Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Bubeníková Denisa | SJH0852 | SJH Jindřichův Hradec | 7:35 | ||
2. | Boučková Eva | CHT0751 | OOB SK Chrast | 7:59 | + 0:24 | |
3. | Dvořáčková Jana | OSN0757 | SK Orientační sporty Nové Město na Moravě | 8:22 | + 0:47 | |
4. | Janíčková Jolana | OSN0777 | SK Orientační sporty Nové Město na Moravě | 9:34 | + 1:59 | |
5. | Bubeníková Nicol | SJH0853 | SJH Jindřichův Hradec | 10:54 | + 3:19 | |
6. | Pejchalová Zuzana | SJI0850 | OK Jihlava | 11:28 | + 3:53 | |
7. | Charouzová Eliška | CHT0851 | OOB SK Chrast | 12:06 | + 4:31 | |
8. | Nešporová Terezie | TTR0852 | OOB Třebíč | 12:21 | + 4:46 | |
9. | Coufalová Júlia | SJI0950 | OK Jihlava | 16:25 | + 8:50 | |
10. | Mácová Rozálie | SJI0855 | OK Jihlava | 21:00 | + 13:25 | |
11. | Škapová Markéta | CHT0782 | OOB SK Chrast | 22:23 | + 14:48 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Rychlá Karolína | KRN0757 | KOS TJ Lokomotiva Krnov | 6:40 | ||
2. | Běloušková Kateřina | CTB0752 | SK OB Chotěboř | 7:35 | + 0:55 | |
3. | Urbanová Anna | SJH0753 | SJH Jindřichův Hradec | 7:36 | + 0:56 | |
4. | Dvořáková Lucie | BBM0750 | BETA URSUS Orienteering | 8:29 | + 1:49 | |
5. | Kopencová Anna | SJH0752 | SJH Jindřichův Hradec | 8:35 | + 1:55 | |
6. | Potužníková Adéla | SJH0754 | SJH Jindřichův Hradec | 10:57 | + 4:17 | |
7. | Gregorová Alice | CTB0751 | SK OB Chotěboř | 11:01 | + 4:21 | |
8. | Kamenická Tereza Ester | OSN0888 | SK Orientační sporty Nové Město na Moravě | 13:01 | + 6:21 | |
9. | Komárková Zbyňka | SJH0751 | SJH Jindřichův Hradec | 14:28 | + 7:48 | |
Vítková Hana | SJI0750 | OK Jihlava | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Srbová Michaela | SJI0551 | OK Jihlava | 10:09 | ||
2. | Benešová Michaela | SJH0651 | SJH Jindřichův Hradec | 12:09 | + 2:00 | |
3. | Doleželová Anna | PZR0651 | UNITOP SKP Žďár nad Sázavou | 12:40 | + 2:31 | |
4. | Jindřichová Eliška | SJI0553 | OK Jihlava | 13:01 | + 2:52 | |
5. | Hofhanzlová Štěpánka | RUZ0650 | TJ Růžená | 13:58 | + 3:49 | |
6. | Kuhnová Alžběta | LPU0652 | OK Lokomotiva Pardubice | 17:32 | + 7:23 | |
7. | Nepustilová Kateřina | OSN0550 | SK Orientační sporty Nové Město na Moravě | 18:04 | + 7:55 | |
8. | Pejchalová Veronika | SJI0652 | OK Jihlava | 18:27 | + 8:18 | |
9. | Mácová Amálie | SJI0650 | OK Jihlava | 21:11 | + 11:02 | |
Přílepková Radka | VTA0651 | SC vebr-sport | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Stoklasová Zuzana | OSN0454 | SK Orientační sporty Nové Město na Moravě | 10:48 | ||
2. | Pekařová Nela | VTA0552 | SC vebr-sport | 12:30 | + 1:42 | |
3. | Blažková Veronika | SJH0551 | SJH Jindřichův Hradec | 12:49 | + 2:01 | |
4. | Novotná Jitka | SJH0454 | SJH Jindřichův Hradec | 12:58 | + 2:10 | |
5. | Sobotková Klára | PZR0351 | UNITOP SKP Žďár nad Sázavou | 13:00 | + 2:12 | |
6. | Marečková Ema | OSN0450 | SK Orientační sporty Nové Město na Moravě | 13:06 | + 2:18 | |
7. | Veselá Aneta | SJH0352 | SJH Jindřichův Hradec | 13:12 | + 2:24 | |
8. | Teringlová Vendula | VCB0451 | OB České Budějovice | 13:47 | + 2:59 | |
