Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Nymsová Marie Ema | TYN1350 | C | OOB SK Týniště nad Orlicí | 18:10 | |
2. | Tihonová Magdalena | PHK1450 | C | OK 99 Hradec Králové | 21:59 | + 3:49 |
3. | Horáčková Alžběta | LPU1358 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 22:19 | + 4:09 |
4. | Svítilová Veronika | PGP1550 | C | SK Praga | 23:58 | + 5:48 |
5. | Weinerová Eliška | SHK1452 | C | OK Slavia Hradec Králové | 25:19 | + 7:09 |
6. | Pouchlá Sára | SHK1451 | C | OK Slavia Hradec Králové | 26:01 | + 7:51 |
7. | Břízová Tereza | LPU1558 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 27:14 | + 9:04 |
8. | Matysová Klára | PHK1356 | C | OK 99 Hradec Králové | 30:25 | + 12:15 |
9. | Petráčková Zuzana | SHK1355 | C | OK Slavia Hradec Králové | 31:19 | + 13:09 |
10. | Kubešová Sára | LPU1459 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 31:55 | + 13:45 |
11. | Dvořáková Marie | LPU1452 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 32:06 | + 13:56 |
12. | Pospíšilová Anna | PHK1357 | C | OK 99 Hradec Králové | 32:25 | + 14:15 |
13. | Cyrany Magdalena | SJC1453 | C | Sportcentrum Jičín | 32:35 | + 14:25 |
14. | Stryková Kamila | LPU1651 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 36:10 | + 18:00 |
15. | Košťálová Gabriela | SHK1353 | C | OK Slavia Hradec Králové | 37:58 | + 19:48 |
16. | Málková Dominika | PHK1350 | C | OK 99 Hradec Králové | 42:10 | + 24:00 |
Kratochvílová Julie | xxx | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Korbelová Tereza | PHK1254 | C | OK 99 Hradec Králové | 17:31 | |
2. | Hanousková Michaela | SJC1351 | C | Sportcentrum Jičín | 19:19 | + 1:48 |
2. | Mayerová Anna | SHK1450 | C | OK Slavia Hradec Králové | 19:19 | + 1:48 |
4. | Korbelová Eliška | PHK1253 | C | OK 99 Hradec Králové | 19:21 | + 1:50 |
5. | Zvěřinová Nina | LPU1253 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 20:38 | + 3:07 |
6. | Horáková Anna Marie | LPU1256 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 20:40 | + 3:09 |
7. | Kárníková Alžběta | LPU1354 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 21:20 | + 3:49 |
8. | Kopecká Eliška | PHK1250 | C | OK 99 Hradec Králové | 22:14 | + 4:43 |
9. | Novotná Anna | PHK1352 | C | OK 99 Hradec Králové | 22:21 | + 4:50 |
10. | Kušičková Jolana | HJL1252 | C | Sokol Horní Jelení | 22:31 | + 5:00 |
11. | Pozdílková Kateřina | PHK1251 | C | OK 99 Hradec Králové | 22:57 | + 5:26 |
12. | Kazdová Rozárie | SJC1350 | C | Sportcentrum Jičín | 23:18 | + 5:47 |
13. | Stryková Zuzana | LPU1351 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 25:04 | + 7:33 |
14. | Hakenová Petra | STH1251 | C | SK Studenec | 25:36 | + 8:05 |
15. | Lukešová Hana | SHK1351 | C | OK Slavia Hradec Králové | 25:41 | + 8:10 |
16. | Besedová Magdaléna | PHK1252 | C | OK 99 Hradec Králové | 27:26 | + 9:55 |
17. | Lauermanová Eva | SJI1353 | C | OK Jihlava | 27:41 | + 10:10 |
18. | Křížová Magdalena | LPU1257 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 27:44 | + 10:13 |
19. | Švorcová Karolína | HJL1250 | C | Sokol Horní Jelení | 29:22 | + 11:51 |
20. | Fenclová Zuzana | LPU1454 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 29:40 | + 12:09 |
21. | Cyrany Anežka | SJC1253 | C | Sportcentrum Jičín | 29:45 | + 12:14 |
22. | Hovorková Nikol | LPU1353 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 30:40 | + 13:09 |
23. | Císařová Josefína | SHK1252 | C | OK Slavia Hradec Králové | 32:08 | + 14:37 |
24. | Kuhnová Šárka | LPU1356 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 33:08 | + 15:37 |
25. | Jedlinská Kateřina | VAM1250 | C | OB Vamberk | 33:46 | + 16:15 |
26. | Nehasilová Anna | BOR1450 | C | OK Jiskra Nový Bor | 34:41 | + 17:10 |
27. | Šedová Natálie | LPU1260 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 34:55 | + 17:24 |
28. | Hakenová Kateřina | STH1451 | C | SK Studenec | 35:33 | + 18:02 |
29. | Peterová Klára | PHK1256 | C | OK 99 Hradec Králové | 50:58 | + 33:27 |
30. | Melicharová Nina | PHK1451 | C | OK 99 Hradec Králové | 51:29 | + 33:58 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Fenclová Hana | LPU1054 | B | OK Lokomotiva Pardubice | 15:42 | |
2. | Munzarová Monika | LPU1056 | B | OK Lokomotiva Pardubice | 16:34 | + 0:52 |
3. | Šolcová Elsa | SJC1152 | B | Sportcentrum Jičín | 18:09 | + 2:27 |
4. | Hrušová Lucie | PHK1050 | B | OK 99 Hradec Králové | 18:24 | + 2:42 |
5. | Besedová Barbora | PHK1051 | B | OK 99 Hradec Králové | 18:43 | + 3:01 |
6. | Hepnerová Tereza | PHK1155 | B | OK 99 Hradec Králové | 18:45 | + 3:03 |
7. | Vrbatová Barbora | VRL1054 | B | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 19:26 | + 3:44 |
8. | Kvapilová Simona | PHK1150 | C | OK 99 Hradec Králové | 19:54 | + 4:12 |
9. | Jakubcová Karolína | SJC1050 | B | Sportcentrum Jičín | 20:18 | + 4:36 |
10. | Buďárková Laura | STH1051 | B | SK Studenec | 20:57 | + 5:15 |
11. | Froschová Magdalena | LPU1052 | B | OK Lokomotiva Pardubice | 21:27 | + 5:45 |
12. | Spilková Magdalena | JIL1151 | C | OK Jilemnice | 22:02 | + 6:20 |
13. | Jebavá Nikol | VRL1056 | C | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 22:05 | + 6:23 |
14. | Zitková Veronika | LPU1051 | B | OK Lokomotiva Pardubice | 22:09 | + 6:27 |
15. | Chotěnovská Nela | HJL1153 | C | Sokol Horní Jelení | 23:13 | + 7:31 |
16. | Kroupová Anna | LPU1154 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 24:12 | + 8:30 |
17. | Krykorková Zuzana | SJC1153 | B | Sportcentrum Jičín | 24:19 | + 8:37 |
18. | Stryková Johana | LPU1151 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 25:10 | + 9:28 |
19. | Vaňátková Thea | LTU1150 | B | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 25:31 | + 9:49 |
20. | Nováková Věra | STH1055 | C | SK Studenec | 26:40 | + 10:58 |
21. | Hamáková Zuzana | HJL1050 | C | Sokol Horní Jelení | 26:49 | + 11:07 |
22. | Sobotková Karolína | TTR1152 | C | OOB Třebíč | 30:29 | + 14:47 |
23. | Matějková Eliška | SNA1153 | C | TJ START Náchod | 32:39 | + 16:57 |
24. | Valdmanová Anna | JIL1052 | C | OK Jilemnice | 33:03 | + 17:21 |
25. | Mojžíšová Nela | PHK1053 | C | OK 99 Hradec Králové | 35:24 | + 19:42 |
26. | Kratochvílová Nela | xxx | 41:47 | + 26:05 | ||
27. | Linderová Ema | PHK1059 | C | OK 99 Hradec Králové | 43:11 | + 27:29 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Peterová Gabriela | PHK1060 | C | OK 99 Hradec Králové | 17:19 | |
2. | Vítková Eliška | PHK1056 | C | OK 99 Hradec Králové | 21:16 | + 3:57 |
3. | Stratilová Anna | ZAM1052 | C | OB T.J. Sokol Žamberk | 29:49 | + 12:30 |
4. | Sollier Jennifer | PDY1052 | C | Běhej Poděbrady | 41:10 | + 23:51 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Kynčlová Anna | JIL0852 | A | OK Jilemnice | 18:27 | |
2. | Chrástová Barbora | STH0851 | A | SK Studenec | 20:07 | + 1:40 |
3. | Čapková Markéta | PHK0850 | A | OK 99 Hradec Králové | 20:21 | + 1:54 |
4. | Vyziblová Viktorie | SJC0853 | A | Sportcentrum Jičín | 20:33 | + 2:06 |
5. | Hanušová Markéta | VRL0852 | A | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 21:01 | + 2:34 |
6. | Hančová Karolína | VRL0952 | B | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 24:01 | + 5:34 |
7. | Sochorová Kristýna | SHK0953 | B | OK Slavia Hradec Králové | 24:23 | + 5:56 |
8. | Vltavská Eliška | SJC0850 | B | Sportcentrum Jičín | 24:28 | + 6:01 |
9. | Balcarová Olga | SNA0851 | B | TJ START Náchod | 24:30 | + 6:03 |
10. | Jelínková Eva | PHK0953 | B | OK 99 Hradec Králové | 25:22 | + 6:55 |
11. | Nožičková Ema | LPU0953 | B | OK Lokomotiva Pardubice | 25:40 | + 7:13 |
12. | Nováková Anna Marie | CTB0951 | B | SK OB Chotěboř | 25:43 | + 7:16 |
13. | Dominová Julie | LPU0857 | B | OK Lokomotiva Pardubice | 26:20 | + 7:53 |
14. | Grusserová Diana | PHK0999 | B | OK 99 Hradec Králové | 26:21 | + 7:54 |
