Logo

Přihlášky závodu: Český pohár, ŽA, ŽB - krátká trať

Datum:
06.02.2022
Místo konání:
Rejvíz
Pořadatel:
ZLH - OOB TJ Zlaté Hory
Kategorie:
D12     D14     D17     D20     D21E     D21A     D35     D45     D55     D65     H12     H14     H17     H20     H21E     H21A     H35     H45     H55     H65     H75     P    

D12 2.89 km, 30 m, 5 kontrol

(6)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TBM1188 Schwabová Barbora KOS TJ Tesla Brno C 8042134 160 Kč
PGP1255 Košárková Aneta SK Praga 8656668 160 Kč
VPM1050 Vodrážková Barbora KOS Slavia Plzeň C 8022340 160 Kč
VCB1251 Teringlová Veronika OB České Budějovice 2081379 160 Kč
0020017 Jablonska Alicja 002 - (POL) Poland Team 8631683 160 Kč
0020018 Moszkowicz Julia 002 - (POL) Poland Team 8000389 160 Kč

D14 3.71 km, 50 m, 18 kontrol

(19)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
AOP0950 Borunská Alžběta Orientační Běh Opava C 8648592 160 Kč
TBM0980 Ptáčková Julie KOS TJ Tesla Brno C 8077877 160 Kč
JIL0954 Salabová Pavlína OK Jilemnice C 8482071 160 Kč
TJN0863 Nagyová Zuzana OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 8659409 160 Kč
TBM0857 Ryglová Adéla KOS TJ Tesla Brno 8033296 160 Kč
STH0851 Chrástová Barbora SK Studenec A 8033224 160 Kč
VRL0851 Čivrná Eliška OOS TJ Spartak Vrchlabí C 8226375 160 Kč
VSP0855 Malečková Pavlína USK Praha A 8000237 160 Kč
VSP0850 Zakouřilová Klára USK Praha C 8009888 160 Kč
VRL0952 Hančová Karolína OOS TJ Spartak Vrchlabí C 8014548 160 Kč
RIC0950 Seidlová Magdalena OB Říčany C 8061502 160 Kč
SIT0951 Kawuloková Tereza OK SILESIA C 8003651 160 Kč
KSH0852 Mayerová Daniela OB Kašperské Hory C 8116778 160 Kč
VIC0951 Vlčková Markéta OB Vizovice 8482070 160 Kč
0020019 Kaszowska Zofia 002 - (POL) Poland Team 8631699 160 Kč
0020020 Polewka Julianna 002 - (POL) Poland Team 8516450 160 Kč
0020021 Prais Julia 002 - (POL) Poland Team 8200612 160 Kč
0020022 Mikolajczak Iga 002 - (POL) Poland Team 8200656 160 Kč
0020023 Dziuba Justyna 002 - (POL) Poland Team 862981 160 Kč

