Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Anita Súkupová | PGP1352 | C | SK Praga | 15:26 | |
2. | Bára Ouhrabková | TAP1256 | C | KOB Tretra Praha | 15:33 | + 0:07 |
3. | Lucie Ptáčková | DKP1255 | C | Oddíl OB Kotlářka | 15:56 | + 0:30 |
4. | Alžběta Jelínková | ROZ1250 | C | OK Roztoky | 17:19 | + 1:53 |
5. | Zuzana Kolářová | LOU1250 | C | SK Moravan Louňovice | 18:18 | + 2:52 |
6. | Alice Hančová | TAP1257 | C | KOB Tretra Praha | 19:50 | + 4:24 |
7. | Lucie Ledinská | DKP1253 | C | Oddíl OB Kotlářka | 20:39 | + 5:13 |
8. | Helena Sedláková | DKP1352 | C | Oddíl OB Kotlářka | 21:05 | + 5:39 |
9. | Barbora Výborná | DKP1358 | C | Oddíl OB Kotlářka | 21:06 | + 5:40 |
10. | Julie Faltusová | DKP1260 | C | Oddíl OB Kotlářka | 22:26 | + 7:00 |
11. | Dora Kašparová | DLP1251 | C | OOB TJ Dukla Praha | 22:49 | + 7:23 |
12. | Helena Izdná | DKP1351 | C | Oddíl OB Kotlářka | 23:05 | + 7:39 |
13. | Žofie Sýkorová | ROZ1252 | C | OK Roztoky | 23:09 | + 7:43 |
14. | Julie Maroušková | DKP1256 | C | Oddíl OB Kotlářka | 23:22 | + 7:56 |
15. | Veronika Proxová | RIC1350 | C | OB Říčany | 24:53 | + 9:27 |
16. | Magdalena Rážová | DKP1262 | C | Oddíl OB Kotlářka | 26:25 | + 10:59 |
17. | Michaela Hudíková | DLP1451 | C | OOB TJ Dukla Praha | 27:25 | + 11:59 |
18. | Eva Bednaříková | TAP1550 | C | KOB Tretra Praha | 28:31 | + 13:05 |
19. | Šárka Reichelová | VSP1250 | C | USK Praha | 29:09 | + 13:43 |
20. | Lucie Mrázová | VSP1251 | C | USK Praha | 30:18 | + 14:52 |
21. | Karla Staňková | DKP1361 | C | Oddíl OB Kotlářka | 30:28 | + 15:02 |
22. | Matylda Němečková | DLP1350 | C | OOB TJ Dukla Praha | 31:07 | + 15:41 |
23. | Klára Drvotová | DLP1452 | C | OOB TJ Dukla Praha | 33:03 | + 17:37 |
24. | Dominika Korbasová | DLP1352 | C | OOB TJ Dukla Praha | 37:21 | + 21:55 |
25. | Anna Lydie Evanová | DKP1261 | C | Oddíl OB Kotlářka | 38:39 | + 23:13 |
26. | Barbora Litschmannová | PGP1451 | C | SK Praga | 40:43 | + 25:17 |
27. | Beáta Schindlerová | PGP1353 | C | SK Praga | 45:44 | + 30:18 |
28. | Eva Brzokoupilová | LBE1251 | C | TJ Lokomotiva Beroun | 55:25 | + 39:59 |
Veronika Korbasová | DLP1351 | C | OOB TJ Dukla Praha | DISK | ||
MS | David Brunovský | NER | 20:58 | + 5:32 | ||
MS | Natálie Sýkorová | NER | 39:17 | + 23:51 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Petra Buganová | PGP1053 | C | SK Praga | 12:33 | |
2. | Jolana Vondráčková | DKP1058 | B | Oddíl OB Kotlářka | 13:31 | + 0:58 |
3. | Šárka Rypáčková | TAP1155 | C | KOB Tretra Praha | 13:37 | + 1:04 |
4. | Anežka Rodová | VSP1152 | C | USK Praha | 13:42 | + 1:09 |
5. | Sára Šunková | LOU1051 | B | SK Moravan Louňovice | 14:31 | + 1:58 |
6. | Barbora Šubrtová | TAP1150 | C | KOB Tretra Praha | 15:21 | + 2:48 |
7. | Michaela Ehlerová | VSP1050 | B | USK Praha | 15:23 | + 2:50 |
8. | Sára Súkupová | PGP1151 | C | SK Praga | 15:46 | + 3:13 |
9. | Veronika Kolářová | LOU1050 | B | SK Moravan Louňovice | 15:48 | + 3:15 |
10. | Berta Mrázková | PGP1155 | B | SK Praga | 15:53 | + 3:20 |
11. | Lucie Mišeková | KAM1050 | B | OK Kamenice | 16:09 | + 3:36 |
12. | Lucie Hlaváčková | TAP1050 | B | KOB Tretra Praha | 16:38 | + 4:05 |
13. | Gabriela Hrušková | PGP1150 | B | SK Praga | 16:45 | + 4:12 |
14. | Adéla Zavadilová | VSP1153 | C | USK Praha | 17:13 | + 4:40 |
15. | Lisa Kalinová | SPC1158 | C | SPORTICUS team | 17:14 | + 4:41 |
16. | Anna Řepková | PGP1052 | B | SK Praga | 17:23 | + 4:50 |
17. | Eda Öner | VSP1154 | C | USK Praha | 17:33 | + 5:00 |
18. | Ada Bartalošová | PGP1050 | B | SK Praga | 18:04 | + 5:31 |
19. | Barborka Šňupárková | PGP1152 | C | SK Praga | 18:23 | + 5:50 |
