Výsledky závodu: Veteran cup open - E2

Datum:
07.07.2018
Místo konání:
Pořadatel:
VAM - OOB Vamberk
KOR - OB DDM Kostelec nad Orlicí
Mapa:
Ředitel závodu:
Koblic Jan - R3
Hlavní rozhodčí:
Hladký Viktor - R3
Stavitel tratí:
Veverka Tomáš - R3
Kategorie:
D10     D12     D14     D16     D18     D21A     D21B     D35     D40     D45     D50     D55     D60     D65     H10     H12     H14     H16     H18     H21A     H21B     H35     H40     H45     H50     H55     H60     H65     H70     H75     HDR     P     T    
D10
2.00 km, 5 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Jelínková Eva PHK0953 OK 99 Hradec Králové 19:03
2. Novotná Nicol SJI0953 OK Jihlava 23:18 + 4:15
3. Lepšová Lucie SRK0951 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 23:41 + 4:38
4. Holingerová Alžběta CHC0953 K.O.B. Choceň 29:16 + 10:13
5. Lepšová Julie SRK1152 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 31:07 + 12:04
6. Nešporová Terezie TTR0852 OOB Třebíč 45:55 + 26:52
7. Mušková Madla SCP1112 OK Sparta Praha 51:55 + 32:52
D12
2.38 km, 6 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kurečková Klára ABM0657 KOB ALFA Brno 19:31
2. Chlupáčová Anežka ZAM0751 OB TJ Sokol Žamberk 21:46 + 2:15
3. Tomanová Eliška LBM0651 TJ Lokomotiva Ingstav Brno 22:39 + 3:08
4. Benešová Michaela SJH0651 SJH Jindřichův Hradec 24:36 + 5:05
5. Dittrtová Rozálie LME0650 SK Los Mělník 28:53 + 9:22
6. Waldhauserová Eliška BOR0757 OK Jiskra Nový Bor 29:42 + 10:11
7. Rybínová Vendula KOR0651 OB DDM Kostelec nad Orlicí 38:35 + 19:04
8. Mušková Amálie SCP1111 OK Sparta Praha 48:26 + 28:55
D14
3.40 km, 7 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Cejpková Karolína SRK0552 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 42:53
2. Holubářová Viktorie KUO0599 KOB Ústí nad Orlicí 45:09 + 2:16
3. Mikysková Adéla VAM0550 OOB Vamberk 45:54 + 3:01
4. Mudruňková Barbora Nikol VAM0555 OOB Vamberk 56:24 + 13:31
5. Matušincová Anna PHK0561 OK 99 Hradec Králové 69:07 + 26:14
D16
3.89 km, 8 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Metelková Michaela PHK0550 OK 99 Hradec Králové 31:22
2. Thýnová Martina SHK0350 OK Slavia Hradec Králové 35:19 + 3:57
3. Pušová Bára LPU0357 OK Lokomotiva Pardubice 39:23 + 8:01
4. Kološová Veronika LPU0351 OK Lokomotiva Pardubice 48:16 + 16:54
5. Zamouřilová Anežka PHK0354 OK 99 Hradec Králové 51:26 + 20:04
6. Kovářová Jana LPU0251 OK Lokomotiva Pardubice 54:14 + 22:52
7. Richterová Julie ADA0351 OOB Spartak Adamov 59:45 + 28:23
8. Nešporová Marie TTR0351 OOB Třebíč 67:55 + 36:33
D18
5.20 km, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Vyhnálková Marie RIC0151 OB Říčany 49:14
D21A
7.49 km, 14 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 7234
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Mullis Kateřina DKP7753 Oddíl OB Kotlářka 51:10 7696
2. Peterová Jana LPU0057 OK Lokomotiva Pardubice 56:07 + 4:57 7041
3. Hepnerová Martina SHK8152 OK Slavia Hradec Králové 56:42 + 5:32 6964
4. Uvizlová Radka STH8451 SK Studenec 57:30 + 6:20 6858
5. Vítková Lucie PHK8055 OK 99 Hradec Králové 57:57 + 6:47 6799
6. Pekařová Jana TUR0252 OOB TJ Turnov 59:49 + 8:39 6552
7. Metelková Taťána PHK7250 OK 99 Hradec Králové 60:52 + 9:42 6413
8. Kulhavá Eliška LPU9657 OK Lokomotiva Pardubice 64:35 + 13:25 5921
9. Hájková Eliška KAM9851 OK Kamenice 67:11 + 16:01 5577
10. Kazdová Lenka SJC8484 Sportcentrum Jičín 70:33 + 19:23 5131
11. Studničná Lenka 7QX8650 Neregistrovaní - Studničná 72:09 + 20:59
12. Matušková Jana RBK9999 SK Radioklub Blansko 73:13 + 22:03 4778
13. Kosíková Eliška TUR0052 OOB TJ Turnov 73:51 + 22:41 4694
14. Kohlová Zuzana KPY8852 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 74:03 + 22:53 4668
