Výsledky závodu: Jihomoravská liga dospělých a veteránů 2018 - stav po 7 závodech

Datum:
08.04.2018
Pořadatel:
JMO - Jihomoravská oblast
Zařazené závody:
Datum
Název
Pořadatel
Výsledky
Spočteno
2018-04-0808.04.2018 Mistrovství oblasti ve sprintu VBM Ano Ano
2018-04-1414.04.2018 Oblastní žebříček ADA Ano Ano
2018-04-2828.04.2018 Oblastní žebříček RBK Ano Ano
2018-05-1212.05.2018 Mistrovství oblasti na krátké trati ZBM Ano Ano
2018-05-2626.05.2018 Oblastní žebříček ZBM Ano Ano
2018-06-0202.06.2018 Mistrovství oblasti na klasické trati BBM Ano Ano
2018-06-1616.06.2018 Oblastní žebříček UBM Ano Ano
2018-09-2222.09.2018 Oblastní žebříček TBM Ne Ne
2018-10-0606.10.2018 Oblastní žebříček LBM Ne Ne
2018-10-1313.10.2018 Oblastní žebříček MBM, PBM Ne Ne
2018-10-2020.10.2018 Oblastní žebříček ZBM Ne Ne
2018-10-2727.10.2018 Oblastní žebříček KON Ne Ne
Kategorie:
D21C     D21D     D35     D45     D55     H21C     H21D     H35     H45     H55     H65    
D21C
(započteno závodů:4)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
VBM 1
ADA 2
RBK 3
ZBM 4
ZBM 5
BBM 6
UBM 7
1 Ptáčková Veronika TBM7374 424.36 1. 107.00( 1)104.74( 1)103.21( 2) 109.41( 1)100.00( 1)
2 Fučíková Hana VBM7751 399.25 1. 103.52( 2) 93.91( 4) 106.51( 1) 95.31( 2)
3 Matulová Lucie ADA8880 354.21 3. 88.28( 7) 77.93( 6) 92.72( 3) 95.28( 3)
4 Štěpánková Petra LBM8651 330.88 4. 69.11( 6) 82.40( 5) 77.57(11) 53.87( 8) 79.53( 5) 91.38( 4) 49.86( 4)
5 Matušková Jana RBK9999 326.25 3. 91.43( 3) 89.47( 3) 79.97(10) 53.58( 9) 65.38( 3)
6 Chmelíková Zuzana VBM9353 284.05 2. 54.81( 7) 72.66(12) 74.68( 8) 81.90( 2)
7 Chloupková Barbora VBM8455 263.30 4. 88.93( 4) 89.40( 6) 84.97( 4)
8 Drábková Zuzana TBM8452 231.37 6. 7.13( 7) 81.84( 6) 85.72( 8) 56.68( 7)
9 Mádlová Věra ZBM8951 202.15 1. 97.73( 2) 104.42( 1)
10 Jemelíková Lada VBM6555 194.56 2. 93.79( 5) 100.77( 2)
11 Vernerová Radka VBM8558 188.22 2. 100.67( 2) 87.55( 4)
12 Pekárková Monika RBK9252 169.52 5. 84.80( 5) 84.72( 6)
13 Koporová Petra ZBM9353 110.85 1. 110.85( 1)
14 Korpasová Ivana LBM7362 109.86 9. 59.43(14) 50.43( 9)
15 Beržinská Soňa SBK8554 94.59 3. 94.59( 3)
16 Špringlová Kamila TBM0050 92.37 3. 92.37( 3)
17 Křístková Veronika ZBM8379 89.64 5. 89.64( 5)
18 Odehnalová Klára ZBM9956 89.36 4. 89.36( 4)
19 Kozumplíková Alice RBK8151 85.54 5. 85.54( 5)
20 Čechová Jitka VBM8353 83.56 9. 83.56( 9)
21 Hendrychová Zuzana ZBM8954 79.96 7. 79.96( 7)
22 Autratová Pavlína TBM9151 78.75 6. 78.75( 6)
23 Čížková Markéta ADA9652 63.27 13. 63.27(13)
24 Podešvová Vlasta ADA9251 56.05 7. 56.05( 7)
D21D
(započteno závodů:4)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
