Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Holečková Petra | SHK0250 | A | OK Slavia Hradec Králové | 13:15 | |
2. | Fejfarová Tereza | LPU0360 | A | OK Lokomotiva Pardubice | 13:16 | + 0:01 |
3. | Bejvlová Karolína | PGP0256 | A | SK Praga | 13:28 | + 0:13 |
4. | Vandasová Adéla | PHK0255 | A | OK 99 Hradec Králové | 13:33 | + 0:18 |
5. | Pekařová Jana | TUR0252 | A | OOB TJ Turnov | 13:39 | + 0:24 |
6. | Blažková Kateřina | SJH0252 | A | SJH Jindřichův Hradec | 13:41 | + 0:26 |
7. | Chrástová Tereza | STH0251 | A | SK Studenec | 13:57 | + 0:42 |
7. | Korpasová Lucie | TBM0151 | A | KOS TJ Tesla Brno | 13:57 | + 0:42 |
9. | Marková Ema | STE0252 | A | SK SKI-OB Šternberk | 14:03 | + 0:48 |
10. | Martanová Elin | VLI0252 | A | Slavia Liberec orienteering | 14:09 | + 0:54 |
11. | Dittrichová Michaela | SKM0251 | A | KOB Směr Kroměříž | 14:12 | + 0:57 |
12. | Dolejší Kateřina | STB0199 | A | TJ Stadion Nový Bor | 14:13 | + 0:58 |
13. | Koberová Kateřina | LPU0352 | A | OK Lokomotiva Pardubice | 14:17 | + 1:02 |
14. | Nedomlelová Lucie | TJN0256 | A | OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou | 14:20 | + 1:05 |
15. | Šklíbová Míša | TJN0153 | A | OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou | 14:22 | + 1:07 |
16. | Rydlová Magdaléna | TJN0251 | A | OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou | 14:23 | + 1:08 |
16. | Rydlová Adéla | TJN0151 | A | OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou | 14:23 | + 1:08 |
18. | Mrózek Teresa | TRI0251 | A | TJ TŽ Třinec | 14:31 | + 1:16 |
19. | Šklíbová Veronika | SRK0153 | A | SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | 14:33 | + 1:18 |
20. | Šmelíková Dorota | LCE0260 | A | OOB TJ Slovan Luhačovice | 14:36 | + 1:21 |
21. | Raclavská Vlaďka | UOL0253 | B | SOB Olomouc | 14:41 | + 1:26 |
22. | Mašínová Anna | TJN0152 | A | OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou | 14:45 | + 1:30 |
22. | Kosobudová Kateřina | VTA0253 | B | SC vebr-sport | 14:45 | + 1:30 |
24. | Hubáčková Dagmar | LCE0351 | A | OOB TJ Slovan Luhačovice | 14:48 | + 1:33 |
25. | Vejražková Róza | SJC0151 | A | Sportcentrum Jičín | 14:51 | + 1:36 |
26. | Kočová Halina | TZL0255 | A | SKOB Zlín | 15:03 | + 1:48 |
27. | Shánělová Štěpánka | CHC0152 | A | K.O.B. Choceň | 15:07 | + 1:52 |
28. | Bednaříková Sára | LCE0252 | A | OOB TJ Slovan Luhačovice | 15:10 | + 1:55 |
28. | Tokárová Regina | VPM0151 | A | KOS Slavia Plzeň | 15:10 | + 1:55 |
30. | Škáchová Magdalena | KAM0151 | A | OK Kamenice | 15:12 | + 1:57 |
31. | Golová Tereza | VIC0162 | A | OB Vizovice | 15:17 | + 2:02 |
32. | Warcopová Kateřina | TRI0150 | B | TJ TŽ Třinec | 15:38 | + 2:23 |
33. | Kinštová Tereza | SJH0251 | A | SJH Jindřichův Hradec | 15:41 | + 2:26 |
34. | Janků Anna | SJC0252 | A | Sportcentrum Jičín | 16:00 | + 2:45 |
35. | Tichá Marie | TZL0253 | A | SKOB Zlín | 16:02 | + 2:47 |
36. | Nádeníčková Pavla | NEK0150 | A | Nejdek Orienteering | 16:09 | + 2:54 |
37. | Kovářová Jana | CET0251 | B | TJ Loko Česká Třebová | 16:10 | + 2:55 |
38. | Starková Terezie | CHT0251 | B | OOB SK Chrast | 16:13 | + 2:58 |
