Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Andělová Viktorie | VPM1155 | C | KOS Slavia Plzeň | 39:45 | |
2. | Houbová Eliška | KRL1152 | C | Kometa Kralovice | 61:48 | + 22:03 |
3. | Prinzová Lada | MLA1150 | C | MLOK Mariánské Lázně | 67:06 | + 27:21 |
4. | Fáberová Hana | KRL1153 | C | Kometa Kralovice | 90:08 | + 50:23 |
5. | Gregorová Vendula | NEK1250 | C | Nejdek Orienteering | 91:21 | + 51:36 |
Hynková Anna | ONO1250 | C | SKOB Ostrov | DISK | ||
Fáberová Lucie | KRL1351 | C | Kometa Kralovice | DISK | ||
Gelnerová Karolína | KRL1350 | C | Kometa Kralovice | DISK | ||
MS | Pávková Anna | NEK1350 | C | Nejdek Orienteering | 54:51 | + 15:06 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Stehlíková Tereza | LPM0951 | B | OK Lokomotiva Plzeň | 31:03 | |
2. | Šafránková Eliška | LPM0953 | C | OK Lokomotiva Plzeň | 34:53 | + 3:50 |
3. | Hynková Marie | ONO1050 | C | SKOB Ostrov | 39:43 | + 8:40 |
4. | Ječmenová Veronika | ONO0950 | C | SKOB Ostrov | 43:17 | + 12:14 |
5. | Blahutová Lucie | MFP0950 | C | Matfyz Praha | 49:10 | + 18:07 |
6. | Čadková Michaela | KRL0954 | C | Kometa Kralovice | 50:29 | + 19:26 |
7. | Hanáková Aneta | KRL0951 | B | Kometa Kralovice | 51:56 | + 20:53 |
8. | Fišáková Lucie Johanka | MLA0950 | C | MLOK Mariánské Lázně | 53:09 | + 22:06 |
9. | Lebedová Veronika | 0100001 | TJ Radon Vysoká Pec | 83:59 | + 52:56 | |
10. | Bártová Darina | SKV1052 | C | TJ Slovan Karlovy Vary | 85:00 | + 53:57 |
Šunková Sára | LOU1051 | C | SK Moravan Louňovice | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Mayerová Daniela | KSH0852 | B | OB Kašperské Hory | 37:45 | |
2. | Kudrnáčová Marta | KAM0754 | B | OK Kamenice | 38:23 | + 0:38 |
3. | Beránková Hedvika | VPM0850 | B | KOS Slavia Plzeň | 46:48 | + 9:03 |
4. | Ritterová Lída | ONO0851 | B | SKOB Ostrov | 48:12 | + 10:27 |
5. | Sobotová Kateřina | VPM0851 | B | KOS Slavia Plzeň | 52:08 | + 14:23 |
6. | Kadlecová Barbora | VPM0750 | C | KOS Slavia Plzeň | 56:18 | + 18:33 |
7. | Vejražková Anna | KPY0750 | B | SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. | 59:18 | + 21:33 |
8. | Pokorná Anežka | KRL0757 | B | Kometa Kralovice | 69:32 | + 31:47 |
9. | Berná Klára | ODV0851 | B | TJ Aero Odolena Voda | 72:39 | + 34:54 |
10. | Hermannová Natálie | MLA0851 | C | MLOK Mariánské Lázně | 74:47 | + 37:02 |
11. | Šunková Berta | LOU0850 | B | SK Moravan Louňovice | 78:47 | + 41:02 |
12. | Peřinová Eliška | SKV0755 | C | TJ Slovan Karlovy Vary | 81:42 | + 43:57 |
13. | Syblíková Rozálie | ODV0856 | C | TJ Aero Odolena Voda | 87:39 | + 49:54 |
14. | Nejedlá Barbora | ONO0750 | C | SKOB Ostrov | 88:08 | + 50:23 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Kožíšková Kateřina | VPM0652 | A | KOS Slavia Plzeň | 48:17 | |
2. | Kubecová Magdalena | STB0550 | A | TJ Stadion Nový Bor | 52:29 | + 4:12 |
3. | Holíková Simona | ONO0553 | A | SKOB Ostrov | 53:40 | + 5:23 |
4. | Morávková Zuzana | SRK0551 | A | SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | 54:20 | + 6:03 |
5. | Urbánková Eva | ONO0650 | A | SKOB Ostrov | 55:15 | + 6:58 |
6. | Koubová Hana | DKP0558 | A | Oddíl OB Kotlářka | 55:47 | + 7:30 |
7. | Kulová Laura | ONO0552 | B | SKOB Ostrov | 61:07 | + 12:50 |
8. | Gelnerová Anna | KRL0653 | A | Kometa Kralovice | 75:28 | + 27:11 |
9. | Pekárková Bára | ONO0655 | B | SKOB Ostrov | 78:00 | + 29:43 |
10. | Blahutová Martina | MFP0550 | C | Matfyz Praha | 78:11 | + 29:54 |
11. | Halámková Jana | ONO0657 | B | SKOB Ostrov | 80:23 | + 32:06 |
12. | Vlachová Adéla | KRL0551 | B | Kometa Kralovice | 90:09 | + 41:52 |
