Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Mikesová Julie | VPM0455 | KOS Slavia VŠ Plzeň | 29:48 | ||
2. | Skáchová Viktorie | KAM0650 | SK Kamenice | 33:27 | + 3:39 | |
3. | Jirkovská Magdaléna | SLA0550 | SKOB Slaný | 34:50 | + 5:02 | |
4. | Zemková Pavlína | SLA0551 | SKOB Slaný | 35:18 | + 5:30 | |
5. | Kopecká Valentyna | VSP0453 | USK Praha | 35:36 | + 5:48 | |
6. | Kubcová Anna | DOB0550 | KOB Dobruška | 41:42 | + 11:54 | |
7. | Cechová Klára | SLA0552 | SKOB Slaný | 43:39 | + 13:51 | |
8. | Simsová Pavla | MFP0551 | VŠSK MFF UK Praha | 44:36 | + 14:48 | |
9. | Mácová Stepánka | 81C0650 | Cirkus Čakovice | 52:00 | + 22:12 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Richtrová Kamila | VPM0451 | KOS Slavia VŠ Plzeň | 23:56 | ||
2. | Nádenícková Iva | NEJ0350 | TJ Jiskra Nejdek | 24:44 | + 0:48 | |
3. | Jirkovská Katerina | SLA0350 | SKOB Slaný | 25:22 | + 1:26 | |
4. | Thynová Martina | SHK0350 | TJ Slavia Hradec Králové | 28:05 | + 4:09 | |
5. | Stanková Radka | VPM0452 | KOS Slavia VŠ Plzeň | 29:01 | + 5:05 | |
6. | Martanová Lea | VLI0555 | Slavia Liberec orienteering | 32:42 | + 8:46 | |
7. | Janecková Josefína | EKP0351 | VŠTJ Ekonom Praha | 33:24 | + 9:28 | |
8. | Hankovcová Helena | KAM0350 | SK Kamenice | 34:12 | + 10:16 | |
9. | Ziebová Veronika | NEJ0450 | TJ Jiskra Nejdek | 35:10 | + 11:14 | |
10. | Arnostová Veronika | DOR0455 | OK Dobříš | 36:16 | + 12:20 | |
11. | Pracková Ema | MFP0451 | VŠSK MFF UK Praha | 40:39 | + 16:43 | |
12. | Beranová Hana | VSP0455 | USK Praha | 42:11 | + 18:15 | |
13. | Bartosová Marie | MLA0451 | MLOK Mariánské Lázně | 49:34 | + 25:38 | |
14. | Safaríková Lucie | CST0351 | OB Strakonice | 63:03 | + 39:07 | |
15. | Chvátilová Johana | PHK0450 | OK 99 Hradec Králové | 73:41 | + 49:45 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Dolejsí Katerina | STB0199 | TJ Stadion Nový Bor | 23:31 | ||
2. | Rydlová Adéla | TJN0151 | OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou | 25:52 | + 2:21 | |
3. | Simsová Barbora | MFP0150 | VŠSK MFF UK Praha | 29:31 | + 6:00 | |
3. | Safková Sofie | KAM0153 | SK Kamenice | 29:31 | + 6:00 | |
5. | Martanová Elin | VLI0252 | Slavia Liberec orienteering | 29:40 | + 6:09 | |
6. | Skáchová Magdalena | KAM0151 | SK Kamenice | 29:50 | + 6:19 | |
7. | Sanna Karin | DKP0250 | Oddíl OB Kotlářka | 31:35 | + 8:04 | |
8. | Maresová Klára | NEJ0250 | TJ Jiskra Nejdek | 31:39 | + 8:08 | |
9. | Fantová Katerina | EKP0256 | VŠTJ Ekonom Praha | 32:28 | + 8:57 | |
10. | Stanková Markéta | VPM0153 | KOS Slavia VŠ Plzeň | 32:45 | + 9:14 | |
11. | Sklíbová Mísa | TJN0153 | OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou | 34:06 | + 10:35 | |
12. | Drzková Berenika | LPU0151 | OK Lokomotiva Pardubice | 34:14 | + 10:43 | |
13. | Jirkovská Michaela | SLA0150 | SKOB Slaný | 38:30 | + 14:59 | |
14. | Beranová Eva | VSP0254 | USK Praha | 39:27 | + 15:56 | |
15. | Zlesáková Adéla | CHT0151 | OOB SK Chrast | 43:41 | + 20:10 | |
16. | Geislerová Aneta | DKL0151 | KOB Kladno | 53:29 | + 29:58 | |
17. | Vlachovská Zuzana | LME0150 | SK Los Mělník | 81:37 | + 58:06 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Thynová Nikola | SHK0051 | TJ Slavia Hradec Králové | 20:19 | ||
2. | Chaloupská Barbora | PHK9951 | OK 99 Hradec Králové | 20:58 | + 0:39 | |
3. | Kalenská Dominika | STH9958 | SK Studenec | 21:28 | + 1:09 | |
4. | Peterová Jana | DOB0051 | KOB Dobruška | 21:40 | + 1:21 | |
5. | Jezdinská Natálie | STH9954 | SK Studenec | 22:03 | + 1:44 | |
6. | Vyhnálková Marie | MFP0151 | VŠSK MFF UK Praha | 22:23 | + 2:04 | |
7. | Kováríková Marie | KAM0050 | SK Kamenice | 22:48 | + 2:29 | |
8. | Hojná Eliska | SJH0052 | SJH Jindřichův Hradec | 23:09 | + 2:50 | |
9. | Vetrícková Andrea | SHK9951 | TJ Slavia Hradec Králové | 23:21 | + 3:02 | |
10. | Zrníková Adéla | OSN0099 | SK OS Nové Město n. M. | 23:26 | + 3:07 | |
11. | Kopecká Anna | LPU9958 | OK Lokomotiva Pardubice | 23:37 | + 3:18 | |
12. | Pavlíková Markéta | CHA0050 | OK Chrastava | 23:52 | + 3:33 | |
13. | Kosová Tereza | SRK0151 | SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou | 23:54 | + 3:35 | |
14. | Poloprutská Lucie | VLI9950 | Slavia Liberec orienteering | 24:04 | + 3:45 | |
15. | Biersaková Dagmar | KRL0051 | Kometa Kralovice | 24:28 | + 4:09 | |
16. | Hanáková Lenka | KRL9951 | Kometa Kralovice | 24:29 | + 4:10 | |
17. | Hápová Petra | PHK0051 | OK 99 Hradec Králové | 24:49 | + 4:30 | |
18. | Hrabánková Zuzana | PGP9950 | SK Praga | 25:16 | + 4:57 | |
19. | Sokolárová Sárka | TUV9951 | SOK TJ Turnov | 25:17 | + 4:58 | |
20. | Sieglová Eliska | MFP9950 | VŠSK MFF UK Praha | 25:35 | + 5:16 | |
21. | Aschermannová Karolína | KAM0051 | SK Kamenice | 26:10 | + 5:51 | |
22. | Kubecová Katerina | STB9999 | TJ Stadion Nový Bor | 26:24 | + 6:05 | |
23. | Riby Rose | LTP0051 | OOB TJ Lokomotiva Teplice | 26:28 | + 6:09 | |
24. | Srenkelová Ilona | LPU9955 | OK Lokomotiva Pardubice | 26:50 | + 6:31 | |
25. | Tokárová Regina | NEJ0151 | TJ Jiskra Nejdek | 27:06 | + 6:47 | |
26. | Sklíbová Veronika | SRK0153 | SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou | 27:41 | + 7:22 | |
27. | Srámková Hana | MFP0051 | VŠSK MFF UK Praha | 27:50 | + 7:31 | |
28. | Janousková Lucie | BOR9954 | OK Jiskra Nový Bor | 28:11 | + 7:52 | |
29. | Albrechtová Iveta | KAM9950 | SK Kamenice | 28:26 | + 8:07 | |
30. | Kalousková Marie | DKP0151 | Oddíl OB Kotlářka | 28:41 | + 8:22 | |
31. | Nádenícková Pavla | NEJ0150 | TJ Jiskra Nejdek | 28:50 | + 8:31 | |
32. | Slechtová Tereza | KRL0152 | Kometa Kralovice | 29:07 | + 8:48 | |
33. | Nechanická Klára | OSN0050 | SK OS Nové Město n. M. | 29:17 | + 8:58 | |
34. | Brozová Zuzana | LPU0053 | OK Lokomotiva Pardubice | 29:43 | + 9:24 | |
35. | Kolárová Johana | SLA9950 | SKOB Slaný | 29:47 | + 9:28 | |
36. | Straková Veronika | SLA0051 | SKOB Slaný | 29:51 | + 9:32 | |
37. | Illnerová Katerina | DKP9950 | Oddíl OB Kotlářka | 30:23 | + 10:04 | |
38. | Vojtísková Viktorie | LPU0051 | OK Lokomotiva Pardubice | 30:49 | + 10:30 | |
39. | Kopecká Johana | VSP9950 | USK Praha | 31:17 | + 10:58 | |
40. | Gallová Veronika | STH0053 | SK Studenec | 32:24 | + 12:05 | |
41. | Dedková Teodora | TAP0051 | KOB TRETRA Praha | 33:56 | + 13:37 | |
42. | Voltrová Alena | ROZ9951 | OK Roztoky | 34:28 | + 14:09 | |
43. | Ciháková Barbora | KNC9950 | OOB TJ Sokol Kostelec n. Č.l. | 36:25 | + 16:06 | |
44. | Pohoralá Anna | ROU9954 | SKOB Roudnice nad Labem | 36:34 | + 16:15 | |
45. | Sedlácková Linda | ROZ0050 | OK Roztoky | 46:26 | + 26:07 | |
Koucká Barbora | EKP0050 | VŠTJ Ekonom Praha | DISK | |||
Wanková Martina | VRL9951 | OOS TJ Spartak Vrchlabí | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Kohoutová Barbora | BOR9850 | OK Jiskra Nový Bor | 30:15 | ||
2. | Poloprutská Klára | VLI9750 | Slavia Liberec orienteering | 32:49 | + 2:34 | |
3. | Roskotová Lucie | TUR9753 | OOB TJ Turnov | 33:52 | + 3:37 | |
4. | Simunková Gabriela | TAP9755 | KOB TRETRA Praha | 36:19 | + 6:04 | |
5. | Petrácková Kristyna | SJI9851 | OK Jihlava | 36:23 | + 6:08 | |
6. | Kohlová Monika | TUR9756 | OOB TJ Turnov | 37:55 | + 7:40 | |
7. | Dundácková Julie | SJH9853 | SJH Jindřichův Hradec | 38:05 | + 7:50 | |
7. | Poláková Katerina | TAP9854 | KOB TRETRA Praha | 38:05 | + 7:50 | |
9. | Vacková Anna | SJI9854 | OK Jihlava | 38:13 | + 7:58 | |
10. | Doubková Petra | VLI9853 | Slavia Liberec orienteering | 38:16 | + 8:01 | |
11. | Poláková Tereza | TAP9853 | KOB TRETRA Praha | 38:26 | + 8:11 | |
12. | Kroupová Eliska | VPM9853 | KOS Slavia VŠ Plzeň | 38:59 | + 8:44 | |
13. | Stefanyuková Eliska | CST9851 | OB Strakonice | 40:20 | + 10:05 | |
14. | Voltrová Hana | ROZ9752 | OK Roztoky | 40:29 | + 10:14 | |
