Výsledky závodu: Oblastní žebříček

Datum:
26.09.2020
Místo konání:
Lipová u Šluknova Solandský ryb.
Pořadatel:
RUM - ZOOB Rumburk
48D - OL-Team Wehrsdorf
Mapa:
Solandská cesta, 1 : 4000
Ředitel závodu:
Nedvídková Jitka
Hlavní rozhodčí:
Babický Tomáš - R2
Stavitel tratí:
Havel Leoš, Männel Harald
Protokol:
Závod proběhl podle časového harmonogramu za vytrvalého deště, chladu a větru.
Nebyl podán žádný protest.
Mimo vlastní závod byly řešeny zdravotní problémy jednoho z účastníků, přivolána RZ.
Vyhlášení výsledků proběhlo s odkladem následující den na závodech ObŽ STB ve Stvolínkách.
Kategorie:
D10     D10L     D12     D14     D16     D18     D20     D21K     D21L     D35     D40     D45     D50     D55     D65     H10     H12     H14     H16     H18     H20     H21K     H21L     H35     H40     H45     H50     H55     H60     H65     H70     H80     HDR    
D10
1.30 km, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Ouzká Eliška BOR1051 C OK Jiskra Nový Bor 17:54
Kubešová Eliška VLI1152 C Slavia Liberec orienteering DISK
D10L
1.10 km, 7 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Prokopová Tereza CHA1151 C OK Chrastava 28:29
D12
2.00 km, 16 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Soukupová Marie BOR0952 B OK Jiskra Nový Bor 19:28
2. Tomášková Matilda TUV0998 B SOK TJ Turnov 20:12 + 0:44
3. Kunášková Karolína VLI0851 B Slavia Liberec orienteering 20:30 + 1:02
4. Flossmannová Lucie VLI0852 C Slavia Liberec orienteering 21:14 + 1:46
5. Nožičková Eva TJN0852 B OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 22:17 + 2:49
6. Novotná Karolína TUR0853 B OOB TJ Turnov 24:12 + 4:44
7. Míková Sofie TJN0950 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 25:37 + 6:09
8. Michálková Ema BOR0857 B OK Jiskra Nový Bor 28:22 + 8:54
9. Houžvičková Kateřina TUR0952 C OOB TJ Turnov 28:46 + 9:18
10. Heřmánková Bára TUR0850 C OOB TJ Turnov 30:08 + 10:40
11. Růtová Amálka TJN0951 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 30:22 + 10:54
12. Pražáková Nella TJN0854 B OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 34:45 + 15:17
13. Kubešová Tereza VLI0954 C Slavia Liberec orienteering 39:32 + 20:04
Březinová Antonie CHA0851 C OK Chrastava DISK
Čalounová Klára VLI0950 C Slavia Liberec orienteering DISK
D14
2.20 km, 17 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Lamačová Barbora BOR0750 B OK Jiskra Nový Bor 17:07
2. Nováková Viktorie RUM0751 B ZOOB Rumburk 19:29 + 2:22
3. Lipenská Barbora CHA0753 B OK Chrastava 20:27 + 3:20
4. Baloghová Milena TJN0750 B OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 20:30 + 3:23
5. Rejmanová Nikola BOR0656 B OK Jiskra Nový Bor 20:35 + 3:28
6. Kocmanová Adéla BOR0752 B OK Jiskra Nový Bor 21:20 + 4:13
7. Podoubská Adéla TJN0658 B OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 22:11 + 5:04
8. Koudelková Eliška BOR0652 B OK Jiskra Nový Bor 22:19 + 5:12
9. Rejholcová Tereza BOR0751 B OK Jiskra Nový Bor 23:35 + 6:28
10. Savruková Adéla TJN0656 B OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 24:18 + 7:11
11. Lamačová Kateřina TUR0660 B OOB TJ Turnov 26:16 + 9:09
12. Vaňourková Sára BOR0759 C OK Jiskra Nový Bor 26:21 + 9:14
13. Houžvičková Daniela TUR0751 B OOB TJ Turnov 28:11 + 11:04
