Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Kubíčková Magdalena | UOL1150 | C | SOB Olomouc | 13:05 | |
2. | Otrubová Veronika | PLU1277 | C | TJ SOKOL Plumlov | 15:17 | + 2:12 |
3. | Tomíčková Ivana | TBM1364 | C | KOS TJ Tesla Brno | 16:00 | + 2:55 |
4. | Čeřovská Eliška | KON1353 | C | KOB Konice | 21:30 | + 8:25 |
5. | Urbanczyková Nela | TRI1150 | C | TJ TŽ Třinec | 22:08 | + 9:03 |
6. | Janků Michala | STE1150 | C | SK SKI-OB Šternberk | 22:17 | + 9:12 |
7. | Vlčková Alžběta | VIC1351 | C | OB Vizovice | 27:19 | + 14:14 |
8. | Kopecká Eliška | SSU1252 | C | SK Severka Šumperk | 29:16 | + 16:11 |
9. | Tichá Anna | SSU1150 | C | SK Severka Šumperk | 30:06 | + 17:01 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Hýblová Eliška | JPV0952 | B | Oddíl OS SK Prostějov | 13:28 | |
2. | Tomanková Alice | KSU0959 | B | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 14:36 | + 1:08 |
3. | Volkova Maja | 38S0950 | C | Slávia ŽU Žilina | 15:05 | + 1:37 |
4. | Vlčková Markéta | VIC0951 | B | OB Vizovice | 15:32 | + 2:04 |
5. | Tomíčková Eliška | TBM1054 | C | KOS TJ Tesla Brno | 15:40 | + 2:12 |
6. | Paulíčková Adela | UOL0951 | B | SOB Olomouc | 16:45 | + 3:17 |
7. | Luterová Laura | PLU1051 | C | TJ SOKOL Plumlov | 17:16 | + 3:48 |
8. | Kopecká Tereza | UOL1050 | C | SOB Olomouc | 18:27 | + 4:59 |
9. | Vojčáková Anastázie | ZLH1050 | C | OOB TJ Zlaté Hory | 20:16 | + 6:48 |
10. | Soldánová Pavlína | JPV0999 | C | Oddíl OS SK Prostějov | 23:23 | + 9:55 |
11. | Zapletalová Anna | KON0979 | C | KOB Konice | 28:32 | + 15:04 |
12. | Václavková Amálie | KON1079 | C | KOB Konice | 28:38 | + 15:10 |
13. | Jordánová Nelly | KSU1050 | B | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 34:41 | + 21:13 |
14. | Gottwaldová Anna | JPV0950 | C | Oddíl OS SK Prostějov | 36:01 | + 22:33 |
15. | Bábková Amálie | PTE1051 | C | TJ Sokol Ptení | 50:32 | + 37:04 |
Kočandrlová Natálie | KSU0979 | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Kovalčíková Alena | AOP0751 | A | Orientační Běh Opava | 19:32 | |
2. | Skřivanková Anna | TBM0853 | B | KOS TJ Tesla Brno | 22:23 | + 2:51 |
3. | Pinkavová Eliška | JPV0850 | B | Oddíl OS SK Prostějov | 22:31 | + 2:59 |
4. | Rozsívalová Adéla | KON0760 | B | KOB Konice | 24:18 | + 4:46 |
5. | Štefková Michaela | PLU0851 | B | TJ SOKOL Plumlov | 24:22 | + 4:50 |
6. | Richtrová Ema | SSU0753 | C | SK Severka Šumperk | 28:08 | + 8:36 |
6. | Benešová Anežka | KON0757 | C | KOB Konice | 28:08 | + 8:36 |
8. | Zaoralová Eliška | SSU0752 | C | SK Severka Šumperk | 29:05 | + 9:33 |
9. | Dvořáková Lucie | BBM0750 | B | BETA URSUS Rosice | 29:16 | + 9:44 |
10. | Vavrdová Karolína | PTE0880 | B | TJ Sokol Ptení | 29:48 | + 10:16 |
11. | Dvořáková Ema | KON0777 | B | KOB Konice | 30:09 | + 10:37 |
12. | Balvanová Vendula | JPV0750 | C | Oddíl OS SK Prostějov | 30:26 | + 10:54 |
13. | Pachmannová Iva | AOP0852 | B | Orientační Běh Opava | 33:05 | + 13:33 |
14. | Vrbová Marie | PTE0850 | C | TJ Sokol Ptení | 33:45 | + 14:13 |
15. | Klöslová Sofie | AOP0854 | C | Orientační Běh Opava | 36:12 | + 16:40 |
16. | Good Julie | SBR0750 | C | SKOB Bruntál | 43:26 | + 23:54 |
17. | Kutscherauerová Ella | BBM0850 | C | BETA URSUS Rosice | 64:33 | + 45:01 |
Procházková Samantha | SBR0851 | C | SKOB Bruntál | DISK | ||
Valyavka Viktoriya | 38S0850 | C | Slávia ŽU Žilina | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Holasová Barbora | AOP0651 | A | Orientační Běh Opava | 25:40 | |
2. | Rychlá Karolína | AOP0757 | A | Orientační Běh Opava | 26:01 | + 0:21 |
