Výsledky závodu: Mistrovství oblasti na krátké trati

Datum:
08.05.2015
Místo konání:
Horní Javoří
Pořadatel:
NPA - SK LOB Nová Paka
Mapa:
1:10000
Ředitel závodu:
Kalibán Jaroslav
Hlavní rozhodčí:
Antoš Filip - R3
Stavitel tratí:
Novák Jiří - R2
Protokol:
Oblastní mistrovství a veteraniáda na krátké trati, 6.závod Východočeské oblasti v OB pro rok 2015 Datum: 8.května 2015 Pořadatel: Sportovní klub Lyžování a orientačního běhu Nová Paka Místo: Horní Javoří Mapa: Pecka 2015, 1:1000, E=5m, stav jaro 201ř Ředitel: Jaroslav Kalibán Hl. rozhodčí: Antoš Filip, R3 Stavitel tratí: Jiří Novák, R2 ZHODNOCENÍ ZÁVODU Závod proběhl bez podaných protestů podle časového programu vydaného v pokynech za příjemného, téměř jasného jarního počasí a teploty kolem 18°C. Zdravotní sestra ošetřila tři drobná zranění (odřenina a výrony v kotníku)a jedno vážnější zranění kolena s doporučením na vyšetření na chirurgii v nemocnici. K závodu bylo přihlášeno 925 závodníků, cílem proběhlo 880. Hlavní rozhodčí schválil závod v plném rozsahu. Žádáme o započtení průměru závodníků NPA. V Nové Pace, 8.května 2015 Jaroslav Kalibán Antoš Filip, R3 ředitel závodu hlavní rozhodčí
Kategorie:
D10N     D10C     D12C     D12D     D14C     D14D     D16C     D18C     D20C     D21A     D21C     D21D     D35C     D35D     D40C     D45C     D45D     D50C     D55C     D60C     D65C     H10N     H10C     H12C     H12D     H14C     H14D     H16C     H16D     H18C     H20C     H21A     H21C     H21D     H35C     H35D     H40C     H45C     H45D     H50C     H55C     H55D     H60C     H65C     H70C     HDR     P     T    
D10N
3.10 km, 65 m, 6 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kubešová Klára LPU0699 OK Lokomotiva Pardubice 23:58
2. Pitrmucová Lucie JIL0651 C OK Jilemnice 24:09 + 0:11
3. Hammová Linda KOR OB DDM Kostelec nad Orlicí 25:04 + 1:06
4. Výchová Veronika KOR0550 OB DDM Kostelec nad Orlicí 26:52 + 2:54
5. Podlešáková Monika xxx xxx 30:06 + 6:08
6. Školníková Karla BRU0551 C Ulita-HOBRA Orienteering Broumov 30:22 + 6:24
7. Novotná Vendula PHK0777 C OK 99 Hradec Králové 31:01 + 7:03
8. Haasová Klára LPU0655 C OK Lokomotiva Pardubice 33:36 + 9:38
9. Kuhnová Alžběta LPU0652 C OK Lokomotiva Pardubice 33:40 + 9:42
10. Kay Nathalie LPU0559 C OK Lokomotiva Pardubice 36:03 + 12:05
11. Dvořáková Kateřina LPU0656 C OK Lokomotiva Pardubice 36:17 + 12:19
12. Malečková Pavlína PGP0850 C SK Praga 40:20 + 16:22
13. Vodičková Veronika LPU0651 C OK Lokomotiva Pardubice 42:18 + 18:20
14. Hájková Marie VRL0651 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 42:59 + 19:01
15. Gurinová Gabriela SJC TJ Sportcentrum Jičín 43:49 + 19:51
16. Šlesingerová Sára KUO0551 KOB Ústí nad Orlicí 47:03 + 23:05
17. Votočková Amálka JIL0750 C OK Jilemnice 51:10 + 27:12
18. Bulušková Barbora STH0750 C SK Studenec 52:29 + 28:31
19. Ryashko Nelya STH0554 C SK Studenec 63:05 + 39:07
Machová Tereza PHK0653 C OK 99 Hradec Králové DISK
D10C
2.00 km, 65 m, 7 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Chrástová Magdaléna STH0551 C SK Studenec 20:59
2. Mitkovová Jindřiška LTU0550 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 23:08 + 2:09
3. Neumannová Alžběta PHK0650 C OK 99 Hradec Králové 24:55 + 3:56
4. Kuczerová Tereza PHK0551 C OK 99 Hradec Králové 26:09 + 5:10
5. Holubářová Viktorie KUO0599 C KOB Ústí nad Orlicí 26:21 + 5:22
6. Rychterová Lucie PHK0557 C OK 99 Hradec Králové 28:51 + 7:52
7. Cejpková Karolína SRK0552 C SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou 31:44 + 10:45
8. Kučerová Amálie Evelína PHK0651 C OK 99 Hradec Králové 33:08 + 12:09
9. Trlidová Agáta LPU0554 C OK Lokomotiva Pardubice 38:12 + 17:13
10. Matušincová Anna PHK0561 C OK 99 Hradec Králové 44:22 + 23:23
11. Bártová Alžběta LPU0551 C OK Lokomotiva Pardubice 47:10 + 26:11
12. Doudová Alžběta PHK0554 C OK 99 Hradec Králové 50:13 + 29:14
D12C
2.30 km, 85 m, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Koberová Kateřina LPU0352 B OK Lokomotiva Pardubice 17:52
2. Thýnová Martina SHK0350 B OK Slavia Hradec Králové 20:52 + 3:00
3. Metelková Michaela PHK0550 C OK 99 Hradec Králové 20:59 + 3:07
4. Pušová Bára LPU0357 B OK Lokomotiva Pardubice 21:17 + 3:25
5. Poborská Eliška EKP0355 C VŠTJ Ekonom Praha 25:49 + 7:57
6. Randáková Adéla VRL0452 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 25:59 + 8:07
7. Vávrová Vanda HOR0350 B TJ Jiskra Hořice 27:31 + 9:39
8. Hrnčířová Ivana STH0351 C SK Studenec 27:39 + 9:47
9. Suchá Simona SHK0351 B OK Slavia Hradec Králové 29:14 + 11:22
10. Chvátilová Johana PHK0450 C OK 99 Hradec Králové 30:01 + 12:09
11. Kroniková Sylvie SHK0450 C OK Slavia Hradec Králové 30:11 + 12:19
12. Bulířová Ema TAP0452 B KOB TRETRA Praha 31:47 + 13:55
13. Čapková Anna PHK0451 C OK 99 Hradec Králové 34:02 + 16:10
14. Vodičková Johana LPU0354 C OK Lokomotiva Pardubice 35:23 + 17:31
15. Knobová Agáta VRL0453 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 35:38 + 17:46
16. Fejfarová Tereza LPU0360 C OK Lokomotiva Pardubice 37:20 + 19:28
17. Krejcarová Bára BRU0351 C Ulita-HOBRA Orienteering Broumov 38:10 + 20:18
18. Kinclová Natálie LTU0350 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 38:35 + 20:43
19. Bártová Adéla LPU0353 C OK Lokomotiva Pardubice 41:00 + 23:08
20. Matoušová Gabriela VRL0352 B OOS TJ Spartak Vrchlabí 42:02 + 24:10
21. Suková Majka LTU0450 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 47:43 + 29:51
22. Suková Tereza VRL0454 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 48:05 + 30:13
23. Musilová Elena KUO0399 C KOB Ústí nad Orlicí 53:38 + 35:46
24. Hanušová Kateřina VRL0455 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 68:43 + 50:51
Procházková Kateřina SJC0351 C TJ Sportcentrum Jičín DISK
D12D
2.00 km, 65 m, 8 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Šafránková Eliška KOR0350 C OB DDM Kostelec nad Orlicí 22:40
2. Brožková Tereza KUO0451 C KOB Ústí nad Orlicí 25:58 + 3:18
3. Adamovská Kateřina VAM0350 C OOB Vamberk 26:34 + 3:54
4. Šemberová Anděla SJC0451 C TJ Sportcentrum Jičín 29:33 + 6:53
5. Pató Johanna PHK0356 C OK 99 Hradec Králové 31:09 + 8:29
6. Kuříková Zuzana JIL0353 C OK Jilemnice 34:04 + 11:24
7. Kynčlová Jiřina JIL0354 C OK Jilemnice 35:56 + 13:16
8. Prokšíková Anna Agáta SHK0355 C OK Slavia Hradec Králové 38:53 + 16:13
9. Filipová Lucie SRK0351 C SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou 45:55 + 23:15
10. Morávková Barbora SHK0352 C OK Slavia Hradec Králové 47:52 + 25:12
11. Cibulková Veronika LPU0355 C OK Lokomotiva Pardubice 54:09 + 31:29
12. Kosinová Kristýna SJC TJ Sportcentrum Jičín 65:00 + 42:20
13. Růžičková Eliška SJC TJ Sportcentrum Jičín 77:30 + 54:50
D14C
2.60 km, 95 m, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kosová Tereza SRK0151 A SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou 18:20
2. Kochová Anna SJC0153 A TJ Sportcentrum Jičín 19:06 + 0:46
3. Chrástová Tereza STH0251 B SK Studenec 21:35 + 3:15
4. Šklíbová Veronika SRK0153 A SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou 21:58 + 3:38
5. Štreglová Zuzana VRL0251 B OOS TJ Spartak Vrchlabí 22:23 + 4:03
6. Vejražková Róza SJC0151 B TJ Sportcentrum Jičín 22:29 + 4:09
7. Držková Berenika LPU0151 B OK Lokomotiva Pardubice 22:40 + 4:20
8. Kuchařová Rozálie SJC0251 B TJ Sportcentrum Jičín 22:46 + 4:26
9. Holečková Petra SHK0250 B OK Slavia Hradec Králové 23:08 + 4:48
10. Kalousková Marie DKP0151 B Oddíl OB Kotlářka 24:58 + 6:38
11. Matějková Barbora SJC0156 C TJ Sportcentrum Jičín 25:41 + 7:21
12. Vandasová Adéla PHK0255 B OK 99 Hradec Králové 26:02 + 7:42
13. Machová Viktorie PHK0252 C OK 99 Hradec Králové 26:27 + 8:07
14. Kodytková Denisa SHK0252 B OK Slavia Hradec Králové 27:46 + 9:26
15. Shánělová Štěpánka CHC0152 C K.O.B. Choceň 27:55 + 9:35
16. Nováková Světlana NPA0151 B SK LOB Nová Paka 28:45 + 10:25
17. Raková Petra SHK0251 B OK Slavia Hradec Králové 29:05 + 10:45
18. Kejmarová Jana STH0152 C SK Studenec 29:26 + 11:06
