Výsledky závodu: Východočeský pohár žactva - jaro 2018 - stav po 4 závodech

Datum:
02.01.2018
Pořadatel:
VCO - Východočeská oblast
Zařazené závody:
Datum
Název
Pořadatel
Výsledky
Spočteno
2018-03-2525.03.2018 Oblastní žebříček (Jarní pohár) PHK Ano Ano
2018-04-0707.04.2018 Oblastní žebříček SHK Ano Ano
2018-04-1414.04.2018 Oblastní žebříček SJC Ano Ano
2018-04-2121.04.2018 Oblastní žebříček LTU Ano Ano
2018-04-2828.04.2018 Oblastní žebříček LPU Ne Ne
2018-04-2828.04.2018 Mistrovství oblasti ve sprintu LPU Ne Ne
2018-05-0505.05.2018 Žebříček B-Čechy východ, oblastní žebříček PHK Ne Ne
2018-05-0808.05.2018 Mistrovství oblasti na krátké trati NPA Ne Ne
2018-05-1212.05.2018 Mistrovství oblasti na klasické trati SRK Ne Ne
2018-06-0202.06.2018 Oblastní žebříček DOB Ne Ne
2018-06-1616.06.2018 Oblastní žebříček SNA Ne Ne
Kategorie:
D10C     D12C     D12D     D14C     D14D     H10C     H12C     H12D     H14C     H14D    
D10C
(započteno závodů:2)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
PHK 1
SHK 2
SJC 3
LTU 4
1 Chrástová Barbora STH0851 423.77 1. 209.82( 1) 212.72( 1)211.05( 1)165.37( 8)
2 Čapková Markéta PHK0850 420.54 1. 210.27( P)161.89(10) 155.33(12) 210.27( 1)
3 Čivrná Eliška VRL0851 392.41 2. 192.86( 3) 190.11( 4) 196.72( 2)195.69( 2)
4 Hanušová Markéta VRL0852 389.86 2. 180.27( 5) 195.81( 2)185.75( 5) 194.05( 3)
5 Dominová Julie LPU0857 383.70 3. 191.47( 3)192.23( 3) 93.32(16)
6 Kynčlová Anna JIL0852 383.36 2. 197.32( 2)186.04( 5) 0.00( D)
7 Jelínková Eva PHK0953 378.38 4. 189.19( P)173.56( 7) 171.64( 8) 189.19( 4)
8 Pešanová Emma LTU0850 373.92 4. 186.96( 4) 186.96( P)
9 Málková Michaela PHK0853 371.92 4. 185.96( P) 185.96( 4)
10 Kunartová Dominika PHK0888 367.94 6. 183.97( P)136.57(13) 183.97( 6)161.06( 9)
11 Havrdová Selina SJC0950 360.54 5. 180.27( 5) 180.27( P)179.47( 5)
12 Lapáčková Anna SHK0854 345.16 7. 172.58( P)172.58( 7)
13 Šnokhousová Johanka SJC0851 335.36 7. 167.68( 7)163.88( 8) 167.68( P)151.09(10)
14 Kutlvašrová Pavla VRL0951 325.26 7. 150.41(11)145.82(13) 174.85( 7)
15 Vltavská Eliška SJC0850 324.82 8. 162.41( 8)162.35( 9) 162.41( P)107.11(15)
16 Suchardová Ella JIL0951 314.62 9. 139.83(12) 165.47( 9)149.15(11)
17 Jakubcová Karolína SJC1050 283.60 12. 141.80( P)141.80(12)
18 Hamáčková Šárka STH0852 282.22 11. 117.67(15) 161.81(11)120.41(13)
19 Lepšová Lucie SRK0951 279.57 10. 165.05(10)114.52(14)
20 Voborská Valerie SJC0852 250.52 14. 125.26(14)125.26( P) 18.65(18)
21 Trlidová Anika LPU0855 183.69 6. 183.69( 6)
22 Macháčková Tereza LPU0951 177.64 6. 177.64( 6)
23 Horklová Amálie LPU0958 169.09 16. 115.32(16) 53.77(17)
24 Macková Šárka SNA0850 89.72 17. 89.72(17)
D12C
(započteno závodů:2)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Lic.
Body
Nej.
