Výsledky závodu: 1. závod zimní ligy - O pohár hanáckého krasu

Datum:
14.11.2015
Místo konání:
Slatinky
Pořadatel:
PLU - TJ SOKOL Plumlov
Mapa:
Vápenice, 1:4 000, E = 2 m, stav 11/2015, formát mapy A4, autor Bohumil Stoklasa
Ředitel závodu:
Stoklasa Bohumil
Hlavní rozhodčí:
Otruba Karel - R3
Stavitel tratí:
Stoklasa Bohumil
Kategorie:
D10     D14     D18     D19     D35     H10     H14     H18     H19     H35     H50     HDR     P    
D10
1.80 km, 42 m, 8 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Navrátilová Marie ASU0599 C Magnus Orienteering 15:26
2. Králová Denisa TBM0559 C KOS TJ Tesla Brno 18:47 + 3:21
3. Šaňáková Marie UOL0651 C SK UP Olomouc 19:58 + 4:32
4. Kopecká Nela UOL0650 C SK UP Olomouc 20:57 + 5:31
D14
1.80 km, 62 m, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Smékalová Karolína UOL0451 C SK UP Olomouc 18:01
2. Binarová Adéla UOL0452 B SK UP Olomouc 19:26 + 1:25
3. Smékalová Viktorie UOL0450 C SK UP Olomouc 19:45 + 1:44
4. Němečková Kateřina PLU0350 C TJ Sokol Plumlov 21:33 + 3:32
5. Šneiderová Daniela ASU0398 B Magnus Orienteering 21:45 + 3:44
6. Otrubová Anna PLU0577 C TJ Sokol Plumlov 22:47 + 4:46
7. Lukašáková Sára STE0450 B SK SKI-OB Šternberk 25:27 + 7:26
8. Černochová Michaela PLU0351 B TJ Sokol Plumlov 26:48 + 8:47
9. Králová Jolana TBM0360 B KOS TJ Tesla Brno 30:05 + 12:04
10. Janečková Adéla PLU0452 C TJ Sokol Plumlov 30:10 + 12:09
D18
2.40 km, 74 m, 20 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Vlachová Kateřina KON9898 A KOB Konice 30:01
2. Korpasová Lucie LBM0151 A TJ Lokomotiva Ingstav Brno 32:36 + 2:35
3. Marková Ema STE0252 A SK SKI-OB Šternberk 33:48 + 3:47
4. Konečná Adéla UOL0050 C SK UP Olomouc 35:49 + 5:48
5. Králová Vilma TZL9952 C SKOB Zlín 54:06 + 24:05
D19
2.40 km, 74 m, 20 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kozáková Zdenka TBM7952 E KOS TJ Tesla Brno 17:50
2. Hlavová Jindra ZBM8989 R SK Žabovřesky Brno 21:03 + 3:13
3. Dittrichová Petra KON8787 C KOB Konice 22:13 + 4:23
4. Koporová Petra ZBM9353 C SK Žabovřesky Brno 23:25 + 5:35
5. Kopcová Michaela KRN8456 C KOS TJ Lokomotiva Krnov 25:07 + 7:17
6. Boháčová Lucie PTI8771 C Sportovní klub Ptení 26:17 + 8:27
7. Ebnerová Eva KON8277 C KOB Konice 26:24 + 8:34
8. Staňková Lucie ASU8756 C Magnus Orienteering 27:30 + 9:40
9. Mesiarkinová Kamila MBM8282 C O-mikron 27:54 + 10:04
10. Gebauerová Jana ZBM7951 C SK Žabovřesky Brno 29:21 + 11:31
11. Korpasová Tereza LBM9898 A TJ Lokomotiva Ingstav Brno 29:29 + 11:39
12. Korpasová Ivana LBM7362 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno 29:44 + 11:54
13. Kuchařová Ada TBM5855 C KOS TJ Tesla Brno 30:07 + 12:17
14. Daňková Veronika SBK8151 C KOB Start Blansko 30:20 + 12:30
15. Vítková Lucie PTI9474 C Sportovní klub Ptení 31:24 + 13:34