20. | Anna Kváčová | DKP1051 | C | Oddíl OB Kotlářka | 18:32 | + 5:59 |
21. | Tereza Havlíková | DKP1166 | C | Oddíl OB Kotlářka | 19:33 | + 7:00 |
22. | Zuzana Rakovcová | SCP1150 | C | OK Sparta Praha | 20:25 | + 7:52 |
23. | Zuzana Havlíková | DKP1167 | C | Oddíl OB Kotlářka | 21:00 | + 8:27 |
24. | Adéla Dobyášová | KAM1051 | B | OK Kamenice | 21:03 | + 8:30 |
25. | Evelína Tomešová | DKP1168 | C | Oddíl OB Kotlářka | 21:40 | + 9:07 |
26. | Barbora Šmídová | PGP1056 | C | SK Praga | 23:19 | + 10:46 |
27. | Lucie Mikovcová | TAP1057 | C | KOB Tretra Praha | 23:27 | + 10:54 |
28. | Žofie Králová | LBE1152 | C | TJ Lokomotiva Beroun | 24:38 | + 12:05 |
29. | Aneta Procházková | DKP1153 | C | Oddíl OB Kotlářka | 26:03 | + 13:30 |
30. | Sofie Tarešová | DKP1165 | C | Oddíl OB Kotlářka | 27:00 | + 14:27 |
31. | Tereza Juhaszová | ROZ1151 | C | OK Roztoky | 28:30 | + 15:57 |
32. | Žofie Snížková | DKP1151 | C | Oddíl OB Kotlářka | 29:23 | + 16:50 |
33. | Karolína Rozkydalová | NER | 29:45 | + 17:12 | ||
34. | Denisa Škodová | PGP1058 | C | SK Praga | 30:37 | + 18:04 |
35. | Eliška Rybecká | ROZ1152 | C | OK Roztoky | 30:38 | + 18:05 |
36. | Lucie Starostová | PGP1055 | C | SK Praga | 30:49 | + 18:16 |
37. | Dora Všetečková | PGP1060 | C | SK Praga | 31:30 | + 18:57 |
38. | Markéta Jičínská | DKP1161 | C | Oddíl OB Kotlářka | 31:31 | + 18:58 |
39. | Augustina Uhlíková | DKP1056 | C | Oddíl OB Kotlářka | 32:58 | + 20:25 |
40. | Ema Zápotocká | LBE1155 | C | TJ Lokomotiva Beroun | 36:51 | + 24:18 |
41. | Barbora Fuchsová | KAM1153 | C | OK Kamenice | 45:02 | + 32:29 |
42. | Elen Pokorná | KAM1151 | C | OK Kamenice | 48:34 | + 36:01 |
43. | Michaela Beranová | 0050001 | DDMP6 | 60:52 | + 48:19 | |
MS | Hana Buchtová | PGP0965 | C | SK Praga | 22:02 | + 9:29 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Julie Hladíková | DKP0857 | B | Oddíl OB Kotlářka | 14:56 | |
2. | Michaela Šimůnková | TAP0851 | B | KOB Tretra Praha | 15:39 | + 0:43 |
3. | Alžběta Vondráčková | DKP0864 | A | Oddíl OB Kotlářka | 15:42 | + 0:46 |
4. | Ela Lošťáková | PGP0957 | A | SK Praga | 16:35 | + 1:39 |
5. | Tereza Hrušková | PGP0953 | B | SK Praga | 17:24 | + 2:28 |
6. | Magdalena Seidlová | RIC0950 | B | OB Říčany | 18:02 | + 3:06 |
7. | Anežka Bartalošová | PGP0853 | B | SK Praga | 18:08 | + 3:12 |
8. | Anna Ehlerová | VSP0854 | B | USK Praha | 18:24 | + 3:28 |
9. | Adéla Snížková | DKP0850 | C | Oddíl OB Kotlářka | 19:28 | + 4:32 |
10. | Sára Vaughanová | LOU0853 | C | SK Moravan Louňovice | 20:29 | + 5:33 |
11. | Lucie Dvořáková | PGP0956 | B | SK Praga | 20:38 | + 5:42 |
12. | Elena Bartoňová | FSP0953 | B | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 20:41 | + 5:45 |
13. | Sofie Balejová | KAM0951 | B | OK Kamenice | 21:09 | + 6:13 |
14. | Barbora Ptáčková | DKP0954 | C | Oddíl OB Kotlářka | 21:17 | + 6:21 |
15. | Berta Šunková | LOU0850 | B | SK Moravan Louňovice | 21:35 | + 6:39 |
16. | Alena Schuhmeierová | ROZ0952 | C | OK Roztoky | 21:57 | + 7:01 |
17. | Anna Ryppelová | TAP0954 | C | KOB Tretra Praha | 24:03 | + 9:07 |
18. | Ines Tomášková | PGP0960 | C | SK Praga | 25:04 | + 10:08 |
19. | Magdalena Mikovcová | TAP0858 | C | KOB Tretra Praha | 25:22 | + 10:26 |
20. | Anežka Žambochová | PGP0962 | C | SK Praga | 25:46 | + 10:50 |
21. | Ella Kalinová | SPC0961 | C | SPORTICUS team | 27:12 | + 12:16 |
22. | Zdeňka Kollmannová | LBE0851 | C | TJ Lokomotiva Beroun | 28:12 | + 13:16 |
23. | Linda Tomášková | PGP0961 | C | SK Praga | 28:22 | + 13:26 |
24. | Emma Štěpánková | TAP0953 | C | KOB Tretra Praha | 28:53 | + 13:57 |
