Výsledky závodu: Středočeský oblastní žebříček mládeže - jaro - stav po 7 závodech

Datum:
01.04.2017
Pořadatel:
STC - Středočeská oblast
Zařazené závody:
Datum
Název
Pořadatel
Výsledky
Spočteno
2017-04-0101.04.2017 Oblastní žebříček PGP Ano Ano
2017-04-0202.04.2017 Mistrovství oblasti ve sprintu LME Ano Ano
2017-04-0808.04.2017 Oblastní žebříček SCP Ano Ano
2017-04-2222.04.2017 Mistrovství oblasti na krátké trati EKP Ano Ano
2017-05-0808.05.2017 Oblastní žebříček VSP Ano Ano
2017-05-2727.05.2017 Mistrovství oblasti na klasické trati DOR Ano Ano
2017-05-2828.05.2017 Oblastní žebříček DKL Ano Ano
Kategorie:
D10     D12     D14     D16     D18     D20     H10     H12     H14     H16     H18     H20    
D10
(započteno závodů:4)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
PGP 1
LME 2
SCP 3
EKP 4
VSP 5
DOR 6
DKL 7
1 Kudrnáčová Marta KAM0754 821.79 1. 178.16( 5)219.60( 1)212.03( 1)171.58( 8) 212.00( 1)
2 Mišeková Kateřina KAM0756 789.10 2. 193.90( 4)193.00( 4) 0.00( D) 187.18( 4) 199.13( 2)203.07( 2)
3 Havlová Tereza KNC0750 781.63 1. 85.09(12) 155.96( 7) 206.59( 1)112.68( 7) 195.51( 2)194.60( 4)184.93( 3)
4 Žemlová Barbora KAM0751 757.79 2. 185.57( 6)195.27( 3)204.39( 2)169.79( 4) 172.56( 7)163.36( 7)
5 Straková Denisa SLA0750 681.46 3. 172.00( 6)137.15( 7) 192.47( 3)170.73( 9)146.26(11)
6 Pilátová Rozálie DKL0750 680.85 1. 0.00( D) 203.36( 1)189.01( 3) 0.00( D) 132.85( 7) 0.00(15) 155.63(10)
7 Dostálová Judita HCE0750 659.32 3. 176.17( 6)177.85( 3)134.37( 6) 47.75(13) 170.93( 6)
8 Vlašaná Karolína DOR0751 658.56 3. 195.37( 3) 130.88( 6) 152.62(10)179.69( 4)
9 Pěkná Alžběta ROU0950 639.02 2. 201.37( 2)106.06( 9) 49.88( 9) 55.78(10) 174.07( 6)157.52( 9)
10 Vejražková Anna KPY0750 577.63 2. 195.90( 2) 202.55( 2) 179.18( 5)
11 Kašparová Alžběta DOR0753 525.80 3. 142.98(10) 186.45( 5)196.37( 3)
12 Kindlová Anežka RIC0850 488.45 1. 208.73( 1) 131.49( 8) 0.00( D) 148.23(11)
13 Buková Hana ROU0750 464.08 4. 171.01( 9) 186.28( 4)106.79( 8) 0.00(11) 0.00(14)
14 Mirčeva Tereza DOR0750 374.19 5. 193.17( 5) 181.02( 5)
15 Mišeková Lucie KAM1050 351.33 8. 131.41( 8)103.66(10) 116.26( 8)
16 Jandová Eva DOR0752 325.78 8. 180.44( 8) 0.00( D) 145.34(12)
17 Hudosová Kristýna RIC0750 324.98 7. 183.53( 7) 141.45(12)
18 Seidlová Magdalena RIC0950 295.11 1. 0.00( D) 90.61( 9)204.50( 1)
19 Ludvíková Natálie KNC0751 212.14 5. 56.69(13) 0.00( D) 0.00( D)155.45( 5)
20 Kalinová Ella SPC0961 192.43 5. 192.43( 5)
21 Grimmerová Valerie RIC0754 158.72 8. 0.00( D) 158.72( 8)
22 Stoklasová Eliška RIC0756 127.89 11. 127.89(11)
23 Vosátková Julie RIC0755 66.94 13. 0.00( D) 66.94(13)
D12
(započteno závodů:4)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Lic.
Body
Nej.
