Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Urbánková Lucie | ONO1150 | SKOB Ostrov | 17:34 | ||
2. | Fišáková Leona | MLA1151 | MLOK Mariánské Lázně | 18:40 | + 1:06 | |
3. | Prinzová Lada | MLA1150 | MLOK Mariánské Lázně | 20:01 | + 2:27 | |
4. | Andělová Viktorie | VPM1155 | KOS Slavia Plzeň | 20:37 | + 3:03 | |
5. | Nykodymová Anna | MLA1154 | MLOK Mariánské Lázně | 21:42 | + 4:08 | |
6. | Maternová Jana | VPM1150 | KOS Slavia Plzeň | 24:56 | + 7:22 | |
7. | Škultéty Kristýna | NEK1251 | Nejdek Orienteering | 25:19 | + 7:45 | |
8. | Benešová Marie | MLA1250 | MLOK Mariánské Lázně | 26:38 | + 9:04 | |
9. | Houbová Eliška | KRL1152 | Kometa Kralovice | 28:34 | + 11:00 | |
10. | Fáberová Hana | KRL1153 | Kometa Kralovice | 33:22 | + 15:48 | |
11. | Peláková Daniela | MLA1155 | MLOK Mariánské Lázně | 35:42 | + 18:08 | |
12. | Cikhardtová Adéla | NEK1150 | Nejdek Orienteering | 35:44 | + 18:10 | |
13. | Juhaszová Tereza | NEK1151 | Nejdek Orienteering | 53:44 | + 36:10 | |
14. | Gregorová Vendula | NEK1250 | Nejdek Orienteering | 57:20 | + 39:46 | |
Gelnerová Karolína | KRL1350 | Kometa Kralovice | DISK | |||
Turková Klára | SKV1151 | TJ Slovan Karlovy Vary | DNS |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Chumová Adéla | SLP0950 | OOB Slavia Praha | 25:59 | ||
2. | Vodrážková Barbora | VPM1050 | KOS Slavia Plzeň | 27:16 | + 1:17 | |
3. | Hanáková Aneta | KRL0951 | Kometa Kralovice | 27:53 | + 1:54 | |
4. | Ječmenová Veronika | ONO0950 | SKOB Ostrov | 32:16 | + 6:17 | |
5. | Hynková Marie | ONO1050 | SKOB Ostrov | 32:41 | + 6:42 | |
6. | Peterková Adéla | KRL0953 | Kometa Kralovice | 40:24 | + 14:25 | |
7. | Schartová Klára | 0050010 | Ski klub Karlovy Vary, z.s. | 99:47 | + 73:48 | |
Šafránková Eliška | LPM0953 | OK Lokomotiva Plzeň | DNS |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Mayerová Daniela | KSH0852 | OB Kašperské Hory | 20:09 | ||
2. | Beránková Hedvika | VPM0850 | KOS Slavia Plzeň | 21:45 | + 1:36 | |
3. | Bodurková Denisa | KRL0752 | Kometa Kralovice | 21:56 | + 1:47 | |
4. | Ritterová Lída | ONO0851 | SKOB Ostrov | 24:00 | + 3:51 | |
5. | Kadlecová Barbora | VPM0750 | KOS Slavia Plzeň | 24:55 | + 4:46 | |
6. | Pokorná Anežka | KRL0757 | Kometa Kralovice | 25:11 | + 5:02 | |
7. | Hermannová Natálie | MLA0851 | MLOK Mariánské Lázně | 25:46 | + 5:37 | |
8. | Sobotová Kateřina | VPM0851 | KOS Slavia Plzeň | 29:14 | + 9:05 | |
9. | Döhler Luise | 0060001 | SV Pechbrunn | 31:27 | + 11:18 | |
10. | Pospíchalová Veronika | NEK0853 | Nejdek Orienteering | 33:52 | + 13:43 | |
11. | Riedlová Karolína | DCH0856 | Radioelektronika Cheb | 64:38 | + 44:29 | |
12. | Němečková Eliška | DCH0765 | Radioelektronika Cheb | 68:26 | + 48:17 | |
13. | Doubravová Hana | DCH0857 | Radioelektronika Cheb | 72:16 | + 52:07 | |
Peřinová Eliška | SKV0755 | TJ Slovan Karlovy Vary | DNS |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Kulová Laura | ONO0552 | SKOB Ostrov | 30:46 | ||
