Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Chodúrová Elena | TZL1351 | SKOB Zlín | 17:02 | ||
2. | Svobodová Natálie | TZL1251 | SKOB Zlín | 17:16 | + 0:14 | |
3. | Slámová Emílie Inka | LCE1253 | OOB TJ Slovan Luhačovice | 19:15 | + 2:13 | |
4. | Stacke Viktorie | LCE1251 | OOB TJ Slovan Luhačovice | 21:41 | + 4:39 | |
5. | Kolářová Zuzana | LOU1250 | SK Moravan Louňovice | 26:33 | + 9:31 | |
6. | Štěpánková Adéla | VIC1250 | OB Vizovice | 39:52 | + 22:50 | |
7. | Redlichová Kateřina | RBK1351 | SK Radioklub Blansko | 39:55 | + 22:53 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Eliášová Viktorie | TBM1052 | KOS TJ Tesla Brno | 17:03 | ||
2. | Beránková Kamila | ZBM1152 | SK Brno Žabovřesky | 17:58 | + 0:55 | |
3. | Juračáková Judita | BFM1053 | SKOB Frýdek - Místek | 18:02 | + 0:59 | |
4. | Slámová Julie | LCE1051 | OOB TJ Slovan Luhačovice | 18:35 | + 1:32 | |
5. | Broschová Alžběta | RBK1151 | SK Radioklub Blansko | 19:29 | + 2:26 | |
6. | Jágrová Zuzana | RBK1051 | SK Radioklub Blansko | 20:10 | + 3:07 | |
7. | Skupieńová Eliška | SIT1151 | OK SILESIA | 22:12 | + 5:09 | |
8. | Veselá Martina | RBK1052 | SK Radioklub Blansko | 22:45 | + 5:42 | |
9. | Luterová Laura | PLU1051 | TJ SOKOL Plumlov | 24:50 | + 7:47 | |
10. | Brázdilová Kristýna | HLV1154 | KČT - OB Holešov | 27:57 | + 10:54 | |
11. | Nešporová Viktorie Anna | TZL1150 | SKOB Zlín | 31:34 | + 14:31 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Čechová Johana | TBM0888 | KOS TJ Tesla Brno | 19:00 | ||
2. | Strýčková Barbora | PBM0852 | TJ Spartak 1. brněnská | 19:04 | + 0:04 | |
3. | Ptáčková Julie | TBM0980 | KOS TJ Tesla Brno | 19:28 | + 0:28 | |
4. | Otrubová Karolína | PLU0888 | TJ SOKOL Plumlov | 19:48 | + 0:48 | |
5. | Marková Eva | ZBM0954 | SK Brno Žabovřesky | 19:52 | + 0:52 | |
6. | Řezníčková Klára | TZL0959 | SKOB Zlín | 21:01 | + 2:01 | |
7. | Janíková Anna | ZBM0862 | SK Brno Žabovřesky | 21:14 | + 2:14 | |
8. | Kočová Klára | ZBM0850 | SK Brno Žabovřesky | 21:33 | + 2:33 | |
9. | Fedrová Anežka | RBK0853 | SK Radioklub Blansko | 22:26 | + 3:26 | |
10. | Fišerová Markéta | TZL0851 | SKOB Zlín | 22:43 | + 3:43 | |
11. | Veselá Veronika | RBK0852 | SK Radioklub Blansko | 22:55 | + 3:55 | |
12. | Jágrová Aneta | RBK0951 | SK Radioklub Blansko | 23:10 | + 4:10 | |
13. | Byrtusová Klára | SIT0851 | OK SILESIA | 23:42 | + 4:42 | |
14. | Vlčková Markéta | VIC0951 | OB Vizovice | 24:10 | + 5:10 | |
15. | Lázničková Alžběta | TZL0858 | SKOB Zlín | 24:28 | + 5:28 | |
16. | Skřivanková Anna | TBM0853 | KOS TJ Tesla Brno | 25:06 | + 6:06 | |
17. | Rotková Veronika | ZBM0854 | SK Brno Žabovřesky | 25:08 | + 6:08 | |
18. | Hýblová Eliška | JPV0952 | Oddíl OS SK Prostějov | 25:16 | + 6:16 | |
19. | Pachmannová Iva | AOP0852 | Orientační Běh Opava | 26:51 | + 7:51 | |
20. | Coufalová Rea | ZBM0953 | SK Brno Žabovřesky | 27:02 | + 8:02 | |
21. | Stašková Sofie | PBM0952 | TJ Spartak 1. brněnská | 27:15 | + 8:15 | |
22. | Štěpánková Anna | VIC0956 | OB Vizovice | 27:22 | + 8:22 | |
23. | Janíková Klára | ZBM1057 | SK Brno Žabovřesky | 27:25 | + 8:25 | |
24. | Klöslová Sofie | AOP0854 | Orientační Běh Opava | 27:28 | + 8:28 | |
25. | Coufalová Thea | ZBM1050 | SK Brno Žabovřesky | 27:59 | + 8:59 | |
26. | Kawuloková Tereza | SIT0951 | OK SILESIA | 28:05 | + 9:05 | |
27. | Růžičková Žofie | TZL0953 | SKOB Zlín | 28:34 | + 9:34 | |
28. | Tomanková Alice | KSU0959 | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 29:23 | + 10:23 | |
29. | Kubíčková Lucie | VIC0952 | OB Vizovice | 29:26 | + 10:26 | |
30. | Volkova Maja | 0040003 | 29:59 | + 10:59 | ||
31. | Pinkavová Eliška | JPV0850 | Oddíl OS SK Prostějov | 30:36 | + 11:36 | |
32. | Borunská Alžběta | AOP0950 | Orientační Běh Opava | 31:05 | + 12:05 | |
33. | Máchová Barbora | BFM0952 | SKOB Frýdek - Místek | 32:11 | + 13:11 | |
34. | Mašláňová Ema | TZL0955 | SKOB Zlín | 34:14 | + 15:14 | |
35. | Czerneková Adéla | TRI0854 | TJ TŽ Třinec | 40:01 | + 21:01 | |
36. | Stratilová Barbora | PBM0953 | TJ Spartak 1. brněnská | 41:26 | + 22:26 | |
37. | Novosadová Klára | TZL0952 | SKOB Zlín | 46:14 | + 27:14 | |
38. | Héčová Kristýna | TZL0957 | SKOB Zlín | 46:20 | + 27:20 | |
39. | Kolaříková Erika | SKM0951 | KOB Směr Kroměříž | 51:18 | + 32:18 | |
40. | Flasarová Anna | TBM0975 | KOS TJ Tesla Brno | 68:56 | + 49:56 | |
Kundratová Eva | TZL0950 | SKOB Zlín | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Paulíčková Tereza | UOL0750 | SOB Olomouc | 22:40 | ||
2. | Jílková Lenka | UOL0654 | SOB Olomouc | 24:47 | + 2:07 | |
3. | Pavlová Eliška | MOV0650 | SKOB Ostrava | 24:53 | + 2:13 | |
4. | Gallo Natálie | AOP0652 | Orientační Běh Opava | 25:18 | + 2:38 | |
5. | Myšková Ema | TBM0759 | KOS TJ Tesla Brno | 26:04 | + 3:24 | |
6. | Burdová Helena | STE0653 | SK SKI-OB Šternberk | 26:39 | + 3:59 | |