PHK 1
SHK 2
SJC 3
LTU 4
1 Haasová Klára LPU0655 B 417.63 1. 207.50( 1)210.13( 1)205.76( 1) 198.85( 2)
2 Pipková Karolína LPU0756 B 407.14 1. 163.23(12) 190.80( 3) 204.10( 2)203.04( 1)
3 Neumannová Alžběta PHK0650 B 398.14 2. 199.07( P)199.07( 2)186.00( 4) 198.12( 3)
4 Košková Martina SHK0652 B 393.84 2. 196.92( 2)196.92( P) 173.47( 9)
5 Havrdová Sheila SJC0750 B 391.16 3. 195.58( 3)178.63( 5) 195.58( P)158.83(12)
6 Malínská Nela SJC0650 B 371.12 4. 185.56( 4)128.69(20) 185.56( P)
7 Netuková Anežka SHK0750 B 368.62 4. 174.81( 7) 184.31( P)175.37( 8) 184.31( 4)
8 Novotná Vendula PHK0777 B 366.80 4. 183.40( P)183.40( 4)139.13(17) 173.70( 7)
9 Malá Anežka JIL0751 B 362.57 3. 172.42( 9)170.20( 9) 190.15( 3)169.90(10)
10 Vošahlíková Ema LPU0663 B 359.73 5. 179.43( 5)172.67( 8) 180.30( 6)173.64( 8)
11 Rážová Aneta PHK0662 B 356.16 6. 178.08( P)178.08( 6)149.75(14) 0.00( D)
12 Příkazská Zuzana PHK0654 B 353.60 7. 176.80( P)176.80( 7)
13 Podlešáková Monika PHK0752 B 352.62 7. 176.31( P) 176.31( 7)166.43(11)
14 Čečková Karolína SHK0650 B 351.76 5. 175.88( P) 175.88( 5)
15 Chlupáčová Anežka ZAM0751 B 346.87 6. 176.42( 6)153.74(15) 170.45( 9)146.98(15)
16 Pitrmucová Lucie JIL0651 B 345.55 5. 159.66(13) 185.89( 5)141.34(18)
17 Hammová Linda KOR0650 B 344.19 6. 168.37(10) 175.82( 6)
18 Dvořáková Kateřina LPU0656 B 338.15 10. 151.09(15) 168.37(10)169.78(10)155.37(14)
19 Tichá Alexandra LPU0757 B 335.72 8. 172.69( 8)146.74(18) 163.03(11)
20 Zitková Andrea LPU0751 B 329.23 10. 169.24(10)155.09(13) 159.99(12)
21 Rybínová Vendula KOR0651 319.79 11. 165.34(11)154.45(14)101.05(21) 0.00( D)
22 Chrtková Anežka PHK0658 317.02 12. 158.51( P)158.51(12)122.14(18)
23 Holcová Nikola LPU0660 300.52 14. 153.70(14)146.82(17) 42.50(24) 118.98(20)
24 Zurynková Ema PHK0655 299.40 15. 149.70( P)148.33(16) 149.70(15)
25 Kučerová Amálie Evelína PHK0651 288.88 16. 144.44( P) 144.44(16)108.92(21)
26 Votočková Amélie JIL0750 283.24 17. 138.33(17) 144.91(17)
27 Stavrinou Kristýna SRK0751 274.18 16. 141.90(16)131.07(19) 132.28(19)
28 Nožičková Lea LPU0753 270.42 13. 114.50(20)155.92(13)
29 Petrásová Michaela LPU0680 265.40 13. 107.85(21)157.55(13)
30 Bulušková Barbora STH0750 218.05 19. 115.83(19)102.22(23)
31 Ježková Barbora PHK0755 215.38 22. 107.69( P)107.69(22) 68.40(22)
32 Hanlová Kristýna SRK0752 205.79 22. 100.61(23) 48.09(23) 105.18(22)
33 Růžková Markéta LPU0758 203.95 18. 121.79(18) 82.16(24)
34 Švíglerová Kateřina LPU0752 145.92 16. 145.92(16)
35 Hájková Marie VRL0651 61.92 24. 61.92(24)
D12D
(započteno závodů:2)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
PHK 1
SHK 2
SJC 3
LTU 4
1 Barcalová Iva CHC0655 422.18 1. 159.54( 5) 201.05( 2) 211.80( 1)210.38( 1)
