Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Janoušková Matylda | 0420002 | VOSP | 33:01 | ||
2. | Petrašová Eliška | MKP1451 | C | SK Meteor Kačerov | 34:37 | + 1:36 |
3. | Preisslerová Karolína | HAV1651 | C | OB Havířov | 35:31 | + 2:30 |
4. | Silovská Natálie | RIC1452 | C | OB Říčany | 35:33 | + 2:32 |
5. | Bínová Eva | KAM1650 | C | OK Kamenice | 37:05 | + 4:04 |
6. | Míková Martina | DKP1752 | C | Oddíl OB Kotlářka | 37:42 | + 4:41 |
7. | Müllerová Ludmila | PGP1551 | C | SK Praga | 38:16 | + 5:15 |
8. | Jirásková Edita | TJP1752 | TJ Sokol Troja | 47:19 | + 14:18 | |
9. | Chabrová Eleanora | DLP1653 | C | OOB TJ Dukla Praha | 61:14 | + 28:13 |
10. | Bartonová Veronika | 0040001 | NER PGP | 61:38 | + 28:37 | |
11. | Mašková Katerina | DKP1653 | C | Oddíl OB Kotlářka | 67:15 | + 34:14 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Sýkorová Viktorie | ROZ1451 | C | OK Roztoky | 18:32 | |
2. | Collis Helena | DKP1450 | C | Oddíl OB Kotlářka | 20:04 | + 1:32 |
3. | Pecánková Barbora | TEP1451 | C | Tempo Praha | 20:35 | + 2:03 |
4. | Vecerková Klára | DKP1452 | C | Oddíl OB Kotlářka | 20:37 | + 2:05 |
5. | Sankotová Sára | KAM1458 | C | OK Kamenice | 22:11 | + 3:39 |
6. | Mikulová Laura | ZVO1450 | C | OB SK Zvole | 24:36 | + 6:04 |
7. | Pospíšilová Eliška | Neregistrovaní | 25:19 | + 6:47 | ||
8. | Hrušková Tereza | DOR1451 | C | OK Dobříš | 28:06 | + 9:34 |
9. | Kurfürstová Anna | FSP1450 | C | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 28:13 | + 9:41 |
10. | Neškudlová Katerina | KAM1450 | C | OK Kamenice | 30:09 | + 11:37 |
11. | Hanslianová Julie | PGP1552 | C | SK Praga | 35:59 | + 17:27 |
12. | Voleská Andrea | KAM1456 | C | OK Kamenice | 36:13 | + 17:41 |
13. | Horová Žofie | TAP1554 | C | KOB Tretra Praha | 42:40 | + 24:08 |
14. | Peloušková Barbora | TAP1453 | C | KOB Tretra Praha | 45:00 | + 26:28 |
15. | Litschmannová Barbora | PGP1451 | C | SK Praga | 49:18 | + 30:46 |
Zoubková Hana | KAM1457 | C | OK Kamenice | DISK | ||
Pelikánová Jitka | KAM1451 | C | OK Kamenice | DISK | ||
Hrušková Zuzana | DOR1452 | C | OK Dobříš | DISK | ||
Svítilová Veronika | PGP1550 | C | SK Praga | DNS | ||
Janecková Eliška | DKP1453 | C | Oddíl OB Kotlářka | DNS | ||
Macková Klára | KAM1459 | C | OK Kamenice | DNS | ||
Veselá Alena | ZVO1451 | C | OB SK Zvole | DNS |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Rejšková Klára | KAM1251 | B | OK Kamenice | 14:48 | |
2. | Ptácková Lucie | DKP1255 | B | Oddíl OB Kotlářka | 15:42 | + 0:54 |
3. | Mikulová Stella | ZVO1250 | B | OB SK Zvole | 15:44 | + 0:56 |
4. | Schindlerová Beáta | PGP1353 | C | SK Praga | 16:39 | + 1:51 |
5. | Ouhrabková Bára | TAP1256 | B | KOB Tretra Praha | 17:01 | + 2:13 |
6. | Kolárová Zuzana | LOU1250 | B | SK Moravan Louňovice | 17:04 | + 2:16 |
6. | Maroušková Julie | DKP1256 | B | Oddíl OB Kotlářka | 17:04 | + 2:16 |
8. | Dvoráková Šarlota | DKP1360 | C | Oddíl OB Kotlářka | 17:43 | + 2:55 |
9. | Kuthanová Amálie | RIC1352 | C | OB Říčany | 18:01 | + 3:13 |
10. | Petrícková Markéta | MKP1350 | C | SK Meteor Kačerov | 18:09 | + 3:21 |
11. | Komová Barbora | DOR1253 | C | OK Dobříš | 18:34 | + 3:46 |
12. | Súkupová Anita | PGP1352 | B | SK Praga | 18:38 | + 3:50 |
13. | Michalíková Stela | ZVO1352 | C | OB SK Zvole | 19:13 | + 4:25 |
14. | Janoušková Magdalena | PGP1359 | C | SK Praga | 20:39 | + 5:51 |
15. | Müllerová Karla | PGP1355 | C | SK Praga | 22:03 | + 7:15 |
16. | Mrázová Lucie | DKP1263 | C | Oddíl OB Kotlářka | 22:40 | + 7:52 |
17. | Nalezencová Tereza | DOR1254 | C | OK Dobříš | 23:00 | + 8:12 |
18. | Slejšková Klára | DKL1353 | C | KOB Kladno | 24:58 | + 10:10 |
19. | Komárková Eva | FSP1352 | C | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 25:43 | + 10:55 |
20. | Sedláková Helena | DKP1352 | C | Oddíl OB Kotlářka | 26:40 | + 11:52 |
21. | Collis Emma | DKP1251 | C | Oddíl OB Kotlářka | 28:25 | + 13:37 |
22. | Bradnová Lenka | KAM1253 | C | OK Kamenice | 28:50 | + 14:02 |
23. | Hezká Zuzana | DOR1351 | C | OK Dobříš | 29:00 | + 14:12 |
24. | Sýkorová Žofie | ROZ1252 | C | OK Roztoky | 29:14 | + 14:26 |
25. | Datlová Anna | DKL1350 | C | KOB Kladno | 35:13 | + 20:25 |
26. | Zamastilová Amálie | FSP1350 | C | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 38:03 | + 23:15 |
27. | Dobyášová Katerina | KAM1252 | C | OK Kamenice | 38:11 | + 23:23 |
28. | Proxová Veronika | RIC1350 | C | OB Říčany | 41:24 | + 26:36 |
29. | Zhuchenko Anna | MKP1250 | C | SK Meteor Kačerov | 42:31 | + 27:43 |
30. | Králová Helena | LBE1250 | C | TJ Lokomotiva Beroun | 48:41 | + 33:53 |
31. | Ledinská Lucie | DKP1253 | C | Oddíl OB Kotlářka | 60:35 | + 45:47 |
Bašusová Olga | KAM1250 | B | OK Kamenice | DISK | ||
Kabáth Karolína Ida | LOU1351 | C | SK Moravan Louňovice | DISK | ||
Mejstríková Klára | TAP1350 | C | KOB Tretra Praha | DISK | ||
Haisová Anna | DOR1252 | C | OK Dobříš | DNS |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Rypácková Šárka | TAP1155 | B | KOB Tretra Praha | 22:28 | |
2. | Havlícková Zuzana | RIC1051 | B | OB Říčany | 22:57 | + 0:29 |
3. | Buganová Petra | PGP1053 | C | SK Praga | 23:06 | + 0:38 |
4. | Rodová Anežka | VSP1152 | B | USK Praha | 23:55 | + 1:27 |
5. | Neubauerová Magdaléna | ZVO1052 | B | OB SK Zvole | 24:48 | + 2:20 |
6. | Vondrácková Jolana | DKP1058 | B | Oddíl OB Kotlářka | 25:17 | + 2:49 |
7. | Mišeková Lucie | KAM1050 | B | OK Kamenice | 25:41 | + 3:13 |
8. | Kolárová Veronika | LOU1050 | B | SK Moravan Louňovice | 25:50 | + 3:22 |
9. | Repková Anna | PGP1052 | A | SK Praga | 26:11 | + 3:43 |
10. | Bartalošová Ada | PGP1050 | B | SK Praga | 26:19 | + 3:51 |
11. | Vanecková Anna | DKP1063 | C | Oddíl OB Kotlářka | 26:37 | + 4:09 |
12. | Kukacková Johana | FSP1056 | C | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 27:05 | + 4:37 |
13. | Ehlerová Michaela | VSP1050 | B | USK Praha | 28:02 | + 5:34 |
14. | Hrušková Gabriela | PGP1150 | B | SK Praga | 28:16 | + 5:48 |
15. | Dobyášová Adéla | KAM1051 | B | OK Kamenice | 29:38 | + 7:10 |
16. | Hlavácková Lucie | TAP1050 | B | KOB Tretra Praha | 31:31 | + 9:03 |
17. | Zavadilová Adéla | VSP1153 | B | USK Praha | 32:07 | + 9:39 |
18. | Neškudlová Anna | KAM1152 | C | OK Kamenice | 32:48 | + 10:20 |
19. | Öner Eda | VSP1154 | B | USK Praha | 33:14 | + 10:46 |
20. | Rakovcová Zuzana | SCP1150 | C | OK Sparta Praha | 33:35 | + 11:07 |
21. | Škodová Denisa | PGP1058 | B | SK Praga | 34:27 | + 11:59 |
22. | Pokorná Elen | KAM1151 | C | OK Kamenice | 36:25 | + 13:57 |
23. | Bolinová Evelína | FSP1150 | B | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 36:43 | + 14:15 |
24. | Šnupárková Barborka | PGP1152 | C | SK Praga | 37:48 | + 15:20 |
25. | Mrázková Berta | PGP1155 | B | SK Praga | 38:03 | + 15:35 |
26. | Procházková Aneta | DKP1153 | C | Oddíl OB Kotlářka | 38:22 | + 15:54 |
27. | Truhlárová Dora | ZVO1053 | C | OB SK Zvole | 39:11 | + 16:43 |
28. | Tarešová Sofie | DKP1165 | C | Oddíl OB Kotlářka | 39:39 | + 17:11 |
29. | Veselá Klára | ZVO1156 | B | OB SK Zvole | 39:41 | + 17:13 |
30. | Jirousová Edita | TAP1056 | C | KOB Tretra Praha | 40:42 | + 18:14 |
31. | Hezká Adéla | DOR1053 | C | OK Dobříš | 42:37 | + 20:09 |
32. | Havlícková Katerina | DOR1062 | C | OK Dobříš | 43:22 | + 20:54 |
33. | Abrahamová Katerina | DKP1176 | C | Oddíl OB Kotlářka | 43:38 | + 21:10 |
34. | Králová Žofie | LBE1152 | C | TJ Lokomotiva Beroun | 43:52 | + 21:24 |
35. | Magazu Sophia | DOR1152 | B | OK Dobříš | 44:06 | + 21:38 |
36. | Knýbelová Anna | FSP1152 | B | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 45:16 | + 22:48 |
37. | Matyšková Aneta | PGP1061 | C | SK Praga | 46:13 | + 23:45 |
38. | Koštáková Emma | DOR1155 | B | OK Dobříš | 48:09 | + 25:41 |
39. | Svobodová Adéla | ODV1150 | C | TJ Aero Odolena Voda | 48:17 | + 25:49 |
40. | Cevelová Adéla | RIC1150 | B | OB Říčany | 49:13 | + 26:45 |
41. | Snížková Žofie | DKP1151 | C | Oddíl OB Kotlářka | 49:59 | + 27:31 |
42. | Tomešová Evelína | DKP1168 | B | Oddíl OB Kotlářka | 50:07 | + 27:39 |
43. | Dvoráková Alžbeta | DKP1172 | C | Oddíl OB Kotlářka | 51:24 | + 28:56 |
44. | Horová Adéla | TAP1058 | C | KOB Tretra Praha | 51:59 | + 29:31 |
