Přihlášky závodu: Oblastní žebříček

Datum:
01.05.2013
Místo konání:
Rychnov nad Kněžnou, Letovisko Studánka
Pořadatel:
SRK - SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
Kategorie:
D10N     D10C     D12C     D12D     D14C     D14D     D16C     D16D     D18C     D21U     D21C     D21D     D35C     D35D     D45C     D45D     D55C     D65C     H10N     H10C     H12C     H12D     H14C     H14D     H16C     H16D     H18C     H21U     H21C     H21D     H35C     H35D     H45C     H45D     H55C     H55D     H65C     H65D     HDR     P     T    
1.90 km, 120 m, 8 kontrol
(7)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DOB0555 Černíková Zuzana KOB Dobruška C 889287 50 Kč
DOB0350 Čtvrtečková Jaroslava KOB Dobruška C 7239 50 Kč
KUN0551 Holubářová Viktorie TJ Sokol Kunvald C 9021 50 Kč
CHC0351 Tomášová Adéla K.O.B. Choceň C 9559 50 Kč
STH0551 Chrástová Magdaléna SK Studenec C 425586 50 Kč
SHK0450 Kroniková Sylvie OK Slavia Hradec Králové C 2025341 50 Kč
DOB0551 Čtvrtečková Petra KOB Dobruška C 7235 50 Kč
2.00 km, 90 m, 10 kontrol
(12)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LPU0352 Koberová Kateřina OK Lokomotiva Pardubice C 219207 50 Kč
LPU0351 Kološová Veronika OK Lokomotiva Pardubice C 436939 50 Kč
LPU0357 Pušová Bára OK Lokomotiva Pardubice C 2032180 50 Kč
LPU0354 Vodičková Johana OK Lokomotiva Pardubice C 2025372 50 Kč
STH0351 Hrnčířová Ivana SK Studenec C 425585 50 Kč
SHK0351 Suchá Simona OK Slavia Hradec Králové C 2049543 50 Kč
SHK0350 Thýnová Martina OK Slavia Hradec Králové C 410782 50 Kč
JIL0352 Karlová Anna OK Jilemnice C 425535 50 Kč
PHK0351 Besedová Katka OK 99 Hradec Králové C 336788 50 Kč
PHK0450 Chvátilová Johana OK 99 Hradec Králové C 362000 50 Kč
PHK0550 Metelková Michaela OK 99 Hradec Králové C 331751 50 Kč
PHK0451 Čapková Anna OK 99 Hradec Králové C 53164 50 Kč
2.80 km, 130 m, 12 kontrol
(12)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SJC0252 Janků Anna Sportcentrum Jičín C 0002056293 50 Kč
SJC0153 Kochová Anna Sportcentrum Jičín B 0000004285 50 Kč
SJC0251 Kuchařová Rozálie Sportcentrum Jičín C 0002056290 50 Kč
SJC0151 Vejražková Róza Sportcentrum Jičín B 0002056270 50 Kč
STH0251 Chrástová Tereza SK Studenec C 9048 50 Kč
SHK0250 Holečková Petra OK Slavia Hradec Králové C 410360 50 Kč
SHK0151 Zimová Barbora OK Slavia Hradec Králové C 2049549 50 Kč
SHK0150 Kroniková Štěpánka OK Slavia Hradec Králové B 2017683 50 Kč
ZAM0151 Kubíčková Iva OB TJ Sokol Žamberk C 0001398976 50 Kč
CHC0152 Shánělová Štěpánka K.O.B. Choceň C 9560 50 Kč
PHK0251 Mašatová Eliška OK 99 Hradec Králové C 425518 50 Kč
CHC0151 Jelínková Zuzana K.O.B. Choceň C 206405 50 Kč
2.10 km, 100 m, 11 kontrol
(7)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SJC0154 Tumová Adela Sportcentrum Jičín C 0002056297 50 Kč
SJC0155 Šimonová Klára Sportcentrum Jičín C 0000052618 50 Kč
SHK0251 Raková Petra OK Slavia Hradec Králové C 2049526 50 Kč
CET0251 Kovářová Jana TJ Loko Česká Třebová C 1398986 50 Kč
ZAM0152 Hnátnická Zuzana OB TJ Sokol Žamberk C 0000426310 50 Kč
24P2002 BECMER Aleksandra (POL) Slask O-Team 895002 50 Kč
PHK0155 Weberová Adéla OK 99 Hradec Králové C 207832 50 Kč
3.70 km, 210 m, 15 kontrol
(21)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DOB0051 Peterová Jana KOB Dobruška A 897364 50 Kč
HOR0050 Rückerová Šárka TJ Jiskra Hořice B 2025352 50 Kč
LPU9957 Kmentová Barbora OK Lokomotiva Pardubice C 2032172 50 Kč
LPU9958 Kopecká Anna OK Lokomotiva Pardubice A 1006615 50 Kč
LPU9955 Šrenkelová Ilona OK Lokomotiva Pardubice B 246820 50 Kč
LPU0051 Vojtíšková Viktorie OK Lokomotiva Pardubice B 426321 50 Kč
SJC9951 Zlámalová Nikola Sportcentrum Jičín B 0000004297 50 Kč
CHC9951 Semrádová Jana K.O.B. Choceň B 425544 50 Kč
CHC0051 Chaloupková Kateřina K.O.B. Choceň C 320290 50 Kč
STH0051 Hrnčířová Magda SK Studenec C 9044 50 Kč
STH9953 Urbanová Markéta SK Studenec B 9997 50 Kč
STH9954 Jezdinská Natálie SK Studenec A 330520 50 Kč
STH9958 Kalenská Dominika SK Studenec A 253374 50 Kč
SHK9952 Malinová Apolena OK Slavia Hradec Králové C 2032162 50 Kč
SHK0051 Thýnová Nikola OK Slavia Hradec Králové B 2032191 50 Kč
ZAM0051 Borovičková Valerie OB TJ Sokol Žamberk B 0002053567 50 Kč
PHK0051 Hápová Petra OK 99 Hradec Králové B 9368 50 Kč
PHK9999 Kubíčková Jana OK 99 Hradec Králové C 224883 50 Kč
VAM9952 Kubíčková Kateřina OB Vamberk C 51468 50 Kč
VRL0051 Stará Tereza OOS TJ Spartak Vrchlabí B 0000426374 50 Kč
VRL9951 Waňková Martina OOS TJ Spartak Vrchlabí A 0000425555 50 Kč
3.00 km, 145 m, 13 kontrol
(6)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SJC0053 Zahradníková Denisa Sportcentrum Jičín C 0000000000 50 Kč
ZAM0052 Břízová Karolína OB TJ Sokol Žamberk C 0002053564 50 Kč
ZAM0053 Pachelová Anna OB TJ Sokol Žamberk C 0002053566 50 Kč
