Výsledky závodu: Oblastní žebříček

Datum:
11.05.2019
Místo konání:
Lipno nad Vltavou
Pořadatel:
VCB - OB České Budějovice
Mapa:
Lipno nad Vltavou
Ředitel závodu:
Janošík Radek - R3
Hlavní rozhodčí:
Hejzlarová Vladimíra - R3
Stavitel tratí:
Teringl Radek - R3
JURY:
Dulovcová Marie, Šafařík Ivo, Princ David
Protokol:
Závod proběhl bez závad. Nebyl podán žádný protest.
Kategorie:
D10     D12     D14     D16     D18     D21     D35     D45     D55     D65     H10     H12     H14     H16     H18     H21     H35     H45     H55     H65     P1     P2    
D10
0.90 km, 10 m, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Novotná Nicol SJI0953 OK Jihlava 10:32
2. Jarošová Linda VCB0950 OB České Budějovice 14:09 + 3:37
3. Jungvirtová Markéta KRE0952 OOB TJ Sokol Křemže 14:42 + 4:10
4. Blažková Amálie OPI0950 Orientační sporty Písek 19:50 + 9:18
5. Teringlová Veronika VCB1251 OB České Budějovice 21:23 + 10:51
Rodová Anežka VSP1152 USK Praha DISK
Kůrková Ema 0060001 Kůrkovci DISK
D12
1.20 km, 25 m, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Janošíková Marie VCB0752 OB České Budějovice 9:32
2. Maršíková Lucie KRE0850 OOB TJ Sokol Křemže 15:03 + 5:31
3. Jungvirtová Adéla KRE0752 OOB TJ Sokol Křemže 17:51 + 8:19
4. Chumová Adéla SLP0950 OOB Slavia Praha 18:10 + 8:38
D14
1.20 km, 25 m, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kosobudová Anna VTA0551 SC vebr-sport 7:03
2. Janošíková Eva VCB0552 OB České Budějovice 8:23 + 1:20
3. Pekařová Nela VTA0552 SC vebr-sport 8:27 + 1:24
4. Přílepková Radka VTA0651 SC vebr-sport 11:09 + 4:06
5. Krejčová Petra VTA0658 SC vebr-sport 11:52 + 4:49
6. Procházková Magdalena VCB0662 OB České Budějovice 13:16 + 6:13
7. Kůrková Kateřina VTA0657 SC vebr-sport 14:06 + 7:03
8. Pazderníková Petra OPI0651 Orientační sporty Písek 15:12 + 8:09
D16
1.60 km, 30 m, 20 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Šafaříková Lucie OPI0350 Orientační sporty Písek 9:48
2. Teringlová Vendula VCB0451 OB České Budějovice 10:44 + 0:56
3. Kubáková Nela SJH0451 SJH Jindřichův Hradec 11:09 + 1:21
4. Arnoštová Veronika DOR0455 OK Dobříš 11:12 + 1:24
5. Pazderníková Jana OPI0452 Orientační sporty Písek 12:04 + 2:16
6. Votíková Tereza VCB0454 OB České Budějovice 13:04 + 3:16
7. Procházková Dana VCB0362 OB České Budějovice 13:28 + 3:40
8. Balková Markéta OPI0450 Orientační sporty Písek 13:35 + 3:47
9. Ševčíková Eliška PCB0451 SKP České Budějovice 18:59 + 9:11
D18
1.60 km, 30 m, 21 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kosobudová Kateřina VTA0253 SC vebr-sport 9:51
2. Svobodová Anna VTA0151 SC vebr-sport 10:54 + 1:03
3. Štráchalová Diana KRE0150 OOB TJ Sokol Křemže 10:57 + 1:06
4. Rudová Magdaléna VTA0254 SC vebr-sport 11:46 + 1:55
5. Ševčíková Kateřina PCB0151 SKP České Budějovice 12:56 + 3:05
6. Houserová Tereza OPI0156 Orientační sporty Písek 13:35 + 3:44
Bečvářová Markéta OPI0250 Orientační sporty Písek DISK
