Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Martanová Lea | VLI0555 | Slavia Liberec orienteering | 19:53 | ||
2. | Richtrová Kamila | VPM0451 | KOS Slavia VŠ Plzeň | 20:24 | + 0:31 | |
3. | Švidrnochová Eliška | MOV0451 | SKOB Ostrava | 20:49 | + 0:56 | |
4. | Binarová Adéla | UOL0452 | SK UP Olomouc | 22:02 | + 2:09 | |
5. | Chvátilová Johana | PHK0450 | OK 99 Hradec Králové | 22:07 | + 2:14 | |
6. | Fišarová Eliška | KRL0351 | Kometa Kralovice | 22:44 | + 2:51 | |
7. | Thýnová Martina | SHK0350 | TJ Slavia Hradec Králové | 23:19 | + 3:26 | |
8. | Neumann Lena | 33D0351 | USV TU Dresden | 23:59 | + 4:06 | |
9. | Smékalová Viktorie | UOL0450 | SK UP Olomouc | 25:00 | + 5:07 | |
10. | Kyselová Adéla | JEN0351 | OB Jenišovice | 29:15 | + 9:22 | |
11. | Vodičková Johana | LPU0354 | OK Lokomotiva Pardubice | 33:34 | + 13:41 | |
12. | Smékalová Karolína | UOL0451 | SK UP Olomouc | 34:10 | + 14:17 | |
13. | Pračková Ema | MFP0451 | VŠSK MFF UK Praha | 36:05 | + 16:12 | |
14. | Vávrová Vanda | HOR0350 | TJ Jiskra Hořice | 41:37 | + 21:44 | |
15. | Křístková Magdalena | ROZ0350 | OK Roztoky | 42:48 | + 22:55 | |
16. | Nešporová Marie | TTR0351 | OOB Třebíč | 43:00 | + 23:07 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Šimšová Pavla | MFP0551 | VŠSK MFF UK Praha | 21:01 | ||
2. | Klechová Karolína | AOP0452 | Přátelé orientačního běhu Opava | 24:28 | + 3:27 | |
3. | Adamovská Kateřina | VAM | OOB Vamberk | 25:12 | + 4:11 | |
4. | Hlaváčová Lucie | TBM0660 | KOS TJ Tesla Brno | 28:19 | + 7:18 | |
5. | Blahutová Martina | MFP0550 | VŠSK MFF UK Praha | 29:30 | + 8:29 | |
6. | Nedvídková Adéla | DLT0452 | KrOB Rozmarýn Litoměřice | 31:06 | + 10:05 | |
7. | Kohoutová Zdeňka | DKL0651 | KOB Kladno | 32:22 | + 11:21 | |
8. | Folprechtová Julie | VSP0653 | USK Praha | 33:07 | + 12:06 | |
9. | Tomanicová Sofie | CHA0450 | OK Chrastava | 33:18 | + 12:17 | |
10. | Benešová Michaela | SJH0651 | SJH Jindřichův Hradec | 33:26 | + 12:25 | |
11. | Neumann Johanna | 33D0500 | USV TU Dresden | 38:23 | + 17:22 | |
12. | Štěpánka Lisá | ONO0550 | SKOB Ostrov | 41:18 | + 20:17 | |
13. | Hájková Tereza | TUV0558 | SOK TJ Turnov | 42:15 | + 21:14 | |
14. | Baldriánová Eva | VSP0751 | USK Praha | 44:06 | + 23:05 | |
15. | Kubcová Anna | DOB0550 | KOB Dobruška | 45:33 | + 24:32 | |
16. | Bartošová Marie | MLA0451 | MLOK Mariánské Lázně | 47:16 | + 26:15 | |
17. | Vorlíčková Martina | 43S0551 | ŠK Sandberg Bratislava | 53:27 | + 32:26 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Kochová Anna | SJC0153 | Sportcentrum Jičín | 13:30 | ||
2. | Kosová Tereza | SRK0151 | SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou | 13:49 | + 0:19 | |
3. | Šklíbová Veronika | SRK0153 | SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou | 16:39 | + 3:09 | |
4. | Hlaváčová Anežka | TBM0199 | KOS TJ Tesla Brno | 17:51 | + 4:21 | |
5. | Vejražková Róza | SJC0151 | Sportcentrum Jičín | 18:48 | + 5:18 | |
6. | Martanová Elin | VLI0252 | Slavia Liberec orienteering | 18:59 | + 5:29 | |
7. | Jeřábková Nina | BOR0151 | OK Jiskra Nový Bor | 19:21 | + 5:51 | |
8. | Držková Berenika | LPU0151 | OK Lokomotiva Pardubice | 19:28 | + 5:58 | |
9. | Šlechtová Tereza | KRL0152 | Kometa Kralovice | 19:46 | + 6:16 | |
10. | Pavlová Martina | LTP0151 | OOB TJ Lokomotiva Teplice | 20:28 | + 6:58 | |
11. | Hájková Lucie | AOP0350 | Přátelé orientačního běhu Opava | 20:39 | + 7:09 | |
12. | Jelínková Zuzana | CHC0151 | K.O.B. Choceň | 22:05 | + 8:35 | |
13. | Kuchařová Rozálie | SJC0251 | Sportcentrum Jičín | 22:37 | + 9:07 | |
14. | Šimšová Barbora | MFP0150 | VŠSK MFF UK Praha | 23:20 | + 9:50 | |
15. | Šritrová Lenka | TUV0252 | SOK TJ Turnov | 23:22 | + 9:52 | |
16. | Janků Anna | SJC0252 | Sportcentrum Jičín | 23:24 | + 9:54 | |
17. | Linková Lucie | TUR0251 | OOB TJ Turnov | 24:00 | + 10:30 | |
18. | Šafková Sofie | KAM0153 | SK Kamenice | 24:56 | + 11:26 | |
19. | Semíková Lucie | KAM0250 | SK Kamenice | 27:40 | + 14:10 | |
20. | Korpasová Lucie | LBM0151 | TJ Lokomotiva Ingstav Brno | 28:34 | + 15:04 | |
21. | Horychová Zuzana | DKL0150 | KOB Kladno | 36:08 | + 22:38 | |
22. | Geislerová Aneta | DKL0151 | KOB Kladno | 36:43 | + 23:13 | |
23. | Vallová Kristýna | ZVO0152 | OB SK Zvole | 39:23 | + 25:53 | |
Kovářová Jana | CET0251 | TJ Loko Česká Třebová | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Odehnalová Klára | ABM9956 | KOB Moira Brno | 14:00 | ||
2. | Klüser Ellen | 33D9900 | USV TU Dresden | 14:56 | + 0:56 | |
3. | Janošíkova Tereza | UOL9950 | SK UP Olomouc | 16:41 | + 2:41 | |
4. | Voltrová Alena | ROZ9951 | OK Roztoky | 16:46 | + 2:46 | |
5. | Sokolářová Šárka | TUV9951 | SOK TJ Turnov | 17:33 | + 3:33 | |
6. | Rückerová Šárka | HOR0050 | TJ Jiskra Hořice | 17:56 | + 3:56 | |
7. | Grycová Kateřina | TBM0058 | KOS TJ Tesla Brno | 18:27 | + 4:27 | |
8. | Thýnová Nikola | SHK0051 | TJ Slavia Hradec Králové | 18:35 | + 4:35 | |
9. | Aschermannová Karolína | KAM0051 | SK Kamenice | 18:42 | + 4:42 | |
10. | Žejdlíková Karolína | LTP9950 | OOB TJ Lokomotiva Teplice | 18:56 | + 4:56 | |
11. | Biersaková Dagmar | KRL0051 | Kometa Kralovice | 19:41 | + 5:41 | |
12. | Semrádová Jana | CHC9951 | K.O.B. Choceň | 19:53 | + 5:53 | |
13. | Hápová Petra | PHK0051 | OK 99 Hradec Králové | 20:46 | + 6:46 | |
14. | Labská Karolína | LLI9952 | TJ Loko Liberec | 21:15 | + 7:15 | |
15. | Sieglová Eliška | MFP9950 | VŠSK MFF UK Praha | 21:21 | + 7:21 | |
16. | Chaloupková Kateřina | CHC0051 | K.O.B. Choceň | 21:49 | + 7:49 | |
17. | Kováříková Marie | KAM0050 | SK Kamenice | 22:06 | + 8:06 | |
18. | Hanáková Lenka | KRL9951 | Kometa Kralovice | 22:59 | + 8:59 | |
19. | Zlámalová Nikola | SJC9951 | Sportcentrum Jičín | 23:06 | + 9:06 | |
20. | Nechanická Klára | OSN0050 | SK OS Nové Město n. M. | 23:55 | + 9:55 | |
21. | Hájková Lenka | AOP0050 | Přátelé orientačního běhu Opava | 24:17 | + 10:17 | |
22. | Větříčková Andrea | SHK9951 | TJ Slavia Hradec Králové | 26:05 | + 12:05 | |
23. | Kubíčková Jana | PHK9999 | OK 99 Hradec Králové | 26:47 | + 12:47 | |
24. | Nejezchlebová Martina | TUR9951 | OOB TJ Turnov | 27:07 | + 13:07 | |
25. | Sedláčková Linda | ROZ0050 | OK Roztoky | 29:40 | + 15:40 | |
26. | Filipová Tereza | SRK0050 | SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou | 30:03 | + 16:03 | |
27. | Jeřábková Ema | BOR9957 | OK Jiskra Nový Bor | 30:46 | + 16:46 | |
28. | Mudrová Lenka | KRL0052 | Kometa Kralovice | 33:55 | + 19:55 | |
29. | Kmentová Barbora | LPU9957 | OK Lokomotiva Pardubice | 38:51 | + 24:51 | |
30. | Benešová Hana | DKL0050 | KOB Kladno | 69:38 | + 55:38 | |
Riby Rose | LTP0051 | OOB TJ Lokomotiva Teplice | DISK | |||
Klimešová Petra | TEP0050 | Tempo Praha | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Odehnalová Tereza | ABM9757 | KOB Moira Brno | 16:29 | ||
2. | Kovářová Lenka | LTP9750 | OOB TJ Lokomotiva Teplice | 17:19 | + 0:50 | |
3. | Čechová Tereza | SJI9852 | OK Jihlava | 17:34 | + 1:05 | |
4. | Kohoutová Barbora | BOR9850 | OK Jiskra Nový Bor | 17:42 | + 1:13 | |
5. | Voltrová Hana | ROZ9752 | OK Roztoky | 18:47 | + 2:18 | |
6. | Grycová Veronika | TBM9859 | KOS TJ Tesla Brno | 19:18 | + 2:49 | |
7. | Papugová Andrea | 46S9659 | Youth Team Slovakia | 19:35 | + 3:06 | |
8. | Veljačiková Hana | SCP9750 | OK Sparta Praha | 19:51 | + 3:22 | |
9. | Kavalírová Julie | PHK9753 | OK 99 Hradec Králové | 19:57 | + 3:28 | |
10. | Staňová Karolína | BOR9853 | OK Jiskra Nový Bor | 20:30 | + 4:01 | |
11. | Nováková Lucie | BOR9854 | OK Jiskra Nový Bor | 21:51 | + 5:22 | |
12. | Chaloupková Veronika | CHC9852 | K.O.B. Choceň | 23:22 | + 6:53 | |
12. | Peňázová Veronika | SJH9752 | SJH Jindřichův Hradec | 23:22 | + 6:53 | |
14. | Kameníková Andrea | BOR9751 | OK Jiskra Nový Bor | 23:32 | + 7:03 | |
15. | Dundáčková Julie | SJH9853 | SJH Jindřichův Hradec | 23:57 | + 7:28 | |
16. | Müller Dorothea | TUR9758 | OOB TJ Turnov | 24:36 | + 8:07 | |
17. | Hojná Dominika | SJH9852 | SJH Jindřichův Hradec | 24:44 | + 8:15 | |
18. | Schenková Tereza | 46S9660 | Youth Team Slovakia | 24:58 | + 8:29 | |
19. | Hájková Eliška | ZVO9851 | OB SK Zvole | 25:34 | + 9:05 | |
20. | Miklušová Tereza | 46S9658 | Youth Team Slovakia | 25:54 | + 9:25 | |
21. | Antonowicz Anna Maria | 28P9850 | UNTS Warszawa | 27:15 | + 10:46 | |
22. | Fürstová Anna | LLI9854 | TJ Loko Liberec | 27:38 | + 11:09 | |
23. | Zimmerová Kateřina | ZVO9852 | OB SK Zvole | 28:31 | + 12:02 | |
24. | Červená Adéla | SHK9755 | TJ Slavia Hradec Králové | 30:31 | + 14:02 | |
25. | Šikolová Tereza | TJN9850 | OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou | 31:08 | + 14:39 | |
26. | Zemánková Tereza | SRK9752 | SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou | 31:54 | + 15:25 | |
27. | Korpasová Tereza | LBM9898 | TJ Lokomotiva Ingstav Brno | 32:34 | + 16:05 | |
28. | Peterková Veronika | KRL9755 | Kometa Kralovice | 36:33 | + 20:04 | |
29. | Parkanová Veronika | SJH9751 | SJH Jindřichův Hradec | 37:32 | + 21:03 | |
Košútová Katarína | 46S9652 | Youth Team Slovakia | DISK | |||
Žihlová Anna | LLI9852 | TJ Loko Liberec | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Štičková Anna | LLI9651 | TJ Loko Liberec | 17:41 | ||
2. | Chládková Simona | LPU9658 | OK Lokomotiva Pardubice | 19:58 | + 2:17 | |
3. | Procházková Marie | KAM9554 | SK Kamenice | 20:44 | + 3:03 | |
4. | Hiršová Gabriela | VBM9651 | VSK Mendelu Brno | 21:10 | + 3:29 | |
5. | Hlubučková Kristýna | KAM9551 | SK Kamenice | 22:01 | + 4:20 | |
6. | Nieke Patricia | TUR9552 | OOB TJ Turnov | 22:09 | + 4:28 | |
7. | Drągowska Maria | 23P9550 | OK!Sport | 22:18 | + 4:37 | |
8. | Hošeková Vanda | 46S9655 | Youth Team Slovakia | 22:45 | + 5:04 | |
9. | Kožinová Zuzana | PGP9650 | SK Praga | 23:52 | + 6:11 | |
10. | Lamanecová Radka | 46S9654 | Youth Team Slovakia | 24:49 | + 7:08 | |
11. | Doležalová Kateřina | LPU9558 | OK Lokomotiva Pardubice | 25:42 | + 8:01 | |
12. | Pavlů Kateřina | PGP9554 | SK Praga | 25:51 | + 8:10 | |
13. | Hanáková Magda | KRL9651 | Kometa Kralovice | 26:16 | + 8:35 | |
14. | Papugová Martina | 46S9651 | Youth Team Slovakia | 26:51 | + 9:10 | |
15. | Myslivcová Markéta | SHK9650 | TJ Slavia Hradec Králové | 27:51 | + 10:10 | |
16. | Šádková Martina | PHK9653 | OK 99 Hradec Králové | 30:41 | + 13:00 | |
17. | Franková Dominika | 46S9653 | Youth Team Slovakia | 34:06 | + 16:25 | |
18. | Lavičková Michaela | KRL9655 | Kometa Kralovice | 34:29 | + 16:48 | |
19. | Hoidekrová Lucie | LLI9552 | TJ Loko Liberec | 38:01 | + 20:20 | |
20. | Pustaiová Zuzana | TJN9650 | OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou | 39:47 | + 22:06 | |
21. | Machačová Michaela | PHK9656 | OK 99 Hradec Králové | 41:03 | + 23:22 | |
Šádková Lucie | PHK9654 | OK 99 Hradec Králové | DISK | |||