9. | Cílková Tereza | VTA0352 | SC vebr-sport | 13:55 | + 3:07 | |
10. | Kosobudová Anna | VTA0551 | SC vebr-sport | 13:56 | + 3:08 | |
11. | Ševčíková Eliška | PCB0451 | SKP České Budějovice | 14:34 | + 3:46 | |
12. | Pilná Klára | OSN0452 | SK Orientační sporty Nové Město na Moravě | 15:10 | + 4:22 | |
13. | Přílepková Jana | VTA0353 | SC vebr-sport | 16:02 | + 5:14 | |
14. | Kubáková Nela | SJH0451 | SJH Jindřichův Hradec | 17:00 | + 6:12 | |
15. | Zbínová Aneta | CTB0451 | SK OB Chotěboř | 18:15 | + 7:27 | |
16. | Nešporová Marie | TTR0351 | OOB Třebíč | 21:08 | + 10:20 | |
17. | Teclová Linda | CTB0354 | SK OB Chotěboř | 22:07 | + 11:19 | |
MS | Kinštová Tereza | SJH0251 | SJH Jindřichův Hradec | 10:24 | + | |
MS | Kosobudová Kateřina | VTA0253 | SC vebr-sport | 11:15 | + 0:27 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Starková Terezie | CHT0251 | OOB SK Chrast | 13:54 | ||
2. | Polanská Nelly | PZR0152 | UNITOP SKP Žďár nad Sázavou | 14:31 | + 0:37 | |
3. | Drábková Eliška | TTR0151 | OOB Třebíč | 18:58 | + 5:04 | |
4. | Dočkalová Klára | SJI0250 | OK Jihlava | 25:04 | + 11:10 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Nechutová Aneta | SJI9950 | OK Jihlava | 15:54 | ||
2. | Boháčová Anna | CTB0051 | SK OB Chotěboř | 17:06 | + 1:12 | |
3. | Foltýnová Eva | SJI0051 | OK Jihlava | 18:25 | + 2:31 | |
Zrníková Adéla | OSN0099 | SK Orientační sporty Nové Město na Moravě | DISK | |||
Pejšková Eva | JHB9953 | TJ Jiskra Havlíčkův Brod | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
Body
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Gregorová Kamila | CTB8151 | SK OB Chotěboř | 12:26 | 8850 | ||
2. | Voborníková Alena | CTB9451 | SK OB Chotěboř | 13:49 | + 1:23 | 7999 | |
3. | Vališová Martina | OSN9696 | SK Orientační sporty Nové Město na Moravě | 13:58 | + 1:32 | 7907 | |
4. | Benešová Jana | CTB9452 | SK OB Chotěboř | 13:59 | + 1:33 | 7896 | |
5. | Kopáčková Iva | CHT8851 | OOB SK Chrast | 14:53 | + 2:27 | 7342 | |
6. | Křížová Lenka | TTR8551 | OOB Třebíč | 15:38 | + 3:12 | 6881 | |
7. | Ondráčková Lucie | CHT9254 | OOB SK Chrast | 15:57 | + 3:31 | 6686 | |
8. | Teringlová Martina | VCB7851 | OB České Budějovice | 16:59 | + 4:33 | 6050 | |
9. | Rychlá Pavlína | KRN8559 | KOS TJ Lokomotiva Krnov | 16:59 | + 4:33 | 6050 | |
10. | Tvarůžková Petra | ZBM8459 | SK Žabovřesky Brno | 17:07 | + 4:41 | 5968 | |
11. | Peňázová Veronika | SJH9752 | SJH Jindřichův Hradec | 17:40 | + 5:14 | 5629 | |
12. | Bulvová Hana | CHT6655 | OOB SK Chrast | 17:51 | + 5:25 | 5516 | |
13. | Pekárková Monika | RBK9252 | SK Radioklub Blansko | 17:56 | + 5:30 | 5465 | |
14. | Culková Hana | JHB8951 | TJ Jiskra Havlíčkův Brod | 18:01 | + 5:35 | 5414 | |
15. | Kozumplíková Alice | RBK8151 | SK Radioklub Blansko | 18:30 | + 6:04 | 5116 | |
16. | Dvořáková Klára | CHT9852 | OOB SK Chrast | 18:50 | + 6:24 | 4911 | |
17. | Kratochvílová Stanislava | CHT8751 | OOB SK Chrast | 19:00 | + 6:34 | 4808 | |
18. | Míková Michaela | SJH8251 | SJH Jindřichův Hradec | 20:43 | + 8:17 | 3752 | |
19. | Novotná Petra | SJI8350 | OK Jihlava | 29:52 | + 17:26 | 0 | |