D21
2.20 km, 40 m, 26 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 2263
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Flašarová Kristýna PGP9054 SK Praga 13:48 2448
2. Karbusová Kateřina OPI0052 Orientační sporty Písek 15:14 + 1:26 2232
3. Míková Lenka VCB7653 OB České Budějovice 16:03 + 2:15 2109
4. Veselá Eva VCB7853 OB České Budějovice 16:55 + 3:07 1979
5. Žaloudková Petra SJC8761 Sportcentrum Jičín 18:00 + 4:12 1816
6. Kršková Lenka VCB8851 OB České Budějovice 21:26 + 7:38 1299
7. Gottfriedová Adéla VCB9755 OB České Budějovice 21:55 + 8:07 1226
8. Rosenauer Maria 0040002 NF Linz 25:18 + 11:30
D35
2.00 km, 30 m, 23 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Maunová Martina KSH8051 OB Kašperské Hory 13:58
2. Arnoštová Kateřina DOR7652 OK Dobříš 15:05 + 1:07
3. Dlouhá Marta BZP7851 Báječné ženy v orientačním běhu 16:17 + 2:19
4. Chumová Jana SLP7451 OOB Slavia Praha 16:22 + 2:24
5. Dulovcová Marie KRE7051 OOB TJ Sokol Křemže 19:01 + 5:03
6. Votíková Monika VCB7254 OB České Budějovice 20:30 + 6:32
7. Nováková Alena KRE7450 OOB TJ Sokol Křemže 21:10 + 7:12
8. Novotná Petra SJI8350 OK Jihlava 22:22 + 8:24
9. Jarošová Irena VCB OB České Budějovice 22:38 + 8:40
10. Kosobudová Lenka VTA7351 SC vebr-sport 22:39 + 8:41
11. Hrodková Markéta 0030001 Písek 23:45 + 9:47
12. Petrášková Olga KRE8250 OOB TJ Sokol Křemže 24:47 + 10:49
Nedomová Iva PDY7851 Běhej Poděbrady DISK
Šilerová Eva PDY8050 Běhej Poděbrady DISK
D45
1.60 km, 30 m, 20 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Hudečková Helena VTA6951 SC vebr-sport 11:44
2. Hrstková Dana SJI6051 OK Jihlava 11:56 + 0:12
3. Petýrková Pavlína BZP7351 Báječné ženy v orientačním běhu 13:07 + 1:23
4. Eschlböck Gudrun 0040003 NF Linz 13:35 + 1:51
5. Svobodová Martina VTA7151 SC vebr-sport 14:14 + 2:30
6. Krotilová Magdaléna BZP7150 Báječné ženy v orientačním běhu 14:42 + 2:58
7. Kovaříčková Darja KRE6352 OOB TJ Sokol Křemže 15:42 + 3:58
8. Flašarová Marie KCK5756 KOB Český Krumlov 16:46 + 5:02
9. Troupová Vladěna KRE6351 OOB TJ Sokol Křemže 17:43 + 5:59
10. Pokorná Eva TCB5751 SK Technik České Budějovice 18:32 + 6:48
D55
1.40 km, 25 m, 17 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Zemanová Alena KTA6351 SK Kotnov Tábor 17:53
D65
1.40 km, 25 m, 17 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Lohrová Jarmila SCP4650 OK Sparta Praha 22:37
H10
0.90 km, 10 m, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Minařík Josef VCB0903 OB České Budějovice 11:11
2. Minařík František VCB1103 OB České Budějovice 13:13 + 2:02
3. Troják Šimon KRE0900 OOB TJ Sokol Křemže 13:20 + 2:09
4. Novák Michal KRE1100 OOB TJ Sokol Křemže 18:36 + 7:25
Janošík Ivan VCB1002 OB České Budějovice DISK
Kozák Matěj VCB0920 OB České Budějovice DISK
H12
1.20 km, 25 m, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Teringl Vojtěch VCB0702 OB České Budějovice 8:25
