Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Nymsová Marie Ema | TYN1350 | C | OOB SK Týniště nad Orlicí | 8:39 | |
2. | Prošková Andrea | SJI1650 | C | OK Jihlava | 15:33 | + 6:54 |
3. | Kopecká Inés | JIL1552 | C | OK Jilemnice | 16:15 | + 7:36 |
4. | Jirků Tereza | SJI1551 | C | OK Jihlava | 19:05 | + 10:26 |
5. | Šedová Soňa | LPU1360 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 20:15 | + 11:36 |
6. | Žemličková Viktorie | LPU1451 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 21:16 | + 12:37 |
7. | Stryková Kamila | LPU1651 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 22:20 | + 13:41 |
8. | Kosinová Kateřina | SHK1358 | C | OK Slavia Hradec Králové | 30:15 | + 21:36 |
9. | Jirásková Jasmína | LPU1652 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 31:30 | + 22:51 |
Matrasová Marie | CHT1451 | C | OOB SK Chrast | DISK | ||
Holatová Veronika | PDY1551 | C | Běhej Poděbrady | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Hanousková Michaela | SJC1351 | C | Sportcentrum Jičín | 6:51 | |
2. | Kárníková Alžběta | LPU1354 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 7:42 | + 0:51 |
3. | Mayerová Anna | SHK1450 | C | OK Slavia Hradec Králové | 7:54 | + 1:03 |
4. | Jedličková Michaela | SHK1350 | C | OK Slavia Hradec Králové | 8:00 | + 1:09 |
5. | Hovorková Nikol | LPU1353 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 8:03 | + 1:12 |
6. | Novotná Anna | PHK1352 | C | OK 99 Hradec Králové | 8:19 | + 1:28 |
7. | Kutlvašrová Marta | VRL1451 | C | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 8:59 | + 2:08 |
8. | Fenclová Zuzana | LPU1454 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 9:10 | + 2:19 |
9. | Hrušová Kateřina | PHK1380 | C | OK 99 Hradec Králové | 9:17 | + 2:26 |
10. | Hakenová Kateřina | STH1451 | C | SK Studenec | 11:02 | + 4:11 |
11. | Brychtová Lucie | JHB1352 | C | TJ Jiskra Havlíčkův Brod | 11:14 | + 4:23 |
12. | Tihonová Magdalena | PHK1450 | C | OK 99 Hradec Králové | 12:34 | + 5:43 |
13. | Cyrany Magdalena | SJC1453 | C | Sportcentrum Jičín | 12:37 | + 5:46 |
14. | Pouchlá Sára | SHK1451 | C | OK Slavia Hradec Králové | 13:29 | + 6:38 |
15. | Jirásková Julie | LPU1352 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 13:39 | + 6:48 |
16. | Kuhnová Šárka | LPU1356 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 14:19 | + 7:28 |
17. | Dvořáková Marie | LPU1452 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 14:31 | + 7:40 |
18. | Hanslíková Anna | SHK1356 | C | OK Slavia Hradec Králové | 15:41 | + 8:50 |
19. | Škorpíková Markéta | LPU1450 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 22:33 | + 15:42 |
20. | Sedláková Anna | LIP1550 | C | SOS Mamuti z Lipovky | 23:10 | + 16:19 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Šolcová Elsa | SJC1152 | B | Sportcentrum Jičín | 10:44 | |
2. | Macháčková Lucie | SHK1155 | B | OK Slavia Hradec Králové | 10:51 | + 0:07 |
3. | Korbelová Tereza | PHK1254 | C | OK 99 Hradec Králové | 11:15 | + 0:31 |
4. | Hepnerová Tereza | PHK1155 | B | OK 99 Hradec Králové | 11:40 | + 0:56 |
5. | Horáková Eliška | PHK1152 | B | OK 99 Hradec Králové | 11:52 | + 1:08 |
6. | Wohanková Michaela | VRL1151 | C | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 12:25 | + 1:41 |
7. | Pozdílková Kateřina | PHK1251 | C | OK 99 Hradec Králové | 12:40 | + 1:56 |
8. | Jakubská Lucie | SHK1250 | C | OK Slavia Hradec Králové | 13:27 | + 2:43 |
9. | Krykorková Zuzana | SJC1153 | B | Sportcentrum Jičín | 13:52 | + 3:08 |
10. | Saifrtová Bára | HOR1251 | C | TJ Jiskra Hořice | 14:11 | + 3:27 |
11. | Odvodyová Nikola | LPU1252 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 14:19 | + 3:35 |
12. | Korbelová Eliška | PHK1253 | C | OK 99 Hradec Králové | 14:28 | + 3:44 |
13. | Macháčková Eliška | LPU1153 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 14:31 | + 3:47 |
14. | Lepšová Julie | SRK1152 | B | SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | 15:14 | + 4:30 |
15. | Cyrany Anežka | SJC1253 | C | Sportcentrum Jičín | 16:06 | + 5:22 |
16. | Chotěnovská Nela | HJL1153 | C | Sokol Horní Jelení | 16:40 | + 5:56 |
17. | Kopecká Eliška | PHK1250 | C | OK 99 Hradec Králové | 17:18 | + 6:34 |
18. | Kroupová Anna | LPU1154 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 18:00 | + 7:16 |
19. | Kušičková Lucie | HJL1251 | C | Sokol Horní Jelení | 18:51 | + 8:07 |
20. | Hakenová Petra | STH1251 | C | SK Studenec | 19:00 | + 8:16 |
21. | Stryková Johana | LPU1151 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 23:45 | + 13:01 |
22. | Křížová Magdalena | LPU1257 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 24:59 | + 14:15 |
Vaňátková Thea | LTU1150 | B | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Kušičková Jolana | HJL1252 | C | Sokol Horní Jelení | 12:07 | |
2. | Kramperová Zuzana | VRL1255 | C | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 18:34 | + 6:27 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Munzarová Monika | LPU1056 | B | OK Lokomotiva Pardubice | 11:27 | |
2. | Hrušová Lucie | PHK1050 | B | OK 99 Hradec Králové | 12:07 | + 0:40 |
3. | Havrdová Selina | SJC0950 | B | Sportcentrum Jičín | 12:18 | + 0:51 |
4. | Hančová Karolína | VRL0952 | B | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 12:20 | + 0:53 |
5. | Fenclová Hana | LPU1054 | B | OK Lokomotiva Pardubice | 12:35 | + 1:08 |
6. | Lepšová Lucie | SRK0951 | B | SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | 12:39 | + 1:12 |
7. | Jedličková Lucie | SHK1050 | B | OK Slavia Hradec Králové | 12:42 | + 1:15 |
8. | Vrbatová Barbora | VRL1054 | B | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 12:56 | + 1:29 |
9. | Salabová Pavlína | JIL0954 | A | OK Jilemnice | 13:00 | + 1:33 |
10. | Komárková Veronika | CHC0955 | C | K.O.B. Choceň | 13:22 | + 1:55 |
11. | Froschová Magdalena | LPU1052 | B | OK Lokomotiva Pardubice | 13:31 | + 2:04 |
12. | Pozdílková Zuzana | PHK0952 | C | OK 99 Hradec Králové | 13:32 | + 2:05 |
13. | Kutlvašrová Pavla | VRL0951 | A | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 13:39 | + 2:12 |
14. | Nová Klára | VRL1053 | B | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 14:04 | + 2:37 |
15. | Sochorová Kristýna | SHK0953 | B | OK Slavia Hradec Králové | 14:19 | + 2:52 |
16. | Besedová Barbora | PHK1051 | B | OK 99 Hradec Králové | 14:30 | + 3:03 |
17. | Buďárková Laura | STH1051 | B | SK Studenec | 14:33 | + 3:06 |
18. | Jelínková Eva | PHK0953 | B | OK 99 Hradec Králové | 14:40 | + 3:13 |
19. | Málková Karolína | SHK1051 | B | OK Slavia Hradec Králové | 14:51 | + 3:24 |
20. | Stratilová Eliška | ZAM0953 | C | OB T.J. Sokol Žamberk | 14:58 | + 3:31 |
21. | Netopilová Simona | VAM0950 | C | OB Vamberk | 15:33 | + 4:06 |
22. | Lapáčková Šárka | SHK0954 | C | OK Slavia Hradec Králové | 15:35 | + 4:08 |
23. | Pechová Marie | VLI1050 | B | Slavia Liberec orienteering | 15:47 | + 4:20 |
24. | Jakubcová Karolína | SJC1050 | B | Sportcentrum Jičín | 16:17 | + 4:50 |
25. | Grusserová Diana | PHK0999 | B | OK 99 Hradec Králové | 16:21 | + 4:54 |
26. | Nováková Dita | VRL0957 | C | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 17:37 | + 6:10 |
27. | Záveská Eliška | VRL0955 | C | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 17:48 | + 6:21 |
28. | Stratilová Anna | ZAM1052 | C | OB T.J. Sokol Žamberk | 19:00 | + 7:33 |
29. | Bohdanecká Antonie | SHK0960 | C | OK Slavia Hradec Králové | 19:11 | + 7:44 |
30. | Řadová Ráchel | SHK0961 | B | OK Slavia Hradec Králové | 19:41 | + 8:14 |
