Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Chaloupská Barbora | PHK9951 | A | OK 99 Hradec Králové | 23:34 | |
2. | Janovská Kateřina | PGP9850 | A | SK Praga | 24:56 | + 1:22 |
3. | Čechová Tereza | SJI9852 | A | OK Jihlava | 25:04 | + 1:30 |
4. | Tesařová Jana | TRI9751 | A | TJ TŽ Třinec | 25:36 | + 2:02 |
5. | Smrčková Dominika | KSU9799 | A | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 27:15 | + 3:41 |
6. | Horvátová Hana | ASU9797 | A | Magnus Orienteering | 27:18 | + 3:44 |
7. | Nováková Tereza | DKP9751 | A | Oddíl OB Kotlářka | 27:22 | + 3:48 |
8. | Firešová Markéta | ZBM9951 | A | SK Žabovřesky Brno | 27:33 | + 3:59 |
9. | Odehnalová Klára | ABM9956 | A | KOB Moira Brno | 27:40 | + 4:06 |
10. | Kovářová Lenka | LTP9750 | A | OOB TJ Lokomotiva Teplice | 27:46 | + 4:12 |
11. | Kůstková Daniela | VIC9898 | A | OB Vizovice | 27:49 | + 4:15 |
12. | Červená Adéla | SHK9755 | A | TJ Slavia Hradec Králové | 28:52 | + 5:18 |
13. | Linková Alena | TUR9751 | A | OOB TJ Turnov | 29:17 | + 5:43 |
14. | Šimůnková Gabriela | TAP9755 | B | KOB TRETRA Praha | 30:09 | + 6:35 |
15. | Veljačiková Hana | SCP9750 | C | OK Sparta Praha | 30:38 | + 7:04 |
16. | Szarzecová Lucie | TRI9850 | A | TJ TŽ Třinec | 31:31 | + 7:57 |
17. | Hudská Ludmila | TUR9851 | A | OOB TJ Turnov | 32:12 | + 8:38 |
18. | Roškotová Lucie | TUR9753 | B | OOB TJ Turnov | 32:55 | + 9:21 |
19. | Nováková Lucie | BOR9854 | B | OK Jiskra Nový Bor | 33:16 | + 9:42 |
20. | Voltrová Hana | ROZ9752 | B | OK Roztoky | 35:06 | + 11:32 |
21. | Kohoutová Barbora | BOR9850 | B | OK Jiskra Nový Bor | 35:25 | + 11:51 |
22. | Petráčková Kristýna | SJI9851 | B | OK Jihlava | 35:55 | + 12:21 |
23. | Hojná Dominika | SJH9852 | A | SJH Jindřichův Hradec | 37:05 | + 13:31 |
24. | Vacková Anna | SJI9854 | B | OK Jihlava | 37:54 | + 14:20 |
25. | Biersaková Dagmar | KRL0051 | A | Kometa Kralovice | 41:45 | + 18:11 |
26. | Habigerová Jana | KSU9888 | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 61:41 | + 38:07 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Novotná Klára | PHK9751 | A | OK 99 Hradec Králové | 24:28 | |
2. | Odehnalová Tereza | ABM9757 | A | KOB Moira Brno | 24:42 | + 0:14 |
3. | Chovancová Zuzana | TZL9754 | A | SKOB Zlín | 24:43 | + 0:15 |
4. | Chaloupková Veronika | CHC9852 | A | K.O.B. Choceň | 25:53 | + 1:25 |
5. | Kopecká Anna | LPU9958 | A | OK Lokomotiva Pardubice | 26:33 | + 2:05 |
6. | Peňázová Veronika | SJH9752 | A | SJH Jindřichův Hradec | 27:53 | + 3:25 |
7. | Koporová Lenka | ZBM9753 | B | SK Žabovřesky Brno | 28:53 | + 4:25 |
8. | Argalášová Kateřina | TRI9750 | A | TJ TŽ Třinec | 29:00 | + 4:32 |
9. | Vývodová Jana | MOV9852 | A | SKOB Ostrava | 29:04 | + 4:36 |
10. | Grycová Veronika | TBM9859 | A | KOS TJ Tesla Brno | 29:16 | + 4:48 |
11. | Nedbálková Hana | ZBM9755 | B | SK Žabovřesky Brno | 29:32 | + 5:04 |
12. | Vyhnálková Barbora | MFP9850 | A | VŠSK MFF UK Praha | 29:49 | + 5:21 |
13. | Fenclová Tereza | LPU9752 | A | OK Lokomotiva Pardubice | 30:30 | + 6:02 |
14. | Slavíková Silvie | PGP9751 | A | SK Praga | 30:34 | + 6:06 |
15. | Kaufmanová Ivana | TRI9761 | B | TJ TŽ Třinec | 31:19 | + 6:51 |
15. | Soldánová Tereza | JPV9899 | A | Oddíl OS SK Prostějov | 31:19 | + 6:51 |
17. | Papugová Andrea | LCE9752 | B | OOB TJ Slovan Luhačovice | 32:58 | + 8:30 |
18. | Kameníková Andrea | BOR9751 | A | OK Jiskra Nový Bor | 33:09 | + 8:41 |
19. | Novotná Klára | ZLH9851 | B | OOB TJ Zlaté Hory | 35:17 | + 10:49 |
20. | Švancárová Veronika | KSU9853 | B | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 37:09 | + 12:41 |
21. | Nejezchlebová Barbora | TUR9755 | B | OOB TJ Turnov | 39:04 | + 14:36 |
22. | Korpasová Tereza | LBM9898 | B | TJ Lokomotiva Ingstav Brno | 39:26 | + 14:58 |
23. | Poláková Tereza | TAP9853 | B | KOB TRETRA Praha | 40:52 | + 16:24 |
24. | Parkanová Veronika | SJH9751 | B | SJH Jindřichův Hradec | 41:29 | + 17:01 |
25. | Poláková Kateřina | TAP9854 | B | KOB TRETRA Praha | 43:14 | + 18:46 |
26. | Vlachová Kateřina | KON9898 | B | KOB Konice | 43:26 | + 18:58 |
27. | Liberdová Jana | TRI9852 | B | TJ TŽ Třinec | 44:31 | + 20:03 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Štičková Anna | LLI9651 | A | TJ Loko Liberec | 27:55 | |
2. | Haniszewska Angelika | STB9599 | A | TJ Stadion Nový Bor | 28:16 | + 0:21 |
3. | Hiršová Gabriela | VBM9651 | A | VSK Mendelu Brno | 29:37 | + 1:42 |
4. | Hlubučková Kristýna | KAM9551 | A | SK Kamenice | 30:57 | + 3:02 |
5. | Šiková Karolína | LPM9651 | A | OK Lokomotiva Plzeň | 31:01 | + 3:06 |
6. | Procházková Marie | KAM9554 | A | SK Kamenice | 31:04 | + 3:09 |
7. | Doleželová Kateřina | LPU9558 | A | OK Lokomotiva Pardubice | 31:25 | + 3:30 |
8. | Procházková Marie | SOP9551 | A | OOB TJ Slezan Opava | 33:36 | + 5:41 |
9. | Šádková Martina | PHK9653 | A | OK 99 Hradec Králové | 33:43 | + 5:48 |
10. | Koderičová Tereza | LTU9651 | A | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 33:52 | + 5:57 |
11. | Sabelová Markéta | TRI9656 | A | TJ TŽ Třinec | 34:37 | + 6:42 |
12. | Končáková Klára | LCE9555 | B | OOB TJ Slovan Luhačovice | 35:01 | + 7:06 |
13. | Hošeková Vanda | 42S9651 | C | Slávia Žilinská univerzita Žilina | 35:24 | + 7:29 |
14. | Šmejcová Anna | SJC9552 | B | Sportcentrum Jičín | 35:30 | + 7:35 |
15. | Hanáková Magda | KRL9651 | A | Kometa Kralovice | 37:07 | + 9:12 |
16. | Vlachová Eliška | KON9572 | B | KOB Konice | 41:51 | + 13:56 |
17. | Čížková Markéta | ADA9652 | B | OOB TJ Spartak Adamov | 45:28 | + 17:33 |
18. | Myslivcová Markéta | SHK9650 | C | TJ Slavia Hradec Králové | 48:46 | + 20:51 |
19. | Otrusinová Jana | ABM9560 | A | KOB Moira Brno | 51:03 | + 23:08 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Cych Weronika | PHK9696 | A | OK 99 Hradec Králové | 27:59 | |
2. | Chládková Simona | LPU9658 | A | OK Lokomotiva Pardubice | 29:33 | + 1:34 |
3. | Petrasová Zuzana | VAM9653 | A | OOB Vamberk | 30:12 | + 2:13 |
4. | Šiková Barbora | LPM9650 | A | OK Lokomotiva Plzeň | 30:42 | + 2:43 |
5. | Hančová Petra | VRL9652 | A | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 30:49 | + 2:50 |
6. | Šňupárková Anna | DKP9652 | A | Oddíl OB Kotlářka | 32:26 | + 4:27 |
7. | Kožinová Zuzana | PGP9650 | A | SK Praga | 33:02 | + 5:03 |
8. | Hoidekrová Lucie | LLI9552 | A | TJ Loko Liberec | 33:19 | + 5:20 |
9. | Papugová Martina | LCE9551 | B | OOB TJ Slovan Luhačovice | 34:19 | + 6:20 |
10. | Pavlů Kateřina | PGP9554 | A | SK Praga | 34:58 | + 6:59 |
11. | Fukalová Martina | AOV9550 | B | OOB TJ Baník Ostrava | 37:23 | + 9:24 |
12. | Kulhavá Eliška | LPU9657 | A | OK Lokomotiva Pardubice | 39:46 | + 11:47 |
13. | Habigerová Radka | KSU9559 | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 47:05 | + 19:06 |
14. | Lamanecová Radka | 20S9651 | C | TJ Čingov Spišská Nová Ves | 48:31 | + 20:32 |
15. | Žandová Marcela | SKV9653 | A | TJ Slovan Karlovy Vary | 53:12 | + 25:13 |
Vališová Martina | OSN9696 | B | SK OS Nové Město n. M. | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
Body
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Horčičková Vendula | UOL9353 | E | SK UP Olomouc | 28:05 | 8036 | |
2. | Hrušková Barbora | ZBM9354 | R | SK Žabovřesky Brno | 28:51 | + 0:46 | 7827 |
3. | Tužilová Magdaléna | RBK9452 | A | SK Radioklub Blansko | 29:27 | + 1:22 | 7664 |
4. | Chromá Kateřina | ZBM9451 | A | SK Žabovřesky Brno | 29:32 | + 1:27 | 7641 |
4. | Horová Pavla | LPU9457 | R | OK Lokomotiva Pardubice | 29:32 | + 1:27 | 7641 |
6. | Dlouhá Hana | DKP9450 | R | Oddíl OB Kotlářka | 31:28 | + 3:23 | 7115 |
7. | Kamererová Valerie | KAM9452 | A | SK Kamenice | 31:41 | + 3:36 | 7056 |
8. | Szeliga Malgorzata | STB9399 | A | TJ Stadion Nový Bor | 31:58 | + 3:53 | 6978 |
9. | Kulhavá Šárka | LPU9357 | R | OK Lokomotiva Pardubice | 32:27 | + 4:22 | 6847 |
10. | Preikšaite Akvile | 20L | C | Lithuanian junior team | 32:43 | + 4:38 | |
11. | Šrámková Michaela | SJH9352 | R | SJH Jindřichův Hradec | 32:44 | + 4:39 | 6770 |
12. | Koláriková Lucie | TZL9451 | A | SKOB Zlín | 33:02 | + 4:57 | 6688 |
13. | Myslivcová Pavla | SHK9352 | R | TJ Slavia Hradec Králové | 33:30 | + 5:25 | 6561 |
14. | Ambrazaite Vesta | 20L | C | Lithuanian junior team | 33:43 | + 5:38 | |
15. | Mrázová Pavla | KAM9350 | A | SK Kamenice | 33:56 | + 5:51 | 6443 |
16. | Kolářová Renáta | ASU9351 | A | Magnus Orienteering | 34:57 | + 6:52 | 6166 |
17. | Křivancová Zdeňka | LBE9450 | B | TJ Lokomotiva Beroun | 34:58 | + 6:53 | 6162 |
18. | Jeřábková Jitka | TZL9453 | A | SKOB Zlín | 35:09 | + 7:04 | 6112 |
19. | Kuberková Lucie | LPM9451 | A | OK Lokomotiva Plzeň | 36:30 | + 8:25 | 5744 |
20. | Janů Hana | KSU9393 | B | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 37:14 | + 9:09 | 5545 |
21. | Pijáková Barbora | 011 | C | KOB Sokol Pezinok | 42:43 | + 14:38 | |
22. | Chroustová Lenka | ZBM9457 | B | SK Žabovřesky Brno | 43:27 | + 15:22 | 3852 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
Body
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Tesařová Markéta | ZBM9456 | R | SK Žabovřesky Brno | 25:20 | 8177 | |
2. | Knapová Lenka | LPU9351 | R | OK Lokomotiva Pardubice | 25:41 | + 0:21 | 8070 |
3. | Stankiewicz Agata | 38P9450 | C | UKS Orientus Lodz | 27:18 | + 1:58 | |
4. | Procházková Klára | LPU9451 | R | OK Lokomotiva Pardubice | 27:27 | + 2:07 | 7535 |
5. | Benešová Jana | SJH9451 | A | SJH Jindřichův Hradec | 27:34 | + 2:14 | 7499 |
6. | Novotná Markéta | PHK9451 | E | OK 99 Hradec Králové | 27:46 | + 2:26 | 7439 |
7. | Chvalová Věra | LPM9452 | R | OK Lokomotiva Plzeň | 28:09 | + 2:49 | 7323 |
8. | Sokolová Ludmila | ASU9499 | R | Magnus Orienteering | 28:11 | + 2:51 | 7312 |
9. | Radzivonaite Milda | 20L | C | Lithuanian junior team | 28:57 | + 3:37 | |
10. | Kosová Štěpánka | TRI9458 | A | TJ TŽ Třinec | 29:12 | + 3:52 | 7004 |
11. | Koporová Petra | ZBM9353 | R | SK Žabovřesky Brno | 29:52 | + 4:32 | 6802 |
12. | Kožinová Anna | PGP9350 | R | SK Praga | 30:12 | + 4:52 | 6701 |
13. | Tesařová Marcela | AOP9450 | A | Přátelé orientačního běhu Opava | 31:03 | + 5:43 | 6443 |
14. | Fundová Eliška | SHK9351 | A | TJ Slavia Hradec Králové | 31:14 | + 5:54 | 6388 |
15. | Kubínová Romana | SKV9452 | A | TJ Slovan Karlovy Vary | 32:23 | + 7:03 | 6039 |
16. | Szlendak Joanna | LCE9352 | A | OOB TJ Slovan Luhačovice | 32:37 | + 7:17 | 5968 |
17. | Voborníková Alena | LPU9458 | A | OK Lokomotiva Pardubice | 34:27 | + 9:07 | 5412 |
18. | Hnilicová Šárka | KSU9493 | A | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 34:56 | + 9:36 | 5266 |
19. | Šarmanová Alena | AOP9352 | B | Přátelé orientačního běhu Opava | 34:59 | + 9:39 | 5251 |
20. | Svobodová Radka | AOP9452 | A | Přátelé orientačního běhu Opava | 35:49 | + 10:29 | 4998 |