Králová Lucie | KRL0658 | C | Kometa Kralovice | DISK | ||
Fišarová Adéla | KRL0651 | B | Kometa Kralovice | DISK | ||
Pospíšilová Eliška | KPY0651 | C | SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Bartošová Marie | MLA0451 | B | MLOK Mariánské Lázně | 54:16 | |
2. | Pecko Sára | ONO0452 | A | SKOB Ostrov | 55:41 | + 1:25 |
3. | Pavlíčková Hana | KPY0450 | A | SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. | 56:15 | + 1:59 |
4. | Šauli Kateřina | VPM0456 | B | KOS Slavia Plzeň | 68:51 | + 14:35 |
5. | Nejedlá Klára | ONO0450 | B | SKOB Ostrov | 82:59 | + 28:43 |
6. | Křížková Marie | MAS0450 | B | OOB Aš | 114:15 | + 59:59 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
Points
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Svobodová Lenka | PHK9551 | C | OK 99 Hradec Králové | 64:26 | 6278 | |
2. | Kubínová Romana | SKV9452 | C | TJ Slovan Karlovy Vary | 84:00 | + 19:34 | 4998 |
3. | Hanáková Magda | KRL9651 | C | Kometa Kralovice | 92:09 | + 27:43 | 4465 |
4. | Kábrtová Oldřiška | BOR8752 | C | OK Jiskra Nový Bor | 98:10 | + 33:44 | 4071 |
5. | Křížová Lenka | TTR8551 | C | OOB Třebíč | 103:17 | + 38:51 | 3736 |
6. | Králová Vanda | BZP8750 | C | Báječné ženy v orientačním běhu | 107:44 | + 43:18 | 3445 |
7. | Kohlová Zuzana | KPY8852 | C | SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. | 108:15 | + 43:49 | 3411 |
8. | Vávrová Sára | 0120001 | StillAliveCZ | 137:36 | + 73:10 | ||
9. | Stohanzlová Kristýna | 0020001 | LPU | 141:20 | + 76:54 | ||
Straube Hanka | 31D7350 | SV Lengefeld | DISK | ||||
Žandová Monika | SKV8751 | C | TJ Slovan Karlovy Vary | DISK | 0 | ||
Žandová Marcela | SKV9653 | C | TJ Slovan Karlovy Vary | DISK | 0 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Dítková Jitka | SKV7752 | C | TJ Slovan Karlovy Vary | 56:08 | |
2. | Rambová Kamila | DKP8655 | C | Oddíl OB Kotlářka | 58:37 | + 2:29 |
3. | Sobotová Jana | VPM7250 | C | KOS Slavia Plzeň | 67:50 | + 11:42 |
4. | Šklíbová Jana | SRK7651 | C | SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | 68:54 | + 12:46 |
5. | Křížová Lenka | KRL7951 | C | Kometa Kralovice | 71:46 | + 15:38 |
6. | Tučková Lucie | DKP8550 | C | Oddíl OB Kotlářka | 72:18 | + 16:10 |
7. | Berná Markéta | ODV7651 | C | TJ Aero Odolena Voda | 79:06 | + 22:58 |
8. | Kožíšková Hana | MLA8350 | C | MLOK Mariánské Lázně | 83:59 | + 27:51 |
8. | Přívozníková Pavla | BZP8650 | C | Báječné ženy v orientačním běhu | 83:59 | + 27:51 |
10. | Blažková Kristina | DKP8251 | C | Oddíl OB Kotlářka | 87:47 | + 31:39 |
11. | Lohová Monika | DKL8052 | C | KOB Kladno | 90:24 | + 34:16 |
12. | Bohuňková Veronika | 0210001 | Veronika.Bohunkova | 90:45 | + 34:37 | |
13. | Placková Veronika | MLA8250 | C | MLOK Mariánské Lázně | 91:10 | + 35:02 |
14. | Bartošová Jana | MLA7051 | C | MLOK Mariánské Lázně | 91:45 | + 35:37 |
15. | Blahutová Hanka | MFP7953 | C | Matfyz Praha | 93:45 | + 37:37 |
16. | Dudlová Jana | ODV7751 | C | TJ Aero Odolena Voda | 94:41 | + 38:33 |
17. | Bínová Kathrin | MLA6754 | C | MLOK Mariánské Lázně | 96:07 | + 39:59 |
18. | Němcová Klára | LPM7752 | C | OK Lokomotiva Plzeň | 103:33 | + 47:25 |
19. | Šitrová Lucie | LPM7857 | C | OK Lokomotiva Plzeň | 109:23 | + 53:15 |
20. | Prinzová Nikola | MLA8150 | C | MLOK Mariánské Lázně | 118:46 | + 62:38 |
21. | Bartošová Milena | LPM7755 | C | OK Lokomotiva Plzeň | 142:34 | + 86:26 |
Kučerková Romana | STB8196 | C | TJ Stadion Nový Bor | DISK | ||
Trdá Lucie | KPY8651 | C | SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. | DISK | ||
