Výsledky závodu: Jihomoravská liga dospělých a veteránů 2018 - stav po 2 závodech

Datum:
08.04.2018
Pořadatel:
JMO - Jihomoravská oblast
Zařazené závody:
Datum
Název
Pořadatel
Výsledky
Spočteno
2018-04-0808.04.2018 Mistrovství oblasti ve sprintu VBM Ano Ano
2018-04-1414.04.2018 Oblastní žebříček ADA Ano Ano
2018-04-2828.04.2018 Oblastní žebříček RBK Ne Ne
2018-05-1212.05.2018 Mistrovství oblasti na krátké trati ZBM Ne Ne
2018-05-2626.05.2018 Oblastní žebříček ZBM Ne Ne
2018-06-0202.06.2018 Mistrovství oblasti na klasické trati BBM Ne Ne
2018-06-1616.06.2018 Oblastní žebříček UBM Ne Ne
2018-09-2222.09.2018 Oblastní žebříček TBM Ne Ne
2018-10-0606.10.2018 Oblastní žebříček LBM Ne Ne
2018-10-1313.10.2018 Oblastní žebříček MBM, PBM Ne Ne
2018-10-2020.10.2018 Oblastní žebříček ZBM Ne Ne
2018-10-2727.10.2018 Oblastní žebříček KON Ne Ne
Kategorie:
D21C     D21D     D35     D45     D55     H21C     H21D     H35     H45     H55     H65    
D21C
(započteno závodů:1)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
VBM 1
ADA 2
1 Koporová Petra ZBM9353 110.85 1. 110.85( 1)
2 Ptáčková Veronika TBM7374 107.00 1. 107.00( 1)
3 Fučíková Hana VBM7751 103.52 2. 103.52( 2)
4 Mádlová Věra ZBM8951 97.73 2. 97.73( 2)
5 Matušková Jana RBK9999 91.43 3. 91.43( 3) 89.47( 3)
6 Odehnalová Klára ZBM9956 89.36 4. 89.36( 4)
7 Chloupková Barbora VBM8455 88.93 4. 88.93( 4)
8 Kozumplíková Alice RBK8151 85.54 5. 85.54( 5)
9 Štěpánková Petra LBM8651 82.40 5. 69.11( 6) 82.40( 5)
10 Drábková Zuzana TBM8452 81.84 6. 7.13( 7) 81.84( 6)
11 Chmelíková Zuzana VBM9353 54.81 7. 54.81( 7)
D21D
(započteno závodů:1)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
VBM 1
ADA 2
1 Matulová Lucie ADA8880 117.96 1. 117.96( 1)
2 Moučková Andrea RBK9257 103.74 2. 103.74( 2)
3 Eliášková Hana LBM8051 100.00 1. 100.00( 1) 17.27( 6)
4 Kročová Klára ZBM9458 78.30 3. 78.30( 3)
5 Kučerová Renata ZBM7654 50.89 4. 0.00( D) 50.89( 4)
6 Tomanová Veronika LBM7751 42.64 5. 42.64( 5)
D35
(započteno závodů:1)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
VBM 1
ADA 2
1 Grycová Petra TBM7467 103.50 1. 103.50( 1)
2 La Carbonara Hana TBM7652 101.64 1. 96.75( 3) 101.64( 1)
3 Kočová Lenka ZBM8160 99.75 2. 99.75( 2) 77.45(10)
4 Štěpánková Kateřina TBM7654 99.71 2. 99.71( 2)
5 Mulíčková Eva ABM7469 98.65 3. 98.65( 3)
6 Hiršová Marcela VBM7079 98.30 4. 98.30( 4)
7 Ryglová Kateřina TBM7372 94.36 5. 94.36( 5)
8 Daňková Veronika SBK8151 91.24 6. 91.24( 6)
9 Strýčková Monika ADA7454 91.00 4. 91.00( 4)
10 Radová Martina ABM7451 85.12 5. 84.25( 5) 85.12( 7)
11 Ševčíková Pavla TBM7355 83.89 8. 83.89( 8)
12 Firešová Andrea ZBM7353 80.23 9. 80.23( 9)
13 Malá Alice TBM7991 76.96 11. 76.96(11)