20. | Binková Jana | CHT8651 | OOB SK Chrast | 33:52 | + 21:26 | 0 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
Body
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Petráčková Kristýna | SJI9851 | OK Jihlava | 19:00 | 0 | ||
2. | Richterová Nataša | ADA7451 | OOB Spartak Adamov | 20:46 | + 1:46 | 0 | |
3. | Janíčková Jitka | OSN7356 | SK Orientační sporty Nové Město na Moravě | 22:20 | + 3:20 | 0 | |
4. | Kaňáková Petra | SJI8751 | OK Jihlava | 37:33 | + 18:33 | 0 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Kroupa Diana | TTR8156 | OOB Třebíč | 14:58 | ||
2. | Nechanická Daniela | OSN7557 | SK Orientační sporty Nové Město na Moravě | 15:31 | + 0:33 | |
3. | Benešová Iva | SJH7051 | SJH Jindřichův Hradec | 17:23 | + 2:25 | |
4. | Vítková Lenka | SJI7852 | OK Jihlava | 17:26 | + 2:28 | |
5. | Marečková Kateřina | OSN7550 | SK Orientační sporty Nové Město na Moravě | 19:08 | + 4:10 | |
6. | Nešporová Marie | TTR7251 | OOB Třebíč | 19:18 | + 4:20 | |
7. | Cíchová Pavlína | TTR7452 | OOB Třebíč | 21:07 | + 6:09 | |
8. | Nováková Alena | KRE7450 | OOB TJ Sokol Křemže | 21:37 | + 6:39 | |
9. | Klusáčková Lenka | CTB8051 | SK OB Chotěboř | 21:49 | + 6:51 | |
10. | Krejsová Martina | CHT8152 | OOB SK Chrast | 22:10 | + 7:12 | |
11. | Blažková Markéta | SJH7550 | SJH Jindřichův Hradec | 22:40 | + 7:42 | |
12. | Potužníková Eva | SJH7652 | SJH Jindřichův Hradec | 22:51 | + 7:53 | |
13. | Jindřichová Lenka | SJI7550 | OK Jihlava | 29:30 | + 14:32 | |
Prášilová Mirka | TTR7451 | OOB Třebíč | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Hrstková Dana | SJI6051 | OK Jihlava | 17:39 | ||
2. | Wurzelová Dana | CHT6654 | OOB SK Chrast | 20:43 | + 3:04 | |
3. | Poláčková Bohuslava | PZR7070 | UNITOP SKP Žďár nad Sázavou | 21:03 | + 3:24 | |
4. | Řezníčková Hana | CHT6051 | OOB SK Chrast | 21:23 | + 3:44 | |
5. | Voborníková Eva | CTB6851 | SK OB Chotěboř | 22:01 | + 4:22 | |
6. | Jansová Alena | CHT5852 | OOB SK Chrast | 22:01 | + 4:22 | |
7. | Nechutová Alena | PZR6969 | UNITOP SKP Žďár nad Sázavou | 22:52 | + 5:13 | |
8. | Hojná Tereza | SJH6951 | SJH Jindřichův Hradec | 24:05 | + 6:26 | |
9. | Foltýnová Lenka | SJI6751 | OK Jihlava | 27:39 | + 10:00 | |
10. | Žandová Hana | CTB7052 | SK OB Chotěboř | 30:23 | + 12:44 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Rosecká Alena | PZR5654 | UNITOP SKP Žďár nad Sázavou | 15:36 | ||
2. | Oulická Hana | TRT5350 | KOS Třešť | 28:03 | + 12:27 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Křížová Zdenka | PZR5051 | UNITOP SKP Žďár nad Sázavou | 15:35 | ||
2. | Podhorská Věra | CJI5252 | Fajn Club Jihlava | 27:25 | + 11:50 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Prášil Adam | SJI0901 | OK Jihlava | 5:48 | ||
2. | Prášil Šimon | TTR0901 | OOB Třebíč | 6:22 | + 0:34 | |
3. | Venhoda Lukáš | SJI0801 | OK Jihlava | 8:34 | + 2:46 | |
Emmer Matouš | SJI1000 | OK Jihlava | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Sviták Václav | SJH0801 | SJH Jindřichův Hradec | 8:14 | ||
2. | Šimon Eduard | PZR0800 | UNITOP SKP Žďár nad Sázavou | 8:55 | + 0:41 | |