45. | Geffertová Marta | FSP1054 | C | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 54:07 | + 31:39 |
46. | Rambousková Eliška | 0380003 | Rambíci | 58:36 | + 36:08 | |
47. | Kožnarová Monika | SPC1152 | C | SPORTICUS team | 82:16 | + 59:48 |
Fuchsová Barbora | KAM1153 | B | OK Kamenice | DISK | ||
Súkupová Sára | PGP1151 | B | SK Praga | DISK | ||
Vedralová Eliška | KAM1052 | C | OK Kamenice | DNS |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Michalíková Klára | ZVO0954 | B | OB SK Zvole | 22:20 | |
2. | Vondrácková Alžbeta | DKP0864 | B | Oddíl OB Kotlářka | 23:35 | + 1:15 |
3. | Hladíková Julie | DKP0857 | A | Oddíl OB Kotlářka | 23:50 | + 1:30 |
4. | Honzáková Nela | PGP0858 | B | SK Praga | 24:11 | + 1:51 |
5. | Ryppelová Anna | TAP0954 | B | KOB Tretra Praha | 27:45 | + 5:25 |
6. | Bartalošová Anežka | PGP0853 | B | SK Praga | 28:07 | + 5:47 |
6. | Blahutová Lucie | PGP0968 | B | SK Praga | 28:07 | + 5:47 |
8. | Bednárová Štepánka | TAP0862 | C | KOB Tretra Praha | 28:18 | + 5:58 |
9. | Volešová Edita | TAP0960 | B | KOB Tretra Praha | 29:27 | + 7:07 |
10. | Snížková Adéla | DKP0850 | B | Oddíl OB Kotlářka | 30:02 | + 7:42 |
11. | Michalíková Alžbeta | ZVO0953 | B | OB SK Zvole | 30:42 | + 8:22 |
12. | Havlícková Veronika | RIC0853 | C | OB Říčany | 32:17 | + 9:57 |
13. | Hrušková Tereza | PGP0953 | A | SK Praga | 32:48 | + 10:28 |
14. | Mikulová Tereza | ZVO0851 | B | OB SK Zvole | 33:32 | + 11:12 |
15. | Baštová Justýna | DOR0952 | B | OK Dobříš | 33:45 | + 11:25 |
16. | Hüblová Agáta | FSP0853 | B | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 34:26 | + 12:06 |
17. | Matoušková Katerina | SPC0955 | C | SPORTICUS team | 34:29 | + 12:09 |
18. | Petriláková Amálie Rebeka | DOR0953 | B | OK Dobříš | 36:59 | + 14:39 |
19. | Bartonová Elena | FSP0953 | B | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 37:33 | + 15:13 |
20. | Balejová Sofie | KAM0951 | C | OK Kamenice | 39:10 | + 16:50 |
21. | Svobodová Ema | ODV0951 | C | TJ Aero Odolena Voda | 39:17 | + 16:57 |
22. | Labská Katerina | PGP0963 | B | SK Praga | 40:30 | + 18:10 |
23. | Pokorná Sára | KAM0952 | C | OK Kamenice | 41:41 | + 19:21 |
24. | Václavíková Stela | DKL0852 | B | KOB Kladno | 41:48 | + 19:28 |
25. | Vaculovicová Alžbeta | DOR0956 | C | OK Dobříš | 41:55 | + 19:35 |
26. | Benáková Natálie | TAP0956 | B | KOB Tretra Praha | 46:21 | + 24:01 |
27. | Dvoráková Lucie | PGP0956 | B | SK Praga | 46:25 | + 24:05 |
28. | Chudobová Eliška | DKL0850 | C | KOB Kladno | 52:41 | + 30:21 |
29. | Koštáková Anna | DOR0957 | C | OK Dobříš | 53:00 | + 30:40 |
30. | Pompachová Natálie | TAP0952 | C | KOB Tretra Praha | 57:38 | + 35:18 |
31. | Hezká Tereza | DOR0855 | C | OK Dobříš | 64:09 | + 41:49 |
Rehorková Ema | DKP0956 | B | Oddíl OB Kotlářka | DNS | ||
Kuiper Simona Jana | VSP0953 | B | USK Praha | DNS | ||
Šunková Berta | LOU0850 | C | SK Moravan Louňovice | DNS | ||
Votruba Hana | TAP0855 | C | KOB Tretra Praha | DNS |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Magazu Annabelle | DOR0657 | B | OK Dobříš | 27:56 | |
2. | Svobodová Adriana | FSP0653 | B | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 30:47 | + 2:51 |
3. | Švejdová Karolína | ZVO0752 | B | OB SK Zvole | 31:48 | + 3:52 |
4. | Stará Barbora | FSP0752 | B | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 32:06 | + 4:10 |
5. | Fibírová Lucie | FSP0777 | B | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 34:00 | + 6:04 |
6. | Dvoráková Veronika | PGP0659 | B | SK Praga | 34:19 | + 6:23 |
7. | Geffertová Agáta | FSP0753 | B | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 35:16 | + 7:20 |
8. | Šilerová Petra | DKP0760 | B | Oddíl OB Kotlářka | 39:39 | + 11:43 |
9. | Leinweberová Julie | FSP0755 | B | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 39:41 | + 11:45 |
10. | Pompachová Karolína | TAP0652 | C | KOB Tretra Praha | 47:02 | + 19:06 |
11. | Kotenová Markéta | RIC0651 | B | OB Říčany | 50:02 | + 22:06 |
12. | Houdková Katerina | ODV0752 | B | TJ Aero Odolena Voda | 51:00 | + 23:04 |
13. | Vecerková Ema | DKP0657 | B | Oddíl OB Kotlářka | 52:56 | + 25:00 |
14. | Herynková Klára | RIC0758 | C | OB Říčany | 62:43 | + 34:47 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
Points
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Pospíšilová Marie | DKP8756 | R | Oddíl OB Kotlářka | 35:20 | 9039 | |
2. | Rollier Monika | PHK8051 | R | OK 99 Hradec Králové | 38:54 | + 3:34 | 8267 |
3. | Šimunková Michaela | TAP0851 | B | KOB Tretra Praha | 41:27 | + 6:07 | 7716 |
4. | Baldrianová Barbora | VSP7850 | R | USK Praha | 41:35 | + 6:15 | 7687 |
5. | Kotková Adéla | RIC0655 | A | OB Říčany | 43:12 | + 7:52 | 7337 |
6. | Šimšová Pavla | PGP0557 | A | SK Praga | 43:22 | + 8:02 | 7301 |
7. | Havelíková Katerina | PGP9256 | C | SK Praga | 43:27 | + 8:07 | 7283 |
8. | Švecová Karolína | ZVO0557 | B | OB SK Zvole | 43:37 | + 8:17 | 7247 |
9. | Bochenková Martina | DKP8758 | R | Oddíl OB Kotlářka | 43:49 | + 8:29 | 7204 |
10. | Thorová Markéta | TUR9952 | C | OOB TJ Turnov | 44:08 | + 8:48 | 7135 |
11. | Janovská Katerina | PGP9850 | C | SK Praga | 44:24 | + 9:04 | 7078 |
12. | Jirásková Katerina | TJP8850 | C | TJ Sokol Troja | 44:32 | + 9:12 | 7049 |
13. | Zimmerová Katerina | KAM9850 | C | OK Kamenice | 44:54 | + 9:34 | 6969 |
14. | Hrabánková Zuzana | PGP9950 | C | SK Praga | 45:47 | + 10:27 | 6778 |
15. | Horejší Jana | DKP9052 | C | Oddíl OB Kotlářka | 47:32 | + 12:12 | 6400 |
16. | Zajícová Katerina | TAP9053 | C | KOB Tretra Praha | 48:18 | + 12:58 | 6234 |
17. | Petrácková Kristýna | SJI9851 | C | OK Jihlava | 49:09 | + 13:49 | 6050 |
18. | Albrechtová Eva | KAM7850 | C | OK Kamenice | 49:20 | + 14:00 | 6011 |
19. | Šašinková Lucie | SSU9150 | C | SK Severka Šumperk | 50:11 | + 14:51 | 5827 |
20. | Nedasová Zuzana | KPY8650 | C | SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. | 51:23 | + 16:03 | 5567 |
21. | Hrabánková Klára | PGP9654 | C | SK Praga | 51:26 | + 16:06 | 5556 |
22. | Kašparová Alžbeta | DOR0753 | A | OK Dobříš | 51:27 | + 16:07 | 5553 |
23. | Svobodová Jitka | VSP7450 | C | USK Praha | 51:28 | + 16:08 | 5549 |
24. | Mikulová Zuzana | ZVO7951 | C | OB SK Zvole | 52:55 | + 17:35 | 5235 |
25. | Sobotová Alžbeta | DLP0550 | B | OOB TJ Dukla Praha | 53:00 | + 17:40 | 5217 |
26. | Fibírová Zuzana | FSP7555 | C | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 53:21 | + 18:01 | 5142 |
27. | Tihonová Hana | TAP9052 | C | KOB Tretra Praha | 54:04 | + 18:44 | 4987 |
28. | Kovárová Eva | SJC8759 | C | Sportcentrum Jičín | 54:17 | + 18:57 | 4940 |
29. | Švecová Anežka | ZVO0352 | C | OB SK Zvole | 56:08 | + 20:48 | 4540 |
30. | Honzáková Jana | JHB7753 | C | TJ Jiskra Havlíčkův Brod | 56:14 | + 20:54 | 4518 |
31. | Petránová Jana | SCP7555 | C | OK Sparta Praha | 56:23 | + 21:03 | 4486 |
32. | Voltrová Svatava | ROZ6150 | C | OK Roztoky | 56:58 | + 21:38 | 4360 |
33. | Janovská Petra | PGP7355 | C | SK Praga | 61:27 | + 26:07 | 3390 |
34. | Kalinová Tereza | LBE9150 | C | TJ Lokomotiva Beroun | 61:56 | + 26:36 | 3285 |
35. | Koubová Lenka | ROU9554 | C | SKOB Roudnice nad Labem | 62:46 | + 27:26 | 3105 |
36. | Blahutová Hanka | MFP7953 | C | Matfyz Praha | 64:01 | + 28:41 | 2835 |
37. | Kotenová Barbora | RIC0452 | B | OB Říčany | 69:55 | + 34:35 | 1559 |
38. | Sedlácková Linda | ROZ0050 | C | OK Roztoky | 78:16 | + 42:56 | 0 |
Snížková Petra | DKP7752 | C | Oddíl OB Kotlářka | DISK | 0 | ||
Halousková Adriana | 0540002 | -- | DISK | ||||
Zoubková Jana | ZBP8050 | C | OOB SK Zbraslav | DISK | 0 | ||
Loštáková Sára | PGP0660 | A | SK Praga | DISK | 0 | ||
Mikulášová Helena | PGP9353 | C | SK Praga | DISK | 0 | ||
Polanská Nelly | PZR0152 | C | UNITOP SKP Žďár nad Sázavou | DNS | 0 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
Points
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Dvoráková Hana | PGP0355 | C | SK Praga | 37:48 | 2638 | |
2. | Svobodná Tereza | DKP9350 | C | Oddíl OB Kotlářka | 38:02 | + 0:14 | 2625 |
3. | Míchalová Šárka | KPY0050 | C | SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. | 47:58 | + 10:10 | 2039 |
