Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Šperlová Marie | ONO1650 | C | SKOB Ostrov | 20:28 | |
2. | Zíková Barbora | SKT1651 | C | Orientační běh Klatovy | 29:18 | + 8:50 |
3. | Rambousková Daniela | BSO1650 | C | KOB Baník Sokolov | 30:18 | + 9:50 |
4. | Suchá Edita | LPM1650 | C | OK Lokomotiva Plzeň | 30:30 | + 10:02 |
5. | Jurečková Anna | ONO1550 | C | SKOB Ostrov | 36:31 | + 16:03 |
6. | Haviarová Alžběta | SKT1650 | C | Orientační běh Klatovy | 38:00 | + 17:32 |
7. | Čechová Renata | LPM1651 | C | OK Lokomotiva Plzeň | 41:54 | + 21:26 |
Kamenická Elfrída | OSN2150 | C | SK Orientační sporty Nové Město na Moravě | DNS | ||
Janoušková Julie | VPM1553 | C | KOS Slavia Plzeň | DNS | ||
Hynková Johanna | ONO1750 | C | SKOB Ostrov | DNS |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Maunová Kateřina | KSH1451 | C | OB Kašperské Hory | 19:17 | |
2. | Korbelová Isabella Mia | BSO1550 | C | KOB Baník Sokolov | 36:57 | + 17:40 |
3. | Cinková Františka | MLA1450 | C | MLOK Mariánské Lázně | 38:55 | + 19:38 |
4. | Páníková Emma | MLA1651 | C | MLOK Mariánské Lázně | 46:55 | + 27:38 |
Nová Barbora | LPM1450 | C | OK Lokomotiva Plzeň | DNS |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Dvořáková Zuzana | VPM1250 | C | KOS Slavia Plzeň | 17:54 | |
2. | Šperlová Kateřina | ONO1352 | C | SKOB Ostrov | 19:55 | + 2:01 |
3. | Koptová Jana | KRL1352 | C | Kometa Kralovice | 24:42 | + 6:48 |
4. | Hynková Anna | ONO1250 | C | SKOB Ostrov | 27:04 | + 9:10 |
5. | Pávková Anna | NEK1350 | C | Nejdek Orienteering | 27:38 | + 9:44 |
6. | Jedličková Alžběta | VPM1351 | C | KOS Slavia Plzeň | 28:42 | + 10:48 |
7. | Gregorová Vendula | NEK1250 | C | Nejdek Orienteering | 29:10 | + 11:16 |
8. | Benešová Marie | MLA1250 | B | MLOK Mariánské Lázně | 29:37 | + 11:43 |
9. | Haviarová Amálie | SKT1250 | C | Orientační běh Klatovy | 32:18 | + 14:24 |
10. | Košárková Aneta | PGP1255 | C | SK Praga | 35:05 | + 17:11 |
11. | Šimánová Štěpánka | LPM1254 | C | OK Lokomotiva Plzeň | 38:33 | + 20:39 |
12. | Hejnicová Karolína | BSO1351 | C | KOB Baník Sokolov | 40:33 | + 22:39 |
13. | Mravcová Jasmína | KRL1354 | C | Kometa Kralovice | 42:43 | + 24:49 |
14. | Gelnerová Karolína | KRL1350 | C | Kometa Kralovice | 43:57 | + 26:03 |
MS | Nová Marie | LPM1151 | C | OK Lokomotiva Plzeň | 83:50 | + 65:56 |
Wallner Barbara | SKT1351 | C | Orientační běh Klatovy | DNS | ||
Macáková Anežka | BSO1251 | C | KOB Baník Sokolov | DNS |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Turková Klára | ONO1152 | B | SKOB Ostrov | 24:55 | |
2. | Beránková Julie | VPM1051 | B | KOS Slavia Plzeň | 25:34 | + 0:39 |
3. | Urbánková Lucie | ONO1150 | B | SKOB Ostrov | 25:40 | + 0:45 |
4. | Vodrážková Barbora | VPM1050 | B | KOS Slavia Plzeň | 26:28 | + 1:33 |
5. | Prinzová Lada | MLA1150 | B | MLOK Mariánské Lázně | 26:57 | + 2:02 |
6. | Nykodymová Anna | MLA1154 | B | MLOK Mariánské Lázně | 28:06 | + 3:11 |
7. | Hynková Marie | ONO1050 | C | SKOB Ostrov | 29:30 | + 4:35 |
8. | Nová Kristýna | SKT1054 | C | Orientační běh Klatovy | 30:23 | + 5:28 |
9. | Votrubcová Albína | SKT1150 | C | Orientační běh Klatovy | 32:35 | + 7:40 |
10. | Houbová Eliška | KRL1152 | B | Kometa Kralovice | 33:58 | + 9:03 |
11. | Čadková Michaela | KRL0954 | C | Kometa Kralovice | 34:09 | + 9:14 |
12. | Grösslová Eliška | SKT1056 | C | Orientační běh Klatovy | 36:14 | + 11:19 |
13. | Ludvíková Eva | SKT1051 | C | Orientační běh Klatovy | 36:28 | + 11:33 |
14. | Andělová Viktorie | VPM1155 | B | KOS Slavia Plzeň | 36:37 | + 11:42 |
15. | Fryšová Zuzana | DCH1151 | B | Radioelektronika Cheb | 36:59 | + 12:04 |
16. | Zíková Klárka | SKT1053 | C | Orientační běh Klatovy | 39:06 | + 14:11 |
17. | Nová Tereza | SKT1050 | C | Orientační běh Klatovy | 45:54 | + 20:59 |
18. | Burdová Jolana | SKT1052 | C | Orientační běh Klatovy | 54:58 | + 30:03 |
Wallner Katharina | SKT1151 | C | Orientační běh Klatovy | DNS |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Iida Koskinen | 0020007 | TC Finland | 24:24 | ||