3. | Blažek Cyril | SJH0701 | SJH Jindřichův Hradec | 9:19 | + 1:05 | |
4. | Coufal Petr | SJI0703 | OK Jihlava | 9:33 | + 1:19 | |
5. | Teringl Vojtěch | VCB0702 | OB České Budějovice | 10:29 | + 2:15 | |
6. | Hofhanzl Antonín | RUZ0902 | TJ Růžená | 10:48 | + 2:34 | |
7. | Pelikán Jan | RUZ0801 | TJ Růžená | 10:52 | + 2:38 | |
8. | Parkan Tomáš | SJH0803 | SJH Jindřichův Hradec | 11:45 | + 3:31 | |
9. | Dvořáček Jan | TTR0701 | OOB Třebíč | 19:25 | + 11:11 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Srb Vladimír | SJI0701 | OK Jihlava | 12:38 | ||
2. | Prášil Tomáš | TTR0501 | OOB Třebíč | 13:24 | + 0:46 | |
3. | Jelínek Filip | RUZ0500 | TJ Růžená | 13:43 | + 1:05 | |
4. | Vítek Matěj | SJI0500 | OK Jihlava | 14:09 | + 1:31 | |
5. | Zrník Tomáš | OSN0606 | SK Orientační sporty Nové Město na Moravě | 16:43 | + 4:05 | |
6. | Hendrych Vít | SJI0601 | OK Jihlava | 16:55 | + 4:17 | |
7. | Rosecký Adam | PZR0501 | UNITOP SKP Žďár nad Sázavou | 17:24 | + 4:46 | |
8. | Dvořák Jakub | BBM0502 | BETA URSUS Orienteering | 18:00 | + 5:22 | |
9. | Mašek Jakub | PZR0502 | UNITOP SKP Žďár nad Sázavou | 18:18 | + 5:40 | |
10. | Nešpor Jiří | TTR0502 | OOB Třebíč | 18:26 | + 5:48 | |
11. | Richter Rudolf | ADA0601 | OOB Spartak Adamov | 21:36 | + 8:58 | |
12. | Potužník Viktor | SJH0504 | SJH Jindřichův Hradec | 21:40 | + 9:02 | |
13. | Novotný Jakub | SJI0504 | OK Jihlava | 24:02 | + 11:24 | |
14. | Rachůnek Stanislav | SJI0602 | OK Jihlava | 24:04 | + 11:26 | |
15. | Sedlák Tobiáš | PZR0503 | UNITOP SKP Žďár nad Sázavou | 32:08 | + 19:30 | |
16. | Máca Dominik | SJI0503 | OK Jihlava | 33:02 | + 20:24 | |
17. | Černý Vojtěch | SJI0603 | OK Jihlava | 50:00 | + 37:22 | |
18. | Svoboda Matěj | SJH0604 | SJH Jindřichův Hradec | 52:01 | + 39:23 | |
Beneš Tomáš | SJI0501 | OK Jihlava | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Hojný Jáchym | SJH0301 | SJH Jindřichův Hradec | 11:57 | ||
2. | Dundáček Karel | SJH0401 | SJH Jindřichův Hradec | 12:41 | + 0:44 | |
3. | Orany Vojtěch | SJI0401 | OK Jihlava | 13:50 | + 1:53 | |
4. | Venhoda Matěj | SJI0301 | OK Jihlava | 14:10 | + 2:13 | |
5. | Cícha Václav | TTR0401 | OOB Třebíč | 14:12 | + 2:15 | |
6. | Hudec Filip | SJI0304 | OK Jihlava | 14:55 | + 2:58 | |
7. | Pobuda Vojtěch | SJH0302 | SJH Jindřichův Hradec | 15:15 | + 3:18 | |
8. | Novotný Tomáš | TTR0305 | OOB Třebíč | 15:20 | + 3:23 | |
9. | Pšenička Kryštof | KRE0301 | OOB TJ Sokol Křemže | 16:12 | + 4:15 | |
10. | Dvořáček Jakub | OSN0303 | SK Orientační sporty Nové Město na Moravě | 16:33 | + 4:36 | |
11. | Velát Vojtěch | OPI0400 | Orientační sporty Písek | 17:59 | + 6:02 | |
12. | Žalud Jan | VTA0401 | SC vebr-sport | 18:57 | + 7:00 | |
13. | Kuhn Vojtěch | LPU0404 | OK Lokomotiva Pardubice | 20:05 | + 8:08 | |
14. | Splítek Petr | PZR0401 | UNITOP SKP Žďár nad Sázavou | 22:10 | + 10:13 | |
MS | Novák Jakub | KRE0201 | OOB TJ Sokol Křemže | 13:58 | + 2:01 | |
MS | Kouba Marek | VTA0202 | SC vebr-sport | 14:17 | + 2:20 | |