39. | Šlechtová Tereza | KRL0152 | B | Kometa Kralovice | 16:33 | + 3:18 |
40. | Rosendorfová Lenka | TAP0153 | B | KOB TRETRA Praha | 16:56 | + 3:41 |
40. | Podrábská Marie | VLI0251 | B | Slavia Liberec orienteering | 16:56 | + 3:41 |
42. | Vyhnálková Marie | RIC0151 | A | OB Říčany | 17:38 | + 4:23 |
43. | Smolková Sabina | STE0250 | B | SK SKI-OB Šternberk | 17:41 | + 4:26 |
44. | Hájková Lucie | SOP0350 | A | OOB TJ Slezan Opava | 18:10 | + 4:55 |
45. | Pišová Barbora | LCE0251 | B | OOB TJ Slovan Luhačovice | 23:10 | + 9:55 |
Kochová Anna | SJC0153 | A | Sportcentrum Jičín | DISK | ||
Kosová Tereza | SRK0151 | A | SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | DISK | ||
Černá Kateřina | VPM0250 | A | KOS Slavia Plzeň | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Zlámalová Nikola | SJC9951 | A | Sportcentrum Jičín | 14:21 | |
2. | Sieglová Eliška | PGP9954 | A | SK Praga | 14:23 | + 0:02 |
3. | Ciesiólka Katarzyna | KUO0051 | C | KOB Ústí nad Orlicí | 14:46 | + 0:25 |
4. | Opálková Martina | BBM0050 | A | BETA URSUS Orienteering | 14:56 | + 0:35 |
5. | Semrádová Jana | CHC9951 | A | K.O.B. Choceň | 14:59 | + 0:38 |
6. | Peterová Jana | LPU0057 | A | OK Lokomotiva Pardubice | 15:09 | + 0:48 |
7. | Grycová Kateřina | TBM0058 | A | KOS TJ Tesla Brno | 15:11 | + 0:50 |
8. | Firešová Markéta | ZBM9951 | A | SK Žabovřesky Brno | 15:15 | + 0:54 |
9. | Janoušková Lucie | BOR9954 | A | OK Jiskra Nový Bor | 15:20 | + 0:59 |
10. | Malinová Apolena | SHK9952 | A | OK Slavia Hradec Králové | 15:40 | + 1:19 |
11. | Thýnová Nikola | SHK0051 | A | OK Slavia Hradec Králové | 15:53 | + 1:32 |
11. | Větříčková Andrea | SHK9951 | A | OK Slavia Hradec Králové | 15:53 | + 1:32 |
13. | Miklušová Tereza | ZBM9960 | B | SK Žabovřesky Brno | 15:54 | + 1:33 |
13. | Kopecká Anna | LPU9958 | A | OK Lokomotiva Pardubice | 15:54 | + 1:33 |
15. | Nechanická Klára | OSN0050 | A | SK Orientační sporty Nové Město na Moravě | 16:06 | + 1:45 |
16. | Thořová Markéta | TUR9952 | B | OOB TJ Turnov | 16:26 | + 2:05 |
17. | Nešporová Alžběta | TZL0051 | A | SKOB Zlín | 16:38 | + 2:17 |
18. | Čechová Klára | AOP9951 | A | Orientační Běh Opava | 16:41 | + 2:20 |
19. | Albrechtová Iveta | KAM9950 | A | OK Kamenice | 16:46 | + 2:25 |
20. | Chaloupková Kateřina | CHC0051 | A | K.O.B. Choceň | 16:51 | + 2:30 |
21. | Sokolářová Šárka | TUR9999 | A | OOB TJ Turnov | 16:52 | + 2:31 |
22. | Poláková Tereza | SOP9951 | A | OOB TJ Slezan Opava | 16:58 | + 2:37 |
23. | Waňková Martina | LPU9959 | A | OK Lokomotiva Pardubice | 17:03 | + 2:42 |
24. | Hájková Lenka | SOP0050 | A | OOB TJ Slezan Opava | 17:11 | + 2:50 |
25. | Riby Rose | LTP0051 | A | OOB TJ Lokomotiva Teplice | 17:17 | + 2:56 |
26. | Kubíčková Jana | PHK9999 | A | OK 99 Hradec Králové | 17:21 | + 3:00 |
27. | Malivánková Eva | ZBM9952 | B | SK Žabovřesky Brno | 17:25 | + 3:04 |
28. | Zatloukalová Romana | ZLH9950 | A | OOB TJ Zlaté Hory | 17:29 | + 3:08 |
29. | Špringlová Kamila | TBM0050 | A | KOS TJ Tesla Brno | 17:35 | + 3:14 |
30. | Špendlíková Kamila | LCE0051 | B | OOB TJ Slovan Luhačovice | 17:44 | + 3:23 |
31. | Biersaková Dagmar | KRL0051 | B | Kometa Kralovice | 17:55 | + 3:34 |