D17 4.51 km, 100 m, 11 kontrol

(26)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
AOP0651 Holasová Barbora Orientační Běh Opava C 8660378 230 Kč
TBM0660 Hlaváčová Lucie KOS TJ Tesla Brno B 8088288 230 Kč
UOL0654 Jílková Lenka SOB Olomouc A 8680425 230 Kč
AOP0751 Kovalčíková Alena Orientační Běh Opava B 8004292 230 Kč
VLI0551 Pecková Tereza Slavia Liberec orienteering A 8667966 230 Kč
SJC0750 Havrdová Sheila Sportcentrum Jičín B 8101007 230 Kč
VSP0751 Baldrianová Eva USK Praha A 8660533 230 Kč
AOP0757 Rychlá Karolína Orientační Běh Opava C 8654916 230 Kč
VSP0554 Tulachová Anna USK Praha C 8013965 230 Kč
TBM0653 Fuchsová Ema KOS TJ Tesla Brno C 8667974 230 Kč
STH0551 Chrástová Magdaléna SK Studenec A 8656541 230 Kč
VSP0553 Malečková Hana USK Praha A 8028827 230 Kč
PGP0660 Lošťáková Sára SK Praga B 8003639 230 Kč
VRB0777 Malá Karolína Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem C 2067388 230 Kč
VRB0555 Tomčíková Eliška Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem B 8655461 230 Kč
VCB0752 Janošíková Marie OB České Budějovice C 8116697 230 Kč
VCB0552 Janošíková Eva OB České Budějovice C 8116770 230 Kč
SJI0654 Hofhanzlová Štěpánka OK Jihlava B 8116689 230 Kč
JJN0550 Skácelová Kateřina Team Jizerky B 2080848 230 Kč
TBM0760 Ryšavá Viktorie KOS TJ Tesla Brno 8100048 230 Kč
LPU0557 Srbová Michaela OK Lokomotiva Pardubice A 8660560 230 Kč
VPM0750 Kadlecová Barbora KOS Slavia Plzeň C 434819 230 Kč
SJI0750 Vítková Hana OK Jihlava C 8226390 230 Kč
0020024 Polewka Aleksandra 002 - (POL) Poland Team 8515550 230 Kč
0020025 Lesniak Matylda 002 - (POL) Poland Team 8631700 230 Kč
0020026 Zmij Karolina 002 - (POL) Poland Team 8631702 230 Kč

D20 6.09 km, 170 m, 13 kontrol

(10)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VRL0452 Randáková Adéla OOS TJ Spartak Vrchlabí A 8660465 230 Kč
VSP0458 Kodejšová Markéta USK Praha A 8660543 230 Kč
TRI0450 Bruková Petra TJ TŽ Třinec C 8660369 230 Kč
TRI0451 Haltofová Romana TJ TŽ Třinec B 8670381 230 Kč
STH0251 Chrástová Tereza SK Studenec A 8680409 230 Kč
STH0357 Pušová Bára SK Studenec B 8013925 230 Kč
MLA0451 Bartošová Marie MLOK Mariánské Lázně A 8033230 230 Kč
TRI0250 Navrátilová Adéla TJ TŽ Třinec C 8061463 230 Kč
UOL0253 Raclavská Vlaďka SOB Olomouc C 8004346 230 Kč
PVP0450 Čechmánková Anna VSK Přírodní vědy Praha B 8660550 345 Kč

D21E 6.09 km, 170 m, 13 kontrol

(6)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VRL7452 Randáková Helena OOS TJ Spartak Vrchlabí E 8518812 230 Kč
TBM0199 Hlaváčová Anežka KOS TJ Tesla Brno E 8656742 230 Kč
VLI8055 Kolaja Ehlerová Jana Slavia Liberec orienteering E 8629817 230 Kč
TBM0055 Nechanická Klára KOS TJ Tesla Brno E 8656601 230 Kč
LPU9659 Fiala Petra OK Lokomotiva Pardubice E 8654895 230 Kč
PVP9250 Havelíková Kateřina VSK Přírodní vědy Praha E 8667999 345 Kč

D21A 6.09 km, 170 m, 14 kontrol

(13)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PGP7355 Janovská Petra SK Praga E 8654900 230 Kč
2TP8800 Pacek Karolina (POL) Indywidualny Mazowsze 8000597 230 Kč
DKP9956 Voltrová Alena Oddíl OB Kotlářka C 8181015 230 Kč
TRI9750 Argalášová Kateřina TJ TŽ Třinec B 8660373 230 Kč
SHK8153 Košárková Iva OK Slavia Hradec Králové C 8656627 230 Kč
SPR8900 Pilc Smržová Kristýna SK SKI - SPORT Praděd 230 Kč
SSU9794 Horvátová Hana SK Severka Šumperk B 980354 230 Kč
0020027 Pogoda Kinga 002 - (POL) Poland Team 8631688 230 Kč
0020028 Wiercinska Anna 002 - (POL) Poland Team 8000384 230 Kč
0020029 Nikitczenko Natasza 002 - (POL) Poland Team 8667263 230 Kč
0020030 Romanowicz Emilia 002 - (POL) Poland Team 8230390 230 Kč
0020031 Pabich Maria 002 - (POL) Poland Team 8033071 230 Kč
42P1750 Lisewska Agnieszka (POL) Team360 8199809 230 Kč

