Výsledky závodu: Mistrovství oblasti ve sprintu

Datum:
09.04.2016
Místo konání:
Cyklodrom SK Dynamo ZČE Plzeň
Pořadatel:
VPM - KOS Slavia Plzeň
Mapa:
Chvojkovy lomy, 1:4 000, stav 03/16
Ředitel závodu:
Vodrážka Ondřej
Hlavní rozhodčí:
Kamaryt Tomáš - R3
Stavitel tratí:
Hejna Aleš
Protokol:
Závod proběhl bez závad
Kategorie:
D10     D12     D14     D16     D18     D21     D35     D45     D55     H10     H12     H14     H16     H18     H20     H21     H35     H45     H55     H65     HDR     LINIE     P    
D10
1.26 km, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kožíšková Kateřina LPM0652 C OK Lokomotiva Plzeň 12:00
2. Urbánková Eva ONO0650 C SKOB Ostrov 14:24 + 2:24
3. Gelnerová Anna KRL0653 C Kometa Kralovice 19:27 + 7:27
4. Čadková Marcela KRL0654 C Kometa Kralovice 21:18 + 9:18
5. Bodurková Denisa KRL0752 C Kometa Kralovice 23:13 + 11:13
6. Holíková Petra NEJ0651 C TJ Jiskra Nejdek 24:39 + 12:39
7. Fišarová Adéla KRL0651 C Kometa Kralovice 25:19 + 13:19
8. Gelnerová Markéta KRL0952 C Kometa Kralovice 29:03 + 17:03
9. Roučková Karolína KRL0656 C Kometa Kralovice 30:01 + 18:01
10. Kohoutková Klára BSO0650 C KOB Baník Sokolov 30:33 + 18:33
11. Hajšmanová Anna LPM0651 C OK Lokomotiva Plzeň 40:47 + 28:47
Škodroňová Veronika KRL0655 C Kometa Kralovice DNS
D12
1.25 km, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Richtrová Kamila VPM0451 B KOS Slavia VŠ Plzeň 10:11
2. Kulová Laura ONO0552 C SKOB Ostrov 10:34 + 0:23
3. Ziebová Veronika NEJ0450 C TJ Jiskra Nejdek 11:42 + 1:31
4. Zmarzláková Olga KRL0552 C Kometa Kralovice 11:53 + 1:42
5. Bartošová Marie MLA0451 C MLOK Mariánské Lázně 12:47 + 2:36
6. Holíková Simona NEJ0551 C TJ Jiskra Nejdek 13:15 + 3:04
7. Dítková Markéta SKV0451 C TJ Slovan Karlovy Vary 13:19 + 3:08
8. Vlachová Adéla KRL0551 C Kometa Kralovice 13:49 + 3:38
9. Beránková Šárka VPM0551 C KOS Slavia VŠ Plzeň 16:38 + 6:27
10. Křížková Marie MAS0450 C KČT Aš 17:44 + 7:33
Ševčíková Anežka ONO0550 C SKOB Ostrov DISK
Linhová Linda ONO0551 C SKOB Ostrov DNS
Dvořáková Štěpánka ONO0451 C SKOB Ostrov DNS
D14
1.43 km, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Vítová Lucie BSO0250 B KOB Baník Sokolov 9:49
2. Fišarová Eliška KRL0351 B Kometa Kralovice 10:34 + 0:45
3. Staňková Radka VPM0452 B KOS Slavia VŠ Plzeň 11:15 + 1:26
4. Lillová Marie BSO0351 C KOB Baník Sokolov 11:45 + 1:56
5. Marešová Klára NEJ0250 B TJ Jiskra Nejdek 12:22 + 2:33
6. Nádeníčková Iva NEJ0350 B TJ Jiskra Nejdek 12:43 + 2:54
7. Petříková Adéla MAS0352 C KČT Aš 13:50 + 4:01
Křížová Daniela MAS0250 C KČT Aš DISK
D16
1.51 km, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Černá Kateřina MLA0251 B MLOK Mariánské Lázně 9:58
2. Tokárová Regina NEJ0151 A TJ Jiskra Nejdek 10:14 + 0:16