31. | Bucharová Marie | VRL0954 | C | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 20:54 | + 9:27 |
32. | Linderová Ema | PHK1059 | C | OK 99 Hradec Králové | 22:15 | + 10:48 |
33. | Sadílková Natálie | LTU0951 | C | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 23:04 | + 11:37 |
Polanecká Anežka | SJC0952 | C | Sportcentrum Jičín | DISK | ||
Zaplatílková Andrea | VRL0960 | C | OOS TJ Spartak Vrchlabí | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Kopecká Cecilie | ZAM0951 | C | OB T.J. Sokol Žamberk | 13:19 | |
2. | Venclová Aneta | ZAM1051 | C | OB T.J. Sokol Žamberk | 14:37 | + 1:18 |
3. | Nováková Věra | STH1055 | C | SK Studenec | 14:55 | + 1:36 |
4. | Štěpánková Emma | TAP0953 | C | KOB Tretra Praha | 15:55 | + 2:36 |
5. | Hamáková Zuzana | HJL1050 | C | Sokol Horní Jelení | 16:41 | + 3:22 |
6. | Lánská Adéla | STH0954 | C | SK Studenec | 19:16 | + 5:57 |
7. | Mojžíšová Nela | PHK1053 | C | OK 99 Hradec Králové | 20:39 | + 7:20 |
8. | Lánská Dagmar | STH0952 | C | SK Studenec | 33:15 | + 19:56 |
9. | Nedbalová Magdalena | MFP1053 | C | Matfyz Praha | 33:35 | + 20:16 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Kvášovská Ludmila | LTU0753 | B | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 12:27 | |
2. | Malá Anežka | JIL0751 | B | OK Jilemnice | 12:33 | + 0:06 |
3. | Kaláčová Anna | LPU0763 | B | OK Lokomotiva Pardubice | 13:05 | + 0:38 |
4. | Solařová Linda | SHK0758 | B | OK Slavia Hradec Králové | 13:06 | + 0:39 |
5. | Stavrinou Kristýna | SRK0751 | B | SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | 13:31 | + 1:04 |
6. | Dominová Julie | LPU0857 | B | OK Lokomotiva Pardubice | 14:05 | + 1:38 |
7. | Votočková Amelie | JIL0750 | C | OK Jilemnice | 14:18 | + 1:51 |
8. | Kunartová Dominika | PHK0888 | B | OK 99 Hradec Králové | 14:20 | + 1:53 |
9. | Hamáková Adéla | HJL0851 | B | Sokol Horní Jelení | 14:25 | + 1:58 |
10. | Šumpíková Barbora | SHK0759 | B | OK Slavia Hradec Králové | 14:39 | + 2:12 |
11. | Hamáčková Táňa | STH0754 | B | SK Studenec | 14:43 | + 2:16 |
12. | Brožková Elena | SJC0751 | C | Sportcentrum Jičín | 14:55 | + 2:28 |
13. | Nimshausová Helena | CHC0854 | C | K.O.B. Choceň | 15:08 | + 2:41 |
14. | Sršňová Natálie | VAM0751 | C | OB Vamberk | 15:11 | + 2:44 |
15. | Balcarová Olga | SNA0851 | B | TJ START Náchod | 15:45 | + 3:18 |
16. | Linderová Anna | PHK0852 | C | OK 99 Hradec Králové | 16:03 | + 3:36 |
17. | Jelínková Michaela | CTB0851 | C | SK OB Chotěboř | 16:13 | + 3:46 |
18. | Julišová Kateřina | ZAM0851 | C | OB T.J. Sokol Žamberk | 17:13 | + 4:46 |
19. | Hebelková Kateřina | SHK0858 | C | OK Slavia Hradec Králové | 18:23 | + 5:56 |
20. | Prausová Jasmína | ZAM0854 | C | OB T.J. Sokol Žamberk | 25:32 | + 13:05 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Morávková Zuzana | SRK0551 | A | SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | 11:23 | |
2. | Mimrová Kateřina | CHC0658 | B | K.O.B. Choceň | 12:08 | + 0:45 |
3. | Otreshko Eva Maria | SHK0553 | B | OK Slavia Hradec Králové | 12:15 | + 0:52 |
4. | Kuhnová Alžběta | LPU0652 | B | OK Lokomotiva Pardubice | 12:35 | + 1:12 |
5. | Dvořáková Kateřina | LPU0656 | B | OK Lokomotiva Pardubice | 13:33 | + 2:10 |
6. | Gurinová Gabriela | SJC0557 | C | Sportcentrum Jičín | 14:28 | + 3:05 |
7. | Kubíková Magdaléna | LPU0566 | B | OK Lokomotiva Pardubice | 14:52 | + 3:29 |
8. | Holohlavská Ema | JIL0652 | C | OK Jilemnice | 15:27 | + 4:04 |
9. | Bílková Karolína | SJC0653 | C | Sportcentrum Jičín | 22:06 | + 10:43 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
Body
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Brožková Tereza | LPU0457 | B | OK Lokomotiva Pardubice | 13:41 | 1826 | |
2. | Kubáková Nela | LPU0458 | B | OK Lokomotiva Pardubice | 14:28 | + 0:47 | 1731 |
3. | Horáková Veronika | PHK0353 | B | OK 99 Hradec Králové | 14:54 | + 1:13 | 1678 |
4. | Vrábelová Hana | PHK0454 | B | OK 99 Hradec Králové | 15:10 | + 1:29 | 1646 |
5. | Tučková Anna | LPU0455 | B | OK Lokomotiva Pardubice | 16:22 | + 2:41 | 1500 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
Body
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Zlámalová Nikola | SJC9951 | E | Sportcentrum Jičín | 11:17 | 8986 | |
2. | Kosová Tereza | PHK0151 | R | OK 99 Hradec Králové | 11:43 | + 0:26 | 8666 |
3. | Semrádová Jana | CHC9951 | R | K.O.B. Choceň | 12:12 | + 0:55 | 8310 |
4. | Fenclová Marta | LPU7667 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 12:27 | + 1:10 | 8125 |
5. | Thýnová Nikola | SHK0051 | C | OK Slavia Hradec Králové | 12:29 | + 1:12 | 8101 |
6. | Nechanická Klára | TBM0055 | R | KOS TJ Tesla Brno | 12:37 | + 1:20 | 8002 |
7. | Kosová Klára | LPU9461 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 12:38 | + 1:21 | 7990 |
8. | Jedličková Zuzana | SHK8150 | R | OK Slavia Hradec Králové | 12:54 | + 1:37 | 7793 |
9. | Balcarová Jana | PHK8753 | C | OK 99 Hradec Králové | 13:18 | + 2:01 | 7498 |
10. | Vítková Lucie | PHK8055 | C | OK 99 Hradec Králové | 13:22 | + 2:05 | 7449 |
11. | Doležalová Libuše | SNA8851 | C | TJ START Náchod | 13:39 | + 2:22 | 7240 |
12. | Hledíková Lucie | CHT9652 | C | OOB SK Chrast | 13:40 | + 2:23 | 7228 |
13. | Jelínková Adéla | LPU0254 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 13:51 | + 2:34 | 7093 |
14. | Shánělová Štěpánka | CHC0152 | C | K.O.B. Choceň | 13:57 | + 2:40 | 7019 |
15. | Kleiberová Eliška | CHC9952 | C | K.O.B. Choceň | 14:00 | + 2:43 | 6982 |
16. | Voltrová Alena | DKP9956 | C | Oddíl OB Kotlářka | 14:17 | + 3:00 | 6773 |
17. | Rollier Monika | PHK8051 | C | OK 99 Hradec Králové | 14:18 | + 3:01 | 6761 |
18. | Hladíková Alžběta | LPU9456 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 14:30 | + 3:13 | 6613 |
19. | Wohanková Gabriela | VRL7652 | C | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 15:00 | + 3:43 | 6245 |
20. | Nedbalová Jana | MFP8050 | C | Matfyz Praha | 15:10 | + 3:53 | 6122 |
21. | Voltrová Hana | ROZ9752 | C | OK Roztoky | 15:24 | + 4:07 | 5950 |
22. | Vandělíková Marie | ALB9050 | C | OOB Albrechtice nad Orlicí | 15:59 | + 4:42 | 5519 |
23. | Skalická Karolína | ZAM9652 | C | OB T.J. Sokol Žamberk | 16:05 | + 4:48 | 5446 |
24. | Voltrová Svatava | ROZ6150 | C | OK Roztoky | 16:27 | + 5:10 | 5175 |
25. | Koubová Lenka | ROU9554 | C | SKOB Roudnice nad Labem | 16:30 | + 5:13 | 5138 |
26. | Šponarová Lucie | ZAM9151 | C | OB T.J. Sokol Žamberk | 16:41 | + 5:24 | 5003 |
27. | Goňová Nikola | ZAM9752 | C | OB T.J. Sokol Žamberk | 17:24 | + 6:07 | 4474 |
28. | Bulvová Hana | CHT6655 | C | OOB SK Chrast | 18:17 | + 7:00 | 3823 |
29. | Hrdličková Jana | DKP8762 | C | Oddíl OB Kotlářka | 18:56 | + 7:39 | 3344 |
Pokorná Anežka | KUO9099 | C | KOB Ústí nad Orlicí | DISK | 0 | ||
Sedláčková Linda | ROZ0050 | C | OK Roztoky | DISK | 0 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
Body
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Kotrčová Lenka | PDY9350 | C | Běhej Poděbrady | 13:52 | 2532 | |
2. | Müllerová Petra | BZP9050 | C | Báječné ženy v orientačním běhu | 16:22 | + 2:30 | 2176 |
3. | Nymsová Marie | TYN8651 | C | OOB SK Týniště nad Orlicí | 17:13 | + 3:21 | 2055 |
4. | Besedová Katka | PHK0351 | C | OK 99 Hradec Králové | 17:41 | + 3:49 | 1988 |
5. | Filipová Lucie | SRK0351 | C | SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | 19:22 | + 5:30 | 1748 |
6. | Lžíčařová Iveta | DOB9090 | C | KOB Dobruška | 21:55 | + 8:03 | 1385 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Uhnavá Markéta | PBM8485 | C | TJ Spartak 1. brněnská | 14:38 | |
2. | Novotná Kateřina | PHK8252 | C | OK 99 Hradec Králové | 15:07 | + 0:29 |