VBM 1
ADA 2
RBK 3
ZBM 4
ZBM 5
BBM 6
UBM 7
1 Tomanová Veronika LBM7751 334.36 1. 42.64( 5)100.00( 1) 91.72( 2)100.00( 1) 38.63( 4)
2 Eliášková Hana LBM8051 266.78 1. 100.00( 1) 17.27( 6) 54.52( 4) 94.99( 2)
3 Kučerová Renata ZBM7654 266.40 3. 0.00( D) 50.89( 4) 68.89( 3) 94.94( 3) 51.68( 3)
4 Richterová Nataša ADA7451 200.00 1. 100.00( 1) 100.00( 1)
5 Taslerová Renata UBM7651 197.22 1. 0.00( 7) 97.22( 2)100.00( 1)
6 Sychrová Daniela VBM8458 121.83 3. 46.71( 5) 75.12( 3)
7 Matulová Lucie ADA8880 117.96 1. 117.96( 1)
8 Moučková Andrea RBK9257 103.74 2. 103.74( 2)
9 Hrušková Kristýna ZBM9156 99.20 2. 99.20( 2)
10 Kuchařová Ada TBM5855 96.26 2. 96.26( 2)
11 Kročová Klára ZBM9458 78.30 3. 78.30( 3)
12 Rajnohová Pavla UBM7654 30.97 4. 30.97( 4)
D35
(započteno závodů:4)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
VBM 1
ADA 2
RBK 3
ZBM 4
ZBM 5
BBM 6
UBM 7
1 Štěpánková Kateřina TBM7654 442.04 1. 99.71( 2) 96.97( 3) 113.90( 1)110.04( 1)107.14( 1)110.96( 1)
2 Hiršová Marcela VBM7079 389.94 2. 98.30( 4) 71.37( 9) 95.88( 2) 78.66( 5) 96.62( 2) 99.14( 2)
3 La Carbonara Hana TBM7652 386.53 1. 96.75( 3)101.64( 1)100.56( 2) 87.58( 5)
4 Daňková Veronika SBK8151 359.65 1. 91.24( 6)102.46( 1) 78.35( 6) 87.60( 3)
5 Ševčíková Pavla TBM7355 350.83 3. 83.89( 8) 96.76( 4) 73.94( 6) 96.24( 3)
6 Ryglová Kateřina TBM7372 341.67 3. 94.36( 5) 80.03( 7) 90.22( 3) 77.06( 7)
7 Mokrá Regina ABM6854 297.46 5. 67.05(13) 70.95(10) 79.78( 5) 62.45(11) 79.68( 5)
8 Firešová Andrea ZBM7353 294.38 8. 80.23( 9) 79.78( 8) 64.52( 8) 69.85( 8)
9 Mulíčková Eva ABM7469 290.90 2. 98.65( 3) 102.36( 2) 89.89( 3)
10 Doušková Klára TBM7761 265.85 4. 76.13( 6) 48.17(18) 47.35(12) 84.86( 4) 56.69(14)
11 Finstrlová Alena ZBM7550 265.21 6. 75.00( 7) 54.36(16) 52.66(16) 32.40(17) 57.08(13) 78.77( 6)
12 Radová Martina ABM7451 254.05 4. 84.25( 5) 85.12( 7) 84.68( 4)
13 Strýčková Monika ADA7454 244.06 4. 91.00( 4) 58.45(13) 41.46(14) 53.15(15)
14 Kočová Lenka ZBM8160 229.77 2. 99.75( 2) 77.45(10) 52.57(10)
15 Cicvárková Lucie ZBM7651 211.48 4. 51.58(17) 70.74(11) 89.16( 4)
16 Korpasová Ivana LBM7362 207.24 8. 66.88( 9) 62.26(12) 78.10( 8)
17 Obrátilová Naďa ABM6654 195.67 8. 74.25( 8) 57.01(15) 47.33(17) 17.08(13)
18 Jágrová Vlasta SBK7789 189.74 7. 60.19(14) 50.46(17) 20.89(18) 58.20( 7)
19 Grycová Petra TBM7467 188.77 1. 103.50( 1) 85.27( 6)
20 Malá Alice TBM7991 162.77 6. 76.96(11) 85.81( 6)
21 Urbánková Lenka ZBM7551 162.59 10. 60.75(10) 0.01(20) 23.98(23) 38.38(15) 28.47(18) 34.99(11)
22 Chmelíková Gabriela ZBM7653 155.94 10. 31.37(19) 44.89(18) 51.00(10) 28.68(12)
