Výsledky závodu: Veřejný závod

Datum:
28.09.2019
Místo konání:
Staré Splavy
Pořadatel:
DOK - OK Doksy
Mapa:
Staré Splavy
Ředitel závodu:
Koštejn Pavel - R3
Hlavní rozhodčí:
Novák Daniel - R2
Stavitel tratí:
Novák Tom
JURY:
Wolf Daniel, Podrábská Marie, Krejčí Jaroslav
Protokol:
Závod proběhl bez problémů a zranění za slunečného podzimního počasí. Nebyl podán žádný protest.
Kategorie:
D14     D21A     D21B     D45     D60     H14     H21A     H21B     H45     H60     P    
D14
1.70 km, 30 m, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kubecová Magdalena STB0550 A TJ Stadion Nový Bor 10:29
2. Lipenská Barbora CHA0753 B OK Chrastava 11:00 + 0:31
3. Hájková Tereza TUR0556 B OOB TJ Turnov 11:10 + 0:41
4. Háková Eliška TJN0654 B OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 11:15 + 0:46
5. Netuková Anežka SHK0750 B OK Slavia Hradec Králové 12:09 + 1:40
6. Tomášková Matilda TUV0998 B SOK TJ Turnov 12:42 + 2:13
7. Kosková Adéla VLI0656 C Slavia Liberec orienteering 14:05 + 3:36
8. Šestáková Johana VLI0853 B Slavia Liberec orienteering 14:06 + 3:37
9. Klustová Tereza CHA0751 C OK Chrastava 15:04 + 4:35
10. Dušková Viktorie TJN0655 B OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 15:32 + 5:03
11. Waldhauserová Eliška BOR0757 C OK Jiskra Nový Bor 16:01 + 5:32
12. Heczková Anna VLI0652 C Slavia Liberec orienteering 16:30 + 6:01
13. Heřmánková Bára TUR0850 C OOB TJ Turnov 16:47 + 6:18
14. Skalová Jolana TJN0653 B OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 17:00 + 6:31
15. Březinová Antonie CHA0851 C OK Chrastava 17:10 + 6:41
16. Zoubková Šárka TJN0554 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 17:40 + 7:11
17. Štveráková Eliška CHA0553 C OK Chrastava 18:17 + 7:48
18. Ślínská Amálie KUL0852 C KOB Ústí nad Labem 20:12 + 9:43
19. Čalounová Klára VLI0950 C Slavia Liberec orienteering 30:08 + 19:39
20. Kubecová Markéta PGP0955 C SK Praga 34:02 + 23:33
D21A
2.50 km, 55 m, 14 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 8001
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Poklopová Lenka SSU8952 R SK Severka Šumperk 13:39 8132
2. Hiršová Gabriela ZBM9651 R SK Žabovřesky Brno 13:49 + 0:10 8036
3. Bogarová Adélka PGP9056 E SK Praga 14:10 + 0:31 7834
4. Martanová Lea VLI0555 A Slavia Liberec orienteering 14:14 + 0:35 7796
5. Zlámalová Nikola SJC9951 R Sportcentrum Jičín 14:41 + 1:02 7536
6. Firešová Markéta ZBM9951 R SK Žabovřesky Brno 14:49 + 1:10 7460
7. Omová Michaela TUR8153 E OOB TJ Turnov 14:56 + 1:17 7392
8. Heczková Bohdana VLI7750 C Slavia Liberec orienteering 15:04 + 1:25 7315
9. Procházková Marie KAM9554 C OK Kamenice 15:35 + 1:56 7018
10. Šákrová Michaela BOR8850 C OK Jiskra Nový Bor 16:07 + 2:28 6710
11. Štemberová Bára TJN0650 A OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 16:22 + 2:43 6566
12. Pavlíková Markéta CHA0050 A OK Chrastava 16:28 + 2:49 6508
13. Gorčicová Eliška CHA9150 C OK Chrastava 16:38 + 2:59 6412
14. Zajícová Kateřina TAP9053 C KOB Tretra Praha 16:48 + 3:09 6316
