Výsledky závodu: Oblastní žebříček

Datum:
25.05.2019
Místo konání:
Kohoutovice, ZŠ Pavlovská
Pořadatel:
LBM - TJ Lokomotiva Ingstav Brno
Mapa:
Koniklecová
Ředitel závodu:
Tomanová Jana - R3
Hlavní rozhodčí:
Toman Ondřej
Stavitel tratí:
Janská Iva
Kategorie:
D10     D10N     D12     D14     D16     D18     D21C     D21D     D35     D45     D55     H10     H10N     H12     H14     H16     H18     H21C     H21D     H35     H45     H55     HDR     P     T5    
D10
2.20 km, 80 m, 8 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Ptáčková Julie TBM0980 C KOS TJ Tesla Brno 23:49
2. Beránková Kamila ZBM1152 C SK Žabovřesky Brno 25:21 + 1:32
3. Marková Eva ZBM0954 C SK Žabovřesky Brno 26:47 + 2:58
4. Šujanová Rozálie RBK0952 C SK Radioklub Blansko 29:39 + 5:50
5. Coufalová Rea ZBM0953 C SK Žabovřesky Brno 39:05 + 15:16
6. Beránková Julie ZBM0956 C SK Žabovřesky Brno 43:20 + 19:31
7. Kadlecová Jolana BBM1052 C BETA URSUS Orienteering 45:12 + 21:23
8. Coufalová Thea ZBM1050 C SK Žabovřesky Brno 46:02 + 22:13
9. Bašeová Jolana ZBM1051 C SK Žabovřesky Brno 48:08 + 24:19
10. Mudráková Natálie TBM0953 C KOS TJ Tesla Brno 48:58 + 25:09
11. Janíková Klára UBM1053 C MENISKOS Brno 50:20 + 26:31
12. Barnatová Táňa ZBM0959 C SK Žabovřesky Brno 56:27 + 32:38
Vrtílková Marie ZBM0960 C SK Žabovřesky Brno DISK
D10N
2.30 km, 80 m, 7 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Tomíčková Eliška 0090003 C 29:50
2. La Carbonara Noemi TBM1156 C KOS TJ Tesla Brno 39:37 + 9:47
3. Schwabová Barbora TBM1188 C KOS TJ Tesla Brno 46:00 + 16:10
4. Vojáčková Žofi C 46:11 + 16:21
5. Broschová Alžběta RBK1151 C SK Radioklub Blansko 48:41 + 18:51
6. Kolaříková Sofie SBK0955 C KOB START Blansko 50:21 + 20:31
7. Voráčková Anežka OSN1260 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 54:44 + 24:54
MS Skácelová Beáta NNN2002 C Neregistrovaní 87:14 + 57:24
D12
2.90 km, 125 m, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Dobrovolná Anna TBM0758 B KOS TJ Tesla Brno 22:07
2. Kubáňová Tereza TBM0756 C KOS TJ Tesla Brno 25:09 + 3:02
3. Čechová Johana TBM0888 C KOS TJ Tesla Brno 25:52 + 3:45
4. Janíková Anna UBM0855 C MENISKOS Brno 28:18 + 6:11
5. Karafiátová Eliška ABM0752 C KOB ALFA Brno 28:31 + 6:24
6. Ryglová Adéla TBM0857 C KOS TJ Tesla Brno 31:14 + 9:07
7. Kočová Klára ZBM0850 C SK Žabovřesky Brno 31:18 + 9:11
8. Rotková Veronika ZBM0854 C SK Žabovřesky Brno 33:32 + 11:25
9. Dvořáková Lucie BBM0750 B BETA URSUS Orienteering 34:35 + 12:28
10. Taslerová Martina ABM0757 C KOB ALFA Brno 38:56 + 16:49
11. Vernerová Hana TBM0780 C KOS TJ Tesla Brno 40:34 + 18:27
12. Šujanová Berenika RBK0752 C SK Radioklub Blansko 40:42 + 18:35
13. Vysočanová Edita UBM0756 C MENISKOS Brno 45:31 + 23:24
14. Sedláčková Hana TBM0778 C KOS TJ Tesla Brno 46:15 + 24:08
15. Mičánková Tereza ZBM0856 C SK Žabovřesky Brno 46:59 + 24:52
16. Peňázová Charlotte ZBM0860 C SK Žabovřesky Brno 72:59 + 50:52