3. Šlechtová Tereza KRL0152 A Kometa Kralovice 10:21 + 0:23
4. Lučanová Barbora MAS0051 C KČT Aš 11:12 + 1:14
5. Mudrová Lenka KRL0052 B Kometa Kralovice 11:27 + 1:29
6. Biersaková Dagmar KRL0051 B Kometa Kralovice 11:32 + 1:34
7. Svobodová Alexandra VPM0051 C KOS Slavia VŠ Plzeň 11:45 + 1:47
8. Staňková Markéta VPM0153 C KOS Slavia VŠ Plzeň 11:48 + 1:50
9. Nádeníčková Pavla NEJ0150 A TJ Jiskra Nejdek 12:08 + 2:10
10. Dlesková Dana BSO0151 C KOB Baník Sokolov 20:34 + 10:36
D18
1.62 km, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Doležalová Dorotka VPM9950 C KOS Slavia VŠ Plzeň 12:17
2. Hanáková Lenka KRL9951 B Kometa Kralovice 12:20 + 0:03
3. Pelcová Tereza MAS9853 B KČT Aš 14:36 + 2:19
4. Marešová Alexandra NEJ9950 B TJ Jiskra Nejdek 15:59 + 3:42
D21
1.73 km, 15 kontrol, Rank. koef.: 1.02, KS koef.: 0, PB: 6912
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Šiková Karolína LPM9651 E OK Lokomotiva Plzeň 11:30 7425
2. Sedláčková Oldřiška BOR8752 C OK Jiskra Nový Bor 12:28 + 0:58 6864
2. Šiková Barbora LPM9650 R OK Lokomotiva Plzeň 12:28 + 0:58 6864
4. Hanáková Magda KRL9651 A Kometa Kralovice 13:20 + 1:50 6360
5. Hošková Tereza DOB8971 C KOB Dobruška 14:28 + 2:58 5702
6. Doležalová Barbora VPM9252 C KOS Slavia VŠ Plzeň 14:33 + 3:03 5654
7. Pluháčková Markéta MLA8750 C MLOK Mariánské Lázně 15:34 + 4:04 5064
8. Šilhavá Lucie LPM9451 C OK Lokomotiva Plzeň 20:14 + 8:44 2355
D35
1.73 km, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Dítkova Jitka SKV7752 C TJ Slovan Karlovy Vary 12:06
2. Fišáková Hana MLA7750 C MLOK Mariánské Lázně 12:58 + 0:52
3. Ledererová Kamila LPM7352 C OK Lokomotiva Plzeň 14:18 + 2:12
4. Ševčíková Petra ONO7450 C SKOB Ostrov 14:36 + 2:30
5. Černá Monika MLA7451 C MLOK Mariánské Lázně 15:19 + 3:13
6. Bohuslavová Jana LPM7852 C OK Lokomotiva Plzeň 15:38 + 3:32
7. Savičová Gabriela SKV7952 C TJ Slovan Karlovy Vary 15:47 + 3:41
8. Pechová Iva LPM6151 C OK Lokomotiva Plzeň 16:29 + 4:23
9. Bartošová Jana MLA7051 C MLOK Mariánské Lázně 17:09 + 5:03
10. Kotásková Jana JES7451 C OK Rakovník 18:17 + 6:11
11. Šustrová Hana KSH7755 C OB Kašperské Hory 19:12 + 7:06
12. Hajšmanová Gábina LPM7351 C OK Lokomotiva Plzeň 20:36 + 8:30
D45
1.62 km, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kamarytová Martina MLA6651 C MLOK Mariánské Lázně 15:28
1. Lisá Monika ONO6750 C SKOB Ostrov 15:28
3. Janečková Eva LPM6150 C OK Lokomotiva Plzeň 17:03 + 1:35
D55
1.35 km, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Opavová Stanislava MLA5451 C MLOK Mariánské Lázně 13:29
2. Gabrielová Šárka ONO5950 C SKOB Ostrov 17:08 + 3:39
3. Mágrová Ivana LCV5550 C TJ Lokomotiva, o.s. Chomutov 19:58 + 6:29
H10
