Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Kutková Sára | JEN1351 | C | OB Jenišovice | 24:04 | |
2. | Horáčková Eliška | VLI1450 | C | Slavia Liberec orienteering | 25:20 | + 1:16 |
3. | Dušková Denisa | TJN1250 | C | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 30:48 | + 6:44 |
4. | Hájková Alžběta | JJN1353 | C | Team Jizerky | 31:19 | + 7:15 |
5. | Žandová Eliška | STB1250 | C | TJ Stadion Nový Bor | 35:21 | + 11:17 |
6. | Týfová Ella | VLI1150 | C | Slavia Liberec orienteering | 35:39 | + 11:35 |
7. | Hanušová Lenka | STB1350 | C | TJ Stadion Nový Bor | 36:40 | + 12:36 |
8. | Procházková Sára | TUV1250 | C | SOK TJ Turnov | 45:32 | + 21:28 |
9. | Valtrová Ema | JJN1152 | C | Team Jizerky | 47:49 | + 23:45 |
Stadtherrová Adéla | JJN1150 | Team Jizerky | DISK | |||
Čupcová Valerie | BOR1250 | C | OK Jiskra Nový Bor | DNS | ||
Kvasničková Julie | KDZ1452 | C | Klub dobré zprávy Lysá nad Labem | DNS |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Kvapilová Klára | TUV1199 | C | SOK TJ Turnov | 21:25 | |
2. | Brotánková Klára | ROU1151 | C | SKOB Roudnice nad Labem | 23:38 | + 2:13 |
3. | Michálková Ela | BOR1152 | C | OK Jiskra Nový Bor | 31:39 | + 10:14 |
4. | Kitto Klára | TUR1156 | C | OOB TJ Turnov | 32:35 | + 11:10 |
5. | Oravcová Amálie | JJN1153 | C | Team Jizerky | 41:44 | + 20:19 |
Brzobohatá Eliška | KDZ1150 | C | Klub dobré zprávy Lysá nad Labem | DISK | ||
Heczková Emma | VLI1252 | C | Slavia Liberec orienteering | DISK | ||
Kubešová Eliška | VLI1152 | C | Slavia Liberec orienteering | DISK | ||
MS | Jiráková Adéla | JJN1052 | C | Team Jizerky | 34:48 | + 13:23 |
Heřmánková Kateřina | TUR1152 | C | OOB TJ Turnov | DNS |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Tomášková Matilda | TUV0998 | B | SOK TJ Turnov | 21:04 | |
2. | Zabořilová Anna | TUR0951 | B | OOB TJ Turnov | 22:29 | + 1:25 |
3. | Kvapilová Kristýna | TUV0999 | B | SOK TJ Turnov | 26:34 | + 5:30 |
4. | Ouzká Eliška | BOR1051 | C | OK Jiskra Nový Bor | 28:06 | + 7:02 |
5. | Janatová Violka | TJN0956 | C | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 30:55 | + 9:51 |
6. | Soukupová Marie | BOR0952 | B | OK Jiskra Nový Bor | 31:34 | + 10:30 |
7. | Houžvičková Kateřina | TUR0952 | B | OOB TJ Turnov | 41:04 | + 20:00 |
8. | Zurynková Lenka | TJN0957 | C | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 60:04 | + 39:00 |
9. | Ryšavá Anežka | JJN1054 | C | Team Jizerky | 61:35 | + 40:31 |
10. | Kubešová Tereza | VLI0954 | C | Slavia Liberec orienteering | 62:54 | + 41:50 |
11. | Lischková Anežka | BOR1057 | C | OK Jiskra Nový Bor | 68:29 | + 47:25 |
12. | Válková Karolína | TUV0951 | C | SOK TJ Turnov | 71:39 | + 50:35 |
Hrdá Kristýna | VLI0953 | C | Slavia Liberec orienteering | DISK | ||
Čabanová Eva | FYD0951 | C | Jizerský klub OB Frýdlant | DISK | ||
Čalounová Klára | VLI0950 | C | Slavia Liberec orienteering | DISK | ||
Zemanová Kristýna | VLI1055 | C | Slavia Liberec orienteering | DISK | ||
Kubecová Markéta | PGP0955 | C | SK Praga | DISK | ||
Haasová Anežka | BOR0956 | C | OK Jiskra Nový Bor | DNS | ||
Volná Eva | BOR BOR - OK Jiskra Nový Bor | DNS | ||||
Feřtová Eliška | VLI1056 | C | Slavia Liberec orienteering | DNS | ||
Volná Eva | BOR BOR - OK Jiskra Nový Bor | DNS |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Lamačová Barbora | BOR0750 | A | OK Jiskra Nový Bor | 39:14 | |
2. | Flossmannová Lucie | VLI0852 | B | Slavia Liberec orienteering | 42:14 | + 3:00 |
3. | Lipenská Barbora | CHA0753 | B | OK Chrastava | 43:02 | + 3:48 |
4. | Baloghová Milena | JJN0750 | B | Team Jizerky | 43:22 | + 4:08 |
5. | Kunášková Karolína | VLI0851 | B | Slavia Liberec orienteering | 44:00 | + 4:46 |
6. | Kocmanová Adéla | BOR0752 | A | OK Jiskra Nový Bor | 46:07 | + 6:53 |
7. | Michálková Ema | BOR0857 | B | OK Jiskra Nový Bor | 48:23 | + 9:09 |
8. | Nováková Viktorie | RUM0751 | B | ZOOB Rumburk | 49:11 | + 9:57 |
9. | Nováková Barborka | TUR0860 | C | OOB TJ Turnov | 50:15 | + 11:01 |
10. | Houžvičková Daniela | TUR0751 | B | OOB TJ Turnov | 50:17 | + 11:03 |
11. | Nožičková Eva | JJN0852 | B | Team Jizerky | 52:20 | + 13:06 |
12. | Rejholcová Tereza | BOR0751 | B | OK Jiskra Nový Bor | 52:52 | + 13:38 |
13. | Šestáková Johana | VLI0853 | B | Slavia Liberec orienteering | 54:21 | + 15:07 |
14. | Vaňourková Sára | BOR0759 | C | OK Jiskra Nový Bor | 55:14 | + 16:00 |
15. | Krejzová Markéta | TUR0854 | C | OOB TJ Turnov | 61:34 | + 22:20 |
16. | Kutková Tereza | JEN0752 | C | OB Jenišovice | 63:56 | + 24:42 |
17. | Březinová Antonie | CHA0851 | C | OK Chrastava | 71:39 | + 32:25 |
18. | Herrmann Charlotte | OL Wehrsdorf | 100:41 | + 61:27 | ||
Pechová Alena | VLI0854 | C | Slavia Liberec orienteering | DISK | ||
Vlčková Emílie | BOR0766 | C | OK Jiskra Nový Bor | DISK | ||
Heřmánková Bára | TUR0850 | C | OOB TJ Turnov | DISK | ||
MS | Vařeková Anna | TUV0651 | C | SOK TJ Turnov | 93:20 | + 54:06 |
Feřtová Anežka | VLI0856 | C | Slavia Liberec orienteering | DNS | ||
Fuchsová Eliška | LTP0851 | C | OOB TJ Lokomotiva Teplice | DNS | ||