19. Tumová Adéla SJC0154 C TJ Sportcentrum Jičín 30:10 + 11:50
20. Šimonová Klára SJC0155 C TJ Sportcentrum Jičín 30:25 + 12:05
21. Kroniková Štěpánka SHK0150 B OK Slavia Hradec Králové 31:32 + 13:12
22. Jelínková Zuzana CHC0151 C K.O.B. Choceň 32:50 + 14:30
23. Kovářová Jana CET0251 B TJ Loko Česká Třebová 33:25 + 15:05
24. Randáková Alžběta VRL0252 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 33:45 + 15:25
25. Dvořáková Anna JIL0154 C OK Jilemnice 39:52 + 21:32
26. Kubíčková Iva ZAM0151 B OB T.J. Sokol Žamberk 40:32 + 22:12
Svobodová Markéta LTU OOB TJ Lokomotiva Trutnov 88:55 + 70:35
D14D
2.30 km, 85 m, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Brožková Lucie KUO0151 C KOB Ústí nad Orlicí 30:49
2. Weberová Adéla PHK0155 C OK 99 Hradec Králové 34:21 + 3:32
3. Mikysková Doubravka ZAM0251 C OB T.J. Sokol Žamberk 38:47 + 7:58
4. Holšteinová Veronika PHK0256 C OK 99 Hradec Králové 41:20 + 10:31
5. Brancuská Lenka LPU0159 C OK Lokomotiva Pardubice 44:18 + 13:29
6. Hnátnická Zuzana ZAM0152 C OB T.J. Sokol Žamberk 47:59 + 17:10
7. Horáková Hana LPU0253 C OK Lokomotiva Pardubice 62:21 + 31:32
8. Mlejnková Lucie KOR0251 C OB DDM Kostelec nad Orlicí 64:18 + 33:29
D16C
2.70 km, 110 m, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Matoušová Kateřina VRL9955 B OOS TJ Spartak Vrchlabí 27:42
2. Kalenská Dominika STH9958 A SK Studenec 29:21 + 1:39
3. Zlámalová Nikola SJC9951 B TJ Sportcentrum Jičín 31:02 + 3:20
4. Borovičková Valerie LPU0054 B OK Lokomotiva Pardubice 33:52 + 6:10
5. Urbanová Markéta STH9953 B SK Studenec 34:45 + 7:03
6. Truněčková Kateřina PHK9953 C OK 99 Hradec Králové 35:29 + 7:47
7. Hrnčířová Magda STH0051 C SK Studenec 36:00 + 8:18
8. Filipová Tereza LPU0050 A OK Lokomotiva Pardubice 36:46 + 9:04
9. Kubíčková Kateřina PHK9955 B OK 99 Hradec Králové 37:49 + 10:07
10. Nováková Markéta KUO0099 C KOB Ústí nad Orlicí 38:31 + 10:49
11. Gallová Veronika STH0053 B SK Studenec 41:22 + 13:40
12. Pachelová Anna ZAM0053 C OB T.J. Sokol Žamberk 42:58 + 15:16
13. Charvátová Kateřina SHK0050 C OK Slavia Hradec Králové 43:11 + 15:29
14. Procházková Tereza ZAM0054 B OB T.J. Sokol Žamberk 47:58 + 20:16
15. Barnetová Veronika ZAM9951 C OB T.J. Sokol Žamberk 53:03 + 25:21
16. Hlaváčková Petra PHK0052 C OK 99 Hradec Králové 59:31 + 31:49
17. Huhn Natalie BRU9951 Ulita-HOBRA Orienteering Broumov 60:14 + 32:32
18. Boková Ivana ZAM9952 C OB T.J. Sokol Žamberk 62:06 + 34:24
Roušalová Denisa SHK0052 C OK Slavia Hradec Králové DISK
D18C
2.90 km, 115 m, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Doubková Petra NER NER 37:21
2. Kubečková Veronika PHK9853 C OK 99 Hradec Králové 57:45 + 20:24
3. Zurynková Michaela EKP9850 C VŠTJ Ekonom Praha 69:02 + 31:41
D20C
3.50 km, 115 m, 17 kontrol, Rank. koef.: 1.02, KS koef.: 0, PB: 0
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Myslivcová Markéta SHK9650 C OK Slavia Hradec Králové 41:11 0
2. Skalická Karolína ZAM9652 B OB T.J. Sokol Žamberk 46:13 + 5:02 0
D21A
4.50 km, 170 m, 21 kontrol, Rank. koef.: 1.02, KS koef.: 0, PB: 8474
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Jedličková Zuzana SHK8150 E OK Slavia Hradec Králové 34:58 8712
2. Mrázková Romana SJC8351 C TJ Sportcentrum Jičín 35:23 + 0:25 8609
2. Poloprutská Markéta TUR9252 C OOB TJ Turnov 35:23 + 0:25 8609
4. Udržalová Pavla LPU8552 R OK Lokomotiva Pardubice 36:14 + 1:16 8401
5. Štičková Anna LLI9651 A TJ Loko Liberec 36:17 + 1:19 8389
6. Matrasová Kateřina CHT8353 C OOB SK Chrast 37:36 + 2:38 8066
7. Fenclová Marta LPU7667 E OK Lokomotiva Pardubice 38:11 + 3:13 7923
8. Myslivcová Pavla SHK9352 C OK Slavia Hradec Králové 38:50 + 3:52 7763
9. Plochová Dominika DKP8651 R Oddíl OB Kotlářka 38:52 + 3:54 7755
10. Randáková Helena VRL7452 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 39:24 + 4:26 7624
11. Hančová Petra LPU9659 A OK Lokomotiva Pardubice 39:32 + 4:34 7592
12. Vítková Lucie PHK8055 C OK 99 Hradec Králové 39:56 + 4:58 7494
13. Chmelařová Michaela SHK9151 C OK Slavia Hradec Králové 41:52 + 6:54 7019
14. Chládková Simona LPU9658 A OK Lokomotiva Pardubice 41:54 + 6:56 7011
15. Mádlová Věra ZBM8951 C SK Žabovřesky Brno 42:50 + 7:52 6782
16. Zurynková Jana EKP7053 C VŠTJ Ekonom Praha 43:11 + 8:13 6697
17. Hrobařová Lenka TJN7754 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 43:23 + 8:25 6647
18. Teplá Karolína SHK9251 C OK Slavia Hradec Králové 44:06 + 9:08 6472
19. Tihonová Martina PHK8651 C OK 99 Hradec Králové 44:14 + 9:16 6439
20. Novotná Barbora SHK8658 C OK Slavia Hradec Králové 44:26 + 9:28 6390
21. Volfová Julie VLI8051 C Slavia Liberec orienteering 44:52 + 9:54 6284
22. Rückerová Šárka HOR0050 A TJ Jiskra Hořice 45:17 + 10:19 6182
23. Kožinová Jana PGP6651 C SK Praga 45:21 + 10:23 6165
24. Azebová Nina PHK8855 C OK 99 Hradec Králové 48:21 + 13:23 5429
25. Vokurková Marta TJN7950 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 48:54 + 13:56 5295
26. Šmejcová Anna SJC9552 B TJ Sportcentrum Jičín 50:22 + 15:24 4935
27. Fundová Eliška SHK9351 C OK Slavia Hradec Králové 53:28 + 18:30 4175
Rufferová Iva TUR8354 R OOB TJ Turnov DISK 0
D21C
3.90 km, 150 m, 19 kontrol, Rank. koef.: 1.02, KS koef.: 0, PB: 6359
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Ulahelová Jana LTU8451 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 36:13 6825
2. Štěpánová Dita DOB7956 C KOB Dobruška 39:00 + 2:47 6352
3. Knapová Iva LPU6052 C OK Lokomotiva Pardubice 39:25 + 3:12 6282
4. Smutná Pavla VAM8651 C OOB Vamberk 39:58 + 3:45 6188
5. Stolinová Lenka DOB8158 C KOB Dobruška 40:42 + 4:29 6064
6. Andršová Jana SRK8756 C SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou 42:50 + 6:37 5702
7. Lennerová Hana LPU8952 C OK Lokomotiva Pardubice 45:09 + 8:56 5308
8. Matušincová Lucie PHK8152 C OK 99 Hradec Králové 45:35 + 9:22 5235
9. Novotná Martina PHK8255 C OK 99 Hradec Králové 48:07 + 11:54 4805
10. Špicarová Michaela SJC8754 C TJ Sportcentrum Jičín 49:41 + 13:28 4539
11. Držková Markéta LPU7670 C OK Lokomotiva Pardubice 52:18 + 16:05 4095
12. Mrštíková Květa LPU8753 C OK Lokomotiva Pardubice 53:07 + 16:54 3956
13. Myslivečková Zuzana TUR9253 C OOB TJ Turnov 54:26 + 18:13 3733
D21D
3.50 km, 145 m, 16 kontrol, Rank. koef.: 1.02, KS koef.: 0, PB: 3855
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Daniela Širůčková SHK7650 C OK Slavia Hradec Králové 34:05 4601
2. Stulíková Barbora SHK8552 C OK Slavia Hradec Králové 43:04 + 8:59 3741
3. Koutná Hana PHK9651 C OK 99 Hradec Králové 46:04 + 11:59 3454
4. Venclová Veronika ZAM8251 C OB T.J. Sokol Žamberk 46:05 + 12:00 3452
5. Šubrtová Věra TAP8150 C KOB TRETRA Praha 46:50 + 12:45 3381
6. Hostinská Jana VAM8451 C OOB Vamberk 48:50 + 14:45 3189
7. Kadaňová Barbora LPU8253 C OK Lokomotiva Pardubice 52:54 + 18:49 2800
8. Kolaja Ehlerová Jana VLI8055 C Slavia Liberec orienteering 53:07 + 19:02 2779
9. Pěluchová Daniela CHC8851 C K.O.B. Choceň 56:10 + 22:05 2487
10. Pavlová Petra CHC8552 C K.O.B. Choceň 57:07 + 23:02 2396
11. Sokolová Tereza BRM8451 C Sokol Burdych 58:52 + 24:47 2229
12. Marešová Kristýna LPU9155 C OK Lokomotiva Pardubice 61:52 + 27:47 1941
13. Rochlová Kateřina 8RC8750 žádný 69:27 + 35:22
14. Khýnová Radka DOB8750 C KOB Dobruška 80:12 + 46:07 186
15. Poláková Lucie VRL8254 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 82:16 + 48:11 0
D35C
3.20 km, 140 m, 16 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Samková Renáta PHK7456 C OK 99 Hradec Králové 32:30
2. Smutná Jana VAM6251 C OOB Vamberk 34:08 + 1:38
3. Škorpilová Jana SJC7451 C TJ Sportcentrum Jičín 34:24 + 1:54
4. Šklíbová Jana SRK7651 C SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou 37:20 + 4:50
5. Rychterová Kateřina PHK7752 C OK 99 Hradec Králové 39:56 + 7:26
6. Švíglerová Pavla LPU7658 C OK Lokomotiva Pardubice 44:10 + 11:40
7. Kubečková Zdena PHK7551 C OK 99 Hradec Králové 44:50 + 12:20
8. Čivrná Karolína VRL7355 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 50:52 + 18:22
9. Vlastníková Lucie JIL7554 C OK Jilemnice 54:30 + 22:00