2. | Urbánková Eva | ONO0650 | SKOB Ostrov | 32:49 | + 2:03 | |
3. | Gelnerová Anna | KRL0653 | Kometa Kralovice | 35:11 | + 4:25 | |
4. | Třísková Tereza | LPM0653 | OK Lokomotiva Plzeň | 37:11 | + 6:25 | |
5. | Pekárková Bára | ONO0655 | SKOB Ostrov | 38:42 | + 7:56 | |
6. | Vlachová Adéla | KRL0551 | Kometa Kralovice | 42:25 | + 11:39 | |
7. | Fišarová Adéla | KRL0651 | Kometa Kralovice | 47:57 | + 17:11 | |
8. | Kohoutková Klára | BSO0650 | KOB Baník Sokolov | 54:45 | + 23:59 | |
9. | Peřinová Zuzana | SKV0551 | TJ Slovan Karlovy Vary | 55:50 | + 25:04 | |
10. | Holíková Simona | ONO0553 | SKOB Ostrov | 56:32 | + 25:46 | |
11. | Halámková Jana | ONO0657 | SKOB Ostrov | 61:09 | + 30:23 | |
12. | Döhler Karla | 0060002 | SV Pechbrunn | 101:41 | + 70:55 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Pecko Sára | ONO0452 | SKOB Ostrov | 38:10 | ||
2. | Nejedlá Klára | ONO0450 | SKOB Ostrov | 41:11 | + 3:01 | |
3. | Nádeníčková Iva | NEK0350 | Nejdek Orienteering | 45:15 | + 7:05 | |
4. | Ziebová Veronika | NEK0450 | Nejdek Orienteering | 48:27 | + 10:17 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
Points
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Šafková Sofie | KAM0153 | OK Kamenice | 39:36 | 3940 | ||
2. | Kožíšková Kateřina | VPM0652 | KOS Slavia Plzeň | 42:31 | + 2:55 | 3676 | |
3. | Kamarytová Marie | VPM9191 | KOS Slavia Plzeň | 42:34 | + 2:58 | 3671 | |
4. | Nádeníčková Pavla | NEK0150 | Nejdek Orienteering | 54:43 | + 15:07 | 2571 | |
5. | Marešová Klára | NEK0250 | Nejdek Orienteering | 76:56 | + 37:20 | 560 | |
6. | Ondrová Kateřina | SKV8951 | TJ Slovan Karlovy Vary | 80:26 | + 40:50 | 243 | |
7. | Hynková Eliška | ONO9650 | SKOB Ostrov | 88:43 | + 49:07 | 0 | |
Marešová Alexandra | NEK9950 | Nejdek Orienteering | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Gregorová Kateřina | BSO8151 | KOB Baník Sokolov | 46:25 | ||
2. | Sobotová Jana | VPM7250 | KOS Slavia Plzeň | 48:56 | + 2:31 | |
3. | Urbánková Jana | ONO7851 | SKOB Ostrov | 51:21 | + 4:56 | |
4. | Fišáková Hana | MLA7750 | MLOK Mariánské Lázně | 53:10 | + 6:45 | |
5. | Chumová Jana | SLP7451 | OOB Slavia Praha | 55:04 | + 8:39 | |
6. | Romová Kateřina | KRL8051 | Kometa Kralovice | 56:18 | + 9:53 | |
7. | Placková Veronika | MLA8250 | MLOK Mariánské Lázně | 57:11 | + 10:46 | |
8. | Bohuslavová Jana | LPM7852 | OK Lokomotiva Plzeň | 59:19 | + 12:54 | |
9. | Hynková Jana | ONO8650 | SKOB Ostrov | 61:04 | + 14:39 | |
10. | Pechová Iva | LPM6151 | OK Lokomotiva Plzeň | 61:42 | + 15:17 | |
11. | Kožíšková Hana | MLA8350 | MLOK Mariánské Lázně | 64:32 | + 18:07 | |
12. | Kellerová Lenka | CHT8054 | OOB SK Chrast | 73:16 | + 26:51 | |
13. | Prinzová Nikola | MLA8150 | MLOK Mariánské Lázně | 79:34 | + 33:09 | |
14. | Bartošová Milena | LPM7755 | OK Lokomotiva Plzeň | 88:18 | + 41:53 | |