1.26 km, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Janoch Mikuláš MLA0700 C MLOK Mariánské Lázně 10:53
2. Biersak Petr KRL0701 C Kometa Kralovice 13:22 + 2:29
3. Stehlík Jakub LPM0700 C OK Lokomotiva Plzeň 21:28 + 10:35
4. Bejvančický Josef KRL0703 Kometa Kralovice 23:22 + 12:29
Veseleňák Karel BSO0601 C KOB Baník Sokolov DISK
Škrle Michael KRL0702 C Kometa Kralovice DISK
H12
1.25 km, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kurz Ondřej VPM0503 B KOS Slavia VŠ Plzeň 7:55
2. Štěrba Marek SKV0401 B TJ Slovan Karlovy Vary 8:38 + 0:43
3. Černý Jonáš MLA0501 C MLOK Mariánské Lázně 9:15 + 1:20
4. Svoboda Antonín VPM0601 C KOS Slavia VŠ Plzeň 10:32 + 2:37
5. Donda Jiří ONO0403 C SKOB Ostrov 10:42 + 2:47
6. Šustr Ondřej KSH0501 C OB Kašperské Hory 11:26 + 3:31
7. Janoch Samuel MLA0502 C MLOK Mariánské Lázně 11:43 + 3:48
8. Sobota Ondřej VPM0502 C KOS Slavia VŠ Plzeň 12:38 + 4:43
9. Smaržik Ondřej BSO0501 C KOB Baník Sokolov 23:36 + 15:41
Hasman Jakub VPM0501 C KOS Slavia VŠ Plzeň DISK
Bohuslav Josef LPM0401 C OK Lokomotiva Plzeň DISK
Huk Michael ONO0500 C SKOB Ostrov DISK
H14
1.51 km, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kurz Šimon VPM0208 A KOS Slavia VŠ Plzeň 9:19
2. Richtr Lukáš VPM0204 A KOS Slavia VŠ Plzeň 9:24 + 0:05
3. Tokár Radim NEJ0300 B TJ Jiskra Nejdek 9:33 + 0:14
4. Oncirk Jan ONO0301 B SKOB Ostrov 9:47 + 0:28
5. Svoboda Vojtěch VPM0207 C KOS Slavia VŠ Plzeň 11:26 + 2:07
6. Šesták Štěpán MLA0302 B MLOK Mariánské Lázně 11:39 + 2:20
7. Kovář Ondřej VPM0200 B KOS Slavia VŠ Plzeň 12:11 + 2:52
8. Šustr Antonín KSH0201 B OB Kašperské Hory 13:18 + 3:59
9. Polívka Vratislav VPM0203 C KOS Slavia VŠ Plzeň 13:22 + 4:03
10. Hejduk Zdeněk BSO0201 B KOB Baník Sokolov 13:34 + 4:15
11. Kohoutek Oldřich BSO0301 B KOB Baník Sokolov 13:53 + 4:34
12. Lill Petr BSO0203 B KOB Baník Sokolov 14:14 + 4:55
13. Milota Břetislav MLA0300 C MLOK Mariánské Lázně 14:38 + 5:19
14. Křížek Josef MAS0201 C KČT Aš 14:50 + 5:31
15. Vendelberger Tomáš MAS0302 C KČT Aš 17:19 + 8:00
16. Ševčík Adam ONO0300 C SKOB Ostrov 17:49 + 8:30
17. Novák Ondřej MLA0303 C MLOK Mariánské Lázně 18:57 + 9:38
18. Břečka Vojtěch LPM0302 C OK Lokomotiva Plzeň 21:00 + 11:41
Křížek Filip MAS0301 C KČT Aš DISK
Holeček Filip LPM0301 C OK Lokomotiva Plzeň DISK
Spěváček Vojtěch VPM0205 C KOS Slavia VŠ Plzeň DNS
H16
1.62 km, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Newiak Nick NEJ0101 C TJ Jiskra Nejdek 10:14
2. Černý Jan MAS0100 B KČT Aš 11:31 + 1:17
3. Solomko Adam BSO0002 B KOB Baník Sokolov 11:33 + 1:19
4. Hejduk Jan BSO0001 C KOB Baník Sokolov 12:59 + 2:45
5. Rosenbaum Ondřej JES0001 C OK Rakovník 15:46 + 5:32
Hlinovský Ondřej VPM0102 C KOS Slavia VŠ Plzeň DNS