21. | Mikulášová Helena | PGP9353 | B | SK Praga | 37:34 | + 12:14 | 4467 |
22. | Hegerová Petra | RBK9355 | B | SK Radioklub Blansko | 38:50 | + 13:30 | 4083 |
23. | Vítková Lucie | PTI9474 | B | Sportovní klub Ptení | 42:32 | + 17:12 | 2961 |
24. | Kamenická Kateřina | PHK9353 | A | OK 99 Hradec Králové | 51:51 | + 26:31 | 136 |
25. | Skurková Vendula | BFM9353 | C | SKOB Frýdek - Místek | 100:50 | + 75:30 | 0 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
Body
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Brožková Radka | SJC8456 | E | Sportcentrum Jičín | 32:39 | 10093 | |
2. | Indráková Adélka | ZBM9153 | E | SK Žabovřesky Brno | 35:26 | + 2:47 | 9324 |
3. | Hermanová Zuzana | LPU8752 | E | OK Lokomotiva Pardubice | 35:40 | + 3:01 | 9259 |
4. | Zvěřinová Martina | LPU8357 | E | OK Lokomotiva Pardubice | 35:41 | + 3:02 | 9255 |
5. | Hepnerová Martina | SHK8152 | E | TJ Slavia Hradec Králové | 36:20 | + 3:41 | 9075 |
6. | Kovářová Kristýna | DKP8450 | E | Oddíl OB Kotlářka | 37:06 | + 4:27 | 8863 |
7. | Krafková Lucie | TUR8650 | R | OOB TJ Turnov | 37:18 | + 4:39 | 8808 |
8. | Gebauerová Jana | ZBM7951 | C | SK Žabovřesky Brno | 37:20 | + 4:41 | 8799 |
9. | Folbrechtová Šárka | BOR9051 | R | OK Jiskra Nový Bor | 37:36 | + 4:57 | 8725 |
10. | Gregorová Kamila | CTB8151 | E | SK OB Chotěboř | 38:10 | + 5:31 | 8568 |
11. | Baldrianová Barbora | VSP7850 | R | USK Praha | 38:24 | + 5:45 | 8504 |
12. | Holinková Hana | ZPV6777 | R | KOB ZPV Prostějov | 40:57 | + 8:18 | 7799 |
13. | Chmelařová Michaela | SHK9151 | C | TJ Slavia Hradec Králové | 41:24 | + 8:45 | 7675 |
14. | Tvarůžková Petra | ZBM8459 | C | SK Žabovřesky Brno | 41:44 | + 9:05 | 7582 |
15. | Ugrayová Kristína | TKE9254 | C | Akademik TU Košice | 43:01 | + 10:22 | |
16. | Uhlíková Tereza | TUR9151 | C | OOB TJ Turnov | 43:41 | + 11:02 | 7043 |
17. | Mezníková Lucie | ZBM9150 | C | SK Žabovřesky Brno | 44:21 | + 11:42 | 6859 |
18. | Petrželová Tereza | LTU8950 | C | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 44:43 | + 12:04 | 6758 |
19. | Kilarská Marcela | VSP7151 | C | USK Praha | 44:48 | + 12:09 | 6735 |
20. | Štěpánová Dita | DOB7956 | C | KOB Dobruška | 44:57 | + 12:18 | 6693 |
21. | Soukupová Lucie | SJC8951 | C | Sportcentrum Jičín | 45:16 | + 12:37 | 6606 |
22. | Otrubová Johana | KON7852 | C | KOB Konice | 46:06 | + 13:27 | 6375 |
23. | Svobodná Madla | DKP9154 | C | Oddíl OB Kotlářka | 47:36 | + 14:57 | 5961 |
24. | Michálková Renata | LCE8151 | C | OOB TJ Slovan Luhačovice | 47:39 | + 15:00 | 5947 |
25. | Podmolíková Dagmar | TZL7155 | C | SKOB Zlín | 47:42 | + 15:03 | 5933 |
26. | Šámalová Ludmila | PGP9252 | C | SK Praga | 49:50 | + 17:11 | 5344 |
27. | Daňková Veronika | SBK8151 | C | KOB Start Blansko | 50:11 | + 17:32 | 5247 |
28. | Stulíková Barbora | SHK8552 | C | TJ Slavia Hradec Králové | 51:01 | + 18:22 | 5017 |
29. | Peterová Alena | DOB8953 | C | KOB Dobruška | 51:45 | + 19:06 | 4814 |
30. | Bednářová Michala | VAM8951 | C | OOB Vamberk | 55:26 | + 22:47 | 3796 |
31. | Masopustová Elis | PGP8656 | C | SK Praga | 55:46 | + 23:07 | 3704 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
Body
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Duchová Iveta | LPU8654 | E | OK Lokomotiva Pardubice | 34:30 | 10144 | |
2. | Kabáthová Eva | ZBM8966 | E | SK Žabovřesky Brno | 34:58 | + 0:28 | 10016 |
3. | Fenclová Marta | LPU7667 | E | OK Lokomotiva Pardubice | 37:51 | + 3:21 | 9226 |
4. | Poklopová Lenka | UOL8951 | R | SK UP Olomouc | 37:55 | + 3:25 | 9208 |
5. | Novotná Tereza | PHK9255 | E | OK 99 Hradec Králové | 38:15 | + 3:45 | 9117 |
6. | Knapová Jana | LPU9053 | E | OK Lokomotiva Pardubice | 38:23 | + 3:53 | 9080 |
7. | Hlavová Hana | ZBM8888 | E | SK Žabovřesky Brno | 38:39 | + 4:09 | 9007 |
8. | Dittrichová Petra | KON8787 | C | KOB Konice | 38:54 | + 4:24 | 8939 |
9. | Vávrová Veronika | ASU8598 | R | Magnus Orienteering | 39:17 | + 4:47 | 8834 |
10. | Teplá Karolína | SHK9251 | R | TJ Slavia Hradec Králové | 39:33 | + 5:03 | 8761 |
11. | Košárková Iva | AOP8152 | R | Přátelé orientačního běhu Opava | 40:00 | + 5:30 | 8637 |
12. | Mechlová Lenka | SHK9051 | C | TJ Slavia Hradec Králové | 40:29 | + 5:59 | 8505 |
13. | Hlavová Jindra | ZBM8989 | R | SK Žabovřesky Brno | 40:34 | + 6:04 | 8482 |
14. | Mádlová Věra | ZBM8951 | E | SK Žabovřesky Brno | 40:41 | + 6:11 | 8450 |
15. | Čermáková Magdalena | UOL9155 | C | SK UP Olomouc | 41:21 | + 6:51 | 8267 |
16. | Rychlá Pavlína | KRN8559 | C | KOS TJ Lokomotiva Krnov | 41:25 | + 6:55 | 8249 |
17. | Kubátová Zuzka | NPA9151 | C | SK LOB Nová Paka | 41:48 | + 7:18 | 8144 |
18. | Plochová Dominika | DKP8651 | C | Oddíl OB Kotlářka | 41:56 | + 7:26 | 8108 |
19. | Dokoupilová Radka | VBM8558 | C | VSK Mendelu Brno | 43:07 | + 8:37 | 7784 |
20. | Valešová Jana | PHK9154 | C | OK 99 Hradec Králové | 44:07 | + 9:37 | 7510 |
21. | Azebová Nina | PHK8855 | C | OK 99 Hradec Králové | 44:47 | + 10:17 | 7327 |
22. | Novotná Martina | PHK8255 | C | OK 99 Hradec Králové | 46:16 | + 11:46 | 6921 |
23. | Špicarová Michaela | SJC8754 | C | Sportcentrum Jičín | 47:42 | + 13:12 | 6528 |
24. | Zurynková Jana | EKP7053 | C | VŠTJ Ekonom Praha | 48:07 | + 13:37 | 6414 |
25. | Pavlíková Jitka | LIT8352 | C | KOB Chemopetrol Litvínov | 51:08 | + 16:38 | 5588 |
26. | Skyvová Kristýna | STE7054 | C | SK SKI-OB Šternberk | 52:43 | + 18:13 | 5154 |
27. | Staňková Lucie | DOB8756 | C | KOB Dobruška | 53:12 | + 18:42 | 5022 |
28. | Jebavá Lucie | VRL9254 | C | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 54:20 | + 19:50 | 4711 |
29. | Doležalová Lenka | SHK8256 | C | TJ Slavia Hradec Králové | 55:20 | + 20:50 | 4437 |
Dudzinska Paulina | 31P | C | UKS ARKADY Raszkow | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
Body
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Machútová Lucie | AOP8851 | C | Přátelé orientačního běhu Opava | 35:26 | 9618 | |
2. | Macinská Jana | PHK8666 | E | OK 99 Hradec Králové | 35:29 | + 0:03 | 9604 |
3. | Topinková Monika | PHK8051 | R | OK 99 Hradec Králové | 36:14 | + 0:48 | 9404 |
4. | Rufferová Iva | TUR8354 | E | OOB TJ Turnov | 36:25 | + 0:59 | 9355 |
5. | Przyczková Michaela | LPU8499 | R | OK Lokomotiva Pardubice | 36:49 | + 1:23 | 9248 |
6. | Hrstková Vladěna | PGP8753 | R | SK Praga | 38:34 | + 3:08 | 8781 |
7. | Kosová Denisa | PHK9150 | E | OK 99 Hradec Králové | 39:00 | + 3:34 | 8665 |
8. | Jakobová Adélka | UOL9052 | E | SK UP Olomouc | 39:26 | + 4:00 | 8549 |
9. | Čepová Daniela | PHK8951 | C | OK 99 Hradec Králové | 40:30 | + 5:04 | 8264 |
10. | Dlouhá Marie | DKP8756 | R | Oddíl OB Kotlářka | 40:39 | + 5:13 | 8224 |
11. | Margoldová Barbora | DKP8654 | C | Oddíl OB Kotlářka | 40:53 | + 5:27 | 8162 |
12. | Petráčková Klára | LPU9261 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 40:57 | + 5:31 | 8144 |
13. | Tihonová Martina | PHK8651 | C | OK 99 Hradec Králové | 42:15 | + 6:49 | 7797 |
14. | Škodová Petra | LPU8359 | R | OK Lokomotiva Pardubice | 42:43 | + 7:17 | 7672 |
15. | Labašová Katarína | ASU8351 | R | Magnus Orienteering | 42:53 | + 7:27 | 7627 |
16. | Jiřištová Zuzana | DKP8254 | C | Oddíl OB Kotlářka | 43:21 | + 7:55 | 7503 |
17. | Sklenářová Radka | LCE9250 | R | OOB TJ Slovan Luhačovice | 43:45 | + 8:19 | 7396 |
18. | Janatová Lucie | DKP8154 | C | Oddíl OB Kotlářka | 44:07 | + 8:41 | 7298 |
19. | Valachová Martina | LPU9054 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 45:31 | + 10:05 | 6924 |
20. | Krejčíková Marie | TZL9252 | R | SKOB Zlín | 45:47 | + 10:21 | 6853 |
21. | Ulahelová Jana | LTU8451 | C | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 46:35 | + 11:09 | 6639 |
22. | Peterová Věra | DOB8751 | C | KOB Dobruška | 48:01 | + 12:35 | 6256 |
23. | Ondráčková Veronika | EKP7850 | C | VŠTJ Ekonom Praha | 48:44 | + 13:18 | 6064 |
24. | Zamazalová Kateřina | TAP9053 | C | KOB TRETRA Praha | 48:54 | + 13:28 | 6020 |
24. | Dittrichová Andrea | SKM7750 | C | KOB Směr Kroměříž | 48:54 | + 13:28 | 6020 |
26. | Palasová Petra | ZBM8658 | C | SK Žabovřesky Brno | 49:02 | + 13:36 | 5984 |
27. | Píšová Monika | NPA8151 | C | SK LOB Nová Paka | 50:23 | + 14:57 | 5624 |
28. | Smutná Pavla | VAM8651 | C | OOB Vamberk | 50:54 | + 15:28 | 5486 |
29. | Křečková Lenka | ASU9271 | C | Magnus Orienteering | 55:01 | + 19:35 | 4386 |
30. | Segal Yael | 13I | C | Israel ZIV Team | 62:57 | + 27:31 | |
Gabrovská Lucie | TAP8854 | C | KOB TRETRA Praha | DISK | 0 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Štěpánková Kateřina | TBM7654 | C | KOS TJ Tesla Brno | 29:33 | |
2. | Kašková Kateřina | CHA7850 | C | OK Chrastava | 31:23 | + 1:50 |
3. | Vandasová Markéta | VAM7250 | C | OOB Vamberk | 31:46 | + 2:13 |
4. | Škorpilová Jana | SJC7451 | C | Sportcentrum Jičín | 33:36 | + 4:03 |
5. | Pachnerová Dominika | CHA7750 | C | OK Chrastava | 34:00 | + 4:27 |
6. | Svobodová Jitka | DCE7450 | C | KOB Dobřichovice | 34:11 | + 4:38 |
7. | Kubečková Zdena | PHK7551 | C | OK 99 Hradec Králové | 35:52 | + 6:19 |
8. | Milánová Jindřiška | TBM7475 | C | KOS TJ Tesla Brno | 36:26 | + 6:53 |
9. | Dvořáčková Jana | TTR7852 | C | OOB Třebíč | 36:47 | + 7:14 |
10. | Karásková Marcela | ZPV6970 | C | KOB ZPV Prostějov | 36:59 | + 7:26 |
11. | Kučerová Marie | VSP7551 | C | USK Praha | 37:03 | + 7:30 |
12. | Švíglerová Pavla | LPU7658 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 38:56 | + 9:23 |
13. | Šklíbová Jana | SRK7651 | C | SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou | 40:34 | + 11:01 |
14. | Krejčiříková Nikol | BBM7850 | C | BETA URSUS Orienteering | 41:42 | + 12:09 |
15. | Fejková Marcela | SJC7751 | C | Sportcentrum Jičín | 42:53 | + 13:20 |
16. | Tomanková Martina | KSU7552 | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 43:09 | + 13:36 |
17. | Chvátilová Pavlína | PHK7450 | C | OK 99 Hradec Králové | 44:27 | + 14:54 |
18. | Nešporová Marie | TTR7251 | C | OOB Třebíč | 44:31 | + 14:58 |
19. | Procházková Lucie | ADA7651 | C | OOB TJ Spartak Adamov | 44:34 | + 15:01 |
20. | Richterová Nataša | ADA7451 | C | OOB TJ Spartak Adamov | 45:27 | + 15:54 |
21. | Zemánková Eva | SRK7452 | C | SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou | 46:14 | + 16:41 |
21. | Binarová Jitka | UOL7751 | C | SK UP Olomouc | 46:14 | + 16:41 |
23. | Kameníková Kateřina | BOR7758 | C | OK Jiskra Nový Bor | 46:41 | + 17:08 |
24. | Smrčková Věra | KSU7373 | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 57:20 | + 27:47 |
25. | Dastychová Alexandra | PEN7450 | C | OK RECO Sport | 69:59 | + 40:26 |
26. | Meir Anat | 13I | C | Israel ZIV Team | 113:30 | + 83:57 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Horčičková Eva | UOL7051 | C | SK UP Olomouc | 27:22 | |
2. | Kamenická Lenka | OSN6955 | C | SK OS Nové Město n. M. | 27:29 | + 0:07 |
