Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Mikulová Stella | ZVO1250 | OB SK Zvole | 23:27 | ||
2. | Bašusová Olga | KAM1250 | OK Kamenice | 25:24 | + 1:57 | |
3. | Berchová Anežka | LME0951 | SK Los Mělník | 25:43 | + 2:16 | |
4. | Magazu Sophia | DOR1152 | OK Dobříš | 26:44 | + 3:17 | |
5. | Zavadilová Adéla | VSP1153 | USK Praha | 26:53 | + 3:26 | |
6. | Vondráčková Jolana | DKP1058 | Oddíl OB Kotlářka | 27:25 | + 3:58 | |
7. | Brotánková Klára | ROU1151 | SKOB Roudnice nad Labem | 27:26 | + 3:59 | |
8. | Blehová Barbora | DOR1151 | OK Dobříš | 28:19 | + 4:52 | |
9. | Petřinová Beáta | 0360001 | Petřinovi | 30:40 | + 7:13 | |
10. | Vošlajerová Marie | LME1050 | SK Los Mělník | 30:45 | + 7:18 | |
11. | Břízková Alžběta | LOU1153 | SK Moravan Louňovice | 31:02 | + 7:35 | |
12. | Rejšková Klára | KAM1251 | OK Kamenice | 32:05 | + 8:38 | |
13. | Geffertová Marta | FSP1054 | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 32:20 | + 8:53 | |
14. | Svobodová Adéla | ODV1150 | TJ Aero Odolena Voda | 33:04 | + 9:37 | |
15. | Kolářová Zuzana | LOU1250 | SK Moravan Louňovice | 36:21 | + 12:54 | |
16. | Pangrácová Eva | MFP1051 | Matfyz Praha | 38:06 | + 14:39 | |
17. | Vítová Marianne | SPC1150 | SPORTICUS team | 40:39 | + 17:12 | |
18. | Tomešová Evelína | SJC1150 | Sportcentrum Jičín | 41:51 | + 18:24 | |
19. | Lacinová Zuzana | DKP1055 | Oddíl OB Kotlářka | 42:41 | + 19:14 | |
20. | Procházková Aneta | DKP1153 | Oddíl OB Kotlářka | 48:48 | + 25:21 | |
21. | Prchlíková Kristýna | LOU1053 | SK Moravan Louňovice | 50:55 | + 27:28 | |
22. | Šavelová Kateřina | DKP1154 | Oddíl OB Kotlářka | 52:16 | + 28:49 | |
23. | Topičová Laura | LOU1152 | SK Moravan Louňovice | 55:39 | + 32:12 | |
24. | Šeborová Barbora | DKL1150 | KOB Kladno | 62:19 | + 38:52 | |
25. | Hrstková Eliška | SLA1053 | SKOB Slaný | 65:35 | + 42:08 | |
van Dongen Annemiek | DKP1257 | Oddíl OB Kotlářka | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Seidlová Magdalena | RIC0950 | OB Říčany | 16:06 | ||
2. | Baštová Justýna | DOR0952 | OK Dobříš | 18:18 | + 2:12 | |
3. | Žemlová Magdalena | KAM0950 | OK Kamenice | 18:35 | + 2:29 | |
4. | Dvořáková Lucie | PGP0956 | SK Praga | 18:40 | + 2:34 | |
5. | Bartalošová Ada | PGP1050 | SK Praga | 20:59 | + 4:53 | |
6. | Kučerová Kateřina | VSP0950 | USK Praha | 21:20 | + 5:14 | |
7. | Šunková Sára | LOU1051 | SK Moravan Louňovice | 21:50 | + 5:44 | |
8. | Šubrtová Barbora | TAP1150 | KOB Tretra Praha | 21:57 | + 5:51 | |
9. | Ehlerová Michaela | VSP1050 | USK Praha | 22:56 | + 6:50 | |
10. | Balejová Sofie | KAM0951 | OK Kamenice | 23:43 | + 7:37 | |
11. | Chmelíková Anežka | DOR1050 | OK Dobříš | 24:51 | + 8:45 | |
12. | Svobodová Ema | ODV0951 | TJ Aero Odolena Voda | 25:53 | + 9:47 | |
13. | Štěpánková Emma | TAP0953 | KOB Tretra Praha | 27:19 | + 11:13 | |
14. | Šeborová Kačka | DKL0951 | KOB Kladno | 27:43 | + 11:37 | |
15. | Kopecká Marie | VSP0951 | USK Praha | 28:10 | + 12:04 | |
16. | Pecklová Laura | DOR1150 | OK Dobříš | 28:14 | + 12:08 | |
17. | Kolářová Veronika | LOU1050 | SK Moravan Louňovice | 31:00 | + 14:54 | |
18. | Havlová Veronika | KNC0950 | Sokol Kostelec n. Č. l. | 31:51 | + 15:45 | |
19. | Kváčová Anna | DKP1051 | Oddíl OB Kotlářka | 32:46 | + 16:40 | |
20. | Michalíková Alžběta | ZVO0953 | OB SK Zvole | 33:40 | + 17:34 | |
21. | Dlouhá Julie | PGP1051 | SK Praga | 35:09 | + 19:03 | |
22. | Kubecová Markéta | PGP0955 | SK Praga | 35:20 | + 19:14 | |
23. | Svatá Lucie | PGP0952 | SK Praga | 35:51 | + 19:45 | |
24. | Michalíková Klára | ZVO0954 | OB SK Zvole | 38:31 | + 22:25 | |
25. | Lenská Tereza | DKP1054 | Oddíl OB Kotlářka | 40:32 | + 24:26 | |
26. | Hánělová Lucie | ZVO0952 | OB SK Zvole | 41:39 | + 25:33 | |
27. | Ptáčková Barbora | DKP0954 | Oddíl OB Kotlářka | 53:20 | + 37:14 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Kudrnáčová Marta | KAM0754 | OK Kamenice | 24:37 | ||
2. | Baldrianová Eva | VSP0751 | USK Praha | 25:49 | + 1:12 | |
3. | Havlová Tereza | KNC0750 | Sokol Kostelec n. Č. l. | 25:51 | + 1:14 | |
4. | Mullis Carolina | DKP0951 | Oddíl OB Kotlářka | 26:44 | + 2:07 | |
5. | Bartalošová Anežka | PGP0853 | SK Praga | 27:37 | + 3:00 | |
6. | Vejražková Anna | KPY0750 | SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. | 27:42 | + 3:05 | |
7. | Mikulová Tereza | ZVO0851 | OB SK Zvole | 27:53 | + 3:16 | |
8. | Petriláková Amálie Rebeka | DOR0953 | OK Dobříš | 28:22 | + 3:45 | |
9. | Fialová Kateřina | DOR0754 | OK Dobříš | 28:26 | + 3:49 | |
10. | Vavřinová Johana | HCE0751 | TJ Hostivice | 29:04 | + 4:27 | |
11. | Vondráčková Alžběta | DKP0864 | Oddíl OB Kotlářka | 29:05 | + 4:28 | |
12. | Břízková Anna | LOU0851 | SK Moravan Louňovice | 30:36 | + 5:59 | |
13. | Levrincová Klára | TAP0854 | KOB Tretra Praha | 31:55 | + 7:18 | |
14. | Havlíčková Veronika | RIC0853 | OB Říčany | 31:56 | + 7:19 | |
15. | Pěkná Alžběta | ROU0950 | SKOB Roudnice nad Labem | 34:18 | + 9:41 | |
16. | Hudosová Kristýna | RIC0750 | OB Říčany | 34:53 | + 10:16 | |
17. | Zakouřilová Klára | VSP0850 | USK Praha | 35:00 | + 10:23 | |
18. | Šunková Berta | LOU0850 | SK Moravan Louňovice | 35:20 | + 10:43 | |
19. | Geffertová Agáta | FSP0753 | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 36:12 | + 11:35 | |
20. | Žemlová Barbora | KAM0751 | OK Kamenice | 36:24 | + 11:47 | |
21. | Oliveriusová Anna | BZP0850 | Báječné ženy v orientačním běhu | 37:28 | + 12:51 | |
22. | Stará Barbora | FSP0752 | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 38:11 | + 13:34 | |
23. | Pilátová Rozálie | DKL0750 | KOB Kladno | 39:17 | + 14:40 | |
24. | Černá Adéla | HCE0850 | TJ Hostivice | 41:02 | + 16:25 | |
25. | Pražanová Veronika | DKL0751 | KOB Kladno | 41:09 | + 16:32 | |
26. | Ehlerová Anna | VSP0854 | USK Praha | 41:19 | + 16:42 | |
27. | Krátká Linda | ROU0851 | SKOB Roudnice nad Labem | 41:51 | + 17:14 | |
28. | Snížková Adéla | DKP0850 | Oddíl OB Kotlářka | 44:12 | + 19:35 | |
29. | Vlašaná Karolína | DOR0751 | OK Dobříš | 45:14 | + 20:37 | |
30. | Šavelová Julie | DKP0863 | Oddíl OB Kotlářka | 47:26 | + 22:49 | |
31. | Petřinová Natálie | 0360002 | Petřinovi | 50:15 | + 25:38 | |
32. | Vosátková Julie | RIC0755 | OB Říčany | 50:25 | + 25:48 | |
33. | Berná Klára | ODV0851 | TJ Aero Odolena Voda | 50:50 | + 26:13 | |
34. | Housková Adéla | DOR0851 | OK Dobříš | 53:29 | + 28:52 | |
35. | Blehová Veronika | DOR0852 | OK Dobříš | 56:04 | + 31:27 | |
36. | Matoušková Sára | ODV0855 | TJ Aero Odolena Voda | 56:36 | + 31:59 | |
37. | Stará Žofie | FSP0851 | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 58:15 | + 33:38 | |
38. | Dudlová Hana | ODV0854 | TJ Aero Odolena Voda | 69:41 | + 45:04 | |
39. | Kindlová Anežka | RIC0850 | OB Říčany | 77:23 | + 52:46 | |
40. | Jobová Ester | 0210003 | jobs | 80:39 | + 56:02 | |
Mikovcová Magdalena | TAP0858 | KOB Tretra Praha | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Malečková Hana | VSP0553 | USK Praha | 27:23 | ||
2. | Pelantová Martina | RIC0550 | OB Říčany | 27:24 | + 0:01 | |
3. | Balejová Julie | KAM0551 | OK Kamenice | 27:52 | + 0:29 | |
4. | Šantorová Eliška | ROZ0552 | OK Roztoky | 29:45 | + 2:22 | |
5. | Kotková Adéla | RIC0655 | OB Říčany | 31:57 | + 4:34 | |
6. | Bambousková Julie | DOR0650 | OK Dobříš | 32:42 | + 5:19 | |
7. | Šimšová Pavla | MFP0551 | Matfyz Praha | 32:52 | + 5:29 | |
8. | Linhartová Klára | ZVO0556 | OB SK Zvole | 33:24 | + 6:01 | |
9. | Kotenová Markéta | RIC0651 | OB Říčany | 35:39 | + 8:16 | |
10. | Housková Barbora | DOR0655 | OK Dobříš | 35:57 | + 8:34 | |
11. | Nováková Nina | KAM0554 | OK Kamenice | 37:55 | + 10:32 | |
12. | Krejčová Hana | ROU0653 | SKOB Roudnice nad Labem | 38:05 | + 10:42 | |
13. | Koubová Hana | DKP0558 | Oddíl OB Kotlářka | 39:54 | + 12:31 | |
14. | Měšťanová Tereza | TAP0653 | KOB Tretra Praha | 40:17 | + 12:54 | |
15. | Polívková Beáta | RIC0652 | OB Říčany | 40:43 | + 13:20 | |
16. | Večerková Ema | DKP0657 | Oddíl OB Kotlářka | 41:22 | + 13:59 | |
17. | Horáčková Michaela | DKP0551 | Oddíl OB Kotlářka | 42:07 | + 14:44 | |