7. | Dobrovolná Anna | TBM0758 | KOS TJ Tesla Brno | 26:51 | + 4:11 | |
8. | Kovalčíková Alena | AOP0751 | Orientační Běh Opava | 28:10 | + 5:30 | |
9. | Dráčová Barbora | UOL0652 | SOB Olomouc | 28:28 | + 5:48 | |
10. | Jurčíková Nina | TUR0759 | OOB TJ Turnov | 28:47 | + 6:07 | |
11. | Zaoralová Eliška | SSU0752 | SK Severka Šumperk | 29:30 | + 6:50 | |
12. | Karafiátová Eliška | ABM0752 | KOB ALFA Brno | 30:53 | + 8:13 | |
13. | Matoušková Johana | STE0751 | SK SKI-OB Šternberk | 31:14 | + 8:34 | |
14. | Mynářová Markéta | ZBM0657 | SK Brno Žabovřesky | 32:36 | + 9:56 | |
15. | Čudková Kristýna | MOV0654 | SKOB Ostrava | 32:53 | + 10:13 | |
16. | Ryšavá Viktorie | TBM0760 | KOS TJ Tesla Brno | 32:56 | + 10:16 | |
17. | Palátová Renáta | ABM0655 | KOB ALFA Brno | 33:08 | + 10:28 | |
18. | Rozsívalová Adéla | KON0760 | KOB Konice | 33:11 | + 10:31 | |
19. | Rosíková Růžena Eliška | VIC0650 | OB Vizovice | 33:45 | + 11:05 | |
20. | Sližová Lucie | TRI0659 | TJ TŽ Třinec | 34:20 | + 11:40 | |
21. | Barnatová Magda | ZBM0653 | SK Brno Žabovřesky | 35:21 | + 12:41 | |
22. | Vrbková Marta | RBK0651 | SK Radioklub Blansko | 36:23 | + 13:43 | |
23. | Dvořáková Ema | KON0777 | KOB Konice | 37:42 | + 15:02 | |
24. | Přikrylová Ivana | JPV0653 | Oddíl OS SK Prostějov | 37:55 | + 15:15 | |
25. | Cetlová Karolína | AOP0752 | Orientační Běh Opava | 39:20 | + 16:40 | |
26. | Stryková Karolína | KSU0656 | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 40:05 | + 17:25 | |
27. | Kubáňová Tereza | TBM0756 | KOS TJ Tesla Brno | 40:45 | + 18:05 | |
28. | Přikrylová Jana | JPV0652 | Oddíl OS SK Prostějov | 41:09 | + 18:29 | |
29. | Benešová Anežka | KON0757 | KOB Konice | 42:32 | + 19:52 | |
30. | Hiklová Eva | ZBM0755 | SK Brno Žabovřesky | 43:00 | + 20:20 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Škáchová Viktorie | VD | 27:00 | |||
2. | Doušková Kateřina | VD | 27:15 | + 0:15 | ||
3. | Holasová Barbora | VD | 27:35 | + 0:35 | ||
4. | Lubrichová Veronika | STE0451 | SK SKI-OB Šternberk | 31:04 | + 4:04 | |
5. | Finstrlová Julie | ZBM0552 | SK Brno Žabovřesky | 31:33 | + 4:33 | |
6. | Otrubová Anna | PLU0577 | TJ SOKOL Plumlov | 32:44 | + 5:44 | |
7. | Miková Lenka | TBM0460 | KOS TJ Tesla Brno | 33:34 | + 6:34 | |
8. | Haltofová Romana | TRI0451 | TJ TŽ Třinec | 34:21 | + 7:21 | |
9. | Kolarczyková Eliška | TRI0551 | TJ TŽ Třinec | 34:41 | + 7:41 | |
10. | Smékalová Viktorie | UOL0450 | SOB Olomouc | 34:54 | + 7:54 | |
11. | Pinkavová Hana | JPV0551 | Oddíl OS SK Prostějov | 35:00 | + 8:00 | |
12. | Bruková Petra | TRI0450 | TJ TŽ Třinec | 35:24 | + 8:24 | |
13. | Rybková Vendula | TRI0453 | TJ TŽ Třinec | 35:48 | + 8:48 | |
14. | Mikulová Klára | TBM0553 | KOS TJ Tesla Brno | 36:16 | + 9:16 | |
15. | Smékalová Karolína | UOL0451 | SOB Olomouc | 37:04 | + 10:04 | |
16. | Janečková Adéla | PLU0452 | TJ SOKOL Plumlov | 37:12 | + 10:12 | |
17. | Pišová Adéla | LCE0551 | OOB TJ Slovan Luhačovice | 39:42 | + 12:42 | |
18. | Müllerová Marie | KSU0565 | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 39:53 | + 12:53 | |
19. | Porubská Lenka | TBM0451 | KOS TJ Tesla Brno | 40:04 | + 13:04 | |
20. | Plachá Aneta | JPV0555 | Oddíl OS SK Prostějov | 40:58 | + 13:58 | |
21. | Vojkůvková Hana | MOV0552 | SKOB Ostrava | 41:01 | + 14:01 | |
22. | Šánová Julie | KSU0494 | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 43:21 | + 16:21 | |
23. | Vrbková Magdalena | RBK0454 | SK Radioklub Blansko | 43:33 | + 16:33 | |
24. | Lukašáková Sára | STE0450 | SK SKI-OB Šternberk | 48:01 | + 21:01 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
Points
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Dittrichová Lucie | VD | 27:32 | ||||
2. | Černá Ema | VD | 29:45 | + 2:13 | |||
3. | Novotná Michaela | VD | 30:39 | + 3:07 | |||
4. | Černochová Michaela | PLU0351 | TJ SOKOL Plumlov | 42:16 | + 14:44 | ||
5. | Bernatíková Hana | SIT0252 | OK SILESIA | 46:35 | + 19:03 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
Points
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Mižúrová Ela | TUR9350 | OOB TJ Turnov | 39:08 | 6668 | ||
2. | Korpasová Lucie | TBM0151 | KOS TJ Tesla Brno | 41:07 | + 1:59 | 6356 | |
3. | Korpasová Tereza | TBM9898 | KOS TJ Tesla Brno | 42:02 | + 2:54 | 6211 | |
4. | Růžičková Zuzana | VBM9353 | VSK Mendelu Brno | 56:39 | + 17:31 | 3912 | |
5. | Krejčíková Marie | TZL9252 | SKOB Zlín | 58:22 | + 19:14 | 3642 | |
6. | Slováčková Věra | TZL8181 | SKOB Zlín | 61:29 | + 22:21 | 3152 | |
7. | Hendrychová Zuzana | ZBM8954 | SK Brno Žabovřesky | 62:34 | + 23:26 | 2982 | |
8. | Čablová Kristina | BFM8751 | SKOB Frýdek - Místek | 65:11 | + 26:03 | 2570 | |
9. | Muchová Barbora | KVS8550 | SKOB Kobra Vsetín | 66:08 | + 27:00 | 2421 | |
10. | Hornová Lenka | UOL9053 | SOB Olomouc | 70:52 | + 31:44 | 1676 | |