15. Procházková Zuzana KPY8650 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 74:49 + 23:39 4567
16. Netíková Martina DOB9350 KOB Dobruška 76:53 + 25:43 4293
17. Novotná Jana SRK8756 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 78:26 + 27:16 4088
18. Rydlová Eva FSP8989 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 79:21 + 28:11 3967
19. Burešová Lenka DKP8351 Oddíl OB Kotlářka 88:20 + 37:10 2778
D21B
5.47 km, 12 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 3469
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Nesrovnalová Iveta JHB8952 TJ Jiskra Havlíčkův Brod 53:43 3756
2. Bednaříková Emma ZBM0359 SK Žabovřesky Brno 59:29 + 5:46 3414
3. Peremská Dana SRK9351 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 62:29 + 8:46 3236
4. Pokorná Kristýna EKP8351 VŠTJ Ekonom Praha 68:23 + 14:40 2887
5. Fenclová Tereza LPU9752 OK Lokomotiva Pardubice 68:39 + 14:56 2871
6. Kmentová Lenka ZAM8552 OB TJ Sokol Žamberk 72:26 + 18:43 2647
7. Sýkorová Daniela CHC8851 K.O.B. Choceň 80:40 + 26:57 2159
8. Marková Michaela KUO8551 KOB Ústí nad Orlicí 85:07 + 31:24
9. Kuchařová Anna NNN1112 Neregistrovaní 88:46 + 35:03
10. Müllerová Petra BZP9050 Báječné ženy v orientačním běhu 90:46 + 37:03 1561
11. Vejrostová Lenka KPY8853 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 98:40 + 44:57 1093
12. Khýnová Radka DOB8750 KOB Dobruška 103:36 + 49:53 801
13. Krunčíková Kateřina SRK8751 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 120:18 + 66:35 0
D35
6.45 km, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Štěpánová Dita DOB7956 KOB Dobruška 59:59
2. Šimerková Olga PGP7551 SK Praga 60:09 + 0:10
3. Hrobařová Lenka ASU7751 Magnus Orienteering 63:00 + 3:01
4. Mrskočová Dana LPU7356 OK Lokomotiva Pardubice 69:32 + 9:33
5. Vyhnálková Eva RIC7552 OB Říčany 75:33 + 15:34
6. Komárková Lucie LTU7851 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 77:00 + 17:01
7. Jelínková Zuzana PHK7452 OK 99 Hradec Králové 85:33 + 25:34
8. Novotná Petra SJI8350 OK Jihlava 97:43 + 37:44
9. Slavíčková Lada JHB7951 TJ Jiskra Havlíčkův Brod 117:35 + 57:36
D40
5.55 km, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Růžičková Kamila PHK7153 OK 99 Hradec Králové 49:18
2. Kovářová Anna CET7552 TJ Loko Česká Třebová 51:29 + 2:11
3. Biolik Agnieszka 46P7700 Trackcourse 52:53 + 3:35
4. Kosová Michaela SRK6752 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 55:07 + 5:49
5. Štreglová Andrea VRL7552 OOS TJ Spartak Vrchlabí 57:14 + 7:56
6. Horáková Jindra LPU6854 OK Lokomotiva Pardubice 57:32 + 8:14
7. Martanová Daniela VLI7452 Slavia Liberec orienteering 59:42 + 10:24
8. Hájková Ludmila CET7554 TJ Loko Česká Třebová 60:13 + 10:55
9. Zemánková Eva SRK7452 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 61:57 + 12:39
10. Richterová Nataša ADA7451 OOB Spartak Adamov 69:09 + 19:51
11. Krpatová Zuzana LPU7558 OK Lokomotiva Pardubice 70:39 + 21:21
12. Waldhauserová Irena BOR7459 OK Jiskra Nový Bor 73:15 + 23:57
13. Rycerska Marzena 68P7550 individuální 77:34 + 28:16
14. Bednaříková Daniela VLI7759 Slavia Liberec orienteering 79:55 + 30:37
15. Tomanová Veronika LBM7751 TJ Lokomotiva Ingstav Brno 81:10 + 31:52
16. Kodytková Karolína SHK7750 OK Slavia Hradec Králové 83:36 + 34:18
17. Kubcová Lenka DOB7451 KOB Dobruška 84:46 + 35:28
18. Kulhavá Jarmila SRK6751 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 84:59 + 35:41
19. Kašparová Eva TYN7452 OOB SK Týniště nad Orlicí 92:16 + 42:58
20. Kubečková Terezie LIP7650 SOS Mamuti z Lipovky 97:10 + 47:52
21. Krunčíková Iva SHK7751 OK Slavia Hradec Králové 105:49 + 56:31
D45
5.12 km, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Jirková Renata ZPV6553 KOB ZPV Prostějov 53:42
2. Janovská Petra PGP7355 SK Praga 56:24 + 2:42