3. | Pinkavová Hana | JPV0551 | C | Oddíl OS SK Prostějov | 29:56 | + 4:16 |
4. | Otrubová Anna | PLU0577 | B | TJ SOKOL Plumlov | 32:04 | + 6:24 |
5. | Gallo Natálie | AOP0652 | A | Orientační Běh Opava | 34:09 | + 8:29 |
6. | Venusová Anna | STE0554 | B | SK SKI-OB Šternberk | 35:04 | + 9:24 |
7. | Přikrylová Jana | JPV0652 | C | Oddíl OS SK Prostějov | 35:22 | + 9:42 |
8. | Plachá Aneta | JPV0555 | C | Oddíl OS SK Prostějov | 36:57 | + 11:17 |
9. | Přikrylová Ivana | JPV0653 | C | Oddíl OS SK Prostějov | 37:28 | + 11:48 |
10. | Olekšová Natálie | KRN0652 | C | KOS TJ Lokomotiva Krnov | 45:45 | + 20:05 |
11. | Juřinová Adéla | KSU0650 | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 46:11 | + 20:31 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Černochová Michaela | PLU0351 | A | TJ SOKOL Plumlov | 33:24 | |
2. | Trepáčová Gabriela | STE0353 | C | SK SKI-OB Šternberk | 35:31 | + 2:07 |
3. | Lubrichová Veronika | STE0451 | B | SK SKI-OB Šternberk | 37:14 | + 3:50 |
4. | Janečková Adéla | PLU0452 | B | TJ SOKOL Plumlov | 38:50 | + 5:26 |
5. | Šánová Julie | KSU0494 | B | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 42:44 | + 9:20 |
6. | Olekšová Viktorie | KRN0351 | C | KOS TJ Lokomotiva Krnov | 50:22 | + 16:58 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
Points
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Pangrácová Anna | DKL9150 | C | KOB Kladno | 44:15 | 4235 | |
2. | Navrátilová Adéla | TRI0250 | B | TJ TŽ Třinec | 46:49 | + 2:34 | 4007 |
3. | Pangrácová Marie | DKL9051 | C | KOB Kladno | 47:03 | + 2:48 | 3987 |
4. | Novotná Klára | ZLH9851 | C | OOB TJ Zlaté Hory | 51:43 | + 7:28 | 3574 |
5. | Vlachová Eliška | STE9572 | C | SK SKI-OB Šternberk | 53:44 | + 9:29 | 3395 |
6. | Svačinková Kateřina | TVR9850 | C | TJ Sokol Vrbno pod Pradědem | 56:22 | + 12:07 | 3162 |
7. | Muchová Barbora | KVS8550 | C | SKOB Kobra Vsetín | 57:43 | + 13:28 | 3042 |
8. | Škrabalová Šárka | KON9888 | C | KOB Konice | 59:53 | + 15:38 | 2850 |
9. | Hornová Lenka | 0060001 | C | 62:20 | + 18:05 | ||
10. | Bouzková Katka | SVS8151 | C | Orientklub Vsetín | 73:53 | + 29:38 | 1611 |
11. | Maliňáková Petra | SVS8751 | C | Orientklub Vsetín | 75:07 | + 30:52 | 1502 |
12. | Vaňková Martina | 0060002 | C | 78:39 | + 34:24 | ||
13. | Janigová Kristýna | SSU9650 | C | SK Severka Šumperk | 122:29 | + 78:14 | 0 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Otrubová Ivona | PLU7677 | C | TJ SOKOL Plumlov | 33:40 | |
2. | Tomíčková Dana | TBM8062 | C | KOS TJ Tesla Brno | 34:06 | + 0:26 |
3. | Hubíková Iva | PLU8350 | C | TJ SOKOL Plumlov | 37:58 | + 4:18 |
4. | Drábková Kateřina | HLV8451 | C | KČT - OB Holešov | 38:06 | + 4:26 |
5. | Zbraňková Magda | STE7352 | C | SK SKI-OB Šternberk | 38:25 | + 4:45 |
6. | Jirková Renata | ZPV6553 | C | KOB ZPV Prostějov | 39:00 | + 5:20 |
7. | Otrubová Věra | PLU7777 | C | TJ SOKOL Plumlov | 39:53 | + 6:13 |
8. | Šťastná Viktorie | UBM7656 | C | MENISKOS Brno | 40:08 | + 6:28 |
9. | Korpasová Ivana | LBM7362 | C | TJ Lokomotiva Ingstav Brno | 41:18 | + 7:38 |
10. | Krejčí Lenka | PTE8350 | C | TJ Sokol Ptení | 41:41 | + 8:01 |
11. | Lorencová Linda | PLU7676 | C | TJ SOKOL Plumlov | 41:55 | + 8:15 |
12. | Svačinková Jitka | TVR7750 | C | TJ Sokol Vrbno pod Pradědem | 42:56 | + 9:16 |
13. | Tomanková Martina | KSU7552 | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 42:58 | + 9:18 |
14. | Plevačová Alexandra | ZLH8150 | C | OOB TJ Zlaté Hory | 44:01 | + 10:21 |
15. | Pinkavová Helena | JPV7767 | C | Oddíl OS SK Prostějov | 44:49 | + 11:09 |
