Logo
Datum:
07.05.2023
Místo konání:
Velký Valtinov
Pořadatel:
STB - TJ Stadion Nový Bor
Mapa:
Skřivánek, 1:10 000
Ředitel závodu:
Našinec Jiří
Hlavní rozhodčí:
Hanušová Petra - R3
Stavitel tratí:
Hnízdil Jan
JURY:
Babický Tomáš, Kašková Kateřina, Dlabajová Alena
Protokol:
Závod proběhl za oblačného počasí, teplota 12st. Závod proběhl bez závad a byl schválen hlavním rozhodčím v plném rozsahu. Jury ve složení Kašková Kateřina (KAS) , Babický Tomáš (RUM), Dlabajová Alena (TUR) se nemusela sejít.
Kategorie:
D10L     D10     D12     D12D     D14     D16     D18     D20     D21L     D21K     D35     D40     D45     D50     D55     D60     D65     D70     D75     H10L     H10     H12     H12D     H14     H16     H18     H20     H21K     H21L     H35     H40     H45     H50     H55     H60     H65     H70     H75     H80     HDR     P     T    
Nahrávám data...

D10L 1.98 km, 45 m, 7 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Stará Dominika JJN1652 C Team Jizerky 20:48
2. Bednářová Barbora CHA1451 C OK Chrastava 22:52 + 2:04
3. Hanušová Eva STB1550 C TJ Stadion Nový Bor 22:57 + 2:09
4. Valášková Eliška 130001 13 Slavia Liberec 26:42 + 5:54
5. Šírlová Kamila CHA1450 C OK Chrastava 26:47 + 5:59
6. Kadlas Anna VLI1551 C Slavia Liberec orienteering 29:02 + 8:14
7. Havlová Aneta TUR1458 C OOB TJ Turnov 33:26 + 12:38
8. Erbenová Marina STB1451 C TJ Stadion Nový Bor 34:55 + 14:07
9. Rakoušová Gabriela STB1452 C TJ Stadion Nový Bor 43:49 + 23:01
Lonská Ema 80002 8 Neregistrovany DISK

D10 2.36 km, 40 m, 8 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Horáčková Eliška VLI1450 C Slavia Liberec orienteering 19:35
2. Kučerková Adéla STB1450 C TJ Stadion Nový Bor 31:27 + 11:52
3. Valtrová Tea JJN1352 C Team Jizerky 34:24 + 14:49
4. Nehasilová Anna BOR1450 C OK Jiskra Nový Bor 35:38 + 16:03
5. Feřtová Alžběta VLI1451 C Slavia Liberec orienteering 45:29 + 25:54
6. Karafiátová Kamila BOR1451 C OK Jiskra Nový Bor 56:47 + 37:12
7. Rokosová Anna JJN1366 C Team Jizerky 74:57 + 55:22
8. Hübnerová Olivie STB1351 C TJ Stadion Nový Bor 125:13 + 105:38
9. Hanušová Lenka STB1350 C TJ Stadion Nový Bor 130:56 + 111:21

D12 2.27 km, 60 m, 7 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Michálková Ela BOR1152 B OK Jiskra Nový Bor 25:24
2. Dostrašilová Vendula JJN1151 B Team Jizerky 25:34 + 0:10
3. Kvapilová Klára TUV1199 C SOK TJ Turnov 27:01 + 1:37
4. Heczková Emma VLI1252 C Slavia Liberec orienteering 28:31 + 3:07
5. Kubešová Eliška VLI1152 B Slavia Liberec orienteering 28:44 + 3:20
6. Vobrová Lola BOR1255 C OK Jiskra Nový Bor 30:03 + 4:39
7. Žandová Eliška STB1250 C TJ Stadion Nový Bor 30:43 + 5:19
8. Valtrová Ema JJN1152 C Team Jizerky 36:34 + 11:10
9. Eisner Flora PVP1050 C VSK Přírodní vědy Praha 46:44 + 21:20
10. Havlová Tereza TUR1252 C OOB TJ Turnov 52:43 + 27:19
11. Doleželová Jolana STA1151 C OK Střelka 55:30 + 30:06
12. Dušková Denisa TJN1250 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 55:39 + 30:15
13. Válková Adéla BOR1154 C OK Jiskra Nový Bor 60:06 + 34:42

D12D 2.36 km, 40 m, 8 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kadlas Eva VLI1257 C Slavia Liberec orienteering 23:12

D14 2.62 km, 80 m, 8 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Tomášková Matilda TUR0957 A OOB TJ Turnov 24:30
2. Nikolajuk Martyna 19P0950 UKS "Orientpark.pl" Iwiny 30:12 + 5:42
3. Ouzká Eliška BOR1051 B OK Jiskra Nový Bor 32:31 + 8:01
4. Jiráková Adéla JJN1052 B Team Jizerky 33:06 + 8:36
5. Janatová Violka TJN0956 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 33:43 + 9:13
6. Pechová Marie VLI1050 B Slavia Liberec orienteering 34:00 + 9:30
7. Šimotová Elen STA0954 B OK Střelka 37:39 + 13:09
8. Čápová Denisa STA0952 B OK Střelka 39:16 + 14:46
9. Feřtová Eliška VLI1056 B Slavia Liberec orienteering 39:43 + 15:13
10. Šírová Marie VLI0956 C Slavia Liberec orienteering 40:42 + 16:12
11. Kvapilová Kristýna TUV0999 B SOK TJ Turnov 43:46 + 19:16
12. Kubešová Tereza VLI0954 B Slavia Liberec orienteering 45:12 + 20:42
13. Rudolfová Elizabeth JJN1056 B Team Jizerky 49:42 + 25:12
14. Vobrová Linda BOR1059 C OK Jiskra Nový Bor 55:33 + 31:03
15. Portz Viktoria KUL1051 C KOB Ústí nad Labem 57:28 + 32:58
16. Schuhmeierová Alena ROZ0952 C OK Roztoky 70:55 + 46:25