14 Doušková Klára TBM7761 76.13 6. 76.13( 6) 48.17(18)
15 Finstrlová Alena ZBM7550 75.00 7. 75.00( 7) 54.36(16)
16 Obrátilová Naďa ABM6654 74.25 8. 74.25( 8)
17 Broschová Lucie RBK7451 73.06 12. 0.00( D) 73.06(12)
18 Mokrá Regina ABM6854 67.05 13. 67.05(13)
19 Korpasová Ivana LBM7362 66.88 9. 66.88( 9)
20 Urbánková Lenka ZBM7551 60.75 10. 60.75(10) 0.01(20)
21 Jágrová Vlasta SBK7789 60.19 14. 60.19(14)
22 Richterová Nataša ADA7451 58.75 11. 58.75(11)
23 Jemelíková Lada VBM6555 58.26 15. 58.26(15)
24 Kroutilová Eva ZBM7861 53.75 12. 53.75(12)
25 Cicvárková Lucie ZBM7651 51.58 17. 51.58(17)
26 Čelechovská Zora UBM7451 50.75 13. 50.75(13)
27 Tachovská Kamila ZBM7655 46.13 14. 46.13(14)
28 Chmelíková Gabriela ZBM7653 31.37 19. 31.37(19)
D45
(započteno závodů:1)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
VBM 1
ADA 2
1 Kubáňová Jana TBM7275 115.41 1. 109.52( 1) 115.41( 1)
2 Schwabová Kateřina TBM7371 100.09 2. 86.79( 4) 100.09( 2)
3 Doušková Vlasta TBM7060 95.88 2. 95.88( 2) 72.93( 9)
4 Fuchsová Marcela TBM7260 94.60 3. 94.60( 3) 84.50( 3)
5 Bravená Alexandra VBM6155 82.86 4. 82.86( 4)
6 Potěšilová Vladimíra VBM5655 82.20 5. 82.20( 5)
7 Lukášová Lenka TBM6653 76.25 6. 76.25( 6)
8 Miková Iva TBM7071 74.80 7. 74.80( 7)
9 Hlaváčová Šárka TBM7258 74.24 6. 70.11( 6) 74.24( 8)
10 Dokoupilová Zuzana VBM5754 72.83 10. 72.83(10)
11 Janská Iva LBM5795 72.09 5. 72.09( 5)
12 Jašková Monika TBM6363 70.82 11. 70.82(11)
13 Otrusinová Helena ABM7054 63.12 7. 63.12( 7) 60.75(12)
14 Tršová Daniela PBM7375 63.00 8. 63.00( 8) 51.90(14)
15 Matyášová Lenka LBM6460 55.22 13. 55.22(13)
16 Zajíčková Lenka TBM7152 53.79 9. 53.79( 9)
17 Beránková Šárka ZBM7356 50.41 10. 50.41(10)
18 Kliglová Radka TBM7261 44.17 15. 44.17(15)
D55
(započteno závodů:1)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
VBM 1
ADA 2
1 Janotová Dobra ZBM5662 104.62 1. 104.62( 1)
2 Kolaříková Věra SBK5251 100.95 2. 100.95( 2)
3 Salajková Věra LBM5558 100.00 1. 100.00( 1) 44.47( 6)
4 Slámová Hana TBM4951 94.43 3. 94.43( 3)
5 Procházková Helena TBM5351 85.36 4. 85.36( 4)
6 Liščinská Eva TBM4451 82.66 5. 82.66( 5)
7 Tomanová Jana LBM4955 38.48 7. 38.48( 7)
8 Svobodová Jindřiška UBM5751 32.76 2. 32.76( 2) 0.00(10)
9 Henková Svatava RBK5454 29.58 8. 29.58( 8)
10 Jalová Marie RBK5761 9.89 9. 9.89( 9)
H21C
(započteno závodů:1)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
VBM 1
ADA 2
1 Čech Radovan TBM7835 103.15 1. 96.34( 4) 103.15( 1)
2 Zháňal Jan ZBM8721 103.02 1. 103.02( 1)
3 Vedra David TBM7402 98.81 2. 98.81( 2) 84.92( 6)
4 Palát Petr ABM7415 98.54 2. 98.54( 2)
5 Ehl Jiří TBM7701 98.31 3. 92.89( 7) 98.31( 3)
6 Zelinka Jiří MBM8740 98.17 3. 98.17( 3)
7 Bravený Vít ZBM9102 96.12 5. 96.12( 5)
