Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Banasiak Anna | 49P0650 | C | DFS Wroclaw | 28:34 | |
2. | Rychlá Karolína | KRN0757 | C | KOS TJ Lokomotiva Krnov | 30:10 | + 1:36 |
3. | Fibírová Lucie | FSP0777 | C | VŠTJ Stavební fakulta Praha | 33:09 | + 4:35 |
4. | Netuková Anežka | SHK0750 | C | OK Slavia Hradec Králové | 34:10 | + 5:36 |
5. | Mianowska Tosia | 28P0750 | C | UNTS Warszawa | 36:12 | + 7:38 |
6. | Chabiera Filomena | 28P0751 | C | UNTS Warszawa | 36:26 | + 7:52 |
7. | Hlaváčová Lucie | TBM0660 | C | KOS TJ Tesla Brno | 37:17 | + 8:43 |
8. | Pattermanová Magdalena | KSU0660 | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 37:31 | + 8:57 |
9. | Michálková Sabina | LCE0851 | C | OOB TJ Slovan Luhačovice | 38:08 | + 9:34 |
10. | Šaňáková Marie | UOL0651 | C | SOB Olomouc | 40:41 | + 12:07 |
11. | Zawada Marcelina | 19P0752 | C | UKS "Orientpark.pl" Iwiny | 49:07 | + 20:33 |
12. | Halewicz Julia | 19P | C | UKS "Orientpark.pl" Iwiny | 49:14 | + 20:40 |
13. | Kopecká Nela | UOL0650 | C | SOB Olomouc | 49:42 | + 21:08 |
14. | Zatloukalová Julie | STE0650 | C | SK SKI-OB Šternberk | 51:00 | + 22:26 |
15. | Malá Karolína | VRB0777 | C | Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem, z.s. | 53:43 | + 25:09 |
16. | Bartášková Karolína | ASU0799 | C | Magnus Orienteering | 53:50 | + 25:16 |
17. | Szeliga Sonia | 19P0750 | C | UKS "Orientpark.pl" Iwiny | 53:58 | + 25:24 |
18. | Kowalczyk Honorata | 19P0650 | C | UKS "Orientpark.pl" Iwiny | 54:51 | + 26:17 |
19. | Jílková Pavla | KON0799 | C | KOB Konice | 73:06 | + 44:32 |
20. | Cetlová Karolína | AOP0752 | C | Orientační Běh Opava | 129:55 | + 101:21 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Lukašáková Sára | STE0450 | B | SK SKI-OB Šternberk | 28:04 | |
2. | Batani Valentina | TZL0551 | C | SKOB Zlín | 30:34 | + 2:30 |
3. | Smékalová Karolína | UOL0451 | B | SOB Olomouc | 31:11 | + 3:07 |
4. | Banasiak Joanna | 49P0450 | C | DFS Wroclaw | 31:42 | + 3:38 |
5. | Chvátilová Johana | PHK0450 | B | OK 99 Hradec Králové | 32:57 | + 4:53 |
6. | Smékalová Viktorie | UOL0450 | B | SOB Olomouc | 35:46 | + 7:42 |
7. | Dittrichová Lucie | SKM0551 | B | KOB Směr Kroměříž | 35:52 | + 7:48 |
8. | Navrátilová Marie | ASU0599 | C | Magnus Orienteering | 35:59 | + 7:55 |
9. | Zawada Karolina | 19P0551 | C | UKS "Orientpark.pl" Iwiny | 37:01 | + 8:57 |
10. | Mrkvičková Ema | TZL0451 | B | SKOB Zlín | 37:46 | + 9:42 |
11. | Šánová Julie | KSU0494 | B | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 38:36 | + 10:32 |
12. | Skoumalová Petra | KSU0484 | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 40:29 | + 12:25 |
13. | Vorlová Eva | ASU0499 | C | Magnus Orienteering | 46:42 | + 18:38 |
14. | Kovalčíková Anna | AOP0453 | C | Orientační Běh Opava | 47:11 | + 19:07 |
15. | Batani Valeria | TZL0550 | C | SKOB Zlín | 48:11 | + 20:07 |
16. | Knyplová Tereza | KSU0464 | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 50:30 | + 22:26 |
17. | Kowalczyk Wiktoria | 19P0450 | C | UKS "Orientpark.pl" Iwiny | 51:34 | + 23:30 |
18. | Wittiw Miriam | 33P0450 | C | Echo Twardogóra | 52:20 | + 24:16 |
19. | Klechová Karolína | AOP0452 | C | Orientační Běh Opava | 63:11 | + 35:07 |
20. | Good Eliška | SBR0550 | C | SKOB Bruntál | 86:17 | + 58:13 |
21. | Matochová Adéla | TZL0552 | C | SKOB Zlín | 88:14 | + 60:10 |
Cetlová Magdalena | AOP0552 | C | Orientační Běh Opava | DISK | ||
Pachmannová Katka | AOP0551 | C | Orientační Běh Opava | DISK | ||
Kolaříková Eliška | TZL0452 | C | SKOB Zlín | DISK | ||
Konečná Julie | KSU0550 | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | DISK | ||
Jílková Lenka | KON0666 | C | KOB Konice | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Blažková Kateřina | SJH0252 | A | SJH Jindřichův Hradec | 39:54 | |
2. | Hájková Lucie | SOP0350 | A | OOB TJ Slezan Opava | 42:20 | + 2:26 |
3. | Dittrichová Michaela | SKM0251 | A | KOB Směr Kroměříž | 44:45 | + 4:51 |
4. | Marková Ema | STE0252 | A | SK SKI-OB Šternberk | 45:38 | + 5:44 |
5. | Hubáčková Dagmar | LCE0351 | B | OOB TJ Slovan Luhačovice | 46:22 | + 6:28 |
6. | Tichá Marie | TZL0253 | B | SKOB Zlín | 47:15 | + 7:21 |
7. | Binarová Adéla | UOL0452 | B | SOB Olomouc | 54:18 | + 14:24 |
8. | Šmelíková Dorota | LCE0260 | B | OOB TJ Slovan Luhačovice | 54:57 | + 15:03 |
9. | Bednaříková Sára | LCE0252 | B | OOB TJ Slovan Luhačovice | 56:11 | + 16:17 |
10. | Mulíčková Markéta | ABM0362 | B | KOB Moira Brno | 56:37 | + 16:43 |
11. | Šuráňová Pavlína | TZL0257 | B | SKOB Zlín | 58:00 | + 18:06 |
12. | Nevěřilová Kateřina | LCE0254 | B | OOB TJ Slovan Luhačovice | 60:01 | + 20:07 |
13. | Pišová Adéla | LCE0551 | C | OOB TJ Slovan Luhačovice | 60:09 | + 20:15 |
14. | Švidrnochová Eliška | OOP0451 | B | TJ Opava | 61:07 | + 21:13 |
15. | Mrózek Teresa | TRI0251 | B | TJ TŽ Třinec | 61:13 | + 21:19 |
16. | Sedlářová Jolana | TBM0359 | B | KOS TJ Tesla Brno | 61:48 | + 21:54 |
17. | Tesařová Tereza | KSU0393 | B | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 63:42 | + 23:48 |
18. | Chabiera Lena | 28P0351 | C | UNTS Warszawa | 64:47 | + 24:53 |
19. | Mudráková Eliška | LCE0352 | B | OOB TJ Slovan Luhačovice | 66:22 | + 26:28 |
20. | Smolková Sabina | STE0250 | B | SK SKI-OB Šternberk | 66:38 | + 26:44 |
21. | Borzym Izabela | 27P0201 | C | BKS Wataha Warszawa | 67:33 | + 27:39 |
22. | Černochová Michaela | PLU0351 | B | TJ SOKOL Plumlov | 68:27 | + 28:33 |
23. | Greschnerová Tereza | ASU0299 | C | Magnus Orienteering | 71:42 | + 31:48 |
24. | Pišová Barbora | LCE0251 | B | OOB TJ Slovan Luhačovice | 72:28 | + 32:34 |
25. | Kočová Halina | TZL0255 | B | SKOB Zlín | 73:59 | + 34:05 |
26. | Němečková Kateřina | PLU0350 | B | TJ SOKOL Plumlov | 77:30 | + 37:36 |
27. | Králová Jolana | TBM0360 | B | KOS TJ Tesla Brno | 82:33 | + 42:39 |
28. | Piecek Emilia | 19P0350 | C | UKS "Orientpark.pl" Iwiny | 82:53 | + 42:59 |
29. | Becmer Aleksandra | 49P0250 | C | DFS Wroclaw | 89:44 | + 49:50 |
30. | Mazurek Joanna | 49P0350 | C | DFS Wroclaw | 139:07 | + 99:13 |
Pachmannová Bára | AOP0351 | C | Orientační Běh Opava | DISK | ||
MS | Szajer Paulina | 49P9700 | C | DFS Wroclaw | 92:16 | + 52:22 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Raclavská Vlaďka | UOL0253 | C | SOB Olomouc | 49:39 | |
2. | Raclavská Zuzana | UOL0251 | C | SOB Olomouc | 51:34 | + 1:55 |
3. | Šneiderová Daniela | ASU0398 | C | Magnus Orienteering | 51:53 | + 2:14 |
4. | Hegedüšová Viktorie | KSU0353 | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 68:13 | + 18:34 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Rückerová Šárka | HOR0050 | A | TJ Jiskra Hořice | 42:30 | |
2. | Hojná Eliška | SJH0052 | A | SJH Jindřichův Hradec | 43:15 | + 0:45 |
3. | Peterová Jana | LPU0057 | A | OK Lokomotiva Pardubice | 46:44 | + 4:14 |
4. | Thýnová Nikola | SHK0051 | A | OK Slavia Hradec Králové | 48:00 | + 5:30 |
5. | Kochová Anna | SJC0153 | A | Sportcentrum Jičín | 49:03 | + 6:33 |
6. | Šklíbová Veronika | SRK0153 | A | SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | 49:19 | + 6:49 |
7. | Hlaváčová Anežka | TBM0199 | A | KOS TJ Tesla Brno | 50:36 | + 8:06 |
8. | Hájková Lenka | SOP0050 | A | OOB TJ Slezan Opava | 51:20 | + 8:50 |
9. | Nechanická Klára | OSN0050 | A | SK Orientační sporty Nové Město na Moravě | 52:10 | + 9:40 |
10. | Dolejší Kateřina | STB0199 | A | TJ Stadion Nový Bor | 52:52 | + 10:22 |
11. | Golová Tereza | VIC0162 | A | OB Vizovice | 53:35 | + 11:05 |
12. | Zrníková Adéla | OSN0099 | A | SK Orientační sporty Nové Město na Moravě | 54:35 | + 12:05 |
13. | Rydlová Adéla | TJN0151 | A | OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou | 54:48 | + 12:18 |
14. | Nešporová Alžběta | TZL0051 | A | SKOB Zlín | 54:53 | + 12:23 |
15. | Chaloupková Kateřina | CHC0051 | A | K.O.B. Choceň | 55:18 | + 12:48 |
16. | Dědková Teodora | TAP0051 | A | KOB TRETRA Praha | 55:30 | + 13:00 |
17. | Aschermannová Karolína | KAM0051 | A | OK Kamenice | 57:24 | + 14:54 |
18. | Škáchová Magdalena | KAM0151 | A | OK Kamenice | 57:38 | + 15:08 |
19. | Tokárová Regina | NEJ0151 | A | TJ Jiskra Nejdek | 57:56 | + 15:26 |
20. | Auermüllerová Anna | ZBM0060 | A | SK Žabovřesky Brno | 58:48 | + 16:18 |
21. | Držková Berenika | LPU0151 | A | OK Lokomotiva Pardubice | 59:11 | + 16:41 |
22. | Pavlíková Markéta | CHA0050 | A | OK Chrastava | 59:15 | + 16:45 |
23. | Foltýnová Eva | SJI0051 | A | OK Jihlava | 59:28 | + 16:58 |
24. | Grycová Kateřina | TBM0058 | A | KOS TJ Tesla Brno | 59:47 | + 17:17 |
25. | Vyhnálková Marie | RIC0151 | A | OB Říčany | 59:48 | + 17:18 |
26. | Šrámková Hana | RIC0051 | A | OB Říčany | 60:34 | + 18:04 |
27. | Vejražková Róza | SJC0151 | A | Sportcentrum Jičín | 62:04 | + 19:34 |
28. | Borovičková Valerie | LPU0054 | A | OK Lokomotiva Pardubice | 62:22 | + 19:52 |
29. | Vojtíšková Viktorie | LPU0051 | A | OK Lokomotiva Pardubice | 62:34 | + 20:04 |
30. | Poláková Lenka | SOP0151 | A | OOB TJ Slezan Opava | 63:52 | + 21:22 |
31. | Hrabošová Magdalena | ASU0099 | A | Magnus Orienteering | 64:25 | + 21:55 |
32. | Šlechtová Tereza | KRL0152 | A | Kometa Kralovice | 66:28 | + 23:58 |
33. | Bruková Magda | TRI0054 | A | TJ TŽ Třinec | 66:52 | + 24:22 |
34. | Nádeníčková Pavla | NEJ0150 | A | TJ Jiskra Nejdek | 68:17 | + 25:47 |
35. | Mianowska Julia | 28P0150 | C | UNTS Warszawa | 68:55 | + 26:25 |
36. | Olszanka Gabriela | 23P0151 | C | OK!Sport | 70:18 | + 27:48 |
37. | Korpasová Lucie | TBM0151 | A | KOS TJ Tesla Brno | 72:26 | + 29:56 |
38. | Kubíčková Iva | LPU0157 | A | OK Lokomotiva Pardubice | 81:30 | + 39:00 |
39. | Staszak Alicja | 28P0151 | C | UNTS Warszawa | 89:11 | + 46:41 |
Ĺwica Katarzyna | 19P0051 | C | UKS "Orientpark.pl" Iwiny | DISK | ||
Susek Julia | 23P0150 | C | OK!Sport | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Špringlová Kamila | TBM0050 | B | KOS TJ Tesla Brno | 50:39 | |
2. | Riby Rose | LTP0051 | B | OOB TJ Lokomotiva Teplice | 51:43 | + 1:04 |
3. | Kundratová Lucie | TZL0058 | B | SKOB Zlín | 55:01 | + 4:22 |
4. | Skoupá Vendula | STE0152 | B | SK SKI-OB Šternberk | 60:30 | + 9:51 |
5. | Špendlíková Kamila | LCE0051 | B | OOB TJ Slovan Luhačovice | 64:50 | + 14:11 |
6. | Šabršulová Natálie | LCE0054 | B | OOB TJ Slovan Luhačovice | 65:32 | + 14:53 |
7. | Hajduková Jana | KSU0197 | B | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 65:54 | + 15:15 |
8. | Plášková Anna | LCE0152 | B | OOB TJ Slovan Luhačovice | 68:28 | + 17:49 |
9. | Horáková Barbora | VSP0150 | B | USK Praha | 71:46 | + 21:07 |
10. | Warcopová Kateřina | TRI0150 | B | TJ TŽ Třinec | 73:30 | + 22:51 |
11. | Novotná Tereza | ZLH0051 | B | OOB TJ Zlaté Hory | 74:12 | + 23:33 |
12. | Ressová Tereza | LCE0052 | B | OOB TJ Slovan Luhačovice | 75:26 | + 24:47 |
13. | Malotová Kamila | LCE0055 | B | OOB TJ Slovan Luhačovice | 81:54 | + 31:15 |
14. | Boučková Anna | TBM0051 | B | KOS TJ Tesla Brno | 88:48 | + 38:09 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Vránová Eliška | UOL0151 | C | SOB Olomouc | 75:05 | |
2. | Štefková Klára | TBM0059 | C | KOS TJ Tesla Brno | 76:32 | + 1:27 |
3. | Čeleďová Justýna | TZL0152 | C | SKOB Zlín | 85:19 | + 10:14 |
4. | Mokrá Michaela | ABM0063 | C | KOB Moira Brno | 86:53 | + 11:48 |
5. | Zatloukalová Hana | SSU0158 | C | SK Severka Šumperk | 87:16 | + 12:11 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Chaloupská Barbora | PHK9951 | A | OK 99 Hradec Králové | 52:11 | |
2. | Čechová Tereza | SJI9852 | A | OK Jihlava | 54:38 | + 2:27 |
3. | Kopecká Anna | LPU9958 | A | OK Lokomotiva Pardubice | 54:48 | + 2:37 |
4. | Vyhnálková Barbora | RIC9850 | A | OB Říčany | 59:34 | + 7:23 |
5. | Waňková Martina | LPU9959 | A | OK Lokomotiva Pardubice | 60:11 | + 8:00 |
