Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Matrasová Marie | CHT1451 | OOB SK Chrast | 22:49 | ||
2. | Kozáková Michaela | TBM1552 | KOS TJ Tesla Brno | 23:21 | + 0:32 | |
3. | Čechová Adéla | VBM1351 | VSK Mendelu Brno | 24:51 | + 2:02 | |
4. | Šimotová Anna | STA1254 | OK Střelka | 24:55 | + 2:06 | |
5. | Pala Tereza | ZBM1552 | SK Brno Žabovřesky | 29:14 | + 6:25 | |
6. | Sychrová Hana | VBM1352 | VSK Mendelu Brno | 29:56 | + 7:07 | |
7. | Hübnerová Johana | TBM1551 | KOS TJ Tesla Brno | 37:15 | + 14:26 | |
8. | Vernerová Johanka | VBM1451 | VSK Mendelu Brno | 40:10 | + 17:21 | |
9. | Černá Vanesa | PBM1251 | TJ Spartak 1. brněnská | 41:56 | + 19:07 | |
10. | Sychrová Markéta | VBM1251 | VSK Mendelu Brno | 74:59 | + 52:10 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Tomíčková Ivana | TBM1364 | KOS TJ Tesla Brno | 18:10 | ||
2. | Dohnalová Eliška | ZBM1253 | SK Brno Žabovřesky | 18:22 | + 0:12 | |
3. | Marková Lucie | ZBM1351 | SK Brno Žabovřesky | 20:07 | + 1:57 | |
4. | Stašková Tereza | PBM1257 | TJ Spartak 1. brněnská | 20:30 | + 2:20 | |
5. | Šedivá Kristýna | VBM1252 | VSK Mendelu Brno | 22:05 | + 3:55 | |
6. | Soběslavská Anna Marie | PBM1351 | TJ Spartak 1. brněnská | 22:16 | + 4:06 | |
7. | Vedrová Anika | TBM1351 | KOS TJ Tesla Brno | 24:19 | + 6:09 | |
8. | Komárková Ondřejka | SJH1351 | SOS Jindřichův Hradec | 24:38 | + 6:28 | |
9. | Nevrklová Adéla | RUZ1252 | TJ Růžená | 26:19 | + 8:09 | |
10. | Smítalová Meda | ZBM1356 | SK Brno Žabovřesky | 27:56 | + 9:46 | |
11. | Doušková Daniela | TBM1358 | KOS TJ Tesla Brno | 28:29 | + 10:19 | |
12. | Daňková Viktorie | SBK1353 | KOB START Blansko | 30:14 | + 12:04 | |
13. | Karbašová Kristýna | CTB1253 | SK OB Chotěboř | 30:19 | + 12:09 | |
14. | Krejsová Markéta | CHT1351 | OOB SK Chrast | 31:07 | + 12:57 | |
15. | Lauermanová Eva | SJI1353 | OK Jihlava | 31:12 | + 13:02 | |
16. | Pala Barbora | ZBM1354 | SK Brno Žabovřesky | 32:17 | + 14:07 | |
17. | Polednová Dominika | RUZ1350 | TJ Růžená | 32:29 | + 14:19 | |
18. | Šímová Klaudie | TBM1452 | KOS TJ Tesla Brno | 33:49 | + 15:39 | |
19. | Redlichová Kateřina | RBK1351 | SK Radioklub Blansko | 57:14 | + 39:04 | |
20. | Kroutilová Eliška | TBM1361 | KOS TJ Tesla Brno | 59:20 | + 41:10 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Beránková Kamila | ZBM1152 | SK Brno Žabovřesky | 19:20 | ||
2. | Jágrová Zuzana | RBK1051 | SK Radioklub Blansko | 20:05 | + 0:45 | |
3. | Coufalová Thea | ZBM1050 | SK Brno Žabovřesky | 21:29 | + 2:09 | |
4. | Broschová Alžběta | RBK1151 | SK Radioklub Blansko | 21:55 | + 2:35 | |
5. | Janíková Klára | ZBM1057 | SK Brno Žabovřesky | 21:56 | + 2:36 | |
6. | Šťastná Vendula | TBM1384 | KOS TJ Tesla Brno | 22:01 | + 2:41 | |
7. | Tomíčková Eliška | TBM1054 | KOS TJ Tesla Brno | 22:08 | + 2:48 | |
8. | Králová Marie | PBM1153 | TJ Spartak 1. brněnská | 22:22 | + 3:02 | |
9. | Havlíčková Hana | CHT1153 | OOB SK Chrast | 22:29 | + 3:09 | |
10. | Schwabová Barbora | TBM1188 | KOS TJ Tesla Brno | 23:43 | + 4:23 | |
11. | Klusáčková Johana | CTB1153 | SK OB Chotěboř | 24:15 | + 4:55 | |
12. | Robotková Tereza | PBM1150 | TJ Spartak 1. brněnská | 24:18 | + 4:58 | |
13. | Pobudová Marie | SJH1050 | SOS Jindřichův Hradec | 24:22 | + 5:02 | |
14. | Šímová Julie | TBM1055 | KOS TJ Tesla Brno | 26:09 | + 6:49 | |
15. | Rychnovská Eliška | SJI1151 | OK Jihlava | 26:19 | + 6:59 | |
16. | Klusáčková Dorota | CTB1152 | SK OB Chotěboř | 26:20 | + 7:00 | |
17. | Ryglová Beáta | TBM1158 | KOS TJ Tesla Brno | 26:49 | + 7:29 | |
18. | Fučíková Ema | VBM1151 | VSK Mendelu Brno | 26:51 | + 7:31 | |
19. | Dvořáčková Eva | OSN1050 | SK Orientační sporty Nové Město na Moravě | 26:57 | + 7:37 | |
20. | Vítková Kateřina | PBM1152 | TJ Spartak 1. brněnská | 27:03 | + 7:43 | |
21. | Malá Lucie | TBM1165 | KOS TJ Tesla Brno | 27:04 | + 7:44 | |
22. | Petříčková Zita | CTB1052 | SK OB Chotěboř | 27:06 | + 7:46 | |
23. | Bašeová Jolana | ZBM1051 | SK Brno Žabovřesky | 27:11 | + 7:51 | |
24. | Slavíková Anna | PBM1156 | TJ Spartak 1. brněnská | 28:21 | + 9:01 | |
25. | Polednová Helena | RUZ1250 | TJ Růžená | 29:22 | + 10:02 | |
26. | Voráčková Anežka | OSN1260 | SK Orientační sporty Nové Město na Moravě | 29:53 | + 10:33 | |
27. | Vítková Eva | CHT1053 | OOB SK Chrast | 31:18 | + 11:58 | |
28. | Ptáčková Lucie | TBM1372 | KOS TJ Tesla Brno | 31:25 | + 12:05 | |
29. | Chloupková Kristýna | VBM1152 | VSK Mendelu Brno | 36:16 | + 16:56 | |
30. | Lorencová Barbora | CHT1056 | OOB SK Chrast | 36:32 | + 17:12 | |
31. | Růžičková Zuzana | KSU1250 | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 39:01 | + 19:41 | |
32. | Fleissigová Kateřina | 0340002 | Rychtářov | 39:37 | + 20:17 | |
33. | Fialová Barbora | PZR0953 | UNITOP SKP Žďár nad Sázavou | 39:58 | + 20:38 | |
34. | Kubešová Kristýna | RUZ1050 | TJ Růžená | 43:21 | + 24:01 | |
35. | Svitáková Ludmila | SJH1152 | SOS Jindřichův Hradec | 45:57 | + 26:37 | |
36. | Kubešová Klára | RUZ1251 | TJ Růžená | 46:49 | + 27:29 | |
37. | Mackanič Sára | 0330001 | RBK_ | 62:57 | + 43:37 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Rotková Veronika | ZBM0854 | SK Brno Žabovřesky | 22:54 | ||
2. | Čechová Johana | TBM0888 | KOS TJ Tesla Brno | 23:08 | + 0:14 | |
3. | Marková Eva | ZBM0954 | SK Brno Žabovřesky | 23:27 | + 0:33 | |
4. | Janíková Anna | ZBM0862 | SK Brno Žabovřesky | 23:59 | + 1:05 | |
5. | Ryglová Adéla | TBM0857 | KOS TJ Tesla Brno | 24:01 | + 1:07 | |
6. | Stratilová Barbora | PBM0953 | TJ Spartak 1. brněnská | 24:19 | + 1:25 | |
7. | Jágrová Aneta | RBK0951 | SK Radioklub Blansko | 24:21 | + 1:27 | |
8. | Fedrová Anežka | RBK0853 | SK Radioklub Blansko | 24:36 | + 1:42 | |
9. | Coufalová Rea | ZBM0953 | SK Brno Žabovřesky | 24:49 | + 1:55 | |
10. | Kočová Klára | ZBM0850 | SK Brno Žabovřesky | 26:44 | + 3:50 | |
11. | Stašková Sofie | PBM0952 | TJ Spartak 1. brněnská | 27:00 | + 4:06 | |
12. | Nováková Anna Marie | CTB0951 | SK OB Chotěboř | 27:23 | + 4:29 | |
13. | Skřivanková Anna | TBM0853 | KOS TJ Tesla Brno | 29:54 | + 7:00 | |
14. | Jelínková Michaela | CTB0851 | SK OB Chotěboř | 31:32 | + 8:38 | |
15. | Beránková Julie | ZBM0956 | SK Brno Žabovřesky | 31:58 | + 9:04 | |
16. | Peňázová Charlotte | ZBM0860 | SK Brno Žabovřesky | 33:31 | + 10:37 | |
17. | Honzáková Nela | JHB0851 | TJ Jiskra Havlíčkův Brod | 36:38 | + 13:44 | |
18. | Komárková Radka | SJH1151 | SOS Jindřichův Hradec | 37:02 | + 14:08 | |
19. | Kučerová Tereza | ZBM0957 | SK Brno Žabovřesky | 37:25 | + 14:31 | |
20. | Vrbková Adéla | TBM0851 | KOS TJ Tesla Brno | 42:44 | + 19:50 | |
