Výsledky závodu: 2. závod zimní ligy Hanácké oblasti

Datum:
16.11.2019
Místo konání:
Slatinky, sál OÚ
Pořadatel:
PLU - TJ SOKOL Plumlov
Mapa:
Vápenice
Ředitel závodu:
Otruba Karel - R3
Hlavní rozhodčí:
Matyšek Radoslav - R3
Stavitel tratí:
Otrubová Johana
Kategorie:
D10     D14     D18     D19     D35     D50     H10     H14     H18     H19     H35     H50     HDR     P    
D10
1.60 km, 26 m, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kundratová Eva TZL0950 C SKOB Zlín 16:04
2. Bábková Amálie PTE1051 C TJ Sokol Ptení 20:58 + 4:54
3. Broschová Alžběta RBK1151 C SK Radioklub Blansko 23:56 + 7:52
4. La Carbonara Noemi TBM1156 C KOS TJ Tesla Brno 32:29 + 16:25
5. Luterová Laura PLU1051 C TJ SOKOL Plumlov 33:05 + 17:01
6. Ryglová Beáta TBM1158 C KOS TJ Tesla Brno 44:32 + 28:28
7. Janků Michala STE1150 C SK SKI-OB Šternberk 48:41 + 32:37
D14
1.80 km, 30 m, 18 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Paulíčková Tereza UOL0750 B SOB Olomouc 15:40
2. Čechová Johana TBM0888 B KOS TJ Tesla Brno 17:16 + 1:36
3. Otrubová Karolína PLU0888 B TJ SOKOL Plumlov 18:45 + 3:05
4. Kubáňová Tereza TBM0756 B KOS TJ Tesla Brno 18:47 + 3:07
5. Dvořáková Ema KON0777 B KOB Konice 19:40 + 4:00
6. Štefková Michaela PLU0851 C TJ SOKOL Plumlov 21:11 + 5:31
7. Reichlová Pavla KSU0888 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 21:38 + 5:58
8. Benešová Anežka KON0757 C KOB Konice 21:48 + 6:08
9. Janků Karolína UOL0751 C SOB Olomouc 22:31 + 6:51
10. Juřinová Adéla KSU0650 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 25:29 + 9:49
11. Fišerová Markéta TZL0851 B SKOB Zlín 25:38 + 9:58
12. Dobrovolná Anna TBM0758 B KOS TJ Tesla Brno 26:37 + 10:57
13. Ryglová Adéla TBM0857 C KOS TJ Tesla Brno 27:28 + 11:48
14. Ptáčková Julie TBM0980 C KOS TJ Tesla Brno 30:35 + 14:55
15. Balvanová Vendula JPV C Oddíl OS SK Prostějov 32:18 + 16:38
16. Rozsívalová Adéla KON0760 B KOB Konice 39:22 + 23:42
17. Jordánová Nelly KSU1050 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 42:17 + 26:37
18. Pinkovová Hana JPV C Oddíl OS SK Prostějov 44:19 + 28:39
19. Seidenglanzová Johana SSU0650 C SK Severka Šumperk 48:25 + 32:45
20. Tomanková Alice KSU0959 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 50:05 + 34:25
21. Reichlová Lucie KSU0850 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 68:06 + 52:26
D18
2.60 km, 86 m, 24 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Lukašáková Sára STE0450 A SK SKI-OB Šternberk 32:35
MS Sanetrník David NNN C Neregistrovaní 67:02 + 34:27
MS Sanetrník Josef NNN C Neregistrovaní 68:55 + 36:20
D19
3.20 km, 90 m, 28 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Korpasová Tereza TBM9898 R KOS TJ Tesla Brno 24:08
2. Kozáková Zdenka TBM7952 E KOS TJ Tesla Brno 24:17 + 0:09
3. Korpasová Lucie TBM0151 A KOS TJ Tesla Brno 27:17 + 3:09