6. | Sieglová Eliška | PGP9954 | A | SK Praga | 61:04 | + 8:53 |
7. | Malinová Apolena | SHK9952 | A | OK Slavia Hradec Králové | 61:45 | + 9:34 |
8. | Větříčková Andrea | SHK9951 | A | OK Slavia Hradec Králové | 62:23 | + 10:12 |
9. | Tichá Veronika | TZL9951 | A | SKOB Zlín | 62:38 | + 10:27 |
10. | Kalenská Dominika | STH9958 | A | SK Studenec | 62:53 | + 10:42 |
11. | Grycová Veronika | TBM9859 | A | KOS TJ Tesla Brno | 63:19 | + 11:08 |
12. | Firešová Markéta | ZBM9951 | A | SK Žabovřesky Brno | 65:24 | + 13:13 |
13. | Staňová Karolína | BOR9853 | A | OK Jiskra Nový Bor | 65:39 | + 13:28 |
14. | Šmelíková Tereza | LCE9952 | A | OOB TJ Slovan Luhačovice | 65:44 | + 13:33 |
15. | Korpasová Tereza | LBM9898 | A | TJ Lokomotiva Ingstav Brno | 66:43 | + 14:32 |
16. | Galla Zofia | 1VP9852 | C | HKS Azymut Mochy | 67:08 | + 14:57 |
17. | Seidel Julia | 1VP9951 | C | HKS Azymut Mochy | 67:23 | + 15:12 |
18. | Zlámalová Nikola | SJC9951 | A | Sportcentrum Jičín | 67:24 | + 15:13 |
19. | Janovská Kateřina | PGP9850 | A | SK Praga | 68:02 | + 15:51 |
20. | Kubíčková Jana | PHK9999 | A | OK 99 Hradec Králové | 68:32 | + 16:21 |
21. | Poláková Tereza | SOP9951 | A | OOB TJ Slezan Opava | 68:53 | + 16:42 |
22. | Hájková Eliška | KAM9851 | A | OK Kamenice | 70:20 | + 18:09 |
22. | Nováková Lucie | BOR9854 | A | OK Jiskra Nový Bor | 70:20 | + 18:09 |
24. | Kinkorová Tereza | LPM9850 | A | OK Lokomotiva Plzeň | 70:29 | + 18:18 |
25. | Liberdová Jana | TRI9852 | A | TJ TŽ Třinec | 72:30 | + 20:19 |
26. | Semrádová Jana | CHC9951 | A | K.O.B. Choceň | 74:25 | + 22:14 |
27. | Sokolářová Šárka | TUR9999 | A | OOB TJ Turnov | 74:36 | + 22:25 |
28. | Odehnalová Klára | ZBM9956 | A | SK Žabovřesky Brno | 76:03 | + 23:52 |
29. | Janoušková Lucie | BOR9954 | A | OK Jiskra Nový Bor | 76:10 | + 23:59 |
30. | Vývodová Jana | ASU9852 | A | Magnus Orienteering | 81:08 | + 28:57 |
31. | Pilcová Sabina | JPV9898 | A | Oddíl OS SK Prostějov | 82:31 | + 30:20 |
32. | Hrabánková Zuzana | PGP9950 | A | SK Praga | 83:06 | + 30:55 |
33. | Thořová Markéta | TUR9952 | A | OOB TJ Turnov | 83:26 | + 31:15 |
34. | Zimmerová Kateřina | KAM9850 | A | OK Kamenice | 96:34 | + 44:23 |
35. | Škarková Kateřina | PGP9955 | C | SK Praga | 97:38 | + 45:27 |
36. | Marek Wiktoria | 28P9950 | C | UNTS Warszawa | 98:48 | + 46:37 |
37. | Hudská Ludmila | TUR9851 | C | OOB TJ Turnov | 99:18 | + 47:07 |
38. | Albrechtová Iveta | KAM9950 | B | OK Kamenice | 100:32 | + 48:21 |
39. | Chaloupková Veronika | CHC9852 | B | K.O.B. Choceň | 105:30 | + 53:19 |
40. | Murawska Marta | 1VP9851 | C | HKS Azymut Mochy | 107:39 | + 55:28 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Utíkalová Kateřina | TBM9952 | B | KOS TJ Tesla Brno | 62:19 | |
2. | Zatloukalová Romana | SSU9950 | B | SK Severka Šumperk | 69:46 | + 7:27 |
3. | Malivánková Eva | ZBM9952 | B | SK Žabovřesky Brno | 70:25 | + 8:06 |
4. | Vlachová Kateřina | KON9898 | A | KOB Konice | 73:51 | + 11:32 |
5. | Kůstková Daniela | VIC9898 | B | OB Vizovice | 74:34 | + 12:15 |
6. | Novotná Klára | ZLH9851 | B | OOB TJ Zlaté Hory | 79:06 | + 16:47 |
7. | Slovenčíková Eliška | VIC9959 | B | OB Vizovice | 82:47 | + 20:28 |
8. | Švidrnochová Lenka | SOP9952 | B | OOB TJ Slezan Opava | 96:17 | + 33:58 |
Chroustová Šárka | ZBM9862 | B | SK Žabovřesky Brno | DISK | ||
Soldánová Tereza | JPV9899 | A | Oddíl OS SK Prostějov | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Antonowicz Anna Maria | 28P9850 | C | UNTS Warszawa | 67:45 | |
2. | Habigerová Jana | KSU9888 | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 86:21 | + 18:36 |
Porada Lilianna | 12P9850 | C | UKS Reflex Rybnik | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
Points
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Hančová Petra | LPU9659 | R | OK Lokomotiva Pardubice | 58:36 | 8576 | |
2. | Nováková Tereza | DKP9751 | E | Oddíl OB Kotlářka | 59:16 | + 0:40 | 8483 |
3. | Weiler Virág | 17H9650 | C | Hungarian Team | 59:40 | + 1:04 | |
4. | Novotná Klára | PHK9751 | A | OK 99 Hradec Králové | 62:05 | + 3:29 | 8089 |
5. | Šiková Karolína | LPM9651 | E | OK Lokomotiva Plzeň | 63:45 | + 5:09 | 7856 |
6. | Wanczyk Zuzanna | 25P9752 | C | PUKS Mlode Orly | 65:05 | + 6:29 | |
7. | Hiršová Gabriela | ZBM9651 | E | SK Žabovřesky Brno | 65:51 | + 7:15 | 7563 |
8. | Szuromi Luca | 17H9652 | C | Hungarian Team | 66:21 | + 7:45 | |
9. | GOLDMANN Julia | 17H9694 | C | Hungarian Team | 66:41 | + 8:05 | |
10. | Matyba Anna | 34P9651 | C | WKS Grunwald Poznań | 66:43 | + 8:07 | |
11. | Sárközy Zsófia | 17H9954 | C | Hungarian Team | 68:40 | + 10:04 | |
12. | Tesařová Jana | TRI9751 | A | TJ TŽ Třinec | 68:55 | + 10:19 | 7134 |
13. | Argalášová Kateřina | TRI9750 | A | TJ TŽ Třinec | 69:18 | + 10:42 | 7081 |
14. | Viniczai Csenge | 17H9751 | C | Hungarian Team | 70:52 | + 12:16 | |
15. | Péntek Gréti | 17H9691 | C | Hungarian Team | 72:10 | + 13:34 | |
16. | Šiková Barbora | LPM9650 | R | OK Lokomotiva Plzeň | 72:24 | + 13:48 | 6647 |
17. | Becze Rita | 17H9654 | C | Hungarian Team | 72:36 | + 14:00 | |
18. | Gorczyca Maria | 55P9700 | C | Grunwald Poznań | 73:00 | + 14:24 | |
19. | Hanáková Magda | KRL9651 | A | Kometa Kralovice | 73:14 | + 14:38 | 6531 |
20. | Kovářová Lenka | LTP9750 | A | OOB TJ Lokomotiva Teplice | 74:09 | + 15:33 | 6403 |
21. | Jansová Doubravka | LPU9750 | A | OK Lokomotiva Pardubice | 74:25 | + 15:49 | 6366 |
22. | Dominiak Dagmara | 25P9751 | C | PUKS Mlode Orly | 74:30 | + 15:54 | |
23. | Linková Alena | TUR9751 | A | OOB TJ Turnov | 75:02 | + 16:26 | 6279 |
24. | Červená Adéla | SHK9755 | A | OK Slavia Hradec Králové | 75:08 | + 16:32 | 6265 |
25. | Kavánková Iva | TZL9753 | A | SKOB Zlín | 75:11 | + 16:35 | 6258 |
26. | Odehnalová Tereza | ZBM9757 | A | SK Žabovřesky Brno | 75:55 | + 17:19 | 6156 |
27. | Chládková Simona | LPU9658 | R | OK Lokomotiva Pardubice | 76:26 | + 17:50 | 6084 |
28. | Liszka Eszter | 17H9651 | C | Hungarian Team | 76:42 | + 18:06 | |
29. | Chovancová Zuzana | TZL9754 | A | SKOB Zlín | 76:58 | + 18:22 | 6009 |
30. | Slavíková Silvie | PGP9751 | A | SK Praga | 77:10 | + 18:34 | 5981 |
31. | Veljačiková Hana | PGP9756 | A | SK Praga | 78:03 | + 19:27 | 5858 |
32. | Kožinová Zuzana | PGP9650 | A | SK Praga | 80:44 | + 22:08 | 5483 |
33. | Šimůnková Gabriela | TAP9755 | A | KOB TRETRA Praha | 81:13 | + 22:37 | 5415 |
34. | Sabelová Markéta | TRI9656 | R | TJ TŽ Třinec | 81:31 | + 22:55 | 5373 |
35. | Kameníková Andrea | BOR9751 | A | OK Jiskra Nový Bor | 81:47 | + 23:11 | 5336 |
36. | Horvátová Hana | ASU9797 | A | Magnus Orienteering | 88:53 | + 30:17 | 4344 |
37. | KOVACS Eszter | 17H9692 | C | Hungarian Team | 89:32 | + 30:56 | |
38. | Roškotová Lucie | TUR9753 | A | OOB TJ Turnov | 93:09 | + 34:33 | 3748 |
Šádková Martina | PHK9653 | A | OK 99 Hradec Králové | DISK | 0 | ||
Koderičová Tereza | PHK9666 | R | OK 99 Hradec Králové | DISK | 0 | ||
Vališová Martina | OSN9696 | R | SK Orientační sporty Nové Město na Moravě | DISK | 0 | ||
Smrčková Dominika | KSU9799 | A | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | DISK | 0 | ||
Lavičková Michaela | PGP9656 | B | SK Praga | DISK | 0 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
Points
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Kovářová Tereza | TRI9756 | B | TJ TŽ Třinec | 100:45 | 0 | |
2. | Nedbálková Hana | ZBM9755 | B | SK Žabovřesky Brno | 106:11 | + 5:26 | 0 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
Points
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Jedličková Zuzana | SHK8150 | E | OK Slavia Hradec Králové | 74:13 | 9854 | |
2. | Čepová Daniela | PHK8951 | E | OK 99 Hradec Králové | 78:08 | + 3:55 | 9369 |
3. | Hlavová Jindra | ZBM8989 | R | SK Žabovřesky Brno | 78:10 | + 3:57 | 9365 |
4. | Mechlová Lenka | SHK9051 | R | OK Slavia Hradec Králové | 78:27 | + 4:14 | 9329 |
5. | Hiklová Natalia | ZBM8350 | E | SK Žabovřesky Brno | 79:00 | + 4:47 | 9261 |
6. | Zvěřinová Martina | LPU8357 | E | OK Lokomotiva Pardubice | 80:05 | + 5:52 | 9127 |
7. | Jakobová Adélka | PGP9056 | E | SK Praga | 80:52 | + 6:39 | 9030 |
8. | Topinková Monika | PHK8051 | E | OK 99 Hradec Králové | 80:55 | + 6:42 | 9023 |
9. | Procházková Marie | KAM9554 | R | OK Kamenice | 81:59 | + 7:46 | 8891 |
10. | Kolínová Kristýna | DKP8450 | R | Oddíl OB Kotlářka | 82:10 | + 7:57 | 8868 |
11. | Dlouhá Marie | DKP8756 | R | Oddíl OB Kotlářka | 82:49 | + 8:36 | 8788 |
12. | Tichovská Martina | PGP8658 | E | SK Praga | 83:14 | + 9:01 | 8736 |
13. | Sklenářová Radka | LCE9250 | R | OOB TJ Slovan Luhačovice | 84:32 | + 10:19 | 8575 |
14. | Plochová Dominika | DKP8651 | R | Oddíl OB Kotlářka | 86:26 | + 12:13 | 8339 |
15. | Doležalová Monika | KAM8851 | R | OK Kamenice | 86:39 | + 12:26 | 8312 |
16. | Knapová Lenka | LPU9351 | R | OK Lokomotiva Pardubice | 87:05 | + 12:52 | 8259 |
17. | Valešová Jana | PHK9154 | C | OK 99 Hradec Králové | 87:40 | + 13:27 | 8186 |
18. | Bořánková Karolína | KAM9550 | R | OK Kamenice | 90:11 | + 15:58 | 7874 |
19. | Kozáková Zdenka | TBM7952 | E | KOS TJ Tesla Brno | 91:05 | + 16:52 | 7763 |
20. | Voborníková Alena | CTB9451 | R | SK OB Chotěboř | 91:17 | + 17:04 | 7738 |
21. | Krafková Lucie | TUR8650 | R | OOB TJ Turnov | 92:03 | + 17:50 | 7643 |
22. | Górska Kinga | 39P8950 | C | UMKS Orkan Ostróda | 93:54 | + 19:41 | |
23. | Koporová Petra | ZBM9353 | C | SK Žabovřesky Brno | 94:13 | + 20:00 | 7374 |
24. | Tužilová Magdaléna | ZBM9452 | R | SK Žabovřesky Brno | 94:35 | + 20:22 | 7329 |
25. | Pabich Maria | 66P7606 | C | UKS Azymut Pabianice | 95:20 | + 21:07 | |
26. | Horová Pavla | LPU9457 | R | OK Lokomotiva Pardubice | 96:56 | + 22:43 | 7037 |
27. | Szeliga Malgorzata | 19P9350 | C | UKS "Orientpark.pl" Iwiny | 97:14 | + 23:01 | |
28. | Matrasová Kateřina | CHT8353 | C | OOB SK Chrast | 98:02 | + 23:49 | 6901 |
29. | Čermáková Magdalena | LCE9155 | C | OOB TJ Slovan Luhačovice | 105:22 | + 31:09 | 5991 |
30. | Staňková Lucie | ASU8756 | C | Magnus Orienteering | 109:44 | + 35:31 | 5450 |
Kulhavá Šárka | LPU9357 | C | OK Lokomotiva Pardubice | DISK | 0 | ||
Pietrowskaja Wioletta | 28P9150 | C | UNTS Warszawa | DISK | |||
Hrušková Barbora | ZBM9354 | E | SK Žabovřesky Brno | DISK | 0 | ||
Hlavová Hana | ZBM8888 | E | SK Žabovřesky Brno | DISK | 0 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
Points
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Kašková Kateřina | CHA7850 | C | OK Chrastava | 66:14 | 8887 | |
2. | Teplá Karolína | SHK9251 | C | OK Slavia Hradec Králové | 72:27 | + 6:13 | 8151 |
3. | Matějů Martina | PGP8556 | R | SK Praga | 73:16 | + 7:02 | 8054 |
4. | Dittrichová Petra | KON8787 | C | KOB Konice | 75:05 | + 8:51 | 7839 |
5. | Udržalová Pavla | LPU8552 | R | OK Lokomotiva Pardubice | 75:57 | + 9:43 | 7736 |
6. | Hepnerová Martina | SHK8152 | R | OK Slavia Hradec Králové | 76:02 | + 9:48 | 7727 |
7. | Šístková Iveta | LPU8654 | E | OK Lokomotiva Pardubice | 76:16 | + 10:02 | 7699 |
8. | Mrázková Romana | SJC8351 | C | Sportcentrum Jičín | 77:32 | + 11:18 | 7549 |
9. | Fundová Eliška | SHK9351 | C | OK Slavia Hradec Králové | 77:35 | + 11:21 | 7543 |
10. | Hermanová Zuzana | LPU8752 | E | OK Lokomotiva Pardubice | 78:19 | + 12:05 | 7456 |
11. | Voráčková Lenka | OSN8555 | C | SK Orientační sporty Nové Město na Moravě | 78:30 | + 12:16 | 7435 |
12. | Křížová Lenka | TTR8551 | C | OOB Třebíč | 78:45 | + 12:31 | 7405 |
13. | Pekárková Eva | TZL7653 | C | SKOB Zlín | 79:42 | + 13:28 | 7292 |
14. | Kosová Štěpánka | LPU9460 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 80:07 | + 13:53 | 7243 |
14. | Janatová Lucie | DKP8154 | C | Oddíl OB Kotlářka | 80:07 | + 13:53 | 7243 |