PGP 1
LME 2
SCP 3
EKP 4
VSP 5
DOR 6
DKL 7
1 Švecová Karolína ZVO0557 B 809.27 1. 194.63( 2) 203.73( 2)203.68( 1)187.09( 4) 192.80( 4) 200.61( 2)201.25( 2)
2 Linhartová Klára ZVO0556 B 798.47 1. 161.90( 7) 183.34( 6) 187.53( 3)211.82( 1)194.96( 4)204.16( 1)
3 Bambousková Julie DOR0650 B 769.57 1. 191.73( 3)205.50( 1) 185.21( 5) 187.13( 8)148.09(10)
4 Kotenová Markéta RIC0651 B 743.33 3. 146.30(11) 187.83( 4)190.50( 5)172.04( 6)192.96( 3)169.34( 9) 167.98( 5)
5 Kotková Adéla RIC0655 B 741.85 2. 177.79( 6) 156.04( 9) 195.22( 2)195.20( 3)173.64( 4)
6 Redlová Barbora SLA0650 B 723.99 3. 182.73( 5)155.15( 9)191.52( 4)141.79(10) 194.59( 3)
7 Pokorná Terezie RIC0552 B 684.35 5. 159.87( 8)180.32( 5)174.71( 9)158.65( 8) 169.45( 7)144.44(16) 139.37(12)
8 Kohoutová Zdeňka DKL0651 B 678.42 6. 140.13(13) 157.80(11) 170.13( 6)188.40( 6)162.09( 6)
9 Rendová Kateřina KAM0550 B 661.18 5. 123.73(15) 141.76(12)172.66(10) 186.89( 5)106.68(17) 159.87( 8)
10 Zemková Pavlína SLA0551 B 589.41 7. 86.36(18) 144.11(11)179.07( 7) 157.38(12)108.85(16)
11 Chramostová Julie KAM0652 586.18 6. 149.64( 9)163.98( 6) 97.15(15) 139.54(11)113.90(14) 133.02(13)
12 Housková Barbora DOR0655 569.43 11. 144.99(12) 117.53(13)164.48(11)142.43(11)
13 Koubková Tereza DOR0651 542.72 8. 0.00(24) 104.37(13)176.38( 8) 104.78(15)157.19(13)
14 Dobiášová Anna ROU0550 512.11 7. 0.00(23) 159.27( 7)109.97(14) 86.42(15) 154.37( 9) 88.50(17)
15 Ludvíková Alice KNC0555 493.75 10. 125.83(14)148.09(10)135.51(13) 84.32(16)
16 Magazu Annabelle DOR0657 471.91 9. 148.89(10)166.67(10)156.35( 9)
17 Dittrtová Rozálie LME0650 454.57 3. 190.78( 3) 101.70(19)162.09( 6)
18 Růžičková Ema RIC0653 446.58 14. 109.94(14) 77.64(16)149.54(14)109.46(15)
19 Polívková Beáta RIC0652 421.67 10. 146.59(10) 148.33(15)126.75(14)
20 Škáchová Viktorie KAM0650 413.14 1. 213.64( 1) 199.50( 2)
21 Balejová Julie KAM0551 409.16 1. 215.54( 1) 193.62( 5)
22 Škáchová Zuzana KAM0651 384.62 3. 187.81( 4) 196.81( 3)
23 Černá Justina HCE0652 384.43 2. 196.94( 2) 187.49( 7)
24 Jirkovská Magdaléna SLA0550 338.67 8. 37.08(20)158.83( 8)142.76(12) 0.00(20)
25 Neuerová Anna DOR0656 238.86 12. 50.59(19)119.11(12) 69.16(21)
26 Pelantová Martina RIC0550 204.19 1. 204.19( 1)
27 Botková Josefína KNC0551 201.62 17. 69.23(19) 58.34(17) 74.05(17)
28 Müllerová Hana HCE0650 200.07 18. 54.14(18) 0.00( D) 79.84(20) 66.09(19)
29 Dvořáková Veronika DOR0554 191.86 11. 0.00(25) 124.28(11) 67.58(22)
30 Vosátková Eliška RIC0553 164.44 12. 126.88(12) 37.56(20)
31 Alblová Zuzana LME0660 159.91 8. 159.91( 8)
32 Nováková Nina KAM0554 159.88 7. 0.00( D) 159.88( 7)
33 Baxová Kateřina LBE0651 159.27 13. 32.97(16)126.30(13)
34 Chobotová Klára ROZ0550 120.54 16. 120.54(16)
35 Brodská Kateřina HCE0653 105.22 18. 105.22(18)
36 Šantorová Eliška ROZ0552 93.40 17. 93.40(17)
37 Čechová Klára SLA0552 75.07 14. 0.00(22) 75.07(14)
38 Gerlachová Eliška ROZ0551 74.20 18. 0.00(26) 74.20(18)
39 Kolencová Sára HCE0651 32.74 21. 32.74(21)
40 Vláčilová Anna RIC0657 21.48 21. 21.48(21)
D14
(započteno závodů:4)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Lic.