16. | Marková Eva | STE7550 | C | SK SKI-OB Šternberk | 46:46 | + 13:06 |
17. | Navrátilová Helena | ASU7799 | C | Magnus Orienteering | 49:08 | + 15:28 |
18. | Zapletalová Kamila | KON7979 | C | KOB Konice | 49:45 | + 16:05 |
19. | Zrůbková Dana | PTE7850 | C | TJ Sokol Ptení | 52:05 | + 18:25 |
20. | Luterová Kristýna | PLU7878 | C | TJ SOKOL Plumlov | 53:30 | + 19:50 |
21. | Rozsívalová Petra | KON8063 | C | KOB Konice | 53:42 | + 20:02 |
22. | Eliášková Hana | LBM8051 | C | TJ Lokomotiva Ingstav Brno | 53:51 | + 20:11 |
23. | Balvanová Martina | JPV7777 | C | Oddíl OS SK Prostějov | 56:08 | + 22:28 |
24. | Přikrylová Jitka | JPV7979 | C | Oddíl OS SK Prostějov | 60:11 | + 26:31 |
Tomášková Petra | STE8250 | C | SK SKI-OB Šternberk | DISK | ||
Plachá Andrea | JPV7676 | C | Oddíl OS SK Prostějov | DISK | ||
MS | Profous Kamil | KSU7787 | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 66:38 | + 32:58 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Poláčková Monika | JPV7552 | C | Oddíl OS SK Prostějov | 27:28 | |
2. | Kašparová Ivana | JPV6951 | C | Oddíl OS SK Prostějov | 27:31 | + 0:03 |
3. | Pachmannová Hana | AOP7252 | C | Orientační Běh Opava | 29:26 | + 1:58 |
4. | Jarošová Petra | JPV6666 | C | Oddíl OS SK Prostějov | 29:48 | + 2:20 |
5. | Vidmuchová Martina | JPV7171 | C | Oddíl OS SK Prostějov | 30:40 | + 3:12 |
6. | Janků Renata | STE7251 | C | SK SKI-OB Šternberk | 31:14 | + 3:46 |
7. | Hlavová Miroslava | KON6389 | C | KOB Konice | 31:26 | + 3:58 |
8. | Ostřanská Iveta | SSU6591 | C | SK Severka Šumperk | 31:40 | + 4:12 |
9. | Vavrečková Ivana | JPV6363 | C | Oddíl OS SK Prostějov | 33:23 | + 5:55 |
10. | Kostková Jana | AOP7151 | C | Orientační Běh Opava | 33:31 | + 6:03 |
11. | Slavíková Lenka | TVR7350 | C | TJ Sokol Vrbno pod Pradědem | 34:00 | + 6:32 |
12. | Sedláčková Jana | HLV7060 | C | KČT - OB Holešov | 35:29 | + 8:01 |
13. | Lubrichová Eva | STE7556 | C | SK SKI-OB Šternberk | 36:35 | + 9:07 |
14. | Benešová Petra | KON7575 | C | KOB Konice | 38:28 | + 11:00 |
15. | Gottwaldová Hana | JPV7551 | C | Oddíl OS SK Prostějov | 39:58 | + 12:30 |
16. | Štorková Simona | JPV6556 | C | Oddíl OS SK Prostějov | 45:37 | + 18:09 |
17. | Bartošová Dana | PTE7650 | C | TJ Sokol Ptení | 46:18 | + 18:50 |
18. | Novotná Jitka | ZLH7050 | C | OOB TJ Zlaté Hory | 47:57 | + 20:29 |
19. | Poštulková Milada | STE6850 | C | SK SKI-OB Šternberk | 58:00 | + 30:32 |
20. | Hýblová Iveta | JPV7474 | C | Oddíl OS SK Prostějov | 59:17 | + 31:49 |
21. | Jeřábková Jana | UOL6954 | C | SOB Olomouc | 69:48 | + 42:20 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Denysenko Tamara | 38S6150 | C | Slávia ŽU Žilina | 25:04 | |
2. | Holinková Milada | KRN5950 | C | KOS TJ Lokomotiva Krnov | 26:34 | + 1:30 |
3. | Králová Zdenka | SSU6091 | C | SK Severka Šumperk | 26:47 | + 1:43 |
4. | Smičková Eva | KON5887 | C | KOB Konice | 33:27 | + 8:23 |
5. | Rokoszová Jaroslava | MOV6351 | C | SKOB Ostrava | 33:28 | + 8:24 |
6. | Czaschová Irena | SBR6150 | C | SKOB Bruntál | 34:22 | + 9:18 |
7. | Volencová Ivana | OTK5250 | C | OOB TJ Jiskra Otrokovice | 42:32 | + 17:28 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Liščinská Eva | TBM4451 | C | KOS TJ Tesla Brno | 34:53 | |
2. | Mrkvicová Ludmila | ZLH4950 | C | OOB TJ Zlaté Hory | 37:16 | + 2:23 |
3. | Salajková Věra | LBM5558 | C | TJ Lokomotiva Ingstav Brno | 42:47 | + 7:54 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Mrkvica Jan | ZLH1100 | C | OOB TJ Zlaté Hory | 15:15 | |
2. | Marek Martin | STE1100 | C | SK SKI-OB Šternberk | 15:16 | + 0:01 |