16. | Mádlová Věra | ZBM8951 | C | SK Žabovřesky Brno | 82:58 | + 16:44 | 6906 |
17. | Gebauerová Jana | ZBM7951 | C | SK Žabovřesky Brno | 83:12 | + 16:58 | 6878 |
18. | Kopcová Michaela | KRN8456 | C | KOS TJ Lokomotiva Krnov | 84:48 | + 18:34 | 6689 |
19. | Dundrová Lucie | TUR8951 | C | OOB TJ Turnov | 85:01 | + 18:47 | 6663 |
20. | Jeřábková Jitka | TZL9453 | C | SKOB Zlín | 85:06 | + 18:52 | 6653 |
21. | Wysocka Malwina | 23P8500 | C | OK!Sport | 85:43 | + 19:29 | |
22. | Przyczková Michaela | LPU8499 | E | OK Lokomotiva Pardubice | 86:36 | + 20:22 | 6476 |
23. | Mašláňová Hana | TZL7979 | C | SKOB Zlín | 87:25 | + 21:11 | 6379 |
24. | Petrželová Tereza | LTU8950 | C | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 87:28 | + 21:14 | 6373 |
25. | Svobodová Jitka | VSP7450 | C | USK Praha | 87:43 | + 21:29 | 6343 |
26. | Kožinová Jana | PGP6651 | C | SK Praga | 88:16 | + 22:02 | 6278 |
27. | Zamazalová Kateřina | TAP9053 | C | KOB TRETRA Praha | 88:32 | + 22:18 | 6247 |
28. | Doleželová Kateřina | LPU9558 | R | OK Lokomotiva Pardubice | 90:39 | + 24:25 | 5996 |
29. | Kocińska Agnieszka | 39P8750 | C | UMKS Orkan Ostróda | 91:29 | + 25:15 | |
30. | Chroustová Lenka | ZBM9457 | C | SK Žabovřesky Brno | 92:03 | + 25:49 | 5830 |
31. | Kopecká Eliška | ASU9299 | C | Magnus Orienteering | 94:45 | + 28:31 | 5511 |
32. | Slováčková Věra | TZL8181 | C | SKOB Zlín | 95:27 | + 29:13 | 5428 |
33. | Hendrychová Zuzana | ZBM8954 | C | SK Žabovřesky Brno | 96:09 | + 29:55 | 5345 |
34. | Neradová Alena | LIT8551 | C | KOB Chemopetrol Litvínov | 96:44 | + 30:30 | 5276 |
35. | Kazdová Lenka | SJC8484 | C | Sportcentrum Jičín | 96:56 | + 30:42 | 5252 |
36. | Klimplová Lenka | LPU7951 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 97:25 | + 31:11 | 5195 |
37. | Wurzelová Hana | OSN8972 | C | SK Orientační sporty Nové Město na Moravě | 97:57 | + 31:43 | 5132 |
38. | Klíchová Jana | SSU8151 | C | SK Severka Šumperk | 99:37 | + 33:23 | 4935 |
39. | Szlendak Joanna | LCE9352 | C | OOB TJ Slovan Luhačovice | 104:41 | + 38:27 | |
40. | Křečková Lenka | ASU9271 | C | Magnus Orienteering | 105:13 | + 38:59 | 4272 |
41. | Šrámková Michaela | SJH9352 | C | SJH Jindřichův Hradec | 106:19 | + 40:05 | 4141 |
42. | Hermannová Anna | TAP9251 | C | KOB TRETRA Praha | 108:26 | + 42:12 | 3891 |
43. | Chmelíková Zuzana | VBM9353 | C | VSK Mendelu Brno | 109:25 | + 43:11 | 3774 |
44. | Tihonová Hana | TAP9052 | C | KOB TRETRA Praha | 118:51 | + 52:37 | 2658 |
45. | Ĺlusarczyk Katarzyna | 23P8951 | C | OK!Sport | 120:20 | + 54:06 | |
46. | Barrable Sarah-Jane | 31G8450 | C | South London Orienteers (SLOW) | 139:27 | + 73:13 | |
Kopáčková Iva | CHT8851 | C | OOB SK Chrast | DISK | 0 | ||
Benešová Jana | SJH9451 | C | SJH Jindřichův Hradec | DISK | 0 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
Points
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Bialožytová Tereza | PGP9055 | C | SK Praga | 81:14 | 6109 | |
2. | Skyvová Kristýna | STE7054 | C | SK SKI-OB Šternberk | 82:12 | + 0:58 | 6037 |
3. | Procházková Marie | SOP9551 | C | OOB TJ Slezan Opava | 83:03 | + 1:49 | 5975 |
4. | Zurynková Jana | EKP7053 | C | VŠTJ Ekonom Praha | 83:35 | + 2:21 | 5936 |
5. | Svobodná Madla | DKP9154 | C | Oddíl OB Kotlářka | 84:03 | + 2:49 | 5901 |
6. | Rychlá Pavlína | KRN8559 | C | KOS TJ Lokomotiva Krnov | 84:35 | + 3:21 | 5862 |
7. | Boháčová Lucie | PTE8771 | C | TJ Sokol Ptení | 86:58 | + 5:44 | 5687 |
8. | Sukeníková Zuzana | KRN8353 | C | KOS TJ Lokomotiva Krnov | 87:38 | + 6:24 | 5638 |
9. | Tvarůžková Petra | ZBM8459 | C | SK Žabovřesky Brno | 88:55 | + 7:41 | 5544 |
10. | Czajka Iza | 23P8250 | C | OK!Sport | 91:37 | + 10:23 | |
11. | Kašparová Šárka | AOP7251 | C | Orientační Běh Opava | 93:01 | + 11:47 | 5242 |
12. | Havlínová Zuzana | SCP8150 | C | OK Sparta Praha | 97:10 | + 15:56 | 4937 |
13. | MiĹkiewicz Martyna | 23P8950 | C | OK!Sport | 97:29 | + 16:15 | |
14. | Podešvová Vlasta | ADA9251 | C | OOB Spartak Adamov | 97:52 | + 16:38 | 4886 |
15. | Michálková Renata | LCE8151 | C | OOB TJ Slovan Luhačovice | 100:11 | + 18:57 | 4715 |
16. | Sýkorová Daniela | CHC8851 | C | K.O.B. Choceň | 101:37 | + 20:23 | 4610 |
17. | Janovská Petra | PGP7355 | C | SK Praga | 101:55 | + 20:41 | 4588 |
18. | Držková Markéta | LPU7670 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 102:47 | + 21:33 | 4524 |
19. | Jirků Martina | TUR8750 | C | OOB TJ Turnov | 107:59 | + 26:45 | 4142 |
Kozumplíková Alice | RBK8151 | C | SK Radioklub Blansko | DISK | 0 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
Points
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Bulvova Hana | CHT6655 | C | OOB SK Chrast | 74:11 | 2827 | |
2. | Němečková Věra | PLU7777 | C | TJ SOKOL Plumlov | 83:54 | + 9:43 | 2524 |
3. | Dittrichová Zuzana | KON9175 | C | KOB Konice | 89:08 | + 14:57 | 2361 |
4. | Habigerová Radka | KSU9559 | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 93:44 | + 19:33 | 2218 |
5. | Fidrmucová Linda | UOL8650 | C | SOB Olomouc | 98:30 | + 24:19 | 2069 |
Svobodná Šárka | DKP8850 | R | Oddíl OB Kotlářka | DISK | 0 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Lučanová Marta | LPU7957 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 56:56 | |
2. | Dittrichová Andrea | SKM7750 | C | KOB Směr Kroměříž | 61:52 | + 4:56 |
3. | Milánová Jindřiška | TBM7475 | C | KOS TJ Tesla Brno | 67:15 | + 10:19 |
4. | Mulíčková Eva | ABM7469 | C | KOB Moira Brno | 69:06 | + 12:10 |
5. | Grycová Petra | TBM7467 | C | KOS TJ Tesla Brno | 72:29 | + 15:33 |
6. | Šklíbová Jana | SRK7651 | C | SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | 81:58 | + 25:02 |
7. | Znamenáčková Helena | TAP8153 | C | KOB TRETRA Praha | 87:07 | + 30:11 |
8. | Chvátilová Pavlína | PHK7450 | C | OK 99 Hradec Králové | 94:04 | + 37:08 |
9. | Kurfürstová Magdalena | FSP7852 | C | VŠTJ Stavební fakulta Praha | 111:33 | + 54:37 |
10. | Vyhnálková Eva | RIC7552 | C | OB Říčany | 116:08 | + 59:12 |
11. | Švidrnochová Hana | OOP7751 | C | TJ Opava | 124:10 | + 67:14 |
12. | Jílková Hana | KON8080 | C | KOB Konice | 126:51 | + 69:55 |
13. | Golinowska Elzbieta | 1VP8051 | C | HKS Azymut Mochy | 157:46 | + 100:50 |
Smolíková Kateřina | KSU7793 | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | DISK | ||
Skripniková Kateřina | FSP8051 | C | VŠTJ Stavební fakulta Praha | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Křivdová Lenka | CHC7251 | C | K.O.B. Choceň | 58:45 | |
2. | Otrubová Johana | KON7852 | C | KOB Konice | 61:56 | + 3:11 |
3. | Slavíková Lenka | VRB7373 | C | Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem, z.s. | 72:13 | + 13:28 |
4. | Korpasová Ivana | LBM7362 | C | TJ Lokomotiva Ingstav Brno | 72:44 | + 13:59 |
5. | Karásková Marcela | ZPV6970 | C | KOB ZPV Prostějov | 74:30 | + 15:45 |
6. | Zbraňková Magda | STE7352 | C | SK SKI-OB Šternberk | 76:01 | + 17:16 |
7. | Hlaváčová Šárka | TBM7258 | C | KOS TJ Tesla Brno | 81:19 | + 22:34 |
8. | Fibírová Zuzana | FSP7555 | C | VŠTJ Stavební fakulta Praha | 87:20 | + 28:35 |
9. | Ondráčková Adéla | KSU7676 | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 88:32 | + 29:47 |
10. | Good Ludmila | SBR8050 | C | SKOB Bruntál | 92:04 | + 33:19 |
11. | Fukalová Radmila | AOV7051 | C | OOB TJ Baník Ostrava | 93:20 | + 34:35 |
12. | Siatková Silvie | ZLH7451 | C | OOB TJ Zlaté Hory | 106:57 | + 48:12 |
13. | Smrčková Věra | KSU7373 | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 107:34 | + 48:49 |
14. | Kopecká Jitka | UOL7750 | C | SOB Olomouc | 112:24 | + 53:39 |
15. | Navrátilová Helena | ASU7799 | C | Magnus Orienteering | 113:56 | + 55:11 |
16. | Smékalová Jana | UOL7850 | C | SOB Olomouc | 138:28 | + 79:43 |
17. | Šneiderová Lucie | ASU7498 | C | Magnus Orienteering | 176:17 | + 117:32 |
18. | Pattermanová Ivana | KSU7551 | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 191:23 | + 132:38 |
MS | Kubes Jaromir | PLU | C | TJ SOKOL Plumlov | 81:08 | + 22:23 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Chaloupská Pavlína | PHK7051 | C | OK 99 Hradec Králové | 60:23 | |
2. | Nechanická Daniela | OSN7557 | C | SK Orientační sporty Nové Město na Moravě | 68:27 | + 8:04 |
3. | Janků Renata | STE7251 | C | SK SKI-OB Šternberk | 73:58 | + 13:35 |
4. | Chovancová Jana | TZL7352 | C | SKOB Zlín | 77:11 | + 16:48 |
5. | Kamenická Lenka | OSN6955 | C | SK Orientační sporty Nové Město na Moravě | 79:15 | + 18:52 |
6. | Kundratová Jana | TZL7350 | C | SKOB Zlín | 84:21 | + 23:58 |
7. | Šrámková Iva | RIC7251 | C | OB Říčany | 90:26 | + 30:03 |
8. | Průšová Markéta | VSP7256 | C | USK Praha | 113:25 | + 53:02 |
9. | Mianowska Dorota | 28P7450 | C | UNTS Warszawa | 117:10 | + 56:47 |
10. | Procházková Martina | SOP7351 | C | OOB TJ Slezan Opava | 118:18 | + 57:55 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Kovaříková Mária | TRI6950 | C | TJ TŽ Třinec | 45:56 | |
2. | Benešová Iva | SJH7051 | C | SJH Jindřichův Hradec | 51:08 | + 5:12 |
3. | Hiršová Marcela | VBM7079 | C | VSK Mendelu Brno | 51:31 | + 5:35 |
4. | Kosová Michaela | SRK6752 | C | SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | 54:04 | + 8:08 |
5. | Ciencialová Bohumila | TRI6957 | C | TJ TŽ Třinec | 60:36 | + 14:40 |
6. | Králová Zdenka | SSU6091 | C | SK Severka Šumperk | 62:04 | + 16:08 |
7. | Sieglová Dagmar | MFP7050 | C | VŠSK MFF UK Praha | 62:13 | + 16:17 |
8. | Wolek Ewa | 28P6802 | C | UNTS Warszawa | 62:49 | + 16:53 |
9. | Grycová Jana | TBM6969 | C | KOS TJ Tesla Brno | 63:34 | + 17:38 |
10. | Kašparová Ivana | UOL6951 | C | SOB Olomouc | 65:14 | + 19:18 |
11. | Šmelíková Hana | ASU6999 | C | Magnus Orienteering | 67:33 | + 21:37 |
12. | Juračková Jana | LPU6051 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 67:49 | + 21:53 |
13. | Hrušková Lenka | ZBM6251 | C | SK Žabovřesky Brno | 68:38 | + 22:42 |
14. | Jirková Renata | ZPV6553 | C | KOB ZPV Prostějov | 68:47 | + 22:51 |
15. | Lázničková Marcela | TZL6751 | C | SKOB Zlín | 70:34 | + 24:38 |
16. | Forstová Lenka | MFP6850 | C | VŠSK MFF UK Praha | 71:05 | + 25:09 |
17. | Kuchařová Ada | TBM5855 | C | KOS TJ Tesla Brno | 73:10 | + 27:14 |
18. | Rusinová Alena | BRU7152 | C | Ulita-HOBRA Orienteering Broumov | 74:28 | + 28:32 |
19. | Melišíková Radka | TAP7152 | C | KOB TRETRA Praha | 77:34 | + 31:38 |
20. | Argalášová Gabriela | TRI6850 | C | TJ TŽ Třinec | 83:46 | + 37:50 |
21. | Wolowczyk Mariola | 28P6851 | C | UNTS Warszawa | 90:16 | + 44:20 |
Douchová Jaroslava | SNA7155 | C | TJ START Náchod | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Fajkusová Jitka | JPV6773 | C | Oddíl OS SK Prostějov | 64:12 | |
2. | Štrajtová Zuzana | UOL6452 | C | SOB Olomouc | 71:58 | + 7:46 |
3. | Benrothová Irena | 5YC7151 | C | Benroth | 76:47 | + 12:35 |
4. | Netuková Hana | SHK7052 | C | OK Slavia Hradec Králové | 81:14 | + 17:02 |
5. | Kotrlová Gita | UOL6953 | C | SOB Olomouc | 83:44 | + 19:32 |
6. | Zatloukalová Eva | SSU7050 | C | SK Severka Šumperk | 93:41 | + 29:29 |
7. | Strachotová Eva | ASU6099 | C | Magnus Orienteering | 96:47 | + 32:35 |
8. | Mielcová Elena | AOV6951 | C | OOB TJ Baník Ostrava | 116:21 | + 52:09 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Jarošová Petra | ZPV6666 | C | KOB ZPV Prostějov | 58:05 | |
2. | Kettnerová Lenka | HCE6450 | C | TJ Hostivice | 62:58 | + 4:53 |
3. | Jastrzembská Jarmila | TRI6450 | C | TJ TŽ Třinec | 66:27 | + 8:22 |
4. | Koláriková Irena | TZL6351 | C | SKOB Zlín | 66:32 | + 8:27 |
5. | Vlažná Mirka | LCE5852 | C | OOB TJ Slovan Luhačovice | 69:53 | + 11:48 |
6. | Rokoszová Jaroslava | MOV6351 | C | SKOB Ostrava | 78:08 | + 20:03 |
7. | Dittrichová Lenka | KON6285 | C | KOB Konice | 78:43 | + 20:38 |