Body
Nej.
PGP 1
LME 2
SCP 3
EKP 4
VSP 5
DOR 6
DKL 7
1 Černá Ema ROU0451 B 826.58 1. 208.57( 1)197.98( 2) 204.90( 1)206.50( 1)206.61( 1)174.75( 7) 202.83( 1)
2 Nentvichová Julie DOR0351 B 777.70 3. 193.82( 3)191.62( 5)196.10( 3)145.63(12) 196.16( 3)152.56(11) 180.88( 9)
3 Pelantová Martina RIC0550 B 775.52 2. 197.60( 2)176.30(12) 180.86( 5)199.83( 2)197.23( 2)
4 Pračková Ema RIC0451 B 762.33 3. 183.82( 9) 186.76( 4) 186.62( 5)191.09( 3)197.86( 3)
5 De Heij Laura RIC0450 B 760.66 2. 191.73( 4)186.13( 8)199.00( 2)177.68( 5) 183.80( 6)
6 Machová Anna LME0451 B 760.46 1. 178.54( 6)207.80( 1)161.22(14) 193.68( 3)180.44( 8)
7 Švecová Anežka ZVO0352 B 756.36 2. 183.39( 5)191.47( 6)179.14( 6) 147.12(10) 178.20( 9) 182.19( 6)199.31( 2)
8 Arnoštová Veronika DOR0455 B 744.04 2. 169.90( 9) 187.14( 7)178.60( 7)184.42( 4) 193.88( 2)
9 Jedličková Kristýna KAM0455 B 739.53 3. 163.79(10) 194.22( 3)167.66(12) 193.34( 4)184.31( 5) 0.00( D)
10 Víšková Veronika KAM0452 B 713.41 4. 177.16( 7)172.98(13)178.39( 8)133.13(13) 158.53(14) 184.88( 4)141.94(19)
11 Mojžíšková Klára KAM0356 B 696.90 4. 152.02(16) 178.07( 9) 159.06(13)162.18( 9)197.59( 4)
12 Jirkovská Kateřina SLA0350 B 695.56 4. 173.68( 8)192.92( 4)160.36(15)146.15(11) 168.60(10) 104.53(23)
13 Kotenová Barbora RIC0452 682.65 6. 156.89(12) 172.25(14)171.31(11)166.41( 6)122.55(19) 172.68( 8)135.64(20)
14 Kramlová Barbora ZVO0452 671.42 5. 139.27(17) 175.60(10) 155.33(15)147.08(14)193.41( 5)
15 Jirasová Anežka DOR0350 660.55 10. 162.77(11)126.88(19) 156.49(18) 162.79(12)161.61(10)173.38(10)
16 Baštová Julie DOR0353 646.53 11. 149.04(15) 148.41(18) 158.10(17) 167.54(11)152.35(12)168.54(12)
17 Čapková Lucie KAM0459 644.20 7. 152.52(13) 161.62( 8)180.49( 7) 149.57(18)
18 Kramlová Kateřina ZVO0353 607.58 11. 148.20(16) 140.72(20) 140.09(16) 149.92(13)168.74(11)
19 Trešlová Veronika KAM0457 583.98 15. 138.91(18)164.45(15)146.08(19)121.67(15) 134.54(18) 117.60(21)
20 Dobiášová Jitka ROU0350 581.96 13. 123.50(19)123.27(20) 161.32(13) 27.58(21) 137.69(17) 159.45(16)
21 Štěpánková Julie KAM0458 537.47 7. 116.43(20)150.14(17) 35.36(20) 89.36(17)181.54( 7)
22 Vlašaná Michaela DOR0452 456.63 9. 152.75( 9) 141.44(15)162.44(15)
23 Chramostová Amálie KAM0355 442.36 18. 94.84(23) 121.53(21)107.44(21) 79.84(18) 96.59(21) 116.80(22)
24 Neubauerová Anna DOR0456 408.81 14. 149.88(14) 108.03(16)150.90(17)
25 Buková Anežka ROU0351 391.06 6. 83.57(24) 0.00( D)117.86(20) 189.63( 6)
26 Pavlíčková Hana KPY0450 359.46 8. 178.32(11) 181.14( 8)
27 Matějková Julie KAM0461 321.66 7. 159.39(16)162.27( 7)
28 Lorencová Jana DOR0454 261.84 14. 75.13(23)132.29(14) 54.42(23)
29 Pilátová Amálie DKL0450 253.04 14. 89.81(16) 0.00(24) 0.00(18)163.23(14)
30 Hankovcová Helena KAM0350 215.03 1. 215.03( 1)
31 Botková Alžběta KNC0352 194.19 17. 106.00(22) 88.19(17)
32 Balejová Julie KAM0551 179.19 10. 179.19(10)
33 Krejčová Lucie ROU0453 167.28 13. 167.28(13)
34 Holubářová Anna KAM0460 155.28 19. 93.38(22) 61.90(19)
35 Vláčilová Barbora RIC0457 107.25 21. 107.25(21)
36 Hovorková Alžběta ZVO0354 57.62 22. 57.62(22)
D16
(započteno závodů:4)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Lic.