25. | Magdalena Žemlová | KAM0950 | B | OK Kamenice | 31:28 | + 16:32 |
26. | Kateřina Matoušková | SPC0955 | C | SPORTICUS team | 32:41 | + 17:45 |
27. | Sára Pokorná | KAM0952 | C | OK Kamenice | 35:59 | + 21:03 |
28. | Dominika Hercubová | MKP0950 | C | SK GORDIC Praha Kačerov | 44:41 | + 29:45 |
Anna Vladařová | PGP0958 | C | SK Praga | DISK | ||
Edita Volešová | TAP0960 | C | KOB Tretra Praha | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Tomáš Janeček | DKP1206 | C | Oddíl OB Kotlářka | 12:38 | |
2. | Daniel Žižkovský | DKP1304 | C | Oddíl OB Kotlářka | 13:26 | + 0:48 |
3. | Eliáš Homuta | ROZ1201 | C | OK Roztoky | 14:55 | + 2:17 |
4. | Karel Hora | TAP1302 | C | KOB Tretra Praha | 15:44 | + 3:06 |
5. | Kryštof Junek | DKP1212 | C | Oddíl OB Kotlářka | 15:56 | + 3:18 |
6. | Marek Sláma | KAM1201 | C | OK Kamenice | 15:59 | + 3:21 |
7. | Hubert Šunka | LOU1200 | C | SK Moravan Louňovice | 16:48 | + 4:10 |
8. | Ondřej Ptáček | DKP1204 | C | Oddíl OB Kotlářka | 18:45 | + 6:07 |
9. | Emil Mrázek | SJC1300 | C | Sportcentrum Jičín | 19:39 | + 7:01 |
10. | Adam Bürger | KAM1206 | C | OK Kamenice | 21:22 | + 8:44 |
11. | Lukáš Petráň | TAP1200 | C | KOB Tretra Praha | 21:35 | + 8:57 |
12. | Richard Bína | KAM1205 | C | OK Kamenice | 21:50 | + 9:12 |
13. | Tadeáš Drobník | SJC1301 | C | Sportcentrum Jičín | 22:44 | + 10:06 |
14. | Daniel Baxa | LBE1400 | C | TJ Lokomotiva Beroun | 24:03 | + 11:25 |
15. | Zbyněk Míka | DKP1301 | C | Oddíl OB Kotlářka | 24:10 | + 11:32 |
16. | Vilém Veselý | PGP1201 | C | SK Praga | 24:15 | + 11:37 |
17. | Filip Jakubský | TAP1304 | C | KOB Tretra Praha | 24:51 | + 12:13 |
18. | Marek Hanč | TAP1402 | C | KOB Tretra Praha | 25:45 | + 13:07 |
19. | Šimon Hýbl | TAP1401 | C | KOB Tretra Praha | 26:00 | + 13:22 |
20. | Maxmilián Tomeš | SJC1400 | C | Sportcentrum Jičín | 26:18 | + 13:40 |
21. | Filip Jelínek | ROZ1203 | C | OK Roztoky | 26:47 | + 14:09 |
22. | Matouš Beran | LBE1301 | C | TJ Lokomotiva Beroun | 27:50 | + 15:12 |
23. | Marek Amos Evan | DKP1213 | C | Oddíl OB Kotlářka | 27:55 | + 15:17 |
24. | Matyáš Kratochvíl | 0290001 | Kratochvíl a Mikule | 28:25 | + 15:47 | |
25. | Oldřich Ženka | SPC1304 | C | SPORTICUS team | 28:36 | + 15:58 |
26. | Vojtěch Růžička | NER | 30:16 | + 17:38 | ||
27. | Wiktor Duda | DKP1303 | C | Oddíl OB Kotlářka | 31:27 | + 18:49 |
28. | Filip Valenta | DKP1210 | C | Oddíl OB Kotlářka | 32:08 | + 19:30 |
29. | Ondřej Valenta | DKP1402 | C | Oddíl OB Kotlářka | 33:58 | + 21:20 |
30. | Michal Mišek | KAM1300 | C | OK Kamenice | 35:20 | + 22:42 |
31. | Kryštof Grimmer | RIC1301 | C | OB Říčany | 37:28 | + 24:50 |
32. | Šimon Řehoř | PGP1304 | C | SK Praga | 39:23 | + 26:45 |
33. | Vojtěch Blažek | TAP1305 | C | KOB Tretra Praha | 41:49 | + 29:11 |
34. | Antonín Červený | DKP1211 | C | Oddíl OB Kotlářka | 43:30 | + 30:52 |
35. | Oliver Mikule | 0290002 | Kratochvíl a Mikule | 43:46 | + 31:08 | |
36. | Martin Smutný | DLP1300 | C | OOB TJ Dukla Praha | 45:41 | + 33:03 |
37. | David Majer | DKP1203 | C | Oddíl OB Kotlářka | 60:34 | + 47:56 |
Radim Rypáček | TAP1303 | C | KOB Tretra Praha | DISK | ||
Kilián Skripnik | FSP1300 | C | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | DISK | ||
Adam Doležel | PGP1202 | C | SK Praga | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Šimon Junek | DKP1011 | C | Oddíl OB Kotlářka | 14:05 | |
2. | Josef Baldrian | VSP1100 | C | USK Praha | 15:29 | + 1:24 |
3. | Dan Machar | DKP1002 | B | Oddíl OB Kotlářka | 15:49 | + 1:44 |
4. | Lukáš Vaněk | ROZ1101 | B | OK Roztoky | 15:54 | + 1:49 |
5. | Karel Kamenický | TAP1105 | C | KOB Tretra Praha | 16:34 | + 2:29 |