MS | Lukeš Prokop | VTA0201 | SC vebr-sport | 17:30 | + 5:33 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Cícha Matěj | TTR0102 | OOB Třebíč | 13:03 | ||
2. | Nešpor Jan | TTR0101 | OOB Třebíč | 13:15 | + 0:12 | |
3. | Poláček Tomáš | PZR0102 | UNITOP SKP Žďár nad Sázavou | 13:44 | + 0:41 | |
4. | Tkáč Juraj | SJI0200 | OK Jihlava | 13:45 | + 0:42 | |
5. | Kopecký Jan | PZR0202 | UNITOP SKP Žďár nad Sázavou | 13:50 | + 0:47 | |
6. | Záboj Petr | SJI0101 | OK Jihlava | 15:03 | + 2:00 | |
7. | Palát Bohuslav | TTR0201 | OOB Třebíč | 15:12 | + 2:09 | |
8. | Novotný Vojtěch | TTR0203 | OOB Třebíč | 15:14 | + 2:11 | |
9. | Kalas Tomáš | PZR0105 | UNITOP SKP Žďár nad Sázavou | 16:18 | + 3:15 | |
10. | Stoklas Adam | TTR | OOB Třebíč | 16:20 | + 3:17 | |
11. | Drábek Vojtěch | TTR0103 | OOB Třebíč | 16:52 | + 3:49 | |
12. | Sitař Miroslav | PZR0205 | UNITOP SKP Žďár nad Sázavou | 18:11 | + 5:08 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Veselý Vojtěch | SJH0001 | SJH Jindřichův Hradec | 15:55 | ||
2. | Šenkýř Matěj | SJI9902 | OK Jihlava | 16:20 | + 0:25 | |
3. | Pastyřík Martin | PZR9902 | UNITOP SKP Žďár nad Sázavou | 17:03 | + 1:08 | |
4. | Sabol Josef | CTB9902 | SK OB Chotěboř | 17:04 | + 1:09 | |
5. | Žanda Jan | CTB9901 | SK OB Chotěboř | 17:39 | + 1:44 | |
6. | Čermák Jiří | CTB9903 | SK OB Chotěboř | 18:16 | + 2:21 | |
7. | Nosek Jakub | SJH0002 | SJH Jindřichův Hradec | 20:59 | + 5:04 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
Body
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Srb Vladimír | SJI7801 | OK Jihlava | 15:03 | 8198 | ||
2. | Kopáček Jan | CHT8510 | OOB SK Chrast | 15:19 | + 0:16 | 8057 | |
3. | Prášil Marek | SJI7313 | OK Jihlava | 15:23 | + 0:20 | 8022 | |
4. | Kamenický Jeroným | OSN9549 | SK Orientační sporty Nové Město na Moravě | 15:29 | + 0:26 | 7968 | |
5. | Rychlý Pavel | KRN8505 | KOS TJ Lokomotiva Krnov | 15:41 | + 0:38 | 7862 | |
6. | Kadlec Jan | SJI8306 | OK Jihlava | 16:04 | + 1:01 | 7659 | |
7. | Venhoda Milan | SJI7104 | OK Jihlava | 16:08 | + 1:05 | 7624 | |
8. | Jirků Roman | SJI8309 | OK Jihlava | 16:20 | + 1:17 | 7517 | |
9. | Hübner Jan | CTB7902 | SK OB Chotěboř | 16:24 | + 1:21 | 7482 | |
10. | Hledík Jakub | CHT9501 | OOB SK Chrast | 16:37 | + 1:34 | 7367 | |
11. | Krejsa Vladimír | CHT9202 | OOB SK Chrast | 16:50 | + 1:47 | 7252 | |
12. | Henek Michal | RBK8605 | SK Radioklub Blansko | 16:58 | + 1:55 | 7181 | |
13. | Culka Josef | JHB8607 | TJ Jiskra Havlíčkův Brod | 17:28 | + 2:25 | 6916 | |
14. | Krejsa Martin | CHT9001 | OOB SK Chrast | 17:37 | + 2:34 | 6836 | |
15. | Teringl Radek | VCB6502 | OB České Budějovice | 17:53 | + 2:50 | 6695 | |
16. | Suchý Jiří | SJI9201 | OK Jihlava | 17:55 | + 2:52 | 6677 | |
17. | Mazal Zdeněk | VBM8103 | VSK Mendelu Brno | 18:06 | + 3:03 | 6580 | |
18. | Pospíšil Vítek | PGP6803 | SK Praga | 18:17 | + 3:14 | 6483 | |
19. | Zrník Tomáš | OSN7118 | SK Orientační sporty Nové Město na Moravě | 18:28 | + 3:25 | 6385 | |
20. | Prášil Aleš | SJI7415 | OK Jihlava | 18:51 | + 3:48 | 6182 | |
21. | Kysilko Zdeněk | CHT8601 | OOB SK Chrast | 19:01 | + 3:58 | 6094 | |