18. | Chmelařová Romana | PGP0553 | SK Praga | 42:35 | + 15:12 | |
19. | Šáchová Magdalena | DOR0659 | OK Dobříš | 44:24 | + 17:01 | |
20. | Petřinová Vendula | 0360003 | Petřinovi | 46:14 | + 18:51 | |
21. | Magazu Annabelle | DOR0657 | OK Dobříš | 48:15 | + 20:52 | |
22. | Dvořáková Veronika | PGP0659 | SK Praga | 50:54 | + 23:31 | |
23. | Ransdorfová Hedvika | 0290003 | 01 Sobsa | 51:42 | + 24:19 | |
24. | Černá Anežka | KPY0650 | SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. | 53:07 | + 25:44 | |
25. | Sotonová Šárka | TAP0655 | KOB Tretra Praha | 53:58 | + 26:35 | |
26. | Baxová Kateřina | LBE0651 | TJ Lokomotiva Beroun | 54:19 | + 26:56 | |
27. | Koubková Tereza | DOR0651 | OK Dobříš | 56:32 | + 29:09 | |
28. | Brodská Kateřina | HCE0653 | TJ Hostivice | 61:55 | + 34:32 | |
29. | Němcová Magdaléna | SOB0550 | SOBSA | 63:42 | + 36:19 | |
30. | Pompachová Karolína | TAP0652 | KOB Tretra Praha | 65:01 | + 37:38 | |
31. | Maříková Alžběta | FSP0650 | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 67:37 | + 40:14 | |
32. | Heřmanová Aino | DKP0659 | Oddíl OB Kotlářka | 71:24 | + 44:01 | |
33. | Vosátková Eliška | RIC0553 | OB Říčany | 93:28 | + 66:05 | |
Alblová Zuzana | LME0660 | SK Los Mělník | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | De Heij Laura | RIC0450 | OB Říčany | 31:34 | ||
2. | Pavlíčková Hana | KPY0450 | SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. | 34:03 | + 2:29 | |
3. | Krejčová Lucie | ROU0453 | SKOB Roudnice nad Labem | 35:03 | + 3:29 | |
4. | Čapková Lucie | KAM0459 | OK Kamenice | 37:04 | + 5:30 | |
5. | Končická Kateřina | RIC0352 | OB Říčany | 37:39 | + 6:05 | |
6. | Víšková Veronika | KAM0452 | OK Kamenice | 38:17 | + 6:43 | |
7. | Tomášková Linda | TAP0455 | KOB Tretra Praha | 40:15 | + 8:41 | |
8. | Kramlová Barbora | ZVO0452 | OB SK Zvole | 41:59 | + 10:25 | |
9. | Cincibusová Lenka | FSP0450 | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 42:35 | + 11:01 | |
10. | Jirasová Anežka | DOR0350 | OK Dobříš | 44:20 | + 12:46 | |
11. | Kotenová Barbora | RIC0452 | OB Říčany | 45:46 | + 14:12 | |
12. | Pilátová Amálie | DKL0450 | KOB Kladno | 52:03 | + 20:29 | |
13. | Durdová Michaela | 0190002 | KB Jilemnice | 67:36 | + 36:02 | |
14. | Kořínková Pavla | DOR0457 | OK Dobříš | 73:22 | + 41:48 | |
Janečková Josefína | EKP0351 | VŠTJ Ekonom Praha | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Černá Ema | ROU0451 | SKOB Roudnice nad Labem | 33:48 | ||
2. | Chrzová Eliška | PGP0353 | SK Praga | 39:14 | + 5:26 | |
3. | Škáchová Magdalena | DKP0156 | Oddíl OB Kotlářka | 42:05 | + 8:17 | |
4. | Nováková Eliška | PDY0150 | Běhej Poděbrady | 43:51 | + 10:03 | |
5. | Horáková Barbora | VSP0150 | USK Praha | 44:12 | + 10:24 | |
6. | Popová Jana | TAP0252 | KOB Tretra Praha | 45:01 | + 11:13 | |
7. | Tomaidesová Adéla Anna | PGP0255 | SK Praga | 46:17 | + 12:29 | |
8. | Petriláková Anežka Rozári | DOR0251 | OK Dobříš | 50:08 | + 16:20 | |
9. | Rousová Lucie | DKL0251 | KOB Kladno | 50:19 | + 16:31 | |
10. | Popová Veronika | TAP0253 | KOB Tretra Praha | 54:21 | + 20:33 | |
11. | Geislerová Aneta | DKL0151 | KOB Kladno | 56:14 | + 22:26 | |
12. | Vallová Kristýna | ZVO0152 | OB SK Zvole | 80:41 | + 46:53 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Míchalová Šárka | KPY0050 | SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. | 44:21 | ||
2. | Benešová Hana | DKL0050 | KOB Kladno | 46:19 | + 1:58 | |
3. | Straková Veronika | SLA0051 | SKOB Slaný | 51:26 | + 7:05 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
Points
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Vyhnálková Barbora | RIC9850 | OB Říčany | 36:05 | 8597 | ||
2. | Mullis Kateřina | DKP7753 | Oddíl OB Kotlářka | 39:56 | + 3:51 | 7814 | |
3. | Baldrianová Barbora | VSP7850 | USK Praha | 41:32 | + 5:27 | 7489 | |
4. | Albrechtová Iveta | KAM9950 | OK Kamenice | 45:42 | + 9:37 | 6641 | |
5. | Plochová Dominika | DKP8651 | Oddíl OB Kotlářka | 46:27 | + 10:22 | 6489 | |
6. | Svobodová Jitka | VSP7450 | USK Praha | 46:29 | + 10:24 | 6482 | |
7. | Rambová Kamila | DKP8655 | Oddíl OB Kotlářka | 47:11 | + 11:06 | 6340 | |
8. | Vyhnálková Marie | RIC0151 | OB Říčany | 47:19 | + 11:14 | 6313 | |
9. | Hrstková Vladěna | ZBM8787 | SK Žabovřesky Brno | 48:20 | + 12:15 | 6106 | |
10. | Albrechtová Eva | KAM7850 | OK Kamenice | 48:30 | + 12:25 | 6072 | |
11. | Kazdová Lenka | SJC8484 | Sportcentrum Jičín | 49:16 | + 13:11 | 5916 | |
12. | Košťálová Petra | DKP8256 | Oddíl OB Kotlářka | 49:34 | + 13:29 | 5855 | |
13. | Jiřištová Zuzana | DKP8254 | Oddíl OB Kotlářka | 49:43 | + 13:38 | 5825 | |
14. | Tomešová Daniela | SJC8451 | Sportcentrum Jičín | 51:02 | + 14:57 | 5557 | |
15. | Voltrová Alena | DKP9956 | Oddíl OB Kotlářka | 52:29 | + 16:24 | 5262 | |
16. | Grolichová Lucie | ZBP7850 | OOB SK Zbraslav | 53:13 | + 17:08 | 5113 | |
17. | Hovorková Tereza | ZVO0153 | OB SK Zvole | 53:24 | + 17:19 | 5076 | |
18. | Králová Vanda | BZP8750 | Báječné ženy v orientačním běhu | 53:53 | + 17:48 | 4978 | |
19. | Studničná Lenka | FSP8650 | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 54:20 | + 18:15 | 4886 | |
20. | Čechová Lenka | 3GC9000 | Neregistrovaní - ZOO | 54:38 | + 18:33 | ||
21. | Procházková Zuzana | KPY8650 | SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. | 55:01 | + 18:56 | 4747 | |
22. | Janečková Dagmar | EKP6550 | VŠTJ Ekonom Praha | 56:06 | + 20:01 | 4527 | |
23. | Zimmerová Kateřina | KAM9850 | OK Kamenice | 58:19 | + 22:14 | 4076 | |
24. | Rydlová Eva | FSP8989 | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 58:36 | + 22:31 | 4019 | |
25. | Kohlová Zuzana | KPY8852 | SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. | 61:48 | + 25:43 | 3368 | |
26. | Smolková Alena | PGP6450 | SK Praga | 63:09 | + 27:04 | 3094 | |
27. | Burešová Lenka | DKP8351 | Oddíl OB Kotlářka | 63:35 | + 27:30 | 3006 | |
28. | Vildmonová Pavla | PGP7454 | SK Praga | 64:02 | + 27:57 | 2914 | |
29. | Blahutová Hanka | MFP7953 | Matfyz Praha | 68:51 | + 32:46 | 1935 | |
30. | Krausová Martina | TJP9350 | TJ Sokol Troja | 69:12 | + 33:07 | 1864 | |
31. | Izáková Ivana | EKP7453 | VŠTJ Ekonom Praha | 74:18 | + 38:13 | 827 | |
32. | Kotrčová Lenka | PDY9350 | Běhej Poděbrady | 75:09 | + 39:04 | ||
33. | Černá Kateřina | TJP9850 | TJ Sokol Troja | 78:19 | + 42:14 | 10 | |
34. | Sedláčková Linda | ROZ0050 | OK Roztoky | 79:57 | + 43:52 | 0 | |
35. | Kudrnáčová Lucie | HCE8850 | TJ Hostivice | 80:36 | + 44:31 | 0 | |
36. | Šlapáková Míša | 0350001 | GC | 85:17 | + 49:12 | ||
37. | Pangrácová Anna | 0010001 | SK SKIVELO | 85:18 | + 49:13 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
Points
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Šubrtová Věra | TAP8150 | KOB Tretra Praha | 44:06 | |||
2. | Zeman Klára | DCE7950 | KOB Dobřichovice | 70:59 | + 26:53 | ||
3. | Černá Kateřina | HCE9850 | TJ Hostivice | 71:44 | + 27:38 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Kučerová Marie | VSP7551 | USK Praha | 41:17 | ||
2. | Forstereviczová Jana | DOR7653 | OK Dobříš | 42:02 | + 0:45 | |
3. | Papicová Silvie | BZP7651 | Báječné ženy v orientačním běhu | 42:16 | + 0:59 | |
4. | Bartalošová Jana | PGP8154 | SK Praga | 42:37 | + 1:20 | |
5. | Žemlová Eva | KAM7550 | OK Kamenice | 43:09 | + 1:52 | |
6. | Svítilová Pavla | BZP7750 | Báječné ženy v orientačním běhu | 44:44 | + 3:27 | |
7. | Malečková Iva | PGP7559 | SK Praga | 45:28 | + 4:11 | |
8. | Kopecká Anežka | VSP8150 | USK Praha | 46:33 | + 5:16 | |
9. | Sotonová Jitka | TAP7950 | KOB Tretra Praha | 46:57 | + 5:40 | |
10. | Hudosová Gabriela | RIC7299 | OB Říčany | 47:09 | + 5:52 | |
11. | Šeborová Tereza | DKL8150 | KOB Kladno | 47:15 | + 5:58 | |
12. | Fuxová Kateřina | SLA7850 | SKOB Slaný | 48:25 | + 7:08 | |
13. | Sedláčková Petra | ROZ7050 | OK Roztoky | 48:33 | + 7:16 | |
13. | Gajdová Kristina | VSP7752 | USK Praha | 48:33 | + 7:16 | |
15. | Zoubková Jana | ZBP8050 | OOB SK Zbraslav | 48:45 | + 7:28 | |
16. | Petriláková Petra | DOR7656 | OK Dobříš | 50:07 | + 8:50 | |