2 Hájková Marie VRL0651 393.71 1. 200.00( 1)191.82( 3) 193.71( 3)
3 Horáková Karolína PHK0750 388.98 2. 194.49( P) 194.49( 2)
4 Morávková Alžběta SHK0653 382.30 3. 182.46( 3) 191.15( P)179.14( 5) 191.15( 3)
5 Šafrová Lenka CHC0654 379.69 4. 191.57( 4)188.12( 4)
6 Bulušková Barbora STH0750 369.08 2. 188.32( 2)180.76( 5)
7 Krummerová Veronika CHC0652 366.39 2. 167.92(10) 198.47( 2)
8 Molingerová Adéla SNA0651 351.22 6. 173.19( 7)178.03( 6)120.97( 9)
9 Hamáčková Táňa STH0754 335.49 5. 150.03(12) 91.29( 9) 185.46( 5)
10 Machková Berenika SHK0751 330.46 6. 165.23( P) 165.23( 6)
11 Hájková Lucie CET0751 321.93 4. 170.53( 4)151.40(11) 138.84( 7)
12 Ruszová Svatava KUN0751 316.64 7. 172.73( 8)143.91( 7)
13 Brdlíková Eliška VRL0753 299.07 8. 171.30( 9) 127.77( 8)
14 Lepšová Lucie SRK0951 207.13 1. 207.13( 1)
15 Trlidová Adriana LPU0856 191.76 4. 191.76( 4)
16 Stará Magdalena LPU0755 178.29 6. 178.29( 6)
17 Michlová Eliška VRL0652 111.09 8. 111.09( 8)
18 Skořepová Lucie LPU0657 80.79 10. 80.79(10)
19 Voláková Viktorie BRU0651 47.81 13. 47.81(13)
D14C
(započteno závodů:2)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Lic.
Body
Nej.
PHK 1
SHK 2
SJC 3
LTU 4
1 Matěásková Šárka JIL0551 B 411.39 1. 200.96( 1) 203.68( 1)196.03( 3) 207.71( 1)
2 Metelková Michaela PHK0550 B 410.18 1. 205.09( P)200.39( 2) 205.09( 1)
3 Randáková Adéla VRL0452 B 403.04 2. 198.75( 3)195.92( 3) 191.27( 7) 204.29( 2)
4 Štefanová Markéta STH0550 B 395.72 2. 196.84( 4)180.72( 7) 198.88( 2)
5 Gottsteinová Ema JIL0451 B 395.01 2. 200.29( 2)188.62( 4) 194.72( 5)187.46( 4)
6 Chvátilová Johana PHK0450 B 389.82 4. 194.91( P)185.79( 5) 194.91( 4)
7 Čapková Anna PHK0451 B 384.58 5. 192.29( P)178.16( 8) 192.29( 6)180.85( 5)
8 Knobová Agáta VRL0453 B 378.70 3. 190.70( 8)169.28(12) 162.54(18) 188.00( 3)
9 Morávková Zuzana SRK0551 B 377.52 6. 192.19( 6)185.33( 6)172.91(13) 0.00( D)
10 Licková Štěpánka LTU0452 B 369.80 10. 184.90(10)157.24(16) 127.79(29) 184.90( P)
11 Chrástová Magdaléna STH0551 B 368.45 9. 182.74(11)170.33(11) 185.71( 9)162.39( 9)
12 Hanušová Kateřina VRL0455 B 366.81 7. 191.66( 7)174.47( 9) 175.15(12)144.46(14)
13 Hošková Kateřina LTU0451 B 359.46 10. 169.32(16) 131.58(19) 179.73(10)179.73( P)
14 Brožková Tereza KUO0451 B 354.36 8. 176.22(14)173.29(10) 178.14(11)168.54( 8)
15 Cejpková Karolína SRK0552 B 353.14 7. 182.26(12)163.03(13) 148.76(24) 170.88( 7)
16 Suková Tereza VRL0454 B 347.36 5. 193.91( 5) 0.00( D) 153.45(12)
17 Doudová Alžběta PHK0554 B 345.22 6. 172.61( P)162.11(14) 170.85(14) 172.61( 6)
18 Tomášová Anna SRK0554 B 341.04 9. 190.08( 9)113.42(26) 150.96(22)114.38(21)
