Logo
Datum:
05.06.2021
Místo konání:
Luže
Pořadatel:
CHT - OOB SK Chrast
Mapa:
BUKOVINA 2021, 1:10 000, e = 5 m, formát A4, stav 5/2021, mapoval Martin Krejsa, mapový klíč ISOM 2017-2
Ředitel závodu:
Krejsa Martin - R2
Hlavní rozhodčí:
Krejsa Jan - R2
Stavitel tratí:
Vítek Josef - R3
Kategorie:
D10     D10N     D12     D14     D16     D18     D21C     D21D     D35     D45     D55     D65     H10     H10N     H12     H14     H16     H18     H21C     H21D     H35     H45     H55     H65     H70     HDR    

D10 2.23 km, 35 m, 8 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Komárková Radka SJH1151 SOS Jindřichův Hradec 18:34
2. Kušičková Lucie HJL1251 Sokol Horní Jelení, oddíl orientačních sportů 22:31 + 3:57
3. Bláhová Klára HJL1150 Sokol Horní Jelení, oddíl orientačních sportů 28:30 + 9:56
4. Charouzová Hana CHT1152 OOB SK Chrast 32:35 + 14:01
5. Klusáčková Dorota CTB1152 SK OB Chotěboř 37:35 + 19:01
6. Klusáčková Johana CTB1153 SK OB Chotěboř 41:09 + 22:35
7. Polednová Helena RUZ1250 TJ Růžená 52:16 + 33:42
8. Kubešová Klára RUZ1251 TJ Růžená 58:27 + 39:53
Zajačiková Lucie HJL1253 Sokol Horní Jelení, oddíl orientačních sportů DISK

D10N 2.52 km, 35 m, 8 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Švorcová Karolína HJL1250 Sokol Horní Jelení, oddíl orientačních sportů 20:07
2. Kušičková Jolana HJL1252 Sokol Horní Jelení, oddíl orientačních sportů 25:07 + 5:00
3. Chotěnovská Nela HJL1153 Sokol Horní Jelení, oddíl orientačních sportů 26:33 + 6:26
4. Buršíková Eliška SJI1450 OK Jihlava 58:35 + 38:28

D12 2.68 km, 40 m, 9 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Nováková Anna Marie CTB0951 SK OB Chotěboř 28:07
2. Drápová Justýna OSN0990 SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 35:14 + 7:07
3. Zajačiková Eliška HJL1052 Sokol Horní Jelení, oddíl orientačních sportů 38:12 + 10:05
4. Havlíčková Hana CHT1153 OOB SK Chrast 39:15 + 11:08
5. Pobudová Marie SJH1050 SOS Jindřichův Hradec 42:16 + 14:09
6. Slavíková Barbora CHT0951 OOB SK Chrast 45:13 + 17:06
7. Vítková Eva CHT1053 OOB SK Chrast 49:28 + 21:21
8. Korecká Eva CHT1054 OOB SK Chrast 51:05 + 22:58
9. Kadlecová Jolana BBM1052 BETA URSUS Rosice 52:33 + 24:26
10. Dvorská Veronika CHC1054 K.O.B. Choceň 62:49 + 34:42
11. Dvořáčková Eva OSN1050 SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 64:27 + 36:20
12. Filipová Lucie SRK0351 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 69:39 + 41:32
13. Kubešová Kristýna RUZ1050 TJ Růžená 76:01 + 47:54

