Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Řepková Ema | 0130001 | Fifa mobile | 28:12 | ||
2. | Bednaříková Eva | TAP1550 | C | KOB Tretra Praha | 29:11 | + 0:59 |
3. | Křížková Amálie | DOR1454 | C | OK Dobříš | 31:16 | + 3:04 |
4. | Preisslerová Karolína | HAV1651 | OB Havířov | 31:38 | + 3:26 | |
5. | Šístková Šárka | SCP1650 | C | OK Sparta Praha | 31:49 | + 3:37 |
6. | Petrašová Eliška | MKP1451 | C | SK Meteor Kačerov | 33:26 | + 5:14 |
7. | Pohořalá Viktorie | KNC1451 | C | Sokol Kostelec n. Č. l. | 34:16 | + 6:04 |
8. | Dvořáková Anežka | KNC1450 | C | Sokol Kostelec n. Č. l. | 34:29 | + 6:17 |
9. | Jagerová Gréta | DKP1657 | C | Oddíl OB Kotlářka | 36:00 | + 7:48 |
10. | Peloušková Barbora | 0060002 | OB Brandýs | 37:29 | + 9:17 | |
11. | Míková Martina | DKP1752 | C | Oddíl OB Kotlářka | 38:12 | + 10:00 |
12. | Hnátková Kateřina | LOU1400 | C | SK Moravan Louňovice | 47:33 | + 19:21 |
13. | Hanslianová Julie | PGP1552 | C | SK Praga | 53:23 | + 25:11 |
14. | Michaličková Sofie | RIC1450 | C | OB Říčany | 66:19 | + 38:07 |
Dvořáková Ema | KNC1552 | C | Sokol Kostelec n. Č. l. | DISK | ||
Holatová Veronika | PDY1551 | C | Běhej Poděbrady | DISK | ||
Kašová Viktorie | 0180001 | KNC | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Mikulová Laura | ZVO1450 | C | OB SK Zvole | 12:30 | |
2. | Janečková Eliška | DKP1453 | C | Oddíl OB Kotlářka | 12:42 | + 0:12 |
3. | Sedláková Helena | DKP1352 | C | Oddíl OB Kotlářka | 14:29 | + 1:59 |
4. | Komárková Eva | FSP1352 | C | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 14:40 | + 2:10 |
5. | Schindlerová Beáta | PGP1353 | C | SK Praga | 15:46 | + 3:16 |
6. | Večerková Klára | DKP1452 | C | Oddíl OB Kotlářka | 16:04 | + 3:34 |
7. | Proxová Veronika | RIC1350 | C | OB Říčany | 16:08 | + 3:38 |
8. | Sýkorová Viktorie | ROZ1451 | C | OK Roztoky | 19:01 | + 6:31 |
9. | Zoubková Hana | KAM1457 | C | OK Kamenice | 19:41 | + 7:11 |
10. | Neškudlová Kateřina | KAM1450 | C | OK Kamenice | 20:55 | + 8:25 |
11. | Voleská Andrea | KAM1456 | C | OK Kamenice | 22:20 | + 9:50 |
12. | Svítilová Veronika | PGP1550 | C | SK Praga | 23:10 | + 10:40 |
13. | Heczková Anna | DKP1362 | C | Oddíl OB Kotlářka | 24:23 | + 11:53 |
14. | Veselá Alena | ZVO1451 | C | OB SK Zvole | 26:19 | + 13:49 |
15. | Kůdelová Eliška | TAP1451 | C | KOB Tretra Praha | 26:29 | + 13:59 |
16. | Sedláčková Adéla | 0260001 | ŠSK Újezd nad Lesy | 35:20 | + 22:50 | |
17. | Hrušková Zuzana | DOR1452 | C | OK Dobříš | 36:29 | + 23:59 |
18. | Collis Helena | DKP1450 | C | Oddíl OB Kotlářka | 36:54 | + 24:24 |
19. | Hrušková Tereza | DOR1451 | C | OK Dobříš | 47:41 | + 35:11 |
20. | Vébrová Dominika | PDY1351 | C | Běhej Poděbrady | 58:52 | + 46:22 |
21. | Zlatušková Marie | PGP1357 | C | SK Praga | 74:48 | + 62:18 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Hrušková Gabriela | PGP1150 | B | SK Praga | 24:24 | |
2. | Öner Eda | VSP1154 | B | USK Praha | 25:13 | + 0:49 |
3. | Rejšková Klára | KAM1251 | B | OK Kamenice | 25:41 | + 1:17 |
4. | Mikulová Stella | ZVO1250 | B | OB SK Zvole | 25:45 | + 1:21 |
5. | Knýbelová Anna | FSP1152 | B | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 25:52 | + 1:28 |
6. | Bašusová Olga | KAM1250 | C | OK Kamenice | 25:55 | + 1:31 |
7. | Rodová Anežka | VSP1152 | B | USK Praha | 26:22 | + 1:58 |
8. | Šubrtová Barbora | TAP1150 | B | KOB Tretra Praha | 26:29 | + 2:05 |
9. | Veselá Klára | ZVO1156 | C | OB SK Zvole | 26:57 | + 2:33 |
10. | Králová Žofie | LBE1152 | C | TJ Lokomotiva Beroun | 27:11 | + 2:47 |
11. | Ouhrabková Bára | TAP1256 | C | KOB Tretra Praha | 27:12 | + 2:48 |
12. | Ptáčková Lucie | DKP1255 | B | Oddíl OB Kotlářka | 27:42 | + 3:18 |
13. | Kalinová Lisa | SPC1158 | B | SPORTICUS team | 27:49 | + 3:25 |
14. | Magazu Sophia | DOR1152 | B | OK Dobříš | 28:38 | + 4:14 |
15. | Kolářová Zuzana | LOU1250 | C | SK Moravan Louňovice | 30:09 | + 5:45 |
16. | Čevelová Adéla | RIC1150 | B | OB Říčany | 30:42 | + 6:18 |
17. | Fialová Kristýna | DOR1250 | C | OK Dobříš | 30:49 | + 6:25 |
18. | Zavadilová Adéla | VSP1153 | B | USK Praha | 33:11 | + 8:47 |
19. | Súkupová Anita | PGP1352 | C | SK Praga | 33:38 | + 9:14 |
20. | Blehová Barbora | DOR1151 | B | OK Dobříš | 35:00 | + 10:36 |
21. | Maroušková Julie | DKP1256 | B | Oddíl OB Kotlářka | 35:08 | + 10:44 |
22. | Tomešová Evelína | DKP1168 | B | Oddíl OB Kotlářka | 36:06 | + 11:42 |
23. | Procházková Aneta | DKP1153 | B | Oddíl OB Kotlářka | 36:14 | + 11:50 |
24. | Fuchsová Barbora | KAM1153 | C | OK Kamenice | 36:19 | + 11:55 |
25. | Rakovcová Zuzana | SCP1150 | C | OK Sparta Praha | 36:55 | + 12:31 |
26. | Brotánková Klára | ROU1151 | C | SKOB Roudnice nad Labem | 37:26 | + 13:02 |
27. | Snížková Žofie | DKP1151 | C | Oddíl OB Kotlářka | 37:37 | + 13:13 |
28. | Sýkorová Žofie | ROZ1252 | C | OK Roztoky | 41:50 | + 17:26 |
28. | Čechová Jolana | DKP1173 | C | Oddíl OB Kotlářka | 41:50 | + 17:26 |
30. | Grande Ema | PGP1251 | C | SK Praga | 43:46 | + 19:22 |
31. | Havlíková Zuzana | DKP1167 | C | Oddíl OB Kotlářka | 48:03 | + 23:39 |
32. | Komová Barbora | DOR1253 | C | OK Dobříš | 48:50 | + 24:26 |
33. | Faltusová Julie | DKP1260 | C | Oddíl OB Kotlářka | 52:42 | + 28:18 |
34. | Svobodová Adéla | ODV1150 | C | TJ Aero Odolena Voda | 52:47 | + 28:23 |
35. | Nalezencová Tereza | DOR1254 | C | OK Dobříš | 55:33 | + 31:09 |
36. | Jelínková Alžběta | ROZ1250 | C | OK Roztoky | 56:18 | + 31:54 |
37. | Šimůnková Kateřina | RIC1251 | C | OB Říčany | 57:45 | + 33:21 |
38. | Dobyášová Kateřina | KAM1252 | C | OK Kamenice | 62:24 | + 38:00 |
38. | Košárková Aneta | PGP1255 | C | SK Praga | 62:24 | + 38:00 |
40. | Kůdelová Nela | TAP1255 | C | KOB Tretra Praha | 72:09 | + 47:45 |
41. | Králová Helena | LBE1250 | C | TJ Lokomotiva Beroun | 72:25 | + 48:01 |
42. | Topičová Laura | LOU1152 | C | SK Moravan Louňovice | 78:34 | + 54:10 |
43. | Mrázová Lucie | VSP1251 | C | USK Praha | 84:11 | + 59:47 |
Bolinová Evelína | FSP1150 | C | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | DISK | ||
Abrahámová Kateřina | DKP1176 | C | Oddíl OB Kotlářka | DISK | ||
Musilová Rozálie | LOU1251 | C | SK Moravan Louňovice | DISK | ||
Bernášková Kristýna | MKP1251 | SK Meteor Kačerov | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Mullis Carolina | DKP0951 | A | Oddíl OB Kotlářka | 23:09 | |
2. | Seidlová Magdalena | RIC0950 | A | OB Říčany | 24:09 | + 1:00 |
3. | Řehořková Ema | DKP0956 | B | Oddíl OB Kotlářka | 25:51 | + 2:42 |
4. | Hlaváčková Lucie | TAP1050 | B | KOB Tretra Praha | 26:53 | + 3:44 |
5. | Havlíčková Zuzana | RIC1051 | B | OB Říčany | 27:11 | + 4:02 |
6. | Vondráčková Jolana | DKP1058 | B | Oddíl OB Kotlářka | 27:21 | + 4:12 |
7. | Hrušková Tereza | PGP0953 | A | SK Praga | 27:26 | + 4:17 |
8. | Buganová Petra | PGP1053 | C | SK Praga | 27:33 | + 4:24 |
9. | Michalíková Klára | ZVO0954 | B | OB SK Zvole | 27:52 | + 4:43 |
10. | Ehlerová Michaela | VSP1050 | B | USK Praha | 28:34 | + 5:25 |
11. | Bartalošová Ada | PGP1050 | B | SK Praga | 29:23 | + 6:14 |
11. | Řepková Anna | PGP1052 | A | SK Praga | 29:23 | + 6:14 |