11. | Vaňková Martina | KVS8950 | SKOB Kobra Vsetín | 74:32 | + 35:24 | 1099 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Dittrichová Andrea | SKM7750 | KOB Směr Kroměříž | 41:42 | ||
2. | Mulíčková Eva | ABM7469 | KOB ALFA Brno | 51:01 | + 9:19 | |
3. | Janováčová Petra | ZBM8558 | SK Brno Žabovřesky | 55:07 | + 13:25 | |
4. | Matoušková Jana | STE7951 | SK SKI-OB Šternberk | 59:44 | + 18:02 | |
5. | Drábková Kateřina | HLV8451 | KČT - OB Holešov | 62:18 | + 20:36 | |
6. | Jirková Renata | ZPV6553 | KOB ZPV Prostějov | 62:53 | + 21:11 | |
7. | Hubíková Iva | PLU8350 | TJ SOKOL Plumlov | 100:30 | + 58:48 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Otrubová Johana | PLU7852 | TJ SOKOL Plumlov | 39:10 | ||
2. | Podmolíková Dagmar | TZL7155 | SKOB Zlín | 42:15 | + 3:05 | |
3. | Chudíková Pavla | BFM7851 | SKOB Frýdek - Místek | 51:22 | + 12:12 | |
4. | Kurfürstová Irena | TZL8053 | SKOB Zlín | 52:20 | + 13:10 | |
5. | Červinková Jana | BFM8052 | SKOB Frýdek - Místek | 53:43 | + 14:33 | |
6. | Kroutilová Eva | TBM7861 | KOS TJ Tesla Brno | 57:54 | + 18:44 | |
7. | Kovalčíková Eva | AOP7852 | Orientační Běh Opava | 58:26 | + 19:16 | |
8. | Kočová Eva | TZL7550 | SKOB Zlín | 60:21 | + 21:11 | |
9. | Máchová Markéta | BFM7753 | SKOB Frýdek - Místek | 62:09 | + 22:59 | |
10. | Podmolová Vendula | AOP8252 | Orientační Běh Opava | 64:34 | + 25:24 | |
11. | Plachá Andrea | JPV7676 | Oddíl OS SK Prostějov | 64:49 | + 25:39 | |
12. | Paulíčková Barbara | UOL7851 | SOB Olomouc | 64:53 | + 25:43 | |
13. | Pinďáková Veronika | KVS7850 | SKOB Kobra Vsetín | 69:40 | + 30:30 | |
14. | Vrbková Anna | RBK8080 | SK Radioklub Blansko | 71:33 | + 32:23 | |
15. | Rozsívalová Petra | KON8063 | KOB Konice | 72:53 | + 33:43 | |
Librová Lucie | AOP8050 | Orientační Běh Opava | DISK | |||
Finstrlová Alena | ZBM7550 | SK Brno Žabovřesky | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Kubáňová Jana | TBM7275 | KOS TJ Tesla Brno | 38:07 | ||
2. | Broschová Lucie | RBK7451 | SK Radioklub Blansko | 39:19 | + 1:12 | |
3. | Pavlicová Anna | KVS7360 | SKOB Kobra Vsetín | 39:32 | + 1:25 | |
4. | Chmelářová Radka | JPV7650 | Oddíl OS SK Prostějov | 39:53 | + 1:46 | |
5. | Pachmannová Hana | AOP7252 | Orientační Běh Opava | 40:36 | + 2:29 | |
6. | Poláčková Monika | JPV7552 | Oddíl OS SK Prostějov | 43:14 | + 5:07 | |
7. | Pěčková Monika | SKM7350 | KOB Směr Kroměříž | 44:43 | + 6:36 | |
8. | Kundratová Jana | TZL7350 | SKOB Zlín | 44:44 | + 6:37 | |
9. | Tomanková Martina | KSU7552 | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 45:58 | + 7:51 | |
10. | Korpasová Ivana | LBM7362 | TJ Lokomotiva Ingstav Brno | 47:10 | + 9:03 | |
11. | Hulenková Martina | MOV7352 | SKOB Ostrava | 48:20 | + 10:13 | |
12. | Firešová Andrea | ZBM7353 | SK Brno Žabovřesky | 49:44 | + 11:37 | |
13. | Vrubelová Jana | TZL7352 | SKOB Zlín | 49:54 | + 11:47 | |
14. | Strýčková Monika | ADA7454 | OOB Spartak Adamov | 51:40 | + 13:33 | |
15. | Pinkavová Helena | JPV7767 | Oddíl OS SK Prostějov | 52:40 | + 14:33 | |
16. | Jágrová Vlasta | SBK7789 | KOB START Blansko | 56:15 | + 18:08 | |
17. | Pavlová Libuše | MOV7451 | SKOB Ostrava | 56:26 | + 18:19 | |
18. | Lubrichová Eva | STE7556 | SK SKI-OB Šternberk | 56:54 | + 18:47 | |
19. | Mikulčíková Irena | KVS7750 | SKOB Kobra Vsetín | 57:38 | + 19:31 | |
20. | Benešová Petra | KON7575 | KOB Konice | 58:30 | + 20:23 | |
21. | Štáblová Michaela | KSU7787 | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 65:02 | + 26:55 | |
22. | Kučerová Renata | ZBM7654 | SK Brno Žabovřesky | 69:33 | + 31:26 | |
23. | Šaňáková Šárka | UOL7650 | SOB Olomouc | 70:52 | + 32:45 | |
24. | Blank Radka | SKM7351 | KOB Směr Kroměříž | 81:22 | + 43:15 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Kovaříková Mária | SIT6951 | OK SILESIA | 29:15 | ||
2. | Jarošová Petra | JPV6666 | Oddíl OS SK Prostějov | 32:41 | + 3:26 | |
3. | Doušková Vlasta | TBM7060 | KOS TJ Tesla Brno | 34:35 | + 5:20 | |
4. | Mičíková Lada | SKM7250 | KOB Směr Kroměříž | 37:07 | + 7:52 | |
5. | Kostková Jana | AOP7151 | Orientační Běh Opava | 38:09 | + 8:54 | |
6. | Sedláčková Jana | HLV7060 | KČT - OB Holešov | 41:54 | + 12:39 | |
7. | Řeháková Jana | BFM7152 | SKOB Frýdek - Místek | 42:00 | + 12:45 | |
8. | Bruková Jana | TRI7150 | TJ TŽ Třinec | 44:30 | + 15:15 | |
9. | Bernatíková Šárka | SFM7151 | O-RUNNAŘI Beskydy | 49:05 | + 19:50 | |
10. | Miková Iva | TBM7071 | KOS TJ Tesla Brno | 50:39 | + 21:24 | |
11. | Kunzová Ivana | BBM7155 | BETA URSUS Rosice | 53:16 | + 24:01 | |
12. | Zajíčková Lenka | TBM7152 | KOS TJ Tesla Brno | 62:11 | + 32:56 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Hájová Jana | TZL6051 | SKOB Zlín | 33:19 | ||
2. | Švejdíková Yvona | AOP6351 | Orientační Běh Opava | 36:24 | + 3:05 | |
3. | Koláriková Irena | TZL6351 | SKOB Zlín | 37:18 | + 3:59 | |