10. Šrámková Iva RIC7251 C OB Říčany 55:58 + 23:28
11. Kulhavá Jarmila SRK6751 C SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou 62:20 + 29:50
D35D
2.90 km, 135 m, 16 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Krpatová Zuzana LPU7558 C OK Lokomotiva Pardubice 37:34
2. Hvězdová Dagmar SJC7656 C TJ Sportcentrum Jičín 38:11 + 0:37
3. Azebová Martina PHK6757 C OK 99 Hradec Králové 39:45 + 2:11
4. Pipková Táňa LPU7156 C OK Lokomotiva Pardubice 39:56 + 2:22
5. Koutná Alena PHK7052 C OK 99 Hradec Králové 40:00 + 2:26
6. Kašparová Eva LPU7854 C OK Lokomotiva Pardubice 40:02 + 2:28
7. Rusinová Alena BRU7152 C Ulita-HOBRA Orienteering Broumov 40:22 + 2:48
8. Hanušová Zdena SJC7253 C TJ Sportcentrum Jičín 40:23 + 2:49
9. Hančová Alice VRL7052 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 40:57 + 3:23
10. Chaloupková Lenka CHC6951 C K.O.B. Choceň 41:01 + 3:27
11. Koblížková Hana ZAM5851 C OB T.J. Sokol Žamberk 41:06 + 3:32
12. Ježková Romana JIL7552 C OK Jilemnice 41:21 + 3:47
13. Čapková Petra PHK7850 C OK 99 Hradec Králové 42:14 + 4:40
14. Fikar Stránská Linda VRL7651 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 43:30 + 5:56
15. Frömmelová Dana BRU7251 C Ulita-HOBRA Orienteering Broumov 43:50 + 6:16
16. Janků Radka SJC7353 C TJ Sportcentrum Jičín 44:19 + 6:45
17. Valachová Jana LPU6654 C OK Lokomotiva Pardubice 44:23 + 6:49
18. Hladká Petra KOR7950 C OB DDM Kostelec nad Orlicí 45:42 + 8:08
19. Maňáková Silvie PHK7151 C OK 99 Hradec Králové 45:45 + 8:11
20. Stryková Kateřina LPU7855 C OK Lokomotiva Pardubice 46:16 + 8:42
21. Tichá Kateřina KOR7550 C OB DDM Kostelec nad Orlicí 46:54 + 9:20
22. Kodytková Karolína SHK7750 C OK Slavia Hradec Králové 46:59 + 9:25
23. Smith Lucie VRL7353 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 47:54 + 10:20
24. Karlová Kateřina JIL7553 C OK Jilemnice 49:17 + 11:43
25. Štichhauerová Kateřina LPU7468 C OK Lokomotiva Pardubice 50:03 + 12:29
26. Pilná Libuše VRL7153 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 50:04 + 12:30
27. Chládková Eva ZAM7051 C OB T.J. Sokol Žamberk 51:51 + 14:17
28. Linková Eva STH7753 C SK Studenec 52:33 + 14:59
29. Dohnálková Jana SHK7252 C OK Slavia Hradec Králové 52:54 + 15:20
30. Mádlová Denisa BRU7550 C Ulita-HOBRA Orienteering Broumov 53:04 + 15:30
31. Matoušová Petra VRL7154 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 54:10 + 16:36
32. Haasová Renata LPU7960 C OK Lokomotiva Pardubice 54:15 + 16:41
33. Lockerová Milena SRK7251 C SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou 55:51 + 18:17
34. Justová Jana PHK6153 C OK 99 Hradec Králové 56:28 + 18:54
35. Kašparová Eva TYN7452 C OOB SK Týniště nad Orlicí 60:29 + 22:55
36. Černá Petra ALB7450 C OOB Albrechtice nad Orlicí 61:02 + 23:28
37. Hrnčířová Lenka STH7251 C SK Studenec 62:24 + 24:50
38. Kolářová Andrea BRU7151 C Ulita-HOBRA Orienteering Broumov 67:33 + 29:59
39. Šišmová Hana TYN6850 C OOB SK Týniště nad Orlicí 73:29 + 35:55
40. Vodičková Lenka LPU7357 C OK Lokomotiva Pardubice 73:59 + 36:25
41. Stará Petra VRL7354 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 74:46 + 37:12
42. Raková Miroslava SHK7250 C OK Slavia Hradec Králové 81:42 + 44:08
43. Krunčíková Iva SHK7751 C OK Slavia Hradec Králové 83:45 + 46:11
44. Douchová Jaroslava SNA7155 C TJ START Náchod 87:10 + 49:36
Weberová Zuzana PHK6961 C OK 99 Hradec Králové DISK
D40C
3.20 km, 140 m, 16 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Křivdová Lenka CHC7251 C K.O.B. Choceň 30:57
2. Filipová Ivana SRK7373 C SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou 34:49 + 3:52
3. Vandasová Markéta VAM7250 C OOB Vamberk 36:23 + 5:26
4. Kovářová Anna CET7552 C TJ Loko Česká Třebová 37:36 + 6:39
5. Čermáková Renata LPU6553 C OK Lokomotiva Pardubice 37:57 + 7:00
6. Koberová Lenka LPU6954 C OK Lokomotiva Pardubice 40:20 + 9:23
7. Myslivcová Lenka SHK7051 C OK Slavia Hradec Králové 40:51 + 9:54
8. Juračková Jana LPU6051 C OK Lokomotiva Pardubice 42:00 + 11:03
9. Zemánková Eva SRK7452 C SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou 46:57 + 16:00
10. Brožková Květa KUO7451 C KOB Ústí nad Orlicí 52:16 + 21:19
D45C
2.80 km, 120 m, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Thýnová Ivana SHK6651 C OK Slavia Hradec Králové 35:15
2. Zalabová Martina SJC6657 C TJ Sportcentrum Jičín 37:09 + 1:54
3. Jiřištová Hana JIL6052 C OK Jilemnice 37:39 + 2:24
4. Vlkanova Hana PHK7050 C OK 99 Hradec Králové 38:22 + 3:07
5. Benešová Iva SJC6151 C TJ Sportcentrum Jičín 38:30 + 3:15
6. Demlová Jitka LPU6955 C OK Lokomotiva Pardubice 39:07 + 3:52
7. Bendáková Jitka LTU6951 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 39:59 + 4:44
8. Koucká Ivana EKP6850 C VŠTJ Ekonom Praha 40:06 + 4:51
9. Egrtová Jitka SHK6354 C OK Slavia Hradec Králové 41:01 + 5:46
10. Kavalírová Kateřina PHK6756 C OK 99 Hradec Králové 43:35 + 8:20
11. Kubátová Dana VRL6851 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 46:00 + 10:45
12. Nýdrlová Eva VRL5451 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 53:02 + 17:47
13. Hlaváčková Renata PHK7060 C OK 99 Hradec Králové 56:25 + 21:10
Novotná Ivana PHK6354 OK 99 Hradec Králové DISK
Suková Jana LTU6351 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 47:06 + 11:51
D45D
2.60 km, 120 m, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Cabalková Ivana ZAM6351 C OB T.J. Sokol Žamberk 36:16
2. Veverková Yveta VAM6452 C OOB Vamberk 37:07 + 0:51
3. Fundová Hana SHK6752 C OK Slavia Hradec Králové 40:09 + 3:53
4. Christophová Dagmar SRK6852 C SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou 40:15 + 3:59
5. Nožková Dagmar ZAM6251 C OB T.J. Sokol Žamberk 40:59 + 4:43
6. Hepnerová Dagmar SHK5451 C OK Slavia Hradec Králové 42:02 + 5:46
7. Bienová Věra SJC5752 C TJ Sportcentrum Jičín 42:39 + 6:23
8. Kábrtová Iva PEN6350 C OK RECO Sport 43:31 + 7:15
9. Divecká Růžena SHK6753 C OK Slavia Hradec Králové 44:47 + 8:31
10. Vlachová Hana VRL6251 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 45:07 + 8:51
11. Žáková Marcela LPU7053 C OK Lokomotiva Pardubice 47:18 + 11:02
12. Semrádová Jitka CHC6651 C K.O.B. Choceň 48:40 + 12:24
13. Weisbauerová Blanka LPU6351 C OK Lokomotiva Pardubice 50:51 + 14:35
14. Mikysková Hana SNA5651 C TJ START Náchod 51:04 + 14:48
15. Kološová Jana LPU6653 C OK Lokomotiva Pardubice 52:37 + 16:21
16. Hančová Hana VRL5652 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 53:33 + 17:17
17. Lennerová Eva LPU5653 C OK Lokomotiva Pardubice 55:02 + 18:46
18. Lazáková Šárka LTU6952 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 58:17 + 22:01
19. Holečková Zdeňka SHK6950 C OK Slavia Hradec Králové 60:14 + 23:58
20. Zákravská Hana SNA6451 C TJ START Náchod 68:27 + 32:11
Nováková Miloslava ZAM6051 C OB T.J. Sokol Žamberk DISK
D50C
2.80 km, 120 m, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Klapalová Jana VAM6451 C OOB Vamberk 27:58
2. Mutinská Zdeňka KUO6499 C KOB Ústí nad Orlicí 35:46 + 7:48
3. Kubíčková Marcela PHK6251 C OK 99 Hradec Králové 37:31 + 9:33
4. Mádlová Iva SHK6351 C OK Slavia Hradec Králové 38:48 + 10:50
5. Julínková Dana LPU6555 C OK Lokomotiva Pardubice 44:29 + 16:31
6. Hindráková Martina LTU6451 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 47:48 + 19:50
7. Novotná Iva SHK6151 C OK Slavia Hradec Králové 53:55 + 25:57
8. Šámalová Hana OKP6151 C SK OK 24 Praha 54:02 + 26:04
D55C
2.70 km, 105 m, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Víchová Ladislava LPU5851 C OK Lokomotiva Pardubice 31:08
2. Běhounová Jiřina PHK5651 C OK 99 Hradec Králové 38:51 + 7:43
3. Novotná Jiřina LPU5654 C OK Lokomotiva Pardubice 41:20 + 10:12
4. Kynčlová Miroslava JIL5851 C OK Jilemnice 41:43 + 10:35
5. Langrová Eva SNA5351 C TJ START Náchod 42:56 + 11:48
6. Rychlíková Blanka VRL5550 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 43:13 + 12:05
7. Fejlková Alice SHK5351 C OK Slavia Hradec Králové 44:23 + 13:15
8. Vychodilová Jiřina SHK5951 C OK Slavia Hradec Králové 46:28 + 15:20