MS Mynářová Markéta ZBM0657 C SK Žabovřesky Brno 47:59 + 25:52
D14
3.40 km, 145 m, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Doušková Kateřina TBM0679 B KOS TJ Tesla Brno 32:51
2. Doušková Hana TBM0659 B KOS TJ Tesla Brno 34:08 + 1:17
3. Fuchsová Ema TBM0653 B KOS TJ Tesla Brno 35:54 + 3:03
4. Ondrová Anna ZBM0553 B SK Žabovřesky Brno 36:02 + 3:11
5. Ježková Ivana ZBM0560 A SK Žabovřesky Brno 38:53 + 6:02
6. Tomanová Eliška LBM0651 B TJ Lokomotiva Ingstav Brno 41:57 + 9:06
7. Hlaváčová Lucie TBM0660 B KOS TJ Tesla Brno 43:08 + 10:17
8. Mikulová Klára TBM0553 B KOS TJ Tesla Brno 45:51 + 13:00
9. Kurečková Klára ABM0657 B KOB ALFA Brno 47:07 + 14:16
10. Baláčová Natálie TBM0560 C KOS TJ Tesla Brno 49:15 + 16:24
11. Barnatová Magda ZBM0653 B SK Žabovřesky Brno 51:30 + 18:39
12. Finstrlová Lucie ZBM0651 B SK Žabovřesky Brno 56:33 + 23:42
13. Petrášová Kateřina BBM0550 C BETA URSUS Orienteering 59:22 + 26:31
14. Kozoňová Alžběta Tatiana TBM0672 C KOS TJ Tesla Brno 77:11 + 44:20
15. Bružeňáková Mia TBM0652 C KOS TJ Tesla Brno 80:08 + 47:17
Kochová Isabel TBM0675 C KOS TJ Tesla Brno DISK
D16
3.80 km, 165 m, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Rotková Markéta ZBM0455 A SK Žabovřesky Brno 45:06
2. Taslerová Tereza ABM0361 B KOB ALFA Brno 62:44 + 17:38
3. Barnatová Klára ZBM0352 A SK Žabovřesky Brno 89:26 + 44:20
Hovořáková Karolína ZBM0351 A SK Žabovřesky Brno DISK
Miková Lenka TBM0460 B KOS TJ Tesla Brno DISK
D18
5.10 km, 180 m, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Bašeová Klára ZBM0252 B SK Žabovřesky Brno 94:01
D21C
6.30 km, 250 m, 17 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 7242
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Hlavová Hana KON8888 C KOB Konice 58:56 7439
2. Ptáčková Veronika TBM7374 C KOS TJ Tesla Brno 61:08 + 2:12 7176
3. Matulová Lucie ADA8880 C OOB Spartak Adamov 61:40 + 2:44 7112
4. Korpasová Tereza TBM9898 R KOS TJ Tesla Brno 64:54 + 5:58 6726
5. Grycová Kateřina TBM0058 A KOS TJ Tesla Brno 66:36 + 7:40 6522
6. Mádlová Věra ZBM8951 C SK Žabovřesky Brno 67:26 + 8:30 6423
7. Odehnalová Tereza ZBM9757 R SK Žabovřesky Brno 69:45 + 10:49 6146
8. Křečková Lenka ASU9271 C Magnus Orienteering 80:12 + 21:16 4896
9. Odehnalová Klára ZBM9956 A SK Žabovřesky Brno 89:29 + 30:33 3787
10. Dvořáková Hana ZBM8676 C SK Žabovřesky Brno 93:08 + 34:12 3350
11. Šulerová Hana 0110001 C 93:53 + 34:57
12. Adamová Eva ZBM8772 C SK Žabovřesky Brno 95:43 + 36:47 3041
Grycová Veronika TBM9859 C KOS TJ Tesla Brno DISK 0
Jemelíková Lada VBM6555 C VSK Mendelu Brno DISK 0
D21D
4.00 km, 170 m, 13 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 0
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Zatloukalová Lenka C 39:29
2. Janíková Marie UBM7852 C MENISKOS Brno 46:31 + 7:02
3. Sychrová Martina 0340002 C 47:37 + 8:08
4. Jirásková Barbora SHK9050 C OK Slavia Hradec Králové 51:14 + 11:45
5. Csakvaryová Lenka SBK8383 C KOB START Blansko 53:11 + 13:42