3. | Křivdová Lenka | CHC7251 | C | K.O.B. Choceň | 28:32 | + 1:10 |
4. | Kovaříková Mária | TRI6950 | C | TJ TŽ Třinec | 29:33 | + 2:11 |
5. | Švadlenová Ivana | CHC7151 | C | K.O.B. Choceň | 32:07 | + 4:45 |
6. | Růžičková Kamila | PHK7153 | C | OK 99 Hradec Králové | 33:04 | + 5:42 |
7. | Hiršová Marcela | VBM7079 | C | VSK Mendelu Brno | 33:13 | + 5:51 |
8. | Šmelíková Hana | ASU6999 | C | Magnus Orienteering | 33:49 | + 6:27 |
9. | Čechová Zuzana | SJI6951 | C | OK Jihlava | 33:55 | + 6:33 |
10. | Rejholcová Andrea | BOR6951 | C | OK Jiskra Nový Bor | 34:10 | + 6:48 |
11. | Bejčková Jana | DKL7150 | C | KOB Kladno | 35:09 | + 7:47 |
12. | Kašparová Šárka | AOP7251 | C | Přátelé orientačního běhu Opava | 35:11 | + 7:49 |
13. | Korpasová Ivana | LBM7362 | C | TJ Lokomotiva Ingstav Brno | 35:22 | + 8:00 |
14. | Demlová Jitka | LPU6955 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 36:09 | + 8:47 |
15. | Kostková Jana | AOP7151 | C | Přátelé orientačního běhu Opava | 37:14 | + 9:52 |
16. | Janků Renata | STE7251 | C | SK SKI-OB Šternberk | 37:18 | + 9:56 |
17. | Křečková Petra | ZPV7076 | C | KOB ZPV Prostějov | 38:24 | + 11:02 |
18. | Benešová Iva | SJH7051 | C | SJH Jindřichův Hradec | 41:06 | + 13:44 |
19. | Kaděrová Barbora | HAV7051 | C | SKOB Baník Havířov | 41:21 | + 13:59 |
20. | Kulhavá Jarmila | SRK6751 | C | SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou | 44:32 | + 17:10 |
21. | Bendáková Jitka | LTU6951 | C | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 46:53 | + 19:31 |
22. | Hančová Alice | VRL7052 | C | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 47:41 | + 20:19 |
23. | Procházková Martina | SOP7351 | C | OOB TJ Slezan Opava | 48:01 | + 20:39 |
24. | Tloušťová Eva | SCP6950 | C | OK Sparta Praha | 49:35 | + 22:13 |
25. | Valíková Petra | AOP7351 | C | Přátelé orientačního běhu Opava | 53:55 | + 26:33 |
26. | Douchová Jaroslava | SNA7155 | C | TJ START Náchod | 101:22 | + 74:00 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Pilcová Petra | ZPV6666 | C | KOB ZPV Prostějov | 25:46 | |
2. | Novotná Petra | PHK6651 | C | OK 99 Hradec Králové | 27:37 | + 1:51 |
3. | Knapová Iva | LPU6052 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 28:21 | + 2:35 |
4. | Poklopová Ivana | UOL6451 | C | SK UP Olomouc | 28:29 | + 2:43 |
5. | Kožinová Jana | PGP6651 | C | SK Praga | 29:03 | + 3:17 |
6. | Klapalová Jana | VAM6451 | C | OOB Vamberk | 29:14 | + 3:28 |
7. | Kaplanová Iva | LPU6859 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 29:35 | + 3:49 |
8. | Šmelíková Jana | TKE6653 | C | Akademik TU Košice | 29:49 | + 4:03 |
9. | Kociánová Eva | OOP6750 | C | TJ Opava | 30:02 | + 4:16 |
10. | Jirková Renata | ZPV6553 | C | KOB ZPV Prostějov | 30:20 | + 4:34 |
11. | Barcíková Renáta | AOP6753 | C | Přátelé orientačního běhu Opava | 31:20 | + 5:34 |
12. | Wurzelová Dana | CHT6654 | C | OOB SK Chrast | 31:24 | + 5:38 |
13. | Neumannová Kamila | STE6751 | C | SK SKI-OB Šternberk | 31:38 | + 5:52 |
14. | Kosová Michaela | SRK6752 | C | SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou | 32:07 | + 6:21 |
15. | Teplá Hana | SHK6561 | C | TJ Slavia Hradec Králové | 32:33 | + 6:47 |
16. | Čermáková Renata | LPU6553 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 32:55 | + 7:09 |
17. | Jelínková Jana | TZL6556 | C | SKOB Zlín | 33:15 | + 7:29 |
18. | Vričanová Sylva | HAV6751 | C | SKOB Baník Havířov | 33:17 | + 7:31 |
19. | Ferdusová Eva | LCE6461 | C | OOB TJ Slovan Luhačovice | 33:27 | + 7:41 |
20. | Jemelíková Lada | VBM6555 | C | VSK Mendelu Brno | 34:04 | + 8:18 |
21. | Tichá Jana | TJH6451 | C | TJ OK Tolar Jindřichův Hradec | 34:09 | + 8:23 |
22. | Argalášová Gabriela | TRI6850 | C | TJ TŽ Třinec | 34:10 | + 8:24 |
22. | Jastrzembská Jarmila | TRI6450 | C | TJ TŽ Třinec | 34:10 | + 8:24 |
24. | Mrázová Pavla | DCE5550 | C | KOB Dobřichovice | 34:56 | + 9:10 |
25. | Pávková Jana | BOR6550 | C | OK Jiskra Nový Bor | 35:06 | + 9:20 |
26. | Kettnerová Lenka | HCE6450 | C | TJ Sokol Hostivice | 35:35 | + 9:49 |
27. | Misiuniene Irina | 20L | C | Lithuanian junior team | 36:10 | + 10:24 |
28. | Žandová Marie | SKV6551 | C | TJ Slovan Karlovy Vary | 39:23 | + 13:37 |
29. | Končáková Kateřina | HLV6856 | C | KČT - OB Holešov | 41:09 | + 15:23 |
30. | Veljačiková Markéta | SCP6451 | C | OK Sparta Praha | 41:13 | + 15:27 |
31. | Veverková Yveta | VAM6452 | C | OOB Vamberk | 41:14 | + 15:28 |
32. | Hadačová Gabriela | AOP6751 | C | Přátelé orientačního běhu Opava | 43:27 | + 17:41 |
33. | Šimková Hana | UOL6653 | C | SK UP Olomouc | 52:35 | + 26:49 |
34. | Peřinková Irena | BBM6550 | C | BETA URSUS Orienteering | 58:19 | + 32:33 |
35. | Shachar Noiman Anat | 13I | C | Israel ZIV Team | 75:27 | + 49:41 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Hrstková Dana | SJI6051 | C | OK Jihlava | 25:10 | |
2. | Hlavová Miroslava | KON6389 | C | KOB Konice | 27:42 | + 2:32 |
3. | Vavrysová Iva | LCE6359 | C | OOB TJ Slovan Luhačovice | 29:36 | + 4:26 |
4. | Glabazňová Jana | AOP6151 | C | Přátelé orientačního běhu Opava | 30:41 | + 5:31 |
5. | Smutná Jana | VAM6251 | C | OOB Vamberk | 31:32 | + 6:22 |
6. | Dittrichová Lenka | KON6285 | C | KOB Konice | 31:40 | + 6:30 |
7. | Bravená Alexandra | VBM6155 | C | VSK Mendelu Brno | 32:51 | + 7:41 |
8. | Juračková Jana | LPU6051 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 34:50 | + 9:40 |
9. | Kolovská Ilona | LPM6352 | C | OK Lokomotiva Plzeň | 35:52 | + 10:42 |
10. | Voltrová Svatava | ROZ6150 | C | OK Roztoky | 35:53 | + 10:43 |
11. | Krejčíková Monika | TZL6262 | C | SKOB Zlín | 36:52 | + 11:42 |
12. | Syslová Iva | TTR6151 | C | OOB Třebíč | 37:12 | + 12:02 |
13. | Petrželová Alena | LTU6351 | C | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 38:51 | + 13:41 |
14. | Strachotová Eva | ASU6099 | C | Magnus Orienteering | 39:15 | + 14:05 |
15. | Sochorová Hana | HAV6250 | C | SKOB Baník Havířov | 43:44 | + 18:34 |
16. | Kovářová Alena | LTP6151 | C | OOB TJ Lokomotiva Teplice | 45:08 | + 19:58 |
17. | Klusáčková Jitka | TTR6152 | C | OOB Třebíč | 45:59 | + 20:49 |
18. | Ruth Aloush | 13I | C | Israel ZIV Team | 58:07 | + 32:57 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Víchová Ladislava | LPU5851 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 28:07 | |
2. | Řezníková Renáta | AOP5451 | C | Přátelé orientačního běhu Opava | 29:57 | + 1:50 |
3. | Kuchařová Ada | TBM5855 | C | KOS TJ Tesla Brno | 30:12 | + 2:05 |
4. | Zelená Markéta | PGP5850 | C | SK Praga | 30:20 | + 2:13 |
5. | Vlažná Mirka | LCE5852 | C | OOB TJ Slovan Luhačovice | 30:28 | + 2:21 |
6. | Janská Iva | LBM5795 | C | TJ Lokomotiva Ingstav Brno | 32:08 | + 4:01 |
7. | Strnadlová Zdeňka | SKM5557 | C | KOB Směr Kroměříž | 33:13 | + 5:06 |
8. | Procházková Miluše | DCE5450 | C | KOB Dobřichovice | 33:56 | + 5:49 |
9. | Novotná Jiřina | LPU5654 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 34:26 | + 6:19 |
10. | Konopáčová Jana | TUR5650 | C | OOB TJ Turnov | 34:30 | + 6:23 |
11. | Hájková Ludmila | OOP5751 | C | TJ Opava | 36:35 | + 8:28 |
12. | Smičková Eva | KON5887 | C | KOB Konice | 38:41 | + 10:34 |
13. | Salajková Věra | LBM5558 | C | TJ Lokomotiva Ingstav Brno | 41:53 | + 13:46 |
14. | Nováková Jana | NPA5552 | C | SK LOB Nová Paka | 45:28 | + 17:21 |
15. | Henková Svatava | RBK5454 | C | SK Radioklub Blansko | 47:22 | + 19:15 |
16. | Mishli Lisa | 13I | C | Israel ZIV Team | 51:42 | + 23:35 |
17. | Jelínková Dagmar | TZL5757 | C | SKOB Zlín | 61:06 | + 32:59 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Kalibánová Jiřina | NPA5351 | C | SK LOB Nová Paka | 24:18 | |
2. | Horynová Eva | TZL5254 | C | SKOB Zlín | 25:36 | + 1:18 |
3. | Neradová Alena | LIT5051 | C | KOB Chemopetrol Litvínov | 26:30 | + 2:12 |
4. | Dohnalová Dana | VSP5050 | C | USK Praha | 27:35 | + 3:17 |
5. | Omová Jana | TUR5150 | C | OOB TJ Turnov | 29:29 | + 5:11 |
6. | Křížová Zdenka | PZR5051 | C | UNITOP SKP Žďár nad Sázavou | 31:01 | + 6:43 |
7. | Horáčková Stanislava | VLI4950 | C | Slavia Liberec orienteering | 31:38 | + 7:20 |
8. | Tomanová Jana | LBM4955 | C | TJ Lokomotiva Ingstav Brno | 43:43 | + 19:25 |
9. | Dalia Ravid | 13I | C | Israel ZIV Team | 44:39 | + 20:21 |
10. | Varda Inglis | 13I | C | Israel ZIV Team | 51:55 | + 27:37 |
11. | Čadilová Alena | HSU5050 | C | Horizont klub Šumperk | 60:05 | + 35:47 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Stará Pavla | BOV4251 | C | TJ Baník Ostrava OKD | 29:42 | |
2. | Suchánková Libuše | SOP4851 | C | OOB TJ Slezan Opava | 35:14 | + 5:32 |
3. | Liščinská Eva | TBM4451 | C | KOS TJ Tesla Brno | 35:53 | + 6:11 |
4. | Gavendová Anna | TRI4650 | C | TJ TŽ Třinec | 36:54 | + 7:12 |
5. | Kupcová Věroslava | HSU4850 | C | Horizont klub Šumperk | 40:26 | + 10:44 |
6. | Haňkovská Jana | PGP4050 | C | SK Praga | 40:43 | + 11:01 |
7. | Novotná Ludmila | OOP4850 | C | TJ Opava | 42:26 | + 12:44 |
8. | Skoumalová Marie | KON4589 | C | KOB Konice | 44:39 | + 14:57 |
9. | Da Costa Beck Roni | 13I | C | Israel ZIV Team | 71:57 | + 42:15 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Frýba Dominik | SJI9702 | A | OK Jihlava | 24:14 | |
2. | Netuka Vojtěch | SHK9701 | A | TJ Slavia Hradec Králové | 24:41 | + 0:27 |
3. | Semrád Ladislav | CHC9701 | A | K.O.B. Choceň | 24:51 | + 0:37 |
4. | Gebrt Jan | SHK9801 | A | TJ Slavia Hradec Králové | 25:17 | + 1:03 |
5. | Vystavěl Ondřej | JPV9807 | A | Oddíl OS SK Prostějov | 25:49 | + 1:35 |
6. | Koštejn Vít | DOK9800 | A | OK Doksy | 26:42 | + 2:28 |
7. | Sýkora Vojtěch | LCE9801 | A | OOB TJ Slovan Luhačovice | 26:46 | + 2:32 |
8. | Křivda Tomáš | CHC9901 | A | K.O.B. Choceň | 27:33 | + 3:19 |
9. | Ježek Ondřej | SLA9701 | A | SKOB Slaný | 27:36 | + 3:22 |
10. | Wolf Filip | TUR9701 | A | OOB TJ Turnov | 27:59 | + 3:45 |
11. | Mikel David | TZL9703 | A | SKOB Zlín | 28:42 | + 4:28 |
12. | Škvor Ota | KAM9900 | A | SK Kamenice | 28:52 | + 4:38 |
13. | Vyskočil Štěpán | VAM9701 | B | OOB Vamberk | 29:54 | + 5:40 |
14. | Ptáček Patrik | BBM9800 | A | BETA URSUS Orienteering | 30:07 | + 5:53 |
15. | Zikmund Zdeněk | SJC9703 | A | Sportcentrum Jičín | 30:16 | + 6:02 |
16. | Kašpar Jakub | ASU9747 | B | Magnus Orienteering | 31:12 | + 6:58 |
17. | Ransdorf Jakub | TAP9805 | B | KOB TRETRA Praha | 32:18 | + 8:04 |
18. | Pek Daniel | SHK9803 | B | TJ Slavia Hradec Králové | 32:24 | + 8:10 |
19. | Fencl Jonáš | LPU9902 | A | OK Lokomotiva Pardubice | 32:26 | + 8:12 |
20. | Bořil Jan | SJI9700 | A | OK Jihlava | 33:16 | + 9:02 |
21. | Locker Tomáš | SRK9802 | B | SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou | 33:23 | + 9:09 |
22. | Janeček Mirek | TJN9804 | B | OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou | 35:23 | + 11:09 |