19 Messnerová Lucie VRL0456 B 340.58 8. 154.17(21)153.03(18) 186.41( 8)130.37(18)
20 Kuczerová Tereza PHK0551 B 339.84 15. 169.92( P) 169.92(15)
21 Mrskočová Markéta LPU0553 B 331.43 15. 163.14(18) 168.29(16)139.95(15)
22 Adámková Klára JIL0452 B 329.83 11. 164.81(17)153.75(17) 165.02(17)155.83(11)
23 Kosinová Kristýna SJC0453 B 316.72 10. 158.36(15)158.36( P)158.07(10)
24 Janovská Vendula JIL0453 B 309.30 17. 158.20(19) 151.10(21)132.85(17)
25 Kopecká Anna JIL0552 299.35 16. 147.36(24)113.82(25) 151.99(20)137.71(16)
26 Gurinová Gabriela SJC0557 298.18 23. 149.09(23) 90.92(32) 149.09( P) 89.21(25)
27 Suková Majka LTU0450 283.24 24. 116.97(24) 141.62(26)141.62( P)
28 Mikysková Adéla VAM0550 280.26 19. 153.07(22) 99.08(30) 122.56(30) 127.19(19)
29 Smisitelová Elena KOR0551 278.29 23. 140.36(25) 96.12(31) 137.93(27)103.51(23)
30 Kadaníková Tereza LPU0552 275.72 20. 126.58(20)149.14(23)
31 Hylmarová Zuzana ZAM0553 275.67 20. 155.03(20) 74.21(35) 120.64(31)
32 Holubářová Viktorie KUO0599 274.04 19. 153.85(19)120.19(20)
33 Kopecká Martina PHK0555 271.84 27. 135.92( P)111.32(27) 135.92(28)
34 Výchová Veronika KOR0550 271.77 13. 121.33(29) 122.89(21) 148.88(13)
35 Hovadová Iveta ZAM0552 269.14 24. 125.89(26) 42.70(36) 143.25(25) 91.15(24)
36 Cachová Mirka LPU0555 260.13 15. 170.33(15) 89.80(33)
37 Zurynková Jana PHK0553 236.06 23. 118.03( P)117.37(23) 118.03(32)
38 Trlidová Agáta LPU0554 230.57 22. 122.30(22)108.27(34)
39 Dvořáková Anežka LPU0556 225.43 26. 108.62(28)116.81(33) 78.88(26)
40 Suchomelová Josefína ZAM0451 222.88 22. 110.88(30)107.11(29) 89.77(36) 112.00(22)
41 Růžičková Eliška SJC0452 216.68 31. 108.34(31) 108.34( P)
42 Vrábelová Hana PHK0454 208.40 35. 104.20( P) 104.20(35)
43 Bártová Alžběta LPU0551 182.17 13. 182.17(13)
44 Kay Nathalie LPU0559 150.14 27. 78.16(34) 71.98(27)
45 Kubcová Anna DOB0550 125.12 27. 125.12(27)
46 Tučková Anna LPU0455 123.54 28. 123.54(28)
47 Dostálová Barbora VRL0553 29.10 32. 29.10(32)
D14D
(započteno závodů:2)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
PHK 1
SHK 2
SJC 3
LTU 4
1 Pokorná Adéla JIL0454 430.29 1. 214.51( 1) 215.78( 1)
2 Šumberová Johana PHK0565 425.60 1. 212.80( P) 208.65( 1) 212.80( 2)
3 Mudruňková Barbora Nikol VAM0555 381.06 2. 153.50( 4) 181.55( 6)199.51( 2) 91.58( 8)
4 Hanlová Nikola SRK0553 362.12 3. 190.70( 4)132.78( 7) 171.42( 3)
5 Kempová Eliška SHK0550 346.70 2. 173.35( 2)173.35( P) 167.89( 4)
6 Zajícová Radomíra LPU0453 343.01 3. 151.17( 5)136.57( 9) 191.84( 3) 0.00( D)
7 Kejvalová Radka SJC0552 342.82 6. 171.41( 7)171.41( P)146.15( 6)
8 Kubíková Magdaléna LPU0566 320.71 3. 192.54( 3) 128.17( 7)
9 Šlesingerová Sára KUO0551 295.37 5. 134.17( 6)161.20( 5)