22. | Kříž Lukáš | TTR8201 | OOB Třebíč | 19:27 | + 4:24 | 5864 | |
23. | Hošek Lubomír | VCB6101 | OB České Budějovice | 19:34 | + 4:31 | 5802 | |
24. | Kafka Tomáš | SJI8504 | OK Jihlava | 19:46 | + 4:43 | 5696 | |
25. | Komárek Arnošt | SJH7702 | SJH Jindřichův Hradec | 20:08 | + 5:05 | 5501 | |
26. | Hladílek Jan | PZR8814 | UNITOP SKP Žďár nad Sázavou | 20:12 | + 5:09 | 5466 | |
27. | Korecký Miroslav | CHT7901 | OOB SK Chrast | 20:31 | + 5:28 | 5298 | |
28. | Kuban Jiří | CHT8401 | OOB SK Chrast | 20:36 | + 5:33 | 5253 | |
29. | Kamenický Radan | OSN6004 | SK Orientační sporty Nové Město na Moravě | 22:45 | + 7:42 | 4112 | |
30. | Peřinka Šimon | BBM9700 | BETA URSUS Orienteering | 23:23 | + 8:20 | 3776 | |
31. | Novohradský Petr | PZR8903 | UNITOP SKP Žďár nad Sázavou | 24:49 | + 9:46 | 3016 | |
32. | Gawel Jiří | BBM5700 | BETA URSUS Orienteering | 26:33 | + 11:30 | 2096 | |
Plíhal Tomáš | SJI8509 | OK Jihlava | DISK | 0 | |||
Klvaňa Milan | CHT7500 | OOB SK Chrast | DISK | 0 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
Body
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Coufal Petr | 3MC8000 | FBŠ Jihlava | 14:59 | |||
2. | Věžník Roman | TTR7901 | OOB Třebíč | 15:01 | + 0:02 | 919 | |
3. | Pobuda Michal | SJH7403 | SJH Jindřichův Hradec | 16:58 | + 1:59 | 822 | |
4. | Kubák Martin ml. | SJH9902 | SJH Jindřichův Hradec | 18:06 | + 3:07 | 765 | |
5. | Skryja Ondřej | PZR9502 | UNITOP SKP Žďár nad Sázavou | 24:26 | + 9:27 | 448 | |
6. | Splítek Václav | PZR7700 | UNITOP SKP Žďár nad Sázavou | 27:11 | + 12:12 | 310 | |
7. | Rosecký Karel | PZR7302 | UNITOP SKP Žďár nad Sázavou | 27:12 | + 12:13 | 310 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Vítek Jaroslav | SJI7201 | OK Jihlava | 15:41 | ||
2. | Dvořáček Jiří | OSN7502 | SK Orientační sporty Nové Město na Moravě | 16:10 | + 0:29 | |
3. | Beneš Jan | SJH7001 | SJH Jindřichův Hradec | 16:56 | + 1:15 | |
4. | Orany Tomáš | SJI7311 | OK Jihlava | 17:27 | + 1:46 | |
5. | Blažek Petr | SJH7402 | SJH Jindřichův Hradec | 18:03 | + 2:22 | |
6. | Veselý Oldřich | SJH7101 | SJH Jindřichův Hradec | 18:31 | + 2:50 | |
7. | Šebesta Petr | CHT7102 | OOB SK Chrast | 18:35 | + 2:54 | |
8. | Prošek Michal | SJI7823 | OK Jihlava | 18:38 | + 2:57 | |
9. | Izdný Pavel | SJI7613 | OK Jihlava | 19:30 | + 3:49 | |
10. | Novotný Jakub | SJI7700 | OK Jihlava | 19:40 | + 3:59 | |
11. | Hendrych Martin | SJI7828 | OK Jihlava | 19:47 | + 4:06 | |
12. | Ševčík Marek | PCB6701 | SKP České Budějovice | 19:52 | + 4:11 | |
13. | Kuhn Jiří | LPU7718 | OK Lokomotiva Pardubice | 20:35 | + 4:54 | |
14. | Sobotka Petr | PZR7008 | UNITOP SKP Žďár nad Sázavou | 24:10 | + 8:29 | |
15. | Klusáček Luděk | CTB7803 | SK OB Chotěboř | 24:36 | + 8:55 | |
16. | Stoklasa Radek | OSN7500 | SK Orientační sporty Nové Město na Moravě | 25:17 | + 9:36 | |
17. | Cícha Radek | TTR7503 | OOB Třebíč | 25:48 | + 10:07 | |
18. | Martínek Roman | SJH7501 | SJH Jindřichův Hradec | 26:10 | + 10:29 | |
19. | Dvořáček Jan | TTR7701 | OOB Třebíč | 26:13 | + 10:32 | |
20. | Žalud Zdeněk | VTA7702 | SC vebr-sport | 26:15 | + 10:34 | |