15. | Repiská Amálie | MFP9851 | VŠSK MFF UK Praha | 41:12 | + 10:57 | |
16. | Hlinovská Johana | VPM9751 | KOS Slavia VŠ Plzeň | 41:35 | + 11:20 | |
17. | Mikesová Adéla | VPM9852 | KOS Slavia VŠ Plzeň | 42:19 | + 12:04 | |
18. | Parkanová Veronika | SJH9751 | SJH Jindřichův Hradec | 44:02 | + 13:47 | |
19. | Nováková Adéla | OKP9750 | SK OK 24 Praha | 45:49 | + 15:34 | |
20. | Safrhansová Lucie | VPM9753 | KOS Slavia VŠ Plzeň | 45:55 | + 15:40 | |
21. | Obytová Katerina | VPM9752 | KOS Slavia VŠ Plzeň | 47:47 | + 17:32 | |
22. | Mikulásová Martina | PGP9852 | SK Praga | 48:06 | + 17:51 | |
23. | Kavalírová Julie | PHK9753 | OK 99 Hradec Králové | 61:50 | + 31:35 | |
Kopecká Eliska | KNC9850 | OOB TJ Sokol Kostelec n. Č.l. | DISK | |||
Nováková Lucie | BOR9854 | OK Jiskra Nový Bor | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Zandová Marcela | SKV9653 | TJ Slovan Karlovy Vary | 32:25 | ||
2. | Valisová Martina | OSN9696 | SK OS Nové Město n. M. | 34:29 | + 2:04 | |
3. | Hanusová Michaela | TUR9554 | OOB TJ Turnov | 34:55 | + 2:30 | |
4. | Kucerová Barbora | LBE9650 | TJ Lokomotiva Beroun | 36:51 | + 4:26 | |
5. | Rafajová Anna | SLA9550 | SKOB Slaný | 38:52 | + 6:27 | |
6. | Lavicková Michaela | KRL9655 | Kometa Kralovice | 50:54 | + 18:29 | |
7. | Kubicková Bára | SJH9551 | SJH Jindřichův Hradec | 52:04 | + 19:39 | |
8. | Sádková Lucie | PHK9654 | OK 99 Hradec Králové | 54:54 | + 22:29 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
Body
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Krivancová Zdenka | LBE9450 | TJ Lokomotiva Beroun | 34:20 | |||
2. | Teplá Barbora | SJI9351 | OK Jihlava | 46:05 | + 11:45 | ||
Mikulásová Helena | PGP9353 | SK Praga | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
Body
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Kilarská Marcela | VSP7151 | USK Praha | 40:26 | 8599 | ||
2. | Spurná Martina | PGP8556 | SK Praga | 40:38 | + 0:12 | 8558 | |
3. | Smidrkalová Monika | NPA9051 | SK LOB Nová Paka | 43:18 | + 2:52 | 8018 | |
4. | Smolková Katerina | PGP8852 | SK Praga | 43:57 | + 3:31 | 7887 | |
5. | Folbrechtová Sárka | BOR9051 | OK Jiskra Nový Bor | 44:25 | + 3:59 | 7792 | |
6. | Svobodová Jitka | DCE7450 | KOB Dobřichovice | 45:04 | + 4:38 | 7660 | |
7. | Kasková Katerina | CHA7850 | OK Chrastava | 45:42 | + 5:16 | 7532 | |
8. | Horová Magda | VSP5450 | USK Praha | 45:54 | + 5:28 | 7492 | |
9. | Zamazalová Katerina | TAP9053 | KOB TRETRA Praha | 46:01 | + 5:35 | 7468 | |
10. | Smutná Pavla | VAM8651 | OOB Vamberk | 46:25 | + 5:59 | 7387 | |
11. | Matrasová Katerina | CHT8353 | OOB SK Chrast | 46:32 | + 6:06 | 7364 | |
12. | Mechlová Lenka | SHK9051 | TJ Slavia Hradec Králové | 46:48 | + 6:22 | 7310 | |
13. | Jezková Dominika | PGP9053 | SK Praga | 47:37 | + 7:11 | 7144 | |
14. | Kozinová Jana | PGP6651 | SK Praga | 47:43 | + 7:17 | 7124 | |
15. | Sedlácková Martina | TUR7959 | OOB TJ Turnov | 48:03 | + 7:37 | 7056 | |
16. | Nováková Katerina | OKP9450 | SK OK 24 Praha | 48:06 | + 7:40 | 7046 | |
17. | Peterová Vera | DOB8751 | KOB Dobruška | 48:24 | + 7:58 | 6986 | |
18. | Ulahelová Jana | LTU8451 | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 49:21 | + 8:55 | 6793 | |
19. | Soukupová Lucie | SJC8951 | Sportcentrum Jičín | 49:32 | + 9:06 | 6756 | |
20. | Zurynková Jana | EKP7053 | VŠTJ Ekonom Praha | 49:39 | + 9:13 | 6732 | |
21. | Hofmanová Michaela | LPM7751 | OK Lokomotiva Plzeň | 50:26 | + 10:00 | 6574 | |
22. | Spicarová Michaela | SJC8754 | Sportcentrum Jičín | 50:42 | + 10:16 | 6520 | |
23. | Sákrová Michaela | BOR8850 | OK Jiskra Nový Bor | 51:37 | + 11:11 | 6334 | |
24. | Peterová Alena | DOB8953 | KOB Dobruška | 52:20 | + 11:54 | 6189 | |
25. | Puchernová Zuzana | TAP8453 | KOB TRETRA Praha | 52:50 | + 12:24 | 6088 | |
26. | Novotná Martina | PHK8255 | OK 99 Hradec Králové | 53:00 | + 12:34 | 6054 | |
27. | Písová Monika | NPA8151 | SK LOB Nová Paka | 53:06 | + 12:40 | 6034 | |
28. | Horácková Katerina | VLI8150 | Slavia Liberec orienteering | 53:19 | + 12:53 | 5990 | |
29. | Burdová Adéla | LDC9152 | KOB Děčín | 53:28 | + 13:02 | 5960 | |
30. | Knoblochová Kamila | VRL8353 | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 53:31 | + 13:05 | 5950 | |
31. | Nedbalová Jana | MFP8050 | VŠSK MFF UK Praha | 53:42 | + 13:16 | 5912 | |
32. | Králová Michaela | CTB7959 | SK OB Chotěboř | 54:49 | + 14:23 | 5686 | |
33. | Stoková Mariana | DKP8158 | Oddíl OB Kotlářka | 55:43 | + 15:17 | 5504 | |
34. | Borovicková Lenka | FSP7350 | VŠTJ Stavební fakulta Praha | 56:08 | + 15:42 | 5420 | |
35. | Kamererová Klára | KAM9154 | SK Kamenice | 56:26 | + 16:00 | 5359 | |
36. | Skáchová Petra | SLP7051 | OOB Slavia Praha | 57:01 | + 16:35 | 5241 | |
37. | Zoubková Jana | ZBP8050 | OOB SK Zbraslav | 57:07 | + 16:41 | 5221 | |
38. | Gregorová Katerina | BSO8151 | KOB Baník Sokolov | 58:46 | + 18:20 | 4887 | |
39. | Koppová Ingrid | SLP7960 | OOB Slavia Praha | 58:49 | + 18:23 | 4876 | |
40. | Posseltová Tereza | TJN9252 | OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou | 59:18 | + 18:52 | 4779 | |
41. | Pokorná Kristyna | EKP8351 | VŠTJ Ekonom Praha | 59:53 | + 19:27 | 4660 | |
42. | Henychová Zuzana | VLI6151 | Slavia Liberec orienteering | 60:13 | + 19:47 | 4593 | |
43. | Budínová Radka | CHT7951 | OOB SK Chrast | 61:44 | + 21:18 | 4286 | |
44. | Albrechtová Eva | KAM7850 | SK Kamenice | 61:55 | + 21:29 | 4249 | |
45. | Purschová Tereza | BSO8156 | KOB Baník Sokolov | 66:16 | + 25:50 | 3368 | |
46. | Uhrová Zuzana | VSP8050 | USK Praha | 67:33 | + 27:07 | 3108 | |
47. | Janecková Dagmar | EKP6550 | VŠTJ Ekonom Praha | 68:56 | + 28:30 | 2828 | |
48. | Tauchmanová Ivana | NPA7852 | SK LOB Nová Paka | 70:01 | + 29:35 | 2609 | |
49. | Karasová Jana | FSP6153 | VŠTJ Stavební fakulta Praha | 71:46 | + 31:20 | 2254 | |
50. | Hradecká Petra | DOK6850 | OK Doksy | 73:55 | + 33:29 | 1819 | |
Neradová Eva | LIT8951 | KOB Chemopetrol Litvínov | DISK | 0 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
Body
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Reznícková Tereza | SJI9056 | OK Jihlava | 37:34 | 3987 | ||
2. | Karbanová Vendula | DKP8350 | Oddíl OB Kotlářka | 41:12 | + 3:38 | 3656 | |
3. | Drzková Markéta | LPU7670 | OK Lokomotiva Pardubice | 43:08 | + 5:34 | 3479 | |
4. | Kalinová Markéta | EKP8259 | VŠTJ Ekonom Praha | 46:37 | + 9:03 | 3162 | |
5. | Synková Petra | DOK7950 | OK Doksy | 46:53 | + 9:19 | 3137 | |
6. | Zajícová Markéta | TAP9054 | KOB TRETRA Praha | 47:21 | + 9:47 | 3095 | |
7. | Chaloupková Marie | SLP8151 | OOB Slavia Praha | 52:58 | + 15:24 | 2582 | |
8. | Seidlová Barbora | EKP7955 | VŠTJ Ekonom Praha | 60:27 | + 22:53 | 1899 | |
9. | Oujeská Lenka | ZBP7652 | OOB SK Zbraslav | 62:26 | + 24:52 | 1718 | |
10. | Rydlová Eva | FSP8989 | VŠTJ Stavební fakulta Praha | 69:54 | + 32:20 | 1037 | |
11. | Mágrová Ivana | LCV5550 | TJ Lokomotiva, o.s. Chomutov | 73:25 | + 35:51 | 716 | |
12. | Siblíková Jana | SLP7952 | OOB Slavia Praha | 74:29 | + 36:55 | 619 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Rysavá Magdalena | PGP7650 | SK Praga | 26:21 | ||
2. | Mestková Katerina | VSP7650 | USK Praha | 29:35 | + 3:14 | |
3. | Skorpilová Jana | SJC7451 | Sportcentrum Jičín | 29:37 | + 3:16 | |
4. | Gajdová Magdalena | KAM7450 | SK Kamenice | 30:13 | + 3:52 | |
5. | Hasmanová Lenka | VPM7551 | KOS Slavia VŠ Plzeň | 30:14 | + 3:53 | |
6. | Pokorná Magdaléna | PGP7562 | SK Praga | 30:24 | + 4:03 | |
7. | Zakourilová Helena | VSP7453 | USK Praha | 31:58 | + 5:37 | |
8. | Simsová Jana | MFP7651 | VŠSK MFF UK Praha | 32:01 | + 5:40 | |
9. | Samková Renáta | PHK7456 | OK 99 Hradec Králové | 32:25 | + 6:04 | |
10. | Pachnerová Dominika | CHA7750 | OK Chrastava | 33:24 | + 7:03 | |