Vecko Jan NEJ0002 B TJ Jiskra Nejdek DNS
H18
1.73 km, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Zieba Jakub NEJ9800 B TJ Jiskra Nejdek DISK
H20
2.39 km, 14 kontrol, Rank. koef.: 1.02, KS koef.: 0, PB: 0
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
Sova František LPM9702 B OK Lokomotiva Plzeň DNS 0
H21
2.39 km, 14 kontrol, Rank. koef.: 1.02, KS koef.: 0, PB: 8178
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Kamenický Matěj LPU9036 E OK Lokomotiva Pardubice 11:14 8431
2. Valeš Jiří LPM9502 R OK Lokomotiva Plzeň 11:23 + 0:09 8321
3. Kolovský František LPM9202 R OK Lokomotiva Plzeň 11:27 + 0:13 8272
4. Pilař Karel BSO7801 C KOB Baník Sokolov 12:13 + 0:59 7709
5. Hošek Radim DOB8737 C KOB Dobruška 12:58 + 1:44 7158
6. Stehlík Petr LPM7903 C OK Lokomotiva Plzeň 13:16 + 2:02 6937
7. Rambousek Karel BSO7907 C KOB Baník Sokolov 13:24 + 2:10 6839
8. Suchý Petr LPM7820 C OK Lokomotiva Plzeň 13:46 + 2:32 6570
9. Pova Ondřej KRL9304 C Kometa Kralovice 13:49 + 2:35 6533
10. Vištejn Jiří KRL9305 C Kometa Kralovice 14:18 + 3:04 6178
11. Macura Jan MLA9306 C MLOK Mariánské Lázně 14:45 + 3:31 5848
12. Šilhavý Jakub LPM8500 C OK Lokomotiva Plzeň 14:46 + 3:32 5836
13. Popule Tomáš LPM8803 C OK Lokomotiva Plzeň 14:47 + 3:33 5823
14. Knepr Lukáš BSO9401 C KOB Baník Sokolov 15:00 + 3:46 5664
15. Pešek Martin LPM9602 B OK Lokomotiva Plzeň 15:10 + 3:56 5542
16. Martinek Robert VPM7700 C KOS Slavia VŠ Plzeň 15:37 + 4:23 5211
17. Hegner Lukáš LPM8104 C OK Lokomotiva Plzeň 15:45 + 4:31 5113
18. Hasman Jan VPM6901 C KOS Slavia VŠ Plzeň 16:24 + 5:10 4636
19. Gabriel Vojtěch ONO8702 C SKOB Ostrov 16:35 + 5:21 4501
20. Macura Vít MLA9800 C MLOK Mariánské Lázně 18:24 + 7:10 3167
21. Suchý Libor LPM8003 C OK Lokomotiva Plzeň 18:47 + 7:33 2885
22. Vonášek Adam LPM9101 C OK Lokomotiva Plzeň 19:19 + 8:05 2493
23. Kamaryt Michal MLA9205 C MLOK Mariánské Lázně 20:54 + 9:40 1330
24. Šmejkal Ondřej MLA8700 C MLOK Mariánské Lázně 21:37 + 10:23 804
H35
2.13 km, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Mareš Alexander NEJ7300 C TJ Jiskra Nejdek 15:50
2. Milota Josef MLA5801 C MLOK Mariánské Lázně 15:53 + 0:03
3. Bohuslav Václav LPM7206 C OK Lokomotiva Plzeň 17:34 + 1:44
4. Nádeníček Josef NEJ7000 C TJ Jiskra Nejdek 17:46 + 1:56
5. Ječmen Vladimír ONO7900 C SKOB Ostrov 18:27 + 2:37
6. Bodurka Jaroslav KRL7301 C Kometa Kralovice 19:24 + 3:34
7. Dvořák Pavel LPM7805 C OK Lokomotiva Plzeň 19:59 + 4:09
8. Kábrt Filip BOR7901 OK Jiskra Nový Bor 22:41 + 6:51
Křenek Jaroslav VPM7502 C KOS Slavia VŠ Plzeň DISK
Pávek Jiří NEJ7700 C TJ Jiskra Nejdek DISK
Ryjáček Jan LPM8004 C OK Lokomotiva Plzeň DISK
Křížek Filip MAS7800 C KČT Aš DISK
H45