15. Linková Alena TUR9751 C OOB TJ Turnov 16:52 + 3:13 6278
16. Šestáková Marie VLI0452 A Slavia Liberec orienteering 16:58 + 3:19 6220
17. Kašparová Lucie CHT9652 C OOB SK Chrast 17:07 + 3:28 6134
17. Kořínková Zuzana TUR9253 C OOB TJ Turnov 17:07 + 3:28 6134
19. Hrabánková Klára PGP9654 C SK Praga 17:26 + 3:47 5951
20. Hermannová Anna TAP9251 C KOB Tretra Praha 17:33 + 3:54 5884
21. Kolaja Ehlerová Jana VLI8055 C Slavia Liberec orienteering 17:39 + 4:00 5826
22. Kochová Nikola TUR9358 C OOB TJ Turnov 18:00 + 4:21 5624
22. Folbrechtová Šárka BOR9051 C OK Jiskra Nový Bor 18:00 + 4:21 5624
24. Sander Saga 50002 5 KFUM Örebro 18:14 + 4:35
25. Hrobařová Lenka ASU7751 C Magnus Orienteering 18:22 + 4:43 5413
26. Škarková Kateřina PGP9955 B SK Praga 18:28 + 4:49 5355
27. Králová Vanda BZP8750 C Báječné ženy v orientačním běhu 18:30 + 4:51 5336
27. Studničná Lenka FSP8650 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 18:30 + 4:51 5336
29. Vlažná Lucie LCE8751 C OOB TJ Slovan Luhačovice 18:32 + 4:53 5317
30. Podlipná Veronika SJC8152 C Sportcentrum Jičín 18:48 + 5:09 5163
31. Neradová Alena TUR8551 C OOB TJ Turnov 19:44 + 6:05 4625
32. Zakouřilová Kamila TUR8557 C OOB TJ Turnov 20:07 + 6:28 4404
33. Žejdlíková Eliška LTP0350 B OOB TJ Lokomotiva Teplice 20:20 + 6:41 4279
34. Rickmeyer Tina 71D8650 USV TU Dresden 21:07 + 7:28
35. Rydlová Eva FSP8989 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 21:09 + 7:30 3808
36. Martanová Daniela VLI7452 C Slavia Liberec orienteering 22:04 + 8:25 3280
37. Štemberová Natálie TJN9851 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 22:07 + 8:28 3251
38. Kubínová Romana SKV9452 C TJ Slovan Karlovy Vary 22:08 + 8:29 3241
39. Balusková Ida OKP7350 C SK OK 24 Praha 23:25 + 9:46 2501
40. Syslová Edita PGP8853 C SK Praga 23:55 + 10:16 2213
41. Szenczi Kristýna VLI8650 C Slavia Liberec orienteering 27:46 + 14:07 0
42. Matyášová Kristýna CHA0555 A OK Chrastava 30:37 + 16:58 0
D21B
2.00 km, 45 m, 12 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 2475
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Žuchová Daniela TJN9750 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 13:31 2527
2. Šritrová Lenka TUR0250 B OOB TJ Turnov 13:41 + 0:10 2497
3. Andrlová Lea VLI0453 B Slavia Liberec orienteering 14:13 + 0:42 2401
4. Nehasilová Veronika LDC0350 B KOB Děčín 14:42 + 1:11 2315
5. Tomanicová Sofie CHA0450 B OK Chrastava 14:47 + 1:16 2300
6. Hanušová Michaela TUR9554 C OOB TJ Turnov 15:39 + 2:08 2144
7. Lipenská Eva CHA7951 C OK Chrastava 15:54 + 2:23 2100
8. Pavlová Martina LTP0151 B OOB TJ Lokomotiva Teplice 16:10 + 2:39 2052
9. Pavlíková Klára LIT7451 C KOB Litvínov 16:22 + 2:51 2016
10. Žuková Marcela VLI7351 C Slavia Liberec orienteering 17:05 + 3:34 1887
11. Lišková Adélka CHA0254 C OK Chrastava 17:07 + 3:36 1881
12. Kohlová Monika TUR9756 C OOB TJ Turnov 17:13 + 3:42 1863
13. Březinová Michaela CHA7751 C OK Chrastava 17:25 + 3:54 1828
14. Matyášová Jana CHA7652 C OK Chrastava 18:07 + 4:36 1702