8. | Krejčíková Monika | TZL6262 | C | SKOB Zlín | 78:47 | + 20:42 |
9. | Veljačiková Markéta | SCP6451 | C | OK Sparta Praha | 79:35 | + 21:30 |
10. | Czerkawska Urszula | 1SP6250 | C | Neregistrovaní - Czerkawska | 80:36 | + 22:31 |
11. | Smičková Eva | KON5887 | C | KOB Konice | 84:28 | + 26:23 |
12. | Zimmerová Lenka | ZVO6451 | C | OB SK Zvole | 92:05 | + 34:00 |
13. | Peřinková Irena | BBM6550 | C | BETA URSUS Orienteering | 100:15 | + 42:10 |
Hlavová Miroslava | KON6389 | C | KOB Konice | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Janská Iva | LBM5795 | C | TJ Lokomotiva Ingstav Brno | 55:21 | |
2. | Mrázková Ivana | DKP5650 | C | Oddíl OB Kotlářka | 65:20 | + 9:59 |
3. | Procházková Miluše | DCE5450 | C | KOB Dobřichovice | 70:15 | + 14:54 |
4. | Večeřová Ivana | TJN6052 | C | OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou | 77:57 | + 22:36 |
5. | Dokoupilová Zuzana | VBM5754 | C | VSK Mendelu Brno | 79:10 | + 23:49 |
6. | Kovářová Alena | LTP6151 | C | OOB TJ Lokomotiva Teplice | 85:02 | + 29:41 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Czaschová Irena | SBR6150 | C | SKOB Bruntál | 64:57 | |
2. | Pavlíková Hana | ZLH5950 | C | OOB TJ Zlaté Hory | 70:22 | + 5:25 |
3. | Štáblová Jitka | HSU5350 | C | Horizont klub Šumperk | 75:17 | + 10:20 |
4. | Künstlerová Milada | UOL5651 | C | SOB Olomouc | 89:37 | + 24:40 |
5. | Čadilová Alena | HSU5050 | C | Horizont klub Šumperk | 126:25 | + 61:28 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Horynová Eva | TZL5254 | C | SKOB Zlín | 49:34 | |
2. | Wysocka Jolanta | 14P5650 | C | UKS Kometa Gliwice | 62:18 | + 12:44 |
3. | Novotná Jiřina | LPU5654 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 65:58 | + 16:24 |
4. | Olbrycht Anna | 73P5650 | C | OLBnO | 172:24 | + 122:50 |
MS | Horváth Magda | 17H5750 | C | Hungarian Team | 47:58 | + |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
Christine Roberts | 32G5151 | C | EBOR | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Šána Robert | KSU0616 | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 25:55 | |
2. | Pachnik Jędrzej | 19P0600 | C | UKS "Orientpark.pl" Iwiny | 28:07 | + 2:12 |
3. | Pernička Václav | TZL0602 | C | SKOB Zlín | 29:01 | + 3:06 |
4. | Skripnik Nikola | FSP0600 | C | VŠTJ Stavební fakulta Praha | 31:06 | + 5:11 |
5. | Pernička Martin | TZL0800 | C | SKOB Zlín | 31:19 | + 5:24 |
6. | Kundrata Vít | TZL0700 | C | SKOB Zlín | 32:15 | + 6:20 |
7. | Polášek Filip | KSU0818 | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 36:15 | + 10:20 |
8. | Kotkowiak Bartosz | 1HP0601 | C | BnO Szczecin | 38:15 | + 12:20 |
9. | Šneider Kvido | ASU0749 | C | Magnus Orienteering | 38:31 | + 12:36 |
10. | Navrátil Pavel | ASU0747 | C | Magnus Orienteering | 40:12 | + 14:17 |
11. | Skripnik Matouš | FSP0800 | C | VŠTJ Stavební fakulta Praha | 43:08 | + 17:13 |
12. | Křupka Tadeáš | KON0606 | C | KOB Konice | 48:34 | + 22:39 |
Ondráček Viktor | KSU0600 | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Průša Dominik | VSP0406 | B | USK Praha | 23:36 | |
2. | Ehl Ondřej | TBM0404 | C | KOS TJ Tesla Brno | 25:03 | + 1:27 |
3. | Štábl Patrik | KSU0606 | B | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 27:13 | + 3:37 |
4. | Gryc Ondřej | TBM0406 | B | KOS TJ Tesla Brno | 27:55 | + 4:19 |
5. | Beneš Jindřich | KON0404 | B | KOB Konice | 28:54 | + 5:18 |
6. | Pekárek Tobias | TZL0502 | B | SKOB Zlín | 28:57 | + 5:21 |
7. | Šemnický Jakub | TZL0400 | B | SKOB Zlín | 32:24 | + 8:48 |
8. | Janků Martin | STE0404 | B | SK SKI-OB Šternberk | 32:55 | + 9:19 |
9. | Novosad Pavel | TZL0404 | B | SKOB Zlín | 33:25 | + 9:49 |
10. | Kovařík Tomáš | TRI0400 | B | TJ TŽ Třinec | 34:57 | + 11:21 |
11. | Hustý Adam | TZL0403 | C | SKOB Zlín | 37:13 | + 13:37 |
12. | Štoudek Martin | ASU0448 | C | Magnus Orienteering | 40:16 | + 16:40 |
13. | Šperlich Jan | KSU0403 | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 41:32 | + 17:56 |
14. | Sláma Šimon | LCE0502 | C | OOB TJ Slovan Luhačovice | 42:30 | + 18:54 |
15. | Malý Tomáš | VRB0414 | C | Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem, z.s. | 42:39 | + 19:03 |
16. | Doucha Martin | SNA0501 | C | TJ START Náchod | 43:12 | + 19:36 |
17. | Černoch Martin | PLU0500 | B | TJ SOKOL Plumlov | 44:08 | + 20:32 |
18. | Opravil Vojtěch | KSU0515 | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 47:54 | + 24:18 |
19. | Jelewski Karol | 33P0500 | C | Echo Twardogóra | 50:35 | + 26:59 |
20. | Vítek Filip | AOP0401 | C | Orientační Běh Opava | 55:01 | + 31:25 |
21. | Daněk Vít | KRN0500 | C | KOS TJ Lokomotiva Krnov | 55:46 | + 32:10 |
22. | Polášek Vít | KSU0402 | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 58:03 | + 34:27 |
23. | Kobylka David | ASU0546 | C | Magnus Orienteering | 63:05 | + 39:29 |
24. | Pavelka Ondřej | KSU0404 | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 67:53 | + 44:17 |
25. | Bartášek Tomáš | ASU0447 | C | Magnus Orienteering | 73:34 | + 49:58 |
26. | Tomanek Lukáš | KSU0502 | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 73:48 | + 50:12 |
Kotkowiak Piotr | 1HP0401 | C | BnO Szczecin | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Milán Jakub | TBM0411 | A | KOS TJ Tesla Brno | 39:58 | |
2. | Světnický František | STE0204 | A | SK SKI-OB Šternberk | 43:18 | + 3:20 |
3. | Kostka Jiří | AOP0201 | A | Orientační Běh Opava | 44:32 | + 4:34 |
4. | Lukašák Šimon | STE0202 | B | SK SKI-OB Šternberk | 45:33 | + 5:35 |
5. | Nechanický Jan | OSN0200 | A | SK Orientační sporty Nové Město na Moravě | 47:41 | + 7:43 |
6. | Chaloupský Jakub | PHK0302 | B | OK 99 Hradec Králové | 48:10 | + 8:12 |
7. | Melišík Martin | TAP0200 | B | KOB TRETRA Praha | 49:14 | + 9:16 |
8. | Haltof Marek | TRI0200 | B | TJ TŽ Třinec | 50:04 | + 10:06 |
9. | Štábl Adam | KSU0401 | B | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 51:19 | + 11:21 |
10. | Bialožyt Marek | TRI0301 | B | TJ TŽ Třinec | 51:35 | + 11:37 |
11. | Chovanec Václav | TZL0201 | A | SKOB Zlín | 51:38 | + 11:40 |
12. | Doušek Tomáš | TBM0401 | B | KOS TJ Tesla Brno | 53:20 | + 13:22 |
13. | Valík Adam | AOP0301 | B | Orientační Běh Opava | 54:23 | + 14:25 |
14. | Pipek Ondřej | LPU0203 | B | OK Lokomotiva Pardubice | 55:01 | + 15:03 |
15. | Peňáz Vojtěch | VRB0303 | C | Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem, z.s. | 57:52 | + 17:54 |
16. | Svoboda Radek | STE0207 | B | SK SKI-OB Šternberk | 58:22 | + 18:24 |
17. | Coufal Jáchym | ZBM0200 | B | SK Žabovřesky Brno | 58:37 | + 18:39 |
18. | Čech Vít | AOP0302 | B | Orientační Běh Opava | 58:54 | + 18:56 |
19. | Šrámek Jaromír | RIC0303 | B | OB Říčany | 59:49 | + 19:51 |
20. | Stryk Štěpán | KSU0306 | B | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 60:06 | + 20:08 |
21. | Kožina Štěpán | PGP0300 | B | SK Praga | 60:35 | + 20:37 |
22. | Kundrata Jan | TZL0203 | B | SKOB Zlín | 61:09 | + 21:11 |
23. | Kula Mateusz | 1HP0203 | C | BnO Szczecin | 63:56 | + 23:58 |
24. | Matuš Vít | VRB0202 | C | Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem, z.s. | 64:51 | + 24:53 |
25. | Bartík Filip | TZL0202 | B | SKOB Zlín | 67:02 | + 27:04 |
26. | Jirka Matyáš | ZPV0201 | B | KOB ZPV Prostějov | 68:57 | + 28:59 |
27. | Palát Tomáš | ABM0307 | B | KOB Moira Brno | 69:38 | + 29:40 |
28. | Peňáz Radek | VRB0313 | C | Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem, z.s. | 71:45 | + 31:47 |
29. | Mielec Radomír | AOV0301 | B | OOB TJ Baník Ostrava | 74:57 | + 34:59 |
30. | Blank Noah | SKM0201 | B | KOB Směr Kroměříž | 76:32 | + 36:34 |
31. | Biernat Michal | 1HP0201 | C | BnO Szczecin | 80:12 | + 40:14 |
32. | Toborek Jakub | 49P0300 | C | DFS Wroclaw | 82:33 | + 42:35 |
33. | Patterman Prokop | KSU0333 | B | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 83:41 | + 43:43 |
34. | Cych Maksymilian | 33P0301 | C | Echo Twardogóra | 86:47 | + 46:49 |
35. | Kondys Jakub | 1HP0202 | C | BnO Szczecin | 92:10 | + 52:12 |
36. | Koňařík Vít | SVS0200 | B | Orientklub Vsetín | 92:47 | + 52:49 |
37. | Doležal Matyáš | STE0208 | B | SK SKI-OB Šternberk | 92:53 | + 52:55 |
38. | Nowakowski Maciej | 27P0200 | C | BKS Wataha Warszawa | 107:31 | + 67:33 |
39. | Haltof Adam | TRI0300 | B | TJ TŽ Třinec | 143:10 | + 103:12 |
Gierus Mateusz | 33P0302 | C | Echo Twardogóra | DISK | ||
Pachnik Stanislaw | 19P0300 | C | UKS "Orientpark.pl" Iwiny | DISK | ||
Peterka Jakub | LLI0404 | B | TJ Loko Liberec | DISK | ||
Novotný Erik | ZLH0301 | B | OOB TJ Zlaté Hory | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Jurčík Martin | KRN0300 | C | KOS TJ Lokomotiva Krnov | 102:02 | |
Gruss Zdeněk | VRB0305 | C | Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem, z.s. | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Filipek Sebastian | TRI0002 | A | TJ TŽ Třinec | 53:43 | |
2. | Rusin Jan | LPU0008 | A | OK Lokomotiva Pardubice | 54:05 | + 0:22 |
3. | Čech Petr | SJI0001 | A | OK Jihlava | 55:23 | + 1:40 |
4. | Roudný Martin | LPU0002 | A | OK Lokomotiva Pardubice | 55:58 | + 2:15 |
5. | Bořánek Michal | STE0007 | A | SK SKI-OB Šternberk | 56:00 | + 2:17 |
6. | Melichar Petr | LLI0001 | A | TJ Loko Liberec | 60:34 | + 6:51 |
7. | Volák Ondřej | LPU0010 | A | OK Lokomotiva Pardubice | 61:02 | + 7:19 |
8. | Pavlovec Dan | BOR0001 | A | OK Jiskra Nový Bor | 62:05 | + 8:22 |
9. | Jirka Mikuláš | STE0000 | A | SK SKI-OB Šternberk | 62:16 | + 8:33 |
10. | Milán Tomáš | TBM0111 | A | KOS TJ Tesla Brno | 66:18 | + 12:35 |
11. | Gajda Jan | KAM0105 | A | OK Kamenice | 67:01 | + 13:18 |
12. | Choros Tomasz | 25P0001 | C | PUKS Mlode Orly | 67:40 | + 13:57 |
13. | Podmolík Jonáš | TZL0001 | A | SKOB Zlín | 68:19 | + 14:36 |
14. | Janovský Tomáš | PGP0101 | A | SK Praga | 68:47 | + 15:04 |
15. | Kovařík Martin | TRI0101 | A | TJ TŽ Třinec | 69:32 | + 15:49 |
16. | Roudný Václav | LPU0001 | A | OK Lokomotiva Pardubice | 70:36 | + 16:53 |
17. | Veselý Vojtěch | SJH0001 | A | SJH Jindřichův Hradec | 71:16 | + 17:33 |
18. | Panovec Kryštof | LCE0011 | A | OOB TJ Slovan Luhačovice | 71:24 | + 17:41 |
19. | Matoušek Matěj | KSU0005 | A | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 72:34 | + 18:51 |
20. | Zalaba Tomáš | SJC0101 | A | Sportcentrum Jičín | 73:07 | + 19:24 |
21. | Gryc Vojtěch | TBM0106 | A | KOS TJ Tesla Brno | 73:35 | + 19:52 |
22. | Adamec Martin | TJN0106 | A | OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou | 73:46 | + 20:03 |
23. | Sedlář Jan | TBM0010 | A | KOS TJ Tesla Brno | 75:57 | + 22:14 |
24. | Kligl Radim | TBM0103 | A | KOS TJ Tesla Brno | 76:32 | + 22:49 |
25. | Hasman Ondřej | VPM0002 | A | KOS Slavia VŠ Plzeň | 76:48 | + 23:05 |
26. | Féder Medard | LCE0111 | A | OOB TJ Slovan Luhačovice | 77:18 | + 23:35 |
27. | Siegl Matyáš | PGP0104 | A | SK Praga | 77:34 | + 23:51 |
28. | Byrczek Jan | 14P0000 | C | UKS Kometa Gliwice | 79:30 | + 25:47 |
29. | Hašek Jan | VPM0001 | A | KOS Slavia VŠ Plzeň | 80:27 | + 26:44 |
30. | Švadlena Michal | CHC0101 | A | K.O.B. Choceň | 87:07 | + 33:24 |
31. | Ogdowski Bartlomiej | 1CP0000 | C | UKS Siódemka Rumia | 110:02 | + 56:19 |
32. | Sloma Grzegorz | 19P0100 | C | UKS "Orientpark.pl" Iwiny | 120:56 | + 67:13 |
Petersburski Krystian | 1HP0001 | C | BnO Szczecin | DISK | ||
Buk Petr | ROU0001 | A | SKOB Roudnice nad Labem | DISK | ||
Průša Kryštof | VSP0102 | A | USK Praha | DISK | ||
Šafář Martin | KSU0105 | A | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | DISK | ||
Mareš Vít | BOR0000 | A | OK Jiskra Nový Bor | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Zentrich Dušan | LCE0012 | B | OOB TJ Slovan Luhačovice | 54:28 | |
2. | Grebík Radim | ASU0101 | B | Magnus Orienteering | 59:12 | + 4:44 |