10. | Arnostová Katerina | VSP7652 | USK Praha | 33:24 | + 7:03 | |
12. | Nechanická Daniela | OSN7557 | SK OS Nové Město n. M. | 34:15 | + 7:54 | |
13. | Janovská Petra | PGP7355 | SK Praga | 34:42 | + 8:21 | |
14. | Brettlová Marta | PGP7557 | SK Praga | 35:04 | + 8:43 | |
15. | Kucerová Marie | VSP7551 | USK Praha | 35:56 | + 9:35 | |
16. | Sklíbová Jana | SRK7651 | SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou | 39:31 | + 13:10 | |
17. | Simková Markéta | LME7755 | SK Los Mělník | 41:24 | + 15:03 | |
18. | Martanová Daniela | VLI7452 | Slavia Liberec orienteering | 41:35 | + 15:14 | |
19. | Smolková Alena | PGP6450 | SK Praga | 42:35 | + 16:14 | |
20. | Dolejsí Lenka | STB7499 | TJ Stadion Nový Bor | 42:55 | + 16:34 | |
21. | Pelcová Pavla | CST7454 | OB Strakonice | 42:59 | + 16:38 | |
22. | Richtrová Lucie | VPM7451 | KOS Slavia VŠ Plzeň | 45:16 | + 18:55 | |
23. | Chvátilová Pavlína | PHK7450 | OK 99 Hradec Králové | 48:44 | + 22:23 | |
24. | Landovská Ivana | PGP6251 | SK Praga | 55:54 | + 29:33 | |
25. | Janousková Iveta | BOR7457 | OK Jiskra Nový Bor | 63:45 | + 37:24 | |
26. | Pracková Zita | MFP7850 | VŠSK MFF UK Praha | 71:17 | + 44:56 | |
Lindová Miroslava | KNC7750 | OOB TJ Sokol Kostelec n. Č.l. | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Stanková Marcela | VPM6951 | KOS Slavia VŠ Plzeň | 30:02 | ||
2. | Skvorová Zuzana | KAM7350 | SK Kamenice | 36:14 | + 6:12 | |
3. | Svadlenová Ivana | CHC7151 | K.O.B. Choceň | 37:10 | + 7:08 | |
4. | Klapalová Pavla | EKP7051 | VŠTJ Ekonom Praha | 37:24 | + 7:22 | |
5. | Ruzicková Kamila | PHK7153 | OK 99 Hradec Králové | 37:51 | + 7:49 | |
6. | Nováková Marie | OKP6953 | SK OK 24 Praha | 40:14 | + 10:12 | |
7. | Dulovcová Marie | KRE7051 | OOB TJ Sokol Křemže | 40:29 | + 10:27 | |
8. | Kaplanová Iva | LPU6859 | OK Lokomotiva Pardubice | 40:50 | + 10:48 | |
9. | Zuzánková Ruzena | TJN6051 | OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou | 40:51 | + 10:49 | |
10. | Hankovcová Lenka | KAM7053 | SK Kamenice | 42:44 | + 12:42 | |
11. | Sieglová Dása | MFP7050 | VŠSK MFF UK Praha | 44:43 | + 14:41 | |
12. | Bartosová Jana | MLA7051 | MLOK Mariánské Lázně | 45:19 | + 15:17 | |
13. | Cermáková Renata | LPU6553 | OK Lokomotiva Pardubice | 45:49 | + 15:47 | |
14. | Kucerová Vladimíra | CHT6460 | OOB SK Chrast | 52:10 | + 22:08 | |
15. | Kubecová Jana | STB7399 | TJ Stadion Nový Bor | 55:09 | + 25:07 | |
16. | Sedlácková Petra | ROZ7050 | OK Roztoky | 56:46 | + 26:44 | |
17. | Safková Petra | KAM6650 | SK Kamenice | 62:33 | + 32:31 | |
18. | Srámková Iva | MFP7251 | VŠSK MFF UK Praha | 66:32 | + 36:30 | |
19. | Beranová Iva | VSP7150 | USK Praha | 69:21 | + 39:19 | |
20. | Kulhavá Jarmila | SRK6751 | SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou | 71:05 | + 41:03 | |
21. | Jandová Hana | LCV7150 | TJ Lokomotiva, o.s. Chomutov | 74:25 | + 44:23 | |
Lisá Monika | ONO6750 | SKOB Ostrov | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Rydlová Magda | TJN6850 | OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou | 28:12 | ||
2. | Ciháková Lenka | KNC6750 | OOB TJ Sokol Kostelec n. Č.l. | 29:37 | + 1:25 | |
3. | Wurzelová Dana | CHT6654 | OOB SK Chrast | 31:15 | + 3:03 | |
4. | Kosová Michaela | SRK6752 | SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou | 31:25 | + 3:13 | |
5. | Bochenková Jana | EKP6150 | VŠTJ Ekonom Praha | 31:41 | + 3:29 | |
6. | Abelová Ivana | STB6798 | TJ Stadion Nový Bor | 32:51 | + 4:39 | |
7. | Nemecková Jarmila | OKP6650 | SK OK 24 Praha | 33:07 | + 4:55 | |
8. | Mrázová Pavla | DCE5550 | KOB Dobřichovice | 33:48 | + 5:36 | |
9. | Slavíková Katerina | PGP6650 | SK Praga | 34:41 | + 6:29 | |
10. | Fantová Libuse | EKP5650 | VŠTJ Ekonom Praha | 34:52 | + 6:40 | |
11. | Pecková Ivana | EKP6252 | VŠTJ Ekonom Praha | 35:07 | + 6:55 | |
12. | Hasalová Jana | PGP6751 | SK Praga | 36:01 | + 7:49 | |
13. | Bínová Kathrin | MLA6754 | MLOK Mariánské Lázně | 37:20 | + 9:08 | |
14. | Koucká Ivana | EKP6850 | VŠTJ Ekonom Praha | 37:56 | + 9:44 | |
15. | Kubínová Jana | SKV6751 | TJ Slovan Karlovy Vary | 38:01 | + 9:49 | |
16. | Pávková Jana | BOR6550 | OK Jiskra Nový Bor | 38:56 | + 10:44 | |
17. | Baziková Lucie | TJP6451 | TJ Sokol Troja | 39:19 | + 11:07 | |
18. | Veverková Yveta | VAM6452 | OOB Vamberk | 39:47 | + 11:35 | |
19. | Jezková Regina | PGP6352 | SK Praga | 39:57 | + 11:45 | |
20. | Cincibusová Ivana | FSP6651 | VŠTJ Stavební fakulta Praha | 41:36 | + 13:24 | |
21. | Thynová Ivana | SHK6651 | TJ Slavia Hradec Králové | 42:06 | + 13:54 | |
22. | Zandová Marie | SKV6551 | TJ Slovan Karlovy Vary | 43:48 | + 15:36 | |
23. | Valachová Jana | LPU6654 | OK Lokomotiva Pardubice | 45:35 | + 17:23 | |
24. | Cechmánková Helena | OKP6450 | SK OK 24 Praha | 46:13 | + 18:01 | |
25. | Lustigová Lenka | DKP6652 | Oddíl OB Kotlářka | 47:16 | + 19:04 | |
26. | Nováková Irena | OKP6651 | SK OK 24 Praha | 49:45 | + 21:33 | |
27. | Hindráková Martina | LTU6451 | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 49:58 | + 21:46 | |
28. | Mudrová Martina | HCE6451 | TJ Sokol Hostivice | 51:03 | + 22:51 | |
29. | Cápová Irena | SCP6450 | OK Sparta Praha | 60:45 | + 32:33 | |
30. | Splinarová Jana | SKV6451 | TJ Slovan Karlovy Vary | 66:01 | + 37:49 | |
Klasková Katerina | DKP6750 | Oddíl OB Kotlářka | DISK | |||
Illnerová Daniela | DKP6651 | Oddíl OB Kotlářka | DISK | |||
Kavková Dana | SCP6150 | OK Sparta Praha | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Voltrová Svatava | ROZ6150 | OK Roztoky | 28:29 | ||
2. | Sedivá Miroslava | EKP5750 | VŠTJ Ekonom Praha | 32:19 | + 3:50 | |
3. | Michálková Jirina | VSP6151 | USK Praha | 35:13 | + 6:44 | |
4. | Sládková Eva | TEH5751 | Sokol Tehov | 35:51 | + 7:22 | |
5. | Behounová Jirina | PHK5651 | OK 99 Hradec Králové | 36:10 | + 7:41 | |
6. | Kohoutová Pavla | KNC6251 | OOB TJ Sokol Kostelec n. Č.l. | 37:56 | + 9:27 | |
7. | Balcarová Eva | PHK5952 | OK 99 Hradec Králové | 39:41 | + 11:12 | |
8. | Havlícková Jindra | KNC6150 | OOB TJ Sokol Kostelec n. Č.l. | 42:05 | + 13:36 | |
9. | Troupová Vladena | KRE6351 | OOB TJ Sokol Křemže | 44:12 | + 15:43 | |
10. | Hartlová Blanka | ODV6350 | TJ Aero Odolena Voda | 47:16 | + 18:47 | |
11. | Kovarícková Darja | KRE6352 | OOB TJ Sokol Křemže | 48:37 | + 20:08 | |
12. | Syslová Drahomíra | PGP5650 | SK Praga | 48:50 | + 20:21 | |
13. | Vejvodová Mirka | LPM5750 | OK Lokomotiva Plzeň | 56:56 | + 28:27 | |
14. | Vecerová Ivana | TJN6052 | OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou | 59:51 | + 31:22 | |
15. | Hrabánková Ilona | PGP6250 | SK Praga | 62:08 | + 33:39 | |
16. | Nováková Pavla | DOK5950 | OK Doksy | 66:52 | + 38:23 | |
17. | Wolkerová Dagmar | TJP5250 | TJ Sokol Troja | 67:30 | + 39:01 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Opavová Stanislava | MLA5451 | MLOK Mariánské Lázně | 23:33 | ||
2. | Zelená Markéta | PGP5850 | SK Praga | 25:25 | + 1:52 | |
3. | Kalibánová Jirina | NPA5351 | SK LOB Nová Paka | 26:13 | + 2:40 | |
4. | Nováková Svatava | SKV5351 | TJ Slovan Karlovy Vary | 27:09 | + 3:36 | |
5. | Pokorná Eva | TCB5751 | SK Technik České Budějovice | 27:19 | + 3:46 | |
6. | Víchová Ladislava | LPU5851 | OK Lokomotiva Pardubice | 27:24 | + 3:51 | |
7. | Bláhová Luba | SHK5852 | TJ Slavia Hradec Králové | 27:29 | + 3:56 | |
8. | Bradnová Vera | CHA5550 | OK Chrastava | 28:19 | + 4:46 | |
9. | Svobodná Eva | DKP5851 | Oddíl OB Kotlářka | 29:12 | + 5:39 | |
10. | Dudová Hana | DKP5752 | Oddíl OB Kotlářka | 29:14 | + 5:41 | |
11. | Mrázková Ivana | DKP5650 | Oddíl OB Kotlářka | 29:42 | + 6:09 | |
12. | Jansová Alena | CHT5852 | OOB SK Chrast | 31:18 | + 7:45 | |