16. Jemelíková Lada VBM6555 C VSK Mendelu Brno 32:19 + 14:29
17. Tomečková Zuzana TSU8279 C LKT 80 Šumperk 32:32 + 14:42
18. Kundratová Jana JZL7351 C TJ Jižní svahy Zlín 32:41 + 14:51
19. Janků Renata STE7251 C SK SKI-OB Šternberk 33:53 + 16:03
20. Zbraňková Magda STE7352 C SK SKI-OB Šternberk 35:40 + 17:50
21. Binarová Jitka UOL7751 C SK UP Olomouc 36:05 + 18:15
22. Janošíková Lenka UOL7651 C SK UP Olomouc 44:53 + 27:03
D35
2.00 km, 74 m, 18 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Chmelářová Radka JPV7650 C Oddíl OS SK Prostějov 18:36
2. Jarošová Petra ZPV6666 C KOB ZPV Prostějov 20:48 + 2:12
3. Grycová Petra TBM7467 C KOS TJ Tesla Brno 21:04 + 2:28
4. Křečková Petra ZPV7076 C KOB ZPV Prostějov 23:58 + 5:22
5. Hlavová Miroslava KON6389 C KOB Konice 24:20 + 5:44
6. Sikorová Marie BOV4852 C TJ Baník Ostrava OKD 28:50 + 10:14
7. Fajkusová Jitka JPV6773 C Oddíl OS SK Prostějov 29:03 + 10:27
8. Stará Pavla BOV4251 C TJ Baník Ostrava OKD 30:14 + 11:38
9. Šimková Hana UOL6653 C SK UP Olomouc 30:51 + 12:15
10. Smičková Eva KON5887 C KOB Konice 30:52 + 12:16
11. Slavíčková Katka OOL6955 C SK Haná orienteering 32:33 + 13:57
12. Soldánová Karin JPV6971 C Oddíl OS SK Prostějov 33:07 + 14:31
13. Procházková Helena TBM5351 C KOS TJ Tesla Brno 34:08 + 15:32
14. Peřinková Irena BBM6550 C BETA URSUS Orienteering 34:32 + 15:56
15. Tršová Daniela PBM7375 C TJ Spartak 1. Brněnská 35:29 + 16:53
16. Králová Dana XBM7650 C PELLŽS ABND RACING TEAM 36:43 + 18:07
17. Ostřanská Iveta SSU6591 C SK Severka Šumperk 37:50 + 19:14
18. Benešová Petra KON7575 C KOB Konice 40:59 + 22:23
19. Štorková Simona JPV6556 C Oddíl OS SK Prostějov 41:35 + 22:59
20. Smékalová Jana UOL7850 C SK UP Olomouc 52:25 + 33:49
21. Dudíková Eva JPV5757 C Oddíl OS SK Prostějov 78:29 + 59:53
Dittrichová Lenka KON6285 C KOB Konice DISK
H10
1.80 km, 42 m, 8 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Štorek Jan JPV0505 C Oddíl OS SK Prostějov 15:51
2. Soldán Robin PLU0600 C TJ Sokol Plumlov 16:17 + 0:26
3. Karásek Antonín PLU0503 C TJ Sokol Plumlov 18:35 + 2:44
4. Světnický Antonín STE0800 C SK SKI-OB Šternberk 19:46 + 3:55
5. Matyšek Ondřej PGP0703 C SK Praga 21:39 + 5:48
6. Šneider Kvido ASU0749 C Magnus Orienteering 22:42 + 6:51
7. Denemarek Max BBM0800 C BETA URSUS Orienteering 23:42 + 7:51
8. Kundrata Vít JZL0700 C TJ Jižní svahy Zlín 39:33 + 23:42
H14
1.80 km, 62 m, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Chmelář Jan 37C0100 C Bez registrace 14:39
2. Kundrata Jan JZL0201 B TJ Jižní svahy Zlín 15:09 + 0:30
3. Tomášek Adam CEL0400 C TJ Sokol Čelechovice na Hané 17:04 + 2:25
4. Štorek David JPV0202 C Oddíl OS SK Prostějov 18:06 + 3:27
5. Gryc Ondřej TBM0406 B KOS TJ Tesla Brno 18:40 + 4:01
6. Hartmann Matouš PLU0101 B TJ Sokol Plumlov 19:22 + 4:43
