Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Andělová Viktorie | VPM1155 | KOS Slavia Plzeň | 26:14 | ||
2. | Urbánková Lucie | ONO1150 | SKOB Ostrov | 27:49 | + 1:35 | |
3. | Houbová Eliška | KRL1152 | Kometa Kralovice | 37:30 | + 11:16 | |
4. | Dvořáková Zuzana | VPM1250 | KOS Slavia Plzeň | 39:13 | + 12:59 | |
5. | Fáberová Lucie | KRL1351 | Kometa Kralovice | 46:44 | + 20:30 | |
6. | Hynková Anna | ONO1250 | SKOB Ostrov | 48:19 | + 22:05 | |
7. | Škultéty Kristýna | NEK1251 | Nejdek Orienteering | 45:16 | + 19:02 | |
8. | Maternová Jana | VPM1150 | KOS Slavia Plzeň | 56:19 | + 30:05 | |
9. | Fáberová Hana | KRL1153 | Kometa Kralovice | 68:10 | + 41:56 | |
10. | Gelnerová Karolína | KRL1350 | Kometa Kralovice | 72:12 | + 45:58 | |
Gregorová Vendula | NEK1250 | Nejdek Orienteering | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Stehlíková Tereza | LPM0951 | OK Lokomotiva Plzeň | 21:25 | ||
2. | Šafránková Eliška | LPM0953 | OK Lokomotiva Plzeň | 21:28 | + 0:03 | |
3. | Ječmenová Veronika | ONO0950 | SKOB Ostrov | 24:18 | + 2:53 | |
4. | Gelnerová Markéta | KRL0952 | Kometa Kralovice | 26:19 | + 4:54 | |
5. | Hanáková Aneta | KRL0951 | Kometa Kralovice | 26:56 | + 5:31 | |
6. | Hynková Marie | ONO1050 | SKOB Ostrov | 33:54 | + 12:29 | |
7. | Dvořáková Barbora | VPM1052 | KOS Slavia Plzeň | 37:10 | + 15:45 | |
8. | Sedláková Nela | BSO0952 | KOB Baník Sokolov | 40:08 | + 18:43 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Bodurková Denisa | KRL0752 | Kometa Kralovice | 26:40 | ||
2. | Kropáčová Zuzana | KRL0754 | Kometa Kralovice | 28:08 | + 1:28 | |
3. | Pokorná Anežka | KRL0757 | Kometa Kralovice | 29:55 | + 3:15 | |
4. | Ritterová Lída | ONO0851 | SKOB Ostrov | 30:13 | + 3:33 | |
5. | Hrabánková Kateřina Anna | NEK0750 | Nejdek Orienteering | 47:20 | + 20:40 | |
6. | Nejedlá Barbora | ONO0750 | SKOB Ostrov | 47:53 | + 21:13 | |
7. | Hermannová Natálie | MLA0851 | MLOK Mariánské Lázně | 53:02 | + 26:22 | |
8. | Fojtíková Vendula | BSO0854 | KOB Baník Sokolov | 60:20 | + 33:40 | |
9. | Fojtíková Nikola | BSO0853 | KOB Baník Sokolov | 73:46 | + 47:06 | |
10. | Mattesová Pavla | BSO0750 | KOB Baník Sokolov | 87:28 | + 60:48 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Kulová Laura | ONO0552 | SKOB Ostrov | 26:07 | ||
2. | Beránková Šárka | VPM0551 | KOS Slavia Plzeň | 27:25 | + 1:18 | |
3. | Holíková Simona | ONO0553 | SKOB Ostrov | 27:51 | + 1:44 | |
4. | Gelnerová Anna | KRL0653 | Kometa Kralovice | 32:32 | + 6:25 | |
5. | Fišarová Adéla | KRL0651 | Kometa Kralovice | 32:37 | + 6:30 | |
6. | Urbánková Eva | ONO0650 | SKOB Ostrov | 33:44 | + 7:37 | |
7. | Halámková Jana | ONO0657 | SKOB Ostrov | 33:52 | + 7:45 | |
8. | Vlachová Adéla | KRL0551 | Kometa Kralovice | 43:47 | + 17:40 | |
9. | Králová Lucie | KRL0658 | Kometa Kralovice | 44:25 | + 18:18 | |
10. | Pekárková Bára | ONO0655 | SKOB Ostrov | 44:48 | + 18:41 | |
11. | Kohoutková Klára | BSO0650 | KOB Baník Sokolov | 49:28 | + 23:21 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Pecko Sára | ONO0452 | SKOB Ostrov | 33:02 | ||