9. Zlesáková Vlasta JIL5362 C OK Jilemnice 47:49 + 16:41
10. Svobodová Eva SHK5853 C OK Slavia Hradec Králové 49:03 + 17:55
11. Balcarová Eva PHK5952 C OK 99 Hradec Králové 49:08 + 18:00
12. Bláhová Luba SHK5852 C OK Slavia Hradec Králové 49:28 + 18:20
13. Dusílková Marie SRK5752 C SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou 52:06 + 20:58
14. Šabatková Zdena SHK5652 C OK Slavia Hradec Králové 55:24 + 24:16
15. Filipová Dagmar SHK5651 C OK Slavia Hradec Králové 57:21 + 26:13
16. Zvěřinová Darina SNA5952 C TJ START Náchod 58:12 + 27:04
17. Stulíková Zuzana SHK5751 C OK Slavia Hradec Králové 61:54 + 30:46
D60C
2.70 km, 105 m, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Klimplová Alena LPU5551 C OK Lokomotiva Pardubice 45:49
D65C
2.60 km, 110 m, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kubíková Květa LPU4752 C OK Lokomotiva Pardubice 40:12
2. Kutáčková Stanislava LTU4751 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 46:46 + 6:34
3. Martincová Helena ZAM5051 C OB T.J. Sokol Žamberk 49:32 + 9:20
4. Kellnerová Stanislava LPU4950 C OK Lokomotiva Pardubice 49:57 + 9:45
5. Štrojsová Jaroslava KAS4350 C KOB Kamenický Šenov 57:19 + 17:07
6. Nejezchlebová Věra KAS4551 C KOB Kamenický Šenov 61:19 + 21:07
7. Malá Marie LPU4753 C OK Lokomotiva Pardubice 63:48 + 23:36
8. Lhotská Hana ZAM4651 C OB T.J. Sokol Žamberk 66:17 + 26:05
9. Ehlová Iva SRK3951 C SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou 69:44 + 29:32
H10N
3.10 km, 65 m, 6 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Čermák Martin PHK0502 C OK 99 Hradec Králové 19:23
2. Votoček Michal JIL0601 C OK Jilemnice 24:01 + 4:38
3. Krejčí Martin KOR0600 C OB DDM Kostelec nad Orlicí 25:08 + 5:45
4. Ledinský Matěj DKP0602 C Oddíl OB Kotlářka 27:19 + 7:56
5. Lesák Lukáš ZAM0502 C OB T.J. Sokol Žamberk 28:55 + 9:32
6. Kopecký Matyáš SJC0702 C TJ Sportcentrum Jičín 30:14 + 10:51
7. Bulíř Jáchym TAP0650 C KOB TRETRA Praha 34:25 + 15:02
8. Kuneš Jan HOR0600 C TJ Jiskra Hořice 37:27 + 18:04
9. Hladký Matěj KOR0700 C OB DDM Kostelec nad Orlicí 37:49 + 18:26
10. Šubrt Ondřej TAP0801 C KOB TRETRA Praha 47:18 + 27:55
11. Hlaváček Pavel PHK0601 C OK 99 Hradec Králové 47:52 + 28:29
12. Pavelec Michal NPA0801 C SK LOB Nová Paka 52:51 + 33:28
13. Kadaně Marek LPU0703 C OK Lokomotiva Pardubice 55:52 + 36:29
14. Kopecký Michal SJC0801 C TJ Sportcentrum Jičín 58:54 + 39:31
15. Polanský Tomáš PHK0506 C OK 99 Hradec Králové 65:23 + 46:00
Červinka Lukáš xxx xxx DISK
Fikar Šimon VRL0601 C OOS TJ Spartak Vrchlabí DISK
H10C
2.00 km, 70 m, 8 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Šeps Daniel SRK0504 C SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou 19:34
2. Hanuš Filip VRL0604 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 20:31 + 0:57
3. Pompach Lukáš PHK0500 C OK 99 Hradec Králové 22:28 + 2:54
4. Čivrný Jan VRL0501 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 22:34 + 3:00
5. Doucha Martin SNA0501 C TJ START Náchod 24:06 + 4:32
6. Málek David PHK0504 C OK 99 Hradec Králové 25:38 + 6:04
7. Juška Michal LPU0504 C OK Lokomotiva Pardubice 26:58 + 7:24
8. Pavelec Matěj NPA0501 C SK LOB Nová Paka 27:13 + 7:39
9. Jiroušek Dominik SRK0602 C SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou 27:14 + 7:40
10. Lazák Jan LTU0500 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 28:23 + 8:49
11. Kovář Radim CET0501 C TJ Loko Česká Třebová 31:21 + 11:47
12. Husák Ondřej SLA0600 C SKOB Slaný 38:45 + 19:11
13. Kutáček Ondřej LTU0700 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 39:36 + 20:02
14. Štichhauer Adam LPU0603 C OK Lokomotiva Pardubice 46:08 + 26:34
15. Janků Štěpán SJC0501 C TJ Sportcentrum Jičín 52:03 + 32:29
H12C
2.60 km, 100 m, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Waněk Hubert VRL0302 B OOS TJ Spartak Vrchlabí 19:34
2. Tichý Lubomír SHK0303 B OK Slavia Hradec Králové 20:22 + 0:48
3. Rusin Vojtěch BRU0301 B Ulita-HOBRA Orienteering Broumov 20:40 + 1:06
4. Šrámek Jaromír RIC0303 B OB Říčany 21:52 + 2:18
5. Flegl Martin SRK0300 B SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou 22:54 + 3:20
6. Haas Filip LPU0401 C OK Lokomotiva Pardubice 23:20 + 3:46
7. Kolář Šimon HOR0400 B TJ Jiskra Hořice 24:28 + 4:54
8. Štichhauer Daniel LPU0405 C OK Lokomotiva Pardubice 25:04 + 5:30
9. Typlt Tomáš NPA0406 C SK LOB Nová Paka 26:13 + 6:39
10. Novák Stanislav NPA0404 C SK LOB Nová Paka 26:20 + 6:46
11. Choutka Matěj NPA0402 C SK LOB Nová Paka 26:46 + 7:12
12. Vitvar Radim SJC0404 C TJ Sportcentrum Jičín 27:18 + 7:44
13. Čtrnáct František PGP0401 C SK Praga 27:32 + 7:58
14. Šípek Stanislav SRK0304 B SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou 27:57 + 8:23
15. Pokorný Dominik SRK0301 C SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou 28:15 + 8:41
16. Krpata Michal LPU0403 C OK Lokomotiva Pardubice 28:29 + 8:55
17. Fábera David SHK0305 C OK Slavia Hradec Králové 29:02 + 9:28
18. Neumann Matěj PHK0400 C OK 99 Hradec Králové 29:18 + 9:44
19. Dohnálek Tomáš SHK0403 C OK Slavia Hradec Králové 30:25 + 10:51
20. Kodytek Adam SHK0402 C OK Slavia Hradec Králové 30:27 + 10:53
21. Ryba Petr JIL0303 C OK Jilemnice 31:33 + 11:59
22. Šitina Tomáš LTU0300 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 32:45 + 13:11
23. Rak Tomáš SHK0400 C OK Slavia Hradec Králové 32:46 + 13:12
24. Procinger Jakub VRL0305 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 35:03 + 15:29
25. Juška Jiří LPU0304 B OK Lokomotiva Pardubice 37:10 + 17:36
26. Fajfer Filip NPA0401 C SK LOB Nová Paka 39:27 + 19:53
27. Makovský Vojtěch SHK0301 C OK Slavia Hradec Králové 40:48 + 21:14
28. Fencl Jáchym LPU0301 B OK Lokomotiva Pardubice 41:22 + 21:48
29. Pirožek Vojtěch LTU0400 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 41:35 + 22:01
30. Dostál Jiří LPU0308 C OK Lokomotiva Pardubice 48:45 + 29:11
31. Langr Jakub KOR0401 C OB DDM Kostelec nad Orlicí 52:50 + 33:16
32. Šedivka Pavel LTU0401 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 69:57 + 50:23
33. Mühlbach Ivo STH0401 C SK Studenec 87:38 + 68:04
H12D
2.00 km, 65 m, 8 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Ráček Jan KUO0302 C KOB Ústí nad Orlicí 18:37
2. Filsak Rafael SJC0301 C TJ Sportcentrum Jičín 24:08 + 5:31
3. Hladký Filip KOR0300 C OB DDM Kostelec nad Orlicí 25:09 + 6:32
4. Tuček Jakub SJC0405 C TJ Sportcentrum Jičín 26:15 + 7:38
5. Mádle Kryštof BRU0400 C Ulita-HOBRA Orienteering Broumov 27:15 + 8:38
6. Marhold Stanislav CHC0402 C K.O.B. Choceň 27:58 + 9:21
7. Suchánek Adam PHK0403 C OK 99 Hradec Králové 28:34 + 9:57
8. Kuhn Vojtěch LPU0404 C OK Lokomotiva Pardubice 30:14 + 11:37
9. Růžička Jan SJC0406 C TJ Sportcentrum Jičín 30:15 + 11:38
10. Valenta Šimon PHK0303 C OK 99 Hradec Králové 31:23 + 12:46
11. Tesař Zdeněk SJC0401 C TJ Sportcentrum Jičín 32:54 + 14:17
12. Hájek Matěj VRL0402 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 61:47 + 43:10
H14C
3.00 km, 125 m, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Metelka Ondřej PHK0101 A OK 99 Hradec Králové 20:41
2. Janovský Tomáš PGP0101 A SK Praga 23:14 + 2:33
3. Malačka Milan DKP0210 B Oddíl OB Kotlářka 23:59 + 3:18
4. Tuma Matěj SJC0202 B TJ Sportcentrum Jičín 24:46 + 4:05
5. Švadlena Michal CHC0101 A K.O.B. Choceň 27:00 + 6:19
6. Rücker Jan HOR0201 A TJ Jiskra Hořice 27:06 + 6:25
7. Gottstein Jonáš JIL0107 C OK Jilemnice 28:50 + 8:09
8. Koditek Jonáš KUO0101 B KOB Ústí nad Orlicí 30:44 + 10:03
9. Štefan Vít STH0202 B SK Studenec 31:02 + 10:21
10. Zalaba Tomáš SJC0101 B TJ Sportcentrum Jičín 31:45 + 11:04
11. Mühlbach Aleš STH0104 C SK Studenec 33:32 + 12:51
12. Locker Daniel SRK0200 C SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou 33:52 + 13:11
13. Paleček Ondřej SRK0103 B SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou 34:26 + 13:45
14. Kučera Jan PHK0100 C OK 99 Hradec Králové 34:44 + 14:03
15. Link Lukáš STH0205 C SK Studenec 35:44 + 15:03
16. Šabata Radek SRK0202 B SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou 36:10 + 15:29