3. Benešová Iva SJH7051 SJH Jindřichův Hradec 56:47 + 3:05
4. Čermáková Renata LPU6553 OK Lokomotiva Pardubice 58:07 + 4:25
5. Marková Jana LLI7152 TJ Loko Liberec 59:53 + 6:11
6. Šišmová Hana TYN6850 OOB SK Týniště nad Orlicí 60:38 + 6:56
7. Linková Iva TUR6850 OOB TJ Turnov 63:29 + 9:47
8. Müllerová Zorka BZP6750 Báječné ženy v orientačním běhu 63:57 + 10:15
9. Kubecová Jana STB7399 TJ Stadion Nový Bor 64:10 + 10:28
10. Bendáková Jitka LTU6951 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 66:40 + 12:58
11. Nešporová Marie TTR7251 OOB Třebíč 67:09 + 13:27
12. Demlová Jitka LPU6955 OK Lokomotiva Pardubice 70:09 + 16:27
13. Fencíková Vladislava JHB6553 TJ Jiskra Havlíčkův Brod 70:33 + 16:51
14. Azebová Martina PHK6757 OK 99 Hradec Králové 73:23 + 19:41
15. Krotilová Magdaléna BZP7150 Báječné ženy v orientačním běhu 75:57 + 22:15
16. Hlavatá Pavla 45X7050 PAT Praha 77:18 + 23:36
16. Žáková Marcela LPU7053 OK Lokomotiva Pardubice 77:18 + 23:36
18. Maňáková Silvie PHK7151 OK 99 Hradec Králové 81:38 + 27:56
19. Králová Zdenka SSU6091 SK Severka Šumperk 84:26 + 30:44
20. Fenclová Markéta LPU7155 OK Lokomotiva Pardubice 90:50 + 37:08
21. Douchová Jaroslava SNA7155 TJ START Náchod 116:35 + 62:53
D50
4.30 km, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Hrstková Dana SJI6051 OK Jihlava 40:28
2. Kavková Dana SCP6150 OK Sparta Praha 42:24 + 1:56
3. Čiháková Lenka KNC6750 Sokol Kostelec n. Č. l. 42:34 + 2:06
4. Komersová Jana KNC6550 Sokol Kostelec n. Č. l. 44:24 + 3:56
5. Lenka Stodůlková NNN1131 Neregistrovaní 46:27 + 5:59
6. Thýnová Ivana SHK6651 OK Slavia Hradec Králové 52:37 + 12:09
7. Ostřanská Iveta SSU6591 SK Severka Šumperk 57:47 + 17:19
8. Halířová Eva BOR6654 OK Jiskra Nový Bor 58:12 + 17:44
9. Semrádová Jitka CHC6651 K.O.B. Choceň 66:19 + 25:51
10. Ženčáková Marie 47C6850 ASPV OA Šumperk 66:26 + 25:58
11. Kološová Jana LPU6653 OK Lokomotiva Pardubice 70:28 + 30:00
12. Záveská Anna CET6450 TJ Loko Česká Třebová 73:02 + 32:34
13. Doležalová Ivana TYN6451 OOB SK Týniště nad Orlicí 73:04 + 32:36
14. Málková Věra 8FX6550 TJ Kobylisy 114:36 + 74:08
Roubalíková Iva 3SX6450 ZŠ Těšetice DISK
D55
3.89 km, 8 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kuleva Angelina 2HD5750 Angy OL 40:08
2. Procházková Miluše DCE5450 KOB Dobřichovice 45:27 + 5:19
3. Jansová Alena CHT5852 OOB SK Chrast 47:45 + 7:37
4. Běhounová Jiřina PHK5651 OK 99 Hradec Králové 51:25 + 11:17
5. Žaludková Miroslava TZL5954 SKOB Zlín 51:36 + 11:28
6. Košková Vlasta LLI6351 TJ Loko Liberec 52:32 + 12:24
7. Freyová Michaela KPY6050 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 59:30 + 19:22
8. Havlíčková Jindra KNC6150 Sokol Kostelec n. Č. l. 60:07 + 19:59
9. Felklová Jarmila 47C6050 ASPV OA Šumperk 63:40 + 23:32
10. Choutková Lenka SOB6350 SOBSA 68:04 + 27:56
11. Weisbauerová Blanka LPU6351 OK Lokomotiva Pardubice 71:37 + 31:29
12. Kubátová Ivana BOR6152 OK Jiskra Nový Bor 80:21 + 40:13
D60
3.83 km, 8 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Svobodná Eva DKP5851 Oddíl OB Kotlářka 47:36
2. Janošíková Jaroslava UOL5858 SOB Olomouc 50:06 + 2:30
3. Pokorná Eva TCB5751 SK Technik České Budějovice 52:05 + 4:29
4. Dudová Hana DKP5752 Oddíl OB Kotlářka 53:52 + 6:16
5. Fejlková Alice SHK5351 OK Slavia Hradec Králové 55:46 + 8:10
6. Langrová Eva SNA5351 TJ START Náchod 56:45 + 9:09
7. Šabatková Zdena SHK5652 OK Slavia Hradec Králové 59:21 + 11:45
8. Bláhová Luba SHK5852 OK Slavia Hradec Králové 66:51 + 19:15
9. Salajková Věra LBM5558 TJ Lokomotiva Ingstav Brno 68:18 + 20:42
10. Klimplová Alena LPU5551 OK Lokomotiva Pardubice 68:40 + 21:04
11. Jalová Marie RBK5761 SK Radioklub Blansko 73:15 + 25:39