21. | Slavíková Bára | CHT0951 | OOB SK Chrast | 43:23 | + 20:29 | |
22. | Nešporová Terezie | TTR0852 | OOB Třebíč | 44:34 | + 21:40 | |
23. | Šimotová Elen | STA0954 | OK Střelka | 44:40 | + 21:46 | |
Drápová Justýna | OSN0990 | SK Orientační sporty Nové Město na Moravě | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Doušková Kateřina | TBM0679 | KOS TJ Tesla Brno | 24:32 | ||
2. | Doušková Hana | TBM0659 | KOS TJ Tesla Brno | 27:41 | + 3:09 | |
3. | Baďurová Eliška | PZR0752 | UNITOP SKP Žďár nad Sázavou | 28:52 | + 4:20 | |
4. | Ehlová Martina | TBM0655 | KOS TJ Tesla Brno | 29:07 | + 4:35 | |
5. | Kamenická Tereza Ester | OSN0888 | SK Orientační sporty Nové Město na Moravě | 31:01 | + 6:29 | |
6. | Fuchsová Ema | TBM0653 | KOS TJ Tesla Brno | 31:38 | + 7:06 | |
7. | Kopencová Anna | SJH0752 | SOS Jindřichův Hradec | 33:24 | + 8:52 | |
7. | Hofhanzlová Štěpánka | RUZ0650 | TJ Růžená | 33:24 | + 8:52 | |
9. | Dobrovolná Anna | TBM0758 | KOS TJ Tesla Brno | 33:35 | + 9:03 | |
10. | Slavíková Tereza | CHT0656 | OOB SK Chrast | 34:59 | + 10:27 | |
11. | Běloušková Kateřina | CTB0752 | SK OB Chotěboř | 35:28 | + 10:56 | |
12. | Paulová Barbora | CTB0753 | SK OB Chotěboř | 35:38 | + 11:06 | |
13. | Kellerová Alice | CHT0852 | OOB SK Chrast | 35:44 | + 11:12 | |
14. | Benešová Michaela | SJH0651 | SOS Jindřichův Hradec | 41:06 | + 16:34 | |
15. | Taslerová Martina | ABM0757 | KOB ALFA Brno | 43:56 | + 19:24 | |
16. | Kubáňová Tereza | TBM0756 | KOS TJ Tesla Brno | 44:04 | + 19:32 | |
17. | Bukáčková Šárka | CTB0754 | SK OB Chotěboř | 44:25 | + 19:53 | |
18. | Janíčková Jolana | OSN0777 | SK Orientační sporty Nové Město na Moravě | 44:42 | + 20:10 | |
19. | Dánielová Lenka | 0020005 | Dánielovi-Zimovi-Raabovi | 48:37 | + 24:05 | |
20. | Komárková Zbyňka | SJH0751 | SOS Jindřichův Hradec | 55:04 | + 30:32 | |
21. | Mácová Amálie | SJI0650 | OK Jihlava | 56:14 | + 31:42 | |
22. | Dvořáčková Jana | OSN0757 | SK Orientační sporty Nové Město na Moravě | 81:31 | + 56:59 | |
23. | Hiklová Eva | ZBM0755 | SK Brno Žabovřesky | 112:04 | + 87:32 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Tomanová Eliška | ZBM0658 | SK Brno Žabovřesky | 34:25 | ||
2. | Škapová Markéta | CHT0752 | OOB SK Chrast | 38:00 | + 3:35 | |
3. | Porubská Lenka | TBM0451 | KOS TJ Tesla Brno | 39:38 | + 5:13 | |
4. | Honzáková Lenka | JHB0551 | TJ Jiskra Havlíčkův Brod | 41:05 | + 6:40 | |
5. | Králíčková Michala | PZR0455 | UNITOP SKP Žďár nad Sázavou | 62:55 | + 28:30 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
Points
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Odehnalová Tereza | ZBM9757 | SK Brno Žabovřesky | 33:58 | 8838 | ||
2. | Šímová Jana | PHK8569 | OK 99 Hradec Králové | 34:51 | + 0:53 | 8618 | |
3. | Čechová Tereza | KAM9852 | OK Kamenice | 35:18 | + 1:20 | 8506 | |
4. | Kavánková Iva | TZL9753 | SKOB Zlín | 35:41 | + 1:43 | 8410 | |
5. | Grycová Kateřina | TBM0058 | KOS TJ Tesla Brno | 37:41 | + 3:43 | 7911 | |
6. | Kozáková Zdenka | TBM7952 | KOS TJ Tesla Brno | 37:50 | + 3:52 | 7874 | |
7. | Novotná Jitka | SJH0454 | SOS Jindřichův Hradec | 37:54 | + 3:56 | 7857 | |
8. | Nechanická Klára | TBM0055 | KOS TJ Tesla Brno | 38:35 | + 4:37 | 7687 | |
9. | Plachá Zita | STA0551 | OK Střelka | 39:46 | + 5:48 | 7392 | |
10. | Korpasová Tereza | TBM9898 | KOS TJ Tesla Brno | 41:18 | + 7:20 | 7009 | |
11. | Klusáčková Magdaléna | ZBM9452 | SK Brno Žabovřesky | 41:36 | + 7:38 | 6935 | |
12. | Oranyová Sylva | SJI0751 | OK Jihlava | 41:50 | + 7:52 | 6876 | |
13. | Jeřábková Jitka | TZL9453 | SKOB Zlín | 42:18 | + 8:20 | 6760 | |
14. | Kociánová Lenka | VBM8553 | VSK Mendelu Brno | 42:24 | + 8:26 | 6735 | |
15. | Slámová Taťána | OSN0250 | SK Orientační sporty Nové Město na Moravě | 46:11 | + 12:13 | 5792 | |
16. | Vítková Hana | SJI0750 | OK Jihlava | 47:06 | + 13:08 | 5563 | |
17. | Petráčková Kristýna | SJI9851 | OK Jihlava | 48:24 | + 14:26 | 5239 | |
18. | Štefanová Jana | CHT9753 | OOB SK Chrast | 48:46 | + 14:48 | 5148 | |
19. | Vacková Anna | SJI9854 | OK Jihlava | 48:54 | + 14:56 | 5114 | |
20. | Malivánková Eva | ZBM9952 | SK Brno Žabovřesky | 50:50 | + 16:52 | 4632 | |
21. | Růžičková Zuzana | VBM9353 | VSK Mendelu Brno | 51:07 | + 17:09 | 4562 | |
22. | Kafková Tereza | SJI8956 | OK Jihlava | 51:25 | + 17:27 | 4487 | |
23. | Kropáčková Vendula | CHT0353 | OOB SK Chrast | 51:30 | + 17:32 | 4466 | |
24. | Binarová Adéla | UOL0452 | SOB Olomouc | 51:32 | + 17:34 | 4458 | |
25. | Foltýnová Eva | SJI0051 | OK Jihlava | 51:50 | + 17:52 | 4383 | |
26. | Miková Lenka | TBM0460 | KOS TJ Tesla Brno | 59:56 | + 25:58 | 2363 | |
27. | Taslerová Tereza | ABM0361 | KOB ALFA Brno | 61:53 | + 27:55 | 1877 | |
28. | Korobko Anna | 0410001 | Brno | 63:39 | + 29:41 | ||
29. | Míková Michaela | SJH8251 | SOS Jindřichův Hradec | 67:14 | + 33:16 | 543 | |
30. | Binková Jana | CHT8651 | OOB SK Chrast | 84:58 | + 51:00 | 0 | |
Kurečková Klára | TBM0667 | KOS TJ Tesla Brno | DISK | 0 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
Points
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Benešová Jana | SJH9451 | SOS Jindřichův Hradec | 38:01 | 2636 | ||
2. | Hladíková Alžběta | LPU9456 | OK Lokomotiva Pardubice | 40:49 | + 2:48 | 2495 | |
3. | Lejsková Barbora | 0380003 | OB Rocks! | 43:27 | + 5:26 | ||
4. | Starková Terezie | CHT0251 | OOB SK Chrast | 56:39 | + 18:38 | 1697 | |
5. | Izdná Petra | SJI8350 | OK Jihlava | 64:59 | + 26:58 | 1277 | |
6. | Linhartová Iva | 0200001 | není | 68:19 | + 30:18 | ||
7. | Košíková Jana | PBM8352 | TJ Spartak 1. brněnská | 70:12 | + 32:11 | 1014 | |
Taslerová Renata | UBM7651 | MENISKOS Brno | DISK | 0 | |||
Přikrylová Lenka | 0240001 | Endeka Bassta team | DISK | ||||
Mácová Kamila | SJI8152 | OK Jihlava | DISK | 0 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Štěpánková Kateřina | TBM7654 | KOS TJ Tesla Brno | 35:49 | ||
2. | Vernerová Radka | VBM8558 | VSK Mendelu Brno | 36:19 | + 0:30 | |
3. | Korecká Lenka | CHT8053 | OOB SK Chrast | 36:56 | + 1:07 | |
4. | Ptáčková Veronika | TBM7374 | KOS TJ Tesla Brno | 37:05 | + 1:16 | |
5. | Šťastná Lenka | CTB8351 | SK OB Chotěboř | 38:40 | + 2:51 | |
6. | Polednová Hana | RUZ8051 | TJ Růžená | 39:59 | + 4:10 | |
7. | Chudíková Barbora | SJI7850 | OK Jihlava | 40:33 | + 4:44 | |
8. | Nechanická Daniela | OSN7557 | SK Orientační sporty Nové Město na Moravě | 40:42 | + 4:53 | |
9. | Janíková Marie | UBM7852 | MENISKOS Brno | 41:37 | + 5:48 | |
10. | Paulíčková Renata | SJI8057 | OK Jihlava | 41:43 | + 5:54 | |
11. | Ryglová Kateřina | TBM7372 | KOS TJ Tesla Brno | 43:56 | + 8:07 | |