2. Kouba Martin VTA0702 SC vebr-sport 9:15 + 0:50
3. Svoboda Jan VTA0701 SC vebr-sport 9:35 + 1:10
4. Rod Matyáš VSP0803 USK Praha 10:53 + 2:28
5. Pazderník Tomáš OPI0800 Orientační sporty Písek 10:54 + 2:29
6. Hrodek Ondřej Otto OPI0701 Orientační sporty Písek 12:29 + 4:04
7. Nedoma Edgar PDY0703 Běhej Poděbrady 12:51 + 4:26
8. Stráský Přemysl KRE0703 OOB TJ Sokol Křemže 13:03 + 4:38
9. Vačkář Štěpán KRE0801 OOB TJ Sokol Křemže 13:44 + 5:19
10. Jaroš Jáchym VCB0800 OB České Budějovice 14:38 + 6:13
11. Homolka Adam KRE0700 OOB TJ Sokol Křemže 16:34 + 8:09
H14
1.60 km, 30 m, 20 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Pelc Tadeáš CST0601 OB Strakonice 14:02
2. Novisedlák Patrik VTA0601 SC vebr-sport 15:11 + 1:09
3. Hrdlička Šimon OPI0601 Orientační sporty Písek 15:42 + 1:40
4. Novák Vítek KRE0600 OOB TJ Sokol Křemže 17:15 + 3:13
5. Khýn Hubert VTA0603 SC vebr-sport 19:57 + 5:55
6. Straka Denis VTA0501 SC vebr-sport 20:25 + 6:23
H16
1.60 km, 30 m, 21 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Deim Michal VTA0402 SC vebr-sport 9:30
2. Sobotka Radim OPI0300 Orientační sporty Písek 9:36 + 0:06
3. Velát Vojtěch OPI0400 Orientační sporty Písek 11:16 + 1:46
4. Kozák Ondřej VCB0420 OB České Budějovice 13:23 + 3:53
Pelc Matyáš CST0401 OB Strakonice DISK
H18
2.00 km, 30 m, 23 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Cícha Matěj TTR0102 OOB Třebíč 10:55
2. Kouba Marek VTA0202 SC vebr-sport 11:37 + 0:42
3. Novák Jakub KRE0201 OOB TJ Sokol Křemže 13:42 + 2:47
4. Bican Martin OPI0101 Orientační sporty Písek 27:11 + 16:16
Eschlbók Jakob 004 NF Linz DISK
H21
2.50 km, 45 m, 27 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 5855
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Prášil Marek SJI7313 OK Jihlava 13:06 6388
2. Šafařík Ivo OPI7402 Orientační sporty Písek 14:43 + 1:37 5731
3. Žaloudek Petr SJC8309 Sportcentrum Jičín 15:25 + 2:19 5447
4. Hulec Filip PCB9401 SKP České Budějovice 15:29 + 2:23 5420
5. Gottfried Adam VCB0005 OB České Budějovice 16:33 + 3:27 4986
6. Krška Vojtěch VCB8901 OB České Budějovice 17:05 + 3:59 4769
7. Kolařík Petr 0090001 Velkomoravský klub Uherské Hradiště 17:26 + 4:20
8. Vébr Jiří VTA6901 SC vebr-sport 17:29 + 4:23 4607
9. Zedníček Václav 0080004 Dovolena na Lipne 17:54 + 4:48
Kubák Martin ml. SJH9902 SJH Jindřichův Hradec DISK 0
H35
2.20 km, 40 m, 26 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Prošek Michal SJI7823 OK Jihlava 12:30
2. Izdný Pavel SJI7613 OK Jihlava 14:03 + 1:33
3. Ševčík Marek PCB6701 SKP České Budějovice 14:05 + 1:35
4. Deim Karel VTA7202 SC vebr-sport 15:17 + 2:47
5. Ruda Petr VTA7301 SC vebr-sport 16:05 + 3:35
6. Obernberger Michael 0040001 NF Linz 16:31 + 4:01
7. Princ David TCB6901 SK Technik České Budějovice 17:11 + 4:41
8. Mareš Ladislav MIL7202 Tesil Milevsko 17:47 + 5:17
9. Kozák Martin VCB7720 OB České Budějovice 19:45 + 7:15