21. | Jadviščok Ladislav | UOL7700 | SOB Olomouc | 29:37 | + 13:56 | |
Hrouza Jan | KRN8100 | KOS TJ Lokomotiva Krnov | DISK | |||
Nepustil Petr | OSN7700 | SK Orientační sporty Nové Město na Moravě | DISK | |||
Slabý Jan | ZHR7900 | TJ Zhoř | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Mareček Petr | OSN6900 | SK Orientační sporty Nové Město na Moravě | 14:38 | ||
2. | Parkan Jiří | SJH6801 | SJH Jindřichův Hradec | 16:16 | + 1:38 | |
3. | Kaňák Petr | SJI6115 | OK Jihlava | 16:22 | + 1:44 | |
4. | Skryja Bořivoj | PZR6106 | UNITOP SKP Žďár nad Sázavou | 17:07 | + 2:29 | |
5. | Nouza Petr | SJH6501 | SJH Jindřichův Hradec | 17:36 | + 2:58 | |
6. | Nešpor Jan | TTR6101 | OOB Třebíč | 18:13 | + 3:35 | |
7. | Kosobud Dušan | VTA7201 | SC vebr-sport | 19:26 | + 4:48 | |
8. | Hojný Jaroslav | SJH7002 | SJH Jindřichův Hradec | 20:16 | + 5:38 | |
9. | Kubičko Petr | SJH6901 | SJH Jindřichův Hradec | 20:19 | + 5:41 | |
10. | Rachůnek Stanislav | SJI6801 | OK Jihlava | 20:21 | + 5:43 | |
11. | Žanda Jan | CTB6701 | SK OB Chotěboř | 20:27 | + 5:49 | |
12. | Petráček Aleš | SJI6301 | OK Jihlava | 21:13 | + 6:35 | |
13. | Beneš Martin | SJI6900 | OK Jihlava | 22:05 | + 7:27 | |
14. | Kopecký Zdeněk | SJI6002 | OK Jihlava | 22:28 | + 7:50 | |
15. | Drábek Petr | TTR6701 | OOB Třebíč | 22:51 | + 8:13 | |
16. | Nechuta Milan | PZR7007 | UNITOP SKP Žďár nad Sázavou | 25:00 | + 10:22 | |
Trojan Jiří | SJH6601 | SJH Jindřichův Hradec | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Kopáček Miroslav | CHT6049 | OOB SK Chrast | 17:20 | ||
2. | Wurzel Břetislav | OSN6005 | SK Orientační sporty Nové Město na Moravě | 17:25 | + 0:05 | |
3. | Jirka Jiří | ZPV5501 | KOB ZPV Prostějov | 18:45 | + 1:25 | |
4. | Klusáček Martin | TTR5601 | OOB Třebíč | 19:25 | + 2:05 | |
5. | Novohradský Jan | PZR5309 | UNITOP SKP Žďár nad Sázavou | 19:39 | + 2:19 | |
6. | Pospíšil Jaromír | PZR4417 | UNITOP SKP Žďár nad Sázavou | 20:21 | + 3:01 | |
7. | Nosek Vladimír | SJH5901 | SJH Jindřichův Hradec | 22:34 | + 5:14 | |
8. | Matras Jaroslav | CHT5301 | OOB SK Chrast | 23:03 | + 5:43 | |
9. | Denemarek Oldřich | BBM5100 | BETA URSUS Orienteering | 24:33 | + 7:13 | |
Romanovský Alois | SJH6101 | SJH Jindřichův Hradec | DISK | |||
Orálek Miroslav | TTR5201 | OOB Třebíč | DISK | |||
Bauer Emil | VBM4410 | VSK Mendelu Brno | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Blecha Ladislav | TRT5100 | KOS Třešť | 15:53 | ||
2. | Kříž Pavel | PZR4800 | UNITOP SKP Žďár nad Sázavou | 17:42 | + 1:49 | |
3. | Jadviščok Ladislav | UOL5101 | SOB Olomouc | 18:36 | + 2:43 | |
4. | Starka František | CHT4801 | OOB SK Chrast | 28:00 | + 12:07 | |
5. | Izdný Pavel | SJI4600 | OK Jihlava | 32:42 | + 16:49 | |
Gřunděl Ivan | SJH4201 | SJH Jindřichův Hradec | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Hendrych Šimon | 6:24 | ||||
2. | Blažek Vojtěch | SJH1003 | SJH Jindřichův Hradec | 6:44 | + 0:20 | |
3. | Lojková Viktorie | 6:45 | + 0:21 | |||
4. | Lojka Vojtěch | 6:48 | + 0:24 | |||
5. | Korecká Eva | CHT1054 | OOB SK Chrast | 6:53 | + 0:29 | |