6. | Ondřej Bašus | KAM1004 | B | OK Kamenice | 17:24 | + 3:19 |
7. | Václav Vokůrka | ROZ1000 | C | OK Roztoky | 17:35 | + 3:30 |
8. | Kryštof Sláma | KAM1000 | B | OK Kamenice | 17:56 | + 3:51 |
9. | Vít Ouhrabka | TAP1002 | C | KOB Tretra Praha | 17:57 | + 3:52 |
10. | Jenda Šňupárek | PGP1005 | C | SK Praga | 18:10 | + 4:05 |
11. | Vojtěch Bednařík | TAP1104 | C | KOB Tretra Praha | 19:24 | + 5:19 |
12. | Denis Novák | TAP1007 | C | KOB Tretra Praha | 19:27 | + 5:22 |
13. | Theodor Bartoň | FSP1100 | B | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 20:14 | + 6:09 |
14. | Matyáš Čížik | KAM1102 | C | OK Kamenice | 20:50 | + 6:45 |
15. | Jan Šťovíček | DKP1012 | C | Oddíl OB Kotlářka | 21:51 | + 7:46 |
16. | Pavel Jakubský | TAP1109 | C | KOB Tretra Praha | 22:52 | + 8:47 |
17. | Jáchym Kapoun | LBE1002 | C | TJ Lokomotiva Beroun | 23:04 | + 8:59 |
18. | Vilém Růžička | NER | 24:13 | + 10:08 | ||
19. | Jan Prox | RIC1003 | B | OB Říčany | 24:43 | + 10:38 |
20. | Matyáš Halfar | DLP1100 | C | OOB TJ Dukla Praha | 25:05 | + 11:00 |
21. | Jonáš Bergl | TJP1100 | C | TJ Sokol Troja | 26:26 | + 12:21 |
22. | Jiří Červený | DKP1008 | C | Oddíl OB Kotlářka | 26:27 | + 12:22 |
23. | David Dobal | DKP1015 | C | Oddíl OB Kotlářka | 29:36 | + 15:31 |
24. | Matouš Albl | LME1111 | C | SK Los Mělník | 30:14 | + 16:09 |
25. | Matěj Mošnička | DKP1016 | C | Oddíl OB Kotlářka | 30:23 | + 16:18 |
26. | Vilém Vyskočil | DLP1102 | C | OOB TJ Dukla Praha | 31:49 | + 17:44 |
27. | Dominik Černý | PGP1104 | C | SK Praga | 34:38 | + 20:33 |
28. | Martin Slavíček | SPC1101 | C | SPORTICUS team | 36:23 | + 22:18 |
29. | Daniel Říha | SPC1103 | C | SPORTICUS team | 38:42 | + 24:37 |
30. | Kvído Dlask | 0210002 | ZŠ Lyčkovo náměstí | 39:02 | + 24:57 | |
Šimon Gába | DKP1117 | C | Oddíl OB Kotlářka | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Patrik Sedláček | DKP0816 | A | Oddíl OB Kotlářka | 16:09 | |
2. | Šimon Víteček | DKP0801 | B | Oddíl OB Kotlářka | 17:14 | + 1:05 |
3. | Matouš Skripnik | FSP0800 | A | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 17:16 | + 1:07 |
4. | Eda Machar | DKP0803 | B | Oddíl OB Kotlářka | 17:58 | + 1:49 |
5. | Štěpán Brandejs | DKP0807 | B | Oddíl OB Kotlářka | 18:08 | + 1:59 |
6. | Matouš Junek | DKP0817 | B | Oddíl OB Kotlářka | 18:19 | + 2:10 |
7. | Matyáš Rod | VSP0803 | B | USK Praha | 18:23 | + 2:14 |
8. | David Chmelař | PGP0801 | C | SK Praga | 18:40 | + 2:31 |
9. | Štěpán Termer | VSP0807 | B | USK Praha | 19:29 | + 3:20 |
10. | David Baxa | LBE0800 | B | TJ Lokomotiva Beroun | 20:14 | + 4:05 |
11. | Petr Zyma | PGP0807 | C | SK Praga | 20:34 | + 4:25 |
12. | Štěpán Tejkl | TAP0807 | B | KOB Tretra Praha | 20:53 | + 4:44 |
13. | Adam Zavadil | KAM0901 | B | OK Kamenice | 21:42 | + 5:33 |
14. | Matěj Zavadil | VSP0904 | B | USK Praha | 21:55 | + 5:46 |
15. | Matěj Kříž | KAM0900 | B | OK Kamenice | 22:59 | + 6:50 |
16. | Ondřej Šubrt | TAP0801 | C | KOB Tretra Praha | 23:15 | + 7:06 |
17. | Adam Svoboda | DKP0913 | C | Oddíl OB Kotlářka | 25:33 | + 9:24 |
18. | Metoděj Dadák | SPC0908 | C | SPORTICUS team | 25:40 | + 9:31 |
19. | František Šmíd | DKP0821 | C | Oddíl OB Kotlářka | 26:42 | + 10:33 |
20. | Kryštof Tučný | PGP0804 | C | SK Praga | 27:20 | + 11:11 |
21. | Prokop Motejzík | 0130001 | DLP | 30:50 | + 14:41 | |
22. | Pavel Kamenický | TAP0909 | B | KOB Tretra Praha | 32:09 | + 16:00 |
23. | Vojtěch Hylmar | KAM0802 | C | OK Kamenice | 32:58 | + 16:49 |
24. | Matouš Dadák | SPC0921 | C | SPORTICUS team | 34:24 | + 18:15 |
25. | František Pilař | NER | 36:20 | + 20:11 | ||