14. Háková Eliška TJN0654 B OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 29:14 + 12:07
15. Vokušová Veronika TJN0756 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 33:17 + 16:10
16. Vlčková Emílie BOR0766 C OK Jiskra Nový Bor 83:17 + 66:10
D16
2.40 km, 17 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Novotná Michaela TUR0551 B OOB TJ Turnov 19:18
2. Novotná Barbora TUR0552 B OOB TJ Turnov 26:07 + 6:49
3. Skácelová Kateřina VLI0550 B Slavia Liberec orienteering 28:06 + 8:48
4. Hájková Tereza TUR0556 B OOB TJ Turnov 30:01 + 10:43
5. Tomanicová Sofie CHA0450 B OK Chrastava 30:14 + 10:56
D18
2.30 km, 20 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Šritrová Lenka TUR0250 B OOB TJ Turnov 25:28
2. Žejdlíková Eliška LTP0350 B OOB TJ Lokomotiva Teplice 27:49 + 2:21
3. Skácelová Adéla VLI0454 B Slavia Liberec orienteering 28:04 + 2:36
4. Linková Lucie TJN0257 B OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 39:00 + 13:32
5. Jeřábková Andrea CHA0253 C OK Chrastava 42:39 + 17:11
D20
2.50 km, 20 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 0
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Dolejší Kateřina DOK0156 B OK Doksy 25:18
2. Pavlová Martina LTP0151 B OOB TJ Lokomotiva Teplice 29:59 + 4:41
3. Jeřábková Nina BOR0151 C OK Jiskra Nový Bor 33:31 + 8:13
D21K
2.50 km, 20 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 0
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Dušková Pavla KOR9050 C OB DDM Kostelec nad Orlicí 31:40
2. Žejdlíková Karolína LTP9950 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 36:20 + 4:40
3. Macharová Michaela BOR9450 C OK Jiskra Nový Bor 54:44 + 23:04
D21L
2.90 km, 22 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 5791
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Svobodová Lenka PHK9551 C OK 99 Hradec Králové 24:30 5992
2. Mašínová Anna TJN0152 R OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 25:19 + 0:49 5806
3. Svobodová Barbora TJN8952 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 26:20 + 1:50 5574
4. Kašková Kateřina CHA7850 C OK Chrastava 26:53 + 2:23 5449
5. Rýdlová Adéla TJN0151 A OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 30:50 + 6:20 4547
6. Kožinová Jana PGP6651 C SK Praga 32:10 + 7:40 4243
7. Zurynková Michaela EKP9850 C VŠTJ Ekonom Praha 33:33 + 9:03 3928
8. Štemberová Bára TJN0650 A OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 34:48 + 10:18 3643
9. Šklíbová Míša TJN0153 A OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 37:14 + 12:44 3087
10. Rickmeyer Tina 31D8650 SV Lengefeld 39:52 + 15:22
11. Balusková Ida OKP7350 C SK OK 24 Praha 47:01 + 22:31 855
12. Nehasilová Zuzana LDC7150 C KOB Děčín 47:53 + 23:23 658
D35
2.50 km, 20 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Heczková Bohdana VLI7750 C Slavia Liberec orienteering 21:22
2. Mesiarkinová Kamila ZBM8282 C SK Žabovřesky Brno 32:54 + 11:32
3. Kučerková Romana STB8196 C TJ Stadion Nový Bor 33:46 + 12:24
D40
2.00 km, 17 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Heřmánková Pavla TUR7777 C OOB TJ Turnov 20:52
2. Dolejší Lenka DOK7450 C OK Doksy 22:10 + 1:18
3. Tomášková Radka TUV7851 C SOK TJ Turnov 23:17 + 2:25
4. Pachnerová Dominika CHA7750 C OK Chrastava 23:45 + 2:53