4. Pekárková Eva TZL7653 C SKOB Zlín 30:47 + 6:39
5. Černochová Michaela PLU0351 A TJ SOKOL Plumlov 32:15 + 8:07
6. Křečková Lenka ASU9271 C Magnus Orienteering 33:32 + 9:24
7. Ptáčková Veronika TBM7374 C KOS TJ Tesla Brno 35:03 + 10:55
8. Mazalová Monika RBK9252 C SK Radioklub Blansko 37:10 + 13:02
9. Jemelíková Lada VBM6555 C VSK Mendelu Brno 42:23 + 18:15
10. Tomanková Martina KSU7552 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 43:35 + 19:27
11. Smolková Sabina STE0250 B SK SKI-OB Šternberk 43:43 + 19:35
12. Matochová Adéla TZL0552 C SKOB Zlín 45:39 + 21:31
13. Marková Eva STE7550 C SK SKI-OB Šternberk 45:52 + 21:44
14. Vintrová Alžběta TZL8653 C SKOB Zlín 48:50 + 24:42
15. Kmentová Lenka ZAM8552 C OB TJ Sokol Žamberk 49:38 + 25:30
16. Csakvaryová Lenka SBK8383 C KOB START Blansko 52:07 + 27:59
17. Muchová Barbora KVS8550 C SKOB Kobra Vsetín 57:01 + 32:53
18. Šebková Klára JPV8550 C Oddíl OS SK Prostějov 57:25 + 33:17
19. Janečková Adéla PLU0452 B TJ SOKOL Plumlov 60:31 + 36:23
20. Cetkovská Tereza JPV8750 C Oddíl OS SK Prostějov 62:43 + 38:35
D35
2.60 km, 86 m, 24 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kubáňová Jana TBM7275 C KOS TJ Tesla Brno 28:09
2. Broschová Lucie RBK7451 C SK Radioklub Blansko 29:07 + 0:58
3. La Carbonara Hana TBM7652 C KOS TJ Tesla Brno 29:10 + 1:01
4. Korpasová Ivana LBM7362 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno 30:07 + 1:58
5. Pavlicová Anna KVS7360 C SKOB Kobra Vsetín 30:26 + 2:17
6. Grycová Petra TBM7467 C KOS TJ Tesla Brno 30:53 + 2:44
7. Hlavová Miroslava KON6389 C KOB Konice 32:26 + 4:17
8. Kašparová Ivana JPV6951 C Oddíl OS SK Prostějov 32:56 + 4:47
9. Plachá Andrea JPV7676 C Oddíl OS SK Prostějov 33:30 + 5:21
10. Čechová Marcela TBM7659 C KOS TJ Tesla Brno 33:47 + 5:38
11. Křečková Petra ZPV7076 C KOB ZPV Prostějov 34:22 + 6:13
12. Janošíková Jaroslava UOL5858 C SOB Olomouc 35:16 + 7:07
13. Ostřanská Iveta SSU6591 C SK Severka Šumperk 35:23 + 7:14
14. Janošíková Lenka UOL7651 C SOB Olomouc 35:41 + 7:32
15. Zbraňková Magda STE7352 C SK SKI-OB Šternberk 35:59 + 7:50
16. Juřinová Radka KSU8080 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 37:22 + 9:13
17. Paulíčková Barbara UOL7851 C SOB Olomouc 37:45 + 9:36
18. Štorková Simona JPV6556 C Oddíl OS SK Prostějov 38:43 + 10:34
19. Kunzová Ivana BBM7155 C BETA URSUS Orienteering 39:25 + 11:16
20. Kundratová Jana TZL7350 C SKOB Zlín 39:38 + 11:29
21. Janků Renata STE7251 C SK SKI-OB Šternberk 40:54 + 12:45
22. Vavrečková Ivana JPV6363 C Oddíl OS SK Prostějov 43:06 + 14:57
23. Ženčáková Marie 0010002 C 43:39 + 15:30
24. Ratiborská Veronika JPV8077 C Oddíl OS SK Prostějov 46:08 + 17:59
25. Benešová Petra KON7575 C KOB Konice 47:18 + 19:09
26. Rozsívalová Petra KON8063 C KOB Konice 50:54 + 22:45