15. | Jánová Andrea | NEK7851 | Nejdek Orienteering | 96:09 | + 49:44 | |
16. | Davidová Jana | ONO7852 | SKOB Ostrov | 99:55 | + 53:30 | |
Pávková Jana | NEK7850 | Nejdek Orienteering | DISK | |||
Pivcová Žaneta | MLA8050 | MLOK Mariánské Lázně | DISK | |||
Šitrová Lucie | LPM7857 | OK Lokomotiva Plzeň | DNS | |||
Nduwimana Eva | SKV8051 | TJ Slovan Karlovy Vary | DNS |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Ševčíková Petra | ONO7450 | SKOB Ostrov | 31:57 | ||
2. | Kavková Dana | SCP6150 | OK Sparta Praha | 33:34 | + 1:37 | |
3. | Kamarytová Martina | MLA6651 | MLOK Mariánské Lázně | 35:21 | + 3:24 | |
4. | Fryšová Tereza | DCH7654 | Radioelektronika Cheb | 37:17 | + 5:20 | |
5. | Šoupová Jana | LPM6850 | OK Lokomotiva Plzeň | 38:02 | + 6:05 | |
6. | Millionová Hedvika | MAS7351 | OOB Aš | 39:28 | + 7:31 | |
7. | Hanáková Marta | KRL7151 | Kometa Kralovice | 44:23 | + 12:26 | |
8. | Döhler Ute | 0060003 | SV Pechbrunn | 47:36 | + 15:39 | |
9. | Richtrová Lucie | VPM7451 | KOS Slavia Plzeň | 48:46 | + 16:49 | |
10. | Hlavatá Pavla | DKP7050 | Oddíl OB Kotlářka | 48:56 | + 16:59 | |
11. | Krausová Marcela | LCV7351 | TJ Lokomotiva Chomutov | 51:35 | + 19:38 | |
12. | Čepičková Jana | LPM7353 | OK Lokomotiva Plzeň | 53:53 | + 21:56 | |
13. | Zierhutová Michaela | LCV7151 | TJ Lokomotiva Chomutov | 57:31 | + 25:34 | |
14. | Marešová Marcela | NEK7450 | Nejdek Orienteering | 58:09 | + 26:12 | |
15. | Jelínková Radka | MLA6951 | MLOK Mariánské Lázně | 68:35 | + 36:38 | |
16. | Macurová Jana | MLA6657 | MLOK Mariánské Lázně | 68:48 | + 36:51 | |
Tokárová Regina | VPM6950 | KOS Slavia Plzeň | DNS |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Šafková Petra | KAM6650 | OK Kamenice | 39:06 | ||
2. | Šilhavá Jana | LPM5951 | OK Lokomotiva Plzeň | 43:46 | + 4:40 | |
3. | Gabrielová Šárka | ONO5950 | SKOB Ostrov | 48:27 | + 9:21 | |
Kuleva Angelina | 2HD5750 | Angy OL | DNS |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Mágrová Ivana | LCV5550 | TJ Lokomotiva Chomutov | 49:14 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Zenkerová Miluše | LCV4550 | TJ Lokomotiva Chomutov | 63:58 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Fecko Richard | NEK1100 | Nejdek Orienteering | 17:06 | ||
1. | Placek Nikolas | MLA1200 | MLOK Mariánské Lázně | 17:06 | ||
3. | Kváč Martin | MLA1102 | MLOK Mariánské Lázně | 19:08 | + 2:02 | |
4. | Jedlička Josef | VPM1102 | KOS Slavia Plzeň | 21:34 | + 4:28 | |
5. | Čepička Antonín | LPM1102 | OK Lokomotiva Plzeň | 27:47 | + 10:41 | |
6. | Ševčík Vít | ONO1100 | SKOB Ostrov | 33:22 | + 16:16 | |
7. | Klier Šimon | MLA1101 | MLOK Mariánské Lázně | 47:23 | + 30:17 | |
MS | Gregor Josef | NEK1000 | Nejdek Orienteering | 105:42 | + 88:36 | |
Cikhardt Jan | NEK1600 | Nejdek Orienteering | DNS |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Anděl Robin | VPM0901 | KOS Slavia Plzeň | 20:24 | ||