7. Otruba František PLU0501 C TJ Sokol Plumlov 19:40 + 5:01
8. Novák Rostislav PLU0300 C TJ Sokol Plumlov 19:52 + 5:13
9. Černoch Martin PLU0500 C TJ Sokol Plumlov 20:36 + 5:57
10. Štoudek Martin ASU0448 C Magnus Orienteering 21:12 + 6:33
11. Tomášek Ondřej CEL0100 C TJ Sokol Čelechovice na Hané 22:08 + 7:29
12. Beneš Jindřich KON0404 C KOB Konice 23:28 + 8:49
13. Halabrín Petr PLU0100 C TJ Sokol Plumlov 23:36 + 8:57
Dostál František UOL0201 C SK UP Olomouc DISK
H18
2.50 km, 110 m, 22 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Panovec Kryštof OTK0001 A OOB TJ Jiskra Otrokovice 24:46
2. Beneš Miroslav KON9915 B KOB Konice 25:24 + 0:38
3. Gryc Vojtěch TBM0106 A KOS TJ Tesla Brno 25:25 + 0:39
4. Honkyš Pavel JPV9707 C Oddíl OS SK Prostějov 27:35 + 2:49
5. Honkyš Jan JPV9912 C Oddíl OS SK Prostějov 31:40 + 6:54
6. Šimek Štěpán UOL0104 B SK UP Olomouc 36:34 + 11:48
7. Světnický František STE0204 A SK SKI-OB Šternberk 36:35 + 11:49
8. Mazanec Jakub UOL9800 C SK UP Olomouc 41:36 + 16:50
9. Jirka Matyáš ZPV0201 B KOB ZPV Prostějov 47:12 + 22:26
10. Šudřich Tomáš KON0013 C KOB Konice 57:24 + 32:38
H19
2.50 km, 110 m, 22 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Zbranek Roman ASU8808 R Magnus Orienteering 14:32
2. Kozák Osvald TBM8201 R KOS TJ Tesla Brno 14:43 + 0:11
3. Otrusina Jiří JPV8201 C Oddíl OS SK Prostějov 16:48 + 2:16
4. Kočí Josef JPV9824 A Oddíl OS SK Prostějov 17:02 + 2:30
5. Vystavěl Ondřej JPV9807 A Oddíl OS SK Prostějov 17:11 + 2:39
6. Svoboda Lukáš SHK7905 C OK Slavia Hradec Králové 19:07 + 4:35
7. Skřivanek Marcel JPV7713 C Oddíl OS SK Prostějov 19:45 + 5:13
8. Fajkus Radim JPV9509 A Oddíl OS SK Prostějov 19:50 + 5:18
9. Janků Marek STE7102 C SK SKI-OB Šternberk 21:14 + 6:42
10. Kašpar Petr SSU9911 C SK Severka Šumperk 21:42 + 7:10
11. Kopec Tomáš KRN8203 C KOS TJ Lokomotiva Krnov 21:47 + 7:15
12. Kratochvíl Karel HOB7001 C SKOB Horní Benešov 22:36 + 8:04
13. Marduk Josef PLU7901 C TJ Sokol Plumlov 24:45 + 10:13
14. Dressler Jan SBK7911 C KOB Start Blansko 26:20 + 11:48
15. Černohous Jan 37C8335 C Bez registrace 26:35 + 12:03
16. Špičák František CEL5628 C TJ Sokol Čelechovice na Hané 26:47 + 12:15
17. Denemarek Ivo BBM7901 C BETA URSUS Orienteering 27:21 + 12:49
18. Dudík Petr JPV8917 C Oddíl OS SK Prostějov 28:01 + 13:29
19. Černohous Petr 37C8101 C Bez registrace 29:34 + 15:02
20. Vaněk Petr ZBP7302 C OOB SK Zbraslav 29:45 + 15:13
21. Lukašák Šimon STE0202 B SK SKI-OB Šternberk 30:58 + 16:26
22. Daněk Roman SBK7541 C KOB Start Blansko 33:54 + 19:22
23. Karásek Michal ZPV7900 C KOB ZPV Prostějov 37:31 + 22:59
24. Semerád Jan KON9411 C KOB Konice 41:55 + 27:23
25. Vávra Aleš 37C8200 C Bez registrace 47:25 + 32:53
H35
2.50 km, 100 m, 22 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Binar Robert UOL7500 C SK UP Olomouc 21:10