17. Hanák Dominik LTU0200 B OOB TJ Lokomotiva Trutnov 37:01 + 16:20
18. Kolář Adam BRU0104 C Ulita-HOBRA Orienteering Broumov 37:16 + 16:35
19. Vaňura Vít HOR0203 C TJ Jiskra Hořice 37:43 + 17:02
20. Vlastník Matouš JIL0201 C OK Jilemnice 40:04 + 19:23
21. Kynčl Vojtěch JIL0101 C OK Jilemnice 41:41 + 21:00
22. Pipek Ondřej LPU0203 B OK Lokomotiva Pardubice 42:22 + 21:41
23. Šišma Vojtěch LPU0204 B OK Lokomotiva Pardubice 42:37 + 21:56
24. Tomeš Matyáš SRK0203 C SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou 43:01 + 22:20
25. Pachel Jakub ZAM0202 B OB T.J. Sokol Žamberk 43:30 + 22:49
26. Franta Jonáš SJC0201 B TJ Sportcentrum Jičín 46:53 + 26:12
27. Kovář Lukáš CET0102 C TJ Loko Česká Třebová 47:37 + 26:56
28. Školník Eduard BRU0103 C Ulita-HOBRA Orienteering Broumov 51:31 + 30:50
29. Zemánek Mikuláš SRK0201 B SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou 57:58 + 37:17
30. Šimek Viktor LPU0207 C OK Lokomotiva Pardubice 63:36 + 42:55
31. Vávra Jakub HOR0202 C TJ Jiskra Hořice 69:57 + 49:16
Kožina Štěpán PGP0300 B SK Praga DISK
Procinger Jan VRL0102 C OOS TJ Spartak Vrchlabí DISK
H14D
2.60 km, 100 m, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Poláček Radim PHK0201 C OK 99 Hradec Králové 30:57
2. Satranský Martin NPA0201 C SK LOB Nová Paka 35:17 + 4:20
3. Krampera Tomáš VRL0103 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 37:10 + 6:13
4. Tichý Ondřej KOR0200 C OB DDM Kostelec nad Orlicí 41:23 + 10:26
5. Kuneš Vojtěch HOR0200 C TJ Jiskra Hořice 46:07 + 15:10
6. Zima Milan LTU0202 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 46:08 + 15:11
7. Krejčí Milan KOR0201 C OB DDM Kostelec nad Orlicí 47:54 + 16:57
8. Jakeš Josef TYN0101 C OOB SK Týniště nad Orlicí 64:53 + 33:56
H16C
3.20 km, 130 m, 17 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Šabata Milan SRK9904 B SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou 27:52
2. Šklíba Michal SRK9900 B SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou 28:19 + 0:27
3. Kučera Kryšpín PHK9900 C OK 99 Hradec Králové 33:01 + 5:09
4. Skalický Johan KUO9901 B KOB Ústí nad Orlicí 34:29 + 6:37
5. Konvalinka Jindřich LPU0004 B OK Lokomotiva Pardubice 35:10 + 7:18
6. Sourada Tomáš ZAM9902 C OB T.J. Sokol Žamberk 35:12 + 7:20
7. Karásek Matěj SJC0001 B TJ Sportcentrum Jičín 35:34 + 7:42
8. Samek Tomáš PHK0001 B OK 99 Hradec Králové 35:42 + 7:50
9. Tichý Radomír SHK0000 B OK Slavia Hradec Králové 36:54 + 9:02
10. Vydra Martin STH9902 C SK Studenec 37:49 + 9:57
11. Macko Lukáš SJC9901 B TJ Sportcentrum Jičín 38:01 + 10:09
12. Kahoun Adam LTU9903 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 38:14 + 10:22
13. Hůlek Matěj PHK9904 C OK 99 Hradec Králové 38:46 + 10:54
14. Juhász Matěj LTU9900 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 39:13 + 11:21
15. Semiginovský Šimon SJC0005 B TJ Sportcentrum Jičín 41:59 + 14:07
16. Friml Dominik ZAM9901 C OB T.J. Sokol Žamberk 43:01 + 15:09
17. Vlastník Šimon JIL9904 B OK Jilemnice 43:25 + 15:33
18. Doleček Vojtěch ZAM9903 C OB T.J. Sokol Žamberk 45:23 + 17:31
19. Kubát Tomáš VRL0001 B OOS TJ Spartak Vrchlabí 47:45 + 19:53
Hašek Patrik LTU0000 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 44:58 + 17:06
H16D
3.00 km, 125 m, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Jansa Radek BRU0002 C Ulita-HOBRA Orienteering Broumov 43:18
2. Dudášek Ondřej DOB0000 C KOB Dobruška 56:48 + 13:30
3. Dubský Vojtěch SJC0006 C TJ Sportcentrum Jičín 57:21 + 14:03
H18C
3.50 km, 135 m, 20 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Pokorný David SRK9701 C SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou 32:10
2. Žák Jan LPU9802 B OK Lokomotiva Pardubice 32:14 + 0:04
3. Doležal Vít SJC9802 B TJ Sportcentrum Jičín 32:44 + 0:34
4. Novotný Vojtěch LPU9702 B OK Lokomotiva Pardubice 35:41 + 3:31
5. Maňák Michal PHK9801 A OK 99 Hradec Králové 37:54 + 5:44
6. Míča Tomáš LPU9707 B OK Lokomotiva Pardubice 44:05 + 11:55
7. Hrouda Matěj JIL9804 C OK Jilemnice 44:54 + 12:44
8. Burket Tomáš JIL9805 C OK Jilemnice 45:26 + 13:16
Paukert Lukáš KUO9801 B KOB Ústí nad Orlicí DISK
H20C
4.60 km, 150 m, 21 kontrol, Rank. koef.: 1.02, KS koef.: 0, PB: 0
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Štál Jan SJC TJ Sportcentrum Jičín 38:24
2. Kosek Jan SRK9507 C SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou 40:14 + 1:50 0
H21A
5.50 km, 190 m, 25 kontrol, Rank. koef.: 1.02, KS koef.: 0, PB: 8823
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Fürst Matouš LLI9603 A TJ Loko Liberec 32:44 9143
2. Šmehlík Eduard SHK8702 R OK Slavia Hradec Králové 33:19 + 0:35 8986
3. Mrázek Jan SJC8102 E TJ Sportcentrum Jičín 33:45 + 1:01 8868
4. Udržal Tomáš LPU8002 E OK Lokomotiva Pardubice 34:19 + 1:35 8715
5. Lenner Miroslav LPU8605 C OK Lokomotiva Pardubice 35:09 + 2:25 8490
6. Pátek Lukáš SRK8905 C SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou 35:28 + 2:44 8404
7. Jirásek Michal SHK8901 C OK Slavia Hradec Králové 35:39 + 2:55 8354
8. Čermák Jan LPU9301 C OK Lokomotiva Pardubice 36:16 + 3:32 8188
9. Wolf Daniel TUR9100 R OOB TJ Turnov 36:30 + 3:46 8124
10. Tihon Michal PHK7905 C OK 99 Hradec Králové 36:49 + 4:05 8039
11. Janda Martin DOB8002 C KOB Dobruška 36:51 + 4:07 8030
12. Hepner David SHK7601 C OK Slavia Hradec Králové 36:58 + 4:14 7998
12. Komanec Václav SHK8406 C OK Slavia Hradec Králové 36:58 + 4:14 7998
14. Vítek Petr PHK7601 C OK 99 Hradec Králové 37:27 + 4:43 7867
15. Henych Petr VLI6001 C Slavia Liberec orienteering 38:35 + 5:51 7561
16. Kondrát Martin PGP6501 C SK Praga 39:10 + 6:26 7403
17. Kořínek Jindřich TUR8406 C OOB TJ Turnov 39:19 + 6:35 7362
18. Weiner Jakub SHK7911 C OK Slavia Hradec Králové 39:36 + 6:52 7286
19. Švadlena Pavel CHC7502 C K.O.B. Choceň 40:02 + 7:18 7169
20. Držka Štěpán LPU7604 C OK Lokomotiva Pardubice 40:13 + 7:29 7119
21. Žaloudek Petr SJC8309 C TJ Sportcentrum Jičín 40:35 + 7:51 7020
22. Pátek Michal CHC8603 C K.O.B. Choceň 40:41 + 7:57 6993
23. Hanč Petr VRL8001 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 40:55 + 8:11 6930
24. Hewelt Maciej SSU9000 C SK Severka Šumperk 41:04 + 8:20 6889
25. Malý Aleš JIL8702 C OK Jilemnice 41:15 + 8:31 6839
26. Matras Tomáš CHT8001 C OOB SK Chrast 41:20 + 8:36 6817
27. Černý Michal PHK8005 C OK 99 Hradec Králové 41:34 + 8:50 6754
28. Černý Martin JIL8703 C OK Jilemnice 41:54 + 9:10 6664
29. Deml Tomáš LPU9502 A OK Lokomotiva Pardubice 42:11 + 9:27 6587
30. Pešek Ondřej CHC8502 C K.O.B. Choceň 42:45 + 10:01 6434
31. Janovský Tomáš PGP6401 C SK Praga 42:46 + 10:02 6429
32. Polák Vlastimil VRL7702 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 42:49 + 10:05 6416
33. Fiala Petr LPU8701 C OK Lokomotiva Pardubice 44:31 + 11:47 5956
34. Mašata Roman PHK7107 C OK 99 Hradec Králové 45:14 + 12:30 5762
35. Štregl Petr VRL7303 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 46:16 + 13:32 5482
36. Khel Richard SCP7500 C OK Sparta Praha 47:10 + 14:26 5239
37. Doucha Jiří SNA7105 C TJ START Náchod 48:52 + 16:08 4779
38. Peths Jan KRN8101 C KOS TJ Lokomotiva Krnov 49:32 + 16:48 4599
39. Sháněl Jan CHC9402 C K.O.B. Choceň 49:54 + 17:10 4500
40. Černý Vojtěch JIL9006 C OK Jilemnice 50:42 + 17:58 4283
41. Zitka Adam LPU8402 C OK Lokomotiva Pardubice 51:45 + 19:01 3999
42. Vokurka Jan TJN7501 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 53:05 + 20:21 3638
43. Šabatka Jan SHK9001 C OK Slavia Hradec Králové 58:16 + 25:32 2236
44. Lžíčař Martin DOB8803 C KOB Dobruška 59:53 + 27:09 1799
45. Šámal Václav OKP5600 C SK OK 24 Praha 67:31 + 34:47 0
46. Kučerka David LIT8202 C KOB Chemopetrol Litvínov 68:26 + 35:42 0
Remeš Petr SHK9403 C OK Slavia Hradec Králové DISK 0
H21C
5.00 km, 165 m, 25 kontrol, Rank. koef.: 1.02, KS koef.: 0, PB: 6485
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Petras Tomáš VAM8801 C OOB Vamberk 35:48 6790
2. Smutný Šimon VAM9301 C OOB Vamberk 37:10 + 1:22 6544
3. Zlámal David SJC9603 A TJ Sportcentrum Jičín 37:22 + 1:34 6508