23 Čechová Marcela TBM7659 150.52 4. 66.80(10) 83.72( 4)
24 Kroutilová Eva ZBM7861 146.91 8. 53.75(12) 42.53(13) 50.63( 8)
25 Šichová Radka ZBM8051 144.89 7. 66.18(12) 78.71( 7)
26 Broschová Lucie RBK7451 138.43 7. 0.00( D) 73.06(12) 65.37( 7)
27 Jemelíková Lada VBM6555 126.44 9. 58.26(15) 68.18( 9)
28 Čelechovská Zora UBM7451 117.54 13. 50.75(13) 29.98(20) 10.10(19) 26.71(19)
29 Hrušková Lenka ZBM6251 108.98 14. 57.60(14) 51.38(16)
30 Coufalová Martina ZBM7755 100.78 9. 26.47(21) 74.31( 9)
31 Procházková Lucie ADA7651 86.07 5. 86.07( 5)
32 Tachovská Kamila ZBM7655 72.43 14. 46.13(14) 26.30(22) 0.00(20)
33 Kuchařová Ada TBM5855 60.95 9. 60.95( 9)
34 Richterová Nataša ADA7451 58.75 11. 58.75(11)
35 Tesařová Jitka RBK6451 49.22 11. 49.22(11)
36 Vršková Dagmar ZBM7850 39.90 19. 39.90(19)
37 Němečková Eva UBM7752 36.28 16. 36.28(16)
38 Klíčová Kateřina TBM7658 5.90 24. 0.00( D) 5.90(24)
D45
(započteno závodů:4)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
VBM 1
ADA 2
RBK 3
ZBM 4
ZBM 5
BBM 6
UBM 7
1 Kubáňová Jana TBM7275 449.20 1. 109.52( 1) 115.41( 1)106.09( 1) 112.57( 1)109.64( 1)105.29( 1) 111.58( 1)
2 Schwabová Kateřina TBM7371 395.40 2. 86.79( 4) 100.09( 2) 91.64( 3) 79.33( 6) 98.92( 2)104.75( 2)
3 Fuchsová Marcela TBM7260 343.14 3. 94.60( 3) 84.50( 3) 69.98(10) 53.67(11) 89.97( 3) 74.07( 6)
4 Doušková Vlasta TBM7060 342.14 2. 95.88( 2) 72.93( 9) 84.26( 4) 61.25( 9) 89.07( 4) 72.74( 8)
5 Potěšilová Vladimíra VBM5655 323.54 4. 82.20( 5) 77.00( 6) 50.56(12) 83.97( 5) 80.37( 4)
6 Hlaváčová Šárka TBM7258 310.60 3. 70.11( 6) 74.24( 8) 72.36( 7) 72.56( 7) 91.44( 3) 60.21( 9)
7 Bravená Alexandra VBM6155 306.77 4. 82.86( 4) 71.17( 8) 68.33( 8) 84.41( 4)
8 Dokoupilová Zuzana VBM5754 302.04 5. 72.83(10) 70.10( 9) 79.89( 5) 79.22( 5) 39.57(12)
9 Lukášová Lenka TBM6653 288.43 5. 76.25( 6) 78.93( 5) 56.96(10) 31.58( 7) 76.29( 5)
10 Ehlová Pavla TBM7377 257.92 2. 90.64( 3) 71.79( 7) 95.49( 2)
11 Miková Iva TBM7071 226.52 7. 74.80( 7) 23.22(14) 54.99( 8) 73.51( 7)
12 Tršová Daniela PBM7375 204.92 8. 63.00( 8) 51.90(14) 39.19(13) 50.83(11)
13 Grycová Jana TBM6969 199.06 2. 102.27( 2) 96.79( 2)
14 Chroustová Petra VBM6655 182.82 3. 89.89( 4) 92.93( 3)
15 Otrusinová Helena ABM7054 173.02 7. 63.12( 7) 60.75(12) 49.15( 9)
16 Zajíčková Lenka TBM7152 165.05 8. 53.79( 9) 43.89(12) 27.92( 8) 39.45(10)
17 Jašková Monika TBM6363 140.31 11. 70.82(11) 69.49(11) 0.00(14)
18 Kliglová Radka TBM7261 113.54 10. 44.17(15) 16.68(13) 52.69(10)
19 Kunzová Ivana BBM7155 108.75 6. 81.56( 6) 27.19( P)
20 Odehnalová Kamila ABM7052 78.10 6. 78.10( 6)
21 Matyášová Lenka LBM6460 75.39 11. 55.22(13) 20.17(11)
