Přihlášky závodu: Grand Prix Silesia 2014

Datum:
31.07.2014
Místo konání:
Vidnava, Habina
Pořadatel:
AOP - Orientační Běh Opava
Kategorie:
D10     D10N     D12A     D12B     D14A     D14B     D16A     D16B     D18A     D18B     D20     D21E     D21A     D21B     D35A     D35B     D40A     D40B     D45A     D45B     D50A     D50B     D55A     D55B     D60     D65     H10     H10N     H12A     H12B     H14A     H14B     H16A     H16B     H18A     H18B     H20     H21E     H21A     H21B     H35A     H35B     H40A     H40B     H45A     H45B     H50A     H50B     H55A     H55B     H60A     H60B     H65A     H65B     H70     H75     HDR     TK     TL    
(18)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
E4
E5
Vklad
SJH0651 Benešová Michaela SJH Jindřichův Hradec C 553451 Ano Ano Ano Ano Ano 400 Kč
AOP0453 Kovalčíková Anna Orientační Běh Opava C 51198 Ano Ano Ano Ano Ano 0 Kč
KPY0450 Pavlíčková Hana SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 2060246 Ano Ano Ano Ano Ano 400 Kč
AOP0452 Klechová Karolína Orientační Běh Opava C 436929 Ano Ano Ano Ano Ano 0 Kč
ABM0657 Kurečková Klára KOB ALFA Brno C 337648 Ano Ano Ano Ano Ano 400 Kč
SHK0450 Kroniková Sylvie OK Slavia Hradec Králové C 2025341 Ano Ano Ano Ano Ano 400 Kč
AOP0451 Kotůlková Renáta Orientační Běh Opava C 8714 Ano Ano Ano Ano Ano 0 Kč
6DC0552 Černíková Zuzana SILVA OCamp 889287 Ano Ano Ano Ano Ano 320 Kč
6DC0554 Dimitrova Amelia (BUL) SILVA OCamp 49300 Ano Ano Ano Ano Ano 320 Kč
6DC0553 Moskvová Agáta SILVA OCamp 2049561 Ano Ano Ano Ano Ano 320 Kč
6DC0551 Otrubová Anna SILVA OCamp 2019215 Ano Ano Ano Ano Ano 320 Kč
6DC0454 Room Birgit (EST) SILVA OCamp 0 Ano Ano Ano Ano Ano 320 Kč
6DC0452 Smékalová Karolína SILVA OCamp 2020729 Ano Ano Ano Ano Ano 320 Kč
6DC0451 Smékalová Viktorie SILVA OCamp 2020728 Ano Ano Ano Ano Ano 320 Kč
6DC0453 Švidrnochová Eliška SILVA OCamp 436422 Ano Ano Ano Ano Ano 320 Kč
LME0452 Machová Anna SK Los Mělník 2056272 Ne Ano Ne Ne Ne 150 Kč
19P0550 Rajchel Nikola (POL) UKS "Orientpark.pl" Iwiny 2025011 Ano Ano Ano Ano Ano 550 Kč
SOP0361 Pachmannová Bára OOB TJ Slezan Opava 361981 Ano Ano Ano Ano Ano 550 Kč
(7)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
E4
E5
Vklad
AOP0651 Holasová Barbora Orientační Běh Opava C 51195 Ano Ano Ano Ano Ano 0 Kč
KRN0454 Říhová Barbora KOS TJ Lokomotiva Krnov C 446325 Ano Ano Ano Ano Ano 400 Kč
KRN0550 Martínková Lenka KOS TJ Lokomotiva Krnov C 446357 Ano Ano Ano Ano Ano 400 Kč
44P0651 Golinowska Ola (POL) Indywidualny klub Ano Ano Ano Ano Ano 400 Kč
KRN0450 Vojtěšková Aneta KOS TJ Lokomotiva Krnov 446438 Ano Ano Ano Ano Ano 400 Kč
AOP0650 Kotůlková Martina Orientační Běh Opava C 410176 Ano Ano Ano Ano Ano 0 Kč
SOP0561 Pachmannová Katka OOB TJ Slezan Opava 361953 Ano Ano Ano Ano Ano 550 Kč
(20)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
E4
E5
Vklad
TRI0254 Ciencialová Daniela TJ TŽ Třinec B 49322 Ano Ano Ano Ano Ano 400 Kč
SBR0350 Holubová Pavlína SKOB Bruntál Ano Ano Ano Ano Ano 400 Kč
ABM0362 Mulíčková Markéta KOB ALFA Brno B 361987 Ano Ano Ano Ano Ano 400 Kč
DOB0351 Pluta Aleksandra KOB Dobruška C 2016202 Ano Ano Ano Ano Ano 400 Kč
AOP0251 Krčková Helena Orientační Běh Opava C 2053557 Ano Ano Ano Ano Ano 0 Kč
6DC0455 Binarová Adéla SILVA OCamp 1398997 Ano Ano Ano Ano Ano 320 Kč
6DC0354 Chabiera Lena (POL) SILVA OCamp 886671 Ano Ano Ano Ano Ano 320 Kč
6DC0353 Korb Leana Jete (EST) SILVA OCamp 0 Ano Ano Ano Ano Ano 320 Kč
6DC0252 Kwiecień Magdalena (POL SILVA OCamp 886673 Ano Ano Ano Ano Ano 320 Kč
6DC0351 Němečková Kateřina SILVA OCamp 52482 Ano Ano Ano Ano Ano 320 Kč
6DC0355 Nitsch Aleksandra (POL) SILVA OCamp 2043886 Ano Ano Ano Ano Ano 320 Kč
6DC0253 Rudenko Zuzanna (POL) SILVA OCamp 886678 Ano Ano Ano Ano Ano 320 Kč
6DC0251 Šmelíková Dorota (SVK) SILVA OCamp 338218 Ano Ano Ano Ano Ano 320 Kč
6DC0352 Šneiderová Daniela SILVA OCamp 7201771 Ano Ano Ano Ano Ano 320 Kč
TRI0352 Kantorová Anna TJ TŽ Třinec B 8656 Ano Ano Ano Ano Ano 550 Kč
STB0299 Pulda Aleksandra TJ Stadion Nový Bor C 2016463 Ano Ano Ano Ano Ano 550 Kč
41P0251 Lignar Julia (POL) WKS Wawel Kraków 54100 Ano Ano Ano Ano Ano 400 Kč
41P0252 Sroka Małgorzata (POL) WKS Wawel Kraków 886353 Ano Ano Ano Ano Ano 400 Kč
41P0253 Wójcik Natalia (POL) WKS Wawel Kraków 886340 Ano Ano Ano Ano Ano 400 Kč
18P0251 Sadzikowska Magdalena (POL) KOS GRYF Szczecin Ne Ano Ne Ne Ne 150 Kč
(11)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
E4
E5
Vklad
6DC0256 Gołda Otylia (POL) SILVA OCamp 54132 Ano Ano Ano Ano Ano 320 Kč
6DC0051 Kalkstein Bar (ISR) SILVA OCamp 0 Ano Ano Ano Ano Ano 320 Kč
6DC0456 Lukašáková Sára SILVA OCamp 2035723 Ano Ano Ano Ano Ano 320 Kč
6DC0254 Mošova Valentyna SILVA OCamp 2058518 Ano Ano Ano Ano Ano 320 Kč
6DC0356 Staňková Monika SILVA OCamp 0 Ano Ano Ano Ano Ano 320 Kč
6DC0357 Trepáčová Gabriela (SVK SILVA OCamp 2045213 Ano Ano Ano Ano Ano 320 Kč
6DC0255 Vysloužilová Tereza SILVA OCamp 0 Ano Ano Ano Ano Ano 320 Kč
31P0351 ZUKOWSKA JULIA (POL) UKS ARKADY Raszkow 2016208 Ano Ano Ano Ano Ano 550 Kč
31P0352 ZIETEK ALEKSANDRA (POL) UKS ARKADY Raszkow 2016210 Ano Ano Ano Ano Ano 550 Kč
TUR0251 Linková Lucie OOB TJ Turnov B 2032102 Ano Ano Ano Ano Ano 550 Kč
47P0251 Dammfeld Karolina (POL) LUKS Azymek Zdzieszowice 2036952 Ne Ne Ano Ano Ne 300 Kč
(20)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
E4
E5
Vklad
RIC0151 Vyhnálková Marie OB Říčany A 2019236 Ano Ano Ano Ano Ano 600 Kč
SRK0153 Šklíbová Veronika SOOB Spartak Rychnov n.Kn. B 416343 Ano Ano Ano Ano Ano 600 Kč
SHK0150 Kroniková Štěpánka OK Slavia Hradec Králové B 2017683 Ano Ano Ano Ano Ano 600 Kč
DOB0050 Pluta Magdalena KOB Dobruška C 2016200 Ano Ano Ano Ano Ano 600 Kč
SJC0153 Kochová Anna Sportcentrum Jičín B 2059737 Ano Ano Ano Ano Ano 800 Kč
6DC0058 Gómez R. Claudia (ESP) SILVA OCamp 352191 Ano Ano Ano Ano Ano 480 Kč
6DC0053 Koleva Yuliana (BUL) SILVA OCamp 2056476 Ano Ano Ano Ano Ano 480 Kč
6DC0056 López Ruiz Angeles (ESP) SILVA OCamp 1396911 Ano Ano Ano Ano Ano 480 Kč
6DC0057 Marti Barclay Elena (ESP) SILVA OCamp 203589 Ano Ano Ano Ano Ano 480 Kč
6DC0151 Mianowska Julia (POL) SILVA OCamp 886685 Ano Ano Ano Ano Ano 480 Kč
6DC0152 Staszak Alicja (POL) SILVA OCamp 1111777 Ano Ano Ano Ano Ano 480 Kč
STB0099 Świca Katarzyna TJ Stadion Nový Bor C 2016469 Ano Ano Ano Ano Ano 800 Kč
41P0151 Topór Magdalena (POL) WKS Wawel Kraków 886336 Ano Ano Ano Ano Ano 600 Kč
41P0152 Kania Alicja (POL) WKS Wawel Kraków 886347 Ano Ano Ano Ano Ano 600 Kč
41P0153 Ohlaszeny Zuzanna (POL) WKS Wawel Kraków 886343 Ano Ano Ano Ano Ano 600 Kč
41P0051 Janik Urszula (POL) WKS Wawel Kraków 886305 Ano Ano Ano Ano Ano 600 Kč