2. | Lotta Laakso | 0020009 | TC Finland | 25:01 | + 0:37 | |
3. | Roosa Muukkonen | 0020008 | TC Finland | 28:02 | + 3:38 | |
4. | Stehlíková Tereza | ZTC0951 | A | Západočeské sportovní centrum OB | 28:36 | + 4:12 |
5. | Kučerová Kateřina | VSP0950 | A | USK Praha | 32:31 | + 8:07 |
6. | Ječmenová Veronika | ONO0950 | B | SKOB Ostrov | 33:39 | + 9:15 |
7. | Fryšová Žaneta | DCH0959 | B | Radioelektronika Cheb | 35:15 | + 10:51 |
8. | Sobotová Kateřina | ZTC0851 | B | Západočeské sportovní centrum OB | 35:42 | + 11:18 |
9. | Sereda Daria | 0040003 | WKS Wawel | 36:17 | + 11:53 | |
10. | Hanáková Aneta | KRL0951 | A | Kometa Kralovice | 37:09 | + 12:45 |
11. | Sadhbh Hassett | 0010011 | TC Ireland | 40:35 | + 16:11 | |
12. | Niamh Browne | 0010007 | TC Ireland | 40:48 | + 16:24 | |
13. | Šafránková Eliška | ZTC0953 | B | Západočeské sportovní centrum OB | 42:36 | + 18:12 |
14. | Šitrová Štěpánka | LPM0850 | C | OK Lokomotiva Plzeň | 42:39 | + 18:15 |
15. | Caspari Lola | 0130004 | OL Team Lippe | 43:08 | + 18:44 | |
16. | Fionnuala Rowe | 0010006 | TC Ireland | 45:15 | + 20:51 | |
17. | Hermannová Natálie | MLA0851 | B | MLOK Mariánské Lázně | 46:46 | + 22:22 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Koppel Harriet | 0200004 | EST | 27:08 | ||
2. | Gabija Stankeviciute | 0100002 | Team Lithuania | 28:12 | + 1:04 | |
3. | Lillelaid Liise | 0200006 | EST | 30:24 | + 3:16 | |
4. | Dienyte Margarita | 0100001 | Team Lithuania | 32:05 | + 4:57 | |
5. | Traubaite Saule | 0100004 | Team Lithuania | 32:06 | + 4:58 | |
6. | Mayerová Daniela | ZTC0852 | A | Západočeské sportovní centrum OB | 33:49 | + 6:41 |
7. | Balciunaite Barbora | 0100003 | Team Lithuania | 35:03 | + 7:55 | |
8. | Zernant Mariann | 0200007 | EST | 35:24 | + 8:16 | |
9. | Rimkute Gabija | 0100017 | Team Lithuania | 36:19 | + 9:11 | |
10. | Urbánková Eva | ONO0650 | B | SKOB Ostrov | 36:57 | + 9:49 |
11. | Vaher Mareli | 0170002 | Estonia | 37:44 | + 10:36 | |
12. | Fryšová Andrea | DCH0760 | B | Radioelektronika Cheb | 39:58 | + 12:50 |
13. | Sataite Jarune | 0100005 | Team Lithuania | 42:24 | + 15:16 | |
14. | Joonas Marta | 0200005 | EST | 43:19 | + 16:11 | |
15. | Náměstková Aneta | SKT0756 | C | Orientační běh Klatovy | 52:02 | + 24:54 |
Nejedlá Barbora | ONO0750 | C | SKOB Ostrov | DISK | ||
Kadlecová Tereza | VEY0650 | C | YETTI Vejprty | DNS |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
Body
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Dittrichová Lucie | SKM0551 | E | KOB Směr Kroměříž | 29:13 | 7761 | |
2. | Virna Pellikka | 0020003 | TC Finland | 30:22 | + 1:09 | ||
3. | Elli Punto | 0020001 | TC Finland | 30:46 | + 1:33 | ||
4. | Silva Kemppi | 0020005 | TC Finland | 30:47 | + 1:34 | ||
5. | Kaia Joergensen | 0030002 | TC New Zealand | 31:08 | + 1:55 | ||
6. | Eeva-Liina Ojanaho | 0020004 | TC Finland | 31:16 | + 2:03 | ||
7. | Anni Mäki-Hokkonen | 0020006 | TC Finland | 32:45 | + 3:32 | ||
8. | Caspari Emma | 0130003 | OL Team Lippe | 32:54 | + 3:41 | ||
9. | Metelková Michaela | PHK0550 | R | OK 99 Hradec Králové | 32:56 | + 3:43 | 6931 |
10. | Kožíšková Kateřina | ZTC0652 | A | Západočeské sportovní centrum OB | 33:46 | + 4:33 | 6744 |
11. | Panker Brigitte | 0200002 | EST | 34:38 | + 5:25 | ||
12. | Rachel Baker | 0030003 | TC New Zealand | 34:46 | + 5:33 | ||
13. | Plochová Dominika | DKP8651 | C | Oddíl OB Kotlářka | 34:59 | + 5:46 | 6473 |
14. | Eller Maria | 0200003 | EST | 35:49 | + 6:36 | ||
15. | Isabella Lillqvist | 0020002 | TC Finland | 36:08 | + 6:55 | ||
16. | Kropyvnytska Kateryna | 0050001 | CSO Korostyshiv | 36:09 | + 6:56 | ||
17. | Turakainen Veera | 0150001 | TC Austria | 36:21 | + 7:08 | ||
18. | Krejčová Lucie | PGP0455 | R | SK Praga | 36:25 | + 7:12 | 6152 |
19. | Klymeniuk Iryna | 0120001 | OC O-Kompas | 36:43 | + 7:30 | ||
20. | Agustín María Bermejo | 0070003 | TC Wolf-O (ESP) | 37:06 | + 7:53 | ||
21. | Sereda Olha | 0040001 | WKS Wawel | 37:16 | + 8:03 | ||