ZAM0054 Procházková Tereza OB TJ Sokol Žamberk C 0000009036 50 Kč
PHK0052 Hlaváčková Petra OK 99 Hradec Králové C 50 Kč
KUO Bouchalová Justýna KOB Ústí nad Orlicí 052324 50 Kč
4.20 km, 250 m, 18 kontrol
(9)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
CHC9852 Chaloupková Veronika K.O.B. Choceň A 9569 80 Kč
CHC9752 Košťalková Julie K.O.B. Choceň C 9570 80 Kč
SHK9753 Langrová Anna OK Slavia Hradec Králové B 331166 80 Kč
ZAM9851 Zemanová Kateřina OB TJ Sokol Žamberk C 0000009285 80 Kč
ZAM9751 Jansová Doubravka OB TJ Sokol Žamberk C 0000436959 80 Kč
VAM9799 Kotlářová Anna OB Vamberk C 438605 80 Kč
PHK9753 Kavalírová Julie OK 99 Hradec Králové B 207804 80 Kč
CET9751 Gažiová Kristýna TJ Loko Česká Třebová C 2035708 80 Kč
CET9851 Gažiová Romana TJ Loko Česká Třebová C 361922 80 Kč
2.80 km, 150 m, 12 kontrol
(1)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PHK9853 Kubečková Veronika OK 99 Hradec Králové C 224916 80 Kč
4.40 km, 270 m, 20 kontrol
(4)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LPU9658 Chládková Simona OK Lokomotiva Pardubice A 434574 80 Kč
SHK9650 Myslivcová Markéta OK Slavia Hradec Králové C 9472 80 Kč
PHK9651 Koutná Hana OK 99 Hradec Králové C 410799 80 Kč
VRL9652 Hančová Petra OOS TJ Spartak Vrchlabí A 0001398998 80 Kč
5.10 km, 330 m, 22 kontrol
(2)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PHK9451 Novotná Markéta OK 99 Hradec Králové E 553443 80 Kč
PHK9551 Svobodová Lenka OK 99 Hradec Králové A 995893 80 Kč
5.70 km, 345 m, 26 kontrol
Rank. koef.: 1
(21)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DOB8151 Plačková Iva KOB Dobruška C 52399 80 Kč
DOB8158 Stolinová Lenka KOB Dobruška C 7233 80 Kč
DOB7878 Černíková Barbora KOB Dobruška C 681856 80 Kč
DOB7956 Štěpánová Dita KOB Dobruška C 7226 80 Kč
NPA8151 Píšová Monika SK LOB Nová Paka C 9699 80 Kč
NPA9051 Šmidrkalová Monika SK LOB Nová Paka C 9711 80 Kč
NPA7852 Tauchmanová Ivana SK LOB Nová Paka C 9697 80 Kč
LPU8357 Zvěřinová Martina OK Lokomotiva Pardubice E 515126 80 Kč
LPU7667 Fenclová Marta OK Lokomotiva Pardubice E 301173 80 Kč
LPU6052 Knapová Iva OK Lokomotiva Pardubice C 9316 80 Kč
SJC8355 Křížová Vendula Sportcentrum Jičín C 0000051563 80 Kč
SHK9351 Fundová Eliška OK Slavia Hradec Králové A 51176 80 Kč
SHK9251 Teplá Karolína OK Slavia Hradec Králové R 1008174 80 Kč
SHK8950 Kettnerová Dana OK Slavia Hradec Králové C 51986 80 Kč
PHK8852 Balcarová Jana OK 99 Hradec Králové C 9355 80 Kč
VAM8651 Smutná Pavla OB Vamberk C 9674 80 Kč
VAM8951 Bednářová Michala OB Vamberk C 9673 80 Kč
VAM9099 Kotlářová Jana OB Vamberk C 80 Kč
VAM9653 Petrasová Zuzana OB Vamberk A 405999 80 Kč
LTU8451 Ulahelová Jana OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 888623 80 Kč
SNA8255 Hančová Marie TJ START Náchod C 9605 80 Kč
4.50 km, 245 m, 19 kontrol
Rank. koef.: 1
(22)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
HOS8551 Vrbatová Petra TJ Tatran Hostinné C 331451 80 Kč
BRM8451 Sokolová Tereza Sokol Burdych C 426338 80 Kč
LPU7670 Držková Markéta OK Lokomotiva Pardubice C 9281 80 Kč
LPU8560 Pavelková Kateřina OK Lokomotiva Pardubice 416265 80 Kč
LPU8454 Petrová Daniela OK Lokomotiva Pardubice C 998454 80 Kč
TYN8651 Nymsová Marie OOB SK Týniště nad Orlicí C 9746 80 Kč
CHC7855 Ropková Eva K.O.B. Choceň C 2025340 80 Kč
SHK7851 Suchá Eva OK Slavia Hradec Králové C 9192 80 Kč
SHK8552 Stulíková Barbora OK Slavia Hradec Králové C 9161 80 Kč
22P8750 Puternicka Joanna (POL) Warszawa 600400 80 Kč
ZAM9151 Šponarová Lucie OB TJ Sokol Žamberk C 0000009030 80 Kč
ZAM9153 Chládková Zuzana OB TJ Sokol Žamberk C 0000009035 80 Kč
ZAM8251 Venclová Veronika OB TJ Sokol Žamberk C 0002053565 80 Kč
PHK9351 Koutná Kateřina OK 99 Hradec Králové C 410800 80 Kč
PHK7551 Kubečková Zdena OK 99 Hradec Králové C 224919 80 Kč
PHK8052 Kunhartová Kateřina OK 99 Hradec Králové C 428295 80 Kč
VAM7751 Kodytková Iva OB Vamberk C 9677 80 Kč
VAM9098 Műllerová Petra OB Vamberk C 2045224 80 Kč
VRL8754 Belková Veronika OOS TJ Spartak Vrchlabí C 0000000000 80 Kč
CET8051 Šafářová Ivana TJ Loko Česká Třebová C 9724 80 Kč
KOR7950 Hladká Petra OB DDM Kostelec nad Orlicí 7003026 80 Kč
KOR9050 Dušková Pavla OB DDM Kostelec nad Orlicí 2051498 80 Kč
5.20 km, 290 m, 24 kontrol
(18)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
OKP6851 Horáková Jindra SK OK 24 Praha C 8950 80 Kč
ZLH7551 Moskvová Jitka OOB TJ Zlaté Hory C 361979 80 Kč
LPU6553 Čermáková Renata OK Lokomotiva Pardubice C 9310 80 Kč
LPU6955 Demlová Jitka OK Lokomotiva Pardubice C 9656 80 Kč
LPU6954 Koberová Lenka OK Lokomotiva Pardubice C 9336 80 Kč
CHC7151 Švadlenová Ivana K.O.B. Choceň C 2011857 80 Kč
STH7351 Kalenská Kateřina SK Studenec C 410777 80 Kč