27. Kotrlová Gita UOL6953 C SOB Olomouc 53:12 + 25:03
28. Reichlová Jiřina KSU7499 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 54:24 + 26:15
29. Mikulčíková Irena KVS7750 C SKOB Kobra Vsetín 54:56 + 26:47
30. Hýblová Iveta JPV7474 C Oddíl OS SK Prostějov 57:50 + 29:41
31. Poláčková Monika JPV7552 C Oddíl OS SK Prostějov 60:44 + 32:35
32. Přikrylová Jitka JPV7979 C Oddíl OS SK Prostějov 72:45 + 44:36
D50
2.10 km, 40 m, 21 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Šimková Hana UOL6653 C SOB Olomouc 30:29
2. Peřinková Irena BBM6550 C BETA URSUS Orienteering 32:33 + 2:04
3. Štrajtová Zuzana UOL6452 C SOB Olomouc 33:00 + 2:31
4. Sochorová Hana HAV6250 C OB Havířov 34:28 + 3:59
5. Křížová Zdenka PZR5051 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 37:27 + 6:58
6. Honkyšová Eva JPV6350 C Oddíl OS SK Prostějov 40:30 + 10:01
7. Poštulková Milada STE6850 C SK SKI-OB Šternberk 44:29 + 14:00
8. Salajková Věra LBM5558 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno 46:37 + 16:08
9. Stará Pavla BOV4251 C TJ Baník Ostrava OKD 49:31 + 19:02
10. Dudíková Eva JPV5757 C Oddíl OS SK Prostějov 52:08 + 21:39
H10
1.60 km, 26 m, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Čeřovský Filip KON1010 C KOB Konice 19:18
2. Lutera Oliver PLU1001 C TJ SOKOL Plumlov 22:21 + 3:03
3. Kožnárek Pavel PLU0902 C TJ SOKOL Plumlov 22:44 + 3:26
4. Štábl Vít KSU1100 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 24:09 + 4:51
5. Vrba Antonín PTE1001 C TJ Sokol Ptení 26:05 + 6:47
6. Fišer Petr TZL1004 C SKOB Zlín 31:15 + 11:57
7. Rozsíval Martin KON1022 C KOB Konice 31:33 + 12:15
8. Kozák Vojtěch TBM1101 C KOS TJ Tesla Brno 34:24 + 15:06
9. Jordán Dominik KSU1000 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 39:21 + 20:03
10. Kubáň Patrik TBM1001 C KOS TJ Tesla Brno 57:17 + 37:59
11. Marek Martin STE1100 C SK SKI-OB Šternberk 60:15 + 40:57
Hřivňák Petr PLU0900 C TJ SOKOL Plumlov DISK
MS Kočiřík Antonín KON10XX C KOB Konice 15:50 +
H14
1.80 km, 30 m, 18 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Brosch Ondřej RBK0606 A SK Radioklub Blansko 13:49
2. Urválek Jan TBM0707 B KOS TJ Tesla Brno 13:55 + 0:06
3. Kundrata Vít TZL0700 B SKOB Zlín 14:42 + 0:53
4. Salajka Michal LBM0701 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno 17:04 + 3:15
5. Miča Jan KSU0701 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 19:35 + 5:46
6. Pekárek David TZL1000 C SKOB Zlín 23:23 + 9:34
7. Dvořák Štěpán KON0537 C KOB Konice 23:50 + 10:01
8. Eliášek Patrik LBM0801 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno 27:00 + 13:11
9. Pavlica Bedřich KVS0710 C SKOB Kobra Vsetín 40:51 + 27:02
10. Kubeš David PLU0800 C TJ SOKOL Plumlov 83:29 + 69:40
La Carbonara Matteo TBM0801 C KOS TJ Tesla Brno DISK
H18