5. Lipenská Eva CHA7951 C OK Chrastava 28:04 + 7:12
6. Dejnožková Blanka TJN7651 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 30:55 + 10:03
7. Karafiátová Lucie BOR7658 C OK Jiskra Nový Bor 31:10 + 10:18
8. Růtová Martina TJN7652 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 33:19 + 12:27
9. Vokušová Dana TJN7750 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 35:20 + 14:28
10. Matyášová Jana CHA7652 C OK Chrastava 37:55 + 17:03
D45
1.90 km, 21 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Podrábská Marie VLI7451 C Slavia Liberec orienteering 20:17
2. Skácelová Marie VLI7552 C Slavia Liberec orienteering 23:48 + 3:31
3. Houžvičková Karolína TUR7254 C OOB TJ Turnov 25:40 + 5:23
4. Jeřábková Tereza BOR7563 C OK Jiskra Nový Bor 28:07 + 7:50
5. Waldhauserová Irena BOR7459 C OK Jiskra Nový Bor 28:18 + 8:01
6. Novotná Hedvika TUR7454 C OOB TJ Turnov 32:15 + 11:58
7. Válková Martina TUV7051 C SOK TJ Turnov 35:46 + 15:29
8. Lesáková Věra TJN7152 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 36:50 + 16:33
9. Nožičková Renata TJN6953 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 40:31 + 20:14
10. Šašková Hana LTP7552 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 62:20 + 42:03
Lamačová Dana TUR7451 C OOB TJ Turnov DISK
Řehořová Lenka TJN7250 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. DISK
D50
1.90 km, 21 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Rejholcová Andrea BOR6951 C OK Jiskra Nový Bor 22:07
2. Linková Iva TUR6850 C OOB TJ Turnov 23:08 + 1:01
3. Eichlerová Jana KAS7051 C KOB Kamenický Šenov 24:07 + 2:00
4. Hlavatá Pavla DKP7050 C Oddíl OB Kotlářka 29:16 + 7:09
D55
1.70 km, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Švarcová Lenka JEN6451 C OB Jenišovice 23:18
D65
1.70 km, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Korejčíková Dáďa LLI5550 C LOK-o Liberec 42:35
H10
1.30 km, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Lamač Vítek BOR1100 C OK Jiskra Nový Bor 12:29
2. Šebelka Jakub VLI1002 C Slavia Liberec orienteering 13:02 + 0:33
3. Votava Vojtěch VLI1201 C Slavia Liberec orienteering 13:46 + 1:17
4. Kocman Lukáš BOR1102 C OK Jiskra Nový Bor 28:39 + 16:10
Nehasil František BOR1101 C OK Jiskra Nový Bor DISK
H12
2.00 km, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Žemlík Eduard TUR0909 C OOB TJ Turnov 15:28
2. Šašek Jakub LTP0801 B OOB TJ Lokomotiva Teplice 16:05 + 0:37
3. Nožička Jan TJN0809 B OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 16:16 + 0:48
4. Štembera Vítek TJN0801 B OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 17:24 + 1:56
5. Lamač František TUR0901 C OOB TJ Turnov 17:45 + 2:17
6. Patka Marek BOR0902 B OK Jiskra Nový Bor 18:02 + 2:34
7. Lesák Marek TJN0811 B OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 20:27 + 4:59
8. Skácel Jan VLI0901 C Slavia Liberec orienteering 21:54 + 6:26
9. Hrůzek Ondřej BOR0809 B OK Jiskra Nový Bor 22:16 + 6:48
10. Vilém Štěpán VLI0902 B Slavia Liberec orienteering 25:57 + 10:29
11. Vakula Vít BOR0908 C OK Jiskra Nový Bor 44:14 + 28:46
Šebelka Matěj VLI0805 B Slavia Liberec orienteering DISK
H14
2.40 km, 17 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Heczko Erik VLI0804 B Slavia Liberec orienteering 18:25