SHK7350 Kroniková Jana OK Slavia Hradec Králové C 2049540 80 Kč
SHK7051 Myslivcová Lenka OK Slavia Hradec Králové C 515465 80 Kč
CET7552 Kovářová Anna TJ Loko Česká Třebová C 339546 80 Kč
JIL7752 Malá Věra OK Jilemnice C 9077 80 Kč
CHC7251 Křivdová Lenka K.O.B. Choceň C 9551 80 Kč
PHK6852 Kopecká Marcela OK 99 Hradec Králové C 9494 80 Kč
PHK7153 Růžičková Kamila OK 99 Hradec Králové C 336724 80 Kč
VAM6451 Klapalová Jana OB Vamberk C 9681 80 Kč
VAM6767 Müllerová Zorka OB Vamberk C 981805 80 Kč
VAM7251 Rykalová Jitka OB Vamberk C 9680 80 Kč
CET7554 Hájková Ludmila TJ Loko Česká Třebová C 9722 80 Kč
4.20 km, 240 m, 19 kontrol
(28)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SNA7155 Douchová Jaroslava TJ START Náchod C 9606 80 Kč
TYN6850 Šišmová Hana OOB SK Týniště nad Orlicí C 416296 80 Kč
TYN7452 Kašparová Eva OOB SK Týniště nad Orlicí C 9735 80 Kč
KUO6499 Mutinská Zdeňka KOB Ústí nad Orlicí C 51751 80 Kč
CHT7654 Besedová Petra OOB SK Chrast C 51776 80 Kč
BRU7151 Kolářová Andrea Ulita-HOBRA Orienteering Broumov C 425506 80 Kč
LPU7558 Krpatová Zuzana OK Lokomotiva Pardubice C 253351 80 Kč
LPU7356 Mrskočová Dana OK Lokomotiva Pardubice C 2049512 80 Kč
LPU7052 Tužilová Štěpánka OK Lokomotiva Pardubice C 426371 80 Kč
SJC7253 Zlámalová Zdena Sportcentrum Jičín C 0000004744 80 Kč
CHC6951 Chaloupková Lenka K.O.B. Choceň C 9542 80 Kč
CHC7351 Tomášová Petra K.O.B. Choceň C 9574 80 Kč
SHK7251 Langrová Monika OK Slavia Hradec Králové C 9802 80 Kč
ZAM6351 Cabalková Ivana OB TJ Sokol Žamberk C 0000053569 80 Kč
ZAM7051 Chládková Eva OB TJ Sokol Žamberk C 0002053562 80 Kč
PHK7450 Chvátilová Pavlína OK 99 Hradec Králové C 9430 80 Kč
PHK7060 Hlaváčková Renata OK 99 Hradec Králové C 301191 80 Kč
PHK6153 Justová Jana OK 99 Hradec Králové C 207818 80 Kč
PHK6756 Kavalírová Kateřina OK 99 Hradec Králové C 9833 80 Kč
PHK6950 Kavalírová Zuzana OK 99 Hradec Králové C 203572 80 Kč
PHK7052 Koutná Alena OK 99 Hradec Králové C 232635 80 Kč
PHK7151 Maňáková Silvie OK 99 Hradec Králové C 224872 80 Kč
PHK6961 Weberová Zuzana OK 99 Hradec Králové C 9462 80 Kč
BRU7152 Rusinová Alena Ulita-HOBRA Orienteering Broumov C 0000425507 80 Kč
BRU7251 Frömmelová Dana Ulita-HOBRA Orienteering Broumov C 0000887923 80 Kč
LTU6951 Bendáková Jitka OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 425571 80 Kč
VRL7052 Hančová Alice OOS TJ Spartak Vrchlabí C 0000206480 80 Kč
CHC6751 Jelínková Marta K.O.B. Choceň C 9541 80 Kč
4.10 km, 235 m, 19 kontrol
(12)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DOB6050 Tichá Jiřina KOB Dobruška C 7255 80 Kč
LPU5851 Víchová Ladislava OK Lokomotiva Pardubice C 888601 80 Kč
SJC6657 Zalabová Martina Sportcentrum Jičín C 0000009932 80 Kč
SHK6651 Thýnová Ivana OK Slavia Hradec Králové C 2017663 80 Kč
SHK6352 Chmelařová Marie OK Slavia Hradec Králové C 9122 80 Kč
SHK6351 Mádlová Iva OK Slavia Hradec Králové C 9121 80 Kč
SHK6152 Hausvaterová Marcela OK Slavia Hradec Králové C 219201 80 Kč
SHK6151 Novotná Iva OK Slavia Hradec Králové C 51488 80 Kč
PHK5351 Jiranová Alena OK 99 Hradec Králové C 9371 80 Kč
PHK6251 Kubíčková Marcela OK 99 Hradec Králové C 9389 80 Kč
LTU6351 Petrželová Alena OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 405972 80 Kč
VRL5451 Nýdrlová Eva OOS TJ Spartak Vrchlabí C 0000008954 80 Kč
3.40 km, 165 m, 17 kontrol
(19)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VAM6452 Veverková Yveta OB Vamberk C 9678 80 Kč
PEN6350 Kábrtová Iva OK RECO Sport C 232387 80 Kč
SHK6559 Macháčková Jana OK Slavia Hradec Králové 49868 80 Kč
DOB6150 Remešová Alena KOB Dobruška C 7249 80 Kč
LPU6653 Kološová Jana OK Lokomotiva Pardubice C 9346 80 Kč
LPU5751 Nožičková Libuše OK Lokomotiva Pardubice C 9313 80 Kč
LPU6351 Weisbauerová Blanka OK Lokomotiva Pardubice C 9251 80 Kč
SJC5752 Bienová Věra Sportcentrum Jičín C 0000009918 80 Kč
CHC6651 Semrádová Jitka K.O.B. Choceň C 331708 80 Kč
SHK6752 Fundová Hana OK Slavia Hradec Králové C 410739 80 Kč
SHK6552 Bernartová Ivana OK Slavia Hradec Králové C 410771 80 Kč
SHK6354 Egrtová Jitka OK Slavia Hradec Králové C 331561 80 Kč
SHK5951 Vychodilová Jiřina OK Slavia Hradec Králové C 9897 80 Kč
JIL5851 Kynčlová Miroslava OK Jilemnice C 9089 80 Kč
ZAM5951 Kalousová Dana OB TJ Sokol Žamberk C 0000009032 80 Kč
ZAM6251 Nožková Dagmar OB TJ Sokol Žamberk C 0000219272 80 Kč
PHK5952 Balcarová Eva OK 99 Hradec Králové C 301691 80 Kč
LTU6751 Rückerová Olga OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 9819 80 Kč
SNA6251 Vondráčková Zdeňka TJ START Náchod C 9608 80 Kč
3.40 km, 165 m, 17 kontrol
(14)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SNA5651 Mikysková Hana TJ START Náchod C 7225 80 Kč
ZAM5051 Martincová Helena OB TJ Sokol Žamberk C 9033 80 Kč
SCP4650 Lohrová Jarmila OK Sparta Praha C 219220 80 Kč