22. | Skucaite Ugne | 0100006 | Team Lithuania | 38:48 | + 9:35 | ||
23. | Beránková Šárka | ZTC0551 | B | Západočeské sportovní centrum OB | 38:50 | + 9:37 | 5612 |
24. | Vlachová Adéla | KRL0551 | B | Kometa Kralovice | 41:58 | + 12:45 | 4912 |
25. | Toledo Patricia | 0070002 | TC Wolf-O (ESP) | 42:43 | + 13:30 | ||
26. | Biersaková Dagmar | KRL0051 | C | Kometa Kralovice | 46:27 | + 17:14 | 3910 |
27. | Chvalová Věra | ZTC9452 | C | Západočeské sportovní centrum OB | 46:33 | + 17:20 | 3887 |
28. | Kinkorová Tereza | ZTC9850 | C | Západočeské sportovní centrum OB | 47:17 | + 18:04 | 3724 |
29. | Emily Rowe | 0010004 | TC Ireland | 48:02 | + 18:49 | ||
30. | Rooman Sarah | 0060007 | TC Belgium | 48:59 | + 19:46 | ||
31. | Košárková Iva | PGP8155 | C | SK Praga | 49:18 | + 20:05 | 3273 |
32. | Doležalová Dorotka | VPM9950 | KOS Slavia Plzeň | 52:00 | + 22:47 | ||
33. | Eva Spurling | 0010010 | TC Ireland | 53:17 | + 24:04 | ||
34. | Nádeníčková Pavla | NEK0150 | C | Nejdek Orienteering | 53:35 | + 24:22 | 2316 |
35. | Náměstková Radka | EKP0353 | C | VŠTJ Ekonom Praha | 55:45 | + 26:32 | 1831 |
36. | Nádeníčková Iva | NEK0350 | C | Nejdek Orienteering | 59:10 | + 29:57 | 1068 |
37. | Kuncová Eliška | SSU8951 | C | SK Severka Šumperk | 61:00 | + 31:47 | 658 |
38. | Blažková Kristina | DKP8251 | C | Oddíl OB Kotlářka | 65:22 | + 36:09 | 0 |
39. | Ziebová Veronika | NEK0450 | C | Nejdek Orienteering | 72:10 | + 42:57 | 0 |
Náměstková Denisa | EKP0154 | C | VŠTJ Ekonom Praha | DISK | 0 | ||
De Smul Tille | 0060006 | TC Belgium | DISK | ||||
Myroshnychenko Yelyzaveta | 0050002 | CSO Korostyshiv | DNS |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Gregorová Kateřina | BSO8151 | C | KOB Baník Sokolov | 34:10 | |
2. | Kožíšková Hana | MLA8350 | C | MLOK Mariánské Lázně | 35:10 | + 1:00 |
3. | Maunová Martina | KSH8051 | C | OB Kašperské Hory | 36:59 | + 2:49 |
4. | Dítková Jitka | SKV7752 | C | TJ Slovan Karlovy Vary | 38:06 | + 3:56 |
5. | Hynková Jana | ONO8650 | C | SKOB Ostrov | 38:43 | + 4:33 |
6. | Žandová Monika | SKV8751 | C | TJ Slovan Karlovy Vary | 38:52 | + 4:42 |
7. | Ludvíková Eliška | SKT8050 | C | Orientační běh Klatovy | 40:11 | + 6:01 |
7. | Fryšová Tereza | DCH7654 | C | Radioelektronika Cheb | 40:11 | + 6:01 |
9. | Pilařová Petra | LPM8351 | C | OK Lokomotiva Plzeň | 42:54 | + 8:44 |
10. | Romová Kateřina | KRL8051 | C | Kometa Kralovice | 43:50 | + 9:40 |
11. | Placková Veronika | MLA8250 | C | MLOK Mariánské Lázně | 45:11 | + 11:01 |
12. | Ječmenová Věra | ONO8050 | C | SKOB Ostrov | 45:27 | + 11:17 |
13. | Švamberková Hana | LPM8350 | C | OK Lokomotiva Plzeň | 47:31 | + 13:21 |
14. | Mahar Valerie | SKV8653 | C | TJ Slovan Karlovy Vary | 50:43 | + 16:33 |
15. | Turková Martina | SKV7852 | C | TJ Slovan Karlovy Vary | 51:09 | + 16:59 |
16. | Páníková Eva | MLA8451 | C | MLOK Mariánské Lázně | 53:08 | + 18:58 |
17. | Šitrová Lucie | LPM7857 | C | OK Lokomotiva Plzeň | 55:15 | + 21:05 |
18. | Bínová Kathrin | MLA6754 | C | MLOK Mariánské Lázně | 64:28 | + 30:18 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Saue Elo | 0200001 | EST | 33:45 | ||
2. | Jenni Adams | 0030004 | TC New Zealand | 35:12 | + 1:27 | |
3. | Ševčíková Petra | ONO7450 | C | SKOB Ostrov | 36:46 | + 3:01 |
4. | Kučerová Marie | VSP7551 | C | USK Praha | 41:23 | + 7:38 |
5. | Urbánková Jana | ONO7851 | C | SKOB Ostrov | 42:29 | + 8:44 |
6. | Veselá Eva | VCB7853 | C | OB České Budějovice | 45:14 | + 11:29 |
7. | Náměstková Veronika | SKT7351 | C | Orientační běh Klatovy | 46:39 | + 12:54 |
8. | Savičová Gabriela | SKV7952 | C | TJ Slovan Karlovy Vary | 47:54 | + 14:09 |
9. | De Bie Ellen | 0060002 | TC Belgium | 48:43 | + 14:58 | |
10. | Šafránková Martina | LPM7753 | C | OK Lokomotiva Plzeň | 51:03 | + 17:18 |
11. | Deschepper Ellen | 0060001 | TC Belgium | 53:42 | + 19:57 | |
12. | Váchová Ilona | 0220001 | Ski klub Karlovy Vary, z.s. | 58:08 | + 24:23 | |
13. | Hlavatá Pavla | DKP7050 | C | Oddíl OB Kotlářka | 60:01 | + 26:16 |