22 Janská Iva LBM5795 72.09 5. 72.09( 5)
23 Beránková Šárka ZBM7356 50.41 10. 50.41(10)
24 Tomanová Elena ABM6666 13.46 9. 0.00(16) 0.00(15) 2.65( 9) 0.00(12) 10.81(13)
D55
(započteno závodů:4)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
VBM 1
ADA 2
RBK 3
ZBM 4
ZBM 5
BBM 6
UBM 7
1 Janotová Dobra ZBM5662 430.02 1. 104.62( 1)115.94( 1) 100.00( 1)109.46( 1)
2 Kolaříková Věra SBK5251 302.84 1. 100.95( 2) 100.00( 1) 101.89( 2)
3 Salajková Věra LBM5558 275.24 1. 100.00( 1) 44.47( 6) 50.35( 5) 60.31( 2) 64.58( 4)
4 Procházková Helena TBM5351 266.96 2. 85.36( 4) 92.95( 2) 88.65( 3)
5 Kabáthová Jitka ZBM5582 170.72 2. 91.11( 3) 79.61( 2)
6 Eremiášová Jana TBM5451 168.75 3. 86.92( 4) 9.43( 5) 40.25( 3) 32.15( 6)
7 Jalová Marie RBK5761 158.50 1. 9.89( 9) 48.61( 3)100.00( 1) 0.00( 7)
8 Liščinská Eva TBM4451 130.94 4. 82.66( 5) 7.05( 6) 41.23( 4)
9 Slámová Hana TBM4951 94.43 3. 94.43( 3)
10 Tomanová Jana LBM4955 89.68 5. 38.48( 7) 51.20( 5)
11 Svobodová Jindřiška UBM5751 32.76 2. 32.76( 2) 0.00(10)
12 Henková Svatava RBK5454 29.58 8. 29.58( 8)
H21C
(započteno závodů:4)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
VBM 1
ADA 2
RBK 3
ZBM 4
ZBM 5
BBM 6
UBM 7
1 Čech Radovan TBM7835 413.34 1. 96.34( 4) 103.15( 1)103.04( 1) 97.59( 3) 101.54( 2)105.61( 1)
2 Palát Petr ABM7415 391.39 1. 98.54( 2) 87.91( 5)103.05( 1)101.89( 1)
3 Vedra David TBM7402 357.11 2. 98.81( 2) 84.92( 6) 83.22( 9) 90.16( 4)
4 Sychra Tomáš VBM8305 334.63 3. 74.36( 7) 78.82(13) 86.25( 4) 95.20( 3)
5 Finstrle Luděk ZBM7902 318.91 5. 86.31(11) 81.67(10) 70.57( 9) 80.36( 5)
6 Jordanov Alexandr ZBM9503 297.72 7. 77.69(15) 61.98( 9) 77.60(15) 80.45( 7)
7 Ptáček Ondřej TBM7120 293.59 4. 71.68( 8) 67.86(16) 54.91(13) 68.40(12) 85.65( 4)
8 Matula Petr ADA8202 289.93 2. 96.19( 5) 98.79( 2) 94.95( 4)
9 Kozák Osvald TBM8201 286.71 1. 89.76( 9) 92.91( 4) 104.04( 1)
10 Ehl Jiří TBM7701 284.41 3. 92.89( 7) 98.31( 3) 93.21( 6)
11 Zelinka Jiří MBM8740 283.81 3. 98.17( 3) 98.16( 3) 87.48( 6)
12 Kořan Pavel VBM7401 263.03 6. 51.69(11) 67.69(17) 58.65(11) 58.56(13) 78.13( 6)
13 Chvátal Lukáš ZBM8309 235.82 5. 53.30(10) 49.81(22) 76.68( 5) 56.03( 7)
14 Fiala Jan BBM7205 224.89 6. 92.78( 8) 75.89( 6) 56.22( P)
15 Drábek Jan ZBM8511 191.06 3. 94.50( 6) 96.56( 3)
16 Bravený Vít ZBM9102 190.51 5. 96.12( 5) 94.39( 5)
17 Liščinský Tomáš ZBM8411 188.37 12. 79.31(14) 50.42(12) 6.03(28) 0.00(19) 52.61(14)
18 Přikryl Petr ZBM6708 184.23 4. 87.95( 5) 96.28( 4)
19 Kalina Tomáš TBM8505 179.76 7. 74.57(18) 52.08(20) 53.11( 7)
20 Hlaváč Jiří TBM6116 170.33 2. 71.14( 8) 99.19( 2)
21 Fučík Karel VBM7246 164.51 8. 86.29( 8) 78.22( 9)