6. Sychrová Daniela VBM8458 C VSK Mendelu Brno 59:12 + 19:43
D35
5.10 km, 180 m, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. La Carbonara Hana TBM7652 C KOS TJ Tesla Brno 49:11
2. Štěpánková Kateřina TBM7654 C KOS TJ Tesla Brno 50:42 + 1:31
3. Firešová Andrea ZBM7353 C SK Žabovřesky Brno 57:20 + 8:09
4. Kočová Lenka ZBM8160 C SK Žabovřesky Brno 59:21 + 10:10
5. Smětáková Ivana HLV8153 C KČT - OB Holešov 60:58 + 11:47
6. Čechová Marcela TBM7659 C KOS TJ Tesla Brno 62:45 + 13:34
7. Broschová Lucie RBK7451 C SK Radioklub Blansko 64:34 + 15:23
8. Cicvárková Lucie ZBM7651 C SK Žabovřesky Brno 70:41 + 21:30
9. Hrušková Lenka ZBM6251 C SK Žabovřesky Brno 71:19 + 22:08
10. Vršková Dagmar ZBM7850 C SK Žabovřesky Brno 71:56 + 22:45
11. Radová Martina ABM7451 C KOB ALFA Brno 74:02 + 24:51
12. Kroutilová Eva TBM7861 C KOS TJ Tesla Brno 81:31 + 32:20
13. Coufalová Martina ZBM7755 C SK Žabovřesky Brno 83:28 + 34:17
14. Urbánková Lenka ZBM7551 C SK Žabovřesky Brno 93:03 + 43:52
15. Kubíková Soňa RBK8351 C SK Radioklub Blansko 99:44 + 50:33
16. Barnatová Hana ZBM7756 C SK Žabovřesky Brno 100:33 + 51:22
17. Sedláčková Dagmar KVS7351 C SKOB Kobra Vsetín 121:56 + 72:45
Doušková Klára TBM7761 C KOS TJ Tesla Brno DISK
D45
4.00 km, 150 m, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kubáňová Jana TBM7275 C KOS TJ Tesla Brno 41:05
2. Schwabová Kateřina TBM7371 C KOS TJ Tesla Brno 41:12 + 0:07
3. Hlavová Miroslava KON6389 C KOB Konice 44:32 + 3:27
4. Grycová Jana TBM6969 C KOS TJ Tesla Brno 45:48 + 4:43
5. Doušková Vlasta TBM7060 C KOS TJ Tesla Brno 51:55 + 10:50
6. Tršová Daniela PBM7375 C TJ Spartak 1. Brněnská 53:20 + 12:15
7. Kuchařová Ada TBM5855 C KOS TJ Tesla Brno 54:26 + 13:21
8. Odehnalová Kamila ABM7052 C KOB ALFA Brno 56:08 + 15:03
9. Lukášová Lenka TBM6653 C KOS TJ Tesla Brno 56:37 + 15:32
10. Strýčková Monika ADA7454 C OOB Spartak Adamov 60:09 + 19:04
11. Kunzová Ivana BBM7155 C BETA URSUS Orienteering 67:20 + 26:15
12. Beránková Šárka ZBM7356 C SK Žabovřesky Brno 85:30 + 44:25
D55
3.60 km, 115 m, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Janotová Dobra ZBM5662 C SK Žabovřesky Brno 45:05
2. Kabáthová Jitka ZBM5582 C SK Žabovřesky Brno 61:39 + 16:34
3. Eremiášová Jana TBM5451 C KOS TJ Tesla Brno 68:09 + 23:04
4. Liščinská Eva TBM4451 C KOS TJ Tesla Brno 79:42 + 34:37
H10
2.30 km, 85 m, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Mikula Marek TBM0902 C KOS TJ Tesla Brno 19:47
2. Toman Matěj LBM0909 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno 23:14 + 3:27
3. Kyncl Ondřej ZBM1003 C SK Žabovřesky Brno 24:27 + 4:40
4. Kupilík Vít ZBM0911 C SK Žabovřesky Brno 25:57 + 6:10
5. Koča František ZBM1100 C SK Žabovřesky Brno 27:42 + 7:55
6. Vranek Dominik ZBM0910 C SK Žabovřesky Brno 29:39 + 9:52
7. Mynář Petr ZBM0907 C SK Žabovřesky Brno 37:50 + 18:03
8. Kroutil Tadeáš TBM0928 C KOS TJ Tesla Brno 53:29 + 33:42
H10N