26. | Matěj Kapoun | LBE0801 | C | TJ Lokomotiva Beroun | 37:40 | + 21:31 |
27. | Matyáš Pejchar | DKP0922 | C | Oddíl OB Kotlářka | 38:01 | + 21:52 |
28. | Matyáš Zradička | SPC0902 | C | SPORTICUS team | 39:14 | + 23:05 |
29. | Jakub Černý | PGP0906 | C | SK Praga | 45:46 | + 29:37 |
30. | Jonáš Friš | 0210005 | ZŠ Lyčkovo náměstí | 50:48 | + 34:39 | |
Jiří Zápotocký | PGP0808 | A | SK Praga | DISK | ||
Štěpán Pajskr | 0230003 | Radioklub OK1KYP | DISK | |||
Jakub Fibír | FSP0900 | B | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | DISK | ||
Štěpán Zavadil | KAM0902 | C | OK Kamenice | DISK | ||
Mikoláš Maxmilián Plieštik | DKP0921 | C | Oddíl OB Kotlářka | DISK | ||
Andreas Ton | 0210006 | ZŠ Lyčkovo náměstí | DISK | |||
Mauric Daniel | DKP0920 | C | Oddíl OB Kotlářka | DISK | ||
Matyáš Srb | 0210003 | ZŠ Lyčkovo náměstí | DISK | |||
MS | Kryšpín Dlask | 0210004 | ZŠ Lyčkovo náměstí | 28:24 | + 12:15 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Dagmar Janečková | EKP6550 | C | VŠTJ Ekonom Praha | 19:00 | |
2. | Jakub Salinger | DKP0715 | C | Oddíl OB Kotlářka | 19:05 | + 0:05 |
3. | Věra Šubrtová | TAP8150 | C | KOB Tretra Praha | 20:23 | + 1:23 |
4. | Zuzana Dobyášová | KAM8052 | C | OK Kamenice | 21:29 | + 2:29 |
4. | Vincent Štůla | DKP0720 | C | Oddíl OB Kotlářka | 21:29 | + 2:29 |
6. | Kateřina Klašková | DKP6750 | C | Oddíl OB Kotlářka | 21:42 | + 2:42 |
7. | Markéta Zelená | PGP5850 | C | SK Praga | 21:58 | + 2:58 |
8. | Václav Schindler | PGP8110 | C | SK Praga | 25:04 | + 6:04 |
9. | Valerie Grimmerová | RIC0754 | C | OB Říčany | 25:35 | + 6:35 |
10. | Tereza Johanovská | DKP8659 | C | Oddíl OB Kotlářka | 26:52 | + 7:52 |
11. | Zuzana Chmelařová | PGP7761 | C | SK Praga | 27:30 | + 8:30 |
12. | Jan Tučný | 0040001 | Tučňáci OB | 27:40 | + 8:40 | |
13. | Klára Herynková | RIC0758 | C | OB Říčany | 30:53 | + 11:53 |
14. | Vlastimil Horák | NER | 30:59 | + 11:59 | ||
15. | Veronika Langová | 0190001 | *** | 31:56 | + 12:56 | |
16. | Radka Jílková | NER | 32:54 | + 13:54 | ||
17. | Bohumil Chmelař | PGP7204 | C | SK Praga | 33:35 | + 14:35 |
18. | Martina Mikeszová | DKP8162 | C | Oddíl OB Kotlářka | 36:41 | + 17:41 |
19. | Ivana Schuhmeierová | NER | 37:46 | + 18:46 | ||
20. | Ema Langová | 0190002 | *** | 40:07 | + 21:07 | |
21. | Marek Lang | 0190003 | *** | 41:53 | + 22:53 | |
22. | Michaela Slámová | KAM8051 | C | OK Kamenice | 47:59 | + 28:59 |
23. | Veronika Slabá, Lenka Bradnová | KAM0955, KAM1253 | OK Kamenice | 51:08 | + 32:08 | |
24. | Alžběta Beranová | 0050002 | DDMP6 | 52:23 | + 33:23 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Martin Fröhlich | DKP8207 | C | Oddíl OB Kotlářka | 16:28 | |
2. | Jakub Hledík | CHT9501 | C | OOB SK Chrast | 16:35 | + 0:07 |
2. | Martin Kabát | PGP0408 | A | SK Praga | 16:35 | + 0:07 |
4. | Tomáš Johanovský | DKP8500 | C | Oddíl OB Kotlářka | 17:43 | + 1:15 |
5. | Miroslav Seidl | RIC7407 | C | OB Říčany | 18:17 | + 1:49 |
6. | Milan Pidrman | EKP8310 | C | VŠTJ Ekonom Praha | 18:36 | + 2:08 |
7. | Přemysl Novák | DKP0107 | C | Oddíl OB Kotlářka | 18:40 | + 2:12 |
8. | Petr Tomeš | SJC7531 | C | Sportcentrum Jičín | 18:44 | + 2:16 |
8. | Pavel Klaška | DKP9301 | C | Oddíl OB Kotlářka | 18:44 | + 2:16 |
10. | Martin Matoušek | SPC7604 | C | SPORTICUS team | 18:48 | + 2:20 |
11. | Martin Janda | DOB8002 | C | KOB Dobruška | 19:19 | + 2:51 |
12. | Roman Mašata | PHK7107 | C | OK 99 Hradec Králové | 19:24 | + 2:56 |
13. | Miroslav Kalina | SPC8211 | C | SPORTICUS team | 19:49 | + 3:21 |
14. | Jaroslav Tomeš | DKP8109 | C | Oddíl OB Kotlářka | 20:03 | + 3:35 |