D14 3.39 km, 55 m, 13 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Oranyová Sylva SJI0751 OK Jihlava 28:55
2. Kellerová Alice CHT0852 OOB SK Chrast 34:19 + 5:24
3. Kamenická Tereza Ester OSN0888 SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 35:18 + 6:23
4. Běloušková Kateřina CTB0752 SK OB Chotěboř 36:11 + 7:16
5. Plachá Nora STA0851 OK Střelka 42:21 + 13:26
6. Škapová Markéta CHT0752 OOB SK Chrast 42:24 + 13:29
7. Krátká Eliška SJI0851 OK Jihlava 44:05 + 15:10
8. Zoulíková Vendula CHT0753 OOB SK Chrast 44:25 + 15:30
9. Janíčková Jolana OSN0777 SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 47:33 + 18:38
10. Hamáková Adéla HJL0851 Sokol Horní Jelení, oddíl orientačních sportů 49:23 + 20:28
11. Charouzová Eliška CHT0851 OOB SK Chrast 54:59 + 26:04
12. Komárková Zbyňka SJH0751 SOS Jindřichův Hradec 65:17 + 36:22
13. Dvořáková Lucie BBM0750 BETA URSUS Rosice 65:24 + 36:29
14. Komínová Vendula RUZ0751 TJ Růžená 70:05 + 41:10
15. Nešporová Terezie TTR0852 OOB Třebíč 88:38 + 59:43
16. Škondrová Alena BBM0753 BETA URSUS Rosice 89:26 + 60:31
17. Jelínková Michaela CTB0851 SK OB Chotěboř 93:16 + 64:21
18. Dvořáčková Jana OSN0757 SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 97:30 + 68:35
Kutscherauerová Ella BBM0850 BETA URSUS Rosice DISK

D16 3.72 km, 80 m, 15 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Srbová Michaela LPU0557 OK Lokomotiva Pardubice 28:58
2. Slavíková Tereza CHT0656 OOB SK Chrast 35:37 + 6:39
3. Doleželová Anna PZR0651 UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 41:34 + 12:36
4. Veselá Tereza CHT0552 OOB SK Chrast 42:49 + 13:51
5. Hofhanzlová Štěpánka RUZ0650 TJ Růžená 42:59 + 14:01
6. Wacková Anna SJI0653 OK Jihlava 48:05 + 19:07
7. Benešová Michaela SJH0651 SOS Jindřichův Hradec 48:17 + 19:19
8. Petrášová Kateřina BBM0550 BETA URSUS Rosice 74:35 + 45:37

D18 4.10 km, 90 m, 17 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Novotná Jitka SJH0454 SOS Jindřichův Hradec 32:21
2. Stoklasová Zuzana LPU0456 OK Lokomotiva Pardubice 35:43 + 3:22
3. Pilná Klára OSN0452 SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 43:10 + 10:49
4. Kropáčková Vendula CHT0353 OOB SK Chrast 53:50 + 21:29
5. Škondrová Šárka BBM0350 BETA URSUS Rosice 60:57 + 28:36
6. Nešporová Marie TTR0351 OOB Třebíč 71:59 + 39:38

D21C 5.23 km, 90 m, 19 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Škodová Petra LPU8359 OK Lokomotiva Pardubice 50:07
2. Kopáčková Jana ZBM7951 SK Žabovřesky Brno 51:53 + 1:46
3. Vacková Anna SJI9854 OK Jihlava 64:41 + 14:34
4. Korecká Lenka CHT8053 OOB SK Chrast 65:43 + 15:36
5. Zrníková Adéla OSN0099 SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 67:01 + 16:54
Foltýnová Eva SJI0051 OK Jihlava DISK

D21D 3.82 km, 70 m, 16 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Buršíková Olga SJI8150 OK Jihlava 46:25
2. Stoklasová Daniela OSN0055 SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 48:49 + 2:24
3. Wacková Hana SJI7853 OK Jihlava 57:39 + 11:14
4. Bartáková Petra SJI8151 OK Jihlava 61:14 + 14:49
5. Novotná Petra SJI8350 OK Jihlava 67:14 + 20:49
6. Pařízková Kateřina PZR7951 UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 76:51 + 30:26
Kaňáková Petra SJI8751 OK Jihlava DISK
Krátká Soňa SJI7650 OK Jihlava DISK