2. | Bartošová Marie | MLA0451 | MLOK Mariánské Lázně | 34:16 | + 1:14 | |
3. | Nádeníčková Iva | NEK0350 | Nejdek Orienteering | 38:39 | + 5:37 | |
4. | Nejedlá Klára | ONO0450 | SKOB Ostrov | 39:11 | + 6:09 | |
5. | Ziebová Veronika | NEK0450 | Nejdek Orienteering | 48:47 | + 15:45 | |
6. | Křížková Marie | MAS0450 | OOB Aš | 49:23 | + 16:21 | |
7. | Dítková Markéta | SKV0451 | TJ Slovan Karlovy Vary | 63:07 | + 30:05 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
Points
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Chvalová Věra | LPM9452 | OK Lokomotiva Plzeň | 35:28 | 6441 | ||
2. | Kamenická Karolína | LPM9651 | OK Lokomotiva Plzeň | 36:35 | + 1:07 | 6261 | |
3. | Hanáková Magda | KRL9651 | Kometa Kralovice | 41:01 | + 5:33 | 5545 | |
4. | Svobodová Jitka | VSP7450 | USK Praha | 53:34 | + 18:06 | 3520 | |
5. | Žandová Monika | SKV8751 | TJ Slovan Karlovy Vary | 54:37 | + 19:09 | 3351 | |
6. | Tokárová Renata | BSO | KOB Baník Sokolov | 55:04 | + 19:36 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Dítková Jitka | SKV7752 | TJ Slovan Karlovy Vary | 32:41 | ||
2. | Urbánková Jana | ONO7851 | SKOB Ostrov | 39:18 | + 6:37 | |
3. | Placková Veronika | MLA8250 | MLOK Mariánské Lázně | 40:38 | + 7:57 | |
4. | Bartošová Jana | MLA7051 | MLOK Mariánské Lázně | 42:40 | + 9:59 | |
5. | Bohuslavová Jana | LPM7852 | OK Lokomotiva Plzeň | 43:05 | + 10:24 | |
6. | Pechová Iva | LPM6151 | OK Lokomotiva Plzeň | 45:12 | + 12:31 | |
7. | Bínová Kathrin | MLA6754 | MLOK Mariánské Lázně | 46:55 | + 14:14 | |
8. | Hynková Jana | ONO8650 | SKOB Ostrov | 48:50 | + 16:09 | |
9. | Vlašímská Tereza | SKV7551 | TJ Slovan Karlovy Vary | 49:26 | + 16:45 | |
10. | Ječmenová Věra | ONO8050 | SKOB Ostrov | 50:46 | + 18:05 | |
11. | Váchová Ilona | 0020001 | Ski klub Karlovy Vary | 60:28 | + 27:47 | |
12. | Davidová Jana | ONO7852 | SKOB Ostrov | 80:32 | + 47:51 | |
Šitrová Lucie | LPM7857 | OK Lokomotiva Plzeň | DISK | |||
MS | Sýkorová Kateřina | 0020002 | Ski klub Karlovy Vary | 70:22 | + 37:41 | |
MS | Pilařová Petra | LPM8351 | OK Lokomotiva Plzeň | 42:09 | + 9:28 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Beránková Markéta | VPM7452 | KOS Slavia Plzeň | 38:29 | ||
2. | Kamarytová Martina | MLA6651 | MLOK Mariánské Lázně | 45:18 | + 6:49 | |
3. | Lisá Monika | ONO6750 | SKOB Ostrov | 52:01 | + 13:32 | |
4. | Krausová Marcela | LCV7351 | TJ Lokomotiva Chomutov | 53:43 | + 15:14 | |
5. | Šoupová Jana | LPM6850 | OK Lokomotiva Plzeň | 55:42 | + 17:13 | |
6. | Ševčíková Petra | ONO7450 | SKOB Ostrov | 61:46 | + 23:17 | |
7. | Tokárová Regina | VPM6950 | KOS Slavia Plzeň | 62:55 | + 24:26 | |
8. | Jelínková Radka | MLA6951 | MLOK Mariánské Lázně | 71:11 | + 32:42 | |
9. | Mašatova Zora | 0040001 | nereg | 97:16 | + 58:47 | |
Čepičková Jana | LPM7353 | OK Lokomotiva Plzeň | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Šafková Petra | KAM6650 | OK Kamenice | 46:04 | ||
2. | Nováková Svatava | SKV5351 | TJ Slovan Karlovy Vary | 48:20 | + 2:16 | |