2. Hájek Ondřej TBM7511 C KOS TJ Tesla Brno 21:21 + 0:11
3. Procházka Josef KON7219 C KOB Konice 22:07 + 0:57
4. Chmelař Miroslav JPV6217 C Oddíl OS SK Prostějov 22:54 + 1:44
5. Grepl Ladislav KON6111 C KOB Konice 23:17 + 2:07
6. Korpas Jaroslav LBM6113 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno 23:20 + 2:10
7. Král Jan XBM6903 C PELLŽS ABND RACING TEAM 24:13 + 3:03
8. Zeman Jaroslav CHT5901 C OOB SK Chrast 24:58 + 3:48
9. Kašpar Jaroslav SSU7004 C SK Severka Šumperk 25:12 + 4:02
10. Tomášek Jiří CEL6426 C TJ Sokol Čelechovice na Hané 26:10 + 5:00
11. Hubáček Martin CEL7015 C TJ Sokol Čelechovice na Hané 26:21 + 5:11
12. Dokoupil Vojtěch ZPV6425 C KOB ZPV Prostějov 26:42 + 5:32
13. Navrátil Antonín UOL5301 C SK UP Olomouc 27:15 + 6:05
14. Jeřábek Luboš JPV6112 C Oddíl OS SK Prostějov 27:22 + 6:12
15. Janeček Jiří CEL6827 C TJ Sokol Čelechovice na Hané 27:26 + 6:16
16. Minařík Luboš TBM5711 C KOS TJ Tesla Brno 30:28 + 9:18
17. Vystavěl Dušan JPV6317 C Oddíl OS SK Prostějov 31:25 + 10:15
18. Robotka Libor PBM5303 C TJ Spartak 1. Brněnská 31:57 + 10:47
19. Martinek Pavel NNN7701 C Neregistrovaní 32:08 + 10:58
20. Podivínský Tomáš SCP7201 C OK Sparta Praha 33:48 + 12:38
21. Hálek Jan UOL7000 C SK UP Olomouc 34:13 + 13:03
22. Komínek Jaroslav KON5713 C KOB Konice 35:45 + 14:35
23. Jaroš Vojtěch ZPV5706 C KOB ZPV Prostějov 36:03 + 14:53
24. Svoboda Zdeněk UOL7502 C SK UP Olomouc 37:18 + 16:08
25. Slavíček Stanislav OOL6708 C SK Haná orienteering 38:19 + 17:09
26. Konečný Jiří OOL6303 C SK Haná orienteering 38:33 + 17:23
27. Horký Tomáš TBM6747 C KOS TJ Tesla Brno 40:06 + 18:56
28. Trš Lubomír PBM7302 C TJ Spartak 1. Brněnská 41:18 + 20:08
29. Šneider Miroslav ASU7101 C Magnus Orienteering 41:31 + 20:21
30. Štorek Petr JPV6505 C Oddíl OS SK Prostějov 42:08 + 20:58
31. Skácel Jaroslav KON4617 C KOB Konice 44:27 + 23:17
32. Možný Stanislav SSU7700 C SK Severka Šumperk 48:39 + 27:29
33. Jadviščok Ladislav UOL7700 C SK UP Olomouc 72:02 + 50:52
H50
1.90 km, 52 m, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Jirka Jiří ZPV5501 C KOB ZPV Prostějov 17:11
2. Panovec Vladan OTK6201 C OOB TJ Jiskra Otrokovice 21:07 + 3:56
3. Višňa Milan OOL5904 C SK Haná orienteering 22:33 + 5:22
4. Albert František OOL5804 C SK Haná orienteering 24:20 + 7:09
5. Ostřanský Josef SSU4302 C SK Severka Šumperk 24:27 + 7:16
6. Henek Milan RBK5307 C SK Radioklub Blansko 24:42 + 7:31
7. Sikora Miroslav BOV4802 C TJ Baník Ostrava OKD 24:46 + 7:35
8. Denemarek Oldřich BBM5100 C BETA URSUS Orienteering 26:37 + 9:26
9. Jadviščok Ladislav UOL5101 C SK UP Olomouc 26:42 + 9:31
10. Kříž Pavel PZR4800 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 26:51 + 9:40
11. Světnický Alexandr STE6333 C SK SKI-OB Šternberk 31:18 + 14:07