15. | Jedličková Veronika | SHK0850 | B | OK Slavia Hradec Králové | 26:34 | + 8:07 |
16. | Macková Gita | LPU0961 | B | OK Lokomotiva Pardubice | 27:11 | + 8:44 |
17. | Matoušková Markéta | PHK0855 | B | OK 99 Hradec Králové | 28:04 | + 9:37 |
18. | Švíglerová Anna | LPU0952 | B | OK Lokomotiva Pardubice | 28:15 | + 9:48 |
19. | Salabová Pavlína | JIL0954 | A | OK Jilemnice | 28:17 | + 9:50 |
20. | Hamáková Adéla | HJL0851 | B | Sokol Horní Jelení | 28:19 | + 9:52 |
21. | Jelínková Michaela | CTB0851 | C | SK OB Chotěboř | 29:06 | + 10:39 |
22. | Málková Michaela | PHK0853 | B | OK 99 Hradec Králové | 29:35 | + 11:08 |
23. | Holingerová Alžběta | CHC0953 | C | K.O.B. Choceň | 29:42 | + 11:15 |
24. | Kaplanová Viktorie | HJL0850 | B | Sokol Horní Jelení | 29:47 | + 11:20 |
25. | Pozdílková Zuzana | PHK0952 | C | OK 99 Hradec Králové | 30:24 | + 11:57 |
26. | Kvapilová Markéta | PHK0950 | B | OK 99 Hradec Králové | 30:46 | + 12:19 |
27. | Lapáčková Šárka | SHK0954 | B | OK Slavia Hradec Králové | 30:48 | + 12:21 |
28. | Kunartová Dominika | PHK0888 | B | OK 99 Hradec Králové | 31:13 | + 12:46 |
29. | Netopilová Simona | VAM0950 | C | OB Vamberk | 31:50 | + 13:23 |
30. | Macháčková Kateřina | CHC0951 | C | K.O.B. Choceň | 34:31 | + 16:04 |
31. | Dobiášová Johana | SHK0856 | C | OK Slavia Hradec Králové | 35:48 | + 17:21 |
32. | Komárková Veronika | CHC0955 | C | K.O.B. Choceň | 36:11 | + 17:44 |
33. | Nimshausová Helena | CHC0854 | C | K.O.B. Choceň | 36:33 | + 18:06 |
34. | Hovorková Elen | LPU0954 | B | OK Lokomotiva Pardubice | 38:35 | + 20:08 |
35. | Čížková Alena | PHK0857 | C | OK 99 Hradec Králové | 38:57 | + 20:30 |
36. | Hlavsová Tereza | SHK0857 | B | OK Slavia Hradec Králové | 40:24 | + 21:57 |
37. | Selixová Anežka | SHK0852 | C | OK Slavia Hradec Králové | 47:12 | + 28:45 |
Linderová Anna | PHK0852 | C | OK 99 Hradec Králové | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Kubíčková Nela | LPU0969 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 28:47 | |
2. | Julišová Kateřina | ZAM0851 | C | OB T.J. Sokol Žamberk | 30:50 | + 2:03 |
3. | Stratilová Eliška | ZAM0953 | C | OB T.J. Sokol Žamberk | 30:59 | + 2:12 |
4. | Polanecká Anežka | 0240001 | Sportcentrum Jičín - nereg. | 31:37 | + 2:50 | |
5. | Bucharová Marie | VRL0954 | C | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 33:22 | + 4:35 |
6. | Němcová Kateřina | ZAM0852 | C | OB T.J. Sokol Žamberk | 37:22 | + 8:35 |
7. | Kopecká Cecilie | ZAM0951 | C | OB T.J. Sokol Žamberk | 37:38 | + 8:51 |
8. | Stolinová Andrea | DOB0990 | C | KOB Dobruška | 37:40 | + 8:53 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Haasová Klára | LPU0655 | A | OK Lokomotiva Pardubice | 26:50 | |
2. | Mimrová Kateřina | CHC0658 | B | K.O.B. Choceň | 28:54 | + 2:04 |
3. | Kaláčová Anna | LPU0763 | B | OK Lokomotiva Pardubice | 30:51 | + 4:01 |
4. | Švíglerová Kateřina | LPU0752 | A | OK Lokomotiva Pardubice | 32:22 | + 5:32 |
5. | Nožičková Lea | LPU0753 | B | OK Lokomotiva Pardubice | 34:19 | + 7:29 |
6. | Hamáčková Táňa | STH0754 | B | SK Studenec | 36:08 | + 9:18 |
7. | Selixová Mariana | SHK0752 | C | OK Slavia Hradec Králové | 36:20 | + 9:30 |
8. | Plecháčová Marie | NPA0652 | B | SK LOB Nová Paka | 37:14 | + 10:24 |
9. | Bryscejnová Marieta | ZAM0752 | C | OB T.J. Sokol Žamberk | 41:13 | + 14:23 |
10. | Šafrová Lenka | CHC0654 | C | K.O.B. Choceň | 41:54 | + 15:04 |
11. | Zitková Andrea | LPU0751 | B | OK Lokomotiva Pardubice | 42:41 | + 15:51 |
12. | Kubíková Adéla | LPU0761 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 49:40 | + 22:50 |
13. | Voláková Viktorie | 0130001 | OB Královec | 74:28 | + 47:38 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Morávková Zuzana | SRK0551 | A | SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | 31:12 | |
2. | Kopecká Martina | PHK0555 | A | OK 99 Hradec Králové | 39:04 | + 7:52 |
3. | Kubíková Magdaléna | LPU0566 | B | OK Lokomotiva Pardubice | 40:45 | + 9:33 |
4. | Tomášová Anna | SRK0554 | B | SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | 42:55 | + 11:43 |
5. | Hošková Kateřina | LTU0451 | B | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 46:04 | + 14:52 |
6. | Vrábelová Hana | PHK0454 | B | OK 99 Hradec Králové | 47:52 | + 16:40 |
7. | Mikysková Adéla | VAM0550 | C | OB Vamberk | 48:56 | + 17:44 |
8. | Mudruňková Barbora Nikol | VAM0555 | C | OB Vamberk | 59:00 | + 27:48 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
Body
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Zlámalová Nikola | SJC9951 | R | Sportcentrum Jičín | 34:39 | 7788 | |
2. | Novotná Vendula | PHK0777 | A | OK 99 Hradec Králové | 36:47 | + 2:08 | 7347 |
3. | Lučanová Marta | LPU7957 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 37:07 | + 2:28 | 7278 |
4. | Waňková Martina | LPU9959 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 38:57 | + 4:18 | 6900 |
5. | Kulhavá Šárka | LPU9357 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 39:21 | + 4:42 | 6817 |
6. | Vítková Lucie | PHK8055 | C | OK 99 Hradec Králové | 39:30 | + 4:51 | 6786 |
7. | Škodová Šárka | LTU8951 | C | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 39:39 | + 5:00 | 6755 |
8. | Doležalová Libuše | SNA8851 | C | TJ START Náchod | 39:47 | + 5:08 | 6728 |
9. | Hanušová Kateřina | VRL0455 | A | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 41:42 | + 7:03 | 6332 |
10. | Kleiberová Eliška | CHC9952 | C | K.O.B. Choceň | 49:10 | + 14:31 | 4790 |
11. | Šádková Martina | PHK9653 | C | OK 99 Hradec Králové | 49:20 | + 14:41 | 4756 |
12. | Skalická Karolína | ZAM9652 | C | OB T.J. Sokol Žamberk | 49:51 | + 15:12 | 4649 |
13. | Kubíčková Jana | PHK9999 | C | OK 99 Hradec Králové | 64:18 | + 29:39 | 1666 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
Body
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Vejrová Iva | STH8852 | C | SK Studenec | 38:30 | 2296 | |
2. | Klimplová Zuzana | LPU8151 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 39:59 | + 1:29 | 2215 |
3. | Vandělíková Marie | ALB9050 | C | OOB Albrechtice nad Orlicí | 42:07 | + 3:37 | 2098 |
4. | Barnetová Veronika | LPU9952 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 42:11 | + 3:41 | 2094 |
5. | Nymsová Marie | TYN8651 | C | OOB SK Týniště nad Orlicí | 44:12 | + 5:42 | 1984 |
6. | Besedová Katka | PHK0351 | C | OK 99 Hradec Králové | 47:27 | + 8:57 | 1806 |
7. | Gregorová Radka | DOB8750 | C | KOB Dobruška | 67:55 | + 29:25 | 684 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Chudíková Barbora | SJI7850 | C | OK Jihlava | 31:12 | |
2. | Škodová Petra | LPU8359 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 35:43 | + 4:31 |
3. | Stolinová Lenka | DOB8158 | C | KOB Dobruška | 36:23 | + 5:11 |
4. | Tihonová Martina | PHK8651 | C | OK 99 Hradec Králové | 36:46 | + 5:34 |
5. | Nimshausová Hana | CHC8151 | C | K.O.B. Choceň | 37:13 | + 6:01 |
6. | Kovářová Anna | CET7552 | C | TJ Loko Česká Třebová | 37:48 | + 6:36 |
7. | Novotná Kateřina | PHK8252 | C | OK 99 Hradec Králové | 38:25 | + 7:13 |
8. | Bartáková Petra | SJI8151 | C | OK Jihlava | 40:14 | + 9:02 |
9. | Vrbatová Petra | VRL8552 | C | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 41:20 | + 10:08 |
10. | Kašparová Eva | LPU7854 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 42:33 | + 11:21 |
11. | Hrušová Dagmar | PHK8050 | C | OK 99 Hradec Králové | 42:59 | + 11:47 |
12. | Stulíková Barbora | SHK8552 | C | OK Slavia Hradec Králové | 43:07 | + 11:55 |
13. | Sršňová Kateřina | VAM8150 | C | OB Vamberk | 46:21 | + 15:09 |
14. | Čížová Andrea | SHK8251 | C | OK Slavia Hradec Králové | 48:11 | + 16:59 |
15. | Mojžíšová Jana | PHK8254 | C | OK 99 Hradec Králové | 49:07 | + 17:55 |
16. | Brožová Jana | LTU8250 | C | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 53:29 | + 22:17 |