Body
Nej.
PGP 1
LME 2
SCP 3
EKP 4
VSP 5
DOR 6
DKL 7
1 Petriláková Anežka DOR0251 B 405.59 1. 58.22(10) 29.03( 7) 49.19( 7) 99.40( 2) 96.27( 2)103.34( 1)106.58( 1)
2 Votavová Žofie KNC0250 B 364.22 2. 77.14( 5) 94.93( 3) 58.91( 5) 65.18( 6) 76.77( 7) 93.65( 5) 98.50( 2)
3 Kastnerová Jessica DOR0250 B 363.39 2. 79.15( 4) 101.85( 2) 83.29( 3) 73.07( 5) 81.64( 5) 96.61( 3)
4 Mojžíšková Lucie KAM0253 B 337.07 4. 84.49( 4) 78.12( 6) 94.62( 4) 79.84( 4)
5 Geislerová Aneta DKL0151 B 334.69 3. 71.99( 6) 55.85( 6) 86.15( 4) 71.87( 9) 81.63( 7) 94.92( 3)
6 Hovorková Tereza ZVO0153 B 314.94 2. 69.40( 7) 10.86( 8) 52.51( 7) 92.99( 3)100.04( 2)
7 Hankovcová Helena KAM0350 313.77 1. 103.58( 1)103.23( 1)106.96( 2)
8 Kašparová Barbora SLA0251 310.42 1. 102.12( 2) 97.56( 3)110.74( 1)
9 Chaloupková Hana KAM0252 307.07 1. 94.29( 3) 109.75( 1)103.03( 1)
10 Štěpánková Ema KAM0255 225.20 4. 60.32( 8) 83.43( 5) 60.80( 4) 20.65( 9) 0.00( D)
11 Horychová Zuzana DKL0150 211.74 6. 32.32(12) 70.76( 6) 0.00(10) 9.87(10) 37.62(11) 61.52( 8) 41.84( 6)
12 Vítková Barbora DKL0250 145.30 4. 59.35( 9) 85.95( 4)
13 Selucká Alžběta KAM0257 127.50 8. 57.30(11) 0.00( 9) 24.39( 8) 45.81(10)
14 Konopásková Martina DOR0252 85.59 6. 85.59( 6)
15 Vařeková Bohdana RIC0152 75.63 8. 75.63( 8)
16 Hončíková Markéta DOR0253 58.76 9. 58.76( 9)
17 Vallová Kristýna ZVO0152 50.81 7. 7.17(13) 5.95(12) 32.89(10) 4.80( 7)
18 Matoušková Adéla SLA0151 47.79 5. 47.79( 5)
D18
(započteno závodů:4)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Lic.
Body
Nej.
PGP 1
LME 2
SCP 3
EKP 4
VSP 5
DOR 6
DKL 7
1 Voltrová Alena ROZ9951 B 449.67 1. 114.03( 1)102.31( 1)109.05( 1)124.28( 1)100.00( 1)
2 Sedláčková Linda ROZ0050 B 360.91 2. 90.21( 3) 92.58( 3) 70.98( 6) 78.92( 4) 85.50( 3) 89.65( 2) 88.47( 2)
3 Míchalová Šárka KPY0050 B 319.92 2. 70.78( 4) 86.98( 4) 71.93( 5) 14.82( 6) 90.23( 2)
4 Straková Veronika SLA0051 B 295.52 2. 93.83( 2) 82.26( 5) 52.36( 6) 67.07( 4)
5 Čiháková Barbora KNC9950 248.79 1. 62.23( 5) 49.78( 6) 36.78( 8) 100.00( 1)
6 Nentvichová Klára DOR9950 247.21 3. 79.58( 4) 84.50( 4) 83.13( 3)
7 Benešová Hana DKL0050 239.92 2. 35.85( 6) 93.38( 2) 50.71( 5) 59.98( P)
8 Šrámková Hana RIC0051 216.75 1. 115.96( 1) 100.79( 2)
9 Kováříková Marie KAM0050 185.61 3. 96.91( 3) 88.70( 3)
10 Machová Marie LME0050 102.25 2. 102.25( 2)
11 Kyralová Anna KAM0052 78.18 7. 30.60( 7) 47.58( 7)
12 Lišková Hana KPY9951 67.85 5. 14.28( 7) 53.57( 5)
13 Pohořalá Anna ROU9954 26.22 5. 26.22( 5)
D20
(započteno závodů:4)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Lic.
