Výsledky závodu: Oblastní žebříček

Datum:
22.09.2018
Místo konání:
Chroboly
Pořadatel:
OPI - Orientační sporty Písek
Mapa:
Jelení hora
Ředitel závodu:
Šmahel Lukáš - R3
Hlavní rozhodčí:
Blažek Vojtěch - R3
Stavitel tratí:
Karbusová Kateřina - R3
Protokol:
Závod proběhl dle časového harmonogramu. Počasí: polojasno až oblačno bez deště, teplota do 17°C. Během závodu nebylo ošetřeno žádné zranění. Nebyl podán žádný protest. Hlavní rozhodčí schválil závod v plném rozsahu.
Kategorie:
D10     D12     D14     D16     D18     D21     D35     D45     D55     D75     DF     H10     H12     H14     H16     H18     H20     H21     H35     H45     H55     H65     H75     HDR     P2     P4    
D10
1.80 km, 25 m, 6 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Chumová Adéla SLP0950 OOB Slavia Praha 25:56
2. Maršíková Lucie KRE0850 OOB TJ Sokol Křemže 78:34 + 52:38
D12
1.80 km, 35 m, 8 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Velátová Lucie OPI0750 Orientační sporty Písek 26:55
2. Čerklová Eva KRE0751 OOB TJ Sokol Křemže 29:57 + 3:02
3. Janošíková Marie VCB0752 OB České Budějovice 30:49 + 3:54
4. Krejčová Petra VTA0658 SC vebr-sport 38:13 + 11:18
5. Hendrychová Veronika KRE0650 OOB TJ Sokol Křemže 42:16 + 15:21
6. Kůrková Kateřina VTA0657 SC vebr-sport 44:11 + 17:16
7. Mufová Anežka VTA0655 SC vebr-sport 44:18 + 17:23
8. Přílepková Radka VTA0651 SC vebr-sport 48:51 + 21:56
D14
2.20 km, 65 m, 8 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kosobudová Anna VTA0551 SC vebr-sport 19:50
2. Pecková Tereza VLI0551 Slavia Liberec orienteering 23:49 + 3:59
3. Teringlová Vendula VCB0451 OB České Budějovice 26:20 + 6:30
4. Pekařová Nela VTA0552 SC vebr-sport 26:35 + 6:45
5. Pazderníková Jana OPI0452 Orientační sporty Písek 27:50 + 8:00
6. Balková Markéta OPI0450 Orientační sporty Písek 28:22 + 8:32
7. Ševčíková Eliška PCB0451 SKP České Budějovice 29:54 + 10:04
8. Votíková Tereza VCB0454 OB České Budějovice 30:25 + 10:35
9. Počtová Klára OPI0453 Orientační sporty Písek 30:50 + 11:00
10. Fistrová Ludmila OPI0451 Orientační sporty Písek 38:14 + 18:24
D16
3.00 km, 100 m, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Šafaříková Lucie OPI0350 Orientační sporty Písek 36:28
2. Rudová Magdaléna VTA0254 SC vebr-sport 38:46 + 2:18
3. Bečvářová Markéta OPI0250 Orientační sporty Písek 48:22 + 11:54
D18
3.80 km, 105 m, 17 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Rudová Anna VTA0051 SC vebr-sport 54:16
2. Ševčíková Kateřina PCB0151 SKP České Budějovice 65:57 + 11:41
Votíková Veronika VCB0154 OB České Budějovice DISK
D21
4.50 km, 125 m, 17 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Teringlová Martina VCB7851 OB České Budějovice 45:24
2. Míková Lenka VCB7653 OB České Budějovice 54:15 + 8:51
3. Hošková Tereza DOB8971 KOB Dobruška 63:34 + 18:10
4. Mátlová Pavlína ASU9392 Magnus Orienteering 63:37 + 18:13
5. Vébrová Denisa VTA9551 SC vebr-sport 73:32 + 28:08
D35
3.80 km, 105 m, 17 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Chumová Jana SLP7451 OOB Slavia Praha 49:28
2. Hrstková Dana SJI6051 OK Jihlava 50:34 + 1:06
3. Dulovcová Marie KRE7051 OOB TJ Sokol Křemže 51:22 + 1:54
4. Veselá Eva VCB7853 OB České Budějovice 53:43 + 4:15
5. Pelcová Pavla CST7454 OB Strakonice 58:46 + 9:18
6. Kopecká Květa OPI8050 Orientační sporty Písek 68:55 + 19:27
7. Zámečníková Jitka 3VX7450 Zámečníci 73:36 + 24:08
8. Nováková Alena KRE7450 OOB TJ Sokol Křemže 75:17 + 25:49
9. Votíková Monika VCB7254 OB České Budějovice 89:33 + 40:05
Sobotková Lenka OPI7401 Orientační sporty Písek DISK
D45
3.00 km, 80 m, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kovaříčková Darja KRE6352 OOB TJ Sokol Křemže 42:13
