 | + 40:51 |
13. | Ekert Vladimír | VLI7600 | C | Slavia Liberec orienteering | 98:53 | + 41:22 |
14. | Heller Jiří | ROU7708 | C | SKOB Roudnice nad Labem | 110:53 | + 53:22 |
15. | Kovář Boris | LTP6710 | C | OOB TJ Lokomotiva Teplice | 116:15 | + 58:44 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Průša Michal | VSP7310 | C | USK Praha | 58:25 | |
2. | Baldrian Petr | PGP7203 | C | SK Praga | 62:57 | + 4:32 |
3. | Novotný Otakar | TJN5604 | C | OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou | 63:44 | + 5:19 |
4. | Schindler Jiří | TJN6301 | C | OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou | 67:52 | + 9:27 |
5. | Klaška Jan | SAK Lenora | 70:51 | + 12:26 | ||
6. | Šesták Marek | VLI7403 | C | Slavia Liberec orienteering | 72:20 | + 13:55 |
7. | Procházka Antonín | DCE5500 | C | KOB Dobřichovice | 73:01 | + 14:36 |
8. | Zakouřil Václav | VSP7401 | C | USK Praha | 73:13 | + 14:48 |
9. | Rydl Jiří | TJN7000 | C | OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou | 73:58 | + 15:33 |
10. | Novotný Dušan | TJN7002 | C | OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou | 73:59 | + 15:34 |
11. | Bradáč Stanislav | LLI7201 | C | TJ Loko Liberec | 74:51 | + 16:26 |
12. | Klaška Pavel | DKP6522 | Oddíl OB Kotlářka | 75:31 | + 17:06 | |
13. | Kvapil Petr | TUV7402 | C | SOK TJ Turnov | 76:02 | + 17:37 |
14. | Titz Pavel | VSP7400 | C | USK Praha | 78:58 | + 20:33 |
15. | Danko Tomáš | CHA7200 | C | OK Chrastava | 79:59 | + 21:34 |
16. | Novotný Jiří | VLI7102 | C | Slavia Liberec orienteering | 81:29 | + 23:04 |
17. | Posselt Martin | TJN6802 | C | OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou | 82:12 | + 23:47 |
18. | Nedvídek Martin | RUM7501 | C | ZOOB Rumburk | 83:54 | + 25:29 |
19. | Machara Martin | BOR | OK Jiskra Nový Bor | 95:17 | + 36:52 | |
20. | Dejnožka Jiří | TJN7503 | C | OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou | 97:44 | + 39:19 |
21. | Glöckner Michal | KUL7000 | C | KOB Ústí nad Labem | 103:16 | + 44:51 |
22. | Hájek Jan | TUV7301 | C | SOK TJ Turnov | 121:07 | + 62:42 |
23. | Šašek Jan | LTP7308 | C | OOB TJ Lokomotiva Teplice | 122:37 | + 64:12 |
Štěpán Petr | LDC7301 | C | KOB Děčín | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Šimík Daniel | ROZ6900 | C | OK Roztoky | 59:03 | |
2. | Bílý Petr | LTP6805 | C | OOB TJ Lokomotiva Teplice | 59:41 | + 0:38 |
3. | Fürst Aleš | LLI6801 | C | TJ Loko Liberec | 60:57 | + 1:54 |
4. | Bruner Luboš | LTP6501 | C | OOB TJ Lokomotiva Teplice | 61:58 | + 2:55 |
5. | Šritr Martin | TUV6802 | C | SOK TJ Turnov | 66:30 | + 7:27 |
6. | Liška Jindřich | KPY6700 | C | SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. | 67:06 | + 8:03 |
7. | Buriánek Jaromír | SCP4700 | C | OK Sparta Praha | 69:49 | + 10:46 |
8. | Kovář Karel | LTP6102 | C | OOB TJ Lokomotiva Teplice | 70:32 | + 11:29 |
9. | Žukov Libor | VLI6803 | C | Slavia Liberec orienteering | 71:20 | + 12:17 |