3. | Šplinarová Jana | SKV6451 | TJ Slovan Karlovy Vary | 49:02 | + 2:58 | |
4. | Sklenářová Jana | MLA6258 | MLOK Mariánské Lázně | 49:14 | + 3:10 | |
5. | Žandová Marie | SKV6551 | TJ Slovan Karlovy Vary | 52:16 | + 6:12 | |
6. | Gabrielová Šárka | ONO5950 | SKOB Ostrov | 54:42 | + 8:38 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Kubátová Lenka | SKV5551 | TJ Slovan Karlovy Vary | 42:36 | ||
2. | Mágrová Ivana | LCV5550 | TJ Lokomotiva Chomutov | 44:31 | + 1:55 | |
3. | Zenkerová Miluše | LCV4550 | TJ Lokomotiva Chomutov | 107:55 | + 65:19 | |
Bohuslavová Věra | LPM4850 | OK Lokomotiva Plzeň | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Haller Maxmilián | KRL1102 | Kometa Kralovice | 19:49 | ||
2. | Čepička Antonín | LPM1102 | OK Lokomotiva Plzeň | 46:08 | + 26:19 | |
3. | Fecko Richard | NEK1100 | Nejdek Orienteering | 46:22 | + 26:33 | |
4. | Placek Nikolas | MLA1200 | MLOK Mariánské Lázně | 46:39 | + 26:50 | |
5. | Ševčík Vít | ONO1100 | SKOB Ostrov | 54:14 | + 34:25 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Anděl Robin | VPM0901 | KOS Slavia Plzeň | 24:37 | ||
2. | Placek Tomas | MLA0902 | MLOK Mariánské Lázně | 25:31 | + 0:54 | |
3. | Materna Josef | VPM0902 | KOS Slavia Plzeň | 28:45 | + 4:08 | |
4. | Houba Vojtěch | KRL1002 | Kometa Kralovice | 31:36 | + 6:59 | |
5. | Černý Antonín | ONO1001 | SKOB Ostrov | 36:18 | + 11:41 | |
6. | Ritter Jakub | ONO1000 | SKOB Ostrov | 38:11 | + 13:34 | |
7. | Křížek Vilém | MAS1000 | OOB Aš | 40:03 | + 15:26 | |
8. | Gregor Richard | BSO0900 | KOB Baník Sokolov | 40:09 | + 15:32 | |
9. | Beránek Šimon | VPM1000 | KOS Slavia Plzeň | 59:02 | + 34:25 | |
10. | Bohuslav Fanda | LPM0900 | OK Lokomotiva Plzeň | 62:53 | + 38:16 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Stehlík Jakub | LPM0700 | OK Lokomotiva Plzeň | 21:15 | ||
2. | Donda Jakub | ONO0700 | SKOB Ostrov | 31:40 | + 10:25 | |
3. | Petruš Ondřej | MLA0701 | MLOK Mariánské Lázně | 34:36 | + 13:21 | |
4. | Maglia Šimon | ONO0702 | SKOB Ostrov | 38:05 | + 16:50 | |
5. | Pávek Štěpán | NEK0700 | Nejdek Orienteering | 42:13 | + 20:58 | |
6. | Kule Oliver | ONO0701 | SKOB Ostrov | 44:26 | + 23:11 | |
7. | Mála Matyáš | MAS0800 | OOB Aš | 65:40 | + 44:25 | |
8. | Křížek Ivo | MAS0801 | OOB Aš | 68:41 | + 47:26 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Janoch Samuel | MLA0502 | MLOK Mariánské Lázně | 32:48 | ||
2. | Pivec Jan | MLA0503 | MLOK Mariánské Lázně | 33:59 | + 1:11 | |
3. | Kropáč Filip | KRL0503 | Kometa Kralovice | 43:25 | + 10:37 | |
4. | Ječmen Matyáš | ONO0600 | SKOB Ostrov | 47:57 | + 15:09 | |
5. | Havlíček Viktor | BSO0602 | KOB Baník Sokolov | 54:02 | + 21:14 | |
6. | Spiřík František | BSO0603 | KOB Baník Sokolov | 63:16 | + 30:28 | |
7. | Veseleňák Karel | BSO0601 | KOB Baník Sokolov | 74:47 | + 41:59 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Weissar Samuel | LPM0300 | OK Lokomotiva Plzeň | 52:18 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
Points