3.20 km, 90 m, 28 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Pekárek Tobias TZL0502 A SKOB Zlín 23:54
2. Eichler Vítek TZL0401 B SKOB Zlín 25:20 + 1:26
3. Vaněk Bořek TZL0505 B SKOB Zlín 25:58 + 2:04
4. Otruba František PLU0501 A TJ SOKOL Plumlov 26:33 + 2:39
5. Novosad Pavel TZL0404 A SKOB Zlín 29:40 + 5:46
6. Seidenglanz Jáchym SSU0202 B SK Severka Šumperk 30:42 + 6:48
7. Černoch Martin PLU0500 B TJ SOKOL Plumlov 32:48 + 8:54
8. Karásek František PLU0301 B TJ SOKOL Plumlov 33:08 + 9:14
9. Janda Přemek TZL0103 B SKOB Zlín 34:06 + 10:12
10. Šána Robert KSU0616 B Klub vytrvalostních sportů Šumperk 35:19 + 11:25
11. Odehnal Tomáš ADA0500 A OOB Spartak Adamov 35:25 + 11:31
12. Štorek Jan JPV0505 B Oddíl OS SK Prostějov 36:49 + 12:55
13. Karásek Antonín PLU0503 B TJ SOKOL Plumlov 38:39 + 14:45
14. Jordán Alexandr KSU0626 B Klub vytrvalostních sportů Šumperk 41:18 + 17:24
15. Hlaváčová Lucie TBM0660 B KOS TJ Tesla Brno 44:13 + 20:19
16. Kobylka David ASU0546 C Magnus Orienteering 49:29 + 25:35
17. Soldán Robin PLU0600 B TJ SOKOL Plumlov 54:49 + 30:55
18. Steklý Milan NNN0511 C Neregistrovaní 60:58 + 37:04
Janků Martin STE0404 B SK SKI-OB Šternberk DISK
MS Štěpánek Radek PTE C TJ Sokol Ptení 28:52 + 4:58
H19
3.60 km, 110 m, 30 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kozák Osvald TBM8201 R KOS TJ Tesla Brno 22:22
2. Ehl Jiří TBM7701 C KOS TJ Tesla Brno 24:09 + 1:47
3. Světnický František STE0204 A SK SKI-OB Šternberk 24:48 + 2:26
4. Čech Radovan TBM7835 C KOS TJ Tesla Brno 24:53 + 2:31
5. Ptáček Pavel BBM9600 C BETA URSUS Orienteering 25:22 + 3:00
6. Beneš Jindřich KON0404 A KOB Konice 25:38 + 3:16
7. Pekárek Evžen TZL7007 C SKOB Zlín 25:57 + 3:35
8. Otrusina Jiří JPV8201 C Oddíl OS SK Prostějov 26:55 + 4:33
9. Janků Marek STE7102 C SK SKI-OB Šternberk 27:06 + 4:44
10. Simkova Johana UOL C SOB Olomouc 28:31 + 6:09
11. Klváček Aleš PTE8527 C TJ Sokol Ptení 28:43 + 6:21
12. Rygl Jaroslav TBM7044 C KOS TJ Tesla Brno 28:50 + 6:28
13. Jirka Michal SBK8403 C KOB START Blansko 28:54 + 6:32
14. Horký Jan UOL7100 C SOB Olomouc 28:55 + 6:33
15. Jašek Petr STE7601 C SK SKI-OB Šternberk 29:15 + 6:53
16. Štábl Adam KSU0401 A Klub vytrvalostních sportů Šumperk 29:43 + 7:21
17. Mazal Zdeněk VBM8103 C VSK Mendelu Brno 29:49 + 7:27
18. Lukašák Šimon STE0202 A SK SKI-OB Šternberk 29:57 + 7:35
19. Poštulka Lukáš STE0104 B SK SKI-OB Šternberk 30:49 + 8:27
20. Ptáček Ondřej TBM7120 C KOS TJ Tesla Brno 30:59 + 8:37
21. Daněk Roman SBK7541 C KOB START Blansko 31:10 + 8:48
22. Štorek David JPV0202 B Oddíl OS SK Prostějov 31:18 + 8:56
23. Gryc Ondřej TBM0406 A KOS TJ Tesla Brno 31:23 + 9:01
24. Lachendro Jan SKM8700 C KOB Směr Kroměříž 31:55 + 9:33
25. Dvořák Miloslav KON7537 C KOB Konice 32:47 + 10:25
26. Fátor Jan SHK7907 C OK Slavia Hradec Králové 33:00 + 10:38
27. Dudík Petr JPV8917 C Oddíl OS SK Prostějov 33:24 + 11:02