2. | Štěrba Lukáš | SKV1001 | TJ Slovan Karlovy Vary | 23:35 | + 3:11 | |
3. | Prinz Mikuláš | MLA0901 | MLOK Mariánské Lázně | 23:55 | + 3:31 | |
4. | Houba Vojtěch | KRL1002 | Kometa Kralovice | 24:12 | + 3:48 | |
5. | Materna Josef | VPM0902 | KOS Slavia Plzeň | 24:52 | + 4:28 | |
6. | Placek Tomas | MLA0902 | MLOK Mariánské Lázně | 25:40 | + 5:16 | |
7. | Haller Maxmilián | KRL1102 | Kometa Kralovice | 26:08 | + 5:44 | |
8. | Černý Antonín | ONO1001 | SKOB Ostrov | 28:04 | + 7:40 | |
9. | Brabec Zdeněk | MAS1001 | OOB Aš | 28:11 | + 7:47 | |
10. | Ritter Jakub | ONO1000 | SKOB Ostrov | 28:22 | + 7:58 | |
11. | Parula Egon | LPM1000 | OK Lokomotiva Plzeň | 28:26 | + 8:02 | |
12. | Jirkovský Lukáš | 0050007 | Ski klub Karlovy Vary, z.s. | 32:14 | + 11:50 | |
13. | Beneš Jan | MLA1000 | MLOK Mariánské Lázně | 33:37 | + 13:13 | |
14. | Gregor Richard | BSO0900 | KOB Baník Sokolov | 38:35 | + 18:11 | |
15. | Fišer Adam | ONO1003 | SKOB Ostrov | 58:43 | + 38:19 | |
Kantner Stanislav | ONO1002 | SKOB Ostrov | DNS | |||
Bohuslav Fanda | LPM0900 | OK Lokomotiva Plzeň | DNS |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Kule Oliver | ONO0701 | SKOB Ostrov | 29:32 | ||
1. | Maglia Šimon | ONO0702 | SKOB Ostrov | 29:32 | ||
3. | Plevný Albert | DCH0711 | Radioelektronika Cheb | 29:34 | + 0:02 | |
4. | Petruš Ondřej | MLA0701 | MLOK Mariánské Lázně | 32:22 | + 2:50 | |
5. | Pávek Štěpán | NEK0700 | Nejdek Orienteering | 34:50 | + 5:18 | |
6. | Herman Ondřej | MLA0801 | MLOK Mariánské Lázně | 34:59 | + 5:27 | |
7. | Kváč Miroslav | MLA0800 | MLOK Mariánské Lázně | 36:04 | + 6:32 | |
8. | Brabec Matěj | MAS0701 | OOB Aš | 37:34 | + 8:02 | |
9. | Pícl Kryštof | VPM0800 | KOS Slavia Plzeň | 42:12 | + 12:40 | |
10. | Tříska Lukáš | LPM0800 | OK Lokomotiva Plzeň | 50:35 | + 21:03 | |
11. | Mála Matyáš | MAS0800 | OOB Aš | 57:48 | + 28:16 | |
Donda Jakub | ONO0700 | SKOB Ostrov | DNS | |||
Vodrážka Štěpán | VPM0802 | KOS Slavia Plzeň | DNS | |||
Turek Jakub | SKV0801 | TJ Slovan Karlovy Vary | DNS |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Janoch Samuel | MLA0502 | MLOK Mariánské Lázně | 28:04 | ||
2. | Havlíček Viktor | BSO0602 | KOB Baník Sokolov | 30:18 | + 2:14 | |
3. | Myslík Vojtěch | ONO0602 | SKOB Ostrov | 30:19 | + 2:15 | |
4. | Pivec Jan | MLA0503 | MLOK Mariánské Lázně | 36:33 | + 8:29 | |
5. | Spiřík František | BSO0603 | KOB Baník Sokolov | 40:11 | + 12:07 | |
6. | Ječmen Matyáš | ONO0600 | SKOB Ostrov | 42:16 | + 14:12 | |
7. | Vaníček Viktor | JES0602 | OK Rakovník | 43:37 | + 15:33 | |
8. | Veseleňák Karel | BSO0601 | KOB Baník Sokolov | 48:47 | + 20:43 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Horák Jáchym | NEK0301 | Nejdek Orienteering | 47:33 | ||
2. | Weissar Samuel | LPM0300 | OK Lokomotiva Plzeň | 49:22 | + 1:49 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