13. | Gazdacková Jana | SHK5851 | TJ Slavia Hradec Králové | 31:32 | + 7:59 | |
14. | Strossová Jirina | DCE5650 | KOB Dobřichovice | 31:57 | + 8:24 | |
15. | Kadavá Eva | CHA5750 | OK Chrastava | 32:17 | + 8:44 | |
16. | Novotná Jirina | LPU5654 | OK Lokomotiva Pardubice | 33:48 | + 10:15 | |
17. | Matousková Marie | LJN5550 | OOB TJ LIAZ Jablonec nad Nisou | 34:17 | + 10:44 | |
18. | Zavadilová Nada | SCP5450 | OK Sparta Praha | 35:23 | + 11:50 | |
19. | Jahnová Helena | SCP5550 | OK Sparta Praha | 40:38 | + 17:05 | |
20. | Nováková Jana | NPA5552 | SK LOB Nová Paka | 41:59 | + 18:26 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Dohnalová Dana | VSP5050 | USK Praha | 26:14 | ||
2. | Neradová Alena | LIT5051 | KOB Chemopetrol Litvínov | 27:38 | + 1:24 | |
3. | Horácková Stanislava | VLI4950 | Slavia Liberec orienteering | 27:41 | + 1:27 | |
4. | Omová Jana | TUR5150 | OOB TJ Turnov | 30:13 | + 3:59 | |
5. | Nováková Jirina | UVP4950 | Slovan Praha | 37:26 | + 11:12 | |
6. | Stehnová Hana | DKP5150 | Oddíl OB Kotlářka | 37:43 | + 11:29 | |
7. | Sevcíková Alena | CHA5351 | OK Chrastava | 50:42 | + 24:28 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Lohrová Jarmila | SCP4650 | OK Sparta Praha | 29:30 | ||
2. | Hankovská Jana | PGP4050 | SK Praga | 29:43 | + 0:13 | |
3. | Kasková Eva | CHA4650 | OK Chrastava | 31:52 | + 2:22 | |
4. | Mestková Eva | TEP4851 | Tempo Praha | 32:36 | + 3:06 | |
5. | Dvoráková Ladislava | PGP4451 | SK Praga | 32:58 | + 3:28 | |
6. | Kubátová Milada | PGP4750 | SK Praga | 34:34 | + 5:04 | |
7. | Nejezchlebová Vera | KAS4551 | KOB Kamenický Šenov | 35:50 | + 6:20 | |
8. | Brabcová Jindra | LCV4750 | TJ Lokomotiva, o.s. Chomutov | 38:09 | + 8:39 | |
9. | Krtenská Leontina | BOR4650 | OK Jiskra Nový Bor | 41:30 | + 12:00 | |
10. | Zmeková Míla | SLP4451 | OOB Slavia Praha | 43:35 | + 14:05 | |
11. | Langrová Marie | BOR3750 | OK Jiskra Nový Bor | 61:43 | + 32:13 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Hasman Jakub | VPM0501 | KOS Slavia VŠ Plzeň | 22:34 | ||
2. | Janousek Slávek | BOR0400 | OK Jiskra Nový Bor | 26:24 | + 3:50 | |
3. | Bláha Matyás | SJP0500 | KČT Slavoj Praha | 27:01 | + 4:27 | |
4. | Mestka Václav | VSP0600 | USK Praha | 30:01 | + 7:27 | |
5. | Bláha Vojtech | SJP0501 | KČT Slavoj Praha | 31:04 | + 8:30 | |
6. | Pelc Tadeás | CST0601 | OB Strakonice | 32:41 | + 10:07 | |
7. | Král Adam | CTB0501 | SK OB Chotěboř | 32:53 | + 10:19 | |
8. | Duchoslav Radek | LME0401 | SK Los Mělník | 32:57 | + 10:23 | |
9. | Nemsovsky Filip | VSP0500 | USK Praha | 33:55 | + 11:21 | |
10. | Vlachovsky Matej | LME0501 | SK Los Mělník | 35:18 | + 12:44 | |
11. | Jezek Frantisek | SLA0501 | SKOB Slaný | 35:36 | + 13:02 | |
12. | Janovsky Jaromír | SLA | SKOB Slaný | 39:25 | + 16:51 | |
13. | Husák Ondrej | SLA0600 | SKOB Slaný | 41:49 | + 19:15 | |
14. | Zrník Tomás | OSN0606 | SK OS Nové Město n. M. | 42:16 | + 19:42 | |
15. | Vlachovsky Vojtech | LME0502 | SK Los Mělník | 53:58 | + 31:24 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Gajda Martin | VSP0404 | USK Praha | 29:00 | ||
2. | Peterka Jakub | LLI0404 | TJ Loko Liberec | 31:49 | + 2:49 | |
3. | Oncirk Jan | ONO0301 | SKOB Ostrov | 33:45 | + 4:45 | |
4. | Kolár Matyás | SLA0300 | SKOB Slaný | 35:17 | + 6:17 | |
5. | Srámek Jaromír | MFP0303 | VŠSK MFF UK Praha | 36:06 | + 7:06 | |
6. | Dundácek Karel | SJH0401 | SJH Jindřichův Hradec | 37:28 | + 8:28 | |
7. | Skácha Vít | KAM0309 | SK Kamenice | 38:35 | + 9:35 | |
8. | Tokár Radim | NEJ0300 | TJ Jiskra Nejdek | 39:45 | + 10:45 | |
9. | Zakouril Matyás | VSP0400 | USK Praha | 41:27 | + 12:27 | |
10. | Pelc Matyás | CST0401 | OB Strakonice | 42:18 | + 13:18 | |
11. | Visna Johan | DKP0401 | Oddíl OB Kotlářka | 55:44 | + 26:44 | |
12. | Janas Adam | PGP0404 | SK Praga | 84:23 | + 55:23 | |
Kuzel Jan | FSP0400 | VŠTJ Stavební fakulta Praha | DISK | |||
Swart Benjamín | DKL0300 | KOB Kladno | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Kozina Stepán | PGP0300 | SK Praga | 31:53 | ||
2. | Klaska Martin | DKP0100 | Oddíl OB Kotlářka | 32:32 | + 0:39 | |
3. | Hasman Marek | VPM0201 | KOS Slavia VŠ Plzeň | 33:07 | + 1:14 | |
4. | Nechanicky Jan | OSN0200 | SK OS Nové Město n. M. | 33:48 | + 1:55 | |
5. | Siegl Matyás | MFP0103 | VŠSK MFF UK Praha | 34:18 | + 2:25 | |
6. | Skvor Adam | KAM0202 | SK Kamenice | 35:13 | + 3:20 | |
7. | Subrt Matej | DKP0205 | Oddíl OB Kotlářka | 36:14 | + 4:21 | |
8. | Hankovec Hugo | KAM0201 | SK Kamenice | 36:17 | + 4:24 | |
9. | Lustig Adam | DKP0202 | Oddíl OB Kotlářka | 36:41 | + 4:48 | |
10. | Janas Petr | PGP0200 | SK Praga | 39:11 | + 7:18 | |
11. | Svarc Antonín | DKP0203 | Oddíl OB Kotlářka | 39:17 | + 7:24 | |
12. | Albrecht Adam | KAM0203 | SK Kamenice | 41:39 | + 9:46 | |
13. | Husák Zdenek | SLA0201 | SKOB Slaný | 47:32 | + 15:39 | |
14. | Pohoraly Hugo | ROU0103 | SKOB Roudnice nad Labem | 47:42 | + 15:49 | |
15. | Bradác David | LLI0203 | TJ Loko Liberec | 51:52 | + 19:59 | |
16. | Valásek Václav | KAM0100 | SK Kamenice | 53:09 | + 21:16 | |
17. | Bartos Václav | MLA0101 | MLOK Mariánské Lázně | 59:18 | + 27:25 | |
18. | Postolka Jonás | DKL0100 | KOB Kladno | 60:59 | + 29:06 | |
Simsa Martin | MFP0300 | VŠSK MFF UK Praha | DISK | |||
Riby Thomas | LTP0202 | OOB TJ Lokomotiva Teplice | DISK | |||
Safka Sebastian | KAM0101 | SK Kamenice | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Chvátil Simon | PHK9908 | OK 99 Hradec Králové | 26:49 | ||
2. | Kafka Matej | SJI9903 | OK Jihlava | 27:23 | + 0:34 | |
3. | Roudny Martin | LPU0002 | OK Lokomotiva Pardubice | 28:00 | + 1:11 | |
4. | Pavlovec Dan | BOR0001 | OK Jiskra Nový Bor | 28:20 | + 1:31 | |
5. | Melichar Petr | LLI0001 | TJ Loko Liberec | 28:38 | + 1:49 | |
5. | Skvor Ota | KAM9900 | SK Kamenice | 28:38 | + 1:49 | |
7. | Buk Petr | ROU0001 | SKOB Roudnice nad Labem | 29:08 | + 2:19 | |
8. | Mares Vít | BOR0000 | OK Jiskra Nový Bor | 29:14 | + 2:25 | |
9. | Rusin Jan | BRU0001 | Ulita-HOBRA Orienteering Broumov | 29:24 | + 2:35 | |
10. | Masata Metodej | PHK9905 | OK 99 Hradec Králové | 29:29 | + 2:40 | |
11. | Sklíba Michal | SRK9900 | SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou | 29:35 | + 2:46 | |
12. | Thor Tomás | TUV9903 | SOK TJ Turnov | 29:40 | + 2:51 | |
13. | Lejbl Ladislav | LBE0000 | TJ Lokomotiva Beroun | 31:01 | + 4:12 | |
14. | Volák Ondrej | BRU0006 | Ulita-HOBRA Orienteering Broumov | 31:48 | + 4:59 | |
15. | Postolka Jáchym | DKL9900 | KOB Kladno | 32:07 | + 5:18 | |
16. | Sebek Petr | DKP9903 | Oddíl OB Kotlářka | 32:28 | + 5:39 | |
17. | Kavalír Jáchym | PHK9901 | OK 99 Hradec Králové | 33:17 | + 6:28 | |
18. | Kulhavy Tadeás | LPU0005 | OK Lokomotiva Pardubice | 33:27 | + 6:38 | |
19. | Krivda Tomás | CHC9901 | K.O.B. Choceň | 33:35 | + 6:46 | |
20. | Richtr Lukás | VPM0204 | KOS Slavia VŠ Plzeň | 33:45 | + 6:56 | |
21. | Visna Matej | DKP9904 | Oddíl OB Kotlářka | 34:31 | + 7:42 | |
22. | Dudák Ladislav | SLA0002 | SKOB Slaný | 36:20 | + 9:31 | |
23. | Cech Petr | SJI0001 | OK Jihlava | 37:10 | + 10:21 | |
24. | Synek Antonín | DOK0001 | OK Doksy | 37:28 | + 10:39 | |
25. | Gajda Jan | KAM0105 | SK Kamenice | 38:29 | + 11:40 | |
26. | Lejbl Jakub | LBE0200 | TJ Lokomotiva Beroun | 39:22 | + 12:33 | |
27. | Smaus Antonín | TJN0001 | OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou | 42:52 | + 16:03 | |
28. | Kubec Jan | BOR0004 | OK Jiskra Nový Bor | 43:12 | + 16:23 | |
29. | Samek Tomás | PHK0001 | OK 99 Hradec Králové | 45:54 | + 19:05 | |
30. | Bradác Jakub | LLI0002 | TJ Loko Liberec | 46:04 | + 19:15 | |
31. | Hladík Jan | TUV0002 | SOK TJ Turnov | 46:51 | + 20:02 | |
32. | Konvalinka Jindrich | LPU0004 | OK Lokomotiva Pardubice | 47:32 | + 20:43 | |