2.30 km, 80 m, 7 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kubáň Patrik TBM1001 C KOS TJ Tesla Brno 28:55
2. Verner Jan TBM1114 C KOS TJ Tesla Brno 29:15 + 0:20
3. Popovič Jan ZBM0913 C SK Žabovřesky Brno 29:49 + 0:54
4. Pečinka Matěj 0070001 C 31:54 + 2:59
5. Ferenčák Mikuláš ZBM0912 C SK Žabovřesky Brno 35:42 + 6:47
6. Hájek Vojtěch TBM1201 C KOS TJ Tesla Brno 38:15 + 9:20
7. Pařízek Jakub ZBM0903 C SK Žabovřesky Brno 48:02 + 19:07
8. Aleš Mikuláš ZBM1017 C SK Žabovřesky Brno 73:28 + 44:33
H12
3.20 km, 150 m, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Račanský Jiří TBM0706 B KOS TJ Tesla Brno 26:22
2. Ježek David ZBM0813 C SK Žabovřesky Brno 26:29 + 0:07
3. Bulička Martin ZBM0807 C SK Žabovřesky Brno 26:43 + 0:21
4. Schwab Filip TBM0710 B KOS TJ Tesla Brno 27:23 + 1:01
5. Štěpánek Ondřej TBM0809 C KOS TJ Tesla Brno 34:55 + 8:33
6. Marek Filip ZBM0706 B SK Žabovřesky Brno 35:41 + 9:19
7. Zřídkaveselý Martin ZBM0808 C SK Žabovřesky Brno 43:03 + 16:41
8. Vybíral Vendelín TBM0610 C KOS TJ Tesla Brno 44:48 + 18:26
9. Finstrle Filip ZBM0702 C SK Žabovřesky Brno 45:10 + 18:48
10. Hájek Štěpán TBM0804 C KOS TJ Tesla Brno 46:17 + 19:55
11. Kroutil Jošt TBM0712 C KOS TJ Tesla Brno 51:19 + 24:57
12. Cicvárek Martin ZBM0801 C SK Žabovřesky Brno 55:47 + 29:25
13. Vrtílek Vojtěch ZBM0714 C SK Žabovřesky Brno 68:52 + 42:30
14. La Carbonara Matteo TBM0801 C KOS TJ Tesla Brno 73:18 + 46:56
15. Dohnal František ZBM0811 C SK Žabovřesky Brno 103:27 + 77:05
Jedlička Jonáš 0030003 C DISK
MS Skácel Viktor NNN2001 C Neregistrovaní 59:55 + 33:33
H14
4.00 km, 170 m, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Urbánek Tomáš ZBM0604 B SK Žabovřesky Brno 30:00
2. Zřídkaveselý Adam ZBM0505 A SK Žabovřesky Brno 33:01 + 3:01
3. Štěpánek Jan TBM0607 B KOS TJ Tesla Brno 33:12 + 3:12
4. Kučera Tomáš ZBM0605 B SK Žabovřesky Brno 34:42 + 4:42
5. Brosch Ondřej RBK0606 B SK Radioklub Blansko 35:51 + 5:51
6. Koča Vojtěch ZBM0602 B SK Žabovřesky Brno 36:13 + 6:13
7. Strýček Jan ADA0503 A OOB Spartak Adamov 38:40 + 8:40
8. Mudrák Daniel TBM0629 B KOS TJ Tesla Brno 39:06 + 9:06
9. Odehnal Tomáš ADA0500 B OOB Spartak Adamov 40:39 + 10:39
10. Račanský Jakub TBM0503 B KOS TJ Tesla Brno 41:17 + 11:17
11. Vedra Tobiáš TBM0621 B KOS TJ Tesla Brno 43:58 + 13:58
12. Baše Matěj ZBM0509 C SK Žabovřesky Brno 64:04 + 34:04
13. Dvořák Jakub BBM0502 C BETA URSUS Orienteering 72:34 + 42:34
14. Švestka Štěpán KVS0600 C SKOB Kobra Vsetín 97:04 + 67:04
Hyánek Pavel UBM0605 C MENISKOS Brno DISK
Žovinec Pavel ABM0509 C KOB ALFA Brno DISK
H16
6.00 km, 220 m, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Urbánek Adam ZBM0302 B SK Žabovřesky Brno 41:51
2. Štěrbák Josef ZBM0409 A SK Žabovřesky Brno 49:10 + 7:19
3. Gryc Ondřej TBM0406 A KOS TJ Tesla Brno 50:12 + 8:21
4. Lička Adam TBM0326 B KOS TJ Tesla Brno 51:36 + 9:45
5. Palát Tomáš ABM0307 B KOB ALFA Brno 57:24 + 15:33
6. Racek Josef ZBM0400 C SK Žabovřesky Brno 60:02 + 18:11