32. | Auermüllerová Anna | ZBM0060 | A | SK Žabovřesky Brno | 17:56 | + 3:35 |
33. | Foltýnová Eva | SJI0051 | A | OK Jihlava | 18:04 | + 3:43 |
34. | Voltrová Alena | ROZ9951 | B | OK Roztoky | 18:11 | + 3:50 |
35. | Dědková Teodora | TAP0051 | A | KOB TRETRA Praha | 18:27 | + 4:06 |
36. | Plhalová Šárka | ASU0097 | A | Magnus Orienteering | 18:28 | + 4:07 |
37. | Nechutová Aneta | SJI9950 | A | OK Jihlava | 18:36 | + 4:15 |
38. | Kalenská Dominika | STH9958 | A | SK Studenec | 18:39 | + 4:18 |
39. | Svobodová Jana | VTA9951 | B | SC vebr-sport | 18:45 | + 4:24 |
40. | Odehnalová Klára | ZBM9956 | A | SK Žabovřesky Brno | 18:53 | + 4:32 |
41. | Vojtíšková Viktorie | LPU0051 | A | OK Lokomotiva Pardubice | 19:10 | + 4:49 |
42. | Bruková Magda | TRI0054 | A | TJ TŽ Třinec | 19:20 | + 4:59 |
43. | Boháčová Anna | CTB0051 | B | SK OB Chotěboř | 19:31 | + 5:10 |
44. | Tichá Veronika | TZL9951 | A | SKOB Zlín | 19:38 | + 5:17 |
45. | Utíkalová Kateřina | TBM9952 | A | KOS TJ Tesla Brno | 20:02 | + 5:41 |
46. | Pšenčíková Adéla | KSU0050 | B | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 20:12 | + 5:51 |
47. | Zrníková Adéla | OSN0099 | A | SK Orientační sporty Nové Město na Moravě | 20:42 | + 6:21 |
48. | Kundratová Lucie | TZL0058 | A | SKOB Zlín | 21:02 | + 6:41 |
49. | Ressová Tereza | LCE0052 | A | OOB TJ Slovan Luhačovice | 25:10 | + 10:49 |
Chaloupská Barbora | PHK9951 | A | OK 99 Hradec Králové | DISK | ||
Pavlíková Markéta | CHA0050 | A | OK Chrastava | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
Body
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Slavíková Silvie | PGP9751 | A | SK Praga | 15:15 | 8914 | |
2. | Argalášová Kateřina | TRI9750 | R | TJ TŽ Třinec | 15:16 | + 0:01 | 8904 |
3. | Vyhnálková Barbora | RIC9850 | R | OB Říčany | 15:22 | + 0:07 | 8846 |
4. | Korpasová Tereza | TBM9898 | A | KOS TJ Tesla Brno | 15:33 | + 0:18 | 8739 |
5. | Kinkorová Tereza | LPM9850 | A | OK Lokomotiva Plzeň | 15:51 | + 0:36 | 8565 |
6. | Nováková Tereza | DKP9751 | E | Oddíl OB Kotlářka | 15:52 | + 0:37 | 8555 |
7. | Šimůnková Gabriela | TAP9755 | A | KOB TRETRA Praha | 15:53 | + 0:38 | 8546 |
8. | Grycová Veronika | TBM9859 | A | KOS TJ Tesla Brno | 15:55 | + 0:40 | 8526 |
9. | Kostrzewska Justyna | CHC9853 | C | K.O.B. Choceň | 16:02 | + 0:47 | 8458 |
10. | Čechová Tereza | KAM9852 | A | OK Kamenice | 16:06 | + 0:51 | 8420 |
11. | Vavrysová Barbara | LCE9751 | R | OOB TJ Slovan Luhačovice | 16:21 | + 1:06 | 8274 |
11. | Janovská Kateřina | PGP9850 | A | SK Praga | 16:21 | + 1:06 | 8274 |
13. | Hájková Eliška | KAM9851 | A | OK Kamenice | 16:28 | + 1:13 | 8207 |
14. | Chaloupková Veronika | CHC9852 | A | K.O.B. Choceň | 16:31 | + 1:16 | 8178 |
14. | Chovancová Zuzana | TZL9754 | R | SKOB Zlín | 16:31 | + 1:16 | 8178 |
16. | Staňová Karolína | BOR9853 | A | OK Jiskra Nový Bor | 16:49 | + 1:34 | 8003 |
17. | Kavánková Iva | TZL9753 | R | SKOB Zlín | 16:53 | + 1:38 | 7964 |
18. | Odehnalová Tereza | ZBM9757 | R | SK Žabovřesky Brno | 17:07 | + 1:52 | 7829 |
19. | Tesařová Jana | TRI9751 | R | TJ TŽ Třinec | 17:12 | + 1:57 | 7780 |