12. | Honzáková Jana | JHB7753 | TJ Jiskra Havlíčkův Brod | 44:15 | + 8:26 | |
13. | Ramachová Magda | PBM8151 | TJ Spartak 1. brněnská | 44:50 | + 9:01 | |
14. | Korpasová Ivana | LBM7362 | TJ Lokomotiva Ingstav Brno | 45:16 | + 9:27 | |
14. | Bartáková Petra | SJI8151 | OK Jihlava | 45:16 | + 9:27 | |
16. | Kočová Lenka | ZBM8160 | SK Brno Žabovřesky | 48:58 | + 13:09 | |
17. | Bártová Petra | RBK8252 | SK Radioklub Blansko | 49:00 | + 13:11 | |
18. | Fleissigová Eva | 0340001 | Rychtářov | 50:49 | + 15:00 | |
19. | Chloupková Barbora | VBM8455 | VSK Mendelu Brno | 52:36 | + 16:47 | |
20. | Potužníková Eva | SJH7652 | SOS Jindřichův Hradec | 52:40 | + 16:51 | |
21. | Krejsová Martina | CHT8152 | OOB SK Chrast | 52:59 | + 17:10 | |
22. | Pařízková Kateřina | PZR7951 | UNITOP SKP Žďár nad Sázavou | 53:14 | + 17:25 | |
23. | Forstová Veronika | PZR8181 | UNITOP SKP Žďár nad Sázavou | 53:27 | + 17:38 | |
24. | Malá Alice | TBM7991 | KOS TJ Tesla Brno | 53:48 | + 17:59 | |
25. | Smítalová Jana | ZBM8053 | SK Brno Žabovřesky | 54:04 | + 18:15 | |
26. | Dvořáková Hana | ZBM8676 | SK Brno Žabovřesky | 55:55 | + 20:06 | |
27. | Sedláčková Alžběta | 0040001 | Bafto | 56:04 | + 20:15 | |
28. | Kinštová Dominka | SJH8051 | SOS Jindřichův Hradec | 56:38 | + 20:49 | |
29. | Kubešová Eva | RUZ8151 | TJ Růžená | 57:40 | + 21:51 | |
30. | Daňková Veronika | SBK8151 | KOB START Blansko | 57:41 | + 21:52 | |
31. | Vítková Lenka | SJI7852 | OK Jihlava | 57:58 | + 22:09 | |
32. | Gregorová Lenka | SJH7853 | SOS Jindřichův Hradec | 59:34 | + 23:45 | |
33. | Vítková Barbora | PBM7952 | TJ Spartak 1. brněnská | 61:01 | + 25:12 | |
34. | Hofhanzlová Hana | RUZ7951 | TJ Růžená | 62:57 | + 27:08 | |
35. | Kroutilová Eva | TBM7861 | KOS TJ Tesla Brno | 63:47 | + 27:58 | |
36. | Eliášková Hana | LBM8051 | TJ Lokomotiva Ingstav Brno | 64:35 | + 28:46 | |
37. | Janováčová Petra | ZBM8558 | SK Brno Žabovřesky | 64:50 | + 29:01 | |
38. | Sovová Markéta | PZR7850 | UNITOP SKP Žďár nad Sázavou | 65:34 | + 29:45 | |
39. | Nevrklová Martina | RUZ8053 | TJ Růžená | 70:25 | + 34:36 | |
40. | Coufalová Martina | ZBM7755 | SK Brno Žabovřesky | 75:55 | + 40:06 | |
41. | Zimová Kristýna | 0020001 | Dánielovi-Zimovi-Raabovi | 80:56 | + 45:07 | |
42. | Kučerová Renata | ZBM7654 | SK Brno Žabovřesky | 84:58 | + 49:09 | |
43. | Dohnalová Květa | ZBM7954 | SK Brno Žabovřesky | 87:21 | + 51:32 | |
44. | Běloušková Ilona | CTB8053 | SK OB Chotěboř | 92:55 | + 57:06 | |
45. | Soběslavská Vendula | PBM8051 | TJ Spartak 1. brněnská | 93:38 | + 57:49 | |
46. | Jelínková Hana | CTB8152 | SK OB Chotěboř | 115:10 | + 79:21 | |
Dvořáčková Jana | OSN7850 | SK Orientační sporty Nové Město na Moravě | DISK | |||
Robotková Naďa | PBM7950 | TJ Spartak 1. brněnská | DISK | |||
Sychrová Daniela | VBM8458 | VSK Mendelu Brno | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Kubáňová Jana | TBM7275 | KOS TJ Tesla Brno | 33:33 | ||
2. | Schwabová Kateřina | TBM7371 | KOS TJ Tesla Brno | 33:36 | + 0:03 | |
3. | Vavrysová Iva | LCE6359 | OOB TJ Slovan Luhačovice | 34:29 | + 0:56 | |
4. | Benešová Iva | SJH7051 | SOS Jindřichův Hradec | 37:24 | + 3:51 | |
5. | Čechová Marcela | TBM7659 | KOS TJ Tesla Brno | 37:40 | + 4:07 | |
6. | Grycová Jana | TBM6969 | KOS TJ Tesla Brno | 37:43 | + 4:10 | |
7. | Kamenická Lenka | OSN6955 | SK Orientační sporty Nové Město na Moravě | 37:46 | + 4:13 | |
8. | Doušková Klára | TBM7761 | KOS TJ Tesla Brno | 37:50 | + 4:17 | |
9. | Radová Martina | ABM7451 | KOB ALFA Brno | 38:51 | + 5:18 | |
10. | Čechová Zuzana | BZR6951 | Bratrstvo Ždárských vrchů | 39:23 | + 5:50 | |
11. | Fuchsová Marcela | TBM7260 | KOS TJ Tesla Brno | 39:49 | + 6:16 | |
12. | Nešporová Marie | TTR7251 | OOB Třebíč | 39:51 | + 6:18 | |
13. | Hlavová Miroslava | KON6389 | KOB Konice | 40:09 | + 6:36 | |
14. | Procházková Lucie | ADA7651 | OOB Spartak Adamov | 40:24 | + 6:51 | |
15. | Hrstková Dana | SJI6051 | OK Jihlava | 40:27 | + 6:54 | |
16. | Voborníková Eva | CTB6851 | SK OB Chotěboř | 40:59 | + 7:26 | |
17. | Doušková Vlasta | TBM7060 | KOS TJ Tesla Brno | 42:33 | + 9:00 | |
18. | Rosecká Alena | PZR5654 | UNITOP SKP Žďár nad Sázavou | 43:00 | + 9:27 | |
19. | Nechutová Alena | PZR6969 | UNITOP SKP Žďár nad Sázavou | 43:49 | + 10:16 | |
20. | Strýčková Monika | ADA7454 | OOB Spartak Adamov | 46:44 | + 13:11 | |
21. | Jágrová Vlasta | SBK7789 | KOB START Blansko | 46:57 | + 13:24 | |
22. | Tršová Daniela | PBM7375 | TJ Spartak 1. brněnská | 47:06 | + 13:33 | |
23. | Kučerová Vladimíra | CHT6460 | OOB SK Chrast | 47:47 | + 14:14 | |
24. | Miková Iva | TBM7071 | KOS TJ Tesla Brno | 48:02 | + 14:29 | |
25. | Hlaváčová Šárka | TBM7258 | KOS TJ Tesla Brno | 48:43 | + 15:10 | |
26. | Richterová Nataša | ADA7451 | OOB Spartak Adamov | 49:38 | + 16:05 | |
27. | Nováčková Obelczová Věra | ZBM7752 | SK Brno Žabovřesky | 49:43 | + 16:10 | |
28. | Otrusinová Helena | ABM7054 | KOB ALFA Brno | 50:14 | + 16:41 | |
29. | Fencíková Vladislava | JHB6553 | TJ Jiskra Havlíčkův Brod | 50:28 | + 16:55 | |
30. | Beránková Šárka | ZBM7356 | SK Brno Žabovřesky | 51:22 | + 17:49 | |
31. | Poláčková Bohuslava | PZR7070 | UNITOP SKP Žďár nad Sázavou | 51:23 | + 17:50 | |
32. | Tomanová Veronika | LBM7751 | TJ Lokomotiva Ingstav Brno | 51:55 | + 18:22 | |
33. | Obrátilová Naďa | ABM6654 | KOB ALFA Brno | 52:00 | + 18:27 | |
34. | Odehnalová Kamila | ABM7052 | KOB ALFA Brno | 52:14 | + 18:41 | |
35. | Košíková Jitka | VSP7799 | USK Praha | 53:33 | + 20:00 | |
36. | Juračková Jana | CHT6052 | OOB SK Chrast | 54:11 | + 20:38 | |
37. | Suková Renata | PZR7352 | UNITOP SKP Žďár nad Sázavou | 54:42 | + 21:09 | |
38. | Václavková Petra | ZBM7553 | SK Brno Žabovřesky | 57:51 | + 24:18 | |
39. | Nouzová Alena | SJH7151 | SOS Jindřichův Hradec | 60:32 | + 26:59 | |
40. | Tesařová Jitka | RBK6451 | SK Radioklub Blansko | 62:00 | + 28:27 | |
41. | Cíchová Pavlína | TTR7452 | OOB Třebíč | 65:55 | + 32:22 | |
42. | Urbánková Lenka | ZBM7551 | SK Brno Žabovřesky | 70:59 | + 37:26 | |
43. | Debefová Zuzana | 0250002 | Jihlava | 75:17 | + 41:44 | |
44. | Kyclová Jitka | LBM7450 | TJ Lokomotiva Ingstav Brno | 114:39 | + 81:06 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Tichovská Hana | PGP6652 | SK Praga | 25:32 | ||
2. | Wurzelová Dana | OSN6654 | SK Orientační sporty Nové Město na Moravě | 28:36 | + 3:04 | |
3. | Kuchařová Ada | TBM5855 | KOS TJ Tesla Brno | 38:21 | + 12:49 | |
4. | Syslová Iva | TTR6151 | OOB Třebíč | 38:37 | + 13:05 | |
5. | Smičková Eva | KON5887 | KOB Konice | 39:25 | + 13:53 | |
6. | Peřinková Irena | BBM6550 | BETA URSUS Rosice | 42:45 | + 17:13 | |