17. | Kopecká Šárka Matesová | DLP8350 | C | OOB TJ Dukla Praha | 71:12 | + 40:00 |
18. | Jelínková Hana | CTB8152 | C | SK OB Chotěboř | 84:46 | + 53:34 |
Haasová Renata | LPU7960 | C | OK Lokomotiva Pardubice | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Šafářová Ivana | CET8051 | C | TJ Loko Česká Třebová | 35:08 | |
2. | Kárníková Kamila | LPU8153 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 36:39 | + 1:31 |
3. | Štěpánová Dita | DOB7956 | C | KOB Dobruška | 38:04 | + 2:56 |
4. | Posoldová Eva | SJC7957 | C | Sportcentrum Jičín | 38:31 | + 3:23 |
5. | Kodytková Iva | VAM7751 | C | OB Vamberk | 40:55 | + 5:47 |
6. | Jelínková Zuzana | PHK7452 | C | OK 99 Hradec Králové | 43:24 | + 8:16 |
7. | Drhlíková Markéta | VAM8250 | C | OB Vamberk | 43:48 | + 8:40 |
8. | Kučerová Petra | SJC7950 | C | Sportcentrum Jičín | 44:25 | + 9:17 |
9. | Wohanková Kateřina | VRL7955 | C | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 45:05 | + 9:57 |
10. | Podlešáková Markéta | OK99 Hradec Králové | 46:09 | + 11:01 | ||
11. | Hladká Petra | KOR7950 | C | OB DDM Kostelec nad Orlicí | 46:32 | + 11:24 |
12. | Pozdílková Alena | PHK8053 | C | OK 99 Hradec Králové | 50:42 | + 15:34 |
13. | Matoušková Petra | PHK7951 | C | OK 99 Hradec Králové | 55:27 | + 20:19 |
14. | Lukešová Klára | SHK7850 | C | OK Slavia Hradec Králové | 57:38 | + 22:30 |
15. | Kotyková Libuše | LTU7854 | C | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 58:50 | + 23:42 |
16. | Švorcová Lenka | HJL8550 | C | Sokol Horní Jelení | 60:56 | + 25:48 |
17. | Dousková Jiřina | 0250001 | Čeřovka Jičín | 63:10 | + 28:02 | |
18. | Stará Petra | VRL7354 | C | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 63:29 | + 28:21 |
19. | Kvapilová Zuzana | PHK7853 | C | OK 99 Hradec Králové | 64:19 | + 29:11 |
20. | Šlesingerová Jitka | KUO7851 | C | KOB Ústí nad Orlicí | 67:56 | + 32:48 |
21. | Spilková Marcela | JIL8051 | C | OK Jilemnice | 73:54 | + 38:46 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Lošťáková Ivana | PGP7763 | C | SK Praga | 31:53 | |
2. | Melicharová Zdeňka | PHK7551 | C | OK 99 Hradec Králové | 33:37 | + 1:44 |
3. | Horáková Jindra | LPU6854 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 36:15 | + 4:22 |
4. | Kroniková Jana | SHK7350 | C | OK Slavia Hradec Králové | 36:31 | + 4:38 |
5. | Macháčková Markéta | XHK7650 | MTBO Racing team Hradec Králové | 39:28 | + 7:35 | |
6. | Besedová Petra | PHK7654 | C | OK 99 Hradec Králové | 40:17 | + 8:24 |
7. | Šišmová Hana | TYN6850 | C | OOB SK Týniště nad Orlicí | 41:38 | + 9:45 |
8. | Držková Markéta | LPU7670 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 41:58 | + 10:05 |
9. | Waňková Dita | LPU7158 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 42:46 | + 10:53 |
10. | Čechová Iva | 0120001 | Hradecká kometa | 43:19 | + 11:26 | |
11. | Demlová Jitka | LPU6955 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 43:30 | + 11:37 |
12. | Licková Dana | LTU7350 | C | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 43:50 | + 11:57 |
13. | Brožková Květa | KUO7451 | C | KOB Ústí nad Orlicí | 44:18 | + 12:25 |
14. | Kubečková Terezie | LIP7650 | C | SOS Mamuti z Lipovky | 44:45 | + 12:52 |
15. | Svítilová Pavla | PGP7764 | C | SK Praga | 44:57 | + 13:04 |
16. | Loukotová Andrea | HOR7350 | C | TJ Jiskra Hořice | 45:07 | + 13:14 |
17. | Junková Kateřina | STH7351 | C | SK Studenec | 51:41 | + 19:48 |
18. | Smith Lucie | VRL7353 | C | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 54:02 | + 22:09 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Mudruňková Romana | VAM7752 | C | OB Vamberk | 35:01 | |
2. | Rykalová Jitka | VAM7251 | C | OB Vamberk | 36:36 | + 1:35 |
3. | Chaloupková Lenka | CHC6951 | C | K.O.B. Choceň | 38:10 | + 3:09 |
4. | Hanušová Zdena | SJC7253 | C | Sportcentrum Jičín | 39:21 | + 4:20 |
5. | Mertlíková Hana | VRL6251 | C | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 39:55 | + 4:54 |
6. | Mikysková Ilona | VAM7550 | C | OB Vamberk | 40:05 | + 5:04 |
7. | Cíchová Pavlína | TTR7452 | C | OOB Třebíč | 41:18 | + 6:17 |
8. | Rybínová Iva | KOR7551 | C | OB DDM Kostelec nad Orlicí | 41:51 | + 6:50 |
9. | Korbelová Petra | PHK7652 | C | OK 99 Hradec Králové | 43:25 | + 8:24 |
10. | Hanušová Monika | VRL7654 | C | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 43:47 | + 8:46 |
11. | Kašparová Eva | TYN7452 | C | OOB SK Týniště nad Orlicí | 44:43 | + 9:42 |
12. | Lockerová Milena | SRK7251 | C | SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | 45:41 | + 10:40 |
13. | Hančová Alice | VRL7052 | C | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 46:07 | + 11:06 |
14. | Machová Iveta | NPA6851 | C | SK LOB Nová Paka | 46:35 | + 11:34 |
15. | Pilná Libuše | VRL7153 | C | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 47:59 | + 12:58 |
16. | Pešková Renata | SJC7550 | C | Sportcentrum Jičín | 48:59 | + 13:58 |
17. | Douchová Jaroslava | SNA7155 | C | TJ START Náchod | 49:37 | + 14:36 |
18. | Kynčlová Dagmar | JIL7256 | C | OK Jilemnice | 51:02 | + 16:01 |
19. | Čížková Dana | SHK7752 | C | OK Slavia Hradec Králové | 51:53 | + 16:52 |
20. | Pittnerová Lenka | RUZ7150 | C | TJ Růžená | 52:42 | + 17:41 |
21. | Julišová Jitka | ZAM7151 | C | OB T.J. Sokol Žamberk | 61:19 | + 26:18 |
22. | Fialová Radmila | SHK7653 | C | OK Slavia Hradec Králové | 64:07 | + 29:06 |
23. | Kaplanová Alena | HJL7550 | C | Sokol Horní Jelení | 74:19 | + 39:18 |
24. | Vrábelová Petra | PHK7755 | C | OK 99 Hradec Králové | 84:19 | + 49:18 |
Paurová Lenka | EKP7450 | VŠTJ Ekonom Praha | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Tichovská Hana | PGP6652 | C | SK Praga | 30:19 | |
2. | Hindráková Martina | LTU6451 | C | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 36:13 | + 5:54 |
3. | Mutinská Zdeňka | KUO6499 | C | KOB Ústí nad Orlicí | 40:23 | + 10:04 |
4. | Víchová Ladislava | LPU5851 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 43:00 | + 12:41 |
5. | Semrádová Jitka | CHC6651 | C | K.O.B. Choceň | 52:21 | + 22:02 |
6. | Záveská Anna | CET6450 | C | TJ Loko Česká Třebová | 64:04 | + 33:45 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Roudná Eva | LPU6554 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 44:10 | |
2. | Svobodová Eva | SHK5853 | C | OK Slavia Hradec Králové | 47:53 | + 3:43 |
3. | Remešová Alena | SRK6150 | C | SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | 52:20 | + 8:10 |
4. | Foltýnová Lenka | SJI6751 | C | OK Jihlava | 53:22 | + 9:12 |
5. | Nováková Miloslava | ZAM6051 | C | OB T.J. Sokol Žamberk | 55:26 | + 11:16 |
6. | Filipová Dagmar | LTU5650 | C | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 58:23 | + 14:13 |
7. | Jansová Alena | CHT5852 | C | OOB SK Chrast | 58:36 | + 14:26 |
8. | Šabatková Zdeňka | SHK5652 | C | OK Slavia Hradec Králové | 59:10 | + 15:00 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Novotná Jiřina | LPU5654 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 33:44 | |
2. | Bienová Věra | SJC5752 | C | Sportcentrum Jičín | 35:49 | + 2:05 |
3. | Nýdrlová Eva | VRL5451 | C | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 37:58 | + 4:14 |
4. | Kalibánová Jiřina | NPA5351 | C | SK LOB Nová Paka | 41:20 | + 7:36 |
5. | Langrová Eva | SNA5351 | C | TJ START Náchod | 41:39 | + 7:55 |
6. | Martincová Helena | ZAM5051 | C | OB T.J. Sokol Žamberk | 41:50 | + 8:06 |
7. | Jiranová Alena | PHK5351 | C | OK 99 Hradec Králové | 44:49 | + 11:05 |
8. | Kellnerová Stanislava | LPU4950 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 51:59 | + 18:15 |
9. | Nováková Jana | NPA5552 | C | SK LOB Nová Paka | 57:37 | + 23:53 |