D16 3.21 km, 160 m, 12 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Novotná Karolína TUR0853 A OOB TJ Turnov 31:54
2. Flossmannová Lucie VLI0852 A Slavia Liberec orienteering 33:11 + 1:17
3. Kocmanová Adéla BOR0752 A OK Jiskra Nový Bor 34:11 + 2:17
4. Lamačová Barbora BOR0750 A OK Jiskra Nový Bor 34:34 + 2:40
5. Březinová Antonie CHA0851 B OK Chrastava 34:42 + 2:48
6. Baloghová Milena JJN0750 B Team Jizerky 34:57 + 3:03
7. Pražáková Nella JJN0853 B Team Jizerky 35:28 + 3:34
8. Nikolajuk Maja 19P0754 UKS "Orientpark.pl" Iwiny 38:10 + 6:16
9. Rejholcová Tereza BOR0751 C OK Jiskra Nový Bor 54:56 + 23:02

D18 3.21 km, 160 m, 12 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Morávková Zuzana SRK0551 A SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 29:53
2. Skácelová Kateřina JJN0550 B Team Jizerky 37:13 + 7:20
3. Zoubková Šárka TJN0554 B OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 41:24 + 11:31
4. Hovorková Marie LDC0650 C KOB Děčín 47:17 + 17:24
5. Rejmanová Nikola BOR0656 B OK Jiskra Nový Bor 51:44 + 21:51
6. Konovalova Daria BOR0661 B OK Jiskra Nový Bor 52:54 + 23:01
7. Kosková Adéla VLI0656 C Slavia Liberec orienteering 54:16 + 24:23
8. Derflová Eliška KUL0550 C KOB Ústí nad Labem 59:52 + 29:59

D20 3.21 km, 160 m, 12 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 0

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Podrábská Alžběta JJN0452 C Team Jizerky 48:03

D21L 3.85 km, 140 m, 15 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 7282

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Baldrianová Barbora VSP7850 C USK Praha 41:27 7657
2. Janatová Lucie TJN8154 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 44:10 + 2:43 7204
3. Lošťáková Sára PGP0660 A SK Praga 45:29 + 4:02 6985
4. Kašková Kateřina CHA7850 R OK Chrastava 45:53 + 4:26 6918
5. Dlabajová Alena TUR8551 C OOB TJ Turnov 46:46 + 5:19 6771
6. Skácelová Adéla JJN0454 A Team Jizerky 47:27 + 6:00 6657
7. Knížková Šárka CHA9850 C OK Chrastava 47:42 + 6:15 6615
8. Tichá Tereza SJH9452 C SOS Jindřichův Hradec 48:04 + 6:37 6554
9. Kořínková Zuzana TUR9253 C OOB TJ Turnov 48:42 + 7:15 6449
10. Kolaja Ehlerová Jana VLI8055 C Slavia Liberec orienteering 48:57 + 7:30 6407
11. Lošťáková Ivana PGP7763 C SK Praga 51:53 + 10:26 5918
12. Novotná Barbora TUR0552 A OOB TJ Turnov 52:39 + 11:12 5790
13. Pesničáková Soňa JJN0451 A Team Jizerky 55:05 + 13:38 5385
14. Tymešová Anna BOR0253 C OK Jiskra Nový Bor 57:15 + 15:48 5024
15. Hudská Ludmila TUR9851 C OOB TJ Turnov 59:25 + 17:58 4663
16. Holasová Lucie TUR8951 C OOB TJ Turnov 60:08 + 18:41 4543
17. Dolejší Lenka DOK7450 C OK Doksy 62:30 + 21:03 4149
18. Juklíčková Zuzana VLI8750 C Slavia Liberec orienteering 66:19 + 24:52 3513
19. Jeřábková Nina BOR0151 C OK Jiskra Nový Bor 66:36 + 25:09 3466
20. Hradcová Zuzana CHA8852 C OK Chrastava 79:20 + 37:53 1344
Krafková Ita BOR8156 C OK Jiskra Nový Bor DISK 0

D21K 3.21 km, 160 m, 12 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 492

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Kopcová Michaela VLI8456 C Slavia Liberec orienteering 35:49 564
2. Kočí Anna FYD9451 C Jizerský klub OB Frýdlant 39:16 + 3:27 524
3. Jirků Martina 80007 8 Neregistrovany 50:17 + 14:28
4. Burešová Eliška VLI0456 C Slavia Liberec orienteering 50:51 + 15:02 388
5. Dobešová Kateřina KPY8750 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 81:44 + 45:55 26
6. Neradová Eva LIT8951 C KOB Litvínov 88:25 + 52:36 0