3. | Kroul Josef | KSU0044 | B | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 62:12 | + 7:44 |
4. | Paleček Ondřej | SRK0103 | B | SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | 66:08 | + 11:40 |
5. | Rajnoha David | TBM0003 | B | KOS TJ Tesla Brno | 66:28 | + 12:00 |
6. | Kaprál Jan | SSU0000 | B | SK Severka Šumperk | 70:30 | + 16:02 |
7. | Krč Matěj | KSU0101 | B | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 71:26 | + 16:58 |
8. | Šimek Štěpán | UOL0104 | B | SOB Olomouc | 72:30 | + 18:02 |
9. | Adámek Filip | ABM0101 | B | KOB Moira Brno | 72:46 | + 18:18 |
10. | Bradáč Jakub | LLI0002 | B | TJ Loko Liberec | 74:26 | + 19:58 |
11. | Vavřík Tomáš | MOV0004 | B | SKOB Ostrava | 75:05 | + 20:37 |
12. | Bitto Maxim | LCE0003 | B | OOB TJ Slovan Luhačovice | 78:38 | + 24:10 |
13. | Tuharský Erik | TRI0100 | B | TJ TŽ Třinec | 82:14 | + 27:46 |
14. | Karásek Adam | ZPV0001 | B | KOB ZPV Prostějov | 82:50 | + 28:22 |
15. | Neumann David | STE0101 | B | SK SKI-OB Šternberk | 89:30 | + 35:02 |
16. | Prachař Matouš | UOL0000 | B | SOB Olomouc | 101:02 | + 46:34 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Forst Antonín | MFP0101 | B | VŠSK MFF UK Praha | 68:44 | |
2. | Zimmer Jan | ZVO0001 | C | OB SK Zvole | 86:20 | + 17:36 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Vandas Daniel | PHK9805 | A | OK 99 Hradec Králové | 59:19 | |
2. | Bendák Jan | PHK9800 | A | OK 99 Hradec Králové | 61:21 | + 2:02 |
3. | Hausenblas Šimon | KAM9803 | A | OK Kamenice | 62:38 | + 3:19 |
4. | Křivda Tomáš | CHC9901 | A | K.O.B. Choceň | 64:33 | + 5:14 |
5. | Sýkora Vojtěch | LCE9801 | A | OOB TJ Slovan Luhačovice | 65:31 | + 6:12 |
6. | Dekrét Jakub | ZBM9907 | A | SK Žabovřesky Brno | 66:37 | + 7:18 |
7. | Hirš Otakar | ZBM9801 | A | SK Žabovřesky Brno | 67:37 | + 8:18 |
8. | Pryjma Fryderyk | JPV9803 | A | Oddíl OS SK Prostějov | 67:48 | + 8:29 |
9. | Koštejn Vít | DOK9800 | A | OK Doksy | 68:09 | + 8:50 |
10. | Hlaváč Ondřej | ZBM9901 | A | SK Žabovřesky Brno | 68:47 | + 9:28 |
11. | Semerád Antonín | DKP9801 | A | Oddíl OB Kotlářka | 68:51 | + 9:32 |
12. | Fencl Jonáš | LPU9902 | A | OK Lokomotiva Pardubice | 69:05 | + 9:46 |
13. | Sláma Dušan | ASU9843 | A | Magnus Orienteering | 69:15 | + 9:56 |
14. | Starý Ondra | VRL9802 | A | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 70:47 | + 11:28 |
15. | Chvátil Šimon | PHK9908 | A | OK 99 Hradec Králové | 71:41 | + 12:22 |
16. | Kavalír Jáchym | PHK9901 | A | OK 99 Hradec Králové | 73:16 | + 13:57 |
17. | Rutka Jan | 28P9800 | C | UNTS Warszawa | 73:36 | + 14:17 |
18. | Šrámek Ondřej | KSU9909 | A | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 73:56 | + 14:37 |
19. | Černocký Libor | LCE9803 | A | OOB TJ Slovan Luhačovice | 74:26 | + 15:07 |
20. | Škvor Ota | KAM9900 | A | OK Kamenice | 74:37 | + 15:18 |
21. | Müller Jonáš | KSU9906 | A | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 75:25 | + 16:06 |
22. | Vystavěl Ondřej | JPV9807 | A | Oddíl OS SK Prostějov | 75:41 | + 16:22 |
23. | Gebrt Jan | SHK9801 | A | OK Slavia Hradec Králové | 76:02 | + 16:43 |
24. | Bartoš Vojtěch | PGP9809 | A | SK Praga | 79:09 | + 19:50 |
25. | Thoř Tomáš | TUR9904 | A | OOB TJ Turnov | 79:24 | + 20:05 |
26. | Holesz Sebastian | TRI9902 | A | TJ TŽ Třinec | 80:16 | + 20:57 |
27. | Cuprys Gracjan | 1VP9901 | C | HKS Azymut Mochy | 80:50 | + 21:31 |
28. | Horčička Vít | UOL9919 | A | SOB Olomouc | 83:37 | + 24:18 |
29. | Jíra Tomáš | KAM9802 | A | OK Kamenice | 83:59 | + 24:40 |
30. | Kafka Matěj | SJI9903 | A | OK Jihlava | 84:23 | + 25:04 |
31. | Kočí Josef | JPV9824 | A | Oddíl OS SK Prostějov | 85:58 | + 26:39 |
32. | Šabata Milan | SRK9904 | A | SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | 86:36 | + 27:17 |
33. | Cienciala Jan | TRI9801 | A | TJ TŽ Třinec | 87:55 | + 28:36 |
34. | Melichar Vojtěch | LLI9802 | A | TJ Loko Liberec | 90:10 | + 30:51 |
35. | Novotný Marek | TJN9901 | A | OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou | 90:45 | + 31:26 |
36. | Kašpar Ludvík | BOR9805 | A | OK Jiskra Nový Bor | 91:29 | + 32:10 |
37. | Paukert Lukáš | KUO9801 | A | KOB Ústí nad Orlicí | 91:37 | + 32:18 |
38. | Šenkýř Matěj | SJI9902 | A | OK Jihlava | 93:50 | + 34:31 |
39. | Šiška Petr | TZL9801 | A | SKOB Zlín | 94:36 | + 35:17 |
40. | Procházka Zdeněk | SOP9901 | A | OOB TJ Slezan Opava | 98:28 | + 39:09 |
41. | Hubáček Filip | JPV9800 | A | Oddíl OS SK Prostějov | 102:32 | + 43:13 |
42. | Mossakowski Wojtek | 28P9802 | C | UNTS Warszawa | 105:14 | + 45:55 |
Pek Daniel | SHK9803 | A | OK Slavia Hradec Králové | DISK | ||
Jílek Ondřej | KSU9908 | A | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | DISK | ||
Vopařil Jan | LCE9911 | A | OOB TJ Slovan Luhačovice | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Chaloupka Josef | UOL9801 | B | SOB Olomouc | 69:06 | |
2. | Florián Vojtěch | ABM9901 | B | KOB Moira Brno | 73:39 | + 4:33 |
3. | Komenda Jan | ZBM9902 | B | SK Žabovřesky Brno | 77:11 | + 8:05 |
4. | Gedeon Dominik | KSU9900 | B | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 77:53 | + 8:47 |
5. | Doležal Vít | SJC9802 | B | Sportcentrum Jičín | 78:44 | + 9:38 |
6. | Šnyrch Jakub | ABM9906 | B | KOB Moira Brno | 79:06 | + 10:00 |
7. | Šnyrch Tomáš | ABM9919 | B | KOB Moira Brno | 80:19 | + 11:13 |
8. | Král Jan | ZBM9904 | B | SK Žabovřesky Brno | 80:24 | + 11:18 |
9. | Ingršt Matěj | ABM9907 | B | KOB Moira Brno | 88:45 | + 19:39 |
10. | Beneš Miroslav | KON9915 | B | KOB Konice | 89:54 | + 20:48 |
11. | Procházka Jakub | SOP9903 | B | OOB TJ Slezan Opava | 99:47 | + 30:41 |
12. | Zvoníček Jan | SKM9801 | B | KOB Směr Kroměříž | 101:38 | + 32:32 |
13. | Gilík Marek | SOP9904 | C | OOB TJ Slezan Opava | 121:42 | + 52:36 |
Ondráček Radek | KSU9933 | B | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
Points
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Kettner Vojtěch | KAM9601 | E | OK Kamenice | 66:34 | 9614 | |
2. | Fürst Matouš | LLI9603 | E | TJ Loko Liberec | 71:28 | + 4:54 | 8982 |
3. | Dalos Máté | 17H9700 | C | Hungarian Team | 72:02 | + 5:28 | |
4. | Zacher Márton | 17H9803 | C | Hungarian Team | 73:10 | + 6:36 | |
5. | Egei Patrik | 17H9801 | C | Hungarian Team | 73:18 | + 6:44 | |
6. | Mudrák Štěpán | LCE9601 | R | OOB TJ Slovan Luhačovice | 73:40 | + 7:06 | 8699 |
7. | Burda Matěj | BOR9608 | A | OK Jiskra Nový Bor | 74:50 | + 8:16 | 8548 |
8. | Mašata Matěj | PHK9601 | R | OK 99 Hradec Králové | 75:11 | + 8:37 | 8503 |
9. | Miavecz Balázs | 17H9800 | C | Hungarian Team | 76:04 | + 9:30 | |
10. | Peregi Dániel | 17H9701 | C | Hungarian Team | 76:47 | + 10:13 | |
11. | Wolf Filip | TUR9701 | A | OOB TJ Turnov | 76:53 | + 10:19 | 8284 |
12. | Navrátil Šimon | PGP9702 | A | SK Praga | 78:00 | + 11:26 | 8140 |
13. | Ormay Mihály | 17H9901 | C | Hungarian Team | 80:22 | + 13:48 | |
14. | Kuca Kacper | 41P9900 | C | WKS Wawel Kraków | 81:47 | + 15:13 | |
15. | Biederman Marcin | 41P | C | WKS Wawel Kraków | 82:13 | + 15:39 | |
16. | Bořil Jan | SJI9700 | A | OK Jihlava | 83:00 | + 16:26 | 7495 |
17. | Podmolík Josef | TZL9701 | A | SKOB Zlín | 83:11 | + 16:37 | 7472 |
18. | Mikel David | TZL9703 | A | SKOB Zlín | 83:12 | + 16:38 | 7469 |
19. | Skalický Matyáš | KUO9605 | A | KOB Ústí nad Orlicí | 85:00 | + 18:26 | 7237 |
20. | Matuš Vojtěch | VRB9606 | R | Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem, z.s. | 85:19 | + 18:45 | 7196 |
21. | Porgányi Márk | 17H9703 | C | Hungarian Team | 85:37 | + 19:03 | |
22. | Netuka Vojtěch | SHK9701 | R | OK Slavia Hradec Králové | 87:24 | + 20:50 | 6928 |
23. | Šmaus Jan | TJN9700 | A | OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou | 88:27 | + 21:53 | 6792 |
24. | Slíva Jan | LCE9602 | A | OOB TJ Slovan Luhačovice | 88:56 | + 22:22 | 6730 |
25. | Kelbl Vladimír | ZBM9711 | A | SK Žabovřesky Brno | 89:55 | + 23:21 | 6603 |
26. | Moravec Jakub | KAM9702 | A | OK Kamenice | 92:47 | + 26:13 | 6234 |
27. | Werner Michal | PGP9705 | A | SK Praga | 93:06 | + 26:32 | 6193 |
28. | Landovský Jakub | PGP9601 | A | SK Praga | 93:29 | + 26:55 | 6144 |
29. | Semrád Ladislav | CHC9701 | A | K.O.B. Choceň | 93:41 | + 27:07 | 6118 |
30. | Vacek Vojtěch | SJI9602 | R | OK Jihlava | 98:18 | + 31:44 | 5523 |
31. | Vlášek Jakub | TAP9702 | A | KOB TRETRA Praha | 100:08 | + 33:34 | 5286 |
32. | Jurica Jan | LPU9611 | A | OK Lokomotiva Pardubice | 102:31 | + 35:57 | 4979 |
33. | Zikmund Zdeněk | SJC9703 | A | Sportcentrum Jičín | 109:09 | + 42:35 | 4124 |
34. | Fleiss Sebastian | 2JD9601 | C | Berliner TSC | 109:34 | + 43:00 | |
35. | Weiler Vince | 17H9904 | C | Hungarian Team | 111:30 | + 44:56 | |
36. | Hortobágyi Ákos | 17H9802 | C | Hungarian Team | 131:22 | + 64:48 | |
Frýba Dominik | SJI9702 | A | OK Jihlava | DISK | 0 | ||
Wolowczyk Michal | 28P9700 | C | UNTS Warszawa | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
Points
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Walach Ondřej | TRI9601 | B | TJ TŽ Třinec | 94:54 | 0 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
Points
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Semík Ondřej | KAM9401 | E | OK Kamenice | 97:40 | 10213 | |
2. | Hradec Pavel | TUR8801 | E | OOB TJ Turnov | 99:38 | + 1:58 | 10016 |
3. | Bakó Áron | 17H9202 | C | Hungarian Team | 102:08 | + 4:28 | |
4. | Nožka Radek | LPU9005 | E | OK Lokomotiva Pardubice | 102:16 | + 4:36 | 9753 |
5. | Udržal Tomáš | LPU8002 | E | OK Lokomotiva Pardubice | 102:33 | + 4:53 | 9724 |
6. | Kamenický Matěj | LPU9036 | E | OK Lokomotiva Pardubice | 102:36 | + 4:56 | 9719 |
7. | Kozák Osvald | TBM8201 | R | KOS TJ Tesla Brno | 103:32 | + 5:52 | 9626 |
8. | Zimmermann Štěpán | ZBM9101 | E | SK Žabovřesky Brno | 104:13 | + 6:33 | 9557 |
9. | Poklop Martin | SSU8802 | E | SK Severka Šumperk | 105:29 | + 7:49 | 9431 |
10. | Horyna Roman | LCE7602 | R | OOB TJ Slovan Luhačovice | 106:03 | + 8:23 | 9374 |
11. | Janata Martin | DKP8306 | R | Oddíl OB Kotlářka | 106:10 | + 8:30 | 9362 |
12. | Bravený Vít | ZBM9102 | R | SK Žabovřesky Brno | 106:55 | + 9:15 | 9287 |
13. | Škoda Jakub | VLI8800 | R | Slavia Liberec orienteering | 107:20 | + 9:40 | 9245 |
14. | Přibyl Bronislav | TZL8603 | C | SKOB Zlín | 108:46 | + 11:06 | 9102 |
15. | Argaláš Michal | TRI9301 | C | TJ TŽ Třinec | 108:56 | + 11:16 | 9085 |
16. | Procházka Jan | PGP8206 | C | SK Praga | 109:17 | + 11:37 | 9050 |
17. | Mokrý Stanislav | ZBM9202 | R | SK Žabovřesky Brno | 109:59 | + 12:19 | 8980 |
18. | Flašar Jan | PGP8610 | E | SK Praga | 110:49 | + 13:09 | 8897 |
19. | Zvěřina Petr | LPU8208 | R | OK Lokomotiva Pardubice | 112:13 | + 14:33 | 8757 |
20. | Kantor Ondřej | TRI9103 | R | TJ TŽ Třinec | 112:17 | + 14:37 | 8750 |
21. | Švirák Ondřej | ZBM9103 | R | SK Žabovřesky Brno | 112:47 | + 15:07 | 8700 |
22. | Baumholczer Máté | 17H9201 | C | Hungarian Team | 113:17 | + 15:37 | |
23. | Brlica Pavel | ZBM9302 | R | SK Žabovřesky Brno | 113:46 | + 16:06 | 8602 |
24. | Tomanek Daniel | KSU7410 | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 114:24 | + 16:44 | 8538 |
25. | Luštický Martin | TUR8700 | R | OOB TJ Turnov | 115:29 | + 17:49 | 8430 |
26. | Tugyi Levente | 17H9404 | C | Hungarian Team | 116:00 | + 18:20 | |
27. | Kisvölcsey Ákos | 17H7201 | C | Hungarian Team | 116:25 | + 18:45 | |
28. | Valeš Jiří | LPM9502 | R | OK Lokomotiva Plzeň | 116:44 | + 19:04 | 8305 |
29. | Wolowczyk Krzysztof | 28P9501 | C | UNTS Warszawa | 118:00 | + 20:20 | |
30. | Hepner David | SHK7601 | C | OK Slavia Hradec Králové | 118:30 | + 20:50 | 8128 |
31. | Horvát Petr | ASU9447 | R | Magnus Orienteering | 121:13 | + 23:33 | 7856 |
32. | Král Václav | SSU8243 | C | SK Severka Šumperk | 127:50 | + 30:10 | 7194 |