17. | Dlouhá Marta | BZP7851 | Báječné ženy v orientačním běhu | 50:31 | + 9:14 | |
18. | Pilařová Kateřina | CEP8050 | Čepíci | 50:40 | + 9:23 | |
19. | Vyhnálková Eva | RIC7552 | OB Říčany | 51:14 | + 9:57 | |
20. | Skripniková Kateřina | FSP8051 | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 52:16 | + 10:59 | |
21. | Krejčová Jana | ROU7758 | SKOB Roudnice nad Labem | 53:10 | + 11:53 | |
22. | Geševa Radka | LOU8150 | SK Moravan Louňovice | 53:15 | + 11:58 | |
23. | Pinkrová Šárka | HCE8350 | TJ Hostivice | 53:30 | + 12:13 | |
24. | Šormová Monika | 0220001 | Běžci Nouzov | 54:56 | + 13:39 | |
25. | Hrádková Kateřina | ROU8350 | SKOB Roudnice nad Labem | 55:19 | + 14:02 | |
26. | Brandejsová Petra | DKP7853 | Oddíl OB Kotlářka | 55:53 | + 14:36 | |
27. | Tolarová Ivana | RIC7650 | OB Říčany | 56:10 | + 14:53 | |
28. | Bezpalcová Zuzana | OKP7454 | SK OK 24 Praha | 56:32 | + 15:15 | |
29. | Housková Monika | DOR7551 | OK Dobříš | 56:43 | + 15:26 | |
30. | Procházková Jana | DKP8052 | Oddíl OB Kotlářka | 57:09 | + 15:52 | |
30. | Němcová Barbora | SOB7550 | SOBSA | 57:09 | + 15:52 | |
32. | Hellerová Alena | ROU7850 | SKOB Roudnice nad Labem | 57:15 | + 15:58 | |
33. | Pangrácová Jana | MFP7653 | Matfyz Praha | 57:26 | + 16:09 | |
34. | Mišeková Martina | KAM7851 | OK Kamenice | 57:51 | + 16:34 | |
35. | Maříková Markéta | FSP7351 | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 59:05 | + 17:48 | |
36. | Brotánková Lenka | ROU8152 | SKOB Roudnice nad Labem | 60:18 | + 19:01 | |
37. | Stará Vendula | FSP8150 | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 60:38 | + 19:21 | |
38. | Uhlíková Šárka | SJC8151 | Sportcentrum Jičín | 61:34 | + 20:17 | |
39. | Baxová Irena | LBE7951 | TJ Lokomotiva Beroun | 63:06 | + 21:49 | |
40. | Matoušková Kateřina | EKP7750 | VŠTJ Ekonom Praha | 64:16 | + 22:59 | |
41. | Bartůňková Lucie | LOU7750 | SK Moravan Louňovice | 64:27 | + 23:10 | |
42. | Chmelařová Zuzana | PGP7761 | SK Praga | 67:35 | + 26:18 | |
43. | Bazinková Blanka | ROU8151 | SKOB Roudnice nad Labem | 67:53 | + 26:36 | |
44. | Dudová Irena | HCE8250 | TJ Hostivice | 68:36 | + 27:19 | |
45. | Fialová Jana | DOR8050 | OK Dobříš | 77:05 | + 35:48 | |
46. | Tloušťová Eva | SCP6950 | OK Sparta Praha | 80:30 | + 39:13 | |
47. | Černá Petra | HCE7751 | TJ Hostivice | 81:25 | + 40:08 | |
48. | Medlínová Kateřina | DKP7854 | Oddíl OB Kotlářka | 82:12 | + 40:55 | |
49. | Seidlová Barbora | RIC7955 | OB Říčany | 87:15 | + 45:58 | |
50. | Havlová Eva | KNC7851 | Sokol Kostelec n. Č. l. | 87:44 | + 46:27 | |
Topičová Anna | LOU8350 | SK Moravan Louňovice | DISK | |||
Šunková Karolína | LOU7550 | SK Moravan Louňovice | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Šrámková Iva | RIC7251 | OB Říčany | 39:14 | ||
2. | Kavková Dana | SCP6150 | OK Sparta Praha | 41:19 | + 2:05 | |
3. | Benešová Jaroslava | DKL7050 | KOB Kladno | 41:29 | + 2:15 | |
4. | Ptáčková Kateřina | PGP7350 | SK Praga | 43:20 | + 4:06 | |
5. | Horáková Lenka | VSP7255 | USK Praha | 43:57 | + 4:43 | |
6. | Melišíková Radka | TAP7152 | KOB Tretra Praha | 45:12 | + 5:58 | |
7. | Hrstková Dana | SJI6051 | OK Jihlava | 45:31 | + 6:17 | |
8. | Fantová Libuše | EKP5650 | VŠTJ Ekonom Praha | 47:19 | + 8:05 | |
9. | Mrázová Pavla | DCE5550 | KOB Dobřichovice | 47:23 | + 8:09 | |
10. | Němečková Jarmila | VSP6650 | USK Praha | 49:10 | + 9:56 | |
11. | Zakouřilová Helena | VSP7453 | USK Praha | 49:49 | + 10:35 | |
12. | Cincibusová Ivana | FSP6651 | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 50:27 | + 11:13 | |
13. | Procházková Miluše | DCE5450 | KOB Dobřichovice | 51:02 | + 11:48 | |
14. | Nová Jana | DOR7150 | OK Dobříš | 51:10 | + 11:56 | |
15. | Kettnerová Lenka | HCE6450 | TJ Hostivice | 51:14 | + 12:00 | |
16. | Úlehlová Monika | TAP6950 | KOB Tretra Praha | 51:30 | + 12:16 | |
17. | Komersová Jana | KNC6550 | Sokol Kostelec n. Č. l. | 53:07 | + 13:53 | |
18. | Hrdličková Ludmila | SLA6950 | SKOB Slaný | 53:18 | + 14:04 | |
19. | Kotenová Klára | RIC7252 | OB Říčany | 53:25 | + 14:11 | |
20. | Petýrková Pavlína | BZP7351 | Báječné ženy v orientačním běhu | 53:46 | + 14:32 | |
21. | Popová Veronika | TAP7450 | KOB Tretra Praha | 54:31 | + 15:17 | |
22. | Forstová Lenka | MFP6850 | Matfyz Praha | 55:06 | + 15:52 | |
23. | Nováková Irena | OKP6651 | SK OK 24 Praha | 58:12 | + 18:58 | |
24. | Kučerová Michaela | RIC7253 | OB Říčany | 58:33 | + 19:19 | |
25. | Kašparová Irena | SLA6852 | SKOB Slaný | 58:58 | + 19:44 | |
26. | Buková Jana | ROU7150 | SKOB Roudnice nad Labem | 59:00 | + 19:46 | |
27. | Jandová Kateřina | DKL7252 | KOB Kladno | 60:05 | + 20:51 | |
28. | Kotková Lenka | RIC7352 | OB Říčany | 60:16 | + 21:02 | |
29. | Šimůnková Martina | TAP6851 | KOB Tretra Praha | 62:31 | + 23:17 | |
30. | Junková Petra | STH7451 | SK Studenec | 64:13 | + 24:59 | |
31. | Mudrová Martina | HCE6451 | TJ Hostivice | 65:17 | + 26:03 | |
32. | Žižková Markéta | DOR7352 | OK Dobříš | 65:24 | + 26:10 | |
33. | Víšková Alena | KAM7451 | OK Kamenice | 67:58 | + 28:44 | |
34. | Durdová Miroslava | 0190001 | KB Jilemnice | 69:45 | + 30:31 | |
35. | Hradilová Katarína | HCE7350 | TJ Hostivice | 70:19 | + 31:05 | |
36. | Šejnová Magdalena | KAM7055 | OK Kamenice | 72:43 | + 33:29 | |
37. | Brodská Renata | HCE7451 | TJ Hostivice | 72:52 | + 33:38 | |
38. | Míchalová Marcela | KPY6850 | SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. | 75:27 | + 36:13 | |
38. | Vítková Marie | DKL7054 | KOB Kladno | 75:27 | + 36:13 | |
40. | Jirasová Jana | DOR7450 | OK Dobříš | 77:09 | + 37:55 | |
41. | Zábranská Ivana | ROU7454 | SKOB Roudnice nad Labem | 81:34 | + 42:20 | |
42. | Baštová Jana | DOR7452 | OK Dobříš | 83:32 | + 44:18 | |
43. | Daňková Daniela | DKP7353 | Oddíl OB Kotlářka | 87:05 | + 47:51 | |
44. | Nováková Martina | PDY7350 | Běhej Poděbrady | 89:00 | + 49:46 | |
45. | Buková Zdeňka | ROU7051 | SKOB Roudnice nad Labem | 89:07 | + 49:53 | |
Pelikánová Lucie | MFP6950 | Matfyz Praha | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Klusáková Jitka | DKP5651 | Oddíl OB Kotlářka | 36:19 | ||
2. | Cabrnochová Hana | DKL5550 | KOB Kladno | 39:27 | + 3:08 | |
3. | Havlíčková Jindra | KNC6150 | Sokol Kostelec n. Č. l. | 39:40 | + 3:21 | |
4. | Dohnalová Dana | VSP5050 | USK Praha | 40:40 | + 4:21 | |
5. | Jahnová Helena | SCP5550 | OK Sparta Praha | 41:36 | + 5:17 | |
6. | Kohoutová Pavla | KNC6251 | Sokol Kostelec n. Č. l. | 43:53 | + 7:34 | |
7. | Dudová Hana | DKP5752 | Oddíl OB Kotlářka | 44:44 | + 8:25 | |
8. | Jeřábková Jana | OKP6150 | SK OK 24 Praha | 45:18 | + 8:59 | |
9. | Šilerová Zdena | KNC5750 | Sokol Kostelec n. Č. l. | 51:38 | + 15:19 | |
10. | Tihonová Jindra | TAP6253 | KOB Tretra Praha | 53:48 | + 17:29 | |
11. | Wolkerová Dagmar | TJP5250 | TJ Sokol Troja | 59:55 | + 23:36 | |
12. | Beranová Vlasta | UVP5450 | Slovan Praha | 65:15 | + 28:56 | |
13. | Hlaváčová Jarka | MFP6050 | Matfyz Praha | 67:53 | + 31:34 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Jůzková Jaroslava | SCP5250 | OK Sparta Praha | 32:37 | ||
2. | Kubátová Milada | PGP4750 | SK Praga | 38:52 | + 6:15 | |
3. | Ryšavá Lubomíra | TJP4750 | TJ Sokol Troja | 38:58 | + 6:21 | |
4. | Zavadilová Naďa | SCP5450 | OK Sparta Praha | 41:15 | + 8:38 | |
5. | Stehnová Hana | DKP5150 | Oddíl OB Kotlářka | 45:52 | + 13:15 | |
6. | Lohrová Jarmila | SCP4650 | OK Sparta Praha | 47:50 | + 15:13 | |
7. | Mikšová Stanislava | DKP5250 | Oddíl OB Kotlářka | 62:02 | + 29:25 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Zmeková Míla | SLP4451 | OOB Slavia Praha | 51:09 | ||
2. | Bláhová Blanka | SJP3651 | KČT Slavoj Praha | 54:06 | + 2:57 | |
3. | Haňkovská Jana | PGP4050 | SK Praga | 54:49 | + 3:40 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Pinkr Josef | HCE1200 | TJ Hostivice | 22:06 | ||
1. | Jiroušek Štěpán | DOR1102 | OK Dobříš | 22:06 | ||
3. | Zápotocký Tomáš | SLA1200 | SKOB Slaný | 24:44 | + 2:38 | |
4. | Čeněk Matyáš | TAP1004 | KOB Tretra Praha | 24:55 | + 2:49 | |
4. | Brandejs Hynek | DKP1005 | Oddíl OB Kotlářka | 24:55 | + 2:49 | |