15. Posseltová Romana TJN7050 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 18:36 + 5:05 1615
16. Linková Lucie TJN0257 B OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 18:48 + 5:17 1580
17. Makovská Jarmila TAP8650 C KOB Tretra Praha 19:24 + 5:53 1472
18. Kosková Třísková Lenka VLI7554 C Slavia Liberec orienteering 22:06 + 8:35 988
19. Danková Irena CHA7551 C OK Chrastava 26:42 + 13:11 163
D45
2.00 km, 45 m, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Riby Kateřina LTP7252 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 13:21
2. Podrábská Marie VLI7451 C Slavia Liberec orienteering 14:20 + 0:59
3. Švarcová Lenka JEN6451 C OB Jenišovice 16:08 + 2:47
4. Linková Iva TUR6850 C OOB TJ Turnov 16:27 + 3:06
5. Forstová Lenka MFP6850 C Matfyz Praha 17:22 + 4:01
6. Miklasová Markéta VLI6850 C Slavia Liberec orienteering 17:52 + 4:31
7. Waldhauserová Irena BOR7459 C OK Jiskra Nový Bor 18:55 + 5:34
8. Landovská Ivana PGP6251 C SK Praga 19:08 + 5:47
9. Kábrtová Iva PEN6350 C OK RECO Sport 19:21 + 6:00
10. Ježková Hana TUR6950 C OOB TJ Turnov 19:53 + 6:32
11. Halířová Eva BOR6654 C OK Jiskra Nový Bor 21:08 + 7:47
12. Kuncová Jiřina TJN5752 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 21:59 + 8:38
13. Hlavatá Pavla DKP7050 C Oddíl OB Kotlářka 22:04 + 8:43
14. Halamová Anna TAP7350 C KOB Tretra Praha 22:09 + 8:48
15. Kubátová Ivana BOR6152 C OK Jiskra Nový Bor 23:18 + 9:57
16. Šejnová Magdalena KAM7055 C OK Kamenice 23:51 + 10:30
17. Hanušová Zdena SJC7253 C Sportcentrum Jičín 24:14 + 10:53
18. Picková Helena TJN6952 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 24:25 + 11:04
19. Svobodová Hana SMB5951 C SKOB Mladá Boleslav 25:40 + 12:19
D60
1.70 km, 30 m, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Šaffková Zuzana CHA5150 C OK Chrastava 13:47
2. Křížová Zdenka PZR5051 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 15:51 + 2:04
3. Ševčíková Alena CHA5351 C OK Chrastava 16:29 + 2:42
4. Malá Jitka KAS5451 C KOB Kamenický Šenov 16:49 + 3:02
5. Bradnová Věra CHA5550 C OK Chrastava 18:10 + 4:23
6. Matoušková Marie LJN5550 C OOB TJ LIAZ Jablonec nad Nisou 21:23 + 7:36
7. Štrojsová Jaroslava KAS4350 C KOB Kamenický Šenov 23:49 + 10:02
H14
2.20 km, 40 m, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Drahoňovský Tomáš TUR0701 B OOB TJ Turnov 12:20
2. Zurynek Jan TJN0605 B OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 13:00 + 0:40
3. Tomášek Prokop TUV0701 B SOK TJ Turnov 13:01 + 0:41
4. Březina Karel CHA0605 B OK Chrastava 13:41 + 1:21
5. Votava Matěj KUL0601 C KOB Ústí nad Labem 13:57 + 1:37
6. Heřmánek Petr TUR0500 B OOB TJ Turnov 14:02 + 1:42
7. Maškarinec Marek VLI0501 C Slavia Liberec orienteering 15:18 + 2:58
8. Míka Albert TJN0601 B OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 15:41 + 3:21
9. Štembera Vítek TJN0801 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 15:49 + 3:29
10. Škorpil Marek HOR0900 B TJ Jiskra Hořice 16:10 + 3:50
11. Šimek Vojtěch LTP0601 B OOB TJ Lokomotiva Teplice 16:17 + 3:57