4. | Lázničková Marcela | TZL6751 | SKOB Zlín | 42:31 | + 9:12 | |
5. | Štorková Simona | JPV6556 | Oddíl OS SK Prostějov | 55:55 | + 22:36 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Holinková Milada | KRN5950 | KOS TJ Lokomotiva Krnov | 30:11 | ||
2. | Králová Zdenka | SSU6091 | SK Severka Šumperk | 31:10 | + 0:59 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Horynová Eva | TZL5254 | SKOB Zlín | 25:17 | ||
2. | Jalová Marie | RBK5761 | SK Radioklub Blansko | 31:37 | + 6:20 | |
3. | Jelínková Dagmar | TZL5757 | SKOB Zlín | 39:23 | + 14:06 | |
4. | Salajková Věra | LBM5558 | TJ Lokomotiva Ingstav Brno | 44:56 | + 19:39 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Mrkvicová Ludmila | ZLH4950 | OOB TJ Zlaté Hory | 42:16 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Mokrosz Tomasz | TRI1200 | TJ TŽ Třinec | 16:08 | ||
2. | Podmol Ondřej | AOP1300 | Orientační Běh Opava | 18:41 | + 2:33 | |
3. | Liber Tomáš | AOP1302 | Orientační Běh Opava | 19:32 | + 3:24 | |
4. | Vintr Otakar | TZL1300 | SKOB Zlín | 19:50 | + 3:42 | |
5. | Smola Štěpán | TZL1414 | SKOB Zlín | 23:56 | + 7:48 | |
6. | Maroszczyk Witold | SIT1202 | OK SILESIA | 27:01 | + 10:53 | |
7. | Hubík Radan | PLU1500 | TJ SOKOL Plumlov | 27:08 | + 11:00 | |
8. | Hubík Hubert | PLU1300 | TJ SOKOL Plumlov | 27:43 | + 11:35 | |
9. | Kaňka Jan | TZL1202 | SKOB Zlín | 30:47 | + 14:39 | |
10. | Zapletal Martin | LCE1202 | OOB TJ Slovan Luhačovice | 31:06 | + 14:58 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Pekárek David | TZL1000 | SKOB Zlín | 18:11 | ||
2. | Lutera Oliver | PLU1001 | TJ SOKOL Plumlov | 18:28 | + 0:17 | |
3. | Dittrich Matouš | SKM1000 | KOB Směr Kroměříž | 18:35 | + 0:24 | |
4. | Štábl Vít | KSU1100 | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 19:37 | + 1:26 | |
5. | Hikl Martin | ZBM1104 | SK Brno Žabovřesky | 20:30 | + 2:19 | |
6. | Pěček Tobiáš | SKM1100 | KOB Směr Kroměříž | 21:16 | + 3:05 | |
7. | Liber Václav | AOP1000 | Orientační Běh Opava | 21:23 | + 3:12 | |
8. | Rozsíval Martin | KON1022 | KOB Konice | 21:51 | + 3:40 | |
9. | Fišer Petr | TZL1004 | SKOB Zlín | 22:08 | + 3:57 | |
10. | Šidla Dalibor | TZL1200 | SKOB Zlín | 22:16 | + 4:05 | |
11. | Hájek Vojtěch | TBM1201 | KOS TJ Tesla Brno | 22:48 | + 4:37 | |
12. | Mašláň Prokop | TZL1005 | SKOB Zlín | 24:30 | + 6:19 | |
12. | Mrkvica Jan | ZLH1100 | OOB TJ Zlaté Hory | 24:30 | + 6:19 | |
14. | Hubáček Marián | LCE1111 | OOB TJ Slovan Luhačovice | 25:27 | + 7:16 | |
15. | Mička Gabriel Felix | TZL1008 | SKOB Zlín | 26:19 | + 8:08 | |
16. | Kubáň Patrik | TBM1001 | KOS TJ Tesla Brno | 28:00 | + 9:49 | |
17. | Malaník Viktor | TZL1100 | SKOB Zlín | 29:58 | + 11:47 | |
18. | Lunga Viktor | TZL1007 | SKOB Zlín | 30:06 | + 11:55 | |
19. | Jahudka Štěpán | TZL1101 | SKOB Zlín | 33:13 | + 15:02 | |
20. | Svirák Samuel | TBM1125 | KOS TJ Tesla Brno | 37:48 | + 19:37 | |
21. | Škoda František | LCE1113 | OOB TJ Slovan Luhačovice | 40:13 | + 22:02 | |
22. | Sedláček Matěj | HLV1000 | KČT - OB Holešov | 42:17 | + 24:06 | |
23. | Smola Jakub | TZL1111 | SKOB Zlín | 68:43 | + 50:32 | |
Volkov Vladyslav | 0040005 | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Pernička Martin | TZL0800 | SKOB Zlín | 21:10 | ||
2. | Čech Viktor | AOP0801 | Orientační Běh Opava | 21:17 | + 0:07 | |
3. | Gallo Ondřej | AOP0802 | Orientační Běh Opava | 21:41 | + 0:31 | |
4. | Bulička Martin | ZBM0807 | SK Brno Žabovřesky | 21:47 | + 0:37 | |
5. | Holas Štěpán | AOP0900 | Orientační Běh Opava | 22:03 | + 0:53 | |
6. | Jahudka Tomáš | TZL0815 | SKOB Zlín | 22:15 | + 1:05 | |
7. | Světnický Antonín | STE0800 | SK SKI-OB Šternberk | 22:25 | + 1:15 | |
8. | Toman Matěj | LBM0909 | TJ Lokomotiva Ingstav Brno | 22:51 | + 1:41 | |
9. | Kovalčík Petr | AOP0901 | Orientační Běh Opava | 22:54 | + 1:44 | |
9. | Malý Matyáš | TBM0910 | KOS TJ Tesla Brno | 22:54 | + 1:44 | |
11. | Hájek Štěpán | TBM0804 | KOS TJ Tesla Brno | 23:12 | + 2:02 | |
12. | Mrkvica Václav | ZLH0800 | OOB TJ Zlaté Hory | 23:59 | + 2:49 | |
13. | Linhart Jakub | TZL0813 | SKOB Zlín | 24:12 | + 3:02 | |
14. | Doušek Vilém | TBM0904 | KOS TJ Tesla Brno | 24:20 | + 3:10 | |
15. | Franc Kryštof | TBM0817 | KOS TJ Tesla Brno | 24:58 | + 3:48 | |
16. | Matoušek Jan | STE0909 | SK SKI-OB Šternberk | 25:17 | + 4:07 | |
17. | Navrátil Jakub | TBM0811 | KOS TJ Tesla Brno | 25:49 | + 4:39 | |
18. | Slováček Ondřej | TZL0902 | SKOB Zlín | 25:50 | + 4:40 | |
19. | Mokrosz Mateusz | TRI0902 | TJ TŽ Třinec | 27:52 | + 6:42 | |
20. | Pavlík Adam | TZL0810 | SKOB Zlín | 28:34 | + 7:24 | |
21. | Hozík Štěpán | TZL0806 | SKOB Zlín | 28:35 | + 7:25 | |
22. | Svirák Benjamin | TBM0915 | KOS TJ Tesla Brno | 28:40 | + 7:30 | |
23. | Denemarek Max | PBM0800 | TJ Spartak 1. brněnská | 28:55 | + 7:45 | |
24. | Mudrák Matouš | LCE0901 | OOB TJ Slovan Luhačovice | 30:10 | + 9:00 | |