3. | Kutlvašrová Vlaďka | VRL7752 | C | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 15:28 | + 0:50 |
4. | Novotná Jitka | SHK8553 | C | OK Slavia Hradec Králové | 15:35 | + 0:57 |
5. | Čížová Andrea | SHK8251 | C | OK Slavia Hradec Králové | 15:40 | + 1:02 |
6. | Šklíbová Jana | SRK7651 | C | SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | 16:07 | + 1:29 |
7. | Sršňová Kateřina | VAM8150 | C | OB Vamberk | 17:14 | + 2:36 |
8. | Odvodyová Šárka | LPU8352 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 17:27 | + 2:49 |
9. | Vrbatová Petra | VRL8552 | C | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 17:38 | + 3:00 |
10. | Hejtmánková Kateřina | PDY8450 | C | Běhej Poděbrady | 18:05 | + 3:27 |
11. | Kašparová Eva | LPU7854 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 18:32 | + 3:54 |
12. | Kolaříková Marie | SOB7850 | C | SOBSA | 18:56 | + 4:18 |
13. | Johanovská Tereza | DKP8659 | C | Oddíl OB Kotlářka | 21:39 | + 7:01 |
14. | Jelínková Hana | CTB8152 | C | SK OB Chotěboř | 26:57 | + 12:19 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Venclová Veronika | ZAM8251 | C | OB T.J. Sokol Žamberk | 14:02 | |
2. | Slavíková Jana | SHK7352 | C | OK Slavia Hradec Králové | 14:37 | + 0:35 |
3. | Šilerová Eva | PDY8050 | C | Běhej Poděbrady | 15:27 | + 1:25 |
4. | Vejrová Iva | STH8852 | C | SK Studenec | 16:14 | + 2:12 |
5. | Jelínková Zuzana | PHK7452 | C | OK 99 Hradec Králové | 16:18 | + 2:16 |
6. | Šafářová Ivana | CET8051 | C | TJ Loko Česká Třebová | 16:41 | + 2:39 |
7. | Kokaislová Eva | LPU7956 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 16:51 | + 2:49 |
8. | Bohdanecká Barbora | SHK7950 | C | OK Slavia Hradec Králové | 16:57 | + 2:55 |
9. | Hladká Petra | KOR7950 | C | OB DDM Kostelec nad Orlicí | 17:22 | + 3:20 |
10. | Pozdílková Alena | PHK8053 | C | OK 99 Hradec Králové | 18:55 | + 4:53 |
11. | Kučerová Petra | SJC7950 | C | Sportcentrum Jičín | 19:41 | + 5:39 |
12. | Lounková Zuzana | PDY8550 | C | Běhej Poděbrady | 20:24 | + 6:22 |
13. | Benešová Zuzana | LIT8353 | C | KOB Litvínov | 28:41 | + 14:39 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Nimshausová Hana | CHC8151 | C | K.O.B. Choceň | 15:21 | |
2. | Bartáková Petra | SJI8151 | C | OK Jihlava | 16:21 | + 1:00 |
3. | Štěpánová Dita | DOB7956 | C | KOB Dobruška | 16:28 | + 1:07 |
4. | Jiroutová Eva | SNA8051 | C | TJ START Náchod | 17:45 | + 2:24 |
5. | Posoldová Eva | SJC7957 | C | Sportcentrum Jičín | 18:11 | + 2:50 |
6. | Mojžíšová Jana | PHK8254 | C | OK 99 Hradec Králové | 18:37 | + 3:16 |
7. | Brožová Jana | LTU8250 | C | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 22:40 | + 7:19 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Hájková Ludmila | CET7554 | C | TJ Loko Česká Třebová | 14:18 | |
2. | Melicharová Zdeňka | PHK7551 | C | OK 99 Hradec Králové | 14:19 | + 0:01 |
3. | Kynčlová Dagmar | JIL7256 | C | OK Jilemnice | 14:36 | + 0:18 |
4. | Kubečková Terezie | LIP7650 | C | SOS Mamuti z Lipovky | 16:56 | + 2:38 |
5. | Besedová Petra | PHK7654 | C | OK 99 Hradec Králové | 17:29 | + 3:11 |
6. | Brabencová Alena | SOB7150 | C | SOBSA | 17:49 | + 3:31 |
7. | Kučerová Vladimíra | CHT6460 | C | OOB SK Chrast | 17:59 | + 3:41 |
8. | Junková Petra | STH7451 | C | SK Studenec | 19:04 | + 4:46 |
9. | Nová Martina | VRL7656 | C | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 19:06 | + 4:48 |
10. | Freyová Michaela | KPY6050 | C | SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. | 20:55 | + 6:37 |
Brožková Květa | KUO7451 | C | KOB Ústí nad Orlicí | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Raková Miroslava | SHK7250 | C | OK Slavia Hradec Králové | 14:47 | |
2. | Rykalová Jitka | VAM7251 | C | OB Vamberk | 15:40 | + 0:53 |
3. | Mudruňková Romana | VAM7752 | C | OB Vamberk | 15:54 | + 1:07 |
4. | Saifrtová Jana | HOR7551 | C | TJ Jiskra Hořice | 16:25 | + 1:38 |
5. | Holečková Zdeňka | SHK6950 | C | OK Slavia Hradec Králové | 16:37 | + 1:50 |
6. | Kašparová Eva | TYN7452 | C | OOB SK Týniště nad Orlicí | 17:14 | + 2:27 |
7. | Lockerová Milena | SRK7251 | C | SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | 17:28 | + 2:41 |
8. | Paurová Lenka | EKP7450 | C | VŠTJ Ekonom Praha | 18:42 | + 3:55 |
9. | Pilná Libuše | VRL7153 | C | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 19:09 | + 4:22 |
10. | Hanušová Monika | VRL7654 | C | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 19:32 | + 4:45 |
11. | Korbelová Petra | PHK7652 | C | OK 99 Hradec Králové | 20:06 | + 5:19 |
12. | Mikysková Ilona | VAM7550 | C | OB Vamberk | 20:39 | + 5:52 |
13. | Fialová Radmila | SHK7653 | C | OK Slavia Hradec Králové | 21:25 | + 6:38 |
14. | Kubíčková Jitka | JIL7753 | C | OK Jilemnice | 22:11 | + 7:24 |
15. | Šlesingerová Jitka | KUO7851 | C | KOB Ústí nad Orlicí | 22:54 | + 8:07 |
15. | Vrábelová Petra | PHK7755 | C | OK 99 Hradec Králové | 22:54 | + 8:07 |
17. | Hicklová Zdeňka | 150001 | neregistrovana | 24:49 | + 10:02 | |
18. | Julišová Jitka | ZAM7151 | C | OB T.J. Sokol Žamberk | 25:15 | + 10:28 |
19. | Vaňátková Bendová Monika | LTU7352 | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 29:00 | + 14:13 | |
20. | Záveská Ladislava | VRL7655 | C | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 37:04 | + 22:17 |
Dohnálková Jana | SHK7252 | C | OK Slavia Hradec Králové | DISK | ||
Douchová Jaroslava | SNA7155 | C | TJ START Náchod | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Kosová Michaela | PHK6752 | C | OK 99 Hradec Králové | 13:42 | |
2. | Křivdová Lenka | CHC7251 | C | K.O.B. Choceň | 14:32 | + 0:50 |
3. | Kroniková Jana | SHK7350 | C | OK Slavia Hradec Králové | 14:36 | + 0:54 |
4. | Šišmová Hana | TYN6850 | C | OOB SK Týniště nad Orlicí | 15:10 | + 1:28 |
5. | Chaloupková Lenka | CHC6951 | C | K.O.B. Choceň | 17:05 | + 3:23 |
6. | Kotenová Klára | RIC7252 | C | OB Říčany | 19:09 | + 5:27 |
7. | Hanušová Zdena | SJC7253 | C | Sportcentrum Jičín | 19:16 | + 5:34 |
8. | Junková Kateřina | STH7351 | C | SK Studenec | 19:26 | + 5:44 |
9. | Hrnčířová Lenka | STH7251 | C | SK Studenec | 29:36 | + 15:54 |
Bendáková Jitka | LTU6951 | C | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | DNS |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Zalabová Martina | SJC6657 | C | Sportcentrum Jičín | 11:50 | |
2. | Hindráková Martina | LTU6451 | C | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 13:38 | + 1:48 |
3. | Klapalová Jana | VAM6451 | C | OB Vamberk | 14:24 | + 2:34 |
4. | Thýnová Ivana | SHK6651 | C | OK Slavia Hradec Králové | 14:55 | + 3:05 |
5. | Stodůlková Lenka | LTU6752 | C | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 15:31 | + 3:41 |
6. | Kulhavá Jarmila | SRK6751 | C | SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | 16:31 | + 4:41 |
7. | Málková Věra | CST6550 | C | OB Strakonice | 17:18 | + 5:28 |
8. | Semrádová Jitka | CHC6651 | C | K.O.B. Choceň | 17:41 | + 5:51 |
9. | Veljačiková Markéta | SCP6451 | C | OK Sparta Praha | 17:58 | + 6:08 |
10. | Hořovská Vladislava | Hořovská | 20:32 | + 8:42 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Hausvaterová Marcela | SHK6152 | C | OK Slavia Hradec Králové | 15:01 | |
2. | Divecká Růžena | SHK6753 | C | OK Slavia Hradec Králové | 17:56 | + 2:55 |
3. | Balcarová Eva | PHK5952 | C | OK 99 Hradec Králové | 17:58 | + 2:57 |
4. | Hanušová Jitka | LTU6352 | C | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 18:20 | + 3:19 |
5. | Justová Jana | PHK6153 | C | OK 99 Hradec Králové | 19:43 | + 4:42 |
6. | Filipová Dagmar | LTU5650 | C | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 23:55 | + 8:54 |