12. Procházka Jan TBM4907 C KOS TJ Tesla Brno 32:38 + 15:27
13. Janošík Antonín UOL5201 C SK UP Olomouc 40:56 + 23:45
14. Gottfried Jan UOL4602 C SK UP Olomouc 52:29 + 35:18
HDR
1.80 km, 42 m, 8 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Rozsívalová Adéla KON0760 C KOB Konice 20:22
2. Chmelář Filip 37C0900 C Bez registrace 21:31 + 1:09
3. Šudřichová Nela KON0555 C KOB Konice 21:40 + 1:18
4. Kundratová Eva JZL0950 C TJ Jižní svahy Zlín 23:13 + 2:51
5. Otrubová Karolína KON0888 C KOB Konice 23:36 + 3:14
6. Kubeš David PLU0800 C TJ Sokol Plumlov 25:17 + 4:55
7. Kopecká Tereza UOL1050 C SK UP Olomouc 30:53 + 10:31
8. Svobodová Sára SLT0001 C 31:27 + 11:05
9. Nejedlý Ondřej 37C1001 C Bez registrace 31:28 + 11:06
10. Možný Šimon SSU0800 C SK Severka Šumperk 31:47 + 11:25
11. Nejedlý Vojtěch 37C1201 C Bez registrace 32:36 + 12:14
12. Fajkus Adam ZPV0801 C KOB ZPV Prostějov 32:38 + 12:16
13. Otrubová Veronika PLU1201 C TJ Sokol Plumlov 34:30 + 14:08
14. Kozák Vojtěch TBM1101 C KOS TJ Tesla Brno 42:42 + 22:20
15. Denemarek Albert BBM0000 C BETA URSUS Orienteering 46:11 + 25:49
16. Matyšková Stela PLU1150 C TJ Sokol Plumlov 46:59 + 26:37
17. Hájek Štěpán TBM0804 C KOS TJ Tesla Brno 51:10 + 30:48
18. Hájek Vojtěch TBM1201 C KOS TJ Tesla Brno 51:26 + 31:04
19. Hečová Veronika UOL0455 C SK UP Olomouc 52:52 + 32:30
Kratochvíl David HOB1101 C SKOB Horní Benešov DISK
P
1.90 km, 60 m, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Fuchs Vladimír NNN6100 C Neregistrovaní 22:51
2. Jirka Michal PTI8403 C Sportovní klub Ptení 26:02 + 3:11
3. Chmelář Pavel 37C0300 C Bez registrace 27:53 + 5:02
4. Bubla Jiří 37C7702 C Bez registrace 29:47 + 6:56
5. Chmelařová Blanka 25C6750 C péčkaři 30:03 + 7:12
6. Chmelař Jakub JPV8901 C Oddíl OS SK Prostějov 30:11 + 7:20
7. Mihálová Dáša 37C8901 C Bez registrace 31:15 + 8:24
8. Zavadilová Simona PTI8485 C Sportovní klub Ptení 31:58 + 9:07
9. Vízner Vojtěch 37C9401 C Bez registrace 32:21 + 9:30
10. Zavadilová Zdeňka PTI8689 C Sportovní klub Ptení 33:01 + 10:10
11. Kříž Martin PZR7801 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 34:05 + 11:14
12. Vránová Eliška UOL0052 C SK UP Olomouc 34:24 + 11:33
13. Šaňáková Šárka 37C7601 C Bez registrace 36:38 + 13:47
14. Svobodová Zuzana SLT8101 C 37:18 + 14:27
15. Papoušková Radka JPV5959 C Oddíl OS SK Prostějov 38:07 + 15:16
16. Rohanová Lucie 6YC8550 C Neregistrovaní 38:31 + 15:40
17. Světnická Marcela STE7350 C SK SKI-OB Šternberk 38:51 + 16:00
18. Čecháčková Šárka 29C7350 C neregistrovaní Čecháčková 39:28 + 16:37
19. Heča Vladan UOL0800 C SK UP Olomouc 39:52 + 17:01
20. Dudík Pavel JPV5527 C Oddíl OS SK Prostějov 46:06 + 23:15
Čecháček Adam UOL0402 C SK UP Olomouc DISK
Čecháček Petr 7NC6800 C NNNN DISK
Chmelář Jan 37C7501 C Bez registrace DISK