10 Matušincová Anna PHK0561 289.32 5. 144.66( P)138.50( 8) 144.66( 5)
11 Kay Nathalie LPU0559 200.00 1. 200.00( 1)
12 Losmanová Natálie LPU0565 192.96 2. 192.96( 2)
13 Sychrovská Klára SNA0551 182.86 5. 182.86( 5)
14 Dvořáková Anežka LPU0556 171.71 3. 171.71( 3)
15 Dostálová Barbora VRL0553 162.76 4. 162.76( 4)
16 Lacinová Monika LPU0561 84.41 10. 84.41(10)
H10C
(započteno závodů:2)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
PHK 1
SHK 2
SJC 3
LTU 4
1 Jelínek František PHK0900 428.08 1. 214.04( P)190.07( 5) 188.39( 5) 214.04( 1)
2 Frosch Vítek LPU0801 401.88 1. 172.61(14) 195.27( 4)206.61( 1)
3 Rémiš Šimon SHK0801 401.72 1. 200.86( 1)200.86( P)182.59( 9) 183.46( 6)
4 Termer Štěpán LTU0800 400.38 2. 168.93(15) 200.19( 2)168.04(14) 200.19( P)
5 Pešek Ondřej SJC0802 398.84 2. 197.53( 4) 199.42( 3)199.42( P)193.90( 2)
6 Pavelec Michal NPA0801 394.65 2. 192.15( 7) 202.50( 2)185.03( 5)
7 Šedivý Josef NPA0802 390.19 3. 199.30( 3) 190.89( 3)165.94(10)
8 Hladký Radovan KOR0900 387.98 4. 196.23( 5) 189.82( 4) 191.75( 4)
9 Čečka Matěj SHK0901 384.12 3. 192.06( P) 192.06( 3)
10 Šípek Daniel LPU0806 379.26 1. 178.87(13)200.39( 1)142.32(17) 160.07(11)
11 Šeps Miroslav SRK0801 378.62 2. 199.84( 2)178.78( 9)173.57(12) 170.82( 9)
12 Rémiš Štěpán SHK0802 374.48 7. 187.24( 8)187.24( P)185.18( 7) 180.79( 7)
13 Novotný Vít PHK0901 373.38 6. 186.69( P)186.69( 6)
14 Chrtek Tomáš PHK0804 370.68 7. 185.34( P)185.34( 7)110.36(19)
15 Kroupa Matyáš LPU0902 369.93 6. 183.77( 9)143.30(16) 186.16( 6)
16 Bezvoda Jakub SHK0807 366.42 8. 181.18(12) 183.21( P)183.21( 8)
17 Karásek Šimon SJC0804 363.18 11. 181.59(11)168.18(11) 181.59( P)137.57(14)
18 Doucha Tomáš SNA0801 362.96 6. 195.55( 6)157.38(14) 167.41(15)146.85(13)
19 Škorpil Marek HOR0900 361.32 8. 181.77( 8)179.55(11)
20 Vlach Antonín SJC0903 355.18 8. 177.59( P)177.59( 8)
21 Tuma Lukáš SJC0800 347.74 10. 173.87(10)173.87( P)
22 Matušinec Jakub PHK0802 344.64 12. 172.32( P)160.17(12) 172.32(13)
23 Kadaně Matěj LPU1001 332.36 10. 180.63(10)151.73(12)
24 Posolda Tomáš SJC0803 320.56 16. 160.28(16)134.81(17) 160.28( P) 87.38(19)
25 Vanický Viktor KOR0803 295.43 15. 149.18(15)146.25(16)122.57(17)
26 Držka Filip LPU0901 256.25 13. 98.39(18)157.86(13) 93.62(18)
27 Pleva Stanislav SJC0805 255.74 15. 127.87( P)127.87(15)
28 Pachel Jiří ZAM0801 227.98 18. 123.43(18)104.55(20)
29 Goláň František LPU0803 183.70 10. 183.70(10)
30 Junek Matouš STH0801 155.65 17. 155.65(17)
31 Maloch David LPU0905 124.93 16. 124.93(16)
32 Kadaník Petr LPU0802 113.84 18. 113.84(18)
33 Langr Matyáš KOR0800 105.82 20. 45.45(21) 60.37(20)
H12C
(započteno závodů:2)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Lic.
Body
Nej.