12. Böhmová Eva TJN5450 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 110:06 + 62:30
D65
3.40 km, 7 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Horynová Eva TZL5254 SKOB Zlín 37:08
2. Bartoňová Marie BOR5351 OK Jiskra Nový Bor 50:49 + 13:41
3. Ševčíková Alena CHA5351 OK Chrastava 56:15 + 19:07
4. Dlasková Anna DKP5350 Oddíl OB Kotlářka 59:21 + 22:13
5. Orálková Libuše TTR5351 OOB Třebíč 61:37 + 24:29
6. Suchánková Libuše SOP4851 OOB TJ Slezan Opava 62:50 + 25:42
7. Tomanová Jana LBM4955 TJ Lokomotiva Ingstav Brno 64:38 + 27:30
8. Volencová Ivana OTK5250 OOB TJ Jiskra Otrokovice 72:01 + 34:53
9. Oulická Hana TRT5350 KOS Třešť 103:29 + 66:21
H10
2.00 km, 5 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Šimerka Ondřej PGP0800 SK Praga 15:47
2. Toman Matěj LBM0909 TJ Lokomotiva Ingstav Brno 16:51 + 1:04
3. Světnický Antonín STE0800 SK SKI-OB Šternberk 18:43 + 2:56
4. Šimek Vojtěch CHC1002 K.O.B. Choceň 18:46 + 2:59
5. Kroupa Matyáš LPU0902 OK Lokomotiva Pardubice 19:11 + 3:24
6. Hladký Radovan KOR0900 OB DDM Kostelec nad Orlicí 20:32 + 4:45
7. Novotný Kryštof PHK1002 OK 99 Hradec Králové 21:08 + 5:21
8. Matušinec Jakub PHK0802 OK 99 Hradec Králové 21:47 + 6:00
9. Doucha Tomáš SNA0801 TJ START Náchod 23:22 + 7:35
10. Tejkl Štěpán DOB0800 KOB Dobruška 26:03 + 10:16
11. Kubec Adam DOB0900 KOB Dobruška 26:27 + 10:40
12. Veljačik Jonáš SCP0800 OK Sparta Praha 39:58 + 24:11
13. Svejštil Martin ZAM1001 OB TJ Sokol Žamberk 53:55 + 38:08
H12
2.38 km, 6 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Hájek Dominik CET0601 TJ Loko Česká Třebová 18:58
2. Metelka Tomáš PHK0801 OK 99 Hradec Králové 21:43 + 2:45
3. Krejčí Martin KOR0600 OB DDM Kostelec nad Orlicí 24:26 + 5:28
4. Richter Rudolf ADA0601 OOB Spartak Adamov 26:23 + 7:25
5. Jelínek František PHK0900 OK 99 Hradec Králové 26:50 + 7:52
6. Hladký Matěj KOR0700 OB DDM Kostelec nad Orlicí 30:27 + 11:29
7. Kunt Martin ZAM0701 OB TJ Sokol Žamberk 61:06 + 42:08
8. Cichra Patrik TAP0903 KOB Tretra Praha 65:43 + 46:45
H14
3.89 km, 8 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Gryc Ondřej TBM0406 KOS TJ Tesla Brno 30:45
2. Bednařík Vilém VLI0509 Slavia Liberec orienteering 32:18 + 1:33
3. Kolář Šimon SHK0405 OK Slavia Hradec Králové 37:11 + 6:26
4. Langr Jakub KOR0401 OB DDM Kostelec nad Orlicí 42:28 + 11:43
5. Doucha Martin SNA0501 TJ START Náchod 48:16 + 17:31
6. Kunt Stanislav ZAM0401 OB TJ Sokol Žamberk 53:01 + 22:16
7. Marhold Stanislav CHC0402 K.O.B. Choceň 62:30 + 31:45
8. Baše Ondřej KOR0503 OB DDM Kostelec nad Orlicí 63:21 + 32:36
9. Sedláček David KOR0502 OB DDM Kostelec nad Orlicí 69:27 + 38:42
10. Nešpor Jiří TTR0502 OOB Třebíč 78:21 + 47:36
H16
6.45 km, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Štregl Matyáš VRL0301 OOS TJ Spartak Vrchlabí 43:53
2. Světnický František STE0204 SK SKI-OB Šternberk 49:50 + 5:57
3. Šišma Vojtěch LPU0204 OK Lokomotiva Pardubice 51:22 + 7:29
4. Zemánek Mikuláš SRK0201 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 54:21 + 10:28
5. Jirka Matyáš ZPV0201 KOB ZPV Prostějov 57:39 + 13:46
6. Moravec Jan ZAM0205 OB TJ Sokol Žamberk 61:13 + 17:20
7. Biolik Emil 46P0300 Trackcourse 114:16 + 70:23
H18
6.79 km, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Nešpor Jan TTR0101 OOB Třebíč 70:08
2. Valeš Martin VAM OOB Vamberk 88:55 + 18:47
H21A
9.52 km, 16 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 7988
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Prášil Marek SJI7313 OK Jihlava 55:42 8028
2. Vítek Petr PHK7601 OK 99 Hradec Králové 56:04 + 0:22 7976
3. Glonek Jakub AOP9602 Orientační Běh Opava 56:10 + 0:28 7961
4. Fencl Jonáš LPU9902 OK Lokomotiva Pardubice 56:19 + 0:37 7940
5. Hepner David SHK7601 OK Slavia Hradec Králové 59:15 + 3:33 7521