28. Andrš Petr ZAM8401 C OB TJ Sokol Žamberk 34:07 + 11:45
29. Poštulka Tomáš STE9700 C SK SKI-OB Šternberk 34:47 + 12:25
30. Marek Antonín STE7501 C SK SKI-OB Šternberk 35:00 + 12:38
31. Čech Radan TBM0611 B KOS TJ Tesla Brno 35:25 + 13:03
32. Paulíček Michal UOL7701 C SOB Olomouc 35:28 + 13:06
33. Kundrata Jan TZL0203 B SKOB Zlín 36:23 + 14:01
34. Smolka Martin STE7100 C SK SKI-OB Šternberk 36:42 + 14:20
35. Vébr Radek HAV7103 C OB Havířov 39:16 + 16:54
36. Možný Stanislav PVP7700 C VSK Přírodní vědy Praha 39:28 + 17:06
37. Dressler Jan SBK7911 C KOB START Blansko 39:42 + 17:20
38. Navrátil Tomáš ASU8817 C Magnus Orienteering 40:58 + 18:36
39. Holusek Jiří JPV0123 C Oddíl OS SK Prostějov 43:11 + 20:49
40. Ptáček Jonáš TBM0717 B KOS TJ Tesla Brno 44:11 + 21:49
41. Ženčák Jaroslav 0010001 C 47:32 + 25:10
42. Honkyš Jan JPV9912 C Oddíl OS SK Prostějov 47:47 + 25:25
43. Sarazin Julien Pierre UOL0303 C SOB Olomouc 51:27 + 29:05
44. Krampla Tomáš UOL6601 C SOB Olomouc 51:35 + 29:13
45. Svoboda Zdeněk UOL7900 C SOB Olomouc 52:05 + 29:43
46. Zapletal Martin STE8500 C SK SKI-OB Šternberk 52:19 + 29:57
47. Karlík Jan TBM8809 C KOS TJ Tesla Brno 53:18 + 30:56
48. Krampla Michal Jan UOL0302 C SOB Olomouc 53:45 + 31:23
49. Thiemel Jiří ASU8948 C Magnus Orienteering 53:51 + 31:29
50. Honkyš Pavel JPV9707 C Oddíl OS SK Prostějov 56:41 + 34:19
51. Světnický Alexandr OOL6300 C SK Haná orienteering 58:24 + 36:02
52. Šimek Roman UOL6503 C SOB Olomouc 59:50 + 37:28
53. Křížan Jiří PVP8000 C VSK Přírodní vědy Praha 62:33 + 40:11
54. Drmola Filip JPV9300 C Oddíl OS SK Prostějov 80:52 + 58:30
Zdráhal Tomáš OOL8801 C SK Haná orienteering DISK
Kala Matěj OOL8901 C SK Haná orienteering DISK
Kavan Tomáš TBM8603 C KOS TJ Tesla Brno DISK
Hepnar Luboš STE6307 C SK SKI-OB Šternberk DISK
H35
3.30 km, 100 m, 28 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kunz Martin BBM7101 C BETA URSUS Orienteering 28:09
2. Urválek Jiří TBM6107 C KOS TJ Tesla Brno 28:38 + 0:29
3. Soldán Vladimír JPV6526 C Oddíl OS SK Prostějov 29:05 + 0:56
4. Hlaváč Jiří TBM6116 C KOS TJ Tesla Brno 29:23 + 1:14
5. Vintr Radek TZL7701 C SKOB Zlín 30:14 + 2:05
6. Grepl Ladislav KON6111 C KOB Konice 30:36 + 2:27
7. Stachoň Zdeněk SKM8014 C KOB Směr Kroměříž 31:49 + 3:40
8. Lužný Ladislav HAV6000 C OB Havířov 32:26 + 4:17
9. Tesař Jiří AOP6702 C Orientační Běh Opava 32:27 + 4:18
10. Brosch Petr RBK7111 C SK Radioklub Blansko 33:22 + 5:13
11. Chmelař Miroslav JPV6217 C Oddíl OS SK Prostějov 33:30 + 5:21
12. Kratochvíl Karel HOB7001 C SKOB Horní Benešov 33:38 + 5:29
13. Procházka Josef KON7219 C KOB Konice 33:50 + 5:41
14. Podivínský Tomáš SCP7201 C OK Sparta Praha 34:05 + 5:56
15. Vlček Roman SKM7000 C KOB Směr Kroměříž 34:09 + 6:00
16. Odehnal Luděk ADA7400 C OOB Spartak Adamov 34:20 + 6:11