Body
Nej.
PGP 1
LME 2
SCP 3
EKP 4
VSP 5
DOR 6
DKL 7
1 Kopecká Eliška KNC9850 B 191.98 1. 100.00( 1) 91.98( 3)
2 Zimmerová Kateřina KAM9850 B 187.34 2. 93.47( 2) 93.87( 2)
3 Voltrová Hana ROZ9752 170.96 1. 70.96( 4) 100.00( 1)
4 Hrdličková Ludmila SLA9851 78.22 3. 78.22( 3)
H10
(započteno závodů:4)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
PGP 1
LME 2
SCP 3
EKP 4
VSP 5
DOR 6
DKL 7
1 Sedláček Patrik ROZ0800 823.33 1. 208.72( 1)209.88( 1)205.71( 2)199.02( 2)194.53( 2)
2 Jiras Antonín DOR0701 783.08 1. 188.18( 5)191.92( 3)158.20( 4) 154.33(12) 196.48( 3)206.50( 1)
3 Lorenc Vašek DOR0702 771.36 1. 191.13( 4) 215.32( 1)209.94( 1)154.97(11)
4 Heller Jakub ROU0702 752.77 2. 151.57( 6) 183.90( 4)178.98( 3) 181.76( 5)185.71( 3)177.01( 8) 201.40( 2)
5 Bažata Alberto KAM0702 689.57 4. 150.24( 7) 130.00( 8) 187.73( 4)163.87( 9)187.73( 4)
6 Matys Ondřej DOR0803 676.68 1. 196.83( 2) 0.00( D) 154.33( 5) 119.71(13)205.81( 1)
7 Šimek Matouš KAM0800 655.61 5. 118.00( 9) 125.49( 9)170.02( 8)178.54( 7)181.56( 5)
8 Volek Robin KNC0701 634.56 6. 0.00(14) 63.28( 7) 108.78(11)175.60( 7)170.81(10)179.37( 6)
9 Zápotocký Jiří SLA0800 612.41 1. 194.45( 3)198.20( 2) 219.76( 1)
10 Pelant Jan RIC0700 555.00 3. 161.59( 5)100.14(12)191.03( 3)102.24(15) 84.20(16)
11 Kouřil Vojta KPY0700 551.59 2. 161.77(10)197.72( 2)192.10( 3)
12 Svoboda František ROZ0700 509.48 6. 46.57(14)141.37( 6) 158.06(13)163.48( 9)
13 Tolar Ondřej RIC0701 395.76 6. 156.19( 6) 0.00(16) 55.72(13) 64.45(17)119.40(12)
14 Geisler Richard DKL0700 370.84 8. 120.48( 8) 60.98(13) 51.98(18)137.40(11)
15 Španěl Filip DOR0704 354.71 5. 6.28(12) 178.27( 5)170.16(11)
16 Magazu Lukas DOR0805 353.89 6. 183.65( 6)170.24( 8)
17 Peckl Kryštof DOR0806 344.77 6. 176.65( 6)168.12(12)
18 Vojkůvka Matěj DOR0804 296.92 5. 112.91(14)184.01( 5)
19 Baxa David LBE0800 272.88 6. 143.26( 6)129.62( 8)
20 Hradil Michal HCE0900 260.23 9. 86.57(12) 173.66( 9)
21 Havlák Štěpán ROU0801 254.52 4. 0.00(13) 66.81(16) 187.71( 4)
22 Lazar Tomáš RIC0704 239.85 7. 130.42( 7) 109.43(15)
23 Rejšek Václav KAM0700 227.97 4. 44.69(15) 183.28( 4)
24 Kučera Teodor DOR0800 214.98 14. 66.33(17)148.65(14)
25 Schnabl Jakub RIC0706 202.17 10. 97.65(10) 104.52(11) 0.00( D)
26 Beran František SLA0700 175.68 7. 175.68( 7)
27 Borl Filip KNC0700 137.84 10. 137.84(10)
28 Gärtner Václav LBE0701 135.22 7. 135.22( 7)
29 Krumlovský Vojtěch RIC0703 118.62 9. 118.62( 9)
30 Skála Šimon LBE0700 112.00 10. 112.00(10)
31 De Heij Robert RIC0800 108.70 10. 108.70(10) 0.00( D) 0.00( D)
32 Šantora Marek ROZ0702 59.81 11. 59.81(11)
H12
(započteno závodů:4)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Lic.