Klimešová Iva | TEP9550 | Tempo Praha | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
Body
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Benešová Jana | SJH9451 | SJH Jindřichův Hradec | 19:33 | 7608 | ||
2. | Procházková Klára | LPU9451 | OK Lokomotiva Pardubice | 21:01 | + 1:28 | 7111 | |
3. | Myslivcová Pavla | SHK9352 | TJ Slavia Hradec Králové | 22:25 | + 2:52 | 6637 | |
4. | Kožinová Anna | PGP9350 | SK Praga | 24:06 | + 4:33 | 6066 | |
5. | Pijáková Barbora | SPE9451 | KOB Sokol Pezinok | 24:15 | + 4:42 | ||
6. | Kulhavá Šárka | LPU9357 | OK Lokomotiva Pardubice | 26:54 | + 7:21 | 5117 | |
7. | Tesařová Jana | TRI9751 | TJ TŽ Třinec | 28:53 | + 9:20 | 4445 | |
8. | Klinkerová Tereza | ZVO9379 | OB SK Zvole | 31:59 | + 12:26 | ||
Kamererová Valerie | KAM9452 | SK Kamenice | DISK | 0 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
Body
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Šafka Brožková Dana | SJC8156 | Sportcentrum Jičín | 21:25 | 10201 | ||
2. | Kolínová Kristýna | DKP8450 | Oddíl OB Kotlářka | 25:24 | + 3:59 | 8682 | |
3. | Knapová Jana | LPU9053 | OK Lokomotiva Pardubice | 25:25 | + 4:00 | 8676 | |
4. | Dlouhá Marie | DKP8756 | Oddíl OB Kotlářka | 25:36 | + 4:11 | 8606 | |
5. | Hepnerová Martina | SHK8152 | TJ Slavia Hradec Králové | 25:48 | + 4:23 | 8529 | |
6. | Horčičková Vendula | UOL9353 | SK UP Olomouc | 26:10 | + 4:45 | 8390 | |
7. | Knapová Lenka | LPU9351 | OK Lokomotiva Pardubice | 27:19 | + 5:54 | 7951 | |
8. | Kosová Denisa | PHK9150 | OK 99 Hradec Králové | 27:20 | + 5:55 | 7945 | |
9. | Hrstková Vladěna | PGP8753 | SK Praga | 27:23 | + 5:58 | 7926 | |
10. | Kabáthová Eva | ZBM8966 | SK Žabovřesky Brno | 28:08 | + 6:43 | 7640 | |
11. | Svobodná Šárka | DKP8850 | Oddíl OB Kotlářka | 28:28 | + 7:03 | 7512 | |
12. | Košárková Iva | AOP8152 | Přátelé orientačního běhu Opava | 28:33 | + 7:08 | 7481 | |
13. | Mádlová Věra | ZBM8951 | SK Žabovřesky Brno | 28:40 | + 7:15 | 7436 | |
14. | Haldin Vendula | 21N8100 | Halden | 28:57 | + 7:32 | ||
15. | Gajda Monika | 28P9050 | UNTS Warszawa | 29:25 | + 8:00 | ||
16. | Hlavová Jindra | ZBM8989 | SK Žabovřesky Brno | 29:30 | + 8:05 | 7118 | |
17. | Jiřištová Zuzana | DKP8254 | Oddíl OB Kotlářka | 29:31 | + 8:06 | 7112 | |
18. | Kašková Kateřina | CHA7850 | OK Chrastava | 29:40 | + 8:15 | 7055 | |
19. | Plochová Dominika | DKP8651 | Oddíl OB Kotlářka | 30:23 | + 8:58 | 6782 | |
20. | Gornicka-Antonowicz Anna | 28P6850 | UNTS Warszawa | 30:37 | + 9:12 | ||
21. | Baldrianová Barbora | VSP7850 | USK Praha | 30:46 | + 9:21 | 6635 | |
22. | Kubátová Zuzka | NPA9151 | SK LOB Nová Paka | 31:33 | + 10:08 | 6337 | |
23. | Stevens Victoria | 15G8950 | nebstone | 32:15 | + 10:50 | ||
24. | Straube Hanka | 33D7350 | USV TU Dresden | 32:39 | + 11:14 | ||
25. | Folbrechtová Šárka | BOR9051 | OK Jiskra Nový Bor | 33:33 | + 12:08 | 5574 | |
26. | Rybakovaite Kristina | 23L8650 | G-Sport | 35:02 | + 13:37 | ||
27. | Pitirimova Olena | 13U9050 | OK Slavutich | 35:29 | + 14:04 | ||
28. | Beržinská Soňa | SBK8554 | KOB Start Blansko | 41:28 | + 20:03 | 2555 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
Body
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Horčičková Eva | UOL7051 | SK UP Olomouc | 21:13 | 7720 | ||
2. | Neradová Alena | LIT8551 | KOB Chemopetrol Litvínov | 21:36 | + 0:23 | 7588 | |
3. | Kožinová Jana | PGP6651 | SK Praga | 22:30 | + 1:17 | 7276 | |
4. | Píšová Monika | NPA8151 | SK LOB Nová Paka | 23:52 | + 2:39 | 6804 | |
5. | Valachová Martina | LPU9054 | OK Lokomotiva Pardubice | 24:16 | + 3:03 | 6665 | |
6. | Teplá Karolína | SHK9251 | TJ Slavia Hradec Králové | 24:18 | + 3:05 | 6654 | |
7. | Šediváková Helena | LPU8857 | OK Lokomotiva Pardubice | 24:44 | + 3:31 | 6504 | |
8. | Žabková Marie | ZBM8753 | SK Žabovřesky Brno | 24:55 | + 3:42 | ||
9. | Čermáková Magdalena | UOL9155 | SK UP Olomouc | 25:31 | + 4:18 | 6233 | |
10. | Pachnerová Dominika | CHA7750 | OK Chrastava | 25:39 | + 4:26 | 6187 | |
11. | Burdová Adéla | LDC9152 | KOB Děčín | 25:59 | + 4:46 | 6071 | |
11. | Petrželová Tereza | LTU8950 | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 25:59 | + 4:46 | 6071 | |
13. | Kociánová Lenka | VBM8553 | VSK Mendelu Brno | 26:02 | + 4:49 | 6054 | |
14. | Ulahelová Jana | LTU8451 | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 26:03 | + 4:50 | 6048 | |
15. | Smutná Pavla | VAM8651 | OOB Vamberk | 26:36 | + 5:23 | 5858 | |
16. | Dokoupilová Radka | VBM8558 | VSK Mendelu Brno | 26:43 | + 5:30 | 5818 | |
17. | Hančová Marie | SNA8255 | TJ START Náchod | 26:58 | + 5:45 | 5731 | |
18. | Voráčková Lenka | OSN8555 | SK OS Nové Město n. M. | 27:06 | + 5:53 | 5685 | |
19. | Křístková Hana | ROZ7450 | OK Roztoky | 27:20 | + 6:07 | 5604 | |
20. | Horová Magda | VSP5450 | USK Praha | 27:31 | + 6:18 | 5541 | |
21. | Čermáková Kristýna | PGP9154 | SK Praga | 27:36 | + 6:23 | 5512 | |
22. | Prchalová Ivana | SMR8754 | SK SNS Smržovka | 27:48 | + 6:35 | 5443 | |
23. | Kamererová Klára | KAM9154 | SK Kamenice | 27:53 | + 6:40 | 5414 | |
24. | Podmolíková Dagmar | TZL7155 | SKOB Zlín | 28:17 | + 7:04 | 5276 | |
25. | Henychová Zuzana | VLI6151 | Slavia Liberec orienteering | 28:27 | + 7:14 | 5218 | |
26. | Straková Andrea | KAM9152 | SK Kamenice | 28:31 | + 7:18 | 5195 | |
27. | Jaunsproge Mara | 33D8750 | USV TU Dresden | 29:01 | + 7:48 | ||
28. | Macková Lucia | KAM9151 | SK Kamenice | 29:29 | + 8:16 | 4860 | |
29. | Flašarová Kristýna | PGP9054 | SK Praga | 29:39 | + 8:26 | 4803 | |
30. | Janovská Petra | PGP7355 | SK Praga | 29:51 | + 8:38 | 4734 | |
31. | Korecká Lenka | CHT8053 | OOB SK Chrast | 30:19 | + 9:06 | 4572 | |
32. | Bialožytová Tereza | ZBM9050 | SK Žabovřesky Brno | 30:21 | + 9:08 | 4561 | |
33. | Melounková Lucie | PHK8054 | OK 99 Hradec Králové | 30:24 | + 9:11 | 4543 | |
34. | Fundová Eliška | SHK9351 | TJ Slavia Hradec Králové | 30:25 | + 9:12 | 4538 | |
35. | Knoblochová Kamila | VRL8353 | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 31:06 | + 9:53 | 4301 | |
36. | Svobodová Jitka | DCE7450 | KOB Dobřichovice | 31:07 | + 9:54 | 4295 | |
37. | Šámalová Ludmila | PGP9252 | SK Praga | 31:09 | + 9:56 | 4284 | |
38. | Bozděchová Lenka | PGP8254 | SK Praga | 31:12 | + 9:59 | 4267 | |
39. | Kettnerová Dana | SHK8950 | TJ Slavia Hradec Králové | 31:27 | + 10:14 | 4180 | |
40. | Jiráčková Jana | ZBM8661 | SK Žabovřesky Brno | 31:30 | + 10:17 | 4163 | |
41. | Štěpánková Kateřina | TBM7654 | KOS TJ Tesla Brno | 31:47 | + 10:34 | 4065 | |
42. | Tomešová Daniela | SJC8451 | Sportcentrum Jičín | 32:34 | + 11:21 | 3794 | |
43. | Engelhardt Katja | 33D8450 | USV TU Dresden | 32:39 | + 11:26 | ||
44. | Masopustová Elis | PGP8656 | SK Praga | 33:52 | + 12:39 | 3344 | |
45. | Palasová Petra | ZBM8658 | SK Žabovřesky Brno | 35:05 | + 13:52 | 2923 | |
46. | Pavlíková Jitka | LIT8352 | KOB Chemopetrol Litvínov | 35:17 | + 14:04 | 2854 | |
47. | Palashevska Maryna | 13U9051 | OK Slavutich | 36:07 | + 14:54 | ||
48. | Schütznerová Lucie | SNA8551 | TJ START Náchod | 37:33 | + 16:20 | 2070 | |
49. | Richter Silke | 33D8050 | USV TU Dresden | 38:50 | + 17:37 | ||
Janatová Lucie | DKP8154 | Oddíl OB Kotlářka | DISK | 0 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
Body
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Štěpánová Dita | DOB7956 | KOB Dobruška | 21:02 | 6495 | ||
2. | Procházková Zuzana | SJC8551 | Sportcentrum Jičín | 22:28 | + 1:26 | 6098 | |
3. | Křížová Vendula | SJC8355 | Sportcentrum Jičín | 23:14 | + 2:12 | 5886 | |
4. | Gorčicová Eliška | CHA9150 | OK Chrastava | 23:54 | + 2:52 | 5701 | |
4. | Hojná Silvie | SCP7950 | OK Sparta Praha | 23:54 | + 2:52 | 5701 | |
6. | Ondřejová Dita Terezie | SHK8550 | TJ Slavia Hradec Králové | 24:13 | + 3:11 | 5614 | |
7. | Stulíková Barbora | SHK8552 | TJ Slavia Hradec Králové | 24:59 | + 3:57 | 5402 | |
8. | Rozkošná Taťána | EKP8155 | VŠTJ Ekonom Praha | 25:46 | + 4:44 | ||
9. | Novotná Martina | PHK8255 | OK 99 Hradec Králové | 25:58 | + 4:56 | 5129 | |
10. | Vokurková Marta | TJN7950 | OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou | 26:06 | + 5:04 | 5092 | |
11. | Zoubková Jana | ZBP8050 | OOB SK Zbraslav | 26:15 | + 5:13 | 5051 | |
12. | Wysocka Malwina | 24P8500 | Slask O-Team | 26:19 | + 5:17 | ||
13. | Záveská Anna | DOB8851 | KOB Dobruška | 26:33 | + 5:31 | 4968 | |
14. | Kvapilová Lenka | TUV8151 | SOK TJ Turnov | 26:35 | + 5:33 | 4959 | |
15. | Kohlová Zuzana | KPY8852 | SKOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. | 28:27 | + 7:25 | 4442 | |
16. | Posseltová Tereza | TJN9252 | OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou | 28:29 | + 7:27 | 4433 | |
17. | Csakvaryová Lenka | SBK8383 | KOB Start Blansko | 28:55 | + 7:53 | 4313 | |
18. | Doležalová Lenka | SHK8256 | TJ Slavia Hradec Králové | 28:58 | + 7:56 | 4299 | |
19. | Staňková Lucie | DOB8756 | KOB Dobruška | 29:01 | + 7:59 | 4285 | |
20. | Posoldová Eva | SJC7957 | Sportcentrum Jičín | 29:08 | + 8:06 | 4253 | |
21. | Kašparová Šárka | AOP7251 | Přátelé orientačního běhu Opava | 29:35 | + 8:33 | 4128 | |
22. | Neuhäuserová Ladislava | VSP8151 | USK Praha | 29:37 | + 8:35 | 4119 | |
23. | Skripniková Petra | SCP8656 | OK Sparta Praha | 30:37 | + 9:35 | 3842 | |
24. | Neradová Eva | LIT8951 | KOB Chemopetrol Litvínov | 31:08 | + 10:06 | 3699 | |
25. | Alblová Lucie | LME7555 | SK Los Mělník | 31:38 | + 10:36 | 3561 | |
26. | Uhrová Zuzana | VSP8050 | USK Praha | 31:49 | + 10:47 | 3510 | |
27. | Horová Klára | PGP8455 | SK Praga | 32:36 | + 11:34 | 3293 | |
28. | Kozumplíková Alice | RBK8151 | SK Radioklub Blansko | 32:54 | + 11:52 | 3210 | |
29. | Pavlíková Klára | LIT7451 | KOB Chemopetrol Litvínov | 32:56 | + 11:54 | 3201 | |
30. | Černíková Barbora | DOB7878 | KOB Dobruška | 34:39 | + 13:37 | 2726 | |
31. | Dusza Anna | 28P8950 | UNTS Warszawa | 39:49 | + 18:47 | ||
32. | Krpatová Klára | TJN9353 | OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou | 40:42 | + 19:40 | 1052 | |
33. | Rudolfová Jana | SJC7752 | Sportcentrum Jičín | 40:49 | + 19:47 | 1019 | |
34. | Vobořilová Markéta | SJC8854 | Sportcentrum Jičín | 42:11 | + 21:09 | ||
35. | Sanz Gloria | 12E7550 | FRONTELA OK | 49:17 | + 28:15 | ||
Gordon Diana | 45P9050 | KU AZS WAT Warszawa | DISK | ||||
Urbanovská Aneta | 64C8750 | Ekonom Praha Outdoor | DISK | ||||
Setínková Eva | DKP8759 | Oddíl OB Kotlářka | DISK | 0 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
Body
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Tihonová Martina | PHK8651 | OK 99 Hradec Králové | 20:48 | 5293 | ||
2. | Švíglerová Pavla | LPU7658 | OK Lokomotiva Pardubice | 21:16 | + 0:28 | 5179 | |
3. | Nádvorníková Tereza | LPU8953 | OK Lokomotiva Pardubice | 21:46 | + 0:58 | 5057 | |