17. Fišer Petr GIG7502 C GIGANT Orienteering 34:25 + 6:16
18. Zdráhal Robert OOL5707 C SK Haná orienteering 34:57 + 6:48
19. Sedláček Jaroslav HLV6404 C KČT - OB Holešov 36:06 + 7:57
20. Navrátil Václav KON6427 C KOB Konice 36:30 + 8:21
21. Kotrle Miroslav UOL7005 C SOB Olomouc 37:21 + 9:12
22. Přikryl Jiří JPV7404 C Oddíl OS SK Prostějov 37:37 + 9:28
23. Štábl Roman KSU7501 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 37:42 + 9:33
24. Miča Petr KSU7909 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 37:49 + 9:40
25. La Carbonara Claudio TBM7337 C KOS TJ Tesla Brno 37:59 + 9:50
26. Kubíček Jiří UOL6500 C SOB Olomouc 38:11 + 10:02
27. Martinek Pavel JPV7700 C Oddíl OS SK Prostějov 38:28 + 10:19
28. Kašpar Jaroslav KSU7004 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 38:47 + 10:38
29. Pavlica Jiří KVS7501 C SKOB Kobra Vsetín 41:39 + 13:30
30. Sochor Tomáš HAV6301 C OB Havířov 43:12 + 15:03
30. Začal Martin PLU8100 C TJ SOKOL Plumlov 43:12 + 15:03
32. Štorek Petr JPV6505 C Oddíl OS SK Prostějov 43:24 + 15:15
33. Žebrák Zbyněk LOV7101 C lepus.cz 44:44 + 16:35
34. Poštulka Zdenek STE6600 C SK SKI-OB Šternberk 45:25 + 17:16
35. Bubla Jiří NNN5081 C Neregistrovaní 46:13 + 18:04
36. Seidenglanz Marek SSU7401 C SK Severka Šumperk 54:19 + 26:10
37. Buřt Vladimír SBK6301 C KOB START Blansko 55:46 + 27:37
38. Furmánek Zdeněk 0030001 C 59:35 + 31:26
39. Hýbl Dušan JPV7202 C Oddíl OS SK Prostějov 60:22 + 32:13
40. Jadviščok Ladislav UOL7700 C SOB Olomouc 70:58 + 42:49
H50
2.70 km, 90 m, 25 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Korpas Jaroslav LBM6113 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno 25:22
2. Jordanov Nikolaj VBM6501 C VSK Mendelu Brno 27:17 + 1:55
3. Višňa Milan OOL5904 C SK Haná orienteering 28:09 + 2:47
4. Minařík Luboš TBM5711 C KOS TJ Tesla Brno 29:15 + 3:53
5. Štěpánek Jiří LBM5401 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno 33:20 + 7:58
6. Albert František OOL5804 C SK Haná orienteering 34:07 + 8:45
7. Hlava Miroslav KON6515 C KOB Konice 35:36 + 10:14
8. Komínek Jaroslav KON5713 C KOB Konice 35:38 + 10:16
9. Ptáček Ladislav BBM5300 C BETA URSUS Orienteering 35:56 + 10:34
10. Holusek Milan JPV6909 C Oddíl OS SK Prostějov 36:20 + 10:58
11. Buráň Zdeněk 0090001 C 37:11 + 11:49
12. Ostřanský Josef SSU4302 C SK Severka Šumperk 37:30 + 12:08
13. Peška Antonín HLV4801 C KČT - OB Holešov 38:56 + 13:34
14. Zabloudil Pavel TBM5003 C KOS TJ Tesla Brno 39:00 + 13:38
15. Robotka Libor PBM5303 C TJ Spartak 1. Brněnská 40:00 + 14:38
16. Kříž Pavel PZR4800 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 40:50 + 15:28
17. Smolka Miloslav OOL4901 C SK Haná orienteering 41:27 + 16:05
18. Kobylka Roman ASU6749 C Magnus Orienteering 44:08 + 18:46
19. Janošík Antonín UOL5201 C SOB Olomouc 44:17 + 18:55