7. | Remešová Alena | SRK6150 | C | SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | 24:09 | + 9:08 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Léharová Iva | LPU6152 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 12:54 | |
2. | Jiřištová Hana | JIL6052 | C | OK Jilemnice | 14:55 | + 2:01 |
3. | Chmelařová Marie | SHK6352 | C | OK Slavia Hradec Králové | 14:56 | + 2:02 |
4. | Rančáková Stáňa | DKL5950 | C | KOB Kladno | 15:06 | + 2:12 |
5. | Mádlová Iva | SHK6351 | C | OK Slavia Hradec Králové | 15:55 | + 3:01 |
6. | Kábrtová Iva | PEN6350 | C | OK RECO Sport | 16:11 | + 3:17 |
7. | Bartoňová Iva | SHK6151 | C | OK Slavia Hradec Králové | 16:29 | + 3:35 |
8. | Svobodová Hana | SMB5951 | C | SKOB Mladá Boleslav | 23:09 | + 10:15 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Víchová Ladislava | LPU5851 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 14:12 | |
2. | Novotná Jiřina | LPU5654 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 15:36 | + 1:24 |
3. | Nýdrlová Eva | VRL5451 | C | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 16:47 | + 2:35 |
4. | Beranová Vlasta | UVP5450 | C | Slovan Praha | 17:22 | + 3:10 |
5. | Šilerová Zdena | KNC5750 | C | Sokol Kostelec n. Č. l. | 18:52 | + 4:40 |
6. | Gazdačková Jana | SHK5851 | C | OK Slavia Hradec Králové | 19:33 | + 5:21 |
7. | Šabatková Zdeňka | SHK5652 | C | OK Slavia Hradec Králové | 20:31 | + 6:19 |
8. | Bienová Věra | SJC5752 | C | Sportcentrum Jičín | 21:36 | + 7:24 |
9. | Nováková Jana | NPA5552 | C | SK LOB Nová Paka | 23:17 | + 9:05 |
10. | Hušková Eva | NPA5754 | C | SK LOB Nová Paka | 23:44 | + 9:32 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Jiranová Alena | PHK5351 | C | OK 99 Hradec Králové | 18:13 | |
2. | Křížová Zdenka | PZR5051 | C | UNITOP SKP Žďár nad Sázavou | 19:31 | + 1:18 |
3. | Kalibánová Jiřina | NPA5351 | C | SK LOB Nová Paka | 19:36 | + 1:23 |
4. | Zlesáková Vlasta | JIL5362 | C | OK Jilemnice | 19:37 | + 1:24 |
5. | Kubíková Květoslava | LPU4752 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 22:17 | + 4:04 |
6. | Kutáčková Stanislava | LTU4751 | C | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 27:55 | + 9:42 |
Langrová Eva | SNA5351 | C | TJ START Náchod | DISK | ||
Martincová Helena | ZAM5051 | C | OB T.J. Sokol Žamberk | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Nymsa Matyáš | TYN1300 | C | OOB SK Týniště nad Orlicí | 9:00 | |
2. | Matras Štěpán | CHT1402 | C | OOB SK Chrast | 12:43 | + 3:43 |
3. | Tihon Jan | PHK1505 | C | OK 99 Hradec Králové | 15:49 | + 6:49 |
4. | Hrdinka Antonín | SHK1401 | C | OK Slavia Hradec Králové | 20:39 | + 11:39 |
5. | Kolařík Jiří | SOB1300 | C | SOBSA | 20:41 | + 11:41 |
6. | Dvořák Vít | ZAM1301 | C | OB T.J. Sokol Žamberk | 21:27 | + 12:27 |
7. | Votoček Martin | JIL1504 | C | OK Jilemnice | 32:17 | + 23:17 |
8. | Komárek Josef | CHC1501 | C | K.O.B. Choceň | 34:01 | + 25:01 |
9. | Jakubec Jan | SJC1503 | C | Sportcentrum Jičín | 45:27 | + 36:27 |
Hauschwitz Radim | JIL1503 | C | OK Jilemnice | DISK | ||
Vrábel Ondřej | PHK1500 | C | OK 99 Hradec Králové | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Udržal Lukáš | LPU1303 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 8:36 | |
2. | Pýcha František | LPU1305 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 9:24 | + 0:48 |
3. | Rollier Alexei | PHK1502 | C | OK 99 Hradec Králové | 9:32 | + 0:56 |
4. | Šimek Jan | CHC1301 | C | K.O.B. Choceň | 11:42 | + 3:06 |
5. | Jirout Filip | LPU1403 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 12:18 | + 3:42 |
6. | Lučan Jakub | LPU1401 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 12:40 | + 4:04 |
7. | Vítek Michal | PHK1402 | C | OK 99 Hradec Králové | 15:31 | + 6:55 |
8. | Novotný Matouš | PHK1515 | C | OK 99 Hradec Králové | 15:55 | + 7:19 |
9. | Prošek Filip | SJI1401 | C | OK Jihlava | 18:24 | + 9:48 |
10. | Hýbl Šimon | TAP1401 | C | KOB Tretra Praha | 18:28 | + 9:52 |
11. | Šafář Jan | CET1402 | C | TJ Loko Česká Třebová | 18:55 | + 10:19 |
12. | Kopecký Šimon | JIL1302 | C | OK Jilemnice | 20:40 | + 12:04 |
13. | Wohanka Jakub | VRL1301 | C | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 21:20 | + 12:44 |
14. | Holata Vojtěch | PDY1303 | C | Běhej Poděbrady | 23:25 | + 14:49 |
15. | Kubíček Jonáš | JIL1301 | C | OK Jilemnice | 24:01 | + 15:25 |
16. | Odvody Vilém | LPU1502 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 27:23 | + 18:47 |
17. | Wohanka Metoděj | VRL1601 | C | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 27:56 | + 19:20 |
Kakos Martin | LPU1304 | C | OK Lokomotiva Pardubice | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Šumpík Filip | SHK1109 | C | OK Slavia Hradec Králové | 11:10 | |
2. | Čihák Matěj | HOR1100 | B | TJ Jiskra Hořice | 11:42 | + 0:32 |
3. | Chrtek Jan | PHK1100 | B | OK 99 Hradec Králové | 11:49 | + 0:39 |
4. | Lučan Ondřej | LPU1101 | B | OK Lokomotiva Pardubice | 11:50 | + 0:40 |
5. | Vrbata Alan | VRL1203 | C | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 12:32 | + 1:22 |
6. | Slavík František | SHK1110 | C | OK Slavia Hradec Králové | 12:38 | + 1:28 |
7. | Tatarnikov Ivan | PHK1106 | C | OK 99 Hradec Králové | 12:51 | + 1:41 |
8. | Mayer Antonín | SHK1206 | C | OK Slavia Hradec Králové | 13:07 | + 1:57 |
9. | Wohanka Antonín | VRL1201 | C | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 13:38 | + 2:28 |
10. | Šafář Jakub | CET1103 | B | TJ Loko Česká Třebová | 13:50 | + 2:40 |
11. | Vošvrda Václav | SJC1203 | C | Sportcentrum Jičín | 13:56 | + 2:46 |
12. | Fiala Matyáš | SHK1102 | B | OK Slavia Hradec Králové | 14:36 | + 3:26 |
13. | Jirout Jáchym | SNA1201 | C | TJ START Náchod | 14:55 | + 3:45 |
14. | Domin Ondřej | LPU1103 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 15:01 | + 3:51 |
15. | Hrdinka Josef | SHK1205 | C | OK Slavia Hradec Králové | 15:13 | + 4:03 |
16. | Mojžíš Radovan | PHK1200 | C | OK 99 Hradec Králové | 15:28 | + 4:18 |
17. | Posolda Lukáš | SJC1100 | B | Sportcentrum Jičín | 15:50 | + 4:40 |
18. | Pompach Tobiáš | PHK1201 | C | OK 99 Hradec Králové | 15:52 | + 4:42 |
19. | Bohdanecký František | SHK1104 | C | OK Slavia Hradec Králové | 15:54 | + 4:44 |
20. | Brož Jiří | LTU1101 | C | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 16:15 | + 5:05 |
21. | Votroubek Jan | SRK1206 | C | SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | 16:27 | + 5:17 |
22. | Klabzuba Jan | SRK1207 | C | SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | 17:00 | + 5:50 |
23. | Lounek Alexandr | PDY1100 | C | Běhej Poděbrady | 17:04 | + 5:54 |
24. | Nachtigall Jakub | LPU1209 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 17:54 | + 6:44 |
25. | Řehák Jan | SJC1103 | C | Sportcentrum Jičín | 17:57 | + 6:47 |
26. | Hanslík Jaroslav | SHK1107 | C | OK Slavia Hradec Králové | 21:11 | + 10:01 |
27. | Mrklovský Jan | SRK1209 | C | SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | 24:29 | + 13:19 |
28. | Komín Kryštof | DKL1201 | C | KOB Kladno | 27:47 | + 16:37 |
Jičínský Antonín | SRK1101 | C | SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | DISK | ||
Junek Kryštof | DKP1212 | C | Oddíl OB Kotlářka | DISK | ||
Koupil Štěpán | LPU1206 | C | OK Lokomotiva Pardubice | DISK | ||
Pavelec Daniel | NPA1101 | B | SK LOB Nová Paka | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Kokaisl Filip | LPU1210 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 10:32 | |
2. | Červinka Dominik | HJL1202 | C | Sokol Horní Jelení | 12:42 | + 2:10 |