20. | Nováková Lucie | BOR9854 | A | OK Jiskra Nový Bor | 17:15 | + 2:00 | 7751 |
21. | Horvátová Hana | ASU9797 | A | Magnus Orienteering | 17:25 | + 2:10 | 7655 |
22. | Roškotová Lucie | TUR9753 | R | OOB TJ Turnov | 17:39 | + 2:24 | 7519 |
23. | Sheshikova Anastasia | KAM9853 | A | OK Kamenice | 17:49 | + 2:34 | 7422 |
24. | Szarzecová Lucie | TRI9850 | A | TJ TŽ Třinec | 17:52 | + 2:37 | 7393 |
25. | Vývodová Jana | ASU9852 | A | Magnus Orienteering | 18:16 | + 3:01 | 7161 |
26. | Červená Adéla | SHK9755 | A | OK Slavia Hradec Králové | 18:43 | + 3:28 | 6899 |
27. | Fukalová Hana | AOP9850 | R | Orientační Běh Opava | 18:47 | + 3:32 | 6860 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
Body
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Knapová Jana | LPU9053 | E | OK Lokomotiva Pardubice | 14:06 | 10727 | |
2. | Indráková Adélka | ZBM9153 | E | SK Žabovřesky Brno | 14:07 | + 0:01 | 10714 |
3. | Janošíkova Tereza | UOL9950 | A | SOB Olomouc | 14:11 | + 0:05 | 10664 |
4. | Kosová Denisa | PHK9150 | E | OK 99 Hradec Králové | 14:27 | + 0:21 | 10462 |
5. | Chromá Kateřina | ZBM9451 | E | SK Žabovřesky Brno | 14:29 | + 0:23 | 10436 |
6. | Tichovská Martina | PGP8658 | R | SK Praga | 14:35 | + 0:29 | 10361 |
7. | Jakobová Adélka | PGP9056 | E | SK Praga | 14:43 | + 0:37 | 10260 |
8. | Omová Michaela | TUR8153 | E | OOB TJ Turnov | 14:48 | + 0:42 | 10197 |
9. | Šístková Iveta | LPU8654 | R | OK Lokomotiva Pardubice | 14:59 | + 0:53 | 10058 |
9. | Hančová Petra | LPU9659 | E | OK Lokomotiva Pardubice | 14:59 | + 0:53 | 10058 |
11. | Kubicka Zuzanna | 28P9350 | C | UNTS Warszawa | 15:01 | + 0:55 | |
12. | Procházková Klára | LPU9451 | R | OK Lokomotiva Pardubice | 15:21 | + 1:15 | 9780 |
13. | Rollier Monika | PHK8051 | E | OK 99 Hradec Králové | 15:22 | + 1:16 | 9768 |
14. | Teplá Karolína | SHK9251 | R | OK Slavia Hradec Králové | 15:24 | + 1:18 | 9742 |
15. | Plochová Dominika | DKP8651 | R | Oddíl OB Kotlářka | 15:31 | + 1:25 | 9654 |
16. | Kozáková Zdenka | TBM7952 | R | KOS TJ Tesla Brno | 15:35 | + 1:29 | 9604 |
17. | Šiková Karolína | LPM9651 | R | OK Lokomotiva Plzeň | 15:43 | + 1:37 | 9503 |
18. | Müllerová Věra | VAM9051 | R | OOB Vamberk | 15:52 | + 1:46 | 9389 |
19. | Čermáková Magdalena | LCE9155 | R | OOB TJ Slovan Luhačovice | 16:05 | + 1:59 | 9225 |
19. | Procházková Marie | KAM9554 | E | OK Kamenice | 16:05 | + 1:59 | 9225 |
21. | Gregorová Kamila | CTB8151 | E | SK OB Chotěboř | 16:12 | + 2:06 | 9137 |
22. | Šimková Johanka | ZBM9350 | R | SK Žabovřesky Brno | 16:22 | + 2:16 | 9010 |
23. | Bořánková Karolína | KAM9550 | R | OK Kamenice | 16:28 | + 2:22 | 8935 |
24. | Hiršová Gabriela | ZBM9651 | R | SK Žabovřesky Brno | 16:33 | + 2:27 | 8872 |
25. | Kožinová Zuzana | PGP9650 | C | SK Praga | 17:43 | + 3:37 | 7988 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Rzenca Piotr | 38P0102 | C | UKS Orientus Lodz | 13:05 | |
2. | Adámek Filip | ABM0101 | A | KOB Moira Brno | 13:09 | + 0:04 |
3. | Budský Ondřej | TJN0105 | A | OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou | 13:24 | + 0:19 |
4. | Nechanický Jan | OSN0200 | A | SK Orientační sporty Nové Město na Moravě | 13:27 | + 0:22 |