41P0052 Biederman Adrianna (POL) WKS Wawel Kraków 887006 Ano Ano Ano Ano Ano 600 Kč
41P0053 Garbacik Maja (POL) WKS Wawel Kraków 886359 Ano Ano Ano Ano Ano 600 Kč
41P0054 Ludwig Milena (POL) WKS Wawel Kraków 1401477 Ano Ano Ano Ano Ano 600 Kč
41P Dzierwa Hanna (POL) WKS Wawel Kraków 886344 Ano Ano Ano Ano Ano 600 Kč
(14)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
E4
E5
Vklad
LME0050 Machová Marie SK Los Mělník B 2060278 Ano Ano Ano Ano Ano 600 Kč
OTK0050 Müllerová Erika OOB TJ Jiskra Otrokovice C 433088 Ano Ano Ano Ano Ano 600 Kč
ABM0056 Kyslingerová Marie KOB ALFA Brno C 2067323 Ano Ano Ano Ano Ano 600 Kč
ABM0157 Mulíčková Zuzana KOB ALFA Brno B 332970 Ano Ano Ano Ano Ano 600 Kč
6DC0118 Andrés Arnaiz Laura (ESP) SILVA OCamp 2067541 Ano Ano Ano Ano Ano 480 Kč
6DC0059 Avgi Ahlia (ISR) SILVA OCamp 0 Ano Ano Ano Ano Ano 480 Kč
6DC0154 Inguanzo G. Aitana (ESP SILVA OCamp 7000480 Ano Ano Ano Ano Ano 480 Kč
6DC0153 Klabouchová Veronika(SV SILVA OCamp 2008504 Ano Ano Ano Ano Ano 480 Kč
6DC0055 Novotná Tereza SILVA OCamp 0 Ano Ano Ano Ano Ano 480 Kč
6DC0054 Roháčová Viktória (SVK) SILVA OCamp 301215 Ano Ano Ano Ano Ano 480 Kč
6DC0060 Rozenblat Dana (ISR) SILVA OCamp 0 Ano Ano Ano Ano Ano 480 Kč
6DC9951 Shindler Lil (ISR) SILVA OCamp 2071184 Ano Ano Ano Ano Ano 480 Kč
9AC0050 Světloňová Štěpánka OB Ostrava zapůjčit Ano Ano Ano Ano Ano 950 Kč
MFP0050 Pelikánová Máša Matfyz Praha C 428223 Ano Ano Ano Ano Ano 800 Kč
(28)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
E4
E5
Vklad
UOL9950 Janošíkova Tereza SOB Olomouc A 682075 Ano Ano Ano Ano Ano 0 Kč
ABM9956 Odehnalová Klára KOB ALFA Brno A 0001400403 Ano Ano Ano Ano Ano 0 Kč
PGP9850 Janovská Kateřina SK Praga A 981838 Ano Ano Ano Ano Ano 0 Kč
ZVO9851 Hájková Eliška OB SK Zvole B 2031363 Ano Ano Ano Ano Ano 600 Kč
AOP9951 Čechová Klára Orientační Běh Opava A 2045206 Ano Ano Ano Ano Ano 0 Kč
6DC9958 Alonso Ruiz Sara (ESP) SILVA OCamp 2016917 Ano Ano Ano Ano Ano 480 Kč
6DC9853 Antonowicz A.Maria (POL SILVA OCamp 886680 Ano Ano Ano Ano Ano 480 Kč
6DC9854 Bugaj Katarzyna (POL) SILVA OCamp 886337 Ano Ano Ano Ano Ano 480 Kč
6DC9859 Calvo Saenz Jimena (ESP SILVA OCamp 2043577 Ano Ano Ano Ano Ano 480 Kč
6DC9858 Carrillo B. Miryam (ESP SILVA OCamp 306343 Ano Ano Ano Ano Ano 480 Kč
6DC9862 Cornejo G. Marina (ESP) SILVA OCamp 1399727 Ano Ano Ano Ano Ano 480 Kč
6DC9959 Crespo G.Inmaculada (ES SILVA OCamp 362274 Ano Ano Ano Ano Ano 480 Kč
6DC9857 García B. Irene (ESP) SILVA OCamp 2056757 Ano Ano Ano Ano Ano 480 Kč
6DC9865 Gil Marcos María (ESP) SILVA OCamp 409212 Ano Ano Ano Ano Ano 480 Kč
6DC9954 Marek Wiktoria (POL) SILVA OCamp 981646 Ano Ano Ano Ano Ano 480 Kč
6DC9955 Mitkova Borislava (BUL) SILVA OCamp 412867 Ano Ano Ano Ano Ano 480 Kč
6DC9855 Pavlova Elena (BUL) SILVA OCamp 2056477 Ano Ano Ano Ano Ano 480 Kč
6DC9851 Pilcová Sabina SILVA OCamp 1007538 Ano Ano Ano Ano Ano 480 Kč
6DC9953 Poláková Tereza SILVA OCamp 2061783 Ano Ano Ano Ano Ano 480 Kč
6DC9861 Prieto Del C. María (ESP) SILVA OCamp 9180698 Ano Ano Ano Ano Ano 480 Kč
6DC9863 Descalzo E. María (ESP) SILVA OCamp 2064434 Ano Ano Ano Ano Ano 480 Kč
6DC9860 Saz Segovia Sara (ESP) SILVA OCamp 2043559 Ano Ano Ano Ano Ano 480 Kč
6DC9864 Soriano Ramal María (ES SILVA OCamp 981714 Ano Ano Ano Ano Ano 480 Kč
6DC9952 Šmelíková Tereza (SVK) SILVA OCamp 1399951 Ano Ano Ano Ano Ano 480 Kč
17P9850 Zięba Emilia (POL) WKS Śląsk 505098 Ano Ano Ano Ano Ano 800 Kč
17P9852 Mądra Paulina (POL) WKS Śląsk 1401454 Ano Ano Ano Ano Ano 800 Kč
41P9951 Listek Marta (POL) WKS Wawel Kraków 886688 Ano Ano Ano Ano Ano 600 Kč
41P9851 Wziętek Barbara (POL) WKS Wawel Kraków 886355 Ano Ano Ano Ano Ano 600 Kč
(7)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
E4
E5
Vklad
JHB9953 Pejšková Eva TJ Jiskra Havlíčkův Brod C 53444 Ano Ano Ano Ano Ano 600 Kč
TRI9852 Liberdová Jana TJ TŽ Třinec B 53293 Ano Ano Ano Ano Ano 800 Kč
6DC9956 Bajusová Daniela (SVK) SILVA OCamp 416738 Ano Ano Ano Ano Ano 480 Kč
6DC9856 Novotná Klára SILVA OCamp 0 Ano Ano Ano Ano Ano 480 Kč
6DC9957 Zatloukalová Romana SILVA OCamp 2025342 Ano Ano Ano Ano Ano 480 Kč
VZA9950 Belicova Lenka (SVK) Slávia ŽU Žilina 2027221 Ano Ano Ano Ano Ano 600 Kč
17P9950 Mądra Magdalena (POL) WKS Śląsk 889181 Ano Ano Ano Ano Ano 800 Kč
(24)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
E4
E5
Vklad
ABM9757 Odehnalová Tereza KOB ALFA Brno A 0001007533 Ano Ano Ano Ano Ano 600 Kč
TRI9751 Tesařová Jana TJ TŽ Třinec A 2073746 Ano Ano Ano Ano Ano 0 Kč
LPM9651 Šiková Karolína OK Lokomotiva Plzeň A 7201820 Ano Ano Ano Ano Ano 0 Kč
LCE9751 Vavrysová Barbara OOB TJ Slovan Luhačovice A 889309 Ano Ano Ano Ano Ano 0 Kč
TRI9656 Sabelová Markéta TJ TŽ Třinec A 2073724 Ano Ano Ano Ano Ano 600 Kč
TRI9750 Argalášová Kateřina TJ TŽ Třinec A 2060276 Ano Ano Ano Ano Ano 600 Kč
29N9651 Tommervold Stine Frogner (NOR) Hamar ok 426227 Ano Ano Ano Ano Ano 600 Kč
12N9651 Flatebakken Synne Nesheim (NOR) IL Tyrving 243225 Ano Ano Ano Ano Ano 600 Kč
AOV9850 Fukalová Hana OOB TJ Baník Ostrava A 361939 Ano Ano Ano Ano Ano 600 Kč
MOV9852 Vývodová Jana SKOB Ostrava A 2027242 Ano Ano Ano Ano Ano 600 Kč
VBM9651 Hiršová Gabriela VSK Mendelu Brno A 7200367 Ano Ano Ano Ano Ano 600 Kč
OTK9751 Zentrichová Daniela OOB TJ Jiskra Otrokovice B 433085 Ano Ano Ano Ano Ano 600 Kč
TRI9761 Kaufmanová Ivana TJ TŽ Třinec B 416127 Ano Ano Ano Ano Ano 600 Kč
TZL9753 Kavánková Iva SKOB Zlín C 436954 Ano Ano Ano Ano Ano 600 Kč
DOB9650 Matyba Anna KOB Dobruška C 553467 Ano Ano Ano Ano Ano 600 Kč
SSU9666 Machusová Karolína SK Severka Šumperk B 2032188 Ano Ano Ano Ano Ne 600 Kč
6DC9755 Anton Perez Nerea (ES SILVA OCamp 1603391 Ano Ano Ano Ano Ano 480 Kč
6DC9751 Balcarová Barbora SILVA OCamp 434595 Ano Ano Ano Ano Ano 480 Kč
6DC9866 Baus Samaranch Laura(ESP) SILVA OCamp 2006174 Ano Ano Ano Ano Ano 480 Kč
6DC9651 Moreno G. Mar (ESP) SILVA OCamp 349458 Ano Ano Ano Ano Ano 480 Kč
6DC9753 Rojas Jimenez Elena (ES SILVA OCamp 2024320 Ano Ano Ano Ano Ano 480 Kč
6DC9754 Saz Basanta Lucia (ESP) SILVA OCamp 1397002 Ano Ano Ano Ano Ano 480 Kč
LPU9752 Fenclová Tereza OK Lokomotiva Pardubice A 9648 Ano Ano Ano Ano Ano 800 Kč
TUR9751 Linková Alena OOB TJ Turnov A 1403419 Ano Ano Ano Ano Ano 800 Kč
(3)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
E4
E5
Vklad
SKM9651 Pěčková Veronika KOB Směr Kroměříž B 416078 Ano Ano Ano Ano Ano 600 Kč
6DC9652 Criado Cardín Loreto(ES SILVA OCamp 434862 Ano Ano Ano Ano Ano 480 Kč
17P9650 Jędrzejkowska Monika (POL) WKS Śląsk 889178 Ano Ano Ano Ano Ano 800 Kč
(9)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
E4
E5
Vklad
LCE9555 Končáková Klára OOB TJ Slovan Luhačovice A 53828 Ano Ano Ano Ano Ano 600 Kč