7. Hanousek Matěj RBK0404 B SK Radioklub Blansko 61:43 + 19:52
8. Ježek Filip ZBM0414 B SK Žabovřesky Brno 63:32 + 21:41
9. Rada Štěpán ABM0404 B KOB ALFA Brno 63:49 + 21:58
10. Rajnoha Tomáš UBM0303 B MENISKOS Brno 71:50 + 29:59
11. Fousek Matěj RBK0402 B SK Radioklub Blansko 72:21 + 30:30
12. Bružeňák Andrej TBM0307 C KOS TJ Tesla Brno 82:59 + 41:08
Zelený Vladan ZBM0405 C SK Žabovřesky Brno DISK
H18
6.90 km, 260 m, 18 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Coufal Jáchym ZBM0200 A SK Žabovřesky Brno 51:45
H21C
9.60 km, 350 m, 25 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 7489
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Horvát Petr TBM9437 E KOS TJ Tesla Brno 72:26 7584
2. Přibyl Bronislav TZL8603 C SKOB Zlín 73:29 + 1:03 7477
3. Palát Petr ABM7415 C KOB ALFA Brno 74:11 + 1:45 7405
4. Jirásek Michal SHK8901 C OK Slavia Hradec Králové 79:53 + 7:27 6823
5. Henek Vladan VBM8002 C VSK Mendelu Brno 83:25 + 10:59 6463
6. Skřivanek Marcel JPV7713 C Oddíl OS SK Prostějov 84:59 + 12:33 6303
7. Jirka Michal SBK8403 C KOB START Blansko 87:19 + 14:53 6065
8. Jordanov Alexandr ZBM9503 C SK Žabovřesky Brno 88:22 + 15:56 5958
8. Gryc Vojtěch TBM0106 B KOS TJ Tesla Brno 88:22 + 15:56 5958
10. Ptáček Ondřej TBM7120 C KOS TJ Tesla Brno 90:24 + 17:58 5750
11. Sychra Tomáš VBM8305 C VSK Mendelu Brno 95:32 + 23:06 5226
12. Bouška Tomáš ABM9205 C KOB ALFA Brno 99:35 + 27:09 4813
13. Kořan Pavel VBM7401 C VSK Mendelu Brno 111:01 + 38:35 3646
14. Otrusina Jan ABM9210 C KOB ALFA Brno 114:12 + 41:46 3321
15. Vičar Martin C 150:26 + 78:00
16. Dvořák Miloš BBM7300 C BETA URSUS Orienteering 153:25 + 80:59 0
H21D
6.00 km, 2 m, 15 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 2442
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Sychra Marek 0340001 C 54:21
2. Stupal František JHB8603 C TJ Jiskra Havlíčkův Brod 54:48 + 0:27 2573
3. Kalina Tomáš TBM8505 C KOS TJ Tesla Brno 57:43 + 3:22 2450
4. Kůr Jiří ZBM8304 C SK Žabovřesky Brno 61:11 + 6:50 2304
5. Hubík Martin 0210003 C 64:17 + 9:56
6. Minařík Luboš TBM5711 C KOS TJ Tesla Brno 66:26 + 12:05 2082
7. Hinkelmann Erik ZBM9403 C SK Žabovřesky Brno 67:54 + 13:33
8. Pilc Oldřich SPR5100 C SK SKI - SPORT Praděd 75:35 + 21:14 1696
9. Pecka Lukáš HLV7707 C KČT - OB Holešov 77:08 + 22:47 1631
10. Kavan Tomáš TBM8603 C KOS TJ Tesla Brno 77:36 + 23:15 1611
11. Novotný Petr 0160001 C 79:30 + 25:09
12. Theiner Lukáš ABM9610 C KOB ALFA Brno 83:47 + 29:26 1351
13. Pekárek Aleš RBK6602 C SK Radioklub Blansko 84:09 + 29:48 1335
14. Polách David 0330001 C 108:33 + 54:12
Aleš David LCE7517 C OOB TJ Slovan Luhačovice DISK 0
Karlík Jan TBM8809 C KOS TJ Tesla Brno DISK 0
H35
6.90 km, 260 m, 18 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Schwab David TBM7401 C KOS TJ Tesla Brno 56:05
2. Finstrle Aleš ZBM7603 C SK Žabovřesky Brno 66:04 + 9:59
2. Račanský Jan UBM7903 C MENISKOS Brno 66:04 + 9:59