22 Zřídkaveselý Libor ZBM7207 154.87 10. 78.44(14) 76.43(10)
23 Novotný Ondřej ABM9211 154.59 7. 75.43( 7) 79.16( 8)
24 Mazal Zdeněk VBM8103 136.29 10. 61.76(10) 74.53(11)
25 Bouška Tomáš ABM9205 125.07 12. 82.65(12) 42.42(14)
26 Obrátil Štěpán ABM9409 118.98 9. 76.51(17) 42.47( 9)
27 Otrusina Jan ABM9210 117.24 15. 72.31(20) 16.97(17) 27.96(15)
28 Ptáček Pavel BBM9600 109.63 13. 82.22(13) 27.41( P)
29 Zháňal Jan ZBM8721 103.02 1. 103.02( 1)
30 Hruška Jakub ZBM9515 99.30 2. 99.30( 2)
31 Zelený Pavel ZBM7302 99.12 12. 43.18(23) 55.94(12)
32 Bukovac Palo ZBM8101 98.37 2. 98.37( 2)
33 Mokrý Stanislav ZBM9202 97.66 3. 97.66( 3)
34 Bravený Adam VBM8801 87.63 7. 87.63( 7)
35 Henek Michal RBK8605 86.64 10. 86.64(10)
36 Šedivý Jiří VBM8207 85.15 10. 20.78(14) 42.05(24) 0.00(20) 22.32(10)
37 Jirka Michal ZBM8403 80.33 11. 80.33(11)
38 Jalový Milan RBK8347 80.20 12. 80.20(12)
39 Verner Tomáš VBM8204 78.71 16. 56.70(18) 22.01(16)
40 Schmid Vladimír ADA8701 77.69 15. 77.69(15)
41 Hrazdil Jiří ZBM8418 73.71 19. 73.71(19)
42 Liščinský Zdeněk TBM8215 71.25 6. 71.25( 6)
43 Dvořák Miloš BBM7300 63.08 21. 47.31(22) 0.00(30) 0.00(21) 15.77( P)
44 Suchomel Vít MBM8448 54.74 8. 54.74( 8)
45 Kulich Martin ZBM9009 52.67 19. 52.67(19)
46 Gregor Michal ZBM9906 51.62 16. 51.62(21) 0.00(16)
47 Veselý Martin ZBM7502 50.10 21. 50.10(21)
48 Autrata Daniel TBM9012 45.42 8. 45.42( 8)
49 Odehnal Roman ABM6909 36.23 9. 36.23( 9)
50 Urban Jan SBK7537 36.09 25. 36.09(25)
51 Říčný Vojta ZBM9903 25.82 13. 25.82(13)
52 Čech Viktor VBM8001 24.68 15. 0.00(29) 24.68(15)
53 Chloupek Tomáš VBM8404 17.67 11. 10.48(27) 7.19(11)
54 Dvořák Martin ZBM8425 15.85 26. 15.85(26)
55 Oujeský Tomáš ADA7433 11.33 15. 11.33(15)
H21D
(započteno závodů:4)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
VBM 1
ADA 2
RBK 3
ZBM 4
ZBM 5
BBM 6
UBM 7
1 Minařík Luboš TBM5711 421.77 1. 75.72( 5) 98.24( 2)117.94( 1)100.00( 1)105.59( 1) 89.79( 4)
2 Toman Ondřej LBM7517 331.53 2. 49.39( 9) 93.72( 2) 96.46( 3) 91.96( 3)
3 Otrusina David VBM8205 253.20 3. 38.30(11) 73.98( 5) 86.53( 3) 54.39( 6)
4 Kavan Tomáš TBM8603 247.78 2. 86.04( 4) 95.53( 2) 66.21( 4)
5 Hrazdil Jiří ZBM8418 209.65 1. 110.84( 1) 98.81( 2)
6 Dressler Jan SBK7911 193.44 1. 84.21( 4) 109.23( 1)
7 Theiner Lukáš ABM9610 165.78 1. 100.00( 1) 65.78( 5)
8 Pekárek Aleš RBK6602 147.52 4. 58.03( 5) 89.49( 4)
9 Jirka Michal ZBM8403 111.23 1. 111.23( 1)
10 Uhmann Petr TBM8307 101.00 2. 101.00( 2)
11 Obrátil Štěpán ABM9409 97.95 2. 97.95( 2)
12 Sponar Jan TBM5004 90.93 3. 90.93( 3)
13 Kůr Jiří ZBM8304 87.77 3. 87.77( 3)
14 Watson Kevin RBK8101 87.20 3. 87.20( 3)