4. | Šafářová Ivana | CET8051 | TJ Loko Česká Třebová | 22:26 | + 1:38 | 4895 | |
5. | Tučková Monika | BOR7650 | OK Jiskra Nový Bor | 22:32 | + 1:44 | 4871 | |
6. | Klimplová Zuzana | LPU8151 | OK Lokomotiva Pardubice | 23:16 | + 2:28 | 4693 | |
7. | Zamrzlová Eva | 64C8751 | Ekonom Praha Outdoor | 23:56 | + 3:08 | ||
8. | Zitková Radka | LPU7958 | OK Lokomotiva Pardubice | 24:42 | + 3:54 | 4344 | |
9. | Kameníková Kateřina | BOR7758 | OK Jiskra Nový Bor | 24:51 | + 4:03 | 4308 | |
10. | Lennerová Hana | LPU8952 | OK Lokomotiva Pardubice | 25:05 | + 4:17 | 4251 | |
11. | Havlínová Zuzana | SCP8150 | OK Sparta Praha | 25:24 | + 4:36 | 4174 | |
12. | Kadaňová Barbora | LPU8253 | OK Lokomotiva Pardubice | 27:30 | + 6:42 | 3663 | |
13. | Kalinová Markéta | EKP8259 | VŠTJ Ekonom Praha | 28:33 | + 7:45 | 3408 | |
14. | Držková Markéta | LPU7670 | OK Lokomotiva Pardubice | 29:34 | + 8:46 | 3161 | |
15. | Müllerová Petra | VAM9098 | OOB Vamberk | 30:50 | + 10:02 | 2853 | |
16. | Venclová Veronika | ZAM8251 | OB T.J. Sokol Žamberk | 31:24 | + 10:36 | 2715 | |
17. | Augustinová Bohdana | JIL8952 | OK Jilemnice | 31:33 | + 10:45 | 2679 | |
18. | Pěluchová Daniela | CHC8851 | K.O.B. Choceň | 32:16 | + 11:28 | 2504 | |
19. | Blahutová Hanka | MFP7953 | VŠSK MFF UK Praha | 33:21 | + 12:33 | 2241 | |
20. | Erbanová Karolína | JIL8851 | OK Jilemnice | 33:44 | + 12:56 | 2148 | |
21. | Mesiarkinová Kamila | MBM8282 | O-mikron | 36:32 | + 15:44 | 1467 | |
22. | Peterková Viktorie | LLI7551 | TJ Loko Liberec | 37:47 | + 16:59 | 1163 | |
23. | Procházková Zuzana | KPY8650 | SKOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. | 38:06 | + 17:18 | 1086 | |
24. | Brzáková Kristýna | VLI8650 | Slavia Liberec orienteering | 44:06 | + 23:18 | 0 | |
25. | Khýnová Radka | DOB8750 | KOB Dobruška | 46:35 | + 25:47 | 0 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Chaloupská Pavlína | PHK7051 | OK 99 Hradec Králové | 21:08 | ||
2. | Klinkerová Jitka | KAM6450 | SK Kamenice | 23:14 | + 2:06 | |
3. | Gajdová Kristina | VSP7752 | USK Praha | 23:20 | + 2:12 | |
4. | Šimšová Jana | MFP7651 | VŠSK MFF UK Praha | 23:58 | + 2:50 | |
5. | Malá Věra | JIL7752 | OK Jilemnice | 24:21 | + 3:13 | |
6. | Mrskočová Dana | LPU7356 | OK Lokomotiva Pardubice | 25:36 | + 4:28 | |
7. | Folprechtová Kateřina | VSP7460 | USK Praha | 26:01 | + 4:53 | |
8. | Zabořilová Romana | JEN7457 | OB Jenišovice | 26:15 | + 5:07 | |
9. | Solarová Zuzana | VSP7750 | USK Praha | 26:55 | + 5:47 | |
10. | Kučerová Marie | VSP7551 | USK Praha | 27:03 | + 5:55 | |
11. | Nechanická Daniela | OSN7557 | SK OS Nové Město n. M. | 27:47 | + 6:39 | |
12. | Milánová Jindřiška | TBM7475 | KOS TJ Tesla Brno | 27:52 | + 6:44 | |
13. | Kovářová Anna | CET7552 | TJ Loko Česká Třebová | 28:16 | + 7:08 | |
14. | Grycová Petra | TBM7467 | KOS TJ Tesla Brno | 28:29 | + 7:21 | |
15. | Biolik Agnieszka | 46P7700 | Bioliki | 29:16 | + 8:08 | |
16. | Hájková Ludmila | CET7554 | TJ Loko Česká Třebová | 29:18 | + 8:10 | |
17. | Macková Lenka | KAM7051 | SK Kamenice | 30:08 | + 9:00 | |
18. | Šklíbová Jana | SRK7651 | SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou | 31:26 | + 10:18 | |
19. | Karásková Marcela | ZPV6970 | KOB ZPV Prostějov | 31:33 | + 10:25 | |
20. | Korpasová Ivana | LBM7362 | TJ Lokomotiva Ingstav Brno | 34:15 | + 13:07 | |
21. | Sedláčková Jana | ZBP7654 | OOB SK Zbraslav | 35:43 | + 14:35 | |
22. | Rusinová Alena | BRU7152 | Ulita-HOBRA Orienteering Broumov | 36:56 | + 15:48 | |
23. | Martanová Daniela | VLI7452 | Slavia Liberec orienteering | 37:21 | + 16:13 | |
24. | Chvátilová Pavlína | PHK7450 | OK 99 Hradec Králové | 38:26 | + 17:18 | |
25. | Binarová Jitka | UOL7751 | SK UP Olomouc | 39:42 | + 18:34 | |
26. | Kubcová Lenka | DOB7451 | KOB Dobruška | 39:48 | + 18:40 | |
27. | Žemlová Eva | KAM7550 | SK Kamenice | 40:10 | + 19:02 | |
28. | Asterová Jana | SLA7451 | SKOB Slaný | 40:34 | + 19:26 | |
29. | Humpolcová Jitka | 81C7350 | Cirkus Čakovice | 41:32 | + 20:24 | |
30. | Jeřábková Tereza | BOR7563 | OK Jiskra Nový Bor | 43:46 | + 22:38 | |
31. | Vorlíčková Barbora | 43S7651 | ŠK Sandberg Bratislava | 46:12 | + 25:04 | |
32. | Pračková Zita | MFP7850 | VŠSK MFF UK Praha | 46:25 | + 25:17 | |
33. | Urbanová Monika | 43S7751 | ŠK Sandberg Bratislava | 48:50 | + 27:42 | |
34. | Kolářová Michaela | SLA7351 | SKOB Slaný | 50:37 | + 29:29 | |
35. | Švidrnochová Hana | MOV7751 | SKOB Ostrava | 53:49 | + 32:41 | |
36. | Marholdová Martina | ZVO7451 | OB SK Zvole | 66:43 | + 45:35 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Eckardt Cornelia | 33D6951 | USV TU Dresden | 23:55 | ||
2. | Škvorová Zuzana | KAM7350 | SK Kamenice | 26:34 | + 2:39 | |
3. | Nešporová Marie | TTR7251 | OOB Třebíč | 27:30 | + 3:35 | |
4. | Semíková Iva | KAM6850 | SK Kamenice | 27:34 | + 3:39 | |
5. | Forstová Lenka | MFP6850 | VŠSK MFF UK Praha | 27:36 | + 3:41 | |
6. | Klapalová Jana | VAM6451 | OOB Vamberk | 27:49 | + 3:54 | |
7. | Kostková Jana | AOP7151 | Přátelé orientačního běhu Opava | 27:57 | + 4:02 | |
8. | Kroniková Jana | SHK7350 | TJ Slavia Hradec Králové | 29:33 | + 5:38 | |
9. | Hiršová Marcela | VBM7079 | VSK Mendelu Brno | 29:41 | + 5:46 | |
10. | Paroulková Iva | LLI7151 | TJ Loko Liberec | 29:45 | + 5:50 | |
11. | Čermáková Renata | LPU6553 | OK Lokomotiva Pardubice | 29:47 | + 5:52 | |
12. | Kubáňová Jana | TBM7275 | KOS TJ Tesla Brno | 29:53 | + 5:58 | |
13. | Sedlářová Pavla | AOP7052 | Přátelé orientačního běhu Opava | 30:23 | + 6:28 | |
14. | Procházková Alexandra | LPU7051 | OK Lokomotiva Pardubice | 30:24 | + 6:29 | |
15. | Gorčicová Ivana | CHA6550 | OK Chrastava | 31:34 | + 7:39 | |
16. | Benešová Iva | SJH7051 | SJH Jindřichův Hradec | 31:40 | + 7:45 | |
17. | Bartáková Eva | CHA7051 | OK Chrastava | 31:53 | + 7:58 | |
18. | Chaloupková Lenka | CHC6951 | K.O.B. Choceň | 32:06 | + 8:11 | |
19. | Růžičková Kamila | PHK7153 | OK 99 Hradec Králové | 32:28 | + 8:33 | |
20. | Vandasová Markéta | VAM7250 | OOB Vamberk | 32:33 | + 8:38 | |
21. | Křivdová Lenka | 2PC1350 | Sportovní klub hasičů Královehradeckého kraje | 33:03 | + 9:08 | |
22. | Benešová Jaroslava | DKL7050 | KOB Kladno | 33:43 | + 9:48 | |
23. | Sieglová Dáša | MFP7050 | VŠSK MFF UK Praha | 35:02 | + 11:07 | |
24. | Hájková Jitka | AOP7150 | Přátelé orientačního běhu Opava | 35:12 | + 11:17 | |
25. | Demlová Jitka | LPU6955 | OK Lokomotiva Pardubice | 35:31 | + 11:36 | |
26. | Hořáková Petra | LLI6953 | TJ Loko Liberec | 35:38 | + 11:43 | |
27. | Kaplanová Iva | LPU6859 | OK Lokomotiva Pardubice | 35:49 | + 11:54 | |
28. | Zobaníková Vladimíra | RAD6850 | TJ Sokol Radslavice | 36:17 | + 12:22 | |
29. | Eichlerová Jana | KAS7051 | KOB Kamenický Šenov | 36:18 | + 12:23 | |
30. | Bartošová Jana | MLA7051 | MLOK Mariánské Lázně | 36:33 | + 12:38 | |
31. | Grycová Jana | TBM6969 | KOS TJ Tesla Brno | 36:42 | + 12:47 | |
32. | Zlámalová Zdena | SJC7253 | Sportcentrum Jičín | 37:05 | + 13:10 | |
32. | Hlaváčová Šárka | TBM7258 | KOS TJ Tesla Brno | 37:05 | + 13:10 | |
34. | Bendáková Jitka | LTU6951 | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 38:04 | + 14:09 | |
35. | Maňáková Silvie | PHK7151 | OK 99 Hradec Králové | 38:13 | + 14:18 | |
36. | Pelikánová Lucie | MFP6950 | VŠSK MFF UK Praha | 39:29 | + 15:34 | |
37. | Hankovcová Lenka | KAM7053 | SK Kamenice | 39:31 | + 15:36 | |
38. | Fürstová Katka | LLI6950 | TJ Loko Liberec | 39:50 | + 15:55 | |
39. | Žihlová Lucie | LLI6952 | TJ Loko Liberec | 41:06 | + 17:11 | |
40. | Hanáková Marta | KRL7151 | Kometa Kralovice | 45:58 | + 22:03 | |
41. | Postolková Monika | DKL7053 | KOB Kladno | 46:08 | + 22:13 | |
42. | Kavalírová Kateřina | PHK6756 | OK 99 Hradec Králové | 46:41 | + 22:46 | |
43. | Jeřábková Jana | UOL6954 | SK UP Olomouc | 56:11 | + 32:16 | |
44. | Mielcová Elena | AOV6951 | OOB TJ Baník Ostrava | 58:32 | + 34:37 | |
Odehnalová Kamila | ABM7052 | KOB Moira Brno | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Kosová Michaela | SRK6752 | SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou | 24:23 | ||
2. | Jirková Renata | ZPV6553 | KOB ZPV Prostějov | 27:13 | + 2:50 | |
3. | Procházková Miluše | DCE5450 | KOB Dobřichovice | 27:44 | + 3:21 | |
4. | Kettnerová Lenka | HCE6450 | TJ Sokol Hostivice | 28:15 | + 3:52 | |
5. | Lisá Monika | ONO6750 | SKOB Ostrov | 28:26 | + 4:03 | |
6. | Poklopová Ivana | UOL6451 | SK UP Olomouc | 28:32 | + 4:09 | |
7. | Gabryšová Tereza | LME6850 | SK Los Mělník | 29:22 | + 4:59 | |
8. | Šedivá Miroslava | EKP5750 | VŠTJ Ekonom Praha | 29:41 | + 5:18 | |
8. | Hindráková Martina | LTU6451 | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 29:41 | + 5:18 | |
10. | Teplá Hana | SHK6561 | TJ Slavia Hradec Králové | 30:12 | + 5:49 | |
11. | Mrázová Pavla | DCE5550 | KOB Dobřichovice | 30:27 | + 6:04 | |
12. | Matějková Martina | LTP6850 | OOB TJ Lokomotiva Teplice | 32:17 | + 7:54 | |
13. | Pustaiová Romana | TJN6851 | OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou | 34:03 | + 9:40 | |
14. | Syslová Iva | TTR6151 | OOB Třebíč | 34:26 | + 10:03 | |
15. | Roudná Eva | LPU6554 | OK Lokomotiva Pardubice | 35:06 | + 10:43 | |
16. | Burdová Simona | LDC6851 | KOB Děčín | 37:05 | + 12:42 | |
17. | Rückerová Olga | LTU6751 | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 37:14 | + 12:51 | |
18. | Jelínková Marta | CHC6751 | K.O.B. Choceň | 37:33 | + 13:10 | |
19. | Šafková Petra | KAM6650 | SK Kamenice | 39:05 | + 14:42 | |
20. | Veljačiková Markéta | SCP6451 | OK Sparta Praha | 39:07 | + 14:44 | |
21. | Koucká Ivana | EKP6850 | VŠTJ Ekonom Praha | 39:38 | + 15:15 | |
22. | Ježková Regina | PGP6352 | SK Praga | 40:43 | + 16:20 | |
23. | Müllerová Zorka | VAM6767 | OOB Vamberk | 41:13 | + 16:50 | |
24. | Thýnová Ivana | SHK6651 | TJ Slavia Hradec Králové | 41:43 | + 17:20 | |
25. | Hájková Iveta | KYL6350 | SK SP Kylešovice | 41:54 | + 17:31 | |
26. | Parfianowicz Joanna | 28P6450 | UNTS Warszawa | 46:15 | + 21:52 | |
27. | Semrádová Jitka | CHC6651 | K.O.B. Choceň | 46:16 | + 21:53 | |
28. | Lohrová Hana | SCP6550 | OK Sparta Praha | 50:27 | + 26:04 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Klimešová Hana | TEP6150 | Tempo Praha | 28:39 | ||
2. | Voltrová Svatava | ROZ6150 | OK Roztoky | 31:57 | + 3:18 | |
3. | Jedličková Zdena | BOR6250 | OK Jiskra Nový Bor | 37:57 | + 9:18 | |
4. | Leideck Heike | 33D6250 | USV TU Dresden | 38:01 | + 9:22 | |
5. | Kubíčková Marcela | PHK6251 | OK 99 Hradec Králové | 38:33 | + 9:54 | |
6. | Večeřová Ivana | TJN6052 | OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou | 44:36 | + 15:57 | |
7. | Hartlová Blanka | ODV6350 | TJ Aero Odolena Voda | 45:43 | + 17:04 | |