4. Koča Jaroslav ZBM8206 C SK Žabovřesky Brno 67:11 + 11:06
5. Kheil Radim PBM7301 C TJ Spartak 1. Brněnská 67:44 + 11:39
6. Odehnal Roman ABM6909 C KOB ALFA Brno 71:47 + 15:42
7. Ježek Petr ZBM7202 C SK Žabovřesky Brno 72:50 + 16:45
8. Václavek Lukáš 0030001 C 73:08 + 17:03
9. Hanousek Kamil RBK7401 C SK Radioklub Blansko 73:33 + 17:28
10. Sýkora Lukáš 0080001 C 74:49 + 18:44
11. Kyncl Tomáš ZBM7201 C SK Žabovřesky Brno 74:57 + 18:52
12. Brosch Petr RBK7111 C SK Radioklub Blansko 75:10 + 19:05
13. La Carbonara Claudio TBM7337 C KOS TJ Tesla Brno 77:40 + 21:35
14. Baše Tomáš ZBM7402 C SK Žabovřesky Brno 78:14 + 22:09
15. Coufal Svatoš ZBM6700 C SK Žabovřesky Brno 79:26 + 23:21
16. Doušek Robert TBM7911 C KOS TJ Tesla Brno 80:23 + 24:18
17. Skoba Ondřej ZBM7706 C SK Žabovřesky Brno 81:20 + 25:15
18. Rajnoha Miroslav UBM7104 C MENISKOS Brno 81:23 + 25:18
19. Dvořák Martin ZBM8425 C SK Žabovřesky Brno 82:53 + 26:48
20. Tasler David ABM7105 C KOB ALFA Brno 86:12 + 30:07
21. Tomíček Oldřich 0090001 C 89:26 + 33:21
22. Šutera Josef CET7901 C TJ Loko Česká Třebová 91:29 + 35:24
23. Pohořalý Jiří OTK7500 C OOB TJ Jiskra Otrokovice 91:49 + 35:44
24. Horký Tomáš TBM6747 C KOS TJ Tesla Brno 94:53 + 38:48
25. Beránek Miroslav ZBM7705 C SK Žabovřesky Brno 95:42 + 39:37
26. Skácel Pavel NNN2000 C Neregistrovaní 97:29 + 41:24
27. Linhart Michal XBM7801 C PELLS ABND RACING TEAM 107:22 + 51:17
Rotek Pavel ZBM7704 C SK Žabovřesky Brno DISK
Fousek Martin RBK7801 C SK Radioklub Blansko DISK
H45
5.90 km, 210 m, 16 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Urválek Jiří TBM6107 C KOS TJ Tesla Brno 51:42
2. Švestka Vítězslav KVS7301 C SKOB Kobra Vsetín 52:18 + 0:36
3. Kunz Martin BBM7101 C BETA URSUS Orienteering 57:17 + 5:35
4. Auermüller Vít ZBM6701 C SK Žabovřesky Brno 58:26 + 6:44
5. Král Jan TBM6901 C KOS TJ Tesla Brno 58:59 + 7:17
6. Smutný Radek ABM6701 C KOB ALFA Brno 59:59 + 8:17
7. Svoboda Petr ABM7124 C KOB ALFA Brno 60:34 + 8:52
8. Jordanov Nikolaj VBM6501 C VSK Mendelu Brno 61:12 + 9:30
8. Zelený Pavel ZBM7302 C SK Žabovřesky Brno 61:12 + 9:30
10. Trš Lubomír PBM7302 C TJ Spartak 1. Brněnská 67:09 + 15:27
11. Adámek Libor ABM6707 C KOB ALFA Brno 68:37 + 16:55
12. Pölzelbauer Michael 0240001 C 69:57 + 18:15
13. Uhmann Petr TBM5103 C KOS TJ Tesla Brno 74:21 + 22:39
14. Jalový Vlastimil RBK6120 C SK Radioklub Blansko 75:49 + 24:07
15. Kurečka Robert ABM7210 C KOB ALFA Brno 80:12 + 28:30
16. Štípek Rostislav TZL5702 C SKOB Zlín 81:31 + 29:49
17. Urbánek Petr ZBM7303 C SK Žabovřesky Brno 83:14 + 31:32
18. Mynář Martin ZBM7403 C SK Žabovřesky Brno 83:41 + 31:59
19. Lička Lukáš VBM7301 C VSK Mendelu Brno 85:22 + 33:40
20. Dvořák Václav ABM7302 C KOB ALFA Brno 104:20 + 52:38
Strýček Jiří ADA6701 C OOB Spartak Adamov DISK
Dušek Vladimír TBM7400 C KOS TJ Tesla Brno DISK
H55
4.00 km, 150 m, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Cigoš Pavel TBM C KOS TJ Tesla Brno 45:15