D35 3.21 km, 115 m, 14 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Šklíbová Jana SRK7651 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 51:04
2. Kvapilová Lenka TUV8151 C SOK TJ Turnov 55:11 + 4:07
3. Nehasilová Zuzana LDC7150 C KOB Děčín 55:14 + 4:10
4. Zenková Pavla BOR8450 C OK Jiskra Nový Bor 63:14 + 12:10

D40 3.21 km, 115 m, 14 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Mokrá Julie VLI8051 C Slavia Liberec orienteering 37:59
2. Lankašová Barbora CHA8050 C OK Chrastava 47:10 + 9:11
3. Březinová Michaela CHA7751 C OK Chrastava 54:53 + 16:54
4. Lipenská Eva CHA7951 C OK Chrastava 58:14 + 20:15

D45 2.95 km, 95 m, 13 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Patková Kateřina BOR7853 C OK Jiskra Nový Bor 34:19
2. Koutná Olga BOR7152 C OK Jiskra Nový Bor 35:06 + 0:47
3. Peteráčová Hyxová Radka VLI7755 C Slavia Liberec orienteering 37:12 + 2:53
4. Dvorská Marie VLI7454 C Slavia Liberec orienteering 39:05 + 4:46
5. Špeldová Magdaléna BOR7551 C OK Jiskra Nový Bor 41:11 + 6:52
6. Podrábská Marie VLI7451 C Slavia Liberec orienteering 41:45 + 7:26
7. Matyášová Jana CHA7652 C OK Chrastava 43:28 + 9:09
8. Skácelová Marie VLI7552 C Slavia Liberec orienteering 44:35 + 10:16
9. Tučková Monika BOR7650 C OK Jiskra Nový Bor 44:54 + 10:35
10. Vokušová Dana JJN7750 C Team Jizerky 46:25 + 12:06
11. Pesničáková Kristýna TJN7653 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 48:01 + 13:42
12. Klinkerová Jitka ROZ6450 C OK Roztoky 48:31 + 14:12
13. Waldhauserová Irena BOR7459 C OK Jiskra Nový Bor 51:21 + 17:02
14. Jeřábková Tereza BOR7563 C OK Jiskra Nový Bor 52:55 + 18:36
15. Feřtová Jitka VLI7853 C Slavia Liberec orienteering 55:45 + 21:26
16. Novotná Hedvika TUR7454 C OOB TJ Turnov 55:53 + 21:34
17. Martanová Daniela VLI7452 C Slavia Liberec orienteering 58:20 + 24:01
18. Kosková Třísková Lenka VLI7554 C Slavia Liberec orienteering 62:06 + 27:47
19. Kleinová Petra LTP7553 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 63:07 + 28:48
20. Valtrová Zuzana JJN7850 C Team Jizerky 82:05 + 47:46
Tichovská Hana PGP6652 C SK Praga DISK

D50 2.95 km, 95 m, 13 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Würzová Kateřina FYD6952 C Jizerský klub OB Frýdlant 33:55
2. Pavlíková Pavla CHA6551 C OK Chrastava 42:55 + 9:00
3. Eichlerová Jana KAS7051 C KOB Kamenický Šenov 44:04 + 10:09
4. Kašparová Marie ZAK7250 C OK Netopýr Zákupy 45:48 + 11:53
5. Menclová Silvie VSP7050 C USK Praha 47:33 + 13:38
6. Pecková Ivana EKP6252 C VŠTJ Ekonom Praha 48:01 + 14:06
7. Riby Kateřina LTP7252 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 50:08 + 16:13
8. Šejnová Magdalena PGP7053 C SK Praga 50:29 + 16:34
9. Zlesáková Stáňa CHT7352 C OOB SK Chrast 52:34 + 18:39
10. Kuncová Jiřina TJN5752 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 56:23 + 22:28
11. Přibíková Monika PGP7256 C SK Praga 56:34 + 22:39
12. Pokorná Hana JJN6951 C Team Jizerky 74:55 + 41:00
13. Ježková Hana TUR6950 C OOB TJ Turnov 81:13 + 47:18

D55 2.54 km, 95 m, 11 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Pávková Jana BOR6550 C OK Jiskra Nový Bor 32:28
2. Šírová Jana VLI6552 C Slavia Liberec orienteering 35:40 + 3:12
3. Rýdlová Magda JJN6850 C Team Jizerky 39:12 + 6:44
4. Slezáčková Věra KAS6550 C KOB Kamenický Šenov 41:35 + 9:07
5. Halířová Eva BOR6654 C OK Jiskra Nový Bor 49:11 + 16:43
6. Miklasová Markéta VLI6850 C Slavia Liberec orienteering 53:07 + 20:39

D60 2.54 km, 95 m, 11 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Šípová Soňa BOR6150 C OK Jiskra Nový Bor 36:17
2. Jedličková Zdena BOR6250 C OK Jiskra Nový Bor 53:22 + 17:05
3. Košková Vlasta LLI6351 C LOK-o Liberec 57:52 + 21:35
4. Kapounová Jitka DOK6050 C OK Doksy 88:31 + 52:14