14. | Martina Rowe | 0010002 | TC Ireland | 62:31 | + 28:46 | |
15. | Davidová Jana | ONO7852 | C | SKOB Ostrov | 69:25 | + 35:40 |
16. | Trhlikova Ivanka | 0280001 | Doubravka | 71:21 | + 37:36 | |
17. | Caspari Pia | 0130002 | OL Team Lippe | 76:26 | + 42:41 | |
18. | Bartošová Milena | LPM7755 | C | OK Lokomotiva Plzeň | 85:35 | + 51:50 |
19. | Millionová Hedvika | MAS7351 | C | OOB Aš | 93:35 | + 59:50 |
Pávková Jana | NEK7850 | C | Nejdek Orienteering | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Lisá Monika | ONO6750 | C | SKOB Ostrov | 36:10 | |
2. | Rančáková Stáňa | DKL5950 | C | KOB Kladno | 36:44 | + 0:34 |
3. | Pechová Iva | LPM6151 | C | OK Lokomotiva Plzeň | 42:00 | + 5:50 |
4. | Šilhavá Jana | LPM5951 | C | OK Lokomotiva Plzeň | 42:39 | + 6:29 |
5. | Žandová Marie | SKV6551 | C | TJ Slovan Karlovy Vary | 60:00 | + 23:50 |
6. | Šplinarová Jana | SKV6451 | C | TJ Slovan Karlovy Vary | 63:33 | + 27:23 |
7. | Kuncová Dana | MLA6851 | C | MLOK Mariánské Lázně | 80:21 | + 44:11 |
8. | Jelínková Radka | MLA6951 | C | MLOK Mariánské Lázně | 84:24 | + 48:14 |
Šoupová Jana | LPM6850 | C | OK Lokomotiva Plzeň | DNS |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Gabrielová Šárka | ONO5950 | C | SKOB Ostrov | 38:32 | |
2. | Beranová Vlasta | UVP5450 | C | Slovan Praha | 49:52 | + 11:20 |
3. | Doležalová Liběna | VPM5950 | KOS Slavia Plzeň | 63:06 | + 24:34 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Bohuslavová Věra | LPM4850 | C | OK Lokomotiva Plzeň | 85:46 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Venta Jiří | 15:39 | ||||
2. | Šimána Jiří | LPM1602 | C | OK Lokomotiva Plzeň | 20:32 | + 4:53 |
3. | Havlíček Antonín | LPM1601 | C | OK Lokomotiva Plzeň | 25:56 | + 10:17 |
4. | Švamberk Jan | LPM1500 | C | OK Lokomotiva Plzeň | 35:20 | + 19:41 |
Janoušek Matěj | VPM1702 | C | KOS Slavia Plzeň | DNS |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Fiala Matěj | LPM1401 | C | OK Lokomotiva Plzeň | 15:01 | |
2. | Rauch Jonáš | VPM1500 | C | KOS Slavia Plzeň | 16:59 | + 1:58 |
3. | Stehlík Filip | LPM1400 | C | OK Lokomotiva Plzeň | 23:07 | + 8:06 |
4. | Gelner František | KRL1601 | C | Kometa Kralovice | 30:16 | + 15:15 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Rauch Tobiáš | VPM1300 | B | KOS Slavia Plzeň | 17:24 | |
2. | Podzimek Tomáš | MLA1203 | C | MLOK Mariánské Lázně | 17:33 | + 0:09 |
3. | Placek Nikolas | MLA1200 | B | MLOK Mariánské Lázně | 19:27 | + 2:03 |
4. | Fiala Jakub | LPM1202 | B | OK Lokomotiva Plzeň | 21:38 | + 4:14 |
5. | Gregor Ondřej | BSO1200 | B | KOB Baník Sokolov | 23:41 | + 6:17 |
6. | Maun Michal | KSH1201 | C | OB Kašperské Hory | 25:55 | + 8:31 |
7. | Polívka Vojtěch | LPM1301 | C | OK Lokomotiva Plzeň | 34:01 | + 16:37 |
8. | Stingl Vojtěch | BSO1201 | C | KOB Baník Sokolov | 35:00 | + 17:36 |
9. | Knot Ondřej | KRL1302 | C | Kometa Kralovice | 44:34 | + 27:10 |
10. | Slezák Martin | 0270003 | Krušnohoří | 68:44 | + 51:20 | |
Ludvík Petr | SKT1300 | C | Orientační běh Klatovy | DISK | ||
Křenek Martin | VPM1301 | C | KOS Slavia Plzeň | DNS | ||
Soukup Ondřej | NEK1201 | B | Nejdek Orienteering | DNS | ||
Čech Martin | LPM1300 | C | OK Lokomotiva Plzeň | DNS |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Minařík František | ZTC1103 | B | Západočeské sportovní centrum OB | 21:43 | |
2. | Černý Antonín | ONO1001 | B | SKOB Ostrov | 22:49 | + 1:06 |
3. | Ritter Jakub | ONO1000 | B | SKOB Ostrov | 23:02 | + 1:19 |
4. | Brabec Zdeněk | MAS1001 | B | OOB Aš | 24:21 | + 2:38 |
5. | Beneš Jan | MLA1000 | B | MLOK Mariánské Lázně | 24:56 | + 3:13 |
6. | Haller Maxmilián | KRL1102 | B | Kometa Kralovice | 26:17 | + 4:34 |
7. | Štěrba Lukáš | SKV1001 | C | TJ Slovan Karlovy Vary | 26:49 | + 5:06 |
8. | Parula Egon | LPM1000 | C | OK Lokomotiva Plzeň | 27:29 | + 5:46 |
9. | James Ewart | 0010015 | TC Ireland | 28:34 | + 6:51 | |
10. | Jedlička Josef | VPM1102 | B | KOS Slavia Plzeň | 34:23 | + 12:40 |
11. | Kantner Stanislav | ONO1002 | C | SKOB Ostrov | 40:31 | + 18:48 |