3. | Eliášek Jakub | LBM1101 | C | TJ Lokomotiva Ingstav Brno | 17:19 | + 2:04 |
4. | Macek Václav | ASU1249 | C | Magnus Orienteering | 18:00 | + 2:45 |
5. | Turek Václav | SSU11XX | C | SK Severka Šumperk | 22:19 | + 7:04 |
6. | Václavek Alois | KON1132 | C | KOB Konice | 23:15 | + 8:00 |
7. | Kratochvíl David | HOB1101 | C | SK OB Horní Benešov | 24:59 | + 9:44 |
8. | Hubík Hubert | PLU1300 | C | TJ SOKOL Plumlov | 31:17 | + 16:02 |
9. | Skřivanek František | TBM1108 | C | KOS TJ Tesla Brno | 35:44 | + 20:29 |
10. | Binar Vít | STE1201 | C | SK SKI-OB Šternberk | 36:26 | + 21:11 |
Pospíšil Jáchym | PTE1111 | C | TJ Sokol Ptení | DISK | ||
Podmol Ondřej | AOP1300 | C | Orientační Běh Opava | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Kovalčík Petr | AOP0901 | B | Orientační Běh Opava | 12:08 | |
2. | Lutera Oliver | PLU1001 | B | TJ SOKOL Plumlov | 12:28 | + 0:20 |
3. | Liber Václav | AOP1000 | C | Orientační Běh Opava | 12:59 | + 0:51 |
4. | Kožnárek Pavel | PLU0902 | C | TJ SOKOL Plumlov | 14:36 | + 2:28 |
5. | Čeřovský Filip | KON1010 | C | KOB Konice | 16:10 | + 4:02 |
6. | Hřivňák Petr | PLU0900 | C | TJ SOKOL Plumlov | 16:23 | + 4:15 |
7. | Ryszkowski Ondřej | SSU1001 | C | SK Severka Šumperk | 17:04 | + 4:56 |
8. | Pánek Antonín | SSU0901 | C | SK Severka Šumperk | 17:13 | + 5:05 |
9. | Štábl Vít | KSU1100 | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 18:06 | + 5:58 |
10. | Vrba Antonín | PTE1001 | C | TJ Sokol Ptení | 18:28 | + 6:20 |
11. | Rozsíval Martin | KON1022 | C | KOB Konice | 18:35 | + 6:27 |
12. | Cetl Jan | AOP0902 | B | Orientační Běh Opava | 23:29 | + 11:21 |
13. | Slaný David | AOP0907 | C | Orientační Běh Opava | 25:27 | + 13:19 |
14. | Jordán Dominik | KSU1000 | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 27:38 | + 15:30 |
15. | Turek Josef | SSU | C | SK Severka Šumperk | 28:39 | + 16:31 |
16. | Plachý Matyáš | JPV1010 | C | Oddíl OS SK Prostějov | 30:50 | + 18:42 |
17. | Profous Štěpán | KSU1030 | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 36:35 | + 24:27 |
18. | Široký Jakub | BBM1000 | C | BETA URSUS Rosice | 37:34 | + 25:26 |
19. | Krajcar Patrik | OOLxxx | C | SK Haná orienteering | 46:35 | + 34:27 |
20. | Sedláček Matěj | HLV1000 | C | KČT - OB Holešov | 59:57 | + 47:49 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Miča Jan | KSU0701 | B | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 18:39 | |
2. | Holas Štěpán | AOP0900 | B | Orientační Běh Opava | 19:24 | + 0:45 |
3. | Mrkvica Václav | ZLH0800 | B | OOB TJ Zlaté Hory | 19:52 | + 1:13 |
4. | Volkov Maksym | 38S0700 | C | Slávia ŽU Žilina | 21:06 | + 2:27 |
5. | Gallo Ondřej | AOP0802 | A | Orientační Běh Opava | 21:34 | + 2:55 |
6. | Navrátil Pavel | ASU0747 | B | Magnus Orienteering | 21:37 | + 2:58 |
7. | Světnický Antonín | STE0800 | B | SK SKI-OB Šternberk | 21:42 | + 3:03 |
8. | Vlček Tomáš | VIC0713 | A | OB Vizovice | 21:49 | + 3:10 |
9. | Plachý Ondřej | JPV0707 | B | Oddíl OS SK Prostějov | 23:03 | + 4:24 |
10. | Pánek Ondřej | SSU0702 | C | SK Severka Šumperk | 24:05 | + 5:26 |
11. | Janeček Jáchym | UOL0700 | B | SOB Olomouc | 24:39 | + 6:00 |
12. | Macek Vojtěch | ASU0748 | B | Magnus Orienteering | 25:50 | + 7:11 |
13. | Lipenský Matouš | KON0804 | C | KOB Konice | 26:39 | + 8:00 |
14. | Kubíček Vavřinec | UOL0801 | C | SOB Olomouc | 31:24 | + 12:45 |
15. | Wichterle Daniel | DKP0822 | C | Oddíl OB Kotlářka | 40:40 | + 22:01 |
16. | Juřina Marek | KSU0828 | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 42:27 | + 23:48 |