D65 2.35 km, 75 m, 9 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Ševčíková Alena CHA5351 C OK Chrastava 39:49
2. Kadavá Eva CHA5750 C OK Chrastava 43:41 + 3:52
3. Bradnová Věra CHA5550 C OK Chrastava 52:08 + 12:19
4. Šaffková Zuzana CHA5150 C OK Chrastava 56:06 + 16:17
5. Böhmová Eva TJN5450 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 90:19 + 50:30

D70 2.35 km, 75 m, 9 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Úlehlová Ivana BOR5150 C OK Jiskra Nový Bor 39:39
2. Horáčková Stanislava VLI4950 C Slavia Liberec orienteering 46:06 + 6:27
3. Neradová Alena LIT5051 C KOB Litvínov 50:46 + 11:07
4. Karmazínová Ivana VLI5150 C Slavia Liberec orienteering 56:51 + 17:12
5. Pachnerová Jaroslava VLI5152 C Slavia Liberec orienteering 75:38 + 35:59

D75 2.17 km, 70 m, 10 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Pospíšilová Jana LDC4451 C KOB Děčín 56:41
2. Štrojsová Jaroslava KAS4350 C KOB Kamenický Šenov 63:43 + 7:02
3. Kašková Eva CHA4650 C OK Chrastava 85:07 + 28:26

H10L 1.98 km, 45 m, 7 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Klíma Albert STA1501 C OK Střelka 23:45
2. Fanta Lukáš TJN1600 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 25:46 + 2:01
3. Konečný Antonín STB1400 C TJ Stadion Nový Bor 30:24 + 6:39
4. Čech Antonín BOR1601 C OK Jiskra Nový Bor 31:21 + 7:36
5. Žanda Josef STB1500 C TJ Stadion Nový Bor 34:06 + 10:21
6. Rejman Adam BOR1500 C OK Jiskra Nový Bor 35:45 + 12:00
7. Eisner Matias PVP1200 C VSK Přírodní vědy Praha 62:00 + 38:15
8. Baldrian František VSP1600 C USK Praha 76:10 + 52:25
MS John Adam BOR1209 C OK Jiskra Nový Bor 32:51 + 9:06

H10 2.36 km, 40 m, 8 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Fanta Michal TJN1304 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 21:30
2. Votava Jan VLI1400 C Slavia Liberec orienteering 22:29 + 0:59
3. Guida Sebastian VLI1302 C Slavia Liberec orienteering 30:28 + 8:58
4. Kolaja Bedřich VLI1301 C Slavia Liberec orienteering 34:14 + 12:44
5. Čech Jan BOR1403 C OK Jiskra Nový Bor 41:36 + 20:06
6. Rudolf Matyáš JJN1411 C Team Jizerky 45:18 + 23:48
7. Válek Štěpán BOR1301 C OK Jiskra Nový Bor 50:03 + 28:33
8. Karafiát Dominik BOR1306 C OK Jiskra Nový Bor 58:05 + 36:35
9. Novotný Metoděj Vavřinec TJN1303 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 83:44 + 62:14

H12 2.42 km, 55 m, 10 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Janata Matěj TJN1111 B OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 20:16
2. Beneš Maxmilián VLI1100 B Slavia Liberec orienteering 21:57 + 1:41
3. Votava Vojtěch VLI1201 B Slavia Liberec orienteering 23:05 + 2:49
4. Kocman Lukáš BOR1102 B OK Jiskra Nový Bor 24:08 + 3:52
5. Klein David LTP1200 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 26:32 + 6:16
6. Horáček Jáchym VLI1111 B Slavia Liberec orienteering 28:01 + 7:45
7. Starý Jakub JJN1204 C Team Jizerky 28:07 + 7:51
8. Tuma Benjamin VLI1204 B Slavia Liberec orienteering 30:03 + 9:47
9. Lánský Šimon JJN1105 C Team Jizerky 30:48 + 10:32
10. Korytář Matěj KNC1103 C Sokol Kostelec n. Č. l. 39:38 + 19:22
11. Jirák Tomáš JJN1205 C Team Jizerky 42:40 + 22:24
12. Erben Vojtěch STB1100 C TJ Stadion Nový Bor 42:46 + 22:30
13. Fedorčák Viktor BOR1204 C OK Jiskra Nový Bor 46:31 + 26:15
14. Novotný Matěj TJN1105 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 47:08 + 26:52
15. Klíma Hugo STA1205 C OK Střelka 82:30 + 62:14
Lamač Vítek BOR1100 B OK Jiskra Nový Bor DISK

H12D 2.36 km, 40 m, 8 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Lankaš Antonín CHA1200 C OK Chrastava 40:40
2. Merhaut Jakub CHA1203 C OK Chrastava 46:56 + 6:16
3. Tecl Zdeněk STB1202 C TJ Stadion Nový Bor 95:48 + 55:08