6. | Motyčka Michael | TAP1003 | KOB Tretra Praha | 26:48 | + 4:42 | |
7. | van Dongen Tim | DKP1000 | Oddíl OB Kotlářka | 28:53 | + 6:47 | |
8. | Lukavský Vít | DKL1101 | KOB Kladno | 31:36 | + 9:30 | |
9. | Majer David | DKP1203 | Oddíl OB Kotlářka | 36:43 | + 14:37 | |
10. | Šunka Hubert | LOU1200 | SK Moravan Louňovice | 40:39 | + 18:33 | |
11. | Zábranský František | ROU1102 | SKOB Roudnice nad Labem | 51:10 | + 29:04 | |
12. | Matoušek Jan | EKP1101 | VŠTJ Ekonom Praha | 58:23 | + 36:17 | |
13. | Sláma Marek | KAM1201 | OK Kamenice | 76:11 | + 54:05 | |
Seidl Marek | RIC1100 | OB Říčany | DISK | |||
Junek Kryštof | STH1201 | SK Studenec | DISK | |||
Albl Matouš | LME1111 | SK Los Mělník | DISK | |||
Brodský Matěj | HCE1100 | TJ Hostivice | DISK | |||
Vít Damien | SPC1300 | SPORTICUS team | DISK | |||
Vlasaný Ondřej | DISK | |||||
Oliverius Filip | BZP1002 | Báječné ženy v orientačním běhu | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Škorpil Marek | HOR0900 | TJ Jiskra Hořice | 15:59 | ||
2. | Junek Šimon | STH1001 | SK Studenec | 19:22 | + 3:23 | |
3. | Machar Dan | DKP1002 | Oddíl OB Kotlářka | 19:38 | + 3:39 | |
4. | Kučera Jakub | VSP0900 | USK Praha | 19:39 | + 3:40 | |
5. | Kubec Adam | DOB0900 | KOB Dobruška | 21:25 | + 5:26 | |
6. | Kamenický Pavel | TAP0909 | KOB Tretra Praha | 23:43 | + 7:44 | |
7. | Zavadil Matěj | VSP0904 | USK Praha | 24:08 | + 8:09 | |
8. | Svoboda Adam | DKP0913 | Oddíl OB Kotlářka | 24:33 | + 8:34 | |
9. | Koukal Jan | ODV1001 | TJ Aero Odolena Voda | 24:50 | + 8:51 | |
10. | Knop Matěj | FSP0905 | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 25:17 | + 9:18 | |
11. | Komín Matyáš | DKL0901 | KOB Kladno | 26:36 | + 10:37 | |
12. | Dočkal Štěpán | PGP0902 | SK Praga | 26:45 | + 10:46 | |
13. | Sláma Kryštof | KAM1000 | OK Kamenice | 27:06 | + 11:07 | |
14. | Prox Jan | RIC1003 | OB Říčany | 27:58 | + 11:59 | |
15. | Szárszoi Antonín | DOR1000 | OK Dobříš | 28:05 | + 12:06 | |
16. | Gešev Martin | LOU0900 | SK Moravan Louňovice | 29:57 | + 13:58 | |
17. | Pilát Jaromír | DKL0900 | KOB Kladno | 30:46 | + 14:47 | |
18. | Gregor Kevin | DOR1001 | OK Dobříš | 31:02 | + 15:03 | |
19. | Jiras František | DOR0900 | OK Dobříš | 31:59 | + 16:00 | |
20. | Kapoun Jáchym | LBE1002 | TJ Lokomotiva Beroun | 32:05 | + 16:06 | |
21. | Hrádek Vojtěch | ROU1000 | SKOB Roudnice nad Labem | 32:07 | + 16:08 | |
22. | Bašus Ondřej | KAM1004 | OK Kamenice | 32:46 | + 16:47 | |
23. | Kučera Tomáš | TAP0907 | KOB Tretra Praha | 37:15 | + 21:16 | |
24. | Forst Albert | MFP0901 | Matfyz Praha | 39:00 | + 23:01 | |
25. | Pilař František | CEP0900 | Čepíci | 42:41 | + 26:42 | |
26. | Koten Daniel | DKP1006 | Oddíl OB Kotlářka | 44:30 | + 28:31 | |
27. | Hruška Tomáš | DOR1002 | OK Dobříš | 45:12 | + 29:13 | |
28. | Balga Filip | DKP1104 | Oddíl OB Kotlářka | 47:17 | + 31:18 | |
29. | Hrdý Kryštof | TAP0912 | KOB Tretra Praha | 47:18 | + 31:19 | |
30. | Grisa Dominik | SLA0900 | SKOB Slaný | 49:28 | + 33:29 | |
31. | Berný Jáchym | ODV1000 | TJ Aero Odolena Voda | 52:00 | + 36:01 | |
Rejšek Čeněk | KAM1002 | OK Kamenice | DISK | |||
Sotona Filip | 0340001 | Rychlí šneci | DISK | |||
Černý Martin | RIC1004 | OB Říčany | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Zápotocký Jiří | SLA0800 | SKOB Slaný | 19:04 | ||
2. | Sedláček Patrik | DKP0816 | Oddíl OB Kotlářka | 20:20 | + 1:16 | |
3. | Machar Eda | DKP0803 | Oddíl OB Kotlářka | 21:40 | + 2:36 | |
4. | Víteček Šimon | DKP0801 | Oddíl OB Kotlářka | 23:32 | + 4:28 | |
5. | Junek Matouš | DKP0817 | Oddíl OB Kotlářka | 23:42 | + 4:38 | |
6. | Chmelař David | PGP0801 | SK Praga | 24:28 | + 5:24 | |
7. | Vrba Matyáš | FSP0706 | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 24:35 | + 5:31 | |
8. | Engel Adam | DKP0910 | Oddíl OB Kotlářka | 25:20 | + 6:16 | |
9. | Brandejs Štěpán | DKP0807 | Oddíl OB Kotlářka | 26:26 | + 7:22 | |
10. | Večerka Vojtěch | DKP0813 | Oddíl OB Kotlářka | 26:39 | + 7:35 | |
11. | Baxa David | LBE0800 | TJ Lokomotiva Beroun | 26:48 | + 7:44 | |
12. | Šubrt Jáchym | DKP0800 | Oddíl OB Kotlářka | 27:02 | + 7:58 | |
13. | Beran František | SLA0700 | SKOB Slaný | 28:01 | + 8:57 | |
14. | Matys Ondřej | DOR0803 | OK Dobříš | 28:10 | + 9:06 | |
15. | Dolák Jakub | DKP0707 | Oddíl OB Kotlářka | 28:18 | + 9:14 | |
16. | Magazu Lukas | DOR0805 | OK Dobříš | 28:31 | + 9:27 | |
17. | Maroušek Dominik | DKP0716 | Oddíl OB Kotlářka | 29:16 | + 10:12 | |
18. | Kolář David | ZVO0805 | OB SK Zvole | 29:26 | + 10:22 | |
19. | Šimerka Ondřej | PGP0800 | SK Praga | 29:30 | + 10:26 | |
20. | Studnička Jakub | DKP0718 | Oddíl OB Kotlářka | 29:55 | + 10:51 | |
21. | Lacina Jan | DKP0717 | Oddíl OB Kotlářka | 30:24 | + 11:20 | |
22. | Šimek Matouš | KAM0800 | OK Kamenice | 30:45 | + 11:41 | |
23. | Motyčka Filip | TAP0704 | KOB Tretra Praha | 31:22 | + 12:18 | |
24. | Koten Vojtěch | DKP0815 | Oddíl OB Kotlářka | 31:23 | + 12:19 | |
25. | Salinger Jakub | DKP0715 | Oddíl OB Kotlářka | 31:45 | + 12:41 | |
26. | Jiras Antonín | DOR0701 | OK Dobříš | 32:18 | + 13:14 | |
27. | Ransdorf Vít | 0290002 | 01 Sobsa | 33:06 | + 14:02 | |
28. | Günter Vincent | FSP0701 | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 33:18 | + 14:14 | |
29. | Tučný Kryštof | PGP0804 | SK Praga | 33:25 | + 14:21 | |
30. | Svítil Martin | PGP0903 | SK Praga | 34:02 | + 14:58 | |
31. | Skřipský Tomáš | LME0800 | SK Los Mělník | 34:04 | + 15:00 | |
32. | Daněk Jan | DKP0713 | Oddíl OB Kotlářka | 34:44 | + 15:40 | |
33. | Němec Jaromír | SOB0800 | SOBSA | 36:59 | + 17:55 | |
34. | Žižka Přemysl | DOR0706 | OK Dobříš | 37:44 | + 18:40 | |
35. | Peckl Kryštof | DOR0806 | OK Dobříš | 38:20 | + 19:16 | |
36. | Weiss Hugo | DLP0701 | OOB TJ Dukla Praha | 38:24 | + 19:20 | |
37. | Kohoutek Lukáš | RIC0805 | OB Říčany | 38:54 | + 19:50 | |
38. | Volek Robin | KNC0701 | Sokol Kostelec n. Č. l. | 40:37 | + 21:33 | |
39. | Procházka Vít | DKP0711 | Oddíl OB Kotlářka | 40:56 | + 21:52 | |
40. | Janda Šimon | DKL0800 | KOB Kladno | 44:53 | + 25:49 | |
41. | Lukeš Josef | 0030005 | Outdoor Praha | 44:54 | + 25:50 | |
42. | Grisa Filip | SLA0801 | SKOB Slaný | 46:27 | + 27:23 | |
43. | Brdička Tomáš | FSP0710 | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 47:41 | + 28:37 | |
44. | Heller Jakub | ROU0702 | SKOB Roudnice nad Labem | 48:53 | + 29:49 | |
45. | Pohl Lukáš | TAP0703 | KOB Tretra Praha | 50:46 | + 31:42 | |
46. | Bazinek Lukáš | ROU0802 | SKOB Roudnice nad Labem | 51:04 | + 32:00 | |
47. | Kapoun Matěj | LBE0801 | TJ Lokomotiva Beroun | 56:39 | + 37:35 | |
48. | Tolar Ondřej | RIC0701 | OB Říčany | 57:51 | + 38:47 | |
49. | Dočkal Šimon | PGP0702 | SK Praga | 67:23 | + 48:19 | |
50. | Čížek Filip | ROU07xx | SKOB Roudnice nad Labem | 94:01 | + 74:57 | |
51. | Slavíček David | FSP0805 | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 138:55 | + 119:51 | |
Šubrt Ondřej | TAP0801 | KOB Tretra Praha | DISK | |||
Geisler Richard | DKL0700 | KOB Kladno | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Melišík Jan | TAP0502 | KOB Tretra Praha | 25:50 | ||
2. | Pilát Bořivoj | DKL0500 | KOB Kladno | 26:51 | + 1:01 | |
3. | Sork Dominik | TAP0504 | KOB Tretra Praha | 28:43 | + 2:53 | |
4. | Dlouhý Aleš | PGP0502 | SK Praga | 28:56 | + 3:06 | |
5. | Jiras Jan | DOR0505 | OK Dobříš | 30:25 | + 4:35 | |
6. | Jíra Filip | KAM0506 | OK Kamenice | 30:46 | + 4:56 | |
7. | Šubrt Vojtěch | DKP0502 | Oddíl OB Kotlářka | 31:57 | + 6:07 | |
8. | Městka Václav | VSP0600 | USK Praha | 32:19 | + 6:29 | |
9. | Kuchař Ondřej | TAP0609 | KOB Tretra Praha | 33:03 | + 7:13 | |
10. | Slejška Jorik | KPY0506 | SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. | 33:39 | + 7:49 | |
11. | Skripnik Nikola | FSP0600 | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 33:52 | + 8:02 | |
12. | Bartaloš Matyáš | PGP0503 | SK Praga | 33:57 | + 8:07 | |
13. | Machar Matěj | DKP0604 | Oddíl OB Kotlářka | 34:45 | + 8:55 | |
14. | Žebrák Adam | KPY0505 | SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. | 35:03 | + 9:13 | |