17. | Marek Vít | KSU0838 | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 48:19 | + 29:40 |
18. | Kropáček Matěj | STE0810 | C | SK SKI-OB Šternberk | 48:45 | + 30:06 |
19. | Přidal David | UOL0704 | C | SOB Olomouc | 59:19 | + 40:40 |
20. | Kubeš David | PLU0800 | C | TJ SOKOL Plumlov | 80:34 | + 61:55 |
Akrap Kryštof | STE0701 | C | SK SKI-OB Šternberk | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Trepáč Adam | STE0504 | B | SK SKI-OB Šternberk | 24:36 | |
2. | Černoch Martin | PLU0500 | B | TJ SOKOL Plumlov | 24:58 | + 0:22 |
3. | Šána Robert | KSU0616 | B | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 31:50 | + 7:14 |
4. | Štorek Jan | JPV0505 | A | Oddíl OS SK Prostějov | 32:17 | + 7:41 |
5. | Klösel Samuel | AOP0504 | C | Orientační Běh Opava | 32:47 | + 8:11 |
6. | Dvořák Štěpán | KON0537 | B | KOB Konice | 40:31 | + 15:55 |
7. | Dvořák Jakub | BBM0502 | C | BETA URSUS Rosice | 44:52 | + 20:16 |
8. | Hejtmánek Štěpán | SSU0505 | C | SK Severka Šumperk | 47:36 | + 23:00 |
9. | Fabiánek Jakub | KSU0501 | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 85:11 | + 60:35 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Tomášek Adam | CEL0400 | C | TJ Sokol Čelechovice na Hané | 40:32 | |
2. | Štoudek Martin | ASU0448 | C | Magnus Orienteering | 61:23 | + 20:51 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
Points
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Světnický František | STE0204 | A | SK SKI-OB Šternberk | 37:19 | 7126 | |
2. | Otrusina Jiří | JPV8201 | C | Oddíl OS SK Prostějov | 39:23 | + 2:04 | 6760 |
3. | Král Václav | SSU8243 | C | SK Severka Šumperk | 39:39 | + 2:20 | 6713 |
4. | Beneš Jindřich | KON0404 | A | KOB Konice | 40:00 | + 2:41 | 6651 |
5. | Perknovský Radim | JPV8235 | C | Oddíl OS SK Prostějov | 40:57 | + 3:38 | 6483 |
6. | Zdráhal Tomáš | OOL8801 | C | SK Haná orienteering | 42:01 | + 4:42 | 6294 |
7. | Locker Tomáš | SRK9802 | C | SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | 43:24 | + 6:05 | 6049 |
8. | Holas Tomáš | AOP7802 | C | Orientační Běh Opava | 43:33 | + 6:14 | 6023 |
9. | Spilka Marek | DKL8300 | C | KOB Kladno | 45:21 | + 8:02 | 5704 |
10. | Skřivanek Marcel | JPV7713 | C | Oddíl OS SK Prostějov | 47:34 | + 10:15 | 5311 |
11. | Mrkvica Petr | ZLH7800 | C | OOB TJ Zlaté Hory | 48:26 | + 11:07 | 5158 |
12. | Kavan Tomáš | TBM8603 | C | KOS TJ Tesla Brno | 48:27 | + 11:08 | 5155 |
13. | Procházka Josef | KON7219 | C | KOB Konice | 49:10 | + 11:51 | 5028 |
14. | Seidenglanz Jáchym | SSU0202 | B | SK Severka Šumperk | 52:03 | + 14:44 | 4518 |
15. | Václavek Tomáš | STE5809 | C | SK SKI-OB Šternberk | 53:04 | + 15:45 | 4338 |
16. | Semerád Jan | UOL9400 | C | SOB Olomouc | 53:16 | + 15:57 | 4302 |
17. | Bouzek Petr | SVS7901 | C | Orientklub Vsetín | 54:24 | + 17:05 | 4102 |
18. | Zapletal Martin | STE8500 | C | SK SKI-OB Šternberk | 55:35 | + 18:16 | 3892 |
19. | Poštulka Lukáš | STE0104 | B | SK SKI-OB Šternberk | 55:37 | + 18:18 | 3886 |
20. | Klíma Kamil | DKL8201 | C | KOB Kladno | 59:00 | + 21:41 | 3287 |
21. | Tomášek Ondřej | CEL0100 | C | TJ Sokol Čelechovice na Hané | 61:38 | + 24:19 | 2821 |
22. | Karlík Jan | TBM8809 | C | KOS TJ Tesla Brno | 64:25 | + 27:06 | 2328 |
23. | Pastrnek Pavel | 0060003 | C | 66:31 | + 29:12 | ||
24. | Otruba Vojtěch | JPV9717 | C | Oddíl OS SK Prostějov | 67:07 | + 29:48 | 1850 |
25. | Beneš Miroslav | KON9915 | C | KOB Konice | 69:08 | + 31:49 | 1493 |
26. | Vondrouš Jaroslav | 0060004 | C | 70:20 | + 33:01 | ||
27. | Kubánek Adam | DKL8500 | C | KOB Kladno | 70:22 | + 33:03 | 1275 |