15. | Antonín Šindelka | DLP7200 | C | OOB TJ Dukla Praha | 20:27 | + 3:59 |
16. | Tomáš Hůla | LBE0602 | B | TJ Lokomotiva Beroun | 20:47 | + 4:19 |
17. | Vendula Ryšavá | PGP8153 | C | SK Praga | 20:49 | + 4:21 |
18. | Pavel Veljačik | SCP6200 | C | OK Sparta Praha | 20:53 | + 4:25 |
19. | Petr Janeček | 0200002 | Hejvy's Intimmate Team | 21:01 | + 4:33 | |
20. | Zdeněk Pohl | TAP7606 | C | KOB Tretra Praha | 21:04 | + 4:36 |
21. | Romana Mrázková | SJC8351 | C | Sportcentrum Jičín | 21:07 | + 4:39 |
22. | Jan Kamenický | TAP7900 | C | KOB Tretra Praha | 21:11 | + 4:43 |
23. | Tomáš Kohoutek | RIC0603 | C | OB Říčany | 21:12 | + 4:44 |
24. | Tomáš Žemla | KAM7105 | C | OK Kamenice | 21:16 | + 4:48 |
25. | Sára Lošťáková | PGP0660 | A | SK Praga | 21:28 | + 5:00 |
26. | Pavel Koten | RIC7200 | C | OB Říčany | 21:29 | + 5:01 |
27. | Petr Baldrian | PGP7203 | C | SK Praga | 21:32 | + 5:04 |
28. | Jana Bartalošová | PGP8154 | C | SK Praga | 21:39 | + 5:11 |
29. | Lubomír Pavlíček | KPY7800 | C | SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. | 21:40 | + 5:12 |
30. | Tobiáš Bozděch | KPY0504 | B | SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. | 22:14 | + 5:46 |
31. | Antonín Šubrt | DKP7100 | C | Oddíl OB Kotlářka | 22:16 | + 5:48 |
32. | Ondřej Černý | NER | 22:18 | + 5:50 | ||
33. | Eva Baldrianová | VSP0751 | A | USK Praha | 22:25 | + 5:57 |
34. | Jan Víteček | DKP7201 | C | Oddíl OB Kotlářka | 22:35 | + 6:07 |
35. | Jaroslav Súkup | PGP7900 | C | SK Praga | 22:37 | + 6:09 |
36. | Vojtěch Rožek | RIC0501 | C | OB Říčany | 22:38 | + 6:10 |
37. | Hana Pavlíčková | KPY0450 | B | SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. | 22:41 | + 6:13 |
37. | Veronika Ondráčková | EKP7850 | C | VŠTJ Ekonom Praha | 22:41 | + 6:13 |
39. | Martin Šlapák | DKP8503 | C | Oddíl OB Kotlářka | 22:47 | + 6:19 |
40. | Kateřina Mišeková | KAM0756 | A | OK Kamenice | 22:54 | + 6:26 |
40. | Ivana Lošťáková | PGP7763 | C | SK Praga | 22:54 | + 6:26 |
42. | Nikola Skripnik | FSP0600 | B | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 22:56 | + 6:28 |
43. | Tomáš Jandera | SOB7300 | C | SOBSA | 23:21 | + 6:53 |
44. | Jan Maroušek | DKP7402 | C | Oddíl OB Kotlářka | 23:37 | + 7:09 |
45. | Vladimír Mezník | LBE6400 | C | TJ Lokomotiva Beroun | 24:01 | + 7:33 |
46. | Vojtěch Hlaváček | TAP0700 | C | KOB Tretra Praha | 24:08 | + 7:40 |
47. | Petra Snížková | DKP7752 | C | Oddíl OB Kotlářka | 24:14 | + 7:46 |
48. | Marta Kudrnáčová | KAM0754 | A | OK Kamenice | 24:15 | + 7:47 |
49. | Miloslav Albl | LME7600 | C | SK Los Mělník | 24:25 | + 7:57 |
50. | Marie Hančová | TAP8250 | C | KOB Tretra Praha | 24:26 | + 7:58 |
51. | Daniela Tomešová | SJC8451 | C | Sportcentrum Jičín | 24:37 | + 8:09 |
52. | Petr Herynek | RIC7305 | C | OB Říčany | 24:41 | + 8:13 |
53. | Radka Ouhrabková | SPC8152 | C | SPORTICUS team | 24:59 | + 8:31 |
54. | Jura Janeček | EKP6701 | C | VŠTJ Ekonom Praha | 25:06 | + 8:38 |
55. | Pavel Zavadil | KAM6401 | C | OK Kamenice | 25:10 | + 8:42 |
56. | Vladimír Zavadil | VSP6710 | C | USK Praha | 25:15 | + 8:47 |
57. | Lukáš Pohl | TAP0703 | C | KOB Tretra Praha | 25:35 | + 9:07 |
58. | Jakub Strnad | DLP0703 | C | OOB TJ Dukla Praha | 25:36 | + 9:08 |
59. | Ivo Šmíd | NER | 25:39 | + 9:11 | ||
60. | Pavel Hůla | LBE7300 | C | TJ Lokomotiva Beroun | 25:48 | + 9:20 |
61. | Kašpar Dlask | NER | 25:49 | + 9:21 | ||
62. | Dušan Kříž | KRL7800 | C | Kometa Kralovice | 25:50 | + 9:22 |
63. | Ondřej Střelba | PGP7510 | C | SK Praga | 26:01 | + 9:33 |
64. | Kristina Blažková | DKP8251 | C | Oddíl OB Kotlářka | 26:05 | + 9:37 |