8. | Petrželová Alena | LTU6351 | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 46:38 | + 17:59 | |
9. | Kovářová Alena | LTP6151 | OOB TJ Lokomotiva Teplice | 47:11 | + 18:32 | |
10. | Vondráčková Zdeňka | SNA6251 | TJ START Náchod | 50:20 | + 21:41 | |
11. | Kubátová Ivana | BOR6152 | OK Jiskra Nový Bor | 66:29 | + 37:50 | |
12. | Wróblewska Bogna | 23P5950 | OK!Sport | 80:53 | + 52:14 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Zelená Markéta | PGP5850 | SK Praga | 27:19 | ||
2. | Běhounová Jiřina | PHK5651 | OK 99 Hradec Králové | 31:43 | + 4:24 | |
3. | Langrová Eva | SNA5351 | TJ START Náchod | 35:44 | + 8:25 | |
4. | Mrázková Ivana | DKP5650 | Oddíl OB Kotlářka | 36:52 | + 9:33 | |
5. | Víchová Ladislava | LPU5851 | OK Lokomotiva Pardubice | 37:03 | + 9:44 | |
6. | Bláhová Luba | SHK5852 | TJ Slavia Hradec Králové | 38:07 | + 10:48 | |
7. | Dokoupilová Zuzana | VBM5754 | VSK Mendelu Brno | 38:55 | + 11:36 | |
8. | Dudová Hana | DKP5752 | Oddíl OB Kotlářka | 42:09 | + 14:50 | |
9. | Flašarová Marie | KCK5756 | KOB Český Krumlov | 42:36 | + 15:17 | |
10. | Novotná Jiřina | LPU5654 | OK Lokomotiva Pardubice | 43:46 | + 16:27 | |
11. | Jahnová Helena | SCP5550 | OK Sparta Praha | 44:48 | + 17:29 | |
12. | Vajcová Hana | CHA5651 | OK Chrastava | 45:46 | + 18:27 | |
13. | Štrossová Jiřina | DCE5650 | KOB Dobřichovice | 46:47 | + 19:28 | |
14. | Klimplová Alena | LPU5551 | OK Lokomotiva Pardubice | 48:25 | + 21:06 | |
15. | Zavadilová Naďa | SCP5450 | OK Sparta Praha | 50:37 | + 23:18 | |
16. | Mikysková Hana | SNA5651 | TJ START Náchod | 54:27 | + 27:08 | |
17. | Kuncová Jiřina | TJN5752 | OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou | 55:31 | + 28:12 | |
18. | Janošíková Jaroslava | UOL5858 | SK UP Olomouc | 57:31 | + 30:12 | |
19. | Havlová Jaroslava | JEN5452 | OB Jenišovice | 59:01 | + 31:42 | |
20. | Böhmová Eva | TJN5450 | OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou | 67:04 | + 39:45 | |
Fejlková Alice | SHK5351 | TJ Slavia Hradec Králové | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Zlesáková Vlasta | JIL5362 | OK Jilemnice | 30:45 | ||
1. | Dohnalová Dana | VSP5050 | USK Praha | 30:45 | ||
3. | Rosen Miriam | 11G4950 | GB O Squad | 31:22 | + 0:37 | |
4. | Neradová Alena | LIT5051 | KOB Chemopetrol Litvínov | 31:34 | + 0:49 | |
5. | Horynová Eva | TZL5254 | SKOB Zlín | 32:26 | + 1:41 | |
6. | Tvrdkova Eva | DLT5251 | KrOB Rozmarýn Litoměřice | 34:24 | + 3:39 | |
7. | Stehnová Hana | DKP5150 | Oddíl OB Kotlářka | 35:36 | + 4:51 | |
8. | Karmazínová Ivana | VLI5150 | Slavia Liberec orienteering | 36:18 | + 5:33 | |
9. | Rufferová Iva | SNA5052 | TJ START Náchod | 40:24 | + 9:39 | |
10. | Stevens Sue | 15G5350 | nebstone | 40:54 | + 10:09 | |
11. | Bartoňová Marie | BOR5351 | OK Jiskra Nový Bor | 42:47 | + 12:02 | |
12. | Orálková Libuše | TTR5351 | OOB Třebíč | 43:46 | + 13:01 | |
13. | Richtrová Jaroslava | JEN5251 | OB Jenišovice | 54:33 | + 23:48 | |
14. | Nedvídková Jitka | DLT5151 | KrOB Rozmarýn Litoměřice | 65:16 | + 34:31 | |
15. | Pachnerová Jaroslava | VLI5152 | Slavia Liberec orienteering | 69:57 | + 39:12 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Lohrová Jarmila | SCP4650 | OK Sparta Praha | 36:09 | ||
2. | Suchánková Libuše | SOP4851 | OOB TJ Slezan Opava | 37:38 | + 1:29 | |
3. | Kopřivová Jitka | 38A4850 | Uringa Sydney | 38:19 | + 2:10 | |
4. | Křtěnská Leontina | BOR4650 | OK Jiskra Nový Bor | 38:57 | + 2:48 | |
5. | Ryšavá Lubomíra | TJP4750 | TJ Sokol Troja | 40:09 | + 4:00 | |
6. | Kašková Eva | CHA4650 | OK Chrastava | 44:36 | + 8:27 | |
7. | Kutáčková Stanislava | LTU4751 | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 50:54 | + 14:45 | |
8. | Nejezchlebová Věra | KAS4551 | KOB Kamenický Šenov | 69:16 | + 33:07 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Grosse Ingrid | 33D3950 | USV TU Dresden | 38:40 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Antonowicz Jan | 28P0600 | UNTS Warszawa | 18:30 | ||
2. | Hanuš Miroslav | TUR0401 | OOB TJ Turnov | 20:07 | + 1:37 | |
3. | Heřmánek Petr | TUR0500 | OOB TJ Turnov | 21:14 | + 2:44 | |
4. | Kuhn Vojtěch | LPU0404 | OK Lokomotiva Pardubice | 22:44 | + 4:14 | |
5. | Houžvička David | TUV0501 | SOK TJ Turnov | 23:24 | + 4:54 | |
6. | Solar Adam | VSP0603 | USK Praha | 24:17 | + 5:47 | |
7. | Dejnožka Martin | TJN0600 | OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou | 24:29 | + 5:59 | |
8. | Nejezchleb Vojtěch | TUR0501 | OOB TJ Turnov | 25:13 | + 6:43 | |
9. | Humpolec Martin | 81C0402 | Cirkus Čakovice | 27:27 | + 8:57 | |
10. | Tesař Zdeněk | SJC0401 | Sportcentrum Jičín | 34:48 | + 16:18 | |
11. | Vřešťál Antonín | TUR0604 | OOB TJ Turnov | 36:20 | + 17:50 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Tkáč Matěj | TJN0401 | OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou | 14:15 | ||
2. | Šimša Martin | MFP0300 | VŠSK MFF UK Praha | 14:31 | + 0:16 | |
3. | Dejnožka Vojtěch | TJN0300 | OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou | 16:46 | + 2:31 | |
4. | Peterka Jakub | LLI0404 | TJ Loko Liberec | 17:42 | + 3:27 | |
5. | Gryc Ondřej | TBM0406 | KOS TJ Tesla Brno | 19:20 | + 5:05 | |
6. | Novotný Jaromír | VLI0300 | Slavia Liberec orienteering | 19:49 | + 5:34 | |
7. | Venhoda Matěj | SJI0301 | OK Jihlava | 20:32 | + 6:17 | |
8. | Mielec Radomír | AOV0301 | OOB TJ Baník Ostrava | 20:52 | + 6:37 | |
9. | Karásek Matyáš | ZPV0302 | KOB ZPV Prostějov | 21:05 | + 6:50 | |
10. | Mellan Jonáš | TUV0308 | SOK TJ Turnov | 21:27 | + 7:12 | |
11. | Biolik Emil | 46P0300 | Bioliki | 22:16 | + 8:01 | |
12. | Milán Jakub | TBM0411 | KOS TJ Tesla Brno | 22:27 | + 8:12 | |
13. | Rusin Vojtěch | BRU0301 | Ulita-HOBRA Orienteering Broumov | 23:06 | + 8:51 | |
14. | Kolář Šimon | HOR0400 | TJ Jiskra Hořice | 23:31 | + 9:16 | |
15. | Zabořil Ondřej | JEN0401 | OB Jenišovice | 25:25 | + 11:10 | |
16. | Řehoř Vojta | TJN0303 | OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou | 25:54 | + 11:39 | |
17. | Oncirk Jan | ONO0301 | SKOB Ostrov | 26:14 | + 11:59 | |
18. | Prášil Tomáš | TTR0501 | OOB Třebíč | 26:32 | + 12:17 | |
19. | Sedláček Jaroslav | ROZ0300 | OK Roztoky | 28:20 | + 14:05 | |
20. | Hanák Ondřej | KRL0301 | Kometa Kralovice | 29:00 | + 14:45 | |
21. | Dundáček Karel | SJH0401 | SJH Jindřichův Hradec | 33:10 | + 18:55 | |
22. | Balogh Michal | 43S0300 | ŠK Sandberg Bratislava | 34:19 | + 20:04 | |
23. | Danko Štěpán | CHA0301 | OK Chrastava | 36:32 | + 22:17 | |
24. | Janků Štěpán | SJC0501 | Sportcentrum Jičín | 38:15 | + 24:00 | |
25. | Marhold Přemysl | ZVO0301 | OB SK Zvole | 39:51 | + 25:36 | |
26. | Urban Michal | 43S0401 | ŠK Sandberg Bratislava | 44:23 | + 30:08 | |
Kukurugya Šimon | 43S0402 | ŠK Sandberg Bratislava | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Švadlena Michal | CHC0101 | K.O.B. Choceň | 12:41 | ||
2. | Šafka Sebastian | KAM0101 | SK Kamenice | 14:12 | + 1:31 | |
3. | Richtr Lukáš | VPM0204 | KOS Slavia VŠ Plzeň | 14:41 | + 2:00 | |
4. | Hořák Jaroslav | LLI0102 | TJ Loko Liberec | 15:56 | + 3:15 | |
5. | Gryc Vojtěch | TBM0106 | KOS TJ Tesla Brno | 17:01 | + 4:20 | |
6. | Paroulek Lukáš | LLI0201 | TJ Loko Liberec | 17:20 | + 4:39 | |
7. | Nechanický Jan | OSN0200 | SK OS Nové Město n. M. | 17:37 | + 4:56 | |
8. | Klaška Martin | DKP0100 | Oddíl OB Kotlářka | 18:06 | + 5:25 | |
9. | Rücker Jan | HOR0201 | TJ Jiskra Hořice | 18:21 | + 5:40 | |
10. | Siegl Matyáš | MFP0103 | VŠSK MFF UK Praha | 18:47 | + 6:06 | |
11. | Bílý Jakub | LTP0104 | OOB TJ Lokomotiva Teplice | 19:40 | + 6:59 | |
12. | Hájek Kryštof | TUV0203 | SOK TJ Turnov | 19:53 | + 7:12 | |
13. | Forst Antonín | MFP0101 | VŠSK MFF UK Praha | 20:07 | + 7:26 | |
14. | Bradáč David | LLI0203 | TJ Loko Liberec | 21:28 | + 8:47 | |
15. | Milán Tomáš | TBM0111 | KOS TJ Tesla Brno | 21:50 | + 9:09 | |
16. | Tuma Matěj | SJC0202 | Sportcentrum Jičín | 21:52 | + 9:11 | |
17. | Kostka Jiří | AOP0201 | Přátelé orientačního běhu Opava | 23:29 | + 10:48 | |
18. | Bartoš Václav | MLA0101 | MLOK Mariánské Lázně | 24:10 | + 11:29 | |
19. | Hankovec Hugo | KAM0201 | SK Kamenice | 24:34 | + 11:53 | |
20. | Rázek Filip | 13R0100 | OSMOL | 26:09 | + 13:28 | |
20. | Marhold Ondřej | ZVO0101 | OB SK Zvole | 26:09 | + 13:28 | |
22. | Vávra Jakub | HOR0202 | TJ Jiskra Hořice | 26:21 | + 13:40 | |
23. | Nešpor Jan | TTR0101 | OOB Třebíč | 28:12 | + 15:31 | |
24. | Brachtl Adam | ZVO0102 | OB SK Zvole | 28:37 | + 15:56 | |
25. | Jirka Matyáš | ZPV0201 | KOB ZPV Prostějov | 28:44 | + 16:03 | |
26. | Zobaník Radek | RAD0201 | TJ Sokol Radslavice | 29:55 | + 17:14 | |
27. | Franta Jonáš | SJC0201 | Sportcentrum Jičín | 30:12 | + 17:31 | |
28. | Kovář Lukáš | CET0102 | TJ Loko Česká Třebová | 30:14 | + 17:33 | |
29. | Jonáš Adam | 43S0101 | ŠK Sandberg Bratislava | 31:44 | + 19:03 | |
30. | Hanák Jakub | KRL0201 | Kometa Kralovice | 32:10 | + 19:29 | |
31. | Urban Matej | 43S0102 | ŠK Sandberg Bratislava | 32:16 | + 19:35 | |
32. | Balogh Matúš | 43S0100 | ŠK Sandberg Bratislava | 34:18 | + 21:37 | |
33. | Melichna Matěj | DKL0102 | KOB Kladno | 39:08 | + 26:27 | |
34. | Zabořil Vojta | JEN0101 | OB Jenišovice | 41:33 | + 28:52 | |
35. | Riby Thomas | LTP0202 | OOB TJ Lokomotiva Teplice | 42:12 | + 29:31 | |
36. | Svoboda Jáchym | ROZ0200 | OK Roztoky | 46:39 | + 33:58 | |
37. | Kohout Václav | DKL0101 | KOB Kladno | 47:41 | + 35:00 | |
38. | Pavlík Ondřej | LIT0101 | KOB Chemopetrol Litvínov | 49:51 | + 37:10 | |
39. | Kukurugya Matej | 43S0103 | ŠK Sandberg Bratislava | 51:40 | + 38:59 | |
40. | Gilich Kryštof | LTP0101 | OOB TJ Lokomotiva Teplice | 53:42 | + 41:01 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Škvor Ota | KAM9900 | SK Kamenice | 14:38 | ||
2. | Křivda Tomáš | CHC9901 | K.O.B. Choceň | 14:57 | + 0:19 | |
3. | Hlaváč Ondřej | TBM9901 | KOS TJ Tesla Brno | 15:26 | + 0:48 | |
4. | Chvátil Šimon | PHK9908 | OK 99 Hradec Králové | 15:36 | + 0:58 | |
5. | Rusin Jan | BRU0001 | Ulita-HOBRA Orienteering Broumov | 15:49 | + 1:11 | |
6. | Mareš Vít | BOR0000 | OK Jiskra Nový Bor | 16:45 | + 2:07 | |
7. | Kavalír Jáchym | PHK9901 | OK 99 Hradec Králové | 17:19 | + 2:41 | |
8. | Jirka Mikuláš | ZPV0000 | KOB ZPV Prostějov | 17:50 | + 3:12 | |
9. | Roudný Martin | LPU0002 | OK Lokomotiva Pardubice | 18:37 | + 3:59 | |
10. | Tesař Vojtěch | AOP9900 | Přátelé orientačního běhu Opava | 19:06 | + 4:28 | |
11. | Mašata Metoděj | PHK9905 | OK 99 Hradec Králové | 19:08 | + 4:30 | |
12. | Melichar Petr | LLI0001 | TJ Loko Liberec | 19:27 | + 4:49 | |
13. | Zobaník Michal | RAD9901 | TJ Sokol Radslavice | 20:28 | + 5:50 | |
14. | Volák Ondřej | BRU0006 | Ulita-HOBRA Orienteering Broumov | 21:13 | + 6:35 | |
15. | Pavlovec Dan | BOR0001 | OK Jiskra Nový Bor | 21:21 | + 6:43 | |