7. | Léharová Iva | LPU6152 | OK Lokomotiva Pardubice | 45:42 | + 20:10 | |
8. | Pekárková Radka | RBK6767 | SK Radioklub Blansko | 45:45 | + 20:13 | |
9. | Jansová Alena | CHT5852 | OOB SK Chrast | 46:40 | + 21:08 | |
10. | Jalová Marie | RBK5761 | SK Radioklub Blansko | 48:28 | + 22:56 | |
11. | Foltýnová Lenka | SJI6751 | OK Jihlava | 56:32 | + 31:00 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Potěšilová Vladimíra | VBM5655 | VSK Mendelu Brno | 38:21 | ||
2. | Liščinská Eva | TBM4451 | KOS TJ Tesla Brno | 47:41 | + 9:20 | |
3. | Tomanová Jana | LBM4955 | TJ Lokomotiva Ingstav Brno | 47:47 | + 9:26 | |
4. | Křížová Zdenka | PZR5051 | UNITOP SKP Žďár nad Sázavou | 48:48 | + 10:27 | |
5. | Salajková Věra | LBM5558 | TJ Lokomotiva Ingstav Brno | 50:04 | + 11:43 | |
6. | Podhorská Věra | SJI5252 | OK Jihlava | 63:38 | + 25:17 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Prošek Filip | SJI1401 | OK Jihlava | 16:52 | ||
2. | Bárta Zbyněk | RBK1301 | SK Radioklub Blansko | 18:59 | + 2:07 | |
3. | Lauerman Jan | SJI1515 | OK Jihlava | 21:16 | + 4:24 | |
4. | Kocourek Vít | ZBM1405 | SK Brno Žabovřesky | 22:10 | + 5:18 | |
5. | Bárta Vítězslav | 0130001 | RBK | 23:31 | + 6:39 | |
6. | Papež Marek | ZBM1502 | SK Brno Žabovřesky | 24:40 | + 7:48 | |
7. | Slavík Martin | PBM1406 | TJ Spartak 1. brněnská | 26:08 | + 9:16 | |
8. | Redlich Jan | 0370001 | RBK Blansko | 27:16 | + 10:24 | |
9. | Matras Štěpán | CHT1402 | OOB SK Chrast | 27:58 | + 11:06 | |
10. | Brabec Lukáš | 0120001 | Brabici | 28:00 | + 11:08 | |
11. | Meissner Otto | ZBM1501 | SK Brno Žabovřesky | 29:27 | + 12:35 | |
12. | Krejsa Josef | CHT1501 | OOB SK Chrast | 33:16 | + 16:24 | |
13. | Adler Tomáš | ZBM1208 | SK Brno Žabovřesky | 41:05 | + 24:13 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Smítal Vendelín | ZBM1203 | SK Brno Žabovřesky | 15:16 | ||
2. | Vítek Vojtěch | PBM1310 | TJ Spartak 1. brněnská | 15:25 | + 0:09 | |
3. | Šťastný Vilém | CTB1301 | SK OB Chotěboř | 16:28 | + 1:12 | |
4. | Uchytil Ivo | PZR1201 | UNITOP SKP Žďár nad Sázavou | 18:21 | + 3:05 | |
5. | Fikar Michal | CTB1200 | SK OB Chotěboř | 21:01 | + 5:45 | |
6. | Paul Radim | ZBM1206 | SK Brno Žabovřesky | 21:02 | + 5:46 | |
7. | Chloupek Filip | VBM1301 | VSK Mendelu Brno | 22:24 | + 7:08 | |
8. | Janík Jan | UBM1301 | MENISKOS Brno | 22:48 | + 7:32 | |
9. | Šíma Filip | TBM1213 | KOS TJ Tesla Brno | 27:00 | + 11:44 | |
10. | Doležal Vojtěch Lubomír | PZR1101 | UNITOP SKP Žďár nad Sázavou | 27:30 | + 12:14 | |
11. | Janča Ondřej | TBM1304 | KOS TJ Tesla Brno | 29:10 | + 13:54 | |
12. | Klíma Matouš | STA1303 | OK Střelka | 30:19 | + 15:03 | |
13. | Nedělka František | PZR1202 | UNITOP SKP Žďár nad Sázavou | 31:42 | + 16:26 | |
14. | Binar Vít | STE1201 | SK SKI-OB Šternberk | 41:30 | + 26:14 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Novák Tobiáš | CTB1103 | SK OB Chotěboř | 18:15 | ||
2. | Koča František | ZBM1100 | SK Brno Žabovřesky | 20:23 | + 2:08 | |
3. | Běloušek Matěj | CTB1202 | SK OB Chotěboř | 20:40 | + 2:25 | |
4. | Bárta Ladislav | RBK1101 | SK Radioklub Blansko | 20:47 | + 2:32 | |
5. | Kozák Vojtěch | TBM1101 | KOS TJ Tesla Brno | 21:38 | + 3:23 | |
6. | Sedláček Martin | TBM1212 | KOS TJ Tesla Brno | 22:46 | + 4:31 | |
7. | Hájek Vojtěch | TBM1201 | KOS TJ Tesla Brno | 23:41 | + 5:26 | |
8. | Kubáň Patrik | TBM1001 | KOS TJ Tesla Brno | 25:09 | + 6:54 | |
9. | Eliášek Jakub | LBM1101 | TJ Lokomotiva Ingstav Brno | 28:41 | + 10:26 | |
10. | Svoboda Adam | PBM1001 | TJ Spartak 1. brněnská | 30:12 | + 11:57 | |
10. | Klíma Štěpán | STA1003 | OK Střelka | 30:12 | + 11:57 | |
12. | Čáslavský Ondřej | PZR0708 | UNITOP SKP Žďár nad Sázavou | 33:43 | + 15:28 | |
13. | Hübner Václav | TBM1112 | KOS TJ Tesla Brno | 37:29 | + 19:14 | |
14. | Široký Jakub | BBM1000 | BETA URSUS Rosice | 38:34 | + 20:19 | |
15. | Skřivanek František | TBM1108 | KOS TJ Tesla Brno | 41:17 | + 23:02 | |
16. | Procházka Ferdinand | ADA1001 | OOB Spartak Adamov | 42:21 | + 24:06 | |
17. | Daněk František | SBK1010 | KOB START Blansko | 68:19 | + 50:04 | |
Broum Matěj | PZR1002 | UNITOP SKP Žďár nad Sázavou | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Prášil Adam | SJI0901 | OK Jihlava | 22:37 | ||
2. | Těthal Josef | SJH0805 | SOS Jindřichův Hradec | 23:53 | + 1:16 | |
3. | Blažek Vojtěch | SJH1003 | SOS Jindřichův Hradec | 24:28 | + 1:51 | |
4. | Míchal Jakub | SJH1001 | SOS Jindřichův Hradec | 24:54 | + 2:17 | |
5. | Šimon Eduard | PZR0800 | UNITOP SKP Žďár nad Sázavou | 28:32 | + 5:55 | |
6. | Toman Matěj | LBM0909 | TJ Lokomotiva Ingstav Brno | 28:40 | + 6:03 | |
7. | Klusáček Mikuláš | CTB0902 | SK OB Chotěboř | 28:58 | + 6:21 | |
8. | Hájek Štěpán | TBM0804 | KOS TJ Tesla Brno | 31:02 | + 8:25 | |
9. | Eliášek Patrik | LBM0801 | TJ Lokomotiva Ingstav Brno | 31:40 | + 9:03 | |
10. | Venhoda Lukáš | SJI0801 | OK Jihlava | 32:10 | + 9:33 | |
11. | Popovič Jan | ZBM0913 | SK Brno Žabovřesky | 35:19 | + 12:42 | |
12. | Svoboda Jakub | PBM0901 | TJ Spartak 1. brněnská | 35:52 | + 13:15 | |
13. | Jirků Ondřej | SJI0904 | OK Jihlava | 35:57 | + 13:20 | |
14. | Kresta Tomáš | TBM0908 | KOS TJ Tesla Brno | 36:54 | + 14:17 | |
15. | Kroutil Tadeáš | TBM0928 | KOS TJ Tesla Brno | 37:14 | + 14:37 | |
16. | Debef Alan | SJI0809 | OK Jihlava | 37:46 | + 15:09 | |
17. | Vinopal Vojtěch | PZR0901 | UNITOP SKP Žďár nad Sázavou | 38:18 | + 15:41 | |
18. | Mikula Marek | TBM0902 | KOS TJ Tesla Brno | 38:34 | + 15:57 | |
19. | Wierer Antonín | STA0901 | OK Střelka | 40:37 | + 18:00 | |
20. | Václavek Petr | ZBM0916 | SK Brno Žabovřesky | 42:47 | + 20:10 | |
21. | Dokulil Jiří | PZR0905 | UNITOP SKP Žďár nad Sázavou | 43:04 | + 20:27 | |
22. | Florian Radek | ZBM0905 | SK Brno Žabovřesky | 43:27 | + 20:50 | |
23. | Jirásek Rostislav | CTB0903 | SK OB Chotěboř | 44:54 | + 22:17 | |
24. | Růžička Matěj | KSU0901 | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 47:58 | + 25:21 | |
25. | Růžička Tomáš | SJI0907 | OK Jihlava | 48:19 | + 25:42 | |
26. | Dočkal Matouš | SJI0900 | OK Jihlava | 51:01 | + 28:24 | |
27. | Černý Petr | SJI0905 | OK Jihlava | 57:18 | + 34:41 | |
28. | Prášil Šimon | TTR0901 | OOB Třebíč | 72:37 | + 50:00 | |
Dohnal František | ZBM0811 | SK Brno Žabovřesky | DISK | |||
Češík František | CHT0902 | OOB SK Chrast | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Ptáček Jonáš | TBM0717 | KOS TJ Tesla Brno | 24:08 | ||
2. | Račanský Jiří | TBM0706 | KOS TJ Tesla Brno | 25:56 | + 1:48 | |
3. | Štěpánek Ondřej | TBM0809 | KOS TJ Tesla Brno | 27:11 | + 3:03 | |