4. | Sedlácková Petra | ROZ7050 | C | OK Roztoky | 66:16 | + 28:28 | 959 |
5. | Uhlírová Ludmila | SLA9851 | C | SKOB Slaný | 72:42 | + 34:54 | 580 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Paclíková Barbora | DKP8654 | C | Oddíl OB Kotlářka | 34:26 | |
2. | Koštáková Petra | DOR8151 | C | OK Dobříš | 36:03 | + 1:37 |
3. | Tomešová Daniela | SJC8451 | C | Sportcentrum Jičín | 36:11 | + 1:45 |
4. | Lacigová Michaela | PGP8150 | C | SK Praga | 36:28 | + 2:02 |
5. | Bartonová Radka | PGP8751 | C | SK Praga | 40:00 | + 5:34 |
6. | Collis Blanka | DKP8257 | C | Oddíl OB Kotlářka | 44:20 | + 9:54 |
7. | Sobotová Jana | DLP8250 | C | OOB TJ Dukla Praha | 45:03 | + 10:37 |
8. | Kucerová Barbora | HCE8650 | C | TJ Hostivice | 47:09 | + 12:43 |
9. | Hrádková Katerina | ROU8350 | C | SKOB Roudnice nad Labem | 48:08 | + 13:42 |
10. | Bínová Jana | KAM8650 | C | OK Kamenice | 50:31 | + 16:05 |
11. | Brandejsová Petra | DKP7853 | C | Oddíl OB Kotlářka | 50:38 | + 16:12 |
12. | Pecharová Michaela | TJP6550 | C | TJ Sokol Troja | 51:31 | + 17:05 |
13. | Veselá Lenka | ZVO8052 | C | OB SK Zvole | 53:13 | + 18:47 |
14. | Vildmonová Pavla | PGP7454 | C | SK Praga | 54:30 | + 20:04 |
15. | Dobyášová Zuzana | KAM8052 | C | OK Kamenice | 54:58 | + 20:32 |
16. | Perknerová Barbora | ZVO8151 | C | OB SK Zvole | 55:16 | + 20:50 |
17. | Míková Šárka | DKP8255 | C | Oddíl OB Kotlářka | 58:16 | + 23:50 |
18. | Hrstková Marie | SLA8150 | C | SKOB Slaný | 62:16 | + 27:50 |
19. | Fuchsová Aneta | KAM8551 | C | OK Kamenice | 62:45 | + 28:19 |
20. | Pelikánová Lenka | KAM8350 | C | OK Kamenice | 82:19 | + 47:53 |
Bolinová Hana | FSP8152 | C | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | DNS | ||
Špicáková Barbora | DKP8250 | C | Oddíl OB Kotlářka | DNS |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Bartalošová Jana | PGP8154 | C | SK Praga | 36:39 | |
2. | Bozdechová Lenka | PGP8254 | C | SK Praga | 39:06 | + 2:27 |
3. | Petriláková Petra | DOR7656 | C | OK Dobříš | 42:10 | + 5:31 |
4. | Stanovská Eva | MFP7951 | C | Matfyz Praha | 47:24 | + 10:45 |
5. | Nováková Ivana | DLP8150 | C | OOB TJ Dukla Praha | 48:46 | + 12:07 |
6. | Žufnícková Pavla | LBE8152 | C | TJ Lokomotiva Beroun | 49:48 | + 13:09 |
7. | Proxová Lada | RIC8350 | C | OB Říčany | 49:54 | + 13:15 |
8. | Dudová Irena | HCE8250 | C | TJ Hostivice | 53:02 | + 16:23 |
9. | Procházková Jana | DKP8052 | C | Oddíl OB Kotlářka | 53:28 | + 16:49 |
10. | Vítecková Katerina | DKP7251 | C | Oddíl OB Kotlářka | 54:53 | + 18:14 |
11. | Voleská Alice | KAM8050 | C | OK Kamenice | 55:06 | + 18:27 |
12. | Zamastilová Hana | FSP8250 | C | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 55:50 | + 19:11 |
13. | Stará Vendula | FSP8150 | C | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 58:00 | + 21:21 |
14. | Jakubská Jitka | TAP8152 | C | KOB Tretra Praha | 58:04 | + 21:25 |
15. | Kucerová Berenika | DCE8050 | C | KOB Dobřichovice | 62:24 | + 25:45 |
16. | Kotenová Klára | RIC7252 | C | OB Říčany | 65:43 | + 29:04 |
17. | Petrícková Zuzana | MKP8251 | C | SK Meteor Kačerov | 66:55 | + 30:16 |
18. | Súkupová Hana | PGP8156 | C | SK Praga | 67:53 | + 31:14 |
19. | Haluzová Marie | DKP8153 | C | Oddíl OB Kotlářka | 72:30 | + 35:51 |
20. | Mikeszová Martina | DKP8162 | C | Oddíl OB Kotlářka | 77:21 | + 40:42 |
21. | Nalezencová Ivana | DOR8251 | C | OK Dobříš | 81:40 | + 45:01 |
22. | Pilarová Katerina | CEP8050 | C | Čepíci | 82:30 | + 45:51 |
Janecková Markéta | DKP8151 | C | Oddíl OB Kotlářka | DISK | ||
Uhlíková Šárka | SJC8151 | C | Sportcentrum Jičín | DNS |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Šimerková Olga | PGP7551 | C | SK Praga | 22:34 | |
2. | Mestková Katerina | VSP7650 | C | USK Praha | 23:03 | + 0:29 |
3. | Hrušková Blanka | DOR7555 | C | OK Dobříš | 24:31 | + 1:57 |
4. | Mestková Lucie | TEP7850 | C | Tempo Praha | 25:50 | + 3:16 |
5. | Kukacková Renata | FSP7951 | C | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 26:04 | + 3:30 |
6. | Bartonová Terezie | FSP7550 | C | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 26:53 | + 4:19 |
7. | Ehlerová Petra | VSP7855 | C | USK Praha | 28:07 | + 5:33 |
8. | Dobiášová Hana | ROU7451 | C | SKOB Roudnice nad Labem | 29:11 | + 6:37 |
9. | Bartunková Lucie | LOU7750 | C | SK Moravan Louňovice | 30:10 | + 7:36 |
10. | Vondrácková Markéta | DKP7856 | C | Oddíl OB Kotlářka | 30:24 | + 7:50 |
11. | Medílková Iva | SPC7160 | C | SPORTICUS team | 30:25 | + 7:51 |
12. | Cevelová Ivana | RIC7853 | C | OB Říčany | 32:02 | + 9:28 |
13. | Junková Petra | STH7451 | C | SK Studenec | 32:17 | + 9:43 |
14. | Rejšková Alena | KAM7750 | C | OK Kamenice | 32:21 | + 9:47 |
15. | Geffertová Radka | FSP7650 | C | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 32:44 | + 10:10 |
16. | Vanecková Petra | TJP7950 | C | TJ Sokol Troja | 33:02 | + 10:28 |
17. | Kazdová Jana | SJC7752 | C | Sportcentrum Jičín | 34:00 | + 11:26 |
18. | Finco Dneboská Eva | PVP7755 | C | VSK Přírodní vědy Praha | 34:21 | + 11:47 |
19. | Krausová Marcela | LCV7351 | C | TJ Lokomotiva Chomutov | 34:34 | + 12:00 |
20. | Smolková Alena | OKP6452 | C | SK OK 24 Praha | 34:47 | + 12:13 |
21. | Knýbelová Lucie | FSP7955 | C | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 35:33 | + 12:59 |
22. | Ellederová Zdenka | TAP7755 | C | KOB Tretra Praha | 36:33 | + 13:59 |
23. | Kurfürstová Magdalena | FSP7852 | C | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 37:06 | + 14:32 |
24. | Beranová Jana | SLA7551 | C | SKOB Slaný | 38:32 | + 15:58 |
25. | Jirousová Eva | TAP7653 | C | KOB Tretra Praha | 38:43 | + 16:09 |
26. | Ptácková Helena | DKP7750 | C | Oddíl OB Kotlářka | 38:54 | + 16:20 |
27. | Hlavácková Klára | TAP7756 | C | KOB Tretra Praha | 40:03 | + 17:29 |
28. | Stuchlíková Martina | TAP7851 | C | KOB Tretra Praha | 40:39 | + 18:05 |
29. | Baštová Jana | DOR7452 | C | OK Dobříš | 41:59 | + 19:25 |
30. | Vecerková Daniela | 0140002 | NoWay | 43:04 | + 20:30 | |
31. | Magazu Radmila | DOR7853 | C | OK Dobříš | 43:17 | + 20:43 |
32. | Kándlová Adéla | DCE7550 | C | KOB Dobřichovice | 43:27 | + 20:53 |
33. | Polanová Pavla | ZVO7152 | C | OB SK Zvole | 43:29 | + 20:55 |
34. | Tlouštová Eva | SCP6950 | C | OK Sparta Praha | 44:43 | + 22:09 |
35. | Prylová Pavla | TJP7550 | C | TJ Sokol Troja | 46:15 | + 23:41 |
36. | Pokorná Kamila | KAM7452 | C | OK Kamenice | 50:35 | + 28:01 |
37. | Zverinová Marie | DKL7650 | C | KOB Kladno | 50:57 | + 28:23 |
38. | Pompachová Alexandra | TAP7754 | C | KOB Tretra Praha | 55:55 | + 33:21 |
Herynková Irena | RIC7750 | C | OB Říčany | DISK | ||
Kolárová Petra | 0290001 | bez registrace | DNS | |||
Svítilová Pavla | PGP7764 | C | SK Praga | DNS |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Klapalová Pavla | VSP7099 | C | USK Praha | 30:56 | |
2. | Hrdlicková Ludmila | SLA6950 | C | SKOB Slaný | 38:06 | + 7:10 |
3. | Jahnová Helena | SCP5550 | C | OK Sparta Praha | 39:17 | + 8:21 |
4. | Dvoráková Ivana | PGP7254 | C | SK Praga | 39:45 | + 8:49 |
5. | Bejcková Jana | DKL7150 | C | KOB Kladno | 41:00 | + 10:04 |
5. | Doležalová Vlasta | PGP5550 | C | SK Praga | 41:00 | + 10:04 |
7. | Šimunková Martina | TAP6851 | C | KOB Tretra Praha | 41:09 | + 10:13 |
8. | Buková Jana | ROU7150 | C | SKOB Roudnice nad Labem | 41:56 | + 11:00 |
9. | Pribíková Monika | PGP7256 | C | SK Praga | 42:26 | + 11:30 |
10. | Bohatá Pavla | UVP7450 | C | Slovan Praha | 44:33 | + 13:37 |
11. | Žižková Markéta | DOR7352 | C | OK Dobříš | 45:31 | + 14:35 |
12. | Bláhová Katerina | SJP7350 | KČT Slavoj Praha | 46:47 | + 15:51 | |
13. | Zierhutová Michaela | LCV7151 | C | TJ Lokomotiva Chomutov | 52:21 | + 21:25 |
14. | Brumovská Rhea | TAP7251 | C | KOB Tretra Praha | 54:56 | + 24:00 |
15. | Kohoutová Zdenka | DKL7251 | C | KOB Kladno | 56:52 | + 25:56 |
16. | Mašková Zuzana | MKP7050 | C | SK Meteor Kačerov | 58:20 | + 27:24 |
17. | Víšková Alena | KAM7451 | C | OK Kamenice | 61:56 | + 31:00 |
18. | Balejová Veronika | KAM7253 | C | OK Kamenice | 62:48 | + 31:52 |
19. | Míchalová Marcela | KPY6850 | C | SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. | 63:06 | + 32:10 |