3. | Balcar Denis | ZAM1201 | C | OB T.J. Sokol Žamberk | 13:44 | + 3:12 |
4. | Potštejnský Vojtěch | SRK1102 | C | SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | 13:45 | + 3:13 |
Mokrý Tadeáš | HJL1100 | C | Sokol Horní Jelení | DISK | ||
Zaplatílek Jaromír | VRL1206 | C | OOS TJ Spartak Vrchlabí | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Jakubský David | SHK0905 | B | OK Slavia Hradec Králové | 10:53 | |
1. | Kadaně Matěj | LPU1001 | B | OK Lokomotiva Pardubice | 10:53 | |
3. | Sochor Jakub | SHK0903 | B | OK Slavia Hradec Králové | 10:58 | + 0:05 |
4. | Čihák Jakub | HOR0901 | B | TJ Jiskra Hořice | 11:16 | + 0:23 |
5. | Kyrylyshyn Ihor | SHK0910 | B | OK Slavia Hradec Králové | 11:17 | + 0:24 |
6. | Lukeš Josef | SHK1005 | B | OK Slavia Hradec Králové | 11:33 | + 0:40 |
7. | Kvášovský Filip | LTU0902 | B | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 11:38 | + 0:45 |
8. | Kroupa Matyáš | LPU0902 | B | OK Lokomotiva Pardubice | 11:47 | + 0:54 |
9. | Leško Michal | SHK1002 | B | OK Slavia Hradec Králové | 11:55 | + 1:02 |
10. | Novotný Kryštof | PHK1002 | B | OK 99 Hradec Králové | 11:56 | + 1:03 |
11. | Ticháček Jáchym | SJC1004 | B | Sportcentrum Jičín | 12:17 | + 1:24 |
12. | Pouchlý Matěj | SHK1009 | B | OK Slavia Hradec Králové | 12:25 | + 1:32 |
13. | Kutlvašr Vladimír | VRL1002 | B | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 12:37 | + 1:44 |
14. | Šimek Vojtěch | CHC1002 | B | K.O.B. Choceň | 12:55 | + 2:02 |
15. | Kunart Lukáš | PHK1010 | B | OK 99 Hradec Králové | 12:58 | + 2:05 |
16. | Junek Šimon | DKP1011 | B | Oddíl OB Kotlářka | 13:00 | + 2:07 |
17. | Jirout Vilém | LPU1012 | B | OK Lokomotiva Pardubice | 13:04 | + 2:11 |
18. | Lučan Matěj | LPU0903 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 13:15 | + 2:22 |
19. | Gottstein Matouš | JIL0901 | B | OK Jilemnice | 13:17 | + 2:24 |
20. | Juška Vojtěch | LPU1003 | B | OK Lokomotiva Pardubice | 13:18 | + 2:25 |
21. | Zástava Marek | SHK0908 | C | OK Slavia Hradec Králové | 14:08 | + 3:15 |
22. | Brož Jindřich | LTU0903 | B | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 14:09 | + 3:16 |
22. | Kárník Štěpán | LPU1002 | B | OK Lokomotiva Pardubice | 14:09 | + 3:16 |
24. | Komín Matyáš | DKL0901 | B | KOB Kladno | 14:26 | + 3:33 |
25. | Maloch David | LPU0905 | B | OK Lokomotiva Pardubice | 15:33 | + 4:40 |
26. | Matoušek Alex | CHC0902 | C | K.O.B. Choceň | 15:58 | + 5:05 |
27. | Hanousek Jan | SJC1005 | B | Sportcentrum Jičín | 16:31 | + 5:38 |
28. | Matějec Jonáš | VRL1004 | C | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 18:34 | + 7:41 |
29. | Češík František | CHT0902 | C | OOB SK Chrast | 19:15 | + 8:22 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Saifrt Matěj | HOR1000 | C | TJ Jiskra Hořice | 13:45 | |
2. | Stejskal Pavel | ZAM0903 | C | OB T.J. Sokol Žamberk | 17:20 | + 3:35 |
3. | Peška Ondřej | LPU1006 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 20:16 | + 6:31 |
4. | Juliš Josef | ZAM1010 | C | OB T.J. Sokol Žamberk | 22:45 | + 9:00 |
5. | Vaněk Ondřej | LPU1014 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 23:20 | + 9:35 |
6. | Červinka Vojtěch | VRL0903 | C | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 23:59 | + 10:14 |
7. | Hauschwitz Roman | JIL1102 | C | OK Jilemnice | 24:22 | + 10:37 |
8. | Kouba Jonáš | SRK1004 | C | SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | 34:13 | + 20:28 |
9. | Špinar František | VRL1005 | C | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 53:22 | + 39:37 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Kadaně Marek | LPU0703 | B | OK Lokomotiva Pardubice | 10:19 | |
2. | Kubeček Antonín | SNA0803 | A | TJ START Náchod | 10:27 | + 0:08 |
3. | Frosch Vítek | LPU0801 | A | OK Lokomotiva Pardubice | 10:51 | + 0:32 |
4. | Rémiš Štěpán | SHK0802 | B | OK Slavia Hradec Králové | 11:11 | + 0:52 |
5. | Rémiš Šimon | SHK0801 | B | OK Slavia Hradec Králové | 11:34 | + 1:15 |
6. | Horák Filip | PHK0701 | B | OK 99 Hradec Králové | 11:41 | + 1:22 |
7. | Hlavatý Jan | LPU0713 | B | OK Lokomotiva Pardubice | 11:51 | + 1:32 |
8. | Zídek Filip | PHK0706 | B | OK 99 Hradec Králové | 12:09 | + 1:50 |
9. | Jandera Kryštof | PGP0700 | C | SK Praga | 12:29 | + 2:10 |
10. | Vrábel Štěpán | PHK0705 | B | OK 99 Hradec Králové | 12:37 | + 2:18 |
11. | Borovec Šimon | CHC0701 | B | K.O.B. Choceň | 12:54 | + 2:35 |
12. | Čapek Karel | LTU0801 | C | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 13:22 | + 3:03 |
13. | Šlambora Kryštof | SHK0806 | C | OK Slavia Hradec Králové | 13:27 | + 3:08 |
14. | Doucha Tomáš | SNA0801 | B | TJ START Náchod | 14:12 | + 3:53 |
15. | Čečka Vojtěch | SHK0804 | C | OK Slavia Hradec Králové | 14:51 | + 4:32 |
16. | Lasík Martin | LTU0803 | C | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 17:00 | + 6:41 |
17. | Šeps Miroslav | SRK0801 | C | SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | 18:59 | + 8:40 |
18. | Pleva Stanislav | SJC0805 | C | Sportcentrum Jičín | 24:59 | + 14:40 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Fajfr Marek | LPU0612 | B | OK Lokomotiva Pardubice | 11:13 | |
2. | Pekárek Tomáš | LPU0515 | B | OK Lokomotiva Pardubice | 11:36 | + 0:23 |
3. | Flos Tomáš | LPU0633 | B | OK Lokomotiva Pardubice | 11:38 | + 0:25 |
4. | Nimshaus Viktor | CHC0502 | B | K.O.B. Choceň | 11:54 | + 0:41 |
5. | Hájek Dominik | LPU0607 | B | OK Lokomotiva Pardubice | 12:09 | + 0:56 |
6. | Štichhauer Adam | LPU0603 | A | OK Lokomotiva Pardubice | 12:13 | + 1:00 |
7. | Doucha Martin | SNA0501 | B | TJ START Náchod | 12:14 | + 1:01 |
8. | Morávek Martin | SRK0503 | A | SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | 12:34 | + 1:21 |
9. | Vališ Vojtěch | LPU0512 | B | OK Lokomotiva Pardubice | 12:39 | + 1:26 |
10. | Jiroušek Dominik | SRK0602 | B | SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | 12:51 | + 1:38 |
11. | Kotyk Vojtěch | LTU0502 | B | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 13:33 | + 2:20 |
12. | Pirkl Jakub | CHC0503 | C | K.O.B. Choceň | 13:40 | + 2:27 |
13. | Stavrinou David | SRK0506 | C | SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | 14:23 | + 3:10 |
14. | Setunský Jan | VRL0608 | B | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 14:47 | + 3:34 |
15. | Šimerda Václav | SRK0605 | B | SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | 16:06 | + 4:53 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
Body
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Novák Adam | LPU0320 | B | OK Lokomotiva Pardubice | 14:02 | ||
2. | Tatarnikov Michal | PHK0405 | C | OK 99 Hradec Králové | 14:57 | + 0:55 | |
3. | Balcar Jiří | SNA0301 | A | TJ START Náchod | 16:06 | + 2:04 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
Body
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Kostka Jiří | AOP0201 | R | Orientační Běh Opava | 11:55 | 8556 | |
2. | Procházka David | LPU9113 | E | OK Lokomotiva Pardubice | 11:56 | + 0:01 | 8544 |
3. | Horvát Petr | TBM9437 | E | KOS TJ Tesla Brno | 12:02 | + 0:07 | 8472 |
4. | Srb Vladimír | LPU0714 | A | OK Lokomotiva Pardubice | 12:08 | + 0:13 | 8401 |
5. | Gebrt Jan | SHK9801 | C | OK Slavia Hradec Králové | 12:13 | + 0:18 | 8342 |
6. | Švadlena Michal | CHC0101 | C | K.O.B. Choceň | 12:24 | + 0:29 | 8211 |
7. | Srb Vladimír | LPU7818 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 12:33 | + 0:38 | 8104 |
8. | Šabatka Zdeněk | PHK8900 | C | OK 99 Hradec Králové | 12:38 | + 0:43 | 8045 |
9. | Ondráček Radim | EKP7414 | C | VŠTJ Ekonom Praha | 12:42 | + 0:47 | 7997 |