2. Svoboda Vladimír VBM5715 C VSK Mendelu Brno 54:40 + 9:25
3. Buráň Zdeněk 0140001 C 58:57 + 13:42
4. Hruška Tomáš ZBM6401 C SK Žabovřesky Brno 64:06 + 18:51
5. Hubík Petr TBM5913 C KOS TJ Tesla Brno 65:34 + 20:19
HDR
1.90 km, 90 m, 6 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Sýkora Jan 0080002 C 8:02
2. Novák Matěj C 27:29 + 19:27
3. Tesar Patrik NNN7000 C Neregistrovaní 27:47 + 19:45
4. Otoupalíkovi Jakub Štěpánka TBM7123 C KOS TJ Tesla Brno 28:03 + 20:01
5. Mičánek Dominik 0100002 C 30:58 + 22:56
6. Skřivanek František TBM1108 C KOS TJ Tesla Brno 31:58 + 23:56
7. Němcová Adka C 34:08 + 26:06
8. Kupilík Vendelín C 34:51 + 26:49
9. Milostný Matěj C 35:25 + 27:23
10. Kunovská Natálie SKMYYYY C KOB Směr Kroměříž 36:34 + 28:32
11. Zažímalová Jolana C 37:10 + 29:08
12. Alešová Anna ZBM1077 C SK Žabovřesky Brno 39:03 + 31:01
13. Návrat Aleš NNN0100 C Neregistrovaní 39:04 + 31:02
14. Kolařík Sebastián SBK1111 C KOB START Blansko 39:22 + 31:20
15. Grenbárová Natálie C 39:42 + 31:40
16. Ptáčková Lucie TBM1372 C KOS TJ Tesla Brno 40:46 + 32:44
17. Bednář Antonín NNN8881 C Neregistrovaní 41:44 + 33:42
18. Doušková Daniela TBM1358 C KOS TJ Tesla Brno 41:57 + 33:55
18. Drexlerová Jana 0180002 C 41:57 + 33:55
20. Urválková Anna TBM1177 C KOS TJ Tesla Brno 42:46 + 34:44
21. Vaculín Vilém TBM1305 C KOS TJ Tesla Brno 42:48 + 34:46
22. Marková Lucie C 43:10 + 35:08
23. Petrášová Irena C 44:29 + 36:27
24. Václavková Lenka 0030002 C 45:14 + 37:12
25. Veteška Jindřich 0120001 C 46:06 + 38:04
26. Dohnalová Eliška 0280001 C 47:03 + 39:01
27. Vranková Zuzana C 47:29 + 39:27
28. Cicvárek Lukáš 0230001 C 47:35 + 39:33
29. Kroutilová Eliška TBM1361 C KOS TJ Tesla Brno 47:36 + 39:34
30. Sára Vranková C 47:39 + 39:37
31. Chaloupka Jakub ZBM1402 C SK Žabovřesky Brno 48:13 + 40:11
32. Chaloupková Klára ZBM1260 C SK Žabovřesky Brno 48:25 + 40:23
33. Kozáková Zuzana TBM1352 C KOS TJ Tesla Brno 48:40 + 40:38
34. Kozáková Michaela TBM1552 C KOS TJ Tesla Brno 48:47 + 40:45
35. Rudolf Jan RBKXXXX C SK Radioklub Blansko 49:03 + 41:01
36. Keslar Milan 0370001 C 50:29 + 42:27
37. Tereza Tušlová 0170001 C 52:40 + 44:38
38. Hubíková Nela 0210001 C 52:47 + 44:45
39. Hubík Hugo 0210002 C 53:02 + 45:00
40. Kozák Vojtěch TBM1101 C KOS TJ Tesla Brno 53:42 + 45:40
41. Dabbs Sophie NNN3000 C Neregistrovaní 53:57 + 45:55
42. Drexler Petr 0180001 C 56:32 + 48:30
43. Tomíčková Ivana 0090004 C 60:02 + 52:00
44. Šímová Julie TBM1055 C KOS TJ Tesla Brno 60:30 + 52:28
45. Zedník Štěpán C 62:33 + 54:31
46. Tlustoš Dominik C 63:23 + 55:21
47. Šímová Klaudie TBM C KOS TJ Tesla Brno 63:28 + 55:26
48. Miškářová Jitka C 64:02 + 56:00
49. Hrdinová Anna 0360002 C 67:51 + 59:49
50. Voráčková Karolína OSN1456 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 70:21 + 62:19
51. Sychrová Markéta VBM1251 C VSK Mendelu Brno 72:38 + 64:36
52. Šíma Filip TBM1213 C KOS TJ Tesla Brno 74:32 + 66:30