11. | Baštová Justýna | DOR0952 | B | OK Dobříš | 29:23 | + 6:14 |
14. | Michalíková Alžběta | ZVO0953 | B | OB SK Zvole | 29:35 | + 6:26 |
15. | Pěkná Alžběta | ROU0950 | B | SKOB Roudnice nad Labem | 30:12 | + 7:03 |
16. | Dobyášová Adéla | KAM1051 | B | OK Kamenice | 31:27 | + 8:18 |
16. | Súkupová Sára | PGP1151 | B | SK Praga | 31:27 | + 8:18 |
18. | Rypáčková Šárka | TAP1155 | B | KOB Tretra Praha | 31:31 | + 8:22 |
19. | Kolářová Veronika | LOU1050 | B | SK Moravan Louňovice | 31:51 | + 8:42 |
20. | Neubauerová Magdaléna | ZVO1052 | B | OB SK Zvole | 31:58 | + 8:49 |
21. | Ptáčková Barbora | DKP0954 | B | Oddíl OB Kotlářka | 32:44 | + 9:35 |
22. | Kučerová Kateřina | VSP0950 | A | USK Praha | 32:47 | + 9:38 |
23. | Ryppelová Anna | TAP0954 | B | KOB Tretra Praha | 34:39 | + 11:30 |
24. | Starostová Lucie | PGP1055 | C | SK Praga | 34:46 | + 11:37 |
25. | Volešová Edita | TAP0960 | C | KOB Tretra Praha | 34:58 | + 11:49 |
26. | Blahutová Lucie | MFP0950 | B | Matfyz Praha | 35:28 | + 12:19 |
27. | Vaňková Barbora | ROZ0959 | B | OK Roztoky | 35:52 | + 12:43 |
28. | Labská Kateřina | PGP0963 | B | SK Praga | 36:00 | + 12:51 |
29. | Stará Magdalena | FSP1051 | C | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 36:43 | + 13:34 |
30. | Škodová Denisa | PGP1058 | B | SK Praga | 37:09 | + 14:00 |
31. | Petriláková Amálie Rebeka | DOR0953 | B | OK Dobříš | 37:37 | + 14:28 |
32. | Herynková Lucie | RIC0952 | C | OB Říčany | 38:01 | + 14:52 |
33. | Benáková Natálie | TAP0956 | C | KOB Tretra Praha | 38:41 | + 15:32 |
34. | Kukačková Johana | FSP1056 | C | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 39:34 | + 16:25 |
35. | Žambochová Anežka | PGP0962 | C | SK Praga | 40:16 | + 17:07 |
36. | Geffertová Marta | FSP1054 | C | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 40:42 | + 17:33 |
37. | Truhlářová Dora | ZVO1053 | B | OB SK Zvole | 40:54 | + 17:45 |
38. | Kalinová Ella | SPC0961 | C | SPORTICUS team | 41:30 | + 18:21 |
39. | Kabátová Anna | PGP0967 | C | SK Praga | 41:42 | + 18:33 |
40. | Pompachová Natálie | TAP0952 | C | KOB Tretra Praha | 43:21 | + 20:12 |
41. | Matyšková Aneta | PGP1061 | C | SK Praga | 43:55 | + 20:46 |
42. | Dlouhá Julie | PGP1051 | C | SK Praga | 44:12 | + 21:03 |
43. | Matoušková Kateřina | SPC0955 | C | SPORTICUS team | 44:57 | + 21:48 |
44. | Kurfürstová Marie | FSP1050 | B | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 47:12 | + 24:03 |
45. | Basistová Aneta | DOR1057 | C | OK Dobříš | 48:08 | + 24:59 |
46. | Brumovská Markéta | TAP1061 | C | KOB Tretra Praha | 48:28 | + 25:19 |
47. | Jirousová Edita | TAP1056 | C | KOB Tretra Praha | 50:31 | + 27:22 |
48. | Vaughanová Barbora | LOU1056 | C | SK Moravan Louňovice | 51:30 | + 28:21 |
49. | Svobodová Ema | ODV0951 | C | TJ Aero Odolena Voda | 55:38 | + 32:29 |
50. | Matyšková Kristýna | PLU1050 | C | TJ SOKOL Plumlov | 56:23 | + 33:14 |
51. | Kuglerová Anna | ROZ0956 | C | OK Roztoky | 60:25 | + 37:16 |
52. | Kuiper Jana Simona | VSP0953 | B | USK Praha | 67:52 | + 44:43 |
53. | Hrstková Eliška | SLA1053 | C | SKOB Slaný | 77:31 | + 54:22 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Honzáková Nela | PGP0858 | B | SK Praga | 36:13 | |
2. | Berná Klára | ODV0851 | B | TJ Aero Odolena Voda | 37:15 | + 1:02 |
3. | Fibírová Lucie | FSP0777 | B | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 37:36 | + 1:23 |
4. | Švejdová Karolína | ZVO0752 | B | OB SK Zvole | 37:39 | + 1:26 |
5. | Leinweberová Julie | FSP0755 | B | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 38:06 | + 1:53 |
6. | Geffertová Agáta | FSP0753 | B | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 38:46 | + 2:33 |
7. | Šilerová Petra | DKP0760 | B | Oddíl OB Kotlářka | 39:30 | + 3:17 |
8. | Reichelová Helena | VSP0856 | C | USK Praha | 40:45 | + 4:32 |
9. | Bartalošová Anežka | PGP0853 | B | SK Praga | 40:56 | + 4:43 |
10. | Hüblová Agáta | FSP0853 | C | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 41:38 | + 5:25 |
11. | Matoušková Sára | ODV0855 | C | TJ Aero Odolena Voda | 42:27 | + 6:14 |
12. | Mikulová Tereza | ZVO0851 | B | OB SK Zvole | 42:35 | + 6:22 |
13. | Vaughanová Sára | LOU0853 | C | SK Moravan Louňovice | 44:57 | + 8:44 |
14. | Houdková Kateřina | ODV0752 | C | TJ Aero Odolena Voda | 46:45 | + 10:32 |
15. | Bednářová Štěpánka | TAP0862 | C | KOB Tretra Praha | 46:48 | + 10:35 |
16. | Votruba Hana | TAP0855 | C | KOB Tretra Praha | 53:06 | + 16:53 |
17. | Herynková Klára | RIC0758 | C | OB Říčany | 69:55 | + 33:42 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Kotková Adéla | RIC0655 | A | OB Říčany | 42:03 | |
2. | Tulachová Anna | VSP0554 | B | USK Praha | 46:02 | + 3:59 |
3. | Blahutová Martina | MFP0550 | C | Matfyz Praha | 48:39 | + 6:36 |
4. | Kotenová Markéta | RIC0651 | B | OB Říčany | 54:13 | + 12:10 |
5. | Matějková Kateřina | PDY0651 | C | Běhej Poděbrady | 55:24 | + 13:21 |
6. | Večerková Ema | DKP0657 | C | Oddíl OB Kotlářka | 56:41 | + 14:38 |
7. | Pangrácová Anna | MFP0650 | C | Matfyz Praha | 67:34 | + 25:31 |
8. | Pokorná Tereza | KPY0552 | C | SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. | 72:24 | + 30:21 |
9. | Pompachová Karolína | TAP0652 | C | KOB Tretra Praha | 78:57 | + 36:54 |
10. | Volná Hana | RIC0555 | C | OB Říčany | 91:44 | + 49:41 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
Points
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Baldrianová Barbora | VSP7850 | C | USK Praha | 49:36 | 8073 | |
2. | Kořínková Zuzana | TUR9253 | C | OOB TJ Turnov | 52:24 | + 2:48 | 7652 |
3. | Snížková Petra | DKP7752 | C | Oddíl OB Kotlářka | 52:53 | + 3:17 | 7579 |
4. | Pangrácová Anna | DKL9150 | C | KOB Kladno | 54:02 | + 4:26 | 7406 |
5. | Szymanská Zuzana | DKP0463 | C | Oddíl OB Kotlářka | 54:16 | + 4:40 | 7371 |
6. | Hermannová Anna | TAP9251 | C | KOB Tretra Praha | 54:44 | + 5:08 | 7300 |
7. | Bartalošová Jana | PGP8154 | C | SK Praga | 54:47 | + 5:11 | 7293 |
8. | Veljačíková Hana | 55:31 | + 5:55 | ||||
9. | Rollier Monika | PHK8051 | C | OK 99 Hradec Králové | 56:49 | + 7:13 | 6987 |
10. | Havelíková Kateřina | PGP9256 | C | SK Praga | 57:23 | + 7:47 | 6902 |
11. | Albrechtová Iveta | KAM9950 | C | OK Kamenice | 57:48 | + 8:12 | 6839 |
12. | Hájková Kateřina | OKP9450 | C | SK OK 24 Praha | 58:10 | + 8:34 | 6784 |
13. | Baštová Julie | DOR0353 | B | OK Dobříš | 58:33 | + 8:57 | 6726 |
14. | Košárková Iva | PGP8155 | C | SK Praga | 60:22 | + 10:46 | 6453 |
15. | Zajícová Kateřina | TAP9053 | C | KOB Tretra Praha | 60:39 | + 11:03 | 6410 |
16. | Polanská Nelly | PZR0152 | C | UNITOP SKP Žďár nad Sázavou | 62:07 | + 12:31 | 6190 |
17. | Nedbalová Jana | MFP8050 | C | Matfyz Praha | 62:29 | + 12:53 | 6134 |
18. | Kohlová Zuzana | KPY8852 | C | SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. | 62:30 | + 12:54 | 6132 |
19. | Albrechtová Eva | KAM7850 | C | OK Kamenice | 63:56 | + 14:20 | 5916 |
20. | Nedasová Zuzana | KPY8650 | C | SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. | 64:03 | + 14:27 | 5899 |
21. | Hořejší Jana | DKP9052 | C | Oddíl OB Kotlářka | 64:44 | + 15:08 | 5796 |