15. | Holešta Jakub | KPY0502 | SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. | 35:23 | + 9:33 | |
16. | Černý Matouš | TAP0501 | KOB Tretra Praha | 35:44 | + 9:54 | |
17. | Klepetko Adam | FSP0601 | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 37:07 | + 11:17 | |
18. | Bozděch Tobiáš | KPY0504 | SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. | 37:28 | + 11:38 | |
19. | Hůla Tomáš | LBE0602 | TJ Lokomotiva Beroun | 38:09 | + 12:19 | |
20. | Halač Viktor | 0030004 | Outdoor Praha | 38:35 | + 12:45 | |
21. | Koliáš Štěpán | DKP0610 | Oddíl OB Kotlářka | 38:37 | + 12:47 | |
22. | Kohoutek Tomáš | RIC0603 | OB Říčany | 40:02 | + 14:12 | |
23. | Střelba Antonín | PGP0605 | SK Praga | 40:41 | + 14:51 | |
24. | Kándl Matěj | DCE0500 | KOB Dobřichovice | 44:18 | + 18:28 | |
25. | Kubáč Josef | DKL0501 | KOB Kladno | 44:46 | + 18:56 | |
26. | Perkner Vít | ZVO0603 | OB SK Zvole | 45:37 | + 19:47 | |
27. | Lukeš František | 0030003 | Outdoor Praha | 45:47 | + 19:57 | |
28. | Krátký Štěpán | ROU0503 | SKOB Roudnice nad Labem | 45:58 | + 20:08 | |
29. | Červinka Lukáš | FSP0603 | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 47:37 | + 21:47 | |
30. | Vlasaný Jan | RIC0512 | OB Říčany | 49:00 | + 23:10 | |
31. | Horák Martin | VSP0601 | USK Praha | 50:07 | + 24:17 | |
32. | Meier David | VSP0606 | USK Praha | 50:15 | + 24:25 | |
33. | Dragoun Matěj | DOR0603 | OK Dobříš | 50:34 | + 24:44 | |
34. | Tofel Šimon | TAP0605 | KOB Tretra Praha | 53:02 | + 27:12 | |
35. | Tolar Hynek | RIC0505 | OB Říčany | 57:12 | + 31:22 | |
36. | Ledinský Matěj | DKP0602 | Oddíl OB Kotlářka | 59:19 | + 33:29 | |
37. | Václavík Richard | LOU0601 | SK Moravan Louňovice | 59:34 | + 33:44 | |
38. | Hronza Štěpán | DOR0501 | OK Dobříš | 65:55 | + 40:05 | |
39. | Hruška Marek | DOR0604 | OK Dobříš | 67:00 | + 41:10 | |
40. | Valenta Martin | KPY0507 | SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. | 67:54 | + 42:04 | |
41. | Pop Jonáš | TAP0600 | KOB Tretra Praha | 68:58 | + 43:08 | |
42. | Dudl Vojtěch | ODV0600 | TJ Aero Odolena Voda | 123:08 | + 97:18 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Černý Antonín | TAP0402 | KOB Tretra Praha | 30:16 | ||
2. | Kožina Štěpán | PGP0300 | SK Praga | 30:47 | + 0:31 | |
3. | Kolář Matyáš | PGP0304 | SK Praga | 30:57 | + 0:41 | |
4. | Kabát Martin | PGP0408 | SK Praga | 32:32 | + 2:16 | |
5. | Petrilák Matouš | DOR0409 | OK Dobříš | 32:57 | + 2:41 | |
6. | Šrámek Jaromír | RIC0303 | OB Říčany | 32:59 | + 2:43 | |
7. | Janas Adam | PGP0404 | SK Praga | 36:00 | + 5:44 | |
8. | Bejvl Marek | LME0400 | SK Los Mělník | 40:27 | + 10:11 | |
9. | Kačer Jakub | ZVO0400 | OB SK Zvole | 41:21 | + 11:05 | |
10. | Baldrian Tomáš | VSP0405 | USK Praha | 42:45 | + 12:29 | |
11. | Němec Marek | SOB0400 | SOBSA | 47:21 | + 17:05 | |
12. | Hronza Jakub | DOR0300 | OK Dobříš | 49:48 | + 19:32 | |
13. | Vobořil Ondřej | KPY0403 | SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. | 55:07 | + 24:51 | |
14. | Mucha Ondřej | RIC0400 | OB Říčany | 57:58 | + 27:42 | |
15. | Král Quido | PGP0410 | SK Praga | 63:46 | + 33:30 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Klement David | DKP0110 | Oddíl OB Kotlářka | 44:19 | ||
2. | Víšek Martin | KAM0102 | OK Kamenice | 51:12 | + 6:53 | |
3. | Novák Přemysl | DKP0107 | Oddíl OB Kotlářka | 51:54 | + 7:35 | |
4. | Buk Ondřej | ROU0102 | SKOB Roudnice nad Labem | 57:11 | + 12:52 | |
5. | Kohout Václav | DKL0101 | KOB Kladno | 58:33 | + 14:14 | |
6. | Hrdlička Jan | SLA0200 | SKOB Slaný | 68:14 | + 23:55 | |
7. | Šťastný Petr | TAP0106 | KOB Tretra Praha | 76:11 | + 31:52 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Varga Ondřej | KNC9900 | Sokol Kostelec n. Č. l. | 54:55 | ||
2. | Čtrnáct Šimon | PGP0001 | SK Praga | 103:13 | + 48:18 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
Points
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Kazda Ondřej | SJC8202 | Sportcentrum Jičín | 38:32 | 8705 | ||
2. | Janda Martin | DOB8002 | KOB Dobruška | 40:37 | + 2:05 | 8273 | |
3. | Kettner Vojtěch | KAM9601 | OK Kamenice | 41:38 | + 3:06 | 8063 | |
4. | Šimša Martin | PGP0309 | SK Praga | 41:58 | + 3:26 | 7993 | |
5. | Mrázek Jan | SJC8102 | Sportcentrum Jičín | 43:09 | + 4:37 | 7748 | |
6. | Veselý Jakub | PGP9503 | SK Praga | 43:34 | + 5:02 | 7662 | |
7. | Procházka Jan | PGP8206 | SK Praga | 44:34 | + 6:02 | 7454 | |
8. | Šimík Daniel | ROZ6900 | OK Roztoky | 45:37 | + 7:05 | 7237 | |
9. | Kovář Miroslav | SJC8104 | Sportcentrum Jičín | 46:03 | + 7:31 | 7147 | |
10. | Kučera Jan | VSP7302 | USK Praha | 46:14 | + 7:42 | 7109 | |
11. | Zelinka Jiří | MBM8740 | O-mikron | 47:13 | + 8:41 | 6905 | |
12. | Glonek Jakub | KAM9602 | OK Kamenice | 47:18 | + 8:46 | 6888 | |
13. | Janovský Tomáš | PGP6401 | SK Praga | 47:27 | + 8:55 | 6857 | |
14. | Holas Štěpán | SJC8702 | Sportcentrum Jičín | 47:30 | + 8:58 | 6846 | |
15. | Jíra Tomáš | KAM9802 | OK Kamenice | 48:00 | + 9:28 | 6743 | |
16. | Pašek František | KAM7600 | OK Kamenice | 48:31 | + 9:59 | 6635 | |
17. | Uhlík Michal | SJC8007 | Sportcentrum Jičín | 48:34 | + 10:02 | 6625 | |
18. | Sedláček Jaroslav | DKP0309 | Oddíl OB Kotlářka | 49:15 | + 10:43 | 6483 | |
19. | Polášek Jan Ferdinand | DKP8811 | Oddíl OB Kotlářka | 49:39 | + 11:07 | 6400 | |
20. | Seidl Miroslav | RIC7407 | OB Říčany | 49:46 | + 11:14 | 6376 | |
21. | Fojtů Petr | PDY8700 | Běhej Poděbrady | 50:05 | + 11:33 | 6311 | |
22. | Pokorný Ondřej | PGP7506 | SK Praga | 50:09 | + 11:37 | 6297 | |
23. | Buk Petr | ROU0001 | SKOB Roudnice nad Labem | 50:36 | + 12:04 | 6204 | |
24. | Průša Michal | VSP7310 | USK Praha | 50:38 | + 12:06 | 6197 | |
25. | Novák Daniel | DOK8700 | OK Doksy | 51:00 | + 12:28 | 6121 | |
26. | Kohl Ondřej | KPY8600 | SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. | 51:11 | + 12:39 | 6083 | |
27. | Buk Michal | ROU9601 | SKOB Roudnice nad Labem | 51:51 | + 13:19 | 5944 | |
28. | Ptáček Pavel | BBM9600 | BETA URSUS Orienteering | 52:23 | + 13:51 | 5834 | |
29. | Hrouda Martin | FSP7612 | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 53:03 | + 14:31 | 5696 | |
30. | Fišer Jiří | SLP8503 | OOB Slavia Praha | 53:43 | + 15:11 | 5557 | |
31. | Beneš Miroslav | PGP8108 | SK Praga | 53:45 | + 15:13 | 5550 | |
32. | Němeček Jan | VSP6201 | USK Praha | 53:57 | + 15:25 | 5509 | |
33. | Junek Vladimír | TJP8400 | TJ Sokol Troja | 54:25 | + 15:53 | 5412 | |
34. | Klaška Pavel | DKP9301 | Oddíl OB Kotlářka | 55:02 | + 16:30 | 5284 | |
35. | Mezník Vladimír | LBE6400 | TJ Lokomotiva Beroun | 55:05 | + 16:33 | 5274 | |
36. | Černý Ondřej | EKP8511 | VŠTJ Ekonom Praha | 56:00 | + 17:28 | 5084 | |
37. | Černý Martin | TAP8902 | KOB Tretra Praha | 56:15 | + 17:43 | 5032 | |
38. | Klomínský Václav | KPY8700 | SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. | 56:44 | + 18:12 | 4932 | |
39. | Janas Petr | PGP7106 | SK Praga | 57:14 | + 18:42 | 4828 | |
40. | Strašák Tomáš | DKP8204 | Oddíl OB Kotlářka | 57:24 | + 18:52 | 4794 | |
41. | Klusák Martin | DKP8704 | Oddíl OB Kotlářka | 58:36 | + 20:04 | 4545 | |
42. | Bořánek Petr | VSP7000 | USK Praha | 58:55 | + 20:23 | 4479 | |
43. | Šlapák Martin | PHK8504 | OK 99 Hradec Králové | 59:28 | + 20:56 | 4365 | |
44. | Ramba Jiří | DKP8606 | Oddíl OB Kotlářka | 60:08 | + 21:36 | 4227 | |
45. | Vondra Jiří | FSP7600 | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 61:04 | + 22:32 | 4034 | |
46. | Kučera Petr | MFP7602 | Matfyz Praha | 61:42 | + 23:10 | 3902 | |
47. | Koldinský Jan | KPY8506 | SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. | 62:01 | + 23:29 | 3837 | |
48. | Němeček Jan | KAM9300 | OK Kamenice | 62:57 | + 24:25 | 3643 | |
48. | Malý Jakub | 3GC9100 | Neregistrovaní - ZOO | 62:57 | + 24:25 | ||
50. | Jurga Václav | 0140001 | Krutě Kruté Krůty | 65:06 | + 26:34 | ||
51. | Jahn Petr | SJC8400 | Sportcentrum Jičín | 68:20 | + 29:48 | 2527 | |
52. | Janeček Jura | EKP6701 | VŠTJ Ekonom Praha | 68:58 | + 30:26 | 2396 | |
53. | Střelba Ondřej | PGP7510 | SK Praga | 70:36 | + 32:04 | 2057 | |
54. | Borák Michal | EKP8304 | VŠTJ Ekonom Praha | 71:51 | + 33:19 | 1798 | |