10. | Eichler Petr | KAS6900 | C | KOB Kamenický Šenov | 72:29 | + 13:26 |
11. | Peterka František | TJP4900 | C | TJ Sokol Troja | 72:58 | + 13:55 |
12. | Kubec Pavel | STB6601 | C | TJ Stadion Nový Bor | 73:00 | + 13:57 |
13. | Marek Martin | LLI7000 | C | TJ Loko Liberec | 74:40 | + 15:37 |
14. | Hošek Ladislav | SCP6001 | C | OK Sparta Praha | 75:28 | + 16:25 |
15. | Pavel Petr | LTP6806 | C | OOB TJ Lokomotiva Teplice | 78:33 | + 19:30 |
16. | Linka Vladislav | SUL5701 | C | OOB TJ Slavoj Severotuk Ústí n. L. | 79:51 | + 20:48 |
17. | Průšek Petr | STB7000 | C | TJ Stadion Nový Bor | 79:53 | + 20:50 |
18. | Kohl Jiří | KPY6201 | C | SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. | 85:50 | + 26:47 |
19. | Míka Zdeněk | TJN6700 | C | OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou | 86:02 | + 26:59 |
20. | Nosek Petr | DLT6901 | C | KrOB Rozmarýn Litoměřice | 87:03 | + 28:00 |
21. | Hejna Stanislav | LLI6900 | C | TJ Loko Liberec | 90:22 | + 31:19 |
22. | Pustai Josef | TJN6300 | C | OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou | 91:47 | + 32:44 |
23. | Řezáč Pavel | VLI6900 | C | Slavia Liberec orienteering | 93:54 | + 34:51 |
24. | Moravec Zdeněk | KUL6800 | KOB Ústí nad Labem | 106:33 | + 47:30 | |
25. | Vlk Josef | LDC5801 | C | KOB Děčín | 108:24 | + 49:21 |
26. | Dobeš Václav | KPY5701 | C | SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. | 113:04 | + 54:01 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Havel Leoš | VRL6401 | C | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 60:02 | |
2. | Švarc Jiří | TUR6204 | C | OOB TJ Turnov | 63:33 | + 3:31 |
3. | Hoidekr Pavel | LLI5901 | C | TJ Loko Liberec | 64:21 | + 4:19 |
4. | Vydra Pavel | PEN6200 | C | OK RECO Sport | 76:05 | + 16:03 |
5. | Vlček Petr | LDC6401 | C | KOB Děčín | 78:08 | + 18:06 |
6. | Picek Jan | TJN6500 | C | OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou | 81:26 | + 21:24 |
7. | Vitebský Mirek | TJN6001 | C | OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou | 103:18 | + 43:16 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Hickethier Manfred | VLI5201 | C | Slavia Liberec orienteering | 52:22 | |
2. | Hudský Vlastimil | TUR5100 | C | OOB TJ Turnov | 55:34 | + 3:12 |
3. | Kaška Rudolf | CHA5500 | C | OK Chrastava | 59:54 | + 7:32 |
4. | Čechlovský Josef | CHA5900 | C | OK Chrastava | 67:47 | + 15:25 |
5. | Jakubec Jindřich | TUR4801 | C | OOB TJ Turnov | 69:35 | + 17:13 |
6. | Konopáč Jiří | TUR5803 | C | OOB TJ Turnov | 70:07 | + 17:45 |
7. | Horák Petr | TJN5602 | C | OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou | 71:28 | + 19:06 |
8. | Eiselt Miloš | LTP5802 | C | OOB TJ Lokomotiva Teplice | 78:57 | + 26:35 |
9. | Böhm Karel | TJN5101 | C | OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou | 89:43 | + 37:21 |
10. | Janata Petr | TJN5603 | C | OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou | 102:19 | + 49:57 |