10. | Kubíková Květoslava | LPU4752 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 61:09 | + 27:25 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Zvěřina Radim | LPU1501 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 22:40 | |
2. | Nymsa Matyáš | TYN1300 | C | OOB SK Týniště nad Orlicí | 23:04 | + 0:24 |
3. | Lučan Jakub | LPU1401 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 24:02 | + 1:22 |
4. | Černý Matouš | PHK1414 | C | OK 99 Hradec Králové | 25:57 | + 3:17 |
5. | Toužil Jan | SHK1300 | C | OK Slavia Hradec Králové | 28:13 | + 5:33 |
6. | Cichý Marek | SJI1401 | C | OK Jihlava | 32:03 | + 9:23 |
7. | Jakubec Jan | SJC1503 | C | Sportcentrum Jičín | 32:22 | + 9:42 |
8. | Tihon Jan | PHK1505 | C | OK 99 Hradec Králové | 35:00 | + 12:20 |
9. | Kout Lukáš | xxx | 36:13 | + 13:33 | ||
10. | Vrábel Ondřej | PHK1500 | C | OK 99 Hradec Králové | 43:19 | + 20:39 |
11. | Hauschwitz Radim | JIL1503 | C | OK Jilemnice | 45:11 | + 22:31 |
12. | Čapek Samuel | PHK1600 | C | OK 99 Hradec Králové | 51:36 | + 28:56 |
Solánský Ondřej | PHK1403 | C | OK 99 Hradec Králové | DISK | ||
Brož Martin | PHK1400 | C | OK 99 Hradec Králové | DISK | ||
Melzer Kryštof | PHK1203 | C | OK 99 Hradec Králové | DISK | ||
Hrdinka Antonín | SHK1401 | C | OK Slavia Hradec Králové | DISK | ||
Gregor Matyáš | DOB1501 | C | KOB Dobruška | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Mayer Antonín | SHK1206 | C | OK Slavia Hradec Králové | 16:50 | |
2. | Pompach Tobiáš | PHK1201 | C | OK 99 Hradec Králové | 18:59 | + 2:09 |
3. | Macháček Jakub | SHK1202 | C | OK Slavia Hradec Králové | 19:52 | + 3:02 |
4. | Jirout Jáchym | SNA1201 | C | TJ START Náchod | 21:32 | + 4:42 |
5. | Klabzuba Jan | SRK1207 | C | SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | 21:41 | + 4:51 |
6. | Šafář Jan | CET1402 | C | TJ Loko Česká Třebová | 21:49 | + 4:59 |
7. | Pýcha František | LPU1305 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 22:01 | + 5:11 |
8. | Votroubek Jan | SRK1206 | C | SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | 22:05 | + 5:15 |
9. | Hrdinka Josef | SHK1205 | C | OK Slavia Hradec Králové | 22:12 | + 5:22 |
10. | Stránský Filip | SHK1302 | C | OK Slavia Hradec Králové | 23:16 | + 6:26 |
11. | Vošvrda Václav | SJC1203 | C | Sportcentrum Jičín | 23:24 | + 6:34 |
12. | Vítek Michal | PHK1402 | C | OK 99 Hradec Králové | 23:26 | + 6:36 |
13. | Jirout Filip | SNA1401 | C | TJ START Náchod | 25:12 | + 8:22 |
14. | Lauerman Jan | SJI1515 | C | OK Jihlava | 26:40 | + 9:50 |
15. | Sýkora Jan | SRK1204 | C | SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | 28:46 | + 11:56 |
16. | Mojžíš Radovan | PHK1200 | C | OK 99 Hradec Králové | 37:31 | + 20:41 |
17. | Wohanka Jakub | VRL1301 | C | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 41:32 | + 24:42 |
MS | Vash Artur | xxx | 38:38 | + 21:48 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Kadaně Matěj | LPU1001 | B | OK Lokomotiva Pardubice | 16:32 | |
2. | Novák Tobiáš | CTB1103 | B | SK OB Chotěboř | 17:05 | + 0:33 |
3. | Novotný Kryštof | PHK1002 | B | OK 99 Hradec Králové | 17:33 | + 1:01 |
4. | Chrtek Jan | PHK1100 | B | OK 99 Hradec Králové | 18:51 | + 2:19 |
5. | Lučan Ondřej | LPU1101 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 18:53 | + 2:21 |
6. | Lukeš Josef | SHK1005 | B | OK Slavia Hradec Králové | 19:10 | + 2:38 |
7. | Vrbata Alan | VRL1203 | C | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 20:10 | + 3:38 |
8. | Kárník Štěpán | LPU1002 | B | OK Lokomotiva Pardubice | 20:42 | + 4:10 |
9. | Pešek Matěj | SJC1002 | C | Sportcentrum Jičín | 20:56 | + 4:24 |
10. | Šafář Jakub | CET1103 | B | TJ Loko Česká Třebová | 21:31 | + 4:59 |
11. | Macek Dan | LPU1104 | B | OK Lokomotiva Pardubice | 21:32 | + 5:00 |
12. | Pouchlý Matěj | SHK1009 | B | OK Slavia Hradec Králové | 21:33 | + 5:01 |
13. | Tatarnikov Ivan | PHK1106 | C | OK 99 Hradec Králové | 21:40 | + 5:08 |
14. | Kunart Lukáš | PHK1010 | B | OK 99 Hradec Králové | 22:23 | + 5:51 |
15. | Fiala Matyáš | SHK1102 | B | OK Slavia Hradec Králové | 22:48 | + 6:16 |
16. | Šafář Martin | PHK1102 | C | OK 99 Hradec Králové | 23:43 | + 7:11 |
17. | Bohdanecký František | SHK1104 | C | OK Slavia Hradec Králové | 25:08 | + 8:36 |
18. | Nehasil František | BOR1101 | C | OK Jiskra Nový Bor | 25:18 | + 8:46 |
19. | Hanousek Jan | SJC1005 | B | Sportcentrum Jičín | 25:26 | + 8:54 |
20. | Košťál Antonín | SHK1004 | C | OK Slavia Hradec Králové | 26:06 | + 9:34 |
21. | Posolda Lukáš | SJC1100 | B | Sportcentrum Jičín | 26:15 | + 9:43 |
22. | Kozel Lukáš | LPU1010 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 26:45 | + 10:13 |
23. | Šíma Antonín | SRK1001 | B | SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | 26:50 | + 10:18 |
24. | Kopecký Matěj | PHK1001 | B | OK 99 Hradec Králové | 26:51 | + 10:19 |
25. | Vejvoda Martin | SJC1102 | C | Sportcentrum Jičín | 27:31 | + 10:59 |
26. | Jirout Vilém | LPU1012 | B | OK Lokomotiva Pardubice | 28:03 | + 11:31 |
27. | Matějec Jonáš | VRL1004 | C | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 29:16 | + 12:44 |
28. | Brož Jiří | LTU1101 | C | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 32:28 | + 15:56 |
29. | Severa Matyáš | PHK1004 | C | OK 99 Hradec Králové | 36:10 | + 19:38 |
30. | Pavelec Daniel | NPA1101 | B | SK LOB Nová Paka | 36:48 | + 20:16 |
31. | Domin Ondřej | LPU1103 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 40:34 | + 24:02 |
32. | Petráček Jan | SHK1113 | C | OK Slavia Hradec Králové | 42:38 | + 26:06 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Juliš Josef | ZAM1010 | C | OB T.J. Sokol Žamberk | 25:32 | |
2. | Hauschwitz Roman | JIL1102 | C | OK Jilemnice | 26:19 | + 0:47 |
3. | Hainiš Pavel | LTU1102 | C | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 27:27 | + 1:55 |
4. | Andrle Tomáš | SHK1111 | C | OK Slavia Hradec Králové | 29:03 | + 3:31 |
5. | Stolina David | DOB1111 | C | KOB Dobruška | 30:58 | + 5:26 |
6. | Peška Ondřej | LPU1006 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 32:30 | + 6:58 |
7. | Mokrý Tadeáš | HJL1100 | C | Sokol Horní Jelení | 34:21 | + 8:49 |
8. | Potštejnský Vojtěch | xxx | 38:15 | + 12:43 | ||
9. | Nedvídek Filip | SHK1115 | C | OK Slavia Hradec Králové | 70:06 | + 44:34 |
Vaněk Ondřej | LPU1014 | OK Lokomotiva Pardubice | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Macháček Tomáš | SHK0811 | A | OK Slavia Hradec Králové | 20:59 | |
2. | Kubeček Antonín | SNA0803 | A | TJ START Náchod | 21:37 | + 0:38 |
3. | Sochor Jakub | SHK0903 | B | OK Slavia Hradec Králové | 21:50 | + 0:51 |
4. | Čečka Matěj | SHK0901 | A | OK Slavia Hradec Králové | 21:54 | + 0:55 |
5. | Jelínek František | PHK0900 | B | OK 99 Hradec Králové | 22:18 | + 1:19 |
6. | Rémiš Štěpán | SHK0802 | B | OK Slavia Hradec Králové | 22:36 | + 1:37 |
7. | Goláň František | LPU0803 | A | OK Lokomotiva Pardubice | 22:55 | + 1:56 |
8. | Novotný Vít | PHK0901 | B | OK 99 Hradec Králové | 23:09 | + 2:10 |
9. | Pavelec Michal | NPA0801 | B | SK LOB Nová Paka | 23:20 | + 2:21 |
10. | Rémiš Šimon | SHK0801 | B | OK Slavia Hradec Králové | 23:57 | + 2:58 |
11. | Kroupa Matyáš | LPU0902 | B | OK Lokomotiva Pardubice | 24:07 | + 3:08 |
12. | Frosch Vítek | LPU0801 | A | OK Lokomotiva Pardubice | 24:32 | + 3:33 |
13. | Valenta Jakub | JIL0902 | C | OK Jilemnice | 26:09 | + 5:10 |
14. | Spilka Petr | JIL0803 | B | OK Jilemnice | 26:31 | + 5:32 |
15. | Kyrylyshyn Ihor | SHK0910 | C | OK Slavia Hradec Králové | 26:36 | + 5:37 |
16. | Brož Jindřich | LTU0903 | B | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 26:40 | + 5:41 |
17. | Maloch David | LPU0905 | B | OK Lokomotiva Pardubice | 27:49 | + 6:50 |
18. | Lučan Matěj | LPU0903 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 27:55 | + 6:56 |
19. | Goláň Antonín | LPU0804 | B | OK Lokomotiva Pardubice | 28:05 | + 7:06 |