2. Pecková Ivana EKP6252 VŠTJ Ekonom Praha 42:55 + 0:42
3. Pokorná Eva TCB5751 SK Technik České Budějovice 46:09 + 3:56
4. Kosobudová Lenka VTA7351 SC vebr-sport 52:07 + 9:54
5. Peřinková Irena BBM6550 BETA URSUS Orienteering 58:20 + 16:07
6. Hejzlarová Vladimíra VCB5651 OB České Budějovice 63:22 + 21:09
7. Gottfriedová Marcela VCB7055 OB České Budějovice 67:15 + 25:02
8. Soudková Alena TCB5851 SK Technik České Budějovice 67:33 + 25:20
D55
2.80 km, 80 m, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Robotková Lenka PBM5451 TJ Spartak 1. Brněnská 82:05
Zemanová Alena KTA6351 SK Kotnov Tábor DISK
D75
2.10 km, 35 m, 8 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Boučková Ludmila OCB4351 OC České Budějovice 49:48
2. Hudečková Alena KTA4351 SK Kotnov Tábor 54:24 + 4:36
DF
1.80 km, 15 m, 6 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Jungvirtová Markéta KRE OOB TJ Sokol Křemže 32:20
2. Zvoníčková Klára OPI0850 Orientační sporty Písek 34:52 + 2:32
3. Jungvirtová Adéla KRE OOB TJ Sokol Křemže 36:59 + 4:39
4. Plachá Stela 38:38 + 6:18
5. Plachá Zora 42:10 + 9:50
6. Fialová Markéta KRE1050 OOB TJ Sokol Křemže 44:01 + 11:41
7. Fialová Simona KRE1150 OOB TJ Sokol Křemže 52:07 + 19:47
8. Padrtová Simona 108:39 + 76:19
H10
1.80 km, 25 m, 6 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Pazderník Tomáš OPI0800 Orientační sporty Písek 19:07
2. Šmahel Tadeáš OPI1000 Orientační sporty Písek 32:40 + 13:33
3. Troják Šimon KRE0900 OOB TJ Sokol Křemže 34:02 + 14:55
4. Minařík Josef VCB0903 OB České Budějovice 36:55 + 17:48
5. Vačkář Štěpán KRE0801 OOB TJ Sokol Křemže 38:08 + 19:01
6. Fiala Ondřej KRE0800 OOB TJ Sokol Křemže 38:53 + 19:46
H12
2.20 km, 45 m, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Sobotka Ivo OPI0600 Orientační sporty Písek 22:19
2. Pelc Tadeáš CST0601 OB Strakonice 23:22 + 1:03
3. Hrdlička Šimon OPI0601 Orientační sporty Písek 40:13 + 17:54
4. Novák Vítek KRE0600 OOB TJ Sokol Křemže 65:16 + 42:57
5. Petit Rémi OPI0602 Orientační sporty Písek 66:59 + 44:40
Teringl Vojtěch VCB0702 OB České Budějovice DISK
MS Kozák Ondřej VCB OB České Budějovice 41:50 + 19:31
H14
3.00 km, 100 m, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Pelc Matyáš CST0401 OB Strakonice 49:30
2. Deim Michal VTA0402 SC vebr-sport 64:59 + 15:29
Mengler Vojtěch VTA0502 SC vebr-sport DISK
Vojík Jakub OPI0402 Orientační sporty Písek DISK
H16
3.80 km, 105 m, 17 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Novák Jakub KRE0201 OOB TJ Sokol Křemže 46:53
H18
4.20 km, 125 m, 19 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Gottfried Adam VCB0005 OB České Budějovice 69:00
H20
5.30 km, 155 m, 23 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Bečvář Petr OPI9800 Orientační sporty Písek 69:31
H21
5.30 km, 155 m, 23 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Hošek Radim DOB8737 KOB Dobruška 41:46
2. Teringl Radek VCB6502 OB České Budějovice 44:52 + 3:06
3. Šafařík Ivo OPI7402 Orientační sporty Písek 45:54 + 4:08
4. Strachota Petr TJN8700 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 46:49 + 5:03
5. Hejzlar Josef VCB5601 OB České Budějovice 48:51 + 7:05
6. Hulec Filip PCB9401 SKP České Budějovice 50:17 + 8:31
7. Kunc Petr MLA8801 MLOK Mariánské Lázně 52:47 + 11:01
8. Hošek Lubomír VCB6101 OB České Budějovice 54:31 + 12:45
9. Pecka Jan EKP6800 VŠTJ Ekonom Praha 80:29 + 38:43
H35
4.20 km, 125 m, 19 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Princ David TCB6901 SK Technik České Budějovice 45:25
2. Kopecky Martin OPI7400 Orientační sporty Písek 46:46 + 1:21