NPA5552 Nováková Jana SK LOB Nová Paka C 9690 80 Kč
NPA5351 Kalibánová Jiřina SK LOB Nová Paka C 9688 80 Kč
LPU5551 Klimplová Alena OK Lokomotiva Pardubice C 9202 80 Kč
LPU5654 Novotná Jiřina OK Lokomotiva Pardubice C 9290 80 Kč
SHK5853 Svobodová Eva OK Slavia Hradec Králové C 301696 80 Kč
SHK5852 Bláhová Luba OK Slavia Hradec Králové C 9118 80 Kč
SHK5851 Gazdačková Jana OK Slavia Hradec Králové C 9117 80 Kč
SHK5751 Stulíková Zuzana OK Slavia Hradec Králové C 9116 80 Kč
SHK5652 Šabatková Zdena OK Slavia Hradec Králové C 9112 80 Kč
SHK5651 Filipová Dagmar OK Slavia Hradec Králové C 9111 80 Kč
SHK5351 Fejlková Alice OK Slavia Hradec Králové C 9107 80 Kč
2.40 km, 115 m, 14 kontrol
(4)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LPU4753 Malá Marie OK Lokomotiva Pardubice C 301172 80 Kč
ZAM4651 Lhotská Hana OB TJ Sokol Žamberk C 0002056289 80 Kč
LTU4751 Kutáčková Stanislava OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 405955 80 Kč
VRL4851 Knoblochová Věra OOS TJ Spartak Vrchlabí C 0000008998 80 Kč
2.10 km, 120 m, 8 kontrol
(17)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SNA0501 Doucha Martin TJ START Náchod C 9636 50 Kč
HOR0400 Kolář Šimon TJ Jiskra Hořice C 2049536 50 Kč
NPA0501 Pavelec Matěj SK LOB Nová Paka C 9702 50 Kč
LPU0504 Juška Michal OK Lokomotiva Pardubice C 2045239 50 Kč
LPU0403 Krpata Michal OK Lokomotiva Pardubice C 2035734 50 Kč
LPU0404 Kuhn Vojtěch OK Lokomotiva Pardubice C 0 50 Kč
LPU0405 Štichhauer Daniel OK Lokomotiva Pardubice C 2049515 50 Kč
SJC0401 Tesař Zdeněk Sportcentrum Jičín C 0002053544 50 Kč
SHK0403 Dohnálek Tomáš OK Slavia Hradec Králové C 50 Kč
SHK0400 Rak Tomáš OK Slavia Hradec Králové C 2049527 50 Kč
JIL0501 Malý Antonín OK Jilemnice C 53225 50 Kč
VAM0400 Koblic Jan OB Vamberk C 9528 50 Kč
KOR0401 Langr Jakub OB DDM Kostelec nad Orlicí 2051472 50 Kč
KOR0500 Zářecký Daniel OB DDM Kostelec nad Orlicí 2051501 50 Kč
KOR0300 Hladký Filip OB DDM Kostelec nad Orlicí 2051521 50 Kč
SRK0500 Hetfleisch Tobiáš SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 50 Kč
SRK0602 Jiroušek Dominik SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 50 Kč
2.20 km, 100 m, 11 kontrol
(10)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DOB0303 Černík David KOB Dobruška C 681859 50 Kč
LPU0304 Juška Jiří OK Lokomotiva Pardubice C 2045238 50 Kč
SHK0303 Tichý Lubomír OK Slavia Hradec Králové C 09828 50 Kč
JIL0301 Malý Evžen ml. OK Jilemnice C 53224 50 Kč
JIL0303 Ryba Petr OK Jilemnice C 425564 50 Kč
PHK0302 Chaloupský Jakub OK 99 Hradec Králové C 434594 50 Kč
PHK0400 Neumann Matěj OK 99 Hradec Králové C 224887 50 Kč
PHK0500 Pompach Lukáš OK 99 Hradec Králové C 2035735 50 Kč
PHK0300 Vybíral Jan OK 99 Hradec Králové C 410790 50 Kč
CHC0301 Grundman Viktor K.O.B. Choceň C 9558 50 Kč
3.70 km, 175 m, 16 kontrol
(22)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
HOR0201 Rücker Jan TJ Jiskra Hořice C 2025353 50 Kč
KUO0101 Koditek Jonáš KOB Ústí nad Orlicí C 2051522 50 Kč
BRU0104 Kolář Adam Ulita-HOBRA Orienteering Broumov C 425513 50 Kč
LPU0202 Manda Jakub OK Lokomotiva Pardubice C 2025349 50 Kč
LPU0203 Pipek Ondřej OK Lokomotiva Pardubice C 2032156 50 Kč
LPU0103 Sedlák Mikuláš OK Lokomotiva Pardubice C 425550 50 Kč
LPU0204 Šišma Vojtěch OK Lokomotiva Pardubice C 9744 50 Kč
SJC0102 Břeň Daniel Sportcentrum Jičín C 0002056263 50 Kč
SJC0201 Franta Jonáš Sportcentrum Jičín C 0000004277 50 Kč
SJC0202 Tuma Matěj Sportcentrum Jičín C 0002056295 50 Kč
SJC0101 Zalaba Tomáš Sportcentrum Jičín C 0002053545 50 Kč
CHC0101 Švadlena Michal K.O.B. Choceň B 2011852 50 Kč
STH0202 Štefan Vít SK Studenec C 331617 50 Kč
STH0204 Urban Dominik SK Studenec C 303928 50 Kč
SHK0101 Langr Jan OK Slavia Hradec Králové B 51179 50 Kč
CET0102 Kovář Lukáš TJ Loko Česká Třebová C 2035730 50 Kč
JIL0104 Ježek Jakub OK Jilemnice B 2035716 50 Kč
PHK0100 Kučera Jan OK 99 Hradec Králové C 336757 50 Kč
PHK0101 Metelka Ondřej OK 99 Hradec Králové B 331689 50 Kč
BRU0101 Kolář Jan Ulita-HOBRA Orienteering Broumov C 0000331235 50 Kč
BRU0103 Školník Eduard Ulita-HOBRA Orienteering Broumov C 0002011796 50 Kč
TYN0101 Jakeš Josef OOB SK Týniště nad Orlicí C 405980 50 Kč
2.20 km, 100 m, 11 kontrol
(4)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VAM0202 Zeman Ladislav OB Vamberk C 51359 50 Kč
KUO0201 Kudrna Dalibor KOB Ústí nad Orlicí C 980350 50 Kč
ZAM0202 Pachel Jakub OB TJ Sokol Žamberk C 0000009284 50 Kč
SRK0207 Neduchal Jakub SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 50 Kč
4.60 km, 220 m, 20 kontrol
(15)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LPU0009 Bürger Matěj OK Lokomotiva Pardubice C 2032196 50 Kč
LPU9902 Fencl Jonáš OK Lokomotiva Pardubice A 9660 50 Kč