33. | Roudny Václav | LPU0001 | OK Lokomotiva Pardubice | 48:26 | + 21:37 | |
34. | Zemko Zdenek | SLA9900 | SKOB Slaný | 52:33 | + 25:44 | |
35. | Solomko Adam | BSO0002 | KOB Baník Sokolov | 53:21 | + 26:32 | |
36. | Kdyr Matej | ODV0000 | TJ Aero Odolena Voda | 64:26 | + 37:37 | |
Bíly Jakub | LTP0104 | OOB TJ Lokomotiva Teplice | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Vlásek Jakub | TAP9702 | KOB TRETRA Praha | 32:25 | ||
2. | Bartos Vojtech | MLA9802 | MLOK Mariánské Lázně | 33:05 | + 0:40 | |
3. | Birnbaum Adam | BOR9802 | OK Jiskra Nový Bor | 35:32 | + 3:07 | |
4. | Cermák Adam | PGP9701 | SK Praga | 35:47 | + 3:22 | |
5. | Novák Filip | TJN9801 | OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou | 36:09 | + 3:44 | |
6. | Locker Tomás | SRK9802 | SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou | 36:55 | + 4:30 | |
7. | Hájek Jakub | SHK9802 | TJ Slavia Hradec Králové | 38:54 | + 6:29 | |
8. | Ludvík Matyás | STB9801 | TJ Stadion Nový Bor | 39:11 | + 6:46 | |
9. | Ondrejcek Jirí | ODV9800 | TJ Aero Odolena Voda | 39:33 | + 7:08 | |
10. | Zieba Jakub | NEJ9800 | TJ Jiskra Nejdek | 39:49 | + 7:24 | |
11. | Hasal Martin | PGP9804 | SK Praga | 39:53 | + 7:28 | |
12. | Vyskocil Stepán | VAM9701 | OOB Vamberk | 40:01 | + 7:36 | |
13. | Smaus Jan | TJN9700 | OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou | 40:46 | + 8:21 | |
14. | Janecek Mirek | TJN9804 | OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou | 41:23 | + 8:58 | |
15. | Brázdil Petr | ODV9700 | TJ Aero Odolena Voda | 41:32 | + 9:07 | |
16. | Borovicka Tomás | FSP9801 | VŠTJ Stavební fakulta Praha | 43:13 | + 10:48 | |
17. | Manák Michal | PHK9801 | OK 99 Hradec Králové | 43:44 | + 11:19 | |
18. | Novák Ales | ODV9805 | TJ Aero Odolena Voda | 43:51 | + 11:26 | |
19. | Kalista Michael | LBE9701 | TJ Lokomotiva Beroun | 45:58 | + 13:33 | |
20. | Zák Jan | LPU9802 | OK Lokomotiva Pardubice | 47:27 | + 15:02 | |
21. | Pek Daniel | SHK9803 | TJ Slavia Hradec Králové | 48:39 | + 16:14 | |
22. | Ransdorf Jakub | TAP9805 | KOB TRETRA Praha | 52:42 | + 20:17 | |
23. | Koucky Martin | EKP9700 | VŠTJ Ekonom Praha | 53:21 | + 20:56 | |
24. | Kaspar Frantisek | SLA9800 | SKOB Slaný | 58:11 | + 25:46 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Burda Matej | LDC9602 | KOB Děčín | 32:35 | ||
2. | Landovsky Jakub | PGP9601 | SK Praga | 33:54 | + 1:19 | |
3. | Vanis Ondrej | TJN9500 | OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou | 34:29 | + 1:54 | |
4. | Buk Michal | ROU9601 | SKOB Roudnice nad Labem | 35:22 | + 2:47 | |
5. | Aster Tomás | SLA9602 | SKOB Slaný | 36:11 | + 3:36 | |
6. | Nejman Stanislav | CHA9500 | OK Chrastava | 36:20 | + 3:45 | |
7. | Hledík Jakub | CHT9501 | OOB SK Chrast | 37:18 | + 4:43 | |
8. | Jurica Jan | LPU9611 | OK Lokomotiva Pardubice | 37:23 | + 4:48 | |
9. | Frank Jirí | MAS9600 | KČT Aš | 39:42 | + 7:07 | |
10. | Trejbal Václav | SHK9604 | TJ Slavia Hradec Králové | 41:50 | + 9:15 | |
11. | Koumar Frantisek | SJI9501 | OK Jihlava | 44:18 | + 11:43 | |
12. | Posselt Martin | TJN9501 | OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou | 50:35 | + 18:00 | |
13. | Ruzicka Karel | PHK9502 | OK 99 Hradec Králové | 54:01 | + 21:26 | |
14. | Lustig Matyás | DKP9507 | Oddíl OB Kotlářka | 61:00 | + 28:25 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
Body
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Rada Jakub | DKP9401 | Oddíl OB Kotlářka | 35:06 | 5795 | ||
2. | Zelinka Jan | LPU9405 | OK Lokomotiva Pardubice | 35:57 | + 0:51 | 5660 | |
3. | Buk Jindrich | ROU9303 | SKOB Roudnice nad Labem | 36:30 | + 1:24 | 5573 | |
4. | Pova Ondrej | KRL9304 | Kometa Kralovice | 37:47 | + 2:41 | 5370 | |
5. | Vistejn Jirí | KRL9305 | Kometa Kralovice | 39:47 | + 4:41 | 5054 | |
6. | Klaska Pavel | DKP9301 | Oddíl OB Kotlářka | 40:28 | + 5:22 | 4945 | |
7. | Slajs Daniel | KRL9403 | Kometa Kralovice | 41:55 | + 6:49 | 4716 | |
8. | Kapal Tomás | KAM9402 | SK Kamenice | 75:32 | + 40:26 | 0 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
Body
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Henych Martin | SJC8601 | Sportcentrum Jičín | 32:22 | |||
2. | Korínek Tomás | BOR9007 | OK Jiskra Nový Bor | 34:15 | + 1:53 | 8836 | |
3. | Vlcek Martin | TUR8702 | OOB TJ Turnov | 34:49 | + 2:27 | 8686 | |
4. | Benes Jan | SJC8703 | Sportcentrum Jičín | 35:16 | + 2:54 | 8566 | |
5. | Kozák Petr | KAM6501 | SK Kamenice | 36:26 | + 4:04 | 8258 | |
6. | Procházka Jan | PGP8206 | SK Praga | 36:28 | + 4:06 | 8249 | |
7. | Kovár Miroslav | SCP8103 | OK Sparta Praha | 36:39 | + 4:17 | 8200 | |
8. | Janovsky Tomás | PGP6401 | SK Praga | 36:58 | + 4:36 | 8117 | |
9. | Rambousek Karel | BSO7907 | KOB Baník Sokolov | 37:53 | + 5:31 | 7874 | |
10. | Novotny Tomás | PHK8101 | OK 99 Hradec Králové | 38:00 | + 5:38 | 7843 | |
11. | Holas Stepán | SJC8702 | Sportcentrum Jičín | 38:20 | + 5:58 | 7755 | |
12. | Vodrázka Ondrej | VPM7702 | KOS Slavia VŠ Plzeň | 38:21 | + 5:59 | 7750 | |
13. | Antos Filip | NPA8001 | SK LOB Nová Paka | 38:26 | + 6:04 | 7728 | |
14. | Prazák Jirí | ZBP7800 | OOB SK Zbraslav | 38:39 | + 6:17 | 7671 | |
15. | Skvor Martin | KAM6700 | SK Kamenice | 38:43 | + 6:21 | 7653 | |
16. | Fiser Jirí | SLP8503 | OOB Slavia Praha | 39:08 | + 6:46 | 7543 | |
17. | Martan Jirí | VLI7300 | Slavia Liberec orienteering | 39:29 | + 7:07 | 7450 | |
18. | Mateju Lubos | PGP7601 | SK Praga | 39:39 | + 7:17 | 7406 | |
19. | Seidl Miroslav | EKP7402 | VŠTJ Ekonom Praha | 39:50 | + 7:28 | 7358 | |
20. | Sysel Ctibor | PGP8700 | SK Praga | 40:25 | + 8:03 | 7203 | |
21. | Kucera Jan | VSP7302 | USK Praha | 40:28 | + 8:06 | 7190 | |
22. | Blahuta Marek | MFP7301 | VŠSK MFF UK Praha | 40:45 | + 8:23 | 7115 | |
23. | Krejcík Jirí | TZL8301 | SKOB Zlín | 40:47 | + 8:25 | 7106 | |
23. | Karvánek Matous | BOR9006 | OK Jiskra Nový Bor | 40:47 | + 8:25 | 7106 | |
25. | Pokorny Ondrej | PGP7506 | SK Praga | 41:02 | + 8:40 | 7040 | |
26. | Landovsky Tomás | PGP9103 | SK Praga | 41:13 | + 8:51 | 6992 | |
27. | Zajíc Vítezslav | TAP8610 | KOB TRETRA Praha | 41:24 | + 9:02 | 6943 | |
27. | Kalous Vladislav | EKP7702 | VŠTJ Ekonom Praha | 41:24 | + 9:02 | 6943 | |
29. | Vrabec Ondrej | SCP8303 | OK Sparta Praha | 41:46 | + 9:24 | 6846 | |
30. | Veverka Tomás | VAM8401 | OOB Vamberk | 41:55 | + 9:33 | 6806 | |
31. | Kadavy Petr | CHA7800 | OK Chrastava | 42:10 | + 9:48 | 6740 | |
32. | Matras Tomás | CHT8001 | OOB SK Chrast | 42:19 | + 9:57 | 6701 | |
33. | Pasek Frantisek | KAM7600 | SK Kamenice | 42:39 | + 10:17 | 6612 | |
34. | Pachner Pavel | VLI7503 | Slavia Liberec orienteering | 42:54 | + 10:32 | 6546 | |
35. | Cerny Martin | TAP8902 | KOB TRETRA Praha | 43:36 | + 11:14 | 6361 | |
36. | Kovárík Tomás | KAM6901 | SK Kamenice | 43:44 | + 11:22 | 6326 | |
37. | Bejr Zdenek | NPA8401 | SK LOB Nová Paka | 43:53 | + 11:31 | 6286 | |
38. | Teringl Radek | VCB6502 | TJ OB České Budějovice | 44:22 | + 12:00 | 6158 | |
39. | Sysel Ondrej | PGP8302 | SK Praga | 44:40 | + 12:18 | 6079 | |
40. | Kadlec Jan | SJI8306 | OK Jihlava | 44:41 | + 12:19 | 6074 | |
41. | Zikmund Zdenek | NPA6705 | SK LOB Nová Paka | 44:57 | + 12:35 | 6004 | |
42. | Kuzel Tomás | FSP7610 | VŠTJ Stavební fakulta Praha | 45:46 | + 13:24 | 5787 | |
43. | Buzek Martin | PGP8401 | SK Praga | 46:06 | + 13:44 | 5699 | |
44. | Pracka Tomás | MFP7302 | VŠSK MFF UK Praha | 46:09 | + 13:47 | 5686 | |
45. | Kovár Jindrich | MAS6800 | KČT Aš | 46:10 | + 13:48 | 5682 | |
46. | Mezník Vladimír | LBE6400 | TJ Lokomotiva Beroun | 46:36 | + 14:14 | 5567 | |
47. | Janas Petr | XBM7103 | PELL’S MTBO TEAM | 46:55 | + 14:33 | 5483 | |
48. | Macek Jirí | LIT8401 | KOB Chemopetrol Litvínov | 47:05 | + 14:43 | 5439 | |