12. | Beránek Šimon | VPM1000 | C | KOS Slavia Plzeň | 47:46 | + 26:03 |
13. | Křenek Jan | VPM1101 | C | KOS Slavia Plzeň | 51:46 | + 30:03 |
14. | Ševčík Vít | ONO1100 | C | SKOB Ostrov | 51:50 | + 30:07 |
15. | Beránek Antonín | LPM1002 | C | OK Lokomotiva Plzeň | 69:56 | + 48:13 |
16. | Čepička Antonín | LPM1102 | C | OK Lokomotiva Plzeň | 76:47 | + 55:04 |
17. | Haviar Antonín | SKT1100 | C | Orientační běh Klatovy | 114:17 | + 92:34 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Zernant Erik Marten | 0170005 | Estonia | 29:03 | ||
2. | Eanna Grennan | 0010009 | TC Ireland | 30:14 | + 1:11 | |
3. | Vodrážka Štěpán | ZTC0802 | B | Západočeské sportovní centrum OB | 30:51 | + 1:48 |
4. | Prinz Mikuláš | MLA0901 | B | MLOK Mariánské Lázně | 33:54 | + 4:51 |
5. | Minařík Josef | ZTC0903 | B | Západočeské sportovní centrum OB | 34:17 | + 5:14 |
6. | Liam O Donnell | 0010014 | TC Ireland | 34:57 | + 5:54 | |
7. | Keernik Andres | 0170004 | Estonia | 35:13 | + 6:10 | |
8. | Gregor Richard | BSO0900 | C | KOB Baník Sokolov | 35:53 | + 6:50 |
9. | Jirkovský Lukáš | ONO0904 | C | SKOB Ostrov | 36:50 | + 7:47 |
10. | Kučera Jakub | VSP0900 | A | USK Praha | 38:32 | + 9:29 |
11. | Placek Tomas | MLA0902 | B | MLOK Mariánské Lázně | 40:35 | + 11:32 |
12. | Pícl Kryštof | VPM0800 | B | KOS Slavia Plzeň | 43:46 | + 14:43 |
13. | Mála Matyáš | MAS0800 | C | OOB Aš | 60:57 | + 31:54 |
Kiviselg Rihard | 0170003 | Estonia | DISK | |||
Krs Jakub | ZTC0800 | B | Západočeské sportovní centrum OB | DNS | ||
Turek Jakub | ZTC0801 | A | Západočeské sportovní centrum OB | DNS | ||
Šlégl Jakub | MAS0804 | C | OOB Aš | DNS |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Külvik Pärtel | 0170006 | Estonia | 30:46 | ||
2. | Jokubauskis Tijus | 0100007 | Team Lithuania | 33:50 | + 3:04 | |
3. | Gerry Browne | 0010008 | TC Ireland | 34:11 | + 3:25 | |
4. | Janno Karl-Markus | 0170008 | Estonia | 34:33 | + 3:47 | |
5. | Subatkis Vitas | 0100010 | Team Lithuania | 35:04 | + 4:18 | |
6. | Uckuronis Aleksandras | 0100011 | Team Lithuania | 36:22 | + 5:36 | |
7. | Plevný Albert | DCH0711 | B | Radioelektronika Cheb | 37:57 | + 7:11 |
8. | Brabec Matěj | MAS0701 | B | OOB Aš | 38:55 | + 8:09 |
9. | Peciulis Simas | 0100012 | Team Lithuania | 39:23 | + 8:37 | |
10. | Kriukas Martynas | 0100018 | Team Lithuania | 39:27 | + 8:41 | |
11. | Lazauskas Domas | 0100009 | Team Lithuania | 39:28 | + 8:42 | |
12. | Simonavicius Gintas | 0100008 | Team Lithuania | 40:23 | + 9:37 | |
13. | Oscar Rowe | 0010005 | TC Ireland | 40:43 | + 9:57 | |
14. | Pávek Štěpán | NEK0700 | B | Nejdek Orienteering | 47:32 | + 16:46 |
15. | Karja Indrek | 0170007 | Estonia | 47:49 | + 17:03 | |
16. | Eoin O Donnell | 0010013 | TC Ireland | 59:21 | + 28:35 | |
17. | Bejvančický Josef | KRL0703 | C | Kometa Kralovice | 67:16 | + 36:30 |
Sadil Martin | MFP0702 | C | Matfyz Praha | DNS |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
Body
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Zefa Fa avae | 0030001 | TC New Zealand | 28:31 | |||
2. | Rauli Aho | 0020013 | TC Finland | 28:34 | + 0:03 | ||
3. | Verove Guilhem | 0190001 | Tous Azimuts Douai | 28:46 | + 0:15 | ||
4. | Tobler Simon | 0150005 | TC Austria | 29:42 | + 1:11 | ||
5. | Murenas Kasparas | 0100015 | Team Lithuania | 30:23 | + 1:52 | ||
6. | Dohnálek Tomáš | SHK0403 | R | OK Slavia Hradec Králové | 30:34 | + 2:03 | 8159 |
7. | Florian Fritzen | 0020014 | TC Finland | 30:37 | + 2:06 | ||
8. | Bolehovský Daniel | VSP0508 | E | USK Praha | 30:52 | + 2:21 | 8080 |
9. | Brosch Ondřej | RBK0606 | A | SK Radioklub Blansko | 30:56 | + 2:25 | 8062 |
10. | Priks Ossi Rasmus | 0200008 | EST | 31:29 | + 2:58 | ||
11. | Rapotz David | 0150007 | TC Austria | 31:43 | + 3:12 | ||
12. | Stehlík Šimon | ZTC0501 | A | Západočeské sportovní centrum OB | 31:49 | + 3:18 | 7830 |
13. | Dementavicius Tadas | 0100014 | Team Lithuania | 32:01 | + 3:30 | ||
14. | Myklebost Andreas Vistnes | 0090002 | TC HSK | 32:11 | + 3:40 | ||