LPU0004 Konvalinka Jindřich OK Lokomotiva Pardubice B 434587 50 Kč
LPU9908 Pučan Martin OK Lokomotiva Pardubice C 2032194 50 Kč
LPU0002 Roudný Martin OK Lokomotiva Pardubice B 425543 50 Kč
LPU0001 Roudný Václav OK Lokomotiva Pardubice B 9884 50 Kč
LPU9909 Soudek Ondřej OK Lokomotiva Pardubice C 2025378 50 Kč
SJC0001 Karásek Matěj Sportcentrum Jičín B 0002025365 50 Kč
SJC9901 Macko Lukáš Sportcentrum Jičín C 0000004293 50 Kč
CHC9901 Křivda Tomáš K.O.B. Choceň A 2025366 50 Kč
PHK9905 Mašata Metoděj OK 99 Hradec Králové B 207870 50 Kč
BRU0001 Rusin Jan Ulita-HOBRA Orienteering Broumov B 0000425510 50 Kč
BRU0006 Volák Ondřej Ulita-HOBRA Orienteering Broumov B 0000425514 50 Kč
LTU9901 Killar Lukáš OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 52647 50 Kč
LPU0005 Kulhavý Tadeáš OK Lokomotiva Pardubice B 2025361 50 Kč
2.80 km, 145 m, 12 kontrol
(4)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SHK0000 Tichý Radomír OK Slavia Hradec Králové C 405954 50 Kč
ZAM9902 Sourada Tomáš OB TJ Sokol Žamberk C 0000009029 50 Kč
PHK9900 Kučera Kryšpín OK 99 Hradec Králové C 9824 50 Kč
CHC9903 Jelínek Tomáš K.O.B. Choceň C 320300 50 Kč
4.40 km, 270 m, 21 kontrol
(17)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VAM9701 Vyskočil Štěpán OB Vamberk B 438629 80 Kč
VAM9703 Valeš Martin OB Vamberk C 9586 80 Kč
LPU9707 Míča Tomáš OK Lokomotiva Pardubice C 2032186 80 Kč
LPU9802 Žák Jan OK Lokomotiva Pardubice B 232608 80 Kč
CHC9701 Semrád Ladislav K.O.B. Choceň A 2053577 80 Kč
STH9801 Kalenský Aleš SK Studenec B 331426 80 Kč
SHK9802 Hájek Jakub OK Slavia Hradec Králové B 232493 80 Kč
SHK9803 Pek Daniel OK Slavia Hradec Králové B 1396849 80 Kč
ZAM9801 Lauterbach David OB TJ Sokol Žamberk B 0000416281 80 Kč
ZAM9802 Novotný Matěj OB TJ Sokol Žamberk C 0000009040 80 Kč
ZAM9701 Vencl Kristián OB TJ Sokol Žamberk C 0000416295 80 Kč
PHK9802 Faltejsek Jan OK 99 Hradec Králové C 9464 80 Kč
PHK9801 Maňák Michal OK 99 Hradec Králové B 224890 80 Kč
LTU9801 Bendák Jan OOB TJ Lokomotiva Trutnov A 681889 80 Kč
VRL9802 Starý Ondra OOS TJ Spartak Vrchlabí A 0002025354 80 Kč
24P1998 LUBAK Mateusz (POL) Slask O-Team 502205 80 Kč
24P1997 BECMER Damian (POL) Slask O-Team 889180 80 Kč
3.50 km, 195 m, 13 kontrol
(3)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SJC9806 Brykner Tomáš Sportcentrum Jičín C 0000000000 80 Kč
SJC9803 Kubánek Jaroslav Sportcentrum Jičín C 0000004745 80 Kč
PHK9702 Háp Ondřej OK 99 Hradec Králové C 336739 80 Kč
5.50 km, 275 m, 25 kontrol
(14)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DOB9601 Preininger Kryštof KOB Dobruška C 7238 80 Kč
LPU9611 Jurica Jan OK Lokomotiva Pardubice B 426320 80 Kč
LPU9601 Tužil Ondřej OK Lokomotiva Pardubice B 425582 80 Kč
CHC9602 Janeba Vladimír K.O.B. Choceň A 9572 80 Kč
KUO9602 Holubář Bartoloměj KOB Ústí nad Orlicí C 920664 80 Kč
KUO9605 Skalický Matyáš KOB Ústí nad Orlicí B 887162 80 Kč
SHK9604 Trejbal Václav OK Slavia Hradec Králové B 7003034 80 Kč
ZAM9602 Dušek Martin OB TJ Sokol Žamberk B 0000436957 80 Kč
ZAM9603 Lesák Jakub OB TJ Sokol Žamberk B 0000426332 80 Kč
ZAM9605 Ježdík Václav OB TJ Sokol Žamberk C 0000436955 80 Kč
PHK9601 Mašata Matěj OK 99 Hradec Králové A 2045215 80 Kč
PHK9502 Růžička Karel OK 99 Hradec Králové B 339560 80 Kč
VAM9601 Rykala Filip OB Vamberk B 51469 80 Kč
SJC9601 Štál Jan Sportcentrum Jičín A 4225 80 Kč
5.50 km, 350 m, 26 kontrol
(10)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DOB7907 Fátor Jan KOB Dobruška C 981808 80 Kč
JPV8917 Dudík Petr Oddíl OS SK Prostějov C 52870 80 Kč
LPU8701 Fiala Petr OK Lokomotiva Pardubice C 886272 80 Kč
LPU8208 Zvěřina Petr OK Lokomotiva Pardubice R 887920 80 Kč
LPU7601 Jirásek Aleš OK Lokomotiva Pardubice C 997601 80 Kč
LPU8402 Zitka Adam OK Lokomotiva Pardubice C 9241 80 Kč
KUO9604 Procházka Lukáš KOB Ústí nad Orlicí B 887160 80 Kč
27P8500 Wieszaczewski Jacek (POL) ATZ Racibórz 852702 80 Kč
PHK8701 Justa Pavel OK 99 Hradec Králové C 995884 80 Kč
PHK7107 Mašata Roman OK 99 Hradec Králové C 515050 80 Kč
5.60 km, 345 m, 25 kontrol
Rank. koef.: 1
(42)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
HOS7801 Vrbata Alan TJ Tatran Hostinné C 9762 80 Kč
SNA7105 Doucha Jiří TJ START Náchod C 9626 80 Kč
DOB7405 Čáp Ondřej KOB Dobruška C 7241 80 Kč
ASU9445 Dvořáček Radek Magnus Orienteering A 682344 80 Kč
KUO8001 Koblížek Kamil KOB Ústí nad Orlicí C 51470 80 Kč
ZLH7501 Moskva Roman OOB TJ Zlaté Hory C 416097 80 Kč
NPA8401 Bejr Zdeněk SK LOB Nová Paka C 9700 80 Kč
NPA7502 Novák Jiří SK LOB Nová Paka C 682098 80 Kč
NPA6705 Zikmund Zdeněk SK LOB Nová Paka C 9967 80 Kč
DOB8001 Preininger Luděk KOB Dobruška C 7237 80 Kč
BRM8201 Burdych Tomáš Sokol Burdych C 5592 80 Kč
LPU9502 Deml Tomáš OK Lokomotiva Pardubice A 887928 80 Kč