10. | Hrdinka Daniel | VRL9701 | C | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 12:43 | + 0:48 | 7985 |
11. | Hubáček Michal | LCE9301 | C | OOB TJ Slovan Luhačovice | 12:56 | + 1:01 | 7831 |
12. | Tichý Radomír | SHK0000 | C | OK Slavia Hradec Králové | 12:57 | + 1:02 | 7819 |
13. | Mielec Jaromír | AOP9701 | C | Orientační Běh Opava | 13:06 | + 1:11 | 7712 |
14. | Hrouda Matěj | JIL9804 | C | OK Jilemnice | 13:10 | + 1:15 | 7665 |
14. | Kamenický Jeroným | TUR9549 | R | OOB TJ Turnov | 13:10 | + 1:15 | 7665 |
16. | Fišer Jan | SNA9302 | C | TJ START Náchod | 13:11 | + 1:16 | 7653 |
17. | Johanovský Tomáš | DKP8500 | C | Oddíl OB Kotlářka | 13:16 | + 1:21 | 7594 |
17. | Melecký Martin | SSU9001 | C | SK Severka Šumperk | 13:16 | + 1:21 | 7594 |
19. | Janda Martin | DOB8002 | C | KOB Dobruška | 13:23 | + 1:28 | 7510 |
20. | Kos Tomáš | LPU9303 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 13:29 | + 1:34 | 7439 |
21. | Křivda Martin | CHC9501 | C | K.O.B. Choceň | 13:32 | + 1:37 | 7403 |
22. | Kubeček Josef | SNA0402 | B | TJ START Náchod | 13:33 | + 1:38 | 7392 |
23. | Dvořáček Radek | VAM9401 | C | OB Vamberk | 13:34 | + 1:39 | 7380 |
24. | Prášil Tomáš | TTR0501 | A | OOB Třebíč | 13:35 | + 1:40 | 7368 |
25. | Stupal František | JHB8603 | C | TJ Jiskra Havlíčkův Brod | 13:36 | + 1:41 | 7356 |
26. | Sedláček Patrik | DKP0816 | A | Oddíl OB Kotlářka | 13:37 | + 1:42 | 7344 |
27. | Zlámal David | SJC9603 | C | Sportcentrum Jičín | 13:38 | + 1:43 | 7332 |
28. | Jirásek Michal | SHK8901 | C | OK Slavia Hradec Králové | 13:46 | + 1:51 | 7237 |
29. | Sháněl Jan | CHC9402 | C | K.O.B. Choceň | 14:03 | + 2:08 | 7035 |
30. | Pecka Marek | EKP9000 | C | VŠTJ Ekonom Praha | 14:16 | + 2:21 | 6881 |
31. | Škrabánek Matěj | SJI9203 | C | OK Jihlava | 14:21 | + 2:26 | 6821 |
32. | Kadlec Jan | SJI8306 | C | OK Jihlava | 14:27 | + 2:32 | 6750 |
32. | Pešek Ondřej | CHC8502 | C | K.O.B. Choceň | 14:27 | + 2:32 | 6750 |
34. | Janovský Tomáš | PGP6401 | C | SK Praga | 14:33 | + 2:38 | 6679 |
35. | Buk Michal | ROU9601 | C | SKOB Roudnice nad Labem | 14:35 | + 2:40 | 6655 |
36. | Plíhal Tomáš | SJI8509 | C | OK Jihlava | 14:40 | + 2:45 | 6596 |
37. | Léhar Adam | LPU9114 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 14:47 | + 2:52 | 6513 |
38. | Novák Matyáš | CTB0601 | B | SK OB Chotěboř | 14:56 | + 3:01 | 6406 |
39. | Málek Martin | CST8902 | C | OB Strakonice | 14:57 | + 3:02 | 6394 |
40. | Beneš Miroslav | PGP8108 | C | SK Praga | 15:08 | + 3:13 | 6263 |
41. | Wohanka Petr | VRL7305 | C | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 15:15 | + 3:20 | 6180 |
42. | Vališ Jan | LPU0210 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 15:17 | + 3:22 | 6156 |
43. | Šabatka Jan | SHK9001 | C | OK Slavia Hradec Králové | 15:18 | + 3:23 | 6144 |
44. | Locker Daniel | SRK0200 | C | SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | 15:25 | + 3:30 | 6061 |
45. | Kadeřávek Petr | PHK7605 | C | OK 99 Hradec Králové | 15:26 | + 3:31 | 6049 |
46. | Belej Jiří | LPU7421 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 15:36 | + 3:41 | 5931 |
47. | Fátor Jan | SHK7907 | C | OK Slavia Hradec Králové | 15:41 | + 3:46 | 5871 |
48. | Moravec Jan | ZAM0205 | C | OB T.J. Sokol Žamberk | 15:45 | + 3:50 | 5824 |
49. | Jurica Jan | LPU9611 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 15:48 | + 3:53 | 5788 |
50. | Lounek Jakub | PDY8200 | C | Běhej Poděbrady | 15:52 | + 3:57 | 5741 |
51. | Vandělík Michal | ALB8501 | C | OOB Albrechtice nad Orlicí | 16:08 | + 4:13 | 5551 |
52. | Jandera Tomáš | SOB7300 | C | SOBSA | 16:11 | + 4:16 | 5515 |
53. | Wohanka Pavel | VRL7501 | C | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 16:57 | + 5:02 | 4969 |
54. | Culka Josef | JHB8607 | C | TJ Jiskra Havlíčkův Brod | 17:28 | + 5:33 | 4600 |
55. | Kosek Jan | 17:55 | + 6:00 | ||||
56. | Procinger Jan | VRL0102 | C | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 17:57 | + 6:02 | 4256 |
57. | Reichl Tomáš | MKP0100 | C | SK Meteor Kačerov | 18:15 | + 6:20 | 4042 |
58. | Lužnický Jiří | LIT8501 | C | KOB Litvínov | 18:49 | + 6:54 | 3638 |
59. | Jelínek Jaromír | CTB7702 | C | SK OB Chotěboř | 18:56 | + 7:01 | 3555 |
60. | Tůma Martin | LIT8204 | C | KOB Litvínov | 19:02 | + 7:07 | 3484 |
61. | Jelínek Jaromír | CTB0603 | C | SK OB Chotěboř | 20:04 | + 8:09 | 2748 |
Fröhlich Martin | DKP8207 | C | Oddíl OB Kotlářka | DISK | 0 | ||
Hledík Jakub | CHT9501 | C | OOB SK Chrast | DISK | 0 | ||
Novák Pavel | CTB7001 | C | SK OB Chotěboř | DISK | 0 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
Body
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Kuhn Vojtěch | LPU0404 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 11:24 | ||
2. | Hladík Jiří | 170001 | Hladík | 14:19 | + 2:55 | ||
3. | Nymsa Zdeněk | TYN8502 | C | OOB SK Týniště nad Orlicí | 14:56 | + 3:32 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Filip Libor | SRK7101 | C | SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | 12:17 | |
2. | Veverka Tomáš | VAM8401 | C | OB Vamberk | 13:36 | + 1:19 |
3. | Krunčík Pavel | SRK8501 | C | SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | 13:55 | + 1:38 |
4. | Matras Tomáš | CHT8001 | C | OOB SK Chrast | 13:57 | + 1:40 |
5. | Pýcha Lukáš | SNA8402 | C | TJ START Náchod | 14:09 | + 1:52 |
6. | Jirků Roman | SJI8309 | C | OK Jihlava | 14:16 | + 1:59 |
6. | Šklíba Jan | SRK7501 | C | SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | 14:16 | + 1:59 |
8. | Andrš Jiří | VAM8601 | C | OB Vamberk | 14:18 | + 2:01 |
9. | Macháček Jiří | XHK7601 | MTBO Hradec Králové | 14:22 | + 2:05 | |
10. | Klapal Michal | VAM8802 | C | OB Vamberk | 14:41 | + 2:24 |
11. | Souček Tomáš | SHK8200 | C | OK Slavia Hradec Králové | 15:01 | + 2:44 |
12. | Kokaisl Tomáš | LPU7820 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 15:02 | + 2:45 |
13. | Andrš Petr | ZAM8401 | C | OB T.J. Sokol Žamberk | 16:41 | + 4:24 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Kuhn Jiří | LPU7718 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 17:18 | |
2. | Lžíčař Martin | DOB8803 | C | KOB Dobruška | 18:26 | + 1:08 |
3. | Műller Kamil | TYN7500 | C | OOB SK Týniště nad Orlicí | 18:58 | + 1:40 |
4. | Haken Adam | STH8102 | C | SK Studenec | 20:00 | + 2:42 |
5. | Bolech Filip | CHT8603 | C | OOB SK Chrast | 20:51 | + 3:33 |
6. | Hanousek Václav | SJC8008 | C | Sportcentrum Jičín | 20:55 | + 3:37 |
7. | Nachtigall Petr | LPU8210 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 21:33 | + 4:15 |
8. | Komárek Josef | CHC8001 | C | K.O.B. Choceň | 22:23 | + 5:05 |
9. | Havelka Josef | SJC8402 | C | Sportcentrum Jičín | 22:30 | + 5:12 |
10. | Vaňátko Jakub | LTU8100 | C | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 24:01 | + 6:43 |
11. | Kadaně Miroslav | LPU7817 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 27:33 | + 10:15 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Svoboda Ondřej | SHK7605 | C | OK Slavia Hradec Králové | 13:27 | |
2. | Hladký Viktor | VAM8201 | C | OB Vamberk | 13:39 | + 0:12 |
3. | Tihon Michal | PHK7905 | C | OK 99 Hradec Králové | 13:56 | + 0:29 |
4. | Šnokhous Jan | SJC8002 | C | Sportcentrum Jičín | 14:07 | + 0:40 |
5. | Jakubec Petr | SJC8106 | C | Sportcentrum Jičín | 14:58 | + 1:31 |
5. | Kopecký Martin | PHK8001 | C | OK 99 Hradec Králové | 14:58 | + 1:31 |
7. | Korbel Michal | PHK7703 | C | OK 99 Hradec Králové | 15:10 | + 1:43 |
8. | Hanousek Martin | CTB7910 | C | SK OB Chotěboř | 19:26 | + 5:59 |
9. | Holata Radek | PDY8103 | C | Běhej Poděbrady | 21:21 | + 7:54 |