33. | Bugár Gergely | 17H9203 | C | Hungarian Team | 131:44 | + 34:04 | |
34. | Fehérvári Dániel | 17H9402 | C | Hungarian Team | 148:13 | + 50:33 | |
35. | Galicz Karol | 27P8600 | C | BKS Wataha Warszawa | 173:54 | + 76:14 | |
Liszka Krisztián | 17H9204 | C | Hungarian Team | DISK | |||
Procházka David | LPU9113 | E | OK Lokomotiva Pardubice | DISK | 0 | ||
Grundmann Jan | LPU9410 | R | OK Lokomotiva Pardubice | DISK | 0 | ||
Nykodým Miloš | ZBM9005 | E | SK Žabovřesky Brno | DISK | 0 | ||
Dlabaja Štěpán | TZL8508 | R | SKOB Zlín | DISK | 0 | ||
Schulhof Jan | TUR8900 | C | OOB TJ Turnov | DISK | 0 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
Points
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Hubáček Jonáš | LCE9501 | E | OOB TJ Slovan Luhačovice | 91:12 | 9391 | |
2. | Palát Petr | ABM7415 | C | KOB Moira Brno | 93:46 | + 2:34 | 9140 |
3. | Kettner Lukáš | KAM9403 | C | OK Kamenice | 95:52 | + 4:40 | 8935 |
4. | Dragowski Kuba | TUR9003 | C | OOB TJ Turnov | 96:37 | + 5:25 | 8862 |
5. | Baier Martin | TUR7603 | R | OOB TJ Turnov | 97:40 | + 6:28 | 8759 |
6. | Makovský Jakub | TAP8511 | C | KOB TRETRA Praha | 98:52 | + 7:40 | 8642 |
7. | Záveský Filip | LPU9306 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 99:02 | + 7:50 | 8625 |
8. | Losman Petr | PHK7901 | R | OK 99 Hradec Králové | 99:29 | + 8:17 | 8581 |
9. | Prášil Marek | SJI7313 | R | OK Jihlava | 101:23 | + 10:11 | 8395 |
10. | Fodor Petr | TUR8103 | R | OOB TJ Turnov | 103:54 | + 12:42 | 8149 |
11. | Pavlovec Jan | BOR9503 | R | OK Jiskra Nový Bor | 105:13 | + 14:01 | 8021 |
12. | Ehl Jiří | TBM7701 | C | KOS TJ Tesla Brno | 105:41 | + 14:29 | 7975 |
13. | Panchártek Jan | PHK8802 | C | OK 99 Hradec Králové | 106:12 | + 15:00 | 7924 |
14. | Kazda Adam | ZBM9104 | C | SK Žabovřesky Brno | 107:07 | + 15:55 | 7835 |
15. | Zelinka Jiří | MBM8740 | C | O-mikron | 107:12 | + 16:00 | 7827 |
16. | Jílek Jakub | KSU9202 | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 107:13 | + 16:01 | 7825 |
17. | Peterka Vojtěch | LLI7502 | C | TJ Loko Liberec | 107:37 | + 16:25 | 7786 |
18. | Neumann Josef | 33D8400 | C | USV TU Dresden | 109:08 | + 17:56 | |
19. | Pekárek Evžen | TZL7007 | C | SKOB Zlín | 109:49 | + 18:37 | 7571 |
20. | Kopec Tomáš | KRN8203 | C | KOS TJ Lokomotiva Krnov | 110:12 | + 19:00 | 7533 |
21. | Pachnik Wojciech | 19P9100 | C | UKS "Orientpark.pl" Iwiny | 110:20 | + 19:08 | |
22. | Zimmermann Jakub | ZBM8928 | C | SK Žabovřesky Brno | 110:50 | + 19:38 | 7471 |
23. | Polášek Jan | TZL8601 | C | SKOB Zlín | 111:34 | + 20:22 | 7399 |
24. | Mazal Zdeněk | VBM8103 | C | VSK Mendelu Brno | 112:39 | + 21:27 | 7294 |
25. | Kopáček Jan | CHT8510 | C | OOB SK Chrast | 112:56 | + 21:44 | 7266 |
26. | Jirka Michal | PTE8403 | C | TJ Sokol Ptení | 113:05 | + 21:53 | 7251 |
27. | Strachota Petr | TJN8700 | C | OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou | 113:22 | + 22:10 | 7223 |
28. | Drábek Jan | ZBM8511 | C | SK Žabovřesky Brno | 113:59 | + 22:47 | 7163 |
29. | Balcar Aleš | PHK8602 | C | OK 99 Hradec Králové | 115:05 | + 23:53 | 7056 |
30. | Marchuk Ilya | 28P8700 | C | UNTS Warszawa | 116:14 | + 25:02 | |
31. | Holas Ondřej | TUR8501 | C | OOB TJ Turnov | 116:35 | + 25:23 | 6909 |
32. | Pospíšil Ondřej | DKP8717 | C | Oddíl OB Kotlářka | 117:15 | + 26:03 | 6844 |
33. | Kadavý Petr | CHA7800 | C | OK Chrastava | 117:28 | + 26:16 | 6822 |
34. | Fibír Tomáš | FSP7901 | C | VŠTJ Stavební fakulta Praha | 117:48 | + 26:36 | 6790 |
35. | Zajíc Vítězslav | TAP8610 | C | KOB TRETRA Praha | 118:00 | + 26:48 | 6770 |
36. | Hájek Adam | KAM9202 | C | OK Kamenice | 119:23 | + 28:11 | 6635 |
37. | Waněk Adam | LPU9505 | R | OK Lokomotiva Pardubice | 119:57 | + 28:45 | 6580 |
38. | Čechlovský Jan | CHA9300 | C | OK Chrastava | 120:18 | + 29:06 | 6545 |
39. | Turczer Petr | KSU7945 | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 120:51 | + 29:39 | 6492 |
40. | Deml Tomáš | LPU9502 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 123:12 | + 32:00 | 6262 |
41. | Slováček Tomáš | TZL8002 | C | SKOB Zlín | 124:31 | + 33:19 | 6133 |
42. | Hanák Jan | SLA8002 | C | SKOB Slaný | 125:10 | + 33:58 | 6069 |
43. | Otruba Marek | PLU7417 | C | TJ SOKOL Plumlov | 125:32 | + 34:20 | 6033 |
44. | Bořil Tomáš | ZBM8833 | C | SK Žabovřesky Brno | 126:30 | + 35:18 | 5939 |
45. | Doucha Jiří | SNA7105 | C | TJ START Náchod | 126:53 | + 35:41 | 5901 |
46. | Držka Štěpán | LPU7604 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 127:15 | + 36:03 | 5866 |
47. | Dvorský Vojtěch | SKM9401 | C | KOB Směr Kroměříž | 127:21 | + 36:09 | 5856 |
48. | Václavek Tomáš | STE5809 | C | SK SKI-OB Šternberk | 129:26 | + 38:14 | 5652 |
49. | Wojnowicz Marek | 19P9201 | C | UKS "Orientpark.pl" Iwiny | 130:40 | + 39:28 | |
50. | Přikryl Petr | ZBM6708 | C | SK Žabovřesky Brno | 131:59 | + 40:47 | 5403 |
51. | Matras Tomáš | CHT8001 | C | OOB SK Chrast | 135:15 | + 44:03 | 5083 |
52. | Bořánek Petr | VSP7000 | C | USK Praha | 137:47 | + 46:35 | 4835 |
53. | Váňa Martin | TUR8401 | C | OOB TJ Turnov | 141:32 | + 50:20 | 4469 |
54. | Mašata Roman | PHK7107 | C | OK 99 Hradec Králové | 148:10 | + 56:58 | 3820 |
55. | SCULTETY Marton | 17H9415 | C | Hungarian Team | 148:34 | + 57:22 | |
56. | Dobra Tom | 29G9200 | C | University of Bristol Orienteering Club | 151:45 | + 60:33 | |
Čermák Jan | LPU9301 | C | OK Lokomotiva Pardubice | DISK | 0 | ||
Kadeřávek Petr | PHK7605 | C | OK 99 Hradec Králové | DISK | 0 | ||
Skyva Petr | STE6501 | C | SK SKI-OB Šternberk | DISK | 0 | ||
Prasal Jakub | 25P9501 | C | PUKS Mlode Orly | DISK | |||
Henek Vladan | VBM8002 | C | VSK Mendelu Brno | DISK | 0 | ||
Madej Mateusz | 19P9101 | C | UKS "Orientpark.pl" Iwiny | DISK | |||
Janů Zdeněk | KSU9045 | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | DISK | 0 | ||
Otruba Karel | PLU7917 | C | TJ SOKOL Plumlov | DISK | 0 | ||
Kobr Tomáš | VLI8901 | C | Slavia Liberec orienteering | DISK | 0 | ||
Kamenický Jeroným | OSN9549 | R | SK Orientační sporty Nové Město na Moravě | DISK | 0 | ||
Podmolík Tomáš | TZL6915 | C | SKOB Zlín | DISK | 0 | ||
Rychlý Pavel | KRN8505 | C | KOS TJ Lokomotiva Krnov | DISK | 0 | ||
Janovský Tomáš | PGP6401 | C | SK Praga | DISK | 0 | ||
Janda Martin | DOB8002 | C | KOB Dobruška | DISK | 0 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
Points
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Perůtka Jan | LCE8801 | C | OOB TJ Slovan Luhačovice | 88:45 | 7683 | |
2. | Bialožyt Michal | ZBM8707 | C | SK Žabovřesky Brno | 89:39 | + 0:54 | 7608 |
3. | Mokrý Ondřej | ABM9410 | C | KOB Moira Brno | 92:54 | + 4:09 | 7337 |
4. | Müller Martin | PHK8903 | C | OK 99 Hradec Králové | 94:16 | + 5:31 | 7223 |
5. | Benroth Martin | TZL9206 | C | SKOB Zlín | 94:59 | + 6:14 | 7163 |
6. | Štěrba Zbyněk | LPU8304 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 95:53 | + 7:08 | 7088 |
7. | Krejsa Martin | CHT9001 | C | OOB SK Chrast | 99:09 | + 10:24 | 6815 |
8. | Klech Richard | VRB7201 | C | Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem, z.s. | 99:33 | + 10:48 | 6782 |
9. | Justa Pavel | PHK8701 | C | OK 99 Hradec Králové | 99:35 | + 10:50 | 6779 |
10. | Krejsa Vladimír | CHT9202 | C | OOB SK Chrast | 100:23 | + 11:38 | 6712 |
11. | Bencúr Juraj | LCE7701 | C | OOB TJ Slovan Luhačovice | 101:32 | + 12:47 | 6617 |
12. | Henek Michal | RBK8605 | C | SK Radioklub Blansko | 102:25 | + 13:40 | 6543 |
13. | Halama Jakub | KSU7940 | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 102:34 | + 13:49 | 6530 |
14. | Hora Vojtěch | PGP8301 | C | SK Praga | 102:59 | + 14:14 | 6496 |
15. | Remeš Petr | SHK9403 | C | OK Slavia Hradec Králové | 107:52 | + 19:07 | 6088 |
16. | Pudel Jarda | STE7505 | C | SK SKI-OB Šternberk | 109:25 | + 20:40 | 5959 |
17. | Otrusina Jiří | JPV8201 | C | Oddíl OS SK Prostějov | 110:04 | + 21:19 | 5905 |
18. | Kapal Tomáš | KAM9402 | C | OK Kamenice | 110:28 | + 21:43 | 5872 |
19. | Skripnik Štěpán | FSP7909 | C | VŠTJ Stavební fakulta Praha | 111:17 | + 22:32 | 5803 |
20. | Kořínek Jindřich | TUR8406 | C | OOB TJ Turnov | 111:53 | + 23:08 | 5753 |
21. | Hyka Jan | TUR9002 | C | OOB TJ Turnov | 112:46 | + 24:01 | 5680 |
22. | Hodek Michal | TAP8808 | C | KOB TRETRA Praha | 121:24 | + 32:39 | 4960 |
23. | Černý Martin | TAP8902 | C | KOB TRETRA Praha | 121:50 | + 33:05 | 4924 |
24. | Finstrle Luděk | ZBM7902 | C | SK Žabovřesky Brno | 122:09 | + 33:24 | 4897 |
25. | Hrouda Martin | FSP7612 | C | VŠTJ Stavební fakulta Praha | 123:13 | + 34:28 | 4808 |
26. | Fajkus Radim | JPV9509 | C | Oddíl OS SK Prostějov | 127:01 | + 38:16 | 4491 |
27. | Kopecký David | UOL7800 | C | SOB Olomouc | 132:55 | + 44:10 | 3999 |
28. | Šesták Jakub | RBK9001 | C | SK Radioklub Blansko | 136:39 | + 47:54 | 3688 |
29. | Krmaš Václav | SRK8001 | C | SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | 137:55 | + 49:10 | 3582 |
30. | Šmelík Juraj | LCE6603 | C | OOB TJ Slovan Luhačovice | 139:02 | + 50:17 | 3489 |
31. | Dragowski Piotr | 23P8200 | C | OK!Sport | 140:17 | + 51:32 | |
32. | Kala Matěj | OOL8901 | C | SK Haná orienteering | 144:13 | + 55:28 | 3057 |
33. | Pitra Martin | CHT9204 | C | OOB SK Chrast | 144:17 | + 55:32 | 3051 |
34. | Zdráhal Tomáš | OOL5301 | C | SK Haná orienteering | 147:18 | + 58:33 | 2800 |
35. | Krajcar Ivo | SKM9501 | C | KOB Směr Kroměříž | 151:03 | + 62:18 | 2487 |
36. | JAROSI Adam | 17H9416 | C | Hungarian Team | 207:26 | + 118:41 | |
Fiala Petr | LPU8701 | C | OK Lokomotiva Pardubice | DISK | 0 | ||
Wagner Libor | DKP8511 | C | Oddíl OB Kotlářka | DISK | 0 | ||
Lučan Vladimír | LPU7710 | C | OK Lokomotiva Pardubice | DISK | 0 | ||
Kříž Lukáš | TTR8201 | C | OOB Třebíč | DISK | 0 | ||
Slezák Jiří | LCE9001 | C | OOB TJ Slovan Luhačovice | DISK | 0 | ||
Kunčar Vít | LCE6602 | C | OOB TJ Slovan Luhačovice | DISK | 0 | ||
Cahel Marek | LCE8803 | C | OOB TJ Slovan Luhačovice | DISK | 0 | ||
Hostaš Petr | TUR9001 | C | OOB TJ Turnov | DISK | 0 | ||
Kuriak Jakub | VZA9301 | C | Slávia ŽU Žilina | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
Points
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Klapal Jan | LPU9006 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 84:58 | 2181 | |
2. | Novotný Jiří | TZL8001 | C | SKOB Zlín | 93:50 | + 8:52 | 1999 |
3. | Rusin Jan | BRU7601 | C | Ulita-HOBRA Orienteering Broumov | 108:07 | + 23:09 | 1706 |
4. | Humlíček Aleš | ZBM7539 | C | SK Žabovřesky Brno | 109:59 | + 25:01 | 1668 |
5. | Pátek Richard | ZBM7609 | C | SK Žabovřesky Brno | 132:26 | + 47:28 | 1207 |
Hikl Tomáš | ZBM8100 | C | SK Žabovřesky Brno | DISK | 0 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
Points
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Stoklasa Bohumil | PLU8417 | C | TJ SOKOL Plumlov | 76:08 | 0 | |
2. | Benroth Jakub | TZL9002 | C | SKOB Zlín | 106:38 | + 30:30 | 0 |
3. | Hrazdil Jiří | 9BC8400 | C | NNN | 113:41 | + 37:33 | |
4. | Podhrázský Zbyšek | MBM8242 | C | O-mikron | 117:23 | + 41:15 | 0 |
Jedlička Lukáš | SHK8100 | C | OK Slavia Hradec Králové | DISK | 0 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Dittrich Pavel | SKM7501 | C | KOB Směr Kroměříž | 69:42 | |
2. | Milán Pavel | TBM7227 | C | KOS TJ Tesla Brno | 78:44 | + 9:02 |
3. | Jedlička Michal | SHK7309 | C | OK Slavia Hradec Králové | 80:04 | + 10:22 |
4. | Skripnik Ondřej | FSP7502 | C | VŠTJ Stavební fakulta Praha | 82:33 | + 12:51 |
5. | Golinowski Pawel | 1VP7901 | C | HKS Azymut Mochy | 85:01 | + 15:19 |
6. | Tkaczuk Tomasz | 66P7900 | C | UKS Azymut Pabianice | 85:06 | + 15:24 |
7. | Jašek Petr | STE7601 | C | SK SKI-OB Šternberk | 89:36 | + 19:54 |
8. | Cych Piotr | 33P6800 | C | Echo Twardogóra | 90:55 | + 21:13 |