49. | Novák Zdenek | NPA7701 | SK LOB Nová Paka | 47:52 | + 15:30 | 5232 | |
50. | Procházka Tomás | SCP8200 | OK Sparta Praha | 48:05 | + 15:43 | 5174 | |
51. | Safarík Ivo | CST7401 | OB Strakonice | 48:27 | + 16:05 | 5077 | |
52. | Pelc Václav | CST6702 | OB Strakonice | 49:03 | + 16:41 | 4918 | |
53. | Hrouda Martin | FSP7612 | VŠTJ Stavební fakulta Praha | 49:42 | + 17:20 | 4746 | |
54. | Nehasil David | BOR7713 | OK Jiskra Nový Bor | 50:03 | + 17:41 | 4654 | |
55. | Vondra Jirí | FSP7600 | VŠTJ Stavební fakulta Praha | 50:22 | + 18:00 | 4570 | |
56. | Vlach Martin | SCP8605 | OK Sparta Praha | 50:47 | + 18:25 | 4460 | |
57. | Simek Tomás | FSP6304 | VŠTJ Stavební fakulta Praha | 50:49 | + 18:27 | 4451 | |
58. | Besta Lukás | KNC8101 | OOB TJ Sokol Kostelec n. Č.l. | 50:54 | + 18:32 | 4429 | |
59. | Simon Jakub | LBE8801 | TJ Lokomotiva Beroun | 51:52 | + 19:30 | 4173 | |
60. | Dvorák Miroslav | ZBP7601 | OOB SK Zbraslav | 52:21 | + 19:59 | 4045 | |
61. | Dubec Pavel | SCP8003 | OK Sparta Praha | 52:26 | + 20:04 | 4023 | |
62. | Nerad Jaroslav | LIT9001 | KOB Chemopetrol Litvínov | 53:18 | + 20:56 | 3794 | |
63. | Nitsch Karel | FSP7611 | VŠTJ Stavební fakulta Praha | 53:40 | + 21:18 | 3697 | |
64. | Vanek Petr | ZBP7302 | OOB SK Zbraslav | 56:52 | + 24:30 | 2850 | |
65. | Kalina Miroslav | EKP8211 | VŠTJ Ekonom Praha | 57:02 | + 24:40 | 2805 | |
66. | Prásil Ondrej | SJC8401 | Sportcentrum Jičín | 59:35 | + 27:13 | 2131 | |
67. | Simon Václav | LBE9100 | TJ Lokomotiva Beroun | 67:02 | + 34:40 | 159 | |
Drzka Stepán | LPU7604 | OK Lokomotiva Pardubice | DISK | 0 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
Body
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Kalensky Tomás | SJC8015 | Sportcentrum Jičín | 37:24 | 3351 | ||
2. | Simík Daniel | ROZ6900 | OK Roztoky | 40:57 | + 3:33 | 3078 | |
3. | Vecera Martin | TJN9105 | OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou | 43:10 | + 5:46 | 2908 | |
4. | Suchy Jirí | SJI9201 | OK Jihlava | 45:40 | + 8:16 | 2716 | |
5. | Janecek Jura | EKP6701 | VŠTJ Ekonom Praha | 51:27 | + 14:03 | 2271 | |
6. | Borák Michal | EKP8304 | VŠTJ Ekonom Praha | 51:55 | + 14:31 | 2235 | |
7. | Oujesky Tomás | ADA7433 | OOB TJ Spartak Adamov | 52:17 | + 14:53 | 2207 | |
8. | Hegner Lukás | LPM8104 | OK Lokomotiva Plzeň | 59:42 | + 22:18 | 1637 | |
9. | Lepsík Petr | BOR8202 | OK Jiskra Nový Bor | 61:58 | + 24:34 | 1463 | |
10. | Dvorák Richard | SLA | SKOB Slaný | 62:00 | + 24:36 | ||
11. | Zeman Jaroslav | DOB8844 | KOB Dobruška | 63:07 | + 25:43 | 1374 | |
12. | Martínek Robert | VPM7700 | KOS Slavia VŠ Plzeň | 65:59 | + 28:35 | 1154 | |
Mágr Zdenek | LCV5000 | TJ Lokomotiva, o.s. Chomutov | DISK | 0 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Horák Pavel (Starosta) | VSP7305 | USK Praha | 29:00 | ||
2. | Vácha Tomás | BOR7409 | OK Jiskra Nový Bor | 31:10 | + 2:10 | |
3. | Zuzánek Zdenek | TJN5901 | OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou | 32:18 | + 3:18 | |
4. | Král Ales | CTB7801 | SK OB Chotěboř | 33:26 | + 4:26 | |
5. | Nemsovsky Petr | PGP7602 | SK Praga | 34:28 | + 5:28 | |
6. | Zakouril Václav | VSP7401 | USK Praha | 35:45 | + 6:45 | |
7. | Synek Antonín | DOK7800 | OK Doksy | 36:56 | + 7:56 | |
8. | Pecka Jan | EKP6800 | VŠTJ Ekonom Praha | 38:44 | + 9:44 | |
9. | Sklíba Jan | SRK7501 | SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou | 38:58 | + 9:58 | |
10. | Peterka Frantisek | TJP4900 | TJ Sokol Troja | 42:59 | + 13:59 | |
11. | Václavek Jan | LPU7816 | OK Lokomotiva Pardubice | 71:02 | + 42:02 | |
Zlesák Martin | CHT7302 | OOB SK Chrast | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Illner Jakub | DKP6601 | Oddíl OB Kotlářka | 33:39 | ||
2. | Zrník Tomás | OSN7118 | SK OS Nové Město n. M. | 34:05 | + 0:26 | |
3. | Hasman Jan | VPM6901 | KOS Slavia VŠ Plzeň | 34:30 | + 0:51 | |
4. | Netuka Jan | SHK7001 | TJ Slavia Hradec Králové | 37:04 | + 3:25 | |
5. | Háp Pavel | PHK7101 | OK 99 Hradec Králové | 38:15 | + 4:36 | |
6. | Milota Josef | MLA5801 | MLOK Mariánské Lázně | 39:23 | + 5:44 | |
7. | Kubec Martin | DOB7002 | KOB Dobruška | 40:02 | + 6:23 | |
8. | Karmazín Pavel | LBE6800 | TJ Lokomotiva Beroun | 40:18 | + 6:39 | |
9. | Dundácek Milan | SJH6902 | SJH Jindřichův Hradec | 40:30 | + 6:51 | |
10. | Funda Jirí | API6401 | OK Andante Písek | 41:53 | + 8:14 | |
11. | Kalousek Jirí | DKP6901 | Oddíl OB Kotlářka | 43:44 | + 10:05 | |
12. | Mares Alexander | NEJ7300 | TJ Jiskra Nejdek | 44:44 | + 11:05 | |
13. | Simsa Jaromír | MFP7100 | VŠSK MFF UK Praha | 46:07 | + 12:28 | |
14. | Nechanicky Pavel | OSN7209 | SK OS Nové Město n. M. | 47:17 | + 13:38 | |
15. | Chvátil Jirí | PHK7200 | OK 99 Hradec Králové | 49:39 | + 16:00 | |
16. | Urbanik Robert | VLI7002 | Slavia Liberec orienteering | 57:24 | + 23:45 | |
17. | Meier Milan | VLI7301 | Slavia Liberec orienteering | 58:08 | + 24:29 | |
18. | Käss Pavel | BSO7000 | KOB Baník Sokolov | 58:12 | + 24:33 | |
19. | Nádenícek Josef | NEJ7000 | TJ Jiskra Nejdek | 59:16 | + 25:37 | |
20. | Subrt Antonín | DKP7100 | Oddíl OB Kotlářka | 62:12 | + 28:33 | |
21. | Mikes Roman | VPM7002 | KOS Slavia VŠ Plzeň | 62:41 | + 29:02 | |
22. | Kroupa Stepán | VPM6904 | KOS Slavia VŠ Plzeň | 67:42 | + 34:03 | |
23. | Lejbl Ladislav | LBE6900 | TJ Lokomotiva Beroun | 75:27 | + 41:48 | |
24. | Rulc Zdenek | LJN7201 | OOB TJ LIAZ Jablonec nad Nisou | 77:01 | + 43:22 | |
25. | Kozelka Jan | LCV7000 | TJ Lokomotiva, o.s. Chomutov | 81:10 | + 47:31 | |
Srámek Petr | MFP6905 | VŠSK MFF UK Praha | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Krejcí Jaroslav | BOR6302 | OK Jiskra Nový Bor | 30:18 | ||
2. | Bartos Ludek | MLA6701 | MLOK Mariánské Lázně | 31:21 | + 1:03 | |
3. | Krivda Ivan | CHC6701 | K.O.B. Choceň | 31:38 | + 1:20 | |
4. | Hájek Jirí | ONO6400 | SKOB Ostrov | 33:18 | + 3:00 | |
5. | Valach Petr | LPU6505 | OK Lokomotiva Pardubice | 33:31 | + 3:13 | |
6. | Klaska Pavel | DKP6500 | Oddíl OB Kotlářka | 34:10 | + 3:52 | |
7. | Hartman Ales | VSP6506 | USK Praha | 34:26 | + 4:08 | |
8. | Bíly Petr | LTP6805 | OOB TJ Lokomotiva Teplice | 34:50 | + 4:32 | |
9. | Visna Petr | DKP6602 | Oddíl OB Kotlářka | 37:02 | + 6:44 | |
10. | Ruzicka Ivan | PHK6702 | OK 99 Hradec Králové | 37:23 | + 7:05 | |
11. | Novák Libor | OKP6504 | SK OK 24 Praha | 37:54 | + 7:36 | |
12. | Uher Petr | VSP5001 | USK Praha | 38:01 | + 7:43 | |
13. | Koc Zdenek | MKP4700 | SK Meteor Kačerov Praha | 38:37 | + 8:19 | |
14. | Siegl Roman | MFP6700 | VŠSK MFF UK Praha | 40:07 | + 9:49 | |
15. | Kos Michal | SRK6802 | SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou | 41:05 | + 10:47 | |
16. | Bláha Jan | SJP6800 | KČT Slavoj Praha | 41:24 | + 11:06 | |
17. | Bína Pavel | MLA6708 | MLOK Mariánské Lázně | 41:56 | + 11:38 | |
18. | Cincibus Pavel | FSP6605 | VŠTJ Stavební fakulta Praha | 42:56 | + 12:38 | |
19. | Hlavácek Lubomír | PHK6401 | OK 99 Hradec Králové | 43:27 | + 13:09 | |
20. | Kubec Pavel | STB6601 | TJ Stadion Nový Bor | 44:00 | + 13:42 | |
21. | Petrácek Ales | SJI6301 | OK Jihlava | 44:16 | + 13:58 | |
22. | Koc Lumír | MKP5401 | SK Meteor Kačerov Praha | 44:20 | + 14:02 | |
23. | Stanek Rostislav | VPM6801 | KOS Slavia VŠ Plzeň | 45:29 | + 15:11 | |
24. | Zácek Martin | FSP6803 | VŠTJ Stavební fakulta Praha | 45:58 | + 15:40 | |
25. | Sanna Roberto | DKP6703 | Oddíl OB Kotlářka | 49:07 | + 18:49 | |
26. | Tomascin Jaroslav | MKP5800 | SK Meteor Kačerov Praha | 50:51 | + 20:33 | |
27. | Doskár Boris | BOR6400 | OK Jiskra Nový Bor | 52:30 | + 22:12 | |
28. | Sedlácek Jaroslav | ROZ6801 | OK Roztoky | 58:50 | + 28:32 | |
29. | Bazika Miroslav | TJP6401 | TJ Sokol Troja | 59:17 | + 28:59 | |