Křenková Eva | VPM8350 | C | KOS Slavia Plzeň | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Kavková Dana | SCP6150 | C | OK Sparta Praha | 73:05 | |
2. | Sadílková Lenka | VIC7055 | C | OB Vizovice | 78:25 | + 5:20 |
3. | Jandová Lenka | JES7251 | C | OK Rakovník | 83:11 | + 10:06 |
4. | Ševčíková Petra | ONO7450 | C | SKOB Ostrov | 85:13 | + 12:08 |
5. | Kamarytová Martina | MLA6651 | C | MLOK Mariánské Lázně | 86:02 | + 12:57 |
6. | Hanáková Marta | KRL7151 | C | Kometa Kralovice | 89:10 | + 16:05 |
7. | Hlavatá Pavla | DKP7050 | C | Oddíl OB Kotlářka | 94:23 | + 21:18 |
8. | Hejduková Jana | BSO7250 | C | KOB Baník Sokolov | 95:05 | + 22:00 |
9. | Kadlecová Zuzana | 0060001 | USK Outdoor Plzeň | 95:26 | + 22:21 | |
10. | Čepičková Jana | LPM7353 | C | OK Lokomotiva Plzeň | 96:54 | + 23:49 |
11. | Kubínová Jana | SKV6751 | C | TJ Slovan Karlovy Vary | 100:28 | + 27:23 |
12. | Šunková Karolína | LOU7550 | C | SK Moravan Louňovice | 103:08 | + 30:03 |
13. | Bártová Pavla | ZVO7152 | C | OB SK Zvole | 107:07 | + 34:02 |
14. | Döhler Ute | 0130003 | SV Pechbrunn | 109:21 | + 36:16 | |
15. | Jelínková Radka | MLA6951 | C | MLOK Mariánské Lázně | 123:45 | + 50:40 |
16. | Zierhutová Michaela | LCV7151 | C | TJ Lokomotiva Chomutov | 155:03 | + 81:58 |
Kulhavá Jarmila | SRK6751 | C | SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Žandová Marie | SKV6551 | C | TJ Slovan Karlovy Vary | 66:21 | |
2. | Sklenářová Jana | MLA6258 | C | MLOK Mariánské Lázně | 73:16 | + 6:55 |
3. | Freyová Michaela | KPY6050 | C | SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. | 74:10 | + 7:49 |
4. | Miturová Radka | MLA6552 | C | MLOK Mariánské Lázně | 76:51 | + 10:30 |
5. | Kudrnáčová Hana | KAM6250 | C | OK Kamenice | 80:16 | + 13:55 |
6. | Macurová Jana | MLA6657 | C | MLOK Mariánské Lázně | 99:10 | + 32:49 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Šaffková Zuzana | CHA5150 | C | OK Chrastava | 53:20 | |
2. | Mágrová Ivana | LCV5550 | C | TJ Lokomotiva Chomutov | 60:06 | + 6:46 |
3. | Kubátová Lenka | SKV5551 | C | TJ Slovan Karlovy Vary | 69:58 | + 16:38 |
4. | Savičová Irena | SKV5352 | C | TJ Slovan Karlovy Vary | 73:25 | + 20:05 |
5. | Zavadilová Naďa | SCP5450 | C | OK Sparta Praha | 84:38 | + 31:18 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Krausová Marie | LLI4451 | C | LOK-o Liberec | 75:59 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Placek Nikolas | MLA1200 | C | MLOK Mariánské Lázně | 44:30 | |
2. | Kučerka Radek | STB1101 | C | TJ Stadion Nový Bor | 47:17 | + 2:47 |
3. | Ševčík Vít | ONO1100 | C | SKOB Ostrov | 59:46 | + 15:16 |
4. | Kříž Jan | TTR1201 | C | OOB Třebíč | 70:29 | + 25:59 |
Křenek Jan | VPM1101 | C | KOS Slavia Plzeň | DISK | ||
Lepší Jindřich | NEK | Nejdek Orienteering | DISK | |||
Šunka Hubert | LOU1200 | C | SK Moravan Louňovice | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Škorpil Marek | HOR0900 | B | TJ Jiskra Hořice | 25:47 | |
2. | Anděl Robin | VPM0901 | B | KOS Slavia Plzeň | 29:25 | + 3:38 |
3. | Štěrba Lukáš | SKV1001 | C | TJ Slovan Karlovy Vary | 31:08 | + 5:21 |
4. | Kříž Matěj | KAM0900 | C | OK Kamenice | 32:44 | + 6:57 |
5. | Materna Josef | VPM0902 | B | KOS Slavia Plzeň | 36:01 | + 10:14 |
6. | Černý Antonín | ONO1001 | B | SKOB Ostrov | 39:28 | + 13:41 |
7. | Machar Dan | DKP1002 | B | Oddíl OB Kotlářka | 40:16 | + 14:29 |
8. | Prinz Mikuláš | MLA0901 | C | MLOK Mariánské Lázně | 46:43 | + 20:56 |
9. | Houba Vojtěch | KRL1002 | C | Kometa Kralovice | 46:47 | + 21:00 |