4. | Bulička Martin | ZBM0807 | SK Brno Žabovřesky | 27:57 | + 3:49 | |
5. | Schwab Filip | TBM0710 | KOS TJ Tesla Brno | 28:20 | + 4:12 | |
6. | Novák Matyáš | CTB0601 | SK OB Chotěboř | 28:41 | + 4:33 | |
7. | Urválek Jan | TBM0707 | KOS TJ Tesla Brno | 30:24 | + 6:16 | |
8. | Parkan Tomáš | SJH0803 | SOS Jindřichův Hradec | 30:33 | + 6:25 | |
9. | Petrášek Eduard | ZBM0609 | SK Brno Žabovřesky | 32:08 | + 8:00 | |
10. | Blažek Cyril | SJH0701 | SOS Jindřichův Hradec | 32:38 | + 8:30 | |
11. | Doušek Vilém | TBM0904 | KOS TJ Tesla Brno | 33:18 | + 9:10 | |
12. | Knap Jakub | PZR0701 | UNITOP SKP Žďár nad Sázavou | 34:22 | + 10:14 | |
13. | Jirků František | SJI0600 | OK Jihlava | 36:14 | + 12:06 | |
14. | Navrátil Jakub | TBM0811 | KOS TJ Tesla Brno | 36:42 | + 12:34 | |
15. | Jelínek Jaromír | CTB0603 | SK OB Chotěboř | 37:15 | + 13:07 | |
16. | Vítek Vojtěch | CHT0801 | OOB SK Chrast | 37:30 | + 13:22 | |
17. | Kocourek Jiří | CTB0602 | SK OB Chotěboř | 39:31 | + 15:23 | |
18. | Wierer Jan | STA0701 | OK Střelka | 40:53 | + 16:45 | |
19. | Kroutil Jošt | TBM0712 | KOS TJ Tesla Brno | 44:02 | + 19:54 | |
20. | Svirák Benjamin | TBM0915 | KOS TJ Tesla Brno | 46:51 | + 22:43 | |
21. | Milichovský Marek | ZBM0715 | SK Brno Žabovřesky | 54:31 | + 30:23 | |
22. | Pazdziora Tomáš | PBM0701 | TJ Spartak 1. brněnská | 62:38 | + 38:30 | |
23. | Zima Vojtěch | 0020002 | Dánielovi-Zimovi-Raabovi | 65:37 | + 41:29 | |
24. | Dvořáček Jan | TTR0701 | OOB Třebíč | 71:33 | + 47:25 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Komenda Jakub | PBM0712 | TJ Spartak 1. brněnská | 30:08 | ||
2. | Koča Vojtěch | ZBM0602 | SK Brno Žabovřesky | 32:13 | + 2:05 | |
3. | Cícha Václav | TTR0401 | OOB Třebíč | 33:47 | + 3:39 | |
4. | Dvořáček Michal | ZBM0513 | SK Brno Žabovřesky | 34:07 | + 3:59 | |
5. | Čech Radan | TBM0611 | KOS TJ Tesla Brno | 34:31 | + 4:23 | |
6. | Rada Štěpán | ABM0404 | KOB ALFA Brno | 37:54 | + 7:46 | |
7. | Pařízek Petr | PZR0504 | UNITOP SKP Žďár nad Sázavou | 38:21 | + 8:13 | |
8. | Mudrák Daniel | TBM0629 | KOS TJ Tesla Brno | 38:42 | + 8:34 | |
9. | Smékal Jan | SJH0405 | SOS Jindřichův Hradec | 41:49 | + 11:41 | |
10. | Hanousek Prokop | TBM0613 | KOS TJ Tesla Brno | 43:25 | + 13:17 | |
11. | Malý Matyáš | TBM0910 | KOS TJ Tesla Brno | 44:54 | + 14:46 | |
12. | Dvořáček Tomáš | OSN0505 | SK Orientační sporty Nové Město na Moravě | 46:04 | + 15:56 | |
13. | Vacek František | CHT0501 | OOB SK Chrast | 46:10 | + 16:02 | |
14. | Nešpor Jiří | TTR0502 | OOB Třebíč | 47:34 | + 17:26 | |
15. | Zelený Vladan | ZBM0405 | SK Brno Žabovřesky | 47:35 | + 17:27 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
Points
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Strýček Jan | PBM0503 | TJ Spartak 1. brněnská | 30:28 | 9142 | ||
2. | Nykodým Miloš | ZBM9005 | SK Brno Žabovřesky | 31:01 | + 0:33 | 8991 | |
3. | Kučera Tomáš | ZBM0605 | SK Brno Žabovřesky | 34:14 | + 3:46 | 8109 | |
4. | Prášil Tomáš | TTR0501 | OOB Třebíč | 34:41 | + 4:13 | 7986 | |
5. | Orany Vojtěch | SJI0401 | OK Jihlava | 35:16 | + 4:48 | 7826 | |
6. | Kozák Osvald | TBM8201 | KOS TJ Tesla Brno | 35:21 | + 4:53 | 7803 | |
7. | Prášil Marek | SJI7313 | OK Jihlava | 36:41 | + 6:13 | 7438 | |
8. | Novák Pavel | CTB7001 | SK OB Chotěboř | 37:17 | + 6:49 | 7273 | |
9. | Mokrý Stanislav | ZBM9202 | SK Brno Žabovřesky | 37:19 | + 6:51 | 7264 | |
10. | Čech Radovan | TBM7835 | KOS TJ Tesla Brno | 37:39 | + 7:11 | 7173 | |
11. | Urbánek Adam | ZBM0302 | SK Brno Žabovřesky | 38:14 | + 7:46 | 7013 | |
12. | Gryc Vojtěch | TBM0106 | KOS TJ Tesla Brno | 39:23 | + 8:55 | 6697 | |
13. | Jordanov Alexandr | ZBM9503 | SK Brno Žabovřesky | 39:43 | + 9:15 | 6606 | |
14. | Prášil Aleš | SJI7415 | OK Jihlava | 40:07 | + 9:39 | 6496 | |
15. | Mokrý Ondřej | ABM9410 | KOB ALFA Brno | 40:10 | + 9:42 | 6483 | |
16. | Lauerman Jan | SJI7419 | OK Jihlava | 40:21 | + 9:53 | 6432 | |
17. | Krejsa Jan | CHT8701 | OOB SK Chrast | 40:27 | + 9:59 | 6405 | |
18. | Venhoda Milan | SJI7104 | OK Jihlava | 40:30 | + 10:02 | 6391 | |
19. | Kamenický Jeroným | TUR9549 | OOB TJ Turnov | 41:41 | + 11:13 | 6067 | |
20. | Ehl Jiří | TBM7701 | KOS TJ Tesla Brno | 42:02 | + 11:34 | 5971 | |
21. | Fučík Karel | VBM7246 | VSK Mendelu Brno | 42:16 | + 11:48 | 5907 | |
22. | Skřivanek Marcel | JPV7713 | Oddíl OS SK Prostějov | 42:18 | + 11:50 | 5898 | |
23. | Klusáček Jan | ZBM9301 | SK Brno Žabovřesky | 43:04 | + 12:36 | 5687 | |
24. | Mazal Zdeněk | VBM8103 | VSK Mendelu Brno | 43:19 | + 12:51 | 5619 | |
25. | Sychra Tomáš | VBM8305 | VSK Mendelu Brno | 43:46 | + 13:18 | 5496 | |
26. | Karvánek Matouš | BOR9006 | OK Jiskra Nový Bor | 44:04 | + 13:36 | 5413 | |
27. | Drábek Jan | ZBM8511 | SK Brno Žabovřesky | 44:16 | + 13:48 | 5358 | |
28. | Venhoda Matěj | SJI0301 | OK Jihlava | 44:31 | + 14:03 | 5290 | |
29. | Hraboš Matej | TBM9547 | KOS TJ Tesla Brno | 44:34 | + 14:06 | 5276 | |
30. | Hübner Jan | CTB7902 | SK OB Chotěboř | 44:49 | + 14:21 | 5208 | |
31. | Kafka Matěj | SJI9903 | OK Jihlava | 45:37 | + 15:09 | 4988 | |
32. | Krejsa Vladimír | CHT9202 | OOB SK Chrast | 47:04 | + 16:36 | 4591 | |
33. | Kamenický Tobiáš | OSN9339 | SK Orientační sporty Nové Město na Moravě | 47:05 | + 16:37 | ||
34. | Čech Petr | SJI0001 | OK Jihlava | 47:24 | + 16:56 | 4499 | |
35. | Palát Tomáš | ABM0307 | KOB ALFA Brno | 47:27 | + 16:59 | 4486 | |
36. | Zelinka Jiří | MBM8740 | O-mikron | 49:09 | + 18:41 | 4020 | |
37. | Novotný Ondřej | ABM9211 | KOB ALFA Brno | 49:20 | + 18:52 | 3969 | |
38. | Frýba Dominik | SJI9702 | OK Jihlava | 49:24 | + 18:56 | 3951 | |
39. | Cícha Matěj | TTR0102 | OOB Třebíč | 49:30 | + 19:02 | 3924 | |
40. | Pikuz Sergej | 0410002 | Brno | 49:40 | + 19:12 | ||
41. | Kavan Tomáš | TBM8603 | KOS TJ Tesla Brno | 50:29 | + 20:01 | 3654 | |
42. | Kadlec Jan | SJI8306 | OK Jihlava | 52:28 | + 22:00 | 3110 | |
43. | Kořan Pavel | VBM7401 | VSK Mendelu Brno | 52:30 | + 22:02 | 3101 | |
44. | Hladílek Jan | PZR8814 | UNITOP SKP Žďár nad Sázavou | 52:32 | + 22:04 | 3092 | |
45. | Otrusina Jan | ABM9210 | KOB ALFA Brno | 52:35 | + 22:07 | 3078 | |
46. | Škrabánek Matěj | SJI9203 | OK Jihlava | 53:14 | + 22:46 | 2900 | |
47. | Chaloupka Martin | CHT7301 | OOB SK Chrast | 53:24 | + 22:56 | 2854 | |
48. | Poláček Tomáš | PZR0102 | UNITOP SKP Žďár nad Sázavou | 55:08 | + 24:40 | 2379 | |
49. | Dobrovský Michal | 0180001 | ASK Blansko | 55:21 | + 24:53 | ||
50. | Bouška Tomáš | ABM9205 | KOB ALFA Brno | 56:28 | + 26:00 | 2014 | |
51. | Léhar Adam | LPU9114 | OK Lokomotiva Pardubice | 57:08 | + 26:40 | 1831 | |
52. | Šenkýř Matěj | SJI9902 | OK Jihlava | 60:08 | + 29:40 | 1008 | |