12. Miklas Ondřej VLI0701 C Slavia Liberec orienteering 16:23 + 4:03
13. Beneš Filip VLI0708 B Slavia Liberec orienteering 16:55 + 4:35
14. Jończy Michał 88P0801 MKS Paulinum Jelenia Góra 17:00 + 4:40
15. Mathaus Kryštof DOK0600 C OK Doksy 17:45 + 5:25
16. Řehoř Hynek TJN0700 B OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 17:59 + 5:39
17. Jareš Ondřej KUL0600 C KOB Ústí nad Labem 19:23 + 7:03
18. Lošťáková Ela LTP0951 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 21:15 + 8:55
19. Šašek Jakub LTP0801 B OOB TJ Lokomotiva Teplice 23:46 + 11:26
20. Týfa Daniel VLI0811 C Slavia Liberec orienteering 24:04 + 11:44
21. Forst Albert MFP0901 C Matfyz Praha 24:28 + 12:08
22. Jakša Karel DOK0700 C OK Doksy 43:42 + 31:22
23. Kmínek Jan DOK1100 C OK Doksy 55:08 + 42:48
Podrábský Ctibor VLI0700 B Slavia Liberec orienteering DISK
Vondra Tomáš FSP0500 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha DISK
Krejčí Matěj TUR0910 C OOB TJ Turnov DISK
H21A
3.30 km, 70 m, 18 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 8312
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Hector Simon 40001 4 Snättringe SK 13:07
2. Schulhof Jan TUR8900 R OOB TJ Turnov 13:09 + 0:02 8501
3. Petržela Jan PHK9200 E OK 99 Hradec Králové 13:11 + 0:04 8481
4. Semík Ondřej KAM9401 R OK Kamenice 14:02 + 0:55 7955
5. Eriksson Jacob 50001 5 KFUM Örebro 14:14 + 1:07
6. Rusý Tomáš KAM9301 R OK Kamenice 14:15 + 1:08 7822
7. Sysel Ctibor PGP8700 C SK Praga 14:18 + 1:11 7791
8. Wolf Daniel TUR9100 R OOB TJ Turnov 14:26 + 1:19 7708
9. Mielec Jaromír AOP9701 C Orientační Běh Opava 14:42 + 1:35 7544
10. Hausenblas Šimon KAM9803 C OK Kamenice 14:55 + 1:48 7410
11. Hledík Jakub CHT9501 C OOB SK Chrast 15:00 + 1:53 7358
12. Landovský Jakub PGP9601 C SK Praga 15:17 + 2:10 7183
12. Kettner Lukáš KAM9403 C OK Kamenice 15:17 + 2:10 7183
14. Dlabaja Tomáš TUR8303 R OOB TJ Turnov 15:28 + 2:21 7070
15. Martan Jiří VLI7300 C Slavia Liberec orienteering 15:36 + 2:29 6988
16. Buk Michal ROU9601 C SKOB Roudnice nad Labem 15:52 + 2:45 6823
17. Veselý Jakub PGP9503 C SK Praga 15:53 + 2:46 6813
18. Kobr Tomáš TJN8901 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 15:54 + 2:47 6802
19. Zlámal David SJC9603 C Sportcentrum Jičín 16:02 + 2:55 6720
20. Klein Martin LTP0404 B OOB TJ Lokomotiva Teplice 16:03 + 2:56 6710
21. Drahoňovský Aleš TUR7201 C OOB TJ Turnov 16:11 + 3:04 6627
22. Buk Petr ROU0001 A SKOB Roudnice nad Labem 16:14 + 3:07 6596
23. Gajda Martin KAM0405 A OK Kamenice 16:15 + 3:08 6586
24. Bogar František BOR8904 C OK Jiskra Nový Bor 16:37 + 3:30 6360
25. Šmaus Antonín TJN0001 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 16:50 + 3:43 6226
26. Bogar Kryštof BOR9402 C OK Jiskra Nový Bor 16:53 + 3:46 6195
27. Hošek Radim TAP8737 C KOB Tretra Praha 17:00 + 3:53 6123
27. Janda Ondřej DOR0100 A OK Dobříš 17:00 + 3:53 6123
29. Beneš Miroslav PGP8108 C SK Praga 17:09 + 4:02 6030
30. Mareš Albert DKP0308 A Oddíl OB Kotlářka 17:11 + 4:04 6010
31. Vlášek Jakub TAP9702 C KOB Tretra Praha 17:17 + 4:10 5948