2. Zurynek Jan TJN0605 B OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 20:02 + 1:37
3. Patka Kryštof BOR0702 B OK Jiskra Nový Bor 20:41 + 2:16
4. Dolejší Jan DOK0602 B OK Doksy 21:03 + 2:38
5. Tomášek Prokop TUR0711 B OOB TJ Turnov 21:42 + 3:17
6. Drahoňovský Tomáš TUR0701 B OOB TJ Turnov 24:12 + 5:47
7. Šimek Vojtěch LTP0601 B OOB TJ Lokomotiva Teplice 24:17 + 5:52
8. Votava Matěj KUL0601 C KOB Ústí nad Labem 31:00 + 12:35
9. Zajger David TUR0703 C OOB TJ Turnov 31:42 + 13:17
10. Mertlík Vojtěch TUR0704 B OOB TJ Turnov 33:47 + 15:22
11. Řehoř Hynek TJN0700 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 35:21 + 16:56
12. Lorenc Tadeáš DKP0612 C Oddíl OB Kotlářka 50:14 + 31:49
13. Mizera Jan TUR0707 C OOB TJ Turnov 72:34 + 54:09
Podrábský Ctibor VLI0700 B Slavia Liberec orienteering DISK
H16
2.30 km, 20 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Klein Martin LTP0404 B OOB TJ Lokomotiva Teplice 18:04
2. Pokorný Jan TJN0400 B OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 18:15 + 0:11
3. Heřmánek Petr TUR0500 B OOB TJ Turnov 18:59 + 0:55
4. Houžvička David TUR0501 C OOB TJ Turnov 33:36 + 15:32
5. Jelínek Šimon BOR0510 C OK Jiskra Nový Bor 44:01 + 25:57
H18
2.90 km, 22 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Dejnožka Vojtěch TJN0300 B OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 29:44
H20
2.90 km, 23 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 0
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Mencl Jan TUR0201 B OOB TJ Turnov 20:15
2. Marek Matěj TJN0409 B OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 27:36 + 7:21
3. Kubec Michal DOK0103 B OK Doksy 31:44 + 11:29
H21K
2.90 km, 23 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 0
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Eiselt Jan LTP8801 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 32:12
H21L
3.50 km, 25 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 7028
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Melecký Martin SSU9001 C SK Severka Šumperk 24:43 7263
2. Žemlík Pavel TUR7135 C OOB TJ Turnov 25:11 + 0:28 7135
3. Krejsa Martin CHT9001 C OOB SK Chrast 26:49 + 2:06 6686
4. Pavlovec Jan BOR9503 C OK Jiskra Nový Bor 26:50 + 2:07 6681
5. Bravený Adam VBM8801 C VSK Mendelu Brno 27:00 + 2:17 6635
6. Drahoňovský Aleš TUR7201 C OOB TJ Turnov 29:45 + 5:02 5880
7. Macek Jiří LIT8401 C KOB Litvínov 34:03 + 9:20 4698
8. Nehasil Vladislav LDC7101 C KOB Děčín 35:51 + 11:08 4203
9. Šklíba David TJN9902 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 35:58 + 11:15 4171
10. Szenczi Gabriel VLI8700 C Slavia Liberec orienteering 42:15 + 17:32 2444
11. Duda Miroslav ROU8009 C SKOB Roudnice nad Labem 47:09 + 22:26 1098
H35
2.90 km, 23 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Nehasil David BOR7713 C OK Jiskra Nový Bor 27:43
2. Ledecký Vladimír BOR8402 C OK Jiskra Nový Bor 31:50 + 4:07
H40
2.30 km, 20 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Pachner Pavel CHA7501 C OK Chrastava 20:34
2. Pražák Michal TJN7900 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 24:27 + 3:53
3. Štembera Jan TJN7513 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 24:30 + 3:56