53. | Dvořáček Jakub | OSN0303 | SK Orientační sporty Nové Město na Moravě | 62:24 | + 31:56 | 387 | |
54. | Karlík Jan | TBM8809 | KOS TJ Tesla Brno | 62:37 | + 32:09 | 327 | |
55. | Šedivý Jiří | VBM8207 | VSK Mendelu Brno | 62:49 | + 32:21 | 273 | |
56. | Nosek Jakub | SJH0002 | SOS Jindřichův Hradec | 62:54 | + 32:26 | 250 | |
57. | Koumar František | SJI9501 | OK Jihlava | 63:41 | + 33:13 | 35 | |
58. | Procházka Jiří | ADA7512 | OOB Spartak Adamov | 65:53 | + 35:25 | 0 | |
59. | Nešpor Jan | TTR0101 | OOB Třebíč | 67:07 | + 36:39 | 0 | |
60. | Dvořák Richard | CHT8101 | OOB SK Chrast | 68:06 | + 37:38 | 0 | |
61. | Žiilinský Martin | ZBM0060 | SK Brno Žabovřesky | 70:00 | + 39:32 | 0 | |
62. | Musil Marek | CHT8801 | OOB SK Chrast | 77:35 | + 47:07 | 0 | |
63. | Čerbák Adam | 0230003 | + | 85:01 | + 54:33 | ||
64. | Foltýn Tomáš | SJI9801 | OK Jihlava | 95:38 | + 65:10 | 0 | |
65. | Stejskal Ondřej | UBM8805 | MENISKOS Brno | 136:12 | + 105:44 | 0 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
Points
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Lejsek Tadeáš | 0380002 | OB Rocks! | 39:57 | |||
2. | Florián Vojtěch | ABM9901 | KOB ALFA Brno | 41:15 | + 1:18 | 2306 | |
3. | Dressler Jan | SBK7911 | KOB START Blansko | 41:58 | + 2:01 | 2270 | |
4. | Sitař Václav | PZR9202 | UNITOP SKP Žďár nad Sázavou | 48:37 | + 8:40 | 1942 | |
5. | Růžička Lukáš | KSU7849 | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 52:11 | + 12:14 | 1765 | |
6. | Novohradský Petr | PZR8903 | UNITOP SKP Žďár nad Sázavou | 52:34 | + 12:37 | 1746 | |
7. | Rosecký Jan | PZR8901 | UNITOP SKP Žďár nad Sázavou | 53:53 | + 13:56 | 1681 | |
8. | Kycl Lukáš | LBM0300 | TJ Lokomotiva Ingstav Brno | 56:28 | + 16:31 | 1553 | |
9. | Hladik Jiri | 0160001 | ROB PCE | 61:52 | + 21:55 | ||
10. | Kycl Michal | LBM0500 | TJ Lokomotiva Ingstav Brno | 65:39 | + 25:42 | 1099 | |
11. | Rychnovský Radek | SJI7702 | OK Jihlava | 66:49 | + 26:52 | 1042 | |
12. | Bednařík Aleš | VLI7309 | Slavia Liberec orienteering | 70:13 | + 30:16 | 874 | |
13. | Růžička Tomáš | VBM8406 | VSK Mendelu Brno | 94:32 | + 54:35 | ||
14. | Brodecký Radek | RBK8004 | SK Radioklub Blansko | 110:42 | + 70:45 | 0 | |
Vinopal Tomáš | PZR7905 | UNITOP SKP Žďár nad Sázavou | DISK | 0 | |||
Jirků František | SJI7900 | OK Jihlava | DISK | 0 | |||
Tomíček Oldřich | TBM7903 | KOS TJ Tesla Brno | DISK | 0 | |||
Kycl Ondřej | LBM0501 | TJ Lokomotiva Ingstav Brno | DISK | 0 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Palát Petr | ABM7415 | KOB ALFA Brno | 33:08 | ||
2. | Vedra David | TBM7402 | KOS TJ Tesla Brno | 34:11 | + 1:03 | |
3. | Prošek Michal | SJI7823 | OK Jihlava | 38:45 | + 5:37 | |
4. | Koča Jaroslav | ZBM8206 | SK Brno Žabovřesky | 38:59 | + 5:51 | |
5. | Jirků Roman | SJI8309 | OK Jihlava | 39:57 | + 6:49 | |
6. | Dvořáček Jiří | OSN7502 | SK Orientační sporty Nové Město na Moravě | 40:24 | + 7:16 | |
7. | Brabec Jaroslav | ZBM8242 | SK Brno Žabovřesky | 41:16 | + 8:08 | |
8. | Bencúr Juraj | AOP7700 | Orientační Běh Opava | 41:22 | + 8:14 | |
9. | Ptáček Ondřej | TBM7120 | KOS TJ Tesla Brno | 42:05 | + 8:57 | |
10. | Gregor Petr | RUZ7500 | TJ Růžená | 42:21 | + 9:13 | |
11. | Korecký Miroslav | CHT7901 | OOB SK Chrast | 42:30 | + 9:22 | |
12. | Redlich Tomáš | MAS8200 | OOB Aš | 42:31 | + 9:23 | |
13. | Daněk Roman | SBK7541 | KOB START Blansko | 42:46 | + 9:38 | |
14. | Doušek Robert | TBM7911 | KOS TJ Tesla Brno | 43:11 | + 10:03 | |
15. | Matras Tomáš | CHT8001 | OOB SK Chrast | 43:17 | + 10:09 | |
16. | Porubský Július | TBM7302 | KOS TJ Tesla Brno | 43:31 | + 10:23 | |
17. | Sebera Václav | SFM8302 | O-RUNNAŘI Beskydy | 43:36 | + 10:28 | |
18. | Rotek Pavel | ZBM7704 | SK Brno Žabovřesky | 44:02 | + 10:54 | |
19. | Šťastný Karel | CTB7901 | SK OB Chotěboř | 44:20 | + 11:12 | |
20. | Brosch Petr | RBK7111 | SK Radioklub Blansko | 44:23 | + 11:15 | |
21. | Kysilko Zdeněk | CHT8601 | OOB SK Chrast | 45:15 | + 12:07 | |
22. | Strejček Petr | TBM7228 | KOS TJ Tesla Brno | 45:34 | + 12:26 | |
23. | Baše Tomáš | ZBM7402 | SK Brno Žabovřesky | 46:16 | + 13:08 | |
24. | Schwab David | TBM7401 | KOS TJ Tesla Brno | 46:24 | + 13:16 | |
25. | Blažek Zdeněk | SJH7601 | SOS Jindřichův Hradec | 46:36 | + 13:28 | |
26. | Liščinský Tomáš | TBM8411 | KOS TJ Tesla Brno | 48:45 | + 15:37 | |
27. | Sedlář Petr | TBM7319 | KOS TJ Tesla Brno | 50:41 | + 17:33 | |
28. | Duba Vojtěch | SJH8003 | SOS Jindřichův Hradec | 51:30 | + 18:22 | |
29. | Červinka Jan | OSN8002 | SK Orientační sporty Nové Město na Moravě | 51:46 | + 18:38 | |
30. | Mulíček Ondřej | ABM7405 | KOB ALFA Brno | 52:30 | + 19:22 | |
31. | Jurák Adam | ZBM8404 | SK Brno Žabovřesky | 52:55 | + 19:47 | |
32. | Dvořáček Jan | TTR7701 | OOB Třebíč | 52:57 | + 19:49 | |
33. | Vala Ferdinand | 0300001 | SKI team VYSOČINA | 53:47 | + 20:39 | |
34. | Sláma Jaroslav | OSN6901 | SK Orientační sporty Nové Město na Moravě | 55:31 | + 22:23 | |
35. | Potužník Martin | SJH7705 | SOS Jindřichův Hradec | 55:52 | + 22:44 | |
36. | Coufal Svatoš | ZBM6700 | SK Brno Žabovřesky | 57:26 | + 24:18 | |
37. | Cenek Radim | ZBM7203 | SK Brno Žabovřesky | 58:11 | + 25:03 | |
38. | Suchomel Vít | MBM8448 | O-mikron | 58:13 | + 25:05 | |
39. | Komárek Arnošt | SJH7702 | SOS Jindřichův Hradec | 58:45 | + 25:37 | |
40. | Janováč Dušan | ZBM7804 | SK Brno Žabovřesky | 59:00 | + 25:52 | |
41. | Klíma David | STA7902 | OK Střelka | 59:09 | + 26:01 | |
42. | Máca Tomáš | SJI7800 | OK Jihlava | 59:47 | + 26:39 | |
43. | Novotný Jakub | SJI7700 | OK Jihlava | 60:26 | + 27:18 | |
44. | Štefan Jan | CHT8602 | OOB SK Chrast | 61:10 | + 28:02 | |
45. | Běloušek Pavel | CTB7602 | SK OB Chotěboř | 61:49 | + 28:41 | |
46. | Papež Zdeněk | ZBM8502 | SK Brno Žabovřesky | 61:54 | + 28:46 | |
47. | Klusáček Luděk | CTB7803 | SK OB Chotěboř | 64:17 | + 31:09 | |
48. | Dokoupil Zbyněk | VBM8206 | VSK Mendelu Brno | 65:11 | + 32:03 | |
49. | Smítal Rostislav | ZBM7903 | SK Brno Žabovřesky | 65:26 | + 32:18 | |
50. | Robotka Jan | PBM7800 | TJ Spartak 1. brněnská | 66:00 | + 32:52 | |
51. | Šutera Josef | CET7901 | TJ Loko Česká Třebová | 67:28 | + 34:20 | |
52. | Šťastný Jan | 0050001 | _ | 70:37 | + 37:29 | |
53. | Horký Tomáš | TBM6747 | KOS TJ Tesla Brno | 71:04 | + 37:56 | |
54. | Broum Tomáš | PZR7808 | UNITOP SKP Žďár nad Sázavou | 71:16 | + 38:08 | |
55. | Jelínek Jaromír | CTB7702 | SK OB Chotěboř | 75:34 | + 42:26 | |
56. | Chloupek Tomáš | VBM8404 | VSK Mendelu Brno | 76:47 | + 43:39 | |
57. | Bárta Ladislav | RBK7802 | SK Radioklub Blansko | 81:37 | + 48:29 | |