15. | Matin Faddei | 0140004 | Ronneby OK | 32:16 | + 3:45 | ||
16. | Joona Hirvilahti | 0020010 | TC Finland | 32:32 | + 4:01 | ||
17. | Buschek Anton | 0150003 | TC Austria | 32:43 | + 4:12 | ||
18. | Ferrando Gonzalo | 0070001 | TC Wolf-O (ESP) | 32:46 | + 4:15 | ||
19. | Birkelund Mikael | 0090001 | TC HSK | 32:53 | + 4:22 | ||
20. | Olías Gonzalo Zorrilla | 0070004 | TC Wolf-O (ESP) | 33:11 | + 4:40 | ||
21. | Průša Dominik | VSP0406 | R | USK Praha | 33:17 | + 4:46 | 7444 |
22. | Rimkus Tautvydas | 0100016 | Team Lithuania | 33:21 | + 4:50 | ||
23. | Svoboda Antonín | ZTC0601 | A | Západočeské sportovní centrum OB | 33:26 | + 4:55 | 7405 |
24. | Strýček Jan | PBM0503 | R | TJ Spartak 1. brněnská | 33:44 | + 5:13 | 7326 |
25. | Kubeček Josef | SNA0402 | A | TJ START Náchod | 34:00 | + 5:29 | 7256 |
26. | Tokár Radim | ZTC0300 | R | Západočeské sportovní centrum OB | 34:01 | + 5:30 | 7251 |
27. | Němec David | ZTC0504 | A | Západočeské sportovní centrum OB | 34:10 | + 5:39 | 7212 |
28. | Shyp Oleksii | 0140003 | Ronneby OK | 34:36 | + 6:05 | ||
29. | Rasmus Töyrylä | 0020012 | TC Finland | 34:52 | + 6:21 | ||
30. | De Clercq Rune | 0060003 | TC Belgium | 35:21 | + 6:50 | ||
31. | Stehlík Jakub | ZTC0700 | A | Západočeské sportovní centrum OB | 35:24 | + 6:53 | 6887 |
32. | Diego Aimar Urquizu | 0070005 | TC Wolf-O (ESP) | 35:34 | + 7:03 | ||
33. | Matějů Luboš | PGP7601 | C | SK Praga | 35:38 | + 7:07 | 6826 |
34. | Jussi Ankelo | 0020011 | TC Finland | 36:14 | + 7:43 | ||
35. | Skvortcov Yurii | PHK0411 | A | OK 99 Hradec Králové | 36:19 | + 7:48 | 6646 |
36. | Greiner Gustav | 0150008 | TC Austria | 36:26 | + 7:55 | ||
37. | Drach Ivan | PHK0608 | A | OK 99 Hradec Králové | 36:41 | + 8:10 | 6550 |
38. | Jongenburger Carl Gustav | 0090003 | TC HSK | 36:58 | + 8:27 | ||
39. | Paterek Mikołaj | 0110001 | WKS Ślask Wrocław | 37:08 | + 8:37 | ||
40. | Wieser Lukas | 0150006 | TC Austria | 37:23 | + 8:52 | ||
41. | Stöcher Jacopo | 0150004 | TC Austria | 37:32 | + 9:01 | ||
42. | Juknevicius Domas | 0100013 | Team Lithuania | 37:48 | + 9:17 | ||
43. | Eensaar Emil | 0200009 | EST | 37:56 | + 9:25 | ||
44. | Tatarnikov Mykhailo | PHK0405 | C | OK 99 Hradec Králové | 39:37 | + 11:06 | 5778 |
45. | De Smul Mats | 0060005 | TC Belgium | 39:46 | + 11:15 | ||
46. | Košárek Pavel | PGP7107 | C | SK Praga | 40:14 | + 11:43 | 5616 |
47. | Aidan McCullough | 0010003 | TC Ireland | 40:44 | + 12:13 | ||
48. | Tomeš Jaroslav | DKP8109 | C | Oddíl OB Kotlářka | 41:04 | + 12:33 | 5396 |
49. | Kennis Jorn | 0060004 | TC Belgium | 41:46 | + 13:15 | ||
50. | Janoch Samuel Jan | MLA0502 | A | MLOK Mariánské Lázně | 44:17 | + 15:46 | 4550 |
51. | Suchý Petr | LPM7820 | C | OK Lokomotiva Plzeň | 44:19 | + 15:48 | 4541 |
52. | Iacob Ioan | 0020015 | TC Finland | 44:38 | + 16:07 | ||
53. | Sládek Ondřej | DCH0012 | C | Radioelektronika Cheb | 44:50 | + 16:19 | 4405 |
54. | Havlíček Viktor | BSO0602 | B | KOB Baník Sokolov | 45:52 | + 17:21 | 4134 |
55. | Škrabánek Matěj | SJI9203 | C | OK Jihlava | 46:00 | + 17:29 | 4098 |
56. | Černý Ondřej | EKP8511 | C | VŠTJ Ekonom Praha | 46:45 | + 18:14 | 3901 |
57. | Sysel Ondřej | PGP8302 | C | SK Praga | 53:30 | + 24:59 | 2125 |
58. | Milota Břetislav | MLA0300 | C | MLOK Mariánské Lázně | 59:31 | + 31:00 | 542 |
59. | Havlíček Jakub | LPM9000 | C | OK Lokomotiva Plzeň | 70:46 | + 42:15 | 0 |
60. | Fionn O Callaghan | 0010012 | TC Ireland | 73:45 | + 45:14 | ||
Kovalchuk Serafim | 0140005 | Ronneby OK | DNS | ||||
Czech Moritz | 0150002 | TC Austria | DNS | ||||
Barauskas Rokas | 0100020 | Team Lithuania | DNS | ||||
Vaňátko Ondřej | ZTC9542 | C | Západočeské sportovní centrum OB | DNS | 0 | ||
Grundman Vojtěch | CHC8801 | C | K.O.B. Choceň | DNS | 0 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Rauch Stanislav | VPM8201 | C | KOS Slavia Plzeň | 33:02 | |
2. | Rambousek Karel | BSO7907 | C | KOB Baník Sokolov | 36:18 | + 3:16 |