20. | Pešek Ondřej | SJC0802 | B | Sportcentrum Jičín | 28:22 | + 7:23 |
21. | Jedlinský Martin | VAM0800 | C | OB Vamberk | 28:41 | + 7:42 |
22. | Zástava Marek | SHK0908 | C | OK Slavia Hradec Králové | 29:10 | + 8:11 |
23. | Gottstein Matouš | JIL0901 | B | OK Jilemnice | 30:57 | + 9:58 |
24. | Cháma Ondřej | PDY0902 | C | Běhej Poděbrady | 32:34 | + 11:35 |
25. | Matoušek Alex | CHC0902 | C | K.O.B. Choceň | 33:34 | + 12:35 |
26. | Kobík Kryštof | LTU0901 | C | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 34:17 | + 13:18 |
27. | Renský Matěj | SNA0903 | C | TJ START Náchod | 34:40 | + 13:41 |
28. | Doucha Tomáš | SNA0801 | B | TJ START Náchod | 35:01 | + 14:02 |
29. | Šípek Daniel | LPU0806 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 35:03 | + 14:04 |
30. | Bezvoda Jakub | SHK0807 | C | OK Slavia Hradec Králové | 36:10 | + 15:11 |
31. | Pachel Jiří | ZAM0801 | C | OB T.J. Sokol Žamberk | 37:51 | + 16:52 |
32. | Michalec Vojtěch | PHK0806 | C | OK 99 Hradec Králové | 44:46 | + 23:47 |
33. | Držka Filip | LPU0901 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 46:13 | + 25:14 |
34. | Baláž Viktor | 0180001 | Neregistr. | 47:46 | + 26:47 | |
Svítil Martin | PGP0903 | B | SK Praga | DISK | ||
Zídek Jakub | PHK0903 | C | OK 99 Hradec Králové | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Kadaně Marek | LPU0703 | B | OK Lokomotiva Pardubice | 29:31 | |
2. | Hlavatý Jan | LPU0713 | B | OK Lokomotiva Pardubice | 33:00 | + 3:29 |
3. | Novák Matyáš | CTB0601 | B | SK OB Chotěboř | 33:04 | + 3:33 |
4. | Borovec Šimon | CHC0701 | C | K.O.B. Choceň | 37:45 | + 8:14 |
5. | Zídek Filip | PHK0706 | B | OK 99 Hradec Králové | 37:54 | + 8:23 |
6. | Šimerda Václav | SRK0605 | C | SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | 38:22 | + 8:51 |
7. | Svítil Patrik | PGP0706 | B | SK Praga | 38:33 | + 9:02 |
8. | Tkachenko Artem | PHK0710 | C | OK 99 Hradec Králové | 53:21 | + 23:50 |
9. | Vrábel Štěpán | PHK0705 | B | OK 99 Hradec Králové | 53:25 | + 23:54 |
10. | Krejčí Martin | KOR0600 | C | OB DDM Kostelec nad Orlicí | 57:15 | + 27:44 |
11. | Severa Lukáš | PHK0603 | C | OK 99 Hradec Králové | 67:46 | + 38:15 |
12. | Marek Bořivoj | KOR0701 | C | OB DDM Kostelec nad Orlicí | 82:46 | + 53:15 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Kovalchuk Serafim | PHK0508 | A | OK 99 Hradec Králové | 30:22 | |
2. | Novák Stanislav | NPA0404 | B | SK LOB Nová Paka | 34:08 | + 3:46 |
3. | Doucha Martin | SNA0501 | A | TJ START Náchod | 35:19 | + 4:57 |
4. | Choutka Matěj | NPA0402 | A | SK LOB Nová Paka | 38:03 | + 7:41 |
5. | Lazák Jan | LTU0500 | B | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 38:06 | + 7:44 |
6. | Vališ Vojtěch | LPU0512 | B | OK Lokomotiva Pardubice | 38:14 | + 7:52 |
7. | Kubeček Josef | SNA0402 | B | TJ START Náchod | 38:35 | + 8:13 |
8. | Nimshaus Viktor | CHC0502 | B | K.O.B. Choceň | 41:26 | + 11:04 |
9. | Čermák Martin | PHK0502 | A | OK 99 Hradec Králové | 41:32 | + 11:10 |
10. | Kotyk Vojtěch | LTU0502 | B | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 42:11 | + 11:49 |
11. | Málek David | PHK0504 | B | OK 99 Hradec Králové | 43:36 | + 13:14 |
12. | Morávek Martin | SRK0503 | A | SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | 44:46 | + 14:24 |
13. | Kuhn Vojtěch | LPU0404 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 46:57 | + 16:35 |
14. | Pompach Lukáš | PHK0500 | A | OK 99 Hradec Králové | 46:58 | + 16:36 |
15. | Pirkl Jakub | CHC0503 | C | K.O.B. Choceň | 48:34 | + 18:12 |
16. | Kovář Radim | CET0501 | C | TJ Loko Česká Třebová | 60:37 | + 30:15 |
17. | Sedláček David | SRK0508 | C | SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | 98:36 | + 68:14 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
Body
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Udržal Tomáš | LPU8002 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 37:06 | 7595 | |
2. | Sháněl Jan | CHC9402 | C | K.O.B. Choceň | 38:35 | + 1:29 | 7308 |
3. | Zvěřina Petr | LPU8208 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 38:49 | + 1:43 | 7262 |
4. | Lauerman Jan | SJI7419 | C | OK Jihlava | 41:23 | + 4:17 | 6766 |
5. | Šitina Jakub | LTU0001 | C | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 41:46 | + 4:40 | 6691 |
6. | Pešek Ondřej | CHC8502 | C | K.O.B. Choceň | 42:47 | + 5:41 | 6495 |
7. | Hanuš Filip | VRL0604 | A | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 43:49 | + 6:43 | 6295 |
8. | Pátek Michal | CHC8603 | C | K.O.B. Choceň | 43:51 | + 6:45 | 6288 |
9. | Dvořáček Radek | 0170001 | Doudleby nad Orlicí | 43:59 | + 6:53 | ||
10. | Wohanka Petr | VRL7305 | C | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 45:50 | + 8:44 | 5904 |
11. | Janda Martin | DOB8002 | C | KOB Dobruška | 46:08 | + 9:02 | 5846 |
12. | Černý Michal | PHK8005 | C | OK 99 Hradec Králové | 46:42 | + 9:36 | 5736 |
13. | Novák Adam | LPU0320 | B | OK Lokomotiva Pardubice | 46:58 | + 9:52 | 5685 |
14. | Zlámal David | SJC9603 | C | Sportcentrum Jičín | 47:06 | + 10:00 | 5659 |
15. | Šitina Tomáš | LTU0300 | B | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 47:42 | + 10:36 | 5543 |
16. | Flousek Petr | VRL8704 | C | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 47:43 | + 10:37 | 5540 |
17. | Novák Pavel | CTB7001 | C | SK OB Chotěboř | 48:51 | + 11:45 | 5320 |
18. | Weiner Jakub | SHK7911 | C | OK Slavia Hradec Králové | 48:58 | + 11:52 | 5298 |
19. | Balcar Jiří | SNA0301 | A | TJ START Náchod | 49:53 | + 12:47 | 5120 |
20. | Šafránek Michal | VRL8801 | C | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 51:18 | + 14:12 | 4846 |
21. | Deml Tomáš | LPU9502 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 51:57 | + 14:51 | 4720 |
22. | Seligr Lukáš | PHK0709 | B | OK 99 Hradec Králové | 54:19 | + 17:13 | 4262 |
23. | Vandělík Michal | ALB8501 | C | OOB Albrechtice nad Orlicí | 58:20 | + 21:14 | 3484 |
24. | Jelínek Jaromír | CTB0603 | B | SK OB Chotěboř | 63:23 | + 26:17 | 2507 |
25. | Škoda Jáchym | LTU8700 | C | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 68:29 | + 31:23 | 1520 |
26. | Veselý Jiří | PHK8700 | C | OK 99 Hradec Králové | 71:50 | + 34:44 | 871 |
27. | Jelínek Jaromír | CTB7702 | C | SK OB Chotěboř | 83:19 | + 46:13 | 0 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
Body
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Filip Filip | SHK9000 | C | OK Slavia Hradec Králové | 40:13 | 1208 | |
2. | Procházka Tomáš | LPU9110 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 40:35 | + 0:22 | 1198 |
3. | Kalousek Tomáš | ZAM8901 | C | OB T.J. Sokol Žamberk | 41:12 | + 0:59 | 1180 |
4. | Janeček Tomáš | PHK9205 | C | OK 99 Hradec Králové | 42:52 | + 2:39 | 1131 |
5. | Podlešák Marek | xxx | 44:37 | + 4:24 | |||
6. | Nymsa Zdeněk | TYN8502 | C | OOB SK Týniště nad Orlicí | 47:02 | + 6:49 | 1008 |
7. | Pinkas Jan | ZAM9606 | C | OB T.J. Sokol Žamberk | 56:50 | + 16:37 | 720 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Filip Libor | SRK7101 | C | SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | 30:21 | |
2. | Vítek Petr | PHK7601 | C | OK 99 Hradec Králové | 32:16 | + 1:55 |
3. | Prošek Michal | SJI7823 | C | OK Jihlava | 33:03 | + 2:42 |
4. | Kříž Libor | LPU7804 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 33:50 | + 3:29 |
5. | Nehasil David | BOR7713 | C | OK Jiskra Nový Bor | 35:26 | + 5:05 |
6. | Hladký Viktor | VAM8201 | C | OB Vamberk | 36:13 | + 5:52 |
7. | Kárník Jan | LPU7811 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 38:21 | + 8:00 |
8. | Hovorka Pavel | LPU7908 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 38:24 | + 8:03 |
9. | Drhlík Petr | VAM8301 | C | OB Vamberk | 41:03 | + 10:42 |
10. | Jakubec Petr | SJC8106 | C | Sportcentrum Jičín | 41:43 | + 11:22 |