Vejražková Anna | KPY0750 | B | SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. | DNS |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Matyášová Kristýna | CHA0555 | A | OK Chrastava | 43:01 | |
2. | Vilémová Eliška | VLI0655 | B | Slavia Liberec orienteering | 52:47 | + 9:46 |
3. | Pecková Tereza | VLI0551 | A | Slavia Liberec orienteering | 54:16 | + 11:15 |
4. | Skácelová Kateřina | VLI0550 | A | Slavia Liberec orienteering | 55:45 | + 12:44 |
5. | Kubecová Magdalena | STB0550 | A | TJ Stadion Nový Bor | 57:32 | + 14:31 |
6. | Koudelková Eliška | BOR0652 | B | OK Jiskra Nový Bor | 58:26 | + 15:25 |
7. | Savruková Adéla | TJN0656 | A | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 63:25 | + 20:24 |
8. | Hovorková Marie | LDC0650 | C | KOB Děčín | 65:25 | + 22:24 |
9. | Skalová Jolana | TJN0653 | B | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 70:11 | + 27:10 |
10. | Rejmanová Nikola | BOR0656 | B | OK Jiskra Nový Bor | 73:03 | + 30:02 |
11. | Folprechtová Julie | VSP0653 | C | USK Praha | 77:24 | + 34:23 |
12. | Balcarová Marie | LLI0652 | C | LOK-o Liberec | 80:36 | + 37:35 |
13. | Davidová Noemi | RUM0551 | B | ZOOB Rumburk | 82:49 | + 39:48 |
14. | Stehlíková Adéla | BOR0554 | C | OK Jiskra Nový Bor | 91:04 | + 48:03 |
Štemberová Bára | TJN0650 | A | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | DISK | ||
Dušková Viktorie | TJN0655 | B | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Černá Ema | ROU0451 | SKOB Roudnice nad Labem | 42:09 | ||
2. | Pavlíčková Hana | KPY0450 | A | SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. | 53:14 | + 11:05 |
3. | Hudská Štěpánka | TUR0450 | B | OOB TJ Turnov | 53:44 | + 11:35 |
4. | Šestáková Marie | VLI0452 | A | Slavia Liberec orienteering | 58:12 | + 16:03 |
5. | Andrlová Lea | VLI0453 | C | Slavia Liberec orienteering | 63:24 | + 21:15 |
6. | Brožková Kateřina | JJN0450 | B | Team Jizerky | 75:56 | + 33:47 |
7. | Žejdlíková Eliška | LTP0350 | B | OOB TJ Lokomotiva Teplice | 76:06 | + 33:57 |
8. | Podrábská Alžběta | JJN0452 | A | Team Jizerky | 77:04 | + 34:55 |
Skácelová Adéla | JJN0454 | A | Team Jizerky | DNS | ||
Pesničáková Soňa | JJN0451 | A | Team Jizerky | DNS |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
Points
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Podrábská Marie | JJN0251 | A | Team Jizerky | 62:13 | ||
2. | Šritrová Lenka | TUR0250 | B | OOB TJ Turnov | 69:40 | + 7:27 | |
3. | Pavlová Martina | LTP0151 | B | OOB TJ Lokomotiva Teplice | 72:23 | + 10:10 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
Points
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Semíková Lucie | KAM0250 | R | OK Kamenice | 53:57 | 8364 | |
2. | Kolínová Kristýna | DKP8450 | E | Oddíl OB Kotlářka | 56:59 | + 3:02 | 7938 |
3. | Luštická Lucie | TUR8650 | C | OOB TJ Turnov | 59:12 | + 5:15 | 7626 |
4. | Fišerová Markéta | ZBM9951 | R | SK Žabovřesky Brno | 60:26 | + 6:29 | 7452 |
5. | Svobodová Barbora | JJN8950 | C | Team Jizerky | 61:07 | + 7:10 | 7356 |
6. | Mašínová Anna | TJN0152 | R | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 67:04 | + 13:07 | 6519 |
7. | Straube Hanka | 31D7350 | SV Lengefeld | 68:06 | + 14:09 | ||
8. | Knížková Šárka | CHA9850 | C | OK Chrastava | 70:06 | + 16:09 | 6093 |
9. | Pecoldová Pavlína | MFP8450 | C | Matfyz Praha | 70:24 | + 16:27 | 6051 |
10. | Lepšíková Eva | SJC8765 | C | Sportcentrum Jičín | 70:27 | + 16:30 | 6044 |
11. | Kolaja Ehlerová Jana | VLI8055 | C | Slavia Liberec orienteering | 72:10 | + 18:13 | 5802 |
12. | Pavlíková Markéta | DOK0053 | R | OK Doksy | 74:39 | + 20:42 | 5453 |
13. | Kožinová Jana | PGP6651 | C | SK Praga | 76:48 | + 22:51 | 5151 |
14. | Henychová Zuzana | VLI6151 | C | Slavia Liberec orienteering | 81:32 | + 27:35 | 4485 |
15. | Posseltová Tereza | TJN9252 | C | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 82:53 | + 28:56 | 4295 |
16. | Kovářová Lenka | LTP9750 | C | OOB TJ Lokomotiva Teplice | 84:55 | + 30:58 | 4009 |
17. | Roškotová Lucie | TUR9753 | C | OOB TJ Turnov | 85:17 | + 31:20 | 3957 |
18. | Horová Magda | VSP5450 | C | USK Praha | 89:07 | + 35:10 | 3418 |
19. | Rickmeyer Tina | STB8650 | C | TJ Stadion Nový Bor | 91:06 | + 37:09 | 3139 |
Kašková Kateřina | CHA7850 | C | OK Chrastava | DISK | 0 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
Points
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Švihovská Eva | JJN8350 | C | Team Jizerky | 71:45 | ||
2. | Würzová Karolína | FYD9852 | C | Jizerský klub OB Frýdlant | 83:49 | + 12:04 | |
3. | Linková Kateřina | SUL9250 | C | OOB TJ Slavoj Ústí nad Labem | 92:00 | + 20:15 | |
4. | Kotyšanová Lucie | RUM8750 | C | ZOOB Rumburk | 94:04 | + 22:19 | |
Černá Hana | EKP8459 | C | VŠTJ Ekonom Praha | DISK | |||
Macháčková Eliška | FYD9851 | C | Jizerský klub OB Frýdlant | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Janatová Lucie | DKP8154 | C | Oddíl OB Kotlářka | 45:26 | |
2. | Horáčková Kateřina | VLI8150 | C | Slavia Liberec orienteering | 52:14 | + 6:48 |
3. | Hanušová Petra | STB8297 | C | TJ Stadion Nový Bor | 54:01 | + 8:35 |
4. | Kopecká Magdaléna | TJN8251 | C | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 65:30 | + 20:04 |