58. | Rudolf Tomáš | PBM8402 | TJ Spartak 1. brněnská | 85:05 | + 51:57 | |
59. | Černý Petr | SJI8100 | OK Jihlava | 95:26 | + 62:18 | |
60. | Polách David | ZBM8003 | SK Brno Žabovřesky | 96:22 | + 63:14 | |
61. | Ptáček Jindřich | 0070001 | Klondajk u Sázavy | 106:20 | + 73:12 | |
Dohnal Pavel | ZBM8005 | SK Brno Žabovřesky | DISK | |||
Uchytil Tomáš | PZR7621 | UNITOP SKP Žďár nad Sázavou | DISK | |||
Beránek Miroslav | ZBM7705 | SK Brno Žabovřesky | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Beneš Jan | SJH7001 | SOS Jindřichův Hradec | 36:16 | ||
2. | Izdný Pavel | SJI7613 | OK Jihlava | 38:11 | + 1:55 | |
3. | Hofhanzl Abrahám | RUZ7300 | TJ Růžená | 38:45 | + 2:29 | |
4. | Nouza Petr | SJH6501 | SOS Jindřichův Hradec | 40:23 | + 4:07 | |
5. | Šteflíček Martin | SJH7504 | SOS Jindřichův Hradec | 40:29 | + 4:13 | |
6. | Jordanov Nikolaj | VBM6501 | VSK Mendelu Brno | 41:42 | + 5:26 | |
7. | Auermüller Vít | ZBM6701 | SK Brno Žabovřesky | 43:39 | + 7:23 | |
8. | Odehnal Luděk | ADA7400 | OOB Spartak Adamov | 44:29 | + 8:13 | |
9. | Urválek Jiří | TBM6107 | KOS TJ Tesla Brno | 45:36 | + 9:20 | |
10. | Mach Radovan | VSP6600 | USK Praha | 46:21 | + 10:05 | |
11. | Humlíček Aleš | SBK7539 | KOB START Blansko | 48:05 | + 11:49 | |
12. | Gryc Tomáš | TBM6903 | KOS TJ Tesla Brno | 48:32 | + 12:16 | |
13. | Paul Pavel | CTB7601 | SK OB Chotěboř | 49:58 | + 13:42 | |
14. | Podivínský Tomáš | SCP7201 | OK Sparta Praha | 50:11 | + 13:55 | |
15. | Kovačič Marek | OSN6600 | SK Orientační sporty Nové Město na Moravě | 50:35 | + 14:19 | |
16. | Korpas Jaroslav | LBM6113 | TJ Lokomotiva Ingstav Brno | 50:37 | + 14:21 | |
17. | Nechanický Pavel | OSN7209 | SK Orientační sporty Nové Město na Moravě | 52:07 | + 15:51 | |
18. | Binar Robert | OOL7501 | SK Haná orienteering | 52:11 | + 15:55 | |
19. | Pulec Pavel | VBM6201 | VSK Mendelu Brno | 55:12 | + 18:56 | |
20. | Mokrý Jan | ABM6611 | KOB ALFA Brno | 55:14 | + 18:58 | |
21. | Pařízek Miloš | PZR7701 | UNITOP SKP Žďár nad Sázavou | 56:33 | + 20:17 | |
22. | Tasler David | ABM7105 | KOB ALFA Brno | 57:01 | + 20:45 | |
23. | Kycl Miroslav | LBM7100 | TJ Lokomotiva Ingstav Brno | 58:06 | + 21:50 | |
24. | Navrátil Ondřej | 0010001 | KMCH | 59:54 | + 23:38 | |
25. | Sobotka Petr | PZR7008 | UNITOP SKP Žďár nad Sázavou | 61:18 | + 25:02 | |
26. | Sedláček Petr | 0040002 | Bafto | 62:19 | + 26:03 | |
27. | Matuška Pavel | RBK7001 | SK Radioklub Blansko | 62:44 | + 26:28 | |
28. | Cícha Radek | TTR7503 | OOB Třebíč | 64:03 | + 27:47 | |
29. | Kresta Aleš | 0270001 | Kresťáci | 68:01 | + 31:45 | |
30. | Fuchs Jan | TBM7101 | KOS TJ Tesla Brno | 68:43 | + 32:27 | |
31. | Pobuda Michal | SJH7403 | SOS Jindřichův Hradec | 69:06 | + 32:50 | |
32. | Dvořák Miloš | BBM7300 | BETA URSUS Rosice | 71:28 | + 35:12 | |
33. | Rajnoha Miroslav | UBM7104 | MENISKOS Brno | 71:34 | + 35:18 | |
34. | Jágr Jaroslav | SBK7549 | KOB START Blansko | 73:25 | + 37:09 | |
35. | Urbánek Petr | ZBM7303 | SK Brno Žabovřesky | 73:42 | + 37:26 | |
36. | Vostal Petr | TBM7411 | KOS TJ Tesla Brno | 74:44 | + 38:28 | |
37. | Knap Miroslav | PZR7402 | UNITOP SKP Žďár nad Sázavou | 74:50 | + 38:34 | |
38. | Malý Martin | TBM7610 | KOS TJ Tesla Brno | 75:23 | + 39:07 | |
39. | Kučera Viktor | ZBM7608 | SK Brno Žabovřesky | 77:43 | + 41:27 | |
40. | Češík Libor | CHT7503 | OOB SK Chrast | 79:58 | + 43:42 | |
41. | Votruba Petr | CHT7502 | OOB SK Chrast | 82:42 | + 46:26 | |
42. | Čech Jiří | SJI6803 | OK Jihlava | 83:33 | + 47:17 | |
43. | Nechuta Milan | PZR7007 | UNITOP SKP Žďár nad Sázavou | 85:43 | + 49:27 | |
44. | Provazník Dušan | ADA7301 | OOB Spartak Adamov | 91:55 | + 55:39 | |
45. | Debef Dominik | 0250001 | Jihlava | 93:38 | + 57:22 | |
46. | Tlustoš David | 0150001 | Nereg. Dejf | 123:15 | + 86:59 | |
Vacek Milan | SJI6901 | OK Jihlava | DISK | |||
Mikula Martin | 0260001 | - | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Tichovský Martin | PGP6100 | SK Praga | 33:28 | ||
2. | Kaňák Petr | SJI6115 | OK Jihlava | 34:02 | + 0:34 | |
3. | Zeman Jaroslav | SJI5901 | OK Jihlava | 34:31 | + 1:03 | |
4. | Skryja Bořivoj | PZR6106 | UNITOP SKP Žďár nad Sázavou | 34:37 | + 1:09 | |
5. | Hruška Jiří | OSN5501 | SK Orientační sporty Nové Město na Moravě | 35:59 | + 2:31 | |
6. | Nešpor Jan | TTR6101 | OOB Třebíč | 37:33 | + 4:05 | |
7. | Kamenický Radan | OSN6004 | SK Orientační sporty Nové Město na Moravě | 38:30 | + 5:02 | |
8. | Cigoš Pavel | TBM5622 | KOS TJ Tesla Brno | 38:33 | + 5:05 | |
9. | Kopecký Zdeněk | SJI6002 | OK Jihlava | 39:23 | + 5:55 | |
10. | Wurzel Břetislav | OSN6005 | SK Orientační sporty Nové Město na Moravě | 39:39 | + 6:11 | |
11. | Kafka Václav | SJI6001 | OK Jihlava | 41:58 | + 8:30 | |
12. | Nosek Vladimír | SJH5901 | SOS Jindřichův Hradec | 42:35 | + 9:07 | |
13. | Robotka Libor | PBM5303 | TJ Spartak 1. brněnská | 43:12 | + 9:44 | |
14. | Drábek Petr | TTR6701 | OOB Třebíč | 44:25 | + 10:57 | |
15. | Minařík Luboš | TBM5711 | KOS TJ Tesla Brno | 45:49 | + 12:21 | |
16. | Zabloudil Pavel | TBM5003 | KOS TJ Tesla Brno | 48:26 | + 14:58 | |
17. | Buráň Zdeněk | 0220001 | NER - BzB - Buráňovi | 49:41 | + 16:13 | |
18. | Petráček Aleš | SJI6301 | OK Jihlava | 49:46 | + 16:18 | |
19. | Kopáček Miroslav | CHT6049 | OOB SK Chrast | 50:15 | + 16:47 | |
20. | Chmelík Aleš | VBM4732 | VSK Mendelu Brno | 50:56 | + 17:28 | |
21. | Štefec Jaroslav | CHT5801 | OOB SK Chrast | 51:26 | + 17:58 | |
22. | Uhmann Petr | TBM5103 | KOS TJ Tesla Brno | 51:42 | + 18:14 | |
23. | Pekárek Aleš | RBK6602 | SK Radioklub Blansko | 54:37 | + 21:09 | |
24. | Fuchs Vladimír | 0360001 | FV | 56:05 | + 22:37 | |
25. | Novotný Petr | SJH6502 | SOS Jindřichův Hradec | 57:26 | + 23:58 | |
26. | Pospíšil Aleš | 0170001 | YBM | 66:34 | + 33:06 | |
27. | Šenkýř Vladimír | SJI6000 | OK Jihlava | 70:10 | + 36:42 | |
28. | Štěpánek Jiří | LBM5401 | TJ Lokomotiva Ingstav Brno | 99:32 | + 66:04 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Forst Vlastimil | PZR5603 | UNITOP SKP Žďár nad Sázavou | 34:41 | ||
2. | Pospíšil Jaromír | PZR4417 | UNITOP SKP Žďár nad Sázavou | 36:00 | + 1:19 | |
3. | Kolařík Zdeněk | SBK5406 | KOB START Blansko | 37:28 | + 2:47 | |
4. | Juračka Vojtěch | CHT5404 | OOB SK Chrast | 37:59 | + 3:18 | |
5. | Matras Jaroslav | CHT5301 | OOB SK Chrast | 38:31 | + 3:50 | |
6. | Hrstka Vladislav | JHB5702 | TJ Jiskra Havlíčkův Brod | 40:37 | + 5:56 | |
7. | Dufek Jan | TBM4231 | KOS TJ Tesla Brno | 40:48 | + 6:07 | |
8. | Bauer Emil | VBM4410 | VSK Mendelu Brno | 43:05 | + 8:24 | |
9. | Henek Milan | RBK5307 | SK Radioklub Blansko | 46:29 | + 11:48 | |