11. | Hulha Karel | LTP6001 | C | OOB TJ Lokomotiva Teplice | 111:06 | + 58:44 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Horáček Miroslav | VLI5000 | C | Slavia Liberec orienteering | 53:18 | |
2. | Ježek Ladislav | VLI4900 | C | Slavia Liberec orienteering | 58:57 | + 5:39 |
3. | Pavlík Milan | CHA5400 | C | OK Chrastava | 59:28 | + 6:10 |
4. | Junek Petr | STH5501 | C | SK Studenec | 60:36 | + 7:18 |
5. | Pospíšil Jaromír | LDC5301 | C | KOB Děčín | 63:28 | + 10:10 |
6. | Kadavý Zdeněk | CHA4901 | C | OK Chrastava | 67:57 | + 14:39 |
7. | Vokál Jiří | CHA5001 | C | OK Chrastava | 69:03 | + 15:45 |
8. | Ševčík Milan | CHA5003 | C | OK Chrastava | 72:07 | + 18:49 |
9. | Barták Jiří | CHA5100 | C | OK Chrastava | 78:20 | + 25:02 |
10. | Borák Stanislav | EKP5212 | C | VŠTJ Ekonom Praha | 86:25 | + 33:07 |
11. | Hojný Oldřich | SCP5201 | C | OK Sparta Praha | 94:01 | + 40:43 |
12. | Jahn Pavel | SCP5500 | C | OK Sparta Praha | 101:32 | + 48:14 |
12. | Pavlík Miroslav | LIT5301 | C | KOB Chemopetrol Litvínov | 101:32 | + 48:14 |
14. | Bednařík Libor | VLI5200 | C | Slavia Liberec orienteering | 115:34 | + 62:16 |
15. | Kolorenč Pavel | LDC5101 | C | KOB Děčín | 116:25 | + 63:07 |
Valter Petr | KBP4500 | C | KBP Praha | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Babický Tomáš | DLT5001 | C | KrOB Rozmarýn Litoměřice | 44:35 | |
2. | Procházka Aleš | DKP4700 | C | Oddíl OB Kotlářka | 46:34 | + 1:59 |
3. | Smetana Radim | CHA4700 | C | OK Chrastava | 46:39 | + 2:04 |
4. | Lukavec Míla | TJN4901 | C | OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou | 47:36 | + 3:01 |
5. | Tvrdek Vojtěch | TUR4949 | C | OOB TJ Turnov | 51:36 | + 7:01 |
6. | Hlaváč Jaroslav | SMB4801 | C | SKOB Sig-Mat Mladá Boleslav | 53:08 | + 8:33 |
7. | Hrobař Rudolf | SRK4702 | C | SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou | 53:51 | + 9:16 |
8. | Beránek Petr | STB4901 | TJ Stadion Nový Bor | 64:01 | + 19:26 | |
9. | Nejezchleba Jiří | KAS4600 | C | KOB Kamenický Šenov | 67:19 | + 22:44 |
10. | Matoušek Luboš | LJN4700 | C | OOB TJ LIAZ Jablonec nad Nisou | 80:49 | + 36:14 |
11. | Duda František | KPY4600 | C | SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. | 89:26 | + 44:51 |
12. | Gregor Miroslav | TUV4801 | C | SOK TJ Turnov | 93:04 | + 48:29 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Procházka Zdenko | DKP4300 | C | Oddíl OB Kotlářka | 58:56 | |
2. | Petrželka Pavel | TJN3800 | C | OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou | 61:16 | + 2:20 |
3. | Úlehla Zdeněk | BOR4001 | C | OK Jiskra Nový Bor | 61:24 | + 2:28 |
4. | Zakouřil Václav | TUV4301 | C | SOK TJ Turnov | 67:09 | + 8:13 |
5. | Štrojsa Josef | KAS4000 | C | KOB Kamenický Šenov | 67:52 | + 8:56 |
6. | Folprecht Eduard | TUR4301 | C | OOB TJ Turnov | 79:25 | + 20:29 |