11. | Korbel Michal | PHK7703 | C | OK 99 Hradec Králové | 42:01 | + 11:40 |
12. | Matoušek Josef | PHK7900 | C | OK 99 Hradec Králové | 43:38 | + 13:17 |
13. | Václavek Jan | LPU7816 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 45:50 | + 15:29 |
14. | Morávek Martin | SHK7701 | C | OK Slavia Hradec Králové | 47:37 | + 17:16 |
15. | Kouba Honza | 0470001 | HKHK | 55:40 | + 25:19 | |
16. | Komárek Josef | CHC8001 | C | K.O.B. Choceň | 66:24 | + 36:03 |
17. | Svítil Petr | PGP7810 | C | SK Praga | 78:42 | + 48:21 |
Macháček Jiří | XHK7601 | MTBO Racing team Hradec Králové | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Zitka Adam | LPU8402 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 31:26 | |
2. | Šnokhous Jan | SJC8002 | C | Sportcentrum Jičín | 31:33 | + 0:07 |
3. | Grusser Jan | PHK7505 | C | OK 99 Hradec Králové | 32:13 | + 0:47 |
4. | Bolech Filip | LPU8602 | OK Lokomotiva Pardubice | 32:35 | + 1:09 | |
5. | Vrábel Petr | PHK7604 | C | OK 99 Hradec Králové | 35:16 | + 3:50 |
6. | Kvapil Ondřej | PHK7804 | C | OK 99 Hradec Králové | 35:24 | + 3:58 |
7. | Maloch Pavel | LPU7719 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 35:52 | + 4:26 |
8. | Šíma Jiří | SRK8304 | C | SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | 36:06 | + 4:40 |
9. | Šafář Miroslav | CET7001 | C | TJ Loko Česká Třebová | 36:36 | + 5:10 |
10. | Zahradník Jakub | SJC8604 | C | Sportcentrum Jičín | 36:40 | + 5:14 |
11. | Haken Adam | STH8102 | C | SK Studenec | 37:22 | + 5:56 |
12. | Brož Michal | LTU8000 | C | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 38:09 | + 6:43 |
13. | Műller Kamil | TYN7500 | C | OOB SK Týniště nad Orlicí | 38:40 | + 7:14 |
14. | Goláň Oldřich | LPU7417 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 40:03 | + 8:37 |
15. | Novák Michal | SHK7802 | C | OK Slavia Hradec Králové | 40:33 | + 9:07 |
16. | Vaňátko Jakub | LTU8100 | C | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 41:19 | + 9:53 |
17. | Hanousek Martin | CTB7910 | C | SK OB Chotěboř | 41:27 | + 10:01 |
18. | Sršeň Tomáš | VAM8001 | C | OB Vamberk | 42:05 | + 10:39 |
19. | Matějka Luboš | SNA7602 | C | TJ START Náchod | 42:25 | + 10:59 |
20. | Kuhn Jiří | LPU7718 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 43:06 | + 11:40 |
21. | Havelka Josef | SJC8402 | C | Sportcentrum Jičín | 44:38 | + 13:12 |
22. | Kotyk Pavel | LTU7901 | C | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 44:53 | + 13:27 |
23. | Spilka Petr | JIL7801 | C | OK Jilemnice | 46:21 | + 14:55 |
24. | Andrle Vlastimil | 0310001 | Troscy Club | 48:17 | + 16:51 | |
25. | Mojžíš Robert | PHK7902 | C | OK 99 Hradec Králové | 50:30 | + 19:04 |
26. | Hanousek Václav | SJC8008 | C | Sportcentrum Jičín | 54:49 | + 23:23 |
27. | Suchý Petr | 0470002 | HKHK | 57:14 | + 25:48 | |
28. | Kolařík Ladislav | 0440001 | Neregistrovaný Nořek | 67:09 | + 35:43 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Netopil Libor | VAM7401 | C | OB Vamberk | 28:03 | |
2. | Držka Štěpán | LPU7604 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 30:02 | + 1:59 |
3. | Novák Jiří | NPA7502 | C | SK LOB Nová Paka | 30:19 | + 2:16 |
4. | Haas Karel | LPU7304 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 32:57 | + 4:54 |
5. | Fencl Petr | LPU6901 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 33:29 | + 5:26 |
6. | Chrást Tomáš | STH7401 | C | SK Studenec | 33:38 | + 5:35 |
6. | Kunart Tomáš | PHK7205 | C | OK 99 Hradec Králové | 33:38 | + 5:35 |
8. | Filičko Marek | LPU7102 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 34:58 | + 6:55 |
9. | Belej Jiří | LPU7421 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 35:03 | + 7:00 |
10. | Lazák Jan | LTU6900 | C | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 36:51 | + 8:48 |
11. | Pleva Stanislav | SJC7601 | C | Sportcentrum Jičín | 37:13 | + 9:10 |
12. | Jakubský Radek | SHK7603 | C | OK Slavia Hradec Králové | 38:18 | + 10:15 |
13. | Čihák Petr | HOR6900 | C | TJ Jiskra Hořice | 39:02 | + 10:59 |
14. | Tesař Zdeněk | SJC7401 | C | Sportcentrum Jičín | 39:32 | + 11:29 |
15. | Doucha Jiří | SNA7105 | C | TJ START Náchod | 40:13 | + 12:10 |
16. | Locker Martin | SRK7001 | C | SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | 41:23 | + 13:20 |
17. | Czagan Jan | LPU7106 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 41:33 | + 13:30 |
18. | Volák Pavel | 0130002 | OB Královec | 42:40 | + 14:37 | |
19. | Sedlák Radek | LIP7500 | C | SOS Mamuti z Lipovky | 44:07 | + 16:04 |
20. | Brožek Tomáš | KUO6902 | C | KOB Ústí nad Orlicí | 44:45 | + 16:42 |
21. | Kubeček Štěpán | LIP7600 | C | SOS Mamuti z Lipovky | 45:07 | + 17:04 |
22. | Erbert Ladislav | PEN7700 | C | OK RECO Sport | 46:13 | + 18:10 |
23. | Kašpar Václav | TYN7001 | C | OOB SK Týniště nad Orlicí | 48:01 | + 19:58 |
24. | Macek Pavel | LPU7517 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 48:03 | + 20:00 |
25. | Buchar Marcel | VRL7408 | C | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 49:45 | + 21:42 |
26. | Šafr Jiří | CHC7706 | C | K.O.B. Choceň | 50:19 | + 22:16 |
27. | Dvořák Luboš | LPU6801 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 50:28 | + 22:25 |
28. | Ptáček Miloš | SNA7001 | C | TJ START Náchod | 50:47 | + 22:44 |
29. | Pipek Kamil | LPU7310 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 52:23 | + 24:20 |
30. | Vávra Jaroslav | LPU7308 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 52:30 | + 24:27 |
31. | Brancuský Zdeněk | LPU6803 | OK Lokomotiva Pardubice | 54:11 | + 26:08 | |
32. | Holinger Jiří | CHC7707 | C | K.O.B. Choceň | 55:07 | + 27:04 |
33. | Hanuš Vladimír | VRL7508 | C | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 57:04 | + 29:01 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Pouchlý Jan | 0090001 | SHK | 29:38 | ||
2. | Pompach Martin | PHK7207 | C | OK 99 Hradec Králové | 30:39 | + 1:01 |
3. | Bílek Tomáš | SJC7307 | C | Sportcentrum Jičín | 31:22 | + 1:44 |
4. | Puš Roman | STH7501 | C | SK Studenec | 32:17 | + 2:39 |
5. | Mikyska Alan | VAM7149 | C | OB Vamberk | 32:41 | + 3:03 |
6. | Beseda Pavel | PHK6910 | C | OK 99 Hradec Králové | 33:37 | + 3:59 |
7. | Horáček Josef | LPU7509 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 34:03 | + 4:25 |
8. | Semrád Pavel | CHC6602 | C | K.O.B. Choceň | 34:43 | + 5:05 |
9. | Hanuš Karel | STH6701 | C | SK Studenec | 34:57 | + 5:19 |
10. | Borovec Alexandr | CHC7606 | C | K.O.B. Choceň | 35:06 | + 5:28 |
11. | Cícha Radek | TTR7503 | C | OOB Třebíč | 36:15 | + 6:37 |
12. | Froš Štěpán | LPU7309 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 37:01 | + 7:23 |
13. | Věříš Jan | LPU7103 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 39:24 | + 9:46 |
14. | Šišma Pavel | TYN6901 | C | OOB SK Týniště nad Orlicí | 40:04 | + 10:26 |
15. | Kušička Josef | HJL7600 | C | Sokol Horní Jelení | 41:16 | + 11:38 |
16. | Rémiš Jaromír | SHK7200 | C | OK Slavia Hradec Králové | 41:59 | + 12:21 |
17. | Kubín Jan | HOR7400 | C | TJ Jiskra Hořice | 45:04 | + 15:26 |
18. | Koutný Pavel | PHK7108 | C | OK 99 Hradec Králové | 45:10 | + 15:32 |
19. | Tatarnikov Dmytro | 0140001 | OK99 Hradec Králové | 45:25 | + 15:47 | |
20. | Pešek Vladimír | 0230001 | TJ Sokol Košov | 45:34 | + 15:56 | |
21. | Vychopeň Tomáš | BRU6800 | C | Ulita-HOBRA Orienteering Broumov | 47:09 | + 17:31 |
22. | Marek Robert | KOR7700 | C | OB DDM Kostelec nad Orlicí | 47:54 | + 18:16 |
23. | Macháček Milan | CHC7701 | C | K.O.B. Choceň | 48:26 | + 18:48 |
24. | Cibulka Radek | LPU7107 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 49:18 | + 19:40 |
25. | Vacek Jiří | 0030001 | Vencl tým Ústí nad Orlicí | 49:38 | + 20:00 | |
26. | Zlesák Ondřej | JIL7601 | C | OK Jilemnice | 51:02 | + 21:24 |