H14 3.19 km, 75 m, 12 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Skácel Jan VLI0901 B Slavia Liberec orienteering 28:08
2. Pachnik Antoni 19P1000 UKS "Orientpark.pl" Iwiny 29:26 + 1:18
3. Pešek Jáchym TUR0902 C OOB TJ Turnov 33:35 + 5:27
4. Guida Alessandro VLI0900 C Slavia Liberec orienteering 33:41 + 5:33
4. Patka Marek BOR0902 B OK Jiskra Nový Bor 33:41 + 5:33
6. Maděra Jakub VLI0906 B Slavia Liberec orienteering 35:08 + 7:00
7. Wierer Antonín STA0901 C OK Střelka 38:10 + 10:02
8. Kmínek Ondřej DOK1000 B OK Doksy 44:13 + 16:05
9. Hrdlička Vojtěch VLI1004 C Slavia Liberec orienteering 46:46 + 18:38
10. Vakula Vít BOR0908 C OK Jiskra Nový Bor 65:17 + 37:09
11. Dostrašil Martin JJN1003 C Team Jizerky 128:01 + 99:53
Klíma Štěpán STA1003 C OK Střelka DISK
MS Dostrašil Jan NER1979 8 Neregistrovany 120:58 + 92:50

H16 3.67 km, 155 m, 15 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Hrůzek Ondřej BOR0809 A OK Jiskra Nový Bor 34:24
2. Patka Kryštof BOR0702 A OK Jiskra Nový Bor 36:26 + 2:02
3. Lesák Marek TJN0811 B OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 37:21 + 2:57
4. Studničný Adam BOR0701 B OK Jiskra Nový Bor 38:26 + 4:02
5. Zeman Jakub BOR0704 C OK Jiskra Nový Bor 40:52 + 6:28
6. Wierer Jan STA0701 C OK Střelka 52:02 + 17:38
7. Fuks Samuel KUL0704 C KOB Ústí nad Labem 65:31 + 31:07
8. Cabalka Antonín KUL0800 C KOB Ústí nad Labem 65:43 + 31:19
9. Riby Philip LTP0702 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 66:42 + 32:18

H18 3.67 km, 155 m, 15 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Březina Karel CHA0605 A OK Chrastava 32:52
2. Veselý Václav TUR0601 C OOB TJ Turnov 36:42 + 3:50
3. Votava Matěj KUL0601 C KOB Ústí nad Labem 39:43 + 6:51
4. Jelínek Šimon BOR0510 B OK Jiskra Nový Bor 45:40 + 12:48
5. Morávek Martin SRK0503 A SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 46:08 + 13:16
6. Dejnožka Martin TJN0600 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 47:42 + 14:50
Jareš Ondřej KUL0600 B KOB Ústí nad Labem DISK

H20 3.67 km, 155 m, 15 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 0

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Klein Martin LTP0404 B OOB TJ Lokomotiva Teplice 37:57
2. Lesák Ondřej TJN0306 B OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 42:02 + 4:05
3. Veselý Jakub BOR0406 B OK Jiskra Nový Bor 50:29 + 12:32

H21K 4.37 km, 160 m, 18 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 0

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Dejnožka Vojtěch TJN0300 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 50:48

H21L 5.19 km, 170 m, 20 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 7991

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Pachnik Stanisław 19P0300 UKS "Orientpark.pl" Iwiny 39:46
2. Hradec Pavel CHA8801 R OK Chrastava 39:58 + 0:12 8117
3. Janata Martin TJN8306 R OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 40:43 + 0:57 7969
4. Dlabaja Tomas TUR8303 R OOB TJ Turnov 41:08 + 1:22 7887
5. Pachnik Wojciech 19P9100 UKS "Orientpark.pl" Iwiny 42:35 + 2:49
6. Pachnik Jedrzej 19P UKS Orientpark pl Iwiny 42:40 + 2:54
7. Holas Ondřej TUR8501 C OOB TJ Turnov 42:47 + 3:01 7563
8. Luštický Martin TUR8700 C OOB TJ Turnov 44:05 + 4:19 7307
9. Pavlovec Jan BOR9503 C OK Jiskra Nový Bor 45:06 + 5:20 7107
10. Bílý Jakub DOK0104 C OK Doksy 46:12 + 6:26 6890
11. Kořínek Jindřich TUR8406 C OOB TJ Turnov 47:15 + 7:29 6684
12. Zátka Josef PVP0100 C VSK Přírodní vědy Praha 48:15 + 8:29 6487
13. Šákr Vít BOR9301 C OK Jiskra Nový Bor 49:28 + 9:42 6247
14. Horáček Michal VLI7700 C Slavia Liberec orienteering 51:10 + 11:24 5913
15. Martan Jiří VLI7300 C Slavia Liberec orienteering 53:05 + 13:19 5536
16. Bradáč Jakub LLI0002 C LOK-o Liberec 55:41 + 15:55 5024
17. Přinda Lukáš VLI7701 C Slavia Liberec orienteering 55:50 + 16:04 4994
18. Kadavý Petr CHA7800 C OK Chrastava 57:09 + 17:23 4735
19. Albrecht David NER HO Skol 57:38 + 17:52
20. Vydra Ivan CHA6600 C OK Chrastava 58:11 + 18:25 4532
21. Sokol Petr 60001 6 Altstadt 60:51 + 21:05
22. Najman Jaroslav BOR7909 C OK Jiskra Nový Bor 67:12 + 27:26 2757
23. Riby Thomas LTP0202 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 68:15 + 28:29 2551
24. Juklíček Jakub VLI8802 C Slavia Liberec orienteering 73:07 + 33:21 1593
25. Kašše Jakub NER1980 HO Jurije Gagarina 73:18 + 33:32