6. | Pilná Anna | OSN1151 | SK Orientační sporty Nové Město na Moravě | 7:23 | + 0:59 | |
7. | Bečvářová Barbora | 8:13 | + 1:49 | |||
8. | Emmer Tadeáš | 8:27 | + 2:03 | |||
9. | Fraj David | RUZ0900 | TJ Růžená | 8:28 | + 2:04 | |
10. | Černý Petr | SJI0905 | OK Jihlava | 8:32 | + 2:08 | |
11. | Škapa Jan | 8:55 | + 2:31 | |||
12. | Novotná Nicol | SJI0953 | OK Jihlava | 9:23 | + 2:59 | |
13. | Hrůzová Eliška | 9:45 | + 3:21 | |||
14. | Zhorela Ondřej Jakub | SJI0804 | OK Jihlava | 10:40 | + 4:16 | |
15. | Kafková Amélka | 10:44 | + 4:20 | |||
16. | Kubáková Laura | SJH1550 | SJH Jindřichův Hradec | 10:56 | + 4:32 | |
17. | Běloušek Matěj | CTB1202 | SK OB Chotěboř | 10:59 | + 4:35 | |
18. | Szablaturová Nela | SJI0952 | OK Jihlava | 11:29 | + 5:05 | |
19. | Komárková Radka | SJH1151 | SJH Jindřichův Hradec | 11:31 | + 5:07 | |
20. | Klusáček Mikuláš | CTB0902 | SK OB Chotěboř | 11:33 | + 5:09 | |
21. | Kopenec Šimon | SJH1002 | SJH Jindřichův Hradec | 12:11 | + 5:47 | |
22. | Boučková Elena | 12:30 | + 6:06 | |||
23. | Věžníková Natálie | TTR0777 | OOB Třebíč | 12:40 | + 6:16 | |
24. | Prošek Filip | SJI1401 | OK Jihlava | 12:43 | + 6:19 | |
25. | Veselý Matyáš | SJH1103 | SJH Jindřichův Hradec | 12:48 | + 6:24 | |
26. | JIndřichová Jana | 13:20 | + 6:56 | |||
27. | Böhmová Eva | 13:22 | + 6:58 | |||
28. | Korecký Radan | CHT1401 | OOB SK Chrast | 13:25 | + 7:01 | |
29. | Svitáková Ludmila | SJH1152 | SJH Jindřichův Hradec | 14:15 | + 7:51 | |
30. | Míchal Jakub | SJH1001 | SJH Jindřichův Hradec | 14:23 | + 7:59 | |
31. | Novotný Filip | SOS | 14:23 | + 7:59 | ||
32. | Kuhnová Šárka | LPU | OK Lokomotiva Pardubice | 15:40 | + 9:16 | |
33. | Dvořáčková Eva | OSN1050 | SK Orientační sporty Nové Město na Moravě | 16:03 | + 9:39 | |
34. | Kubešová Kristýna | RUZ1050 | TJ Růžená | 16:46 | + 10:22 | |
35. | Kříž Jan | TTR1201 | OOB Třebíč | 16:52 | + 10:28 | |
36. | Jelínek Šimon | RUZ | TJ Růžená | 19:03 | + 12:39 | |
37. | Polednová Dominika | RUZ1350 | TJ Růžená | 20:27 | + 14:03 | |
38. | Jírovi T+K+I+J | 22:46 | + 16:22 | |||
39. | Pospíšilová Eliška | 23:14 | + 16:50 | |||
Urban Jáchym | SJH1102 | SJH Jindřichův Hradec | DISK | |||
Ekrtová Sára | RUZ | TJ Růžená | DISK | |||
Věžník Roman | TTR1111 | OOB Třebíč | DISK | |||
Věžníková Veronika | DISK | |||||
Poropatich Jozef | RUZ1100 | TJ Růžená | DISK | |||
Polednová Helena | RUZ1250 | TJ Růžená | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Jiříčková Bětka | KRN8383 | KOS TJ Lokomotiva Krnov | 11:23 | ||
2. | Pejchalová Petra | SJI7950 | OK Jihlava | 12:09 | + 0:46 | |
3. | Šulc Michal | 12:39 | + 1:16 | |||
4. | Máca Petr | 12:52 | + 1:29 | |||
5. | Musilová Pavla | 14:22 | + 2:59 | |||
6. | Bečvářová Hana | 14:24 | + 3:01 | |||
7. | Adam Aleš | TRT8100 | KOS Třešť | 15:15 | + 3:52 | |
8. | Bečvář Robin | 16:23 | + 5:00 | |||
9. | Moravčíková Hana | 17:53 | + 6:30 | |||
10. | Šulcová Vendula | 30:13 | + 18:50 | |||
11. | Špačková Sára | 31:11 | + 19:48 | |||
12. | Špaček Robert | 31:26 | + 20:03 | |||
13. | Richter Rudolf | ADA5113 | OOB Spartak Adamov | 45:07 | + 33:44 |