9. | Rigó Marek | ODR7101 | C | SKOB Odry | 94:59 | + 25:17 |
10. | Plesinski Mariusz | 1VP7301 | C | HKS Azymut Mochy | 95:05 | + 25:23 |
11. | Šklíba Jan | SRK7501 | C | SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | 97:00 | + 27:18 |
12. | Rytíř Michal | SKM7325 | C | KOB Směr Kroměříž | 98:36 | + 28:54 |
13. | Kurfürst Pavel | FSP7400 | C | VŠTJ Stavební fakulta Praha | 99:02 | + 29:20 |
14. | Koblížek Kamil | KUO8001 | C | KOB Ústí nad Orlicí | 99:34 | + 29:52 |
15. | Dubec Pavel | SCP8003 | C | OK Sparta Praha | 100:17 | + 30:35 |
16. | Růžička Lukáš | KSU7849 | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 101:56 | + 32:14 |
17. | Binar Robert | UOL7500 | C | SOB Olomouc | 105:41 | + 35:59 |
18. | Svěchota Milan | MOV7202 | C | SKOB Ostrava | 118:40 | + 48:58 |
19. | Sedlář Petr | TBM7319 | C | KOS TJ Tesla Brno | 121:25 | + 51:43 |
20. | Mulíček Ondřej | ABM7405 | C | KOB Moira Brno | 123:35 | + 53:53 |
21. | Valenta Jiří | SSU6301 | C | SK Severka Šumperk | 130:50 | + 61:08 |
22. | Mielec Jaromír | AOV6901 | C | OOB TJ Baník Ostrava | 132:01 | + 62:19 |
23. | Silnoušek Jiří | STE7200 | C | SK SKI-OB Šternberk | 190:00 | + 120:18 |
Šístek Daniel | SCP7507 | C | OK Sparta Praha | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Janků Marek | STE7102 | C | SK SKI-OB Šternberk | 70:27 | |
2. | Neumann Jaroslav | STE5902 | C | SK SKI-OB Šternberk | 73:06 | + 2:39 |
3. | Věžník Roman | TTR7901 | C | OOB Třebíč | 76:56 | + 6:29 |
4. | Smolka Martin | STE7100 | C | SK SKI-OB Šternberk | 77:07 | + 6:40 |
5. | Patterman Pavel | KSU7337 | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 83:45 | + 13:18 |
6. | Kroul Josef | KSU7302 | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 87:05 | + 16:38 |
7. | Mašláň Jakub | TZL7801 | C | SKOB Zlín | 88:50 | + 18:23 |
8. | Horčička Petr | UOL7007 | C | SOB Olomouc | 88:57 | + 18:30 |
9. | Stibor Zbyněk | KAR7601 | C | SK Karlovice | 90:59 | + 20:32 |
10. | Hubáček Libor | LCE6721 | C | OOB TJ Slovan Luhačovice | 92:33 | + 22:06 |
11. | Kůstka Marek | VIC6403 | C | OB Vizovice | 93:34 | + 23:07 |
12. | Sláma Lumír | LCE8103 | C | OOB TJ Slovan Luhačovice | 94:31 | + 24:04 |
13. | Smékal David | UOL7503 | C | SOB Olomouc | 96:55 | + 26:28 |
14. | Opravil Pavel | KSU7502 | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 100:06 | + 29:39 |
15. | Šafek Jiří | ZBM7606 | C | SK Žabovřesky Brno | 100:35 | + 30:08 |
16. | Štábl Roman | KSU7501 | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 102:48 | + 32:21 |
17. | Siatka Radim | ZLH7200 | C | OOB TJ Zlaté Hory | 103:16 | + 32:49 |
18. | Bartášek Jiří | ASU7448 | C | Magnus Orienteering | 111:21 | + 40:54 |
19. | Zbořil Ctirad | UOL7200 | C | SOB Olomouc | 113:19 | + 42:52 |
20. | Navrátil Martin | ASU7449 | C | Magnus Orienteering | 115:52 | + 45:25 |
21. | Morávek Martin | SRK7701 | C | SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | 116:37 | + 46:10 |
22. | Možný Stanislav | SSU7700 | C | SK Severka Šumperk | 120:51 | + 50:24 |
23. | Smrček Petr | KSU7401 | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 120:55 | + 50:28 |
24. | Pavelka Martin | KSU7503 | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 123:26 | + 52:59 |
25. | Šneider Miroslav | ASU7101 | C | Magnus Orienteering | 154:52 | + 84:25 |
26. | Good Martin | SBR7800 | C | SKOB Bruntál | 171:58 | + 101:31 |
Pilat Miroslav | NNN | C | Neregistrovaní | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Barrable Nick | 19G7400 | C | South Yorkshire Orienteers (SYO) | 66:36 | |
2. | Dénes Zoltán | 17H7200 | C | Hungarian Team | 70:13 | + 3:37 |
3. | Mankus Guntars | C | 74:32 | + 7:56 | ||
4. | Vandas Luděk | VAM6601 | C | OOB Vamberk | 75:12 | + 8:36 |
5. | Průša Michal | VSP7310 | C | USK Praha | 76:48 | + 10:12 |
6. | Pernička Petr | TZL7336 | C | SKOB Zlín | 87:21 | + 20:45 |
7. | Černoch Karel | TZL6835 | C | SKOB Zlín | 97:28 | + 30:52 |
8. | Blažek Petr | SJH7402 | C | SJH Jindřichův Hradec | 105:11 | + 38:35 |
9. | Matoušek Milan | KSU6701 | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 106:40 | + 40:04 |
10. | Mianowski Rafal | 28P7300 | C | UNTS Warszawa | 108:26 | + 41:50 |
11. | Porada Robert | 12P7200 | C | UKS Reflex Rybnik | 110:36 | + 44:00 |
12. | Nechanický Pavel | OSN7209 | C | SK Orientační sporty Nové Město na Moravě | 111:29 | + 44:53 |
13. | Kašpar Jaroslav | UOL7004 | C | SOB Olomouc | 111:31 | + 44:55 |
14. | Vlček Roman | SKM7000 | C | KOB Směr Kroměříž | 117:23 | + 50:47 |
15. | Chvátil Jiří | PHK7200 | C | OK 99 Hradec Králové | 124:02 | + 57:26 |
16. | Cienciala Martin | TRI7401 | C | TJ TŽ Třinec | 131:38 | + 65:02 |
Féder Medard | LCE7311 | C | OOB TJ Slovan Luhačovice | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Škvor Martin | KAM6700 | C | OK Kamenice | 69:31 | |
2. | Pavlík Radek | ASU6849 | C | Magnus Orienteering | 72:05 | + 2:34 |
3. | Ratajczak Piotr | 23P6901 | C | OK!Sport | 73:26 | + 3:55 |
4. | Grepl Ladislav | KON6111 | C | KOB Konice | 73:47 | + 4:16 |
5. | Dzik Miroslaw | 86P7102 | C | LKS Górzanka Nawojowa Góra | 77:32 | + 8:01 |
6. | Navrátil Václav | KON6427 | C | KOB Konice | 79:08 | + 9:37 |
7. | Netuka Jan | SHK7001 | C | OK Slavia Hradec Králové | 80:29 | + 10:58 |
8. | Beneš Jan | SJH7001 | C | SJH Jindřichův Hradec | 84:44 | + 15:13 |
9. | Soldán Vladimír | JPV6526 | C | Oddíl OS SK Prostějov | 87:35 | + 18:04 |
10. | Šuráň René | LCE7034 | C | OOB TJ Slovan Luhačovice | 89:06 | + 19:35 |
11. | Láznička Robert | TZL6309 | C | SKOB Zlín | 89:10 | + 19:39 |
12. | Szczygiel Marcin | 49P7100 | C | DFS Wroclaw | 91:01 | + 21:30 |
13. | Chaloupský David | PHK7103 | C | OK 99 Hradec Králové | 92:00 | + 22:29 |
14. | Novotný Tomáš | ZLH7001 | C | OOB TJ Zlaté Hory | 93:07 | + 23:36 |
15. | Novotný Dušan | TJN7002 | C | OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou | 95:47 | + 26:16 |
16. | Siegl Roman | MFP6700 | C | VŠSK MFF UK Praha | 96:01 | + 26:30 |
17. | Láznička Libor | TZL6701 | C | SKOB Zlín | 97:06 | + 27:35 |
18. | Holec Honza | MOV6701 | C | SKOB Ostrava | 97:43 | + 28:12 |
19. | Pachnik Dariusz | 19P6900 | C | UKS "Orientpark.pl" Iwiny | 103:13 | + 33:42 |
20. | Staszak Artur | 28P7000 | C | UNTS Warszawa | 105:57 | + 36:26 |
21. | Mokrý Pavel | ABM6801 | C | KOB Moira Brno | 113:15 | + 43:44 |
22. | Krejčík Zbyněk | TZL5704 | C | SKOB Zlín | 138:00 | + 68:29 |
Borcin Peter | C | DISK | ||||
Svoboda Martin | BFM6701 | C | SKOB Frýdek - Místek | DISK | ||
Gola Miroslav | VIC6808 | C | OB Vizovice | DISK | ||
Gryc Jan | TBM6709 | C | KOS TJ Tesla Brno | DISK | ||
MS | Becmer Dariusz | 49P0151 | C | DFS Wroclaw | 106:56 | + 37:25 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Slavík Tomáš | VRB6808 | C | Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem, z.s. | 81:11 | |
2. | Kotrle Miroslav | UOL7005 | C | SOB Olomouc | 81:57 | + 0:46 |
3. | Navrátil Antonín | UOL5301 | C | SOB Olomouc | 84:35 | + 3:24 |
4. | Korpas Jaroslav | LBM6113 | C | TJ Lokomotiva Ingstav Brno | 93:41 | + 12:30 |
5. | Zatloukal Tomáš | SSU6700 | C | SK Severka Šumperk | 112:27 | + 31:16 |
6. | Vývoda Zdeněk | MOV6702 | C | SKOB Ostrava | 112:51 | + 31:40 |
7. | Vavřík René | MOV7000 | C | SKOB Ostrava | 134:55 | + 53:44 |
8. | Labudík Milan | VRB6202 | C | Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem, z.s. | 139:16 | + 58:05 |
9. | Raclavský Vladislav | UOL6600 | C | SOB Olomouc | 148:43 | + 67:32 |
Benroth Miroslav | 5YC7101 | C | Benroth | DISK | ||
MS | Mazurek Piotr | 49P0302 | C | DFS Wroclaw | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Kaplan Jan | LPU6401 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 68:09 | |
2. | Chachurski Ryszard | 45P6300 | C | KU AZS WAT Warszawa | 76:10 | + 8:01 |
3. | Ženčák Jaroslav | 47C6100 | C | ASPV OA Šumperk | 76:53 | + 8:44 |
4. | Valášek Petr | KAM6600 | C | OK Kamenice | 80:17 | + 12:08 |
5. | Wolowczyk Marek | 28P6300 | C | UNTS Warszawa | 80:25 | + 12:16 |
6. | Pernica Jiří | UOL6501 | C | SOB Olomouc | 82:18 | + 14:09 |
7. | Dokoupil Vojtěch | ZPV6425 | C | KOB ZPV Prostějov | 82:29 | + 14:20 |
8. | Šimek Roman | UOL6503 | C | SOB Olomouc | 83:17 | + 15:08 |
9. | Valach Petr | LPU6505 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 86:32 | + 18:23 |
10. | Veljačik Pavel | SCP6200 | C | OK Sparta Praha | 88:25 | + 20:16 |
11. | Karvánek Petr | BOR6600 | C | OK Jiskra Nový Bor | 88:40 | + 20:31 |
12. | Řeháček Petr | SBR6302 | C | SKOB Bruntál | 92:25 | + 24:16 |
12. | Ryšavý Jiří | OOP5803 | C | TJ Opava | 92:25 | + 24:16 |
14. | Sklenář Josef | SBR6601 | C | SKOB Bruntál | 93:24 | + 25:15 |
15. | Huzan Peter | 33G6500 | C | British Army OC | 95:07 | + 26:58 |
16. | Forst Libor | MFP6301 | C | VŠSK MFF UK Praha | 97:21 | + 29:12 |
17. | Petržela Pavel | LTU6301 | C | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 98:29 | + 30:20 |
18. | Vodička Luděk | SBR5501 | C | SKOB Bruntál | 99:28 | + 31:19 |
19. | Chmelař Miroslav | JPV6217 | C | Oddíl OS SK Prostějov | 101:37 | + 33:28 |
20. | Jaroš Vojtěch | ZPV5706 | C | KOB ZPV Prostějov | 103:36 | + 35:27 |
21. | Pavlovec Petr | BOR6303 | C | OK Jiskra Nový Bor | 108:41 | + 40:32 |
22. | Bačo Lubomír | SOP6201 | C | OOB TJ Slezan Opava | 111:11 | + 43:02 |
Hlava Miroslav | KON6515 | C | KOB Konice | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Lužný Ladislav | HAV6000 | C | SKOB Havířov | 53:22 | |
2. | Škorpil Martin | HOR5700 | C | TJ Jiskra Hořice | 58:47 | + 5:25 |
3. | Bromley Gardner Charles | 33G6000 | C | British Army OC | 60:36 | + 7:14 |
4. | Kamenický Radan | OSN6004 | C | SK Orientační sporty Nové Město na Moravě | 61:14 | + 7:52 |
5. | Drągowski Robert | 23P5900 | C | OK!Sport | 61:20 | + 7:58 |
6. | Kožina Petr | PGP6000 | C | SK Praga | 62:38 | + 9:16 |
7. | Lanc Marian | TZL5806 | C | SKOB Zlín | 63:09 | + 9:47 |
8. | Hirš Libor | VBM6000 | C | VSK Mendelu Brno | 64:06 | + 10:44 |
9. | Kovář Karel | LTP6102 | C | OOB TJ Lokomotiva Teplice | 68:46 | + 15:24 |
10. | Juřeník Josef | MOV5201 | C | SKOB Ostrava | 68:56 | + 15:34 |
11. | Slováček Rudolf | TZL5402 | C | SKOB Zlín | 69:24 | + 16:02 |
12. | Rychlý Miloš | OOP5302 | C | TJ Opava | 73:40 | + 20:18 |
13. | Hanzl Vlastimil | VBM5329 | C | VSK Mendelu Brno | 73:42 | + 20:20 |
14. | Kettner Pavel | HCE5900 | C | TJ Hostivice | 74:19 | + 20:57 |
15. | Zeman Jaroslav | SJI5901 | C | OK Jihlava | 81:04 | + 27:42 |
16. | Janů Zdeněk | KSU5749 | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 81:21 | + 27:59 |
17. | Wurzel Břetislav | OSN6005 | C | SK Orientační sporty Nové Město na Moravě | 81:37 | + 28:15 |
18. | Novotný Miroslav | LPU5905 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 85:11 | + 31:49 |
19. | Konstanciak Andrzej | 23P5901 | C | OK!Sport | 91:52 | + 38:30 |
20. | Juračka Zdeněk | HAV5702 | C | SKOB Havířov | 92:25 | + 39:03 |
21. | Uhmann Petr | TBM5103 | C | KOS TJ Tesla Brno | 98:02 | + 44:40 |
22. | Kulhavý Josef | SRK5701 | C | SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | 100:45 | + 47:23 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Zdráhal Robert | OOL5707 | C | SK Haná orienteering | 56:02 | |
2. | Hrouza Tomáš | KRN5201 | C | KOS TJ Lokomotiva Krnov | 61:13 | + 5:11 |
3. | Višňa Milan | OOL5904 | C | SK Haná orienteering | 68:18 | + 12:16 |
4. | Hrouza Jan | KRN5401 | C | KOS TJ Lokomotiva Krnov | 69:40 | + 13:38 |
5. | Vojtášek Jan | SBR5301 | C | SKOB Bruntál | 83:04 | + 27:02 |
6. | Albert František | OOL5804 | C | SK Haná orienteering | 96:12 | + 40:10 |
Czerkawski Waclaw | 1SP6000 | C | Neregistrovaní - Czerkawska | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Hones Sepp | 26A5400 | C | HSV Ried | 66:45 | |