7. | Lukáš Zdeněk | LLI4502 | C | TJ Loko Liberec | 86:59 | + 28:03 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Klustová Tereza | CHA0751 | C | OK Chrastava | 22:16 | |
2. | Lajtkep Jakub | STB0600 | C | TJ Stadion Nový Bor | 25:42 | + 3:26 |
3. | Tymeš Jan | BOR0106 | C | OK Jiskra Nový Bor | 25:48 | + 3:32 |
4. | Novotná Karolína | TUR0853 | C | OOB TJ Turnov | 25:56 | + 3:40 |
5. | Göttlich Vít | BOR0800 | C | OK Jiskra Nový Bor | 26:49 | + 4:33 |
6. | Houda Lukáš | CHA0800 | C | OK Chrastava | 26:54 | + 4:38 |
7. | Křivanová Klára | STB0650 | C | TJ Stadion Nový Bor | 28:35 | + 6:19 |
8. | Kudláček Mikuláš | BOR | OK Jiskra Nový Bor | 28:37 | + 6:21 | |
9. | Lipenská Barbora | CHA0753 | C | OK Chrastava | 28:52 | + 6:36 |
10. | Sychra Šimon | CHA0802 | C | OK Chrastava | 29:00 | + 6:44 |
11. | Murswiek Jan | BOR0901 | C | OK Jiskra Nový Bor | 29:09 | + 6:53 |
12. | Poláček Lukáš | BOR | OK Jiskra Nový Bor | 29:45 | + 7:29 | |
13. | Koudelková Kateřina | BOR | OK Jiskra Nový Bor | 29:57 | + 7:41 | |
14. | Herrmann Charlotte | 48D0850 | OL-Team Wehrsdorf | 30:18 | + 8:02 | |
15. | Hoetzel Jiří | JEN0701 | C | OB Jenišovice | 30:54 | + 8:38 |
16. | Zoubek Štěpán | TJN | OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou | 31:13 | + 8:57 | |
17. | Doucha Tomáš | SNA0801 | C | TJ START Náchod | 31:26 | + 9:10 |
18. | Štolfová Veronika | BOR0850 | C | OK Jiskra Nový Bor | 31:49 | + 9:33 |
19. | Štolfová Anna | BOR0754 | C | OK Jiskra Nový Bor | 32:00 | + 9:44 |
20. | Křivanová Tereza | STB | TJ Stadion Nový Bor | 32:16 | + 10:00 | |
21. | Zaňka Albert | TJN0803 | C | OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou | 33:22 | + 11:06 |
22. | Šašek Jakub | LTP0801 | C | OOB TJ Lokomotiva Teplice | 34:30 | + 12:14 |
23. | Novotný Dalibor | VLI0808 | C | Slavia Liberec orienteering | 34:55 | + 12:39 |
24. | Prokopová Dorotka | BOR0951 | C | OK Jiskra Nový Bor | 35:03 | + 12:47 |
25. | Horníková Veronika | BOR | OK Jiskra Nový Bor | 35:25 | + 13:09 | |
26. | Jelínková Anna | LTP | OOB TJ Lokomotiva Teplice | 36:09 | + 13:53 | |
27. | Kučerka Radek | STB1101 | C | TJ Stadion Nový Bor | 37:06 | + 14:50 |
28. | Ekertová Jana | VLI | Slavia Liberec orienteering | 37:28 | + 15:12 | |
29. | Rejnová Michaela | BOR0853 | C | OK Jiskra Nový Bor | 38:51 | + 16:35 |
30. | Míková Sofie | TJN | OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou | 39:12 | + 16:56 | |
31. | Rejna Josef | BOR0602 | C | OK Jiskra Nový Bor | 39:40 | + 17:24 |
32. | Murswieková Kateřina | BOR0753 | C | OK Jiskra Nový Bor | 39:45 | + 17:29 |
33. | Tkáč Jakub | TJN1011 | OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou | 40:03 | + 17:47 | |
34. | Blažková Petra | TUR0650 | C | OOB TJ Turnov | 40:11 | + 17:55 |
35. | Kálenský Tomáš | SUL | OOB TJ Slavoj Severotuk Ústí n. L. | 40:12 | + 17:56 | |
36. | Blažková Karolína | TUR0851 | C | OOB TJ Turnov | 40:13 | + 17:57 |