3. Hartvich Otto OPI6900 Orientační sporty Písek 51:32 + 6:07
4. Ševčík Marek PCB6701 SKP České Budějovice 53:33 + 8:08
5. Ruda Petr VTA7301 SC vebr-sport 56:03 + 10:38
6. Pešta Jiří MIL7201 Tesil Milevsko 56:15 + 10:50
7. Žižka Přemysl MIL7301 Tesil Milevsko 58:37 + 13:12
8. Deim Karel VTA7202 SC vebr-sport 61:51 + 16:26
H45
3.80 km, 105 m, 17 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Vogl Roland 16D6800 SV Mietraching 37:54
2. Ptáček Pavel BBM6508 BETA URSUS Orienteering 38:38 + 0:44
3. Chum Jaroslav SLP6601 OOB Slavia Praha 43:35 + 5:41
4. Sobotka Petr OPI7300 Orientační sporty Písek 47:20 + 9:26
5. Zámečník Pavel 3VX7200 Zámečníci 47:36 + 9:42
6. Velát Josef OPI7302 Orientační sporty Písek 49:49 + 11:55
7. Blabla Zdeněk PCB5901 SKP České Budějovice 51:24 + 13:30
8. Kosobud Dušan VTA7201 SC vebr-sport 56:02 + 18:08
9. Hrstka Vladislav JHB5702 TJ Jiskra Havlíčkův Brod 57:30 + 19:36
10. Soudek Vojtěch TCB5601 SK Technik České Budějovice 62:38 + 24:44
11. Hrdlička Pavel OPI6500 Orientační sporty Písek 66:34 + 28:40
12. Pazderník Petr OPI7301 Orientační sporty Písek 73:29 + 35:35
H55
3.00 km, 80 m, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Hones Sepp 26A5400 HSV Ried 43:53
2. Pšenička Miloslav TCB6101 SK Technik České Budějovice 49:19 + 5:26
3. Robotka Libor PBM5303 TJ Spartak 1. Brněnská 49:51 + 5:58
4. DENEMAREK Oldřich BBM5100 BETA URSUS Orienteering 55:28 + 11:35
5. Balek Zdeněk OPI6300 Orientační sporty Písek 57:04 + 13:11
6. Muchl Vladimír CST5601 OB Strakonice 72:30 + 28:37
Šafařík Bedřich OPI4600 Orientační sporty Písek DISK
H65
2.80 km, 80 m, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Rychtecký Josef VCB4801 OB České Budějovice 54:32
H75
2.10 km, 35 m, 8 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Bouček Václav OCB4101 OC České Budějovice 30:44
2. Pich Josef CST4002 OB Strakonice 32:57 + 2:13
HDR
1.80 km, 15 m, 6 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Teringlová Veronika VCB1251 OB České Budějovice 30:31
2. Míka Ondřej VCB1003 OB České Budějovice 30:38 + 0:07
3. Tereza Jungvirtová KRE OOB TJ Sokol Křemže 31:10 + 0:39
4. Minařík František VCB1103 OB České Budějovice 31:49 + 1:18
5. Němec Matouš TCB SK Technik České Budějovice 44:21 + 13:50
6. Novák Michal KRE1100 OOB TJ Sokol Křemže 45:14 + 14:43
7. Chumová Lada SLP1250 OOB Slavia Praha 48:40 + 18:09
8. Gotfried Štěpán VCB0905 OB České Budějovice 49:05 + 18:34
9. Němcová Veronika TCB SK Technik České Budějovice 51:43 + 21:12
10. Hendrychová Karolína KRE1250 OOB TJ Sokol Křemže 52:40 + 22:09
11. Lapišovi Eli a Kája 55:52 + 25:21
12. Strachota Vojtěch TJN1500 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 60:33 + 30:02
13. Fleischmannová Anna KRE OOB TJ Sokol Křemže 68:52 + 38:21
14. Míka Tomáš VCB1403 OB České Budějovice 78:34 + 48:03
15. Andršová Tara 79:45 + 49:14
16. Harvalík Kamil 82:15 + 51:44
Kozák Matěj VCB OB České Budějovice DISK
P2
2.30 km, 40 m, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Krška Vojtěch VCB8901 OB České Budějovice 20:15
2. Suchan Daniel 27:06 + 6:51
3. Kršková Lenka VCB8851 OB České Budějovice 31:56 + 11:41
4. Kozák Martin 32:54 + 12:39
5. Velátová Jana OPI7350 Orientační sporty Písek 44:19 + 24:04
6. Fiala Tomáš KRE OOB TJ Sokol Křemže 49:24 + 29:09
7. Šmahel Jirka 49:44 + 29:29
8. Suchan Miroslav 53:43 + 33:28
9. Potužník Jan 55:49 + 35:34
P4
4.20 km, 100 m, 16 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Zenkl David NNNN02 Neregistrovaní 73:57
2. Pazderka Hynek 78:38 + 4:41
3. Kopp Petr 87:34 + 13:37
4. Bouček Jakub OCB9501 OC České Budějovice 87:55 + 13:58
Plachý Ondřej DISK
Jiří Šmahel NNNN01 Neregistrovaní DISK