D35 4.10 km, 90 m, 17 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Nechanická Daniela OSN7557 SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 38:52
2. Šťastná Lenka CTB8351 SK OB Chotěboř 40:50 + 1:58
3. Filipová Ivana SRK7373 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 42:10 + 3:18
4. Kamenická Lenka OSN6955 SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 45:20 + 6:28
5. Benešová Iva SJH7051 SOS Jindřichův Hradec 45:32 + 6:40
6. Nešporová Marie TTR7251 OOB Třebíč 45:54 + 7:02
7. Polednová Hana RUZ8051 TJ Růžená 47:52 + 9:00
8. Dvořáčková Jana OSN7850 SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 49:43 + 10:51
9. Cipryánová Alena BZP7850 Báječné ženy v orientačním běhu 54:03 + 15:11
10. Gregorová Lenka SJH7853 SOS Jindřichův Hradec 58:09 + 19:17
11. Vítková Lenka SJI7852 OK Jihlava 60:07 + 21:15
12. Kubešová Eva RUZ8151 TJ Růžená 63:55 + 25:03
13. Hofhanzlová Hana RUZ7951 TJ Růžená 78:00 + 39:08
14. Běloušková Ilona CTB8053 SK OB Chotěboř 99:24 + 60:32
15. Jelínková Hana CTB8152 SK OB Chotěboř 123:22 + 84:30
Makovská Lenka HJL8650 Sokol Horní Jelení, oddíl orientačních sportů DISK

D45 3.72 km, 80 m, 15 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Rosecká Alena PZR5654 UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 44:51
2. Čechová Zuzana BZR6951 Bratrstvo Ždárských vrchů 46:33 + 1:42
3. Janíčková Jitka OSN7356 SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 47:40 + 2:49
4. Fencíková Vladislava JHB6553 TJ Jiskra Havlíčkův Brod 52:48 + 7:57
5. Voborníková Eva CTB6851 SK OB Chotěboř 54:31 + 9:40
6. Cíchová Pavlína TTR7452 OOB Třebíč 56:49 + 11:58
6. Nechutová Alena PZR6969 UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 56:49 + 11:58
8. Fenclová Markéta LPU7155 OK Lokomotiva Pardubice 79:05 + 34:14
9. Rachůnková Markéta SJI7150 OK Jihlava 80:35 + 35:44
10. Petrášová Irena BBM6851 BETA URSUS Rosice 89:58 + 45:07
11. Kadlecová Gabriela BBM7651 BETA URSUS Rosice 98:22 + 53:31
Kučerová Vladimíra CHT6460 OOB SK Chrast DISK

D55 3.49 km, 70 m, 13 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Juračková Jana CHT6052 OOB SK Chrast 48:34
2. Řezníčková Hana CHT6051 OOB SK Chrast 75:29 + 26:55
Bláhová Luba SHK5852 OK Slavia Hradec Králové DISK

D65 3.12 km, 50 m, 12 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Křížová Zdenka PZR5051 UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 58:02
2. Orálková Libuše TTR5351 OOB Třebíč 75:52 + 17:50
3. Oulická Hana TRT5350 KOS Třešť 98:50 + 40:48

H10 2.23 km, 35 m, 8 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Novák Tobiáš CTB1103 SK OB Chotěboř 19:03
2. Šťastný Antonín CTB1101 SK OB Chotěboř 19:11 + 0:08
3. Běloušek Matěj CTB1202 SK OB Chotěboř 21:12 + 2:09
4. Hübner Václav TBM1112 KOS TJ Tesla Brno 33:48 + 14:45
5. Forst Matouš PZR1100 UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 64:45 + 45:42
6. Červinka Dominik HJL1202 Sokol Horní Jelení, oddíl orientačních sportů 67:54 + 48:51
MS Svoboda Jan CHT1002 OOB SK Chrast 31:13 + 12:10

H10N 2.52 km, 35 m, 8 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Šťastný Vilém CTB1301 SK OB Chotěboř 21:20