Points
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Tokár Radim | VPM0300 | KOS Slavia Plzeň | 35:16 | 7385 | ||
2. | Kohoutek Oldřich | BSO0301 | KOB Baník Sokolov | 37:02 | + 1:46 | 7043 | |
3. | Kamaryt Tomáš | VPM8807 | KOS Slavia Plzeň | 37:46 | + 2:30 | 6901 | |
4. | Šafka Sebastian | KAM0101 | OK Kamenice | 38:30 | + 3:14 | 6758 | |
5. | Čepička Ladislav | LPM0303 | OK Lokomotiva Plzeň | 38:55 | + 3:39 | 6678 | |
6. | Pova Ondřej | KRL9304 | Kometa Kralovice | 41:52 | + 6:36 | 6106 | |
7. | Newiak Nick | NEK0101 | Nejdek Orienteering | 43:09 | + 7:53 | 5857 | |
8. | Meduna Filip | ONO0603 | SKOB Ostrov | 44:43 | + 9:27 | 5554 | |
9. | Kováč František | MLA0201 | MLOK Mariánské Lázně | 47:55 | + 12:39 | 4934 | |
10. | Havlíček Albert | BSO0304 | KOB Baník Sokolov | 48:18 | + 13:02 | 4859 | |
11. | Macura Jan | MLA9306 | MLOK Mariánské Lázně | 49:03 | + 13:47 | 4714 | |
12. | Šulc Marek | MAS9302 | OOB Aš | 62:46 | + 27:30 | 2056 | |
13. | Frank Jiří | MAS9600 | OOB Aš | 64:05 | + 28:49 | 1801 | |
14. | Milota Břetislav | MLA0300 | MLOK Mariánské Lázně | 65:53 | + 30:37 | 1452 | |
15. | Valeš Jiří | LPM9502 | OK Lokomotiva Plzeň | 68:09 | + 32:53 | 1013 | |
16. | Wolf Vojtěch | NEK0100 | Nejdek Orienteering | 101:10 | + 65:54 | 0 | |
Donda Jiří | ONO0403 | SKOB Ostrov | DISK | 0 | |||
Prášil Ondřej | SJC8401 | Sportcentrum Jičín | DNS | 0 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Bílý Milan | JES7001 | OK Rakovník | 38:20 | ||
2. | Rambousek Karel | BSO7907 | KOB Baník Sokolov | 38:30 | + 0:10 | |
3. | Anděl Robert | VPM8001 | KOS Slavia Plzeň | 42:00 | + 3:40 | |
4. | Pilař Karel | MAS5501 | OOB Aš | 44:00 | + 5:40 | |
5. | Placek Petr | MLA8000 | MLOK Mariánské Lázně | 45:01 | + 6:41 | |
6. | Pávek Jiří | NEK7700 | Nejdek Orienteering | 45:10 | + 6:50 | |
7. | Dvořák Pavel | LPM7805 | OK Lokomotiva Plzeň | 47:21 | + 9:01 | |
8. | Milota Josef | MLA5801 | MLOK Mariánské Lázně | 47:24 | + 9:04 | |
9. | Šitra Vladimír | LPM7904 | OK Lokomotiva Plzeň | 49:59 | + 11:39 | |
10. | Ječmen Vladimír | ONO7900 | SKOB Ostrov | 50:02 | + 11:42 | |
11. | Bohuslav Václav | LPM7206 | OK Lokomotiva Plzeň | 50:23 | + 12:03 | |
12. | Pivec Lukáš | MLA7600 | MLOK Mariánské Lázně | 50:53 | + 12:33 | |
13. | Materna Josef | 0010001 | Plzeň | 53:50 | + 15:30 | |
14. | Houba Petr | KRL7801 | Kometa Kralovice | 54:02 | + 15:42 | |
15. | Peterka Pavel | KRL8008 | Kometa Kralovice | 61:11 | + 22:51 | |
Ševčík Petr | ONO7200 | SKOB Ostrov | DNS |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Čepička Ladislav | LPM6701 | OK Lokomotiva Plzeň | 29:31 | ||
2. | Beneš Marek | MLA7601 | MLOK Mariánské Lázně | 31:29 | + 1:58 | |
3. | Trhlík Tomáš | PLU7407 | TJ SOKOL Plumlov | 34:09 | + 4:38 | |
4. | Černý Jan | ONO7101 | SKOB Ostrov | 34:22 | + 4:51 | |
5. | Nejedlý Ladislav | ONO7501 | SKOB Ostrov | 34:42 | + 5:11 | |