Body
Nej.
PGP 1
LME 2
SCP 3
EKP 4
VSP 5
DOR 6
DKL 7
1 Heller Jiří ROU0501 B 834.79 1. 203.15( 1) 203.32( 1) 200.41( 2) 203.54( 1)211.56( 1)209.84( 1)209.85( 1)
2 Jíra Filip ROZ0500 B 798.27 2. 194.96( 3)196.56( 3)177.93( 6) 200.99( 2)166.10( 8) 175.65( 5) 205.76( 2)
3 Bárta Viktor ZVO0601 B 793.07 2. 201.89( 2)200.12( 2)195.05( 3) 195.48( 3)178.35( 7) 195.58( 2)
4 Jiras Jenda DOR0505 B 770.54 2. 195.85( 4)193.73( 4) 197.77( 2)183.19( 4)173.06( 4)
5 Marhold Václav ZVO0501 B 698.36 1. 169.88( 6)136.77( 9) 204.55( 1)136.93(10)187.00( 5)
6 Tolar Hynek RIC0505 B 612.47 5. 194.78( 5)154.98(10)130.77(11) 131.94( 7) 53.69( 8)
7 Husák Ondřej SLA0600 B 548.45 3. 185.96( 4) 171.82( 7) 190.67( 3) 0.00( D)
8 Nový Jáchym DOR0502 531.91 8. 64.39(12)161.80( 8)142.95(13)162.77( 8)
9 Čech Adam ROZ0601 517.54 5. 185.43( 5)184.46( 7)147.65(11)
10 Hradil Martin HCE0600 515.83 6. 153.50( 8) 79.75(14)122.06(12) 160.52( 6)
11 Havlák René ROU0602 480.76 5. 135.41( 9) 190.20( 5)155.15( 9)
12 Havlíček Martin DOR0601 455.50 6. 0.00(17) 75.05(15)154.41( 9)129.99(13) 41.59(12) 96.05( 6)
13 Šiler Martin KAM0501 357.11 3. 166.44( 7)190.67( 3)
14 Schnabl David RIC0508 326.32 7. 167.20( 7) 159.12( 9)
15 Perkner Vít ZVO0603 322.88 5. 0.00(15) 0.00( D) 138.28(10) 37.55(13)147.05( 5)
16 Kuttelwascher Adam HCE0601 308.33 9. 91.49(10) 114.66(13) 102.18( 9)
17 Geleta Šimon ZVO0602 276.75 10. 47.68(16) 0.00( D)138.10(11) 90.97(10)
18 Jelínek Tomáš ZVO0502 196.42 7. 32.82(18) 88.20(15) 75.40( 7)
19 Pilát Bořivoj DKL0500 194.58 3. 194.58( 3)
20 Hudos Václav RIC0503 192.63 4. 192.63( 4)
21 Mišoň Daniel KAM0500 189.14 6. 189.14( 6)
22 Hampl Jakub LME0500 187.90 6. 187.90( 6)
23 Rožek Vojtěch RIC0501 186.87 5. 186.87( 5)
24 Michálek Michal KPY0500 184.38 3. 184.38( 3)
25 Milota Jakub KAM0503 180.84 6. 180.84( 6)
26 Kubát Matyáš RIC0601 167.02 8. 167.02( 8) 0.00( D) 0.00( D)
27 Jirkovský Jan SLA0500 147.18 12. 147.18(12)
28 Kohoutek Tomáš RIC0603 135.44 12. 0.00(19) 135.44(12)
29 Kándl Matěj DCE0500 114.01 8. 114.01( 8)
30 Hronza Štěpán DOR0501 103.17 11. 43.33(13) 59.84(11)
31 Jirásek Šimon ROZ0602 93.94 14. 93.94(14)
32 Španěl Benedikt DOR0508 89.03 11. 89.03(11)
33 Vanžura David ROU0502 85.66 16. 85.66(16)
34 Dragoun Matěj DOR0603 47.75 14. 25.83(14) 0.00( D) 21.92(14) 0.00( D)
35 Krumlovský Tomáš RIC0507 40.72 17. 40.72(17)
36 Berki Lucián JES0601 34.79 9. 34.79( 9)
37 Coufal Kryštof ROU0603 22.30 10. 22.30(10)
H14
(započteno závodů:4)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Lic.