LPU7604 Držka Štěpán OK Lokomotiva Pardubice C 9324 80 Kč
LPU7102 Filičko Marek OK Lokomotiva Pardubice C 301168 80 Kč
LPU7811 Kárník Jan OK Lokomotiva Pardubice C 920672 80 Kč
LPU7804 Kříž Libor OK Lokomotiva Pardubice C 8089 80 Kč
LPU8609 Kutílek Jakub OK Lokomotiva Pardubice C 9343 80 Kč
LPU8106 Šabatka Petr OK Lokomotiva Pardubice C 9269 80 Kč
LPU7715 Vodička Oldřich OK Lokomotiva Pardubice C 2025371 80 Kč
SJC8205 Hanzl Tomáš Sportcentrum Jičín C 0000009965 80 Kč
SJC7303 Kraus Petr Sportcentrum Jičín C 0000009898 80 Kč
SJC7705 Musil Pavel Sportcentrum Jičín C 0000995817 80 Kč
CHC9402 Sháněl Jan K.O.B. Choceň A 2053589 80 Kč
EKP7702 Kalous Vladislav VŠTJ Ekonom Praha C 51588 80 Kč
STH7401 Chrást Tomáš SK Studenec C 9974 80 Kč
SHK7911 Weiner Jakub OK Slavia Hradec Králové C 9140 80 Kč
SHK9102 Chmelař Lukáš OK Slavia Hradec Králové 7003041 80 Kč
CHC9501 Křivda Martin K.O.B. Choceň A 2025344 80 Kč
BRU6901 Kolář Radek Ulita-HOBRA Orienteering Broumov C 0000887949 80 Kč
VAM8201 Hladký Viktor OB Vamberk C 9598 80 Kč
VAM8401 Veverka Tomáš OB Vamberk C 9669 80 Kč
VAM8402 Řehák Pavel OB Vamberk C 9662 80 Kč
VAM8601 Andrš Jiří OB Vamberk C 9515 80 Kč
VAM8801 Petras Tomáš OB Vamberk C 9508 80 Kč
VAM8802 Klapal Michal OB Vamberk C 9670 80 Kč
SHK8003 Lán Filip OK Slavia Hradec Králové C 2049544 80 Kč
ALB7800 Kupka Jaroslav OOB Albrechtice nad Orlicí C 7213 80 Kč
24P1994 OSTÓJ Piotr (POL) Slask O-Team 2016462 80 Kč
24P1980 HAJDAS Przemysław (POL) Slask O-Team 1431999 80 Kč
24P1979 PYRA Bartłomiej (POL) Slask O-Team 886319 80 Kč
24P9400 IWASZCZYSZYN Joachim (POL) Slask O-Team 2018699 80 Kč
KOR7600 Hladký Tomáš OB DDM Kostelec nad Orlicí 2011867 80 Kč
4.80 km, 280 m, 22 kontrol
Rank. koef.: 1
(13)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SNA7349 Slavík Pavel TJ START Náchod C 9630 80 Kč
BRM7201 Sokol Milan Sokol Burdych C 9625 80 Kč
NPA8501 Dytrych Martin SK LOB Nová Paka C 9701 80 Kč
KUO8301 Štěpánek Milan KOB Ústí nad Orlicí C 52322 80 Kč
TYN8502 Nymsa Zdeněk OOB SK Týniště nad Orlicí C 9747 80 Kč
CHC8903 Adamec Marek K.O.B. Choceň C 320303 80 Kč
SHK8904 Tomalík Ondřej OK Slavia Hradec Králové C 9190 80 Kč
ZAM8901 Kalousek Tomáš OB TJ Sokol Žamberk C 0001398977 80 Kč
VAM8001 Sršeň Tomáš OB Vamberk C 9590 80 Kč
VAM9301 Smutný Šimon OB Vamberk C 9589 80 Kč
LTU8101 Procházka Martin OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 49631 80 Kč
TYN9301 Jakeš Vojtěch OOB SK Týniště nad Orlicí C 405979 80 Kč
ALB8401 Roll Martin OOB Albrechtice nad Orlicí C 7207 80 Kč
5.40 km, 310 m, 24 kontrol
(13)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LPU6901 Fencl Petr OK Lokomotiva Pardubice C 9230 80 Kč
LPU6401 Kaplan Jan OK Lokomotiva Pardubice C 9231 80 Kč
CHC7703 Korbel Michal K.O.B. Choceň C 9550 80 Kč
SHK7704 Slovák Miroslav OK Slavia Hradec Králové C 51500 80 Kč
SHK7001 Netuka Jan OK Slavia Hradec Králové C 9126 80 Kč
PGP7101 Drbal Jan SK Praga C 52225 80 Kč
SNA7201 Sokolář Zdeněk TJ START Náchod C 1393031 80 Kč
PHK7103 Chaloupský David OK 99 Hradec Králové C 416203 80 Kč
PHK7003 Faltejsek Pavel OK 99 Hradec Králové C 2017671 80 Kč
PHK7101 Háp Pavel OK 99 Hradec Králové C 9395 80 Kč
VAM6900 Müller Robert OB Vamberk C 553456 80 Kč
VAM7401 Netopil Libor OB Vamberk C 52074 80 Kč
24P1971 BECMER Dariusz (POL) Slask O-Team 981645 80 Kč
4.50 km, 235 m, 19 kontrol
(29)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TYN6901 Šišma Pavel OOB SK Týniště nad Orlicí C 49698 80 Kč
HOR7300 Kolář Viktor TJ Jiskra Hořice C 2049537 80 Kč
TYN7001 Kašpar Václav OOB SK Týniště nad Orlicí C 9737 80 Kč
HOR7303 Vojtěch Libor TJ Jiskra Hořice C 9010 80 Kč
CHT6910 Beseda Pavel OOB SK Chrast C 51777 80 Kč
BRU7101 Kolář Zdeněk Ulita-HOBRA Orienteering Broumov C 425502 80 Kč
KUN7201 Rusz Roman TJ Sokol Kunvald C 425598 80 Kč
LPU7421 Belej Jiří OK Lokomotiva Pardubice C 2045236 80 Kč
LPU7816 Václavek Jan OK Lokomotiva Pardubice C 2025376 80 Kč
SJC7401 Tesař Zdeněk Sportcentrum Jičín C 0002053543 80 Kč
KUO6901 Procházka Pavel KOB Ústí nad Orlicí C 920673 80 Kč
SHK6902 Kohout Josef OK Slavia Hradec Králové C 2017669 80 Kč
SHK5501 Filip Aleš OK Slavia Hradec Králové C 9109 80 Kč
ZAM7001 Borovička Tomáš OB TJ Sokol Žamberk C 0001398979 80 Kč
PHK7200 Chvátil Jiří OK 99 Hradec Králové C 336717 80 Kč
PHK7201 Háp Petr OK 99 Hradec Králové C 9367 80 Kč
PHK6101 Justa Jaromír OK 99 Hradec Králové C 9373 80 Kč
PHK7108 Koutný Pavel OK 99 Hradec Králové C 51102 80 Kč
PHK6800 Metelka Pavel OK 99 Hradec Králové C 434591 80 Kč
PHK7603 Čapek Miroslav OK 99 Hradec Králové C 205358 80 Kč
JIL7601 Zlesák Ondřej OK Jilemnice C 9067 80 Kč
BRU6701 Šváb Pavel Ulita-HOBRA Orienteering Broumov C 0000425509 80 Kč
BRU6902 Frömmel Miroslav Ulita-HOBRA Orienteering Broumov C 0000887943 80 Kč