LPM9452 Chvalová Věra OK Lokomotiva Plzeň R 236994 Ano Ano Ano Ano Ano 600 Kč
28P9550 Zebrowska Barbara (POL) Saturn Piaseczno 887219 Ano Ano Ano Ano Ano 600 Kč
SBR9550 Galatíková Lucie SKOB Bruntál B 51909 Ano Ano Ano Ano Ano 600 Kč
LPM9451 Kuberková Lucie OK Lokomotiva Plzeň B 236985 Ano Ano Ano Ano Ano 600 Kč
LLI9550 Košková Anička LOK-o Liberec B 1398995 Ano Ano Ano Ano Ano 600 Kč
TZL9451 Koláriková Lucie SKOB Zlín A 920662 Ano Ano Ano Ano Ano 600 Kč
17P9550 Karbowiak Iga (POL) WKS Śląsk 889174 Ano Ano Ano Ano Ano 800 Kč
82P0051 Waszczuk Aleksandra (POL) UKS Traper Złocieniec 9101308 Ano Ano Ano Ano Ano 800 Kč
(17)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
E4
E5
Vklad
RIC9850 Vyhnálková Barbora OB Říčany A 2023812 Ano Ano Ano Ano Ano 0 Kč
LPU9558 Doleželová Kateřina OK Lokomotiva Pardubice R 7200598 Ano Ano Ano Ano Ano 0 Kč
SJH9451 Benešová Jana SJH Jindřichův Hradec R 920682 Ano Ano Ano Ano Ano 600 Kč
LPU9451 Procházková Klára OK Lokomotiva Pardubice R 940318 Ano Ano Ano Ano Ano 0 Kč
KRN7676 Junová Gabriela KOS TJ Lokomotiva Krnov C 301596 Ano Ano Ano Ano Ano 600 Kč
77S9050 Hagård Jannie (SWE) OK Pan-Kristianstad 900412 Ano Ano Ano Ano Ano 600 Kč
44C8650 Frainšicová Kateřina Neregistrovaní borci 443086 Ano Ano Ano Ano Ano 600 Kč
78S9550 Nilsson Jessica (SWE) OK Torfinn 951404 Ano Ano Ano Ano Ano 600 Kč
13E0051 Kaasiku Evely (EST) SK Mercury 190504 Ano Ano Ano Ano Ano 600 Kč
SJH9452 Tichá Tereza SJH Jindřichův Hradec R 995864 Ano Ano Ano Ano Ano 600 Kč
TZL9453 Jeřábková Jitka SKOB Zlín A 7170894 Ano Ne Ano Ano Ne 600 Kč
28P9150 Piastrouskaya Viola (POL) Saturn Piaseczno 886681 Ano Ano Ano Ano Ano 800 Kč
17P9051 Wiśniewska Hanna (POL) WKS Śląsk 504050 Ano Ano Ano Ano Ano 800 Kč
STB9399 Szeliga Malgorzata TJ Stadion Nový Bor R 1394898 Ano Ano Ano Ano Ano 800 Kč
18R9051 Maiorescu Irina (ROM) CS Garage Racing 1100011 Ano Ano Ano Ano Ano 800 Kč
18R9052 Popescu Adina (ROM) CS Garage Racing 1301748 Ano Ano Ano Ano Ano 800 Kč
ZBM9150 Mezníková Lucie SK Žabovřesky Brno C 515151 Ano Ano Ano Ano Ano 800 Kč
(9)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
E4
E5
Vklad
JHB8952 Králová Iveta TJ Jiskra Havlíčkův Brod C 53615 Ano Ano Ano Ano Ano 600 Kč
LME7555 Alblová Lucie SK Los Mělník C 420448 Ano Ano Ano Ano Ano 600 Kč
DOB7878 Černíková Barbora KOB Dobruška C 681856 Ano Ano Ano Ano Ano 600 Kč
CHA7850 Kašková Kateřina OK Chrastava C 887906 Ano Ano Ano Ano Ano 600 Kč
48A8950 Gillis Lauren (AUS) petrglas 2009862 Ano Ano Ano Ano Ano 600 Kč
SHK8051 Toužilová Martina OK Slavia Hradec Králové C 9165 Ano Ano Ano Ano Ano 600 Kč
VLI8051 Volfová Julie Slavia Liberec orienteering C 7710 Ne Ano Ano Ano Ano 800 Kč
AOP7951 Gallo Martina Orientační Běh Opava C 53278 Ano Ne Ano Ano Ano 0 Kč
41P8051 Karnia-Biskupska Anna (POL) WKS Wawel Kraków 895240 Ano Ano Ano Ano Ano 600 Kč
(17)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
E4
E5
Vklad
UOL7751 Binarová Jitka SOB Olomouc C 2049585 Ano Ano Ano Ano Ano 600 Kč
JHB6553 Fencíková Vladislava TJ Jiskra Havlíčkův Brod C 53614 Ano Ano Ano Ano Ano 600 Kč
STE7352 Zbraňková Magda SK SKI-OB Šternberk C 52535 Ano Ano Ano Ano Ano 600 Kč
JHB9160 Fencíková Lucie TJ Jiskra Havlíčkův Brod C 682632 Ano Ano Ano Ano Ano 600 Kč
PLU7777 Němečková Věra TJ SOKOL Plumlov C 2035158 Ano Ano Ano Ano Ano 600 Kč
SCP8150 Havlínová Zuzana OK Sparta Praha C 51574 Ano Ano Ano Ano Ano 600 Kč
44P8051 Golinowska Ela (POL) Indywidualny klub Ano Ano Ano Ano Ano 600 Kč
FSP7852 Kurfürstová Magdalena VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 207837 Ano Ano Ne Ano Ne 450 Kč
VZA9350 Postulkova Andrea (SVK) Slávia ŽU Žilina 8621 Ano Ano Ano Ano Ano 600 Kč
TAP9052 Tihonová Hana KOB Tretra Praha C 232158 Ano Ano Ano Ano Ano 600 Kč
22P8750 Puternicka Joanna (POL) Warszawa 9870922 Ano Ano Ano Ano Ano 600 Kč
MBM8282 Mesiarkinová Kamila O-mikron C 7200319 Ano Ano Ano Ano Ano 800 Kč
AOV9252 Světloňová Lucie OOB TJ Baník Ostrava C 428263 Ano Ano Ano Ano Ano 800 Kč
19U8151 Cherniavsky Inessa (UKR) SRC Peleng 2068663 Ano Ano Ano Ano Ano 800 Kč
SOP9352 Svobodová Klára OOB TJ Slezan Opava C 8726 Ne Ne Ano Ano Ano 270 Kč
SOP8852 Válková Zuzana OOB TJ Slezan Opava C 49388 Ne Ne Ano Ano Ano 270 Kč
38H9051 Tóth Krisztina (HUN) OL Club Balatonalmádi 53416 Ano Ano Ano Ano Ano 800 Kč
(12)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
E4
E5
Vklad
74P7451 Kulicka Agata (POL) SSRS 501433 Ano Ano Ano Ano Ano 600 Kč
RIC7552 Vyhnálková Eva OB Říčany 889279 Ano Ano Ano Ano Ano 600 Kč
SRK7651 Šklíbová Jana SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 9503 Ano Ano Ano Ano Ano 600 Kč
TZL7653 Pekárková Eva SKOB Zlín C 52223 Ano Ano Ano Ano Ano 600 Kč
ABM7469 Mulíčková Eva KOB ALFA Brno C 52041 Ano Ano Ano Ano Ano 600 Kč
27S7450 Bukovácová Alena (SVK) Farmaceut Bratislava 522004 Ano Ano Ano Ano Ano 600 Kč
SHK7350 Kroniková Jana OK Slavia Hradec Králové C 2049540 Ano Ano Ano Ano Ano 600 Kč
PHK7450 Chvátilová Pavlína OK 99 Hradec Králové C 9430 Ano Ano Ano Ano Ano 600 Kč
TZL7652 Nešporová Barbora SKOB Zlín C 7200901 Ano Ano Ano Ano Ano 600 Kč
SLA7451 Asterová Jana SKOB Slaný C 442858 Ano Ano Ano Ano Ano 800 Kč
NPA7852 Tauchmanová Ivana SK LOB Nová Paka C 2060300 Ano Ano Ano Ano Ano 800 Kč
77P7551 Kierlin-Serocka Joanna (POL) UMKS Kwidzyn 219502 Ano Ano Ano Ano Ano 800 Kč
(8)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
E4
E5
Vklad
UOL7750 Kopecká Jitka SOB Olomouc C 2049535 Ano Ano Ano Ano Ano 600 Kč
SBR7750 Vlachová Dita SKOB Bruntál 410731 Ano Ano Ano Ano Ano 600 Kč
ZLH7551 Moskvová Jitka OOB TJ Zlaté Hory C 361979 Ano Ano Ano Ano Ano 600 Kč
LPU7854 Kašparová Eva OK Lokomotiva Pardubice C 2059754 Ano Ano Ano Ano Ano 600 Kč
LPU7958 Zitková Radka OK Lokomotiva Pardubice C 682608 Ano Ano Ano Ano Ano 600 Kč
15U7951 Hulsey Martina (USA) GAOC 416106 Ano Ano Ano Ano Ne 600 Kč
ABM7653 Šnyrchová Jitka KOB ALFA Brno C 420410 Ano Ano Ano Ano Ano 600 Kč
6DC7751 Elka Dimitrova SILVA OCamp 2008620 Ano Ano Ano Ano Ano 800 Kč
(10)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
E4
E5
Vklad
LME7350 Bejvlová Martina SK Los Mělník C 2060273 Ano Ano Ano Ano Ano 600 Kč
ZPV6553 Jirková Renata KOB ZPV Prostějov C 52427 Ano Ano Ano Ano Ano 600 Kč
AOV7051 Fukalová Radmila OOB TJ Baník Ostrava C 232136 Ano Ano Ano Ano Ano 600 Kč
VZA7250 Chupekova Silvia (SVK) Slávia ŽU Žilina 416597 Ano Ano Ano Ano Ano 600 Kč
VZA7051 Postulkova Zuzana (SVK) Slávia ŽU Žilina 8630 Ano Ano Ano Ano Ano 600 Kč
19U7151 Geraschenko Elleonora (UKR) SRC Peleng zapůjčit Ano Ano Ano Ano Ano 950 Kč
41P7351 Etterle-Biederman Lilianna (POL) WKS Wawel Kraków 887008 Ano Ano Ano Ano Ano 600 Kč