PHK 1
SHK 2
SJC 3
LTU 4
1 Čihák Jan HOR0601 B 409.63 1. 202.93( 2) 203.49( 1)206.14( 1)199.94( 2)
2 Metelka Tomáš PHK0801 B 407.30 1. 203.65( P)190.21( 4) 201.55( 2) 203.65( 1)
3 Hanuš Filip VRL0604 B 401.57 1. 203.45( 1)198.12( 3)192.31( 3) 196.41( 3)
4 Třešňák Matěj JIL0701 B 391.19 2. 192.80( 4)198.39( 2)128.86(18) 190.39( 4)
5 Ticháček Jakub SJC0704 B 387.22 3. 193.61( 3)182.84( 8) 193.61( P)
6 Hanák Matěj LTU0701 B 384.42 4. 184.85( 7) 150.80(22) 192.21( 4)192.21( P)
7 Kopecký Matyáš SJC0702 B 376.58 5. 188.29( 6) 188.29( P)187.04( 5)
8 Vlach František SJC0603 B 365.92 8. 182.96( 8)167.29(16) 182.96( P)168.75( 8)
9 Hájek Dominik CET0601 B 364.47 5. 177.81(11)186.66( 5)168.33(10) 161.46(12)
10 Votoček Michal JIL0601 B 364.38 6. 180.00( 9)184.38( 6) 169.91( 7)
11 Matěásko Marek JIL0702 B 362.19 6. 183.11( 7)179.08( 6)162.85(10)
12 Vaníček Jan SJC0705 B 361.80 6. 160.03(16) 180.90(10)180.90( P)173.50( 6)
13 Jiroušek Dominik SRK0602 B 360.01 9. 178.11(10)181.90( 9) 156.77(13)
14 Štichhauer Adam LPU0603 B 358.34 5. 171.32(13)157.44(18) 187.02( 5)141.09(19)
15 Horák Filip PHK0701 B 356.76 7. 178.38( P)171.51(13) 178.38( 7)144.68(18)
16 Hlaváček Pavel PHK0601 B 348.40 12. 174.20( P)174.20(12)
17 Hostinský Matěj LPU0604 B 343.89 8. 144.35(18) 170.64(14)173.25( 8) 20.78(26)
18 Krejčí Martin KOR0600 B 343.47 5. 188.85( 5)154.62(20)145.92(16) 130.73(20)
19 Kutáček Ondřej LTU0700 B 341.86 9. 123.39(21) 168.77(15) 170.93( 9)170.93( P)
20 Lounek Vít KOR0601 339.02 11. 178.89(11)160.13(12)145.78(17)
21 Stach Ondřej JIL0602 337.53 11. 176.01(12)119.17(25) 154.51(13) 161.52(11)
22 Flos Tomáš LPU0633 335.46 14. 170.85(14)164.61(17)
23 Šimerda Václav SRK0605 329.33 11. 162.56(15)137.80(23) 166.77(11)156.31(14)
24 Dlabola Jakub SJC0602 327.08 9. 163.54( P)163.54( 9)
25 Ježek Martin LPU0701 307.09 15. 154.96(19)152.13(15) 26.39(25)
26 Vrábel Štěpán PHK0705 306.42 14. 153.21( P) 153.21(14)
27 Kujal Josef PHK0703 302.20 16. 151.10( P) 81.64(27) 52.12(23) 151.10(16)
28 Schejbal Filip LPU0711 298.27 19. 143.71(19)154.56(21) 94.02(21) 75.06(23)
29 Bělohlávek Michal PHK0604 290.66 17. 145.33( P) 145.33(17)
30 Kadaně Marek LPU0703 287.68 15. 135.89(20) 100.83(20) 151.79(15)
31 Schejbal Matyáš LPU0710 265.92 17. 144.61(17)121.31(24) 0.00( D) 63.25(24)
32 Kurka Antonín SHK0700 251.62 21. 125.81( P) 125.81(21)
33 Munzar Jakub LPU0606 220.70 19. 103.74(19)116.96(22)
34 Novotný Kamil SJC0600 195.84 26. 97.92(26) 97.92( P)
35 Severa Lukáš PHK0603 170.88 22. 85.44( P) 85.44(22)
36 Hladký Matěj KOR0700 126.84 22. 58.41(22) 68.43(29)
37 Horkel Antonín LPU0610 81.17 28. 81.17(28)
H12D
(započteno závodů:2)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
PHK 1
SHK 2
SJC 3
LTU 4
1 Buďárek Šimon STH0703 411.12 1. 197.31( 3) 205.27( 1)171.78( 4) 205.85( 1)
2 Horáček Dominik STH0600 407.71 1. 197.88( 2)193.65( 3) 209.83( 1)189.99( 3)
3 Planík Martin STH0601 407.44 1. 204.81( 1) 202.63( 2)
4 Marek Bořivoj KOR0701 354.54 4. 109.24( 7) 165.49( 5) 189.05( 4)
5 Vicenec Martin ZAM0601 347.92 2. 146.85( 5)201.07( 2) 0.00( D)
6 Kurka Antonín SHK0700 347.78 4. 173.89( 4)173.89( P)
7 Hladký Matěj KOR0700 325.90 3. 187.54( 3)138.36( 5)
8 Beneda Vojtěch SHK0703 295.08 5. 0.00( D) 147.54( P)147.54( 5)
9 Kunt Martin ZAM0701 260.37 6. 105.62( 9)154.75( 6) 96.77( 7)
10 Jirout Jan CHC0601 204.16 2. 204.16( 2)
11 Munzar Jakub LPU0606 181.15 4. 181.15( 4)
12 Adamec Matěj ZAM0603 163.76 7. 108.81( 8) 53.54( 7) 54.95( 8)
13 Ulrych Filip ZAM0702 127.25 6. 123.61( 6) 3.64( 6)
14 Horkel Antonín LPU0610 104.71 6. 104.71( 6)
H14C
(započteno závodů:2)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Lic.