6. Remeš Petr SHK9403 OK Slavia Hradec Králové 60:10 + 4:28 7390
7. Vlček Martin TUR8702 OOB TJ Turnov 61:03 + 5:21 7264
8. Kazda Ondřej SJC8202 Sportcentrum Jičín 62:02 + 6:20 7124
9. Janda Martin DOB8002 KOB Dobruška 63:45 + 8:03 6879
10. Král Václav SSU8243 SK Severka Šumperk 66:23 + 10:41 6503
11. Pátek Michal CHC8603 K.O.B. Choceň 67:35 + 11:53 6332
12. Šabata Milan SRK9904 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 68:23 + 12:41 6218
13. Janovský Tomáš PGP6401 SK Praga 68:28 + 12:46 6206
14. Novák Daniel DOK8700 OK Doksy 69:59 + 14:17 5990
15. Prášil Ondřej SJC8401 Sportcentrum Jičín 72:46 + 17:04 5592
16. Doucha Jiří SNA7105 TJ START Náchod 76:57 + 21:15 4995
17. Gryc Vojtěch TBM0106 KOS TJ Tesla Brno 77:02 + 21:20 4984
18. Ďoubal Jan DOB8600 KOB Dobruška 78:14 + 22:32 4812
19. Hrouda Martin FSP7612 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 78:27 + 22:45 4781
20. Žák Jan LPU9802 OK Lokomotiva Pardubice 82:35 + 26:53 4192
21. Koldinský Jan KPY8506 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 94:54 + 39:12 2434
22. Krunčík Pavel SRK8501 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 106:20 + 50:38 802
Handl Jindřich SRK9201 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. DISK 0
H21B
7.56 km, 15 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 4938
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Fišer Jiří SLP8503 OOB Slavia Praha 53:40 5180
2. Strachota Petr TJN8700 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 56:29 + 2:49 4934
3. Ptáček Martin SRK9509 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 59:09 + 5:29 4700
4. Dvořáček Radek NNN1511 Neregistrovaní 61:40 + 8:00
5. Chlupáč Dominik xxx xxx 63:12 + 9:32
6. Andrš Petr ZAM8401 OB TJ Sokol Žamberk 65:00 + 11:20 4188
7. Málek Martin 8FX8900 TJ Kobylisy 67:46 + 14:06
8. Weisbauer Vojtěch LPU9101 OK Lokomotiva Pardubice 71:31 + 17:51
9. Jirous Jiří TAP7201 KOB Tretra Praha 71:45 + 18:05 3598
10. Košek Jan LLI9801 TJ Loko Liberec 71:54 + 18:14 3585
11. Nymsa Zdeněk TYN8502 OOB SK Týniště nad Orlicí 75:16 + 21:36 3290
12. Preininger Luděk DOB8001 KOB Dobruška 78:13 + 24:33 3032
13. Kuchař Jiří NNN1111 Neregistrovaní 83:57 + 30:17
14. Liška Petr KPY8601 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 87:13 + 33:33 2244
15. Zapletal Martin STE8500 SK SKI-OB Šternberk 90:50 + 37:10 1928
16. Bolf Vojtěch TAP8300 KOB Tretra Praha 100:19 + 46:39 1098
17. Zdobinský Pavel JHB8110 TJ Jiskra Havlíčkův Brod 117:20 + 63:40 0
H35
7.49 km, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Hašek Jakub 5DX8000 5dixi club 52:04
2. Vávra Jaroslav LPU7308 OK Lokomotiva Pardubice 56:55 + 4:51
3. Kupka Jaroslav ALB7800 OOB Albrechtice nad Orlicí 60:25 + 8:21
4. Procházka Antonín DCE5500 KOB Dobřichovice 61:53 + 9:49
5. Vančura Martin ASU8049 Magnus Orienteering 64:51 + 12:47
6. Žitný Tomáš SMB6401 SKOB Sig-Mat Mladá Boleslav 66:37 + 14:33
7. Kroupa Jan LPU8103 OK Lokomotiva Pardubice 76:05 + 24:01
8. Choutka Jaroslav SOB6301 SOBSA 85:29 + 33:25
Martan Jiří VLI7300 Slavia Liberec orienteering DISK
H40
7.27 km, 16 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Prošek Michal SJI7823 OK Jihlava 56:06
2. Poborský Petr EKP7500 VŠTJ Ekonom Praha 56:34 + 0:28
3. Šístek Daniel SCP7507 OK Sparta Praha 59:58 + 3:52
4. Izdný Pavel SJI7613 OK Jihlava 60:38 + 4:32
5. Biolik Grzegorz 46P7600 Trackcourse 61:04 + 4:58
6. Tejkl Jiří DOB7700 KOB Dobruška 62:17 + 6:11
7. Sedlák Radek LIP7500 SOS Mamuti z Lipovky 63:22 + 7:16
8. Panáček Aleš 8MC7600 Papiyon 64:25 + 8:19
9. Zemánek Miroslav SRK7401 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 65:51 + 9:45
10. Štregl Tomáš VRL7406 OOS TJ Spartak Vrchlabí 68:57 + 12:51
11. Toman Ondřej LBM7517 TJ Lokomotiva Ingstav Brno 71:43 + 15:37