STE7251 Janků Renata SK SKI-OB Šternberk C 52502 Ne Ne Ano Ano Ano 600 Kč
TRI6950 Kovaříková Mária TJ TŽ Třinec C 7200587 Ano Ano Ano Ano Ano 600 Kč
VBM7079 Hiršová Marcela VSK Mendelu Brno C 7201756 Ne Ne Ano Ano Ano 600 Kč
(5)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
E4
E5
Vklad
SNA7155 Douchová Jaroslava TJ START Náchod C 9606 Ano Ano Ano Ano Ano 600 Kč
BBM7155 Kunzová Ivana BETA URSUS Orienteering C 52346 Ano Ano Ano Ano Ano 600 Kč
ABM7054 Otrusinová Helena KOB ALFA Brno C 52057 Ano Ano Ano Ano Ano 600 Kč
23P7400 Sędłak Ewa (POL) OK!Sport Warszawa 9200093 Ano Ano Ano Ano Ano 800 Kč
6DC7351 Desilava Ivandjikova SILVA OCamp 2013460 Ano Ano Ano Ano Ano 800 Kč
(11)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
E4
E5
Vklad
BBM6550 Peřinková Irena BETA URSUS Orienteering C 331257 Ano Ano Ano Ano Ano 600 Kč
KUO6499 Mutinská Zdeňka KOB Ústí nad Orlicí C 51751 Ano Ano Ano Ano Ano 600 Kč
KON6389 Hlavová Miroslava KOB Konice C 52417 Ano Ano Ano Ano Ano 600 Kč
SSU6591 Ostřanská Iveta SK Severka Šumperk C 224901 Ano Ano Ano Ano Ano 600 Kč
SRK6752 Kosová Michaela SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 438611 Ano Ano Ano Ano Ano 600 Kč
28P6802 Wolek Ewa (POL) Saturn Piaseczno 886676 Ano Ano Ano Ano Ano 600 Kč
SCP6150 Kavková Dana OK Sparta Praha C 446418 Ano Ano Ano Ano Ano 600 Kč
DKP6750 Klašková Kateřina Oddíl OB Kotlářka C 49806 Ano Ano Ano Ano Ano 600 Kč
KTA6951 Hudečková Helena SK Kotnov Tábor C 301647 Ano Ano Ano Ano Ano 800 Kč
MFP6950 Pelikánová Lucie Matfyz Praha C 410387 Ano Ano Ano Ano Ano 800 Kč
TJH6451 Tichá Jana TJ Tolar Jindřichův Hradec C 51925 Ne Ne Ano Ano Ano 600 Kč
(7)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
E4
E5
Vklad
EKP6951 Blahová Markéta VŠTJ Ekonom Praha C 224915 Ano Ano Ano Ano Ano 600 Kč
LPM6850 Šoupová Jana OK Lokomotiva Plzeň C 301705 Ano Ano Ano Ano Ano 600 Kč
TBM6653 Lukášová Lenka KOS TJ Tesla Brno C 53288 Ano Ano Ano Ano Ano 600 Kč
47C6850 Ženčáková Marie ASPV OA Šumperk 2032185 Ano Ano Ano Ano Ano 600 Kč
14E0051 Cristina del Campo (ESP) Colmenar 2016938 Ano Ano Ano Ano Ano 600 Kč
38H6851 Papp Margit (HUN) OL Club Balatonalmádi 46143 Ano Ano Ano Ano Ano 800 Kč
TUR6850 Linková Iva OOB TJ Turnov C 51809 Ano Ano Ano Ano Ano 800 Kč
(5)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
E4
E5
Vklad
TJP5250 Wolkerová Dagmar TJ Sokol Troja C 51289 Ano Ano Ano Ano Ano 600 Kč
LLI6351 Košková Vlasta LOK-o Liberec C 410719 Ano Ano Ano Ano Ano 600 Kč
SJC6151 Benešová Iva Sportcentrum Jičín C 0000009908 Ano Ano Ano Ano Ano 600 Kč
LCE5852 Vlažná Mirka OOB TJ Slovan Luhačovice C 52698 Ano Ano Ano Ano Ano 600 Kč
PHK6251 Kubíčková Marcela OK 99 Hradec Králové C 9389 Ano Ano Ano Ano Ano 600 Kč
(4)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
E4
E5
Vklad
TAP6253 Tihonová Jindra KOB Tretra Praha C 232161 Ano Ano Ano Ano Ano 600 Kč
MLA6256 Šmejkalová Karla MLOK Mariánské Lázně C 416187 Ano Ano Ano Ano Ano 600 Kč
47C6050 Felklová Jarmila ASPV OA Šumperk 433098 Ano Ano Ano Ano Ano 600 Kč
CET6450 Záveská Anna TJ Loko Česká Třebová 331131 Ano Ano Ano Ano Ano 800 Kč
(6)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
E4
E5
Vklad
PGP5550 Doležalová Vlasta SK Praga C 52095 Ano Ano Ano Ano Ano 600 Kč
UOL5858 Janošíková Jaroslava SOB Olomouc C 2059758 Ano Ano Ano Ano Ano 600 Kč
73P5650 Olbrycht Anna (POL) OLBnO 412377 Ano Ano Ano Ano Ano 600 Kč
TUR5950 Mašková Jana OOB TJ Turnov C 1403064 Ano Ano Ano Ano Ano 600 Kč
ONO5950 Gabrielová Šárka SKOB Ostrov C 8680 Ano Ano Ano Ano Ano 600 Kč
13E0052 Poopuu Siiri (EST) SK Mercury 2014920 Ano Ano Ano Ano Ano 600 Kč
(1)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
E4
E5
Vklad
TZL5757 Jelínková Dagmar SKOB Zlín C 207823 Ano Ano Ano Ano Ano 600 Kč
(7)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
E4
E5
Vklad
DLT5151 Nedvídková Jitka KrOB Rozmarýn Litoměřice C 5991 Ano Ano Ano Ano Ano 600 Kč
SNA5052 Rufferová Iva TJ START Náchod 9620 Ano Ano Ano Ano Ano 600 Kč
SNA5351 Langrová Eva TJ START Náchod C 9612 Ano Ano Ano Ano Ano 600 Kč
TJN5450 Böhmová Eva OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 232515 Ano Ano Ano Ano Ano 600 Kč
TZL5254 Horynová Eva SKOB Zlín C 8930 Ano Ano Ano Ano Ano 600 Kč
PZR5051 Křížová Zdenka UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 49821 Ano Ano Ano Ano Ano 600 Kč
TBM4951 Slámová Hana KOS TJ Tesla Brno C 53246 Ano Ano Ano Ano Ne 600 Kč
(3)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
E4
E5
Vklad
SOP4851 Suchánková Libuše OOB TJ Slezan Opava C 446344 Ano Ano Ano Ano Ano 600 Kč
KAS4551 Nejezchlebová Věra KOB Kamenický Šenov C 51384 Ano Ano Ano Ano Ano 600 Kč
CHA4650 Kašková Eva OK Chrastava C 8152 Ano Ano Ano Ano Ano 600 Kč
(19)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
E4
E5
Vklad
SNA0501 Doucha Martin TJ START Náchod C 9636 Ano Ano Ano Ano Ano 400 Kč
UBM0504 Hrouda Šimon MENISKOS Brno C 53796 Ano Ano Ano Ano Ano 400 Kč
TZL0502 Pekárek Tobias SKOB Zlín 2070831 Ano Ano Ano Ano Ano 400 Kč
EKP0508 Bolehovský Daniel VŠTJ Ekonom Praha C 443073 Ano Ano Ano Ano Ano 400 Kč
27S0500 Bukovác Filip (SVK) Farmaceut Bratislava 307460 Ano Ano Ano Ano Ano 400 Kč
6DC0503 Antonowicz Jan (POL) SILVA OCamp 886672 Ano Ano Ano Ano Ano 320 Kč
6DC0402 Hájek Marek SILVA OCamp 2027237 Ano Ano Ano Ano Ano 320 Kč
6DC0403 Janků Martin SILVA OCamp 2035728 Ano Ano Ano Ano Ano 320 Kč
6DC0701 Ludka Ondřej SILVA OCamp 0 Ano Ano Ano Ano Ano 320 Kč
6DC0501 Petřivalský Arnau SILVA OCamp 421860 Ano Ano Ano Ano Ano 320 Kč
6DC0801 Petřivalský Nil SILVA OCamp 2051491 Ano Ano Ano Ano Ano 320 Kč
6DC0601 Roháč Adam (SVK) SILVA OCamp 2051356 Ano Ano Ano Ano Ano 320 Kč
6DC0401 Tomášek Adam SILVA OCamp 301567 Ano Ano Ano Ano Ano 320 Kč
6DC0502 Trepáč Adam (SVK) SILVA OCamp 2045214 Ano Ano Ano Ano Ano 320 Kč
6DC0404 Wierzbicki Witold (POL) SILVA OCamp 412231 Ano Ano Ano Ano Ano 320 Kč
6DC0405 Wójtowicz Krzysztof (PO SILVA OCamp 412492 Ano Ano Ano Ano Ano 320 Kč
6DC0702 Yordanov Filip (BUL) SILVA OCamp 4631704 Ano Ano Ano Ano Ano 320 Kč
STB0403 Pulda Eryk TJ Stadion Nový Bor C 2016464 Ano Ano Ano Ano Ano 550 Kč
31P0401 BIENIEK MAKSYM (POL) UKS ARKADY Raszkow 2016193 Ano Ano Ano Ano Ano 550 Kč
(9)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
E4
E5
Vklad
LPM0500 Šoupa Martin OK Lokomotiva Plzeň C 301717 Ano Ano Ano Ano Ano 400 Kč
AOP0600 Borunský Matěj Orientační Běh Opava C 52290 Ano Ano Ano Ano Ano 0 Kč
76P0099 Malinowski Jurek (POL) Rodzina z Teresina 4714615 Ano Ano Ano Ano Ano 400 Kč
44P0801 Golinowski Piotr (POL) Indywidualny klub Ano Ano Ano Ano Ano 400 Kč
ODR0400 Král Jiří SKOB Odry C 49334 Ano Ano Ano Ne Ne 300 Kč
AOP0500 Krček Jan Orientační Běh Opava C 2070878 Ano Ano Ano Ano Ano 0 Kč