Body
Nej.
PHK 1
SHK 2
SJC 3
LTU 4
1 Haas Filip LPU0401 B 411.64 1. 207.28( 1)204.36( 1)187.32( 5) 203.01( 1)
2 Štichhauer Daniel LPU0405 B 404.34 1. 199.97( 2)198.77( 2) 204.37( 1)195.83( 3)
3 Neumann Matěj PHK0400 B 397.24 2. 198.62( P)196.87( 3) 198.62( 2)188.50( 5)
4 Krpata Michal LPU0403 B 396.52 2. 192.75( 3) 195.36( 4)177.43(11) 201.16( 2)
5 Kolář Šimon SHK0405 B 394.02 3. 181.49( 9) 197.01( P)197.01( 3)
6 Choutka Matěj NPA0402 B 383.36 4. 175.52(13) 180.69( 5) 190.95( 4)192.41( 4)
7 Černík Adam SHK0404 B 379.86 4. 189.93( 4)189.93( P)
8 Kodytek Adam SHK0402 B 378.36 5. 189.18( 5)189.18( P)169.20(13) 180.59( 6)
9 Rak Tomáš SHK0400 B 369.44 7. 184.72( 7)184.72( P)171.52(12)
10 Dohnálek Tomáš SHK0403 B 367.98 7. 179.30(11) 183.99( P)183.99( 7)
11 Langr Jakub KOR0401 B 367.69 6. 183.25( 8) 184.44( 6)159.44(12)
12 Novák Stanislav NPA0404 B 364.84 6. 185.14( 6)149.13(19) 179.70(10)174.00( 9)
13 Šeps Daniel SRK0504 B 361.96 6. 180.35(10)180.08( 6) 181.61( 9)174.37( 8)
14 Typlt Tomáš NPA0406 B 360.30 7. 175.27( 9) 182.98( 8)177.32( 7)
15 Šípek Ondřej LPU0505 B 352.36 7. 174.30(14)178.06( 7)130.95(28) 151.21(17)
16 Janků Štěpán SJC0501 B 346.40 10. 155.06(20) 173.20(10)173.20( P)
17 Fajfer Filip NPA0401 B 345.21 8. 168.38(16)176.83( 8)165.67(14) 154.32(14)
18 Pompach Lukáš PHK0500 B 345.04 11. 172.52( P)172.52(11) 151.58(15)
19 Čivrný Jan VRL0501 B 340.97 10. 173.04(15)159.26(16) 143.67(19) 167.93(10)
20 Šedivka Pavel LTU0401 B 337.32 13. 162.79(18) 168.66(13)139.13(24) 168.66( P)
21 Stohanzl Patrik LPU0510 B 323.49 13. 161.15(19)162.34(14)154.42(17) 156.96(13)
22 Vališ Vojtěch LPU0512 B 317.38 17. 162.96(17)142.36(23) 154.42(17)145.09(19)
23 Morávek Martin SRK0503 B 316.09 11. 117.80(26) 151.32(18)141.55(22) 164.77(11)
24 Pavelec Matěj NPA0501 B 315.67 15. 150.69(21) 159.49(15)156.18(16)128.22(22)
25 Vitvar Radim SJC0404 B 308.00 17. 154.00(17)154.00( P)
26 Kolátor Vojtěch HOR0402 B 305.03 15. 144.66(22)160.37(15)
27 Málek David PHK0504 302.84 16. 151.42( P)141.30(24) 141.14(23) 151.42(16)
28 Pirožek Vojtěch LTU0400 290.44 20. 104.40(31) 145.22(20)132.01(27) 145.22( P)
29 Kurka Jaroslav SHK0501 283.34 20. 88.35(35) 141.67( P) 141.67(20)
30 Valenta Ondřej JIL0401 281.39 18. 135.19(22)127.31(28) 123.48(32) 146.20(18)
31 Čermák Martin PHK0502 280.70 21. 140.35( P)140.35(25)110.71(33) 137.24(21)
32 Meier Jakub BRU0501 280.01 20. 137.05(26)142.96(20)
33 Doucha Martin SNA0501 271.28 20. 124.60(25) 145.22(20)126.06(30) 74.89(36)