5. | Kalousková Pavla | JEN8451 | C | OB Jenišovice | 65:54 | + 20:28 |
6. | Zakouřilová Kamila | TUR8557 | C | OOB TJ Turnov | 66:28 | + 21:02 |
7. | Trdá Lucie | KPY8651 | C | SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. | 66:53 | + 21:27 |
8. | Vaňková Saša | LDC8550 | C | KOB Děčín | 70:07 | + 24:41 |
9. | Brotánková Lenka | ROU8152 | C | SKOB Roudnice nad Labem | 72:17 | + 26:51 |
Heczková Bohdana | VLI7750 | C | Slavia Liberec orienteering | DISK | ||
Čechová Jana | FSP8353 | C | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Tomášková Radka | TUV7851 | C | SOK TJ Turnov | 41:40 | |
2. | Peteráčová Hyxová Radka | VLI7755 | C | Slavia Liberec orienteering | 48:05 | + 6:25 |
3. | Feřtová Jitka | VLI7853 | C | Slavia Liberec orienteering | 48:53 | + 7:13 |
4. | Kvapilová Lenka | TUV8151 | C | SOK TJ Turnov | 51:08 | + 9:28 |
5. | Dolejší Lenka | DOK7450 | C | OK Doksy | 54:30 | + 12:50 |
6. | Synková Petra | DOK7950 | C | OK Doksy | 58:11 | + 16:31 |
7. | Lipenská Eva | CHA7951 | C | OK Chrastava | 59:08 | + 17:28 |
8. | Pachnerová Dominika | CHA7750 | C | OK Chrastava | 65:34 | + 23:54 |
9. | Herrmann Cathleen | OL Wehrsdorf | 66:54 | + 25:14 | ||
10. | Matyášová Jana | CHA7652 | C | OK Chrastava | 69:07 | + 27:27 |
11. | Uhrová Zuzana | VSP8050 | C | USK Praha | 71:37 | + 29:57 |
12. | Březinová Michaela | CHA7751 | C | OK Chrastava | 73:30 | + 31:50 |
13. | Kučerková Romana | STB8196 | C | TJ Stadion Nový Bor | 73:36 | + 31:56 |
14. | Hellerová Alena | ROU7850 | C | SKOB Roudnice nad Labem | 75:28 | + 33:48 |
15. | Dejnožková Blanka | TJN7651 | C | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 80:20 | + 38:40 |
16. | Kmínková Michala | DOK7850 | C | OK Doksy | 82:51 | + 41:11 |
17. | Bazinková Blanka | ROU8151 | C | SKOB Roudnice nad Labem | 87:12 | + 45:32 |
Stanojkovičová Ljuba | STB8099 | C | TJ Stadion Nový Bor | DISK | ||
Kutková Hana | JEN8050 | C | OB Jenišovice | DISK | ||
Vlčková Petra | BOR7859 | C | OK Jiskra Nový Bor | DNS |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Zabořilová Romana | JEN7457 | C | OB Jenišovice | 45:22 | |
2. | Podrábská Marie | VLI7451 | C | Slavia Liberec orienteering | 46:13 | + 0:51 |
3. | Folprechtová Kateřina | VSP7460 | C | USK Praha | 48:31 | + 3:09 |
4. | Dvorská Marie | VLI7454 | C | Slavia Liberec orienteering | 50:21 | + 4:59 |
5. | Skácelová Marie | VLI7552 | C | Slavia Liberec orienteering | 56:34 | + 11:12 |
6. | Burešová Kateřina | VLI7456 | C | Slavia Liberec orienteering | 58:31 | + 13:09 |
7. | Průšová Markéta | VSP7256 | C | USK Praha | 60:45 | + 15:23 |
8. | Balusková Ida | OKP7350 | C | SK OK 24 Praha | 60:53 | + 15:31 |
9. | Riby Kateřina | LTP7252 | C | OOB TJ Lokomotiva Teplice | 68:52 | + 23:30 |
10. | Posseltová Romana | TJN7050 | C | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 70:02 | + 24:40 |
11. | Lesáková Věra | TJN7152 | C | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 75:29 | + 30:07 |
12. | Buková Jana | ROU7150 | C | SKOB Roudnice nad Labem | 83:51 | + 38:29 |
13. | Zábranská Ivana | ROU7454 | C | SKOB Roudnice nad Labem | 97:14 | + 51:52 |
14. | Nožičková Renata | JJN6950 | C | Team Jizerky | 105:10 | + 59:48 |
15. | Válková Martina | TUV7051 | C | SOK TJ Turnov | 123:24 | + 78:02 |
16. | Procházková Lenka | TUV7650 | C | SOK TJ Turnov | 128:44 | + 83:22 |
Benešová Radka | VLI7653 | C | Slavia Liberec orienteering | DISK | ||
Kamírová Gabriela | LTP7351 | C | OOB TJ Lokomotiva Teplice | DISK | ||
Šašková Hana | LTP7552 | C | OOB TJ Lokomotiva Teplice | DISK | ||
Šejnová Magdalena | PGP7053 | C | SK Praga | DISK | ||
Johnová Lenka | LTP7352 | C | OOB TJ Lokomotiva Teplice | DISK | ||
Žejdlíková Jitka | LTP7251 | C | OOB TJ Lokomotiva Teplice | DISK | ||
Čabanová Petra | FYD7550 | C | Jizerský klub OB Frýdlant | DISK | ||
Řehořová Lenka | JJN7250 | C | Team Jizerky | DISK | ||
Volná Eva | BOR BOR - OK Jiskra Nový Bor | DNS | ||||
Rožková Petra | RIC7575 | C | OB Říčany | DNS |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Eckardt Cornelia | 71D6900 | USV TU Dresden | 39:18 | ||
2. | Sieglová Dagmar | MFP7050 | C | Matfyz Praha | 43:42 | + 4:24 |
3. | Linková Iva | TUV6850 | C | SOK TJ Turnov | 45:35 | + 6:17 |
4. | Patzeltová Beatrice | LDC6850 | C | KOB Děčín | 50:31 | + 11:13 |
5. | Nehasilová Zuzana | LDC7150 | C | KOB Děčín | 51:59 | + 12:41 |
6. | Würzová Kateřina | FYD6952 | C | Jizerský klub OB Frýdlant | 52:30 | + 13:12 |
7. | Fürstová Katka | LLI6950 | C | LOK-o Liberec | 55:26 | + 16:08 |
8. | Pavlíková Pavla | CHA6551 | C | OK Chrastava | 58:39 | + 19:21 |
9. | Zuzánková Růžena | TJN6051 | C | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 60:28 | + 21:10 |
10. | Pecková Ivana | EKP6252 | C | VŠTJ Ekonom Praha | 60:45 | + 21:27 |
11. | Hořáková Petra | LLI6953 | C | LOK-o Liberec | 71:04 | + 31:46 |
12. | Burdová Simona | LDC6851 | C | KOB Děčín | 73:10 | + 33:52 |
13. | Úlehlová Monika | TAP6950 | C | KOB Tretra Praha | 73:19 | + 34:01 |
14. | Kočibová Ivana | TJN6354 | C | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 86:13 | + 46:55 |