53. Skobová Petra ZBM1551 C SK Žabovřesky Brno 88:38 + 80:36
54. Kaldy Alice LBM1400 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno 89:12 + 81:10
55. Ryglová Beáta TBM1158 C KOS TJ Tesla Brno 103:50 + 95:48
Hrdina Jonáš 0360001 C DISK
Chaloupka Matěj ZBM1403 C SK Žabovřesky Brno DISK
Dvořák David C DISK
Němec Štěpán C DISK
P
3.00 km, 95 m, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Račanský Martin C 27:57
2. Keslar Milan 0370002 C 29:03 + 1:06
3. Kroutil Petr TBM7803 C KOS TJ Tesla Brno 29:59 + 2:02
4. Šabík Matúš 0220001 C 30:50 + 2:53
5. Dosedla Pavel C 31:17 + 3:20
6. Fuchs Jan TBM7101 C KOS TJ Tesla Brno 33:16 + 5:19
7. Verner Leoš 0250001 C 33:35 + 5:38
8. Achten Petra 0260002 C 34:48 + 6:51
9. Achten Robin 0260001 C 34:54 + 6:57
10. Mikula Martin 0300001 C 35:22 + 7:25
11. Baláč Radek C 35:55 + 7:58
12. Drexler Petr 0180003 C 37:16 + 9:19
13. Bednařová Anna NNN8882 C Neregistrovaní 37:29 + 9:32
14. Mudráková Michaela TBM7555 C KOS TJ Tesla Brno 39:52 + 11:55
15. Ruda Miroslav UBM7106 C MENISKOS Brno 40:48 + 12:51
16. Košíková Jana 0130001 C 41:48 + 13:51
17. Dvořák Michal ABM0402 C KOB ALFA Brno 42:47 + 14:50
18. Mitášová Daniela 0200002 C 43:05 + 15:08
19. Růžička Tomáš VBM8406 C VSK Mendelu Brno 43:45 + 15:48
20. Dobrovolný Vladimír TBM7009 C KOS TJ Tesla Brno 44:05 + 16:08
21. Šujanová Kateřina RBK7851 C SK Radioklub Blansko 44:27 + 16:30
22. Buráňová Hana 0140002 C 45:03 + 17:06
23. Bednář Tomáš NNN8883 C Neregistrovaní 45:21 + 17:24
24. Dohnalová Květa 0280002 C 46:18 + 18:21
25. Rotková Gabriela 0060001 C 47:23 + 19:26
26. Vysočan Pavel UBM6902 C MENISKOS Brno 48:52 + 20:55
27. Pekárková Radka RBK6767 C SK Radioklub Blansko 49:07 + 21:10
28. Dvořáková Martina ABM7253 C KOB ALFA Brno 51:29 + 23:32
29. Špidlíková Nikola 0290002 C 53:13 + 25:16
30. Vrtílek Roman 0040003 C 53:26 + 25:29
31. Strýčková Barbora ADA0852 C OOB Spartak Adamov 53:31 + 25:34
32. Nečasová Bára 0290001 C 53:42 + 25:45
33. Hesová Iva 0040002 C 54:16 + 26:19
34. Mynářová Jana 0050001 C 54:20 + 26:23
35. Chmelíková Zuzana VBM9353 C VSK Mendelu Brno 57:45 + 29:48
36. Banďouch Vratislav VBM4301 C VSK Mendelu Brno 58:10 + 30:13
37. Lipový Aleš C 59:24 + 31:27
38. Finstrlová Jarmila ZBM7652 C SK Žabovřesky Brno 60:00 + 32:03
39. Lipový Adam C 60:30 + 32:33
40. Mičánková Marta 0100001 C 60:43 + 32:46
41. Křížová Olga C 61:19 + 33:22
42. Baláčová Jana C 64:14 + 36:17
43. Žovincová Sylva ABM7667 C KOB ALFA Brno 64:36 + 36:39
44. Kadlecová Gabriela C 69:47 + 41:50
45. Zajacová Simona 0220002 C 70:28 + 42:31
46. Žídková Alena 0150001 C 70:30 + 42:33
47. Pařízková Zuzana C 71:19 + 43:22
48. Kozoňová Jiřina 0200001 C 75:25 + 47:28
Konečná Marcela 0310001 C DISK
Dvořák David ABM0702 C KOB ALFA Brno DISK
T5
5.60 km, 230 m, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Rajnoha David TBM0003 B KOS TJ Tesla Brno 70:37
2. Thiemel Jiří ASU8948 C Magnus Orienteering 94:09 + 23:32
3. Barnay Jiří C 126:50 + 56:13