27. | Krejčí Milan | KOR7400 | C | OB DDM Kostelec nad Orlicí | 55:34 | + 25:56 |
Mates Jan | DLP7700 | C | OOB TJ Dukla Praha | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Tichovský Martin | PGP6100 | C | SK Praga | 29:53 | |
2. | Vávra Martin | HOR6302 | C | TJ Jiskra Hořice | 32:28 | + 2:35 |
3. | Kovačič Marek | OSN6600 | C | SK Orientační sporty Nové Město na Moravě | 34:09 | + 4:16 |
4. | Starý Pavel | VRL6301 | C | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 34:42 | + 4:49 |
5. | Jánek Ladislav | LPU6103 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 35:15 | + 5:22 |
6. | Novotný Miroslav | LPU5905 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 36:32 | + 6:39 |
7. | Roudný Václav | LPU6102 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 41:15 | + 11:22 |
8. | Hlaváček Lubomír | PHK6401 | C | OK 99 Hradec Králové | 42:59 | + 13:06 |
9. | Jakeš Josef | TYN6501 | C | OOB SK Týniště nad Orlicí | 43:21 | + 13:28 |
10. | Širůček Jaromír | SHK6200 | C | OK Slavia Hradec Králové | 45:08 | + 15:15 |
11. | Záveský Richard | CET6301 | C | TJ Loko Česká Třebová | 45:09 | + 15:16 |
12. | Číža Petr | SHK5902 | C | OK Slavia Hradec Králové | 47:24 | + 17:31 |
13. | Tupec Jiří | VAM5801 | C | OB Vamberk | 48:43 | + 18:50 |
14. | Lederer Vladimír | PPU6200 | KOB Pardubice | 67:49 | + 37:56 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Melichar Igor | PHK6504 | C | OK 99 Hradec Králové | 34:17 | |
2. | Klimeš Jiří | SNA6101 | C | TJ START Náchod | 36:13 | + 1:56 |
3. | Hanuš Pavel | LTU6501 | C | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 37:22 | + 3:05 |
4. | Dvořák Vladimír | LPU6004 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 39:30 | + 5:13 |
5. | Lux Zdeněk | KUN6201 | C | OB Kunvald | 39:32 | + 5:15 |
6. | Čermák Libor | PHK5600 | C | OK 99 Hradec Králové | 40:12 | + 5:55 |
7. | Řehák Pavel | SJC6001 | C | Sportcentrum Jičín | 40:17 | + 6:00 |
8. | Rykala Karel | VAM6401 | C | OB Vamberk | 42:33 | + 8:16 |
9. | Zákravský Zdeněk | SNA5702 | C | TJ START Náchod | 42:43 | + 8:26 |
10. | Petráček Aleš | SJI6301 | C | OK Jihlava | 42:52 | + 8:35 |
11. | Hynek Petr | SNA6302 | C | TJ START Náchod | 44:01 | + 9:44 |
12. | Filip Aleš | SHK5501 | C | OK Slavia Hradec Králové | 44:40 | + 10:23 |
13. | Rücker Petr | HOR6500 | C | TJ Jiskra Hořice | 44:48 | + 10:31 |
14. | Hnyk Petr | SNA5701 | C | TJ START Náchod | 44:51 | + 10:34 |
15. | Cinkan Zdeněk | LPU6201 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 46:09 | + 11:52 |
16. | Andrš Milan | ZAM5801 | C | OB T.J. Sokol Žamberk | 46:57 | + 12:40 |
17. | Svoboda Miloslav | SHK5901 | C | OK Slavia Hradec Králové | 50:22 | + 16:05 |
18. | Imlauf Martin | SNA6301 | C | TJ START Náchod | 59:05 | + 24:48 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Dušátko Petr | PHK5702 | C | OK 99 Hradec Králové | 29:14 | |
2. | Kalibán Jaroslav | NPA5101 | C | SK LOB Nová Paka | 29:27 | + 0:13 |
3. | Kynčl Stanislav | JIL5401 | C | OK Jilemnice | 31:37 | + 2:23 |
4. | Gazdačko Milan | SHK5702 | C | OK Slavia Hradec Králové | 33:46 | + 4:32 |
5. | Knap Jan | LPU5101 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 36:02 | + 6:48 |
6. | Mrštík Václav | LPU5002 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 39:14 | + 10:00 |
7. | Třasák Milan | LPU5206 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 40:36 | + 11:22 |
8. | Fikejs Vladimír | ZAM5702 | C | OB T.J. Sokol Žamberk | 41:24 | + 12:10 |
9. | Langr Stanislav | SNA5403 | C | TJ START Náchod | 53:47 | + 24:33 |
10. | Orálek Miroslav | TTR5201 | C | OOB Třebíč | 60:15 | + 31:01 |
11. | Novák Karel | NPA5001 | C | SK LOB Nová Paka | 68:08 | + 38:54 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Bílek Vratislav | SJC4801 | C | Sportcentrum Jičín | 36:11 | |
2. | Sáňka Bedřich | LPU5102 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 40:38 | + 4:27 |
3. | Klimpl Petr | LPU5401 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 41:26 | + 5:15 |
4. | Procházka Jiří | LTU4802 | C | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 43:08 | + 6:57 |
5. | Zlesák Milan | CHT5101 | C | OOB SK Chrast | 44:46 | + 8:35 |
6. | Stárek Jiří | DOB5001 | C | KOB Dobruška | 46:08 | + 9:57 |
7. | Šroler Zdeněk | KUN5201 | C | OB Kunvald | 47:07 | + 10:56 |
8. | Šabatka Petr | SHK5703 | C | OK Slavia Hradec Králové | 54:02 | + 17:51 |
9. | Vlček Josef | TYN5602 | C | OOB SK Týniště nad Orlicí | 64:06 | + 27:55 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Tobiška Václav | ZAM4401 | C | OB T.J. Sokol Žamberk | 39:47 | |
2. | Šponar Josef | ZAM4701 | C | OB T.J. Sokol Žamberk | 45:14 | + 5:27 |
3. | Zlesák Zdeněk | JIL4701 | C | OK Jilemnice | 50:29 | + 10:42 |
Vávra Jaroslav | LPU4601 | C | OK Lokomotiva Pardubice | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Komárek Josef | CHC1501 | C | K.O.B. Choceň | 23:42 | |
2. | Potštejnský Jiří | xxx | 24:05 | + 0:23 | ||
3. | Prošková Andrea | SJI1650 | C | OK Jihlava | 24:26 | + 0:44 |
4. | Novotný Matouš | PHK1515 | C | OK 99 Hradec Králové | 24:34 | + 0:52 |
5. | Chrástová Markéta | STH1550 | C | SK Studenec | 24:50 | + 1:08 |
6. | Stárek Jiří | 0450001 | DOB | 25:21 | + 1:39 | |
7. | Chovancová Magdalena | PHK1358 | C | OK 99 Hradec Králové | 25:41 | + 1:59 |
8. | Rybanská Eliška | xxx | 28:19 | + 4:37 | ||
9. | Havel Ondřej | LPU2323 | OK Lokomotiva Pardubice | 28:44 | + 5:02 | |
10. | Kosinová Kateřina | SHK1358 | C | OK Slavia Hradec Králové | 28:47 | + 5:05 |
11. | Jiranová Veronika | PHK1452 | C | OK 99 Hradec Králové | 28:48 | + 5:06 |
12. | Gazdačková Jana | SHK5851 | C | OK Slavia Hradec Králové | 29:51 | + 6:09 |
13. | Rybanská Eva | xxx | 30:10 | + 6:28 | ||
14. | Stejskalová Eliška | 0160003 | Stejskalovi | 30:24 | + 6:42 | |
15. | Nováková Veronika | SHK9999 | OK Slavia Hradec Králové | 30:32 | + 6:50 | |
16. | Sollierová Veronika | Běhej Poděbrady | 30:57 | + 7:15 | ||
17. | Bičišťová Ester | xxx | 31:25 | + 7:43 | ||
18. | Sedláčková Petra | KOR7451 | C | OB DDM Kostelec nad Orlicí | 31:44 | + 8:02 |
19. | Tkachenko Yehor | 0140003 | OK99 Hradec Králové | 31:47 | + 8:05 | |
20. | Čepek Jan | OK99 Hradec Králové | 31:56 | + 8:14 | ||
21. | Martincová Daniela Sofie | VAM1351 | C | OB Vamberk | 32:44 | + 9:02 |
22. | Řoutil Jakub | 0070001 | Nereg. | 33:15 | + 9:33 | |
23. | Haken Václav | STH1601 | SK Studenec | 33:49 | + 10:07 | |
24. | Solánská Barbora | xxx | 34:19 | + 10:37 | ||
25. | Hrab Grigorij | 0060001 | OK Záporožec | 35:03 | + 11:21 | |
26. | Hrab Georgij | 0060002 | OK Záporožec | 35:37 | + 11:55 | |
27. | Novák Tadeáš | NPA1701 | C | SK LOB Nová Paka | 39:06 | + 15:24 |
28. | Havel Vojtěch | LPU2324 | OK Lokomotiva Pardubice | 39:12 | + 15:30 | |
29. | Vávra Kristián | LPU1701 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 39:43 | + 16:01 |
30. | Koloničná Eva | OK Lokomotiva Pardubice | 40:19 | + 16:37 | ||
31. | Hrdinka Václav | 0380001 | xxx | 40:27 | + 16:45 | |
32. | Lipenský Kryštof | 0370001 | nereg | 40:44 | + 17:02 | |
33. | Šturma Petr | xxx | 41:28 | + 17:46 | ||
34. | Holý Lukáš | 0330001 | Kosořín | 41:36 | + 17:54 | |
35. | Brožová Jolana | xxx | 42:30 | + 18:48 | ||
36. | Zahradník Eda | Sportcentrum Jičín | 42:50 | + 19:08 | ||
37. | Sedláková Anna | LIP1550 | C | SOS Mamuti z Lipovky | 43:28 | + 19:46 |
38. | Kroupová Elen | LPU1851 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 43:36 | + 19:54 |
39. | Elbl Jindřich | xxx | 44:40 | + 20:58 | ||
40. | Johanisová Helena | 0430002 | doprovod HK_OK99 | 46:42 | + 23:00 | |
41. | Lipenský Mikuláš | 0370002 | nereg | 47:26 | + 23:44 | |
42. | Matysová Barbora | 0100002 | Neregistrovaný | 47:29 | + 23:47 | |
43. | Macháček Jakub | KOR1600 | OB DDM Kostelec nad Orlicí | 48:42 | + 25:00 | |