30. | Kovár Boris | LTP6710 | OOB TJ Lokomotiva Teplice | 61:56 | + 31:38 | |
31. | Hofman Petr | LPM6500 | OK Lokomotiva Plzeň | 68:18 | + 38:00 | |
32. | Dobes Václav | KPY5701 | SKOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. | 74:28 | + 44:10 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Poloprutsky Tomás | VLI6205 | Slavia Liberec orienteering | 23:50 | ||
2. | Nemecek Jan | VSP6201 | USK Praha | 25:24 | + 1:34 | |
3. | Folprecht Miroslav | TUR5501 | OOB TJ Turnov | 25:49 | + 1:59 | |
4. | Dikos Pavel | BOR6003 | OK Jiskra Nový Bor | 27:47 | + 3:57 | |
5. | Hrabánek David | PGP6003 | SK Praga | 31:17 | + 7:27 | |
6. | Smaus Ivan | TJN6249 | OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou | 31:52 | + 8:02 | |
7. | Koucky Roman | EKP6301 | VŠTJ Ekonom Praha | 32:56 | + 9:06 | |
8. | Hradecky Jaroslav | DOK6300 | OK Doksy | 34:08 | + 10:18 | |
9. | Roudny Václav | LPU6102 | OK Lokomotiva Pardubice | 34:53 | + 11:03 | |
10. | Mechl Miroslav | JIL6301 | OK Jilemnice | 36:14 | + 12:24 | |
11. | Blabla Zdenek | PCB5901 | SKP České Budějovice | 37:44 | + 13:54 | |
12. | Kettner Pavel | HCE5900 | TJ Sokol Hostivice | 38:01 | + 14:11 | |
13. | Wurzel Bretislav | OSN6005 | SK OS Nové Město n. M. | 38:49 | + 14:59 | |
14. | Betlach Miroslav | DKP6300 | Oddíl OB Kotlářka | 38:55 | + 15:05 | |
15. | Simek Miroslav | LME6300 | SK Los Mělník | 39:30 | + 15:40 | |
16. | Kavka Jirí | SCP5900 | OK Sparta Praha | 39:50 | + 16:00 | |
17. | Pavlovec Petr | BOR6303 | OK Jiskra Nový Bor | 40:26 | + 16:36 | |
18. | Hosek Ladislav | SCP6001 | OK Sparta Praha | 40:59 | + 17:09 | |
19. | Kulhavy Josef | SRK5701 | SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou | 42:07 | + 18:17 | |
20. | Novotny Miroslav | LPU5905 | OK Lokomotiva Pardubice | 42:58 | + 19:08 | |
21. | Hartl Zdenek | ODV6300 | TJ Aero Odolena Voda | 44:14 | + 20:24 | |
22. | Pavlu Jaroslav | DCE6100 | KOB Dobřichovice | 44:59 | + 21:09 | |
23. | Kohl Jirí | KPY6201 | SKOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. | 45:40 | + 21:50 | |
24. | Vrabec Martin | SCP6100 | OK Sparta Praha | 50:30 | + 26:40 | |
25. | Grivalsky Michal | PGP5900 | SK Praga | 55:58 | + 32:08 | |
26. | Kudrnác Martin | KAM5901 | SK Kamenice | 56:11 | + 32:21 | |
27. | Janovic Ondrej | SKV5901 | TJ Slovan Karlovy Vary | 58:30 | + 34:40 | |
Uvizl Ivan | STH5801 | SK Studenec | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Skorpil Martin | HOR5700 | TJ Jiskra Hořice | 27:17 | ||
2. | Hausvater Karel | SHK5801 | TJ Slavia Hradec Králové | 27:48 | + 0:31 | |
3. | Dusátko Petr | PHK5702 | OK 99 Hradec Králové | 28:59 | + 1:42 | |
4. | Novák Tom | DOK5500 | OK Doksy | 30:16 | + 2:59 | |
5. | Sedivy Jirí | EKP5500 | VŠTJ Ekonom Praha | 30:45 | + 3:28 | |
6. | Kaska Rudolf | CHA5500 | OK Chrastava | 30:54 | + 3:37 | |
7. | Behoun Pavel | PHK5701 | OK 99 Hradec Králové | 31:29 | + 4:12 | |
8. | Jaros Vladimír | DCE5400 | KOB Dobřichovice | 32:15 | + 4:58 | |
9. | Pilar Karel | MAS5501 | KČT Aš | 32:32 | + 5:15 | |
10. | Konopác Jirí | TUR5803 | OOB TJ Turnov | 34:22 | + 7:05 | |
11. | Fanta Miroslav | EKP5800 | VŠTJ Ekonom Praha | 34:26 | + 7:09 | |
12. | Gazdacko Milan | SHK5702 | TJ Slavia Hradec Králové | 37:07 | + 9:50 | |
13. | Balcar Ales | PHK5703 | OK 99 Hradec Králové | 37:13 | + 9:56 | |
14. | Sámal Václav | PGP5601 | SK Praga | 38:06 | + 10:49 | |
15. | Adrián Petr | EKP5600 | VŠTJ Ekonom Praha | 39:04 | + 11:47 | |
16. | Jun Drahomír | KNC5501 | OOB TJ Sokol Kostelec n. Č.l. | 39:07 | + 11:50 | |
17. | Vícha Vladimír | LPU5801 | OK Lokomotiva Pardubice | 39:12 | + 11:55 | |
18. | Sysel Zdenek | PGP5200 | SK Praga | 39:49 | + 12:32 | |
19. | Hájek Jan | MAS5401 | KČT Aš | 40:05 | + 12:48 | |
20. | Bochenek Milan | EKP5601 | VŠTJ Ekonom Praha | 42:37 | + 15:20 | |
21. | Sváb Jan | VSP5801 | USK Praha | 43:43 | + 16:26 | |
22. | Svobodny Petr | DKP5800 | Oddíl OB Kotlářka | 43:49 | + 16:32 | |
23. | Cedrych Karel | TJP5500 | TJ Sokol Troja | 47:32 | + 20:15 | |
24. | Pavlík Milan | CHA5400 | OK Chrastava | 54:54 | + 27:37 | |
25. | Lustig Zdenek | DKP5601 | Oddíl OB Kotlářka | 75:57 | + 48:40 | |
26. | Jahn Pavel | SCP5500 | OK Sparta Praha | 82:02 | + 54:45 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Hickethier Manfred | VLI5201 | Slavia Liberec orienteering | 25:18 | ||
2. | Erlebach Josef | JIL5201 | OK Jilemnice | 25:49 | + 0:31 | |
3. | Kalibán Jaroslav | NPA5101 | SK LOB Nová Paka | 28:29 | + 3:11 | |
4. | Farár Jaroslav | VRL5002 | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 29:20 | + 4:02 | |
5. | Provazník Jirí | TUR5102 | OOB TJ Turnov | 29:28 | + 4:10 | |
6. | Horácek Miroslav | VLI5000 | Slavia Liberec orienteering | 30:20 | + 5:02 | |
7. | Sevcík Milan | CHA5003 | OK Chrastava | 30:25 | + 5:07 | |
8. | Prinda Oldrich | VLI5101 | Slavia Liberec orienteering | 30:49 | + 5:31 | |
9. | Rancák Josef | BOR5004 | OK Jiskra Nový Bor | 30:57 | + 5:39 | |
10. | Hora Vladimír | VSP5100 | USK Praha | 31:07 | + 5:49 | |
11. | Novák Karel | NPA5001 | SK LOB Nová Paka | 33:25 | + 8:07 | |
12. | Rejmont Milan | LTU4801 | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 33:52 | + 8:34 | |
13. | Stehno Pavel | DKP4900 | Oddíl OB Kotlářka | 34:31 | + 9:13 | |
14. | Choteticky Václav | MAS5200 | KČT Aš | 35:21 | + 10:03 | |
15. | Kadavy Zdenek | CHA4901 | OK Chrastava | 36:07 | + 10:49 | |
16. | Jelínek Martin | PGP5103 | SK Praga | 37:37 | + 12:19 | |
17. | Knobloch Jindrich | VRL4901 | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 37:47 | + 12:29 | |
18. | Farár Václav | LPU5201 | OK Lokomotiva Pardubice | 37:48 | + 12:30 | |
19. | Tousek Miloslav | MKP5000 | SK Meteor Kačerov Praha | 41:43 | + 16:25 | |
20. | Koutny Ivan | ODV5300 | TJ Aero Odolena Voda | 44:11 | + 18:53 | |
21. | Hojny Oldrich | SCP5201 | OK Sparta Praha | 55:18 | + 30:00 | |
22. | Hamácek Bohuslav | LBE5000 | TJ Lokomotiva Beroun | 58:22 | + 33:04 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Svadlena Jirí | CHC4601 | K.O.B. Choceň | 22:26 | ||
2. | Fisák Jan | MLA4401 | MLOK Mariánské Lázně | 22:43 | + 0:17 | |
3. | Peterka Josef | LLI4702 | TJ Loko Liberec | 24:37 | + 2:11 | |
4. | Pospísil Jirí | TUV4701 | SOK TJ Turnov | 25:08 | + 2:42 | |
5. | Novotny Jirí | SLP4601 | OOB Slavia Praha | 25:29 | + 3:03 | |
6. | Kraus Jan | LLI4501 | TJ Loko Liberec | 26:49 | + 4:23 | |
7. | Fridrich Jaroslav | LPU4501 | OK Lokomotiva Pardubice | 27:08 | + 4:42 | |
8. | Buriánek Jaromír | SCP4700 | OK Sparta Praha | 28:14 | + 5:48 | |
9. | Hrobar Rudolf | SRK4702 | SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou | 28:37 | + 6:11 | |
10. | Sklenár Jan | MLA4201 | MLOK Mariánské Lázně | 28:50 | + 6:24 | |
11. | Zlesák Zdenek | JIL4701 | OK Jilemnice | 29:00 | + 6:34 | |
12. | Novák Milos | SCP4600 | OK Sparta Praha | 29:08 | + 6:42 | |
13. | Rysavy Vít | TJP4700 | TJ Sokol Troja | 29:38 | + 7:12 | |
14. | Safarík Bedrich | CST4601 | OB Strakonice | 32:12 | + 9:46 | |
15. | Procházka Ales | DKP4700 | Oddíl OB Kotlářka | 32:52 | + 10:26 | |
16. | Jirásek Jaroslav | SCH4701 | TJ Skalka Cheb | 33:29 | + 11:03 | |
17. | Rakovec Milos | SCP4500 | OK Sparta Praha | 33:49 | + 11:23 | |
18. | Rychtecky Josef | VCB4801 | TJ OB České Budějovice | 34:55 | + 12:29 | |
18. | Schimm Dieter | BSO4401 | KOB Baník Sokolov | 34:55 | + 12:29 | |
20. | Nosál Stanislav | LBE4600 | TJ Lokomotiva Beroun | 35:30 | + 13:04 | |
21. | Zeleny Vladimír | PGP4800 | SK Praga | 37:23 | + 14:57 | |
22. | Pokorny Karel | TCB4701 | SK Technik České Budějovice | 37:43 | + 15:17 | |
23. | Fiala Milos | KSH4801 | OOB TJ Kašperské Hory | 37:44 | + 15:18 | |
24. | Duda Frantisek | KPY4600 | SKOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. | 42:45 | + 20:19 | |