20. | Doubková Dagmar | EKP7350 | C | VŠTJ Ekonom Praha | 68:44 | + 37:48 |
21. | Marholdová Martina | ZVO7451 | C | OB SK Zvole | 82:35 | + 51:39 |
Ciháková Lenka | KNC6750 | C | Sokol Kostelec n. Č. l. | DISK | ||
Tichá Jana | SJH6451 | C | SOS Jindřichův Hradec | DISK | ||
Nová Jana | DOR7150 | C | OK Dobříš | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Kettnerová Lenka | HCE6450 | C | TJ Hostivice | 28:47 | |
2. | Sládková Eva | TEH5751 | C | Sokol Tehov | 30:51 | + 2:04 |
3. | Freyová Michaela | KPY6050 | C | SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. | 36:54 | + 8:07 |
4. | Zelená Markéta | PGP5850 | C | SK Praga | 37:07 | + 8:20 |
5. | Kopácková Alena | DOR6450 | C | OK Dobříš | 38:16 | + 9:29 |
6. | Zimmerová Lenka | ZVO6451 | C | OB SK Zvole | 40:34 | + 11:47 |
Kavková Dana | SCP6150 | C | OK Sparta Praha | DNS |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Hrabánková Ilona | PGP6250 | C | SK Praga | 33:50 | |
2. | Svobodná Eva | DKP5851 | C | Oddíl OB Kotlářka | 35:02 | + 1:12 |
3. | Klusáková Jitka | DKP5651 | C | Oddíl OB Kotlářka | 42:23 | + 8:33 |
4. | Dudová Hana | DKP5752 | C | Oddíl OB Kotlářka | 43:58 | + 10:08 |
5. | Drábková Jana | DLP6150 | C | OOB TJ Dukla Praha | 55:08 | + 21:18 |
6. | Prouzová Zuzana | DKP6250 | C | Oddíl OB Kotlářka | 112:00 | + 78:10 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Štrossová Jirina | DCE5650 | C | KOB Dobřichovice | 21:47 | |
2. | Mrázová Pavla | DCE5550 | C | KOB Dobřichovice | 24:13 | + 2:26 |
3. | Lacigová Ivana | VSP5950 | C | USK Praha | 24:23 | + 2:36 |
4. | Cabrnochová Hana | DKL5550 | C | KOB Kladno | 25:37 | + 3:50 |
5. | Juzková Jaroslava | SCP5250 | C | OK Sparta Praha | 26:39 | + 4:52 |
6. | Soukupová Michaela | VSP5850 | C | USK Praha | 27:44 | + 5:57 |
7. | Mágrová Ivana | LCV5550 | C | TJ Lokomotiva Chomutov | 27:53 | + 6:06 |
8. | Procházková Miluše | DCE5450 | C | KOB Dobřichovice | 31:22 | + 9:35 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Zavadilová Nada | SCP5450 | C | OK Sparta Praha | 38:38 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Hankovská Jana | PGP4050 | C | SK Praga | 29:20 | |
2. | Kubátová Milada | PGP4750 | C | SK Praga | 32:22 | + 3:02 |
3. | Nováková Jirina | UVP4950 | C | Slovan Praha | 35:54 | + 6:34 |
4. | Ryšavá Lubomíra | TJP4750 | C | TJ Sokol Troja | 51:17 | + 21:57 |
5. | Mateju Ladislava | UVP4750 | C | Slovan Praha | 53:51 | + 24:31 |
6. | Zenkerová Miluše | LCV4550 | C | TJ Lokomotiva Chomutov | 78:50 | + 49:30 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Jiroušek Lukáš | DOR1401 | C | OK Dobříš | 18:59 | |
2. | Zdenek Borivoj | DKP1412 | C | Oddíl OB Kotlářka | 37:20 | + 18:21 |
3. | Petrícek Radek | MKP1502 | C | SK Meteor Kačerov | 42:38 | + 23:39 |
4. | Asanaliev Artur | TAP1503 | C | KOB Tretra Praha | 46:25 | + 27:26 |
Kukacka Janek | FSP1501 | C | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | DISK | ||
Štemberg Petr | DKP1602 | C | Oddíl OB Kotlářka | DISK | ||
Mašek Ondrej | DKP1600 | C | Oddíl OB Kotlářka | DISK | ||
Micka Damián | TJP1403 | C | TJ Sokol Troja | DNS | ||
Macek Martin | KAM1703 | C | OK Kamenice | DNS |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Kazda Albert | PGP1405 | C | SK Praga | 14:17 | |
2. | Rollier Alexei | PGP1505 | C | SK Praga | 14:58 | + 0:41 |
3. | Rippel Nikolas | DKP1403 | C | Oddíl OB Kotlářka | 15:55 | + 1:38 |
4. | Palich Kryštof | ROZ1401 | C | OK Roztoky | 18:16 | + 3:59 |
5. | Doležel Václav | PGP1503 | C | SK Praga | 18:42 | + 4:25 |
6. | Beneš Lukáš | FSP1500 | C | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 19:01 | + 4:44 |
7. | Král Jaroslav | LBE1500 | C | TJ Lokomotiva Beroun | 20:11 | + 5:54 |
8. | Suchý Prokop | TAP1502 | C | KOB Tretra Praha | 20:48 | + 6:31 |
9. | Cížek Vojtech | PGP1404 | C | SK Praga | 21:39 | + 7:22 |
10. | Hacmac Adam | ROZ1403 | C | OK Roztoky | 23:59 | + 9:42 |
11. | Rakovec Pavel | SCP1501 | C | OK Sparta Praha | 24:19 | + 10:02 |
12. | Chabr Eduard | DLP1501 | C | OOB TJ Dukla Praha | 26:05 | + 11:48 |
13. | Baldrian František | VSP1600 | C | USK Praha | 26:24 | + 12:07 |
14. | Hýbl Šimon | TAP1401 | C | KOB Tretra Praha | 28:16 | + 13:59 |
15. | Kameník Matej | KPY1500 | C | SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. | 30:33 | + 16:16 |
16. | Stuchlík Eduard | TAP1600 | C | KOB Tretra Praha | 32:39 | + 18:22 |
17. | Albrecht Jirí | KAM1700 | C | OK Kamenice | 33:09 | + 18:52 |
18. | Brabec Diviš | LOU1500 | C | SK Moravan Louňovice | 114:22 | + 100:05 |
Marušák Bernard | 0090001 | Přifuk | DISK | |||
Vach Štepán | PGP1502 | C | SK Praga | DISK | ||
Šreier Ben | TAP1403 | C | KOB Tretra Praha | DNS | ||
Skalka Jindrich | VSP1500 | C | USK Praha | DNS |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Zápotocký Tomáš | SLA1200 | B | SKOB Slaný | 14:34 | |
2. | Janecek Tomáš | DKP1206 | B | Oddíl OB Kotlářka | 14:51 | + 0:17 |
3. | Sláma Marek | KAM1201 | B | OK Kamenice | 16:07 | + 1:33 |
4. | Pelikán Vít | KAM1203 | B | OK Kamenice | 16:39 | + 2:05 |
5. | Dostál Václav | DOR1202 | B | OK Dobříš | 17:40 | + 3:06 |
6. | Hora Karel | TAP1302 | C | KOB Tretra Praha | 17:48 | + 3:14 |
7. | Štola Kristián | PGP1205 | B | SK Praga | 17:53 | + 3:19 |
8. | Sankot Jakub | KAM1207 | B | OK Kamenice | 17:57 | + 3:23 |
9. | Bína Richard | KAM1205 | B | OK Kamenice | 18:23 | + 3:49 |
10. | Kazda František | PGP1207 | B | SK Praga | 19:20 | + 4:46 |
11. | Junek Kryštof | DKP1212 | C | Oddíl OB Kotlářka | 19:21 | + 4:47 |
12. | Mrázek Emil | PGP1308 | C | SK Praga | 19:27 | + 4:53 |
13. | Rypácek Radim | TAP1303 | C | KOB Tretra Praha | 19:32 | + 4:58 |
14. | Ptácek Ondrej | DKP1204 | B | Oddíl OB Kotlářka | 20:07 | + 5:33 |
15. | Jakubský Filip | TAP1304 | C | KOB Tretra Praha | 20:24 | + 5:50 |
16. | Doležel Adam | PGP1202 | B | SK Praga | 20:57 | + 6:23 |
17. | Petrán Lukáš | TAP1200 | C | KOB Tretra Praha | 23:28 | + 8:54 |
18. | Cervenka Vojtech | SAD1301 | C | Sportovní akademie Dobříš | 24:23 | + 9:49 |
19. | Košták Hubert | DOR1305 | C | OK Dobříš | 24:52 | + 10:18 |
20. | Dorschner David | RIC1207 | C | OB Říčany | 24:56 | + 10:22 |
21. | Veselý Vilém | PGP1201 | C | SK Praga | 25:05 | + 10:31 |
22. | Stuchlík Antonín | TAP1307 | C | KOB Tretra Praha | 25:09 | + 10:35 |
23. | Cevela Marek | RIC1300 | C | OB Říčany | 25:36 | + 11:02 |
24. | Rehák Prokop | PGP1203 | B | SK Praga | 25:45 | + 11:11 |
25. | Skripnik Kilián | FSP1300 | C | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 25:54 | + 11:20 |
26. | Homuta Eliáš | ROZ1201 | B | OK Roztoky | 27:28 | + 12:54 |
27. | Komín Kryštof | DKL1201 | C | KOB Kladno | 28:08 | + 13:34 |
28. | Abraham Jan | DKP1310 | C | Oddíl OB Kotlářka | 30:17 | + 15:43 |
29. | Pecánek Matej | TEP1300 | C | Tempo Praha | 30:22 | + 15:48 |
30. | Vetvicka Antonín | DKP1309 | C | Oddíl OB Kotlářka | 30:52 | + 16:18 |
31. | Kaska Adam | KAM1304 | C | OK Kamenice | 32:05 | + 17:31 |
32. | Frabša Jan | TAP1308 | C | KOB Tretra Praha | 32:23 | + 17:49 |
33. | Vach Matyáš | PGP1301 | C | SK Praga | 32:24 | + 17:50 |
34. | Arnošt Daniel | SAD1200 | C | Sportovní akademie Dobříš | 34:34 | + 20:00 |
35. | Pilar Jirí | CEP1300 | C | Čepíci | 35:30 | + 20:56 |
36. | Vanek Petr | ZBP1200 | C | OOB SK Zbraslav | 35:59 | + 21:25 |
37. | Matejovský Vojtech | DKP1209 | C | Oddíl OB Kotlářka | 37:02 | + 22:28 |
38. | Šunka Hubert | LOU1200 | C | SK Moravan Louňovice | 39:31 | + 24:57 |
39. | Kolár Marek | DKP1306 | C | Oddíl OB Kotlářka | 39:36 | + 25:02 |
40. | Fuchs Vojtech | KAM1301 | C | OK Kamenice | 51:22 | + 36:48 |
Prior Jirí | SAD1201 | C | Sportovní akademie Dobříš | DISK | ||
Smutný Martin | DLP1300 | C | OOB TJ Dukla Praha | DISK | ||
Melichar Max | DKP1308 | C | Oddíl OB Kotlářka | DNS |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Junek Šimon | DKP1011 | B | Oddíl OB Kotlářka | 20:41 | |
2. | Jiroušek Štepán | DOR1102 | B | OK Dobříš | 21:03 | + 0:22 |
3. | Barton Theodor | FSP1100 | B | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 21:50 | + 1:09 |
4. | Elleder Jan | TAP1010 | B | KOB Tretra Praha | 22:58 | + 2:17 |