AOP0601 Jelínek Jakub Orientační Běh Opava C 889275 Ano Ano Ano Ano Ano 0 Kč
19P0600 Pachnik Jędrzej (POL) UKS "Orientpark.pl" Iwiny 2025002 Ano Ano Ano Ano Ano 550 Kč
41P0501 Wójcik Paweł (POL) WKS Wawel Kraków 886332 Ano Ano Ano Ano Ano 550 Kč
(14)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
E4
E5
Vklad
AOP0301 Valík Adam Orientační Běh Opava B 51316 Ano Ano Ano Ano Ano 0 Kč
AOP0201 Kostka Jiří Orientační Běh Opava B 8799 Ano Ano Ano Ano Ano 0 Kč
EKP0200 Bolehovský Michal VŠTJ Ekonom Praha C 301169 Ano Ano Ano Ano Ano 400 Kč
AOP0302 Čech Vít Orientační Běh Opava B 410174 Ano Ano Ano Ano Ano 0 Kč
6DC0301 Bialožyt Marek SILVA OCamp 51461 Ano Ano Ano Ano Ano 320 Kč
6DC0202 Jirka Matyáš SILVA OCamp 206496 Ano Ano Ano Ano Ano 320 Kč
6DC0303 Kubisiak Witold (POL) SILVA OCamp 346826 Ano Ano Ano Ano Ano 320 Kč
6DC0204 Marte Igor (POL) SILVA OCamp 1204037 Ano Ano Ano Ano Ano 320 Kč
6DC0302 Mielec Radomír SILVA OCamp 920660 Ano Ano Ano Ano Ano 320 Kč
6DC0203 Petřivalský Bernat SILVA OCamp 421859 Ano Ano Ano Ano Ano 320 Kč
6DC0201 Světnický František SILVA OCamp 2027218 Ano Ano Ano Ano Ano 320 Kč
6DC0205 Yasur Rotem (ISR) SILVA OCamp 2071042 Ano Ano Ano Ano Ano 320 Kč
23P0300 Sędłak Michał (POL) OK!Sport Warszawa 981641 Ano Ano Ano Ano Ano 550 Kč
STB0303 Pachnik Stanislaw TJ Stadion Nový Bor C 504407 Ano Ano Ano Ano Ano 550 Kč
(15)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
E4
E5
Vklad
VRB0313 Peňáz Radek Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem C 51952 Ano Ano Ano Ano Ano 400 Kč
VRB0303 Peňáz Vojtěch Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem C 301225 Ano Ano Ano Ano Ano 400 Kč
STE0202 Lukašák Šimon SK SKI-OB Šternberk B 2032192 Ano Ano Ano Ano Ano 400 Kč
KVS0301 Rohlík Zbyněk SKOB Kobra Vsetín C 7864 Ano Ano Ano Ano Ano 400 Kč
TBM0222 Lukáš Martin KOS TJ Tesla Brno B 416020 Ano Ano Ano Ano Ano 400 Kč
ABM0307 Palát Tomáš KOB ALFA Brno B 332962 Ano Ano Ano Ano Ano 400 Kč
6DC0304 Černík David SILVA OCamp 920688 Ano Ano Ano Ano Ano 320 Kč
6DC0102 Hezroni Gal (ISR) SILVA OCamp 0 Ano Ano Ano Ano Ano 320 Kč
6DC0306 Novotný Erik SILVA OCamp 0 Ano Ano Ano Ano Ano 320 Kč
6DC0305 Roháč Martin (SVK) SILVA OCamp 307260 Ano Ano Ano Ano Ano 320 Kč
6DC0103 Tsabr Ori (ISR) SILVA OCamp 0 Ano Ano Ano Ano Ano 320 Kč
6DC0206 Vébr Tomáš SILVA OCamp 515058 Ano Ano Ano Ano Ano 320 Kč
6DC0101 Zorea Alon (ISR) SILVA OCamp 0 Ano Ano Ano Ano Ano 320 Kč
19P0400 Rygiel Szymon (POL) UKS "Orientpark.pl" Iwiny 2025010 Ano Ano Ano Ano Ano 550 Kč
47P0200 Sikorski Marcin (POL) LUKS Azymek Zdzieszowice 1392578 Ano Ano Ano Ano Ano 550 Kč
(33)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
E4
E5
Vklad
AOP0001 Valík Tomáš Orientační Běh Opava B 410105 Ano Ano Ano Ano Ano 0 Kč
8BC0000 Svoboda David (CAN) FWOC 2012273 Ano Ano Ano Ano Ano 600 Kč
OTK0002 Zentrich Dušan OOB TJ Jiskra Otrokovice B 433084 Ano Ano Ano Ano Ano 600 Kč
DOB0100 Zurkiewicz Krzysztof KOB Dobruška C 2016205 Ano Ano Ano Ano Ano 600 Kč
DOB0001 Garstka Kamil KOB Dobruška C 2016195 Ano Ano Ano Ano Ano 600 Kč
TZL0001 Podmolík Jonáš SKOB Zlín B 53831 Ano Ano Ano Ano Ano 800 Kč
6DC0009 Bendetz Tome (ISR) SILVA OCamp 0 Ano Ano Ano Ano Ano 480 Kč
6DC9902 Berkowitz Alon (ISR) SILVA OCamp 0 Ano Ano Ano Ano Ano 480 Kč
6DC0001 Bořánek Michal SILVA OCamp 2032171 Ano Ano Ano Ano Ano 480 Kč
6DC0257 Bloch Omer (ISR) SILVA OCamp 0 Ano Ano Ano Ano Ano 480 Kč
6DC0109 Dimitrov Martin (BUL) SILVA OCamp 412990 Ano Ano Ano Ano Ano 480 Kč
6DC0014 Fernández C. Javier (ES SILVA OCamp 2020135 Ano Ano Ano Ano Ano 480 Kč
6DC0013 Franco Pire Manuel (ESP SILVA OCamp 1403113 Ano Ano Ano Ano Ano 480 Kč
6DC0114 García B. Alvaro (ESP) SILVA OCamp 2056751 Ano Ano Ano Ano Ano 480 Kč
6DC0019 Garnacho F.Alejandro(ESP) SILVA OCamp 340750 Ano Ano Ano Ano Ano 480 Kč
6DC0106 Gawlikowski Tomasz (POL SILVA OCamp 300666 Ano Ano Ano Ano Ano 480 Kč
6DC9901 Hai Noam (ISR) SILVA OCamp 2071153 Ano Ano Ano Ano Ano 480 Kč
6DC0104 Hartmann Matouš SILVA OCamp 2051507 Ano Ano Ano Ano Ano 480 Kč
6DC0006 Jirka Mikuláš SILVA OCamp 301599 Ano Ano Ano Ano Ano 480 Kč
6DC0003 Karásek Adam SILVA OCamp 20708442 Ano Ano Ano Ano Ano 480 Kč
6DC0004 Mihalič Štefan (SVK) SILVA OCamp 2032200 Ano Ano Ano Ano Ano 480 Kč
6DC0008 Nitsch Tomasz (POL) SILVA OCamp 2043885 Ano Ano Ano Ano Ano 480 Kč
6DC0002 Ondrejka Tomáš (SVK) SILVA OCamp 2025367 Ano Ano Ano Ano Ano 480 Kč
6DC0105 Pierzchała Michał (POL) SILVA OCamp 886683 Ano Ano Ano Ano Ano 480 Kč
6DC0005 Porubský Peter (SVK) SILVA OCamp 2032166 Ano Ano Ano Ano Ano 480 Kč
6DC0107 Shechory Daniel (ISR) SILVA OCamp 2071267 Ano Ano Ano Ano Ano 480 Kč
6DC0007 Vesilind Kaarel (EST) SILVA OCamp 0 Ano Ano Ano Ano Ano 480 Kč
6DC0108 Yordanov Martin (BUL) SILVA OCamp 2056478 Ano Ano Ano Ano Ano 480 Kč
41P0101 Stanek Jerzy (POL) WKS Wawel Kraków 886333 Ano Ano Ano Ano Ano 600 Kč
41P0102 Baran Grzegorz (POL) WKS Wawel Kraków 4714629 Ano Ano Ano Ano Ano 600 Kč
41P0001 Krzysztyński Michał (POL) WKS Wawel Kraków 1401474 Ano Ano Ano Ano Ano 600 Kč
41P0002 Kijak Jakub (POL) WKS Wawel Kraków 886327 Ano Ano Ano Ano Ano 600 Kč
TRI0101 Kovařík Martin TJ TŽ Třinec B 7200589 Ano Ano Ano Ano Ano 600 Kč
(35)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
E4
E5
Vklad
MFP0101 Forst Antonín Matfyz Praha B 218851 Ano Ano Ano Ano Ano 600 Kč
KUN0101 Rusz Rostislav TJ Sokol Kunvald C 9017 Ano Ano Ano Ano Ano 600 Kč
KRN0002 Urban Michal KOS TJ Lokomotiva Krnov C 2035149 Ano Ano Ano Ano Ano 600 Kč
KRN0101 Juna Tomáš KOS TJ Lokomotiva Krnov C 428244 Ano Ano Ano Ano Ano 600 Kč
KRN0102 Juna Michal KOS TJ Lokomotiva Krnov C 446443 Ano Ano Ano Ano Ano 600 Kč
KRN0105 Martínek Jan KOS TJ Lokomotiva Krnov C 428222 Ano Ano Ano Ano Ano 600 Kč
KRN0106 Švec František KOS TJ Lokomotiva Krnov C 428288 Ano Ano Ano Ano Ano 600 Kč
UBM0106 Hrouda Jakub MENISKOS Brno C 247324 Ano Ano Ano Ano Ano 600 Kč
ABM0101 Adámek Filip KOB ALFA Brno B 207849 Ano Ano Ano Ano Ano 600 Kč
6DC0016 Alcántara Gil Inigo (ESP) SILVA OCamp 2020242 Ano Ano Ano Ano Ano 480 Kč
6DC0015 Armas Ibanez Jesús (ESP) SILVA OCamp 7201472 Ano Ano Ano Ano Ano 480 Kč
6DC9906 Ben Shem Omer (ISR) SILVA OCamp 0 Ano Ano Ano Ano Ano 480 Kč
6DC0113 Bernatík Adam SILVA OCamp 0 Ano Ano Ano Ano Ano 480 Kč
6DC0017 Colado M.J. Ignacio (ESP) SILVA OCamp 2064442 Ano Ano Ano Ano Ano 480 Kč
6DC0111 Dadák Petr SILVA OCamp 2045211 Ano Ano Ano Ano Ano 480 Kč
6DC0020 Dekel Sagie (ISR) SILVA OCamp 0 Ano Ano Ano Ano Ano 480 Kč
6DC0116 Del Valle M.Alberto (ESP) SILVA OCamp 1404322 Ano Ano Ano Ano Ano 480 Kč
6DC9907 Donovich Omer (ISR) SILVA OCamp 0 Ano Ano Ano Ano Ano 480 Kč