22. | Johnová Lenka | DOK7350 | C | OK Doksy | 65:34 | + 15:58 | 5671 |
23. | Blažková Kristina | DKP8251 | C | Oddíl OB Kotlářka | 68:01 | + 18:25 | 5302 |
24. | Kleiberová Eliška | CHC9952 | C | K.O.B. Choceň | 68:46 | + 19:10 | 5189 |
25. | Nováková Eliška | PDY0150 | C | Běhej Poděbrady | 70:43 | + 21:07 | 4896 |
26. | Míchalová Šárka | KPY0050 | C | SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. | 73:07 | + 23:31 | 4535 |
27. | Petriláková Anežka Rozárie | DOR0251 | C | OK Dobříš | 75:59 | + 26:23 | 4103 |
28. | Hornová Lenka | UOL9053 | C | SOB Olomouc | 78:52 | + 29:16 | 3669 |
29. | Pangrácová Marie | DKL9051 | C | KOB Kladno | 81:59 | + 32:23 | 3201 |
30. | Sedláčková Petra | ROZ7050 | C | OK Roztoky | 88:44 | + 39:08 | 2185 |
31. | Sedláčková Linda | ROZ0050 | C | OK Roztoky | 99:25 | + 49:49 | 578 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
Points
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Zemanová Alena | DOB8953 | C | KOB Dobruška | 38:01 | 2669 | |
2. | Blahová Pavla | DKP0155 | C | Oddíl OB Kotlářka | 38:13 | + 0:12 | 2655 |
3. | Mikulášová Helena | PGP9353 | C | SK Praga | 41:17 | + 3:16 | 2453 |
4. | Kotenová Barbora | RIC0452 | B | OB Říčany | 46:12 | + 8:11 | 2127 |
5. | Pidrmanová Stanislava | EKP8950 | C | VŠTJ Ekonom Praha | 49:07 | + 11:06 | 1934 |
6. | Cvrčková Helena | TAP9151 | C | KOB Tretra Praha | 50:01 | + 12:00 | 1875 |
7. | Víšková Veronika | KAM0452 | C | OK Kamenice | 53:53 | + 15:52 | 1619 |
8. | Míková Šárka | DKP8255 | C | Oddíl OB Kotlářka | 64:47 | + 26:46 | 897 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Hojná Silvie | SCP7950 | C | OK Sparta Praha | 35:06 | |
2. | Honzáková Jana | JHB7753 | C | TJ Jiskra Havlíčkův Brod | 38:01 | + 2:55 |
3. | Šilerová Eva | PDY8050 | C | Běhej Poděbrady | 38:13 | + 3:07 |
4. | Tomešová Daniela | SJC8451 | C | Sportcentrum Jičín | 38:14 | + 3:08 |
5. | Hejtmánková Kateřina | PDY8450 | C | Běhej Poděbrady | 39:33 | + 4:27 |
6. | Collis Blanka | DKP8257 | C | Oddíl OB Kotlářka | 42:27 | + 7:21 |
7. | Janečková Markéta | DKP8151 | C | Oddíl OB Kotlářka | 42:43 | + 7:37 |
8. | Fuchsová Aneta | KAM8551 | C | OK Kamenice | 43:23 | + 8:17 |
9. | Blahutová Hanka | MFP7953 | C | Matfyz Praha | 43:40 | + 8:34 |
10. | Voleská Alice | KAM8050 | C | OK Kamenice | 44:05 | + 8:59 |
11. | Proxová Lada | RIC8350 | C | OB Říčany | 47:38 | + 12:32 |
12. | Štembergová Lucie | EKP8851 | C | VŠTJ Ekonom Praha | 47:47 | + 12:41 |
13. | Nováková Ivana | DLP8150 | C | OOB TJ Dukla Praha | 48:06 | + 13:00 |
14. | Králová Michaela | MFP7959 | C | Matfyz Praha | 49:13 | + 14:07 |
15. | Petriláková Petra | DOR7656 | C | OK Dobříš | 50:34 | + 15:28 |
16. | Nehasilová Zuzana | LDC7150 | C | KOB Děčín | 50:48 | + 15:42 |
17. | Salgueiro Eva | 0240002 | Salgueiro | 50:50 | + 15:44 | |
18. | Nováková Helena | TAP8153 | C | KOB Tretra Praha | 50:59 | + 15:53 |
19. | Vítečková Kateřina | DKP7251 | C | Oddíl OB Kotlářka | 51:04 | + 15:58 |
20. | Jakubská Jitka | TAP8152 | C | KOB Tretra Praha | 51:22 | + 16:16 |
21. | Lacigová Michaela | PGP8150 | C | SK Praga | 52:25 | + 17:19 |
22. | Andrade Milena | 0010001 | Terronska UTD | 54:11 | + 19:05 | |
23. | Dobyášová Zuzana | KAM8052 | C | OK Kamenice | 55:24 | + 20:18 |
24. | Hrstková Marie | SLA8150 | C | SKOB Slaný | 55:37 | + 20:31 |
25. | Mikeszová Martina | DKP8162 | C | Oddíl OB Kotlářka | 57:17 | + 22:11 |
26. | Procházková Jana | DKP8052 | C | Oddíl OB Kotlářka | 58:49 | + 23:43 |
27. | Súkupová Hana | PGP8156 | C | SK Praga | 61:07 | + 26:01 |
28. | Veselá Lenka | ZVO8052 | C | OB SK Zvole | 62:29 | + 27:23 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Kučerová Berenika | DCE8050 | C | KOB Dobřichovice | 36:44 | |
2. | Žufníčková Pavla | LBE8152 | C | TJ Lokomotiva Beroun | 37:44 | + 1:00 |
3. | Kalinová Markéta | SPC8259 | C | SPORTICUS team | 38:44 | + 2:00 |
4. | Dlouhá Marta | PGP7858 | C | SK Praga | 39:59 | + 3:15 |
5. | Pinkrová Šárka | HCE8350 | C | TJ Hostivice | 40:45 | + 4:01 |
6. | Dudová Irena | HCE8250 | C | TJ Hostivice | 42:05 | + 5:21 |
7. | Tichá Jana | OPI8150 | Orientační sporty Písek | 42:09 | + 5:25 | |
8. | Šubrtová Věra | TAP8150 | C | KOB Tretra Praha | 43:35 | + 6:51 |
9. | Uhrová Zuzana | VSP8050 | C | USK Praha | 44:17 | + 7:33 |
10. | Vosáhlová Veronika | RIC8654 | C | OB Říčany | 45:55 | + 9:11 |
11. | Němečková Tereza | DKP7953 | C | Oddíl OB Kotlářka | 50:55 | + 14:11 |
12. | Pilařová Kateřina | CEP8050 | Čepíci | 57:49 | + 21:05 | |
13. | Hanzlíčková Martina | EKP8452 | C | VŠTJ Ekonom Praha | 62:01 | + 25:17 |
14. | Ukolova Anastasia | 0250002 | m. SVOBODA | 65:55 | + 29:11 | |
15. | Sedláčková Petra | 0270001 | Újezd nad Lesy | 67:18 | + 30:34 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Tichovská Hana | PGP6652 | C | SK Praga | 32:31 | |
2. | Valentová Helena | OKP6550 | C | SK OK 24 Praha | 33:47 | + 1:16 |
3. | Petráňová Jana | SCP7555 | C | OK Sparta Praha | 35:06 | + 2:35 |
4. | Bartůňková Lucie | LOU7750 | C | SK Moravan Louňovice | 37:21 | + 4:50 |
5. | Balusková Ida | OKP7350 | C | SK OK 24 Praha | 37:44 | + 5:13 |
6. | Komersová Jana | KNC6550 | C | Sokol Kostelec n. Č. l. | 38:14 | + 5:43 |
7. | Janovská Petra | PGP7355 | C | SK Praga | 38:33 | + 6:02 |
8. | Voltrová Svatava | ROZ6150 | C | OK Roztoky | 39:28 | + 6:57 |
9. | Nedomová Iva | PDY7851 | C | Běhej Poděbrady | 40:43 | + 8:12 |
10. | Ehlerová Petra | VSP8055 | USK Praha | 41:25 | + 8:54 | |
11. | Klinkerová Jitka | ROZ6450 | C | OK Roztoky | 41:48 | + 9:17 |
12. | Hrušková Blanka | DOR7555 | C | OK Dobříš | 42:10 | + 9:39 |
12. | Junková Petra | STH7451 | C | SK Studenec | 42:10 | + 9:39 |
14. | Vyšínská Michaela | ODV7655 | C | TJ Aero Odolena Voda | 44:07 | + 11:36 |
15. | Petrová Martina | TAP6852 | C | KOB Tretra Praha | 44:38 | + 12:07 |
16. | Berná Markéta | ODV7651 | C | TJ Aero Odolena Voda | 45:25 | + 12:54 |
17. | Hlaváčková Klára | TAP7756 | C | KOB Tretra Praha | 45:31 | + 13:00 |
18. | Siegerová Lucie | TAP7552 | C | KOB Tretra Praha | 46:56 | + 14:25 |
19. | Forstová Lenka | MFP6850 | C | Matfyz Praha | 49:05 | + 16:34 |
20. | Hejcmanová Pavla | ROU7450 | C | SKOB Roudnice nad Labem | 49:06 | + 16:35 |
21. | Pokorná Kamila | KAM7452 | C | OK Kamenice | 49:56 | + 17:25 |
22. | Dudlová Jana | ODV7751 | C | TJ Aero Odolena Voda | 50:20 | + 17:49 |
23. | Magazu Radmila | DOR7853 | C | OK Dobříš | 52:17 | + 19:46 |
24. | Kolaříková Marie | SOB7850 | C | SOBSA | 52:25 | + 19:54 |
25. | Vyhnálková Eva | RIC7552 | C | OB Říčany | 54:30 | + 21:59 |
26. | Tloušťová Eva | SCP6950 | C | OK Sparta Praha | 58:48 | + 26:17 |
27. | Kotenová Klára | RIC7252 | C | OB Říčany | 62:29 | + 29:58 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Městková Kateřina | VSP7650 | C | USK Praha | 29:00 | |
2. | Bartoňová Terezie | FSP7550 | C | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 29:43 | + 0:43 |
3. | Řepková Jana | PGP7762 | C | SK Praga | 31:57 | + 2:57 |
4. | Finco Dneboská Eva | PVP7755 | C | VSK Přírodní vědy Praha | 33:45 | + 4:45 |
5. | Pangrácová Jana | MFP7653 | C | Matfyz Praha | 34:14 | + 5:14 |