12. Nekvapil Ondřej LPU7403 OK Lokomotiva Pardubice 73:50 + 17:44
13. Kunt Stanislav ZAM7401 OB TJ Sokol Žamberk 77:45 + 21:39
14. Kubeček Štěpán LIP7600 SOS Mamuti z Lipovky 80:42 + 24:36
15. Nečas David TBM7611 KOS TJ Tesla Brno 85:02 + 28:56
16. Műller Kamil TYN7500 OOB SK Týniště nad Orlicí 86:08 + 30:02
17. Bochňák Zbyněk LOV7600 lepus.cz 88:45 + 32:39
18. Puš Roman STH7501 SK Studenec 93:05 + 36:59
19. Jadviščok Ladislav UOL7700 SOB Olomouc 138:15 + 82:09
20. Slavíček Václav JHB7703 TJ Jiskra Havlíčkův Brod 162:25 + 106:19
H45
6.79 km, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Klaška Jan 3HZ6900 Cibulák 57:50
2. Beneš Jan SJH7001 SJH Jindřichův Hradec 58:31 + 0:41
3. Málek Martin 8FX6500 TJ Kobylisy 59:43 + 1:53
4. Ženčák Jaroslav 47C6100 ASPV OA Šumperk 60:24 + 2:34
5. Rycerski Bogdan 68P7100 individuální 61:54 + 4:04
6. Bendák Petr LTU6500 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 64:18 + 6:28
7. Kubec Martin DOB7002 KOB Dobruška 65:18 + 7:28
8. Šritr Martin TUV6802 SOK TJ Turnov 65:55 + 8:05
9. Kolář Viktor SHK7300 OK Slavia Hradec Králové 67:03 + 9:13
10. Kašpar Václav TYN7001 OOB SK Týniště nad Orlicí 67:45 + 9:55
11. Skryja Bořivoj PZR6106 UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 68:24 + 10:34
12. Tomandl Jan 5IX7001 NOK HoRa 68:49 + 10:59
13. Sadílek Ondřej 2YZ7300 Neregistrovaní - Sadílek 78:48 + 20:58
14. Waldhauser Martin BOR7106 OK Jiskra Nový Bor 81:02 + 23:12
15. Kurečka Robert ABM7210 KOB ALFA Brno 85:33 + 27:43
16. Adamovský Michal TYN7200 OOB SK Týniště nad Orlicí 85:42 + 27:52
17. Müller Robert 3XX6900 POT 88:49 + 30:59
18. Bednařík Aleš VLI7309 Slavia Liberec orienteering 88:57 + 31:07
19. Holubář David KUO7101 KOB Ústí nad Orlicí 95:50 + 38:00
20. Metelka Pavel PHK6800 OK 99 Hradec Králové 96:50 + 39:00
21. Šišma Pavel TYN6901 OOB SK Týniště nad Orlicí 98:37 + 40:47
22. Dostál Dalibor VRL7308 OOS TJ Spartak Vrchlabí 119:18 + 61:28
23. Cibulka Radek LPU7107 OK Lokomotiva Pardubice 122:24 + 64:34
24. Dobeš Václav KPY5701 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 130:51 + 73:01
H50
5.82 km, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kaplan Jan LPU6401 OK Lokomotiva Pardubice 48:43
2. Fencl Jiří LPU6301 OK Lokomotiva Pardubice 52:59 + 4:16
3. Jordanov Nikolaj VBM6501 VSK Mendelu Brno 53:49 + 5:06
4. Švarc Jiří TUR6204 OOB TJ Turnov 55:04 + 6:21
5. Jalový Vlastimil RBK6120 SK Radioklub Blansko 59:17 + 10:34
6. Kološ Oldřich LPU6003 OK Lokomotiva Pardubice 61:23 + 12:40
7. Kubec Pavel STB6601 TJ Stadion Nový Bor 62:09 + 13:26
8. Růžička Ivan PHK6702 OK 99 Hradec Králové 62:13 + 13:30
9. Zamouřil Petr PHK6808 OK 99 Hradec Králové 63:19 + 14:36
10. Semrád Pavel CHC6602 K.O.B. Choceň 64:37 + 15:54
11. Marhold Stanislav CHC6603 K.O.B. Choceň 70:02 + 21:19
12. Hovorka Ladislav LDC6802 KOB Děčín 71:33 + 22:50
13. Hlaváček Lubomír PHK6401 OK 99 Hradec Králové 79:19 + 30:36
14. Doškář Boris BOR6400 OK Jiskra Nový Bor 81:31 + 32:48
15. Čermák Petr LPU6501 OK Lokomotiva Pardubice 88:30 + 39:47
16. Roubalík Radovan 3SX6400 ZŠ Těšetice 95:28 + 46:45
H55
5.20 km, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Krejčí Jaroslav BOR6302 OK Jiskra Nový Bor 41:10
2. Nešpor Jan TTR6101 OOB Třebíč 47:23 + 6:13
3. Veljačik Pavel SCP6200 OK Sparta Praha 47:54 + 6:44
4. Šimek Tomáš FSP6304 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 49:24 + 8:14
5. Dikoš Pavel BOR6003 OK Jiskra Nový Bor 51:33 + 10:23
6. Grepl Ladislav KON6111 KOB Konice 52:29 + 11:19
7. Betlach Miroslav DKP6300 Oddíl OB Kotlářka 53:13 + 12:03
8. Kohl Jiří KPY6201 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 59:41 + 18:31
9. Kavka Jiří SCP5900 OK Sparta Praha 63:31 + 22:21