D35 5.70 km, 140 m, 12 kontrol

(4)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
AOP7853 Holasová Šárka Orientační Běh Opava C 2111725 230 Kč
VSP7559 Malečková Iva USK Praha C 2067949 230 Kč
VCB7851 Teringlová Martina OB České Budějovice C 8515516 230 Kč
0020001 Kaczmarek Anna 002 - (POL) Poland Team 8121986 230 Kč

D45 4.66 km, 100 m, 18 kontrol

(16)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TJN7152 Lesáková Věra OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 8662715 230 Kč
MLA7051 Bartošová Jana MLOK Mariánské Lázně C 8656656 230 Kč
VSP7256 Průšová Markéta USK Praha C 8660554 230 Kč
TRI6850 Argalášová Gabriela TJ TŽ Třinec C 8660461 230 Kč
CET7554 Hájková Ludmila TJ Loko Česká Třebová C 9722 230 Kč
VRL7355 Čivrná Karolína OOS TJ Spartak Vrchlabí C 886273 230 Kč
SJC7756 Havrdová Renata Sportcentrum Jičín C 8113000 230 Kč
VSP7453 Zakouřilová Helena USK Praha C 8002888 230 Kč
VRL7052 Hančová Alice OOS TJ Spartak Vrchlabí C 206480 230 Kč
TJN6954 Würzová Kateřina OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 8670782 230 Kč
VSP7752 Gajdová Kristina USK Praha C 8006765 230 Kč
OSN7356 Janíčková Jitka SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 8680294 230 Kč
0020002 Gornicka-Antonowicz Anna 002 - (POL) Poland Team 8240668 230 Kč
0020003 Zmij Sylwia 002 - (POL) Poland Team 8629804 230 Kč
0020004 Bugaj Teresa 002 - (POL) Poland Team 8000390 230 Kč
0020005 Lukaszyk Sylwia 002 - (POL) Poland Team 8517305 230 Kč

D55 4.23 km, 50 m, 10 kontrol

(4)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
ROZ6150 Voltrová Svatava OK Roztoky C 8013396 230 Kč
SSP6250 Hrabánková Ilona SK Stopa Praha C 8013881 230 Kč
TJN5752 Kuncová Jiřina OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 8670743 230 Kč
PVP6650 Neumannová Renata VSK Přírodní vědy Praha C 8515531 230 Kč

D65 3.42 km, 50 m, 7 kontrol

(2)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SSP4050 Haňkovská Jana SK Stopa Praha C 8200025 160 Kč
JIL5362 Zlesáková Vlasta OK Jilemnice C 2096111 160 Kč

H12 3.66 km, 30 m, 6 kontrol

(8)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VRB1111 Peňáz Jan Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem C 2092391 160 Kč
STH1001 Junek Šimon SK Studenec C 7756777 160 Kč
KON1010 Čeřovský Filip KOB Konice 8008300 160 Kč
VCB1002 Janošík Ivan OB České Budějovice C 8519562 160 Kč
KSU1100 Štábl Vít Klub vytrvalostních sportů Šumperk 2056285 160 Kč
ZLH1100 Mrkvica Jan OOB TJ Zlaté Hory C 8516453 160 Kč
0020032 Zmij Szymon 002 - (POL) Poland Team 8631677 160 Kč
0020033 Mikolajczak Tymon 002 - (POL) Poland Team 8170208 160 Kč