BRU7001 Volák Pavel Ulita-HOBRA Orienteering Broumov C 0000425515 80 Kč
BRU7202 Zenkner Karel Ulita-HOBRA Orienteering Broumov C 0000425511 80 Kč
BRU7301 Školník Jan Ulita-HOBRA Orienteering Broumov C 0000425517 80 Kč
BRU7601 Rusin Jan Ulita-HOBRA Orienteering Broumov C 0000425501 80 Kč
VAM7200 Adamovský Michal OB Vamberk C 9852 80 Kč
VAM7501 Müller Kamil OB Vamberk C 2049538 80 Kč
5.20 km, 270 m, 22 kontrol
(28)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KUO6501 Mutinský Viktor KOB Ústí nad Orlicí C 51752 80 Kč
KUN5801 Trejtnar Pavel TJ Sokol Kunvald C 9014 80 Kč
LPU5101 Knap Jan OK Lokomotiva Pardubice C 9328 80 Kč
LPU6702 Kober Michal OK Lokomotiva Pardubice C 9335 80 Kč
LPU5905 Novotný Miroslav OK Lokomotiva Pardubice C 301183 80 Kč
LPU6102 Roudný Václav OK Lokomotiva Pardubice C 9277 80 Kč
LPU5408 Štěrba Pavel OK Lokomotiva Pardubice C 9301 80 Kč
SHK6701 Langr Jan OK Slavia Hradec Králové C 9531 80 Kč
SHK6402 Chmelař Pavel OK Slavia Hradec Králové C 9151 80 Kč
SHK5801 Hausvater Karel OK Slavia Hradec Králové C 301648 80 Kč
SHK5702 Gazdačko Milan OK Slavia Hradec Králové C 410797 80 Kč
SHK6401 Teplý Jiří OK Slavia Hradec Králové C 9123 80 Kč
VAM6403 Hostaš Zdeněk OB Vamberk C 9685 80 Kč
TYN6501 Jakeš Josef OOB SK Týniště nad Orlicí C 995825 80 Kč
JIL5201 Erlebach Josef OK Jilemnice C 9774 80 Kč
JIL6102 Malý Evžen OK Jilemnice C 9070 80 Kč
ZAM6801 Levý Tomáš OB TJ Sokol Žamberk C 0000331587 80 Kč
ZAM5702 Fikejs Vladimír OB TJ Sokol Žamberk C 0000232634 80 Kč
CHC6701 Křivda Ivan K.O.B. Choceň C 9552 80 Kč
PHK5701 Běhoun Pavel OK 99 Hradec Králové C 9400 80 Kč
PHK6401 Hlaváček Lubomír OK 99 Hradec Králové C 9369 80 Kč
PHK6702 Růžička Ivan OK 99 Hradec Králové C 336760 80 Kč
HOR6302 Vávra Martin TJ Jiskra Hořice C 9007 80 Kč
VAM5401 Kotlář Vladimír OB Vamberk C 9667 80 Kč
LTU5802 Horák Jiří OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 9773 80 Kč
LTU6301 Petržela Pavel OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 405971 80 Kč
LTU6500 Bendák Petr OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 416285 80 Kč
LTU6801 Killar Marek OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 301646 80 Kč
4.00 km, 225 m, 19 kontrol
(29)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PEN6200 Vydra Pavel OK RECO Sport C 49998 80 Kč
HOR6500 Rücker Petr TJ Jiskra Hořice C 2035741 80 Kč
SNA5702 Zákravský Zdeněk TJ START Náchod C 232953 80 Kč
HOS6701 Hanuš Karel TJ Tatran Hostinné C 9754 80 Kč
SNA6301 Imlauf Martin TJ START Náchod C 9629 80 Kč
NNN0001 Holeček Petr Neregistrovaní 2049556 80 Kč
PHK5503 Souček Pavel OK 99 Hradec Králové C 9837 80 Kč
KUN6201 Lux Zdeněk TJ Sokol Kunvald C 9025 80 Kč
LPU6201 Cinkan Zdeněk OK Lokomotiva Pardubice C 9327 80 Kč
LPU6703 Kment Libor OK Lokomotiva Pardubice C 2045218 80 Kč
SJC6603 Zalaba Jindřich Sportcentrum Jičín C 0002053584 80 Kč
SJC6001 Řehák Pavel Sportcentrum Jičín C 0000009916 80 Kč
CHC6001 Janeba Petr K.O.B. Choceň C 9573 80 Kč
CHC6602 Semrád Pavel K.O.B. Choceň C 9555 80 Kč
SHK6403 Funda Michal OK Slavia Hradec Králové C 410744 80 Kč
SHK6301 Vychodil Tomáš OK Slavia Hradec Králové C 51182 80 Kč
SHK6104 Novotný Pavel OK Slavia Hradec Králové C 51489 80 Kč
SHK6102 Divecký Josef OK Slavia Hradec Králové C 9120 80 Kč
SHK5901 Svoboda Miloslav OK Slavia Hradec Králové C 9158 80 Kč
JIL6004 Karel Miloš OK Jilemnice C 682091 80 Kč
ZAM5801 Andrš Milan OB TJ Sokol Žamberk C 0000009593 80 Kč
PHK5703 Balcar Aleš OK 99 Hradec Králové C 9354 80 Kč
PHK6504 Melichar Igor OK 99 Hradec Králové C 336796 80 Kč
VAM6401 Rykala Karel OB Vamberk C 9671 80 Kč
LTU5801 Krejčí Jaroslav OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 9775 80 Kč
LTU6501 Hanuš Pavel OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 9632 80 Kč
ALB6000 Černý Petr OOB Albrechtice nad Orlicí C 7224 80 Kč
CHC5801 Grundman Martin K.O.B. Choceň C 9571 80 Kč
CHC6301 Jelínek Roman K.O.B. Choceň C 361956 80 Kč
5.20 km, 280 m, 26 kontrol
(16)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DOB5500 Tichý Boris KOB Dobruška C 7227 80 Kč
DOB5600 Tůma Miloš KOB Dobruška C 7243 80 Kč
NPA5101 Kalibán Jaroslav SK LOB Nová Paka C 9687 80 Kč
NPA5001 Novák Karel SK LOB Nová Paka C 9686 80 Kč
KUN5201 Šroler Zdeněk TJ Sokol Kunvald C 9027 80 Kč
LPU5201 Farář Václav OK Lokomotiva Pardubice C 9260 80 Kč
LPU5002 Mrštík Václav OK Lokomotiva Pardubice C 9215 80 Kč
LPU5405 Nožička Miroslav OK Lokomotiva Pardubice C 9312 80 Kč
LPU5206 Třasák Milan OK Lokomotiva Pardubice C 9257 80 Kč
CHC4601 Švadlena Jiří K.O.B. Choceň C 9554 80 Kč
CET5002 Čípa Jiří TJ Loko Česká Třebová C 9725 80 Kč
JIL5401 Kynčl Stanislav OK Jilemnice C 9087 80 Kč