25. | Zřídkaveselý Martin | PBM0808 | TJ Spartak 1. brněnská | 31:05 | + 9:55 | |
26. | Mikula Marek | TBM0902 | KOS TJ Tesla Brno | 32:27 | + 11:17 | |
27. | Menzel František | MOV1003 | SKOB Ostrava | 34:25 | + 13:15 | |
28. | Kožnárek Pavel | PLU0902 | TJ SOKOL Plumlov | 34:59 | + 13:49 | |
29. | Svoboda Adam | PBM1001 | TJ Spartak 1. brněnská | 37:12 | + 16:02 | |
30. | Kroutil Tadeáš | TBM0928 | KOS TJ Tesla Brno | 37:43 | + 16:33 | |
31. | Cetl Jan | AOP0902 | Orientační Běh Opava | 41:02 | + 19:52 | |
32. | Brázdil Lukáš | HLV0905 | KČT - OB Holešov | 43:37 | + 22:27 | |
33. | Otta Tobiáš | BFM0903 | SKOB Frýdek - Místek | 78:10 | + 57:00 | |
Svoboda Jakub | PBM0901 | TJ Spartak 1. brněnská | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Urbánek Tomáš | ZBM0604 | SK Brno Žabovřesky | 22:40 | ||
2. | Vojvodík Eduard | MOV0600 | SKOB Ostrava | 28:45 | + 6:05 | |
3. | Koča Vojtěch | ZBM0602 | SK Brno Žabovřesky | 28:51 | + 6:11 | |
4. | Pěček Jakub | SKM0700 | KOB Směr Kroměříž | 29:19 | + 6:39 | |
5. | Čech Radan | TBM0611 | KOS TJ Tesla Brno | 29:24 | + 6:44 | |
6. | Jordán Alexandr | KSU0626 | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 30:00 | + 7:20 | |
7. | Huleja Martin | TZL0604 | SKOB Zlín | 30:10 | + 7:30 | |
8. | Šána Robert | KSU0616 | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 31:19 | + 8:39 | |
9. | Kundrata Vít | TZL0700 | SKOB Zlín | 32:01 | + 9:21 | |
10. | Komenda Jakub | PBM0712 | TJ Spartak 1. brněnská | 32:16 | + 9:36 | |
11. | Vlček Tomáš | VIC0713 | OB Vizovice | 32:25 | + 9:45 | |
12. | Volkov Maksym | 0040006 | 32:45 | + 10:05 | ||
13. | Mudrák Šimon | LCE0601 | OOB TJ Slovan Luhačovice | 34:47 | + 12:07 | |
14. | Ryška Matěj | TRI0604 | TJ TŽ Třinec | 35:57 | + 13:17 | |
15. | Veselý Štěpán | VIC0712 | OB Vizovice | 38:02 | + 15:22 | |
16. | Hanousek Prokop | TBM0613 | KOS TJ Tesla Brno | 39:48 | + 17:08 | |
17. | Plachý Ondřej | JPV0707 | Oddíl OS SK Prostějov | 41:36 | + 18:56 | |
18. | Pánek Ondřej | SSU0702 | SK Severka Šumperk | 42:11 | + 19:31 | |
19. | Finstrle Filip | ZBM0702 | SK Brno Žabovřesky | 43:47 | + 21:07 | |
20. | Valla Jakub | TZL0710 | SKOB Zlín | 44:56 | + 22:16 | |
21. | Menzel Antonín | MOV0700 | SKOB Ostrava | 46:45 | + 24:05 | |
22. | Václavík Vojtěch | TZL0711 | SKOB Zlín | 46:47 | + 24:07 | |
23. | Kroutil Jošt | TBM0712 | KOS TJ Tesla Brno | 49:43 | + 27:03 | |
24. | Chudík Martin | BFM0604 | SKOB Frýdek - Místek | 53:00 | + 30:20 | |
Štábl Patrik | KSU0606 | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | DISK | |||
Otta Kryštof | BFM0608 | SKOB Frýdek - Místek | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Sláma Šimon | LCE0502 | OOB TJ Slovan Luhačovice | 24:17 | ||
2. | Černoch Martin | PLU0500 | TJ SOKOL Plumlov | 24:51 | + 0:34 | |
3. | Pekárek Tobias | TZL0502 | SKOB Zlín | 26:31 | + 2:14 | |
4. | Byrtus Jakub | SIT0502 | OK SILESIA | 26:49 | + 2:32 | |
5. | Trepáč Adam | STE0504 | SK SKI-OB Šternberk | 26:56 | + 2:39 | |
6. | Racek Josef | ZBM0400 | SK Brno Žabovřesky | 27:12 | + 2:55 | |
7. | Otruba František | PLU0501 | TJ SOKOL Plumlov | 27:29 | + 3:12 | |
8. | Štábl Adam | KSU0401 | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 28:26 | + 4:09 | |
9. | Doušek Tomáš | TBM0401 | KOS TJ Tesla Brno | 29:14 | + 4:57 | |
10. | Bláha Adam | KSU0525 | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 30:15 | + 5:58 | |
11. | Dvořáček Michal | ZBM0513 | SK Brno Žabovřesky | 31:35 | + 7:18 | |
12. | Rada Štěpán | ABM0404 | KOB ALFA Brno | 32:44 | + 8:27 | |
13. | Šperlich Jan | KSU0403 | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 34:27 | + 10:10 | |
14. | Klösel Samuel | AOP0504 | Orientační Běh Opava | 35:03 | + 10:46 | |
15. | Štorek Jan | JPV0505 | Oddíl OS SK Prostějov | 35:39 | + 11:22 | |
16. | Tomanek Lukáš | KSU0502 | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 36:32 | + 12:15 | |
17. | Zádrapa Marian Petr | MOV0503 | SKOB Ostrava | 44:09 | + 19:52 | |
18. | Graubner Tadeáš | TZL0407 | SKOB Zlín | 48:54 | + 24:37 | |
19. | Řepka Michal | MOV0504 | SKOB Ostrava | 49:15 | + 24:58 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
Points
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Kučera Tomáš | VD | 23:37 | ||||
2. | Mairich Filip | VD | 27:00 | + 3:23 | |||
3. | Brosch Ondřej | VD | 27:12 | + 3:35 | |||
4. | Štěpánek Jan | VD | 27:30 | + 3:53 | |||
5. | Knor Martin | TBM0207 | KOS TJ Tesla Brno | 27:41 | + 4:04 | 5527 | |
6. | Stryk Štěpán | KSU0306 | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 29:51 | + 6:14 | 5140 | |
7. | Jurčík Tomáš | TUR0306 | OOB TJ Turnov | 30:25 | + 6:48 | 5039 | |
8. | Hecl František | KSU0201 | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 31:46 | + 8:09 | 4798 | |
9. | Karásek František | PLU0301 | TJ SOKOL Plumlov | 32:36 | + 8:59 | 4649 | |