3. | Ševčík Petr | ONO7200 | C | SKOB Ostrov | 36:57 | + 3:55 |
4. | Pilař Karel | BSO7801 | C | KOB Baník Sokolov | 37:19 | + 4:17 |
5. | Gabriel Vojtěch | ONO8702 | C | SKOB Ostrov | 38:11 | + 5:09 |
6. | Průša Michal | VSP7310 | C | USK Praha | 39:23 | + 6:21 |
7. | Turek Jan | SKV7302 | C | TJ Slovan Karlovy Vary | 43:00 | + 9:58 |
8. | Hegner Lukáš | LPM8104 | C | OK Lokomotiva Plzeň | 43:06 | + 10:04 |
9. | Badura Václav | SKV8101 | C | TJ Slovan Karlovy Vary | 44:39 | + 11:37 |
10. | Šperl Milan | ONO8000 | C | SKOB Ostrov | 45:35 | + 12:33 |
11. | Ječmen Vladimír | ONO7900 | C | SKOB Ostrov | 45:38 | + 12:36 |
12. | Kovář Jindřich | MAS6800 | C | OOB Aš | 46:32 | + 13:30 |
13. | Šitra Vladimír | LPM7904 | C | OK Lokomotiva Plzeň | 46:38 | + 13:36 |
14. | Placek Petr | MLA8000 | C | MLOK Mariánské Lázně | 47:02 | + 14:00 |
15. | Dvořák Pavel | LPM7805 | C | OK Lokomotiva Plzeň | 51:15 | + 18:13 |
16. | Žufan Martin | VPM8301 | C | KOS Slavia Plzeň | 51:30 | + 18:28 |
17. | Haviar Stanislav | SKT8600 | C | Orientační běh Klatovy | 61:10 | + 28:08 |
Pelc Vladimír | BSO8400 | C | KOB Baník Sokolov | DISK | ||
Anděl Robert | VPM8001 | C | KOS Slavia Plzeň | DNS |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Bilevicius Liutauras | 0100019 | Team Lithuania | 30:45 | ||
2. | Kučera Jan | VSP7302 | C | USK Praha | 33:33 | + 2:48 |
3. | Čepička Ladislav | LPM6701 | C | OK Lokomotiva Plzeň | 35:49 | + 5:04 |
4. | Beneš Marek | MLA7601 | C | MLOK Mariánské Lázně | 36:43 | + 5:58 |
5. | Vaher Vallo | 0170001 | Estonia | 38:27 | + 7:42 | |
6. | Sadil Milan | MFP7500 | C | Matfyz Praha | 41:45 | + 11:00 |
7. | Caspari Volker | 0130001 | OL Team Lippe | 42:13 | + 11:28 | |
8. | Trhlík Tomáš | PLU7407 | C | TJ SOKOL Plumlov | 44:43 | + 13:58 |
9. | Bartoš Luděk | MLA6701 | C | MLOK Mariánské Lázně | 45:00 | + 14:15 |
10. | Milota Josef | MLA5801 | C | MLOK Mariánské Lázně | 46:26 | + 15:41 |
11. | Soukup Michal | NEK7400 | C | Nejdek Orienteering | 47:10 | + 16:25 |
12. | Hudelaitis Oleksandr | SKV7303 | C | TJ Slovan Karlovy Vary | 47:36 | + 16:51 |
13. | Ludvík Jan | SKT7700 | C | Orientační běh Klatovy | 48:18 | + 17:33 |
14. | Nejedlý Ladislav | ONO7501 | C | SKOB Ostrov | 49:36 | + 18:51 |
15. | Šilhavý Miroslav | LPM5800 | C | OK Lokomotiva Plzeň | 49:40 | + 18:55 |
16. | Dítko Jan | SKV7301 | C | TJ Slovan Karlovy Vary | 51:21 | + 20:36 |
17. | Mareš Alexander | NEK7300 | C | Nejdek Orienteering | 51:38 | + 20:53 |
18. | Sliva Jan | SCP7300 | C | OK Sparta Praha | 53:33 | + 22:48 |
19. | Nový Luboš | SKT7901 | C | Orientační běh Klatovy | 53:57 | + 23:12 |
20. | Mayer Tomáš | KSH6900 | C | OB Kašperské Hory | 55:39 | + 24:54 |
21. | Kopta Václav | KRL7902 | C | Kometa Kralovice | 56:40 | + 25:55 |
22. | Fryš Zdeněk | DCH7503 | C | Radioelektronika Cheb | 57:27 | + 26:42 |
23. | Bína Pavel | MLA6708 | C | MLOK Mariánské Lázně | 58:31 | + 27:46 |
24. | Weissar Petr | LPM7020 | C | OK Lokomotiva Plzeň | 63:51 | + 33:06 |
25. | Pávek Jiří | NEK7700 | C | Nejdek Orienteering | 87:17 | + 56:32 |
Hynek Petr | ONO7000 | C | SKOB Ostrov | DNS | ||
Sova Petr | KSH6501 | C | OB Kašperské Hory | DNS | ||
Jiroušek Petr | LPM7001 | C | OK Lokomotiva Plzeň | DNS | ||
Černý Jan | ONO7101 | C | SKOB Ostrov | DNS |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Kropáč Jiří | KRL6702 | C | Kometa Kralovice | 36:00 | |
2. | Richtr Aleš | VPM6601 | C | KOS Slavia Plzeň | 36:02 | + 0:02 |
3. | Urbánek Lumír | ONO6701 | C | SKOB Ostrov | 37:27 | + 1:27 |
4. | Brian Rowe | 0010001 | TC Ireland | 40:34 | + 4:34 | |
5. | Hanák Martin | KRL6701 | C | Kometa Kralovice | 43:14 | + 7:14 |
6. | Šoupa Karel | LPM6900 | C | OK Lokomotiva Plzeň | 45:27 | + 9:27 |
7. | Kopp Petr | 0300001 | Šumavský průzkum | 45:58 | + 9:58 | |
8. | Grössl Josef | SKT6800 | C | Orientační běh Klatovy | 49:03 | + 13:03 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Törnqvist Kent | 0140002 | Ronneby OK | 30:30 | ||
2. | Hones Sepp | 26A5400 | HSV Ried | 39:33 | + 9:03 | |