8 Drábek Jan ZBM8511 94.50 6. 94.50( 6)
9 Kozák Osvald TBM8201 92.91 4. 89.76( 9) 92.91( 4)
10 Fiala Jan BBM7205 92.78 8. 92.78( 8)
11 Přikryl Petr ZBM6708 87.95 5. 87.95( 5)
12 Henek Michal RBK8605 86.64 10. 86.64(10)
13 Finstrle Luděk ZBM7902 86.31 11. 86.31(11)
14 Bouška Tomáš ABM9205 82.65 12. 82.65(12)
15 Ptáček Pavel BBM9600 82.22 13. 82.22(13)
16 Liščinský Tomáš ZBM8411 79.31 12. 79.31(14) 50.42(12)
17 Jordanov Alexandr ZBM9503 77.69 9. 77.69(15) 61.98( 9)
18 Schmid Vladimír ADA8701 77.69 15. 77.69(15)
19 Obrátil Štěpán ABM9409 76.51 17. 76.51(17)
20 Kalina Tomáš TBM8505 74.57 18. 74.57(18)
21 Sychra Tomáš VBM8305 74.36 7. 74.36( 7)
22 Hrazdil Jiří ZBM8418 73.71 19. 73.71(19)
23 Otrusina Jan ABM9210 72.31 20. 72.31(20)
24 Ptáček Ondřej TBM7120 71.68 8. 71.68( 8)
25 Chvátal Lukáš ZBM8309 53.30 10. 53.30(10)
26 Kořan Pavel VBM7401 51.69 11. 51.69(11)
27 Gregor Michal ZBM9906 51.62 16. 51.62(21) 0.00(16)
28 Dvořák Miloš BBM7300 47.31 22. 47.31(22)
29 Říčný Vojta ZBM9903 25.82 13. 25.82(13)
30 Šedivý Jiří VBM8207 20.78 14. 20.78(14)
31 Oujeský Tomáš ADA7433 11.33 15. 11.33(15)
H21D
(započteno závodů:1)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
VBM 1
ADA 2
1 Jirka Michal ZBM8403 111.23 1. 111.23( 1)
2 Uhmann Petr TBM8307 101.00 2. 101.00( 2)
3 Theiner Lukáš ABM9610 100.00 1. 100.00( 1)
4 Kůr Jiří ZBM8304 87.77 3. 87.77( 3)
5 Dressler Jan SBK7911 84.21 4. 84.21( 4)
6 Minařík Luboš TBM5711 75.72 5. 75.72( 5)
7 Matyáš Petr LBM8516 66.70 6. 66.70( 6)
8 Dvořák Martin ZBM8425 64.93 7. 64.93( 7)
9 Chloupek Tomáš VBM8404 54.49 8. 54.49( 8)
10 Toman Ondřej LBM7517 49.39 9. 49.39( 9)
11 Bařina Jiří SBK8101 48.44 10. 48.44(10)
12 Otrusina David VBM8205 38.30 11. 38.30(11)
H35
(započteno závodů:1)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
VBM 1
ADA 2
1 Schwab David TBM7401 107.01 1. 107.01( 1)
2 Daněk Roman SBK7541 103.33 1. 103.33( 1)
3 Kheil Radim PBM7301 99.68 2. 91.92( 6) 99.68( 2)
4 Račanský Jan UBM7903 97.00 2. 96.92( 2) 97.00( 3)
5 Koča Jaroslav ZBM8206 96.07 3. 96.07( 3)
6 Hlaváč Jiří TBM6116 95.93 4. 95.93( 4)
7 Finstrle Aleš ZBM7603 94.26 4. 94.26( 4) 82.76( 9)
8 Procházka Jan RBK7901 93.16 5. 93.16( 5)
9 Baše Tomáš ZBM7402 92.24 5. 92.24( 5) 77.31(12)
10 Brosch Petr RBK7111 91.60 7. 91.60( 7) 76.46(14)
11 Strejček Petr TBM7228 89.24 6. 89.24( 6)
12 Coufal Svatoš ZBM6700 89.09 7. 79.06(10) 89.09( 7)
13 Trš Lubomír PBM7302 88.74 8. 88.74( 8)
14 Ježek Petr RBK7201 83.67 8. 83.67( 8)
15 Rada Pavel ABM7401 82.78 9. 82.78( 9)
16 Rotek Pavel ZBM7704 81.69 10. 81.69(10)
17 Mokrý Jan ABM6611 79.41 11. 79.41(11)
18 Odehnal Luděk ADA7400 78.64 11. 78.64(11)
19 Podhrázský Zbyšek ZBM8202 78.21 12. 78.21(12)
20 Doušek Robert TBM7911 76.85 13. 76.85(13)