23. | Šmaus Jan | TJN9700 | B | OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou | 35:45 | + 11:31 |
24. | Černocký Libor | LCE9803 | A | OOB TJ Slovan Luhačovice | 36:16 | + 12:02 |
25. | Svoboda Michael | 20C | C | Foothills Wanderers Orienteering Club Calgary | 37:14 | + 13:00 |
26. | Drozd Michal | BBM9701 | B | BETA URSUS Orienteering | 45:13 | + 20:59 |
27. | Šebek Petr | DKP9903 | B | Oddíl OB Kotlářka | 48:14 | + 24:00 |
28. | Čermák Adam | PGP9701 | B | SK Praga | 55:21 | + 31:07 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Matějka Lukáš | LTP9802 | A | OOB TJ Lokomotiva Teplice | 23:27 | |
2. | Vandas Daniel | PHK9805 | A | OK 99 Hradec Králové | 23:28 | + 0:01 |
3. | Hirš Otakar | VBM9801 | A | VSK Mendelu Brno | 24:31 | + 1:04 |
4. | Jíra Tomáš | KAM9802 | A | SK Kamenice | 25:45 | + 2:18 |
5. | Bendák Jan | LTU9801 | A | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 25:51 | + 2:24 |
6. | Kočí Josef | JPV9824 | A | Oddíl OS SK Prostějov | 26:18 | + 2:51 |
7. | Kanta Martin | LPU9705 | A | OK Lokomotiva Pardubice | 26:57 | + 3:30 |
8. | Semerád Antonín | DKP9801 | A | Oddíl OB Kotlářka | 27:27 | + 4:00 |
9. | Mielec Jaromír | AOV9701 | A | OOB TJ Baník Ostrava | 27:42 | + 4:15 |
10. | Sláma Dušan | TKE9801 | C | Akademik TU Košice | 28:12 | + 4:45 |
10. | Kelbl Vladimír | ABM9708 | A | KOB Moira Brno | 28:12 | + 4:45 |
12. | Lanc Vojtěch | TRI9807 | A | TJ TŽ Třinec | 28:47 | + 5:20 |
13. | Melichar Vojtěch | LLI9802 | A | TJ Loko Liberec | 29:58 | + 6:31 |
14. | Wieczorek Marcin | STB9701 | B | TJ Stadion Nový Bor | 30:04 | + 6:37 |
15. | Cienciala Jan | TRI9801 | A | TJ TŽ Třinec | 30:06 | + 6:39 |
16. | Otruba Vojtěch | JPV9717 | B | Oddíl OS SK Prostějov | 32:46 | + 9:19 |
17. | Werner Michal | PGP9705 | C | SK Praga | 33:07 | + 9:40 |
18. | Birnbaum Adam | BOR9802 | B | OK Jiskra Nový Bor | 33:52 | + 10:25 |
19. | Madzia Martin | TRI9705 | B | TJ TŽ Třinec | 34:33 | + 11:06 |
20. | Sedláček Ondřej | HLV9732 | A | KČT - OB Holešov | 34:40 | + 11:13 |
21. | Bartoš Vojtěch | MLA9802 | B | MLOK Mariánské Lázně | 36:47 | + 13:20 |
22. | Paukert Lukáš | KUO9801 | C | KOB Ústí nad Orlicí | 36:49 | + 13:22 |
23. | Padrta Pavel | MOV9700 | C | SKOB Ostrava | 43:49 | + 20:22 |
24. | Borovička Tomáš | FSP9801 | B | VŠTJ Stavební fakulta Praha | 44:21 | + 20:54 |
25. | Šrámek Ondřej | KSU9909 | B | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 47:01 | + 23:34 |
Garstka Jakub | 31P | C | UKS ARKADY Raszkow | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Horák Patrik | TUR9502 | A | OOB TJ Turnov | 26:52 | |
2. | Čech Jan | SJI9601 | A | OK Jihlava | 27:01 | + 0:09 |
3. | Šmelík Martin | ASU9644 | A | Magnus Orienteering | 27:45 | + 0:53 |
4. | Dzioba Mateusz | PHK9500 | A | OK 99 Hradec Králové | 29:04 | + 2:12 |
5. | Fürst Matouš | LLI9603 | A | TJ Loko Liberec | 29:19 | + 2:27 |
6. | Mudrák Štěpán | LCE9601 | A | OOB TJ Slovan Luhačovice | 29:22 | + 2:30 |
7. | Illner Vojtěch | DKP9600 | A | Oddíl OB Kotlářka | 30:39 | + 3:47 |
8. | Szeliga Bartlomiej | STB9601 | A | TJ Stadion Nový Bor | 30:40 | + 3:48 |
9. | Kamenický Jeroným | OSN9549 | A | SK OS Nové Město n. M. | 31:11 | + 4:19 |
10. | Mašata Matěj | PHK9601 | A | OK 99 Hradec Králové | 31:19 | + 4:27 |
11. | Glonek Jakub | AOV9602 | A | OOB TJ Baník Ostrava | 32:33 | + 5:41 |
12. | Veselý Jakub | PGP9503 | A | SK Praga | 33:27 | + 6:35 |
13. | Dvorský Petr | SKM9601 | A | KOB Směr Kroměříž | 35:32 | + 8:40 |
14. | Šňupárek Václav | DKP9500 | A | Oddíl OB Kotlářka | 35:55 | + 9:03 |
15. | Štál Jan | SJC9601 | A | Sportcentrum Jičín | 36:27 | + 9:35 |
16. | Fajkus Radim | JPV9509 | B | Oddíl OS SK Prostějov | 36:29 | + 9:37 |
17. | Nejman Stanislav | CHA9500 | B | OK Chrastava | 36:32 | + 9:40 |
18. | Zlámal David | SJC9603 | A | Sportcentrum Jičín | 37:01 | + 10:09 |
19. | Sklenář Martin | SBR9501 | B | SKOB Bruntál | 37:28 | + 10:36 |
20. | Landovský Jakub | PGP9601 | B | SK Praga | 37:36 | + 10:44 |
21. | Trejbal Václav | SHK9604 | B | TJ Slavia Hradec Králové | 39:22 | + 12:30 |
22. | Klabouch Martin | LPU9615 | B | OK Lokomotiva Pardubice | 41:08 | + 14:16 |
23. | Skalický Matyáš | KUO9605 | B | KOB Ústí nad Orlicí | 41:55 | + 15:03 |
24. | Walach Ondřej | TRI9601 | B | TJ TŽ Třinec | 46:49 | + 19:57 |
25. | Holoubek Jan | BFM9601 | C | SKOB Frýdek - Místek | 59:04 | + 32:12 |
Růžička Karel | PHK9502 | B | OK 99 Hradec Králové | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Wolowczyk Krzysztof | 28P9501 | C | UNTS Warszawa | 26:29 | |
2. | Rzenca Krzysztof | 38P9600 | C | UKS Orientus Lodz | 27:26 | + 0:57 |
3. | Záděra Pavel | BBM9500 | A | BETA URSUS Orienteering | 27:48 | + 1:19 |
4. | Hubáček Jonáš | LCE9501 | A | OOB TJ Slovan Luhačovice | 27:52 | + 1:23 |
5. | Kettner Vojtěch | KAM9601 | A | SK Kamenice | 28:05 | + 1:36 |
6. | Pavlovec Jan | BOR9503 | A | OK Jiskra Nový Bor | 28:29 | + 2:00 |
7. | Valeš Jiří | LPM9502 | C | OK Lokomotiva Plzeň | 28:58 | + 2:29 |
8. | Waněk Adam | VRL9501 | A | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 29:06 | + 2:37 |
9. | Hruška Jakub | ZBM9515 | A | SK Žabovřesky Brno | 29:47 | + 3:18 |
9. | Vacek Vojtěch | SJI9602 | A | OK Jihlava | 29:47 | + 3:18 |
11. | Matuš Vojtěch | VRB9606 | A | SK při gymnáziu OOB Vrbno p.P. | 30:46 | + 4:17 |
12. | Janeba Vladimír | CHC9602 | A | K.O.B. Choceň | 31:34 | + 5:05 |
13. | Křivda Martin | CHC9501 | A | K.O.B. Choceň | 31:35 | + 5:06 |
14. | Ptáček Pavel | BBM9600 | A | BETA URSUS Orienteering | 31:48 | + 5:19 |
15. | Hraboš Matěj | ASU9547 | C | Magnus Orienteering | 31:50 | + 5:21 |
16. | Málek Jan | PZR9505 | A | UNITOP SKP Žďár nad Sázavou | 32:26 | + 5:57 |
17. | Burda Matěj | LDC9602 | B | KOB Děčín | 32:40 | + 6:11 |
18. | Boskovský Vojtěch | DOK9601 | A | OK Doksy | 32:56 | + 6:27 |
19. | Chmelař Martin | ASU9505 | A | Magnus Orienteering | 33:30 | + 7:01 |
20. | Jurica Jan | LPU9611 | B | OK Lokomotiva Pardubice | 34:06 | + 7:37 |
21. | Krajcar Ivo | SKM9501 | B | KOB Směr Kroměříž | 37:05 | + 10:36 |
22. | Buk Michal | ROU9601 | C | SKOB Roudnice nad Labem | 38:15 | + 11:46 |
23. | Koumar František | SJI9501 | B | OK Jihlava | 38:32 | + 12:03 |
24. | Deml Tomáš | LPU9502 | A | OK Lokomotiva Pardubice | 38:50 | + 12:21 |
25. | Kaplan Martin | LPU9609 | A | OK Lokomotiva Pardubice | 43:17 | + 16:48 |
Picek Štěpán | TJN9601 | A | OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
Body
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Hadač Filip | AOP9301 | E | Přátelé orientačního běhu Opava | 28:15 | 8943 | |
2. | Chloupek Adam | ZBM9300 | E | SK Žabovřesky Brno | 28:24 | + 0:09 | 8897 |
3. | Parfianowicz Piotr | 28P9400 | C | UNTS Warszawa | 28:36 | + 0:21 | |
4. | Schuster Marek | AOP9303 | E | Přátelé orientačního běhu Opava | 29:18 | + 1:03 | 8620 |
5. | Franko David | ASU9347 | R | Magnus Orienteering | 29:59 | + 1:44 | 8410 |
6. | Záveský Filip | LPU9306 | R | OK Lokomotiva Pardubice | 30:23 | + 2:08 | 8287 |
6. | Horvát Petr | ASU9447 | A | Magnus Orienteering | 30:23 | + 2:08 | 8287 |
8. | Tirlikas Martynas | 20L | C | Lithuanian junior team | 31:46 | + 3:31 | |
9. | Argaláš Michal | TRI9301 | R | TJ TŽ Třinec | 32:17 | + 4:02 | 7702 |
10. | Misiunas Justas | 20L | C | Lithuanian junior team | 32:34 | + 4:19 | |
11. | Mokrý Ondřej | ABM9410 | A | KOB Moira Brno | 32:45 | + 4:30 | 7558 |
12. | Semík Ondřej | KAM9401 | A | SK Kamenice | 33:28 | + 5:13 | 7337 |
13. | Zakouřil Vít | TUR9301 | R | OOB TJ Turnov | 33:29 | + 5:14 | 7332 |
14. | Rychlý Michal | TUR9402 | A | OOB TJ Turnov | 33:47 | + 5:32 | 7240 |
15. | Dvořáček Radek | ASU9445 | A | Magnus Orienteering | 33:59 | + 5:44 | 7178 |
16. | Kamenický Ondřej | PHK9401 | A | OK 99 Hradec Králové | 34:01 | + 5:46 | 7168 |
17. | Kettner Lukáš | KAM9403 | A | SK Kamenice | 34:40 | + 6:25 | 6968 |
18. | Pova Ondřej | KRL9304 | B | Kometa Kralovice | 35:26 | + 7:11 | 6732 |
19. | Kamenický Tobiáš | OSN9339 | B | SK OS Nové Město n. M. | 37:40 | + 9:25 | 6044 |
20. | Obrátil Štěpán | ABM9409 | A | KOB Moira Brno | 38:12 | + 9:57 | 5880 |
21. | Lhoták Luboš | MAS9301 | C | KČT Aš | 38:17 | + 10:02 | 5855 |
22. | Uhlíř Marek | LBE9400 | A | TJ Lokomotiva Beroun | 39:37 | + 11:22 | 5444 |
23. | Buk Jindřich | ROU9303 | B | SKOB Roudnice nad Labem | 39:55 | + 11:40 | 5352 |
24. | Zelinka Jan | LPU9405 | B | OK Lokomotiva Pardubice | 40:31 | + 12:16 | 5167 |
25. | Dvorský Vojtěch | SKM9401 | B | KOB Směr Kroměříž | 43:35 | + 15:20 | 4223 |
26. | Kašpar Michal | TZL9308 | A | SKOB Zlín | 44:27 | + 16:12 | 3956 |
27. | Rohel Marek | AOV9401 | B | OOB TJ Baník Ostrava | 49:15 | + 21:00 | 2478 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
Body
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Minář Marek | ASU9444 | R | Magnus Orienteering | 27:24 | 9063 | |
2. | Kubelka Tomáš | LPU9307 | R | OK Lokomotiva Pardubice | 28:45 | + 1:21 | 8648 |
3. | Hubáček Michal | LCE9301 | E | OOB TJ Slovan Luhačovice | 29:10 | + 1:46 | 8520 |
4. | Klusáček Jan | TTR9301 | R | OOB Třebíč | 29:30 | + 2:06 | 8417 |
5. | Brlica Pavel | ZBM9302 | A | SK Žabovřesky Brno | 30:34 | + 3:10 | 8089 |
5. | Grundmann Jan | LPU9410 | A | OK Lokomotiva Pardubice | 30:34 | + 3:10 | 8089 |
7. | Morenas Gediminas | 20L | C | Lithuanian junior team | 32:05 | + 4:41 | |
8. | Rusý Tomáš | KAM9301 | A | SK Kamenice | 32:26 | + 5:02 | 7515 |
9. | Mušínský Tomáš | ASU9348 | R | Magnus Orienteering | 33:29 | + 6:05 | 7192 |
10. | Vavrys Johan | LCE9302 | R | OOB TJ Slovan Luhačovice | 34:20 | + 6:56 | 6931 |
11. | Čermák Jan | LPU9301 | R | OK Lokomotiva Pardubice | 34:48 | + 7:24 | 6787 |
12. | Láznička Jan | TZL9405 | A | SKOB Zlín | 35:13 | + 7:49 | 6659 |
13. | Kos Tomáš | LPU9303 | A | OK Lokomotiva Pardubice | 35:18 | + 7:54 | 6633 |
14. | Skoupý Jan | STE9411 | A | SK SKI-OB Šternberk | 35:49 | + 8:25 | 6474 |
15. | Vidžiunas Paulius | 20L | C | Lithuanian junior team | 36:02 | + 8:38 | |
16. | Sháněl Jan | CHC9402 | A | K.O.B. Choceň | 37:27 | + 10:03 | 5972 |
17. | Staišiunas Viktoras | 20L | C | Lithuanian junior team | 38:13 | + 10:49 | |
18. | Šincl Jiří | ASU9446 | A | Magnus Orienteering | 38:38 | + 11:14 | 5608 |
19. | Šmejc Jakub | SJC9401 | A | Sportcentrum Jičín | 41:37 | + 14:13 | 4691 |
20. | Šlajs Daniel | KRL9403 | A | Kometa Kralovice | 41:55 | + 14:31 | 4598 |
21. | Schäfer Jan | TZL9301 | A | SKOB Zlín | 43:25 | + 16:01 | 4137 |
22. | Pěček Martin | SKM9301 | B | KOB Směr Kroměříž | 43:42 | + 16:18 | 4050 |
23. | Průcha Pavel | BOR9304 | B | OK Jiskra Nový Bor | 44:00 | + 16:36 | 3957 |
24. | Rossmanith Vojta | AOP9302 | A | Přátelé orientačního běhu Opava | 46:52 | + 19:28 | 3076 |
Bartkevičius Algirda | 20L | C | Lithuanian junior team | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
Body