44. | Erlebachová Evelína | xxx | 50:56 | + 27:14 | ||
45. | Hrab Lisa | 0060003 | OK Záporožec | 51:59 | + 28:17 | |
46. | Hégr Vojtěch | xxx | 52:04 | + 28:22 | ||
47. | Weiner Jan | OK Slavia Hradec Králové | 52:20 | + 28:38 | ||
47. | Kubíček Radek | PHK1701 | C | OK 99 Hradec Králové | 52:20 | + 28:38 |
49. | Tatarnikov Kyrylo | 0140002 | OK99 Hradec Králové | 52:23 | + 28:41 | |
50. | Moravec Pavel | xxx | 52:48 | + 29:06 | ||
51. | Pýcha Jan | LPU1604 | OK Lokomotiva Pardubice | 53:12 | + 29:30 | |
52. | Balcar Denis | ZAM1201 | OB T.J. Sokol Žamberk | 53:50 | + 30:08 | |
53. | Drápal Štěpán | STH1501 | C | SK Studenec | 54:05 | + 30:23 |
54. | Maclová Adina | LPU1951 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 56:10 | + 32:28 |
55. | Šponarová Lucie | ZAM9151 | C | OB T.J. Sokol Žamberk | 62:44 | + 39:02 |
56. | Novotná Dominika | xxx | 72:13 | + 48:31 | ||
57. | Částek Michal | xxx | 77:22 | + 53:40 | ||
58. | Porkertová Natálie | OK Slavia Hradec Králové | 80:49 | + 57:07 | ||
Potštejnský Vítek | xxx | DISK | ||||
Vinopal Vilém | xxx | DISK | ||||
Gregor Vilém | DOB2100 | C | KOB Dobruška | DISK | ||
Nárovec Václav | 0080003 | neregistrovaní | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Matys Lukáš | 0100001 | Neregistrovaný | 22:55 | ||
2. | Votroubek Jan | SRK8201 | C | SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | 25:54 | + 2:59 |
3. | Cyrany Jiří | Sportcentrum Jičín | 26:29 | + 3:34 | ||
4. | Hanousková Radka | 0210001 | Jičín 002 | 28:00 | + 5:05 | |
5. | Johanis Viktor | 0430001 | doprovod HK_OK99 | 28:40 | + 5:45 | |
6. | Vošlajer Tomáš | 0420001 | SVČ FOKUS Nový Jičín | 29:20 | + 6:25 | |
7. | Borovičková Vendula | 0390001 | WoWstružno | 29:43 | + 6:48 | |
8. | Chmelařová Tereza | Ner | 30:50 | + 7:55 | ||
9. | Retka Jakub | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 30:58 | + 8:03 | ||
10. | Šafránková Zuzana | 0280001 | Vrchlabí | 31:22 | + 8:27 | |
11. | Holingerová Eva | K.O.B. Choceň | 31:30 | + 8:35 | ||
12. | Grusser Jan | PHK1717 | C | OK 99 Hradec Králové | 31:39 | + 8:44 |
13. | Koutová Bára | Ner | 32:01 | + 9:06 | ||
14. | Kuneš Jan | Ner | 32:42 | + 9:47 | ||
15. | Komárek Martin | Ner | 33:14 | + 10:19 | ||
16. | Komárek Jakub | Ner | 33:42 | + 10:47 | ||
17. | Filipová Lucie | SRK0351 | C | SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | 33:43 | + 10:48 |
18. | Komárek Jiří | Ner | 33:51 | + 10:56 | ||
19. | Řoutil Matěj | 0070002 | Nereg. | 34:29 | + 11:34 | |
20. | Veverková Iveta | Ner | 34:51 | + 11:56 | ||
21. | Fikeisová Vlaďka | 0220003 | Horac | 35:34 | + 12:39 | |
22. | Fikeis Tomáš | 0220002 | Horac | 35:38 | + 12:43 | |
22. | Horáčková Helena | 0220001 | Horac | 35:38 | + 12:43 | |
24. | Vosáhlová Viktorie | Ner | 36:35 | + 13:40 | ||
25. | Kunešová Petra | HOR7650 | C | TJ Jiskra Hořice | 36:40 | + 13:45 |
26. | Jarešová Jana | 0410003 | J+J+D | 36:51 | + 13:56 | |
27. | Hlavsová Jana | 0410001 | J+J+D | 37:02 | + 14:07 | |
28. | Waněk Hubert | LPU6506 | OK Lokomotiva Pardubice | 37:32 | + 14:37 | |
29. | Ulvrová Lucie | 0260001 | vrl | 38:10 | + 15:15 | |
30. | Vošlajer Robert | 0400001 | Dlouhá Ves | 38:53 | + 15:58 | |
31. | Tesař Jaroslav | 0290001 | neregistrovaní Česká Lípa | 38:57 | + 16:02 | |
32. | Mayer Jiří | 0040001 | slavia HK | 39:11 | + 16:16 | |
33. | Stránská Zuzana | SHK7754 | C | OK Slavia Hradec Králové | 40:41 | + 17:46 |
34. | Nováková Jana | STH8352 | C | SK Studenec | 41:01 | + 18:06 |
35. | Smutný David | 0410002 | J+J+D | 41:14 | + 18:19 | |
36. | Zlesáková Vlasta | JIL5362 | C | OK Jilemnice | 44:04 | + 21:09 |
37. | Kubíková Irena | LPU6956 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 45:22 | + 22:27 |
38. | Kovačičová Yvona | Ner | 46:26 | + 23:31 | ||
39. | Kolařík Jiří | SOB1300 | C | SOBSA | 47:31 | + 24:36 |
40. | Kolařík Jakub | SOB1500 | C | SOBSA | 47:46 | + 24:51 |
41. | Stejskalová Lucie | 0160002 | Stejskalovi | 47:59 | + 25:04 | |
42. | Sollier David | Běhej Poděbrady | 48:56 | + 26:01 | ||
43. | Koutová Sára | Ner | 49:30 | + 26:35 | ||
44. | Šlesingerová Nela | KUO0951 | C | KOB Ústí nad Orlicí | 49:55 | + 27:00 |
45. | Vošlajerová Eliška | 0420002 | SVČ FOKUS Nový Jičín | 52:16 | + 29:21 | |
46. | Koutová Darja | Ner | 53:10 | + 30:15 | ||
47. | Jedlinská Hana | 0320002 | VAM-Nereg | 54:49 | + 31:54 | |
48. | Hicklová Zdeňka | 0110001 | Ner | 60:01 | + 37:06 | |
49. | Vítová Eva | KOR6950 | C | OB DDM Kostelec nad Orlicí | 60:50 | + 37:55 |
50. | Malá Marie | LPU4753 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 60:53 | + 37:58 |
51. | Tkachenko Halina | 0140004 | OK99 Hradec Králové | 62:53 | + 39:58 | |
52. | Tomášová Majda | SRK6753 | C | SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | 66:52 | + 43:57 |
53. | Müllerová Kateřina | TYN0750 | C | OOB SK Týniště nad Orlicí | 69:26 | + 46:31 |
54. | Michalcová Magdaléna | Ner | 134:47 | + 111:52 | ||
Muzikář Jiří | KOR9200 | OB DDM Kostelec nad Orlicí | DISK | |||
Hrab Jana | 0060004 | OK Záporožec | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Tihon Michal | PHK7905 | C | OK 99 Hradec Králové | 32:24 | |
2. | Císař Jan | OK Slavia Hradec Králové | 37:40 | + 5:16 | ||
3. | Macl Jan | LPU9102 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 42:44 | + 10:20 |
4. | Beneda Vojtěch | Ner | 43:12 | + 10:48 | ||
5. | Kopecký Martin | PHK8001 | C | OK 99 Hradec Králové | 43:30 | + 11:06 |
6. | Jedlinský Radek | 0320001 | VAM-Nereg | 45:45 | + 13:21 | |
7. | Cichý David | Ner | 46:19 | + 13:55 | ||
8. | Košťál Pavel | Ner | 46:54 | + 14:30 | ||
9. | Nárovcová Gabriela | 0080002 | neregistrovaní | 47:51 | + 15:27 | |
10. | Hruša Petr | 0340001 | Vysoká nad Labem | 48:13 | + 15:49 | |
11. | Jahoda Jiří | 0200001 | NER - (j)Elita | 48:37 | + 16:13 | |
12. | Kološ Oldřich | OK Lokomotiva Pardubice | 52:11 | + 19:47 | ||
13. | Kuneš Vojtěch | HOR0200 | C | TJ Jiskra Hořice | 52:50 | + 20:26 |
14. | Nárovec Václav | 0080001 | neregistrovaní | 52:55 | + 20:31 | |
15. | Beneda Jan | Ner | 53:23 | + 20:59 | ||
16. | Novotná Martina | PHK8255 | C | OK 99 Hradec Králové | 54:24 | + 22:00 |
17. | Brabencová Alena | SOB7150 | C | SOBSA | 54:40 | + 22:16 |
18. | Sommer Jaroslav | 0200003 | NER - (j)Elita | 55:54 | + 23:30 | |
19. | Suchá Simona | Ner | 56:03 | + 23:39 | ||
20. | Čapková Petra | PHK7850 | C | OK 99 Hradec Králové | 56:10 | + 23:46 |
21. | Kolaříková Marie | SOB7850 | C | SOBSA | 57:36 | + 25:12 |
22. | Kout Pavel | Ner | 58:11 | + 25:47 | ||
23. | Vaňura Tomáš | HOR6800 | C | TJ Jiskra Hořice | 58:36 | + 26:12 |
24. | Trejtnar Pavel | OB Kunvald | 59:40 | + 27:16 | ||
25. | Cháma Jan | Ner | 59:58 | + 27:34 | ||
26. | Valdman Miloš | JIL7002 | OK Jilemnice | 60:15 | + 27:51 | |
27. | Solánská Jana | Ner | 60:54 | + 28:30 | ||
28. | Vach Vladimír | KOR6900 | C | OB DDM Kostelec nad Orlicí | 61:25 | + 29:01 |
29. | Masák Lukáš | 0360001 | j(I)trnice | 64:28 | + 32:04 | |
30. | Vinopal Vilém | Ner | 65:15 | + 32:51 | ||
31. | Stejskal Petr | 0160001 | Stejskalovi | 65:33 | + 33:09 | |
32. | Švagr Zdeněk | 0270001 | SK Týniště nad Orlicí | 66:18 | + 33:54 | |
33. | Joachimstahl Filip | 0080004 | neregistrovaní | 66:55 | + 34:31 | |
34. | Vojtěchová Eva | TJ Jiskra Hořice | 66:57 | + 34:33 | ||
35. | Vítek Zdeněk | SRK4701 | C | SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | 71:09 | + 38:45 |
35. | Retka Jiří | xxx | 71:09 | + 38:45 | ||
37. | Hrab Ivan | 0060005 | OK Záporožec | 71:37 | + 39:13 | |
38. | Růžička Jiří | 0350001 | HZSKHK | 74:31 | + 42:07 | |
39. | Štreklová Simona | Ner | 86:35 | + 54:11 | ||
40. | Souček Pavel | PHK5503 | C | OK 99 Hradec Králové | 94:23 | + 61:59 |
41. | Novák Pavel | Ner | 97:42 | + 65:18 | ||
42. | Válek Lukáš | KOR8249 | C | OB DDM Kostelec nad Orlicí | 104:07 | + 71:43 |
Cimala Lukáš | Ner | DISK |