21 Hanousek Kamil RBK7401 76.40 15. 76.40(15)
22 La Carbonara Claudio TBM7337 75.24 13. 75.24(13) 68.15(17)
23 Dušek Vladimír TBM7400 73.38 15. 70.67(15) 73.38(16)
24 Humlíček René UBM7101 72.37 14. 72.37(14)
25 Cicvárek Ivo ZBM7504 66.17 18. 66.17(18)
26 Pospíšil Jiří PBM7401 62.52 19. 62.52(19)
27 Fousek Martin RBK7801 61.21 20. 61.21(20)
28 Tasler David ABM7105 56.10 21. 56.10(21)
29 Horký Tomáš TBM6747 56.00 16. 56.00(16) 48.13(22)
30 Sluka Miroslav SBK7207 26.25 23. 26.25(23)
31 Beránek Miroslav ZBM7705 12.01 17. 12.01(17) 0.00(25)
H45
(započteno závodů:1)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
VBM 1
ADA 2
1 Urválek Jiří TBM6107 103.68 1. 103.68( 1)
2 Galík Pavel VBM6106 102.23 1. 102.23( 1)
3 Svoboda Petr ABM7124 100.53 2. 96.29( 3) 100.53( 2)
4 Zelený Pavel ZBM7302 100.03 2. 100.03( 2) 91.80( 4)
5 Rajnoha Miroslav UBM7104 97.23 3. 97.23( 3)
6 Adámek Libor ABM6707 91.26 4. 91.26( 4)
7 Kurečka Robert ABM7210 90.08 5. 90.08( 5) 74.25(11)
8 Trš Lubomír PBM7302 84.71 5. 84.71( 5)
9 Korpas Jaroslav LBM6113 84.46 6. 84.46( 6)
10 Polouček Pavel ABM7100 84.15 6. 77.46( 7) 84.15( 6)
11 Kyncl Tomáš ZBM7201 81.18 7. 81.18( 7)
12 Mokrý Pavel ABM6801 79.35 8. 79.35( 8)
13 Šňupárek Martin TBM7107 79.31 9. 79.31( 9)
14 Smutný Radek ABM6701 78.95 10. 78.95(10)
15 Strýček Jiří ADA6701 75.39 8. 75.39( 8)
16 Urbánek Petr ZBM7303 74.50 9. 74.50( 9)
17 Lička Lukáš VBM7301 65.71 12. 65.71(12)
18 Kligl Vladislav TBM6910 61.62 13. 61.62(13)
19 Jalový Vlastimil RBK6120 58.13 14. 58.13(14)
20 Fuchs Jan TBM7101 53.50 10. 53.50(10)
21 Mika Ladislav TBM6801 47.39 11. 47.39(11) 33.86(16)
22 Pekárek Aleš RBK6602 40.37 15. 40.37(15)
23 Hruška Tomáš ZBM6401 23.86 17. 23.86(17)
H55
(započteno závodů:1)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
VBM 1
ADA 2
1 Kolařík Zdeněk SBK5406 101.49 1. 101.49( 1)
2 Zabloudil Pavel TBM5003 100.40 1. 100.00( 1) 100.40( 2)
3 Buřt Vladimír SBK6301 98.12 3. 98.12( 3)
4 Robotka Libor PBM5303 94.24 2. 94.24( 2) 90.37( 5)
5 Uhmann Petr TBM5103 94.12 3. 94.12( 3) 89.76( 6)
6 Štěpánek Jiří LBM5401 91.89 4. 75.68( 4) 91.89( 4)
7 Šebesta Vlastislav TBM5807 85.10 7. 85.10( 7)
8 Peťovský Jan SBK6201 55.56 8. 55.56( 8)
9 Jalový Jaroslav RBK5719 49.15 9. 49.15( 9)
10 Henek Milan RBK5307 42.16 10. 42.16(10)
11 Sláma Dušan TBM4730 36.56 11. 36.56(11)
12 Potěšil Václav VBM5613 15.99 12. 15.99(12)
H65
(započteno závodů:1)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
VBM 1
ADA 2
1 Sponar Jan TBM5004 100.00 1. 100.00( 1)
1 Šnyrch František ABM4902 100.00 1. 100.00( 1)
3 Dokoupil Vladimír VBM4806 91.02 2. 91.02( 2)
4 Dufek Jan TBM4231 81.80 2. 56.32( 2) 81.80( 3)
5 Procházka Jan TBM4907 52.90 3. 8.92( 3) 52.90( 4)