32. Zajíc Vítězslav TAP8610 C KOB Tretra Praha 17:24 + 4:17 5876
33. Hájek Adam KAM9202 C OK Kamenice 17:27 + 4:20 5845
34. Buk Jindřich ROU9303 C SKOB Roudnice nad Labem 17:32 + 4:25 5793
35. Axmann Šimon DKP8700 C Oddíl OB Kotlářka 17:47 + 4:40 5639
36. Vydra Ivan CHA6600 C OK Chrastava 17:52 + 4:45 5587
37. Šklíba David TJN9902 B OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 17:56 + 4:49 5546
38. Jończy Jakub 88P0300 MKS Paulinum Jelenia Góra 18:02 + 4:55
39. Kolaja Jan VLI8100 C Slavia Liberec orienteering 18:26 + 5:19 5237
40. Michek David TJN9802 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 18:29 + 5:22 5206
41. Hrouda Martin FSP7612 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 18:33 + 5:26 5165
42. Janeček Mirek TJN9804 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 18:39 + 5:32 5103
43. Szenczi Gabriel VLI8700 C Slavia Liberec orienteering 18:41 + 5:34 5083
44. Novák Ivo OKP6200 C SK OK 24 Praha 18:42 + 5:35 5073
45. Hanslian David LCE7835 C OOB TJ Slovan Luhačovice 18:47 + 5:40 5021
46. Hanovec Petr VLI7101 C Slavia Liberec orienteering 19:17 + 6:10 4712
47. Matoušek Martin SPC7604 C SPORTICUS team 19:18 + 6:11 4702
48. Šákr Vít BOR9301 C OK Jiskra Nový Bor 19:32 + 6:25 4558
49. Urbánek Jan DKP8801 C Oddíl OB Kotlářka 19:57 + 6:50 4300
50. Lisý Ondřej VLI7100 C Slavia Liberec orienteering 20:05 + 6:58 4218
51. Bureš Michal VLI7601 C Slavia Liberec orienteering 20:09 + 7:02 4177
52. Nitsch Karel FSP7611 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 20:11 + 7:04 4156
53. Duda Miroslav ROU8009 C SKOB Roudnice nad Labem 20:21 + 7:14 4053
54. Sysel Ondřej PGP8302 C SK Praga 20:33 + 7:26 3930
55. Klusák Martin DKP8704 C Oddíl OB Kotlářka 20:55 + 7:48 3703
56. Vondra Jiří FSP7600 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 21:42 + 8:35 3219
57. Vokurka Jan TJN7501 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 22:35 + 9:28 2674
58. Severýn Otto VLI7402 C Slavia Liberec orienteering 25:22 + 12:15 954
59. Žitný Tomáš SMB6401 C SKOB Mladá Boleslav 25:32 + 12:25 851
60. Šesták Marek VLI7403 C Slavia Liberec orienteering 29:13 + 16:06 0
Makovský Jakub TAP8511 C KOB Tretra Praha DISK 0
H21B
2.60 km, 60 m, 14 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 4391
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Peterka Jakub LLI0404 A LOK-o Liberec 11:55 4810
2. Peterka Vojtěch LLI7502 C LOK-o Liberec 13:06 + 1:11 4415
3. Heczko Erik VLI0804 B Slavia Liberec orienteering 14:30 + 2:35 3949
4. Vrabec Ondřej SCP8303 C OK Sparta Praha 14:50 + 2:55 3838
5. Hnízdil Matěj KAS0301 B KOB Kamenický Šenov 15:16 + 3:21 3693
6. Matyáš Vojtěch CHA0202 B OK Chrastava 15:38 + 3:43 3571
7. Bradáč David LLI0203 B LOK-o Liberec 15:57 + 4:02 3465
8. Pavlík Libor LIT7605 C KOB Litvínov 16:23 + 4:28 3321
9. Hnízdil Jan KAS7100 C KOB Kamenický Šenov 16:33 + 4:38 3265
10. Pecháček Libor RIC7600 C OB Říčany 16:52 + 4:57 3160
11. Březina Jan CHA7604 C OK Chrastava 17:25 + 5:30 2976
12. Juřina František FYD7800 C Jizerský klub OB Frýdlant 17:38 + 5:43 2904