6. | Chum Jaroslav | SLP6601 | OOB Slavia Praha | 37:01 | + 7:30 | |
7. | Šilhavý Miroslav | LPM5800 | OK Lokomotiva Plzeň | 37:55 | + 8:24 | |
8. | Richtr Aleš | VPM6601 | KOS Slavia Plzeň | 38:05 | + 8:34 | |
9. | Fišar Miroslav | KRL7201 | Kometa Kralovice | 38:25 | + 8:54 | |
10. | Kohoutek Oldřich | BSO7100 | KOB Baník Sokolov | 40:02 | + 10:31 | |
11. | Kamaryt Miloš | MLA6404 | MLOK Mariánské Lázně | 40:57 | + 11:26 | |
12. | Mayer Tomáš | KSH6900 | OB Kašperské Hory | 41:02 | + 11:31 | |
13. | Weissar Petr | LPM7020 | OK Lokomotiva Plzeň | 41:16 | + 11:45 | |
14. | Döhler Thomas | 0060004 | SV Pechbrunn | 43:08 | + 13:37 | |
15. | Hynek Petr | ONO7000 | SKOB Ostrov | 45:59 | + 16:28 | |
16. | Šoupa Karel | LPM6900 | OK Lokomotiva Plzeň | 47:06 | + 17:35 | |
17. | Fryš Zdeněk | DCH7503 | Radioelektronika Cheb | 47:21 | + 17:50 | |
18. | Vlach Miroslav | DCH6101 | Radioelektronika Cheb | 48:36 | + 19:05 | |
19. | Hanák Martin | KRL6701 | Kometa Kralovice | 50:16 | + 20:45 | |
20. | Vaníček Petr | JES7500 | OK Rakovník | 51:25 | + 21:54 | |
21. | Ševčík Jiří | ONO7001 | SKOB Ostrov | 59:36 | + 30:05 | |
Kavka Jiří | SCP5900 | OK Sparta Praha | DNS |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Macura Jaroslav | MLA5903 | MLOK Mariánské Lázně | 43:57 | ||
2. | Blažek Jiří | VPM5009 | KOS Slavia Plzeň | 46:14 | + 2:17 | |
3. | Pech Jiří | LPM5402 | OK Lokomotiva Plzeň | 46:21 | + 2:24 | |
4. | Šafka Jan | KAM6604 | OK Kamenice | 49:19 | + 5:22 | |
5. | Zieba Jaroslav | NEK6500 | Nejdek Orienteering | 62:17 | + 18:20 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Janda Josef | JES4701 | OK Rakovník | 35:20 | ||
2. | Jirásek Jaroslav | DCH4701 | Radioelektronika Cheb | 37:09 | + 1:49 | |
3. | Valeška Rudolf | LCV4700 | TJ Lokomotiva Chomutov | 39:56 | + 4:36 | |
4. | Nykles Vladimír | VPM4702 | KOS Slavia Plzeň | 51:58 | + 16:38 | |
5. | Mágr Zdeněk | LCV5000 | TJ Lokomotiva Chomutov | 55:29 | + 20:09 | |
6. | Schejbal Ladislav | DCH5301 | Radioelektronika Cheb | 69:39 | + 34:19 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Fišák Jan | MLA4401 | MLOK Mariánské Lázně | 34:39 | ||
2. | Frey Jaromír | ONO4100 | SKOB Ostrov | 41:34 | + 6:55 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Hynková Anna | ONO1250 | SKOB Ostrov | 36:44 | ||
2. | Soukup Ondřej | NEK1201 | Nejdek Orienteering | 39:37 | + 2:53 | |
3. | Jedličková Alžběta | TJ Slovan Karlovy Vary | 49:42 | + 12:58 | ||
4. | Fáberová Lucie | KRL1351 | Kometa Kralovice | 77:51 | + 41:07 | |
Povišerová Lucie | MLA1350 | MLOK Mariánské Lázně | DISK | |||
Pávková Anna | NEK1350 | Nejdek Orienteering | DNS |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Grim Tomáš | TJ Slovan Karlovy Vary | 38:18 | |||
2. | Fáberová Zuzana | KRL1651 | Kometa Kralovice | 38:21 | + 0:03 | |
3. | Grimová Kateřina | TJ Slovan Karlovy Vary | 38:28 | + 0:10 | ||