5. | Malačka Milan | DKP0210 | A | Oddíl OB Kotlářka | 13:41 | + 0:36 |
6. | Zalaba Tomáš | SJC0101 | A | Sportcentrum Jičín | 13:44 | + 0:39 |
7. | Měšťan Ondřej | TAP0100 | A | KOB TRETRA Praha | 13:49 | + 0:44 |
8. | Světnický František | STE0204 | A | SK SKI-OB Šternberk | 13:50 | + 0:45 |
8. | Richtr Lukáš | VPM0204 | A | KOS Slavia Plzeň | 13:50 | + 0:45 |
10. | Lukašák Šimon | STE0202 | A | SK SKI-OB Šternberk | 13:54 | + 0:49 |
11. | Švarc Antonín | DKP0203 | A | Oddíl OB Kotlářka | 13:58 | + 0:53 |
12. | Chaloupský Jakub | PHK0302 | A | OK 99 Hradec Králové | 14:00 | + 0:55 |
13. | Metelka Ondřej | PHK0101 | A | OK 99 Hradec Králové | 14:13 | + 1:08 |
14. | Janovský Tomáš | PGP0101 | A | SK Praga | 14:17 | + 1:12 |
14. | Šimša Martin | PGP0309 | A | SK Praga | 14:17 | + 1:12 |
16. | Gajda Jan | KAM0105 | A | OK Kamenice | 14:29 | + 1:24 |
17. | Gryc Vojtěch | TBM0106 | A | KOS TJ Tesla Brno | 14:30 | + 1:25 |
18. | Newiak Nick | NEK0101 | A | Nejdek Orienteering | 14:31 | + 1:26 |
19. | Janda Ondřej | DOR0100 | B | OK Dobříš | 14:35 | + 1:30 |
20. | Kligl Radim | TBM0103 | A | KOS TJ Tesla Brno | 14:40 | + 1:35 |
21. | Rücker Jan | HOR0201 | A | TJ Jiskra Hořice | 14:43 | + 1:38 |
22. | Melišík Martin | TAP0200 | B | KOB TRETRA Praha | 14:46 | + 1:41 |
23. | Šafář Martin | KSU0105 | A | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 14:50 | + 1:45 |
23. | Štefan Vít | STH0202 | A | SK Studenec | 14:50 | + 1:45 |
25. | Kurz Šimon | VPM0208 | A | KOS Slavia Plzeň | 14:51 | + 1:46 |
26. | Kostka Jiří | AOP0201 | A | Orientační Běh Opava | 14:52 | + 1:47 |
27. | Švadlena Michal | CHC0101 | A | K.O.B. Choceň | 14:56 | + 1:51 |
28. | Féder Medard | LCE0111 | A | OOB TJ Slovan Luhačovice | 14:58 | + 1:53 |
28. | Kovařík Martin | TRI0101 | A | TJ TŽ Třinec | 14:58 | + 1:53 |
30. | Synek Petr | DOK0200 | A | OK Doksy | 14:59 | + 1:54 |
31. | Šmol David | DOK0100 | A | OK Doksy | 15:00 | + 1:55 |
32. | Deredos Bruno | 38P0100 | C | UKS Orientus Lodz | 15:01 | + 1:56 |
33. | Coufal Jáchym | ZBM0200 | A | SK Žabovřesky Brno | 15:02 | + 1:57 |
34. | Tuharský Erik | TRI0100 | B | TJ TŽ Třinec | 15:09 | + 2:04 |
35. | Šauli Filip | VPM0301 | A | KOS Slavia Plzeň | 15:21 | + 2:16 |
35. | Tokár Radim | VPM0300 | A | KOS Slavia Plzeň | 15:21 | + 2:16 |
37. | Mareček Šimon | OSN0201 | A | SK Orientační sporty Nové Město na Moravě | 15:28 | + 2:23 |
38. | Valík Adam | AOP0301 | A | Orientační Běh Opava | 15:29 | + 2:24 |
39. | Link Lukáš | STH0205 | A | SK Studenec | 15:30 | + 2:25 |
40. | Vitebský Lukáš | TJN0302 | A | OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou | 15:32 | + 2:27 |
41. | Milán Tomáš | ZBM0111 | A | SK Žabovřesky Brno | 15:37 | + 2:32 |
42. | Bialožyt Marek | TRI0301 | A | TJ TŽ Třinec | 15:43 | + 2:38 |
43. | Chovanec Václav | TZL0201 | A | SKOB Zlín | 15:55 | + 2:50 |
44. | Adamec Martin | TJN0106 | A | OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou | 15:58 | + 2:53 |
44. | Haltof Marek | TRI0200 | A | TJ TŽ Třinec | 15:58 | + 2:53 |
46. | Pipek Ondřej | LPU0203 | A | OK Lokomotiva Pardubice | 16:26 | + 3:21 |