10. | Štorek David | JPV0202 | Oddíl OS SK Prostějov | 34:38 | + 11:01 | 4286 | |
11. | Sliž Rostislav | TRI0302 | TJ TŽ Třinec | 36:32 | + 12:55 | 3946 | |
12. | Rajman Filip | UOL0301 | SOB Olomouc | 37:17 | + 13:40 | 3812 | |
13. | Oujezdský Matyáš | ZBM0307 | SK Brno Žabovřesky | 39:08 | + 15:31 | 3482 | |
14. | Mielec Radomír | AOV0301 | OOB TJ Baník Ostrava | 40:08 | + 16:31 | 3304 | |
15. | Martynek Petr | TRI0304 | TJ TŽ Třinec | 42:42 | + 19:05 | 2845 | |
16. | Jirka Matyáš | UOL0203 | SOB Olomouc | 50:53 | + 27:16 | 1384 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
Points
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Strýček Jan | VD | 32:43 | ||||
2. | Černocký Libor | LCE9803 | OOB TJ Slovan Luhačovice | 35:53 | + 3:10 | 7743 | |
3. | Donda Jiří | VD | 36:05 | + 3:22 | |||
4. | Kabát Martin | VD | 36:44 | + 4:01 | |||
5. | Smola Michal | TZL8131 | SKOB Zlín | 36:49 | + 4:06 | 7551 | |
6. | Ullmann Silvan | ZBM9810 | SK Brno Žabovřesky | 37:37 | + 4:54 | 7386 | |
7. | Tomanek Daniel | KSU7410 | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 39:15 | + 6:32 | 7051 | |
8. | Mižúr Peter | TUR9107 | OOB TJ Turnov | 40:24 | + 7:41 | 6814 | |
9. | Beneš Jindřich | KON0404 | KOB Konice | 40:49 | + 8:06 | 6729 | |
10. | Glončák Peter | LCE7901 | OOB TJ Slovan Luhačovice | 41:20 | + 8:37 | 6622 | |
11. | Slováček Tomáš | TZL8002 | SKOB Zlín | 41:41 | + 8:58 | 6550 | |
12. | Matoušek Jiří | STE7504 | SK SKI-OB Šternberk | 42:02 | + 9:19 | 6478 | |
13. | Bialožyt Marek | TRI0301 | TJ TŽ Třinec | 42:20 | + 9:37 | 6417 | |
14. | Drábek Jan | ZBM8511 | SK Brno Žabovřesky | 43:05 | + 10:22 | 6263 | |
15. | Otrusina Jiří | JPV8201 | Oddíl OS SK Prostějov | 43:13 | + 10:30 | 6235 | |
16. | Šidla Jan | TZL6808 | SKOB Zlín | 43:14 | + 10:31 | 6232 | |
17. | Šurgan Štefan | TUR7900 | OOB TJ Turnov | 43:56 | + 11:13 | 6088 | |
18. | Holas Tomáš | AOP7802 | Orientační Běh Opava | 44:19 | + 11:36 | 6009 | |
19. | Ehl Jiří | TBM7701 | KOS TJ Tesla Brno | 45:05 | + 12:22 | 5851 | |
20. | Pekárek Evžen | TZL7007 | SKOB Zlín | 45:51 | + 13:08 | 5694 | |
21. | Král Václav | SSU8243 | SK Severka Šumperk | 46:14 | + 13:31 | 5615 | |
22. | Hraboš Matej | TBM9547 | KOS TJ Tesla Brno | 46:52 | + 14:09 | 5485 | |
23. | Podmolík Tomáš | TZL6915 | SKOB Zlín | 47:06 | + 14:23 | 5437 | |
24. | Otruba Karel | PLU7917 | TJ SOKOL Plumlov | 47:38 | + 14:55 | 5327 | |
25. | Mrkvica Petr | ZLH7800 | OOB TJ Zlaté Hory | 47:49 | + 15:06 | 5289 | |
26. | Kovalčík Tomáš | AOP7301 | Orientační Běh Opava | 47:52 | + 15:09 | 5279 | |
27. | Hájek Adam | KAM9202 | OK Kamenice | 48:41 | + 15:58 | 5111 | |
28. | Vavřík Tomáš | MOV0004 | SKOB Ostrava | 48:52 | + 16:09 | 5074 | |
29. | Benroth Martin | TZL9206 | SKOB Zlín | 49:18 | + 16:35 | 4984 | |
30. | Hadač Miroslav | AOP6501 | Orientační Běh Opava | 49:25 | + 16:42 | 4960 | |
31. | Bernatík Lukáš | SFM9801 | O-RUNNAŘI Beskydy | 49:38 | + 16:55 | 4916 | |
32. | Horyna Roman | LCE7602 | OOB TJ Slovan Luhačovice | 50:30 | + 17:47 | 4738 | |
33. | Spilka Marek | DKL8300 | KOB Kladno | 52:57 | + 20:14 | 4234 | |
34. | Paulíček Michal | UOL7701 | SOB Olomouc | 56:39 | + 23:56 | 3473 | |
35. | Kavan Tomáš | TBM8603 | KOS TJ Tesla Brno | 68:17 | + 35:34 | 1082 | |
36. | Klíma Kamil | DKL8201 | KOB Kladno | 68:24 | + 35:41 | 1058 | |
37. | Karlík Jan | TBM8809 | KOS TJ Tesla Brno | 70:07 | + 37:24 | 705 | |
38. | Holusek Jiří | JPV0123 | Oddíl OS SK Prostějov | 72:18 | + 39:35 | 256 | |
39. | Gilík Marek | SOP9904 | OOB TJ Slezan Opava | 76:56 | + 44:13 | 0 | |
40. | Hubáček Libor | LCE6721 | OOB TJ Slovan Luhačovice | 83:20 | + 50:37 | 0 | |
Vondrouš Jaroslav | PHK5201 | OK 99 Hradec Králové | DISK | 0 | |||
Hartoš Radim | 0060001 | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Palát Petr | ABM7415 | KOB ALFA Brno | 39:28 | ||
2. | Sláma Lumír | LCE8103 | OOB TJ Slovan Luhačovice | 49:01 | + 9:33 | |
3. | Borunský Tomáš | AOP7402 | Orientační Běh Opava | 49:22 | + 9:54 | |
4. | Vojvodík Martin | MOV7400 | SKOB Ostrava | 50:27 | + 10:59 | |
5. | Rotek Pavel | ZBM7704 | SK Brno Žabovřesky | 58:19 | + 18:51 | |
6. | Volkov Oleh | 0040007 | 58:23 | + 18:55 | ||
7. | Svoboda Petr | TZL7937 | SKOB Zlín | 61:47 | + 22:19 | |
8. | Krampla Tomáš | UOL6601 | SOB Olomouc | 64:22 | + 24:54 | |
9. | Maroszczyk Marek | SIT8501 | OK SILESIA | 99:35 | + 60:07 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Dittrich Pavel | SKM7501 | KOB Směr Kroměříž | 31:52 | ||
2. | Volkov Alexander | 0040001 | 42:02 | + 10:10 | ||
3. | Veselý Martin | RBK7502 | SK Radioklub Blansko | 48:23 | + 16:31 | |
4. | Hanousek Kamil | RBK7401 | SK Radioklub Blansko | 48:43 | + 16:51 | |
5. | Brosch Petr | RBK7111 | SK Radioklub Blansko | 49:16 | + 17:24 | |
6. | Pěček Martin | SKM7301 | KOB Směr Kroměříž | 49:50 | + 17:58 | |