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Rusý Tomáš | KAM9301 | OK Kamenice | 30:44 | 8451 | ||
2. | Kamenický Matěj | LPU9036 | OK Lokomotiva Pardubice | 31:28 | + 0:44 | 8261 | |
3. | Tokár Radim | VPM0300 | KOS Slavia Plzeň | 32:39 | + 1:55 | 7953 | |
4. | Kettner Lukáš | KAM9403 | OK Kamenice | 33:46 | + 3:02 | 7663 | |
5. | Valeš Jiří | LPM9502 | OK Lokomotiva Plzeň | 34:30 | + 3:46 | 7472 | |
6. | Čepička Ladislav | LPM0303 | OK Lokomotiva Plzeň | 37:24 | + 6:40 | 6718 | |
7. | Stehlík Šimon | LPM0501 | OK Lokomotiva Plzeň | 38:11 | + 7:27 | 6514 | |
8. | Suchý Petr | LPM7820 | OK Lokomotiva Plzeň | 39:54 | + 9:10 | 6068 | |
9. | Ritter Aleš | ONO7401 | SKOB Ostrov | 40:00 | + 9:16 | 6042 | |
10. | Stehlík Petr | LPM7903 | OK Lokomotiva Plzeň | 40:10 | + 9:26 | 5998 | |
11. | Němec David | LPM0504 | OK Lokomotiva Plzeň | 41:22 | + 10:38 | 5686 | |
12. | Donda Jiří | ONO0403 | SKOB Ostrov | 41:37 | + 10:53 | 5621 | |
13. | Svoboda Antonín | VPM0601 | KOS Slavia Plzeň | 41:43 | + 10:59 | 5595 | |
14. | Bartoš Vojtěch | MLA9802 | MLOK Mariánské Lázně | 42:11 | + 11:27 | 5474 | |
15. | Mašata Roman | PHK7107 | OK 99 Hradec Králové | 43:59 | + 13:15 | 5006 | |
16. | Bořánek Petr | VSP7000 | USK Praha | 47:39 | + 16:55 | 4052 | |
17. | Newiak Nick | NEK0101 | Nejdek Orienteering | 51:33 | + 20:49 | 3038 | |
18. | Milota Břetislav | MLA0300 | MLOK Mariánské Lázně | 52:46 | + 22:02 | 2722 | |
19. | Němeček Jan | KAM9300 | OK Kamenice | 53:01 | + 22:17 | 2657 | |
20. | Šafka Dan | KAM9105 | OK Kamenice | 54:27 | + 23:43 | 2284 | |
21. | Kamaryt Michal | MLA9205 | MLOK Mariánské Lázně | 56:50 | + 26:06 | 1664 | |
22. | Kováč František | MLA0201 | MLOK Mariánské Lázně | 61:18 | + 30:34 | 503 | |
23. | Šulc Marek | MAS9302 | OOB Aš | 64:48 | + 34:04 | 0 | |
24. | Žákovec Jan | KRL9505 | Kometa Kralovice | 66:16 | + 35:32 | 0 | |
25. | Kamaryt Tomáš | VPM8807 | KOS Slavia Plzeň | 73:46 | + 43:02 | 0 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Kovář Jindřich | MAS6800 | OOB Aš | 39:59 | ||
2. | Pávek Jiří | NEK7700 | Nejdek Orienteering | 43:21 | + 3:22 | |
3. | Anděl Robert | VPM8001 | KOS Slavia Plzeň | 43:31 | + 3:32 | |
4. | Bohuslav Václav | LPM7206 | OK Lokomotiva Plzeň | 45:47 | + 5:48 | |
5. | Pilař Karel | MAS5501 | OOB Aš | 46:22 | + 6:23 | |
6. | Turek Jan | SKV7302 | TJ Slovan Karlovy Vary | 46:31 | + 6:32 | |
7. | Hájek Jiří | ONO6400 | SKOB Ostrov | 49:25 | + 9:26 | |
8. | Placek Petr | MLA8000 | MLOK Mariánské Lázně | 50:09 | + 10:10 | |
9. | Ječmen Vladimír | ONO7900 | SKOB Ostrov | 50:49 | + 10:50 | |
10. | Vlašímský Robert | SKV7201 | TJ Slovan Karlovy Vary | 51:41 | + 11:42 | |
11. | Dvořák Pavel | LPM7805 | OK Lokomotiva Plzeň | 52:35 | + 12:36 | |
12. | Šitra Vladimír | LPM7904 | OK Lokomotiva Plzeň | 58:27 | + 18:28 | |
Pekárek Martin | ONO7203 | SKOB Ostrov | DISK | |||
Houba Petr | KRL7801 | Kometa Kralovice | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Bartoš Luděk | MLA6701 | MLOK Mariánské Lázně | 40:47 | ||
2. | Urbánek Lumír | ONO6701 | SKOB Ostrov | 41:04 | + 0:17 | |