37. | Růtová Amálka | TJN0951 | C | OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou | 40:30 | + 18:14 |
38. | Ehl Filip | NNN | Neregistrovaní | 41:03 | + 18:47 | |
39. | Drahoňovský Jakub | TUR1006 | C | OOB TJ Turnov | 41:38 | + 19:22 |
40. | Černá Magdalena | NNN | Neregistrovaní | 44:11 | + 21:55 | |
41. | Brandová Anna Marie | CHA0651 | C | OK Chrastava | 44:19 | + 22:03 |
42. | Hahnel Ron | 33D | USV TU Dresden | 44:21 | + 22:05 | |
43. | Flossmannová Lucie | VLI0852 | C | Slavia Liberec orienteering | 44:41 | + 22:25 |
44. | Růžička Antonín | KUL | KOB Ústí nad Labem | 44:45 | + 22:29 | |
45. | Pechová Alena | VLI0854 | C | Slavia Liberec orienteering | 45:04 | + 22:48 |
45. | Pechová Marie | VLI1050 | C | Slavia Liberec orienteering | 45:04 | + 22:48 |
47. | Koutná Amélie | BOR0950 | C | OK Jiskra Nový Bor | 45:26 | + 23:10 |
48. | Synková Elena | DOK0850 | C | OK Doksy | 45:42 | + 23:26 |
49. | Šubrtová Barbora | TAP1150 | C | KOB TRETRA Praha | 46:47 | + 24:31 |
50. | Kvapilová Kristýna | TUV0999 | C | SOK TJ Turnov | 47:38 | + 25:22 |
51. | Baldrian Josef | VSP1100 | C | USK Praha | 48:06 | + 25:50 |
52. | Mašková Lucie | STB0751 | C | TJ Stadion Nový Bor | 49:14 | + 26:58 |
53. | Pěkná Eva | ROU | SKOB Roudnice nad Labem | 49:15 | + 26:59 | |
54. | Čalounová Klára | VLI0950 | C | Slavia Liberec orienteering | 49:25 | + 27:09 |
55. | Krupka Daniel | CHA0703 | C | OK Chrastava | 50:19 | + 28:03 |
56. | Týfová Ella | VLI1150 | C | Slavia Liberec orienteering | 52:33 | + 30:17 |
57. | Jelínek Václav | LTP0706 | C | OOB TJ Lokomotiva Teplice | 54:53 | + 32:37 |
58. | Týfa Daniel | VLI0811 | C | Slavia Liberec orienteering | 54:59 | + 32:43 |
59. | Šimková Šárka | LME1150 | C | SK Los Mělník | 55:12 | + 32:56 |
60. | Šimková Anežka | LME0950 | C | SK Los Mělník | 55:17 | + 33:01 |
61. | Holanová Lucie | CHA0655 | C | OK Chrastava | 57:07 | + 34:51 |
62. | Hanušová Pavla | STB | TJ Stadion Nový Bor | 57:15 | + 34:59 | |
63. | Lamač Vítek | BOR1100 | C | OK Jiskra Nový Bor | 58:12 | + 35:56 |
64. | Pecánek Matěj | NNN | Neregistrovaní | 64:40 | + 42:24 | |
65. | Nedvídková Pavla | RUM8251 | ZOOB Rumburk | 71:04 | + 48:48 | |
66. | Ouhrabka Vít | EKP1010 | C | VŠTJ Ekonom Praha | 73:20 | + 51:04 |
67. | Ouhrabková Bára | EKP1256 | C | VŠTJ Ekonom Praha | 86:33 | + 64:17 |
68. | Erben Vojtěch | 6JC1100 | Swahil Beer Team | 111:30 | + 89:14 | |
69. | Králová Amálka | 6JC1250 | Swahil Beer Team | 111:51 | + 89:35 | |
70. | Raisrová Soňa | NNN1251 | Neregistrovaní | 113:09 | + 90:53 | |
71. | Eichler Matyáš | SAK Lenora | 113:16 | + 91:00 | ||
72. | Raisrová Štěpánka | NNN1052 | Neregistrovaní | 113:17 | + 91:01 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Jeřábek Petr | BOR | OK Jiskra Nový Bor | 23:05 | ||
2. | Hladík Vladimír | NNN | Neregistrovaní | 25:25 | + 2:20 | |
3. | Houda Vítězlsav | SAK Lenora | 26:04 | + 2:59 | ||
4. | Beran Jiří | VSP7102 | C | USK Praha | 26:23 | + 3:18 |