7. | Hubík Hubert | PLU8201 | TJ SOKOL Plumlov | 49:54 | + 18:02 | |
8. | Rytíř Michal | SKM7325 | KOB Směr Kroměříž | 50:02 | + 18:10 | |
9. | Denemarek Ivo | BBM7901 | BETA URSUS Rosice | 50:25 | + 18:33 | |
10. | Kawulok Marek | SIT8001 | OK SILESIA | 50:29 | + 18:37 | |
11. | Beránek Miroslav | ZBM7705 | SK Brno Žabovřesky | 54:14 | + 22:22 | |
11. | Cenek Radim | ZBM7203 | SK Brno Žabovřesky | 54:14 | + 22:22 | |
13. | Greschner Luboš | ASU7848 | Magnus Orienteering | 56:14 | + 24:22 | |
14. | Pavlica Jiří | KVS7501 | SKOB Kobra Vsetín | 70:40 | + 38:48 | |
15. | Kubíček Petr | VIC7801 | OB Vizovice | 75:51 | + 43:59 | |
Janováč Dušan | ZBM7804 | SK Brno Žabovřesky | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Porubský Július | TBM7302 | KOS TJ Tesla Brno | 38:01 | ||
2. | Byrtus Petr | SIT7702 | OK SILESIA | 38:57 | + 0:56 | |
3. | Vlček Roman | SKM7000 | KOB Směr Kroměříž | 43:32 | + 5:31 | |
4. | Kolek Petr | ASU7501 | Magnus Orienteering | 44:00 | + 5:59 | |
5. | Pěček Vítězslav | SKM7104 | KOB Směr Kroměříž | 46:05 | + 8:04 | |
6. | Švestka Vítězslav | KVS7301 | SKOB Kobra Vsetín | 47:25 | + 9:24 | |
7. | Vintr Radek | TZL7701 | SKOB Zlín | 51:47 | + 13:46 | |
8. | Pátek Richard | PBM7609 | TJ Spartak 1. brněnská | 55:28 | + 17:27 | |
9. | Burda Tomáš | STE7600 | SK SKI-OB Šternberk | 57:34 | + 19:33 | |
10. | Kolář David | LOU7700 | SK Moravan Louňovice | 63:58 | + 25:57 | |
11. | Chmelář Jan | JPV7501 | Oddíl OS SK Prostějov | 63:59 | + 25:58 | |
12. | Kučera Viktor | ZBM7608 | SK Brno Žabovřesky | 69:34 | + 31:33 | |
13. | Slavíček Pavel | SOP7201 | OOB TJ Slezan Opava | 71:45 | + 33:44 | |
14. | Otta Jakub | BFM7603 | SKOB Frýdek - Místek | 81:13 | + 43:12 | |
15. | Pinkava Roman | JPV7606 | Oddíl OS SK Prostějov | 95:19 | + 57:18 | |
Štábl Roman | KSU7501 | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Pavlík Radek | ASU6849 | Magnus Orienteering | 35:00 | ||
2. | Bernatík Aleš | SFM7201 | O-RUNNAŘI Beskydy | 39:17 | + 4:17 | |
3. | Čech Tomáš | AOP7001 | Orientační Běh Opava | 40:02 | + 5:02 | |
4. | Müller Libor | OTK7201 | OOB TJ Jiskra Otrokovice | 41:22 | + 6:22 | |
5. | Mielec Jaromír | AOV6901 | OOB TJ Baník Ostrava | 41:49 | + 6:49 | |
6. | Komenda Kamil | PBM7201 | TJ Spartak 1. brněnská | 43:58 | + 8:58 | |
7. | Svěchota Milan | MOV7202 | SKOB Ostrava | 47:12 | + 12:12 | |
8. | Silnoušek Jiří | STE7200 | SK SKI-OB Šternberk | 47:24 | + 12:24 | |
9. | Hýbl Dušan | JPV7202 | Oddíl OS SK Prostějov | 54:39 | + 19:39 | |
10. | Holusek Milan | JPV6909 | Oddíl OS SK Prostějov | 61:54 | + 26:54 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Navrátil Václav | KON6427 | KOB Konice | 26:29 | ||
2. | Šimek Roman | UOL6503 | SOB Olomouc | 32:36 | + 6:07 | |
3. | Grepl Ladislav | KON6111 | KOB Konice | 33:49 | + 7:20 | |
4. | Tesař Jiří | AOP6702 | Orientační Běh Opava | 35:03 | + 8:34 | |
5. | Kubíček Jiří | UOL6500 | SOB Olomouc | 35:19 | + 8:50 | |
6. | Sochor Tomáš | HAV6301 | OB Havířov | 38:39 | + 12:10 | |
7. | Vrubel Karel | TZL6401 | SKOB Zlín | 40:24 | + 13:55 | |
8. | Sklenář Miroslav | AOP6302 | Orientační Běh Opava | 43:56 | + 17:27 | |
9. | Sedláček Jaroslav | HLV6404 | KČT - OB Holešov | 45:54 | + 19:25 | |
10. | Valenta Jiří | SSU6301 | SK Severka Šumperk | 47:55 | + 21:26 | |
11. | Láznička Libor | TZL6701 | SKOB Zlín | 48:05 | + 21:36 | |
12. | Liber Vlastimil | AOP6402 | Orientační Běh Opava | 65:03 | + 38:34 | |
13. | Plachý Martin | JPV6515 | Oddíl OS SK Prostějov | 67:47 | + 41:18 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Lužný Ladislav | HAV6000 | OB Havířov | 26:12 | ||
2. | Jakobi Zdeněk | HAV5701 | OB Havířov | 29:33 | + 3:21 | |
3. | Ryšavý Jiří | OOP5803 | TJ Opava | 34:03 | + 7:51 | |
4. | Háj Bohumil | TZL5601 | SKOB Zlín | 35:33 | + 9:21 | |
5. | Pavlíček Jaromír | MOV6000 | SKOB Ostrava | 37:59 | + 11:47 | |
6. | Korpas Jaroslav | LBM6113 | TJ Lokomotiva Ingstav Brno | 44:36 | + 18:24 | |
7. | Jaroš Vojtěch | JPV5706 | Oddíl OS SK Prostějov | 51:11 | + 24:59 | |
8. | Kunčar Antonín | LCE | OOB TJ Slovan Luhačovice | 55:55 | + 29:43 | |
9. | Buráň Zdeněk | 0090001 | 57:17 | + 31:05 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Juřeník Josef | MOV5201 | SKOB Ostrava | 31:20 | ||
2. | Jelínek Vít | TZL5102 | SKOB Zlín | 32:51 | + 1:31 | |
3. | Koudelný Jiří | TTR5401 | OOB Třebíč | 33:00 | + 1:40 | |
4. | Kostka Evžen | AOP5701 | Orientační Běh Opava | 34:17 | + 2:57 | |
5. | Slováček Rudolf | TZL5402 | SKOB Zlín | 34:31 | + 3:11 | |
6. | Bednář Jan | UOL5402 | SOB Olomouc | 41:55 | + 10:35 | |
7. | Mutina Vlastimil | BFM5701 | SKOB Frýdek - Místek | 42:29 | + 11:09 | |
8. | Jalový Jaroslav | RBK5719 | SK Radioklub Blansko | 43:33 | + 12:13 | |
9. | Zeman Ludvík | BFM5301 | SKOB Frýdek - Místek | 47:04 | + 15:44 | |
10. | Hauerland Jaroslav | LCE5501 | OOB TJ Slovan Luhačovice | 52:24 | + 21:04 | |