6. | Varhaníková Halka | KPY7550 | C | SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. | 43:13 | + 14:13 |
7. | Brabencová Alena | SOB7150 | C | SOBSA | 44:28 | + 15:28 |
8. | Bolehovská Iva | LTU7552 | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 45:37 | + 16:37 | |
9. | Polanová Pavla | ZVO7152 | C | OB SK Zvole | 45:39 | + 16:39 |
10. | Kazdová Jana | SJC7752 | C | Sportcentrum Jičín | 47:27 | + 18:27 |
11. | Heczková Jana | DKP6952 | C | Oddíl OB Kotlářka | 50:14 | + 21:14 |
12. | Beranová Jana | SLA7551 | C | SKOB Slaný | 50:33 | + 21:33 |
13. | Tolarová Ivana | RIC7650 | C | OB Říčany | 51:04 | + 22:04 |
14. | Večerková Daniela | 0020002 | NoWay | 51:20 | + 22:20 | |
15. | Víšková Alena | KAM7451 | C | OK Kamenice | 53:27 | + 24:27 |
16. | Bublíková Zuzana | TAP7751 | C | KOB Tretra Praha | 55:04 | + 26:04 |
17. | Basistová Darina | DOR7856 | C | OK Dobříš | 56:01 | + 27:01 |
18. | Baštová Jana | DOR7452 | C | OK Dobříš | 56:28 | + 27:28 |
19. | Buková Zdeňka | ROU7051 | C | SKOB Roudnice nad Labem | 61:09 | + 32:09 |
20. | Herynková Irena | RIC7750 | C | OB Říčany | 61:49 | + 32:49 |
21. | Černá Jana | TAP7250 | C | KOB Tretra Praha | 63:16 | + 34:16 |
22. | Marholdová Martina | ZVO7451 | C | OB SK Zvole | 64:30 | + 35:30 |
23. | Raymond-Bertrandová Jana | SLA7353 | C | SKOB Slaný | 64:51 | + 35:51 |
24. | Brumovská Rhea | TAP7251 | C | KOB Tretra Praha | 67:52 | + 38:52 |
25. | Nováková Martina | PDY7350 | C | Běhej Poděbrady | 81:44 | + 52:44 |
26. | Dudkova Katerina | 0320001 | NA | 115:57 | + 86:57 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Hrstková Dana | SJI6051 | C | OK Jihlava | 38:18 | |
2. | Červinková Jitka | OKP6451 | C | SK OK 24 Praha | 40:21 | + 2:03 |
3. | Procházková Miluše | DCE5450 | C | KOB Dobřichovice | 42:09 | + 3:51 |
4. | Sládková Eva | TEH5751 | C | Sokol Tehov | 43:39 | + 5:21 |
5. | Kopáčková Alena | DOR6450 | C | OK Dobříš | 53:15 | + 14:57 |
Tillmannová Stanislava | 0140001 | GTC Čáslav | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Rančáková Stáňa | DKL5950 | C | KOB Kladno | 38:48 | |
2. | Zelená Markéta | PGP5850 | C | SK Praga | 42:22 | + 3:34 |
3. | Chloupková Jana | SLP5951 | C | OOB Slavia Praha | 43:45 | + 4:57 |
4. | Freyová Michaela | KPY6050 | C | SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. | 44:17 | + 5:29 |
5. | Havlíčková Jindřiška | KNC6150 | C | Sokol Kostelec n. Č. l. | 45:06 | + 6:18 |
6. | Kujanová Martina | BZP5850 | C | Báječné ženy v orientačním běhu | 58:25 | + 19:37 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Jahnová Helena | SCP5550 | C | OK Sparta Praha | 39:29 | |
2. | Štrossová Jiřina | DCE5650 | C | KOB Dobřichovice | 40:07 | + 0:38 |
3. | Mrázová Pavla | DCE5550 | C | KOB Dobřichovice | 43:39 | + 4:10 |
4. | Cabrnochová Hana | DKL5550 | C | KOB Kladno | 43:41 | + 4:12 |
5. | Doležalová Vlasta | PGP5550 | C | SK Praga | 43:43 | + 4:14 |
6. | Beranová Vlasta | UVP5450 | C | Slovan Praha | 48:17 | + 8:48 |
7. | Šilerová Zdena | KNC5750 | C | Sokol Kostelec n. Č. l. | 48:40 | + 9:11 |
8. | Trdá Iva | KPY5850 | C | SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. | 57:04 | + 17:35 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Haňkovská Jana | PGP4050 | C | SK Praga | 24:41 | |
2. | Kubátová Milada | PGP4750 | C | SK Praga | 34:48 | + 10:07 |
3. | Matějů Ladislava | UVP4750 | C | Slovan Praha | 38:34 | + 13:53 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Míka Štěpán | DKP1504 | C | Oddíl OB Kotlářka | 22:59 | |
2. | Šedivý Marek | PGP1400 | C | SK Praga | 24:13 | + 1:14 |
3. | Beneš Lukáš | FSP1500 | C | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 25:18 | + 2:19 |
4. | Segev Aaron | KAM1500 | C | OK Kamenice | 26:03 | + 3:04 |
5. | Havlík Mikuláš | DKP1411 | C | Oddíl OB Kotlářka | 26:07 | + 3:08 |
6. | Král Jaroslav | LBE1500 | C | TJ Lokomotiva Beroun | 28:21 | + 5:22 |
7. | Pilař Jiří | CEP1300 | Čepíci | 28:34 | + 5:35 | |
8. | Štemberg Petr | EKP1600 | C | VŠTJ Ekonom Praha | 29:00 | + 6:01 |
9. | Rakovec Pavel | SCP1501 | C | OK Sparta Praha | 29:07 | + 6:08 |
10. | Salgueiro Antonio | 0240001 | Salgueiro | 29:34 | + 6:35 | |
11. | Suchý Prokop | TAP1502 | C | KOB Tretra Praha | 30:30 | + 7:31 |
12. | Faltus Jan | DKP1507 | C | Oddíl OB Kotlářka | 33:22 | + 10:23 |
13. | Šafránek Michal | FSP1404 | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 41:20 | + 18:21 | |
14. | Schindler Tadeáš | PGP1600 | C | SK Praga | 43:51 | + 20:52 |
15. | Ulvr František | SOB1600 | C | SOBSA | 44:30 | + 21:31 |
16. | Melichar Max | DKP1308 | C | Oddíl OB Kotlářka | 65:02 | + 42:03 |
Vosáhlo Šimon | DISK | |||||
Bureš Josef | DKP1409 | C | Oddíl OB Kotlářka | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Duda Wiktor | DKP1303 | C | Oddíl OB Kotlářka | 12:10 | |
2. | Rollier Alexei | PHK1502 | C | OK 99 Hradec Králové | 12:11 | + 0:01 |
3. | Hora Karel | TAP1302 | C | KOB Tretra Praha | 12:40 | + 0:30 |
4. | Čevela Marek | RIC1300 | C | OB Říčany | 12:46 | + 0:36 |
5. | Holata Vojtěch | PDY1303 | C | Běhej Poděbrady | 12:51 | + 0:41 |
6. | Skripnik Kilián | FSP1300 | C | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 13:04 | + 0:54 |
7. | Bártl Eliáš | PDY1304 | C | Běhej Poděbrady | 13:33 | + 1:23 |
8. | Műller Robin | DOR1304 | C | OK Dobříš | 14:19 | + 2:09 |
9. | Mrázek Emil | SJC1300 | C | Sportcentrum Jičín | 14:54 | + 2:44 |
10. | Suchý Vojtěch | TAP1310 | C | KOB Tretra Praha | 15:13 | + 3:03 |
11. | Jakubský Filip | TAP1304 | C | KOB Tretra Praha | 15:28 | + 3:18 |
12. | Kazda Albert | PGP1405 | C | SK Praga | 16:00 | + 3:50 |
13. | Rippel Nikolas | DKP1403 | C | Oddíl OB Kotlářka | 16:06 | + 3:56 |
14. | Jager Robert | DKP1401 | C | Oddíl OB Kotlářka | 17:02 | + 4:52 |
15. | Kosák Damián | PGP1303 | C | SK Praga | 17:06 | + 4:56 |
16. | Klečka Jakub | DKP1406 | C | Oddíl OB Kotlářka | 17:32 | + 5:22 |
17. | Vach Matyáš | PGP1301 | C | SK Praga | 18:43 | + 6:33 |
18. | Valenta Ondřej | 0360002 | DKP | 18:51 | + 6:41 | |
19. | Stuchlík Antonín | TAP1307 | C | KOB Tretra Praha | 19:32 | + 7:22 |
20. | Pinkr Jan | HCE1300 | C | TJ Hostivice | 20:20 | + 8:10 |
21. | Veselý Hubert | PGP1402 | C | SK Praga | 21:12 | + 9:02 |
22. | Tomeš Maxmilián | SJC1400 | C | Sportcentrum Jičín | 21:49 | + 9:39 |
23. | Sebera Eduard | SFM1400 | C | O-RUNNAŘI Beskydy | 22:54 | + 10:44 |
24. | Kukačka Janek | FSP1501 | C | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 23:31 | + 11:21 |
25. | Baldrian František | VSP1600 | C | USK Praha | 24:02 | + 11:52 |
26. | Kalina Oskar | SPC1502 | C | SPORTICUS team | 24:06 | + 11:56 |
27. | Čížek Vojtěch | PGP1404 | C | SK Praga | 24:26 | + 12:16 |
28. | Frabša Jan | TAP1308 | C | KOB Tretra Praha | 25:18 | + 13:08 |
29. | Műller Filip | DOR1303 | C | OK Dobříš | 25:19 | + 13:09 |
30. | Kolařík Jiří | SOB1300 | C | SOBSA | 26:41 | + 14:31 |
31. | Doležel Václav | PGP1503 | C | SK Praga | 27:00 | + 14:50 |
32. | Fuchs Vojtěch | KAM1301 | C | OK Kamenice | 28:37 | + 16:27 |
33. | Palich Kryštof | ROZ1401 | C | OK Roztoky | 31:06 | + 18:56 |