5. | Sláma Kryštof | KAM1000 | B | OK Kamenice | 23:16 | + 2:35 |
6. | Sedlák Václav | DKP1105 | B | Oddíl OB Kotlářka | 23:18 | + 2:37 |
7. | Baldrian Josef | VSP1100 | B | USK Praha | 25:51 | + 5:10 |
8. | Cížik Matyáš | KAM1102 | B | OK Kamenice | 26:36 | + 5:55 |
9. | Kašpar Adam | DOR1101 | B | OK Dobříš | 27:23 | + 6:42 |
10. | Bašus Ondrej | KAM1004 | B | OK Kamenice | 27:26 | + 6:45 |
11. | Španel Vít | DOR1100 | C | OK Dobříš | 28:03 | + 7:22 |
12. | Hruška Tomáš | DOR1002 | C | OK Dobříš | 28:36 | + 7:55 |
13. | Prox Jan | RIC1003 | B | OB Říčany | 29:09 | + 8:28 |
14. | Vetvicka Vojtech | DKP1115 | B | Oddíl OB Kotlářka | 31:00 | + 10:19 |
15. | Míka Luboš | DKP1101 | B | Oddíl OB Kotlářka | 31:28 | + 10:47 |
16. | Voleský Viktor | KAM1103 | B | OK Kamenice | 33:14 | + 12:33 |
17. | Cervenka Daniel | SAD1101 | C | Sportovní akademie Dobříš | 33:17 | + 12:36 |
18. | Ouhrabka Vít | TAP1002 | C | KOB Tretra Praha | 33:53 | + 13:12 |
19. | Neškudla Jan | KAM1005 | C | OK Kamenice | 35:29 | + 14:48 |
20. | Jakubský Pavel | TAP1109 | B | KOB Tretra Praha | 36:12 | + 15:31 |
21. | Bednarík Vojtech | TAP1104 | C | KOB Tretra Praha | 37:17 | + 16:36 |
22. | Vyhnálek František | DKP1020 | C | Oddíl OB Kotlářka | 37:51 | + 17:10 |
23. | Hrádek Vojtech | ROU1000 | C | SKOB Roudnice nad Labem | 38:59 | + 18:18 |
24. | Jetel Václav | DOR1105 | B | OK Dobříš | 39:07 | + 18:26 |
25. | Baláš Jan | DOR1113 | C | OK Dobříš | 39:32 | + 18:51 |
26. | Müller Karel | HCE1000 | C | TJ Hostivice | 39:38 | + 18:57 |
27. | Vaculovic Matej | DOR1004 | B | OK Dobříš | 41:19 | + 20:38 |
28. | Šnupárek Jenda | PGP1005 | C | SK Praga | 43:47 | + 23:06 |
29. | Micka Timotej | TJP1003 | C | TJ Sokol Troja | 44:52 | + 24:11 |
30. | Gregor Kevin | DOR1001 | B | OK Dobříš | 48:15 | + 27:34 |
31. | Kofron Jan | LBE1000 | C | TJ Lokomotiva Beroun | 48:35 | + 27:54 |
32. | Brandejs Hynek | DKP1005 | C | Oddíl OB Kotlářka | 48:55 | + 28:14 |
33. | Tesar Jonáš | PGP1103 | C | SK Praga | 49:10 | + 28:29 |
34. | Cerný Dominik | PGP1104 | B | SK Praga | 50:28 | + 29:47 |
35. | Dvorák Vít | LBE1003 | C | TJ Lokomotiva Beroun | 51:25 | + 30:44 |
36. | Rejšek Cenek | KAM1002 | B | OK Kamenice | 52:34 | + 31:53 |
37. | Mejstrík Vojtech | TAP1009 | C | KOB Tretra Praha | 53:27 | + 32:46 |
38. | Souhrada Štepán | ROU1002 | C | SKOB Roudnice nad Labem | 55:50 | + 35:09 |
39. | Honetschläger Vojtech | MKP1106 | C | SK Meteor Kačerov | 61:51 | + 41:10 |
40. | Lukavský Vít | DKL1101 | C | KOB Kladno | 63:00 | + 42:19 |
41. | Beneš Tadeáš | FSP1105 | C | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 64:39 | + 43:58 |
42. | Stanovský Lukáš | PGP1006 | C | SK Praga | 76:35 | + 55:54 |
43. | Zverina Ondrej | DKL1003 | C | KOB Kladno | 99:21 | + 78:40 |
Machar Dan | DKP1002 | B | Oddíl OB Kotlářka | DISK | ||
Chudoba Jirí | DKL1102 | B | KOB Kladno | DISK | ||
Cermák Jan | MKP1104 | C | SK Meteor Kačerov | DISK | ||
Homolka Vojtech | SAD1102 | C | Sportovní akademie Dobříš | DISK | ||
Hübl Hugo | FSP1103 | C | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Sedlácek Patrik | DKP0816 | A | Oddíl OB Kotlářka | 20:45 | |
2. | Brandejs Štepán | DKP0807 | A | Oddíl OB Kotlářka | 21:37 | + 0:52 |
3. | Junek Matouš | DKP0817 | B | Oddíl OB Kotlářka | 26:28 | + 5:43 |
4. | Magazu Lukas | DOR0805 | B | OK Dobříš | 27:34 | + 6:49 |
5. | Machar Eda | DKP0803 | B | Oddíl OB Kotlářka | 28:38 | + 7:53 |
6. | Tejkl Štepán | TAP0807 | B | KOB Tretra Praha | 28:53 | + 8:08 |
7. | Termer Štepán | VSP0807 | B | USK Praha | 28:58 | + 8:13 |
8. | Zavadil Matej | VSP0904 | B | USK Praha | 29:28 | + 8:43 |
9. | Novák Adam | DKP0924 | B | Oddíl OB Kotlářka | 29:39 | + 8:54 |
10. | Cháma Ondrej | RIC0904 | B | OB Říčany | 30:12 | + 9:27 |
11. | Komín Matyáš | DKL0901 | B | KOB Kladno | 31:32 | + 10:47 |
12. | Jiras František | DOR0900 | B | OK Dobříš | 31:46 | + 11:01 |
13. | Šubrt Ondrej | TAP0801 | B | KOB Tretra Praha | 31:51 | + 11:06 |
14. | Luhan Jakub | PGP0809 | C | SK Praga | 33:20 | + 12:35 |
15. | Koma Lukáš | DOR0903 | C | OK Dobříš | 33:57 | + 13:12 |
16. | Švejda Jáchym | ZVO0902 | B | OB SK Zvole | 34:41 | + 13:56 |
17. | Šnejdar Martin | PGP0806 | B | SK Praga | 36:36 | + 15:51 |
18. | Zyma Petr | PGP0807 | C | SK Praga | 37:12 | + 16:27 |
19. | Veljacik Jonáš | DKP0818 | C | Oddíl OB Kotlářka | 38:08 | + 17:23 |
20. | Zavadil Adam | KAM0901 | B | OK Kamenice | 38:16 | + 17:31 |
21. | Jedlicka Aleš | VSP0800 | C | USK Praha | 39:06 | + 18:21 |
22. | Kolár David | ZVO0805 | B | OB SK Zvole | 39:21 | + 18:36 |
23. | Pilar František | CEP0900 | C | Čepíci | 39:27 | + 18:42 |
24. | Vanecek Jan | DKP0824 | C | Oddíl OB Kotlářka | 40:44 | + 19:59 |
25. | Hrdý Kryštof | TAP0912 | C | KOB Tretra Praha | 40:45 | + 20:00 |
26. | Vecerka Vojtech | DKP0813 | C | Oddíl OB Kotlářka | 41:46 | + 21:01 |
27. | Svoboda Adam | DKP0913 | C | Oddíl OB Kotlářka | 41:56 | + 21:11 |
28. | Kamenický Pavel | TAP0909 | C | KOB Tretra Praha | 48:56 | + 28:11 |
29. | Fibír Jakub | FSP0900 | C | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 52:02 | + 31:17 |
Gurecký Vojtech | DKP0923 | C | Oddíl OB Kotlářka | DISK | ||
Cerný Jakub | PGP0906 | C | SK Praga | DISK | ||
Folber Vladimír | ZVO0907 | C | OB SK Zvole | DNS | ||
Porsch Jan | DOR0904 | C | OK Dobříš | DNS | ||
Rod Matyáš | VSP0803 | B | USK Praha | DNS |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Kosák Eliáš | PGP0704 | A | SK Praga | 22:27 | |
2. | Šimerka Ondrej | PGP0800 | B | SK Praga | 25:28 | + 3:01 |
3. | Matyšek Ondrej | PGP0703 | B | SK Praga | 27:31 | + 5:04 |
4. | Hula Tomáš | PGP0611 | B | SK Praga | 27:34 | + 5:07 |
5. | Maroušek Dominik | DKP0716 | B | Oddíl OB Kotlářka | 28:57 | + 6:30 |
6. | Kopecký Matyáš | DKP0613 | B | Oddíl OB Kotlářka | 29:25 | + 6:58 |
7. | Hlavácek Vojtech | TAP0700 | B | KOB Tretra Praha | 30:02 | + 7:35 |
8. | Beran František | SLA0700 | B | SKOB Slaný | 31:10 | + 8:43 |
9. | Brumovský Štepán | TAP0706 | B | KOB Tretra Praha | 32:47 | + 10:20 |
10. | Lorenc Václav | DOR0702 | B | OK Dobříš | 34:28 | + 12:01 |
11. | Hruška Marek | DOR0604 | B | OK Dobříš | 34:34 | + 12:07 |
12. | Cerný Vojtech | DKP0712 | B | Oddíl OB Kotlářka | 34:59 | + 12:32 |
13. | Dolák Jakub | DKP0707 | B | Oddíl OB Kotlářka | 37:01 | + 14:34 |
14. | Machar Matej | DKP0604 | C | Oddíl OB Kotlářka | 37:02 | + 14:35 |
15. | Jirous Erik | TAP0705 | C | KOB Tretra Praha | 38:16 | + 15:49 |
16. | Pohl Lukáš | TAP0703 | C | KOB Tretra Praha | 41:14 | + 18:47 |
17. | Svoboda František | ROZ0700 | B | OK Roztoky | 41:15 | + 18:48 |
18. | Merka Nikola | RIC0710 | C | OB Říčany | 44:20 | + 21:53 |
19. | Geisler Richard | DKL0700 | C | KOB Kladno | 46:29 | + 24:02 |
20. | Neubauer René | ZVO0704 | B | OB SK Zvole | 49:44 | + 27:17 |
21. | Jandera Kryštof | PGP0700 | C | SK Praga | 58:14 | + 35:47 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
Points
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Klaška Pavel | DKP9301 | C | Oddíl OB Kotlářka | 29:10 | 2061 | |
2. | Brabec Tomáš | LOU8400 | C | SK Moravan Louňovice | 35:54 | + 6:44 | 1784 |
3. | Vyšínský Adam | ODV0300 | C | TJ Aero Odolena Voda | 53:43 | + 24:33 | 1050 |
4. | Barton Jaroslav | PGP8708 | C | SK Praga | 65:19 | + 36:09 | 572 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
Points
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Illner Vojtech | DKP9600 | R | Oddíl OB Kotlářka | 31:55 | 8453 | |
2. | Veselý Jakub | PGP9503 | R | SK Praga | 33:07 | + 1:12 | 8159 |
3. | Janas Petr | PGP0200 | C | SK Praga | 34:35 | + 2:40 | 7799 |
4. | Sedlácek Jaroslav | DKP0309 | C | Oddíl OB Kotlářka | 35:37 | + 3:42 | 7546 |
5. | Rollier Baptiste | PHK8200 | E | OK 99 Hradec Králové | 35:47 | + 3:52 | 7505 |
6. | Nouza Michal | SJH0505 | A | SOS Jindřichův Hradec | 36:02 | + 4:07 | 7444 |
7. | Netuka Vojtech | SHK9701 | C | OK Slavia Hradec Králové | 37:49 | + 5:54 | 7007 |
8. | Junek Petr | STH7801 | C | SK Studenec | 37:59 | + 6:04 | 6966 |
9. | Fibír Tomáš | FSP7901 | C | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 38:12 | + 6:17 | 6913 |
10. | Kazda Jirí | SJC8006 | C | Sportcentrum Jičín | 38:38 | + 6:43 | 6807 |