16. | Roudný Václav | LPU0001 | OK Lokomotiva Pardubice | 21:38 | + 7:00 | |
17. | Bradáč Jakub | LLI0002 | TJ Loko Liberec | 23:09 | + 8:31 | |
18. | Novotný Marek | TJN9901 | OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou | 23:30 | + 8:52 | |
19. | Matěj Konečný | KCK9907 | KOB Český Krumlov | 23:39 | + 9:01 | |
20. | Bořánek Michal | STE0007 | SK SKI-OB Šternberk | 23:50 | + 9:12 | |
21. | Karatsiolis Kryštof | TUR9901 | OOB TJ Turnov | 24:20 | + 9:42 | |
22. | Semiginovský Šimon | SJC0005 | Sportcentrum Jičín | 25:43 | + 11:05 | |
23. | Postolka Jáchym | DKL9900 | KOB Kladno | 27:22 | + 12:44 | |
24. | Horčička Vít | UOL9919 | SK UP Olomouc | 28:42 | + 14:04 | |
25. | Karásek Adam | ZPV0001 | KOB ZPV Prostějov | 30:55 | + 16:17 | |
26. | Karásek Matěj | SJC0001 | Sportcentrum Jičín | 34:12 | + 19:34 | |
27. | Červenka Jakub | ZVO0006 | OB SK Zvole | 41:45 | + 27:07 | |
Schindler Pavel | TJN0000 | OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Vandas Daniel | PHK9805 | OK 99 Hradec Králové | 14:20 | ||
2. | Hirš Otakar | VBM9801 | VSK Mendelu Brno | 15:28 | + 1:08 | |
3. | Melichar Vojtěch | LLI9802 | TJ Loko Liberec | 17:52 | + 3:32 | |
4. | Podmolík Josef | TZL9701 | SKOB Zlín | 18:21 | + 4:01 | |
5. | Bendák Jan | LTU9801 | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 18:37 | + 4:17 | |
6. | Hausenblas Šimon | KAM9803 | SK Kamenice | 18:39 | + 4:19 | |
7. | Bořil Jan | SJI9700 | OK Jihlava | 18:40 | + 4:20 | |
8. | Zikmund Zdeněk | SJC9703 | Sportcentrum Jičín | 18:42 | + 4:22 | |
9. | Frýba Dominik | SJI9702 | OK Jihlava | 18:55 | + 4:35 | |
10. | Chupek Jakub | 46S9606 | Youth Team Slovakia | 19:14 | + 4:54 | |
11. | Semrád Ladislav | CHC9701 | K.O.B. Choceň | 19:45 | + 5:25 | |
12. | Matějka Lukáš | LTP9802 | OOB TJ Lokomotiva Teplice | 20:59 | + 6:39 | |
13. | Jíra Tomáš | KAM9802 | SK Kamenice | 21:09 | + 6:49 | |
14. | Sláma Dušan | 46S9608 | Youth Team Slovakia | 21:57 | + 7:37 | |
15. | Ptáček Patrik | BBM9800 | BETA URSUS Orienteering | 22:36 | + 8:16 | |
16. | Aschermann Daniel | KAM9801 | SK Kamenice | 23:22 | + 9:02 | |
17. | Birnbaum Adam | BOR9802 | OK Jiskra Nový Bor | 24:10 | + 9:50 | |
18. | Wolowczyk Michal | 28P9700 | UNTS Warszawa | 24:30 | + 10:10 | |
19. | Werner Michal | PGP9705 | SK Praga | 24:47 | + 10:27 | |
20. | Janeček Mirek | TJN9804 | OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou | 25:18 | + 10:58 | |
21. | Franko Stanislav | 46S9607 | Youth Team Slovakia | 25:44 | + 11:24 | |
22. | Růžička Adam | PHK9704 | OK 99 Hradec Králové | 26:33 | + 12:13 | |
23. | Novák Filip | TJN9801 | OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou | 26:51 | + 12:31 | |
24. | Bartoš Vojtěch | MLA9802 | MLOK Mariánské Lázně | 28:05 | + 13:45 | |
25. | Doležal Vít | SJC9802 | Sportcentrum Jičín | 32:53 | + 18:33 | |
26. | Faltejsek Jan | PHK9802 | OK 99 Hradec Králové | 34:14 | + 19:54 | |
27. | Koucký Martin | EKP9700 | VŠTJ Ekonom Praha | 41:59 | + 27:39 | |
28. | Lukáš Marek | DKL9702 | KOB Kladno | 47:13 | + 32:53 | |
Šíma Vladislav | DKL9700 | KOB Kladno | DISK | |||
Maňák Michal | PHK9801 | OK 99 Hradec Králové | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Wolowczyk Krzysztof | 28P9501 | UNTS Warszawa | 15:04 | ||
2. | Ptáček Pavel | BBM9600 | BETA URSUS Orienteering | 17:38 | + 2:34 | |
3. | Kettner Vojtěch | KAM9601 | SK Kamenice | 17:51 | + 2:47 | |
4. | Horáček Petr | PHK9602 | OK 99 Hradec Králové | 17:57 | + 2:53 | |
5. | Křivda Martin | CHC9501 | K.O.B. Choceň | 18:00 | + 2:56 | |
5. | Mašata Matěj | PHK9601 | OK 99 Hradec Králové | 18:00 | + 2:56 | |
7. | Burda Matěj | LDC9602 | KOB Děčín | 19:44 | + 4:40 | |
8. | Šmelík Martin | 46S9602 | Youth Team Slovakia | 19:54 | + 4:50 | |
9. | Štál Jan | SJC9601 | Sportcentrum Jičín | 20:04 | + 5:00 | |
10. | Grätsch Markus | TUR9603 | OOB TJ Turnov | 20:06 | + 5:02 | |
11. | Jonáš Martin | 43S9601 | ŠK Sandberg Bratislava | 20:16 | + 5:12 | |
12. | Zlámal David | SJC9603 | Sportcentrum Jičín | 21:12 | + 6:08 | |
13. | Mielec Jaromír | AOV9701 | OOB TJ Baník Ostrava | 21:33 | + 6:29 | |
13. | Vacek Vojtěch | SJI9602 | OK Jihlava | 21:33 | + 6:29 | |
15. | Aster Tomáš | SLA9602 | SKOB Slaný | 22:13 | + 7:09 | |
16. | Müller Kurt | 33D9600 | USV TU Dresden | 22:38 | + 7:34 | |
17. | Deml Tomáš | LPU9502 | OK Lokomotiva Pardubice | 23:14 | + 8:10 | |
18. | Nejman Stanislav | CHA9500 | OK Chrastava | 23:39 | + 8:35 | |
19. | László David | ROZ9502 | OK Roztoky | 23:48 | + 8:44 | |
20. | Ptáček Martin | SRK9509 | SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou | 25:51 | + 10:47 | |
21. | Hájek Vojtěch | TJN9502 | OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou | 28:30 | + 13:26 | |
22. | Jurica Jan | LPU9611 | OK Lokomotiva Pardubice | 30:32 | + 15:28 | |
23. | Posselt Martin | TJN9501 | OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou | 30:42 | + 15:38 | |
24. | Král Adam | 46S9601 | Youth Team Slovakia | 32:52 | + 17:48 | |
25. | Janeba Vladimír | CHC9602 | K.O.B. Choceň | 35:06 | + 20:02 | |
26. | Preininger Kryštof | DOB9601 | KOB Dobruška | 41:39 | + 26:35 | |
Fürst Matouš | LLI9603 | TJ Loko Liberec | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
Body
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Sháněl Jan | CHC9402 | K.O.B. Choceň | 23:04 | 4205 | ||
2. | Zelinka Jan | LPU9405 | OK Lokomotiva Pardubice | 26:53 | + 3:49 | 3658 | |
3. | Šmejc Jakub | SJC9401 | Sportcentrum Jičín | 28:38 | + 5:34 | 3407 | |
4. | Pustai David | TJN9301 | OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou | 32:48 | + 9:44 | 2810 | |
5. | Prášek Přemysl | KAM9305 | SK Kamenice | 38:11 | + 15:07 | 2038 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
Body
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Petržela Jan | PHK9200 | OK 99 Hradec Králové | 18:01 | 10246 | ||
2. | Kodeda Štěpán | SJC8818 | Sportcentrum Jičín | 19:57 | + 1:56 | 9299 | |
3. | Janata Martin | DKP8306 | Oddíl OB Kotlářka | 20:26 | + 2:25 | 9062 | |
4. | Procházka Jan | PGP8407 | SK Praga | 21:08 | + 3:07 | 8720 | |
5. | Jedlička Michal | SHK7309 | TJ Slavia Hradec Králové | 21:18 | + 3:17 | 8638 | |
6. | Mrázek Jan | SJC8102 | Sportcentrum Jičín | 21:47 | + 3:46 | 8401 | |
7. | Kolín Jan | DKP7701 | Oddíl OB Kotlářka | 21:58 | + 3:57 | 8311 | |
8. | Horáček Michal | VLI7700 | Slavia Liberec orienteering | 22:18 | + 4:17 | 8148 | |
9. | Dragowski Kuba | 23P9000 | OK!Sport | 22:51 | + 4:50 | ||
10. | Sysel Ctibor | PGP8700 | SK Praga | 22:55 | + 4:54 | 7846 | |
11. | Škoda Jakub | VLI8800 | Slavia Liberec orienteering | 23:01 | + 5:00 | 7797 | |
12. | Procházka David | LPU9113 | OK Lokomotiva Pardubice | 23:06 | + 5:05 | 7756 | |
13. | Flašar Jan | PGP8610 | SK Praga | 23:29 | + 5:28 | 7568 | |
14. | Prášil Marek | TTR7301 | OOB Třebíč | 23:34 | + 5:33 | 7528 | |
15. | Chloupek Adam | ZBM9300 | SK Žabovřesky Brno | 23:37 | + 5:36 | 7503 | |
16. | Hora Vojtěch | PGP8301 | SK Praga | 23:44 | + 5:43 | 7446 | |
17. | Lenner Miroslav | LPU8605 | OK Lokomotiva Pardubice | 23:47 | + 5:46 | 7421 | |
18. | Haldin Mats | 21N7500 | Halden | 23:49 | + 5:48 | ||
19. | Parfianowicz Piotr | 28P9400 | UNTS Warszawa | 24:22 | + 6:21 | ||
20. | Novák Jiří | NPA7502 | SK LOB Nová Paka | 24:27 | + 6:26 | 7095 | |
21. | Košárek Pavel | AOP7102 | Přátelé orientačního běhu Opava | 24:31 | + 6:30 | 7062 | |
22. | Procházka Jan | PGP8206 | SK Praga | 24:41 | + 6:40 | 6981 | |
23. | Nykodým Miloš | ZBM9005 | SK Žabovřesky Brno | 24:49 | + 6:48 | 6915 | |
24. | Neumann Josef | 33D8400 | USV TU Dresden | 25:26 | + 7:25 | ||
24. | Landovský Tomáš | PGP9103 | SK Praga | 25:26 | + 7:25 | 6613 | |
26. | Panchártek Jan | PHK8802 | OK 99 Hradec Králové | 26:06 | + 8:05 | 6287 | |
27. | Janovský Tomáš | PGP6401 | SK Praga | 26:08 | + 8:07 | 6270 | |
28. | Hepner David | SHK7601 | TJ Slavia Hradec Králové | 26:11 | + 8:10 | 6246 | |
29. | Žaloudek Petr | SJC8309 | Sportcentrum Jičín | 26:12 | + 8:11 | 6238 | |
30. | Semík Ondřej | KAM9401 | SK Kamenice | 26:17 | + 8:16 | 6197 | |
31. | Kjäll Jonas | 33D8201 | USV TU Dresden | 26:38 | + 8:37 | ||
32. | Šabatka Zdeněk | SHK8902 | TJ Slavia Hradec Králové | 27:04 | + 9:03 | 5813 | |
33. | Piják Ondrej | 39S8204 | KOBRA Bratislava | 27:23 | + 9:22 | ||
34. | Pašek František | KAM7600 | SK Kamenice | 27:56 | + 9:55 | 5388 | |
35. | Kučera Jan | VSP7302 | USK Praha | 28:16 | + 10:15 | 5225 | |
36. | Kadavý Petr | CHA7800 | OK Chrastava | 28:22 | + 10:21 | 5176 | |
37. | Pospíšil Ondřej | DKP8717 | Oddíl OB Kotlářka | 28:35 | + 10:34 | 5070 | |
37. | Weiner Jakub | SHK7911 | TJ Slavia Hradec Králové | 28:35 | + 10:34 | 5070 | |
39. | Henych Petr | VLI6001 | Slavia Liberec orienteering | 28:52 | + 10:51 | 4931 | |
40. | Antoš Filip | NPA8001 | SK LOB Nová Paka | 28:55 | + 10:54 | 4907 | |
41. | Rybakov Oleksandr | 13U8100 | OK Slavutich | 29:00 | + 10:59 | ||
42. | Kettner Lukáš | KAM9403 | SK Kamenice | 29:59 | + 11:58 | 4384 | |
43. | Kadeřávek Petr | PHK7605 | OK 99 Hradec Králové | 30:01 | + 12:00 | 4368 | |
44. | Morawski Jacek | 28P8900 | UNTS Warszawa | 30:39 | + 12:38 | ||
45. | Peterka Vojtěch | LLI7502 | TJ Loko Liberec | 31:44 | + 13:43 | 3527 | |
46. | Tomeš Jaroslav | DKP8109 | Oddíl OB Kotlářka | 32:26 | + 14:25 | 3184 | |
47. | Papuga Miroslav | 25S9002 | ATU Kosice | 32:39 | + 14:38 | ||
48. | Fesenko Andrii | 13U8200 | OK Slavutich | 33:16 | + 15:15 | ||
49. | Bialožyt Michal | ZBM8707 | SK Žabovřesky Brno | 33:21 | + 15:20 | 2735 | |
50. | Stevens Ben | 15G8700 | nebstone | 40:49 | + 22:48 | ||
Schuster Marek | AOP9303 | Přátelé orientačního běhu Opava | DISK | 0 | |||
Luštický Martin | HOR8700 | TJ Jiskra Hořice | DISK | 0 | |||
Henych Martin | SJC8601 | Sportcentrum Jičín | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
Body
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Roman Paclík | SHK7801 | TJ Slavia Hradec Králové | 26:25 | 8304 | ||
2. | Klusáček Matěj | TTR8901 | OOB Třebíč | 26:47 | + 0:22 | 8193 | |
3. | Palas Jan | ZBM8507 | SK Žabovřesky Brno | 27:45 | + 1:20 | 7902 | |
4. | Drobník Michal | SJC8709 | Sportcentrum Jičín | 28:42 | + 2:17 | 7616 | |
5. | Martan Jiří | VLI7300 | Slavia Liberec orienteering | 28:53 | + 2:28 | 7560 | |
6. | Kozák Petr | KAM6501 | SK Kamenice | 29:06 | + 2:41 | 7495 | |
7. | Mrázek Jiří | DKP7911 | Oddíl OB Kotlářka | 29:33 | + 3:08 | 7359 | |
8. | Venhoda Milan | SJI7104 | OK Jihlava | 29:45 | + 3:20 | 7299 | |
9. | Janda Martin | DOB8002 | KOB Dobruška | 30:05 | + 3:40 | 7199 | |
10. | Vokurka Jan | TJN7501 | OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou | 30:50 | + 4:25 | 6973 | |
11. | Šafka Jan | SLP7704 | OOB Slavia Praha | 31:21 | + 4:56 | 6817 | |