6DC9903 Elias Nadav (ISR) SILVA OCamp 0 Ano Ano Ano Ano Ano 480 Kč
6DC9909 Farber Alon (ISR) SILVA OCamp 0 Ano Ano Ano Ano Ano 480 Kč
6DC0022 Guber Vlad (ISR) SILVA OCamp 0 Ano Ano Ano Ano Ano 480 Kč
6DC0012 Kaprál Jan SILVA OCamp 52549 Ano Ano Ano Ano Ano 480 Kč
6DC0120 Munwane Zeca Carlos (MOZ) SILVA OCamp 2010304 Ano Ano Ano Ano Ano 480 Kč
6DC0112 Neumann David SILVA OCamp 2027241 Ano Ano Ano Ano Ano 480 Kč
6DC9908 Omer Daniel (ISR) SILVA OCamp 0 Ano Ano Ano Ano Ano 480 Kč
6DC9821 Sanz Alejandre Juan (ESP) SILVA OCamp 7200555 Ano Ano Ano Ano Ano 480 Kč
6DC9904 Parness Neta (ISR) SILVA OCamp 0 Ano Ano Ano Ano Ano 480 Kč
6DC0115 Pérez M. Rodrigo (ESP) SILVA OCamp 899013 Ano Ano Ano Ano Ano 480 Kč
6DC9905 Sarig Roei (ISR) SILVA OCamp 0 Ano Ano Ano Ano Ano 480 Kč
6DC0018 Saz Roba Alejandro (ESP SILVA OCamp 2010083 Ano Ano Ano Ano Ano 480 Kč
6DC0110 Tomášek Ondřej SILVA OCamp 301562 Ano Ano Ano Ano Ano 480 Kč
6DC0117 Samper José (MOZ) SILVA OCamp 403750 Ano Ano Ano Ano Ano 480 Kč
6DC0011 Vavřík Tomáš SILVA OCamp 1403424 Ano Ano Ano Ano Ano 480 Kč
6DC0021 Zur Amir (ISR) SILVA OCamp 0 Ano Ano Ano Ano Ano 480 Kč
47P0100 Hyla Damian (POL) LUKS Azymek Zdzieszowice 1392575 Ano Ano Ano Ano Ano 800 Kč
(47)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
E4
E5
Vklad
TRI9801 Cienciala Jan TJ TŽ Třinec A 1400410 Ano Ano Ano Ano Ano 600 Kč
VRL9802 Starý Ondra OOS TJ Spartak Vrchlabí A 2025354 Ano Ano Ano Ano Ano 0 Kč
LCE9801 Sýkora Vojtěch OOB TJ Slovan Luhačovice A 7200378 Ano Ano Ano Ano Ano 0 Kč
SRK9900 Šklíba Michal SOOB Spartak Rychnov n.Kn. A 7201758 Ano Ano Ano Ano Ano 600 Kč
KUO9801 Paukert Lukáš KOB Ústí nad Orlicí B 980351 Ano Ano Ano Ano Ano 600 Kč
51P9800 Jurczyk Maciej (POL) UKS Sparta Czyżowice 2028220 Ano Ano Ano Ano Ano 600 Kč
KAM9803 Hausenblas Šimon OK Kamenice A 361923 Ano Ano Ano Ano Ano 600 Kč
6DC9807 Alkaher Bar (ISR) SILVA OCamp 2071291 Ano Ano Ano Ano Ano 480 Kč
6DC9809 Alkaher Idan (ISR) SILVA OCamp 2071261 Ano Ano Ano Ano Ano 480 Kč
6DC9819 Tordera M-T. Jaime (ESP) SILVA OCamp 1391500 Ano Ano Ano Ano Ano 480 Kč
6DC9805 Bahat Ido (ISR) SILVA OCamp 2071074 Ano Ano Ano Ano Ano 480 Kč
6DC9806 Barkai Stav (ISR) SILVA OCamp 2071016 Ano Ano Ano Ano Ano 480 Kč
6DC9801 Besarab Eugeniusz (POL) SILVA OCamp 886675 Ano Ano Ano Ano Ano 480 Kč
6DC9921 Caraça-V.B. Jorge (ESP) SILVA OCamp 336907 Ano Ano Ano Ano Ano 480 Kč
6DC9926 Carrión Gandía Joel (ESP) SILVA OCamp 1399994 Ano Ano Ano Ano Ano 480 Kč
6DC9820 Corral Suárez Miguel(ES SILVA OCamp 2023611 Ano Ano Ano Ano Ano 480 Kč
6DC9824 Domínguez R.M. Jesús(ESP) SILVA OCamp 2010326 Ano Ano Ano Ano Ano 480 Kč
6DC9918 Espinosa B. Andreu (ESP SILVA OCamp 2020127 Ano Ano Ano Ano Ano 480 Kč
6DC9817 Fernández C. Pablo (ESP SILVA OCamp 2060377 Ano Ano Ano Ano Ano 480 Kč
6DC9808 Genossar Nadav (ISR) SILVA OCamp 2071095 Ano Ano Ano Ano Ano 480 Kč
6DC9822 Herrero Gómez Abel (ESP SILVA OCamp 1603395 Ano Ano Ano Ano Ano 480 Kč
6DC9911 Horčička Vít SILVA OCamp 682370 Ano Ano Ano Ano Ano 480 Kč
6DC9912 Chupek Jakub (SVK) SILVA OCamp 7200370 Ano Ano Ano Ano Ano 480 Kč
6DC0010 Ivandjilov Boyan (BUL) SILVA OCamp 2039241 Ano Ano Ano Ano Ano 480 Kč
6DC9914 Kahana Alon (ISR) SILVA OCamp 7200994 Ano Ano Ano Ano Ano 480 Kč
6DC9910 Kašpar Petr SILVA OCamp 2069090 Ano Ano Ano Ano Ano 480 Kč
6DC9804 Lanes Rotem (ISR) SILVA OCamp 2071089 Ano Ano Ano Ano Ano 480 Kč
6DC9919 Lillo C. Sergio (ESP) SILVA OCamp 2542557 Ano Ano Ano Ano Ano 480 Kč
6DC9925 Loro Sansa Arnau (ESP) SILVA OCamp 1393350 Ano Ano Ano Ano Ano 480 Kč
6DC9818 Moran C. Sergio (ESP) SILVA OCamp 1500889 Ano Ano Ano Ano Ano 480 Kč
6DC9802 Mossakowski Wojciech(PO SILVA OCamp 899027 Ano Ano Ano Ano Ano 480 Kč
6DC9915 Nussbaum Eitam (ISR) SILVA OCamp 2071085 Ano Ano Ano Ano Ano 480 Kč
6DC9923 Parrilla L. Manuel (ESP SILVA OCamp 7201353 Ano Ano Ano Ano Ano 480 Kč
6DC9810 Regev Avraham (ISR) SILVA OCamp 0 Ano Ano Ano Ano Ano 480 Kč
6DC9913 Room Andres (EST) SILVA OCamp 0 Ano Ano Ano Ano Ano 480 Kč
6DC9803 Rutka Jan (POL) SILVA OCamp 886674 Ano Ano Ano Ano Ano 480 Kč
6DC9814 Sanchez M. Ignacio (ESP SILVA OCamp 2010723 Ano Ano Ano Ano Ano 480 Kč
6DC9922 Sanz A. Carlos (ESP) SILVA OCamp 362268 Ano Ano Ano Ano Ano 480 Kč
6DC9701 Satt Carmel (ISR) SILVA OCamp 2071066 Ano Ano Ano Ano Ano 480 Kč
JPV9824 Kočí Josef Oddíl OS SK Prostějov A 1007539 Ano Ano Ano Ano Ano 800 Kč
17P9801 Sosenko Szymon (POL) WKS Śląsk 1401479 Ano Ano Ano Ano Ano 800 Kč
17P9800 Okarma Jacek (POL) WKS Śląsk 889176 Ano Ano Ano Ano Ano 800 Kč
LME9901 Mach Matěj SK Los Mělník zapůjčit Ne Ano Ne Ne Ne 230 Kč
AOP9900 Tesař Vojtěch Orientační Běh Opava B 331752 Ano Ano Ano Ano Ano 0 Kč
41P9952 Kuca Kacper (POL) WKS Wawel Kraków 886 351 Ano Ano Ano Ano Ano 600 Kč
41P9801 Topór Michał (POL) WKS Wawel Kraków 886346  Ano Ano Ano Ano Ano 600 Kč
41P9802 Biederman Marcin (POL) WKS Wawel Kraków 887007 Ano Ano Ano Ano Ano 600 Kč
(24)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
E4
E5
Vklad
KVS9801 Rohlík Jan SKOB Kobra Vsetín C 53672 Ano Ano Ano Ano Ano 600 Kč
KUN9801 Rusz Vratislav TJ Sokol Kunvald C 9024 Ano Ano Ano Ano Ano 600 Kč
JPV9919 Němeček Kryštof Oddíl OS SK Prostějov C 981837 Ano Ano Ano Ano Ano 600 Kč
OTK9901 Müller Tomáš OOB TJ Jiskra Otrokovice B 433087 Ano Ano Ano Ano Ano 600 Kč
ABM9901 Florián Vojtěch KOB ALFA Brno B 438043 Ano Ano Ano Ano Ano 600 Kč
ABM9906 Šnyrch Jakub KOB ALFA Brno B 332946 Ano Ano Ano Ano Ano 600 Kč
ABM9907 Ingršt Matěj KOB ALFA Brno B 2073670 Ano Ano Ano Ano Ano 600 Kč
ABM9919 Šnyrch Tomáš KOB ALFA Brno B 332963 Ano Ano Ano Ano Ano 600 Kč
6DC9920 Alvarez A. Samuel (ESP) SILVA OCamp 2542568 Ano Ano Ano Ano Ano 480 Kč
6DC9823 Carrera Cuenca Iván (ESP) SILVA OCamp 1397526 Ano Ano Ano Ano Ano 480 Kč
6DC9924 Cornejo G. Juan (ESP) SILVA OCamp 1399722 Ano Ano Ano Ano Ano 480 Kč
6DC9815 Pascua A. Pablo (ESP) SILVA OCamp 1403291 Ano Ano Ano Ano Ano 480 Kč
6DC9931 Chaque Emidio María (MOZ) SILVA OCamp 2010311 Ano Ano Ano Ano Ano 480 Kč
6DC9916 Janečka Viktor SILVA OCamp 234537 Ano Ano Ano Ano Ano 480 Kč
6DC9812 Mazanec Jakub SILVA OCamp 2051499 Ano Ano Ano Ano Ano 480 Kč
6DC9816 Menendez P. A. A. (ESP) SILVA OCamp 1404325 Ano Ano Ano Ano Ano 480 Kč
6DC9930 Ori Ziv (ISR) SILVA OCamp 9990312 Ano Ano Ano Ano Ano 480 Kč
6DC9928 Sagy Niv (ISR) SILVA OCamp 7150699 Ano Ano Ano Ano Ano 480 Kč
6DC9929 Tesler Shay (ISR) SILVA OCamp 7100899 Ano Ano Ano Ano Ano 480 Kč
6DC9813 Tortosa B. M. Ángel (ES SILVA OCamp 2041286 Ano Ano Ano Ano Ano 480 Kč
6DC9927 Tsuker Matan (ISR) SILVA OCamp 2071044 Ano Ano Ano Ano Ano 480 Kč
6DC9811 Uhlíř Jakub SILVA OCamp 0 Ano Ano Ano Ano Ano 480 Kč
6DC9917 Vostál Dominik SILVA OCamp 0 Ano Ano Ano Ano Ano 480 Kč