LTU4801 Rejmont Milan OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 9777 80 Kč
VRL5002 Farář Jaroslav OOS TJ Spartak Vrchlabí C 0000009261 80 Kč
VRL4901 Knobloch Jindřich OOS TJ Spartak Vrchlabí C 0000008999 80 Kč
VRL5001 Štregl Tomáš OOS TJ Spartak Vrchlabí C 0000009001 80 Kč
4.00 km, 220 m, 20 kontrol
(13)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VAM4801 Malátek Jaroslav OB Vamberk C 9789 80 Kč
TYN5604 Malec Jaromír OOB SK Týniště nad Orlicí C 995846 80 Kč
LPU4501 Fridrich Jaroslav OK Lokomotiva Pardubice C 9256 80 Kč
LPU5401 Klimpl Petr OK Lokomotiva Pardubice C 9201 80 Kč
LPU5102 Sáňka Bedřich OK Lokomotiva Pardubice C 2032164 80 Kč
LPU5801 Vícha Vladimír OK Lokomotiva Pardubice C 9228 80 Kč
SHK5703 Šabatka Petr OK Slavia Hradec Králové C 9115 80 Kč
SHK5701 Stulík Jiří OK Slavia Hradec Králové C 9113 80 Kč
CET5101 Pilgr Bohuslav TJ Loko Česká Třebová C 9721 80 Kč
ZAM4701 Šponar Josef OB TJ Sokol Žamberk C 0000009038 80 Kč
ZAM4401 Tobiška Václav OB TJ Sokol Žamberk C 0000009039 80 Kč
LTU4802 Procházka Jiří OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 9778 80 Kč
CET5001 Rybička Jan TJ Loko Česká Třebová C 9580 80 Kč
3.60 km, 180 m, 17 kontrol
(13)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LPU4701 Čepelka Petr OK Lokomotiva Pardubice C 9334 80 Kč
LPU4001 Koudelka Karel OK Lokomotiva Pardubice C 9347 80 Kč
LPU3901 Málek Josef OK Lokomotiva Pardubice C 416268 80 Kč
SJC3601 Havlík Jaroslav Sportcentrum Jičín C 0000888630 80 Kč
SHK4001 Máslo Miroslav OK Slavia Hradec Králové C 9103 80 Kč
JIL4701 Zlesák Zdeněk OK Jilemnice C 9066 80 Kč
PHK4701 Jiran Václav OK 99 Hradec Králové C 301692 80 Kč
PHK3801 Mikulecký Jan OK 99 Hradec Králové C 9102 80 Kč
PHK4801 Novotný František OK 99 Hradec Králové C 9425 80 Kč
PHK3802 Novotný Petr OK 99 Hradec Králové C 9422 80 Kč
PHK4601 Springer Michal OK 99 Hradec Králové C 9446 80 Kč
PHK3901 Weber Petr OK 99 Hradec Králové C 9460 80 Kč
VRL3601 Zemánek Bohumil OOS TJ Spartak Vrchlabí C 0000008963 80 Kč
2.30 km, 105 m, 13 kontrol
(1)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PHK3002 Vykysalý František OK 99 Hradec Králové C 9455 80 Kč
2.00 km, 120 m, 8 kontrol
(26)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
NNN Balousová Marta Neregistrovaní 9673 50 Kč
CHT1051 Besedová Barborka OOB SK Chrast C 51777 50 Kč
ZLH0550 Moskvová Agáta OOB TJ Zlaté Hory C 2049561 50 Kč
NPA0801 Pavelec Michal SK LOB Nová Paka C 9710 50 Kč
LPU0553 Mrskočová Markéta OK Lokomotiva Pardubice C 0 50 Kč
LPU0603 Štichhauer Adam OK Lokomotiva Pardubice C 2035729 50 Kč
LPU0651 Vodičková Veronika OK Lokomotiva Pardubice C 2025373 50 Kč
LPU0549 Dvořák Vojtěch OK Lokomotiva Pardubice 9232 50 Kč
LPU0599 Dvořáková Anežka OK Lokomotiva Pardubice 50 Kč
VAM0751 Sršňová Natálie OB Vamberk C 9600 50 Kč
SHK0750 Netuková Anežka OK Slavia Hradec Králové C 51405 50 Kč
CET0501 Kovář Radim TJ Loko Česká Třebová C 50 Kč
CET0401 Štantejský Vojtěch TJ Loko Česká Třebová C 50 Kč
JIL0751 Malá Anežka OK Jilemnice C 9099 50 Kč
ZAM1001 Svejštil Martin OB TJ Sokol Žamberk C 0000009592 50 Kč
PHK0501 Háp Matěj OK 99 Hradec Králové C 2017670 50 Kč
PHK0650 Neumannová Alžběta OK 99 Hradec Králové C 2056296 50 Kč
PHK0600 Vybíral Lukáš OK 99 Hradec Králové C 205358 50 Kč
BRU0551 Školníková Karla Ulita-HOBRA Orienteering Broumov C 0000425516 50 Kč
BRU0651 Voláková Viktorie Ulita-HOBRA Orienteering Broumov C 0002011790 50 Kč
BRU1000 Zenkner Jan Ulita-HOBRA Orienteering Broumov C 0002032378 50 Kč
VAM0601 Koblic Jan OB Vamberk 9483 50 Kč
CET0601 Hájek Dominik TJ Loko Česká Třebová C 50 Kč
EKP0600 Kalous Tomáš VŠTJ Ekonom Praha 50 Kč
EKP0750 Kalousová Jolana VŠTJ Ekonom Praha 50 Kč
SRK0502 Zemánek Adam SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 50 Kč
2.00 km, 95 m, 9 kontrol
(9)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
BRM5551 Burdychová Naďa Sokol Burdych C 331745 50 Kč
STH7501 Puš Roman SK Studenec C 425587 50 Kč
STH7251 Hrnčířová Lenka SK Studenec C 410775 50 Kč
PHK7207 Pompach Martin OK 99 Hradec Králové C 2049570 50 Kč
PHK7850 Čapková Petra OK 99 Hradec Králové C 205358 50 Kč
BRU0052 Zenknerová Karolína Ulita-HOBRA Orienteering Broumov C 0002032376 50 Kč
BRU7452 Školníková Marcela Ulita-HOBRA Orienteering Broumov 0000425512 50 Kč
NNN0002 Faltejsková Kateřina Neregistrovaní 50 Kč
JILXXXX Karlová Kateřina OK Jilemnice 425574 50 Kč
4.30 km, 275 m, 21 kontrol
(2)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
NNN0000 Balous Josef Neregistrovaní 80 Kč
NNN7800 Beneš Michal Neregistrovaní zapůjčit 120 Kč
celkem přihlášených: 569, vklad: 40400 Kč
* Počet přihlášek překračuje hranici, která ovlivňuje rychlost systému. Pro zobrazení možnosti editace nebo mazání u řádků přihlášek vyberte jeden klub nebo jednu kategorii.