10. Petráček Aleš SJI6301 OK Jihlava 66:33 + 25:23
11. Mareš Hynek TUR6100 OOB TJ Turnov 67:47 + 26:37
11. Záveský Richard CET6301 TJ Loko Česká Třebová 67:47 + 26:37
13. Kulhavý Josef SRK5701 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 67:58 + 26:48
14. Světnický Alexandr OOL6300 SK Haná orienteering 68:25 + 27:15
15. Janeba Petr CHC6001 K.O.B. Choceň 69:22 + 28:12
16. Fiala Zdeněk TAP5501 KOB Tretra Praha 69:33 + 28:23
17. Košek Ladislav LLI5903 TJ Loko Liberec 70:33 + 29:23
18. Štípek Rostislav TZL5702 SKOB Zlín 74:38 + 33:28
19. Felkl Luděk 47C6000 ASPV OA Šumperk 75:20 + 34:10
19. Lux Zdeněk KUN6201 TJ Sokol Kunvald 75:20 + 34:10
21. Souček Pavel PHK5503 OK 99 Hradec Králové 83:31 + 42:21
H60
4.30 km, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Běhoun Pavel PHK5701 OK 99 Hradec Králové 39:04
2. Hrstka Vladislav JHB5702 TJ Jiskra Havlíčkův Brod 50:22 + 11:18
3. Knotek Kamil OLP5701 PSK Olymp Praha 51:15 + 12:11
4. Klimpl Petr LPU5401 OK Lokomotiva Pardubice 51:59 + 12:55
5. Langr Stanislav SNA5403 TJ START Náchod 52:45 + 13:41
6. Havlíček Ivo KNC5800 Sokol Kostelec n. Č. l. 57:49 + 18:45
7. Doležal Petr TYN5401 OOB SK Týniště nad Orlicí 57:59 + 18:55
8. Jalový Jaroslav RBK5719 SK Radioklub Blansko 63:10 + 24:06
9. Andrš Milan ZAM5801 OB TJ Sokol Žamberk 63:38 + 24:34
10. Šváb Jan VSP5801 USK Praha 72:17 + 33:13
11. Janošík Zdeněk UOL5600 SOB Olomouc 74:54 + 35:50
12. Šabatka Petr SHK5703 OK Slavia Hradec Králové 82:37 + 43:33
13. Böhm Karel TJN5101 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 87:17 + 48:13
H65
3.89 km, 8 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Knap Jan LPU5101 OK Lokomotiva Pardubice 37:46
2. Hořínek Jaroslav VSP5000 USK Praha 39:28 + 1:42
3. Peterka František TJP4900 TJ Sokol Troja 39:52 + 2:06
4. Jelínek Petr TZL4902 SKOB Zlín 41:07 + 3:21
5. Valter Petr KBP4500 KBP Praha 41:33 + 3:47
6. Sponar Jan TBM5004 KOS TJ Tesla Brno 43:12 + 5:26
7. Vondrouš Jaroslav PHK5201 OK 99 Hradec Králové 43:29 + 5:43
8. Farář Jaroslav VRL5002 OOS TJ Spartak Vrchlabí 43:57 + 6:11
9. Stárek Jiří SRK5002 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 44:12 + 6:26
10. Ševčík Milan CHA5003 OK Chrastava 45:44 + 7:58
11. Paukert Milan TJP5000 TJ Sokol Troja 51:25 + 13:39
12. Orálek Miroslav TTR5201 OOB Třebíč 52:13 + 14:27
13. Korbély Tibor 15H5000 HER Herkules SE Balatonalmádi 53:13 + 15:27
14. Fejlek Vojtěch SHK5202 OK Slavia Hradec Králové 60:03 + 22:17
15. Blecha Ladislav TRT5100 KOS Třešť 74:03 + 36:17
16. Hamáček Bohuslav LBE5000 TJ Lokomotiva Beroun 87:56 + 50:10
H70
3.83 km, 8 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Hrobař Rudolf SRK4702 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 44:00
2. Švadlena Jiří CHC4601 K.O.B. Choceň 50:30 + 6:30
3. Sokolář Zdeněk SNA4501 TJ START Náchod 60:50 + 16:50
4. Šponar Josef ZAM4701 OB TJ Sokol Žamberk 62:06 + 18:06
5. Fiala Miloš KSH4801 OB Kašperské Hory 77:30 + 33:30
H75
3.40 km, 7 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Ostřanský Josef SSU4302 SK Severka Šumperk 39:23
2. Čadil Jan FSP4300 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 48:38 + 9:15
3. Gřunděl Ivan SJH4201 SJH Jindřichův Hradec 58:13 + 18:50
4. Vykysalý František PHK3002 OK 99 Hradec Králové 62:43 + 23:20
5. Novotný Petr PHK3802 OK 99 Hradec Králové 63:31 + 24:08
HDR
3.74 km, 5 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kotalík Vilém xxx xxx 17:32
2. Sobotka Alexandr SRK1301 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 20:10 + 2:38
3. Sobotková Klára SRK1061 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 21:19 + 3:47
4. Hepnerová Tereza SHK1150 OK Slavia Hradec Králové 24:28 + 6:56
5. Novák Viktor xxx xxx 24:32 + 7:00