15. | Miklasová Markéta | VLI6850 | C | Slavia Liberec orienteering | 87:59 | + 48:41 |
16. | Linková Alena | SUL6750 | C | OOB TJ Slavoj Ústí nad Labem | 88:59 | + 49:41 |
17. | Pokorná Hana | JJN6951 | C | Team Jizerky | 97:42 | + 58:24 |
Čtrnáctová Magdalena | PGP7151 | C | SK Praga | DISK | ||
Čalounová Jana | 50001 | 5 CZ - NEREGISTR. Liberec | DISK | |||
Benešová Marika | KDZ7150 | C | Klub dobré zprávy Lysá nad Labem | DISK | ||
Koucká Ivana | EKP6850 | C | VŠTJ Ekonom Praha | DNS |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Švarcová Lenka | JEN6451 | C | OB Jenišovice | 51:51 | |
2. | Cruse Katrin | 24D6650 | SV Robotron Dresden | 59:51 | + 8:00 | |
3. | Slezáčková Věra | KAS6550 | C | KOB Kamenický Šenov | 91:54 | + 40:03 |
4. | Krakorova Iva | 6 CZ - neregistrovaný | 120:47 | + 68:56 | ||
Petrová Věra | VLI6251 | C | Slavia Liberec orienteering | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Benešová Iva | SJC6151 | C | Sportcentrum Jičín | 51:07 | |
2. | Kovářová Alena | LTP6151 | C | OOB TJ Lokomotiva Teplice | 55:06 | + 3:59 |
3. | Kadavá Eva | CHA5750 | C | OK Chrastava | 56:19 | + 5:12 |
4. | Večeřová Ivana | TJN6052 | C | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 58:18 | + 7:11 |
5. | Kuncová Jiřina | TJN5752 | C | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 65:13 | + 14:06 |
6. | Nováková Pavla | DOK5950 | C | OK Doksy | 79:21 | + 28:14 |
7. | Kapounová Jitka | DOK6050 | C | OK Doksy | 103:48 | + 52:41 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Konopáčová Jana | TUR5650 | C | OOB TJ Turnov | 39:30 | |
2. | Bradnová Věra | CHA5550 | C | OK Chrastava | 44:28 | + 4:58 |
3. | Šaffková Zuzana | CHA5150 | C | OK Chrastava | 44:41 | + 5:11 |
4. | Ševčíková Alena | CHA5351 | C | OK Chrastava | 46:33 | + 7:03 |
5. | Malá Jitka | KAS5451 | C | KOB Kamenický Šenov | 62:49 | + 23:19 |
6. | Tvrdková Eva | TUR5151 | C | OOB TJ Turnov | 64:50 | + 25:20 |
7. | Bartoňová Marie | BOR5351 | C | OK Jiskra Nový Bor | 65:19 | + 25:49 |
8. | Lusková Olga | CHA5650 | C | OK Chrastava | 68:33 | + 29:03 |
Böhmová Eva | TJN5450 | C | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Karmazínová Ivana | VLI5150 | C | Slavia Liberec orienteering | 48:33 | |
2. | Nedvídková Jitka | RUM5151 | ZOOB Rumburk | 104:15 | + 55:42 | |
Kubíková Hela | LLI4851 | C | LOK-o Liberec | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Kašková Eva | CHA4650 | C | OK Chrastava | 53:17 | |
2. | Štrojsová Jaroslava | KAS4350 | C | KOB Kamenický Šenov | 70:27 | + 17:10 |
Krausová Marie | LLI4451 | C | LOK-o Liberec | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Votava Jan | VLI1400 | C | Slavia Liberec orienteering | 26:34 | |
2. | Erben Vojtěch | STB1100 | C | TJ Stadion Nový Bor | 45:10 | + 18:36 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Janata Matěj | TJN1111 | C | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 16:12 | |
2. | Horáček Jáchym | VLI1111 | C | Slavia Liberec orienteering | 17:15 | + 1:03 |
3. | Kmínek Jan | DOK1100 | C | OK Doksy | 24:05 | + 7:53 |
4. | Beneš Max | VLI1100 | C | Slavia Liberec orienteering | 26:32 | + 10:20 |
5. | Zábranský František | ROU1102 | C | SKOB Roudnice nad Labem | 41:45 | + 25:33 |
6. | Zurynek Tomáš | TJN1107 | C | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 78:33 | + 62:21 |
Kučerka Radek | STB1101 | C | TJ Stadion Nový Bor | DISK | ||
Kocman Lukáš | BOR1102 | C | OK Jiskra Nový Bor | DISK | ||
Kvasnička Jakub | KDZ1100 | C | Klub dobré zprávy Lysá nad Labem | DISK | ||
Zakouřil František | TUR1204 | C | OOB TJ Turnov | DISK | ||
MS | Balák Teodor | BOR BOR - OK Jiskra Nový Bor | 25:59 | + 9:47 | ||
MS | Moučka Ondřej | JJN1005 | Team Jizerky | 69:09 | + 52:57 | |
Švihovský Daniel | JJN1101 | C | Team Jizerky | DNS |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Žemlík Eduard | TUR0909 | B | OOB TJ Turnov | 27:57 | |
2. | Kutek Matěj | TUR0908 | B | OOB TJ Turnov | 28:17 | + 0:20 |
3. | Votava Vojtěch | VLI1201 | C | Slavia Liberec orienteering | 31:51 | + 3:54 |
4. | Kovanda Jonáš | BOR0904 | C | OK Jiskra Nový Bor | 32:29 | + 4:32 |
5. | Maděra Jakub | VLI0906 | C | Slavia Liberec orienteering | 37:32 | + 9:35 |
6. | Kmínek Ondřej | DOK1000 | C | OK Doksy | 40:49 | + 12:52 |
7. | Skácel Jan | VLI0901 | C | Slavia Liberec orienteering | 41:34 | + 13:37 |
8. | Švihovský Matyáš | JJN1000 | C | Team Jizerky | 67:50 | + 39:53 |
Hähnel Ron | OL Wehrsdorf | DISK | ||||
Kalousek Dominik | JEN0901 | C | OB Jenišovice | DISK | ||
Vlček Eduard | BOR1008 | C | OK Jiskra Nový Bor | DISK | ||
Tkáč Jakub | JJN1001 | C | Team Jizerky | DISK | ||
Lamač Vítek | BOR1100 | C | OK Jiskra Nový Bor | DISK | ||
Vilém Štěpán | VLI0902 | B | Slavia Liberec orienteering | DISK | ||
Hrdlička Vojtěch | VLI1004 | C | Slavia Liberec orienteering | DNS | ||
Vakula Vít | BOR0908 | C | OK Jiskra Nový Bor | DNS |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Tomášek Prokop | TUR0711 | A | OOB TJ Turnov | 32:38 | |
2. | Heczko Erik | VLI0804 | A | Slavia Liberec orienteering | 36:17 | + 3:39 |
3. | Patka Kryštof | BOR0702 | B | OK Jiskra Nový Bor | 40:07 | + 7:29 |