11. | Kovár Miroslav | SJC8104 | C | Sportcentrum Jičín | 39:07 | + 7:12 | 6688 |
12. | Smolka Jakub | TAP0500 | A | KOB Tretra Praha | 39:45 | + 7:50 | 6533 |
13. | Jiras Antonín | DOR0701 | A | OK Dobříš | 39:53 | + 7:58 | 6501 |
14. | Petrilák Matouš Nathaniel | DKP0416 | A | Oddíl OB Kotlářka | 40:49 | + 8:54 | 6272 |
15. | Skripnik Nikola | FSP0600 | A | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 41:02 | + 9:07 | 6219 |
16. | Seidl Miroslav | RIC7407 | C | OB Říčany | 41:42 | + 9:47 | 6055 |
17. | Pova Ondřej | ZTC9300 | C | Západočeské sportovní centrum OB | 41:57 | + 10:02 | 5994 |
18. | Buk Petr | ROU0001 | C | SKOB Roudnice nad Labem | 42:27 | + 10:32 | 5872 |
19. | Janda Jakub | DOR0403 | C | OK Dobříš | 42:35 | + 10:40 | 5839 |
20. | Neumann Vojtech | PVP9400 | C | VSK Přírodní vědy Praha | 42:59 | + 11:04 | 5741 |
21. | Hrádek Tomáš | ROU8301 | C | SKOB Roudnice nad Labem | 43:15 | + 11:20 | 5676 |
22. | Kožina Štepán | PGP0300 | C | SK Praga | 44:09 | + 12:14 | 5455 |
23. | Polášek Jan Ferdinand | DKP8811 | C | Oddíl OB Kotlářka | 44:18 | + 12:23 | 5418 |
24. | Buk Michal | ROU9601 | C | SKOB Roudnice nad Labem | 44:26 | + 12:31 | 5386 |
25. | Janda Martin | DOB8002 | C | KOB Dobruška | 44:30 | + 12:35 | 5369 |
26. | Hanák Jan | SLA8002 | C | SKOB Slaný | 44:49 | + 12:54 | 5292 |
27. | Janovský Tomáš | PGP6401 | C | SK Praga | 45:06 | + 13:11 | 5222 |
28. | Fröhlich Martin | DKP8207 | C | Oddíl OB Kotlářka | 45:45 | + 13:50 | 5063 |
29. | Pidrman Milan | EKP8310 | C | VŠTJ Ekonom Praha | 46:06 | + 14:11 | 4977 |
30. | Uhlík Michal | SJC8007 | C | Sportcentrum Jičín | 46:55 | + 15:00 | 4777 |
31. | Vrabec Ondrej | SCP8303 | C | OK Sparta Praha | 47:00 | + 15:05 | 4757 |
32. | Vlach Martin | PGP8605 | C | SK Praga | 47:45 | + 15:50 | 4573 |
33. | Šimon Jakub | LBE8801 | C | TJ Lokomotiva Beroun | 47:48 | + 15:53 | 4561 |
34. | Boránek Michal | VSP0007 | C | USK Praha | 48:29 | + 16:34 | 4393 |
35. | Blahuta Marek | MFP7301 | C | Matfyz Praha | 48:42 | + 16:47 | 4340 |
36. | Beneš Miroslav | PGP8108 | C | SK Praga | 49:16 | + 17:21 | 4201 |
37. | Tesar Pavel | PGP7708 | C | SK Praga | 49:27 | + 17:32 | 4156 |
38. | Havlícek Jan | RIC7902 | C | OB Říčany | 49:58 | + 18:03 | 4030 |
39. | Skripnik Ondrej | FSP7502 | C | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 50:52 | + 18:57 | 3809 |
40. | Boránek Petr | VSP7000 | C | USK Praha | 51:58 | + 20:03 | 3540 |
41. | Pospíšil Ondrej | DKP8717 | C | Oddíl OB Kotlářka | 52:31 | + 20:36 | 3405 |
42. | Kourimský Jan | SLA7200 | C | SKOB Slaný | 53:29 | + 21:34 | 3168 |
43. | Novák Premysl | DKP0107 | C | Oddíl OB Kotlářka | 53:48 | + 21:53 | 3090 |
44. | Janas Petr | PGP7106 | C | SK Praga | 54:38 | + 22:43 | 2886 |
45. | Paclík Roman | SHK7801 | C | OK Slavia Hradec Králové | 54:39 | + 22:44 | 2882 |
46. | Jíra Filip | KAM0506 | B | OK Kamenice | 55:28 | + 23:33 | 2682 |
47. | Kándl Matej | PGP0508 | B | SK Praga | 55:29 | + 23:34 | 2678 |
48. | Jirka Matyáš | UOL0203 | C | SOB Olomouc | 57:40 | + 25:45 | 2143 |
49. | Španel Filip | DOR0704 | B | OK Dobříš | 58:00 | + 26:05 | 2061 |
50. | Uhlír Marek | PGP9405 | C | SK Praga | 58:18 | + 26:23 | 1988 |
51. | Vyhnis Šimon | TAP0613 | B | KOB Tretra Praha | 58:21 | + 26:26 | 1975 |
52. | Maroušek Jan | DKP7402 | C | Oddíl OB Kotlářka | 60:13 | + 28:18 | 1518 |
53. | Veljacik Pavel | SCP6200 | C | OK Sparta Praha | 60:35 | + 28:40 | 1428 |
54. | Matoušek Martin | SPC7604 | C | SPORTICUS team | 61:48 | + 29:53 | 1130 |
55. | Koten Pavel | RIC7200 | C | OB Říčany | 62:00 | + 30:05 | 1081 |
56. | Vágner Libor | DKP8802 | C | Oddíl OB Kotlářka | 62:01 | + 30:06 | 1077 |
57. | Schejbal Martin | 0120001 | Neregistrovaní | 62:13 | + 30:18 | ||
58. | Doležal Martin | PGP8100 | C | SK Praga | 62:30 | + 30:35 | 958 |
59. | Mezník Vladimír | LBE6400 | C | TJ Lokomotiva Beroun | 63:03 | + 31:08 | 824 |
60. | Táborský Ondrej | TJN5605 | C | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 64:15 | + 32:20 | 530 |
61. | Valach Marek | TAP9703 | C | KOB Tretra Praha | 64:29 | + 32:34 | 472 |
62. | Cikhardt Jakub | TAP8706 | C | KOB Tretra Praha | 65:28 | + 33:33 | 231 |
63. | Kremen Štepán | KAM9804 | C | OK Kamenice | 66:06 | + 34:11 | 76 |
64. | Dvorácek Dan | MFP7903 | C | Matfyz Praha | 66:40 | + 34:45 | 0 |
65. | Havelík Jaroslav | PVP9000 | C | VSK Přírodní vědy Praha | 66:46 | + 34:51 | 0 |
66. | Štemberg Milan | EKP8608 | C | VŠTJ Ekonom Praha | 67:16 | + 35:21 | 0 |
67. | Samek Jakub | VSP8800 | C | USK Praha | 68:23 | + 36:28 | 0 |
68. | Ditrych Pavel | 0270001 | VŠ Praha | 69:56 | + 38:01 | ||
69. | Halouska Matej | 0540001 | -- | 72:01 | + 40:06 | ||
70. | Marhold Václav | ZVO0501 | C | OB SK Zvole | 72:32 | + 40:37 | 0 |
71. | Bílek Martin | 0220001 | Klub veslování kondor Brandýs nad Labem | 73:57 | + 42:02 | ||
72. | Bouda Milan | 0100001 | Dezorientování | 94:51 | + 62:56 | ||
73. | Voleský Leoš | KAM7900 | C | OK Kamenice | 125:34 | + 93:39 | 0 |
74. | Hanslian David | LCE7835 | C | OOB TJ Slovan Luhačovice | 174:21 | + 142:26 | 0 |
Hejna Martin | TAP8101 | C | KOB Tretra Praha | DISK | 0 | ||
Štenha Martin | SPC7608 | C | SPORTICUS team | DISK | 0 | ||
Zelinka Jan | LPU9405 | C | OK Lokomotiva Pardubice | DISK | 0 | ||
Žižka Premysl | DOR0706 | B | OK Dobříš | DISK | 0 | ||
Šunka Jan | LOU7600 | C | SK Moravan Louňovice | DNS | 0 | ||
Malis Jiri | 0110001 | Malmö OK | DNS | ||||
Nemecek Jan | KAM9300 | C | OK Kamenice | DNS | 0 | ||
Janovský Tomáš | PGP0101 | E | SK Praga | DNS | 0 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Sankot Jaroslav | KAM8100 | C | OK Kamenice | 38:19 | |
2. | Šístek Daniel | SCP7507 | C | OK Sparta Praha | 40:18 | + 1:59 |
3. | Kamenický Jan | TAP7900 | C | KOB Tretra Praha | 44:02 | + 5:43 |
4. | Pelikán Tomáš | KAM8200 | C | OK Kamenice | 47:16 | + 8:57 |
5. | Perkner Radim | ZVO8001 | C | OB SK Zvole | 67:43 | + 29:24 |
6. | Michalík Bohumil | ZVO8002 | C | OB SK Zvole | 68:15 | + 29:56 |
7. | Burgr Richard | MKP8402 | C | SK Meteor Kačerov | 73:23 | + 35:04 |
8. | Jan Marušák | 0090002 | Přifuk | 78:19 | + 40:00 | |
9. | Chabr Tomáš | 0370001 | Chabrovi | 101:30 | + 63:11 | |
Vach Ondrej | PGP8507 | C | SK Praga | DISK | ||
Prouza Jaromír | DKP8705 | C | Oddíl OB Kotlářka | DISK | ||
Matyšek Bronislav | PLU7823 | C | TJ SOKOL Plumlov | DISK | ||
Košták Vojtech | DOR8003 | C | OK Dobříš | DNS | ||
Machar Pavel | DKP7903 | C | Oddíl OB Kotlářka | DNS |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Pilát Miroslav | DKL7900 | C | KOB Kladno | 40:01 | |
2. | Dvorák Josef | PGP8006 | C | SK Praga | 40:34 | + 0:33 |
3. | Pavlícek Lubomír | KPY7800 | C | SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. | 41:31 | + 1:30 |
4. | Dvorák Petr | DKP8005 | C | Oddíl OB Kotlářka | 42:38 | + 2:37 |
5. | Janda Pavel | DOR7600 | C | OK Dobříš | 42:45 | + 2:44 |
6. | Kameník Jan | KPY7900 | C | SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. | 43:33 | + 3:32 |
7. | Janecek Petr | DKP7905 | C | Oddíl OB Kotlářka | 45:48 | + 5:47 |
8. | Kofron Jan | LBE8001 | C | TJ Lokomotiva Beroun | 45:57 | + 5:56 |
9. | Svoboda Lukáš | PGP7901 | C | SK Praga | 47:03 | + 7:02 |
10. | Silovský Tomáš | RIC8001 | C | OB Říčany | 49:08 | + 9:07 |
11. | Smutný Jan | DLP8000 | C | OOB TJ Dukla Praha | 51:03 | + 11:02 |
12. | Súkup Jaroslav | PGP7900 | C | SK Praga | 52:20 | + 12:19 |
13. | Bednarík Jan | SPC8112 | C | SPORTICUS team | 56:36 | + 16:35 |
14. | Petrícek Martin | MKP8000 | C | SK Meteor Kačerov | 58:30 | + 18:29 |
15. | Peloušek Jirí | TAP8102 | C | KOB Tretra Praha | 75:25 | + 35:24 |
16. | Stuchlík Martin | TAP8302 | C | KOB Tretra Praha | 77:59 | + 37:58 |
17. | Kaska Michal | 0450001 | KASKA | 81:34 | + 41:33 | |
18. | Jedlicka Michal | DKL8000 | C | KOB Kladno | 87:04 | + 47:03 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Tomeš Petr | SJC7531 | C | Sportcentrum Jičín | 33:26 | |
2. | Pohl Zdenek | TAP7606 | C | KOB Tretra Praha | 34:18 | + 0:52 |
3. | Stepanenko Sergiy | PGP7902 | C | SK Praga | 38:49 | + 5:23 |
4. | Komín David | PGP7405 | C | SK Praga | 39:08 | + 5:42 |
5. | Pompach Petr | TAP7801 | C | KOB Tretra Praha | 39:30 | + 6:04 |