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Chromý Adam | ZBM8841 | E | SK Žabovřesky Brno | 34:23 | 10199 | |
2. | Hrobař Štěpán | ASU9106 | C | Magnus Orienteering | 37:32 | + 3:09 | 9366 |
3. | Kořínek Tomáš | BOR9007 | C | OK Jiskra Nový Bor | 37:33 | + 3:10 | 9362 |
4. | Smola Michal | TZL8131 | E | SKOB Zlín | 37:38 | + 3:15 | 9340 |
5. | Hepner David | SHK7601 | C | TJ Slavia Hradec Králové | 37:55 | + 3:32 | 9265 |
6. | Kamenický Jakub | PHK9104 | C | OK 99 Hradec Králové | 38:10 | + 3:47 | 9199 |
7. | Flašar Jan | PGP8610 | E | SK Praga | 38:22 | + 3:59 | 9146 |
8. | Drahokoupil Aleš | CHT8501 | R | OOB SK Chrast | 38:32 | + 4:09 | 9102 |
9. | Makovský Jakub | TAP8511 | C | KOB TRETRA Praha | 38:34 | + 4:11 | 9093 |
10. | Zbranek Roman | ASU8808 | E | Magnus Orienteering | 38:54 | + 4:31 | 9005 |
11. | Kopec Tomáš | KRN8203 | C | KOS TJ Lokomotiva Krnov | 39:09 | + 4:46 | 8939 |
12. | Procházka Pavel | PGP9002 | R | SK Praga | 39:30 | + 5:07 | 8847 |
13. | Kolín Jan | DKP7701 | C | Oddíl OB Kotlářka | 39:43 | + 5:20 | 8789 |
14. | Mokrý Stanislav | ABM9202 | R | KOB Moira Brno | 39:52 | + 5:29 | 8750 |
15. | Štěrba Zbyněk | LPU8304 | R | OK Lokomotiva Pardubice | 40:26 | + 6:03 | 8600 |
16. | Cahel Marek | LCE8803 | R | OOB TJ Slovan Luhačovice | 40:38 | + 6:15 | 8547 |
17. | Kamaryt Tomáš | VPM8807 | C | KOS Slavia VŠ Plzeň | 40:49 | + 6:26 | 8498 |
18. | Vítek Petr | PHK7601 | C | OK 99 Hradec Králové | 41:18 | + 6:55 | 8371 |
19. | Oma Jakub | TUR8002 | C | OOB TJ Turnov | 41:30 | + 7:07 | 8318 |
19. | Šabatka Zdeněk | SHK8902 | C | TJ Slavia Hradec Králové | 41:30 | + 7:07 | 8318 |
21. | Klapal Jan | LPU9006 | R | OK Lokomotiva Pardubice | 41:32 | + 7:09 | 8309 |
22. | Khýn Vítězslav | DOB8304 | C | KOB Dobruška | 41:33 | + 7:10 | 8305 |
23. | Liščinský Zdeněk | TBM8215 | C | KOS TJ Tesla Brno | 41:48 | + 7:25 | 8239 |
24. | Slováček Tomáš | TZL8002 | C | SKOB Zlín | 42:46 | + 8:23 | 7983 |
25. | Kobr Tomáš | TJN8901 | C | OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou | 42:57 | + 8:34 | 7935 |
26. | Žaloudek Petr | SJC8309 | C | Sportcentrum Jičín | 42:59 | + 8:36 | 7926 |
27. | Matras Tomáš | CHT8001 | C | OOB SK Chrast | 43:04 | + 8:41 | 7904 |
28. | Polášek Jan | TZL8601 | C | SKOB Zlín | 43:11 | + 8:48 | 7873 |
29. | Dutkowski Mikolaj | 31P | C | UKS ARKADY Raszkow | 43:19 | + 8:56 | |
30. | Otrusina Jiří | JPV8201 | C | Oddíl OS SK Prostějov | 43:28 | + 9:05 | 7798 |
31. | Doležel Ondřej | STE9202 | R | SK SKI-OB Šternberk | 43:38 | + 9:15 | 7754 |
32. | Fiala Petr | LPU8701 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 45:01 | + 10:38 | 7388 |
33. | Janovský Tomáš | PGP6401 | C | SK Praga | 45:10 | + 10:47 | 7349 |
34. | Peterka Vojtěch | LLI7502 | C | TJ Loko Liberec | 46:51 | + 12:28 | 6904 |
Barcík Robert | AOP9203 | R | Přátelé orientačního běhu Opava | DISK | 0 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
Body
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Hradec Pavel | TUR8801 | E | OOB TJ Turnov | 34:58 | 9701 | |
2. | Prášil Marek | TTR7301 | R | OOB Třebíč | 35:18 | + 0:20 | 9610 |
3. | Nožka Radek | LPU9005 | E | OK Lokomotiva Pardubice | 35:33 | + 0:35 | 9542 |
4. | Janata Martin | DKP8306 | E | Oddíl OB Kotlářka | 35:39 | + 0:41 | 9514 |
5. | Kozák Osvald | TBM8201 | E | KOS TJ Tesla Brno | 36:10 | + 1:12 | 9373 |
6. | Laciga Radek | PGP8202 | C | SK Praga | 36:53 | + 1:55 | 9178 |
7. | Navrátil Boris | AOP9202 | E | Přátelé orientačního běhu Opava | 38:12 | + 3:14 | 8819 |
8. | Holas Ondřej | TUR8501 | C | OOB TJ Turnov | 38:22 | + 3:24 | 8773 |
9. | Janda Martin | DOB8002 | C | KOB Dobruška | 38:25 | + 3:27 | 8760 |
10. | Košárek Pavel | AOP7102 | C | Přátelé orientačního běhu Opava | 38:26 | + 3:28 | 8755 |
11. | Udržal Tomáš | LPU8002 | E | OK Lokomotiva Pardubice | 38:30 | + 3:32 | 8737 |
12. | Valenta Jiří | LCE9201 | R | OOB TJ Slovan Luhačovice | 38:36 | + 3:38 | 8710 |
13. | Švirák Ondřej | ZBM9103 | C | SK Žabovřesky Brno | 38:58 | + 4:00 | 8610 |
14. | Panchártek Jan | PHK8802 | R | OK 99 Hradec Králové | 38:59 | + 4:01 | 8605 |
15. | Bravený Vít | ZBM9102 | R | SK Žabovřesky Brno | 39:01 | + 4:03 | 8596 |
16. | Luštický Martin | HOR8700 | C | TJ Jiskra Hořice | 39:11 | + 4:13 | 8551 |
17. | Jirásek Michal | SHK8901 | C | TJ Slavia Hradec Králové | 39:36 | + 4:38 | 8437 |
18. | Rambousek Karel | BSO7907 | C | KOB Baník Sokolov | 39:50 | + 4:52 | 8373 |
19. | Slezák Jiří | LCE9001 | C | OOB TJ Slovan Luhačovice | 40:02 | + 5:04 | 8319 |
20. | Fučík Karel | VBM7246 | R | VSK Mendelu Brno | 40:03 | + 5:05 | 8314 |
21. | Zelinka Jiří | MBM8740 | C | O-mikron | 40:32 | + 5:34 | 8182 |
22. | Kozák Petr | KAM6501 | C | SK Kamenice | 40:37 | + 5:39 | 8160 |
23. | Zháňal Jan | ZBM8721 | C | SK Žabovřesky Brno | 41:06 | + 6:08 | 8028 |
24. | Horyna Roman | LCE7602 | R | OOB TJ Slovan Luhačovice | 41:34 | + 6:36 | 7901 |
25. | Navrátil Tomáš | ASU8817 | C | Magnus Orienteering | 42:03 | + 7:05 | 7769 |
26. | Klícha Martin | VAM8811 | C | OOB Vamberk | 42:17 | + 7:19 | 7705 |
27. | Pašek František | KAM7600 | C | SK Kamenice | 43:30 | + 8:32 | 7373 |
28. | Weiner Jakub | SHK7911 | C | TJ Slavia Hradec Králové | 43:37 | + 8:39 | 7342 |
29. | Justa Pavel | PHK8701 | C | OK 99 Hradec Králové | 43:55 | + 8:57 | 7260 |
30. | Petřivalský Marek | STE6907 | C | SK SKI-OB Šternberk | 44:42 | + 9:44 | 7046 |
31. | Pátek Michal | CHC8603 | C | K.O.B. Choceň | 45:18 | + 10:20 | 6882 |
32. | Suchý Petr | LPM7820 | C | OK Lokomotiva Plzeň | 45:56 | + 10:58 | 6710 |
33. | Sysel Ondřej | PGP8302 | C | SK Praga | 46:03 | + 11:05 | 6678 |
34. | Antoš Filip | NPA8001 | C | SK LOB Nová Paka | 46:20 | + 11:22 | 6601 |
35. | Mazal Zdeněk | VBM8103 | C | VSK Mendelu Brno | 46:39 | + 11:41 | 6514 |
36. | Segal Zef | 13I | C | Israel ZIV Team | 48:29 | + 13:31 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
Body
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Kamenický Matěj | LPU9036 | R | OK Lokomotiva Pardubice | 34:34 | 9727 | |
2. | Kubát Pavel | PHK9101 | E | OK 99 Hradec Králové | 34:56 | + 0:22 | 9627 |
3. | Hájek Daniel | ZBM8919 | E | SK Žabovřesky Brno | 35:52 | + 1:18 | 9373 |
4. | Procházka David | LPU9113 | E | OK Lokomotiva Pardubice | 36:36 | + 2:02 | 9173 |
5. | Losman Petr | PHK7901 | E | OK 99 Hradec Králové | 37:04 | + 2:30 | 9046 |
6. | Palas Jan | ZBM8507 | R | SK Žabovřesky Brno | 37:09 | + 2:35 | 9023 |
7. | Slezák Zdeněk | LCE8902 | R | OOB TJ Slovan Luhačovice | 37:14 | + 2:40 | 9000 |
8. | Baier Martin | TUR7603 | R | OOB TJ Turnov | 38:00 | + 3:26 | 8791 |
9. | Henych Martin | SJC8601 | R | Sportcentrum Jičín | 38:47 | + 4:13 | |
10. | Klusáček Matěj | TTR8901 | R | OOB Třebíč | 38:49 | + 4:15 | 8568 |
11. | Kolovský František | LPM9202 | R | OK Lokomotiva Plzeň | 39:13 | + 4:39 | 8459 |
12. | Procházka Tomáš | LPU9110 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 39:18 | + 4:44 | 8436 |
13. | Hübner Jan | CTB7902 | C | SK OB Chotěboř | 39:20 | + 4:46 | 8427 |
14. | Melecký Martin | AOP9001 | C | Přátelé orientačního běhu Opava | 39:52 | + 5:18 | 8282 |
15. | Ondráček Radim | EKP7414 | R | VŠTJ Ekonom Praha | 40:01 | + 5:27 | 8241 |
16. | Kořínek Jindřich | TUR8406 | C | OOB TJ Turnov | 40:06 | + 5:32 | 8218 |
17. | Hovorka Lukáš | LPU9001 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 40:58 | + 6:24 | 7982 |
18. | Krejsa Vladimír | CHT9202 | C | OOB SK Chrast | 41:08 | + 6:34 | 7936 |
19. | Henek Michal | RBK8605 | C | SK Radioklub Blansko | 41:19 | + 6:45 | 7886 |
20. | Pešek Ondřej | CHC8502 | C | K.O.B. Choceň | 41:37 | + 7:03 | 7805 |
21. | Hostaš Petr | TUR9001 | C | OOB TJ Turnov | 43:11 | + 8:37 | 7377 |
22. | Novotný Jiří | TZL8001 | C | SKOB Zlín | 43:25 | + 8:51 | 7314 |
23. | Rychlý Pavel | KRN8505 | C | KOS TJ Lokomotiva Krnov | 43:27 | + 8:53 | 7305 |
24. | Přikryl Petr | ABM6708 | C | KOB Moira Brno | 44:19 | + 9:45 | 7068 |
25. | Tihon Michal | PHK7905 | C | OK 99 Hradec Králové | 44:27 | + 9:53 | 7032 |
26. | Jirka Michal | PTI8403 | C | Sportovní klub Ptení | 45:18 | + 10:44 | 6800 |
27. | Fiala Jan | BBM7205 | C | BETA URSUS Orienteering | 45:33 | + 10:59 | 6732 |
28. | Henek Vladan | VBM8002 | C | VSK Mendelu Brno | 45:52 | + 11:18 | 6646 |
29. | Novotný Ondřej | ABM9211 | C | KOB Moira Brno | 47:30 | + 12:56 | 6200 |
30. | Pražák Jiří | ZBP7800 | C | OOB SK Zbraslav | 48:32 | + 13:58 | 5918 |
31. | Konotopetz Damian | 1PC | C | Coueurs de Bois | 50:38 | + 16:04 | |
32. | Hyka Jan | TUR9002 | C | OOB TJ Turnov | 51:11 | + 16:37 | 5196 |
33. | Šístek Daniel | SCP7507 | C | OK Sparta Praha | 51:47 | + 17:13 | 5032 |
Zimmermann Jakub | ZBM8928 | C | SK Žabovřesky Brno | DISK | 0 | ||
Komanec Václav | SHK8406 | C | TJ Slavia Hradec Králové | DISK | 0 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
Body
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Krajčík Michal | TKE8704 | C | Akademik TU Košice | 35:24 | ||
2. | Wolf Daniel | TUR9100 | R | OOB TJ Turnov | 36:22 | + 0:58 | 9736 |
3. | Nykodým Miloš | ZBM9005 | E | SK Žabovřesky Brno | 36:53 | + 1:29 | 9601 |
4. | Čech Radovan | TBM7835 | R | KOS TJ Tesla Brno | 37:03 | + 1:39 | 9557 |
5. | Fodor Petr | TUR8103 | R | OOB TJ Turnov | 37:18 | + 1:54 | 9492 |
6. | Mrázek Jan | SJC8102 | E | Sportcentrum Jičín | 39:06 | + 3:42 | 9020 |
7. | Škoda Jakub | VLI8800 | R | Slavia Liberec orienteering | 39:23 | + 3:59 | 8946 |
8. | Zvěřina Petr | LPU8208 | R | OK Lokomotiva Pardubice | 39:28 | + 4:04 | 8924 |
9. | Šmehlík Eduard | SHK8702 | E | TJ Slavia Hradec Králové | 39:52 | + 4:28 | 8819 |
10. | Novotný Tomáš | PHK8101 | C | OK 99 Hradec Králové | 40:50 | + 5:26 | 8566 |
11. | Krejčík Jiří | TZL8301 | C | SKOB Zlín | 41:04 | + 5:40 | 8505 |
12. | Beneš Jan | SJC8703 | C | Sportcentrum Jičín | 41:12 | + 5:48 | 8470 |
13. | Přibyl Broněk | TZL8603 | C | SKOB Zlín | 41:17 | + 5:53 | 8448 |
14. | Procházka Jan | PGP8206 | C | SK Praga | 42:11 | + 6:47 | 8212 |
15. | Hora Vojtěch | PGP8301 | C | SK Praga | 42:24 | + 7:00 | 8156 |
16. | Kovář Miroslav | SCP8103 | R | OK Sparta Praha | 42:27 | + 7:03 | 8143 |
17. | Dlabaja Štěpán | TZL8508 | C | SKOB Zlín | 42:36 | + 7:12 | 8103 |
18. | Zimmermann Štěpán | ZBM9101 | C | SK Žabovřesky Brno | 42:51 | + 7:27 | 8038 |
19. | Novák Jiří | NPA7502 | C | SK LOB Nová Paka | 43:02 | + 7:38 | 7990 |
20. | Sysel Ctibor | PGP8700 | R | SK Praga | 43:16 | + 7:52 | 7929 |
21. | Kantor Ondřej | TRI9103 | C | TJ TŽ Třinec | 43:25 | + 8:01 | 7889 |
22. | Landovský Tomáš | PGP9103 | C | SK Praga | 43:35 | + 8:11 | 7846 |
23. | Perůtka Jan | LCE8801 | C | OOB TJ Slovan Luhačovice | 43:41 | + 8:17 | 7820 |
24. | Lenner Miroslav | LPU8605 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 43:59 | + 8:35 | 7741 |