H12 2.94 km, 45 m, 10 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Míchal Jakub SJH1001 SOS Jindřichův Hradec 26:02
2. Hofhanzl Antonín RUZ0902 TJ Růžená 27:34 + 1:32
3. Vinopal Vojtěch PZR0901 UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 31:58 + 5:56
4. Dokulil Jiří PZR0905 UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 37:05 + 11:03
5. Klusáček Mikuláš CTB0902 SK OB Chotěboř 39:19 + 13:17
6. Blažek Vojtěch SJH1003 SOS Jindřichův Hradec 43:23 + 17:21
7. Broum Matěj PZR1002 UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 57:09 + 31:07
8. Černý Petr SJI0905 OK Jihlava 64:29 + 38:27
Buršík Matěj SJI1002 OK Jihlava DISK

H14 3.76 km, 90 m, 14 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Prášil Jakub SJI0702 OK Jihlava 32:08
2. Knap Jakub PZR0701 UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 37:25 + 5:17
3. Blažek Cyril SJH0701 SOS Jindřichův Hradec 40:38 + 8:30
4. Parkan Tomáš SJH0803 SOS Jindřichův Hradec 42:17 + 10:09
5. Vítek Vojtěch CHT0801 OOB SK Chrast 55:56 + 23:48
6. Venhoda Lukáš SJI0801 OK Jihlava 58:40 + 26:32
7. Škaryd Vojtěch CTB0703 SK OB Chotěboř 100:32 + 68:24

H16 4.24 km, 95 m, 19 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Račanský Jakub TBM0503 KOS TJ Tesla Brno 31:13
2. Srb Vladimír SJI0701 OK Jihlava 33:44 + 2:31
3. Keller Filip CHT0503 OOB SK Chrast 43:24 + 12:11
4. Novák Matyáš CTB0601 SK OB Chotěboř 43:43 + 12:30
5. Kocourek Jiří CTB0602 SK OB Chotěboř 60:28 + 29:15
6. Dvořáček Tomáš OSN0505 SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 61:21 + 30:08
7. Jelínek Jaromír CTB0603 SK OB Chotěboř 63:41 + 32:28
8. Pařízek Petr PZR0504 UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 85:04 + 53:51
9. Nešpor Jiří TTR0502 OOB Třebíč 96:32 + 65:19
Dvořák Jakub BBM0502 BETA URSUS Rosice DISK

H18 4.46 km, 105 m, 20 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Pobuda Vojtěch SJH0302 SOS Jindřichův Hradec 36:47
2. Dundáček Karel SJH0401 SOS Jindřichův Hradec 40:06 + 3:19
3. Cícha Václav TTR0401 OOB Třebíč 48:09 + 11:22
4. Dvořáček Jakub OSN0303 SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 55:11 + 18:24
5. Smékal Jan SJH0405 SOS Jindřichův Hradec 57:35 + 20:48

H21C 6.28 km, 140 m, 23 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kamenický Jeroným TUR9549 OOB TJ Turnov 41:22
2. Grundmann Jan LPU9410 OK Lokomotiva Pardubice 43:04 + 1:42
3. Nouza Michal SJH0505 SOS Jindřichův Hradec 44:15 + 2:53
4. Horvát Petr TBM9437 KOS TJ Tesla Brno 44:55 + 3:33
5. Venhoda Milan SJI7104 OK Jihlava 45:24 + 4:02
6. Novák Pavel CTB7001 SK OB Chotěboř 46:29 + 5:07
7. Srb Vladimír SJI7801 OK Jihlava 46:32 + 5:10
8. Orany Vojtěch SJI0401 OK Jihlava 46:36 + 5:14
9. Švadlena Michal CHC0101 K.O.B. Choceň 48:17 + 6:55
10. Vacek Vojtěch SJI9602 OK Jihlava 48:20 + 6:58
11. Hübner Jan CTB7902 SK OB Chotěboř 48:52 + 7:30
12. Dvořáček Radek 0010001 Doudleby nad Orlicí 54:17 + 12:55
13. Korecký Miroslav CHT7901 OOB SK Chrast 54:30 + 13:08
14. Vítek Matěj SJI0500 OK Jihlava 54:36 + 13:14
15. Šťastný Karel CTB7901 SK OB Chotěboř 54:44 + 13:22
16. Vítek Jaroslav SJI7201 OK Jihlava 55:04 + 13:42
17. Cícha Matěj TTR0102 OOB Třebíč 55:34 + 14:12
18. Venhoda Matěj SJI0301 OK Jihlava 56:49 + 15:27
19. Beneš Jan SJH7001 SOS Jindřichův Hradec 58:53 + 17:31
20. Hladílek Jan PZR8814 UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 62:32 + 21:10
21. Frýba Dominik SJI9702 OK Jihlava 63:08 + 21:46
22. Blažek Zdeněk SJH7601 SOS Jindřichův Hradec 63:29 + 22:07
23. Nouza Petr SJH6501 SOS Jindřichův Hradec 64:07 + 22:45
24. Fencl Jiří LPU6301 OK Lokomotiva Pardubice 64:32 + 23:10
25. Komárek Arnošt SJH7702 SOS Jindřichův Hradec 65:53 + 24:31
26. Ptáček Pavel BBM9600 BETA URSUS Rosice 71:57 + 30:35
27. Nešpor Jan TTR0101 OOB Třebíč 74:56 + 33:34
28. Tkáč Juraj SJI0200 OK Jihlava 77:57 + 36:35
29. Novohradský Petr PZR8903 UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 83:02 + 41:40
30. Jelínek Jaromír CTB7702 SK OB Chotěboř 86:54 + 45:32