55. | Ondrej Kutis | 0260002 | Šplouch&Pšouk | 72:08 | + 33:36 | ||
56. | Šedivý Ondřej | KNC9103 | Sokol Kostelec n. Č. l. | 72:44 | + 34:12 | 1615 | |
57. | Jakovec Petr | DKL8602 | KOB Kladno | 73:37 | + 35:05 | 1432 | |
58. | Fiala Jakub | SLA8500 | SKOB Slaný | 74:19 | + 35:47 | 1287 | |
59. | Mikan Albert | EKP8606 | VŠTJ Ekonom Praha | 74:28 | + 35:56 | 1255 | |
60. | Vacek Vladimír | KNC9300 | Sokol Kostelec n. Č. l. | 75:47 | + 37:15 | 982 | |
61. | Smolka Ondřej | TJP9401 | TJ Sokol Troja | 76:14 | + 37:42 | 889 | |
62. | Samek Jakub | VSP8800 | USK Praha | 79:52 | + 41:20 | 136 | |
63. | Zděnek Přemysl | DKP7904 | Oddíl OB Kotlářka | 80:50 | + 42:18 | 0 | |
64. | Ždimera Jan | PGP9903 | SK Praga | 83:01 | + 44:29 | ||
65. | Borovička Tomáš | FSP9801 | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 83:26 | + 44:54 | 0 | |
66. | Pelikán Lukáš | DKL9802 | KOB Kladno | 86:48 | + 48:16 | 0 | |
67. | Duda Miroslav | ROU8009 | SKOB Roudnice nad Labem | 90:59 | + 52:27 | 0 | |
Fibír Tomáš | FSP7901 | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | DISK | 0 | |||
Pražák Jiří | ZBP7800 | OOB SK Zbraslav | DISK | 0 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
Points
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Straka Tomáš | SLA9702 | SKOB Slaný | 43:31 | 894 | ||
2. | Balej Jiří | KAM7201 | OK Kamenice | 48:54 | + 5:23 | 813 | |
3. | Šubrt Evžen | TAP8000 | KOB Tretra Praha | 61:21 | + 17:50 | 624 | |
4. | Hric Jan | MFP6300 | Matfyz Praha | 66:42 | + 23:11 | 543 | |
5. | Štěpán Daniel | 0370002 | N/A | 68:52 | + 25:21 | ||
6. | Prouza Jaromír | DKP8705 | Oddíl OB Kotlářka | 75:23 | + 31:52 | 411 | |
7. | Beneš Jan | DKL9800 | KOB Kladno | 84:51 | + 41:20 | 268 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Blahuta Marek | MFP7301 | Matfyz Praha | 38:10 | ||
2. | Tomeš Petr | SJC7531 | Sportcentrum Jičín | 38:12 | + 0:02 | |
3. | Bašus Petr | SCP7400 | OK Sparta Praha | 40:01 | + 1:51 | |
4. | Pilát Miroslav | DKL7900 | KOB Kladno | 40:36 | + 2:26 | |
5. | Pohl Zdeněk | TAP7606 | KOB Tretra Praha | 40:45 | + 2:35 | |
6. | Skripnik Ondřej | FSP7502 | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 41:03 | + 2:53 | |
7. | Blažek Martin | ZVO7505 | OB SK Zvole | 41:21 | + 3:11 | |
8. | Junek Petr | STH7801 | SK Studenec | 41:39 | + 3:29 | |
9. | Šunka Jan | LOU7600 | SK Moravan Louňovice | 43:22 | + 5:12 | |
10. | Šemelík Petr | DKL6901 | KOB Kladno | 44:27 | + 6:17 | |
11. | Černý Michal | ROU7505 | SKOB Roudnice nad Labem | 46:50 | + 8:40 | |
12. | Michálek Josef | 0090001 | DREAM TEAM JENEČ | 47:15 | + 9:05 | |
13. | Kamenický Jan | TAP7900 | KOB Tretra Praha | 47:29 | + 9:19 | |
14. | Suk Jiří | MFP6401 | Matfyz Praha | 48:17 | + 10:07 | |
15. | Svoboda Jiří | DKP7504 | Oddíl OB Kotlářka | 48:22 | + 10:12 | |
16. | Havlíček Jan | RIC7902 | OB Říčany | 49:07 | + 10:57 | |
17. | Pangrác Ondřej | MFP7603 | Matfyz Praha | 49:23 | + 11:13 | |
18. | Víteček Jan | DKP7201 | Oddíl OB Kotlářka | 49:38 | + 11:28 | |
19. | Bartaloš Tomáš | PGP8010 | SK Praga | 49:41 | + 11:31 | |
19. | Ledinský Martin | DKP7901 | Oddíl OB Kotlářka | 49:41 | + 11:31 | |
21. | Dočkal Tomáš | PGP7711 | SK Praga | 52:36 | + 14:26 | |
22. | Šubrt Antonín | DKP7100 | Oddíl OB Kotlářka | 52:55 | + 14:45 | |
23. | Fanta Miroslav | EKP5800 | VŠTJ Ekonom Praha | 53:29 | + 15:19 | |
24. | Dvořák Josef | PGP8006 | SK Praga | 53:40 | + 15:30 | |
25. | Ehler Tomáš | VSP8102 | USK Praha | 53:43 | + 15:33 | |
26. | Matoušek Petr | EKP7503 | VŠTJ Ekonom Praha | 54:56 | + 16:46 | |
27. | Mička Aleš | TJP7300 | TJ Sokol Troja | 55:07 | + 16:57 | |
28. | Ježowicz Roman | VLI8002 | Slavia Liberec orienteering | 56:44 | + 18:34 | |
29. | Lukeš Zdeněk | 0030002 | Outdoor Praha | 58:52 | + 20:42 | |
30. | Michálek Jan | 0070001 | ČaČua | 60:23 | + 22:13 | |
31. | Kolář Tomáš | SLA7103 | SKOB Slaný | 61:38 | + 23:28 | |
32. | Houska Jindřich | DOR7601 | OK Dobříš | 62:01 | + 23:51 | |
32. | Žebrák Zbyněk | LOV7101 | lepus.cz | 62:01 | + 23:51 | |
34. | Foršt Jakub | DOR7501 | OK Dobříš | 62:52 | + 24:42 | |
35. | Pilař Marek | CEP7700 | Čepíci | 63:02 | + 24:52 | |
36. | Kolář David | LOU7700 | SK Moravan Louňovice | 64:54 | + 26:44 | |
37. | Němec Jan | SOB7500 | SOBSA | 66:44 | + 28:34 | |
38. | Gregor Radek | DOR7404 | OK Dobříš | 66:45 | + 28:35 | |
39. | Lacina Martin | DKP7502 | Oddíl OB Kotlářka | 67:47 | + 29:37 | |
40. | Končický Lukáš | RIC7501 | OB Říčany | 68:03 | + 29:53 | |
41. | Svatý Jakub | PGP7610 | SK Praga | 68:38 | + 30:28 | |
42. | Snížek Jan | DKP7600 | Oddíl OB Kotlářka | 72:08 | + 33:58 | |
43. | Bém Robert | EKP7703 | VŠTJ Ekonom Praha | 73:26 | + 35:16 | |
44. | Beran Jaroslav | SLA7601 | SKOB Slaný | 76:06 | + 37:56 | |
45. | Pavela Ludovít | 79:11 | + 41:01 | |||
46. | Vítek Jiří | DKL7300 | KOB Kladno | 79:44 | + 41:34 | |
47. | Chmelík Petr | DOR8100 | OK Dobříš | 81:22 | + 43:12 | |
48. | Zápotocký Luboš | SLA7500 | SKOB Slaný | 81:52 | + 43:42 | |
49. | Břízek Petr | LOU8000 | SK Moravan Louňovice | 83:44 | + 45:34 | |
50. | Havel Josef | KNC7800 | Sokol Kostelec n. Č. l. | 83:47 | + 45:37 | |
51. | Vondráček Martin | DKP7704 | Oddíl OB Kotlářka | 83:57 | + 45:47 | |
52. | Kapoun Luděk | 0240001 | neregistrovaný 2 | 88:16 | + 50:06 | |
53. | Prchlík Milan | LOU7300 | SK Moravan Louňovice | 93:27 | + 55:17 | |
54. | Hrstka Pavel | SLA7501 | SKOB Slaný | 94:51 | + 56:41 | |
55. | Lukavský Jiří | DKL7800 | KOB Kladno | 96:06 | + 57:56 | |
56. | Grisa Petr | SLA7600 | SKOB Slaný | 97:09 | + 58:59 | |
57. | Starý Jan | FSP7800 | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 103:13 | + 65:03 | |
Kolář Jan | ZVO7901 | OB SK Zvole | DISK | |||
Černý Ondřej | CEP7800 | Čepíci | DISK | |||
Kukačka Jan | FSP7801 | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | DISK | |||
Dolák Ondřej | DKP8002 | Oddíl OB Kotlářka | DISK | |||
Jedlička Michal | DKL8000 | KOB Kladno | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Baldrian Petr | PGP7203 | SK Praga | 32:16 | ||
2. | Doubek Petr | SLA7000 | SKOB Slaný | 34:49 | + 2:33 | |
3. | Kabát Jan | PGP6901 | SK Praga | 37:01 | + 4:45 | |
4. | Ptáček Jan | PGP7205 | SK Praga | 37:30 | + 5:14 | |
5. | Komín David | PGP7405 | SK Praga | 39:04 | + 6:48 | |
6. | Zakouřil Václav | VSP7401 | USK Praha | 39:46 | + 7:30 | |
7. | Koliáš Čeněk | DKP7102 | Oddíl OB Kotlářka | 40:02 | + 7:46 | |
8. | Šrámek Petr | RIC6905 | OB Říčany | 40:36 | + 8:20 | |
9. | Žemla Tomáš | KAM7105 | OK Kamenice | 41:41 | + 9:25 | |
10. | Pelant Michal | RIC7400 | OB Říčany | 42:21 | + 10:05 | |
11. | Straka Lukáš | SLA7002 | SKOB Slaný | 42:23 | + 10:07 | |
12. | Veljačik Pavel | SCP6200 | OK Sparta Praha | 43:24 | + 11:08 | |
13. | Karmazín Pavel | LBE6800 | TJ Lokomotiva Beroun | 43:47 | + 11:31 | |
14. | Kubec Martin | DOB7002 | KOB Dobruška | 43:57 | + 11:41 | |
15. | Procházka Antonín | DCE5500 | KOB Dobřichovice | 45:04 | + 12:48 | |
16. | Červinka Jiří | VRL7001 | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 45:54 | + 13:38 | |
17. | Koten Pavel | RIC7200 | OB Říčany | 47:07 | + 14:51 | |
18. | Černý Radomír | HCE6901 | TJ Hostivice | 48:08 | + 15:52 | |
19. | Hůla Pavel | LBE7300 | TJ Lokomotiva Beroun | 48:17 | + 16:01 | |
20. | Kožina Petr | PGP6000 | SK Praga | 48:21 | + 16:05 | |
21. | Kalousek Jiří | DKP6901 | Oddíl OB Kotlářka | 49:44 | + 17:28 | |
22. | Brachtl Daniel | ZVO6902 | OB SK Zvole | 51:36 | + 19:20 | |
23. | Valla Zdeněk | ZVO6501 | OB SK Zvole | 51:53 | + 19:37 | |
24. | Matoušek Martin | SLA7100 | SKOB Slaný | 52:35 | + 20:19 | |
25. | Jirous Jiří | TAP7201 | KOB Tretra Praha | 52:50 | + 20:34 | |
26. | Zavadil Vladimír | VSP6710 | USK Praha | 55:19 | + 23:03 | |
27. | Jun Drahomír | KNC5501 | Sokol Kostelec n. Č. l. | 55:48 | + 23:32 | |
28. | Háněl Jaromír | ZVO6801 | OB SK Zvole | 56:05 | + 23:49 | |
29. | Tolar Jan | RIC7301 | OB Říčany | 56:20 | + 24:04 | |
30. | Chmelař Bohumil | PGP7204 | SK Praga | 56:33 | + 24:17 | |
31. | Stehno Pavel | DKP4900 | Oddíl OB Kotlářka | 57:09 | + 24:53 | |