MFP9800 Pelikán Lukáš Matfyz Praha C 2051546 Ano Ano Ano Ano Ano 800 Kč
(29)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
E4
E5
Vklad
TZL9701 Podmolík Josef SKOB Zlín A 53354 Ano Ano Ano Ano Ano 600 Kč
UOL9600 Chvátal Štěpán SOB Olomouc C 9200733 Ano Ano Ano Ano Ano 600 Kč
TRI9601 Walach Ondřej TJ TŽ Třinec B 49356 Ano Ano Ano Ano Ano 600 Kč
LPM9602 Pešek Martin OK Lokomotiva Plzeň B 7200329 Ano Ano Ano Ano Ano 600 Kč
TUR9701 Wolf Filip OOB TJ Turnov A 995840 Ano Ano Ano Ano Ano 600 Kč
LPM9702 Sova František OK Lokomotiva Plzeň A 361920 Ano Ano Ano Ano Ano 600 Kč
LPU9615 Klabouch Martin OK Lokomotiva Pardubice B 2008506 Ano Ano Ano Ano Ano 600 Kč
PGP9701 Čermák Adam SK Praga B 7200334 Ano Ano Ano Ano Ano 600 Kč
HLV9732 Sedláček Ondřej KČT - OB Holešov A 7200377 Ano Ano Ano Ano Ano 600 Kč
VRB9606 Matuš Vojtěch Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem A 232144 Ano Ano Ano Ano Ano 600 Kč
BBM9700 Peřinka Šimon BETA URSUS Orienteering B 331797 Ano Ano Ano Ano Ano 600 Kč
PHK9601 Mašata Matěj OK 99 Hradec Králové A 2045215 Ano Ano Ano Ano Ano 600 Kč
28P9700 Wolowczyk Michal (POL) Saturn Piaseczno 9200094 Ano Ano Ano Ano Ano 800 Kč
6DC9705 Acedo C. Albert (ESP) SILVA OCamp 1008355 Ano Ano Ano Ano Ano 480 Kč
6DC9602 Alonso F. Enrique (ESP) SILVA OCamp 1996177 Ano Ano Ano Ano Ano 480 Kč
6DC9601 Brandt B. Yoshua (ESP) SILVA OCamp 7107777 Ano Ano Ano Ano Ano 480 Kč
6DC9704 Catalán G.Alejandro (ES SILVA OCamp 403751 Ano Ano Ano Ano Ano 480 Kč
6DC9703 Corral Suárez Carlos(ES SILVA OCamp 2010801 Ano Ano Ano Ano Ano 480 Kč
6DC9702 Fidalgo C. Darío (ESP) SILVA OCamp 9872845 Ano Ano Ano Ano Ano 480 Kč
6DC9608 Jagomägi Vootele (EST) SILVA OCamp 0 Ano Ano Ano Ano Ano 480 Kč
6DC9604 Lázaro De Juan Diego(ES SILVA OCamp 2010163 Ano Ano Ano Ano Ano 480 Kč
6DC9706 Milvaques C. Luis (ESP) SILVA OCamp 1429121 Ano Ano Ano Ano Ano 480 Kč
6DC9605 Montero C. Elmar (ESP) SILVA OCamp 2010740 Ano Ano Ano Ano Ano 480 Kč
6DC9607 Room Rimmo (EST) SILVA OCamp 0 Ano Ano Ano Ano Ano 480 Kč
6DC9603 Sánchez D. Cosme (ESP) SILVA OCamp 1704071 Ano Ano Ano Ano Ano 480 Kč
17P9700 Becmer Damian (POL) WKS Śląsk 889180 Ano Ano Ano Ano Ano 800 Kč
PGP9601 Landovský Jakub SK Praga A 502088 Ano Ano Ano Ano Ano 800 Kč
41P9701 Baran Jan (POL) WKS Wawel Kraków 1401469 Ano Ano Ano Ano Ano 600 Kč
41P9601 Kania Adam (POL) WKS Wawel Kraków 842661 Ano Ano Ano Ano Ano 600 Kč
(5)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
E4
E5
Vklad
SBR9700 Soviš David SKOB Bruntál C Ano Ano Ano Ano Ano 600 Kč
SKM9601 Dvorský Petr KOB Směr Kroměříž B 2045216 Ano Ano Ano Ano Ano 600 Kč
SSU9701 Vosáhlo Jan SK Severka Šumperk C 9005223 Ano Ano Ano Ano Ano 600 Kč
6DC9606 Gutiérrez S. Jorge (ESP SILVA OCamp 2016860 Ano Ano Ano Ano Ano 480 Kč
6DC9707 Honkyš Pavel SILVA OCamp 234582 Ano Ano Ano Ano Ano 480 Kč
(10)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
E4
E5
Vklad
28P9500 Anc Kamil (POL) Saturn Piaseczno 899030 Ano Ano Ano Ano Ano 600 Kč
PGP9405 Uhlíř Marek SK Praga B 331157 Ano Ano Ano Ano Ano 600 Kč
SBR9501 Sklenář Martin SKOB Bruntál A 7200365 Ano Ano Ano Ano Ano 600 Kč
DKP9600 Illner Vojtěch Oddíl OB Kotlářka A 899156 Ano Ano Ano Ano Ano 600 Kč
SKM9501 Krajcar Ivo KOB Směr Kroměříž B 425530 Ano Ano Ano Ano Ano 600 Kč
ASU9505 Chmelař Martin Magnus Orienteering A 9988866 Ano Ano Ano Ano Ano 600 Kč
6DC9401 Dimitrov Georgi (BUL) SILVA OCamp 412667 Ano Ano Ano Ano Ano 480 Kč
6DC9501 López Ruiz Manuel (ESP) SILVA OCamp 1600527 Ano Ano Ano Ano Ano 480 Kč
6DC0119 Prieto Del C. Álvaro (ESP) SILVA OCamp 9051295 Ano Ano Ano Ano Ano 480 Kč
41P9501 Garbacik Michał (POL) WKS Wawel Kraków 886360 Ano Ano Ano Ano Ano 600 Kč
(39)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
E4
E5
Vklad
LPU9410 Grundmann Jan OK Lokomotiva Pardubice R 515487 Ano Ano Ano Ano Ano 0 Kč
LPM9502 Valeš Jiří OK Lokomotiva Plzeň A 7201192 Ano Ano Ano Ano Ano 600 Kč
LCE9301 Hubáček Michal OOB TJ Slovan Luhačovice E 682333 Ano Ano Ano Ano Ano 0 Kč
LCE9601 Mudrák Štěpán OOB TJ Slovan Luhačovice A 889308 Ano Ano Ano Ano Ano 0 Kč
35H9200 Mak Raphael (HKG) Hong Kong Orienteering Club 7201143 Ano Ano Ano Ano Ano 600 Kč
8BC9900 Svoboda Michael (CAN) FWOC 2012274 Ano Ano Ano Ano Ano 600 Kč
LPU9307 Kubelka Tomáš OK Lokomotiva Pardubice R 889299 Ano Ano Ano Ano Ano 0 Kč
AOP9301 Hadač Filip Orientační Běh Opava E 887157 Ano Ano Ano Ano Ano 0 Kč
1PC9000 Konotopetz Damian (CAN) Coueurs de Bois 1207038 Ano Ano Ano Ano Ano 600 Kč
TRI9301 Argaláš Michal TJ TŽ Třinec C 887630 Ano Ano Ano Ano Ano 600 Kč
DKP8109 Tomeš Jaroslav Oddíl OB Kotlářka C 416025 Ano Ano Ano Ano Ano 600 Kč
ZLH7501 Moskva Roman OOB TJ Zlaté Hory C 7506161 Ano Ano Ano Ano Ano 600 Kč
LPU9301 Čermák Jan OK Lokomotiva Pardubice C 1080493 Ano Ano Ano Ano Ano 600 Kč
TZL8508 Dlabaja Štěpán SKOB Zlín C 995797 Ano Ano Ano Ano Ano 600 Kč
51P9400 Jurczyk Tomasz (POL) UKS Sparta Czyżowice 7202777 Ano Ano Ano Ano Ano 600 Kč
JPV8201 Otrusina Jiří Oddíl OS SK Prostějov C 1602629 Ano Ano Ano Ano Ano 600 Kč
TZL9101 Nečas Jiří SKOB Zlín C 887934 Ano Ano Ano Ano Ano 600 Kč
ZLH7800 Mrkvica Petr OOB TJ Zlaté Hory C 7758623 Ano Ano Ne Ne Ne 300 Kč
BBM7205 Fiala Jan BETA URSUS Orienteering C 515468 Ano Ano Ano Ano Ano 600 Kč
LPU9505 Waněk Adam OK Lokomotiva Pardubice A 1602634 Ano Ano Ano Ano Ano 600 Kč
44C8300 Frainšic Michal Neregistrovaní borci 443092 Ano Ano Ano Ano Ano 600 Kč
27S7600 Bukovác Maroš (SVK) Farmaceut Bratislava 525005 Ano Ano Ano Ano Ano 600 Kč
TRI9203 Gazda Viktor TJ TŽ Třinec C 49395 Ano Ano Ano Ano Ano 600 Kč
STE9411 Skoupý Jan SK SKI-OB Šternberk A 2027239 Ano Ano Ano Ano Ano 600 Kč
ZVS6901 Šamánek Petr TJ Zbrojovka Vsetín C 53890 Ano Ano Ano Ano Ano 600 Kč
LCE8901 Vlažný Jan OOB TJ Slovan Luhačovice C 52707 Ano Ano Ano Ano Ano 600 Kč
DOB9200 Dutkowski Mikolaj KOB Dobruška R 1011992 Ano Ano Ano Ano Ano 600 Kč
AOP9001 Melecký Martin Orientační Běh Opava C 920663 Ano Ano Ano Ano Ano 0 Kč
TZL9308 Kašpar Michal SKOB Zlín C 886701 Ano Ano Ano Ano Ano 600 Kč
ZBM9300 Chloupek Adam SK Žabovřesky Brno E 995849 Ano Ano Ano Ano Ano 0 Kč
28P8700 Marchuk Ilya (POL) Saturn Piaseczno 981642 Ano Ano Ano Ano Ano 800 Kč
28P9501 Wolowczyk Krzysztof (POL) Saturn Piaseczno 9200095 Ano Ano Ano Ano Ano 800 Kč
PGP6501 Kondrát Martin SK Praga C 2067946 Ano Ano Ano Ano Ano 800 Kč
VBM8702 Kočí Martin VSK Mendelu Brno C 929929 Ano Ano Ano Ano Ano 800 Kč
STB9101 Pachnik Wojciech TJ Stadion Nový Bor C 9109211 Ano Ano Ano Ano Ano 800 Kč
PHK9100 Podziński Rafał OK 99 Hradec Králové E 7200169 Ano Ano Ano Ano Ano 800 Kč
LCE7835 Hanslian David OOB TJ Slovan Luhačovice R 995852 Ano Ano Ano Ano Ano 800 Kč