H14 4.33 km, 100 m, 12 kontrol

(17)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
AOP0900 Holas Štěpán Orientační Běh Opava C 8004331 160 Kč
TJN0811 Lesák Marek OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 8482115 160 Kč
VLI0805 Šebelka Matěj Slavia Liberec orienteering C 8149871 160 Kč
DKP0800 Šubrt Jáchym Oddíl OB Kotlářka C 8080819 160 Kč
STH0801 Junek Matouš SK Studenec C 8670826 160 Kč
AOP0901 Kovalčík Petr Orientační Běh Opava C 8000245 160 Kč
SJI0801 Venhoda Lukáš OK Jihlava C 8015319 160 Kč
MLA0901 Prinz Mikuláš MLOK Mariánské Lázně C 8656644 160 Kč
MLA0800 Kváč Miroslav MLOK Mariánské Lázně C 8014558 160 Kč
MLA0902 Placek Tomas MLOK Mariánské Lázně C 8014515 160 Kč
LCE0901 Mudrák Matouš OOB TJ Slovan Luhačovice C 2078474 160 Kč
ZLH0800 Mrkvica Václav OOB TJ Zlaté Hory C 8116831 160 Kč
VLI0901 Skácel Jan Slavia Liberec orienteering C 8663205 160 Kč
VPM0802 Vodrážka Štěpán KOS Slavia Plzeň C 8022383 160 Kč
DKP0801 Víteček Šimon Oddíl OB Kotlářka C 8080630 160 Kč
0020034 Lukaszyk Maksymilian 002 - (POL) Poland Team 8516405 160 Kč
0020035 Krempinski Franciszek 002 - (POL) Poland Team 8035590 160 Kč

H17 6.43 km, 170 m, 16 kontrol

(32)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TBM0710 Schwab Filip KOS TJ Tesla Brno C 8000710 230 Kč
TBM0717 Ptáček Jonáš KOS TJ Tesla Brno C 8001372 230 Kč
TBM0706 Račanský Jiří KOS TJ Tesla Brno C 8004271 230 Kč
MLA0701 Petruš Ondřej MLOK Mariánské Lázně B 8116798 230 Kč
VLI0700 Podrábský Ctibor Slavia Liberec orienteering B 8663117 230 Kč
DKP0502 Šubrt Vojtěch Oddíl OB Kotlářka B 8080825 230 Kč
SJI0701 Srb Vladimír OK Jihlava A 8667506 230 Kč
VLI0702 Hyxa Jan Slavia Liberec orienteering C 8022656 230 Kč
VPM0601 Svoboda Antonín KOS Slavia Plzeň B 8651736 230 Kč
VSP0701 Štrait Vilém USK Praha A 8061443 230 Kč
JJN0600 Mairich Filip Team Jizerky A 8662716 230 Kč
KSU0606 Štábl Patrik Klub vytrvalostních sportů Šumperk A 8670783 230 Kč
UOL0700 Janeček Jáchym SOB Olomouc C 8113535 230 Kč
STH0703 Buďárek Šimon SK Studenec A 8680286 230 Kč
VRL0501 Čivrný Jan OOS TJ Spartak Vrchlabí B 8656604 230 Kč
VCB0702 Teringl Vojtěch OB České Budějovice B 8022634 230 Kč
JJN0602 Habán Oliver Team Jizerky A 8655464 230 Kč
VLI0707 Bureš David Slavia Liberec orienteering B 8667981 230 Kč
TRI0706 Krupa Jan TJ TŽ Třinec C 8116762 230 Kč
LCE0601 Mudrák Šimon OOB TJ Slovan Luhačovice C 7210097 230 Kč
MLA0702 Beneš Josef MLOK Mariánské Lázně C 8033219 230 Kč
KSU0502 Tomanek Lukáš Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 8680413 230 Kč
SSU0505 Hejtmánek Štěpán SK Severka Šumperk 2001950 230 Kč
LPU0612 Fajfr Marek OK Lokomotiva Pardubice C 8014543 230 Kč
LPU0607 Hájek Dominik OK Lokomotiva Pardubice B 8660514 230 Kč
KSU0525 Bláha Adam Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 8680331 230 Kč
SJI0500 Vítek Matěj OK Jihlava C 8116794 230 Kč
TAP0609 Kuchař Ondřej KOB Tretra Praha C 8667961 230 Kč
VIC0713 Vlček Tomáš OB Vizovice 8663111 230 Kč
VSP0609 Elleder David USK Praha A 8116696 230 Kč
PVP0600 Čechmánek Václav VSK Přírodní vědy Praha A 8005434 345 Kč
0020036 Kolodziejczyk Lukasz 002 - (POL) Poland Team 8631683 230 Kč