10. | Placek Tomas | MLA0902 | B | MLOK Mariánské Lázně | 50:36 | + 24:49 |
11. | Beneš Jan | MLA1000 | C | MLOK Mariánské Lázně | 56:34 | + 30:47 |
12. | Koukal Jan | ODV1001 | C | TJ Aero Odolena Voda | 61:08 | + 35:21 |
13. | Berný Jáchym | ODV1000 | C | TJ Aero Odolena Voda | 64:29 | + 38:42 |
14. | Frýdecký Tomáš | PGP1004 | C | SK Praga | 64:59 | + 39:12 |
Křížek Vilém | MAS1000 | C | OOB Aš | DISK | ||
Andresík Matyáš | 0100002 | TJ Radon Vysoká Pec | DISK | |||
Kapoun Jáchym | LBE1002 | C | TJ Lokomotiva Beroun | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Donda Jakub | ONO0700 | A | SKOB Ostrov | 47:39 | |
2. | Turek Jakub | SKV0801 | B | TJ Slovan Karlovy Vary | 62:10 | + 14:31 |
3. | Kule Oliver | ONO0701 | B | SKOB Ostrov | 63:08 | + 15:29 |
4. | Krs Jakub | VPM0801 | C | KOS Slavia Plzeň | 68:24 | + 20:45 |
5. | Maglia Šimon | ONO0702 | C | SKOB Ostrov | 70:24 | + 22:45 |
6. | Pávek Štěpán | NEK0700 | B | Nejdek Orienteering | 71:06 | + 23:27 |
7. | Herman Ondřej | MLA0801 | B | MLOK Mariánské Lázně | 71:54 | + 24:15 |
8. | Petruš Ondřej | MLA0701 | B | MLOK Mariánské Lázně | 75:33 | + 27:54 |
9. | Kváč Miroslav | MLA0800 | C | MLOK Mariánské Lázně | 85:58 | + 38:19 |
10. | Šnejdar Martin | PGP0806 | C | SK Praga | 112:41 | + 65:02 |
11. | Tříska Lukáš | LPM0800 | B | OK Lokomotiva Plzeň | 113:57 | + 66:18 |
12. | Vodrážka Štěpán | VPM0802 | B | KOS Slavia Plzeň | 119:04 | + 71:25 |
13. | Křížek Ivo | MAS0801 | B | OOB Aš | 127:25 | + 79:46 |
14. | Mála Matyáš | MAS0800 | C | OOB Aš | 166:16 | + 118:37 |
15. | Pjenčák Adam | MAS0802 | C | OOB Aš | 172:31 | + 124:52 |
Kapoun Matěj | LBE0801 | C | TJ Lokomotiva Beroun | DISK | ||
Kouřil Vojtěch | JEJ0700 | C | Ještěrky Jesenice | DISK | ||
Králíček Jan | JEJ0701 | C | Ještěrky Jesenice | DISK | ||
Hlaváček Jakub | JEJ0800 | C | Ještěrky Jesenice | DISK | ||
Bartoš Vojtěch | LPM0802 | C | OK Lokomotiva Plzeň | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Meduna Filip | ONO0603 | A | SKOB Ostrov | 56:20 | |
2. | Bárta Viktor | ZVO0601 | A | OB SK Zvole | 61:48 | + 5:28 |
3. | Stehlík Jakub | LPM0700 | A | OK Lokomotiva Plzeň | 63:41 | + 7:21 |
4. | Sobota Ondřej | VPM0502 | C | KOS Slavia Plzeň | 77:01 | + 20:41 |
5. | Machar Eda | DKP0803 | B | Oddíl OB Kotlářka | 80:44 | + 24:24 |
6. | Spiřík František | BSO0603 | C | KOB Baník Sokolov | 84:00 | + 27:40 |
7. | Havlíček Viktor | BSO0602 | B | KOB Baník Sokolov | 100:08 | + 43:48 |
8. | Kropáč Filip | KRL0503 | B | Kometa Kralovice | 100:33 | + 44:13 |
9. | Bozděch Tobiáš | KPY0504 | B | SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. | 103:19 | + 46:59 |
10. | Machar Matěj | DKP0604 | B | Oddíl OB Kotlářka | 105:20 | + 49:00 |
11. | Ječmen Matyáš | ONO0600 | B | SKOB Ostrov | 112:21 | + 56:01 |
12. | Morávek Martin | SRK0503 | B | SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | 129:47 | + 73:27 |
13. | Kapoun Luděk | LBE0501 | C | TJ Lokomotiva Beroun | 135:37 | + 79:17 |
Žebrák Adam | KPY0505 | B | SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. | DISK | ||
Valenta Martin | KPY0507 | C | SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. | DISK | ||
Veseleňák Karel | BSO0601 | C | KOB Baník Sokolov | DISK | ||
Holešta Jakub | KPY0502 | B | SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Donda Jiří | ONO0403 | A | SKOB Ostrov | 58:15 | |
2. | Tokár Radim | VPM0300 | A | KOS Slavia Plzeň | 61:19 | + 3:04 |
3. | Čepička Ladislav | LPM0303 | A | OK Lokomotiva Plzeň | 68:41 | + 10:26 |
4. | Němec David | LPM0504 | A | OK Lokomotiva Plzeň | 70:01 | + 11:46 |