28. | Hartoš Radim | 0110001 | C | 74:39 | + 37:20 | ||
29. | Erben Martin | SOP9001 | C | OOB TJ Slezan Opava | 76:30 | + 39:11 | 189 |
30. | Kovařovic Vojtěch | 0100001 | C | 92:35 | + 55:16 | ||
31. | Stejskal Ondřej | LBM8801 | C | TJ Lokomotiva Ingstav Brno | 133:39 | + 96:20 | 0 |
MS | Kopecký David | UOL7800 | C | SOB Olomouc | 44:33 | + 7:14 | 0 |
MS | Zbíral Robert | UOL8000 | C | SOB Olomouc | 48:41 | + 11:22 | 0 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Volkov Alexander | 38S8000 | C | Slávia ŽU Žilina | 37:50 | |
2. | Kratochvíl Karel | HOB7001 | C | SK OB Horní Benešov | 39:30 | + 1:40 |
3. | Miča Petr | KSU7909 | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 40:39 | + 2:49 |
4. | Greschner Luboš | ASU7848 | C | Magnus Orienteering | 41:42 | + 3:52 |
5. | Tomášek Petr | STE8001 | C | SK SKI-OB Šternberk | 41:45 | + 3:55 |
6. | Stoszek Jakub | AOP8300 | C | Orientační Běh Opava | 43:06 | + 5:16 |
7. | Auermüller Vít | ZBM6701 | C | SK Žabovřesky Brno | 46:28 | + 8:38 |
8. | Vlček Jiří | VIC7700 | C | OB Vizovice | 47:21 | + 9:31 |
9. | Doseděl Emil | STE6100 | C | SK SKI-OB Šternberk | 47:55 | + 10:05 |
10. | Tomíček Oldřich | TBM7903 | C | KOS TJ Tesla Brno | 50:25 | + 12:35 |
11. | Binar Robert | OOL7501 | C | SK Haná orienteering | 53:25 | + 15:35 |
12. | Hubík Hubert | PLU8201 | C | TJ SOKOL Plumlov | 53:28 | + 15:38 |
13. | Martinek Pavel | JPV7700 | C | Oddíl OS SK Prostějov | 54:26 | + 16:36 |
14. | Silnoušek Jiří | STE7200 | C | SK SKI-OB Šternberk | 57:21 | + 19:31 |
15. | Good Martin | SBR7800 | C | SKOB Bruntál | 59:59 | + 22:09 |
16. | Marek Antonín | STE7501 | C | SK SKI-OB Šternberk | 61:58 | + 24:08 |
17. | Navrátil Martin | ASU7449 | C | Magnus Orienteering | 62:59 | + 25:09 |
18. | Venus Ctibor | STE7800 | C | SK SKI-OB Šternberk | 79:44 | + 41:54 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Dvořák Miloslav | KON7537 | C | KOB Konice | 35:37 | |
2. | Grepl Ladislav | KON6111 | C | KOB Konice | 36:21 | + 0:44 |
3. | Otruba Marek | PLU7417 | C | TJ SOKOL Plumlov | 36:59 | + 1:22 |
4. | Slavík Tomáš | TVR6800 | C | TJ Sokol Vrbno pod Pradědem | 38:40 | + 3:03 |
5. | Navrátil Rostislav | TRI6601 | C | TJ TŽ Třinec | 39:42 | + 4:05 |
6. | Tomášek Jiří | CEL6426 | C | TJ Sokol Čelechovice na Hané | 41:04 | + 5:27 |
7. | Novotný Tomáš | ZLH7001 | C | OOB TJ Zlaté Hory | 41:24 | + 5:47 |
8. | Tesař Jiří | AOP6702 | C | Orientační Běh Opava | 41:25 | + 5:48 |
9. | Kolek Petr | ASU7501 | C | Magnus Orienteering | 44:52 | + 9:15 |
10. | Kulíšek Tomáš | HOB7101 | C | SK OB Horní Benešov | 46:02 | + 10:25 |
11. | Peřinka Jan | AOP6301 | C | Orientační Běh Opava | 46:07 | + 10:30 |
12. | Přikryl Jiří | JPV7404 | C | Oddíl OS SK Prostějov | 46:32 | + 10:55 |
13. | Štábl Roman | KSU7501 | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 46:41 | + 11:04 |
14. | Sedláček Jaroslav | HLV6404 | C | KČT - OB Holešov | 48:07 | + 12:30 |
15. | Poštulka Zdenek | STE6600 | C | SK SKI-OB Šternberk | 49:23 | + 13:46 |
16. | Pinkava Roman | JPV7606 | C | Oddíl OS SK Prostějov | 51:40 | + 16:03 |
17. | Macek Karel | ASU7102 | C | Magnus Orienteering | 55:22 | + 19:45 |
18. | Kropáček Ivo | STE7603 | C | SK SKI-OB Šternberk | 60:34 | + 24:57 |
19. | Dvořák Miloš | BBM7300 | C | BETA URSUS Rosice | 68:02 | + 32:25 |
20. | Hýbl Dušan | JPV7202 | C | Oddíl OS SK Prostějov | 68:21 | + 32:44 |
21. | Novotný Petr | 0130001 | C | 79:05 | + 43:28 | |
22. | Furmánek Zdeněk | KVS7400 | C | SKOB Kobra Vsetín | 81:46 | + 46:09 |
Seidenglanz Marek | SSU7401 | C | SK Severka Šumperk | DISK | ||