4. | Podrábský Ctibor | VLI0700 | A | Slavia Liberec orienteering | 40:57 | + 8:19 |
5. | Patka Marek | BOR0902 | B | OK Jiskra Nový Bor | 44:59 | + 12:21 |
6. | Beneš Filip | VLI0708 | B | Slavia Liberec orienteering | 47:03 | + 14:25 |
7. | Šebelka Matěj | VLI0805 | B | Slavia Liberec orienteering | 47:13 | + 14:35 |
8. | Štembera Vítek | TJN0801 | B | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 49:04 | + 16:26 |
9. | Hyxa Jan | VLI0702 | B | Slavia Liberec orienteering | 52:17 | + 19:39 |
10. | Miklas Ondřej | VLI0701 | B | Slavia Liberec orienteering | 56:32 | + 23:54 |
10. | Hrůzek Ondřej | BOR0809 | B | OK Jiskra Nový Bor | 56:32 | + 23:54 |
12. | Lesák Marek | TJN0811 | B | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 57:48 | + 25:10 |
13. | Šašek Jakub | LTP0801 | B | OOB TJ Lokomotiva Teplice | 59:18 | + 26:40 |
14. | Nožička Jan | JJN0800 | B | Team Jizerky | 66:19 | + 33:41 |
15. | Hübner Ondřej | STB0700 | C | TJ Stadion Nový Bor | 75:40 | + 43:02 |
16. | Řehoř Hynek | JJN0700 | C | Team Jizerky | 77:24 | + 44:46 |
17. | Riby Philip | LTP0702 | C | OOB TJ Lokomotiva Teplice | 91:43 | + 59:05 |
Bazinek Lukáš | ROU0802 | B | SKOB Roudnice nad Labem | DISK | ||
Habán Eduard | VLI0800 | C | Slavia Liberec orienteering | DISK | ||
Mizera Jan | TUR0707 | C | OOB TJ Turnov | DISK | ||
Týfa Daniel | VLI0811 | C | Slavia Liberec orienteering | DISK | ||
Lammel František | LTP0806 | C | OOB TJ Lokomotiva Teplice | DISK | ||
Zeman Jakub | BOR0704 | C | OK Jiskra Nový Bor | DISK | ||
Jakša Karel | DOK0700 | C | OK Doksy | DISK | ||
Sychra Šimon | CHA0802 | C | OK Chrastava | DISK | ||
Folprecht Lukáš | VSP0802 | C | USK Praha | DISK | ||
Heller Jakub | ROU0702 | B | SKOB Roudnice nad Labem | DNS |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Mairich Filip | JJN0600 | A | Team Jizerky | 47:41 | |
2. | Dolejší Jan | DOK0602 | A | OK Doksy | 50:25 | + 2:44 |
3. | Habán Oliver | JJN0602 | A | Team Jizerky | 53:22 | + 5:41 |
4. | Heřmánek Petr | TUR0500 | B | OOB TJ Turnov | 55:16 | + 7:35 |
5. | Heller Jiří | ROU0501 | A | SKOB Roudnice nad Labem | 56:01 | + 8:20 |
6. | Březina Karel | CHA0605 | B | OK Chrastava | 57:10 | + 9:29 |
7. | Sork Dominik | TAP0504 | B | KOB Tretra Praha | 62:00 | + 14:19 |
8. | Houžvička David | TUR0501 | C | OOB TJ Turnov | 73:46 | + 26:05 |
9. | Šimek Vojtěch | LTP0601 | B | OOB TJ Lokomotiva Teplice | 74:06 | + 26:25 |
10. | Zurynek Jan | TJN0605 | B | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 75:38 | + 27:57 |
11. | Jelínek Šimon | BOR0510 | C | OK Jiskra Nový Bor | 77:55 | + 30:14 |
12. | Bígl Jan | DOK0603 | C | OK Doksy | 95:04 | + 47:23 |
13. | Sychra Marek | CHA0604 | C | OK Chrastava | 99:44 | + 52:03 |
14. | Mathaus Kryštof | DOK0600 | C | OK Doksy | 102:50 | + 55:09 |
15. | Votava Matěj | KUL0601 | C | KOB Ústí nad Labem | 103:10 | + 55:29 |
Nejezchleb Vojtěch | TUR0503 | B | OOB TJ Turnov | DISK | ||
Hähnel Per | OL Wehrsdorf | DNS | ||||
Jareš Ondřej | KUL0600 | C | KOB Ústí nad Labem | DNS | ||
Dejnožka Martin | TJN0600 | B | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | DNS |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Kabát Martin | PGP0408 | A | SK Praga | 45:01 | |
2. | Průša Dominik | VSP0406 | A | USK Praha | 47:46 | + 2:45 |
3. | Waldhauser Štěpán | TUR0409 | A | OOB TJ Turnov | 52:53 | + 7:52 |
4. | Kožina Štěpán | PGP0300 | A | SK Praga | 58:04 | + 13:03 |
5. | Lesák Ondřej | TJN0306 | A | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 58:21 | + 13:20 |
6. | Kolář Matyáš | PGP0304 | B | SK Praga | 59:50 | + 14:49 |
7. | Klein Martin | LTP0404 | B | OOB TJ Lokomotiva Teplice | 60:17 | + 15:16 |
8. | Hnízdil Matěj | KAS0301 | B | KOB Kamenický Šenov | 63:27 | + 18:26 |
9. | Marek Matěj | TJN0409 | B | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 79:16 | + 34:15 |
10. | Dejnožka Vojtěch | TJN0300 | A | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 104:01 | + 59:00 |
Vejražka David | KPY0401 | C | SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. | DISK | ||
Šašek Jan | LTP0301 | C | OOB TJ Lokomotiva Teplice | DISK | ||
Peterka Jakub | LLI0404 | A | LOK-o Liberec | DNS | ||
Pokorný Jan | JJN0400 | A | Team Jizerky | DNS | ||
Čtrnáct František | PGP0401 | B | SK Praga | DNS |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
Points
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Mencl Jan | TUR0201 | OOB TJ Turnov | 69:22 | |||
2. | Synek Petr | DOK0200 | A | OK Doksy | 75:41 | + 6:19 | |
3. | Bradáč David | LLI0203 | B | LOK-o Liberec | 91:36 | + 22:14 | |
4. | Riby Thomas | LTP0202 | B | OOB TJ Lokomotiva Teplice | 133:09 | + 63:47 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
Points
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Škoda Jakub | DOK8800 | R | OK Doksy | 73:00 | 8364 | |
2. | Luštický Martin | TUR8700 | R | OOB TJ Turnov | 74:00 | + 1:00 | 8254 |
3. | Janata Martin | TJN8306 | R | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 76:06 | + 3:06 | 8022 |
4. | Fürst Matouš | DOK9602 | R | OK Doksy | 77:20 | + 4:20 | 7885 |
5. | Hradec Pavel | TUR8801 | C | OOB TJ Turnov | 79:41 | + 6:41 | 7626 |