5. | Mareš Albert | DKP0308 | A | Oddíl OB Kotlářka | 77:49 | + 19:34 |
6. | Weissar Samuel | LPM0300 | B | OK Lokomotiva Plzeň | 110:28 | + 52:13 |
7. | Pavlásek Albert | LPM0304 | B | OK Lokomotiva Plzeň | 125:24 | + 67:09 |
8. | Milota Břetislav | MLA0300 | B | MLOK Mariánské Lázně | 126:41 | + 68:26 |
9. | Horák Jáchym | NEK0301 | C | Nejdek Orienteering | 127:50 | + 69:35 |
10. | Pivec Jan | MLA0503 | B | MLOK Mariánské Lázně | 149:44 | + 91:29 |
11. | Vejražka David | KPY0401 | C | SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. | 151:52 | + 93:37 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
Points
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Bouchal Jiří | VPM8449 | C | KOS Slavia Plzeň | 84:57 | 6389 | |
2. | Pavlovec Dan | BOR0001 | R | OK Jiskra Nový Bor | 89:26 | + 4:29 | 6085 |
3. | Pavlovec Jan | BOR9503 | C | OK Jiskra Nový Bor | 94:08 | + 9:11 | 5766 |
4. | Bravený Adam | VBM8801 | C | VSK Mendelu Brno | 96:51 | + 11:54 | 5581 |
5. | Ritter Aleš | ONO7401 | C | SKOB Ostrov | 102:24 | + 17:27 | 5204 |
6. | Klement David | DKP0110 | B | Oddíl OB Kotlářka | 102:59 | + 18:02 | 5164 |
7. | Červák Jan | LCE8001 | C | OOB TJ Slovan Luhačovice | 112:03 | + 27:06 | 4549 |
8. | Šafka Daniel | KAM9105 | C | OK Kamenice | 114:57 | + 30:00 | 4352 |
9. | Klomínský Václav | KPY8700 | C | SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. | 116:25 | + 31:28 | 4252 |
10. | Macura Jan | MLA9306 | C | MLOK Mariánské Lázně | 116:30 | + 31:33 | 4246 |
11. | Šunka Jan | LOU7600 | C | SK Moravan Louňovice | 116:40 | + 31:43 | 4235 |
12. | Kováč František | MLA0201 | B | MLOK Mariánské Lázně | 120:02 | + 35:05 | 4006 |
13. | Kamaryt Michal | MLA9205 | C | MLOK Mariánské Lázně | 130:08 | + 45:11 | 3320 |
14. | Radim Hartoš | 0200001 | SSK Vítkovice | 147:48 | + 62:51 | ||
15. | Macura Vít | MLA9800 | C | MLOK Mariánské Lázně | 158:54 | + 73:57 | 1366 |
16. | Šulc Marek | MAS9302 | C | OOB Aš | 178:49 | + 93:52 | 13 |
17. | Hejduk Jan | BSO0001 | C | KOB Baník Sokolov | 179:23 | + 94:26 | 0 |
18. | Frank Jiří | MAS9600 | C | OOB Aš | 196:01 | + 111:04 | 0 |
Ramba Jiří | DKP8606 | C | Oddíl OB Kotlářka | DISK | 0 | ||
Snížek Filip | 0050001 | Chelsea FC | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Stehlík Petr | LPM7903 | C | OK Lokomotiva Plzeň | 69:33 | |
2. | Vodrážka Ondřej | VPM7702 | C | KOS Slavia Plzeň | 69:59 | + 0:26 |
3. | Fröhlich Martin | DKP8207 | C | Oddíl OB Kotlářka | 74:01 | + 4:28 |
4. | Rauch Tomáš | VPM8501 | C | KOS Slavia Plzeň | 83:30 | + 13:57 |
5. | Šklíba Jan | SRK7501 | C | SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | 83:56 | + 14:23 |
6. | Rauch Stanislav | VPM8201 | C | KOS Slavia Plzeň | 84:04 | + 14:31 |
7. | Kovář Jindřich | MAS6800 | C | OOB Aš | 89:21 | + 19:48 |
8. | Vlašímský Robert | SKV7201 | C | TJ Slovan Karlovy Vary | 90:48 | + 21:15 |
9. | Pavlíček Lubomír | KPY7800 | C | SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. | 94:23 | + 24:50 |
10. | Ječmen Vladimír | ONO7900 | C | SKOB Ostrov | 95:15 | + 25:42 |
11. | Pilař Karel | MAS5501 | C | OOB Aš | 97:35 | + 28:02 |
12. | Spilka Marek | DKL8300 | C | KOB Kladno | 97:45 | + 28:12 |
13. | Šitra Vladimír | LPM7904 | C | OK Lokomotiva Plzeň | 99:18 | + 29:45 |
14. | Anděl Robert | VPM8001 | C | KOS Slavia Plzeň | 99:50 | + 30:17 |
15. | Turek Jan | SKV7302 | C | TJ Slovan Karlovy Vary | 100:03 | + 30:30 |
16. | Křenek Jaroslav | VPM7502 | C | KOS Slavia Plzeň | 101:21 | + 31:48 |
17. | Dvořák Pavel | LPM7805 | C | OK Lokomotiva Plzeň | 103:08 | + 33:35 |