25. | Nejezchleba Jirí | KAS4600 | KOB Kamenický Šenov | 43:16 | + 20:50 | |
26. | Matousek Lubos | LJN4700 | OOB TJ LIAZ Jablonec nad Nisou | 81:22 | + 58:56 | |
Valásek Josef | SCP4501 | OK Sparta Praha | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Cadil Jan | FSP4300 | VŠTJ Stavební fakulta Praha | 20:16 | ||
2. | Grundel Ivan | SJH4201 | SJH Jindřichův Hradec | 22:49 | + 2:33 | |
3. | Procházka Zdenko | DKP4300 | Oddíl OB Kotlářka | 23:27 | + 3:11 | |
4. | Frey Jaromír | NEJ4100 | TJ Jiskra Nejdek | 27:35 | + 7:19 | |
5. | Dohnal Josef | VSP4300 | USK Praha | 27:47 | + 7:31 | |
6. | Máslo Miroslav | SHK4001 | TJ Slavia Hradec Králové | 29:21 | + 9:05 | |
7. | Beránek Miroslav | BOR3900 | OK Jiskra Nový Bor | 29:24 | + 9:08 | |
8. | Novotny Frantisek | PUL4200 | OOB USK Slavie Ústí n.L. | 43:30 | + 23:14 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Havlík Jaroslav | SJC3601 | Sportcentrum Jičín | 18:43 | ||
2. | Attl Vladimír | PGP3800 | SK Praga | 20:12 | + 1:29 | |
3. | Zemánek Bohumil | VRL3601 | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 22:29 | + 3:46 | |
4. | Masek Pavel | BOR3602 | OK Jiskra Nový Bor | 32:38 | + 13:55 | |
5. | Vondra Jaroslav | FSP3300 | VŠTJ Stavební fakulta Praha | 35:36 | + 16:53 | |
6. | Hanák Milan | FSP3400 | VŠTJ Stavební fakulta Praha | 39:40 | + 20:57 | |
7. | Krtensky Jaroslav | BOR3600 | OK Jiskra Nový Bor | 41:10 | + 22:27 | |
8. | Langr Jan | BOR3601 | OK Jiskra Nový Bor | 41:35 | + 22:52 | |
9. | Kalivoda Viktor | KNC3300 | OOB TJ Sokol Kostelec n. Č.l. | 44:07 | + 25:24 | |
10. | Samohyl Richard | PGP2800 | SK Praga | 61:30 | + 42:47 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Pecková Tereza | EKP0551 | VŠTJ Ekonom Praha | 26:27 | ||
2. | Hampl Jakub | LME0500 | SK Los Mělník | 27:48 | + 1:21 | |
3. | Hrivnák Jakub | CST0404 | OB Strakonice | 28:15 | + 1:48 | |
4. | Riby Philip | LTP0702 | OOB TJ Lokomotiva Teplice | 31:10 | + 4:43 | |
5. | Novotná Vendula | PHK0777 | OK 99 Hradec Králové | 31:11 | + 4:44 | |
6. | Svobodová Andrea | SLA | SKOB Slaný | 36:20 | + 9:53 | |
7. | Simikova Karolina | ROZ0351 | OK Roztoky | 36:46 | + 10:19 | |
8. | Pacourek Matej | NNN | Neregistrovaní | 38:10 | + 11:43 | |
9. | Konopásek Filip | 38:11 | + 11:44 | |||
10. | Bláha Simon | SJP0700 | KČT Slavoj Praha | 39:16 | + 12:49 | |
11. | Teringlová Vendula | VCB0451 | TJ OB České Budějovice | 39:31 | + 13:04 | |
11. | Teringl Vojtech | VCB0702 | TJ OB České Budějovice | 39:31 | + 13:04 | |
13. | Kubecová Magdalena | STB0550 | TJ Stadion Nový Bor | 40:14 | + 13:47 | |
14. | Sturma Vojta | 40:52 | + 14:25 | |||
15. | Rais Martin | 40:58 | + 14:31 | |||
16. | Amler Stepán | 41:04 | + 14:37 | |||
17. | Langer Lukás | LJN0800 | OOB TJ LIAZ Jablonec nad Nisou | 42:18 | + 15:51 | |
18. | Mácová Natálie | 81C0750 | Cirkus Čakovice | 45:21 | + 18:54 | |
19. | Hampl Jan | LME0900 | SK Los Mělník | 46:59 | + 20:32 | |
20. | Oujesky Tomás | ADAxxxx | OOB TJ Spartak Adamov | 50:03 | + 23:36 | |
21. | Nedbalová Klára | MFP0850 | VŠSK MFF UK Praha | 50:27 | + 24:00 | |
22. | Gregor Richard | BSO7001 | KOB Baník Sokolov | 50:34 | + 24:07 | |
23. | Stoková Sofie | DKP0750 | Oddíl OB Kotlářka | 51:36 | + 25:09 | |
24. | Kalinová Ella | EKP0961 | VŠTJ Ekonom Praha | 51:59 | + 25:32 | |
25. | Zakourilová Klára | VSP0850 | USK Praha | 52:13 | + 25:46 | |
26. | Kalous Tomás | EKP | VŠTJ Ekonom Praha | 54:02 | + 27:35 | |
27. | Kucerová Katerina | VSP0950 | USK Praha | 57:49 | + 31:22 | |
28. | Kucera Jakub | VSP0900 | USK Praha | 57:58 | + 31:31 | |
29. | Pokorná Linda | PGP0350 | SK Praga | 59:57 | + 33:30 | |
30. | Nedbalová Magdalena | MFP105x | VŠSK MFF UK Praha | 60:25 | + 33:58 | |
31. | Kalousová Jolana | EKP | VŠTJ Ekonom Praha | 62:39 | + 36:12 | |
32. | Sanna Vivian | DKP0751 | Oddíl OB Kotlářka | 63:53 | + 37:26 | |
33. | Meier David | VSP0606 | USK Praha | 64:55 | + 38:28 | |
34. | Uhlírová Marie | LBE0950 | TJ Lokomotiva Beroun | 65:30 | + 39:03 | |
35. | Havlícková Eva | LPM | OK Lokomotiva Plzeň | 65:53 | + 39:26 | |
36. | Hofmanová Anna | LPM | OK Lokomotiva Plzeň | 65:55 | + 39:28 | |
37. | Bestová Tereza | KNCxxxx | OOB TJ Sokol Kostelec n. Č.l. | 72:28 | + 46:01 | |
38. | Seidlová Magdalena | EKP0953 | VŠTJ Ekonom Praha | 75:07 | + 48:40 | |
39. | Vondrová Eliska | FSP | VŠTJ Stavební fakulta Praha | 76:29 | + 50:02 | |
Bozdech Vojta | PGP | SK Praga | DISK | |||
Svarc Krystof | NNN | Neregistrovaní | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Karban Zdenek | DKP | Oddíl OB Kotlářka | 29:47 | ||
2. | Buková Jana | ROU7150 | SKOB Roudnice nad Labem | 33:56 | + 4:09 | |
3. | Soukup Václav | VSP5600 | USK Praha | 34:16 | + 4:29 | |
4. | Buk Miloslav | ROU6202 | SKOB Roudnice nad Labem | 34:38 | + 4:51 | |
5. | Soukupová Michaela | VSP5850 | USK Praha | 35:34 | + 5:47 | |
6. | Riby Katerina | LTP7252 | OOB TJ Lokomotiva Teplice | 36:02 | + 6:15 | |
7. | Safka Jan | KAM6604 | SK Kamenice | 36:12 | + 6:25 | |
8. | Soucková Jana | SLA | SKOB Slaný | 38:38 | + 8:51 | |
9. | Precek Zdenek | SCP5200 | OK Sparta Praha | 39:09 | + 9:22 | |
10. | Stok Jan | DKP | Oddíl OB Kotlářka | 40:16 | + 10:29 | |
11. | Brázdilová Radka | 43:09 | + 13:22 | |||
12. | Mácalová Martina | 81C0050 | Cirkus Čakovice | 43:11 | + 13:24 | |
13. | Beran Jirí | VSP7102 | USK Praha | 43:36 | + 13:49 | |
14. | Sasek Ondrej | KUL9800 | KOB Ústí nad Labem | 44:55 | + 15:08 | |
15. | Benesová Hana | DKL0050 | KOB Kladno | 46:06 | + 16:19 | |
16. | Naporowská Marie | BSO7950 | KOB Baník Sokolov | 47:29 | + 17:42 | |
17. | Borovicka Milan | FSP6104 | VŠTJ Stavební fakulta Praha | 49:08 | + 19:21 | |
18. | Vokounová Dana | KUL7200 | KOB Ústí nad Labem | 50:08 | + 20:21 | |
19. | Sasek Jirí | KUL0200 | KOB Ústí nad Labem | 51:25 | + 21:38 | |
20. | Kopecká Alena | VSP7250 | USK Praha | 53:49 | + 24:02 | |
21. | Vacek Jan | PGP | SK Praga | 55:00 | + 25:13 | |
22. | Albrecht Vladimír | KAM7800 | SK Kamenice | 67:29 | + 37:42 | |
23. | Simonovská Kristyna | ROU9350 | SKOB Roudnice nad Labem | 68:15 | + 38:28 | |
24. | Tichá Ivana | KNC6250 | OOB TJ Sokol Kostelec n. Č.l. | 71:24 | + 41:37 | |
25. | Cabalka Antonín | KUL0800 | KOB Ústí nad Labem | 79:39 | + 49:52 | |
26. | Klasková Josefina | DKP9651 | Oddíl OB Kotlářka | 87:19 | + 57:32 | |
Melichna Matej | DKL0102 | KOB Kladno | DISK | |||
Glöcknerová Anna | KUL9900 | KOB Ústí nad Labem | DISK | |||
Vondrová Eliska | DISK | |||||
Rais Karel | DISK | |||||
Vakant | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Doubal Jan | DOB8600 | KOB Dobruška | 30:31 | ||
2. | Bradác Stanislav | LLI7201 | TJ Loko Liberec | 42:42 | + 12:11 | |
3. | Uhlír Patrik | LBE7000 | TJ Lokomotiva Beroun | 48:43 | + 18:12 | |
4. | Vacek Petr | 58:21 | + 27:50 | |||
5. | Malacková Jana | DVP6151 | TJ Sokol Praha Spořilov - Roztyly | 61:44 | + 31:13 | |
6. | Malacka Milan | DKP0210 | Oddíl OB Kotlářka | 63:21 | + 32:50 | |
7. | Vondra Vítezslav | 63:45 | + 33:14 | |||
8. | Pohoraly Dobroslav | ROU6401 | SKOB Roudnice nad Labem | 67:45 | + 37:14 | |
9. | Skácha Michal | 68:50 | + 38:19 | |||
10. | Krausová Marcela | LCV7351 | TJ Lokomotiva, o.s. Chomutov | 70:35 | + 40:04 | |
11. | Vyhnálková Eva | MFP7599 | VŠSK MFF UK Praha | 72:22 | + 41:51 | |
12. | Malacka Milan | NNN7000 | Neregistrovaní | 72:59 | + 42:28 | |
13. | Pohoralá Karolína | ROU6850 | SKOB Roudnice nad Labem | 73:19 | + 42:48 | |
14. | Ruzková Romana | SCP | OK Sparta Praha | 78:27 | + 47:56 | |
15. | Horejsí Zbynek | KUL8400 | KOB Ústí nad Labem | 87:03 | + 56:32 | |
Simek Jan | FSP | VŠTJ Stavební fakulta Praha | DISK | |||
Chrz Pavel | KUL6700 | KOB Ústí nad Labem | DISK | |||
Glöckner Michael | KUL7000 | KOB Ústí nad Labem | DISK |