34. | Vach Štěpán | PGP1502 | C | SK Praga | 32:00 | + 19:50 |
35. | Abrahám Jan | DKP1310 | C | Oddíl OB Kotlářka | 32:08 | + 19:58 |
36. | Albrecht Jiří | KAM1700 | C | OK Kamenice | 49:05 | + 36:55 |
Hendrich Jáchym | LOU1301 | C | SK Moravan Louňovice | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Janeček Tomáš | DKP1206 | B | Oddíl OB Kotlářka | 21:55 | |
2. | Zápotocký Tomáš | SLA1200 | B | SKOB Slaný | 23:03 | + 1:08 |
3. | Sláma Marek | KAM1201 | C | OK Kamenice | 23:49 | + 1:54 |
4. | Baldrian Josef | VSP1100 | B | USK Praha | 24:05 | + 2:10 |
5. | Čížik Matyáš | KAM1102 | C | OK Kamenice | 24:47 | + 2:52 |
6. | Kamenický Karel | TAP1105 | B | KOB Tretra Praha | 28:09 | + 6:14 |
7. | Jetel Václav | DOR1105 | C | OK Dobříš | 29:42 | + 7:47 |
8. | Štola Kristián | PGP1205 | C | SK Praga | 30:05 | + 8:10 |
9. | Voleský Viktor | KAM1103 | C | OK Kamenice | 30:18 | + 8:23 |
10. | Hanák Kryštof | SLA1100 | C | SKOB Slaný | 30:50 | + 8:55 |
11. | Kužel Jonáš | FSP1201 | C | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 30:59 | + 9:04 |
12. | Černý Dominik | PGP1104 | C | SK Praga | 31:08 | + 9:13 |
13. | Rypáček Radim | TAP1303 | C | KOB Tretra Praha | 31:10 | + 9:15 |
14. | Pinkr Josef | HCE1200 | C | TJ Hostivice | 31:15 | + 9:20 |
15. | Etrych Matěj | DOR1104 | C | OK Dobříš | 31:51 | + 9:56 |
16. | Dostál Václav | DOR1202 | C | OK Dobříš | 33:00 | + 11:05 |
17. | Krejčík Daniel | RIC1206 | C | OB Říčany | 33:16 | + 11:21 |
18. | Veselý Vilém | PGP1201 | C | SK Praga | 34:43 | + 12:48 |
19. | Homuta Eliáš | ROZ1201 | C | OK Roztoky | 35:12 | + 13:17 |
20. | Kazda František | PGP1207 | C | SK Praga | 36:09 | + 14:14 |
21. | Matoušek Jan | EKP1101 | C | VŠTJ Ekonom Praha | 36:58 | + 15:03 |
22. | Sedlář Prokop | TAP1106 | C | KOB Tretra Praha | 37:35 | + 15:40 |
23. | Basista Tobiáš | DOR1109 | C | OK Dobříš | 38:15 | + 16:20 |
24. | Doležel Adam | PGP1202 | C | SK Praga | 40:05 | + 18:10 |
25. | Bartoš Michal | PGP1105 | C | SK Praga | 43:18 | + 21:23 |
26. | Kočárek Kryštof | ROZ1104 | C | OK Roztoky | 43:35 | + 21:40 |
27. | Jakubský Pavel | TAP1109 | B | KOB Tretra Praha | 44:07 | + 22:12 |
28. | Komín Kryštof | DKL1201 | C | KOB Kladno | 45:21 | + 23:26 |
29. | Šiler Štěpán | PDY1101 | C | Běhej Poděbrady | 47:05 | + 25:10 |
30. | Junek Kryštof | DKP1212 | C | Oddíl OB Kotlářka | 48:02 | + 26:07 |
31. | Ptáček Ondřej | DKP1204 | C | Oddíl OB Kotlářka | 48:04 | + 26:09 |
32. | Beneš Tadeáš | FSP1105 | C | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 48:44 | + 26:49 |
33. | Tesař Jonáš | PGP1103 | C | SK Praga | 51:20 | + 29:25 |
34. | Hendrych Lukáš | KPY1100 | C | SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. | 52:25 | + 30:30 |
35. | Baláš Jan | DOR1113 | C | OK Dobříš | 52:43 | + 30:48 |
36. | Šíma Marek | DKP1119 | C | Oddíl OB Kotlářka | 56:49 | + 34:54 |
37. | Valenta Ondřej | DKP1116 | C | Oddíl OB Kotlářka | 58:40 | + 36:45 |
38. | Holeček Jakub | KAM1208 | C | OK Kamenice | 61:30 | + 39:35 |
39. | Trnobranský Dominik | ODV1100 | C | TJ Aero Odolena Voda | 61:58 | + 40:03 |
40. | Škopek Ondřej | PDY1104 | C | Běhej Poděbrady | 63:44 | + 41:49 |
41. | Hübl Hugo | FSP1103 | C | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 64:24 | + 42:29 |
42. | Valenta Filip | 0360001 | DKP | 66:15 | + 44:20 | |
43. | Trnka Jiří | PDY1102 | C | Běhej Poděbrady | 78:04 | + 56:09 |
44. | Paulů Max | CEP1100 | Čepíci | 86:26 | + 64:31 | |
Honetschläger Vojtěch | MKP1106 | C | SK Meteor Kačerov | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Etrych Jonáš | DOR0907 | A | OK Dobříš | 27:20 | |
2. | Gajda Petr | VSP0903 | A | USK Praha | 28:09 | + 0:49 |
3. | Engel Adam | DKP0910 | A | Oddíl OB Kotlářka | 28:11 | + 0:51 |
4. | Kučera Jakub | VSP0900 | A | USK Praha | 32:10 | + 4:50 |
5. | Bašus Ondřej | KAM1004 | B | OK Kamenice | 32:42 | + 5:22 |
6. | Komín Matyáš | DKL0901 | B | KOB Kladno | 33:49 | + 6:29 |
7. | Novák Adam | DKP0924 | B | Oddíl OB Kotlářka | 34:33 | + 7:13 |
8. | Sedlák Václav | DKP1105 | B | Oddíl OB Kotlářka | 34:36 | + 7:16 |
9. | Elleder Jan | TAP1010 | B | KOB Tretra Praha | 34:54 | + 7:34 |
10. | Zavadil Adam | KAM0901 | B | OK Kamenice | 35:41 | + 8:21 |
11. | Bartoň Theodor | FSP1100 | B | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 36:03 | + 8:43 |
12. | Ouhrabka Vít | TAP1002 | C | KOB Tretra Praha | 36:22 | + 9:02 |
13. | Jiroušek Štěpán | DOR1102 | B | OK Dobříš | 36:31 | + 9:11 |
14. | Cháma Ondřej | PDY0902 | B | Běhej Poděbrady | 37:41 | + 10:21 |
15. | Sláma Kryštof | KAM1000 | B | OK Kamenice | 37:57 | + 10:37 |
16. | Prox Jan | RIC1003 | B | OB Říčany | 38:08 | + 10:48 |
17. | Vaněk Lukáš | ROZ1101 | B | OK Roztoky | 38:47 | + 11:27 |
18. | Cichra Patrik | TAP0903 | B | KOB Tretra Praha | 38:59 | + 11:39 |
19. | Vokůrka Václav | ROZ1000 | B | OK Roztoky | 40:23 | + 13:03 |
20. | Švejda Jáchym | ZVO0902 | C | OB SK Zvole | 41:13 | + 13:53 |
21. | Míka Luboš | DKP1101 | B | Oddíl OB Kotlářka | 44:03 | + 16:43 |
22. | Müller Karel | HCE1000 | C | TJ Hostivice | 44:25 | + 17:05 |
23. | Kamenický Pavel | TAP0909 | C | KOB Tretra Praha | 46:46 | + 19:26 |
24. | Zavadil Matěj | VSP0904 | B | USK Praha | 48:08 | + 20:48 |
25. | Pazák Eduard | TAP0913 | C | KOB Tretra Praha | 48:32 | + 21:12 |
26. | Rejšek Čeněk | KAM1002 | B | OK Kamenice | 48:41 | + 21:21 |
27. | Španěl Vít | DOR1100 | C | OK Dobříš | 49:09 | + 21:49 |
28. | Pilař František | CEP0900 | Čepíci | 50:43 | + 23:23 | |
29. | Bednařík Vojtěch | TAP1104 | C | KOB Tretra Praha | 51:31 | + 24:11 |
30. | Nosek Jakub | FSP1003 | C | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 52:45 | + 25:25 |
31. | Krutský Vavřinec | FSP0902 | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 53:59 | + 26:39 | |
32. | Hruška Tomáš | DOR1002 | B | OK Dobříš | 54:12 | + 26:52 |
33. | Berný Jáchym | ODV1000 | C | TJ Aero Odolena Voda | 54:44 | + 27:24 |
34. | Houdek Jakub | ODV1006 | C | TJ Aero Odolena Voda | 55:13 | + 27:53 |
35. | Kofroň Jan | LBE1000 | C | TJ Lokomotiva Beroun | 55:56 | + 28:36 |
36. | Nedoma Oliver | PDY1000 | C | Běhej Poděbrady | 56:29 | + 29:09 |
37. | Fanta Jáchym | DKP1013 | C | Oddíl OB Kotlářka | 56:43 | + 29:23 |
38. | Zamastil Juraj | FSP0904 | C | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 70:37 | + 43:17 |
39. | Gurecký Vojtěch | DKP0923 | C | Oddíl OB Kotlářka | 86:43 | + 59:23 |
40. | Kuptík Jonáš | KPY1000 | C | SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. | 99:18 | + 71:58 |
41. | Hendrich Matyáš | LOU1003 | C | SK Moravan Louňovice | 121:12 | + 93:52 |
Mošnička Matěj | DKP1016 | C | Oddíl OB Kotlářka | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Volejník Ondřej | PDY0601 | C | Běhej Poděbrady | 39:52 | |
2. | Španěl Filip | DOR0704 | B | OK Dobříš | 40:07 | + 0:15 |
3. | Hruška Marek | DOR0604 | B | OK Dobříš | 43:48 | + 3:56 |
4. | Václavík Martin | SLA0601 | B | SKOB Slaný | 44:24 | + 4:32 |
5. | Valenta Martin | KPY0507 | C | SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. | 48:00 | + 8:08 |
6. | Kándl Matěj | PGP0508 | B | SK Praga | 51:56 | + 12:04 |