18. | Pivec Lukáš | MLA7600 | C | MLOK Mariánské Lázně | 105:45 | + 36:12 |
19. | Placek Petr | MLA8000 | C | MLOK Mariánské Lázně | 106:51 | + 37:18 |
20. | Fell Tobias | 3LD8000 | Berliner Turnerschaft | 108:53 | + 39:20 | |
21. | Procházka Vít | JEJ8000 | C | Ještěrky Jesenice | 118:27 | + 48:54 |
22. | Tůma Martin | LIT8204 | C | KOB Litvínov | 119:51 | + 50:18 |
23. | Urbaník Robert | VLI7002 | C | Slavia Liberec orienteering | 120:59 | + 51:26 |
24. | Kameník Jan | KPY7900 | C | SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. | 127:10 | + 57:37 |
25. | Píchal Jan | VSP5202 | C | USK Praha | 136:20 | + 66:47 |
26. | Berný Jan | ODV7702 | C | TJ Aero Odolena Voda | 138:01 | + 68:28 |
27. | Morávek Martin | SRK7701 | C | SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | 142:32 | + 72:59 |
28. | Kubánek Adam | DKL8500 | C | KOB Kladno | 147:34 | + 78:01 |
29. | Kábrt Filip | 0070001 | OK Offie | 188:22 | + 118:49 | |
Houba Petr | KRL7801 | C | Kometa Kralovice | DISK | ||
Kříž Dušan | KRL7800 | C | Kometa Kralovice | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Sadílek Martin | VIC6901 | C | OB Vizovice | 60:05 | |
2. | Mašata Roman | PHK7107 | C | OK 99 Hradec Králové | 63:34 | + 3:29 |
3. | Vávra Jaroslav | LPU7308 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 66:33 | + 6:28 |
4. | Komín David | PGP7405 | C | SK Praga | 67:58 | + 7:53 |
5. | Čermák Radek | PGP6405 | C | SK Praga | 71:43 | + 11:38 |
6. | Černý Jan | ONO7101 | C | SKOB Ostrov | 73:17 | + 13:12 |
7. | Hýbl Lukáš | PGP7504 | C | SK Praga | 74:36 | + 14:31 |
8. | Čepička Ladislav | LPM6701 | C | OK Lokomotiva Plzeň | 75:44 | + 15:39 |
9. | Blahuta Marek | MFP7301 | C | Matfyz Praha | 76:33 | + 16:28 |
10. | Hradecký Jaroslav | DOK6300 | C | OK Doksy | 76:51 | + 16:46 |
11. | Beneš Marek | MLA7601 | C | MLOK Mariánské Lázně | 77:19 | + 17:14 |
12. | Hájek Jiří | ONO6400 | C | SKOB Ostrov | 77:21 | + 17:16 |
13. | Nejedlý Ladislav | ONO7501 | C | SKOB Ostrov | 81:56 | + 21:51 |
14. | Mayer Tomáš | KSH6900 | C | OB Kašperské Hory | 84:53 | + 24:48 |
15. | Fišar Miroslav | KRL7201 | C | Kometa Kralovice | 87:48 | + 27:43 |
16. | Petruš Marek | MLA7500 | C | MLOK Mariánské Lázně | 88:15 | + 28:10 |
17. | Krausz Milan | FSP6700 | C | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 91:32 | + 31:27 |
18. | Jirásek Jaroslav | DCH7105 | C | Radioelektronika Cheb | 92:31 | + 32:26 |
19. | Dítko Jan | SKV7301 | C | TJ Slovan Karlovy Vary | 95:42 | + 35:37 |
20. | Kamaryt Miloš | MLA6404 | C | MLOK Mariánské Lázně | 96:21 | + 36:16 |
21. | Bína Pavel | MLA6708 | C | MLOK Mariánské Lázně | 97:54 | + 37:49 |
22. | Döhler Thomas | 0130001 | SV Pechbrunn | 98:28 | + 38:23 | |
23. | Střelba Ondřej | PGP7510 | C | SK Praga | 102:41 | + 42:36 |
24. | Kubec Pavel | STB6601 | C | TJ Stadion Nový Bor | 105:57 | + 45:52 |
25. | Vejražka Jiří | KPY7400 | C | SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. | 118:34 | + 58:29 |
26. | Müller Rico | STB6400 | C | TJ Stadion Nový Bor | 124:24 | + 64:19 |
27. | Jirásek Pavel | DCH7404 | Radioelektronika Cheb | 126:41 | + 66:36 | |
28. | Jirásek Petr | DCH7403 | C | Radioelektronika Cheb | 128:46 | + 68:41 |
29. | Dobeš Václav | KPY5701 | C | SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. | 160:49 | + 100:44 |
30. | Kapoun Luděk | LBE7400 | C | TJ Lokomotiva Beroun | 172:07 | + 112:02 |
Weissar Petr | LPM7020 | C | OK Lokomotiva Plzeň | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Škorpil Martin | HOR5700 | C | TJ Jiskra Hořice | 50:16 | |