Majer Vítek PCB8301 SKP České Budějovice DISK
Rod Jan VSP7423 USK Praha DISK
H45
2.00 km, 30 m, 23 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Nouza Petr SJH6501 SJH Jindřichův Hradec 13:37
2. Chum Jaroslav SLP6601 OOB Slavia Praha 14:40 + 1:03
3. Maršík Miloš KRE6600 OOB TJ Sokol Křemže 15:38 + 2:01
4. Eschlböck Rainer 0040004 NF Linz 15:46 + 2:09
5. Hrdlička Pavel OPI6500 Orientační sporty Písek 16:12 + 2:35
6. Flašar Jan KCK5701 KOB Český Krumlov 16:40 + 3:03
7. Lohr Ivo SCP6801 OK Sparta Praha 17:33 + 3:56
8. Nedoma David PDY7300 Běhej Poděbrady 22:33 + 8:56
9. Jaroš Jakub VCB OB České Budějovice 26:01 + 12:24
H55
1.60 km, 30 m, 21 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Folprecht Miroslav TUR5501 OOB TJ Turnov 10:34
2. Funda Jiří API6401 OK Andante Písek 11:32 + 0:58
3. Blabla Zdeněk PCB5901 SKP České Budějovice 12:01 + 1:27
4. Hones Sepp 26A5400 HSV Ried 12:41 + 2:07
5. Robotka Libor PBM5303 TJ Spartak 1. Brněnská 12:46 + 2:12
6. Hrstka Vladislav JHB5702 TJ Jiskra Havlíčkův Brod 14:14 + 3:40
7. Balek Zdeněk OPI6300 Orientační sporty Písek 15:43 + 5:09
8. Pšenička Miloslav TCB6101 SK Technik České Budějovice 15:59 + 5:25
H65
1.40 km, 25 m, 17 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Rychtecký Josef VCB4801 OB České Budějovice 15:14
2. Ptáček Ladislav BBM5300 BETA URSUS Orienteering 17:57 + 2:43
Křenek Aleš VCB4901 OB České Budějovice DISK
P1
0.80 km, 15 m, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Míka Tomáš VCB1403 OB České Budějovice 9:39
2. Roubínek Joza 0080002 Dovolena na Lipne 9:42 + 0:03
3. Kubáková Laura SJH1550 SJH Jindřichův Hradec 10:15 + 0:36
4. Novisedlák Denis 0050001 novisedl 10:19 + 0:40
5. Nedoma Oliver PDY1000 Běhej Poděbrady 11:01 + 1:22
6. Žaloudková Barbora 0080001 Dovolena na Lipne 11:21 + 1:42
7. Nouza Vítek SJH1104 SJH Jindřichův Hradec 12:25 + 2:46
8. Míka Ondřej VCB1003 OB České Budějovice 12:40 + 3:01
9. Fleischmannová Anna KRE1151 OOB TJ Sokol Křemže 12:52 + 3:13
10. Jungvirtová Tereza KRE1251 OOB TJ Sokol Křemže 13:18 + 3:39
11. Haider Anna 26A5650 HSV Ried 14:30 + 4:51
12. Zedníčková Anička 0080003 Dovolena na Lipne 15:33 + 5:54
13. Procházková Veronika VCB1262 OB České Budějovice 16:09 + 6:30
14. Blažek Vojtěch OPI1300 Orientační sporty Písek 18:44 + 9:05
15. Fuksová Anna 19:56 + 10:17
16. Chumová Lada SLP1250 OOB Slavia Praha 19:57 + 10:18
17. Maun Michal KSH1201 OB Kašperské Hory 20:03 + 10:24
18. Maunová Kateřina KSH OB Kašperské Hory 20:08 + 10:29
MS Velátová Jana OPI7350 Orientační sporty Písek 8:27 +
P2
1.50 km, 30 m, 18 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Haislová Radka 0020001 Vimperk 11:51
2. Homolka Zdeněk KRE OOB TJ Sokol Křemže 12:46 + 0:55
3. Fuksa Vilém 15:07 + 3:16
4. Procházka Robert VCB7512 OB České Budějovice 17:00 + 5:09
5. Vorlíčková Lenka VTA6751 SC vebr-sport 18:34 + 6:43
6. Kertesová Gabriela 19:36 + 7:45
7. Khýn Miroslav 26:21 + 14:30