7. | Jíra Filip | KAM0506 | B | OK Kamenice | 55:21 | + 15:29 |
8. | Bartaloš Matyáš | PGP0503 | B | SK Praga | 58:39 | + 18:47 |
9. | Galuška Jáchym | KPY0601 | SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. | 65:35 | + 25:43 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
Points
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Mrázek Jan | SJC8102 | E | Sportcentrum Jičín | 56:17 | 8119 | |
2. | Petrilák Matouš Nathaniel | DOR0409 | A | OK Dobříš | 58:00 | + 1:43 | 7887 |
3. | Černý Antonín | TAP0402 | B | KOB Tretra Praha | 60:34 | + 4:17 | 7542 |
4. | Sháněl Jan | CHC9402 | C | K.O.B. Choceň | 60:47 | + 4:30 | 7513 |
5. | Karvánek Matouš | BOR9006 | C | OK Jiskra Nový Bor | 61:50 | + 5:33 | 7371 |
6. | Hájek Adam | KAM9202 | C | OK Kamenice | 63:34 | + 7:17 | 7138 |
7. | Matoušek Martin | SPC7604 | C | SPORTICUS team | 64:01 | + 7:44 | 7077 |
8. | Bolehovský Daniel | VSP0508 | E | USK Praha | 64:05 | + 7:48 | 7068 |
9. | Havlíček Jan | RIC7902 | C | OB Říčany | 64:18 | + 8:01 | 7039 |
10. | Sedláček Jaroslav | DKP0309 | A | Oddíl OB Kotlářka | 65:29 | + 9:12 | 6880 |
11. | Bolehovský Michal | VSP0202 | C | USK Praha | 66:32 | + 10:15 | 6738 |
12. | Kalina Miroslav | SPC8211 | C | SPORTICUS team | 66:36 | + 10:19 | 6729 |
13. | Pucherna Jan | TAP7701 | C | KOB Tretra Praha | 67:37 | + 11:20 | 6592 |
14. | Bílý Jakub | DOK0104 | C | OK Doksy | 69:51 | + 13:34 | 6292 |
15. | Košárek Pavel | PGP7107 | C | SK Praga | 70:29 | + 14:12 | 6206 |
16. | Kořínek Jindřich | TUR8406 | C | OOB TJ Turnov | 70:36 | + 14:19 | 6191 |
17. | Picek Štěpán | 0170001 | Neregistrovaní | 70:52 | + 14:35 | ||
18. | Tomeš Jaroslav | DKP8109 | C | Oddíl OB Kotlářka | 72:02 | + 15:45 | 5997 |
19. | Skvortcov Yurii | TJN0411 | A | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 72:07 | + 15:50 | 5986 |
20. | Štemberg Milan | EKP8608 | C | VŠTJ Ekonom Praha | 72:28 | + 16:11 | 5939 |
21. | Pašek František | KAM7600 | C | OK Kamenice | 75:02 | + 18:45 | 5593 |
22. | Semerád Jan | DKP9404 | C | Oddíl OB Kotlářka | 76:06 | + 19:49 | 5450 |
23. | Drbal Jan | PGP7101 | C | SK Praga | 76:35 | + 20:18 | 5385 |
24. | Mysliveček Marek | TUR8908 | C | OOB TJ Turnov | 77:02 | + 20:45 | 5324 |
25. | Spilka Marek | DKL8300 | C | KOB Kladno | 80:09 | + 23:52 | 4904 |
26. | Přikryl Petr | PBM6708 | C | TJ Spartak 1. brněnská | 80:40 | + 24:23 | 4835 |
27. | Novák Přemysl | DKP0107 | C | Oddíl OB Kotlářka | 80:41 | + 24:24 | 4833 |
27. | Charousek Matěj | PGP0207 | C | SK Praga | 80:41 | + 24:24 | 4833 |
29. | Jirásek Kryštof | ROZ0101 | C | OK Roztoky | 81:08 | + 24:51 | 4772 |
30. | Vaněk Tomáš | 0080001 | CZAR | 83:30 | + 27:13 | ||
31. | Mezník Vladimír | LBE6400 | C | TJ Lokomotiva Beroun | 83:41 | + 27:24 | 4429 |
32. | Voleský Leoš | KAM7900 | C | OK Kamenice | 85:31 | + 29:14 | 4182 |
33. | Vágner Libor | DKP8802 | C | Oddíl OB Kotlářka | 86:55 | + 30:38 | 3993 |
34. | Koldinský Jan | KPY8506 | C | SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. | 89:05 | + 32:48 | 3701 |
35. | Valach Marek | TAP9703 | C | KOB Tretra Praha | 90:03 | + 33:46 | 3571 |
36. | Neumann Vojtěch | PVP9400 | C | VSK Přírodní vědy Praha | 90:04 | + 33:47 | 3569 |
37. | Klíma Kamil | DKL8201 | C | KOB Kladno | 90:09 | + 33:52 | 3558 |
38. | Zelenka Filip | 0110001 | dolni pocernice | 92:39 | + 36:22 | ||
39. | Mikan Albert | EKP8606 | C | VŠTJ Ekonom Praha | 92:41 | + 36:24 | 3216 |
40. | Šafka Daniel | KAM9105 | C | OK Kamenice | 94:06 | + 37:49 | 3026 |
41. | Havelík Jaroslav | PVP9000 | C | VSK Přírodní vědy Praha | 132:27 | + 76:10 | 0 |
Janovský Tomáš | PGP6401 | C | SK Praga | DISK | 0 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
Points
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Černý Martin | TAP8902 | C | KOB Tretra Praha | 39:30 | 4876 | |
2. | Jíra Tomáš | KAM9802 | C | OK Kamenice | 40:25 | + 0:55 | 4767 |
3. | Ptáček Jiří | SRK9002 | C | SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | 41:04 | + 1:34 | 4690 |
4. | Blahuta Marek | MFP7301 | C | Matfyz Praha | 41:45 | + 2:15 | 4609 |
5. | Blaha Ondřej | EKP7002 | C | VŠTJ Ekonom Praha | 44:22 | + 4:52 | 4299 |
6. | Opršal Juraj | VBA8301 | ŠK VAZKA Bratislava | 44:57 | + 5:27 | ||
7. | Vereš Lukáš | PGP8803 | C | SK Praga | 45:03 | + 5:33 | 4218 |
8. | Buk Ondřej | ROU0102 | C | SKOB Roudnice nad Labem | 46:17 | + 6:47 | 4072 |
9. | Cveček Martin | PVP7400 | C | VSK Přírodní vědy Praha | 46:43 | + 7:13 | 4021 |
10. | Lác Jan Ladislav | DOR0103 | C | OK Dobříš | 56:43 | + 17:13 | 2836 |
11. | Šedivý Ondřej | KNC9103 | C | Sokol Kostelec n. Č. l. | 59:10 | + 19:40 | 2546 |
12. | Beran Pavel | LBE7902 | C | TJ Lokomotiva Beroun | 60:36 | + 21:06 | 2376 |
13. | Červinka Jaroslav | OKP9000 | C | SK OK 24 Praha | 60:59 | + 21:29 | 2331 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Kazda Jiří | SJC8006 | C | Sportcentrum Jičín | 52:48 | |
2. | Matyšek Bronislav | PLU7823 | C | TJ SOKOL Plumlov | 55:21 | + 2:33 |
3. | Sebera Josef | SFM8301 | C | O-RUNNAŘI Beskydy | 55:37 | + 2:49 |
4. | Janeček Petr | DKP7905 | C | Oddíl OB Kotlářka | 56:45 | + 3:57 |
5. | Sebera Václav | SFM8302 | C | O-RUNNAŘI Beskydy | 57:53 | + 5:05 |
6. | Mašata Roman | PHK7107 | C | OK 99 Hradec Králové | 58:00 | + 5:12 |
7. | Pavlíček Lubomír | KPY7800 | C | SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. | 58:22 | + 5:34 |
8. | Pidrman Milan | EKP8310 | C | VŠTJ Ekonom Praha | 58:37 | + 5:49 |
9. | Kamenický Jan | TAP7900 | C | KOB Tretra Praha | 58:48 | + 6:00 |
10. | Šatánek Martin | SFM8201 | C | O-RUNNAŘI Beskydy | 59:17 | + 6:29 |
11. | Krejčík Jan | RIC8003 | C | OB Říčany | 61:18 | + 8:30 |
12. | Bartaloš Tomáš | PGP8010 | C | SK Praga | 61:24 | + 8:36 |
13. | Nehasil Vladislav | LDC7101 | C | KOB Děčín | 61:26 | + 8:38 |
14. | Hanák Jan | SLA8002 | C | SKOB Slaný | 61:48 | + 9:00 |
15. | Neškudla Jan | KAM8000 | C | OK Kamenice | 62:39 | + 9:51 |
16. | Hladký Jan | DKP8301 | C | Oddíl OB Kotlářka | 63:18 | + 10:30 |
17. | Lounek Jakub | PDY8200 | C | Běhej Poděbrady | 64:13 | + 11:25 |
18. | Palaščak Honza | 0350001 | Gumídci | 68:53 | + 16:05 | |
19. | Pavlík Mojmír | PDY8102 | C | Běhej Poděbrady | 69:38 | + 16:50 |
20. | Súkup Jaroslav | PGP7900 | C | SK Praga | 79:11 | + 26:23 |
21. | Hejtmánek Martin | TAP8605 | C | KOB Tretra Praha | 101:21 | + 48:33 |
Mošnička Michal | DKP8003 | C | Oddíl OB Kotlářka | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Kofroň Jan | LBE8001 | C | TJ Lokomotiva Beroun | 38:55 | |
2. | Doležel Jiří | PGP8005 | C | SK Praga | 41:41 | + 2:46 |
3. | Vaněk Petr | ZBP7302 | C | OOB SK Zbraslav | 41:54 | + 2:59 |
4. | Fiala Jan | OPI7803 | Orientační sporty Písek | 42:40 | + 3:45 | |
5. | Holata Radek | PDY8103 | C | Běhej Poděbrady | 44:00 | + 5:05 |
6. | Zeman Jaroslav | DOB8844 | C | KOB Dobruška | 44:49 | + 5:54 |
7. | Peloušek Jiří | 0060001 | OB Brandýs | 46:00 | + 7:05 | |
8. | Bednařík Jan | SPC8112 | C | SPORTICUS team | 46:08 | + 7:13 |
9. | Sedykh Ilya | 0250001 | m. SVOBODA | 47:53 | + 8:58 | |
10. | Jedlička Michal | DKL8000 | C | KOB Kladno | 49:00 | + 10:05 |