47. | Paleček Ondřej | SRK0103 | B | SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | 16:36 | + 3:31 |
48. | Bartík Filip | TZL0202 | B | SKOB Zlín | 16:44 | + 3:39 |
49. | Siegl Matyáš | PGP0104 | A | SK Praga | 17:21 | + 4:16 |
50. | Grebík Radim | ASU0101 | A | Magnus Orienteering | 17:29 | + 4:24 |
50. | Babišta Antonín | KSU0111 | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 17:29 | + 4:24 |
52. | Škvor Adam | KAM0202 | A | OK Kamenice | 17:45 | + 4:40 |
53. | Bílý Jakub | LTP0104 | A | OOB TJ Lokomotiva Teplice | 17:50 | + 4:45 |
54. | Čelechovský Matěj | UBM0202 | B | MENISKOS Brno | 18:14 | + 5:09 |
55. | Neužil Vít | OPI0103 | C | Orientační sporty Písek | 21:26 | + 8:21 |
Janas Petr | PGP0200 | A | SK Praga | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Křivda Tomáš | CHC9901 | A | K.O.B. Choceň | 11:42 | |
2. | Kavalír Jáchym | PHK9901 | A | OK 99 Hradec Králové | 12:02 | + 0:20 |
3. | Dekrét Jakub | ZBM9907 | A | SK Žabovřesky Brno | 12:15 | + 0:33 |
4. | Horčička Vít | STE9919 | A | SK SKI-OB Šternberk | 12:17 | + 0:35 |
5. | Chupek Jakub | JPV9911 | A | Oddíl OS SK Prostějov | 12:33 | + 0:51 |
6. | Filipek Sebastian | TRI0002 | A | TJ TŽ Třinec | 12:38 | + 0:56 |
7. | Fencl Jonáš | LPU9902 | A | OK Lokomotiva Pardubice | 12:41 | + 0:59 |
8. | Rusin Jan | LPU0008 | A | OK Lokomotiva Pardubice | 13:11 | + 1:29 |
9. | Čech Petr | SJI0001 | A | OK Jihlava | 13:28 | + 1:46 |
10. | Pavlovec Dan | BOR0001 | A | OK Jiskra Nový Bor | 13:31 | + 1:49 |
10. | Thoř Tomáš | TUR9904 | A | OOB TJ Turnov | 13:31 | + 1:49 |
12. | Roudný Václav | LPU0001 | A | OK Lokomotiva Pardubice | 13:35 | + 1:53 |
13. | Chvátil Šimon | PHK9908 | A | OK 99 Hradec Králové | 13:39 | + 1:57 |
14. | Roudný Martin | LPU0002 | A | OK Lokomotiva Pardubice | 13:40 | + 1:58 |
15. | Mareš Vít | BOR0000 | A | OK Jiskra Nový Bor | 13:45 | + 2:03 |
16. | Jirka Mikuláš | STE0000 | A | SK SKI-OB Šternberk | 13:47 | + 2:05 |
17. | Krawczyński Mikolaj | CHC0001 | C | K.O.B. Choceň | 13:54 | + 2:12 |
18. | Vopařil Jan | LCE9911 | A | OOB TJ Slovan Luhačovice | 14:00 | + 2:18 |
19. | Šenkýř Matěj | SJI9902 | B | OK Jihlava | 14:01 | + 2:19 |
19. | Šrámek Ondřej | KSU9909 | A | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 14:01 | + 2:19 |
21. | Valík Tomáš | AOP0001 | A | Orientační Běh Opava | 14:02 | + 2:20 |
22. | Kroul Josef | KSU0044 | A | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 14:25 | + 2:43 |
23. | Nagy Josef | TJN0006 | A | OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou | 14:32 | + 2:50 |
24. | Panovec Kryštof | LCE0011 | A | OOB TJ Slovan Luhačovice | 14:33 | + 2:51 |
25. | Veselý Vojtěch | SJH0001 | A | SJH Jindřichův Hradec | 14:34 | + 2:52 |
26. | Zentrich Dušan | LCE0012 | A | OOB TJ Slovan Luhačovice | 14:53 | + 3:11 |
27. | Šabata Milan | SRK9904 | A | SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | 15:02 | + 3:20 |
28. | Volák Ondřej | LPU0010 | A | OK Lokomotiva Pardubice | 15:03 | + 3:21 |
29. | Sedlář Jan | TBM0010 | A | KOS TJ Tesla Brno | 15:05 | + 3:23 |
30. | Vavřík Tomáš | MOV0004 | B | SKOB Ostrava | 15:29 | + 3:47 |
31. | Podmolík Jonáš | TZL0001 | A | SKOB Zlín | 15:33 | + 3:51 |