1.73 km, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Pilař Karel MAS5501 C KČT Aš 12:28
2. Kovář Jindřich MAS6800 C KČT Aš 13:13 + 0:45
3. Weissar Petr LPM7020 C OK Lokomotiva Plzeň 13:52 + 1:24
4. Kamaryt Miloš MLA6404 C MLOK Mariánské Lázně 15:05 + 2:37
5. Černý Libor MLA6901 C MLOK Mariánské Lázně 15:06 + 2:38
6. Novák Petr MLA6700 C MLOK Mariánské Lázně 15:10 + 2:42
7. Kopp Petr 58C6702 Loko Liberec 15:18 + 2:50
8. Štěrba Jiří SKV6401 C TJ Slovan Karlovy Vary 17:42 + 5:14
9. Solomko Vladimír BSO7003 C KOB Baník Sokolov 17:44 + 5:16
Käss Pavel BSO7000 C KOB Baník Sokolov DNS
H55
1.35 km, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Blažek Jiří VPM5009 C KOS Slavia VŠ Plzeň 13:17
2. Pech Jiří LPM5402 C OK Lokomotiva Plzeň 17:03 + 3:46
H65
1.35 km, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Jirásek Jaroslav DCH4701 C Radioelektronika Cheb 12:07
2. Fišák Jan MLA4401 C MLOK Mariánské Lázně 14:14 + 2:07
3. Fiala Miloš KSH4801 C OB Kašperské Hory 17:09 + 5:02
4. Schimm Dieter BSO4401 C KOB Baník Sokolov 17:37 + 5:30
5. Mágr Zdeněk LCV5000 C TJ Lokomotiva, o.s. Chomutov 19:27 + 7:20
Bohuslav Václav LPM4201 C OK Lokomotiva Plzeň DISK
Frey Jaromír NEJ4100 C TJ Jiskra Nejdek DNS
HDR
1.23 km, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Anděl Robin VPM0901 C KOS Slavia VŠ Plzeň 15:40
2. Černý Filip NERxxxx 16:01 + 0:21
3. Štěrba Lukáš SKV1001 C TJ Slovan Karlovy Vary 16:53 + 1:13
4. Andělová Viktorka VPM1100 KOS Slavia VŠ Plzeň 17:18 + 1:38
5. Pícl Kryštof VPM0800 C KOS Slavia VŠ Plzeň 17:27 + 1:47
6. Vodrážková Barbora VPM1050 C KOS Slavia VŠ Plzeň 21:44 + 6:04
7. Mája a Fíďa Švamberko OK Lokomotiva Plzeň 22:42 + 7:02
8. Voráčová Pavlína MAS0601 KČT Aš 22:56 + 7:16
9. Beránková Markéta VPM7452 KOS Slavia VŠ Plzeň 23:13 + 7:33
10. Stehlíková Tereza LPM0951 C OK Lokomotiva Plzeň 23:45 + 8:05
11. Halík Libor MAS0700 C KČT Aš 24:00 + 8:20
12. Ševčík Vít ONO1100 C SKOB Ostrov 24:10 + 8:30
13. Urbánková Lucie ONO1150 C SKOB Ostrov 24:53 + 9:13
14. Ječmenová Veronika ONO0950 C SKOB Ostrov 24:54 + 9:14
15. Křížek Ivo MAS0801 C KČT Aš 26:16 + 10:36
16. Křížek Vilém MAS1000 C KČT Aš 26:32 + 10:52
17. Bohuslav Fanda LPM0900 C OK Lokomotiva Plzeň 33:28 + 17:48
Smaržíková Markéta BSO0950 C KOB Baník Sokolov DNS
Mála Matyáš MAS0800 C KČT Aš DNS
LINIE
2.05 km, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Pávek Štěpán NEJ0700 C TJ Jiskra Nejdek 16:13
2. Sobotová Kateřina VPM0851 C KOS Slavia VŠ Plzeň 20:54 + 4:41
3. Beránková Hedvika KOS Slavia VŠ Plzeň 24:52 + 8:39
4. Brabec Matěj MAS0701 C KČT Aš 56:13 + 40:00
Vodrážka Štěpán VPM0802 C KOS Slavia VŠ Plzeň DISK
P
1.43 km, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Ševčík Daniel ONO0200 C SKOB Ostrov 18:38