25. | Tomanek Daniel | STE7401 | C | SK SKI-OB Šternberk | 44:37 | + 9:13 | 7575 |
26. | Váňa Martin | TUR8401 | C | OOB TJ Turnov | 45:03 | + 9:39 | 7462 |
27. | Bencúr Juraj | LCE7701 | C | OOB TJ Slovan Luhačovice | 46:11 | + 10:47 | 7165 |
28. | Zajíc Vítězslav | TAP8610 | C | KOB TRETRA Praha | 48:14 | + 12:50 | 6628 |
29. | Zikmund Zdeněk | NPA6705 | C | SK LOB Nová Paka | 48:15 | + 12:51 | 6623 |
30. | Kazda Adam | ZBM9104 | C | SK Žabovřesky Brno | 50:32 | + 15:08 | 6025 |
31. | Zámečník David | KAM7500 | C | SK Kamenice | 57:03 | + 21:39 | 4318 |
Kadlec Jan | SJI8306 | C | OK Jihlava | DISK | 0 | ||
Novák Daniel | DOK8700 | C | OK Doksy | DISK | 0 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Klech Richard | VRB7201 | C | SK při gymnáziu OOB Vrbno p.P. | 30:29 | |
2. | Štěpánek Martin | TBM7327 | C | KOS TJ Tesla Brno | 31:15 | + 0:46 |
3. | Dittrich Pavel | SKM7501 | C | KOB Směr Kroměříž | 32:10 | + 1:41 |
4. | Netopil Libor | VAM7401 | C | OOB Vamberk | 32:32 | + 2:03 |
5. | Kučera Jan | VSP7302 | C | USK Praha | 32:42 | + 2:13 |
6. | Gregor Martin | CTB7701 | C | SK OB Chotěboř | 32:44 | + 2:15 |
6. | Bašus Petr | SCP7400 | C | OK Sparta Praha | 32:44 | + 2:15 |
8. | Zicha Jiří | LCE7708 | C | OOB TJ Slovan Luhačovice | 32:56 | + 2:27 |
9. | Procházka Jiří | TBM7633 | C | KOS TJ Tesla Brno | 33:41 | + 3:12 |
10. | Daněk Roman | SBK7541 | C | KOB Start Blansko | 34:18 | + 3:49 |
11. | Fendrych Michal | STE7607 | C | SK SKI-OB Šternberk | 34:19 | + 3:50 |
12. | Kárník Jan | LPU7811 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 34:32 | + 4:03 |
12. | Mašata Roman | PHK7107 | C | OK 99 Hradec Králové | 34:32 | + 4:03 |
14. | Jašek Petr | STE7601 | C | SK SKI-OB Šternberk | 34:49 | + 4:20 |
15. | Vácha Tomáš | BOR7409 | C | OK Jiskra Nový Bor | 35:10 | + 4:41 |
16. | Holinka Martin | ZPV6712 | C | KOB ZPV Prostějov | 35:13 | + 4:44 |
17. | Svoboda Ondřej | SHK7605 | C | TJ Slavia Hradec Králové | 35:35 | + 5:06 |
18. | Aleš David | ASU7517 | C | Magnus Orienteering | 36:44 | + 6:15 |
19. | Václavek Jan | LPU7816 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 36:48 | + 6:19 |
20. | Držka Štěpán | LPU7604 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 36:51 | + 6:22 |
21. | Horčička Petr | UOL7007 | C | SK UP Olomouc | 37:04 | + 6:35 |
22. | Boudný Jan | SCP7417 | C | OK Sparta Praha | 37:10 | + 6:41 |
23. | Binar Robert | UOL7500 | C | SK UP Olomouc | 37:20 | + 6:51 |
24. | Musil Pavel | SJC7705 | C | Sportcentrum Jičín | 37:53 | + 7:24 |
25. | Dvořáček Jiří | TTR7502 | C | OOB Třebíč | 39:18 | + 8:49 |
26. | Borunský Tomáš | AOP7402 | C | Přátelé orientačního běhu Opava | 39:29 | + 9:00 |
27. | Šklíba Jan | SRK7501 | C | SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou | 39:43 | + 9:14 |
28. | Hecl Miloš | KSU7601 | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 40:14 | + 9:45 |
29. | Procházka Jiří | ADA7512 | C | OOB TJ Spartak Adamov | 40:30 | + 10:01 |
30. | Kraus Petr | SJC7303 | C | Sportcentrum Jičín | 40:50 | + 10:21 |
31. | Pátek Richard | ZBM7609 | C | SK Žabovřesky Brno | 41:57 | + 11:28 |
32. | Valík Ondřej | PHK7801 | C | OK 99 Hradec Králové | 43:20 | + 12:51 |
33. | Lanc Marian | TZL5806 | C | SKOB Zlín | 43:21 | + 12:52 |
34. | Karásek Martin | ZPV7301 | C | KOB ZPV Prostějov | 44:30 | + 14:01 |
35. | Sedlák Radek | SNA7501 | C | TJ START Náchod | 46:20 | + 15:51 |
36. | Habiger Petr | KSU7001 | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 51:19 | + 20:50 |
37. | Brit Edo | 13I | C | Israel ZIV Team | 53:22 | + 22:53 |
38. | Fejk Zbyněk | SJC7501 | C | Sportcentrum Jičín | 58:55 | + 28:26 |
39. | Smrček Petr | KSU7401 | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 64:59 | + 34:30 |
Pudel Jarda | STE7505 | C | SK SKI-OB Šternberk | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Venhoda Milan | SJI7104 | C | OK Jihlava | 28:20 | |
2. | Podmolík Tomáš | TZL6915 | C | SKOB Zlín | 31:56 | + 3:36 |
3. | Janků Marek | STE7102 | C | SK SKI-OB Šternberk | 32:57 | + 4:37 |
4. | Horák Pavel (Starosta) | VSP7305 | C | USK Praha | 33:01 | + 4:41 |
5. | Milán Pavel | TBM7227 | C | KOS TJ Tesla Brno | 33:21 | + 5:01 |
6. | Kovalčík Tomáš | AOP7301 | C | Přátelé orientačního běhu Opava | 33:37 | + 5:17 |
7. | Valík Luděk | AOP7101 | C | Přátelé orientačního běhu Opava | 34:15 | + 5:55 |
8. | Horký Jan | UOL7100 | C | SK UP Olomouc | 34:23 | + 6:03 |
9. | Arnošt Kamil | VSP7301 | C | USK Praha | 34:39 | + 6:19 |
10. | Berger Tomáš | MOV6901 | C | SKOB Ostrava | 34:44 | + 6:24 |
11. | Aschermann Jan | VSP6902 | C | USK Praha | 34:45 | + 6:25 |
12. | Kheil Radim | PBM7301 | C | TJ Spartak 1. Brněnská | 34:56 | + 6:36 |
12. | Vébr Radek | HAV7103 | C | SKOB Baník Havířov | 34:56 | + 6:36 |
14. | Kondrát Martin | PGP6501 | C | SK Praga | 35:18 | + 6:58 |
15. | Baldrian Petr | PGP7203 | C | SK Praga | 35:42 | + 7:22 |
16. | Průša Michal | VSP7310 | C | USK Praha | 35:44 | + 7:24 |
17. | Doucha Jiří | SNA7105 | C | TJ START Náchod | 35:50 | + 7:30 |
18. | Sokolář Zdeněk | SNA7201 | C | TJ START Náchod | 35:56 | + 7:36 |
19. | Drbal Jan | PGP7101 | C | SK Praga | 36:12 | + 7:52 |
20. | Fencl Petr | LPU6901 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 36:35 | + 8:15 |
21. | Bořánek Petr | VSP7000 | C | USK Praha | 37:57 | + 9:37 |
22. | Šuráň René | LCE7034 | C | OOB TJ Slovan Luhačovice | 38:58 | + 10:38 |
23. | Slavík Pavel | SNA7349 | C | TJ START Náchod | 40:25 | + 12:05 |
24. | Huňka Karel | KON6919 | C | KOB Konice | 40:50 | + 12:30 |
25. | Odehnal Roman | ABM6909 | C | KOB Moira Brno | 40:54 | + 12:34 |
26. | Beneš Jan | SJH7001 | C | SJH Jindřichův Hradec | 41:23 | + 13:03 |
27. | Vidžiunas Nerijus | 20L | C | Lithuanian junior team | 42:57 | + 14:37 |
28. | Svěchota Milan | MOV7202 | C | SKOB Ostrava | 44:03 | + 15:43 |
29. | Čížek Petr | ADA7101 | C | OOB TJ Spartak Adamov | 46:15 | + 17:55 |
30. | Mielec Jaromír | AOV6901 | C | OOB TJ Baník Ostrava | 46:38 | + 18:18 |
31. | Štětínský Pavel | MOV7104 | C | SKOB Ostrava | 47:02 | + 18:42 |
32. | Krček Martin | AOP7302 | C | Přátelé orientačního běhu Opava | 48:26 | + 20:06 |
33. | Chaloupka Stanislav | CHC6703 | C | K.O.B. Choceň | 49:53 | + 21:33 |
34. | Chvátil Jiří | PHK7200 | C | OK 99 Hradec Králové | 50:15 | + 21:55 |
35. | Vacek Milan | SJI6901 | C | OK Jihlava | 54:55 | + 26:35 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Pollák Jozef | TKE6001 | C | Akademik TU Košice | 27:20 | |
2. | Skyva Petr | STE6501 | C | SK SKI-OB Šternberk | 28:25 | + 1:05 |
3. | Vydra Ivan | PEN6600 | C | OK RECO Sport | 28:58 | + 1:38 |
4. | Pavlík Radek | ASU6849 | C | Magnus Orienteering | 29:43 | + 2:23 |
5. | Illner Jakub | DKP6601 | C | Oddíl OB Kotlářka | 29:45 | + 2:25 |
6. | Mudrák Stanislav | LCE6701 | C | OOB TJ Slovan Luhačovice | 30:18 | + 2:58 |
7. | Škvor Martin | KAM6700 | C | SK Kamenice | 30:53 | + 3:33 |
8. | Stárek Filip | TUR6602 | C | OOB TJ Turnov | 31:08 | + 3:48 |
9. | Novotný Milan | PHK6502 | C | OK 99 Hradec Králové | 31:10 | + 3:50 |
10. | Kaplan Jan | LPU6401 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 31:48 | + 4:28 |
11. | Hadač Miroslav | AOP6501 | C | Přátelé orientačního běhu Opava | 32:18 | + 4:58 |
12. | Navrátil Václav | KON6427 | C | KOB Konice | 32:25 | + 5:05 |
13. | Tesař Jiří | AOP6702 | C | Přátelé orientačního běhu Opava | 32:28 | + 5:08 |
14. | Kamenický Jan | PHK6601 | C | OK 99 Hradec Králové | 32:29 | + 5:09 |
15. | Matoušek Milan | KSU6701 | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 32:33 | + 5:13 |
16. | Ptáček Pavel | BBM6508 | C | BETA URSUS Orienteering | 32:36 | + 5:16 |
16. | Barcík Peter | AOP6601 | C | Přátelé orientačního běhu Opava | 32:36 | + 5:16 |
18. | Kunčar Vít | LCE6602 | C | OOB TJ Slovan Luhačovice | 33:17 | + 5:57 |
19. | Navrátil Rostislav | TRI6601 | C | TJ TŽ Třinec | 33:44 | + 6:24 |
20. | Kavalír Karel | PHK6503 | C | OK 99 Hradec Králové | 33:48 | + 6:28 |
21. | Mutinský Viktor | KUO6501 | C | KOB Ústí nad Orlicí | 34:18 | + 6:58 |
22. | Bartoš Luděk | MLA6701 | C | MLOK Mariánské Lázně | 34:44 | + 7:24 |
23. | Tichý Martin | TJH6401 | C | TJ OK Tolar Jindřichův Hradec | 35:09 | + 7:49 |
24. | Bílý Petr | LTP6805 | C | OOB TJ Lokomotiva Teplice | 35:35 | + 8:15 |
25. | Valach Petr | LPU6505 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 35:41 | + 8:21 |
26. | Růžička Ivan | PHK6702 | C | OK 99 Hradec Králové | 36:02 | + 8:42 |
27. | Teplý Jiří | SHK6401 | C | TJ Slavia Hradec Králové | 36:25 | + 9:05 |
28. | Noiman Ziv | 13I | C | Israel ZIV Team | 36:35 | + 9:15 |
29. | Šimek Roman | UOL6503 | C | SK UP Olomouc | 36:43 | + 9:23 |
30. | Sedláček Jaroslav | HLV6404 | C | KČT - OB Holešov | 37:19 | + 9:59 |
31. | Fürst Aleš | LLI6801 | C | TJ Loko Liberec | 38:37 | + 11:17 |
32. | Sklenář Josef | SBR6601 | C | SKOB Bruntál | 39:45 | + 12:25 |
33. | Kůstka Marek | VIC6403 | C | OB Vizovice | 40:21 | + 13:01 |
34. | Procházka Tomáš | LPU6503 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 41:19 | + 13:59 |
35. | Noiman Omer | 13I | C | Israel ZIV Team | 41:55 | + 14:35 |
36. | Mezník Vladimír | LBE6400 | C | TJ Lokomotiva Beroun | 42:00 | + 14:40 |
37. | Vítek Zbyněk | PTI6622 | C | Sportovní klub Ptení | 43:31 | + 16:11 |
38. | Procházka Radek | LPU6504 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 46:16 | + 18:56 |
39. | Šebek Martin | SCP6700 | C | OK Sparta Praha | 47:54 | + 20:34 |
40. | Holec Jan | MOV6701 | C | SKOB Ostrava | 48:57 | + 21:37 |
41. | Schuster Martin | AOP6502 | C | Přátelé orientačního běhu Opava | 50:28 | + 23:08 |
42. | Melichar Igor | PHK6504 | C | OK 99 Hradec Králové | 56:17 | + 28:57 |
43. | Shay Levavi | 13I | C | Israel ZIV Team | 59:06 | + 31:46 |
44. | Vývoda Zdeněk | MOV6702 | C | SKOB Ostrava | 60:58 | + 33:38 |
45. | Hlaváček Lubomír | PHK6401 | C | OK 99 Hradec Králové | 64:03 | + 36:43 |
46. | Hanč Jaroslav | VRL6702 | C | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 71:54 | + 44:34 |
47. | Twig Ron | 13I | C | Israel ZIV Team | 104:54 | + 77:34 |
Hlava Miroslav | KON6515 | C | KOB Konice | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Krejčí Jaroslav | BOR6302 | C | OK Jiskra Nový Bor | 23:50 | |
2. | Grepl Ladislav | KON6111 | C | KOB Konice | 25:36 | + 1:46 |
3. | Dikoš Pavel | BOR6003 | C | OK Jiskra Nový Bor | 26:46 | + 2:56 |
4. | Hepnar Luboš | STE6307 | C | SK SKI-OB Šternberk | 26:58 | + 3:08 |
5. | Němeček Jan | VSP6201 | C | USK Praha | 27:16 | + 3:26 |
6. | Petržela Pavel | LTU6301 | C | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 27:38 | + 3:48 |
7. | Hradecký Jaroslav | DOK6300 | C | OK Doksy | 27:49 | + 3:59 |
8. | Vávra Martin | HOR6302 | C | TJ Jiskra Hořice | 27:52 | + 4:02 |
9. | Kamenický Radan | OSN6004 | C | SK OS Nové Město n. M. | 28:19 | + 4:29 |