6. | Habán Ivo | VLI7707 | C | Slavia Liberec orienteering | 80:11 | + 7:11 | 7571 |
7. | Koštejn Vít | DOK9800 | C | OK Doksy | 80:20 | + 7:20 | 7554 |
8. | Bořil Jan | TBM9700 | C | KOS TJ Tesla Brno | 82:39 | + 9:39 | 7298 |
9. | Švihovský Jaromír | JJN8000 | C | Team Jizerky | 84:09 | + 11:09 | 7133 |
10. | Grundman Vojtěch | CHC8801 | C | K.O.B. Choceň | 85:15 | + 12:15 | 7011 |
11. | Kolín Jan | DKP7701 | C | Oddíl OB Kotlářka | 89:37 | + 16:37 | 6529 |
12. | Henych Petr | VLI6001 | C | Slavia Liberec orienteering | 90:07 | + 17:07 | 6474 |
13. | Nagy Josef | TJN0006 | R | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 91:07 | + 18:07 | 6363 |
14. | Novák Daniel | DOK8700 | C | OK Doksy | 102:03 | + 29:03 | 5156 |
15. | Buk Michal | ROU9601 | C | SKOB Roudnice nad Labem | 102:34 | + 29:34 | 5099 |
16. | Koucký Roman | EKP6301 | C | VŠTJ Ekonom Praha | 103:32 | + 30:32 | 4992 |
17. | Šesták Marek | VLI7403 | C | Slavia Liberec orienteering | 104:35 | + 31:35 | 4876 |
18. | Leibiger Jens | 18D5900 | Post SV Dresden | 107:27 | + 34:27 | ||
19. | Klomínský Václav | KPY8700 | C | SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. | 108:29 | + 35:29 | 4445 |
20. | Černý Ondřej | EKP8511 | C | VŠTJ Ekonom Praha | 112:22 | + 39:22 | 4016 |
21. | Vlček Martin | TUR8702 | C | OOB TJ Turnov | 114:12 | + 41:12 | 3814 |
22. | Najman Jaroslav | BOR7909 | C | OK Jiskra Nový Bor | 127:43 | + 54:43 | 2321 |
23. | Dvořáček Dan | MFP7903 | C | Matfyz Praha | 150:44 | + 77:44 | 0 |
24. | Pavlíček Lubomír | KPY7800 | C | SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. | 151:58 | + 78:58 | 0 |
Buk Petr | ROU0001 | C | SKOB Roudnice nad Labem | DISK | 0 | ||
Novotný Marek | TJN9901 | C | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | DISK | 0 | ||
Szenczi Gabriel | VLI8700 | C | Slavia Liberec orienteering | DISK | 0 | ||
Bradáč Jakub | LLI0002 | C | LOK-o Liberec | DISK | 0 | ||
Nakvosas Gytis | TBM9508 | KOS TJ Tesla Brno | DNS | ||||
Koucký Martin | EKP9700 | C | VŠTJ Ekonom Praha | DNS | 0 | ||
Kobr Tomáš | TJN8901 | C | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | DNS | 0 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
Points
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Švarc Lukáš | JEN9001 | C | OB Jenišovice | 78:06 | 1909 | |
2. | Švarc Jiří | JEN6201 | C | OB Jenišovice | 87:08 | + 9:02 | 1718 |
3. | Kolaja Jan | VLI8100 | C | Slavia Liberec orienteering | 87:19 | + 9:13 | 1714 |
4. | Švarc Tomáš | JEN9603 | OB Jenišovice | 89:38 | + 11:32 | ||
5. | Kosíková Eliška | TUR0052 | C | OOB TJ Turnov | 90:58 | + 12:52 | 1637 |
6. | Kruliš Petr | VLI6901 | C | Slavia Liberec orienteering | 94:18 | + 16:12 | 1566 |
7. | Hořák Jaroslav | LLI0102 | C | LOK-o Liberec | 153:47 | + 75:41 | 308 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Rožek David | RIC7403 | C | OB Říčany | 71:02 | |
2. | Průša Michal | VSP7310 | C | USK Praha | 73:04 | + 2:02 |
3. | Kolář Tomáš | SLA7103 | C | SKOB Slaný | 88:39 | + 17:37 |
4. | Janata Pavel | TJN8400 | C | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 88:59 | + 17:57 |
5. | Tůma Martin | LIT8204 | C | KOB Litvínov | 89:09 | + 18:07 |
6. | Žitný Tomáš | SMB6401 | C | SKOB Mladá Boleslav | 92:17 | + 21:15 |
7. | Lužnický Jiří | LIT8501 | C | KOB Litvínov | 97:25 | + 26:23 |
8. | Maděra Josef | VLI7900 | C | Slavia Liberec orienteering | 101:30 | + 30:28 |
9. | Urbaník Robert | VLI7002 | C | Slavia Liberec orienteering | 108:10 | + 37:08 |
10. | Kučera Martin | LTP6500 | C | OOB TJ Lokomotiva Teplice | 111:06 | + 40:04 |
11. | Dubský Aleš | KUL8401 | C | KOB Ústí nad Labem | 112:01 | + 40:59 |
12. | Raisr Ivo | VLI7803 | C | Slavia Liberec orienteering | 115:35 | + 44:33 |
13. | Král Luboš | TJN8401 | C | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 122:45 | + 51:43 |
Lepšík Petr | SJC8203 | C | Sportcentrum Jičín | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Čech Jan | FSP7900 | C | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 58:04 | |
2. | Peteráč Zdeněk | VLI7802 | C | Slavia Liberec orienteering | 63:01 | + 4:57 |
3. | Vilém Stanislav | VLI7703 | C | Slavia Liberec orienteering | 63:55 | + 5:51 |
4. | Kvapil Petr | TUV7402 | C | SOK TJ Turnov | 64:56 | + 6:52 |
5. | Patka Miroslav | BOR7715 | C | OK Jiskra Nový Bor | 71:52 | + 13:48 |
6. | Synek Antonín | DOK7800 | C | OK Doksy | 72:10 | + 14:06 |
7. | Heller Jiří | ROU7708 | C | SKOB Roudnice nad Labem | 72:16 | + 14:12 |
8. | Putík Jiří | VLI7505 | C | Slavia Liberec orienteering | 72:36 | + 14:32 |
9. | Kmínek Jan | DOK7801 | C | OK Doksy | 73:23 | + 15:19 |
10. | Kadavý Petr | CHA7800 | C | OK Chrastava | 79:48 | + 21:44 |
11. | Matyáš Libor | CHA7603 | C | OK Chrastava | 81:19 | + 23:15 |
12. | Kučerka Jan | LIT8002 | C | KOB Litvínov | 86:22 | + 28:18 |
13. | Březina Jan | CHA7604 | C | OK Chrastava | 88:34 | + 30:30 |
14. | Erben Jiří | STB7700 | C | TJ Stadion Nový Bor | 94:25 | + 36:21 |
15. | Feřt Martin | VLI7704 | C | Slavia Liberec orienteering | 96:01 | + 37:57 |
16. | Lipenský Robert | CHA7201 | C | OK Chrastava | 102:42 | + 44:38 |