32. | Samek Tomáš | PHK0001 | A | OK 99 Hradec Králové | 15:36 | + 3:54 |
33. | Synek Antonín | DOK0001 | A | OK Doksy | 16:13 | + 4:31 |
34. | Vostál Dominik | UOL9901 | B | SOB Olomouc | 16:17 | + 4:35 |
35. | Šklíba Michal | SRK9900 | A | SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | 16:30 | + 4:48 |
36. | Bek Ondřej | CHA9904 | B | OK Chrastava | 16:38 | + 4:56 |
37. | Jílek Ondřej | KSU9908 | A | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 17:46 | + 6:04 |
38. | Buk Petr | ROU0001 | A | SKOB Roudnice nad Labem, | 18:19 | + 6:37 |
39. | Bitto Maxim | LCE0003 | B | OOB TJ Slovan Luhačovice | 18:35 | + 6:53 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
Body
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Sýkora Vojtěch | LCE9801 | R | OOB TJ Slovan Luhačovice | 12:33 | 9246 | |
2. | Kelbl Vladimír | ZBM9711 | A | SK Žabovřesky Brno | 12:56 | + 0:23 | 8975 |
3. | Vandas Daniel | PHK9805 | R | OK 99 Hradec Králové | 12:58 | + 0:25 | 8952 |
4. | Semerád Antonín | DKP9801 | A | Oddíl OB Kotlářka | 13:18 | + 0:45 | 8716 |
5. | Vystavěl Ondřej | JPV9807 | A | Oddíl OS SK Prostějov | 13:29 | + 0:56 | 8586 |
6. | Černocký Libor | LCE9803 | A | OOB TJ Slovan Luhačovice | 13:31 | + 0:58 | 8563 |
6. | Koštejn Vít | DOK9800 | A | OK Doksy | 13:31 | + 0:58 | 8563 |
8. | Semrád Ladislav | CHC9701 | R | K.O.B. Choceň | 13:41 | + 1:08 | 8445 |
9. | Gebrt Jan | SHK9801 | A | OK Slavia Hradec Králové | 13:48 | + 1:15 | 8363 |
10. | Pek Daniel | SHK9803 | A | OK Slavia Hradec Králové | 13:50 | + 1:17 | 8339 |
11. | Bendák Jan | PHK9800 | A | OK 99 Hradec Králové | 13:51 | + 1:18 | 8327 |
12. | Bořil Jan | SJI9700 | R | OK Jihlava | 13:58 | + 1:25 | 8245 |
13. | Hirš Otakar | ZBM9801 | R | SK Žabovřesky Brno | 13:59 | + 1:26 | 8233 |
14. | Starý Ondra | PHK9813 | A | OK 99 Hradec Králové | 14:43 | + 2:10 | 7715 |
15. | Pokorný David | SRK9701 | A | SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | 14:50 | + 2:17 | 7632 |
16. | Netuka Vojtěch | SHK9701 | R | OK Slavia Hradec Králové | 14:51 | + 2:18 | 7621 |
17. | Jíra Tomáš | KAM9802 | A | OK Kamenice | 15:13 | + 2:40 | 7362 |
18. | Mikel David | TZL9703 | A | SKOB Zlín | 15:21 | + 2:48 | 7267 |
19. | Šiška Petr | TZL9801 | A | SKOB Zlín | 15:29 | + 2:56 | 7173 |
20. | Paukert Lukáš | KUO9801 | A | KOB Ústí nad Orlicí | 15:32 | + 2:59 | 7138 |
20. | Vlášek Jakub | TAP9702 | A | KOB TRETRA Praha | 15:32 | + 2:59 | 7138 |
22. | Michek David | TJN9802 | A | OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou | 15:48 | + 3:15 | 6949 |
23. | Novák Aleš | PGP9808 | A | SK Praga | 16:00 | + 3:27 | 6808 |
24. | Werner Michal | PGP9705 | A | SK Praga | 16:08 | + 3:35 | 6714 |
25. | Zikmund Zdeněk | SJC9703 | A | Sportcentrum Jičín | 16:12 | + 3:39 | 6667 |
26. | Ransdorf Jakub | TAP9805 | A | KOB TRETRA Praha | 16:35 | + 4:02 | 6396 |
27. | Locker Tomáš | SRK9802 | B | SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | 16:59 | + 4:26 | 6113 |
28. | Žák Jan | LPU9802 | A | OK Lokomotiva Pardubice | 17:00 | + 4:27 | 6101 |
29. | Kašpar Ludvík | BOR9805 | B | OK Jiskra Nový Bor | 17:27 | + 4:54 | 5783 |