11. | Lužný Josef | 0050001 | 54:30 | + 23:10 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Pilc Oldřich | SPR5100 | SK SKI - SPORT Praděd | 29:29 | ||
2. | Vlach Oldřich | BOV4403 | TJ Baník Ostrava OKD | 31:51 | + 2:22 | |
3. | Toman Stanislav | SBR4801 | SKOB Bruntál | 33:26 | + 3:57 | |
4. | Jurčák Karel | SOP5101 | OOB TJ Slezan Opava | 33:29 | + 4:00 | |
5. | Novotný Stanislav | ZLH4800 | OOB TJ Zlaté Hory | 35:09 | + 5:40 | |
6. | Šidla Antonín | OTK4601 | OOB TJ Jiskra Otrokovice | 41:18 | + 11:49 | |
7. | Peška Antonín | HLV4801 | KČT - OB Holešov | 63:43 | + 34:14 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Láznička Alois | TZL3613 | SKOB Zlín | 30:32 | ||
2. | Skácel Jaroslav | KON4617 | KOB Konice | 31:46 | + 1:14 | |
3. | Ptáček Jiří | BOV4401 | TJ Baník Ostrava OKD | 37:46 | + 7:14 | |
4. | Mrkvica Miroslav | ZLH4600 | OOB TJ Zlaté Hory | 57:59 | + 27:27 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Beneš Karel | HAV4201 | OB Havířov | 38:36 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Valla Stanislav | TZL3125 | SKOB Zlín | 96:22 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Podmol Vít | AOP1501 | Orientační Běh Opava | 21:19 | ||
2. | Krejčík Vít | TZL1515 | SKOB Zlín | 22:08 | + 0:49 | |
3. | Pěčková Natálie | SKM1550 | KOB Směr Kroměříž | 22:21 | + 1:02 | |
4. | Zaplaetalová Veronika | LCE | OOB TJ Slovan Luhačovice | 23:46 | + 2:27 | |
5. | Volkov Stanyslav | 0040008 | 24:39 | + 3:20 | ||
6. | Václavík Marek | TZL | SKOB Zlín | 25:35 | + 4:16 | |
7. | Vrbková Mariana | RBK1352 | SK Radioklub Blansko | 26:33 | + 5:14 | |
8. | Paulíčková Veronika | UOL1450 | SOB Olomouc | 27:53 | + 6:34 | |
9. | Tomalová Ema | LCE1451 | OOB TJ Slovan Luhačovice | 30:20 | + 9:01 | |
10. | Tomala Vilém | LCE | OOB TJ Slovan Luhačovice | 30:27 | + 9:08 | |
11. | Tesařová Lucie | AOP1451 | Orientační Běh Opava | 35:57 | + 14:38 | |
12. | Tesařová Eva | AOP1650 | Orientační Běh Opava | 39:11 | + 17:52 | |
13. | Svoboda Šimon | TZL1400 | SKOB Zlín | 43:36 | + 22:17 | |
14. | Vintrová Matylda | TZL1551 | SKOB Zlín | 47:04 | + 25:45 | |
15. | Pánek Milan | SSU1600 | SK Severka Šumperk | 52:47 | + 31:28 | |
16. | Redlich Jan | MAS | OOB Aš | 54:20 | + 33:01 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Patka Roman | 21:05 | ||||
2. | Pánek Antonín | SSU0901 | SK Severka Šumperk | 23:28 | + 2:23 | |
3. | Burdová Hana | STE0852 | SK SKI-OB Šternberk | 24:00 | + 2:55 | |
4. | Buráňová Hana | 0090002 | 25:37 | + 4:32 | ||
5. | Vojkůvková Jarmila | MOV7152 | SKOB Ostrava | 26:09 | + 5:04 | |
6. | Mokrosz Marek | TRI8400 | TJ TŽ Třinec | 26:47 | + 5:42 | |
7. | Řepka Miroslav | MOV7500 | SKOB Ostrava | 28:14 | + 7:09 | |
8. | Chodúr Miroslav | TZL | SKOB Zlín | 28:47 | + 7:42 | |
9. | Kolarczyk Kamil | TRI7402 | TJ TŽ Třinec | 30:49 | + 9:44 | |
10. | Burdová Olga | STE7651 | SK SKI-OB Šternberk | 33:07 | + 12:02 | |
11. | Kloslová Zuzana | 34:07 | + 13:02 | |||
12. | Fukalová Martina | AOV9550 | OOB TJ Baník Ostrava | 35:24 | + 14:19 | |
13. | Pometlová Jana | AOP7551 | Orientační Běh Opava | 35:28 | + 14:23 | |
14. | Sliž Eduard | TRI7601 | TJ TŽ Třinec | 36:15 | + 15:10 | |
15. | Sochorová Hana | HAV6250 | OB Havířov | 38:18 | + 17:13 | |
16. | Stašková Petra | PBM8255 | TJ Spartak 1. brněnská | 51:36 | + 30:31 | |
17. | Kluzová Michaela | SIT0551 | OK SILESIA | 62:37 | + 41:32 | |
18. | Cetlová Helena | AOP7550 | Orientační Běh Opava | 62:46 | + 41:41 | |
Malec Vladimír | KRN5900 | KOS TJ Lokomotiva Krnov | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Hovorka Lukáš | LPU9001 | OK Lokomotiva Pardubice | 27:10 | ||
2. | Netuka Vojtěch | VD | 34:02 | + 6:52 | ||
3. | Chovanec Václav | TZL0201 | SKOB Zlín | 34:57 | + 7:47 | |
4. | Mudrák Stanislav | LCE6701 | OOB TJ Slovan Luhačovice | 38:53 | + 11:43 | |
5. | Dressler Jan | SBK7911 | KOB START Blansko | 45:03 | + 17:53 | |
6. | Benroth Jakub | 0110005 | 45:27 | + 18:17 | ||
7. | Šiška Oto | OTK7202 | OOB TJ Jiskra Otrokovice | 53:56 | + 26:46 | |
8. | Hájková Jitka | SOP7150 | OOB TJ Slezan Opava | 54:03 | + 26:53 | |
9. | Benrothová Irena | 0110007 | 63:31 | + 36:21 | ||
10. | Štětínský Pavel | MOV7104 | SKOB Ostrava | 77:50 | + 50:40 | |
11. | Růžička Tomáš | VBM8406 | VSK Mendelu Brno | 81:32 | + 54:22 | |
12. | Fukalová Radmila | AOV7051 | OOB TJ Baník Ostrava | 82:10 | + 55:00 | |
13. | Podpierová Tereza | 0110004 | 132:56 | + 105:46 | ||
14. | Podpierová Anna | 0110002 | 138:02 | + 110:52 | ||
15. | Benroth Miroslav | 0110006 | 138:26 | + 111:16 | ||
16. | Podpiera Richard | 0110003 | 139:54 | + 112:44 | ||
17. | Podpierová Klára | 0110001 | 144:01 | + 116:51 | ||
18. | Ábrahám Kata | 0110008 | 146:02 | + 118:52 | ||
19. | Podpierová Emma | 0110009 | 147:53 | + 120:43 | ||
Gallo Martina | AOP7951 | Orientační Běh Opava | DISK |