H21D 5.17 km, 120 m, 19 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Holý Michal 0030001 SK Kosořín 80:50
2. Pařízek Miloš PZR7701 UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 85:39 + 4:49
3. Jahoda Jiří 0020001 (j)Elita 91:14 + 10:24

H35 4.46 km, 105 m, 20 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Filip Libor SRK7101 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 32:59
2. Prošek Michal SJI7823 OK Jihlava 34:57 + 1:58
3. Bláha Jan HJL8200 Sokol Horní Jelení, oddíl orientačních sportů 37:43 + 4:44
4. Orany Tomáš SJI7311 OK Jihlava 43:52 + 10:53
5. Prášil Aleš SJI7415 OK Jihlava 44:05 + 11:06
6. Blažek Petr SJH7402 SOS Jindřichův Hradec 44:33 + 11:34
7. Míchal Jiří SJH7802 SOS Jindřichův Hradec 50:24 + 17:25
8. Dvořáček Jan TTR7701 OOB Třebíč 54:05 + 21:06
9. Uchytil Tomáš PZR7621 UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 54:51 + 21:52
10. Běloušek Pavel CTB7602 SK OB Chotěboř 60:28 + 27:29
11. Hanousek Martin CTB7910 SK OB Chotěboř 64:56 + 31:57
12. Leksa Robert CHT8002 OOB SK Chrast 65:14 + 32:15
13. Klusáček Luděk CTB7803 SK OB Chotěboř 80:07 + 47:08
14. Jadviščok Ladislav UOL7700 SOB Olomouc 80:17 + 47:18
15. Broum Tomáš PZR7808 UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 80:41 + 47:42
16. Sedlák Leo 0040001 AC 88:44 + 55:45

H45 4.24 km, 95 m, 19 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Izdný Pavel SJI7613 OK Jihlava 39:13
2. Parkan Jiří SJH6801 SOS Jindřichův Hradec 41:46 + 2:33
3. Kamenický Radan OSN6004 SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 47:16 + 8:03
4. Vacek Milan SJI6901 OK Jihlava 48:09 + 8:56
5. Wurzel Břetislav OSN6005 SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 50:44 + 11:31
6. Rachůnek Stanislav SJI6801 OK Jihlava 50:51 + 11:38
7. Cícha Radek TTR7503 OOB Třebíč 53:29 + 14:16
8. Komín Petr RUZ7200 TJ Růžená 53:50 + 14:37
9. Nešpor Jan TTR6101 OOB Třebíč 54:17 + 15:04
10. Voborník Petr CTB6601 SK OB Chotěboř 56:52 + 17:39
11. Dvořák Miloš BBM7300 BETA URSUS Rosice 59:44 + 20:31
12. Stoklasa Radek OSN7500 SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 60:14 + 21:01
13. Pilný Jaroslav OSN6904 SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 60:26 + 21:13
14. Kušička Josef HJL7600 Sokol Horní Jelení, oddíl orientačních sportů 69:47 + 30:34
15. Pobuda Michal SJH7403 SOS Jindřichův Hradec 70:13 + 31:00
16. Nechuta Milan PZR7007 UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 109:24 + 70:11
17. Plachý Martin STA7101 OK Střelka 123:05 + 83:52