12. | Picek Jan | TJN9101 | OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou | 31:23 | + 4:58 | 6807 | |
13. | Rusý Tomáš | KAM9301 | SK Kamenice | 31:30 | + 5:05 | 6772 | |
14. | Khýn Vítězslav | DOB8304 | KOB Dobruška | 31:36 | + 5:11 | 6741 | |
15. | Klaška Pavel | DKP9301 | Oddíl OB Kotlářka | 31:43 | + 5:18 | 6706 | |
16. | Kalenský Tomáš | SJC8015 | Sportcentrum Jičín | 31:56 | + 5:31 | 6641 | |
17. | Pachner Pavel | VLI7503 | Slavia Liberec orienteering | 32:12 | + 5:47 | 6561 | |
18. | Hanč Petr | VRL8001 | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 32:38 | + 6:13 | 6430 | |
19. | Bořánek Petr | VSP7000 | USK Praha | 32:55 | + 6:30 | 6345 | |
20. | Šurgan Štefan | TUR7900 | OOB TJ Turnov | 33:01 | + 6:36 | 6315 | |
21. | Kafka Miloš | LPU8608 | OK Lokomotiva Pardubice | 33:22 | + 6:57 | 6209 | |
22. | Novák Zdeněk | NPA7701 | SK LOB Nová Paka | 34:34 | + 8:09 | 5847 | |
23. | Podmolík Tomáš | TZL6915 | SKOB Zlín | 35:44 | + 9:19 | 5496 | |
24. | Hübner Jan | CTB7902 | SK OB Chotěboř | 36:04 | + 9:39 | 5395 | |
25. | Henek Michal | RBK8605 | SK Radioklub Blansko | 36:20 | + 9:55 | 5315 | |
26. | Fišer Jiří | SLP8503 | OOB Slavia Praha | 36:27 | + 10:02 | 5280 | |
27. | Veverka Tomáš | VAM8401 | OOB Vamberk | 36:34 | + 10:09 | 5245 | |
28. | Držka Štěpán | LPU7604 | OK Lokomotiva Pardubice | 36:43 | + 10:18 | 5199 | |
28. | Pátek Richard | ZBM7609 | SK Žabovřesky Brno | 36:43 | + 10:18 | 5199 | |
30. | Nývlt Martin | SNA8206 | TJ START Náchod | 37:00 | + 10:35 | 5114 | |
31. | Bejr Zdeněk | NPA8401 | SK LOB Nová Paka | 37:03 | + 10:38 | 5099 | |
32. | Meyer Jörg | 33D8300 | USV TU Dresden | 37:19 | + 10:54 | ||
33. | Sysel Ondřej | PGP8302 | SK Praga | 37:33 | + 11:08 | 4948 | |
34. | Johanovský Tomáš | DKP8500 | Oddíl OB Kotlářka | 37:47 | + 11:22 | 4878 | |
35. | Daněk Roman | SBK7541 | KOB Start Blansko | 38:08 | + 11:43 | 4772 | |
36. | Zelenka Tomáš | PHK9001 | OK 99 Hradec Králové | 38:35 | + 12:10 | 4637 | |
37. | Boudný Jan | SCP7417 | OK Sparta Praha | 38:45 | + 12:20 | 4586 | |
38. | Mašata Roman | PHK7107 | OK 99 Hradec Králové | 38:54 | + 12:29 | 4541 | |
39. | Semík Vojtěch | KAM9100 | SK Kamenice | 39:23 | + 12:58 | 4396 | |
40. | Ramba Jiří | DKP8606 | Oddíl OB Kotlářka | 39:31 | + 13:06 | 4355 | |
41. | Korecký Miroslav | CHT7901 | OOB SK Chrast | 40:09 | + 13:44 | 4164 | |
42. | Kořan Pavel | VBM7401 | VSK Mendelu Brno | 41:33 | + 15:08 | 3742 | |
43. | Wagner Libor | DKP8511 | Oddíl OB Kotlářka | 41:57 | + 15:32 | 3622 | |
44. | Olunczek Andrei | 33D8401 | USV TU Dresden | 42:39 | + 16:14 | ||
45. | Šafka Daniel | KAM9105 | SK Kamenice | 44:01 | + 17:36 | 2999 | |
46. | Pražák Jiří | ZBP7800 | OOB SK Zbraslav | 44:24 | + 17:59 | 2883 | |
47. | Schröter Pavel | CHA7203 | OK Chrastava | 44:31 | + 18:06 | 2848 | |
48. | Němec Jan | CHA8606 | OK Chrastava | 44:59 | + 18:34 | 2708 | |
49. | Gędziorowski Maciej | 45P9000 | KU AZS WAT Warszawa | 45:03 | + 18:38 | ||
50. | Kasal Vít | SBK7540 | KOB Start Blansko | 45:33 | + 19:08 | 2537 | |
51. | Anc Mateusz | 28P9100 | UNTS Warszawa | 45:44 | + 19:19 | ||
52. | König Lukáš | ZBM8001 | SK Žabovřesky Brno | 45:57 | + 19:32 | 2416 | |
53. | Urban Jan | SBK7537 | KOB Start Blansko | 47:05 | + 20:40 | 2075 | |
54. | Khel Richard | SCP7500 | OK Sparta Praha | 47:06 | + 20:41 | 2070 | |
55. | Justa Pavel | PHK8701 | OK 99 Hradec Králové | 47:07 | + 20:42 | 2065 | |
56. | Sedlák Radek | SNA7501 | TJ START Náchod | 47:08 | + 20:43 | 2060 | |
57. | Prášil Ondřej | SJC8401 | Sportcentrum Jičín | 49:36 | + 23:11 | 1316 | |
58. | Kolek Petr | DOB7501 | KOB Dobruška | 52:01 | + 25:36 | 588 | |
59. | Mátl Radek | 65C7900 | Ekonom Praha Outdoor | 70:30 | + 44:05 | ||
Hora Vladimír | VSP5100 | USK Praha | DISK | 0 | |||
Fátor Jan | DOB7907 | KOB Dobruška | DISK | 0 | |||
Pračka Tomáš | MFP7302 | VŠSK MFF UK Praha | DISK | 0 | |||
Kondrát Martin | PGP6501 | SK Praga | DISK | 0 | |||
Čech Viktor | VBM8001 | VSK Mendelu Brno | DISK | 0 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
Body
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Chmelař Lukáš | SHK9102 | TJ Slavia Hradec Králové | 23:11 | |||
2. | Stevens George | 15G9100 | nebstone | 24:36 | + 1:25 | ||
3. | Kazda Jiří | SJC8006 | Sportcentrum Jičín | 24:49 | + 1:38 | 7062 | |
4. | Procházka Tomáš | LPU9110 | OK Lokomotiva Pardubice | 24:51 | + 1:40 | 7053 | |
5. | Macek Jiří | LIT8401 | KOB Chemopetrol Litvínov | 24:54 | + 1:43 | 7039 | |
6. | Musil Pavel | SJC7705 | Sportcentrum Jičín | 26:03 | + 2:52 | 6712 | |
7. | Prošek Michal | SJI7823 | OK Jihlava | 26:22 | + 3:11 | 6623 | |
8. | Sýkora Bohumil | CHC8601 | K.O.B. Choceň | 26:32 | + 3:21 | 6575 | |
9. | Kalina Miroslav | EKP8211 | VŠTJ Ekonom Praha | 26:57 | + 3:46 | 6457 | |
10. | Voráček Michal | PGP8009 | SK Praga | 27:01 | + 3:50 | 6438 | |
11. | Prášil Aleš | SJI7415 | OK Jihlava | 28:26 | + 5:15 | 6036 | |
12. | Koťátko Zdeněk | SJC7701 | Sportcentrum Jičín | 28:30 | + 5:19 | 6017 | |
13. | Koucký Roman | EKP6301 | VŠTJ Ekonom Praha | 28:37 | + 5:26 | 5984 | |
14. | Binar Robert | UOL7500 | SK UP Olomouc | 28:51 | + 5:40 | 5918 | |
15. | Wallner Jozef | 39S6800 | KOBRA Bratislava | 29:12 | + 6:01 | ||
16. | Veselý Ondřej | PHK8505 | OK 99 Hradec Králové | 30:46 | + 7:35 | 5374 | |
17. | Procházka Tomáš | SCP8200 | OK Sparta Praha | 30:47 | + 7:36 | 5369 | |
18. | Albl Miloslav | LME7600 | SK Los Mělník | 31:09 | + 7:58 | 5265 | |
19. | Tomeš Petr | SJC7531 | Sportcentrum Jičín | 31:11 | + 8:00 | 5255 | |
20. | Ráb Martin | RBK8307 | SK Radioklub Blansko | 31:44 | + 8:33 | 5099 | |
21. | Mielec Jaromír | AOV6901 | OOB TJ Baník Ostrava | 31:52 | + 8:41 | 5062 | |
22. | Klomínský Václav | KPY8700 | SKOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. | 32:00 | + 8:49 | 5024 | |
23. | Šedivý Jiří | EKP5500 | VŠTJ Ekonom Praha | 32:04 | + 8:53 | 5005 | |
24. | Gorčica Pavel | CHA6200 | OK Chrastava | 32:08 | + 8:57 | 4986 | |
25. | Vančura Martin | TJN8002 | OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou | 32:29 | + 9:18 | 4886 | |
26. | Koleš Jan | LPU8610 | OK Lokomotiva Pardubice | 32:30 | + 9:19 | 4882 | |
27. | Jahn Petr | VIC8400 | OB Vizovice | 32:41 | + 9:30 | 4830 | |
28. | Eiselt Jan | LTP8801 | OOB TJ Lokomotiva Teplice | 32:49 | + 9:38 | 4792 | |
29. | Pavlík Libor | LIT7605 | KOB Chemopetrol Litvínov | 32:51 | + 9:40 | 4782 | |
30. | Trimakas Gediminas | 23L8500 | G-Sport | 33:10 | + 9:59 | ||
31. | Drągowski Piotr | 23P8200 | OK!Sport | 33:20 | + 10:09 | ||
32. | Verner Tomáš | VBM8204 | VSK Mendelu Brno | 35:01 | + 11:50 | 4167 | |
33. | Frontela Angel | 12E7500 | FRONTELA OK | 36:33 | + 13:22 | ||
34. | Rozkošný Karel | EKP7900 | VŠTJ Ekonom Praha | 37:47 | + 14:36 | 3382 | |
35. | Potůček Michal | PHK7903 | OK 99 Hradec Králové | 38:16 | + 15:05 | 3245 | |
36. | Procházka Vít | KPY8000 | SKOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. | 38:48 | + 15:37 | 3094 | |
37. | Klimeš Ondřej | TEP9200 | Tempo Praha | 39:01 | + 15:50 | ||
38. | Vejstrk Daniel | CHA9105 | OK Chrastava | 39:04 | + 15:53 | 3018 | |
39. | Vébr Jiří | KTA6901 | SK Kotnov Tábor | 39:13 | + 16:02 | 2975 | |
40. | Tejero Alberto | 12E8500 | FRONTELA OK | 42:11 | + 19:00 | ||
41. | Velasco David | 12E7600 | FRONTELA OK | 67:23 | + 44:12 | ||
42. | Vondra Vítězslav | EKP7901 | VŠTJ Ekonom Praha | 72:08 | + 48:57 | 0 | |
Kvapil Petr | TUV7402 | SOK TJ Turnov | DISK | 0 | |||
Kohl Jiří | KPY6201 | SKOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. | DISK | 0 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
Body
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Blahuta Marek | MFP7301 | VŠSK MFF UK Praha | 18:41 | 6113 | ||
2. | Šrubař Michal | MBM8606 | O-mikron | 19:35 | + 0:54 | 5845 | |
3. | Besta Lukáš | KNC8101 | OOB TJ Sokol Kostelec n. Č.l. | 20:34 | + 1:53 | 5552 | |
4. | Preininger Luděk | DOB8001 | KOB Dobruška | 21:59 | + 3:18 | 5131 | |
5. | Weisbauer Vojtěch | LPU9101 | OK Lokomotiva Pardubice | 23:29 | + 4:48 | 4685 | |
6. | Dubec Pavel | SCP8003 | OK Sparta Praha | 23:40 | + 4:59 | 4630 | |
7. | Lžíčař Martin | DOB8803 | KOB Dobruška | 24:22 | + 5:41 | 4422 | |
8. | Laga Miroslav | ZBP7900 | OOB SK Zbraslav | 25:02 | + 6:21 | 4224 | |
9. | Trávníček Jan | UOL7501 | SK UP Olomouc | 25:27 | + 6:46 | 4100 | |
10. | Vaněk Petr | ZBP7302 | OOB SK Zbraslav | 26:06 | + 7:25 | 3907 | |
11. | Krnáč Peter | 52S7701 | TJ Mladosť Zvolen | 28:31 | + 9:50 | ||
12. | Zitka Adam | LPU8402 | OK Lokomotiva Pardubice | 29:39 | + 10:58 | 2851 | |
13. | Pešík Marek | TJN8301 | OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou | 29:41 | + 11:00 | 2841 | |
14. | Jeřábek Petr | BOR7105 | OK Jiskra Nový Bor | 31:28 | + 12:47 | 2310 | |
15. | Hulha Lukáš | LTP9405 | OOB TJ Lokomotiva Teplice | 31:46 | + 13:05 | 2221 | |
16. | Hríbik Miroslav | 51S8501 | ŠK Hadveo Banská Bystrica | 32:45 | + 14:04 | ||
17. | Kutílek Jakub | LPU8609 | OK Lokomotiva Pardubice | 33:32 | + 14:51 | 1695 | |
18. | Řezáč Pavel | VLI6900 | Slavia Liberec orienteering | 36:56 | + 18:15 | 684 | |
19. | Pešík Michal | TJN7701 | OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou | 38:03 | + 19:22 | 352 | |
20. | Toušek Filip | ZBP7102 | OOB SK Zbraslav | 39:06 | + 20:25 | 40 | |
21. | Moutvička Ondřej | LIT8301 | KOB Chemopetrol Litvínov | 46:40 | + 27:59 | 0 | |
22. | Mencl Pavel | DKP7912 | Oddíl OB Kotlářka | 62:02 | + 43:21 | 0 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Přinda Lukáš | VLI7701 | Slavia Liberec orienteering | 18:47 | ||
2. | Milán Pavel | TBM7227 | KOS TJ Tesla Brno | 19:07 | + 0:20 | |
3. | Hain Jan | SJC7502 | Sportcentrum Jičín | 19:58 | + 1:11 | |
4. | Netopil Libor | VAM7401 | OOB Vamberk | 20:22 | + 1:35 | |
5. | Švadlena Pavel | CHC7502 | K.O.B. Choceň | 20:58 | + 2:11 | |
6. | Nehasil David | BOR7713 | OK Jiskra Nový Bor | 20:59 | + 2:12 | |
7. | Folprecht Eduard | TUV7304 | SOK TJ Turnov | 21:31 | + 2:44 | |
8. | Polák Jaroslav | CHA7500 | OK Chrastava | 22:45 | + 3:58 | |
9. | Horký Jan | UOL7100 | SK UP Olomouc | 24:01 | + 5:14 | |
10. | Gryc Tomáš | TBM6903 | KOS TJ Tesla Brno | 24:54 | + 6:07 | |
11. | Žemla Tomáš | KAM7105 | SK Kamenice | 25:23 | + 6:36 | |
12. | Průša Michal | VSP7310 | USK Praha | 25:26 | + 6:39 | |
13. | Śafář Miroslav | CET7001 | TJ Loko Česká Třebová | 26:50 | + 8:03 | |
14. | Mikluš Marián | 47S7200 | Rapid Bratislava | 27:02 | + 8:15 | |
15. | Kopecký David | UOL7800 | SK UP Olomouc | 27:21 | + 8:34 | |
16. | Šklíba Jan | SRK7501 | SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou | 27:29 | + 8:42 | |
17. | Rusin Jan | BRU7601 | Ulita-HOBRA Orienteering Broumov | 28:53 | + 10:06 | |
18. | Kniebügl Anton | 39S6400 | KOBRA Bratislava | 29:11 | + 10:24 | |