H35 4.37 km, 160 m, 18 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Šklíba Jan SRK7501 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 41:31
2. Nehasil Vladislav LDC7101 C KOB Děčín 43:29 + 1:58
3. Nehasil David BOR7713 C OK Jiskra Nový Bor 44:59 + 3:28
4. Doubek Petr SLA7000 C SKOB Slaný 47:03 + 5:32
5. Ledecký Vladimír BOR8402 C OK Jiskra Nový Bor 54:48 + 13:17
6. Tichovský Martin PGP6100 C SK Praga 55:20 + 13:49
7. Macháček Aleš FYD6400 C Jizerský klub OB Frýdlant 57:46 + 16:15
8. Dubský Aleš KUL8401 C KOB Ústí nad Labem 63:18 + 21:47
9. Morávek Martin SHK7701 C OK Slavia Hradec Králové 73:44 + 32:13

H40 3.70 km, 155 m, 15 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Pachner Pavel CHA7501 C OK Chrastava 36:41
2. Čech Jan FSP7900 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 42:52 + 6:11
3. Havel Tomáš TUR7904 C OOB TJ Turnov 44:36 + 7:55
4. Peteráč Zdeněk VLI7802 C Slavia Liberec orienteering 45:11 + 8:30
5. Klíma Martin STA7803 C OK Střelka 47:23 + 10:42
6. Rudolf Lukáš JJN7901 C Team Jizerky 47:37 + 10:56
7. Doležel Tomáš STA7701 C OK Střelka 47:58 + 11:17
8. Březina Jan CHA7604 C OK Chrastava 48:10 + 11:29
9. Wierer Martin STA7702 C OK Střelka 51:58 + 15:17
10. Nikolajuk Bartek 19P8100 UKS "Orientpark.pl" Iwiny 70:57 + 34:16
11. Klíma David STA7902 C OK Střelka 77:59 + 41:18
Karafiát Filip BOR7900 C OK Jiskra Nový Bor DISK

H45 3.55 km, 145 m, 14 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Šrůta Milan BOR7703 C OK Jiskra Nový Bor 32:41
2. Vobr Marek BOR7801 C OK Jiskra Nový Bor 36:01 + 3:20
3. Krejčí Jaroslav BOR6302 C OK Jiskra Nový Bor 37:24 + 4:43
4. Dikoš Pavel BOR6003 C OK Jiskra Nový Bor 39:45 + 7:04
5. Synek Antonín DOK7800 C OK Doksy 39:54 + 7:13
6. Bradáč Stanislav LLI7201 C LOK-o Liberec 39:55 + 7:14
7. Koucký Roman EKP6301 C VŠTJ Ekonom Praha 41:54 + 9:13
8. Novotný Tomáš TUR7405 C OOB TJ Turnov 41:56 + 9:15
9. Kvapil Petr TUV7402 C SOK TJ Turnov 43:01 + 10:20
10. Bureš Michal VLI7601 C Slavia Liberec orienteering 44:15 + 11:34
11. Mokrý Pavel VLI7501 C Slavia Liberec orienteering 44:26 + 11:45
12. Kmínek Jan DOK7801 C OK Doksy 46:37 + 13:56
13. Feřt Martin VLI7704 C Slavia Liberec orienteering 46:52 + 14:11
14. Matyáš Libor CHA7603 C OK Chrastava 47:32 + 14:51
15. Balogh Jan TJN7500 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 47:36 + 14:55
16. Patka Miroslav BOR7715 C OK Jiskra Nový Bor 48:44 + 16:03
17. Hradecký Jaroslav DOK6300 C OK Doksy 48:58 + 16:17
18. Putík Jiří VLI7505 C Slavia Liberec orienteering 49:20 + 16:39
19. Kocman Jindřich BOR7612 C OK Jiskra Nový Bor 50:00 + 17:19
20. Klein Aleš LTP7601 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 50:48 + 18:07
21. Koudelka Tomáš BOR7513 C OK Jiskra Nový Bor 51:53 + 19:12
22. Valenta Jan ROZ6600 C OK Roztoky 52:31 + 19:50
23. Rejman Josef BOR7415 C OK Jiskra Nový Bor 53:21 + 20:40
24. Kubeša Vladimír VLI7507 C Slavia Liberec orienteering 57:30 + 24:49
25. Eisner Leo PVP7003 C VSK Přírodní vědy Praha 62:12 + 29:31
26. Novotný Vít TJN7601 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 68:03 + 35:22
Pecka Vlastimil LLI7501 C LOK-o Liberec DISK