10. | Křeček Miroslav | ZPV6213 | C | KOB ZPV Prostějov | 28:25 | + 4:35 |
11. | Koucký Roman | EKP6301 | C | VŠTJ Ekonom Praha | 28:28 | + 4:38 |
12. | Kolář Rudolf | SBR6300 | C | SKOB Bruntál | 28:45 | + 4:55 |
13. | Lužný Ladislav | HAV6000 | C | SKOB Baník Havířov | 28:57 | + 5:07 |
14. | Patočka Petr | BBM6300 | C | BETA URSUS Orienteering | 29:49 | + 5:59 |
15. | Kožina Petr | PGP6000 | C | SK Praga | 30:04 | + 6:14 |
16. | Hirš Libor | VBM6000 | C | VSK Mendelu Brno | 30:07 | + 6:17 |
17. | Papuga František | TKE6302 | C | Akademik TU Košice | 30:08 | + 6:18 |
18. | Skryja Bořivoj | PZR6106 | C | UNITOP SKP Žďár nad Sázavou | 30:11 | + 6:21 |
19. | Láznička Robert | TZL6309 | C | SKOB Zlín | 31:30 | + 7:40 |
20. | Končák Jaroslav | HLV6321 | C | KČT - OB Holešov | 32:17 | + 8:27 |
21. | Šimek Tomáš | FSP6304 | C | VŠTJ Stavební fakulta Praha | 32:41 | + 8:51 |
22. | Neumann Jaroslav | STE5902 | C | SK SKI-OB Šternberk | 32:50 | + 9:00 |
23. | Kettner Pavel | HCE5900 | C | TJ Sokol Hostivice | 32:59 | + 9:09 |
24. | Sochor Tomáš | HAV6301 | C | SKOB Baník Havířov | 33:07 | + 9:17 |
25. | Kulhavý Josef | SRK5701 | C | SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou | 33:12 | + 9:22 |
26. | Chmelař Miroslav | JPV6217 | C | Oddíl OS SK Prostějov | 33:39 | + 9:49 |
27. | Jeřábek Luboš | JPV6112 | C | Oddíl OS SK Prostějov | 33:59 | + 10:09 |
28. | Ženčák Jaroslav | 47C6100 | C | ASPV OA Šumperk | 34:16 | + 10:26 |
29. | Korpas Jaroslav | LBM6113 | C | TJ Lokomotiva Ingstav Brno | 34:20 | + 10:30 |
30. | Rajnošek Zdeněk | BZR6301 | C | Bratrstvo Ždárských vrchů | 34:39 | + 10:49 |
31. | Nešpor Jan | TTR6101 | C | OOB Třebíč | 34:51 | + 11:01 |
32. | Višňa Milan | OOL5904 | C | SK Haná orienteering | 34:59 | + 11:09 |
33. | Peřinka Jan | AOP6301 | C | Přátelé orientačního běhu Opava | 35:13 | + 11:23 |
34. | Kotzer Uri | 13I | C | Israel ZIV Team | 35:22 | + 11:32 |
35. | Veljačik Pavel | SCP6200 | C | OK Sparta Praha | 35:47 | + 11:57 |
36. | Kršák Karel | VIC5902 | C | OB Vizovice | 35:54 | + 12:04 |
37. | Amiaz Eytan | 13I | C | Israel ZIV Team | 36:44 | + 12:54 |
38. | Wurzel Břetislav | OSN6005 | C | SK OS Nové Město n. M. | 37:12 | + 13:22 |
39. | Hošek Ladislav | SCP6001 | C | OK Sparta Praha | 37:50 | + 14:00 |
40. | Kovář Karel | LTP6102 | C | OOB TJ Lokomotiva Teplice | 39:15 | + 15:25 |
41. | Slezák Libor | LCE6207 | C | OOB TJ Slovan Luhačovice | 40:00 | + 16:10 |
42. | Kořínek Zdeněk | PEN6201 | C | OK RECO Sport | 43:09 | + 19:19 |
43. | Pavlů Jaroslav | DCE6100 | C | KOB Dobřichovice | 43:11 | + 19:21 |
44. | Borovička Milan | FSP6104 | C | VŠTJ Stavební fakulta Praha | 43:47 | + 19:57 |
45. | Janeba Petr | CHC6001 | C | K.O.B. Choceň | 45:17 | + 21:27 |
46. | Novotný Miroslav | LPU5905 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 47:24 | + 23:34 |
47. | Bořil Petr | SJI6207 | C | OK Jihlava | 48:04 | + 24:14 |
48. | Yaron Nechushtan | 13I | C | Israel ZIV Team | 51:09 | + 27:19 |
49. | Janovič Ondřej | SKV5901 | C | TJ Slovan Karlovy Vary | 52:14 | + 28:24 |
50. | Hájek Petr | ZBM6301 | C | SK Žabovřesky Brno | 54:48 | + 30:58 |
51. | Ilan Glaser | 13I | C | Israel ZIV Team | 59:36 | + 35:46 |
52. | Mordechai Buchbinder | 13I | C | Israel ZIV Team | 65:01 | + 41:11 |
53. | Shimon Hovav | 13I | C | Israel ZIV Team | 81:26 | + 57:36 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Zdráhal Robert | OOL5707 | C | SK Haná orienteering | 24:20 | |
2. | Václavek Tomáš | STE5809 | C | SK SKI-OB Šternberk | 24:27 | + 0:07 |
3. | Milota Josef | MLA5801 | C | MLOK Mariánské Lázně | 25:46 | + 1:26 |
4. | Procházka Antonín | DCE5500 | C | KOB Dobřichovice | 25:58 | + 1:38 |
5. | Šrámek Jaromír | KSU5801 | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 26:49 | + 2:29 |
6. | Folprecht Miroslav | TUR5501 | C | OOB TJ Turnov | 27:04 | + 2:44 |
7. | Moravec Stanislav | SOP5801 | C | OOB TJ Slezan Opava | 27:08 | + 2:48 |
8. | Hausvater Karel | SHK5801 | C | TJ Slavia Hradec Králové | 27:10 | + 2:50 |
9. | Pilař Karel | MAS5501 | C | KČT Aš | 27:53 | + 3:33 |
10. | Václavek Jiří | STE5701 | C | SK SKI-OB Šternberk | 27:59 | + 3:39 |
11. | Ryšavý Jiří | MOV5803 | C | SKOB Ostrava | 28:35 | + 4:15 |
12. | Michalec Jan | MLA5701 | C | MLOK Mariánské Lázně | 29:10 | + 4:50 |
13. | Strachota Jaroslav | ASU5600 | C | Magnus Orienteering | 29:15 | + 4:55 |
14. | Jakobi Zdeněk | HAV5701 | C | SKOB Baník Havířov | 29:35 | + 5:15 |
15. | Běhoun Pavel | PHK5701 | C | OK 99 Hradec Králové | 30:58 | + 6:38 |
16. | Konopáč Jiří | TUR5803 | C | OOB TJ Turnov | 31:16 | + 6:56 |
17. | Kaška Rudolf | CHA5500 | C | OK Chrastava | 32:07 | + 7:47 |
18. | Jirka Jiří | ZPV5501 | C | KOB ZPV Prostějov | 33:05 | + 8:45 |
19. | Klusáček Martin | TTR5601 | C | OOB Třebíč | 33:16 | + 8:56 |
20. | Albert František | OOL5804 | C | SK Haná orienteering | 33:21 | + 9:01 |
21. | Hanzl Vlastimil | VBM5329 | C | VSK Mendelu Brno | 33:26 | + 9:06 |
22. | Kostka Evžen | AOP5701 | C | Přátelé orientačního běhu Opava | 33:33 | + 9:13 |
23. | Peths Pavel | ABR5801 | C | A-team NOVO Bruntál | 33:39 | + 9:19 |
24. | Trejtnar Pavel | KUN5801 | C | TJ Sokol Kunvald | 33:58 | + 9:38 |
25. | Hájek Jan | MAS5401 | C | KČT Aš | 34:02 | + 9:42 |
26. | Gazdačko Milan | SHK5702 | C | TJ Slavia Hradec Králové | 35:00 | + 10:40 |
27. | Tomaščin Jaroslav | MKP5800 | C | SK Meteor Kačerov Praha | 35:48 | + 11:28 |
28. | Davidi Segal | 13I | C | Israel ZIV Team | 36:21 | + 12:01 |
29. | Jaroš Vladimír | DCE5400 | C | KOB Dobřichovice | 38:01 | + 13:41 |
30. | Knap Jan | LPU5101 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 38:22 | + 14:02 |
31. | Věžník Antonín | ADA5505 | C | OOB TJ Spartak Adamov | 39:15 | + 14:55 |
32. | Mutina Vlastimil | BFM5701 | C | SKOB Frýdek - Místek | 40:16 | + 15:56 |
33. | Šváb Jan | VSP5801 | C | USK Praha | 40:26 | + 16:06 |
34. | Klimpl Petr | LPU5401 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 44:07 | + 19:47 |
35. | Krejčík Zbyněk | TZL5704 | C | SKOB Zlín | 44:41 | + 20:21 |
36. | Juračka Vojtěch | LPU5404 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 46:09 | + 21:49 |
37. | Meir Ben Sitrit | 13I | C | Israel ZIV Team | 48:16 | + 23:56 |
38. | Shlomo Raz | 13I | C | Israel ZIV Team | 49:09 | + 24:49 |
39. | Asher Plut | 13I | C | Israel ZIV Team | 51:00 | + 26:40 |
40. | Goll Ofek | 13I | C | Israel ZIV Team | 51:35 | + 27:15 |
41. | Jaroš Vojtěch | ZPV5706 | C | KOB ZPV Prostějov | 53:31 | + 29:11 |
42. | Manor Moshe | 13I | C | Israel ZIV Team | 66:50 | + 42:30 |
43. | David Aloush | 13I | C | Israel ZIV Team | 94:16 | + 69:56 |
Škorpil Martin | HOR5701 | C | TJ Jiskra Hořice | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Přinda Oldřich | VLI5101 | C | Slavia Liberec orienteering | 21:27 | |
2. | Zdráhal Tomáš | OOL5301 | C | SK Haná orienteering | 22:21 | + 0:54 |
3. | Hickethier Manfred | VLI5201 | C | Slavia Liberec orienteering | 22:34 | + 1:07 |
4. | Kalibán Jaroslav | NPA5101 | C | SK LOB Nová Paka | 22:53 | + 1:26 |
5. | Jelínek Petr | TZL4902 | C | SKOB Zlín | 22:57 | + 1:30 |
6. | Uher Petr | VSP5001 | C | USK Praha | 23:39 | + 2:12 |
6. | Erlebach Josef | JIL5201 | C | OK Jilemnice | 23:39 | + 2:12 |
8. | Škoda Přemek | VLI5301 | C | Slavia Liberec orienteering | 23:48 | + 2:21 |
9. | Farář Václav | LPU5201 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 25:09 | + 3:42 |
10. | Juřeník Josef | MOV5201 | C | SKOB Ostrava | 25:18 | + 3:51 |
11. | Farář Jaroslav | VRL5002 | C | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 26:27 | + 5:00 |
12. | Zabloudil Pavel | TBM5003 | C | KOS TJ Tesla Brno | 26:29 | + 5:02 |
13. | Zeman Ludvík | BFM5301 | C | SKOB Frýdek - Místek | 27:16 | + 5:49 |
14. | Navrátil Antonín | UOL5301 | C | SK UP Olomouc | 27:18 | + 5:51 |
15. | Rychlý Miloš | OOP5302 | C | TJ Opava | 27:28 | + 6:01 |
16. | Horáček Miroslav | VLI5000 | C | Slavia Liberec orienteering | 28:31 | + 7:04 |
17. | Provazník Jiří | TUR5102 | C | OOB TJ Turnov | 28:54 | + 7:27 |
18. | Stehno Pavel | DKP4900 | C | Oddíl OB Kotlářka | 30:58 | + 9:31 |
19. | Pilc Oldřich | ZPV5100 | C | KOB ZPV Prostějov | 32:22 | + 10:55 |
20. | Novák Karel | NPA5001 | C | SK LOB Nová Paka | 32:59 | + 11:32 |
21. | Jelínek Vít | TZL5102 | C | SKOB Zlín | 33:02 | + 11:35 |
22. | Třasák Milan | LPU5206 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 34:31 | + 13:04 |
23. | Jurčák Karel | SOP5101 | C | OOB TJ Slezan Opava | 34:35 | + 13:08 |
24. | Halachmi Avner | 13I | C | Israel ZIV Team | 34:55 | + 13:28 |
25. | Ptáček Ladislav | BBM5300 | C | BETA URSUS Orienteering | 35:19 | + 13:52 |
26. | Ševčík Břetislav | OOP5001 | C | TJ Opava | 36:28 | + 15:01 |
27. | Henek Milan | RBK5307 | C | SK Radioklub Blansko | 36:39 | + 15:12 |
28. | Pospíšil Karel | KAR5001 | C | SK Karlovice | 36:51 | + 15:24 |
29. | Denemarek Oldřich | BBM5100 | C | BETA URSUS Orienteering | 37:52 | + 16:25 |
30. | Jacob Ilan | 13I | C | Israel ZIV Team | 38:51 | + 17:24 |
31. | Abu Gani Shmuel | 13I | C | Israel ZIV Team | 47:38 | + 26:11 |
32. | Asher Shmuely | 13I | C | Israel ZIV Team | 49:18 | + 27:51 |
33. | Mishli Yuval | 13I | C | Israel ZIV Team | 65:21 | + 43:54 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Pospíšil Jaromír | PZR4417 | C | UNITOP SKP Žďár nad Sázavou | 20:27 | |
2. | Babák Jiří | ZLH4801 | C | OOB TJ Zlaté Hory | 23:58 | + 3:31 |
3. | Buriánek Jaromír | SCP4700 | C | OK Sparta Praha | 24:05 | + 3:38 |
4. | Koč Zdeněk | MKP4700 | C | SK Meteor Kačerov Praha | 24:14 | + 3:47 |
5. | Skácel Jaroslav | KON4617 | C | KOB Konice | 24:44 | + 4:17 |
6. | Bílek Vratislav | SJC4801 | C | Sportcentrum Jičín | 24:49 | + 4:22 |
7. | Jirásek Jaroslav | SCH4701 | C | TJ Skalka Cheb | 24:54 | + 4:27 |
8. | Vlach Oldřich | BOV4403 | C | TJ Baník Ostrava OKD | 24:59 | + 4:32 |
9. | Horký Jan | UOL4600 | C | SK UP Olomouc | 25:01 | + 4:34 |
10. | Toman Stanislav | SBR4801 | C | SKOB Bruntál | 25:57 | + 5:30 |
11. | Fridrich Jaroslav | LPU4501 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 26:05 | + 5:38 |
12. | Bauer Emil | VBM4410 | C | VSK Mendelu Brno | 27:02 | + 6:35 |
13. | Peška Antonín | HLV4801 | C | KČT - OB Holešov | 27:10 | + 6:43 |
14. | Novotný Stanisl | OOP4800 | C | TJ Opava | 28:18 | + 7:51 |
15. | Fišák Jan | MLA4401 | C | MLOK Mariánské Lázně | 28:23 | + 7:56 |
16. | Hrobař Rudolf | SRK4702 | C | SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou | 28:47 | + 8:20 |
17. | Kříž Pavel | PZR4800 | C | UNITOP SKP Žďár nad Sázavou | 29:36 | + 9:09 |
18. | Zlesák Zdeněk | JIL4701 | C | OK Jilemnice | 31:08 | + 10:41 |
19. | Moshe Ravid | 13I | C | Israel ZIV Team | 31:44 | + 11:17 |
20. | Tomeček Lubomír | KAR4701 | C | SK Karlovice | 33:30 | + 13:03 |