19. | Slovák Miroslav | SHK7704 | TJ Slavia Hradec Králové | 29:12 | + 10:25 | |
20. | Svoboda Ondřej | SHK7605 | TJ Slavia Hradec Králové | 29:19 | + 10:32 | |
21. | Kubáň Pavel | TBM7506 | KOS TJ Tesla Brno | 30:06 | + 11:19 | |
22. | Biolik Grzegorz | 46P7600 | Bioliki | 30:42 | + 11:55 | |
23. | Dejnožka Jiří | TJN7503 | OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou | 31:34 | + 12:47 | |
24. | Lisý Ondřej | ONO7100 | SKOB Ostrov | 33:11 | + 14:24 | |
25. | Ruud van Garp | NNN | Neregistrovaní | 34:56 | + 16:09 | |
26. | Hanák Petr | KRL7401 | Kometa Kralovice | 35:24 | + 16:37 | |
27. | Urban Marek | 43S7401 | ŠK Sandberg Bratislava | 36:28 | + 17:41 | |
28. | Vodička Oldřich | LPU7715 | OK Lokomotiva Pardubice | 37:04 | + 18:17 | |
29. | Smékal David | UOL7503 | SK UP Olomouc | 37:53 | + 19:06 | |
30. | Tesař Zdeněk | SJC7401 | Sportcentrum Jičín | 38:43 | + 19:56 | |
31. | Václavek Jan | LPU7816 | OK Lokomotiva Pardubice | 40:49 | + 22:02 | |
32. | Solar Jan | VSP7303 | USK Praha | 44:40 | + 25:53 | |
33. | Vorlíček Peter | 43S7501 | ŠK Sandberg Bratislava | 54:57 | + 36:10 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Aschermann Jan | VSP6902 | USK Praha | 20:02 | ||
2. | Baldrian Petr | PGP7203 | SK Praga | 21:20 | + 1:18 | |
3. | Jonáš Radoslav | 43S6912 | ŠK Sandberg Bratislava | 21:33 | + 1:31 | |
4. | Novotný Dušan | TJN7002 | OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou | 24:01 | + 3:59 | |
5. | Háp Pavel | PHK7101 | OK 99 Hradec Králové | 26:20 | + 6:18 | |
6. | Beneš Jan | SJH7001 | SJH Jindřichův Hradec | 26:43 | + 6:41 | |
7. | Žejdlík Michal | LTP7001 | OOB TJ Lokomotiva Teplice | 27:03 | + 7:01 | |
8. | Nechanický Pavel | OSN7209 | SK OS Nové Město n. M. | 27:31 | + 7:29 | |
9. | Kaufmann Torsten | 33D7100 | USV TU Dresden | 27:42 | + 7:40 | |
10. | Cichý David | PHK7001 | OK 99 Hradec Králové | 27:48 | + 7:46 | |
11. | Dundáček Milan | SJH6902 | SJH Jindřichův Hradec | 28:31 | + 8:29 | |
12. | Kalousek Jiří | DKP6901 | Oddíl OB Kotlářka | 28:56 | + 8:54 | |
13. | Filip Libor | SRK7101 | SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou | 29:53 | + 9:51 | |
14. | Chvátil Jiří | PHK7200 | OK 99 Hradec Králové | 31:00 | + 10:58 | |
15. | Šimša Jaromír | MFP7100 | VŠSK MFF UK Praha | 31:33 | + 11:31 | |
16. | Adamovský Michal | VAM7200 | OOB Vamberk | 31:45 | + 11:43 | |
17. | Bradáč Stanislav | LLI7201 | TJ Loko Liberec | 31:52 | + 11:50 | |
18. | Kubec Martin | DOB7002 | KOB Dobruška | 32:35 | + 12:33 | |
19. | Eichler Petr | KAS6900 | KOB Kamenický Šenov | 33:59 | + 13:57 | |
20. | Brachtl Daniel | ZVO6902 | OB SK Zvole | 34:13 | + 14:11 | |
21. | Karásek Martin | ZPV7301 | KOB ZPV Prostějov | 34:37 | + 14:35 | |
22. | Humpolec Jakub | 81C7300 | Cirkus Čakovice | 34:42 | + 14:40 | |
23. | Volák Pavel | BRU7001 | Ulita-HOBRA Orienteering Broumov | 34:58 | + 14:56 | |
24. | Kijewski Jacek | 45P7000 | KU AZS WAT Warszawa | 35:03 | + 15:01 | |
24. | Faltejsek Pavel | PHK7003 | OK 99 Hradec Králové | 35:03 | + 15:01 | |
26. | Fišar Miroslav | KRL7201 | Kometa Kralovice | 37:47 | + 17:45 | |
27. | Souček Karel | SHK6601 | TJ Slavia Hradec Králové | 38:01 | + 17:59 | |
28. | Kolář Viktor | HOR7300 | TJ Jiskra Hořice | 38:56 | + 18:54 | |
29. | Háp Petr | PHK7201 | OK 99 Hradec Králové | 39:38 | + 19:36 | |
30. | Kolář Tomáš | SLA7103 | SKOB Slaný | 40:04 | + 20:02 | |
31. | Svoboda Ondřej | ROZ7100 | OK Roztoky | 41:47 | + 21:45 | |
32. | Hankovec Petr | KAM7101 | SK Kamenice | 44:08 | + 24:06 | |
33. | Balogh Richard | 43S6900 | ŠK Sandberg Bratislava | 46:32 | + 26:30 | |
34. | Lukáš Petr | DKL6902 | KOB Kladno | 51:31 | + 31:29 | |
35. | Kohout Josef | SHK6902 | TJ Slavia Hradec Králové | 58:29 | + 38:27 | |
36. | Švancar Martin | CHA7000 | OK Chrastava | 59:23 | + 39:21 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Škvor Martin | KAM6700 | SK Kamenice | 19:50 | ||
2. | Hlaváč Jiří | TBM6116 | KOS TJ Tesla Brno | 21:06 | + 1:16 | |
3. | Kavalír Karel | PHK6503 | OK 99 Hradec Králové | 21:30 | + 1:40 | |
4. | Cruse Kay | 24D6557 | SV Robotron Dresden | 21:38 | + 1:48 | |
5. | Gossel Heiko | 33D6500 | USV TU Dresden | 21:53 | + 2:03 | |
6. | Ptáček Pavel | BBM6508 | BETA URSUS Orienteering | 22:03 | + 2:13 | |
7. | Bílý Petr | LTP6805 | OOB TJ Lokomotiva Teplice | 22:42 | + 2:52 | |
8. | Holík Marek | TBM6507 | KOS TJ Tesla Brno | 22:48 | + 2:58 | |
9. | Richtr Aleš | VPM6601 | KOS Slavia VŠ Plzeň | 23:16 | + 3:26 | |
10. | Fürst Aleš | LLI6801 | TJ Loko Liberec | 23:32 | + 3:42 | |
11. | Semík Luboš | KAM6201 | SK Kamenice | 23:33 | + 3:43 | |
12. | Bartoš Luděk | MLA6701 | MLOK Mariánské Lázně | 24:12 | + 4:22 | |
13. | Klaška Pavel | DKP6500 | Oddíl OB Kotlářka | 24:24 | + 4:34 | |
14. | Drechsel Michael | 33D6501 | USV TU Dresden | 24:28 | + 4:38 | |
15. | Hájek Jiří | ONO6400 | SKOB Ostrov | 24:32 | + 4:42 | |
16. | Valášek Petr | KAM6600 | SK Kamenice | 24:57 | + 5:07 | |
17. | Křivda Ivan | 2PC6700 | Sportovní klub hasičů Královehradeckého kraje | 25:18 | + 5:28 | |
18. | Hierweg Karol | 39S5800 | KOBRA Bratislava | 25:32 | + 5:42 | |
19. | Teplý Jiří | SHK6401 | TJ Slavia Hradec Králové | 26:32 | + 6:42 | |
20. | Parkán Jiří | SJH6801 | SJH Jindřichův Hradec | 26:47 | + 6:57 | |
21. | Šritr Martin | TUV6802 | SOK TJ Turnov | 27:03 | + 7:13 | |
22. | Siegl Roman | MFP6700 | VŠSK MFF UK Praha | 27:15 | + 7:25 | |
23. | Gajda Jan | VSP6801 | USK Praha | 27:38 | + 7:48 | |
24. | Gryc Jan | TBM6709 | KOS TJ Tesla Brno | 28:15 | + 8:25 | |
25. | Tesař Jiří | AOP6702 | Přátelé orientačního běhu Opava | 28:26 | + 8:36 | |
26. | Holec Honza | MOV6701 | SKOB Ostrava | 30:54 | + 11:04 | |
27. | Rachůnek Stanislav | SJI6801 | OK Jihlava | 32:08 | + 12:18 | |
28. | Pavel Petr | LTP6806 | OOB TJ Lokomotiva Teplice | 32:20 | + 12:30 | |
29. | Bendák Petr | LTU6500 | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 32:21 | + 12:31 | |
30. | Petržela Pavel | LTU6301 | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 32:33 | + 12:43 | |
31. | Lohr Ivo | SCP6801 | OK Sparta Praha | 34:10 | + 14:20 | |
32. | Jeřábek Petr | UOL6702 | SK UP Olomouc | 34:36 | + 14:46 | |
33. | Bruner Luboš | LTP6501 | OOB TJ Lokomotiva Teplice | 35:18 | + 15:28 | |
34. | Karvánek Petr | BOR6600 | OK Jiskra Nový Bor | 35:21 | + 15:31 | |
35. | Pavlů Jaroslav | DCE6100 | KOB Dobřichovice | 35:51 | + 16:01 | |
36. | Růžička Ivan | PHK6702 | OK 99 Hradec Králové | 36:09 | + 16:19 | |
37. | Kment Libor | LPU6703 | OK Lokomotiva Pardubice | 37:15 | + 17:25 | |
38. | Kos Michal | SRK6802 | SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou | 37:41 | + 17:51 | |
39. | Procházka Radek | LPU6504 | OK Lokomotiva Pardubice | 40:43 | + 20:53 | |
40. | Levý Tomáš | ZAM6801 | OB T.J. Sokol Žamberk | 40:46 | + 20:56 | |
41. | Kovář Boris | LTP6710 | OOB TJ Lokomotiva Teplice | 42:16 | + 22:26 | |
42. | Ježek Ladislav | VLI4900 | Slavia Liberec orienteering | 46:32 | + 26:42 | |
43. | Šafka Jan | KAM6604 | SK Kamenice | 51:07 | + 31:17 | |
44. | Valla Zdeněk | ZVO6431 | OB SK Zvole | 56:50 | + 37:00 | |
45. | Hájek Marek | KYL6800 | SK SP Kylešovice | 62:51 | + 43:01 | |
Beneš Jan | DKL6600 | KOB Kladno | DISK | |||
Hájek Martin | KYL6801 | SK SP Kylešovice | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Neumann Jaroslav | STE5902 | SK SKI-OB Šternberk | 22:09 | ||
2. | Vávra Martin | HOR6302 | TJ Jiskra Hořice | 23:01 | + 0:52 | |
3. | Kožina Petr | PGP6000 | SK Praga | 23:05 | + 0:56 | |
4. | Wolowczyk Marek | 28P6300 | UNTS Warszawa | 23:39 | + 1:30 | |
5. | Roudný Václav | LPU6102 | OK Lokomotiva Pardubice | 24:04 | + 1:55 | |
6. | Hirš Libor | VBM6000 | VSK Mendelu Brno | 25:26 | + 3:17 | |
7. | Nešpor Jan | TTR6101 | OOB Třebíč | 26:41 | + 4:32 | |
8. | Vávra Radek | HOR6301 | TJ Jiskra Hořice | 26:48 | + 4:39 | |
8. | Malý Evžen | JIL6102 | OK Jilemnice | 26:48 | + 4:39 | |
10. | Korpas Jaroslav | LBM6113 | TJ Lokomotiva Ingstav Brno | 27:25 | + 5:16 | |
11. | Forst Libor | MFP6301 | VŠSK MFF UK Praha | 30:48 | + 8:39 | |
12. | Nieke Hagen | 33D4400 | USV TU Dresden | 31:36 | + 9:27 | |
13. | Veljačik Pavel | SCP6200 | OK Sparta Praha | 32:22 | + 10:13 | |
14. | Novotný Miroslav | LPU5905 | OK Lokomotiva Pardubice | 33:02 | + 10:53 | |
15. | Kršák Karel | VIC5902 | OB Vizovice | 33:04 | + 10:55 | |
16. | Hartl Zdeněk | ODV6300 | TJ Aero Odolena Voda | 33:27 | + 11:18 | |
17. | Přeček Zdeněk | SCP5200 | OK Sparta Praha | 33:57 | + 11:48 | |
18. | Kettner Pavel | HCE5900 | TJ Sokol Hostivice | 35:19 | + 13:10 | |
19. | Vykysalý Miroslav | PHK5902 | OK 99 Hradec Králové | 36:56 | + 14:47 | |
20. | Hošek Ladislav | SCP6001 | OK Sparta Praha | 39:24 | + 17:15 | |
21. | Kovář Karel | LTP6102 | OOB TJ Lokomotiva Teplice | 39:44 | + 17:35 | |
22. | Janeba Petr | CHC6001 | K.O.B. Choceň | 41:16 | + 19:07 | |
23. | Schindler Jiří | TJN6301 | OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou | 41:19 | + 19:10 | |
24. | Hoidekr Pavel | LLI5901 | TJ Loko Liberec | 42:22 | + 20:13 | |
25. | Hulha Karel | LTP6001 | OOB TJ Lokomotiva Teplice | 45:51 | + 23:42 | |
26. | Klimeš Petr | TEP6300 | Tempo Praha | 73:46 | + 51:37 | |
Drągowski Robert | 23P5900 | OK!Sport | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Jirka Jiří | ZPV5501 | KOB ZPV Prostějov | 25:15 | ||
2. | Kunc Radovan | TJN5549 | OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou | 25:37 | + 0:22 | |
3. | Běhoun Pavel | PHK5701 | OK 99 Hradec Králové | 26:21 | + 1:06 | |
4. | Flašar Jan | KCK5701 | KOB Český Krumlov | 26:49 | + 1:34 | |
5. | Filip Aleš | SHK5501 | TJ Slavia Hradec Králové | 27:29 | + 2:14 | |
6. | Kaška Rudolf | CHA5500 | OK Chrastava | 30:53 | + 5:38 | |
7. | Ryšavý Jiří | MOV5803 | SKOB Ostrava | 31:00 | + 5:45 | |
8. | Zenker Norbert | 33D5430 | USV TU Dresden | 31:04 | + 5:49 | |
9. | Adrián Petr | EKP5600 | VŠTJ Ekonom Praha | 31:44 | + 6:29 | |
10. | Eiselt Miloš | LTP5802 | OOB TJ Lokomotiva Teplice | 32:07 | + 6:52 | |
11. | Beneš Josef | SJC5801 | Sportcentrum Jičín | 32:40 | + 7:25 | |
12. | Wróblewski Tadeusz | 23P5800 | OK!Sport | 32:53 | + 7:38 | |
13. | Klimpl Petr | LPU5401 | OK Lokomotiva Pardubice | 34:01 | + 8:46 | |
14. | Vícha Vladimír | LPU5801 | OK Lokomotiva Pardubice | 34:52 | + 9:37 | |
15. | Drobník Ivan | VLI5601 | Slavia Liberec orienteering | 35:13 | + 9:58 | |
16. | Jaroš Vladimír | DCE5400 | KOB Dobřichovice | 35:29 | + 10:14 | |
17. | Böhm Karel | TJN5101 | OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou | 35:44 | + 10:29 | |
18. | Horák Petr | TJN5602 | OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou | 43:55 | + 18:40 | |
19. | Gerhardt Joachim | 33D5800 | USV TU Dresden | 47:11 | + 21:56 | |
20. | Langr Stanislav | SNA5403 | TJ START Náchod | 49:00 | + 23:45 | |