11. | Žák David | KPY8001 | C | SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. | 68:07 | + 29:12 |
12. | Hořejší Jan | DKP8209 | C | Oddíl OB Kotlářka | 81:15 | + 42:20 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Snížek Jan | DKP7600 | C | Oddíl OB Kotlářka | 36:39 | |
2. | Petráň Jiří | SCP7501 | C | OK Sparta Praha | 36:45 | + 0:06 |
3. | Bartoň Jan | FSP7000 | C | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 40:24 | + 3:45 |
4. | Votruba Petr | CHT7502 | C | OOB SK Chrast | 42:03 | + 5:24 |
5. | Večerka Daniel | 0020001 | NoWay | 42:19 | + 5:40 | |
6. | Matyšek Stanislav | PLU7612 | C | TJ SOKOL Plumlov | 42:52 | + 6:13 |
6. | Votruba Ondřej | 0050001 | neregistrovaný | 42:52 | + 6:13 | |
8. | Sedláček Milan | PGP7408 | C | SK Praga | 49:14 | + 12:35 |
9. | Starý Jan | FSP7800 | C | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 51:33 | + 14:54 |
10. | Tolar Jan | RIC7301 | C | OB Říčany | 54:10 | + 17:31 |
11. | Čížik Marek | KAM7501 | C | OK Kamenice | 59:45 | + 23:06 |
12. | Brumovský Martin | TAP7202 | C | KOB Tretra Praha | 60:54 | + 24:15 |
13. | Basista Tomáš | DOR7803 | C | OK Dobříš | 66:40 | + 30:01 |
Mička Aleš | TJP7300 | C | TJ Sokol Troja | DISK | ||
Nedoma David | PDY7300 | C | Běhej Poděbrady | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Kouřimský Jan | SLA7200 | C | SKOB Slaný | 44:09 | |
2. | Baldrian Petr | PGP7203 | C | SK Praga | 44:18 | + 0:09 |
3. | Junek Petr | STH7801 | C | SK Studenec | 45:41 | + 1:32 |
4. | Šemelík Petr | DKL6901 | C | KOB Kladno | 47:52 | + 3:43 |
5. | Tesař Pavel | 0280001 | Sild3 | 47:54 | + 3:45 | |
6. | Gutak Mykhaylo | 0200001 | Azymut(Ukraine) | 48:06 | + 3:57 | |
7. | Doubek Petr | SLA7000 | C | SKOB Slaný | 49:01 | + 4:52 |
8. | Maroušek Jan | DKP7402 | C | Oddíl OB Kotlářka | 49:37 | + 5:28 |
9. | Pangrác Ondřej | MFP7603 | C | Matfyz Praha | 50:09 | + 6:00 |
10. | Rod Jan | VSP7423 | C | USK Praha | 50:29 | + 6:20 |
11. | Herynek Petr | RIC7305 | C | OB Říčany | 52:36 | + 8:27 |
11. | Novák Ivo | OKP6200 | C | SK OK 24 Praha | 52:36 | + 8:27 |
13. | Černý Michal | ROU7505 | C | SKOB Roudnice nad Labem | 52:41 | + 8:32 |
14. | Sajal Martin | SLP7803 | C | OOB Slavia Praha | 54:01 | + 9:52 |
15. | Etrych Tomáš | DOR7300 | C | OK Dobříš | 54:11 | + 10:02 |
16. | Kabát Jan | PGP6901 | C | SK Praga | 54:21 | + 10:12 |
17. | Komín David | PGP7405 | C | SK Praga | 54:35 | + 10:26 |
18. | Veljačik Pavel | SCP6200 | C | OK Sparta Praha | 55:47 | + 11:38 |
19. | Zápotocký Luboš | SLA7500 | C | SKOB Slaný | 56:45 | + 12:36 |
20. | Gemperle František | MFP7102 | C | Matfyz Praha | 56:49 | + 12:40 |
21. | Vinš Pavel | DKL6900 | C | KOB Kladno | 56:53 | + 12:44 |
22. | Hruška Jan | DOR7000 | C | OK Dobříš | 57:25 | + 13:16 |
23. | Končický Lukáš | RIC7501 | C | OB Říčany | 59:20 | + 15:11 |
24. | Víteček Jan | DKP7201 | C | Oddíl OB Kotlářka | 59:49 | + 15:40 |
25. | Španěl Ondřej | DOR7100 | C | OK Dobříš | 60:09 | + 16:00 |
26. | Glasnák Vladimír | MFP7300 | C | Matfyz Praha | 60:10 | + 16:01 |
27. | Svoboda Jiří | DKP7504 | C | Oddíl OB Kotlářka | 60:23 | + 16:14 |
28. | Straka Lukáš | SLA7002 | C | SKOB Slaný | 61:31 | + 17:22 |
29. | Collis Mark | DKP7703 | C | Oddíl OB Kotlářka | 61:55 | + 17:46 |
30. | Kalousek Jiří | DKP6901 | C | Oddíl OB Kotlářka | 62:09 | + 18:00 |
31. | Kolář David | LOU7700 | C | SK Moravan Louňovice | 63:00 | + 18:51 |
32. | Dobyáš Petr | KAM7802 | C | OK Kamenice | 63:23 | + 19:14 |
33. | Šubrt Antonín | DKP7100 | C | Oddíl OB Kotlářka | 63:43 | + 19:34 |
34. | Cháma Jan | PDY7501 | C | Běhej Poděbrady | 64:55 | + 20:46 |
35. | Zavadil Vladimír | VSP6710 | C | USK Praha | 66:22 | + 22:13 |
36. | Pilař Marek | CEP7700 | Čepíci | 66:31 | + 22:22 | |
37. | Lacina Martin | DKP7502 | C | Oddíl OB Kotlářka | 66:34 | + 22:25 |
38. | Matoušek Petr | EKP7503 | C | VŠTJ Ekonom Praha | 67:15 | + 23:06 |
39. | Černý Daniel | TAP7200 | C | KOB Tretra Praha | 67:47 | + 23:38 |
40. | Koten Petr | 0310001 | 001 | 68:19 | + 24:10 | |
41. | Prox Jakub | RIC7406 | C | OB Říčany | 68:44 | + 24:35 |
42. | Tihon Jaroslav | TAP6102 | C | KOB Tretra Praha | 68:46 | + 24:37 |
43. | Buk Jiří | ROU6901 | C | SKOB Roudnice nad Labem | 69:50 | + 25:41 |
44. | Jakubský Ondřej | TAP7700 | C | KOB Tretra Praha | 70:50 | + 26:41 |
45. | Hrstka Pavel | SLA7501 | C | SKOB Slaný | 71:33 | + 27:24 |
46. | Štys Marek | 0290001 | OB Kotlářka | 73:56 | + 29:47 | |
47. | Beran Jaroslav | SLA7601 | C | SKOB Slaný | 77:37 | + 33:28 |
48. | Trnka Ondřej | PDY7802 | C | Běhej Poděbrady | 78:48 | + 34:39 |
49. | Dobeš Václav | KPY5701 | C | SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. | 107:53 | + 63:44 |
Valenta Jan | ROZ6600 | C | OK Roztoky | DISK | ||
Hanslian David | LCE7835 | C | OOB TJ Slovan Luhačovice | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Bílý Petr | DOK6800 | C | OK Doksy | 39:02 | |
2. | Jánek Ladislav | LPU6103 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 39:47 | + 0:45 |
3. | Kettner Pavel | HCE5900 | C | TJ Hostivice | 41:20 | + 2:18 |
4. | Procházka Antonín | DCE5500 | C | KOB Dobřichovice | 41:38 | + 2:36 |
5. | Polan Miroslav | ZVO6802 | C | OB SK Zvole | 45:32 | + 6:30 |
6. | Valenta Jan | OKP6501 | C | SK OK 24 Praha | 46:31 | + 7:29 |
7. | Kohl Jiří | KPY6201 | C | SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. | 47:57 | + 8:55 |
8. | Müller Jan | HCE6800 | C | TJ Hostivice | 51:50 | + 12:48 |
9. | Zavadil Pavel | KAM6401 | C | OK Kamenice | 54:32 | + 15:30 |
10. | Sedláček Jaroslav | ROZ6801 | C | OK Roztoky | 63:37 | + 24:35 |
11. | Petrilák Miroslav | DOR6600 | C | OK Dobříš | 64:06 | + 25:04 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Tichovský Martin | PGP6100 | C | SK Praga | 30:59 | |
2. | Pasničenko Viktor | PGP6004 | C | SK Praga | 41:00 | + 10:01 |
3. | Pavlů Jaroslav | DCE6100 | C | KOB Dobřichovice | 47:58 | + 16:59 |
4. | Forst Libor | MFP6301 | C | Matfyz Praha | 50:33 | + 19:34 |
5. | Buk Miloslav | ROU6202 | C | SKOB Roudnice nad Labem | 54:06 | + 23:07 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Táborský Ondřej | TJN5605 | C | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 36:27 | |
2. | Fiala Zdeněk | TAP5501 | C | KOB Tretra Praha | 38:40 | + 2:13 |
3. | Buriánek Jaromír | SCP4700 | C | OK Sparta Praha | 40:31 | + 4:04 |
4. | Jirka Jiří | DKL5501 | C | KOB Kladno | 41:13 | + 4:46 |
5. | Cabrnoch Jiří | DKL5400 | C | KOB Kladno | 43:19 | + 6:52 |
6. | Uher Petr | VSP5001 | C | USK Praha | 44:35 | + 8:08 |
7. | Nentvich Lubomír | DOR5800 | C | OK Dobříš | 44:44 | + 8:17 |
8. | Koč Zdeněk | MKP4700 | C | SK Meteor Kačerov | 47:54 | + 11:27 |
9. | Jaroš Vladimír | DCE5400 | C | KOB Dobřichovice | 49:39 | + 13:12 |
10. | Peterka František | TJP4900 | C | TJ Sokol Troja | 50:28 | + 14:01 |
11. | Přeček Zdeněk | SCP5200 | C | OK Sparta Praha | 53:27 | + 17:00 |
12. | Kotecký Roman | PGP4900 | C | SK Praga | 53:55 | + 17:28 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Novotný Jiří | DKL4601 | C | KOB Kladno | 37:49 | |
2. | Novák Miloš | SCP4600 | C | OK Sparta Praha | 41:25 | + 3:36 |