15 Pauschek Karel ZBM8509 86.46 4. 86.46( 4)
16 Matyáš Petr LBM8516 66.70 6. 66.70( 6)
17 Dvořák Martin ZBM8425 64.93 7. 64.93( 7)
18 Chloupek Tomáš VBM8404 54.49 8. 54.49( 8)
19 Kycl Miroslav LBM7100 52.88 5. 52.88( 5)
20 Bařina Jiří SBK8101 48.44 10. 48.44(10)
21 Stejskal Ondřej LBM8801 1.10 5. 1.10( 6) 0.00( 6) 0.00( 5) 0.00( 6)
H35
(započteno závodů:4)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
VBM 1
ADA 2
RBK 3
ZBM 4
ZBM 5
BBM 6
UBM 7
1 Daněk Roman SBK7541 398.91 1. 103.33( 1)101.91( 1) 87.21( 6)106.46( 1)
2 Kheil Radim PBM7301 382.19 2. 91.92( 6) 99.68( 2) 96.16( 3) 94.43( 3)
3 Račanský Jan UBM7903 379.46 2. 96.92( 2) 97.00( 3) 37.15(19) 95.93( 4) 89.61( 5)
4 Koča Jaroslav ZBM8206 378.60 1. 96.07( 3) 87.84( 4) 76.52(10) 89.33( 8)105.36( 1)
5 Doušek Robert TBM7911 376.00 2. 76.85(13) 99.48( 2) 99.11( 2)100.56( 2)
6 Procházka Jan RBK7901 375.45 3. 93.16( 5) 89.48( 5) 87.16( 6) 96.03( 3) 96.78( 3)
7 Brosch Petr RBK7111 352.96 2. 91.60( 7) 76.46(14) 66.98(12) 52.60(16) 68.75(11) 87.04(10) 97.86( 2)
8 Baše Tomáš ZBM7402 347.08 5. 92.24( 5) 77.31(12) 93.03( 5) 84.50( 8)
9 Rotek Pavel ZBM7704 346.10 5. 81.69(10) 84.34( 5) 92.72( 6) 87.35( 6)
10 Ježek Petr RBK7201 340.43 4. 83.67( 8) 83.56( 7) 79.71( 8) 93.49( 4)
11 Finstrle Aleš ZBM7603 337.99 4. 94.26( 4) 82.76( 9) 81.85( 6) 79.12( 9)
12 Mokrý Jan ABM6611 333.67 7. 79.41(11) 55.52(13) 76.52(10) 90.61( 7) 87.13( 7)
13 Coufal Svatoš ZBM6700 325.58 7. 79.06(10) 89.09( 7) 68.03(11) 64.05(14) 88.90( 9) 68.53(13)
14 Dušek Vladimír TBM7400 307.47 7. 70.67(15) 73.38(16) 80.93( 7) 65.23(13) 81.74(13) 71.42(12)
15 Schwab David TBM7401 288.60 1. 107.01( 1) 97.28( 3) 84.31( 7)
16 Hanousek Kamil RBK7401 271.62 9. 76.40(15) 42.29(18) 78.20( 9) 74.73(11)
17 Fousek Martin RBK7801 264.47 9. 61.21(20) 53.33(15) 41.45(17) 39.90(16) 67.88(17) 82.05( 9)
18 Tasler David ABM7105 257.77 10. 56.10(21) 57.40(15) 67.31(18) 76.96(10)
19 Odehnal Luděk ADA7400 234.15 9. 78.64(11) 72.29( 9) 83.22(11)
20 Hájek Ondřej TBM7511 229.67 1. 0.00(24) 33.57(22) 92.69( 4)103.41( 1)
21 La Carbonara Claudio TBM7337 221.30 13. 75.24(13) 68.15(17) 35.67(20) 42.24(21)
22 Cicvárek Ivo ZBM7504 215.22 10. 66.17(18) 68.08(10) 80.97(14)
23 Rajnoha Miroslav UBM7104 211.95 12. 0.00( D) 55.52(13) 28.61(18) 57.69(12) 70.13(16)
24 Mulíček Ondřej ABM7405 209.00 5. 66.88(12) 51.00(14) 91.12( 5)
25 Horký Tomáš TBM6747 174.59 16. 56.00(16) 48.13(22) 16.67(19) 32.55(18) 37.74(22) 32.72(16)
26 Humlíček René UBM7101 164.56 14. 72.37(14) 50.59(16) 41.60(15)
27 Strejček Petr TBM7228 164.41 6. 89.24( 6) 75.17(10)
28 Sedlář Petr TBM7319 161.58 8. 79.41( 8) 82.17(12)