21. | Šafařík Bedřich | CST4601 | C | OB Strakonice | 36:51 | + 16:24 |
22. | Šmakal Pavel | TZL4801 | C | SKOB Zlín | 38:52 | + 18:25 |
23. | Stary Břetislav | BOV4402 | C | TJ Baník Ostrava OKD | 70:07 | + 49:40 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Čadil Jan | FSP4300 | C | VŠTJ Stavební fakulta Praha | 22:44 | |
2. | Sklenář Jan | MLA4201 | C | MLOK Mariánské Lázně | 23:18 | + 0:34 |
3. | Dufek Jan | TBM4231 | C | KOS TJ Tesla Brno | 25:13 | + 2:29 |
4. | Gřunděl Ivan | SJH4201 | C | SJH Jindřichův Hradec | 25:39 | + 2:55 |
5. | Dohnal Josef | VSP4300 | C | USK Praha | 26:22 | + 3:38 |
6. | Beránek Miroslav | BOR3900 | C | OK Jiskra Nový Bor | 28:30 | + 5:46 |
7. | Novotný František | PUL4200 | C | OOB USK Slavie Ústí n.L. | 30:24 | + 7:40 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Havlík Jaroslav | SJC3601 | C | Sportcentrum Jičín | 24:01 | |
2. | Láznička Alois | TZL3613 | C | SKOB Zlín | 25:02 | + 1:01 |
3. | Zemánek Bohumil | VRL3601 | C | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 28:15 | + 4:14 |
4. | Mikulecký Jan | PHK3801 | C | OK 99 Hradec Králové | 29:24 | + 5:23 |
5. | Attl Vladimír | PGP3800 | C | SK Praga | 30:18 | + 6:17 |
6. | Mašek Pavel | BOR3602 | C | OK Jiskra Nový Bor | 31:49 | + 7:48 |
7. | Křtěnský Jaroslav | BOR3600 | C | OK Jiskra Nový Bor | 34:58 | + 10:57 |
8. | Valla Stanislav | TZL3125 | C | SKOB Zlín | 70:22 | + 46:21 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Kosová Tereza | SRK0151 | B | SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou | 21:26 | |
2. | Kostka Jiří | AOP0201 | B | Přátelé orientačního běhu Opava | 22:25 | + 0:59 |
3. | Hrabošová Magdalena | ASU0099 | C | Magnus Orienteering | 23:05 | + 1:39 |
4. | Šimek Štěpán | UOL0104 | B | SK UP Olomouc | 23:16 | + 1:50 |
5. | Antonowicz Jerzy | 28P6800 | C | UNTS Warszawa | 24:35 | + 3:09 |
6. | Marešová Alexandra | NEJ9950 | B | TJ Jiskra Nejdek | 25:20 | + 3:54 |
7. | Tokárová Regina | NEJ0151 | C | TJ Jiskra Nejdek | 25:42 | + 4:16 |
8. | Hanáková Lenka | KRL9951 | B | Kometa Kralovice | 26:09 | + 4:43 |
9. | Kovařík Martin | TRI0101 | B | TJ TŽ Třinec | 26:38 | + 5:12 |
10. | Zdráhalová Pavla | OOL8450 | C | SK Haná orienteering | 27:53 | + 6:27 |
11. | Christovová Neli | SKM9151 | C | KOB Směr Kroměříž | 28:05 | + 6:39 |
12. | Šklíbová Veronika | SRK0153 | B | SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou | 28:17 | + 6:51 |
13. | Vyhlídalová Ivana | NNN72 | C | Neregistrovaní | 28:51 | + 7:25 |
14. | Zítková Michaela | TUV8551 | C | SOK TJ Turnov | 29:49 | + 8:23 |
15. | Zavadilová Zdeňka | PTE8689 | C | TJ Sokol Ptení | 29:58 | + 8:32 |
16. | Klimplová Zuzana | LPU8151 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 31:17 | + 9:51 |
17. | Bartoš Václav | MLA0101 | C | MLOK Mariánské Lázně | 32:44 | + 11:18 |
18. | Kožina Štěpán | PGP0300 | C | SK Praga | 33:19 | + 11:53 |
19. | Melichárková Tereza | TZL8888 | C | SKOB Zlín | 33:45 | + 12:19 |
20. | Petřivalský Bernat | OOL0203 | C | SK Haná orienteering | 33:57 | + 12:31 |
21. | Dittrichová Michaela | SKM0251 | C | KOB Směr Kroměříž | 34:57 | + 13:31 |
22. | Vébr Tomáš | HAV0200 | C | SKOB Baník Havířov | 36:15 | + 14:49 |
23. | Nešpor Jan | TTR0101 | B | OOB Třebíč | 36:54 | + 15:28 |
24. | Hojný Jáchym | SJH0301 | C | SJH Jindřichův Hradec | 36:57 | + 15:31 |
25. | Christovová Marie | SKM5851 | C | KOB Směr Kroměříž | 37:07 | + 15:41 |
26. | Klabouchová Veronika | 42S0151 | C | Slávia Žilinská univerzita Žilina | 37:41 | + 16:15 |
27. | Vébrová Šárka | HAV7050 | C | SKOB Baník Havířov | 38:49 | + 17:23 |
28. | Chvátilová Johana | PHK0450 | C | OK 99 Hradec Králové | 42:40 | + 21:14 |
29. | Vítková Miroslava | PTI6952 | C | Sportovní klub Ptení | 43:25 | + 21:59 |
30. | Horvátová Blanka | NNN | C | Neregistrovaní | 43:51 | + 22:25 |
31. | Binarová Adéla | UOL0452 | C | SK UP Olomouc | 45:04 | + 23:38 |
32. | Brabbing Noa | 13I | C | Israel ZIV Team | 63:22 | + 41:56 |
33. | Krčková Helena | AOP0251 | C | Přátelé orientačního běhu Opava | 63:25 | + 41:59 |
34. | Krček Jan | AOP0500 | C | Přátelé orientačního běhu Opava | 63:38 | + 42:12 |
35. | Baldrián Tomáš | VSP0405 | C | USK Praha | 67:31 | + 46:05 |
36. | Vývodová Zuzana | MOV6952 | C | SKOB Ostrava | 71:20 | + 49:54 |
37. | Baldriánová Eva | VSP0751 | C | USK Praha | 74:27 | + 53:01 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Piják Ondrej | 39S | C | KOBRA Bratislava | 31:34 | |
2. | Hubáček Josef | LCE6127 | C | OOB TJ Slovan Luhačovice | 31:41 | + 0:07 |
3. | Janů Zdeněk | KSU9045 | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 33:39 | + 2:05 |
4. | Panovec Jan | VIC8931 | C | OB Vizovice | 34:25 | + 2:51 |
5. | Axman Karel | STE8303 | C | SK SKI-OB Šternberk | 34:55 | + 3:21 |
6. | Kočí Martin | VBM8702 | C | VSK Mendelu Brno | 34:58 | + 3:24 |
7. | Háj Jakub | TZL8501 | C | SKOB Zlín | 37:09 | + 5:35 |
8. | Leštínský Tomáš | DOB7801 | C | KOB Dobruška | 37:26 | + 5:52 |
9. | Veverka Tomáš | VAM8401 | C | OOB Vamberk | 38:39 | + 7:05 |
10. | Fátor Jan | DOB7907 | C | KOB Dobruška | 38:41 | + 7:07 |
11. | Vlažný Jan | LCE8901 | C | OOB TJ Slovan Luhačovice | 39:11 | + 7:37 |
12. | Klapal Michal | VAM8802 | C | OOB Vamberk | 39:31 | + 7:57 |
13. | Kučera Michal | STH9201 | C | SK Studenec | 40:23 | + 8:49 |
14. | Šrubař Michal | MBM8606 | C | O-mikron | 40:24 | + 8:50 |
15. | Vlach Martin | SCP8605 | C | OK Sparta Praha | 42:35 | + 11:01 |
16. | Kavalír Jáchym | PHK9901 | A | OK 99 Hradec Králové | 43:09 | + 11:35 |
17. | Chvátil Šimon | PHK9908 | B | OK 99 Hradec Králové | 43:32 | + 11:58 |
18. | Jirčáková Martina | LCE8951 | C | OOB TJ Slovan Luhačovice | 43:46 | + 12:12 |
19. | Seitler Milan | ASU9148 | C | Magnus Orienteering | 43:49 | + 12:15 |
20. | Pachnik Wojciech | STB9101 | C | TJ Stadion Nový Bor | 44:56 | + 13:22 |
21. | Holinka Matouš | ZPV9222 | C | KOB ZPV Prostějov | 45:01 | + 13:27 |
22. | Otruba Karel | PLU7917 | C | TJ Sokol Plumlov | 45:29 | + 13:55 |
23. | Šimon Václav | LBE9100 | C | TJ Lokomotiva Beroun | 45:34 | + 14:00 |
24. | Verner Tomáš | VBM8204 | C | VSK Mendelu Brno | 47:32 | + 15:58 |
25. | Straková Andrea | KAM9152 | C | SK Kamenice | 48:08 | + 16:34 |
26. | Valík Tomáš | AOP0001 | B | Přátelé orientačního běhu Opava | 48:35 | + 17:01 |
27. | Koblížek Kamil | KUO8001 | C | KOB Ústí nad Orlicí | 49:24 | + 17:50 |
28. | Švadlena Michal | CHC0101 | B | K.O.B. Choceň | 50:30 | + 18:56 |
29. | Peřinka Šimon | BBM9700 | C | BETA URSUS Orienteering | 50:33 | + 18:59 |
30. | Kučera Tomáš | STH9402 | C | SK Studenec | 50:40 | + 19:06 |
31. | Benroth Jakub | TZL9002 | C | SKOB Zlín | 51:04 | + 19:30 |
32. | Horčička Vít | UOL9919 | B | SK UP Olomouc | 51:10 | + 19:36 |
33. | Liščinský Tomáš | ZBM8411 | C | SK Žabovřesky Brno | 51:16 | + 19:42 |
34. | Jílek Jakub | KSU9202 | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 51:33 | + 19:59 |
35. | Matoušek Matěj | KSU0005 | B | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 51:38 | + 20:04 |
36. | Šklíba Michal | SRK9900 | B | SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou | 52:12 | + 20:38 |
37. | Vlažná Lucie | LCE8751 | C | OOB TJ Slovan Luhačovice | 52:44 | + 21:10 |
38. | Peterová Jana | DOB0051 | A | KOB Dobruška | 52:48 | + 21:14 |
39. | Tesař Vojtěch | AOP9900 | B | Přátelé orientačního běhu Opava | 53:13 | + 21:39 |
40. | Westin Kjersti | PGP9255 | C | SK Praga | 53:40 | + 22:06 |
41. | Suchomel Vít | MBM8448 | C | O-mikron | 54:04 | + 22:30 |
42. | Kapal Tomáš | KAM9402 | B | SK Kamenice | 54:34 | + 23:00 |
43. | Vašíček Michal | ABM8908 | C | KOB Moira Brno | 54:35 | + 23:01 |
44. | Bořánek Michal | STE0007 | B | SK SKI-OB Šternberk | 55:20 | + 23:46 |
45. | Boháčová Lucie | PTI8771 | C | Sportovní klub Ptení | 55:33 | + 23:59 |
46. | Chmelař Daniel | VIC7212 | C | OB Vizovice | 55:56 | + 24:22 |
47. | Wagner Libor | DKP8511 | C | Oddíl OB Kotlářka | 56:11 | + 24:37 |
48. | Palupčíková Nikola | LCE9151 | C | OOB TJ Slovan Luhačovice | 56:46 | + 25:12 |
49. | Rouš Pavel | VBM8102 | C | VSK Mendelu Brno | 57:04 | + 25:30 |
50. | König Lukáš | ZBM8001 | C | SK Žabovřesky Brno | 57:36 | + 26:02 |
51. | Kavalírová Julie | PHK9753 | B | OK 99 Hradec Králové | 58:12 | + 26:38 |
52. | Handlová Andrea | C | 58:27 | + 26:53 | ||
53. | Skalický Johan | KUO9901 | C | KOB Ústí nad Orlicí | 58:37 | + 27:03 |
54. | Mesiarkinová Kamila | MBM8282 | C | O-mikron | 58:39 | + 27:05 |
55. | Dittrichová Zuzana | KON9175 | C | KOB Konice | 59:09 | + 27:35 |
56. | Zvoníček Jan | SKM9801 | C | KOB Směr Kroměříž | 59:16 | + 27:42 |
57. | Křížová Vendula | SJC8355 | C | Sportcentrum Jičín | 61:22 | + 29:48 |
58. | Zavadilová Simona | PTI8485 | C | Sportovní klub Ptení | 61:24 | + 29:50 |
59. | Šimek Jan | FSP9600 | C | VŠTJ Stavební fakulta Praha | 61:32 | + 29:58 |
60. | Dressler Jan | SBK7911 | C | KOB Start Blansko | 61:51 | + 30:17 |
61. | Staroňová Hana | VAM8850 | C | OOB Vamberk | 62:25 | + 30:51 |
62. | Jeřábek Petr | UOL6702 | C | SK UP Olomouc | 62:56 | + 31:22 |
63. | Fasurová Tereza | ABM9059 | C | KOB Moira Brno | 63:25 | + 31:51 |
64. | Muselíková Vladislava | ABM9151 | C | KOB Moira Brno | 63:59 | + 32:25 |
65. | Kulich Jaroslav | STE6321 | C | SK SKI-OB Šternberk | 64:38 | + 33:04 |
66. | Kotůlek Jan | AOP7801 | C | Přátelé orientačního běhu Opava | 65:08 | + 33:34 |
67. | Grundmannová Hana | LTU9251 | C | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 66:47 | + 35:13 |
68. | Zeman Jaroslav | DOB8844 | C | KOB Dobruška | 67:14 | + 35:40 |
69. | Horvát Petr | NNN73 | C | Neregistrovaní | 68:23 | + 36:49 |
70. | Kamererová Klára | KAM9154 | C | SK Kamenice | 68:39 | + 37:05 |
71. | Ducháčková Kateřina | STH9356 | C | SK Studenec | 68:47 | + 37:13 |
72. | Odehnalová Kamila | ABM7052 | C | KOB Moira Brno | 69:58 | + 38:24 |
73. | Kozáková Zdenka | TBM7952 | E | KOS TJ Tesla Brno | 71:02 | + 39:28 |
74. | Šneider Miroslav | ASU7101 | C | Magnus Orienteering | 71:24 | + 39:50 |
75. | Křečková Jana | ZPV9999 | B | KOB ZPV Prostějov | 72:19 | + 40:45 |
76. | Kozumplíková Alice | RBK8151 | C | SK Radioklub Blansko | 74:58 | + 43:24 |
77. | Zbraňková Magda | STE7352 | C | SK SKI-OB Šternberk | 75:27 | + 43:53 |
78. | Korpasová Lucie | LBM0151 | B | TJ Lokomotiva Ingstav Brno | 78:20 | + 46:46 |
79. | Jeřábková Zuzana | UOL9453 | B | SK UP Olomouc | 84:31 | + 52:57 |
80. | Miskiewicz Martyna | PGP8950 | C | SK Praga | 95:13 | + 63:39 |
81. | Jeřábková Jana | UOL6954 | C | SK UP Olomouc | 102:29 | + 70:55 |
Bochenková Ivana | SJC8952 | E | Sportcentrum Jičín | DISK | ||
Boqulak Adam | C | DISK | ||||
Pavlíková Hana | ZLH5950 | C | OOB TJ Zlaté Hory | DISK | ||
Kavalírová Kateřina | PHK6756 | C | OK 99 Hradec Králové | DISK | ||
Buk Miloslav | ROU6202 | C | SKOB Roudnice nad Labem | DISK |