4. Veverka Tomáš VAM8401 C OOB Vamberk 38:10 + 2:22 6365
5. Haas Karel LPU7304 C OK Lokomotiva Pardubice 38:37 + 2:49 6284
6. Kadečka Petr ALB8400 C OOB Albrechtice nad Orlicí 39:08 + 3:20 6191
7. Novotný Radek PHK OK 99 Hradec Králové 39:35 + 3:47
8. Lán Filip SHK8003 C OK Slavia Hradec Králové 40:27 + 4:39 5954
9. Fukátko Jan LPU8105 C OK Lokomotiva Pardubice 41:30 + 5:42 5765
10. Špicar Petr SJC8801 C TJ Sportcentrum Jičín 42:03 + 6:15 5666
11. Hladký Viktor VAM8201 C OOB Vamberk 42:09 + 6:21 5648
12. Jirčák Ondřej SRK8805 C SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou 43:06 + 7:18 5477
13. Stulík Matěj SHK9101 C OK Slavia Hradec Králové 43:20 + 7:32 5435
14. Kárník Jan LPU7811 C OK Lokomotiva Pardubice 43:56 + 8:08 5327
15. Trejbal Václav SHK9604 B OK Slavia Hradec Králové 45:05 + 9:17 5121
16. Sýkora Bohumil CHC8601 C K.O.B. Choceň 45:13 + 9:25 5097
17. Tomalík Ondřej SHK8904 C OK Slavia Hradec Králové 45:23 + 9:35 5067
18. Vyskočil Štěpán VAM9701 C OOB Vamberk 46:39 + 10:51 4839
19. Jiroušek Vít SRK9402 C SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou 46:53 + 11:05 4797
20. Ptáček Jiří SRK9002 C SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou 47:00 + 11:12 4776
21. Vrbata Michal VRL7507 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 47:06 + 11:18 4758
22. Štěpánek Milan KUO8301 C KOB Ústí nad Orlicí 48:25 + 12:37 4521
23. Kolaja Jan VLI8100 C Slavia Liberec orienteering 48:57 + 13:09 4425
24. Koucký Roman EKP6301 C VŠTJ Ekonom Praha 50:56 + 15:08 4068
25. Gašpar Lukáš VRL OOS TJ Spartak Vrchlabí 51:33 + 15:45
26. Vančura Martin TJN8002 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 52:03 + 16:15 3868
27. Kutílek Jakub LPU8609 C OK Lokomotiva Pardubice 54:12 + 18:24 3481
28. Mokrý Pavel VLI7501 C Slavia Liberec orienteering 55:23 + 19:35 3268
29. Dušek Martin ZAM9602 B OB T.J. Sokol Žamberk 55:37 + 19:49 3226
30. Cupák Jiří VRL7201 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 56:00 + 20:12 3157
31. Ježdík Václav ZAM9605 C OB T.J. Sokol Žamberk 65:11 + 29:23 1506
31. Lužnický Jiří 6YC8501 Neregistrovaní 65:11 + 29:23
33. Macl Jan LPU9102 C OK Lokomotiva Pardubice 66:17 + 30:29 1308
Krunčík Pavel 66C8501 Amateri DISK
H21D
4.00 km, 165 m, 19 kontrol, Rank. koef.: 1.02, KS koef.: 0, PB: 3207
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Maňák Matěj PHK9302 OK 99 Hradec Králové 33:09
2. Kokaisl Tomáš LPU7820 C OK Lokomotiva Pardubice 39:08 + 5:59 3342
3. Adamec Marek CHC8903 C K.O.B. Choceň 39:55 + 6:46 3278
4. Kutlvašr Ruda VRL7601 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 40:57 + 7:48 3193
5. Sojka Lukáš ALB8500 C OOB Albrechtice nad Orlicí 41:18 + 8:09 3164
6. Procházka Martin LTU8101 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 44:15 + 11:06 2923
7. Sokol Milan BRM7201 C Sokol Burdych 44:50 + 11:41 2876
8. Andrš Petr ZAM8401 C OB T.J. Sokol Žamberk 46:39 + 13:30 2727
9. Pinkas Jan ZAM9606 C OB T.J. Sokol Žamberk 47:16 + 14:07 2677
10. Kroupa Jan LPU8103 C OK Lokomotiva Pardubice 47:35 + 14:26 2651
11. Kaštánek Petr LPU8607 C OK Lokomotiva Pardubice 52:21 + 19:12 2261
12. Vágner Vladislav SJC8602 C TJ Sportcentrum Jičín 53:38 + 20:29 2156
Novák Tomáš HOS7902 C TJ Tatran Hostinné DISK 0
Souček Tomáš SHK8200 C OK Slavia Hradec Králové 32:56 + 0
H35C
4.30 km, 160 m, 21 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Toužil Karel SHK7602 C OK Slavia Hradec Králové 38:18
2. Korbel Michal CHC7703 C K.O.B. Choceň 39:26 + 1:08
3. Kraus Petr SJC7303 C TJ Sportcentrum Jičín 40:00 + 1:42
4. Rozkošný Karel EKP7900 C VŠTJ Ekonom Praha 42:07 + 3:49
5. Koblížek Kamil KUO8001 C KOB Ústí nad Orlicí 43:20 + 5:02
6. Rusin Jan BRU7601 C Ulita-HOBRA Orienteering Broumov 45:04 + 6:46
7. Václavek Jan LPU7816 C OK Lokomotiva Pardubice 45:30 + 7:12
8. Ledinský Martin DKP7901 C Oddíl OB Kotlářka 46:39 + 8:21
9. Choutka Jaroslav SOB6301 C SOBSA 48:53 + 10:35
10. Červinka Jiří VRL7001 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 50:04 + 11:46
11. Kolář Zdeněk BRU7101 C Ulita-HOBRA Orienteering Broumov 51:07 + 12:49
12. Metelka Pavel PHK6800 C OK 99 Hradec Králové 52:17 + 13:59
13. Suchý Petr SHK7800 C OK Slavia Hradec Králové 60:57 + 22:39
14. Školník Jan BRU7301 C Ulita-HOBRA Orienteering Broumov 61:34 + 23:16
H35D
3.70 km, 140 m, 18 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Tuma Jaroslav SJC7305 TJ Sportcentrum Jičín 37:09
2. Koutný Pavel PHK7108 C OK 99 Hradec Králové 38:36 + 1:27
3. Tesař Zdeněk SJC7401 C TJ Sportcentrum Jičín 40:23 + 3:14
4. Čapek Miroslav PHK7603 C OK 99 Hradec Králové 41:19 + 4:10
5. Kuhn Jiří LPU7718 C OK Lokomotiva Pardubice 41:50 + 4:41
6. Ježek Zdenek JIL7301 C OK Jilemnice 42:58 + 5:49
7. Adamovský Michal VAM7200 C OOB Vamberk 43:02 + 5:53
8. Melichar Igor PHK6504 C OK 99 Hradec Králové 45:08 + 7:59
9. Pipek Kamil LPU7310 C OK Lokomotiva Pardubice 46:02 + 8:53
10. Froš Štěpán LPU7309 C OK Lokomotiva Pardubice 48:48 + 11:39
11. Širůček Jaromír SHK6200 C OK Slavia Hradec Králové 48:52 + 11:43
12. Kašpar Václav TYN7001 C OOB SK Týniště nad Orlicí 49:09 + 12:00
13. Bulíř Jiří TAP KOB TRETRA Praha 50:04 + 12:55
14. Šišma Pavel TYN6901 C OOB SK Týniště nad Orlicí 50:54 + 13:45
15. Dohnálek Pavel SHK7100 C OK Slavia Hradec Králové 53:03 + 15:54
16. Puš Roman STH7501 C SK Studenec 53:25 + 16:16
17. Vodňanský Jaroslav BRM6101 C Sokol Burdych 53:31 + 16:22
18. Justa Jaromír PHK6101 C OK 99 Hradec Králové 60:26 + 23:17
19. Cibulka Radek LPU7107 C OK Lokomotiva Pardubice 61:05 + 23:56
20. Zlesák Ondřej JIL7601 C OK Jilemnice 61:33 + 24:24
21. Hladký Tomáš KOR7600 C OB DDM Kostelec nad Orlicí 61:46 + 24:37
22. Vojtěch Libor HOR7303 C TJ Jiskra Hořice 67:51 + 30:42
23. Krummer Jiří CHC7301 C K.O.B. Choceň 73:28 + 36:19
24. Mikyska Alan VAM7100 OOB Vamberk 87:13 + 50:04
25. Pitrmuc Jan JIL7703 C OK Jilemnice 112:21 + 75:12
Vaculovič Radim DCE7501 C KOB Dobřichovice DISK
H40C
4.30 km, 160 m, 21 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Netopil Libor VAM7401 C OOB Vamberk 32:11
2. Filip Libor SRK7101 C SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou 32:24 + 0:13
3. Fencl Petr LPU6901 C OK Lokomotiva Pardubice 39:11 + 7:00
4. Slavík Pavel SNA7349 C TJ START Náchod 41:35 + 9:24
5. Belej Jiří LPU7421 C OK Lokomotiva Pardubice 42:12 + 10:01
6. Chrást Tomáš STH7401 C SK Studenec 42:13 + 10:02
7. Műller Kamil VAM7501 C OOB Vamberk 49:58 + 17:47
8. Kolář Viktor HOR7300 C TJ Jiskra Hořice 52:52 + 20:41
9. Kronika Miroslav 22C7100 www.SPORTeM.info 53:51 + 21:40
Holubář David KUO7101 C KOB Ústí nad Orlicí DISK
H45C
3.70 km, 140 m, 20 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kober Michal LPU6702 C OK Lokomotiva Pardubice 31:09
2. Vlastník Zdeněk JIL6901 C OK Jilemnice 31:51 + 0:42
3. Killar Marek LTU6801 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 32:29 + 1:20
4. Langr Jan SHK6701 C OK Slavia Hradec Králové 33:24 + 2:15
5. Petržela Pavel LTU6301 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 33:28 + 2:19
6. Vydra Ivan CHA6600 C OK Chrastava 33:48 + 2:39
7. Myslivec Tomáš SHK7002 C OK Slavia Hradec Králové 34:17 + 3:08
8. Locker Martin SRK7001 C SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou 38:53 + 7:44
9. Kohout Josef SHK6902 C OK Slavia Hradec Králové 40:20 + 9:11
10. Votoček Tomáš JIL7041 C OK Jilemnice 41:32 + 10:23
11. Tupec Jiří VAM5801 C OOB Vamberk 42:10 + 11:01
12. Kubát Miroslav VRL6701 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 42:31 + 11:22
13. Levý Tomáš ZAM6801 C OB T.J. Sokol Žamberk 46:08 + 14:59
14. Křivda Ivan CHC6701 C K.O.B. Choceň 47:48 + 16:39
15. Fikejs Vladimír ZAM5702 C OB T.J. Sokol Žamberk 49:11 + 18:02
16. Dudášek Karel DOB7001 C KOB Dobruška 50:55 + 19:46
17. Brožek Tomáš KUO6902 C KOB Ústí nad Orlicí 53:10 + 22:01
18. Velichkov Petar DKP6704 C Oddíl OB Kotlářka 65:09 + 34:00
19. Ježek Jiří PHK6201 C OK 99 Hradec Králové 69:41 + 38:32
20. Procházka Pavel KUO6901 C KOB Ústí nad Orlicí 81:50 + 50:41