29 Kubáň Pavel TBM7506 104.35 1. 104.35( 1)
30 Beránek Miroslav ZBM7705 103.66 14. 12.01(17) 0.00(25) 33.61(21) 13.41(24) 44.63(14)
31 Mudrák Pavel TBM6900 100.81 2. 100.81( 2)
32 Stehlík Miroslav ZBM8208 96.25 15. 56.93(20) 39.32(15)
33 Hlaváč Jiří TBM6116 95.93 4. 95.93( 4)
34 Pospíšil Jiří PBM7401 95.82 17. 62.52(19) 33.30(17)
35 Verner Tomáš VBM8204 93.60 4. 93.60( 4)
36 Trš Lubomír PBM7302 88.74 8. 88.74( 8)
37 Rada Pavel ABM7401 82.78 9. 82.78( 9)
38 Podhrázský Zbyšek ZBM8202 78.21 12. 78.21(12)
39 Sluka Miroslav SBK7207 77.50 23. 26.25(23) 29.23(23) 22.02(23)
40 Čížek Petr ADA7101 76.04 8. 76.04( 8)
41 Procházka Jiří ADA7512 74.33 15. 74.33(15)
42 Kyncl Tomáš ZBM7201 64.54 19. 64.54(19)
43 Mareček Jiří ADA5901 51.72 13. 51.72(13)
44 Mokrý Pavel ABM6801 42.37 17. 42.37(17)
H45
(započteno závodů:4)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
VBM 1
ADA 2
RBK 3
ZBM 4
ZBM 5
BBM 6
UBM 7
1 Urválek Jiří TBM6107 425.82 1. 103.68( 1) 103.26( 1) 106.30( 1)104.22( 1) 97.67( 2) 111.62( 1)
2 Svoboda Petr ABM7124 390.42 2. 96.29( 3)100.53( 2)100.45( 2) 81.08( 5) 92.80( 4) 90.68( 4) 93.15( 3)
3 Zelený Pavel ZBM7302 368.06 2. 100.03( 2) 91.80( 4) 89.76( 5) 86.47( 5)
4 Korpas Jaroslav LBM6113 330.39 4. 84.46( 6) 82.18( 9) 41.11(10) 74.25( 8) 89.50( 4)
5 Jordanov Nikolaj VBM6501 325.27 2. 86.73( 7) 76.15( 6) 67.16( 9) 95.23( 2)
6 Kurečka Robert ABM7210 319.86 5. 90.08( 5) 74.25(11) 70.78( 7) 42.14(10) 84.75( 7)
7 Smutný Radek ABM6701 307.79 6. 78.95(10) 70.93(13) 72.34( 7) 85.57( 6)
8 Polouček Pavel ABM7100 282.84 6. 77.46( 7) 84.15( 6) 42.91( 9) 71.28( 8) 32.80(11) 49.95(10)
9 Gryc Jan TBM6709 275.06 2. 91.44( 4) 98.12( 2) 85.50( 6)
10 Adámek Libor ABM6707 255.58 4. 91.26( 4) 89.11( 6) 75.21( 7)
11 Jalový Vlastimil RBK6120 247.29 8. 58.13(14) 57.57( 8) 59.36( 9) 72.23( 9)
12 Trš Lubomír PBM7302 241.00 5. 84.71( 5) 0.00(14) 78.41( 6) 77.88( 8)
13 Lička Lukáš VBM7301 228.75 4. 65.71(12) 69.59(14) 93.45( 4)
14 Mudrák Pavel TBM6900 205.08 1. 95.58( 3) 109.50( 1)
15 Král Jan TBM6901 195.24 2. 96.29( 3) 98.95( 2)
16 Galík Pavel VBM6106 193.46 1. 102.23( 1) 91.23( 5)
17 Šňupárek Martin TBM7107 163.47 5. 79.31( 9) 84.16( 5)
18 Kligl Vladislav TBM6910 132.98 12. 61.62(13) 71.36(12)
19 Kunz Martin BBM7101 129.11 3. 96.83( 3) 32.28( P)
20 Mika Ladislav TBM6801 127.54 11. 47.39(11) 33.86(16) 18.12(11) 28.17(12)
21 Ptáček Pavel BBM6508 112.40 8. 84.30( 8) 28.10( P)
22 Patočka Petr BBM6300 99.53 11. 74.65(11) 24.88( P)
23 Fuchs Jan TBM7101 97.68 10. 53.50(10) 34.87(15) 9.31(12)
24 Rajnoha Miroslav UBM7104 97.23 3. 97.23( 3)
25 Kheil Radim PBM7301 92.83 3. 92.83( 3)