6. | Vítecek Jan | DKP7201 | C | Oddíl OB Kotlářka | 42:01 | + 8:35 |
7. | Collis Mark | DKP7703 | C | Oddíl OB Kotlářka | 42:06 | + 8:40 |
8. | Hýbl Lukáš | PGP7504 | C | SK Praga | 42:39 | + 9:13 |
9. | Šebesta Petr | TAP7604 | C | KOB Tretra Praha | 44:12 | + 10:46 |
10. | Kolár David | LOU7700 | C | SK Moravan Louňovice | 44:17 | + 10:51 |
11. | Ledinský Martin | DKP7901 | C | Oddíl OB Kotlářka | 45:14 | + 11:48 |
12. | Švec Karel | ZVO7601 | C | OB SK Zvole | 45:16 | + 11:50 |
13. | Kabát Jan | PGP6901 | C | SK Praga | 47:52 | + 14:26 |
13. | Zavadil Vladimír | VSP6710 | C | USK Praha | 47:52 | + 14:26 |
15. | Cervenka Daniel | SAD7500 | C | Sportovní akademie Dobříš | 48:22 | + 14:56 |
16. | Vaculovic Radim | DOR7505 | C | OK Dobříš | 50:48 | + 17:22 |
17. | Houska Jindrich | DOR7601 | C | OK Dobříš | 51:21 | + 17:55 |
18. | Hrstka Pavel | SLA7501 | C | SKOB Slaný | 51:41 | + 18:15 |
19. | Benák Rostislav | TAP7400 | C | KOB Tretra Praha | 52:11 | + 18:45 |
20. | Jakubský Ondrej | TAP7700 | C | KOB Tretra Praha | 52:13 | + 18:47 |
21. | Barton Jan | FSP7000 | C | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 54:13 | + 20:47 |
22. | Píchal Jan | VSP5202 | C | USK Praha | 54:51 | + 21:25 |
23. | Galuška Ondrej | KPY7700 | C | SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. | 55:52 | + 22:26 |
24. | Koma Vít | DOR7702 | C | OK Dobříš | 56:07 | + 22:41 |
25. | Hübl Karel | FSP7802 | C | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 56:26 | + 23:00 |
26. | Hula Pavel | LBE7300 | C | TJ Lokomotiva Beroun | 57:26 | + 24:00 |
27. | Beneš Tomáš | FSP7903 | C | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 60:26 | + 27:00 |
28. | Cháma Jan | PDY7501 | C | Běhej Poděbrady | 60:28 | + 27:02 |
29. | Snížek Jan | DKP7600 | C | Oddíl OB Kotlářka | 63:43 | + 30:17 |
30. | Kožnar Pavel | SPC7712 | C | SPORTICUS team | 67:18 | + 33:52 |
31. | Tejkl Jirí | TAP7702 | C | KOB Tretra Praha | 68:22 | + 34:56 |
32. | Beran Jaroslav | SLA7601 | C | SKOB Slaný | 68:52 | + 35:26 |
33. | Lukavský Jirí | DKL7800 | C | KOB Kladno | 68:59 | + 35:33 |
34. | Šenk Pavel | FSP7501 | C | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 73:16 | + 39:50 |
35. | Starý Jan | FSP7800 | C | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 88:29 | + 55:03 |
Rod Jan | VSP7423 | C | USK Praha | DISK | ||
Zápotocký Luboš | SLA7500 | C | SKOB Slaný | DISK | ||
Knýbel Pavel | FSP7602 | C | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | DISK | ||
Šnejdar Ondrej | PGP7712 | C | SK Praga | DISK | ||
Votruba Ondrej | 0050001 | neregistrovaný | DNS | |||
Folber Vladimír | ZVO7701 | C | OB SK Zvole | DNS | ||
Koncický Lukáš | RIC7501 | C | OB Říčany | DNS |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Baldrian Petr | PGP7203 | C | SK Praga | 33:47 | |
2. | Doubek Petr | SLA7000 | C | SKOB Slaný | 36:51 | + 3:04 |
3. | Gutak Mykhaylo | 0400001 | Azymut(Ukraine) | 40:05 | + 6:18 | |
4. | Jandera Tomáš | SOB7300 | C | SOBSA | 41:54 | + 8:07 |
5. | Šňupárek Ondřej | - | 42:21 | + 8:34 | ||
6. | Datel Jirí | DKL7101 | C | KOB Kladno | 44:00 | + 10:13 |
7. | Tichý Martin | SJH6401 | C | SOS Jindřichův Hradec | 45:17 | + 11:30 |
8. | Jirous Jirí | TAP7201 | C | KOB Tretra Praha | 47:39 | + 13:52 |
9. | Šimša Jaromír | MFP7100 | C | Matfyz Praha | 49:22 | + 15:35 |
10. | Švorc Martin | DKL7100 | C | KOB Kladno | 53:42 | + 19:55 |
11. | Svoboda Ondrej | ROZ7100 | C | OK Roztoky | 54:28 | + 20:41 |
12. | Španel Ondrej | DOR7100 | C | OK Dobříš | 55:42 | + 21:55 |
13. | Kadlec Jirí | 0010001 | Bílá Hora | 55:49 | + 22:02 | |
14. | Micka Aleš | TJP7300 | C | TJ Sokol Troja | 56:26 | + 22:39 |
15. | Prox Jakub | RIC7406 | C | OB Říčany | 56:31 | + 22:44 |
16. | Vecerka Daniel | 0140001 | NoWay | 57:41 | + 23:54 | |
17. | Vanek Petr | ZBP7302 | C | OOB SK Zbraslav | 58:13 | + 24:26 |
18. | Zavadil Pavel | KAM6401 | C | OK Kamenice | 58:24 | + 24:37 |
19. | Jiras Jirí | DOR6900 | C | OK Dobříš | 58:26 | + 24:39 |
20. | Leinweber Ctirad | FSP7401 | C | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 66:07 | + 32:20 |
21. | Brumovský Martin | TAP7202 | C | KOB Tretra Praha | 102:57 | + 69:10 |
Balej Jirí | KAM7201 | C | OK Kamenice | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Šemelík Petr | DKL6901 | C | KOB Kladno | 29:53 | |
2. | Bláha Jan | SJP6800 | KČT Slavoj Praha | 35:24 | + 5:31 | |
3. | Koristka Libor | EKP6300 | C | VŠTJ Ekonom Praha | 38:45 | + 8:52 |
4. | Kohl Jirí | KPY6201 | C | SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. | 39:43 | + 9:50 |
5. | Polan Miroslav | ZVO6802 | C | OB SK Zvole | 41:11 | + 11:18 |
6. | Procházka Antonín | DCE5500 | C | KOB Dobřichovice | 42:12 | + 12:19 |
7. | Müller Jan | HCE6800 | C | TJ Hostivice | 43:37 | + 13:44 |
8. | Kettner Pavel | HCE5900 | C | TJ Hostivice | 44:40 | + 14:47 |
9. | Drahonovský Roman | SOB6700 | C | SOBSA | 55:47 | + 25:54 |
10. | Sedlácek Jaroslav | ROZ6801 | C | OK Roztoky | 67:21 | + 37:28 |
11. | Petrilák Miroslav | DOR6600 | C | OK Dobříš | 67:39 | + 37:46 |
12. | Dobeš Václav | KPY5701 | C | SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. | 79:40 | + 49:47 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Pribík Jan | PGP6301 | C | SK Praga | 36:28 | |
2. | Buk Miloslav | ROU6202 | C | SKOB Roudnice nad Labem | 42:49 | + 6:21 |
3. | Kožina Petr | PGP6000 | C | SK Praga | 46:26 | + 9:58 |
4. | Hurta Vladimír | PGP6305 | C | SK Praga | 48:34 | + 12:06 |
5. | Borovicka Milan | FSP6104 | C | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 67:52 | + 31:24 |
6. | Mikuláš Radek | 0060001 | LK Mšeno | 76:55 | + 40:27 | |
Valenta Petr | DKP6001 | C | Oddíl OB Kotlářka | DISK | ||
Strejc Jaroslav | ZVO6101 | C | OB SK Zvole | DISK | ||
Jahn Pavel | SCP5500 | C | OK Sparta Praha | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Jirka Jirí | DKL5501 | C | KOB Kladno | 30:33 | |
2. | Nentvich Lubomír | DOR5800 | C | OK Dobříš | 30:54 | + 0:21 |
3. | Horínek Jaroslav | VSP5000 | C | USK Praha | 33:33 | + 3:00 |
4. | Soukup Václav | VSP5600 | C | USK Praha | 34:01 | + 3:28 |
5. | Cabrnoch Jirí | DKL5400 | C | KOB Kladno | 36:08 | + 5:35 |
6. | Fiala Zdenek | TAP5501 | C | KOB Tretra Praha | 39:34 | + 9:01 |
7. | Koc Lumír | MKP5401 | C | SK Meteor Kačerov | 39:51 | + 9:18 |
8. | Špicák Aleš | DKP5500 | C | Oddíl OB Kotlářka | 41:08 | + 10:35 |
9. | Buriánek Jaromír | SCP4700 | C | OK Sparta Praha | 42:46 | + 12:13 |
10. | Peterka František | TJP4900 | C | TJ Sokol Troja | 44:44 | + 14:11 |
11. | Šomvársky Ján | TAP5500 | C | KOB Tretra Praha | 57:06 | + 26:33 |
12. | Šváb Jan | VSP5801 | C | USK Praha | 71:26 | + 40:53 |
Hrstka Vladislav | 0500001 | Větrník | DISK | |||
Kavka Jirí | SCP5900 | C | OK Sparta Praha | DNS |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Hájek Jan | MAS5401 | C | OOB Aš | 35:59 | |
2. | Jaroš Vladimír | DCE5400 | C | KOB Dobřichovice | 36:40 | + 0:41 |
3. | Chotetický Václav | DKL5202 | C | KOB Kladno | 42:35 | + 6:36 |
4. | Mágr Zdenek | LCV5000 | C | TJ Lokomotiva Chomutov | 45:35 | + 9:36 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Fujan Sláva | DKL4800 | C | KOB Kladno | 18:13 | |
2. | Koc Zdenek | MKP4700 | C | SK Meteor Kačerov | 22:15 | + 4:02 |
3. | Novotný Jirí | DKL4601 | C | KOB Kladno | 27:38 | + 9:25 |
4. | Ryšavý Vít | TJP4700 | C | TJ Sokol Troja | 42:46 | + 24:33 |
5. | Kotecký Roman | PGP4900 | C | SK Praga | 46:12 | + 27:59 |
6. | Duda František | KPY4600 | C | SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. | 47:31 | + 29:18 |
7. | Novák Miloš | SCP4600 | C | OK Sparta Praha | 54:51 | + 36:38 |
Mateju Ivan | UVP4600 | C | Slovan Praha | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Zábranský Emil | SLA4200 | C | SKOB Slaný | 35:56 | |
2. | Frey Jaromír | ONO4100 | C | SKOB Ostrov | 36:33 | + 0:37 |
3. | Procházka Zdenko | DKP4300 | C | Oddíl OB Kotlářka | 42:47 | + 6:51 |
4. | Nemec Vladimír | SLA4202 | C | SKOB Slaný | 52:26 | + 16:30 |
Suchý Karel | PGP4300 | C | SK Praga | DNS |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Houdek Richard | ODV8001 | C | TJ Aero Odolena Voda | 44:32 | |