H50 3.28 km, 145 m, 14 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Baldrian Petr PGP7203 C SK Praga 29:23
2. Rýdl Jiří JJN7000 C Team Jizerky 37:29 + 8:06
3. Pachnik Dariusz 19P6900 UKS "Orientpark.pl" Iwiny 39:46 + 10:23
4. Fürst Aleš LLI6801 C LOK-o Liberec 43:30 + 14:07
5. Žucha Jiří TJN6603 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 44:09 + 14:46
6. Kunc Radovan TJN5549 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 44:19 + 14:56
7. Novotný Dušan TJN7002 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 44:55 + 15:32
8. Jareš Daniel KUL6900 C KOB Ústí nad Labem 47:10 + 17:47
9. Christl Ivan TUR7310 C OOB TJ Turnov 48:51 + 19:28
10. Štefanyuk Luboš JJN6600 C Team Jizerky 49:47 + 20:24
11. Zlesák Martin CHT7302 C OOB SK Chrast 51:24 + 22:01
12. Pavel Petr LTP6806 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 52:01 + 22:38
13. Kašpar Ludvík ZAK7200 C OK Netopýr Zákupy 52:58 + 23:35
14. Bruner Luboš LTP6501 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 54:11 + 24:48
15. Studničný Jaroslav BOR7004 C OK Jiskra Nový Bor 54:41 + 25:18
16. Krausz Milan FSP6700 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 55:14 + 25:51
17. Ulman Aleš TJN7201 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 56:27 + 27:04
18. Machara Martin BOR6900 C OK Jiskra Nový Bor 56:30 + 27:07
19. Hinterholzinger Petr KUL6702 C KOB Ústí nad Labem 57:31 + 28:08
20. Jeřábek Petr BOR7105 C OK Jiskra Nový Bor 61:15 + 31:52
21. Eichler Petr KAS6900 C KOB Kamenický Šenov 64:29 + 35:06
22. Valtr Jiří JJN7104 C Team Jizerky 82:57 + 53:34
Danko Tomáš CHA7200 C OK Chrastava DISK

H55 3.28 km, 145 m, 14 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Bílý Petr DOK6800 C OK Doksy 40:45
2. Pecka Jan EKP6800 C VŠTJ Ekonom Praha 47:52 + 7:07
3. Hovorka Ladislav LDC6802 C KOB Děčín 52:23 + 11:38
4. Fiala Petr RUM6500 C ZOOB Rumburk 63:16 + 22:31
5. Doškář Boris BOR6400 C OK Jiskra Nový Bor 78:16 + 37:31
6. Dobeš Václav KPY5701 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 105:34 + 64:49

H60 2.98 km, 75 m, 12 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Würz Martin LTP6303 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 39:07
2. Pavlovec Petr BOR6303 C OK Jiskra Nový Bor 40:47 + 1:40
3. Mareš Hynek JEN6101 C OB Jenišovice 41:34 + 2:27
4. Přibík Jan PGP6301 C SK Praga 54:16 + 15:09
5. Košek Ladislav LLI5903 C LOK-o Liberec 85:32 + 46:25

H65 2.98 km, 75 m, 12 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kaška Rudolf CHA5500 C OK Chrastava 43:07
2. Francke Karel 8 Neregistrovany 53:38 + 10:31
3. Vokuš Zdeněk JJN5601 C Team Jizerky 71:13 + 28:06
4. Pavlík Milan CHA5400 C OK Chrastava 81:12 + 38:05

H70 2.44 km, 70 m, 10 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Přinda Oldřich VLI5101 C Slavia Liberec orienteering 26:56
2. Karmazín Petr VLI4901 C Slavia Liberec orienteering 32:59 + 6:03
3. Ševčík Milan CHA5003 C OK Chrastava 35:40 + 8:44
4. Wald František FSP5300 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 38:04 + 11:08
5. Horáček Miroslav VLI5000 C Slavia Liberec orienteering 40:43 + 13:47
6. Babický Tomáš RUM5001 C ZOOB Rumburk 43:43 + 16:47
7. Pospíšil Jaromír LDC5301 C KOB Děčín 44:51 + 17:55
8. Ježek Ladislav VLI4900 C Slavia Liberec orienteering 53:16 + 26:20
9. Juřina Robert FYD4900 C Jizerský klub OB Frýdlant 66:43 + 39:47
10. Böhm Karel TJN5101 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 70:32 + 43:36

H75 2.44 km, 70 m, 10 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Pospíšil Jiří TUV4701 C SOK TJ Turnov 57:57
2. Nejezchleba Jiří KAS4600 C KOB Kamenický Šenov 61:59 + 4:02
3. Matoušek Luboš LJN4700 C OOB TJ LIAZ Jablonec nad Nisou 147:08 + 89:11
Žďárský Vladislav STB4800 C TJ Stadion Nový Bor DISK

H80 2.16 km, 55 m, 10 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Folprecht Eduard TUR4301 C OOB TJ Turnov 46:45
2. Beránek Miroslav BOR3900 C OK Jiskra Nový Bor 63:56 + 17:11
3. Úlehla Zdeněk BOR4001 C OK Jiskra Nový Bor 76:33 + 29:48
4. Venuš Jaroslav BOR3800 C OK Jiskra Nový Bor 76:37 + 29:52
5. Křtěnský Jaroslav BOR3600 C OK Jiskra Nový Bor 78:15 + 31:30