6. Novák Michal ZAM1101 OB TJ Sokol Žamberk 27:06 + 9:34
7. Kroupová Anna LPU1154 OK Lokomotiva Pardubice 33:16 + 15:44
8. Langrová Tereza KOR1250 OB DDM Kostelec nad Orlicí 37:51 + 20:19
9. Prošek Filip SJI1401 OK Jihlava 39:38 + 22:06
10. Nymsa Matyáš TYN OOB SK Týniště nad Orlicí 40:36 + 23:04
11. Nymsová Marie TYN OOB SK Týniště nad Orlicí 40:39 + 23:07
12. Kronus Tomáš VAM OOB Vamberk 42:42 + 25:10
13. Hájek Aleš CET1501 TJ Loko Česká Třebová 43:09 + 25:37
14. Kazdová Rozárie SJC1350 Sportcentrum Jičín 43:40 + 26:08
15. Rycerská Zuzia XXX xxx 44:06 + 26:34
16. Balcarová Nikola CET TJ Loko Česká Třebová 45:20 + 27:48
17. Hašek Matěj 5DX1600 5dixi club 51:20 + 33:48
18. Hladká Emma KOR1350 OB DDM Kostelec nad Orlicí 52:11 + 34:39
19. Kurečková Zuzana ABM1352 KOB ALFA Brno 53:28 + 35:56
20. Kronusová Elena VAM OOB Vamberk 55:20 + 37:48
21. Votroubek Jan xxx xxx 63:29 + 45:57
22. Kolář Šimon LBM1001 TJ Lokomotiva Ingstav Brno 68:23 + 50:51
23. Sedláková Anna LIP1550 SOS Mamuti z Lipovky 83:28 + 65:56
24. Wagner Roman xxx xxx 87:28 + 69:56
25. Wagner Marek xxx xxx 88:32 + 71:00
Nováková Miloslava ZAM6051 OB TJ Sokol Žamberk DISK
P
2.38 km, 6 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Nymsa Jakub NNN1611 Neregistrovaní 20:25
2. Cejpková Lenka SRK7652 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 21:30 + 1:05
3. Llobet Adria 8DC9300 DOBneregistrovani 21:36 + 1:11
4. Hovadová Agáta SRK9451 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 25:10 + 4:45
5. Metelka Jiří xxx xxx 25:30 + 5:05
6. Svobodný Petr xxx xxx 32:10 + 11:45
7. Štěpová Věra xxx xxx 33:49 + 13:24
8. Balcarová Kateřina CET8252 TJ Loko Česká Třebová 34:08 + 13:43
9. Balcar Vít CET8103 TJ Loko Česká Třebová 34:37 + 14:12
10. Kurečková Dana ABM7650 KOB ALFA Brno 35:34 + 15:09
11. Kuchař Ondřej NNN1113 Neregistrovaní 37:20 + 16:55
12. Stejskal Ondřej LBM8801 TJ Lokomotiva Ingstav Brno 38:27 + 18:02
13. Janebová Jana xxx xxx 40:01 + 19:36
14. Matušková Kateřina RBK7474 SK Radioklub Blansko 43:41 + 23:16
15. Šimerka Jakub PGP0407 SK Praga 45:40 + 25:15
16. Dostálová Kateřina 4IC7200 VRL - neregistrovaní 48:29 + 28:04
17. Prouzová Zuzana DKP6250 Oddíl OB Kotlářka 52:41 + 32:16
18. Růžička Karel NNN1121 Neregistrovaní 53:05 + 32:40
19. Štreglová Zuzana VRL0251 OOS TJ Spartak Vrchlabí 53:24 + 32:59
20. Přibyl Adam LDC9100 KOB Děčín 100:01 + 79:36
21. Hendrich Radek XXX xxx 101:29 + 81:04
Klašková Jana xxx 3HZ Cibulák DISK
T
6.45 km, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Randík Jan SOB8703 SOBSA 52:58
2. Škorpil Jaromír xxx xxx 66:53 + 13:55
3. Hnilicová Pavlínka ASU9392 Magnus Orienteering 75:15 + 22:17
4. Novotný Petr 5CZ7300 Dukla Blansko 77:15 + 24:17
5. Matuška Pavel RBK7001 SK Radioklub Blansko 77:16 + 24:18
6. Matušincová Lucie phk8152 PHK-OK 99 Hradec Králové 80:57 + 27:59
7. Přibyl Luboš LDC6600 KOB Děčín 84:29 + 31:31
8. Dittrt Štěpán LME0001 SK Los Mělník 89:48 + 36:50
9. Dittrtová Lucie LME6852 SK Los Mělník 93:49 + 40:51
10. Karafiátová Lucie xxx xxx 96:29 + 43:31
11. Jireš František 3IX5900 Zelenkovi 97:04 + 44:06
12. Pohořalá Anna ROU9954 SKOB Roudnice nad Labem 97:46 + 44:48
13. Švarcová Lenka TUR6457 OOB TJ Turnov 99:45 + 46:47
14. Pohořalá Karolína ROU6850 SKOB Roudnice nad Labem 105:00 + 52:02
15. Zelenková Lenka 3IX6150 Zelenkovi 108:51 + 55:53
16. Randíková Magdaléna SOB8851 SOBSA 113:01 + 60:03
17. Kosíková Helena TUR6550 OOB TJ Turnov 115:38 + 62:40
18. Drhlíková Markéta VAM8250 OOB Vamberk 116:27 + 63:29
19. Přibylová Erika 47X6650 KONKORDIA Děčín 126:00 + 73:02
20. Mornštejn Roman xxx xxx 128:31 + 75:33
Vlachová Hana VRL6251 OOS TJ Spartak Vrchlabí DISK
Pohořalý Dobroslav ROU6401 SKOB Roudnice nad Labem DISK
Fencíková Lucie JHB TJ Jiskra Havlíčkův Brod DISK