H20 8.51 km, 200 m, 26 kontrol

(18)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TJN0306 Lesák Ondřej OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 8659385 230 Kč
SKV0401 Štěrba Marek TJ Slovan Karlovy Vary A 8654894 230 Kč
VRB0313 Peňáz Radek Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem E 8662362 230 Kč
VRB0303 Peňáz Vojtěch Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem A 8662338 230 Kč
JIL0404 Salaba Dan OK Jilemnice A 8680328 230 Kč
SJI0301 Venhoda Matěj OK Jihlava B 8109370 230 Kč
OPI0400 Velát Vojtěch Orientační sporty Písek 8226416 230 Kč
KSU0401 Štábl Adam Klub vytrvalostních sportů Šumperk A 8662429 230 Kč
VRL0301 Štregl Matyáš OOS TJ Spartak Vrchlabí A 8636759 230 Kč
STH0202 Štefan Vít SK Studenec A 8659413 230 Kč
VSP0400 Zakouřil Matyáš USK Praha A 8004888 230 Kč
VSP0401 Titz Adam USK Praha B 8151968 230 Kč
VRB0414 Malý Tomáš Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem B 8662353 230 Kč
TRI0301 Bialožyt Marek TJ TŽ Třinec C 8011036 230 Kč
KSU0333 Patterman Prokop Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 8680339 230 Kč
KSU0306 Stryk Štěpán Klub vytrvalostních sportů Šumperk 8680426 230 Kč
VPM0300 Tokár Radim KOS Slavia Plzeň A 8660914 230 Kč
DKP0205 Šubrt Matěj Oddíl OB Kotlářka B 8080826 230 Kč

H21E 8.51 km, 200 m, 25 kontrol

(14)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TJN0006 Nagy Josef OOB TJ Tatran Jablonec n. N. E 8656507 230 Kč
SSU9442 Horvát Petr SK Severka Šumperk E 8302000 230 Kč
VLI8800 Škoda Jakub Slavia Liberec orienteering E 8656596 230 Kč
MLA9802 Bartoš Vojtěch MLOK Mariánské Lázně E 8656598 230 Kč
JPV9807 Vystavěl Ondřej Oddíl OS SK Prostějov E 8656693 230 Kč
PGP6401 Janovský Tomáš SK Praga E 8667530 230 Kč
VSP0102 Průša Kryštof USK Praha E 8410807 230 Kč
AOP7301 Kovalčík Tomáš Orientační Běh Opava E 8003660 230 Kč
SJI7104 Venhoda Milan OK Jihlava E 8028816 230 Kč
SZP8200 Laciga Radek TJ Slovan Praha Zdravotník E 8656559 230 Kč
KSU7410 Tomanek Daniel Klub vytrvalostních sportů Šumperk E 8662343 230 Kč
VRB9606 Matuš Vojtěch Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem E 8662294 230 Kč
VPM0001 Hašek Jan KOS Slavia Plzeň E 8656631 230 Kč
VLI8100 Kolaja Jan Slavia Liberec orienteering E 8627111 345 Kč