34 Sucharda Tomáš JIL0502 269.55 21. 142.91(21)126.64(23)
35 Sádovský Jáchym LPU0508 263.41 23. 134.98(23)117.01(30) 128.43(29) 75.21(35)
36 Dvořáček Filip LPU0420 258.19 24. 126.03(24) 80.81(35) 132.16(26)116.51(25)
37 Sedláček David KOR0502 255.90 12. 79.36(36) 170.62(12) 85.28(38) 84.65(34)
38 Pokorný Ondřej JIL0402 242.21 27. 110.15(29)132.06(27)
39 Holman Antonín HOR0405 240.44 25. 106.71(30) 133.73(25)
40 Jakubský Adam SHK0406 238.82 24. 119.41( P) 119.41(24)
41 Stavrinou David SRK0506 227.48 27. 101.29(32)126.19(29) 91.64(37) 97.68(27)
42 Lazák Jan LTU0500 225.40 31. 97.05(34) 112.70(31)102.69(36) 112.70( P)
43 Kunt Stanislav ZAM0401 222.71 28. 110.45(28)112.26(32)105.77(35) 89.98(30)
44 Dvořák Vojtěch LPU0506 218.97 28. 112.09(33)106.88(34) 94.41(28)
45 Tesař Zdeněk SJC0401 208.34 26. 0.00( D) 104.17( P)104.17(26)
46 Schneidewind Richard HOR0404 202.87 27. 110.87(27) 92.00(34) 6.81(40) 86.18(32)
47 Růžička Jan SJC0406 200.90 28. 100.45(33) 0.00( D) 100.45( P) 94.41(28)
48 Malý Antonín JIL0501 178.46 12. 178.46(12)
49 Kokrda Vojtěch PHK0402 171.42 33. 85.71( P) 85.71(33)
50 Mühlbach Ivo STH0401 153.42 31. 64.44(39) 88.98(31)
51 Hiller Vojtěch ZAM0501 123.63 31. 123.63(31)
52 Mádle Kryštof BRU0400 39.87 37. 39.87(37)
H14D
(započteno závodů:2)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
PHK 1
SHK 2
SJC 3
LTU 4
1 Kokrda Adam PHK0503 413.06 1. 206.53( P)206.53( 1) 0.00( D) 192.49( 3)
2 Pulc Ondřej ZAM0505 408.31 1. 206.81( 1)185.26( 8) 136.43( 9) 201.50( 2)
3 Hájek Matěj VRL0402 400.43 1. 153.78( 5) 194.42( 3)188.20( 4) 206.01( 1)
4 Jakubský Adam SHK0406 395.82 2. 197.91( 2)197.91( P)
5 Novák Jakub HOR0407 377.63 1. 172.39(10)205.24( 1)
6 Mühlbach Ivo STH0401 374.87 4. 182.83( 4)192.04( 4)
7 Kokrda Vojtěch PHK0402 370.72 7. 185.36( P)185.36( 7)149.10( 8)
8 Molinger Matěj SNA0401 367.68 3. 172.91( 9)194.77( 3) 95.08( 7)
9 Marhold Stanislav CHC0402 364.83 5. 186.46( 6)178.37( 5)139.49( 5)
10 Hylmar Zdeněk ZAM0504 324.10 5. 134.11( 6)189.99( 5) 0.00( D)
11 Lacina Marek LPU0511 308.53 7. 154.74(12)153.79( 7)
12 Lesák Lukáš ZAM0502 306.43 6. 133.62( 7) 172.10(11) 134.33( 6)
13 Ježek Vojtěch LPU0408 292.24 4. 148.40(13) 143.84( 4)
14 Potůček Oto LTU0501 229.62 8. 114.81( 8) 114.81( P)
15 Kovář Radim CET0501 199.99 2. 199.99( 2)
16 Baše Ondřej KOR0503 199.05 2. 199.05( 2)
17 Dvořák Vojtěch LPU0506 195.29 3. 195.29( 3)
18 Lorenc Matyáš CHC0404 168.11 6. 168.11( 6)