17. | Hrdý Pavel | VLI7404 | C | Slavia Liberec orienteering | 128:34 | + 70:30 |
18. | Kutek Pavel | JEN7701 | C | OB Jenišovice | 129:54 | + 71:50 |
Jirák Michal | 008 - TAJM | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Zakouřil Tomáš | TUR7500 | C | OOB TJ Turnov | 51:50 | |
2. | Drahoňovský Aleš | TUR7201 | C | OOB TJ Turnov | 55:46 | + 3:56 |
3. | Pachner Pavel | CHA7501 | C | OK Chrastava | 58:14 | + 6:24 |
4. | Folprecht Eduard | TUV7304 | C | SOK TJ Turnov | 64:25 | + 12:35 |
5. | Vláčil Daniel | RIC7307 | C | OB Říčany | 66:02 | + 14:12 |
6. | Černý Michal | ROU7505 | C | SKOB Roudnice nad Labem | 66:42 | + 14:52 |
7. | Bradáč Stanislav | LLI7201 | C | LOK-o Liberec | 67:41 | + 15:51 |
8. | Bureš Michal | VLI7601 | C | Slavia Liberec orienteering | 68:21 | + 16:31 |
9. | Štěpán Petr | LDC7301 | C | KOB Děčín | 71:48 | + 19:58 |
10. | Gálus Igor | LDC7302 | C | KOB Děčín | 73:33 | + 21:43 |
11. | Kabát Jan | PGP6901 | C | SK Praga | 76:28 | + 24:38 |
12. | Sychra Zdeněk | CHA7302 | C | OK Chrastava | 78:18 | + 26:28 |
13. | Novák Petr | RUM7401 | C | ZOOB Rumburk | 78:55 | + 27:05 |
14. | Kvasnička Ladislav | KDZ7400 | C | Klub dobré zprávy Lysá nad Labem | 81:59 | + 30:09 |
15. | Jareš Daniel | KUL6900 | C | KOB Ústí nad Labem | 82:53 | + 31:03 |
16. | Kubeša Vladimír | VLI7507 | C | Slavia Liberec orienteering | 91:21 | + 39:31 |
17. | Ulman Aleš | TJN7201 | C | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 94:35 | + 42:45 |
18. | Hančl Martin | ROU7601 | C | SKOB Roudnice nad Labem | 95:28 | + 43:38 |
19. | Vejražka Jiří | KPY7400 | C | SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. | 111:38 | + 59:48 |
20. | Danko Tomáš | CHA7200 | C | OK Chrastava | 118:47 | + 66:57 |
21. | Šašek Jan | LTP7308 | C | OOB TJ Lokomotiva Teplice | 120:38 | + 68:48 |
22. | Dvořák Radim | KUL7501 | C | KOB Ústí nad Labem | 121:39 | + 69:49 |
23. | Houda Vítězslav | CHA7300 | C | OK Chrastava | 132:41 | + 80:51 |
24. | Pytlík Jaroslav | 20001 | 2 CZ - NEREGISTR. Pytlík | 198:57 | + 147:07 | |
Votava Jan | KUL7601 | C | KOB Ústí nad Labem | DISK | ||
David Daniel | RUM7301 | ZOOB Rumburk | DISK | |||
Žemlík Pavel | TUR7135 | C | OOB TJ Turnov | DNS |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Zuzánek Zdeněk | TJN5901 | C | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 50:04 | |
2. | Gossel Heiko | 71D6500 | USV TU Dresden | 51:24 | + 1:20 | |
3. | Siegl Roman | MFP6700 | C | Matfyz Praha | 57:17 | + 7:13 |
4. | Nehasil Vladislav | LDC7101 | C | KOB Děčín | 58:22 | + 8:18 |
5. | Vydra Ivan | CHA6600 | C | OK Chrastava | 64:26 | + 14:22 |
6. | Šritr Martin | TUV6802 | C | SOK TJ Turnov | 66:39 | + 16:35 |
7. | Pecka Jan | EKP6800 | C | VŠTJ Ekonom Praha | 68:21 | + 18:17 |
8. | Žejdlík Michal | LTP7001 | C | OOB TJ Lokomotiva Teplice | 69:06 | + 19:02 |
9. | Průšek Petr | STB7000 | C | TJ Stadion Nový Bor | 70:01 | + 19:57 |
10. | Čaloun Michal | VLI6801 | C | Slavia Liberec orienteering | 73:28 | + 23:24 |
11. | Kožina Petr | PGP6000 | C | SK Praga | 74:22 | + 24:18 |
12. | Pavel Petr | LTP6806 | C | OOB TJ Lokomotiva Teplice | 74:45 | + 24:41 |
13. | Žucha Jiří | TJN6603 | C | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 77:25 | + 27:21 |
14. | Krausz Milan | FSP6700 | C | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 78:27 | + 28:23 |
15. | Lisý Ondřej | NER | 6 CZ - neregistrovaný | 81:51 | + 31:47 | |
16. | Müller Rico | STB6400 | C | TJ Stadion Nový Bor | 86:35 | + 36:31 |
17. | Posselt Martin | TJN6802 | C | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 87:59 | + 37:55 |
18. | Linka Vladislav | SUL5701 | C | OOB TJ Slavoj Ústí nad Labem | 92:20 | + 42:16 |
19. | Hovorka Ladislav | LDC6802 | C | KOB Děčín | 96:01 | + 45:57 |
20. | Zurynek Jan | EKP7003 | C | VŠTJ Ekonom Praha | 97:14 | + 47:10 |
21. | Zabořil Michal | JEN7101 | C | OB Jenišovice | 102:21 | + 52:17 |
22. | Tkáč Jan | JJN6700 | C | Team Jizerky | 108:11 | + 58:07 |
23. | Hejna Stanislav | LLI6900 | C | LOK-o Liberec | 112:13 | + 62:09 |
24. | Martinec Pavel | LTP7003 | C | OOB TJ Lokomotiva Teplice | 120:24 | + 70:20 |
Beneš Petr | KDZ6700 | C | Klub dobré zprávy Lysá nad Labem | DISK | ||
Zaydlar Michal | JLI7100 | C | OB Jizerky | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Novák Ivo | OKP6200 | C | SK OK 24 Praha | 55:20 | |
2. | Semík Luboš | KAM6201 | C | OK Kamenice | 56:05 | + 0:45 |
3. | Macháček Aleš | FYD6400 | C | Jizerský klub OB Frýdlant | 62:54 | + 7:34 |
4. | Schindler Jiří | TJN6301 | C | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 72:03 | + 16:43 |
5. | Píchal Jan | VSP5202 | C | USK Praha | 73:15 | + 17:55 |
6. | Ullrich Petr | BOR6300 | OK Jiskra Nový Bor | 76:31 | + 21:11 | |
7. | Bruner Luboš | LTP6501 | C | OOB TJ Lokomotiva Teplice | 79:44 | + 24:24 |
8. | Kubec Pavel | STB6601 | C | TJ Stadion Nový Bor | 88:12 | + 32:52 |
9. | Francke Karel | 60001 | 6 CZ - neregistrovaný | 89:22 | + 34:02 | |
10. | Vlk Josef | LDC5801 | C | KOB Děčín | 107:06 | + 51:46 |
11. | Šimek Stanislav | LTP6602 | C | OOB TJ Lokomotiva Teplice | 114:08 | + 58:48 |