H21A 8.51 km, 200 m, 25 kontrol

(18)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DKP9301 Klaška Pavel Oddíl OB Kotlářka A 8080832 230 Kč
TRI6601 Navrátil Rostislav TJ TŽ Třinec A 8482090 230 Kč
VSP7310 Průša Michal USK Praha A 8667547 230 Kč
EKP7402 Seidl Miroslav VŠTJ Ekonom Praha A 8033245 230 Kč
PGP7107 Košárek Pavel SK Praga C 8656636 230 Kč
TZL8236 Graubner Jan SKOB Zlín C 8068608 230 Kč
VPM0002 Hasman Ondřej KOS Slavia Plzeň B 8656735 230 Kč
TBM0108 Pompura Daniel KOS TJ Tesla Brno 8100023 230 Kč
TUR7900 Šurgan Štefan OOB TJ Turnov 8680573 230 Kč
PVP8900 Neumann Tomáš VSK Přírodní vědy Praha A 8005124 345 Kč
PVP9400 Neumann Vojtěch VSK Přírodní vědy Praha A 8667979 345 Kč
PVP9900 Neumann Jindřich VSK Přírodní vědy Praha C 331313 345 Kč
PVP9000 Havelík Jaroslav VSK Přírodní vědy Praha C 8109401 345 Kč
0020037 Paszyński Piotr 002 - (POL) Poland Team 8339319 230 Kč
0020038 Moszkowicz Paweł 002 - (POL) Poland Team 8180667 230 Kč
0020039 Łoniewski Grzegorz 002 - (POL) Poland Team 8230882 230 Kč
0020040 Skorupa Piotr 002 - (POL) Poland Team 8657175 230 Kč
42P9400 Jaroszek radosław (POL) Team360 8640906 230 Kč

H35 6.13 km, 170 m, 20 kontrol

(9)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
AOP7802 Holas Tomáš Orientační Běh Opava C 8648545 230 Kč
AOP7402 Borunský Tomáš Orientační Běh Opava C 8004294 230 Kč
SJI7801 Srb Vladimír OK Jihlava C 8667505 230 Kč
SJI7201 Vítek Jaroslav OK Jihlava B 8028815 230 Kč
SIT8001 Kawulok Marek OK SILESIA C 8003610 230 Kč
0020006 Zmij Jacek 002 - (POL) Poland Team 8631681 230 Kč
0020007 Lippa Grzegorz 002 - (POL) Poland Team 8024912 230 Kč
0020008 Kuryj Marek 002 - (POL) Poland Team 9101303 230 Kč
0020009 Krempinski Piotr 002 - (POL) Poland Team 8002652 230 Kč

H45 5.77 km, 120 m, 13 kontrol

(23)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SSP4700 Koč Zdeněk SK Stopa Praha C 8200018 230 Kč
TBM7401 Schwab David KOS TJ Tesla Brno C 8007401 230 Kč
MLA7500 Petruš Marek MLOK Mariánské Lázně C 8116729 230 Kč
VRB7606 Peňáz Radek Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem 2092364 230 Kč
DKP7100 Šubrt Antonín Oddíl OB Kotlářka C 8080834 230 Kč
97P7100 Gorczyca Jacek (POL) KS Hades Poznań 8000834 230 Kč
97P7200 Nowak Remigiusz (POL) KS Hades Poznań 8000833 230 Kč
EKP6800 Pecka Jan VŠTJ Ekonom Praha C 8659399 230 Kč
OPI7302 Velát Josef Orientační sporty Písek 8226393 230 Kč
39P6800 Bartczak Jarosław (POL) UMKS Orkan Ostróda 8081268 230 Kč
STH7401 Chrást Tomáš SK Studenec C 8670473 230 Kč
STH7501 Puš Roman SK Studenec C 8670476 230 Kč
PGP6801 Maleček Vít SK Praga C 8226422 230 Kč
VLI7601 Bureš Michal Slavia Liberec orienteering C 8014539 230 Kč
VSP7401 Zakouřil Václav USK Praha C 8006888 230 Kč
VCB7402 Janošík Radek OB České Budějovice 8519564 230 Kč
TBM7137 Šťastný Jiří KOS TJ Tesla Brno B 8109413 230 Kč
SJI7300 Hofhanzl Abrahám OK Jihlava C 8654910 230 Kč
VPM6902 Hašek Ondřej KOS Slavia Plzeň C 8033212 230 Kč
VRB7201 Klech Richard Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem C 8662299 230 Kč
JJN7000 Rýdl Jiří Team Jizerky B 8662707 230 Kč
OSN6811 Janíček Jan SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 8005140 230 Kč
0020010 Bergier Tomasz 002 - (POL) Poland Team 9102728 230 Kč