Body
Nej.
PGP 1
LME 2
SCP 3
EKP 4
VSP 5
DOR 6
DKL 7
1 Šrámek Jaromír RIC0303 B 823.96 1. 207.26( 1) 203.28( 1) 204.72( 2)208.70( 1)
2 Janda Jakub DOR0403 B 785.88 1. 180.84( 4) 0.00( D) 201.23( 2)195.91( 3) 207.90( 1)
3 Bejvl Marek LME0400 B 785.39 1. 173.12( 6) 189.14( 3)195.49( 3)203.05( 1)176.52( 5) 170.00( 7) 197.71( 2)
4 Pilát Bořivoj DKL0500 B 758.62 2. 180.49( 5)183.49( 5)163.01( 7) 201.04( 2)178.90( 3) 193.60( 3)
5 Petrilák Matouš DOR0409 B 750.24 2. 125.21(12) 203.89( 2)135.55( 9) 177.06( 7)169.36( 6) 181.47( 5)187.82( 6)
6 Snížek Martin DOR0405 B 745.16 3. 190.88( 3)188.49( 4)173.67( 5) 178.58( 6)150.07( 7) 187.21( 4)
7 Jedlička Jakub KAM0404 726.82 4. 158.16( 7) 182.59( 7)159.84( 8)192.56( 4)149.74( 8) 0.00( D) 191.83( 4)
8 Snížek Ondřej DOR0406 726.27 3. 154.07( 8) 182.85( 6)179.10( 4)154.30( 8) 176.94( 4)187.38( 3)
9 Gajda Martin KAM0405 615.82 1. 201.86( 2)206.97( 1) 206.99( 2)
10 Šácha Václav DOR0410 438.82 6. 145.22(10) 122.54(10) 171.06( 6)
11 Marhold Přemysl ZVO0301 419.86 9. 105.98(13)168.22( 9) 47.64(14) 98.02(10)
12 Mucha Ondřej RIC0400 419.36 8. 0.00(17) 176.05( 8)101.95(12)121.11( 9) 20.25(12)
13 Holeček Štěpán RIC0401 375.36 5. 185.30( 5) 190.06( 5)
14 Šiler Martin KAM0501 314.38 9. 151.16( 9)163.22(10)
15 Ouška Filip DOR0304 275.35 8. 112.39( 9) 28.80(11)134.16( 8)
16 Milota Jakub KAM0503 240.73 11. 141.24(11) 99.49(13)
17 Pačes Marek KNC0402 239.65 7. 99.76(10) 139.89( 7)
18 Škácha Vít KAM0309 214.11 1. 214.11( 1)
19 Rožek Vilém RIC0301 173.16 6. 173.16( 6)
20 Kozadajev Adam KNC0303 161.50 8. 0.00(16) 106.05(11) 0.00( D) 55.45( 8)
21 Čihák Petr KPY0402 159.37 11. 159.37(11)
22 Mišoň Daniel KAM0500 132.55 12. 0.00( D)132.55(12)
23 Kačer Jakub ZVO0400 119.35 9. 119.35( 9)
24 Hejsek Lukáš KAM0400 115.61 13. 115.61(13)
25 Hronza Jakub DOR0300 111.55 10. 31.11(14) 35.76(11) 44.68(10)
26 Duchoslav Radek LME0402 96.62 14. 96.62(14)
27 Vejražka David KPY0401 87.05 10. 0.00( D) 0.00(12) 87.05(10)
28 Španěl Vojtěch DOR0407 47.07 9. 0.00( D) 0.00( D) 47.07( 9)
H16
(započteno závodů:4)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Lic.
Body
Nej.