Pelikán Daniel | JPV6800 | C | Oddíl OS SK Prostějov | DISK | ||
Holusek Milan | JPV6909 | C | Oddíl OS SK Prostějov | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Šrámek Jaromír | KSU5801 | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 29:20 | |
2. | Zdráhal Robert | OOL5707 | C | SK Haná orienteering | 32:46 | + 3:26 |
3. | Jirka Jiří | DKL5501 | C | KOB Kladno | 33:22 | + 4:02 |
4. | Chmelař Miroslav | JPV6217 | C | Oddíl OS SK Prostějov | 33:24 | + 4:04 |
5. | Jeřábek Luboš | JPV6112 | C | Oddíl OS SK Prostějov | 35:16 | + 5:56 |
6. | Škoda Přemek | VLI5301 | C | Slavia Liberec orienteering | 35:19 | + 5:59 |
7. | Sklenář Josef | SBR6601 | C | SKOB Bruntál | 35:23 | + 6:03 |
8. | Dokoupil Vojtěch | ZPV6425 | C | KOB ZPV Prostějov | 35:30 | + 6:10 |
9. | Cigoš Pavel | 0150001 | C | 36:38 | + 7:18 | |
10. | Vítek Zbyněk | PTE6622 | C | TJ Sokol Ptení | 37:25 | + 8:05 |
11. | Korpas Jaroslav | LBM6113 | C | TJ Lokomotiva Ingstav Brno | 37:30 | + 8:10 |
12. | Zdráhal Tomáš | OOL5301 | C | SK Haná orienteering | 38:08 | + 8:48 |
13. | Kubeš Jaromír | PLU6219 | C | TJ SOKOL Plumlov | 40:03 | + 10:43 |
14. | Višňa Milan | OOL5904 | C | SK Haná orienteering | 40:49 | + 11:29 |
15. | Buráň Zdeněk | 0140001 | C | 41:01 | + 11:41 | |
16. | Soldán Vladimír | JPV6526 | C | Oddíl OS SK Prostějov | 42:05 | + 12:45 |
17. | Plachý Martin | JPV6515 | C | Oddíl OS SK Prostějov | 44:39 | + 15:19 |
18. | Fuchs Vladimír | 0170001 | C | 47:42 | + 18:22 | |
19. | Albert František | OOL5804 | C | SK Haná orienteering | 53:57 | + 24:37 |
20. | Štěpánek Jiří | LBM5401 | C | TJ Lokomotiva Ingstav Brno | 58:56 | + 29:36 |
21. | Jaroš Vojtěch | JPV5706 | C | Oddíl OS SK Prostějov | 62:06 | + 32:46 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Peška Antonín | HLV4801 | C | KČT - OB Holešov | 31:32 | |
2. | Volný Jiří | SOP5601 | C | OOB TJ Slezan Opava | 51:38 | + 20:06 |
3. | Vašek Karel | 0050001 | C | 56:09 | + 24:37 | |
Skácel Jaroslav | KON4617 | C | KOB Konice | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Pilc Oldřich | SPR5100 | C | SK SKI - SPORT Praděd | 20:03 | |
2. | Pospíšil Karel | TVR5000 | C | TJ Sokol Vrbno pod Pradědem | 22:13 | + 2:10 |
3. | Ostřanský Josef | SSU4302 | C | SK Severka Šumperk | 24:34 | + 4:31 |
4. | Toman Stanislav | SBR4801 | C | SKOB Bruntál | 25:45 | + 5:42 |
5. | Novotný Stanislav | ZLH4800 | C | OOB TJ Zlaté Hory | 26:51 | + 6:48 |
6. | Huňka Jiří | 0010001 | C | 32:43 | + 12:40 | |
7. | Kroupa Jaroslav | ZPV4012 | C | KOB ZPV Prostějov | 55:01 | + 34:58 |
8. | Rokosz Bohumil | MOV4803 | C | SKOB Ostrava | 55:05 | + 35:02 |
9. | Mrkvica Miroslav | ZLH4600 | C | OOB TJ Zlaté Hory | 57:46 | + 37:43 |
10. | Gottfried Jan | UOL4602 | C | SOB Olomouc | 66:51 | + 46:48 |
Jurčák Karel | SOP5101 | C | OOB TJ Slezan Opava | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Lipenská Jana Marie | KON1191 | C | KOB Konice | 16:18 | |
2. | Lipenský Jan František | KON1131 | C | KOB Konice | 16:32 | + 0:14 |
3. | Liber Tomáš | AOP1302 | C | Orientační Běh Opava | 17:09 | + 0:51 |
4. | Hubík Radan | PLU1500 | C | TJ SOKOL Plumlov | 24:59 | + 8:41 |
5. | Bída Ondřej | UOL1100 | C | SOB Olomouc | 41:23 | + 25:05 |
6. | Jančík Antonín | PLU1202 | C | TJ SOKOL Plumlov | 59:47 | + 43:29 |
Bábek Tom | PTE1402 | C | TJ Sokol Ptení | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Malaska Vojtěch | 0030002 | C | 16:07 | ||
2. | Bednář Richard | UOL1400 | C | SOB Olomouc | 16:43 | + 0:36 |
3. | Malasková Linda | 0030001 | C | 17:25 | + 1:18 | |