3. | Valeška Rudolf | LCV4700 | C | TJ Lokomotiva Chomutov | 42:50 | + 5:01 |
4. | Suchý Karel | PGP4300 | C | SK Praga | 61:05 | + 23:16 |
5. | Duda František | KPY4600 | C | SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. | 71:48 | + 33:59 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Šimek Petr | 16:04 | ||||
2. | Koma Vít | dor7702 | C | 22:40 | + 6:36 | |
3. | Bednaříková Jana | SPC8353 | C | SPORTICUS team | 24:59 | + 8:55 |
4. | Valentová Alžběta | 26:23 | + 10:19 | |||
5. | Kamírová Gabriela | LTP7351 | C | OOB TJ Lokomotiva Teplice | 26:26 | + 10:22 |
6. | Červinka Jaroslav | OKP5803 | C | SK OK 24 Praha | 26:52 | + 10:48 |
7. | Adámková Kristýna | 0210002 | OB Adam | 27:09 | + 11:05 | |
8. | Švejdová Eliška | ZVO0454 | C | OB SK Zvole | 27:31 | + 11:27 |
9. | Bílek Martin | 27:36 | + 11:32 | |||
10. | Topičová Anna | LOU8350 | C | SK Moravan Louňovice | 28:06 | + 12:02 |
11. | Dvořáková Jana | 0180002 | KNC | 29:30 | + 13:26 | |
12. | Kolařík Ladislav | SOB7800 | C | SOBSA | 30:03 | + 13:59 |
13. | Tučný Jan | 0120001 | OB Tučňáci | 30:11 | + 14:07 | |
14. | Jírová Monika | ROZ7350 | C | OK Roztoky | 31:29 | + 15:25 |
15. | Stuchlík Martin | 32:19 | + 16:15 | |||
16. | Valenta Petr | 32:28 | + 16:24 | |||
17. | Čechová Lucie | 0100001 | - | 32:32 | + 16:28 | |
18. | Matějovská Hana | 32:36 | + 16:32 | |||
19. | Slejška Zdeněk | 32:56 | + 16:52 | |||
20. | Makšková Linda | 34:27 | + 18:23 | |||
21. | Labská Klára | 35:59 | + 19:55 | |||
22. | Šnejdarová Miroslava | 37:03 | + 20:59 | |||
23. | Krakora Jan | 0160002 | Malesice | 38:26 | + 22:22 | |
24. | Malá Anna | LOU9250 | C | SK Moravan Louňovice | 38:38 | + 22:34 |
25. | Rudolfova Anna | 0160003 | Malesice | 39:23 | + 23:19 | |
26. | Malá Martina | 0120002 | OB Tučňáci | 41:54 | + 25:50 | |
27. | Langová Karolína | 0300002 | *** | 42:16 | + 26:12 | |
28. | Tulach Jaroslav | 43:02 | + 26:58 | |||
29. | Bernášková Jana | MKP8550 | SK Meteor Kačerov | 46:08 | + 30:04 | |
30. | Hnizdilova Iva | 0160004 | Malesice | 46:19 | + 30:15 | |
31. | Hanslianová Barbora | LCE8252 | C | OOB TJ Slovan Luhačovice | 46:31 | + 30:27 |
32. | Houdková Lenka | ODV7853 | C | TJ Aero Odolena Voda | 46:39 | + 30:35 |
33. | Peroutková Tereza | 47:19 | + 31:15 | |||
34. | Krpešová Tereza | ROU00xx | SKOB Roudnice nad Labem | 47:47 | + 31:43 | |
35. | Doleželová Lišková Eva | 0040002 | Dezorienteering | 48:14 | + 32:10 | |
36. | Kofroň Ondřej | LBE1200 | C | TJ Lokomotiva Beroun | 49:47 | + 33:43 |
37. | Kofroňová Edita | LBE8050 | C | TJ Lokomotiva Beroun | 50:02 | + 33:58 |
38. | Lang Marek | 0300004 | *** | 50:04 | + 34:00 | |
39. | Cichrová Iveta | TAP7752 | C | KOB Tretra Praha | 53:27 | + 37:23 |
40. | Vaněk Petr | ZBP1200 | C | OOB SK Zbraslav | 54:34 | + 38:30 |
41. | Jílková Radka | ZBP7751 | OOB SK Zbraslav | 54:50 | + 38:46 | |
42. | Kudrnáčová Hana | KAM6250 | C | OK Kamenice | 57:30 | + 41:26 |
43. | Brabencová Anna | SOB0450 | C | SOBSA | 71:22 | + 55:18 |
Kudrnáčová Marta | KAM0754 | A | OK Kamenice | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Rožek David | RIC7403 | C | OB Říčany | 38:52 | |
2. | Pompach Petr | TAP7801 | C | KOB Tretra Praha | 41:45 | + 2:53 |
3. | Datel Jiří | DKL7101 | C | KOB Kladno | 41:58 | + 3:06 |
4. | Jirous Jiří | TAP7201 | C | KOB Tretra Praha | 49:40 | + 10:48 |
5. | Mikulová Zuzana | ZVO7951 | C | OB SK Zvole | 49:48 | + 10:56 |
6. | Kolář Jan | ZVO7901 | C | OB SK Zvole | 51:21 | + 12:29 |
7. | Matějovský Jiří | 52:32 | + 13:40 | |||
8. | Tillmann Wolfgang | LPU6104 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 53:09 | + 14:17 |
9. | Duda František | DKP8107 | C | Oddíl OB Kotlářka | 53:19 | + 14:27 |
10. | Rožková Petra | RIC7575 | C | OB Říčany | 54:25 | + 15:33 |
11. | Opršalová Helena | EKP8756 | C | VŠTJ Ekonom Praha | 54:46 | + 15:54 |
12. | Šíma Michal | 0090001 | 0 | 55:57 | + 17:05 | |
13. | Kindl Jiří | RIC7901 | C | OB Říčany | 56:51 | + 17:59 |
14. | Bleha Stanislav | DOR7503 | C | OK Dobříš | 58:14 | + 19:22 |
15. | Adámek Alan | 0210001 | OB Adam | 58:57 | + 20:05 | |
16. | Vach Ondřej | 0190001 | Vach | 59:10 | + 20:18 | |
17. | Kadlec Jiří | 60:35 | + 21:43 | |||
18. | Puchernová Radka | TAP8750 | C | KOB Tretra Praha | 61:28 | + 22:36 |
19. | Sýkora Rudolf | 61:53 | + 23:01 | |||
20. | Houdek Richard | ODV8001 | C | TJ Aero Odolena Voda | 65:00 | + 26:08 |
21. | Los Jago | DOR9801 | C | OK Dobříš | 65:41 | + 26:49 |
22. | Malačka Milan | DKP6000 | C | Oddíl OB Kotlářka | 70:40 | + 31:48 |
23. | Martinec Pavel | LTP7003 | C | OOB TJ Lokomotiva Teplice | 74:43 | + 35:51 |
24. | Beranová Helena | 77:26 | + 38:34 | |||
25. | Malačková Jana | DKP6150 | C | Oddíl OB Kotlářka | 79:02 | + 40:10 |
26. | Durdová Miroslava | 0150001 | KB Kapslovna | 79:28 | + 40:36 | |
27. | Paulů Robert | CEP7301 | Čepíci | 80:04 | + 41:12 | |
28. | Procházka Vít | DKP0711 | C | Oddíl OB Kotlářka | 81:06 | + 42:14 |
29. | Dostálová Anna | DOR8250 | C | OK Dobříš | 82:10 | + 43:18 |
30. | Zamastilová Hana | FSP8250 | C | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 83:08 | + 44:16 |
31. | Kukačková Renata | FSP7951 | C | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 83:13 | + 44:21 |
32. | Jirousová Eva | TAP7653 | C | KOB Tretra Praha | 84:46 | + 45:54 |
33. | Nalezencová Ivana | DOR8251 | C | OK Dobříš | 91:31 | + 52:39 |
34. | Langová Veronika | 0300001 | *** | 96:35 | + 57:43 | |
35. | Zamastil Jaroslav | FSP7404 | C | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 97:25 | + 58:33 |
36. | Tereza Strmisková Radana Otipková | 117:43 | + 78:51 | |||
37. | Barteš Martin | 0330001 | Barteš | 163:20 | + 124:28 | |
Nentvichová Klára | DOR9950 | C | OK Dobříš | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Adámek Timon | 0210003 | OB Adam | 24:31 | ||
2. | Kukačková Jana | FSP1251 | C | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 25:09 | + 0:38 |
3. | Král Maxmilián | MFP1501 | Matfyz Praha | 26:09 | + 1:38 | |
4. | Zamastilová Amálie | FSP1350 | C | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 28:24 | + 3:53 |
5. | Šafránková Markéta | FSP1650 | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 29:56 | + 5:25 | |
6. | Vokůrková Adéla | 30:01 | + 5:30 | |||
7. | Vebr Jan | 30:08 | + 5:37 | |||
8. | Mrázková Gréta | SJC1950 | C | Sportcentrum Jičín | 30:15 | + 5:44 |
9. | Frabšová Ema | 31:12 | + 6:41 | |||
10. | Preisslerová Emma | 31:24 | + 6:53 | |||
11. | Finco Veronica Grace | 32:37 | + 8:06 | |||
12. | Rippelová Anita | DKP1656 | C | Oddíl OB Kotlářka | 34:01 | + 9:30 |
13. | Zeman Annabel | DCE1850 | C | KOB Dobřichovice | 38:57 | + 14:26 |
14. | Kolařík Jakub | SOB1500 | C | SOBSA | 40:01 | + 15:30 |
15. | Hejcmanová Amálie | ROU1251 | SKOB Roudnice nad Labem | 43:11 | + 18:40 | |
16. | Šístek Adam | SCP1800 | C | OK Sparta Praha | 43:43 | + 19:12 |
17. | Hladký Manuel | 46:50 | + 22:19 | |||
18. | Valentová Stella | 57:02 | + 32:31 | |||
19. | Hanslianová Linda | LCE1952 | C | OOB TJ Slovan Luhačovice | 59:32 | + 35:01 |
Barteš Benedikt | 0330002 | Barteš | DISK |