H55 4.94 km, 100 m, 12 kontrol

(17)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LME6300 Šimek Miroslav SK Los Mělník C 8116719 230 Kč
TJN6303 Würz Martin OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 8644882 230 Kč
UOL6503 Šimek Roman SOB Olomouc C 8005432 230 Kč
MLA6701 Bartoš Luděk MLOK Mariánské Lázně C 8656657 230 Kč
TJN6701 Nagy Josef OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 8030649 230 Kč
VRL6306 Čivrný Pavel OOS TJ Spartak Vrchlabí C 995887 230 Kč
VCB6502 Teringl Radek OB České Budějovice C 8028835 230 Kč
LCE6701 Mudrák Stanislav OOB TJ Slovan Luhačovice C 8662441 230 Kč
STE6307 Hepnar Luboš SK SKI-OB Šternberk C 8140910 230 Kč
TJN5549 Kunc Radovan OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 8670777 230 Kč
VRL6702 Hanč Jaroslav OOS TJ Spartak Vrchlabí C 438038 230 Kč
2AP6100 Polewski Dariusz (POL) Jedynka Zdzieszowice 8024911 230 Kč
TRI6202 Argaláš Jaroslav TJ TŽ Třinec C 8662684 230 Kč
0020011 Labuzinski Slawomir 002 - (POL) Poland Team 8010867 230 Kč
0020012 Niessner Piotr 002 - (POL) Poland Team 8200663 230 Kč
0020013 Olech Andrzej 002 - (POL) Poland Team 8300159 230 Kč
0020014 Skorupa Stanislaw 002 - (POL) Poland Team 8631666 230 Kč

H65 4.19 km, 50 m, 11 kontrol

(8)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VLI4901 Karmazín Petr Slavia Liberec orienteering C 8004352 160 Kč
VLI5301 Škoda Přemek Slavia Liberec orienteering C 8111113 160 Kč
VLI5101 Přinda Oldřich Slavia Liberec orienteering C 8659398 160 Kč
LME5300 Neumann Zbyněk SK Los Mělník C 51579 160 Kč
UOL5402 Bednář Jan SOB Olomouc C 8655425 160 Kč
SPR5100 Pilc Oldřich SK SKI - SPORT Praděd C 8135135 160 Kč
0020015 Kruczek Stanislaw 002 - (POL) Poland Team 2057145 160 Kč
0020016 Wiercinski Piotr 002 - (POL) Poland Team 8000382 160 Kč

H75 3.32 km, 30 m, 8 kontrol

(4)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SSP4201 Němec Vladimír SK Stopa Praha C 8100015 160 Kč
SSP4100 Rychlý Rudolf SK Stopa Praha 2260138 160 Kč
BOV4403 Vlach Oldřich TJ Baník Ostrava OKD 8051251 160 Kč
BOV4401 Ptáček Jiří TJ Baník Ostrava OKD 8006768 160 Kč

P 3.18 km, 30 m, 5 kontrol

(5)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LME7950 Straková Linda SK Los Mělník 8013864 160 Kč
VRB7878 Peňázová Hana Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem 301225 160 Kč
KRN8505 Rychlý Pavel KOS TJ Lokomotiva Krnov 8414134 160 Kč
VCB7552 Janošíková Olga OB České Budějovice 8149897 160 Kč
UOL7301 Janeček Petr SOB Olomouc 2420067 160 Kč
celkem přihlášených: 279, vklad: 60260 Kč