26 Kyncl Tomáš ZBM7201 81.18 7. 81.18( 7)
27 Urbánek Petr ZBM7303 80.73 9. 74.50( 9) 6.23(13)
28 Odehnal Roman ABM6909 79.93 10. 79.93(10)
29 Mokrý Pavel ABM6801 79.35 8. 79.35( 8)
30 Strýček Jiří ADA6701 75.39 8. 75.39( 8)
31 Jašek Milan TBM6201 54.27 10. 54.27(10)
32 Pulec Pavel VBM6201 49.09 11. 49.09(11)
33 Palát Marek ABM7047 44.93 12. 44.93(12)
34 Pekárek Aleš RBK6602 40.37 15. 40.37(15)
35 Hruška Tomáš ZBM6401 23.86 17. 23.86(17)
36 Kasza Ladislav ZBM7100 14.64 13. 14.64(13)
H55
(započteno závodů:4)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
VBM 1
ADA 2
RBK 3
ZBM 4
ZBM 5
BBM 6
UBM 7
1 Robotka Libor PBM5303 397.71 1. 94.24( 2) 90.37( 5) 119.28( 1) 93.82( 3)
2 Štěpánek Jiří LBM5401 374.91 1. 75.68( 4) 91.89( 4) 68.30( 6) 72.33( 6) 98.09( 2)109.25( 1) 75.00( 6)
3 Uhmann Petr TBM5103 356.45 3. 94.12( 3) 89.76( 6) 82.57( 5) 90.00( 4)
4 Kolařík Zdeněk SBK5406 312.50 1. 101.49( 1) 99.04( 2) 111.97( 1)
5 Zabloudil Pavel TBM5003 298.41 1. 100.00( 1)100.40( 2) 98.01( 2)
6 Hirš Libor VBM6000 280.53 2. 50.17( 7) 45.69( 9) 62.21( 6) 71.12( 5) 97.03( 2)
7 Buřt Vladimír SBK6301 271.57 1. 98.12( 3)104.93( 1) 68.52( 7)
8 Bauer Emil VBM4410 258.21 2. 82.70( 4) 78.58( 4) 96.93( 2)
9 Jalový Jaroslav RBK5719 242.57 3. 49.15( 9) 36.71(11) 82.63( 3) 74.08( 7)
10 Truhlář Karel ADA5111 218.32 3. 65.64( 8) 61.68( 6) 91.00( 3)
11 Henek Milan RBK5307 192.27 4. 42.16(10) 67.62( 5) 82.49( 4)
12 Peťovský Jan SBK6201 161.90 5. 55.56( 8) 29.78(10) 76.56( 5)
13 Dokoupil Vladimír VBM4806 125.81 4. 13.02(11) 36.76(10) 76.03( 4)
14 Chmelík Aleš VBM4732 106.20 1. 106.20( 1)
15 Cigoš Petr TBM5602 97.06 3. 97.06( 3)
16 Hanzl Vlastimil VBM5329 94.76 3. 94.76( 3)
17 Šebesta Vlastislav TBM5807 85.10 7. 85.10( 7)
18 Potěšil Václav VBM5613 83.25 7. 15.99(12) 32.64( 9) 0.00(13) 34.62( 7)
19 Jašek Milan TBM6201 81.64 5. 81.64( 5)
20 Věžník Antonín ADA5505 76.88 8. 40.94( 8) 35.94(12)
21 Sláma Dušan TBM4730 36.56 11. 36.56(11)
H65
(započteno závodů:4)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
VBM 1
ADA 2
RBK 3
ZBM 4
ZBM 5
BBM 6
UBM 7
1 Šnyrch František ABM4902 397.20 1. 100.00( 1)100.00( 1) 100.00( 1) 97.20( 2)
2 Ptáček Ladislav BBM5300 361.81 1. 92.25( 2) 79.11( 3)100.00( 1) 90.45( P)
3 Dufek Jan TBM4231 352.13 2. 56.32( 2) 81.80( 3) 88.41( 3) 67.27( 4) 93.80( 2) 79.11( 2) 88.12( 3)
4 Procházka Jan TBM4907 287.47 3. 8.92( 3) 52.90( 4) 85.56( 4) 65.29( 3) 83.72( 4)
5 Sponar Jan TBM5004 200.00 1. 100.00( 1) 100.00( 1)
6 Dokoupil Vladimír VBM4806 191.02 1. 91.02( 2) 100.00( 1)
7 Chmelík Milan ABM4501 167.07 2. 79.35( 5) 87.72( 2)
8 Pešek Ota ABM4917 0.56 3. 0.56( 3)