20. Dufek Jan TBM4231 C KOS TJ Tesla Brno 47:22 + 22:00
21. Jadviščok Ladislav UOL5101 C SOB Olomouc 49:56 + 24:34
22. Kavan Luboš SKM6301 C KOB Směr Kroměříž 52:03 + 26:41
23. Peťovský Jan SBK6201 C KOB START Blansko 52:34 + 27:12
24. Denemarek Oldřich BBM5100 C BETA URSUS Orienteering 54:25 + 29:03
25. Janošík Zdeněk UOL5600 C SOB Olomouc 59:50 + 34:28
Skácel Jaroslav KON4617 C KOB Konice DISK
HDR
1.40 km, 20 m, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kočiříková Lucie KON9997 C KOB Konice 13:58
2. Švestka Štěpán KVS C SKOB Kobra Vsetín 15:00 + 1:02
3. Fanta Maxmilian 0040001 C 17:16 + 3:18
4. Dostálová Elena 0020001 C 18:48 + 4:50
5. Rouš Josef KON9998 C KOB Konice 20:34 + 6:36
6. Bábek Tom PTE1151 C TJ Sokol Ptení 21:50 + 7:52
7. Čeřovská Eliška KON1353 C KOB Konice 22:59 + 9:01
8. Kratochvíl David HOB1101 C SKOB Horní Benešov 23:13 + 9:15
9. Zifčáková Justýna NNN1081 C Neregistrovaní 28:43 + 14:45
10. Vintr Otakar TZL1300 C SKOB Zlín 29:19 + 15:21
11. Janeček Tomáš PLU C TJ SOKOL Plumlov 30:54 + 16:56
12. Kozáková Zuzana TBM1352 C KOS TJ Tesla Brno 31:39 + 17:41
13. Stachoňová Barbara ZBM8451 C SK Žabovřesky Brno 31:54 + 17:56
14. Vacek Adrian NNN1083 C Neregistrovaní 31:59 + 18:01
15. Kozáková Michaela TBM1552 C KOS TJ Tesla Brno 32:07 + 18:09
16. Klímová Viktorie STE C SK SKI-OB Šternberk 33:20 + 19:22
17. Dubová Míša NNN C Neregistrovaní 38:01 + 24:03
18. Zifčáková Šarlota NNN1082 C Neregistrovaní 39:15 + 25:17
19. Ptáčková Lucie TBM1372 C KOS TJ Tesla Brno 44:00 + 30:02
Pinkavová Eliška JPV C Oddíl OS SK Prostějov DISK
P
1.60 km, 30 m, 16 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Mikuš Matěj PTE0808 C TJ Sokol Ptení 20:15
2. Zrůbková Dana PTE0051 C TJ Sokol Ptení 21:55 + 1:40
3. Balovanová Martina JPV C Oddíl OS SK Prostějov 22:13 + 1:58
4. Vrbová Marie PTE0850 C TJ Sokol Ptení 22:16 + 2:01
5. Chmelařová Blanka 0070001 C 24:08 + 3:53
6. Bartošová Dana PTE7650 C TJ Sokol Ptení 24:21 + 4:06
7. Vavrdová Karolína PTE0880 C TJ Sokol Ptení 25:01 + 4:46
8. Podivínský Tomáš 0060002 C 25:06 + 4:51
9. Vronka David TTC C 26:01 + 5:46
10. Zavadilová Simona PTE85 C TJ Sokol Ptení 27:26 + 7:11
11. Kříž Martin PZR7801 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 28:09 + 7:54
12. Čeřovská Adéla KON8755 C KOB Konice 30:12 + 9:57
13. Podivínská Ivana 0060001 C 31:11 + 10:56
14. Buráňová Hana 0090002 C 32:42 + 12:27
15. Pisk Stanislav NNN C Neregistrovaní 36:11 + 15:56
16. Benešová Jana STE7351 C SK SKI-OB Šternberk 36:13 + 15:58
17. Smolková Dagmar STE C SK SKI-OB Šternberk 37:23 + 17:08
18. Mikšíková Kateřina PTE7375 C TJ Sokol Ptení 39:24 + 19:09
19. Odehnalová Radka ADA C OOB Spartak Adamov 46:04 + 25:49
20. Senkyrova Jaryna JPV5527 C Oddíl OS SK Prostějov 50:28 + 30:13
21. Pisková Drahomíra NNN C Neregistrovaní 65:08 + 44:53