2. | Gurka Jiří | TUV4601 | C | SOK TJ Turnov | 71:06 | + 4:21 |
3. | Juračka Vojtěch | LPU5404 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 79:50 | + 13:05 |
4. | Klimpl Petr | LPU5401 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 82:04 | + 15:19 |
5. | Olbrycht Janusz | 73P5500 | C | OLBnO | 96:12 | + 29:27 |
6. | Ptáček Ladislav | BBM5300 | C | BETA URSUS Orienteering | 111:34 | + 44:49 |
7. | Jelínek Roman | ADA5506 | C | OOB Spartak Adamov | 113:31 | + 46:46 |
Jelínek Vít | TZL5102 | C | SKOB Zlín | DISK | ||
Skácel Jaroslav | KON4617 | C | KOB Konice | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Chmelík Aleš | VBM4732 | C | VSK Mendelu Brno | 53:20 | |
2. | Jelínek Petr | TZL4902 | C | SKOB Zlín | 60:25 | + 7:05 |
3. | Zabloudil Pavel | TBM5003 | C | KOS TJ Tesla Brno | 60:54 | + 7:34 |
4. | Pospíšil Jaromír | PZR4417 | C | UNITOP SKP Žďár nad Sázavou | 61:08 | + 7:48 |
5. | Babák Jiří | ZLH4801 | C | OOB TJ Zlaté Hory | 64:19 | + 10:59 |
6. | Trzpil Lech | 23P4900 | C | OK!Sport | 68:28 | + 15:08 |
7. | Toman Stanislav | SBR4801 | C | SKOB Bruntál | 68:42 | + 15:22 |
8. | Koč Zdeněk | MKP4700 | C | SK GORDIC Praha Kačerov, z.s. | 68:46 | + 15:26 |
9. | Hrobař Rudolf | SRK4702 | C | SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | 72:50 | + 19:30 |
10. | Edward Bartkowiak | 55P4800 | C | Grunwald Poznań | 76:42 | + 23:22 |
11. | Procházka Aleš | DKP4700 | C | Oddíl OB Kotlářka | 78:13 | + 24:53 |
12. | Pospíšil Karel | KAR5001 | C | SK Karlovice | 80:26 | + 27:06 |
13. | Wysocki Andrzej | 14P5100 | C | UKS Kometa Gliwice | 81:31 | + 28:11 |
14. | Jurčák Karel | SOP5101 | C | OOB TJ Slezan Opava | 85:24 | + 32:04 |
15. | Sponar Jan | TBM5004 | C | KOS TJ Tesla Brno | 88:46 | + 35:26 |
16. | Pilc Oldřich | ZPV5100 | C | KOB ZPV Prostějov | 92:00 | + 38:40 |
17. | Denemarek Oldřich | BBM5100 | C | BETA URSUS Orienteering | 98:22 | + 45:02 |
18. | Peška Antonín | HLV4801 | C | KČT - OB Holešov | 109:02 | + 55:42 |
19. | Wollenberg Bernd | 2JD4801 | C | Berliner TSC | 111:48 | + 58:28 |
20. | Rokosz Bohumil | MOV4803 | C | SKOB Ostrava | 123:20 | + 70:00 |
21. | Švadlena Jiří | CHC4601 | C | K.O.B. Choceň | 129:36 | + 76:16 |
Peterka Josef | LLI4702 | C | TJ Loko Liberec | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Havlík Jaroslav | SJC3601 | C | Sportcentrum Jičín | 65:35 | |
2. | Vlach Oldřich | BOV4403 | C | TJ Baník Ostrava OKD | 67:42 | + 2:07 |
3. | Dufek Jan | TBM4231 | C | KOS TJ Tesla Brno | 68:47 | + 3:12 |
4. | Waldemar Pietkiewicz | 55P4301 | C | Grunwald Poznań | 97:35 | + 32:00 |
5. | Blimke Roman | 1WP4601 | C | Neregistrovaní - Blimke | 98:43 | + 33:08 |
6. | Láznička Alois | TZL3613 | C | SKOB Zlín | 99:07 | + 33:32 |
7. | Dospíšil Jaroslav | SBR4501 | C | SKOB Bruntál | 128:27 | + 62:52 |
Ostřanský Josef | SSU4302 | C | SK Severka Šumperk | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Kroupa Jaroslav | ZPV4012 | C | KOB ZPV Prostějov | 130:50 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Kovalčík Petr | AOP0901 | C | Orientační Běh Opava | 27:01 | |
2. | Dittrich Matouš | SKM1000 | C | KOB Směr Kroměříž | 27:28 | + 0:27 |
3. | Mrkvica Václav | ZLH0800 | C | OOB TJ Zlaté Hory | 29:15 | + 2:14 |
4. | Kovalčíková Alena | AOP0751 | C | Orientační Běh Opava | 29:25 | + 2:24 |
5. | Skorpil Marek | SJC0900 | C | Sportcentrum Jičín | 30:35 | + 3:34 |
6. | Kundratová Eva | TZL0950 | C | SKOB Zlín | 31:13 | + 4:12 |
7. | Slováček Ondřej | TZL0902 | C | SKOB Zlín | 31:34 | + 4:33 |
8. | Maslan Prokop | TZL | C | SKOB Zlín | 31:41 | + 4:40 |
9. | Betak Ondra | NNN | C | Neregistrovaní | 33:40 | + 6:39 |
10. | Rozsívalová Adéla | KON0760 | C | KOB Konice | 34:28 | + 7:27 |
11. | Rozsíval Martin | KON1022 | C | KOB Konice | 34:33 | + 7:32 |
12. | Švidrnochová Nela | OOP0950 | C | TJ Opava | 35:05 | + 8:04 |
13. | Slamova Julie | LCE | C | OOB TJ Slovan Luhačovice | 35:10 | + 8:09 |
14. | Chachurski Mieszko | 28P0701 | C | UNTS Warszawa | 36:43 | + 9:42 |
15. | Štábl Vít | KSU1100 | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 37:19 | + 10:18 |
16. | Fodorová Natálie | TUR1155 | C | OOB TJ Turnov | 39:28 | + 12:27 |
17. | Doucha Tomáš | SNA0801 | C | TJ START Náchod | 40:33 | + 13:32 |
18. | Podhrázský Tomáš | ZBM1101 | C | SK Žabovřesky Brno | 41:33 | + 14:32 |
19. | Koňařík Vojtéch | SVS0701 | C | Orientklub Vsetín | 41:44 | + 14:43 |
20. | Maslanova Ema | TZL | C | SKOB Zlín | 42:12 | + 15:11 |
21. | Jašek Vít | ABR1111 | C | A-team NOVO Bruntál | 42:39 | + 15:38 |
22. | Kroul František | KSU1010 | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 43:12 | + 16:11 |
23. | Peňáz Jan | VRB1111 | C | Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem, z.s. | 43:41 | + 16:40 |
24. | Držka Filip | LPU0901 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 43:43 | + 16:42 |
25. | Malý David | VRB1100 | C | Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem, z.s. | 43:49 | + 16:48 |
26. | Janata Matěj | DKP1111 | C | Oddíl OB Kotlářka | 44:07 | + 17:06 |
27. | Kopecká Tereza | UOL1050 | C | SOB Olomouc | 45:30 | + 18:29 |
28. | Fibír Jakub | FSP0900 | C | VŠTJ Stavební fakulta Praha | 45:33 | + 18:32 |
29. | Stiborová Blanka | KAR7650 | C | SK Karlovice | 47:38 | + 20:37 |
30. | Reichlová Pavla | KSU0888 | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 48:12 | + 21:11 |
31. | Szczygiel Hanna | 49P0700 | C | DFS Wroclaw | 48:19 | + 21:18 |
32. | Reichlová Lucie | KSU0850 | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 48:22 | + 21:21 |
33. | Janatová Violka | DKP0950 | C | Oddíl OB Kotlářka | 49:07 | + 22:06 |
34. | Možný Šimon | SSU0800 | C | SK Severka Šumperk | 49:26 | + 22:25 |
35. | Pachmannová Iva | AOP0852 | C | Orientační Běh Opava | 51:09 | + 24:08 |
36. | Trckovi | NNN | C | Neregistrovaní | 51:24 | + 24:23 |
37. | Mrkvica Jan | ZLH | C | OOB TJ Zlaté Hory | 52:50 | + 25:49 |
38. | Pietraszková Hana | OOP1050 | C | TJ Opava | 53:53 | + 26:52 |
39. | Tomanková Alice | KSU0959 | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 54:36 | + 27:35 |
40. | Vítek Tadeáš | AOP | C | Orientační Běh Opava | 56:56 | + 29:55 |
41. | Banasiak Emilia | 49P9701 | C | DFS Wroclaw | 57:36 | + 30:35 |
42. | Slavík Ondřej | VRB0505 | C | Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem, z.s. | 58:52 | + 31:51 |
43. | Pietraszková Zuzana | OOP0750 | C | TJ Opava | 58:56 | + 31:55 |
43. | Pietraszková Magdalena | OOP1151 | C | TJ Opava | 58:56 | + 31:55 |
45. | Forst Albert | MFP0901 | C | VŠSK MFF UK Praha | 59:55 | + 32:54 |
46. | Otrubová Karolína | PLU0888 | C | TJ SOKOL Plumlov | 63:07 | + 36:06 |
47. | Kříž Jan | TTR1201 | C | OOB Třebíč | 64:13 | + 37:12 |
48. | Hanák Kryštof | SLA1100 | C | SKOB Slaný | 64:31 | + 37:30 |
49. | Kazdová Rozárie | SJC1350 | C | Sportcentrum Jičín | 83:12 | + 56:11 |
50. | Tesařová Lucie | AOP1451 | C | Orientační Běh Opava | 92:56 | + 65:55 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Hlaváč Jiří | TBM6116 | C | KOS TJ Tesla Brno | 32:00 | |
2. | Ondráčková Lucie | CHT9254 | C | OOB SK Chrast | 35:45 | + 3:45 |
3. | Peňáz Radek | VRB7606 | C | Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem, z.s. | 37:56 | + 5:56 |
4. | Pietraszek Martin | OOP8100 | C | TJ Opava | 38:46 | + 6:46 |
5. | Wurzelová Dana | CHT6654 | C | OOB SK Chrast | 38:53 | + 6:53 |
6. | Tomanková Martina | KSU7552 | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 40:21 | + 8:21 |
7. | Uhnavá Markéta | ZBM8485 | C | SK Žabovřesky Brno | 40:37 | + 8:37 |
8. | Schejbalova Karina | NNN | C | Neregistrovaní | 43:29 | + 11:29 |
9. | Pietraszková Lenka | OOP8250 | C | TJ Opava | 43:57 | + 11:57 |
10. | Ondráček Martin | KSU7222 | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 44:26 | + 12:26 |
11. | Peňázová Hana | VRB7878 | C | Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem, z.s. | 45:33 | + 13:33 |
12. | Roubalík Radovan | 3SX6400 | C | ZŠ Těšetice | 45:58 | + 13:58 |
13. | Nebesky Daniel | NNN | C | Neregistrovaní | 46:56 | + 14:56 |
14. | Duda Tonda | TJN8705 | C | OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou | 47:12 | + 15:12 |
15. | Reichlová Jiřina | KSU7499 | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 48:03 | + 16:03 |
16. | Felkl Luděk | 47C6000 | C | ASPV OA Šumperk | 49:22 | + 17:22 |
17. | Melicharkova Kristyna | TZL9090 | C | SKOB Zlín | 50:06 | + 18:06 |
18. | Kvapil Ladislav | ZLH9301 | C | OOB TJ Zlaté Hory | 50:41 | + 18:41 |
19. | Kroulová Markéta | KSU7474 | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 50:46 | + 18:46 |
20. | Křupka Tomáš | KON7717 | C | KOB Konice | 53:34 | + 21:34 |
21. | Weiler Zsolt | 17H6200 | C | Hungarian Team | 53:48 | + 21:48 |
22. | Felklová Jarmila | 47C6050 | C | ASPV OA Šumperk | 54:31 | + 22:31 |
23. | Petrželová Alena | LTU6351 | C | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 57:54 | + 25:54 |
24. | Dragowska Marzena | C | 58:00 | + 26:00 | ||
25. | Kratschmerová Jitka | VRB6250 | C | Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem, z.s. | 58:51 | + 26:51 |
26. | TOTH Agnes | 17H9090 | C | Hungarian Team | 59:57 | + 27:57 |
27. | Poborska Jana | PGP | C | SK Praga | 63:58 | + 31:58 |
28. | Duda Miroslav | NNN | E | Neregistrovaní | 64:53 | + 32:53 |
29. | Haltof Jindřich | TRI6201 | C | TJ TŽ Třinec | 67:09 | + 35:09 |
30. | Groh Alexander | NNN | C | Neregistrovaní | 67:22 | + 35:22 |
31. | Křesťanová Gabriela | TRI9251 | C | TJ TŽ Třinec | 68:24 | + 36:24 |
32. | Slámová Alena | NNN0099 | C | Neregistrovaní | 77:16 | + 45:16 |
33. | Pilatova Petra | NNN | C | Neregistrovaní | 78:10 | + 46:10 |
33. | Haider Anna | 26A5650 | C | HSV Ried | 78:10 | + 46:10 |
35. | Musilová Jana | ASUXXXX | C | Magnus Orienteering | 81:57 | + 49:57 |
36. | Štáblová Michaela | KSU7787 | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 82:30 | + 50:30 |
37. | Šaňáková Šárka | UOL7655 | C | SOB Olomouc | 83:45 | + 51:45 |
38. | Roubalíková Iva | 3SX6450 | C | ZŠ Těšetice | 101:19 | + 69:19 |
39. | Vývodová Zuzana | MOV6952 | C | SKOB Ostrava | 113:23 | + 81:23 |
40. | Ilczyk Agata | 23P8251 | C | OK!Sport | 137:34 | + 105:34 |
41. | Vrtalová Gabriela | UOL7050 | C | SOB Olomouc | 138:08 | + 106:08 |
Brhelova Luisa | NNN | C | Neregistrovaní | DISK | ||
Skonieczny Andrzej | 29P5701 | C | Paulinum J.G. | DISK | ||
Zimmer Jiří | ZVO6601 | C | OB SK Zvole | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Sedláček Tomáš | ASU8601 | C | Magnus Orienteering | 40:02 | |
2. | Asaf Avner | NNN | C | Neregistrovaní | 40:49 | + 0:47 |
3. | Zbranek Roman | ASU8808 | R | Magnus Orienteering | 45:29 | + 5:27 |
4. | Pokorný David | SRK9701 | B | SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | 46:46 | + 6:44 |
5. | Štregl Matyáš | VRL0301 | B | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 54:53 | + 14:51 |
6. | Locker Tomáš | SRK9802 | B | SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | 56:25 | + 16:23 |
7. | Mrkvica Petr | ZLH7800 | C | OOB TJ Zlaté Hory | 56:48 | + 16:46 |
8. | Lžíčař Martin | DOB8803 | C | KOB Dobruška | 61:58 | + 21:56 |
9. | Suchý Matěj | ASU8942 | C | Magnus Orienteering | 64:43 | + 24:41 |
10. | Bubela Tomáš | ASU8101 | C | Magnus Orienteering | 71:22 | + 31:20 |
11. | Jadviščok Ladislav | UOL5101 | C | SOB Olomouc | 83:21 | + 43:19 |
12. | Greschner Luboš | ASU7848 | C | Magnus Orienteering | 91:57 | + 51:55 |
13. | Kříž Pavel | PZR4800 | C | UNITOP SKP Žďár nad Sázavou | 98:35 | + 58:33 |
14. | Thiemel Jiří | ASU8948 | C | Magnus Orienteering | 104:27 | + 64:25 |
15. | Jadviščok Ladislav | UOL7700 | C | SOB Olomouc | 125:14 | + 85:12 |
Křížová Zdenka | PZR5051 | C | UNITOP SKP Žďár nad Sázavou | DISK |