Bendák Petr LTU6500 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov DISK
Šrámek Petr RIC6905 C OB Říčany DISK
H45D
3.20 km, 130 m, 17 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Novotný Pavel SHK6104 C OK Slavia Hradec Králové 34:21
2. Řehák Pavel SJC6001 C TJ Sportcentrum Jičín 34:26 + 0:05
3. Kulhavý Josef SRK5701 C SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou 35:05 + 0:44
4. Vydra Pavel PEN6200 C OK RECO Sport 35:47 + 1:26
5. Cinkan Zdeněk LPU6201 C OK Lokomotiva Pardubice 36:13 + 1:52
6. Funda Michal SHK6403 C OK Slavia Hradec Králové 36:37 + 2:16
7. Rykala Karel VAM6401 C OOB Vamberk 38:49 + 4:28
8. Rücker Petr HOR6500 C TJ Jiskra Hořice 38:54 + 4:33
9. Lux Zdeněk KUN6201 C TJ Sokol Kunvald 39:22 + 5:01
10. Hanuš Pavel LTU6501 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 39:52 + 5:31
11. Semrád Pavel CHC6602 C K.O.B. Choceň 40:01 + 5:40
12. Imlauf Martin SNA6301 C TJ START Náchod 40:06 + 5:45
13. Svoboda Miloslav SHK5901 C OK Slavia Hradec Králové 40:42 + 6:21
14. Zákravský Zdeněk SNA5702 C TJ START Náchod 40:53 + 6:32
15. Balcar Aleš PHK5703 C OK 99 Hradec Králové 42:05 + 7:44
16. Šváb Pavel BRU6701 C Ulita-HOBRA Orienteering Broumov 42:45 + 8:24
17. Lazák Jan LTU6900 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 43:23 + 9:02
18. Gernert Alan JIL7001 C OK Jilemnice 45:01 + 10:40
19. Frömmel Miroslav BRU6902 C Ulita-HOBRA Orienteering Broumov 45:05 + 10:44
20. Novák Jiří VAM6301 C OOB Vamberk 45:32 + 11:11
21. Chládek Josef ZAM5901 C OB T.J. Sokol Žamberk 46:04 + 11:43
22. Vychodil Tomáš SHK6301 C OK Slavia Hradec Králové 46:35 + 12:14
23. Brancuský Zdeněk LPU6803 C OK Lokomotiva Pardubice 48:34 + 14:13
24. Langr Stanislav SNA5403 C TJ START Náchod 49:39 + 15:18
25. Karel Miloš JIL6004 C OK Jilemnice 50:14 + 15:53
26. Souček Pavel PHK5503 C OK 99 Hradec Králové 50:48 + 16:27
27. Andrš Milan ZAM5801 C OB T.J. Sokol Žamberk 51:53 + 17:32
28. Falta Jiří HOS6201 C TJ Tatran Hostinné 59:15 + 24:54
Krejčí Jaroslav LTU5801 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov DISK
H50C
3.70 km, 140 m, 20 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Vávra Martin HOR6302 C TJ Jiskra Hořice 31:52
2. Valach Petr LPU6505 C OK Lokomotiva Pardubice 32:15 + 0:23
3. Mutinský Viktor KUO6501 C KOB Ústí nad Orlicí 34:39 + 2:47
4. Trejtnar Pavel KUN5801 C TJ Sokol Kunvald 38:14 + 6:22
5. Jakeš Josef TYN6501 C OOB SK Týniště nad Orlicí 43:11 + 11:19
6. Starý Pavel VRL6301 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 45:49 + 13:57
7. Hlaváček Lubomír PHK6401 C OK 99 Hradec Králové 58:44 + 26:52
8. Čivrný Pavel VRL6306 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 59:24 + 27:32
Vávra Radek HOR6301 C TJ Jiskra Hořice DISK
H55C
3.10 km, 135 m, 17 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Běhoun Pavel PHK5701 C OK 99 Hradec Králové 30:48
2. Dušátko Petr PHK5702 C OK 99 Hradec Králové 33:21 + 2:33
3. Erlebach Josef JIL5201 C OK Jilemnice 35:23 + 4:35
4. Beneš Josef SJC5801 C TJ Sportcentrum Jičín 38:30 + 7:42
5. Grundman Martin CHC5801 C K.O.B. Choceň 39:02 + 8:14
6. Černý Petr ALB6000 C OOB Albrechtice nad Orlicí 47:02 + 16:14
7. Hanč Pavel VRL5601 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 47:56 + 17:08
8. Kynčl Stanislav JIL5401 C OK Jilemnice 67:46 + 36:58
9. Pohl Zdeněk SRK5301 C SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou 68:03 + 37:15
10. Holeček Petr SHK5900 C OK Slavia Hradec Králové 99:03 + 68:15
H55D
2.90 km, 130 m, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Lulay Miloš LPU5502 C OK Lokomotiva Pardubice 33:06
2. Filip Aleš SHK5501 C OK Slavia Hradec Králové 33:59 + 0:53
3. Kološ Oldřich LPU6003 C OK Lokomotiva Pardubice 35:40 + 2:34
4. Klimpl Petr LPU5401 C OK Lokomotiva Pardubice 38:02 + 4:56
5. Vícha Vladimír LPU5801 C OK Lokomotiva Pardubice 38:50 + 5:44
6. Fridrich Jaroslav LPU4501 C OK Lokomotiva Pardubice 39:10 + 6:04
7. Procházka Jiří LTU4802 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 42:05 + 8:59
7. Sáňka Bedřich LPU5102 C OK Lokomotiva Pardubice 42:05 + 8:59
9. Fejlek Vojtěch SHK5202 C OK Slavia Hradec Králové 43:07 + 10:01
10. Vízek Luděk SHK6001 C OK Slavia Hradec Králové 46:09 + 13:03
11. Sejkora Miroslav KOR5900 C OB DDM Kostelec nad Orlicí 47:37 + 14:31
12. Hostinský Jiří LPU5501 C OK Lokomotiva Pardubice 52:43 + 19:37
13. Kondělka Petr HOS5401 C TJ Tatran Hostinné 65:23 + 32:17
H60C
3.10 km, 135 m, 17 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Knap Jan LPU5101 C OK Lokomotiva Pardubice 29:33
2. Škoda Přemek VLI5301 C Slavia Liberec orienteering 31:41 + 2:08
3. Farář Jaroslav VRL5002 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 32:43 + 3:10
4. Rejmont Milan LTU4801 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 33:41 + 4:08
5. Mrštík Václav LPU5002 C OK Lokomotiva Pardubice 37:07 + 7:34
6. Šroler Zdeněk KUN5201 C TJ Sokol Kunvald 38:11 + 8:38
7. Vondrouš Jaroslav PHK5201 C OK 99 Hradec Králové 38:15 + 8:42
8. Juračka Vojtěch LPU5404 C OK Lokomotiva Pardubice 41:21 + 11:48
9. Stárek Jiří SRK5002 C SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou 42:43 + 13:10
10. Ježek Ladislav VLI4900 C Slavia Liberec orienteering 45:16 + 15:43
11. Třasák Milan LPU5206 C OK Lokomotiva Pardubice 51:50 + 22:17
12. Štregl Tomáš VRL5001 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 52:38 + 23:05
H65C
2.90 km, 130 m, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Babický Tomáš DLT5001 C KrOB Rozmarýn Litoměřice 33:42
2. Vítek Zdeněk SRK4701 C SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou 35:53 + 2:11
3. Čípa Jiří CET5002 C TJ Loko Česká Třebová 36:35 + 2:53
4. Bílek Vratislav SJC4801 C TJ Sportcentrum Jičín 38:38 + 4:56
5. Hrobař Rudolf SRK4702 C SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou 46:03 + 12:21
6. Tobiška Václav ZAM4401 C OB T.J. Sokol Žamberk 46:04 + 12:22
7. Sokolář Zdeněk SNA4501 C TJ START Náchod 46:26 + 12:44
8. Zlesák Zdeněk JIL4701 C OK Jilemnice 47:59 + 14:17
9. Mikulecký Jan PHK3801 C OK 99 Hradec Králové 52:16 + 18:34
10. Čepelka Petr LPU4701 C OK Lokomotiva Pardubice 55:30 + 21:48
11. Šponar Josef ZAM4701 C OB T.J. Sokol Žamberk 59:12 + 25:30
12. Novotný František PHK4801 C OK 99 Hradec Králové 61:00 + 27:18
13. Nejezchleba Jiří KAS4600 C KOB Kamenický Šenov 61:56 + 28:14
14. Weber Petr PHK3901 C OK 99 Hradec Králové 65:06 + 31:24
15. Vávra Jaroslav LPU4601 C OK Lokomotiva Pardubice 94:59 + 61:17
Chaloupka St CHC6703 C K.O.B. Choceň DISK
H70C
2.60 km, 110 m, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Zemánek Bohumil VRL3601 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 40:56
2. Kohout Tomáš UVP3700 C Slovan Praha 48:50 + 7:54
3. Málek Josef LPU3901 C OK Lokomotiva Pardubice 55:32 + 14:36
4. Novotný Petr PHK3802 C OK 99 Hradec Králové 65:03 + 24:07
5. Štrojsa Josef KAS4000 C KOB Kamenický Šenov 77:44 + 36:48
HDR
3.10 km, 65 m, 6 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Rozkošný David EKP0909 C VŠTJ Ekonom Praha 21:32
2. Čapková Markéta PHK OK 99 Hradec Králové 21:40 + 0:08
3. Kubát Vojtěch VRL0701 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 22:32 + 1:00
4. Vávrová Anna HOR0750 C TJ Jiskra Hořice 22:36 + 1:04
5. Mádle Ondřej BRU0701 C Ulita-HOBRA Orienteering Broumov 22:53 + 1:21
6. Brožová Šárka STH05 SK Studenec 23:06 + 1:34
7. Metelka Tomáš PHK OK 99 Hradec Králové 23:55 + 2:23
8. Douda Štěpán PHK OK 99 Hradec Králové 24:07 + 2:35
9. Šedivý Josef NPA0802 C SK LOB Nová Paka 24:10 + 2:38
10. Trlidová Adriana LPU0899 OK Lokomotiva Pardubice 25:14 + 3:42
11. Málková Michaela PHK OK 99 Hradec Králové 25:20 + 3:48
12. Chotková Naďa NPA SK LOB Nová Paka 25:25 + 3:53
13. Hanušová Markéta VRL0852 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 25:43 + 4:11
14. Tuma Lukáš SJC TJ Sportcentrum Jičín 26:04 + 4:32
15. Bachtík David STH0652 C SK Studenec 26:09 + 4:37
16. Kroupa Matyáš LPU0902 C OK Lokomotiva Pardubice 26:14 + 4:42