3. | Michalec Jan | DCH5701 | C | Radioelektronika Cheb | 40:47 | + 10:17 |
4. | Pilař Karel | MAS5501 | C | OOB Aš | 41:16 | + 10:46 |
5. | Krämer Stephan | 52D5900 | TV Coburg-Neuses | 42:06 | + 11:36 | |
6. | Janošík Lubomír | KSH5901 | C | OB Kašperské Hory | 50:40 | + 20:10 |
7. | Muchl Vladimír | CST5601 | C | OB Strakonice | 55:53 | + 25:23 |
8. | Blažek Jiří | VPM5009 | C | KOS Slavia Plzeň | 65:02 | + 34:32 |
9. | Pech Jiří | LPM5402 | C | OK Lokomotiva Plzeň | 66:47 | + 36:17 |
10. | Doležal Jan | VPM5701 | KOS Slavia Plzeň | 80:47 | + 50:17 | |
11. | Chotětický Jan | MAS5400 | C | OOB Aš | 126:48 | + 96:18 |
Kadlec Luděk | VEY5600 | C | YETTI Vejprty | DNS |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Jirásek Jaroslav | DCH4701 | C | Radioelektronika Cheb | 33:32 | |
2. | Fišák Jan | MLA4401 | C | MLOK Mariánské Lázně | 47:52 | + 14:20 |
3. | Bohuslav Václav | LPM4201 | C | OK Lokomotiva Plzeň | 49:15 | + 15:43 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Fialová Markéta | LPM1751 | C | OK Lokomotiva Plzeň | 18:04 | |
2. | Mokrusch Antonín | ONO1501 | C | SKOB Ostrov | 20:14 | + 2:10 |
3. | Kopta Martin | KRL1602 | C | Kometa Kralovice | 20:16 | + 2:12 |
4. | Černá Andrea | EKP1752 | C | VŠTJ Ekonom Praha | 23:26 | + 5:22 |
5. | Ferenc Vojtěch | SKT-neregistrovaní | 23:48 | + 5:44 | ||
6. | Koptová Stanislava | 24:15 | + 6:11 | |||
7. | Novák Filip | LPM1801 | C | OK Lokomotiva Plzeň | 25:50 | + 7:46 |
8. | Jedlička František | VPM1102 | B | KOS Slavia Plzeň | 29:43 | + 11:39 |
9. | Kožíšek Matouš | LPM1700 | C | OK Lokomotiva Plzeň | 30:19 | + 12:15 |
10. | Mravcová Anastázie | KRL1651 | C | Kometa Kralovice | 31:05 | + 13:01 |
11. | Cepková Denisa | KRL1551 | C | Kometa Kralovice | 31:52 | + 13:48 |
12. | Haider Anna | 26A5650 | HSV Ried | 35:34 | + 17:30 | |
13. | Brašna Jonáš | 37:19 | + 19:15 | |||
14. | Havlíček Jáchym | LPM1800 | C | OK Lokomotiva Plzeň | 46:05 | + 28:01 |
15. | Haviar Alfréd | 47:11 | + 29:07 | |||
16. | Nový Pavel | 0210001 | SKT-neregistrovaní | 52:50 | + 34:46 | |
17. | Pelc Jindřich | BSO1900 | C | KOB Baník Sokolov | 53:13 | + 35:09 |
Suchá Zoe | LPM1851 | C | OK Lokomotiva Plzeň | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Vysloužilová Denisa | 0230001 | ZČU | 31:54 | ||
2. | Sykorova Viktorie | 0250001 | ZCU | 31:56 | + 0:02 | |
3. | Mužíková Jana | SKT-neregistrovaní | 31:58 | + 0:04 | ||
4. | Milota Jan | MLA0500 | C | MLOK Mariánské Lázně | 37:15 | + 5:21 |
5. | Hlinková Anežka | BSO0858 | C | KOB Baník Sokolov | 43:09 | + 11:15 |
6. | Pelcová Dominika | BSO1451 | C | KOB Baník Sokolov | 44:05 | + 12:11 |
Libor Martínek | KOS Slavia Plzeň | DISK | ||||
Hegnerová Viktorie | LPM1350 | C | OK Lokomotiva Plzeň | DNS |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Žáčková Jana | 0310001 | Tempo makers | 42:17 | ||
2. | Návěstek Ctirad | 43:21 | + 1:04 | |||
3. | Bartošová Jana | MLA7051 | C | MLOK Mariánské Lázně | 46:17 | + 4:00 |
4. | Čechová Hana | LPM7850 | C | OK Lokomotiva Plzeň | 49:22 | + 7:05 |
5. | Nováková Lenka | 0290001 | expragovka | 50:17 | + 8:00 | |
6. | Klapka Radim | 74:56 | + 32:39 | |||
7. | Prinzová Nikola | MLA8150 | C | MLOK Mariánské Lázně | 76:15 | + 33:58 |
8. | Tříska Jiří | KOS Slavia Plzeň | 100:54 | + 58:37 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Sobotová Jana | VPM7250 | C | KOS Slavia Plzeň | 38:25 | |
2. | Venta Vladimír | 41:16 | + 2:51 | |||
3. | Krejčí Ladislav | ROU7301 | C | SKOB Roudnice nad Labem | 44:37 | + 6:12 |
4. | Sobota Petr | VPM7800 | C | KOS Slavia Plzeň | 45:16 | + 6:51 |
5. | Kastnerová Lucie | 48:34 | + 10:09 | |||
6. | Ševčíková Anežka | SKOB Ostrov | 51:22 | + 12:57 | ||
7. | Kastner Petr | 53:20 | + 14:55 | |||
8. | Nejedlá Klára | ONO0450 | C | SKOB Ostrov | 53:52 | + 15:27 |
9. | Šoupa Martin | LPM0500 | C | OK Lokomotiva Plzeň | 57:54 | + 19:29 |
10. | Slezák Martin | 0270004 | Krušnohoří | 68:15 | + 29:50 | |
Starý Petr | DISK | |||||
Černá Lucie | LPM8354 | C | OK Lokomotiva Plzeň | DNS |