64. | Markéta Janečková | 0200001 | Hejvy's Intimmate Team | 26:05 | + 9:37 | |
66. | František Duda | DKP8107 | C | Oddíl OB Kotlářka | 26:27 | + 9:59 |
67. | Petra Sedláčková | ROZ7050 | C | OK Roztoky | 26:28 | + 10:00 |
68. | Anna Vejražková | KPY0750 | C | SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. | 26:42 | + 10:14 |
69. | Petra Ehlerová | VSP7855 | C | USK Praha | 26:53 | + 10:25 |
70. | Klára Chobotová | ROZ0550 | C | OK Roztoky | 27:02 | + 10:34 |
71. | Barbora Žemlová | KAM0751 | B | OK Kamenice | 27:08 | + 10:40 |
72. | Vít Procházka | DKP0711 | B | Oddíl OB Kotlářka | 27:16 | + 10:48 |
73. | Martin Vojtěchovský | 0170001 | Dezorientovaní | 27:23 | + 10:55 | |
74. | Radka Melišíková | TAP7152 | C | KOB Tretra Praha | 27:39 | + 11:11 |
75. | Tomáš Reichel | 0120002 | BC | 27:42 | + 11:14 | |
76. | Mojmír Kopečný | TAP6402 | C | KOB Tretra Praha | 27:43 | + 11:15 |
77. | Martin Vondráček | DKP7704 | C | Oddíl OB Kotlářka | 27:49 | + 11:21 |
78. | Lenka Červená | DKP8252 | C | Oddíl OB Kotlářka | 27:54 | + 11:26 |
79. | Vladimír John | DLP5500 | C | OOB TJ Dukla Praha | 28:13 | + 11:45 |
80. | Lucie Bartůňková | LOU7750 | C | SK Moravan Louňovice | 28:27 | + 11:59 |
81. | Jiří Balej | KAM7201 | C | OK Kamenice | 28:37 | + 12:09 |
82. | Barbora Kotenová | RIC0452 | B | OB Říčany | 28:46 | + 12:18 |
83. | Vojtěch Brabec | NER | 28:47 | + 12:19 | ||
84. | Jaroslav Sedláček | ROZ6801 | C | OK Roztoky | 28:57 | + 12:29 |
85. | Tereza Havlová | KNC0750 | A | Sokol Kostelec n. Č. l. | 29:08 | + 12:40 |
86. | Vanda Králová | PGP8755 | C | SK Praga | 29:23 | + 12:55 |
87. | Jakub Prox | RIC7406 | C | OB Říčany | 29:28 | + 13:00 |
88. | Vojtěch Havlíček | 0090002 | NA | 29:36 | + 13:08 | |
89. | Vít Reichel | 0120001 | BC | 29:47 | + 13:19 | |
90. | Tomáš Štec | 0160001 | Jeffer | 29:49 | + 13:21 | |
91. | Petr Vaněk | ZBP7302 | C | OOB SK Zbraslav | 29:55 | + 13:27 |
92. | Petra Junková | STH7451 | C | SK Studenec | 30:02 | + 13:34 |
93. | Pavla Perlíková | 0090001 | NA | 30:09 | + 13:41 | |
94. | Petr Slavíček | SPC7509 | C | SPORTICUS team | 30:16 | + 13:48 |
95. | Michaela Šlapáková | 0020001 | GC | 30:18 | + 13:50 | |
96. | Jana Hrdličková | 0270001 | KK Slavia Praha | 30:20 | + 13:52 | |
97. | Jiří Vejražka | KPY7400 | C | SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. | 30:23 | + 13:55 |
98. | Šimon Jirásek | ROZ0602 | C | OK Roztoky | 30:25 | + 13:57 |
99. | Jana Procházková | DKP8052 | C | Oddíl OB Kotlářka | 30:27 | + 13:59 |
100. | Kateřina Vítečková | DKP7251 | C | Oddíl OB Kotlářka | 30:51 | + 14:23 |
101. | Markéta Kotenová | RIC0651 | C | OB Říčany | 30:56 | + 14:28 |
102. | Terezie Bartoňová | FSP7550 | C | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 31:33 | + 15:05 |
103. | Marcela Konečná | EKP7257 | C | VŠTJ Ekonom Praha | 31:44 | + 15:16 |
104. | Ondřej Šnejdar | PGP7712 | C | SK Praga | 32:31 | + 16:03 |
105. | Zdeněk Koč | MKP4700 | C | SK GORDIC Praha Kačerov | 32:38 | + 16:10 |
106. | Luděk Kapoun | LBE7400 | C | TJ Lokomotiva Beroun | 32:50 | + 16:22 |
107. | Tereza Pokorná | KPY0552 | C | SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. | 33:00 | + 16:32 |
108. | Helena Ptáčková | DKP7750 | C | Oddíl OB Kotlářka | 33:09 | + 16:41 |
108. | Šárka Matesová Kopecká | DLP8350 | C | OOB TJ Dukla Praha | 33:09 | + 16:41 |
110. | Pavel Kříž | PZR4800 | C | UNITOP SKP Žďár nad Sázavou | 33:17 | + 16:49 |
111. | Matěj Friedel | LBE0702 | C | TJ Lokomotiva Beroun | 33:19 | + 16:51 |
112. | Zuzana Hladíková | DKP7852 | C | Oddíl OB Kotlářka | 33:25 | + 16:57 |