30. | Pelikán Lukáš | DKL9802 | B | KOB Kladno | 18:07 | + 5:34 | 5312 |
31. | Poštulka Tomáš | STE9700 | B | SK SKI-OB Šternberk | 18:24 | + 5:51 | 5112 |
32. | Borovička Tomáš | FSP9801 | B | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 19:39 | + 7:06 | 4228 |
33. | Podmolík Josef | TZL9701 | A | SKOB Zlín | 33:51 | + 21:18 | 0 |
Valášek Jiří | KAM9700 | A | OK Kamenice | DISK | 0 | ||
Chaloupka Josef | UOL9801 | A | SOB Olomouc | DISK | 0 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
Body
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Král Vojtěch | SSU8841 | E | SK Severka Šumperk | 12:28 | 10933 | |
2. | Petržela Jan | PHK9200 | E | OK 99 Hradec Králové | 13:05 | + 0:37 | 10428 |
3. | Nykodým Miloš | ZBM9005 | E | SK Žabovřesky Brno | 13:09 | + 0:41 | 10373 |
4. | Hubáček Jonáš | LCE9501 | E | OOB TJ Slovan Luhačovice | 13:19 | + 0:51 | 10236 |
5. | Minář Marek | ASU9444 | R | Magnus Orienteering | 13:23 | + 0:55 | 10182 |
6. | Wolowczyk Krzysztof | STE9500 | C | SK SKI-OB Šternberk | 13:32 | + 1:04 | 10059 |
7. | Rollier Baptiste | PHK8200 | E | OK 99 Hradec Králové | 13:39 | + 1:11 | 9963 |
8. | Kubelka Tomáš | LPU9307 | E | OK Lokomotiva Pardubice | 13:43 | + 1:15 | 9908 |
9. | Hradec Pavel | TUR8801 | E | OOB TJ Turnov | 13:53 | + 1:25 | 9772 |
10. | Kantor Ondřej | TRI9103 | R | TJ TŽ Třinec | 13:55 | + 1:27 | 9744 |
11. | Mrázek Jan | SJC8102 | E | Sportcentrum Jičín | 13:56 | + 1:28 | 9731 |
12. | Kettner Vojtěch | KAM9601 | E | OK Kamenice | 14:00 | + 1:32 | 9676 |
13. | Schuster Marek | SSU9303 | E | SK Severka Šumperk | 14:01 | + 1:33 | 9662 |
13. | Glonek Jakub | AOP9602 | E | Orientační Běh Opava | 14:01 | + 1:33 | 9662 |
15. | Dragowski Kuba | TUR9003 | C | OOB TJ Turnov | 14:03 | + 1:35 | 9635 |
16. | Mušínský Tomáš | ASU9348 | C | Magnus Orienteering | 14:08 | + 1:40 | 9567 |
17. | Zimmermann Štěpán | ZBM9101 | E | SK Žabovřesky Brno | 14:15 | + 1:47 | 9471 |
17. | Hájek Daniel | ZBM8919 | E | SK Žabovřesky Brno | 14:15 | + 1:47 | 9471 |
19. | Horvát Petr | ASU9447 | E | Magnus Orienteering | 14:17 | + 1:49 | 9444 |
20. | Nožka Radek | LPU9005 | E | OK Lokomotiva Pardubice | 14:20 | + 1:52 | 9403 |
21. | Poklop Martin | SSU8802 | E | SK Severka Šumperk | 14:30 | + 2:02 | 9266 |
22. | Schulhof Jan | TUR8900 | R | OOB TJ Turnov | 14:34 | + 2:06 | 9211 |
23. | Flašar Jan | PGP8610 | R | SK Praga | 14:35 | + 2:07 | 9198 |
24. | Čermák Jan | LPU9301 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 14:38 | + 2:10 | 9157 |
25. | Vavrys Johan | LCE9302 | C | OOB TJ Slovan Luhačovice | 14:44 | + 2:16 | 9075 |
26. | Kamenický Matěj | LPU9036 | E | OK Lokomotiva Pardubice | 14:46 | + 2:18 | 9047 |
27. | Mudrák Štěpán | LCE9601 | R | OOB TJ Slovan Luhačovice | 14:52 | + 2:24 | 8965 |
28. | Bukovac Palo | ZBM8101 | C | SK Žabovřesky Brno | 14:53 | + 2:25 | 8952 |
29. | Komanec Václav | SHK8406 | R | OK Slavia Hradec Králové | 15:01 | + 2:33 | 8842 |
30. | Landovský Tomáš | PGP9103 | C | SK Praga | 15:22 | + 2:54 | 8555 |
31. | Nečas Jiří | TZL9101 | R | SKOB Zlín | 15:26 | + 2:58 | 8501 |
Šedivý Jan | PGP8409 | E | SK Praga | DISK | 0 |