13. Kunc Radovan TJN5549 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 18:24 + 6:29 2649
14. Bernášek Jiří STB8101 C TJ Stadion Nový Bor 18:29 + 6:34 2621
15. Tomanica Vojtěch CHA7601 C OK Chrastava 18:51 + 6:56 2499
16. Matyáš Libor CHA7603 C OK Chrastava 19:33 + 7:38 2265
17. Šašek Jan LTP0301 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 20:25 + 8:30 1976
18. Lošťájová Sára LTP0650 B OOB TJ Lokomotiva Teplice 20:27 + 8:32 1965
19. Vančura Martin ASU8049 C Magnus Orienteering 21:01 + 9:06 1776
20. Žukov Michal TJN9701 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 22:00 + 10:05 1448
21. Danko Tomáš CHA7200 C OK Chrastava 23:03 + 11:08 1098
22. Pavlík Matěj LIT0401 C KOB Litvínov 24:59 + 13:04 454
23. Žukov Jakub TJN0305 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 26:49 + 14:54 0
24. Lipenský Robert CHA7201 C OK Chrastava 28:55 + 17:00 0
25. Danko Štěpán CHA0301 C OK Chrastava 29:03 + 17:08 0
Střelba Ondřej PGP7510 C SK Praga DISK 0
H45
2.60 km, 60 m, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Krejčí Jaroslav BOR6302 C OK Jiskra Nový Bor 14:40
2. Zuzánek Zdeněk TJN5901 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 14:45 + 0:05
3. Žejdlík Michal LTP7001 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 15:16 + 0:36
4. Švarc Jiří JEN6201 C OB Jenišovice 15:45 + 1:05
5. Šritr Martin TUV6802 C SOK TJ Turnov 15:49 + 1:09
6. Ročejdl Marek KAM6400 C OK Kamenice 16:15 + 1:35
7. Mička Aleš TJP7300 C TJ Sokol Troja 17:29 + 2:49
8. Netuka Jan SHK7001 C OK Slavia Hradec Králové 17:40 + 3:00
9. Picek Jan TJN6500 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 17:48 + 3:08
10. Kruliš Petr VLI6901 C Slavia Liberec orienteering 17:59 + 3:19
11. Kubec Pavel STB6601 C TJ Stadion Nový Bor 18:23 + 3:43
12. Jareš Daniel KUL6900 C KOB Ústí nad Labem 18:45 + 4:05
13. Dikoš Pavel BOR6003 C OK Jiskra Nový Bor 18:47 + 4:07
14. Řehoř Jiří TJN7004 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 18:54 + 4:14
15. Pavel Petr LTP6806 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 19:04 + 4:24
16. Waldhauser Martin BOR7106 C OK Jiskra Nový Bor 19:22 + 4:42
17. Štěpán Petr LDC7301 C KOB Děčín 19:26 + 4:46
18. Žucha Jiří TJN6603 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 19:39 + 4:59
19. Zurynek Jan EKP7003 C VŠTJ Ekonom Praha 19:57 + 5:17
20. Hošek Ladislav SCP6001 C OK Sparta Praha 20:20 + 5:40
21. Kříž Pavel PZR4800 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 20:39 + 5:59
22. Vydra Pavel PEN6200 C OK RECO Sport 20:47 + 6:07
23. Čaloun Michal VLI6801 C Slavia Liberec orienteering 21:17 + 6:37
24. Posselt Martin TJN6802 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 21:43 + 7:03
25. Hovorka Ladislav LDC6802 C KOB Děčín 21:45 + 7:05
26. Buriánek Jaromír SCP4700 C OK Sparta Praha 22:38 + 7:58
27. Bruner Luboš LTP6501 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 23:04 + 8:24
28. Štverák Jan CHA7301 C OK Chrastava 23:17 + 8:37
29. Kašpar Ludvík ZAK7200 C OK Netopýr Zákupy 23:34 + 8:54