21. | Jahn Pavel | SCP5500 | OK Sparta Praha | 49:49 | + 24:34 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Uher Petr | VSP5001 | USK Praha | 19:37 | ||
2. | Přinda Oldřich | VLI5101 | Slavia Liberec orienteering | 21:17 | + 1:40 | |
3. | Hořínek Jaroslav | VSP5000 | USK Praha | 23:30 | + 3:53 | |
4. | Erlebach Josef | JIL5201 | OK Jilemnice | 23:41 | + 4:04 | |
5. | Lukavec Míla | TJN4901 | OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou | 25:24 | + 5:47 | |
6. | Genderjahn Ludwig | 41D4800 | Braunschweiger MTV 1896 | 26:17 | + 6:40 | |
7. | Babický Tomáš | DLT5001 | KrOB Rozmarýn Litoměřice | 27:36 | + 7:59 | |
8. | Orálek Miroslav | TTR5201 | OOB Třebíč | 28:09 | + 8:32 | |
9. | Wald František | FSP5300 | VŠTJ Stavební fakulta Praha | 28:23 | + 8:46 | |
10. | Čípa Jiří | CET5002 | TJ Loko Česká Třebová | 28:55 | + 9:18 | |
11. | Tvrdek Vojtěch | DLT5201 | KrOB Rozmarýn Litoměřice | 29:12 | + 9:35 | |
12. | Pilgr Bohuslav | CET5101 | TJ Loko Česká Třebová | 30:02 | + 10:25 | |
13. | Karmazín Petr | VLI4901 | Slavia Liberec orienteering | 30:06 | + 10:29 | |
14. | Rosen David | 11G5300 | GB O Squad | 30:27 | + 10:50 | |
15. | Peterka František | TJP4900 | TJ Sokol Troja | 30:56 | + 11:19 | |
16. | Stehno Pavel | DKP4900 | Oddíl OB Kotlářka | 31:22 | + 11:45 | |
17. | Barták Jiří | CHA5100 | OK Chrastava | 31:26 | + 11:49 | |
18. | Šikola Alexej | LJN5301 | OOB TJ LIAZ Jablonec nad Nisou | 31:33 | + 11:56 | |
19. | Ptáček Ladislav | BBM5300 | BETA URSUS Orienteering | 32:46 | + 13:09 | |
20. | Bárta Miroslav | JEN5201 | OB Jenišovice | 36:59 | + 17:22 | |
21. | Jedlička Miroslav | JEN5301 | OB Jenišovice | 37:01 | + 17:24 | |
22. | Frenzel Michael | 41D4300 | Braunschweiger MTV 1896 | 40:48 | + 21:11 | |
23. | Hojný Oldřich | SCP5201 | OK Sparta Praha | 44:45 | + 25:08 | |
24. | Richtr Jiří | JEN5001 | OB Jenišovice | 44:48 | + 25:11 | |
Ziesche Juergen | 41D5001 | Braunschweiger MTV 1896 | DISK | |||
Švihovský Jaroslav | BOR5003 | OK Jiskra Nový Bor | DISK | |||
Fejlek Vojtěch | SHK5202 | TJ Slavia Hradec Králové | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Hrobař Rudolf | SRK4702 | SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou | 25:18 | ||
2. | Peterka Josef | LLI4702 | TJ Loko Liberec | 31:19 | + 6:01 | |
3. | Pospíšil Jaromír | PZR4417 | UNITOP SKP Žďár nad Sázavou | 31:23 | + 6:05 | |
4. | Pospíšil Jiří | TUV4701 | SOK TJ Turnov | 32:20 | + 7:02 | |
5. | Zlesák Zdeněk | JIL4701 | OK Jilemnice | 32:51 | + 7:33 | |
6. | Švadlena Jiří | CHC4601 | K.O.B. Choceň | 33:26 | + 8:08 | |
7. | Fišák Jan | MLA4401 | MLOK Mariánské Lázně | 34:42 | + 9:24 | |
8. | Müller Rainer | 33D4500 | USV TU Dresden | 35:18 | + 10:00 | |
9. | Novák Miloš | SCP4600 | OK Sparta Praha | 36:26 | + 11:08 | |
10. | Bauer Emil | VBM4410 | VSK Mendelu Brno | 39:47 | + 14:29 | |
11. | Nejezchleba Jiří | KAS4600 | KOB Kamenický Šenov | 41:42 | + 16:24 | |
12. | Paul Josef | DCE4401 | KOB Dobřichovice | 41:44 | + 16:26 | |
13. | Dokoupil Vladimír | VBM4806 | VSK Mendelu Brno | 50:32 | + 25:14 | |
14. | Ryšavý Vít | TJP4700 | TJ Sokol Troja | 54:14 | + 28:56 | |
Zelený Vladimír | PGP4800 | SK Praga | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Conrad Helmut | 33D4000 | USV TU Dresden | 24:15 | ||
2. | Havlík Jaroslav | SJC3601 | Sportcentrum Jičín | 27:47 | + 3:32 | |
3. | Procházka Zdenko | DKP4300 | Oddíl OB Kotlářka | 30:17 | + 6:02 | |
4. | Čadil Jan | FSP4300 | VŠTJ Stavební fakulta Praha | 32:09 | + 7:54 | |
5. | Vyškovský Ivan | ZVS4301 | TJ Zbrojovka Vsetín | 34:18 | + 10:03 | |
6. | Gřunděl Ivan | SJH4201 | SJH Jindřichův Hradec | 36:50 | + 12:35 | |
7. | Petrželka Pavel | TJN3800 | OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou | 38:58 | + 14:43 | |
8. | Dohnal Josef | VSP4300 | USK Praha | 39:52 | + 15:37 | |
9. | Dufek Jan | TBM4231 | KOS TJ Tesla Brno | 51:43 | + 27:28 | |
10. | Picek Jan | TJN4000 | OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou | 52:52 | + 28:37 | |
11. | Máslo Miroslav | SHK4001 | TJ Slavia Hradec Králové | 56:48 | + 32:33 | |
12. | Málek Josef | LPU3901 | OK Lokomotiva Pardubice | 58:01 | + 33:46 | |
13. | Sedlář Vladimír | AOP4201 | Přátelé orientačního běhu Opava | 61:13 | + 36:58 | |
14. | Vřešťál Jan | 2QC3900 | Vrestal | 61:43 | + 37:28 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Hanák Milan | FSP3400 | VŠTJ Stavební fakulta Praha | 47:35 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Přinda Jan | VLI0803 | Slavia Liberec orienteering | 19:39 | ||
2. | Houžvičková Daniela | TUV0751 | SOK TJ Turnov | 19:42 | + 0:03 | |
3. | Mertlík Vojta | TUR07 | OOB TJ Turnov | 20:33 | + 0:54 | |
4. | Háp Matěj | PHK0501 | OK 99 Hradec Králové | 21:24 | + 1:45 | |
5. | Lamačová Barbora | BOR0750 | OK Jiskra Nový Bor | 22:39 | + 3:00 | |
6. | Riby Philip | LTP0702 | OOB TJ Lokomotiva Teplice | 23:03 | + 3:24 | |
7. | Fišarová Adéla | KRL0751 | Kometa Kralovice | 23:16 | + 3:37 | |
8. | Houžvičková Kateřina | TUV0952 | SOK TJ Turnov | 24:18 | + 4:39 | |
9. | Nešpor Jiří | TTR0502 | OOB Třebíč | 25:22 | + 5:43 | |
10. | Heřmánková Bára | TUR0850 | OOB TJ Turnov | 25:41 | + 6:02 | |
11. | Rachůnek Stanislav | SJI0602 | OK Jihlava | 26:58 | + 7:19 | |
12. | Marhold Václav | ZVO0501 | OB SK Zvole | 27:46 | + 8:07 | |
13. | Voláková Viktorie | BRU0651 | Ulita-HOBRA Orienteering Broumov | 27:59 | + 8:20 | |
14. | Kuhnová Alžběta | LPU | OK Lokomotiva Pardubice | 28:51 | + 9:12 | |
15. | Sedláček Martin | ZBP | OOB SK Zbraslav | 29:21 | + 9:42 | |
16. | Hanáková Aneta | KRL0951 | Kometa Kralovice | 30:45 | + 11:06 | |
16. | Nešporová Terezie | TTR0852 | OOB Třebíč | 30:45 | + 11:06 | |
18. | Kučera Jakub | VSP0900 | USK Praha | 34:14 | + 14:35 | |
19. | Vodičková Veronika | LPU0651 | OK Lokomotiva Pardubice | 34:36 | + 14:57 | |
19. | Karásková Denisa | ZPV0555 | KOB ZPV Prostějov | 34:36 | + 14:57 | |
21. | Kubec Adam | 81C0900 | Cirkus Čakovice | 36:21 | + 16:42 | |
22. | Müllerová Hana | HCE0650 | TJ Sokol Hostivice | 36:58 | + 17:19 | |
23. | Kvapilová Kristýna | TUV0999 | SOK TJ Turnov | 37:46 | + 18:07 | |
24. | Baloghová Zora | 43S0750 | ŠK Sandberg Bratislava | 38:04 | + 18:25 | |
25. | Vorlíčková Lucka | 43S0851 | ŠK Sandberg Bratislava | 38:05 | + 18:26 | |
26. | Alblová Zuzana | LME0660 | SK Los Mělník | 38:13 | + 18:34 | |
27. | Danková Alice | CHA0650 | OK Chrastava | 38:32 | + 18:53 | |
28. | Jonášová Ema | 43S0951 | ŠK Sandberg Bratislava | 38:59 | + 19:20 | |
29. | Gajdová Michaela | VSP0752 | USK Praha | 43:51 | + 24:12 | |
30. | Venclová Aneta | ZAM1051 | OB T.J. Sokol Žamberk | 46:32 | + 26:53 | |
31. | Vřešťál František + Ondra | TUR0906 | OOB TJ Turnov | 50:42 | + 31:03 | |
32. | Kopecká Nela | UOL0650 | SK UP Olomouc | 51:40 | + 32:01 | |
33. | Novotná Vendula | PHK | OK 99 Hradec Králové | 52:31 | + 32:52 | |
34. | Kalinová Ella | EKP0961 | VŠTJ Ekonom Praha | 52:37 | + 32:58 | |
35. | Hájková Lucie | CET0751 | TJ Loko Česká Třebová | 54:52 | + 35:13 | |
36. | Kovář Radim | CET0501 | TJ Loko Česká Třebová | 54:57 | + 35:18 | |
37. | Hájek Dominik | CET0601 | TJ Loko Česká Třebová | 55:00 | + 35:21 | |
38. | Pavlík Tobiáš | LIT1111 | KOB Chemopetrol Litvínov | 62:57 | + 43:18 | |
39. | Neumann Rasmus | 33D0800 | USV TU Dresden | 63:11 | + 43:32 | |
Korecká Eva | CHT1054 | OOB SK Chrast | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Houžvičková Karolína | TUV7254 | SOK TJ Turnov | 14:57 | ||
2. | Antonowicz Jerzy | 28P6800 | UNTS Warszawa | 15:10 | + 0:13 | |
3. | Tomanica Vojtěch | CHA7601 | OK Chrastava | 15:56 | + 0:59 | |
4. | Novotná Jana | VLI | Slavia Liberec orienteering | 17:15 | + 2:18 | |
5. | Danko Tomáš | CHA7200 | OK Chrastava | 17:37 | + 2:40 | |
6. | Zítková Michaela | TUV8551 | SOK TJ Turnov | 17:44 | + 2:47 | |
7. | Ondrejček Pavel | LTU8400 | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 18:05 | + 3:08 | |
8. | Riby Kateřina | LTP7252 | OOB TJ Lokomotiva Teplice | 19:06 | + 4:09 | |
9. | Melicharová Barbora | LLI7252 | TJ Loko Liberec | 20:51 | + 5:54 | |
10. | Poláková Veronika | CHA8150 | OK Chrastava | 23:24 | + 8:27 | |
11. | Jonášová Marta | 43S6951 | ŠK Sandberg Bratislava | 26:35 | + 11:38 | |
12. | Dejnožková Blanka | TJN7651 | OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou | 27:54 | + 12:57 | |
13. | Baloghová Hana | 43S6555 | ŠK Sandberg Bratislava | 28:40 | + 13:43 | |
14. | Smékalová Jana | UOL7777 | SK UP Olomouc | 28:49 | + 13:52 | |
15. | Horká Soňa | UOL7152 | SK UP Olomouc | 30:11 | + 15:14 | |
16. | Kovářová Milena | TJH5351 | TJ OK Tolar Jindřichův Hradec | 42:29 | + 27:32 | |
Kopecký Tomáš | NNN | Neregistrovaní | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Matuš Vojtěch | VRB9606 | SK při gymnáziu OOB Vrbno p.P. | 27:06 | ||
2. | Remeš Petr | SHK | TJ Slavia Hradec Králové | 34:10 | + 7:04 | |
3. | Kovář Jaroslav | TJH8901 | TJ OK Tolar Jindřichův Hradec | 40:33 | + 13:27 | |
4. | Melichar Jaromír | LLI6301 | TJ Loko Liberec | 45:01 | + 17:55 | |
5. | Zabořil Michal | JEN7101 | OB Jenišovice | 45:31 | + 18:25 | |
6. | Silný Ondřej | PHK7906 | OK 99 Hradec Králové | 45:34 | + 18:28 | |
7. | Netíková Martina | DOB9350 | KOB Dobruška | 46:06 | + 19:00 | |
8. | Jeřábková Zuzana | UOL9453 | SK UP Olomouc | 46:39 | + 19:33 | |
9. | Nosek Petr | DLT6901 | KrOB Rozmarýn Litoměřice | 47:18 | + 20:12 | |
10. | Richtrová Lucie | VPM7451 | KOS Slavia VŠ Plzeň | 47:39 | + 20:33 | |
11. | Kapanen | BOR | OK Jiskra Nový Bor | 47:57 | + 20:51 | |
12. | Reisingerová Martina | DLT7251 | KrOB Rozmarýn Litoměřice | 50:18 | + 23:12 | |
13. | Šváb Jan | VSP5801 | USK Praha | 51:21 | + 24:15 | |
14. | Rücker Petr | HOR6500 | TJ Jiskra Hořice | 55:26 | + 28:20 | |
15. | Štveráková Monika | CHA7852 | OK Chrastava | 55:44 | + 28:38 | |
16. | Háp Ondřej | PHK9702 | OK 99 Hradec Králové | 55:53 | + 28:47 | |
17. | Valtr Pavel | MFP6600 | VŠSK MFF UK Praha | 56:26 | + 29:20 | |
18. | Preiningerová Monika | DOB9999 | KOB Dobruška | 57:50 | + 30:44 | |
19. | Kovářová Lenka | TJH8652 | TJ OK Tolar Jindřichův Hradec | 58:08 | + 31:02 | |
20. | Konečná Kateřina | NNN7100 | Neregistrovaní | 62:08 | + 35:02 | |
21. | Kysela Martin | JEN7201 | OB Jenišovice | 62:27 | + 35:21 | |
22. | Dragowska Marzena | 23P6250 | OK!Sport | 67:58 | + 40:52 | |
23. | Štverák Jan | CHA7301 | OK Chrastava | 73:40 | + 46:34 | |
24. | Filipová Dagmar | SHK5651 | TJ Slavia Hradec Králové | 87:23 | + 60:17 | |
25. | Dressler Jan | SBK7911 | KOB Start Blansko | 108:12 | + 81:06 | |
26. | Vacková Jana | SBK9999 | KOB Start Blansko | 108:42 | + 81:36 | |
27. | Čechová Jitka | VBM8353 | VSK Mendelu Brno | -677:39 | + | |
Kadečka Adam | JEN9601 | OB Jenišovice | DISK | |||
Gabrišová Petra | LME | SK Los Mělník | DISK |