5. | Kárný Michal | TJN | OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou | 26:55 | + 3:50 | |
6. | Šklíba Jaromír | TJN1012 | OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou | 27:34 | + 4:29 | |
6. | Hladíková Andrea | NNN | Neregistrovaní | 27:34 | + 4:29 | |
8. | Hejnová Martina | VSP7354 | C | USK Praha | 27:43 | + 4:38 |
9. | Čechová Jana | FSP8353 | C | VŠTJ Stavební fakulta Praha | 28:36 | + 5:31 |
10. | Houdová Miloslava | CHA | OK Chrastava | 29:30 | + 6:25 | |
11. | Řehořová Lenka | TJN7250 | C | OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou | 30:37 | + 7:32 |
12. | Doškář Boris | BOR | OK Jiskra Nový Bor | 30:42 | + 7:37 | |
13. | Hladík Vojtěch | NNN | Neregistrovaní | 31:17 | + 8:12 | |
14. | Švorcová Lenka | CHA7550 | OK Chrastava | 31:21 | + 8:16 | |
15. | Lipenská Eva | CHA | OK Chrastava | 31:57 | + 8:52 | |
16. | Mellan Martin | TUV6304 | C | SOK TJ Turnov | 32:27 | + 9:22 |
17. | Hejna Vladimír | VSP7404 | C | USK Praha | 34:28 | + 11:23 |
17. | Lipenský Robert | CHA | OK Chrastava | 34:28 | + 11:23 | |
19. | Studniční Jaroslav | BOR | OK Jiskra Nový Bor | 36:16 | + 13:11 | |
20. | Titzová Pavlína | VSP7463 | C | USK Praha | 36:46 | + 13:41 |
21. | Pokorná Hana | TJN6950 | C | OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou | 39:49 | + 16:44 |
22. | Pavlova Irena | TJN7650 | C | OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou | 39:59 | + 16:54 |
23. | Dolejší Miloš | STB6701 | C | TJ Stadion Nový Bor | 40:18 | + 17:13 |
24. | Vokálová Jaroslava | CHA8250 | OK Chrastava | 41:27 | + 18:22 | |
25. | Žejdlíková Jitka | LTP7251 | OOB TJ Lokomotiva Teplice | 41:40 | + 18:35 | |
26. | Kožina Petr | PGP6000 | C | SK Praga | 43:01 | + 19:56 |
27. | Lišková Hana | KPY6650 | C | SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. | 43:15 | + 20:10 |
27. | Křivanová Anita | STB | TJ Stadion Nový Bor | 43:15 | + 20:10 | |
29. | Sviták Filip | SAK Lenora | 46:47 | + 23:42 | ||
30. | Karpíšková Gabriela | LTP7351 | OOB TJ Lokomotiva Teplice | 47:47 | + 24:42 | |
31. | Holan Petr | CHA7001 | C | OK Chrastava | 49:07 | + 26:02 |
32. | Danková Irena | CHA7551 | C | OK Chrastava | 50:13 | + 27:08 |
33. | Reisingerová Eliška | DLT0151 | KrOB Rozmarýn Litoměřice | 51:41 | + 28:36 | |
34. | Vaner Čestmír | CHA | OK Chrastava | 53:25 | + 30:20 | |
35. | Míchalová Marcela | KPY6850 | C | SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. | 55:19 | + 32:14 |
36. | Hellerová Alena | ROU7850 | C | SKOB Roudnice nad Labem | 56:22 | + 33:17 |
37. | Ondrůjová Anna | LIT5351 | C | KOB Chemopetrol Litvínov | 81:26 | + 58:21 |
38. | Moravcová Ema | KUL9951 | KOB Ústí nad Labem | 83:12 | + 60:07 | |
Vomela Tomáš | STB | TJ Stadion Nový Bor | DISK | |||
Růžičková Gabriela | KUL7050 | KOB Ústí nad Labem | DISK | |||
Král Libor | 6JC8100 | Swahil Beer Team | DISK | |||