4. | Kaválková Michalka | TJ Slovan Karlovy Vary | 47:28 | + 9:10 | ||
5. | Maglia Anna | TJ Slovan Karlovy Vary | 49:31 | + 11:13 | ||
6. | Kaválková Klára | TJ Slovan Karlovy Vary | 50:34 | + 12:16 | ||
7. | Faloutová Anna | TJ Slovan Karlovy Vary | 54:52 | + 16:34 | ||
8. | Šťastný Alexandr | TJ Slovan Karlovy Vary | 55:00 | + 16:42 | ||
9. | Hynková Johanna | ONO1750 | SKOB Ostrov | 60:49 | + 22:31 | |
10. | Pivcová Lucie | MLA1650 | MLOK Mariánské Lázně | 65:30 | + 27:12 | |
Maglia Eva | TJ Slovan Karlovy Vary | DISK | ||||
Prášilová Alžběta | SJC1651 | Sportcentrum Jičín | DNS |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Fábera Ondřej | KRL8009 | Kometa Kralovice | 34:43 | ||
2. | Bártová Kornelie | Ski klub Karlovy Vary, z.s. | 36:49 | + 2:06 | ||
3. | Bártová Darina | Ski klub Karlovy Vary, z.s. | 38:51 | + 4:08 | ||
4. | Polanská Lucie | 0030001 | Žádný | 39:48 | + 5:05 | |
5. | Klierová Simona | MLA8051 | MLOK Mariánské Lázně | 41:44 | + 7:01 | |
6. | Barthold Jonas | SKOB Ostrov | 42:48 | + 8:05 | ||
7. | Trhlíková Adéla | TJ SOKOL Plumlov | 43:13 | + 8:30 | ||
8. | Povišerová Aneta | MLA1050 | MLOK Mariánské Lázně | 46:56 | + 12:13 | |
9. | Povišer Lukáš | TJ Slovan Karlovy Vary | 47:01 | + 12:18 | ||
10. | Kváčová Stanislava | MLOK Mariánské Lázně | 48:19 | + 13:36 | ||
11. | Ondrová Jana | SKV9999 | TJ Slovan Karlovy Vary | 57:38 | + 22:55 | |
12. | Mareš Alexander | NEK7300 | Nejdek Orienteering | 60:50 | + 26:07 | |
13. | Milota Jan | MLA0500 | MLOK Mariánské Lázně | 79:14 | + 44:31 | |
14. | Kubík Miroslav | OK Lokomotiva Plzeň | 89:43 | + 55:00 | ||
15. | Sedláková Nela | BSO0952 | KOB Baník Sokolov | 109:44 | + 75:01 | |
16. | Fojtíková Vendula | BSO0854 | KOB Baník Sokolov | 109:46 | + 75:03 | |
17. | Fojtíková Nikola | BSO0853 | KOB Baník Sokolov | 109:49 | + 75:06 | |
Dvořáková Nikol | 0070001 | LK Slovan K. Vary | DNS |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Zieba Jakub | NEK9800 | Nejdek Orienteering | 61:39 | ||
2. | Křiklava Jakub | 0050009 | Ski klub Karlovy Vary, z.s. | 65:41 | + 4:02 | |
3. | Jirkovský Filip | 0050005 | Ski klub Karlovy Vary, z.s. | 67:59 | + 6:20 | |
4. | Jirkovský Libor | Ski klub Karlovy Vary, z.s. | 85:43 | + 24:04 | ||
5. | Turčinová Anna | 0050003 | Ski klub Karlovy Vary, z.s. | 88:06 | + 26:27 | |
6. | Tříska Jiří | LPM7400 | OK Lokomotiva Plzeň | 92:26 | + 30:47 | |
7. | Turčin Jan | 0050004 | Ski klub Karlovy Vary, z.s. | 94:05 | + 32:26 | |
8. | Samek Šimon | 0050002 | Ski klub Karlovy Vary, z.s. | 99:13 | + 37:34 | |
9. | Křiklava Adam | 0050008 | Ski klub Karlovy Vary, z.s. | 111:44 | + 50:05 | |
Michalec Jan | DCH5701 | Radioelektronika Cheb | DISK | |||
Oršula Tomáš | SKV8888 | TJ Slovan Karlovy Vary | DNS | |||
Donda Jiří | ONO7600 | SKOB Ostrov | DNS | |||
Kraus Jindřich | LCV9401 | TJ Lokomotiva Chomutov | DNS | |||
Dlabač Marek | 0050001 | Ski klub Karlovy Vary, z.s. | DNS |