Cruse Kay | 24D6600 | SV Robotron Dresden | DISK | |||
Melichar Jaromír | LLI6301 | C | LOK-o Liberec | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Beneš Josef | SJC5801 | C | Sportcentrum Jičín | 64:40 | |
2. | Konopáč Jiří | TUR5803 | C | OOB TJ Turnov | 69:06 | + 4:26 |
Eiselt Miloš | LTP5802 | C | OOB TJ Lokomotiva Teplice | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Kunc Radovan | TJN5549 | C | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 41:56 | |
2. | Hudský Vlastimil | TUR5100 | C | OOB TJ Turnov | 42:36 | + 0:40 |
3. | Přinda Oldřich | VLI5101 | C | Slavia Liberec orienteering | 46:34 | + 4:38 |
4. | Karmazín Petr | VLI4901 | C | Slavia Liberec orienteering | 48:43 | + 6:47 |
5. | Hickethier Manfred | VLI5201 | C | Slavia Liberec orienteering | 53:04 | + 11:08 |
6. | Kaška Rudolf | CHA5500 | C | OK Chrastava | 54:18 | + 12:22 |
7. | Provazník Jiří | TUR5102 | C | OOB TJ Turnov | 62:37 | + 20:41 |
8. | Hora Vladimír | VSP5100 | C | USK Praha | 67:14 | + 25:18 |
9. | Chotětický Václav | DKL5202 | C | KOB Kladno | 68:08 | + 26:12 |
10. | Maennel Harald | BOR5501 | C | OK Jiskra Nový Bor | 69:44 | + 27:48 |
11. | Pavlík Milan | CHA5400 | C | OK Chrastava | 70:01 | + 28:05 |
12. | Horák Petr | TJN5602 | C | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 70:53 | + 28:57 |
Juřina Robert | FYD4900 | C | Jizerský klub OB Frýdlant | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Uher Petr | VSP5001 | C | USK Praha | 45:06 | |
2. | Barták Jiří | CHA5100 | C | OK Chrastava | 46:25 | + 1:19 |
3. | Conrad Helmut | 71D4000 | USV TU Dresden | 48:22 | + 3:16 | |
4. | Babický Tomáš | RUM5001 | C | ZOOB Rumburk | 52:18 | + 7:12 |
5. | Peterka Josef | LLI4702 | C | LOK-o Liberec | 60:34 | + 15:28 |
6. | Ševčík Milan | CHA5003 | C | OK Chrastava | 62:20 | + 17:14 |
7. | Smetana Radim | CHA4700 | C | OK Chrastava | 72:13 | + 27:07 |
8. | Böhm Karel | TJN5101 | C | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 84:45 | + 39:39 |
9. | Našinec Jiří | STB5003 | C | TJ Stadion Nový Bor | 102:15 | + 57:09 |
10. | Dubský Josef | SUL4700 | C | OOB TJ Slavoj Ústí nad Labem | 109:43 | + 64:37 |
Ježek Ladislav | VLI4900 | C | Slavia Liberec orienteering | DISK | ||
Kadavý Zdeněk | CHA4901 | C | OK Chrastava | DISK | ||
Lusk Karel | CHA5002 | C | OK Chrastava | DNS | ||
Pospíšil Jiří | TUV4701 | C | SOK TJ Turnov | DNS | ||
Jakubec Jindřich | TUR4801 | C | OOB TJ Turnov | DNS |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Havlík Jaroslav | SJC3601 | C | Sportcentrum Jičín | 51:11 | |
2. | Kraus Jan | LLI4501 | C | LOK-o Liberec | 60:09 | + 8:58 |
3. | Novotný František | PUL4200 | C | OOB USK Slavie Ústí n.L. | 100:13 | + 49:02 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Úlehla Zdeněk | BOR4001 | C | OK Jiskra Nový Bor | 117:30 | |
Křtěnský Jaroslav | BOR3600 | C | OK Jiskra Nový Bor | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Maděrová Klára | VLI | Slavia Liberec orienteering | 20:06 | ||
2. | Maděrová Andrea | VLI | Slavia Liberec orienteering | 21:04 | + 0:58 | |
3. | Förster Katharina Luise | OL Wehrsdorf | 22:53 | + 2:47 | ||
4. | Dethloff Jonathan | OL Wehrsdorf | 24:45 | + 4:39 | ||
5. | Kolaja Bedřich | VLI1301 | C | Slavia Liberec orienteering | 25:29 | + 5:23 |
6. | Štrynková Nela | STB1252 | C | TJ Stadion Nový Bor | 26:30 | + 6:24 |
7. | Štynková Nina | 6 CZ - neregistrovaný | 26:32 | + 6:26 | ||
8. | Austová Amálie | 6 CZ - neregistrovaný | 26:38 | + 6:32 | ||
9. | Čech Jan | 40001 | 4 CZ - FSP | 28:05 | + 7:59 | |
10. | Šrůta David | BOR1305 | OK Jiskra Nový Bor | 28:26 | + 8:20 | |
11. | Kořínková Marie | STB1353 | C | TJ Stadion Nový Bor | 30:32 | + 10:26 |
12. | Hanušová Eva | STB1550 | C | TJ Stadion Nový Bor | 30:33 | + 10:27 |
13. | Gracias Filip | STB1200 | C | TJ Stadion Nový Bor | 31:56 | + 11:50 |
14. | Herrmann Ragnar | OL Wehrsdorf | 32:17 | + 12:11 | ||
15. | Patka Jonáš | BOR1600 | C | OK Jiskra Nový Bor | 32:27 | + 12:21 |
16. | Ouzký Martin | 30001 | 3 CZ - NEREGISTR. Ouzíci | 32:37 | + 12:31 | |
17. | Žanda Josef | STB1500 | C | TJ Stadion Nový Bor | 32:56 | + 12:50 |
18. | Hübnerová Olivie | STB1351 | C | TJ Stadion Nový Bor | 33:31 | + 13:25 |
19. | Kalousková Aneta | JEN1350 | C | OB Jenišovice | 34:27 | + 14:21 |
20. | Kameník Zachar Daniel | BOR1400 | C | OK Jiskra Nový Bor | 34:35 | + 14:29 |
21. | Valtrová Tea | JJN1352 | C | Team Jizerky | 40:05 | + 19:59 |
22. | Průšková Veronika | STB1352 | C | TJ Stadion Nový Bor | 41:29 | + 21:23 |
23. | Moučka Lukáš | JJN JJN - Team Jizerky | 42:09 | + 22:03 | ||
24. | Kučerková Adéla | STB1450 | C | TJ Stadion Nový Bor | 70:59 | + 50:53 |
Ida a Ella Královi | 10001 | 1 CZ - NEREGISTR. Královi | DISK | |||
Rakoušová Gabriela | STB1452 | C | TJ Stadion Nový Bor | DNS | ||
Černá Andrea | EKP EKP - VŠTJ Ekonom Praha | DNS | ||||
Kolín Jonáš | DKP1500 | C | Oddíl OB Kotlářka | DNS | ||
Švihovská Tereza | JJN1450 | C | Team Jizerky | DNS | ||
Pachner Ota | CHA1400 | C | OK Chrastava | DNS | ||
Žemlík Daniel | TUR1701 | C | OOB TJ Turnov | DNS | ||
Feřtová Alžběta | VLI1451 | C | Slavia Liberec orienteering | DNS |