Haslinger Leopold | LTP0403 | OOB TJ Lokomotiva Teplice | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Tihon Michal | PHK7905 | C | OK 99 Hradec Králové | 48:21 | |
2. | Žíla Vladimír | BOR | OK Jiskra Nový Bor | 60:01 | + 11:40 | |
3. | Valášek Jiří | KAM9700 | A | SK Kamenice | 67:55 | + 19:34 |
4. | Burda Michal | SAK Lenora | 71:06 | + 22:45 | ||
5. | Sychra Zdeněk | CHA7302 | C | OK Chrastava | 71:57 | + 23:36 |
6. | Miřijovský Přemysl | BOV5001 | C | TJ Baník Ostrava OKD | 77:15 | + 28:54 |
7. | Tomandl Jan | NNN | Neregistrovaní | 80:37 | + 32:16 | |
8. | Řehoř Jiří | TJN7004 | C | OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou | 82:22 | + 34:01 |
9. | Ženíšek Jan | SUL4701 | C | OOB TJ Slavoj Severotuk Ústí n. L. | 83:23 | + 35:02 |
10. | Hořejší Zbyněk | KUL | KOB Ústí nad Labem | 86:22 | + 38:01 | |
11. | Svitáková Ivana | OLP | PSK Olymp Praha | 87:37 | + 39:16 | |
12. | Pohořalý Hugo | ROU0103 | C | SKOB Roudnice nad Labem | 88:43 | + 40:22 |
13. | Vlčková Klára | LDC9250 | C | KOB Děčín | 88:45 | + 40:24 |
14. | Štverák Jan | CHA7301 | OK Chrastava | 92:28 | + 44:07 | |
15. | Mairich Vít | TJN7200 | C | OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou | 94:57 | + 46:36 |
16. | Melichar Jaromír | LLI6301 | C | TJ Loko Liberec | 95:08 | + 46:47 |
17. | Bulíř Jiří | TAP | KOB TRETRA Praha | 95:09 | + 46:48 | |
18. | Štveráková Monika | CHA7852 | OK Chrastava | 95:38 | + 47:17 | |
19. | Růžička Matěj | KUL9700 | KOB Ústí nad Labem | 95:56 | + 47:35 | |
20. | Nováková Markéta | NNN | Neregistrovaní | 96:50 | + 48:29 | |
21. | Košek Ladislav | LLI5903 | C | TJ Loko Liberec | 98:21 | + 50:00 |
22. | Pohořalá Karolína | ROU6850 | C | SKOB Roudnice nad Labem | 99:37 | + 51:16 |
23. | Novák Jakub | NNN | Neregistrovaní | 100:21 | + 52:00 | |
24. | Rückerová Petra | LTU9250 | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 105:04 | + 56:43 | |
25. | Pavel Jiří | TJN7100 | C | OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou | 110:05 | + 61:44 |
26. | Kuželová Anna | PUL | OOB USK Slavie Ústí n.L. | 118:23 | + 70:02 | |
27. | Pohořalá Anna | ROU9954 | C | SKOB Roudnice nad Labem | 125:10 | + 76:49 |
28. | Krzywda Robert | 44C8200 | Neregistrovaní | 129:20 | + 80:59 | |
29. | Budilová Jana | KUL8150 | KOB Ústí nad Labem | 131:30 | + 83:09 | |
30. | Novák Mikuláš | NNN | Neregistrovaní | 133:03 | + 84:42 | |
31. | Popková Klára | VLI7455 | C | Slavia Liberec orienteering | 137:37 | + 89:16 |
32. | Pohořalý Dobroslav | ROU6401 | C | SKOB Roudnice nad Labem | 145:52 | + 97:31 |
33. | Bradáčová Marie | LLI7550 | C | TJ Loko Liberec | 150:50 | + 102:29 |
34. | Šimek Stanislav | LTP6602 | OOB TJ Lokomotiva Teplice | 170:00 | + 121:39 | |
35. | Kavková Marie | NNN | Neregistrovaní | 183:23 | + 135:02 | |
Mairichová Radka | TJN7450 | C | OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou | DISK | ||
Khelová Petra | SCP7850 | C | OK Sparta Praha | DISK | ||
Mašková Adéla | BOR | OK Jiskra Nový Bor | DISK |