113. | Robert Paulů | NER | 33:39 | + 17:11 | ||
113. | Klára Hlaváčková | TAP7756 | C | KOB Tretra Praha | 33:39 | + 17:11 |
115. | Pavel Beran | NER | 33:41 | + 17:13 | ||
116. | Hana Kudrnáčová | KAM6250 | C | OK Kamenice | 33:49 | + 17:21 |
117. | Lada Proxová | RIC8350 | C | OB Říčany | 34:00 | + 17:32 |
118. | Marcela Šrůtová | PGP6351 | C | SK Praga | 34:24 | + 17:56 |
119. | Šimon Bureš | LBE0703 | C | TJ Lokomotiva Beroun | 34:29 | + 18:01 |
120. | Marianna Vařeková | RIC0760 | C | OB Říčany | 34:35 | + 18:07 |
121. | Ivana Mrázková | DKP5650 | C | Oddíl OB Kotlářka | 35:47 | + 19:19 |
122. | Monika Reichelová | 0120003 | BC | 36:04 | + 19:36 | |
123. | Filip Novák | TAP7602 | C | KOB Tretra Praha | 36:19 | + 19:51 |
124. | Linda Sedláčková | ROZ0050 | C | OK Roztoky | 36:37 | + 20:09 |
125. | Irena Baxová | LBE7951 | C | TJ Lokomotiva Beroun | 36:46 | + 20:18 |
126. | Kristýna Vallová | ZVO0152 | C | OB SK Zvole | 37:12 | + 20:44 |
127. | Miloš Novák | SCP4600 | C | OK Sparta Praha | 37:14 | + 20:46 |
128. | Eliška Voráčková | 0230001 | Radioklub OK1KYP | 38:03 | + 21:35 | |
129. | Pavla Bauerová | 0150001 | Bez klubu | 38:14 | + 21:46 | |
130. | Tereza Pajskrová | 0230002 | Radioklub OK1KYP | 39:07 | + 22:39 | |
131. | Alice Nováková | 0220001 | jdu náhodou kolem | 39:15 | + 22:47 | |
132. | Vlasta Beranová | UVP5450 | C | Slovan Praha | 39:26 | + 22:58 |
132. | Zuzana Mašková | MKP7050 | C | SK GORDIC Praha Kačerov | 39:26 | + 22:58 |
134. | Eva Tloušťová | SCP6950 | C | OK Sparta Praha | 40:38 | + 24:10 |
135. | Julie Chadimová | KPY0751 | C | SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. | 40:47 | + 24:19 |
136. | Jana Haňkovská | PGP4050 | C | SK Praga | 40:49 | + 24:21 |
137. | Jana Hrušková | 0250001 | Neregistrovaní Hruškovi | 41:57 | + 25:29 | |
138. | Magdalena Janichová | 0080001 | --- | 44:40 | + 28:12 | |
139. | Kateřina Baxová | LBE0651 | C | TJ Lokomotiva Beroun | 45:18 | + 28:50 |
140. | Libuše Šlapáková | 0060001 | GC old | 46:32 | + 30:04 | |
141. | Miloš Dubský | SCP5100 | C | OK Sparta Praha | 49:02 | + 32:34 |
142. | Jan Šváb | VSP5801 | C | USK Praha | 52:02 | + 35:34 |
143. | Josef Valášek | SCP4501 | C | OK Sparta Praha | 52:54 | + 36:26 |
Pavla Šimšová | PGP0557 | A | SK Praga | DISK | ||
Petr Votava | KNC6602 | C | Sokol Kostelec n. Č. l. | DISK | ||
Petra Rožková | RIC7575 | C | OB Říčany | DISK | ||
Jaroslava Šíchová | DLP8052 | C | OOB TJ Dukla Praha | DISK | ||
Zdeněk Přeček | SCP5200 | C | OK Sparta Praha | DISK | ||
Tomáš Janovský | PGP6401 | C | SK Praga | DISK | ||
Lukáš Vydra | DKP7001 | C | Oddíl OB Kotlářka | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | František Baldrian | VSP1600 | C | USK Praha | 31:41 | |
2. | Jiří Pilař | NER | 34:11 | + 2:30 | ||
3. | Derek Sláma | 0180001 | EstaKlub | 44:18 | + 12:37 | |
4. | Lubor Ondráček | EKP1111 | C | VŠTJ Ekonom Praha | 44:53 | + 13:12 |
5. | Jindřich Skalka | LTU1500 | C | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 49:11 | + 17:30 |
6. | Tomáš Kada | TAP1202 | C | KOB Tretra Praha | 53:06 | + 21:25 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Zuzana Alblová | LME0660 | C | SK Los Mělník | 24:48 | |
2. | Jan Šlapák | 0020002 | GC | 27:08 | + 2:20 | |
3. | Violettka Bezuglaia | NER | 29:03 | + 4:15 | ||
4. | Alex Keller | NER | 30:56 | + 6:08 | ||
5. | Marie Svobodová | 0030001 | LLMB | 31:26 | + 6:38 | |
6. | Lukáš Ouhrabka | SPC1902 | C | SPORTICUS team | 36:44 | + 11:56 |
7. | Oskar Kalina | SPC1502 | C | SPORTICUS team | 39:56 | + 15:08 |
8. | Veronika Johanovská | DKP1851 | C | Oddíl OB Kotlářka | 55:15 | + 30:27 |