PGP 1
LME 2
SCP 3
EKP 4
VSP 5
DOR 6
DKL 7
1 Kučera Jáchym DOR0301 B 401.34 1. 96.78( 3) 89.96( 4) 98.58( 4) 108.33( 1) 97.65( 2)
2 Valášek Václav KAM0100 B 391.55 2. 103.65( 2) 95.28( 3)103.49( 2) 89.13( 3)
3 Buk Ondřej ROU0102 B 370.82 1. 84.49( 5) 81.67( 8) 88.75( 7) 115.91( 1)
4 Víšek Martin KAM0102 B 359.79 2. 92.56( 3) 65.85(12) 97.78( 2) 88.18( 3) 81.27( 4)
5 Hankovec Hugo KAM0201 B 358.91 1. 102.75( 1) 53.15(11) 100.43( 1) 84.43( 8) 71.30( 6) 65.07( 7)
6 Melichna Matěj DKL0102 B 319.79 3. 63.14(10) 99.75( 3) 64.12( 9) 75.97( 5) 79.95( P)
7 Janda Ondřej DOR0100 B 317.48 1. 100.47( 2)103.79( 1) 113.22( 1)
8 Blaha Petr KAM0104 B 282.10 5. 64.23( 8) 90.37( 5) 65.51( 7) 61.99( 8)
9 Chaloupka Viktor KAM0301 B 265.97 5. 88.87( 5) 87.01( 6) 90.09( 6)
10 Hejsek Filip KAM0204 236.90 6. 40.04(12) 81.74( 7) 49.47(11) 39.92( 9) 65.65( 6)
11 Marhold Ondřej ZVO0101 230.22 6. 71.76( 7) 76.82( 6) 78.18( 9) 3.46(13)
12 Albrecht Adam KAM0203 218.41 2. 16.58(16) 41.79(13) 40.79(15) 9.52(15) 41.26( 9) 94.57( 2)
13 Kovářík Tomáš KAM0300 212.94 5. 50.29( 9) 70.92(11) 91.73( 5)
14 Renda Michal KAM0207 208.84 4. 43.39(10) 63.55( 9) 12.85(17) 0.00(16) 12.96(12) 88.94( 4)
15 Kohout Václav DKL0101 200.27 8. 36.93(13) 53.01(12) 43.19(14) 51.30(10) 45.89( 8) 35.64(10) 50.07( P)
16 Felkel Jonáš ROZ0100 190.14 2. 90.32( 4) 99.82( 2)
17 Svoboda Jáchym ROZ0200 188.36 5. 29.21(14) 72.17( 7) 14.84(16) 72.14( 5)
18 Tachezy Jan DOR0102 177.19 1. 106.95( 1) 70.24( 6)
19 Svoboda Luděk DKL0200 175.11 3. 25.23(15) 21.96(13) 38.40(10) 89.52( 3)
20 Volek Jaroslav KNC0100 166.79 7. 15.71(17) 48.94(13) 21.53(14) 36.04(11) 0.00(15) 60.28( 7)
21 Pethö Alex RIC0100 144.97 9. 42.28(11) 75.51(10) 7.90(13) 19.28( 9)
22 Jirásek Kryštof ROZ0101 140.29 4. 58.40( 8) 81.89( 4)
23 Postolka Jonáš DKL0100 107.73 6. 80.80( 6) 0.00( D) 26.93( P)
24 Škácha Vít KAM0309 91.92 4. 91.92( 4)
25 Cvrček Adam DOR0204 72.75 5. 72.75( 5)
26 Borl Jaroslav KNC0102 57.32 8. 0.00(14) 57.32( 8)
27 Bartoň Michal KAM0107 51.65 12. 27.72(12) 23.93(12)
28 Hrdlička Jan SLA0200 48.47 10. 30.16(14) 18.31(10)
29 Brachtl Adam ZVO0102 20.50 11. 20.50(11)
H18
(započteno závodů:4)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Lic.
Body
Nej.
PGP 1
LME 2
SCP 3
EKP 4
VSP 5
DOR 6
DKL 7
1 Postolka Jáchym DKL9900 B 400.00 1. 100.00( 1) 100.00( 1)100.00( 1) 100.00( P)
2 Koubek Václav DOR9900 B 311.68 1. 67.52( 2)100.00( 1)100.00( 1) 15.05( 3) 44.16( 2)
3 Varga Ondřej KNC9900 249.45 1. 93.31( 2) 56.14( 2) 100.00( 1)
4 Čech Richard SLA0001 95.01 2. 95.01( 2) 0.00( D)
5 Zemko Zdeněk SLA9900 83.02 3. 83.02( 3)
6 Dittrt Štěpán LME0001 67.01 2. 67.01( 2)
H20
(započteno závodů:4)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Lic.
Body
Nej.
PGP 1
LME 2
SCP 3
EKP 4
VSP 5
DOR 6
DKL 7
1 Pelikán Lukáš DKL9802 B 399.62 1. 100.00( 1) 100.00( 1) 100.00( 1) 99.62( 2)
2 Straka Tomáš SLA9702 B 237.54 2. 99.62( 2) 61.09( 2) 76.83( 2)
3 Beneš Jan DKL9800 185.11 1. 85.11( 3) 100.00( 1)
4 Křemen Štěpán KAM9804 72.11 3. 72.11( 3)