32. | Vejražka Jiří | KPY7400 | SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. | 57:25 | + 25:09 | |
33. | Vavřina Jan | HCE7000 | TJ Hostivice | 57:51 | + 25:35 | |
34. | Hruška Jan | DOR7000 | OK Dobříš | 58:34 | + 26:18 | |
35. | Halač Jaro | 0030001 | Outdoor Praha | 58:42 | + 26:26 | |
36. | Krejčí Ladislav | ROU7301 | SKOB Roudnice nad Labem | 58:52 | + 26:36 | |
37. | Černý Daniel | TAP7200 | KOB Tretra Praha | 59:16 | + 27:00 | |
38. | Tihon Jaroslav | TAP6102 | KOB Tretra Praha | 60:19 | + 28:03 | |
39. | Balga Jiří | DKP7302 | Oddíl OB Kotlářka | 62:50 | + 30:34 | |
40. | Klepetko David | 0250001 | Šutri | 63:16 | + 31:00 | |
41. | Dobeš Václav | KPY5701 | SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. | 65:55 | + 33:39 | |
42. | Beneš Jan | DKL6600 | KOB Kladno | 66:37 | + 34:21 | |
43. | Kohoutek Jan | RIC7303 | OB Říčany | 67:08 | + 34:52 | |
44. | Toušek Filip | ZBP7102 | OOB SK Zbraslav | 69:33 | + 37:17 | |
45. | Kraml Martin | ZVO7102 | OB SK Zvole | 70:13 | + 37:57 | |
46. | Buk Jiří | ROU6901 | SKOB Roudnice nad Labem | 71:51 | + 39:35 | |
47. | Šácha Marek | DOR7102 | OK Dobříš | 73:48 | + 41:32 | |
48. | Komers František | KNC6800 | Sokol Kostelec n. Č. l. | 74:15 | + 41:59 | |
49. | Mišek Michal | KAM7202 | OK Kamenice | 79:06 | + 46:50 | |
50. | Sedláček Jaroslav | ROZ6801 | OK Roztoky | 82:27 | + 50:11 | |
51. | Prox Jakub | RIC7406 | OB Říčany | 85:11 | + 52:55 | |
52. | Petrilák Miroslav | DOR6600 | OK Dobříš | 97:59 | + 65:43 | |
53. | Müller Jan | HCE6800 | TJ Hostivice | 109:08 | + 76:52 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Škorpil Martin | HOR5700 | TJ Jiskra Hořice | 30:36 | ||
2. | Ročejdl Marek | KAM6400 | OK Kamenice | 35:29 | + 4:53 | |
3. | Jirka Jiří | ZPV5501 | KOB ZPV Prostějov | 36:48 | + 6:12 | |
4. | Kettner Pavel | HCE5900 | TJ Hostivice | 37:48 | + 7:12 | |
5. | Hošek Ladislav | SCP6001 | OK Sparta Praha | 39:21 | + 8:45 | |
6. | Strejc Jaroslav | ZVO6101 | OB SK Zvole | 39:25 | + 8:49 | |
7. | John Vladimír | OLP5502 | PSK Olymp Praha | 40:41 | + 10:05 | |
8. | Valter Petr | KBP4500 | KBP Praha | 41:27 | + 10:51 | |
9. | Přibík Jan | PGP6301 | SK Praga | 45:52 | + 15:16 | |
10. | Forst Libor | MFP6301 | Matfyz Praha | 47:14 | + 16:38 | |
11. | Koč Zdeněk | MKP4700 | SK GORDIC Praha Kačerov | 47:28 | + 16:52 | |
12. | Kudrnáč Martin | HCE5901 | TJ Hostivice | 48:34 | + 17:58 | |
13. | Kraus Ota | TJP5700 | TJ Sokol Troja | 50:50 | + 20:14 | |
14. | Štětina Jiří | HCE6100 | TJ Hostivice | 52:23 | + 21:47 | |
15. | Kavka Jiří | SCP5900 | OK Sparta Praha | 52:36 | + 22:00 | |
16. | Buriánek Jaromír | SCP4700 | OK Sparta Praha | 52:54 | + 22:18 | |
17. | Knotek Kamil | OLP5701 | PSK Olymp Praha | 53:48 | + 23:12 | |
18. | Šváb Jan | VSP5801 | USK Praha | 55:52 | + 25:16 | |
19. | Cedrych Karel | TJP5500 | TJ Sokol Troja | 57:25 | + 26:49 | |
20. | Jahn Pavel | SCP5500 | OK Sparta Praha | 62:37 | + 32:01 | |
21. | Buk Miloslav | ROU6202 | SKOB Roudnice nad Labem | 69:12 | + 38:36 | |
22. | Borovička Milan | FSP6104 | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 72:30 | + 41:54 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Jaroš Vladimír | DCE5400 | KOB Dobřichovice | 33:56 | ||
2. | Cabrnoch Jiří | DKL5400 | KOB Kladno | 37:53 | + 3:57 | |
3. | Polák Zdeněk | VSP5203 | USK Praha | 40:53 | + 6:57 | |
4. | Čadil Jan | FSP4300 | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 42:18 | + 8:22 | |
5. | Přeček Zdeněk | SCP5200 | OK Sparta Praha | 42:41 | + 8:45 | |
6. | Borák Stanislav | EKP5212 | VŠTJ Ekonom Praha | 42:47 | + 8:51 | |
7. | Novotný Jiří | SLP4601 | OOB Slavia Praha | 45:04 | + 11:08 | |
8. | Hájek Jan | MAS5401 | KČT Aš | 45:14 | + 11:18 | |
9. | Šorm Miroslav | DKL5200 | KOB Kladno | 46:09 | + 12:13 | |
10. | Peterka František | TJP4900 | TJ Sokol Troja | 46:22 | + 12:26 | |
11. | Koč Lumír | MKP5401 | SK GORDIC Praha Kačerov | 46:48 | + 12:52 | |
12. | Paul Josef | DCE4401 | KOB Dobřichovice | 47:01 | + 13:05 | |
13. | Novák Miloš | SCP4600 | OK Sparta Praha | 47:13 | + 13:17 | |
14. | Toušek Miloslav | MKP5000 | SK GORDIC Praha Kačerov | 47:14 | + 13:18 | |
15. | Brumek Stanislav | DKL5201 | KOB Kladno | 50:09 | + 16:13 | |
16. | Paukert Milan | TJP5000 | TJ Sokol Troja | 52:02 | + 18:06 | |
17. | Ryšavý Vít | TJP4700 | TJ Sokol Troja | 62:32 | + 28:36 | |
18. | Duda František | KPY4600 | SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. | 65:07 | + 31:11 | |
19. | Nosál Stanislav | LBE4600 | TJ Lokomotiva Beroun | 70:34 | + 36:38 | |
20. | Hojný Oldřich | SCP5201 | OK Sparta Praha | 72:50 | + 38:54 | |
21. | Kolský Alexander | PGP5000 | SK Praga | 89:59 | + 56:03 | |
Dvořák Jaromír | TUR4600 | OOB TJ Turnov | DISK | |||
Janoušek Vladimír | 0050001 | Praha 7 | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Attl Vladimír | PGP3800 | SK Praga | 45:02 | ||
2. | Zábranský Emil | SLA4200 | SKOB Slaný | 47:55 | + 2:53 | |
3. | Havlík Jaroslav | SJC3601 | Sportcentrum Jičín | 48:13 | + 3:11 | |
4. | Němec Vladimír | SLA4202 | SKOB Slaný | 51:30 | + 6:28 | |
5. | Procházka Zdenko | DKP4300 | Oddíl OB Kotlářka | 59:40 | + 14:38 | |
6. | Kalivoda Viktor | KNC3300 | Sokol Kostelec n. Č. l. | 64:31 | + 19:29 | |
7. | Bláha Svatopluk | SJP3501 | KČT Slavoj Praha | 66:24 | + 21:22 | |
8. | Kalivoda Vladimír | KNC3800 | Sokol Kostelec n. Č. l. | 85:20 | + 40:18 | |
9. | Hanák Milan | FSP3400 | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 93:34 | + 48:32 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Berná Markéta | ODV7651 | TJ Aero Odolena Voda | 35:07 | ||
2. | Pinkr Josef | 35:14 | + 0:07 | |||
3. | Zábranská Kristýna | SLA9852 | SKOB Slaný | 36:01 | + 0:54 | |
4. | Šebor Jiří | DKL8100 | KOB Kladno | 38:45 | + 3:38 | |
5. | Zamrzlová Eva | SJC8759 | Sportcentrum Jičín | 40:21 | + 5:14 | |
6. | Berný Jan | ODV7702 | TJ Aero Odolena Voda | 41:39 | + 6:32 | |
7. | Brandejs Jan | DKP7503 | Oddíl OB Kotlářka | 44:30 | + 9:23 | |
8. | Vokušová Tereza | TJN0454 | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 46:03 | + 10:56 | |
9. | Svítil Petr | 0020001 | PetSvi | 47:32 | + 12:25 | |
10. | Linhart Václav | 47:40 | + 12:33 | |||
11. | Žižková Jaroslava | DOR7754 | OK Dobříš | 48:56 | + 13:49 | |
12. | Paulů Robert | 0150001 | Běhám na vlastní triko | 49:13 | + 14:06 | |
13. | Vokuš Zdeněk | TJN5601 | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 50:33 | + 15:26 | |
14. | Gottvaldová Denisa | DKL8550 | KOB Kladno | 50:52 | + 15:45 | |
15. | Bleha Stanislav | DOR7503 | OK Dobříš | 51:07 | + 16:00 | |
16. | Bochenková Martina | DKP8758 | Oddíl OB Kotlářka | 51:37 | + 16:30 | |
17. | Balejová Veronika | 52:16 | + 17:09 | |||
18. | Pecklová Jarmila | DOR7950 | OK Dobříš | 53:13 | + 18:06 | |
19. | Šimerka Jakub | PGP0407 | SK Praga | 53:19 | + 18:12 | |
20. | Toflová Elizabeth | TAP1250 | KOB Tretra Praha | 53:43 | + 18:36 | |
21. | Dudlová Jana | ODV7751 | TJ Aero Odolena Voda | 53:48 | + 18:41 | |
22. | Kándlová Adéla | DCE7550 | KOB Dobřichovice | 53:52 | + 18:45 | |
23. | Majerská Adriana | ODV8051 | TJ Aero Odolena Voda | 54:22 | + 19:15 | |
24. | Hrstková Marie | SLA8150 | SKOB Slaný | 54:38 | + 19:31 | |
25. | Trnka Martin jun | VSP0300 | USK Praha | 55:21 | + 20:14 | |
26. | Šustek Jan | 0160001 | - | 55:23 | + 20:16 | |
27. | Jobová Barbora | 0210001 | jobs | 55:29 | + 20:22 | |
28. | Šimková Markéta | KAM7153 | OK Kamenice | 55:41 | + 20:34 | |
29. | Hrušková Blanka | DOR7555 | OK Dobříš | 55:59 | + 20:52 | |
30. | Kopecký Matyáš | 0330002 | Dezorientovaní | 56:33 | + 21:26 | |
31. | Proxová Lada | RIC8350 | OB Říčany | 57:13 | + 22:06 | |
32. | Grabmüller Radek | KPY8300 | SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. | 58:34 | + 23:27 | |
33. | Vokušová Veronika | TJN0756 | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 58:56 | + 23:49 | |
34. | Leníková Jana | DLT6151 | KrOB Rozmarýn Litoměřice | 60:37 | + 25:30 | |
35. | Michálková Michaela | 0070004 | ČaČua | 60:38 | + 25:31 | |
36. | Ledinská Leona | DKP8161 | Oddíl OB Kotlářka | 60:47 | + 25:40 | |