10. | Mojžíš Robert | PHK7902 | C | OK 99 Hradec Králové | 25:05 | + 11:38 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Lučan Vladimír | LPU7710 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 13:51 | |
2. | Netopil Libor | VAM7401 | C | OB Vamberk | 14:17 | + 0:26 |
3. | Koblic Jan | VAM7601 | C | OB Vamberk | 14:21 | + 0:30 |
3. | Prošek Michal | SJI7823 | C | OK Jihlava | 14:21 | + 0:30 |
5. | Junek Petr | STH7801 | C | SK Studenec | 14:24 | + 0:33 |
6. | Vrábel Petr | PHK7604 | C | OK 99 Hradec Králové | 15:35 | + 1:44 |
7. | Pleva Stanislav | SJC7601 | C | Sportcentrum Jičín | 15:51 | + 2:00 |
8. | Czagan Jan | LPU7106 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 15:53 | + 2:02 |
9. | Jakubský Radek | SHK7603 | C | OK Slavia Hradec Králové | 15:55 | + 2:04 |
10. | Chrást Tomáš | STH7401 | C | SK Studenec | 16:06 | + 2:15 |
11. | Doubek Petr | LPU7720 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 16:11 | + 2:20 |
12. | Málek Martin | CST6501 | C | OB Strakonice | 16:25 | + 2:34 |
13. | Veljačik Pavel | SCP6200 | C | OK Sparta Praha | 16:36 | + 2:45 |
14. | Komín David | PGP7405 | C | SK Praga | 17:04 | + 3:13 |
15. | Vrbata Alan | VRL7802 | C | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 17:07 | + 3:16 |
16. | Hýbl Lukáš | PGP7504 | C | SK Praga | 17:19 | + 3:28 |
17. | Votoček Tomáš | JIL7041 | C | OK Jilemnice | 17:51 | + 4:00 |
18. | Vacek Jiří | CET7701 | C | TJ Loko Česká Třebová | 18:42 | + 4:51 |
19. | Zemánek Mojmír | JIL7103 | C | OK Jilemnice | 18:51 | + 5:00 |
20. | Locker Martin | SRK7001 | C | SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | 19:01 | + 5:10 |
21. | Kutlvašr Ruda | VRL7601 | C | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 19:45 | + 5:54 |
22. | Snížek Jan | DKP7600 | C | Oddíl OB Kotlářka | 20:15 | + 6:24 |
23. | Kohl Jiří | KPY6201 | C | SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. | 21:04 | + 7:13 |
24. | Votruba Petr | CHT7502 | C | OOB SK Chrast | 21:06 | + 7:15 |
25. | Mayer Jiří | 340001 | XXX | 21:24 | + 7:33 | |
26. | Buchar Marcel | VRL7408 | C | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 22:15 | + 8:24 |
27. | Tesař Zdeněk | SJC7401 | C | Sportcentrum Jičín | 22:24 | + 8:33 |
28. | Hanuš Vladimír | VRL7508 | C | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 23:38 | + 9:47 |
29. | Češík Libor | CHT7503 | C | OOB SK Chrast | 25:07 | + 11:16 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Kohout Pavel | JIL7502 | C | OK Jilemnice | 11:49 | |
2. | Pozdílek Martin | PHK7803 | C | OK 99 Hradec Králové | 12:01 | + 0:12 |
3. | Kubeček Štěpán | LIP7600 | C | SOS Mamuti z Lipovky | 12:27 | + 0:38 |
4. | Bílek Tomáš | SJC7307 | C | Sportcentrum Jičín | 13:17 | + 1:28 |
5. | Macháček Lubomír | LPU7515 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 13:23 | + 1:34 |
6. | Věříš Jan | LPU7103 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 13:41 | + 1:52 |
7. | Kašpar Václav | TYN7001 | C | OOB SK Týniště nad Orlicí | 13:49 | + 2:00 |
8. | Vališ Jan | LPU7104 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 13:55 | + 2:06 |
9. | Ptáček Miloš | SNA7001 | C | TJ START Náchod | 14:12 | + 2:23 |
10. | Puš Roman | STH7501 | C | SK Studenec | 14:21 | + 2:32 |
11. | Sedlák Radek | LIP7500 | C | SOS Mamuti z Lipovky | 15:08 | + 3:19 |
12. | Mikyska Alan | VAM7149 | C | OB Vamberk | 15:12 | + 3:23 |
13. | Rémiš Jaromír | SHK7200 | C | OK Slavia Hradec Králové | 15:18 | + 3:29 |
14. | Kušička Josef | HJL7600 | C | Sokol Horní Jelení | 15:45 | + 3:56 |
15. | Hanuš Karel | STH6701 | C | SK Studenec | 16:00 | + 4:11 |
16. | Šišma Pavel | TYN6901 | C | OOB SK Týniště nad Orlicí | 16:19 | + 4:30 |
17. | Hanč Jaroslav | VRL6702 | C | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 18:30 | + 6:41 |
18. | Sedláček Milan | PGP7408 | C | SK Praga | 19:47 | + 7:58 |
19. | Macháček Milan | CHC7701 | C | K.O.B. Choceň | 30:34 | + 18:45 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Doucha Jiří | SNA7105 | C | TJ START Náchod | 14:57 | |
2. | Chaloupský David | PHK7103 | C | OK 99 Hradec Králové | 16:17 | + 1:20 |
3. | Koten Pavel | RIC7200 | C | OB Říčany | 16:31 | + 1:34 |
4. | Čihák Petr | HOR6900 | C | TJ Jiskra Hořice | 16:42 | + 1:45 |
5. | Šabata Milan | PHK6901 | C | OK 99 Hradec Králové | 16:47 | + 1:50 |
6. | Volák Pavel | SNA7002 | C | TJ START Náchod | 17:56 | + 2:59 |
7. | Kos Michal | PHK6803 | C | OK 99 Hradec Králové | 18:02 | + 3:05 |
8. | Brožek Tomáš | KUO6902 | C | KOB Ústí nad Orlicí | 18:08 | + 3:11 |
9. | Lazák Jan | LTU6900 | C | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 18:15 | + 3:18 |
10. | Adamovský Michal | TYN7200 | C | OOB SK Týniště nad Orlicí | 18:18 | + 3:21 |
11. | Kolář Viktor | SHK7300 | C | OK Slavia Hradec Králové | 20:01 | + 5:04 |
12. | Cupák Jiří | VRL7201 | C | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 22:25 | + 7:28 |
13. | Dohnálek Pavel | SHK7100 | C | OK Slavia Hradec Králové | 23:49 | + 8:52 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Chmelař Pavel | SHK6402 | C | OK Slavia Hradec Králové | 11:55 | |
2. | Křivda Ivan | CHC6701 | C | K.O.B. Choceň | 12:47 | + 0:52 |
3. | Bendák Petr | LTU6500 | C | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 13:56 | + 2:01 |
4. | Semrád Pavel | CHC6602 | C | K.O.B. Choceň | 15:09 | + 3:14 |
5. | Reichl Michal | MKP6402 | C | SK Meteor Kačerov | 15:15 | + 3:20 |
6. | Ježek Jiří | PHK6201 | C | OK 99 Hradec Králové | 18:22 | + 6:27 |
7. | Kološ Oldřich | LPU6003 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 18:56 | + 7:01 |
Jakeš Josef | TYN6501 | C | OOB SK Týniště nad Orlicí | DISK | ||
Metelka Pavel | PHK6800 | C | OK 99 Hradec Králové | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Melichar Igor | PHK6504 | C | OK 99 Hradec Králové | 12:20 | |
2. | Zamouřil Petr | PHK6808 | C | OK 99 Hradec Králové | 12:23 | + 0:03 |
3. | Levý Tomáš | ZAM6801 | C | OB T.J. Sokol Žamberk | 12:32 | + 0:12 |
4. | Tillmann Wolfgang | LPU6104 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 13:28 | + 1:08 |
5. | Klimeš Jiří | SNA6101 | C | TJ START Náchod | 13:52 | + 1:32 |
6. | Jelínek Roman | CHC6301 | C | K.O.B. Choceň | 13:53 | + 1:33 |
7. | Imlauf Martin | SNA6301 | C | TJ START Náchod | 14:11 | + 1:51 |
8. | Vychopeň Tomáš | BRU6800 | C | Ulita-HOBRA Orienteering Broumov | 15:05 | + 2:45 |
9. | Rykala Karel | VAM6401 | C | OB Vamberk | 15:16 | + 2:56 |
10. | Zákravský Zdeněk | SNA5702 | C | TJ START Náchod | 15:59 | + 3:39 |
11. | Hanuš Pavel | LTU6501 | C | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 16:05 | + 3:45 |
12. | Filip Aleš | SHK5501 | C | OK Slavia Hradec Králové | 16:28 | + 4:08 |
13. | Dvořák Vladimír | LPU6004 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 16:57 | + 4:37 |
14. | Justa Jaromír | PHK6101 | C | OK 99 Hradec Králové | 17:08 | + 4:48 |
15. | Černý Petr | ALB6000 | C | OOB Albrechtice nad Orlicí | 17:20 | + 5:00 |
16. | Divecký Josef | SHK6102 | C | OK Slavia Hradec Králové | 18:51 | + 6:31 |
17. | Hnyk Petr | SNA5701 | C | TJ START Náchod | 21:32 | + 9:12 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Jánek Ladislav | LPU6103 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 11:18 | |
2. | Vávra Martin | HOR6302 | C | TJ Jiskra Hořice | 12:42 | + 1:24 |
3. | Chládek Josef | ZAM5901 | C | OB T.J. Sokol Žamberk | 13:49 | + 2:31 |
4. | Číža Petr | SHK5902 | C | OK Slavia Hradec Králové | 14:49 | + 3:31 |
5. | Kopecký Zdeněk | SJI6002 | C | OK Jihlava | 15:24 | + 4:06 |
6. | Řehák Pavel | SJC6001 | C | Sportcentrum Jičín | 15:27 | + 4:09 |