4. Matyáš Libor CHA7603 C OK Chrastava 26:26 + 5:52
5. Vilém Stanislav VLI7703 C Slavia Liberec orienteering 26:27 + 5:53
6. Šebelka Jan VLI7506 C Slavia Liberec orienteering 27:00 + 6:26
7. Patka Miroslav BOR7715 C OK Jiskra Nový Bor 27:52 + 7:18
8. Kocman Jindřich BOR7612 C OK Jiskra Nový Bor 29:53 + 9:19
9. Březina Jan CHA7604 C OK Chrastava 30:56 + 10:22
H45
2.30 km, 20 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Vácha Tomáš BOR7409 C OK Jiskra Nový Bor 19:51
2. Švarc Jiří JEN6201 C OB Jenišovice 24:36 + 4:45
3. Waldhauser Martin BOR7106 C OK Jiskra Nový Bor 26:32 + 6:41
4. Tomášek Ondřej TUV7001 C SOK TJ Turnov 27:41 + 7:50
5. Hrůzek Libor BOR7400 C OK Jiskra Nový Bor 30:35 + 10:44
6. Kubeša Vladimír VLI7507 C Slavia Liberec orienteering 32:40 + 12:49
7. Votava David 10001 1 DSVJ 32:50 + 12:59
8. Jeřábek Petr BOR7105 C OK Jiskra Nový Bor 34:02 + 14:11
9. Rejman Josef BOR7415 C OK Jiskra Nový Bor 36:01 + 16:10
10. Müller Rico 31D6400 SV Lengefeld 37:18 + 17:27
Dikoš Pavel BOR6003 C OK Jiskra Nový Bor DISK
Šašek Jan LTP7308 C OOB TJ Lokomotiva Teplice DISK
H50
2.30 km, 20 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Novák Ivo OKP6200 C SK OK 24 Praha 20:17
2. Žejdlík Michal LTP7001 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 20:49 + 0:32
3. Šritr Martin TUV6802 C SOK TJ Turnov 21:15 + 0:58
4. Fürst Aleš LLI6801 C LOK-o Liberec 22:53 + 2:36
5. Bílý Petr DOK6800 C OK Doksy 24:01 + 3:44
6. Jareš Daniel KUL6900 C KOB Ústí nad Labem 26:28 + 6:11
7. Pavel Petr LTP6806 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 27:08 + 6:51
8. Zurynek Jan EKP7003 C VŠTJ Ekonom Praha 29:00 + 8:43
9. Čaloun Michal VLI6801 C Slavia Liberec orienteering 29:40 + 9:23
10. Hinterholzinger Petr KUL6702 C KOB Ústí nad Labem 32:36 + 12:19
11. Machara Martin BOR6900 C OK Jiskra Nový Bor 34:51 + 14:34
12. Studničný Jaroslav BOR7004 C OK Jiskra Nový Bor 36:27 + 16:10
13. Eichler Petr KAS6900 C KOB Kamenický Šenov 37:16 + 16:59
14. Šimek Stanislav LTP6602 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 44:49 + 24:32
15. Houžvička Jindřich TUR6912 C OOB TJ Turnov 50:20 + 30:03
H55
2.00 km, 17 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. SPENGLER Andreas 93D OLV Potsdam 21:52
2. Kožina Petr PGP6000 C SK Praga 22:27 + 0:35
3. Doškář Boris BOR6400 C OK Jiskra Nový Bor 35:51 + 13:59
H60
1.90 km, 21 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Průcha Miloslav BOR5800 C OK Jiskra Nový Bor 24:46
2. Eiselt Miloš LTP5802 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 27:51 + 3:05
3. Vokuš Zdeněk TJN5601 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 45:34 + 20:48
H65
1.70 km, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Barták Jiří CHA5100 C OK Chrastava 29:35
Přinda Oldřich VLI5101 C Slavia Liberec orienteering DISK
H70
1.70 km, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Smetana Radim CHA4700 C OK Chrastava 24:18
H80
1.40 km, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Křtěnský Jaroslav BOR3600 C OK Jiskra Nový Bor 31:30
HDR
1.20 km, 7 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Hrčková Tereza LDC KOB Děčín 23:47
2. Hrčka Wiliam LDC KOB Děčín 24:03 + 0:16
3. Nehasilová Anna BOR1450 C OK Jiskra Nový Bor 30:00 + 6:13