4. | Kropáček Šimon | STE1400 | C | SK SKI-OB Šternberk | 17:36 | + 1:29 |
5. | Kindl Oskar | UOL1401 | C | SOB Olomouc | 18:35 | + 2:28 |
6. | Rychlý Jakub | KRN1500 | C | KOS TJ Lokomotiva Krnov | 19:07 | + 3:00 |
7. | Jašek Vít | ABR1111 | C | A-team NOVO Bruntál | 19:34 | + 3:27 |
8. | Krejčí Viktor | PTE1401 | C | TJ Sokol Ptení | 22:39 | + 6:32 |
9. | Huňkuvá Gabriela | SKR | C | 27:07 | + 11:00 | |
10. | Pospíšil Jonáš | PTE | C | TJ Sokol Ptení | 27:09 | + 11:02 |
11. | Pokluda Filip | 0190001 | C | 30:00 | + 13:53 | |
12. | Dráč Adam | UOL | C | SOB Olomouc | 35:31 | + 19:24 |
13. | Mrkvica Vít | ZLH1600 | C | OOB TJ Zlaté Hory | 39:42 | + 23:35 |
14. | Stoszek Daniel | AOP1500 | C | Orientační Běh Opava | 42:39 | + 26:32 |
15. | Profousová Stella | KVS | C | SKOB Kobra Vsetín | 43:36 | + 27:29 |
16. | Kratochvílová Amálie | HOB1651 | C | SK OB Horní Benešov | 47:38 | + 31:31 |
17. | Szecowka Eliza | UOL | C | SOB Olomouc | 65:20 | + 49:13 |
18. | Szecowka Linda | UOL | C | SOB Olomouc | 65:48 | + 49:41 |
Janošíková Vanda | UOL | C | SOB Olomouc | DISK | ||
Barvíková Kamila | SVS | C | Orientklub Vsetín | DISK | ||
Gottwald Petr | JPV | C | Oddíl OS SK Prostějov | DISK | ||
Ema Janošíková | UOL | C | SOB Olomouc | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Holusek Jiří | JPV | C | Oddíl OS SK Prostějov | 34:56 | |
2. | Stoszková Jana | AOP8850 | C | Orientační Běh Opava | 39:10 | + 4:14 |
3. | Hálková Lenka | 0070001 | C | 41:18 | + 6:22 | |
3. | Vraštil Jaroslav | UOL8600 | C | SOB Olomouc | 41:18 | + 6:22 |
5. | Karásek Antonín | NNN | C | Neregistrovaní | 45:09 | + 10:13 |
6. | Smolen Karel | GIG0300 | C | GIGANT Orienteering | 45:12 | + 10:16 |
7. | Buráňová Hana | 0140002 | C | 49:11 | + 14:15 | |
8. | Václavek Leoš | KON | C | KOB Konice | 49:47 | + 14:51 |
9. | Janeček Petr | UOL7301 | C | SOB Olomouc | 50:03 | + 15:07 |
10. | Václavková Lenka | KON8155 | C | KOB Konice | 50:39 | + 15:43 |
11. | Lexa Richard | 0180001 | C | 50:43 | + 15:47 | |
12. | Malec Vladimír | KRN5900 | C | KOS TJ Lokomotiva Krnov | 51:09 | + 16:13 |
13. | Labudík Milan | TVR6200 | C | TJ Sokol Vrbno pod Pradědem | 51:12 | + 16:16 |
14. | Kostka Evžen | AOP5701 | C | Orientační Běh Opava | 53:19 | + 18:23 |
15. | Kutscherauerová Andrea | BBM7550 | C | BETA URSUS Rosice | 54:51 | + 19:55 |
16. | Kopecká Tereza | SSU8000 | C | SK Severka Šumperk | 54:59 | + 20:03 |
17. | Ryszkowski Slavomír | SSU7800 | C | SK Severka Šumperk | 55:17 | + 20:21 |
18. | Vojčáková Ivana | ZLH8250 | C | OOB TJ Zlaté Hory | 56:49 | + 21:53 |
19. | Dušková Milada | 0070003 | C | 57:24 | + 22:28 | |
20. | Čeřovská Adéla | KON8755 | C | KOB Konice | 57:46 | + 22:50 |
21. | Christodoulou Iva | ASU7599 | C | Magnus Orienteering | 59:12 | + 24:16 |
22. | Chmelařová Blanka | 0040001 | C | 63:12 | + 28:16 | |
23. | Slováková Jana | NNN | C | Neregistrovaní | 65:34 | + 30:38 |
24. | Lorenc Martin | 0120001 | C | 65:41 | + 30:45 | |
25. | Dvořáková Kateřina | 0020001 | C | 66:15 | + 31:19 | |
26. | Huňka Lukáš | SKR | C | 69:47 | + 34:51 | |
27. | Kroupavá Michaela | NNN | C | Neregistrovaní | 75:47 | + 40:51 |
28. | Kroupa Jakub | NNN | C | Neregistrovaní | 79:49 | + 44:53 |
29. | KAstner Vilém | STE | C | SK SKI-OB Šternberk | 93:32 | + 58:36 |
30. | Heřmanská Ivana | UOL | C | SOB Olomouc | 103:16 | + 68:20 |
31. | Bídová Alice | UOL | C | SOB Olomouc | 104:35 | + 69:39 |
Jeřábek Petr | UOL6702 | C | SOB Olomouc | DISK | ||
Pokludová Kateřina | 0190002 | C | DISK | |||
Janečková Moťková Jitka | UOL7151 | C | SOB Olomouc | DISK |