7. | Vydra Pavel | PEN6200 | C | OK RECO Sport | 16:12 | + 4:54 |
8. | Záveský Richard | CET6301 | C | TJ Loko Česká Třebová | 16:32 | + 5:14 |
9. | Novotný Miroslav | LPU5905 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 16:53 | + 5:35 |
10. | Holeček Petr | SHK5900 | C | OK Slavia Hradec Králové | 20:54 | + 9:36 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Dušátko Petr | PHK5702 | C | OK 99 Hradec Králové | 15:26 | |
2. | Grundman Martin | CHC5801 | C | K.O.B. Choceň | 16:05 | + 0:39 |
3. | Kynčl Stanislav | JIL5401 | C | OK Jilemnice | 16:46 | + 1:20 |
4. | Erlebach Josef | JIL5201 | C | OK Jilemnice | 17:05 | + 1:39 |
5. | Gazdačko Milan | SHK5702 | C | OK Slavia Hradec Králové | 17:39 | + 2:13 |
6. | Svoboda Slavomír | SMB5801 | C | SKOB Mladá Boleslav | 18:14 | + 2:48 |
7. | Kříž Pavel | PZR4800 | C | UNITOP SKP Žďár nad Sázavou | 20:20 | + 4:54 |
8. | Cedrych Karel | TJP5500 | C | TJ Sokol Troja | 21:11 | + 5:45 |
9. | Langr Stanislav | SNA5403 | C | TJ START Náchod | 21:45 | + 6:19 |
10. | Tupec Jiří | VAM5801 | C | OB Vamberk | 22:37 | + 7:11 |
11. | Hanč Pavel | VRL5601 | C | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 26:45 | + 11:19 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Kulhavý Josef | SRK5701 | C | SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | 16:18 | |
2. | Balcar Aleš | PHK5703 | C | OK 99 Hradec Králové | 17:12 | + 0:54 |
3. | Klimpl Petr | LPU5401 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 17:20 | + 1:02 |
4. | Sáňka Bedřich | LPU5102 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 18:06 | + 1:48 |
5. | Vícha Vladimír | LPU5801 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 18:10 | + 1:52 |
6. | Šabatka Petr | SHK5703 | C | OK Slavia Hradec Králové | 23:07 | + 6:49 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Kalibán Jaroslav | NPA5101 | C | SK LOB Nová Paka | 16:19 | |
2. | Pilgr Bohuslav | CET5101 | C | TJ Loko Česká Třebová | 18:28 | + 2:09 |
3. | Vondrouš Jaroslav | PHK5201 | C | OK 99 Hradec Králové | 18:44 | + 2:25 |
4. | Farář Jaroslav | VRL5002 | C | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 19:08 | + 2:49 |
5. | Pohl Zdeněk | SRK5301 | C | SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | 19:40 | + 3:21 |
6. | Třasák Milan | LPU5206 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 20:13 | + 3:54 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Fujan Sláva | DKL4800 | C | KOB Kladno | 15:27 | |
2. | Vítek Zdeněk | SRK4701 | C | SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | 17:59 | + 2:32 |
3. | Tobiška Václav | ZAM4401 | C | OB T.J. Sokol Žamberk | 20:43 | + 5:16 |
4. | Novák Miloš | SCP4600 | C | OK Sparta Praha | 21:07 | + 5:40 |
5. | Vasyliev Anatolii | 70001 | Kchortytsia | 21:13 | + 5:46 | |
6. | Zlesák Zdeněk | JIL4701 | C | OK Jilemnice | 23:11 | + 7:44 |
7. | Hrobař Rudolf | SRK4702 | C | SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | 28:38 | + 13:11 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Votroubek Dan | SRK1515 | SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | 8:36 | ||
2. | Jiří Potštejnský | SRK1666 | SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | 9:08 | + 0:32 | |
3. | Šafek Jakub | PBM1616 | C | TJ Spartak 1. brněnská | 10:44 | + 2:08 |
4. | Zengin Ela | 10:59 | + 2:23 | |||
5. | Hýblová Beáta | VIP1950 | C | SK VIPrahlo | 11:15 | + 2:39 |
6. | Sedláčková Adélka | 11:19 | + 2:43 | |||
7. | Kokaislová Aneta | LPU1556 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 13:12 | + 4:36 |
8. | Lounek Jindra | Běhej Poděbrady | 15:11 | + 6:35 | ||
9. | Drápal Štěpán | STH1501 | C | SK Studenec | 15:28 | + 6:52 |
10. | Krunčíková Anna | SRK1752 | C | SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | 15:31 | + 6:55 |
11. | Hrdinka Václav | 310001 | X | 15:32 | + 6:56 | |
12. | Štěpánková Stela | HJL1351 | C | Sokol Horní Jelení | 16:38 | + 8:02 |
13. | Málková Berenika | CST1950 | C | OB Strakonice | 16:39 | + 8:03 |
14. | Vandělíková Anna | ALB2050 | OOB Albrechtice nad Orlicí | 18:19 | + 9:43 | |
15. | Haken Václav | STH1601 | C | SK Studenec | 18:29 | + 9:53 |
16. | Nachtigall Marek | 18:53 | + 10:17 | |||
17. | Lounek Richard | PDY1500 | C | Běhej Poděbrady | 18:57 | + 10:21 |
18. | Lžíčařová Valerie | DOB1888 | C | KOB Dobruška | 19:35 | + 10:59 |
19. | Kolařík Jakub | SOB1500 | C | SOBSA | 20:42 | + 12:06 |
20. | Tatarnikov Kyrygo | 21:42 | + 13:06 | |||
21. | Chudomelová Elena | LPU2280 | OK Lokomotiva Pardubice | 22:33 | + 13:57 | |
22. | Kos Eduard | OK Lokomotiva Pardubice | 22:56 | + 14:20 | ||
23. | Tihonová Ester | PHK1855 | C | OK 99 Hradec Králové | 23:09 | + 14:33 |
24. | Johanovská Veronika | DKP1851 | C | Oddíl OB Kotlářka | 23:56 | + 15:20 |
25. | Jirků Klára | SJI1751 | C | OK Jihlava | 24:03 | + 15:27 |
26. | Balcarová Klára | PHK1650 | C | OK 99 Hradec Králové | 25:06 | + 16:30 |
27. | Jirásek Tobiáš | 25:20 | + 16:44 | |||
28. | Kalousková Sára | ZAM1751 | C | OB T.J. Sokol Žamberk | 28:31 | + 19:55 |
Procházka Hynek | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Spurný Lukáš | NER | 9:47 | |||
2. | Kalousek Tomáš | ZAM8901 | C | OB T.J. Sokol Žamberk | 10:06 | + 0:19 |
3. | Šlammora Ondřej | 11:01 | + 1:14 | |||
4. | Krunčíková Kateřina | SRK8751 | C | SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | 12:08 | + 2:21 |
5. | Jirků Lucie | 400001 | Jirků | 13:22 | + 3:35 | |
6. | Skýpala Daniel | 13:31 | + 3:44 | |||
7. | Juška Jiří | 250001 | Nereg | 13:52 | + 4:05 | |
8. | Dousková Jiřina | 220002 | Čeřovka Jičín | 14:14 | + 4:27 | |
9. | Kosinová Alena | 390001 | Kosinová | 14:22 | + 4:35 | |
10. | Buďárková Eva | STH7851 | C | SK Studenec | 14:25 | + 4:38 |
11. | Kolařík Ladislav | SOB7800 | C | SOBSA | 14:47 | + 5:00 |
12. | Nováková Jana | STH8352 | C | SK Studenec | 15:02 | + 5:15 |
13. | Procingerová Inka | VRL7053 | C | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 15:47 | + 6:00 |
14. | Šimková Markéta | CHC7856 | C | K.O.B. Choceň | 15:57 | + 6:10 |
15. | Tillmannová Stanislava | 230001 | GTC Čáslav | 16:52 | + 7:05 | |
16. | Junek Petr | STH5501 | C | SK Studenec | 17:03 | + 7:16 |
17. | Šabata Radek | SRK0202 | SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | 17:31 | + 7:44 | |
18. | Hájková Petra | HJL8750 | C | Sokol Horní Jelení | 17:54 | + 8:07 |
19. | borovičková vendula | 280001 | ostružno | 19:20 | + 9:33 | |
20. | Kubínová Barbora | 20:59 | + 11:12 | |||
21. | Šolc Jakub | 220001 | Čeřovka Jičín | 21:51 | + 12:04 | |
22. | Kubín Jan | HOR7400 | C | TJ Jiskra Hořice | 22:27 | + 12:40 |
23. | Vinkler Štěpán | ZAM0803 | C | OB T.J. Sokol Žamberk | 23:44 | + 13:57 |
24. | Gryčová Marcela | 26:46 | + 16:59 | |||
25. | Hlaváčková Pavla | 27:08 | + 17:21 | |||
26. | Danihelková Helena | 27:09 | + 17:22 | |||
27. | Malá Marie | LPU4753 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 28:24 | + 18:37 |
28. | Sadecká Karolína | 37:52 | + 28:05 | |||
29. | Vágnerová Iva | CTB8052 | C | SK OB Chotěboř | 45:32 | + 35:45 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Smutná Pavla | VAM8651 | C | OB Vamberk | 12:52 | |
2. | Hebelka Aleš | 330001 | OK Slavia HK Hosté | 15:23 | + 2:31 | |
3. | Votroubek Jan | SRK8201 | C | SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | 16:08 | + 3:16 |
4. | Buďárek Robert | STH7802 | C | SK Studenec | 16:12 | + 3:20 |
5. | Pech Richard | 20001 | Och421 | 16:20 | + 3:28 | |
6. | Hebelka Michal | 330002 | OK Slavia HK Hosté | 16:26 | + 3:34 | |
7. | Souček Pavel | PHK5503 | C | OK 99 Hradec Králové | 16:31 | + 3:39 |
8. | Tatarnikov DIana | 22:53 | + 10:01 |