17. Netopilová Simona VAM0901 OOB Vamberk 26:21 + 4:49
18. Podlešák Martin xxx xxx 26:27 + 4:55
19. Doucha Tomáš SNA0801 C TJ START Náchod 26:41 + 5:09
20. Place Izabela VRL OOS TJ Spartak Vrchlabí 26:52 + 5:20
21. Matušinec Jakub PHK OK 99 Hradec Králové 27:23 + 5:51
22. Polonská Eliška VRL OOS TJ Spartak Vrchlabí 27:40 + 6:08
23. Kuczera Jonáš xxx xxx 28:30 + 6:58
24. Knob Viktor VRL0602 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 30:48 + 9:16
25. Frosch Vítek LPU0801 C OK Lokomotiva Pardubice 30:50 + 9:18
26. Švíglerová Kateřina LPU0752 C OK Lokomotiva Pardubice 30:54 + 9:22
27. Pipková Karolína LPU0756 C OK Lokomotiva Pardubice 31:02 + 9:30
28. Horák Filip xxx xxx 32:01 + 10:29
29. Držka Filip LPU0901 C OK Lokomotiva Pardubice 32:02 + 10:30
30. Horák Lukáš xxx xxx 32:08 + 10:36
31. Beier Martin xxx xxx 32:41 + 11:09
32. Weber Adam PHK0401 C OK 99 Hradec Králové 32:46 + 11:14
33. Vrbata Michal VRL0603 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 33:40 + 12:08
34. Pochop Petr STH SK Studenec 33:53 + 12:21
35. Vaculovičová Alžběta DCE0950 C KOB Dobřichovice 34:19 + 12:47
36. Povolný Matěj xxx xxx 34:30 + 12:58
37. Vaculovič Matěj DCE1000 C KOB Dobřichovice 34:41 + 13:09
38. Stečinský Pavel BRU0600 Ulita-HOBRA Orienteering Broumov 35:48 + 14:16
39. Stryková Zuzana LPU1351 C OK Lokomotiva Pardubice 36:26 + 14:54
40. Krummerová Veronika CHC0652 C K.O.B. Choceň 36:44 + 15:12
41. Kadaně Matěj LPU1001 C OK Lokomotiva Pardubice 37:27 + 15:55
42. Šafrová Lenka CHC0654 C K.O.B. Choceň 37:31 + 15:59
43. Knobová Tonička VRL OOS TJ Spartak Vrchlabí 37:37 + 16:05
44. Kárník Štěpán LPU1002 C OK Lokomotiva Pardubice 37:41 + 16:09
45. Šubrtová Barbora TAP1150 C KOB TRETRA Praha 37:57 + 16:25
46. Prokšíková Jitka SHK7351 C OK Slavia Hradec Králové 38:29 + 16:57
47. Macháčková Kateřina CHC0951 C K.O.B. Choceň 38:51 + 17:19
48. Novotný Vít PHK0901 OK 99 Hradec Králové 38:52 + 17:20
49. Macháček Vít CHC1201 C K.O.B. Choceň 39:03 + 17:31
50. Zívr Matyáš VRL OOS TJ Spartak Vrchlabí 40:30 + 18:58
51. Podlipný Filip NPA1202 C SK LOB Nová Paka 40:38 + 19:06
52. Kutlvašrová Pavla VRL0951 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 40:39 + 19:07
53. Čivrná Eliška VRL0851 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 41:15 + 19:43
54. Wollnerová Linda xxx xxx 41:21 + 19:49
55. Hančová Karolína VRL0952 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 41:25 + 19:53
56. Kratochvílová Petra VRL OOS TJ Spartak Vrchlabí 41:44 + 20:12
57. Gašparová Eliška VRL OOS TJ Spartak Vrchlabí 41:52 + 20:20
58. Černá Libuše xxx xxx 42:57 + 21:25
59. Pechová Alena VLI0854 C Slavia Liberec orienteering 43:11 + 21:39
60. Vlachová Kateřina VRL OOS TJ Spartak Vrchlabí 43:50 + 22:18
61. Pechová Marie VLI1050 C Slavia Liberec orienteering 43:52 + 22:20
62. Satranská Helenka NPA SK LOB Nová Paka 44:19 + 22:47
63. Jansová Lenka BRU1050 C Ulita-HOBRA Orienteering Broumov 44:25 + 22:53
64. Brožová Tereza STH09 SK Studenec 46:40 + 25:08
65. Sehnoutková Anna KOR0950 C OB DDM Kostelec nad Orlicí 46:52 + 25:20
66. Langr Matyáš KOR0800 C OB DDM Kostelec nad Orlicí 47:15 + 25:43
67. Volf Kryštof SRK1300 SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou 47:28 + 25:56
68. Posejpal Kryštof BRU0702 Ulita-HOBRA Orienteering Broumov 48:42 + 27:10
69. Janata Vojtěch BRU0602 Ulita-HOBRA Orienteering Broumov 49:30 + 27:58
70. Svejštil Martin ZAM1001 C OB T.J. Sokol Žamberk 49:56 + 28:24
71. Lounek Alex + Ríša xxx xxx 50:31 + 28:59
72. Smith Laura VRL OOS TJ Spartak Vrchlabí 52:36 + 31:04
73. Janatová Anežka xxx xxx 55:28 + 33:56
74. Fukátková Ludmila LPU1053 C OK Lokomotiva Pardubice 56:15 + 34:43
75. Juška Vojtěch xxx xxx 56:17 + 34:45
76. Švíglerová Anna LPU0952 C OK Lokomotiva Pardubice 56:27 + 34:55
77. Kroupová Anna LPU OK Lokomotiva Pardubice 57:39 + 36:07
78. Novotný Kryštof PHK OK 99 Hradec Králové 63:14 + 41:42
79. Kuhnová Šárka LPU OK Lokomotiva Pardubice 73:31 + 51:59
80. Raisrová Štěpánka NER NER 89:15 + 67:43
81. Raisrová Soňa NER NER 89:23 + 67:51
Mikysková Adéla VAM0599 OOB Vamberk DISK
P
3.30 km, 140 m, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Filip Filip SHK OK Slavia Hradec Králové 35:13
2. Schmidtová Jana VRL7553 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 40:14 + 5:01
3. Pokorná Eva TCB5751 C SK Technik České Budějovice 43:43 + 8:30
4. Kutáček Petr LTU7900 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 46:04 + 10:51
5. Malečková Iva PGP7559 C SK Praga 49:12 + 13:59
6. Lesák František ZAM OB T.J. Sokol Žamberk 49:35 + 14:22
7. Dachovský Radovan 49C6900 n 50:05 + 14:52
8. Štefanová Klára STH7752 C SK Studenec 50:06 + 14:53
9. Hejtmánková Ivana BRU7250 Ulita-HOBRA Orienteering Broumov 50:43 + 15:30
10. Adamovský Michal VAM0000 C OOB Vamberk 51:37 + 16:24
11. Fiala Jiří xxx xxx 53:07 + 17:54
12. Blechová Milada 44C7050 Neregistrovaní 53:41 + 18:28
13. Kožina Petr PGP6000 C SK Praga 53:53 + 18:40
14. Vaňurová Marcela HOR6850 C TJ Jiskra Hořice 54:40 + 19:27
15. Kunešová Petra HOR7650 C TJ Jiskra Hořice 55:04 + 19:51
16. Tobolka Jiří HOR0403 C TJ Jiskra Hořice 55:34 + 20:21
17. Novotná Barbora xxx xxx 56:41 + 21:28
18. Tichá Anna xxx xxx 58:51 + 23:38
19. Tichá Gabriela KOR9950 C OB DDM Kostelec nad Orlicí 59:39 + 24:26
20. Langrová Lenka KOR7450 C OB DDM Kostelec nad Orlicí 60:41 + 25:28
21. Sedloň Josef SNA5601 TJ START Náchod 61:05 + 25:52
22. Čermák Libor xxx xxx 62:20 + 27:07
23. Tomandlová Radka TAB TAP 63:15 + 28:02
24. Valtar Luděk BRU6400 Ulita-HOBRA Orienteering Broumov 63:26 + 28:13
25. Krejčí Milan KOR7400 OB DDM Kostelec nad Orlicí 66:37 + 31:24
26. Šitina Jakub LTU0001 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 67:31 + 32:18
27. Vávra Aleš xxx xxx 67:49 + 32:36
28. Stulík Jiří SHK5701 C OK Slavia Hradec Králové 67:54 + 32:41
29. Luxová Adéla KUN8951 TJ Sokol Kunvald 68:44 + 33:31
30. Vojáčková Šárka 69X9050 HO Humanita 69:25 + 34:12
31. Sojková Petra ALB8950 OOB Albrechtice nad Orlicí 69:31 + 34:18
32. Ondrejček Pavel LTU8400 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 70:44 + 35:31
33. Šabatka Petr SHK5703 C OK Slavia Hradec Králové 70:46 + 35:33
34. Bulířová Žofie TAP KOB TRETRA Praha 70:53 + 35:40
35. Pechová Helena xxx xxx 72:06 + 36:53
36. Horáková Eva xxx xxx 72:48 + 37:35
37. Šafránek Daniel KOR9700 C OB DDM Kostelec nad Orlicí 73:30 + 38:17
38. Procingerová Inka VRL OOS TJ Spartak Vrchlabí 84:19 + 49:06
39. Zajícová Radomíra LPU8888 OK Lokomotiva Pardubice 85:11 + 49:58
40. Kuželová Renata xxx xxx 85:59 + 50:46
41. Horáková Veronika xxx xxx 88:32 + 53:19
42. Sehnal Vojtěch xxx xxx 91:36 + 56:23
43. Švábová Michaela BRU6851 Ulita-HOBRA Orienteering Broumov 92:30 + 57:17
44. Pitrmucová Šárka JIL7852 C OK Jilemnice 101:44 + 66:31
45. Rezler Jiří, Lukáš xxx xxx 102:58 + 67:45
46. Kahoun Josef xxx xxx 107:40 + 72:27
47. Hanuš Vladimír VRL7508 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 113:26 + 78:13
48. Krummerová Martina CHC K.O.B. Choceň 122:53 + 87:40
49. Pokorný Jan SRK SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou 126:27 + 91:14
50. Máslo Miroslav SHK4001 C OK Slavia Hradec Králové 148:22 + 113:09
Kroupová Kateřina LPU OK Lokomotiva Pardubice DISK
T
3.40 km, 140 m, 16 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Husáková Petra SLA7452 C SKOB Slaný 41:50
2. Lounek Jakub xxx xxx 46:40 + 4:50
3. Tomandl Jan TAP KOB TRETRA Praha 50:08 + 8:18
4. Nárovec Václav xxx xxx 51:19 + 9:29
5. Šafr Jiří CHC7706 C K.O.B. Choceň 60:40 + 18:50
6. Fikar Aleš VRL7101 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 61:22 + 19:32
7. Šubrt Evžen xxx xxx 66:38 + 24:48
8. Zelenková Lenka NER NER 71:54 + 30:04
9. Beier Petr xxx xxx 71:55 + 30:05
10. Jireš František NER NER 73:04 + 31:14
11. Khelová Petra SCP7850 C OK Sparta Praha 75:10 + 33:20
12. Sehnal Tomáš 6UC6700 K.O.Poděbrady 89:22 + 47:32
13. Kodytek Aleš SHK OK Slavia Hradec Králové 111:50 + 70:00
14. Zajícová Kateřina xxx xxx 116:21 + 74:31
Šafr Martin CHC5101 C K.O.B. Choceň DISK