2. | Sucharda Jiří | BOR5802 | C | OK Jiskra Nový Bor | 54:30 | + 4:14 |
3. | Milota Josef | MLA5801 | C | MLOK Mariánské Lázně | 55:09 | + 4:53 |
4. | Nešpor Jan | TTR6101 | C | OOB Třebíč | 58:53 | + 8:37 |
5. | Špičák Aleš | DKP5500 | C | Oddíl OB Kotlářka | 65:30 | + 15:14 |
6. | Kavka Jiří | SCP5900 | C | OK Sparta Praha | 68:07 | + 17:51 |
7. | Kirsch Stefan | 0090001 | TV Coburg-Neuses | 75:05 | + 24:49 | |
8. | Blažek Jiří | VPM5009 | C | KOS Slavia Plzeň | 88:07 | + 37:51 |
9. | Macura Jaroslav | MLA5903 | C | MLOK Mariánské Lázně | 92:47 | + 42:31 |
10. | Kulhavý Josef | SRK5701 | C | SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | 94:04 | + 43:48 |
11. | Čech Petr | DCH6002 | C | Radioelektronika Cheb | 99:29 | + 49:13 |
12. | Kohl Jiří | KPY6201 | C | SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. | 101:28 | + 51:12 |
13. | Šváb Jan | VSP5801 | C | USK Praha | 104:01 | + 53:45 |
14. | Borovička Milan | FSP6104 | C | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 121:54 | + 71:38 |
15. | Pohořalý Dobroslav | ROU6401 | C | SKOB Roudnice nad Labem | 159:23 | + 109:07 |
Dikoš Pavel | BOR6003 | C | OK Jiskra Nový Bor | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Jirka Jiří | DKL5501 | C | KOB Kladno | 54:15 | |
2. | Conrad Helmut | 71D4000 | USV TU Dresden | 60:49 | + 6:34 | |
3. | Babický Tomáš | RUM5001 | C | ZOOB Rumburk | 63:37 | + 9:22 |
4. | Janda Josef | JES4701 | C | OK Rakovník | 69:08 | + 14:53 |
5. | Novotný Jiří | DKL4601 | C | KOB Kladno | 72:06 | + 17:51 |
6. | Valeška Rudolf | LCV4700 | C | TJ Lokomotiva Chomutov | 75:42 | + 21:27 |
7. | Švec Zdeněk | SLA4700 | C | SKOB Slaný | 76:32 | + 22:17 |
8. | Jirásek Jaroslav | DCH4701 | C | Radioelektronika Cheb | 87:35 | + 33:20 |
9. | Mágr Zdeněk | LCV5000 | C | TJ Lokomotiva Chomutov | 93:31 | + 39:16 |
10. | Nykles Vladimír | VPM4702 | C | KOS Slavia Plzeň | 95:06 | + 40:51 |
11. | Vávra Petr | 0120002 | StillAliveCZ | 107:34 | + 53:19 | |
12. | Schejbal Ladislav | DCH5301 | C | Radioelektronika Cheb | 112:41 | + 58:26 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Fišák Jan | MLA4401 | C | MLOK Mariánské Lázně | 63:20 | |
2. | Sklenář Jan | MLA4201 | C | MLOK Mariánské Lázně | 67:55 | + 4:35 |
3. | Kraus Jan | LLI4501 | C | LOK-o Liberec | 71:31 | + 8:11 |
4. | Rakovec Miloš | SCP4500 | C | OK Sparta Praha | 101:31 | + 38:11 |
Frey Jaromír | ONO4100 | C | SKOB Ostrov | DISK | ||
Lisý Jan | ONO4201 | C | SKOB Ostrov | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Zámečník Lukáš | KAM1100 | C | OK Kamenice | 40:05 | |
2. | Dvořáková Nikol | 0150006 | LK Slovan K. Vary | 42:14 | + 2:09 | |
3. | Burešová Jůlie | 0150001 | LK Slovan K. Vary | 42:35 | + 2:30 | |
4. | Nduwimana Ania | SKV1152 | C | TJ Slovan Karlovy Vary | 42:53 | + 2:48 |
5. | Benešová Marie | MLA1250 | C | MLOK Mariánské Lázně | 46:04 | + 5:59 |
6. | Dragoun Jan | 0100006 | TJ Radon Vysoká Pec | 48:59 | + 8:54 | |
7. | Křenek Martin | VPM1301 | C | KOS Slavia Plzeň | 49:15 | + 9:10 |
8. | Soukup Ondřej | NEK1201 | C | Nejdek Orienteering | 52:13 | + 12:08 |
9. | Rauch Tobiáš | VPM1300 | C | KOS Slavia Plzeň | 53:24 | + 13:19 |
10. | Svitáček Matěj | 0100009 | TJ Radon Vysoká Pec | 58:43 | + 18:38 | |
11. | Petrušová Anna | MLA1550 | C | MLOK Mariánské Lázně | 105:59 | + 65:54 |
Slezák Martin | 0100004 | TJ Radon Vysoká Pec | DISK | |||
Rutrle Michal | 0100005 | TJ Radon Vysoká Pec | DISK | |||
Bartošová Magdalena | LPM1251 | C | OK Lokomotiva Plzeň | DISK | ||