10. | Potěšil Václav | VBM5613 | VSK Mendelu Brno | 68:02 | + 33:21 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Kříž Pavel | PZR4800 | UNITOP SKP Žďár nad Sázavou | 31:25 | ||
2. | Paulíček Jiří | SJI4911 | OK Jihlava | 34:17 | + 2:52 | |
3. | Kodys Václav | RUZ5105 | TJ Růžená | 35:50 | + 4:25 | |
4. | Vodrážka Oldřich | CHT4701 | OOB SK Chrast | 37:01 | + 5:36 | |
5. | Dokoupil Vladimír | VBM4806 | VSK Mendelu Brno | 40:03 | + 8:38 | |
6. | Vítek Josef | CHT4802 | OOB SK Chrast | 41:33 | + 10:08 | |
7. | Starka František | CHT4801 | OOB SK Chrast | 44:12 | + 12:47 | |
8. | Denemarek Oldřich | BBM5100 | BETA URSUS Rosice | 47:28 | + 16:03 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Klíma Albert | STA1501 | OK Střelka | 20:57 | ||
2. | Sadílková Kateřina | CHT1651 | OOB SK Chrast | 22:45 | + 1:48 | |
3. | Šidláková Naty | 0190001 | JHB - nereg | 25:41 | + 4:44 | |
4. | Jakoubek Martin | 0430002 | SJI - neregistrovaní | 25:52 | + 4:55 | |
5. | Šíma Robin | TBM1510 | KOS TJ Tesla Brno | 27:12 | + 6:15 | |
6. | Šedivý Ondřej | VBM1502 | VSK Mendelu Brno | 27:29 | + 6:32 | |
7. | Olišarová Anna | PZR1352 | UNITOP SKP Žďár nad Sázavou | 28:11 | + 7:14 | |
8. | Sychra Jakub | VBM1601 | VSK Mendelu Brno | 28:22 | + 7:25 | |
9. | Janováčová Tereza | 0030002 | Drnovice | 28:24 | + 7:27 | |
10. | Jakoubek Štěpán | 0430003 | SJI - neregistrovaní | 30:38 | + 9:41 | |
11. | Dvořák Jakub | ZBM1503 | SK Brno Žabovřesky | 31:04 | + 10:07 | |
12. | Janováč Marek | 0030001 | Drnovice | 31:19 | + 10:22 | |
13. | Moravec Adam | SJI1800 | OK Jihlava | 32:17 | + 11:20 | |
14. | šťastný Hynek | CTB1552 | SK OB Chotěboř | 34:06 | + 13:09 | |
15. | Dvořáková Anežka | ZBM1851 | SK Brno Žabovřesky | 34:18 | + 13:21 | |
16. | Dokoupilová Simona | VBM1553 | VSK Mendelu Brno | 35:36 | + 14:39 | |
17. | Boučková Gabriela | SJI1851 | OK Jihlava | 36:36 | + 15:39 | |
18. | Vernerová Zita | VBM1651 | VSK Mendelu Brno | 37:26 | + 16:29 | |
19. | Rybák Štěpán | ZBM1406 | SK Brno Žabovřesky | 37:28 | + 16:31 | |
20. | Strejček Tomáš | 0110001 | KOS Tesla Brno | 41:53 | + 20:56 | |
21. | Voráček Jan | OSN1701 | SK Orientační sporty Nové Město na Moravě | 42:15 | + 21:18 | |
22. | Ramachová Kateřina | PBM1651 | TJ Spartak 1. brněnská | 43:30 | + 22:33 | |
23. | Trš Josef | PBM1501 | TJ Spartak 1. brněnská | 45:06 | + 24:09 | |
24. | Šafek Jakub | PBM1616 | TJ Spartak 1. brněnská | 45:08 | + 24:11 | |
25. | Dorážka Tadeáš | 0430004 | SJI - neregistrovaní | 45:56 | + 24:59 | |
26. | Pořízková Veronika | 46:06 | + 25:09 | |||
27. | šimon Michael | 47:36 | + 26:39 | |||
28. | Čech Vilém | VBM1604 | VSK Mendelu Brno | 48:24 | + 27:27 | |
29. | Míchal Jáchym | SJH1601 | SOS Jindřichův Hradec | 49:34 | + 28:37 | |
30. | Fleissigová Hana | 0340003 | Rychtářov | 50:39 | + 29:42 | |
31. | Brabcová Tina | 0120002 | Brabici | 51:15 | + 30:18 | |
32. | Brabcová Ema | 0120003 | Brabici | 52:18 | + 31:21 | |
33. | Forstová Viola | PZR1551 | UNITOP SKP Žďár nad Sázavou | 53:05 | + 32:08 | |
34. | Lejsek Mikuláš | 0380001 | OB Rocks! | 56:51 | + 35:54 | |
35. | Navrátil Matěj | 56:54 | + 35:57 | |||
36. | Pešková Dominika | 59:37 | + 38:40 | |||
37. | Dvořák Antonín | CHT2001 | OOB SK Chrast | 62:34 | + 41:37 | |
38. | Klusáčková Amálka | 0080001 | Amálka +Vašík | 99:18 | + 78:21 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Mudrák Pavel | TBM6900 | KOS TJ Tesla Brno | 20:29 | ||
2. | Dániel Vladimír | 0020003 | Dánielovi-Zimovi-Raabovi | 29:50 | + 9:21 | |
3. | Richter Rudolf | ADA0601 | OOB Spartak Adamov | 30:08 | + 9:39 | |
4. | Petříčková Lenka | 0390001 | Lenka Petříčková - CTB | 33:21 | + 12:52 | |
5. | Kellerová Lenka | CHT8054 | OOB SK Chrast | 34:08 | + 13:39 | |
6. | Mudráková Michaela | TBM7555 | KOS TJ Tesla Brno | 34:13 | + 13:44 | |
7. | Mudráková Natálie | TBM0953 | KOS TJ Tesla Brno | 34:57 | + 14:28 | |
8. | Buráňová Hana | 0220002 | NER - BzB - Buráňovi | 35:50 | + 15:21 | |
9. | Fiala Jan | 37:51 | + 17:22 | |||
10. | šmídová Klára | 37:53 | + 17:24 | |||
11. | Jeřábek Jaromír | 0090001 | OK Častolovice | 37:59 | + 17:30 | |
12. | Mackanič Štefan | 0330002 | RBK_ | 38:18 | + 17:49 | |
13. | Dánielová Iva | 0020004 | Dánielovi-Zimovi-Raabovi | 38:45 | + 18:16 | |
14. | Slováková Jana | 0350002 | Wanami | 39:12 | + 18:43 | |
15. | Míchalová Zuzana | SJH8252 | SOS Jindřichův Hradec | 39:31 | + 19:02 | |
16. | Pospíšilová Iva | PBM7750 | TJ Spartak 1. brněnská | 40:06 | + 19:37 | |
17. | Jordanová Blanka | 0320001 | NN | 41:01 | + 20:32 | |
18. | Řezníčková Hana | CHT6051 | OOB SK Chrast | 41:23 | + 20:54 | |
19. | Burešová Petra | CHT8354 | OOB SK Chrast | 42:22 | + 21:53 | |
20. | Konšelová Tereza | 0400001 | Fanúšik KOS Tesla Brno | 44:11 | + 23:42 | |
21. | Strejčková Klára | 0110002 | KOS Tesla Brno | 44:17 | + 23:48 | |
22. | Katolický Karel | 0030003 | Drnovice | 44:25 | + 23:56 | |
23. | Široký Roman | 0290001 | neregistrovaný | 46:44 | + 26:15 | |
24. | šťastná Alena | 47:05 | + 26:36 | |||
25. | Prášilová Monika | 0430001 | SJI - neregistrovaní | 47:23 | + 26:54 | |
26. | Porubská Andrea | 66S7650 | ŠK Triturus Nitra | 48:07 | + 27:38 | |
27. | Šicner Štěpán | 0420001 | ABC | 49:31 | + 29:02 | |
28. | Debefová Julie | 0250003 | Jihlava | 50:05 | + 29:36 | |
29. | Hübnerová Helena | CTB7952 | SK OB Chotěboř | 50:27 | + 29:58 | |
30. | Hanousková Boučková Daniela | TBM7282 | KOS TJ Tesla Brno | 51:20 | + 30:51 | |
31. | Boučková Anna | TBM0051 | KOS TJ Tesla Brno | 52:07 | + 31:38 | |
32. | Menšíková Klára | 52:14 | + 31:45 | |||
33. | Jiřík Michal | TBM0912 | KOS TJ Tesla Brno | 54:41 | + 34:12 | |
34. | Pospíšil Matěj | PBM1101 | TJ Spartak 1. brněnská | 56:59 | + 36:30 | |
35. | Obrátil Miroslav | ABM6502 | KOB ALFA Brno | 60:07 | + 39:38 | |
36. | Ježková Ilona | TBM7256 | KOS TJ Tesla Brno | 60:52 | + 40:23 | |
37. | Krestová Alena | 61:18 | + 40:49 | |||
38. | Dokoupilová Zuzana | 63:01 | + 42:32 | |||
39. | Karásek Antonín | 0350001 | Wanami | 64:15 | + 43:46 | |
40. | Gillar Robert | 64:23 | + 43:54 | |||
41. | Vrbicka Nicol | 65:18 | + 44:49 | |||
42. | Hrůza Vladimír | 0280001 | Nereg | 72:11 | + 51:42 | |
43. | Jedlička Oldřich | 75:37 | + 55:08 | |||
44. | Šuterová Kateřina | CET8351 | TJ Loko Česká Třebová | 79:51 | + 59:22 | |
45. | Vencovská Stanislava | 0070002 | Klondajk u Sázavy | 80:53 | + 60:24 | |
Šidlák Dominik | JHB0801 | TJ Jiskra Havlíčkův Brod | DISK | |||
Svitáková Eva | SJH7852 | SOS Jindřichův Hradec | DISK | |||
Suk Marek | PZR6701 | UNITOP SKP Žďár nad Sázavou | DISK | |||
Katolický Tomáš | 0310001 | Vranov | DISK |