H55 3.82 km, 70 m, 16 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Zeman Jaroslav SJI5901 OK Jihlava 40:05
2. Kaňák Petr SJI6115 OK Jihlava 46:17 + 6:12
3. Kopecký Zdeněk SJI6002 OK Jihlava 49:06 + 9:01
4. Kafka Václav SJI6001 OK Jihlava 51:07 + 11:02
5. Nosek Vladimír SJH5901 SOS Jindřichův Hradec 57:58 + 17:53
6. Kopáček Miroslav CHT6049 OOB SK Chrast 58:02 + 17:57
7. Petráček Aleš SJI6301 OK Jihlava 61:05 + 21:00
Novotný Petr SJH6502 SOS Jindřichův Hradec DISK

H65 3.49 km, 70 m, 13 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Pospíšil Jaromír PZR4417 UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 37:11
2. Juračka Vojtěch CHT5404 OOB SK Chrast 43:45 + 6:34
3. Kříž Pavel PZR4800 UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 46:27 + 9:16
4. Orálek Miroslav TTR5201 OOB Třebíč 55:33 + 18:22
5. Novohradský Jan PZR5309 UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 64:07 + 26:56

H70 3.12 km, 50 m, 12 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Jadviščok Ladislav UOL5101 SOB Olomouc 50:08
2. Paulíček Jiří SJI4911 OK Jihlava 52:13 + 2:05
3. Kodys Václav RUZ5105 TJ Růžená 52:14 + 2:06
4. Blecha Ladislav TRT5100 KOS Třešť 54:59 + 4:51

HDR 2.52 km, 35 m, 8 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kocmánek Lukáš PZR1200 UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 25:24
2. Krejsová Markéta CHT1351 OOB SK Chrast 26:21 + 0:57
3. Prošek Filip SJI1401 OK Jihlava 27:56 + 2:32
4. Cipryánová Viktorie BZP1350 Báječné ženy v orientačním běhu 32:48 + 7:24
5. Broumová Ema PZR1351 UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 39:22 + 13:58
6. Fikar Michal CTB1200 SK OB Chotěboř 40:56 + 15:32
7. Míchal Jáchym SJH1601 SOS Jindřichův Hradec 41:09 + 15:45
8. Kodad Ondřej HJL1201 Sokol Horní Jelení, oddíl orientačních sportů 41:34 + 16:10
9. Vacek Jan CHT OOB SK Chrast 41:51 + 16:27
10. Hübnerová Johana CTB1551 SK OB Chotěboř 43:15 + 17:51
11. Fikarová Magdalena CTB1552 SK OB Chotěboř 43:59 + 18:35
12. Pekařová Tereza HJL Sokol Horní Jelení, oddíl orientačních sportů 45:46 + 20:22
13. Hofhanzlová Magdaléna RUZ1650 TJ Růžená 47:50 + 22:26
14. Krejsa Josef CHT1501 OOB SK Chrast 48:10 + 22:46
15. Polednová Dominika RUZ1350 TJ Růžená 52:00 + 26:36
16. Červinková Michaela HJL1350 Sokol Horní Jelení, oddíl orientačních sportů 52:55 + 27:31
17. Korecký Marek CHT1701 OOB SK Chrast 53:18 + 27:54
18. Srbová Julie SJI1850 OK Jihlava 57:27 + 32:03
19. Forstová Viola PZR1551 UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 59:52 + 34:28
20. Buršíková Kateřina SJI1750 OK Jihlava 69:44 + 44:20
MS Pavlíček Jakub JHB TJ Jiskra Havlíčkův Brod 40:13 + 14:49