2. | Perkner Vít | ZVO0603 | C | OB SK Zvole | 45:04 | + 0:32 |
3. | Brandejs Jan | DKP7503 | C | Oddíl OB Kotlářka | 45:08 | + 0:36 |
4. | Hrstková Dana | SJI6051 | C | OK Jihlava | 48:49 | + 4:17 |
5. | Preissler Adam | HAV8608 | C | OB Havířov | 49:48 | + 5:16 |
6. | Rambousek Jan | 0380001 | Rambíci | 49:56 | + 5:24 | |
7. | Hruška Peter | 0200001 | Neregistrovaní Hruškovi | 50:37 | + 6:05 | |
8. | Homuta Jan | ROZ8200 | C | OK Roztoky | 51:09 | + 6:37 |
9. | Petriláková Anežka Rozárie | DOR0251 | C | OK Dobříš | 51:26 | + 6:54 |
10. | Vanecek Jan | TJP8000 | C | TJ Sokol Troja | 52:39 | + 8:07 |
11. | Sýkora Rudolf | ROZ7800 | C | OK Roztoky | 53:36 | + 9:04 |
12. | Hezký Vítezslav | DOR7504 | C | OK Dobříš | 55:13 | + 10:41 |
13. | Marek Jan | LBE6100 | C | TJ Lokomotiva Beroun | 55:39 | + 11:07 |
14. | Lác Jan Ladislav | DOR0103 | C | OK Dobříš | 56:58 | + 12:26 |
15. | Abrahamová Alžbeta | 0160001 | AB | 57:56 | + 13:24 | |
16. | Dostálová Anna | DOR8250 | C | OK Dobříš | 58:19 | + 13:47 |
17. | Kotková Lenka | RIC7352 | C | OB Říčany | 58:49 | + 14:17 |
18. | Termerová Jana | LTU7850 | C | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 59:16 | + 14:44 |
19. | Vyhnálek František | 0070002 | JAF | 59:29 | + 14:57 | |
20. | Kašparová Irena | SLA6852 | C | SKOB Slaný | 59:44 | + 15:12 |
21. | Schindler Václav | PGP8110 | C | SK Praga | 59:49 | + 15:17 |
22. | Kohout Zdenek | DKL7200 | C | KOB Kladno | 60:03 | + 15:31 |
23. | Drahonovská Barbora | SOB0551 | C | SOBSA | 61:57 | + 17:25 |
24. | Švejda Karel | 0330001 | Zvole | 63:45 | + 19:13 | |
25. | Horejší Jan | DKP8209 | C | Oddíl OB Kotlářka | 65:53 | + 21:21 |
26. | Zierhut Antonín | LCV7100 | C | TJ Lokomotiva Chomutov | 66:48 | + 22:16 |
27. | Jírová Monika | ROZ7350 | C | OK Roztoky | 66:56 | + 22:24 |
28. | Smutná Anna | 0030001 | DLP | 67:02 | + 22:30 | |
29. | Sankotová Monika | KAM8053 | C | OK Kamenice | 67:30 | + 22:58 |
30. | Nosková Lenka | ROZ8050 | C | OK Roztoky | 68:21 | + 23:49 |
31. | Malacka Milan | DKP6000 | C | Oddíl OB Kotlářka | 68:32 | + 24:00 |
32. | Kratochvíl Marek | 0280001 | Maśina Kadaň | 68:38 | + 24:06 | |
33. | Chabrová Tereza | 0370002 | Chabrovi | 68:49 | + 24:17 | |
34. | Zamastil Juraj | FSP0904 | C | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 69:42 | + 25:10 |
35. | Litschmannová Lenka | PGP8557 | C | SK Praga | 72:28 | + 27:56 |
36. | Tareš Jirí | ODV7001 | C | TJ Aero Odolena Voda | 73:40 | + 29:08 |
37. | Svoboda Jan | ODV7605 | C | TJ Aero Odolena Voda | 75:17 | + 30:45 |
38. | Kameníková Petra | KPY8050 | SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. | 75:53 | + 31:21 | |
39. | Doleželová Lišková Eva | PGP8256 | C | SK Praga | 76:34 | + 32:02 |
40. | Rambousková Pavla | 0380002 | Rambíci | 78:20 | + 33:48 | |
41. | Vyhnálková Anna | 0070001 | JAF | 79:59 | + 35:27 | |
42. | Priorová Daniela | SAD7651 | C | Sportovní akademie Dobříš | 80:20 | + 35:48 |
43. | Gregor Tahmina | DOR7552 | C | OK Dobříš | 81:29 | + 36:57 |
44. | Zamastil Jaroslav | FSP7404 | C | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 83:50 | + 39:18 |
45. | Hrušková Jana | 0200002 | Neregistrovaní Hruškovi | 84:41 | + 40:09 | |
46. | Bernášková Jana | MKP8550 | C | SK Meteor Kačerov | 87:47 | + 43:15 |
47. | Rakovec Miloš | SCP4500 | C | OK Sparta Praha | 88:15 | + 43:43 |
48. | Malacková Jana | DKP6150 | C | Oddíl OB Kotlářka | 89:21 | + 44:49 |
49. | Cmejla Petr | ROU71xx | SKOB Roudnice nad Labem | 89:38 | + 45:06 | |
50. | Michalíková Jana | ZVO8051 | C | OB SK Zvole | 93:57 | + 49:25 |
51. | Doubek Karel | 0300001 | Bez klubu | 98:21 | + 53:49 | |
52. | Slabá Daniela | 0340001 | Šneci | 102:10 | + 57:38 | |
53. | Kofron Ondrej | LBE1200 | C | TJ Lokomotiva Beroun | 103:26 | + 58:54 |
54. | Kofronová Edita | LBE8050 | C | TJ Lokomotiva Beroun | 104:22 | + 59:50 |
Kadlecová Jana | 0010002 | Bílá Hora | DISK | |||
Švejdová Eliška | 0330002 | Zvole | DISK | |||
Kadlec Daniel | 0010004 | Bílá Hora | DISK | |||
Šnejdarová Miroslava | 0480001 | není členem | DISK | |||
Drahonovská Lucie | SOB0950 | C | SOBSA | DISK | ||
Šmolíková Tereza | LOU9150 | C | SK Moravan Louňovice | DISK | ||
Homutová Marta | ROZ7550 | C | OK Roztoky | DISK | ||
Kopřivová Šárka | TAP8154 | C | KOB Tretra Praha | DNS | ||
Kadlec Adam | 0010003 | Bílá Hora | DNS | |||
Pohlová Sandra | TAP1151 | C | KOB Tretra Praha | DNS | ||
Pohlová Petra | TAP7758 | C | KOB Tretra Praha | DNS | ||
Rehorek Jan | DKP7303 | C | Oddíl OB Kotlářka | DNS | ||
Smutná Markéta | 0030002 | DLP | DNS | |||
Pechoucková Markéta | 0410001 | MJ | DNS |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Kukacková Jana | FSP1251 | C | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 22:46 | |
2. | Kodetová Dominika | KAM1554 | C | OK Kamenice | 24:36 | + 1:50 |
3. | Silovská Adéla | RIC1650 | C | OB Říčany | 28:06 | + 5:20 |
4. | Frabšová Ema | TAP1655 | C | KOB Tretra Praha | 29:48 | + 7:02 |
5. | Kameník Lukáš | KPY1700 | SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. | 30:36 | + 7:50 | |
6. | Pospíšilová Rebeka | DKP1771 | C | Oddíl OB Kotlářka | 34:30 | + 11:44 |
7. | Doleželová Žofie | 0080001 | Dezorienteering | 37:14 | + 14:28 | |
8. | Preisslerová Emma | OB Havírov | 37:29 | + 14:43 | ||
9. | Svobodová Marie | PGP1650 | C | SK Praga | 39:35 | + 16:49 |
10. | Hýblová Beáta | VIP1950 | C | SK VIPrahlo | 40:03 | + 17:17 |
11. | Janoušková Marta | 0420001 | VOSP | 42:47 | + 20:01 | |
12. | Šimonová Zuzana | Neregistrovaní | 43:51 | + 21:05 | ||
13. | Šárka Procházková | 0440001 | OB Hutě pod Třemšínem | 46:08 | + 23:22 | |
14. | Nikol Jalová | 0440002 | OB Hutě pod Třemšínem | 46:23 | + 23:37 | |
15. | Ouhrabka Lukáš | SPC1902 | C | SPORTICUS team | 56:59 | + 34:13 |
16. | Hanslianová Linda | LCE1952 | C | OOB TJ Slovan Luhačovice | 57:31 | + 34:45 |
17. | Sofie Bouda | 0100002 | Dezorientování | 58:28 | + 35:42 | |
18. | Sára Boudová | 0100003 | Dezorientování | 61:48 | + 39:02 | |
19. | Barton Jan | 0040002 | NER PGP | 61:58 | + 39:12 | |
20. | Melnyk Dáša | SK Praga | 63:27 | + 40:41 | ||
21. | Kanda David | MKP1500 | C | SK Meteor Kačerov | 70:54 | + 48:08 |
22. | Paclík Jiří | Neregistrovaní | 73:04 | + 50:18 | ||
Damborská Zuzana | 0520001 | Zuzky klub | DNS |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Bémová Justina | Oddíl OB Kotlárka | 44:50 | |||
2. | Kurz Matouš | PGP8606 | C | SK Praga | 74:46 | + 29:56 |
Cikhardt Václav | TAP1602 | C | KOB Tretra Praha | DISK | ||
Rollier Eva | - | DNS | ||||
Černý Adam | - | DNS | ||||
Homolková Alena | Neregistrovaní | DNS | ||||
Fišer Petr | - | DNS | ||||
Kabáth Eduard | - | DNS | ||||
Fišerová Klára | - | DNS | ||||
Suchý Matěj | - | DNS | ||||
Hořejší Johanka | Neregistrovaní | DNS | ||||
Štemberg David | EKP1901 | C | VŠTJ Ekonom Praha | DNS | ||
Rambousek Vojtech | 0380005 | Rambíci | DNS | |||
Rambousková Julie | 0380004 | Rambíci | DNS | |||
Dudka Jan | 0430002 | NA | DNS | |||
Axmannová Anežka | - | DNS | ||||
Štěpán Šimon | Neregistrovaní | DNS | ||||
Iblová Alžběta | Neregistrovaní | DNS |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Hezká Zuzana | DOR7855 | C | OK Dobříš | 60:59 | |
Mrázová Renata | - | DNS | ||||
Berti Ondřej | - | DNS | ||||
Lepič Jonáš | - | DNS | ||||
Bureš Marek | Neregistrovaní | DNS | ||||
Zábranská Petra | Neregistrovaní | DNS | ||||
Winterová Eliška | - | DNS | ||||
Něco Viktor | - | DNS | ||||
Hrg Petr | - | DNS | ||||
Dorschernová Ema | - | DNS | ||||
Cikhardtová Balžima | KOB Tretra Praha | DNS | ||||
Horálek Antonín | - | DNS | ||||
Cervenková Dagmar | SAD8250 | C | Sportovní akademie Dobříš | DNS | ||
Rehák Jirí | DVP7401 | C | DVP ORIENTATION | DNS | ||
Volešová Eliska | 0240001 | - | DNS | |||
Dobiáš Jaromír | ROU6802 | C | SKOB Roudnice nad Labem | DNS | ||
Cermáková Hana | MKP7651 | C | SK Meteor Kačerov | DNS | ||
Zoubková Jana | Neregistrovaní | DNS | ||||
Šreier Tim | TAP1704 | C | KOB Tretra Praha | DNS | ||
Hanslianová Barbora | LCE8252 | C | OOB TJ Slovan Luhačovice | DNS | ||
Dudkova Katerina | 0430001 | NA | DNS | |||
Loukotová Lada | DKP1754 | C | Oddíl OB Kotlářka | DNS |