30. Forst Libor MFP6301 C Matfyz Praha 23:42 + 9:02
31. Müller Rico 71D6400 USV TU Dresden 23:47 + 9:07
32. Maškarinec Petr VLI7303 C Slavia Liberec orienteering 24:51 + 10:11
33. Glöckner Michael KUL7000 C KOB Ústí nad Labem 24:57 + 10:17
34. Šašek Jan LTP7308 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 25:33 + 10:53
35. Hájek Jan TUV7301 C SOK TJ Turnov 26:16 + 11:36
36. Buk Miloslav ROU6202 C SKOB Roudnice nad Labem 26:56 + 12:16
37. Doškář Boris BOR6400 C OK Jiskra Nový Bor 27:56 + 13:16
38. Beneš Petr 80001 8 Klub dobré zprávy 33:33 + 18:53
Žukov Libor VLI6803 C Slavia Liberec orienteering DISK
Bílý Petr LTP6805 C OOB TJ Lokomotiva Teplice DISK
H60
2.20 km, 40 m, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Škorpil Martin HOR5700 C TJ Jiskra Hořice 13:24
2. Přinda Oldřich VLI5101 C Slavia Liberec orienteering 14:30 + 1:06
3. Horák Petr TJN5602 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 18:39 + 5:15
4. Havlík Jaroslav SJC3601 C Sportcentrum Jičín 19:08 + 5:44
5. Ševčík Milan CHA5003 C OK Chrastava 20:04 + 6:40
6. Ježek Ladislav VLI4900 C Slavia Liberec orienteering 20:31 + 7:07
7. Eiselt Miloš LTP5802 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 22:00 + 8:36
8. Hlaváč Jaroslav SMB4801 C SKOB Mladá Boleslav 25:46 + 12:22
9. Křtěnský Jaroslav BOR3600 C OK Jiskra Nový Bor 29:22 + 15:58
10. Folprecht Eduard TUR4301 C OOB TJ Turnov 29:32 + 16:08
11. Matoušek Luboš LJN4700 C OOB TJ LIAZ Jablonec nad Nisou 41:51 + 28:27
P
2.00 km, 40 m, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Topol Milan NNN Neregistrovaní 14:42
2. Haslinger Leopold LTP0403 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 14:45 + 0:03
3. Kašpar Vojtěch BOR0402 C OK Jiskra Nový Bor 15:06 + 0:24
4. Heřmánek Michal TUR7702 C OOB TJ Turnov 16:20 + 1:38
5. Benešová Radka VLI7653 C Slavia Liberec orienteering 18:14 + 3:32
6. Sokolová Julie VLI0552 C Slavia Liberec orienteering 18:19 + 3:37
7. Kruliš Janek VLI1003 C Slavia Liberec orienteering 18:26 + 3:44
8. Hejčl Aleš NNN Neregistrovaní 18:52 + 4:10
9. Havelka Josef SJC8402 C Sportcentrum Jičín 19:12 + 4:30
10. Beneš Max VLI1100 C Slavia Liberec orienteering 19:36 + 4:54
11. Dušek Daniel TJN OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 20:57 + 6:15
12. Čalounová Jana NNN Neregistrovaní 21:01 + 6:19
13. Lumbach Jindřich NNN Neregistrovaní 21:24 + 6:42
14. Mareš Viktor NNN Neregistrovaní 23:34 + 8:52
15. Mareš Alexander NNN Neregistrovaní 23:56 + 9:14
16. Foltýnová Tereza NNN Neregistrovaní 24:57 + 10:15
17. Čapková Petra NNN Neregistrovaní 25:00 + 10:18
18. Šašková Hana LTP7552 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 25:15 + 10:33
19. Peterková Viktorie LLI7551 C LOK-o Liberec 25:26 + 10:44
20. Týfová Ella VLI1150 C Slavia Liberec orienteering 27:59 + 13:17
21. Šmahelová Kristýna CHA OK Chrastava 34:42 + 20:00
22. Kvajnička Jakub NNN Neregistrovaní 43:31 + 28:49
23. Brzobohatá Eliška NNN Neregistrovaní 43:35 + 28:53
24. Pavlíková Rozárie LIT0851 C KOB Litvínov 59:04 + 44:22