37. | Rousová Jana | DKL6950 | KOB Kladno | 61:28 | + 26:21 | |
38. | Beranová Jana | SLA7551 | SKOB Slaný | 61:54 | + 26:47 | |
39. | Reisingerová Eliška | DLT0151 | KrOB Rozmarýn Litoměřice | 61:55 | + 26:48 | |
40. | Král Lukáš | 0110001 | olepole | 62:06 | + 26:59 | |
41. | Čtrnáct Jiří | PGP7603 | SK Praga | 63:00 | + 27:53 | |
42. | Dudl Jan | ODV7703 | TJ Aero Odolena Voda | 63:18 | + 28:11 | |
43. | Gregor Tahmina | DOR7552 | OK Dobříš | 63:43 | + 28:36 | |
44. | Vokušová Dana | TJN7750 | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 64:57 | + 29:50 | |
45. | Pohořalý Dobroslav | ROU6401 | SKOB Roudnice nad Labem | 65:02 | + 29:55 | |
46. | Rudolf Pilch | ODV6400 | TJ Aero Odolena Voda | 65:18 | + 30:11 | |
47. | Vrbová Eva | FSP7450 | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 66:02 | + 30:55 | |
48. | Jirounková Petra | 0080001 | Hřebeč | 66:25 | + 31:18 | |
49. | Břízková Věra | LOU7951 | SK Moravan Louňovice | 66:35 | + 31:28 | |
50. | Koukal Tomáš | 67:51 | + 32:44 | |||
51. | Pompachová Alexandra | TAP7754 | KOB Tretra Praha | 68:19 | + 33:12 | |
52. | Tučný Jan | 0120001 | Tučňáci OB | 68:21 | + 33:14 | |
53. | Szárszoi Ondřej | DOR7405 | OK Dobříš | 69:11 | + 34:04 | |
54. | Hořovská Vladislava | 70:37 | + 35:30 | |||
55. | Slavíček Václav | 71:32 | + 36:25 | |||
56. | Lacinová Hanka | DKP7952 | Oddíl OB Kotlářka | 71:38 | + 36:31 | |
57. | Oliveriusová Tereza | 77:59 | + 42:52 | |||
58. | Oliverius Honza | 78:02 | + 42:55 | |||
59. | Laga Jakub | ZBP1300 | OOB SK Zbraslav | 79:26 | + 44:19 | |
60. | Koubková Daniela | DOR7451 | OK Dobříš | 80:23 | + 45:16 | |
61. | Ransdorfová Šárka | 0290001 | 01 Sobsa | 86:34 | + 51:27 | |
62. | Studničková Katarína | 87:18 | + 52:11 | |||
63. | Janasová Barbora | PGP7152 | SK Praga | 88:31 | + 53:24 | |
64. | Malá Martina | 0120002 | Tučňáci OB | 91:17 | + 56:10 | |
65. | Pěkná Eva | ROU7550 | SKOB Roudnice nad Labem | 95:29 | + 60:22 | |
66. | Ledinská Eliška | DKP0256 | Oddíl OB Kotlářka | 97:51 | + 62:44 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Blaha Michal | VSP0412 | USK Praha | 38:16 | ||
2. | Bolehovský Daniel | VSP0508 | USK Praha | 40:11 | + 1:55 | |
3. | Blaha Ondřej | EKP7002 | VŠTJ Ekonom Praha | 43:49 | + 5:33 | |
4. | Blaha Jiří | VSP0411 | USK Praha | 45:00 | + 6:44 | |
5. | Šimerková Olga | PGP7551 | SK Praga | 50:10 | + 11:54 | |
6. | Trnková Dana | VSP7351 | USK Praha | 53:15 | + 14:59 | |
7. | Pompach Petr | TAP7801 | KOB Tretra Praha | 56:09 | + 17:53 | |
8. | Silný Ondřej | PHK7906 | OK 99 Hradec Králové | 60:17 | + 22:01 | |
9. | Peckl Martin | DOR7701 | OK Dobříš | 63:43 | + 25:27 | |
10. | Machar Pavel | DKP7903 | Oddíl OB Kotlářka | 68:04 | + 29:48 | |
11. | Trojek Pavel | 68:11 | + 29:55 | |||
12. | Kukačková Renata | FSP7951 | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 69:36 | + 31:20 | |
13. | Topič Jiří | LOU7800 | SK Moravan Louňovice | 70:19 | + 32:03 | |
14. | Mikulová Zuzana | ZVO7951 | OB SK Zvole | 71:52 | + 33:36 | |
15. | Bolehovský Pavel | VSP7133 | USK Praha | 73:42 | + 35:26 | |
16. | Nosek Petr | DLT6901 | KrOB Rozmarýn Litoměřice | 74:09 | + 35:53 | |
17. | Kindl Jiří | RIC7901 | OB Říčany | 78:39 | + 40:23 | |
18. | Kopáčková Alena | DOR6450 | OK Dobříš | 79:36 | + 41:20 | |
19. | Hronza Jan | DOR7800 | OK Dobříš | 81:34 | + 43:18 | |
20. | Kučerová Barbora | HCE0001 | TJ Hostivice | 82:23 | + 44:07 | |
21. | Svoboda Jan | ODV7605 | TJ Aero Odolena Voda | 83:20 | + 45:04 | |
22. | Jírová Monika | ROZ7350 | OK Roztoky | 85:22 | + 47:06 | |
23. | Bouda Petr | 0100001 | Neregistrovany | 85:41 | + 47:25 | |
24. | Vojtěchovský Martin | 0330001 | Dezorientovaní | 85:44 | + 47:28 | |
25. | Hančl Martin | ROU7601 | SKOB Roudnice nad Labem | 87:04 | + 48:48 | |
26. | Bouda Milan | 0100002 | Neregistrovany | 87:12 | + 48:56 | |
27. | Mitáš Jiří | 0300001 | Ketkovice | 89:40 | + 51:24 | |
28. | Vít David | SPC7200 | SPORTICUS team | 95:24 | + 57:08 | |
29. | Kopáček Jiří | DOR6100 | OK Dobříš | 97:06 | + 58:50 | |
30. | Nekolný Karel | 0180001 | YetiTheHidden | 103:53 | + 65:37 | |
31. | Nosek Martina | DLT7251 | KrOB Rozmarýn Litoměřice | 105:49 | + 67:33 | |
32. | Pohořalá Karolína | ROU6850 | SKOB Roudnice nad Labem | 106:30 | + 68:14 | |
33. | Hroch Tomáš | 0270001 | Hroši | 106:37 | + 68:21 | |
34. | Paulino Jose | MKP8600 | SK GORDIC Praha Kačerov | 126:44 | + 88:28 | |
35. | Michalík Bohumil | 128:06 | + 89:50 | |||
36. | Odložilová Andrea | 139:27 | + 101:11 | |||
37. | Klíma Kamil | 0320001 | SK Olympia Praha SPS | 152:42 | + 114:26 | |
Fiala Jan | DOR7802 | OK Dobříš | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Skripnik Kilián | FSP1300 | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 21:13 | ||
2. | Šulc Martin | 23:25 | + 2:12 | |||
3. | Prchlík Martin | LOU1300 | SK Moravan Louňovice | 24:40 | + 3:27 | |
4. | Rakovcová Zuzana | SCP1150 | OK Sparta Praha | 25:09 | + 3:56 | |
5. | Snopová Tereza | 26:39 | + 5:26 | |||
6. | Kukačková Jana | FSP1251 | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 27:09 | + 5:56 | |
7. | Kukačková Johana | FSP1056 | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 27:20 | + 6:07 | |
8. | Mullis Robert | DKP1200 | Oddíl OB Kotlářka | 27:53 | + 6:40 | |
9. | Ptáček Ondřej | DKP1204 | Oddíl OB Kotlářka | 28:57 | + 7:44 | |
9. | Pohlová Sandra | TAP1151 | KOB Tretra Praha | 28:57 | + 7:44 | |
11. | Slámová Michaela | 29:07 | + 7:54 | |||
12. | Snopová Sára | 0220002 | Běžci Nouzov | 30:14 | + 9:01 | |
13. | Dušková Tereza | LOU1054 | SK Moravan Louňovice | 30:32 | + 9:19 | |
14. | Proxová Veronika | 0130001 | Proxovi | 30:50 | + 9:37 | |
15. | Lorencová Kateřina | DOR1251 | OK Dobříš | 30:57 | + 9:44 | |
16. | Fialová Kristýna | DOR1250 | OK Dobříš | 31:43 | + 10:30 | |
17. | Mišek Michal | KAM1300 | OK Kamenice | 32:47 | + 11:34 | |
18. | Ledinská Lucie | DKP1253 | Oddíl OB Kotlářka | 34:03 | + 12:50 | |
19. | Benda Daniel | PGP1100 | SK Praga | 34:14 | + 13:01 | |
20. | Hýbl Orlík | VIP1400 | SK VIPrahlo | 34:40 | + 13:27 | |
21. | Mikulová Laura | ZVO1450 | OB SK Zvole | 34:55 | + 13:42 | |
22. | Ptáčková Lucie | DKP1255 | Oddíl OB Kotlářka | 36:11 | + 14:58 | |
23. | Zeman Annabel | DCE1850 | KOB Dobřichovice | 36:38 | + 15:25 | |
24. | Seidl Kryštof | RIC1407 | OB Říčany | 37:38 | + 16:25 | |
25. | Kopecká Kateřina | 37:57 | + 16:44 | |||
26. | Paulů Max | 0150002 | Běhám na vlastní triko | 38:16 | + 17:03 | |
27. | Michálková Veronika | 0070002 | ČaČua | 38:45 | + 17:32 | |
28. | Kopecký Hynek | VSP1300 | USK Praha | 38:53 | + 17:40 | |
29. | Dobiáš Jaromír | ROU1101 | SKOB Roudnice nad Labem | 39:19 | + 18:06 | |
30. | Matyšková Kristýna | PLU1050 | TJ SOKOL Plumlov | 41:04 | + 19:51 | |
31. | Matyšek Stanislav | PLU7612 | TJ SOKOL Plumlov | 41:41 | + 20:28 | |
32. | Hrušková Zuzana | 42:19 | + 21:06 | |||
33. | Mičánková Thea | LOU1253 | SK Moravan Louňovice | 42:25 | + 21:12 | |
33. | Matoušková Edita | 42:25 | + 21:12 | |||
35. | Hrušková Tereza | 42:42 | + 21:29 | |||
36. | Dobiášová Eliška | ROU1150 | SKOB Roudnice nad Labem | 43:15 | + 22:02 | |
37. | Hradil Martin | HCE0600 | TJ Hostivice | 44:31 | + 23:18 | |
38. | Michálek Bonifác | 0070003 | ČaČua | 45:37 | + 24:24 | |
39. | Pilař Jiří | CEP1300 | Čepíci | 46:22 | + 25:09 | |
40. | Jobová Kristýna | 0210002 | jobs | 49:24 | + 28:11 | |
40. | Slavíček Filip | 49:24 | + 28:11 | |||
42. | Šulcová Anna | 50:21 | + 29:08 | |||
43. | Svoboda David | DKP1205 | Oddíl OB Kotlářka | 51:04 | + 29:51 | |
44. | Malec Ludvík | 52:43 | + 31:30 | |||
45. | Nezvedová Terza | 55:45 | + 34:32 | |||
45. | Nezveda David | 55:45 | + 34:32 | |||
47. | Brdičková Jana | FSP1250 | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 56:43 | + 35:30 | |
48. | Rada Marek | 0230001 | OB Větrný Jeníkov | 59:59 | + 38:46 | |
49. | Pinkr Jan | HCE1300 | TJ Hostivice | 61:29 | + 40:16 | |
50. | Vít Christian | SPC1705 | SPORTICUS team | 89:00 | + 67:47 | |
Zimová Veronika | DCE0650 | KOB Dobřichovice | DISK | |||
Moráčková Meda | ZBP1750 | OOB SK Zbraslav | DISK |