3. | Čepička Ladislav | LPM6701 | OK Lokomotiva Plzeň | 43:26 | + 2:39 | |
4. | Bína Pavel | MLA6708 | MLOK Mariánské Lázně | 44:21 | + 3:34 | |
5. | Kamaryt Miloš | MLA6404 | MLOK Mariánské Lázně | 48:02 | + 7:15 | |
6. | Petruš Marek | MLA7500 | MLOK Mariánské Lázně | 49:38 | + 8:51 | |
7. | Bodurka Jaroslav | KRL7301 | Kometa Kralovice | 51:29 | + 10:42 | |
8. | Šoupa Karel | LPM6900 | OK Lokomotiva Plzeň | 52:12 | + 11:25 | |
9. | Hynek Petr | ONO7000 | SKOB Ostrov | 53:16 | + 12:29 | |
10. | Hanák Martin | KRL6701 | Kometa Kralovice | 54:25 | + 13:38 | |
11. | Dítko Jan | SKV7301 | TJ Slovan Karlovy Vary | 56:01 | + 15:14 | |
12. | Holík Jaromír | ONO7502 | SKOB Ostrov | 56:35 | + 15:48 | |
13. | Kropáč Jiří | KRL6702 | Kometa Kralovice | 56:47 | + 16:00 | |
14. | Weissar Petr | LPM7020 | OK Lokomotiva Plzeň | 63:59 | + 23:12 | |
Nejedlý Ladislav | ONO7501 | SKOB Ostrov | DISK | |||
Jiroušek Petr | LPM7001 | OK Lokomotiva Plzeň | DISK | |||
Mareš Alexander | NEK7300 | Nejdek Orienteering | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Valeška Rudolf | LCV4700 | TJ Lokomotiva Chomutov | 42:40 | ||
2. | Kubát Jaroslav | SKV5203 | TJ Slovan Karlovy Vary | 42:51 | + 0:11 | |
3. | Mágr Zdeněk | LCV5000 | TJ Lokomotiva Chomutov | 62:58 | + 20:18 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Sklenář Jan | MLA4201 | MLOK Mariánské Lázně | 41:34 | ||
2. | Fišák Jan | MLA4401 | MLOK Mariánské Lázně | 44:23 | + 2:49 | |
3. | Bohuslav Václav | LPM4201 | OK Lokomotiva Plzeň | 44:27 | + 2:53 | |
4. | Frey Jaromír | ONO4100 | SKOB Ostrov | 55:48 | + 14:14 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Pávková Anna | NEK1350 | Nejdek Orienteering | 23:09 | ||
2. | Vlašímská Anna | SKV1251 | TJ Slovan Karlovy Vary | 25:32 | + 2:23 | |
3. | Soukup Ondřej | NEK1201 | Nejdek Orienteering | 33:24 | + 10:15 | |
4. | Hejnicová Karolína | BSO1351 | KOB Baník Sokolov | 45:52 | + 22:43 | |
Gregor Ondřej | BSO1200 | KOB Baník Sokolov | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Pelikánová Lenka | KAM8350 | OK Kamenice | 38:18 | ||
2. | Wolf Vojtěch | NEK0100 | Nejdek Orienteering | 38:22 | + 0:04 | |
3. | Řehořek Jaroš | SKV6301 | TJ Slovan Karlovy Vary | 39:08 | + 0:50 | |
4. | Pávková Jana | NEK7850 | Nejdek Orienteering | 59:04 | + 20:46 | |
5. | Romová Kateřina | KRL8001 | Kometa Kralovice | 66:09 | + 27:51 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Milota Jan | MLA0500 | MLOK Mariánské Lázně | 29:16 | ||
2. | Stehlíková Kateřina | LPM7750 | OK Lokomotiva Plzeň | 31:31 | + 2:15 | |
3. | Petrušová Anna | MLA1550 | MLOK Mariánské Lázně | 31:55 | + 2:39 | |
4. | Pelikán Vít | KAM1203 | OK Kamenice | 36:55 | + 7:39 | |
5. | Pelikánová Jitka | KAM1451 | OK Kamenice | 37:27 | + 8:11 | |
6. | Tokár Oliver | BSO | KOB Baník Sokolov | 39:59 | + 10:43 | |
7. | Pivcová Lucie | MLA1650 | MLOK Mariánské Lázně | 41:14 | + 11:58 | |
8. | Fáberová Zuzana | KRL1501 | Kometa Kralovice | 41:43 | + 12:27 | |
9. | Gregor Josef | NEK1000 | Nejdek Orienteering | 60:02 | + 30:46 |