Fáberová Zuzana | Kometa Kralovice | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Myslík Vojtěch | ONO0602 | B | SKOB Ostrov | 33:55 | |
2. | Sobota Petr | VPM7800 | C | KOS Slavia Plzeň | 43:01 | + 9:06 |
3. | Kocur Tomáš | ODV8900 | C | TJ Aero Odolena Voda | 50:51 | + 16:56 |
4. | Cipris František | SKV7952 | C | TJ Slovan Karlovy Vary | 53:30 | + 19:35 |
5. | Grabmüller Radek | KPY8300 | C | SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. | 59:47 | + 25:52 |
6. | Donda Jiří | ONO7600 | C | SKOB Ostrov | 63:41 | + 29:46 |
7. | Michalec Jan | DCH5701 | C | Radioelektronika Cheb | 63:50 | + 29:55 |
8. | Tříska Jiří | LPM7400 | C | OK Lokomotiva Plzeň | 70:10 | + 36:15 |
9. | Ciprysová Alžběta | 0150005 | LK Slovan K. Vary | 71:43 | + 37:48 | |
10. | Davidová Jana | ONO7852 | C | SKOB Ostrov | 73:02 | + 39:07 |
11. | Kraus Jindřich | LCV9401 | TJ Lokomotiva Chomutov | 74:36 | + 40:41 | |
12. | Nduwimana Lisa | SKV0952 | C | TJ Slovan Karlovy Vary | 77:21 | + 43:26 |
13. | Váchová Ilona | 0140001 | Ski klub Karlovy Vary | 78:03 | + 44:08 | |
14. | Leníková Jana | DLT6151 | C | KrOB Rozmarýn Litoměřice | 86:20 | + 52:25 |
15. | Šnejdar Ondřej | 0230001 | - | 92:12 | + 58:17 | |
16. | Křížek Filip | MAS7800 | C | OOB Aš | 92:36 | + 58:41 |
17. | Ciprysová Magdaléna | 0150004 | LK Slovan K. Vary | 95:05 | + 61:10 | |
18. | Šperlová Iva | 0150003 | LK Slovan K. Vary | 95:07 | + 61:12 | |
19. | Šperlová Anna | 0150002 | LK Slovan K. Vary | 109:09 | + 75:14 | |
20. | Píšová Jitka | 0180001 | Píšovi | 158:16 | + 124:21 | |
van Dorp Vianne Mirr | 0190001 | Groningen Orienteers | DISK | |||
Kameníková Petra | KPY8050 | SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Nduwimana Eva | SKV8051 | C | TJ Slovan Karlovy Vary | 78:01 | |
2. | Žákovec Jan | KRL9505 | C | Kometa Kralovice | 80:15 | + 2:14 |
3. | Lhotka Ondřej | 0080001 | Lhotkovi | 97:15 | + 19:14 | |
4. | Maratová Klára | 0120003 | StillAliveCZ | 113:02 | + 35:01 | |
5. | Píša Pavel | 0180002 | Píšovi | 119:28 | + 41:27 | |
Šunda Marek | VSP9200 | C | USK Praha | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Hering Antonín | 0100007 | TJ Radon Vysoká Pec | 30:21 | ||
2. | Rauch David | VPM1515 | C | KOS Slavia Plzeň | 44:50 | + 14:29 |
3. | Lebeda Lukáš | 0100010 | TJ Radon Vysoká Pec | 49:13 | + 18:52 | |
4. | Kučerková Adéla | STB1450 | C | TJ Stadion Nový Bor | 51:10 | + 20:49 |
5. | Rambousek Marek | BSO1400 | C | KOB Baník Sokolov | 54:41 | + 24:20 |
6. | Kameník Lukáš | KPY1700 | SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. | 55:15 | + 24:54 | |
7. | Rambousková Daniela | BSO1650 | C | KOB Baník Sokolov | 56:33 | + 26:12 |
8. | Rauch Jonáš | VPM1500 | C | KOS Slavia Plzeň | 58:04 | + 27:43 |
9. | Kameník Matěj | KPY1500 | SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. | 59:02 | + 28:41 | |
10. | Bouchal Vít | VPM1616 | C | KOS Slavia Plzeň | 60:56 | + 30:35 |
11. | Eliáš Vojtěch | 0010001 | neregistrovani | 62:58 | + 32:37 | |
12. | Děrgel Václav | 0100013 | TJ Radon Vysoká Pec | 63:15 | + 32:54 | |
13. | Děrgel Antonín | 0100003 | TJ Radon Vysoká Pec | 64:27 | + 34:06 | |
14. | Svitáčková Johanka | 0100008 | TJ Radon Vysoká Pec | 64:40 | + 34:19 | |
15. | Procházková Anna | JEJ1550 | C | Ještěrky Jesenice | 65:11 | + 34:50 |
16. | Milota Jan | MLA0500 | C | MLOK Mariánské Lázně | 68:46 | + 38:25 |
17. | Pivcová Lucie | MLA1650 | C | MLOK Mariánské Lázně | 70:07 | + 39:46 |
18. | Müller Ronja | STB1453 | C | TJ Stadion Nový Bor | 79:22 | + 49:01 |
19. | Nedas Jan | 0030001 | Neregistrovaný | 106:39 | + 76:18 | |
Lhotková Martina | 0080002 | Lhotkovi | DISK |