HDR 1.98 km, 45 m, 7 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kolaja Jaromír VLI1501 C Slavia Liberec orienteering 20:12
2. Lánská Elena JJN1358 C Team Jizerky 21:15 + 1:03
3. Lonská Justýna 80001 8 Neregistrovany 24:30 + 4:18
4. Přindová Sofie VLI Slavia Liberec orienteering 25:27 + 5:15
5. Lankaš Vojtěch CHA1500 C OK Chrastava 28:42 + 8:30
6. Tumová Liliana 140005 14 Tumici 29:11 + 8:59
7. Tůma Jáchym TUR1508 C OOB TJ Turnov 31:49 + 11:37
8. Patka Jonáš BOR1600 C OK Jiskra Nový Bor 32:03 + 11:51
9. Lischka Vojtěch 40003 4 NER- Lischčí smečka 33:25 + 13:13
10. Peteráč Jindřich VLI1502 C Slavia Liberec orienteering 34:54 + 14:42
11. Datlová Anna DKL1350 C KOB Kladno 39:02 + 18:50
12. Valášková Štěpánka 130002 13 Slavia Liberec 40:00 + 19:48
13. Klímová Rozálie STA1451 C OK Střelka 40:42 + 20:30
14. Našincová Ella STB1851 C TJ Stadion Nový Bor 41:38 + 21:26
15. Belík Timea NER 8 Neregistrovany 45:07 + 24:55
16. Kollmann Eduard LLI1900 LOK-o Liberec 53:21 + 33:09
17. Vondráková Marie TJN1451 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 57:14 + 37:02
18. Vondráková Helena TJN8252 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 69:41 + 49:29
Eliška a Karla 8 Neregistrovany DISK

P 2.55 km, 50 m, 10 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Přinda Jan VLI0803 C Slavia Liberec orienteering 23:51
2. Tuma Roman 140001 14 Tumici 25:43 + 1:52
3. Kollmannová Anna LLI9550 C LOK-o Liberec 26:45 + 2:54
4. Hostaš Petr TJN6601 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 27:30 + 3:39
5. Rokos Michal JJN0107 C Team Jizerky 28:29 + 4:38
6. Maturová Jana JJN8250 C Team Jizerky 31:02 + 7:11
7. Tumová Markéta 140002 14 Tumici 31:15 + 7:24
8. Kocmanová Kateřina BOR8050 C OK Jiskra Nový Bor 32:57 + 9:06
9. Přinda Vojtěch VLI1000 C Slavia Liberec orienteering 35:53 + 12:02
10. Klímová Michala STA8052 OK Střelka 36:00 + 12:09
11. Havlová Petra TUR8058 C OOB TJ Turnov 37:05 + 13:14
12. Pech Richard 110001 11 Och421 38:17 + 14:26
13. Feřtová Anežka VLI0856 C Slavia Liberec orienteering 39:29 + 15:38
14. Tuma Daniel 140003 14 Tumici 40:08 + 16:17
15. Klímová Jana STA8152 C OK Střelka 41:13 + 17:22
16. Mencl Miloslav VSP6505 C USK Praha 41:40 + 17:49
17. Stará Linda NER 8 Neregistrovany 47:00 + 23:09
18. Serban Ivett PVP7750 C VSK Přírodní vědy Praha 47:48 + 23:57
19. Chvojková Renata BOR9350 C OK Jiskra Nový Bor 53:44 + 29:53
20. Tůma Jiří NER 8 Neregistrovany 58:05 + 34:14
21. Čepelka Oldřich 8 Neregistrovany 72:12 + 48:21
22. Václavík Jakub NER 8 Neregistrovany 74:36 + 50:45
Kolařík Jakub BOR1103 C OK Jiskra Nový Bor DISK

T 4.52 km, 155 m, 17 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kolařík Tomáš BOR7809 C OK Jiskra Nový Bor 41:25
2. Lischka Martin 40001 4 NER- Lischčí smečka 60:16 + 18:51
3. Datel Jiří DKL7101 C KOB Kladno 60:21 + 18:56
4. Poloprutská Klára VLI9750 C Slavia Liberec orienteering 61:51 + 20:26
5. Gult Jindřich LTU8300 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 67:05 + 25:40
6. Žuchová Nikola TJN9352 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 75:52 + 34:27
7. Kadlas Tomáš NER1980 8 Neregistrovany 75:59 + 34:34
8. Bryan Michael 80005 8 Neregistrovany 84:55 + 43:30
9. Iva Tišerová 20001 2 Wolkerovka 86:24 + 44:59
10. Zátka Jan NER 8 Neregistrovany 94:42 + 53:17
11. Lonský Ondřej 80003 8 Neregistrovany 95:03 + 53:38
12. Hančl Martin ROU7601 C SKOB Roudnice nad Labem 95:05 + 53:40
13. Válek Ondřej 50001 5 Aktivit 102:49 + 61:24
14. Šírlová Jarmila CHA7851 C OK Chrastava 114:23 + 72:58
15. Vach Petr NER 8 Neregistrovany 119:03 + 77:38
16. Soukup Petr NER 8 Neregistrovany 119:12 + 77:47
17. Kouřil Jan 80004 8 Neregistrovany 122:51 + 81:26
18. Votava David 10001 1 NER - DSVJ 123:14 + 81:49
19. Votavová Světlana 10002 1 NER - DSVJ 128:24 + 86:59
20. Drapáková Lenica 8 Neregistrovany 139:04 + 97:39
21. Drapák Karel 8 Neregistrovany 141:01 + 99:36
Cabalka Aleš NER 8 Neregistrovany DISK
Vašata Josef 80006 8 Neregistrovany DISK