7VC9001 Kemp Eric (CAN) Canadian Team 888579 Ano Ano Ano Ano Ano 800 Kč
TRI9103 Kantor Ondřej TJ TŽ Třinec C 920676 Ano Ano Ano Ano Ano 800 Kč
(18)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
E4
E5
Vklad
SNA7105 Doucha Jiří TJ START Náchod C 9626 Ano Ano Ano Ano Ano 600 Kč
FSP7400 Kurfürst Pavel VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 207827 Ano Ne Ano Ano Ne 450 Kč
SLP8503 Fišer Jiří OOB Slavia Praha C 7111117 Ano Ano Ano Ano Ano 600 Kč
LME7600 Albl Miloslav SK Los Mělník C 420455 Ano Ano Ano Ano Ano 600 Kč
TZL9302 Kolárik Tomáš SKOB Zlín C 246864 Ano Ano Ano Ano Ano 600 Kč
PGP6401 Janovský Tomáš SK Praga C 515464 Ano Ano Ano Ano Ano 600 Kč
VRB7201 Klech Richard Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem C 436946 Ne Ano Ano Ne Ne 300 Kč
NPA6705 Zikmund Zdeněk SK LOB Nová Paka C 7003002 Ano Ano Ano Ano Ano 600 Kč
TZL7007 Pekárek Evžen SKOB Zlín C 8411 Ano Ano Ano Ano Ano 600 Kč
ABM7415 Palát Petr KOB ALFA Brno C 52056 Ano Ano Ano Ano Ano 600 Kč
CHA9300 Čechlovský Jan OK Chrastava C 8200 Ano Ano Ano Ano Ano 600 Kč
LCE8110 Macka Radek OOB TJ Slovan Luhačovice C 2020705 Ano Ano Ano Ano Ano 600 Kč
KAM9402 Kapal Tomáš OK Kamenice B 232267 Ano Ano Ano Ano Ano 600 Kč
DKP9301 Klaška Pavel Oddíl OB Kotlářka C 1700077 Ano Ano Ano Ano Ano 600 Kč
MBM8606 Šrubař Michal O-mikron C 2051488 Ano Ano Ano Ano Ano 800 Kč
TZL6915 Podmolík Tomáš SKOB Zlín C 416048 Ano Ano Ano Ano Ano 800 Kč
STE7102 Janků Marek SK SKI-OB Šternberk C 2073657 Ne Ne Ano Ano Ano 600 Kč
17P0001 Mazan Bartłomiej (POL) WKS Śląsk 921001 Ano Ano Ano Ano Ano 800 Kč
(29)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
E4
E5
Vklad
UOL7500 Binar Robert SOB Olomouc C 681853 Ano Ano Ano Ano Ano 600 Kč
UOL7800 Kopecký David SOB Olomouc C 2044889 Ano Ano Ano Ano Ano 600 Kč
SCP8003 Dubec Pavel OK Sparta Praha C 51561 Ano Ano Ano Ano Ano 600 Kč
EKP7002 Blaha Ondřej VŠTJ Ekonom Praha C 9700729 Ano Ano Ano Ano Ano 600 Kč
AOP8600 Peterek Vít Orientační Běh Opava C 980372 Ano Ano Ano Ano Ano 0 Kč
LPM8500 Šilhavý Jakub OK Lokomotiva Plzeň C 51151 Ano Ano Ano Ano Ano 600 Kč
ASU9243 Ostřanský Filip Magnus Orienteering C 920681 Ano Ano Ano Ano Ano 600 Kč
LPM8803 Popule Tomáš OK Lokomotiva Plzeň C 236982 Ano Ano Ano Ano Ano 600 Kč
KPY7800 Pavlíček Lubomír SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 515401 Ano Ano Ano Ano Ano 600 Kč
LPU8402 Zitka Adam OK Lokomotiva Pardubice C 9241 Ano Ano Ano Ano Ano 600 Kč
AOP8000 Ticháček Jan Orientační Běh Opava C 682071 Ano Ano Ano Ano Ano 0 Kč
BFM8902 Konůpka Petr SKOB Frýdek - Místek 49496 Ano Ano Ano Ano Ano 600 Kč
BFM9101 Mutina Jiří SKOB Frýdek - Místek C 49491 Ano Ano Ano Ano Ano 600 Kč
BFM9301 Mutina Václav SKOB Frýdek - Místek C 49492 Ano Ano Ano Ano Ano 600 Kč
4ZC7400 Severýn Otto HO Komorní výtah 2067951 Ne Ano Ano Ano Ne 450 Kč
LPM9101 Vonášek Adam OK Lokomotiva Plzeň C 361978 Ano Ano Ano Ano Ano 600 Kč
KRN8102 Minarčík Tomáš KOS TJ Lokomotiva Krnov C 8043 Ano Ano Ano Ano Ano 600 Kč
KAM9202 Hájek Adam OK Kamenice C 2019240 Ano Ano Ano Ano Ano 600 Kč
JHB8607 Culka Josef TJ Jiskra Havlíčkův Brod C 49809 Ano Ano Ano Ano Ano 600 Kč
38S8000 Volkov Alexander (SVK) Slávia ŽU Žilina 502259 Ano Ano Ano Ano Ano 600 Kč
STE9307 Skyva Petr SK SKI-OB Šternberk C 1007546 Ano Ano Ano Ano Ano 800 Kč
VLI7501 Mokrý Pavel Slavia Liberec orienteering C 2058479 Ne Ano Ano Ano Ano 800 Kč
LME7500 Haering Jan SK Los Mělník C 2045234 Ano Ano Ano Ano Ano 800 Kč
ZPV9222 Holinka Matouš KOB ZPV Prostějov C 8850 Ano Ano Ano Ano Ano 800 Kč
PHK7801 Valík Ondřej OK 99 Hradec Králové C 553433 Ano Ne Ano Ano Ne 600 Kč
SOP8606 Kuča Petr OOB TJ Slezan Opava C 49344 Ne Ne Ano Ano Ano 270 Kč
ASU8948 Thiemel Jiří Magnus Orienteering C 416509 Ne Ne Ano Ne Ano 400 Kč
PLU7417 Otruba Marek TJ SOKOL Plumlov C 995892 Ano Ano Ano Ano Ano 800 Kč
NNN9041 Štěpán Karel Neregistrovaní Ano Ano Ano Ano Ano 800 Kč
(15)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
E4
E5
Vklad
UOL7503 Smékal David SOB Olomouc C 886282 Ano Ano Ano Ano Ano 600 Kč
SMB6401 Žitný Tomáš SKOB Mladá Boleslav C 49971 Ano Ano Ano Ano Ano 600 Kč
74P7401 Kubisiak Marek (POL) SSRS 501434 Ano Ano Ano Ano Ano 600 Kč
37S7200 Vladimir Fujak (SVK) Kysucke Nove Mesto 425448 Ne Ano Ne Ne Ne 150 Kč
SRK7501 Šklíba Jan SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 9811 Ano Ano Ano Ano Ano 600 Kč
44P7301 PLESINSKI Mariusz (POL) Indywidualny klub Ano Ano Ano Ano Ano 600 Kč
SRK6802 Kos Michal SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 434581 Ano Ano Ano Ano Ano 600 Kč
44P7901 Golinowski Pawel (POL) Indywidualny klub Ano Ano Ano Ano Ano 600 Kč
SHK7704 Slovák Miroslav OK Slavia Hradec Králové C 51500 Ano Ano Ano Ano Ano 0 Kč
SHK7605 Svoboda Ondřej OK Slavia Hradec Králové C 9135 Ano Ano Ano Ano Ano 600 Kč
SHK7602 Toužil Karel OK Slavia Hradec Králové C 9134 Ano Ano Ano Ano Ano 600 Kč
ASU6849 Pavlík Radek Magnus Orienteering C 920658 Ano Ano Ano Ano Ano 600 Kč
18R8001 Sabou Gabriel (ROM) CS Garage Racing 1006662 Ano Ano Ano Ano Ano 800 Kč
77P7501 Serocki Wojciech (POL) UMKS Kwidzyn 219509 Ano Ano Ano Ano Ano 800 Kč
6DC7701 Teodor Todorov SILVA OCamp 2044938 Ano Ano Ano Ano Ano 800 Kč
(8)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
E4
E5
Vklad
TRI7600 Cienciala Petr TJ TŽ Třinec C 49312 Ano Ano Ano Ano Ano 600 Kč
SBR7101 Soviš Ivo SKOB Bruntál C 416040 Ano Ano Ano Ano Ano 600 Kč
LOV7101 Žebrák Zbyněk lepus.cz C 232429 Ano Ano Ano Ano Ano 600 Kč
MOV7601 Sixta Martin SKOB Ostrava C 52777 Ano Ano Ano Ano Ano 600 Kč
KAR7601 Stibor Zbyněk SK Karlovice C 301259 Ano Ano Ano Ano Ano 600 Kč
ABM7405 Mulíček Ondřej KOB ALFA Brno C 337650 Ano Ano Ano Ano Ano 600 Kč
8NC7800 Kumstát Jan VEJKUM zapůjčit Ne Ano Ano Ano Ano 720 Kč
SOP7811 Válka Jan OOB TJ Slezan Opava C 52765 Ne Ne Ano Ano Ano 270 Kč
(19)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
E4
E5
Vklad
PGP7101 Drbal Jan SK Praga C 52225 Ano Ano Ano Ano Ano 600 Kč
UOL7100 Horký Jan SOB Olomouc C 2020741 Ano Ano Ano Ano Ano 600 Kč
LME7100 Bejvl Jakub SK Los Mělník C 2060271 Ano Ano Ano Ano Ano 600 Kč
SJH7001 Beneš Jan SJH Jindřichův Hradec C 336767 Ano Ano Ano Ano Ano 600 Kč
XBM7117 Michalík Petr PELLS ABND RACING TEAM C 416108 Ano Ano Ano Ano Ano 600 Kč
VZA7100 Chupek Jozef (SVK) Slávia ŽU Žilina 416576 Ano Ano Ano Ano Ano 600 Kč
EKP7103 Bolehovský Pavel VŠTJ Ekonom Praha C 601169 Ano Ano Ano Ano Ano 600 Kč
VZA7101 Postulka Karel (SVK) Slávia ŽU Žilina 416567 Ano Ano Ano Ano Ano 600 Kč
26P7200 Krasuski Marcin (POL) orienteering.waw.pl 504032 Ano Ano Ano Ano Ano 600 Kč
PHK7200 Chvátil Jiří OK 99 Hradec Králové C 336717 Ano Ano Ano Ano Ano 600 Kč
TBM7013 Dvořáček Petr KOS TJ Tesla Brno C 49342 Ano Ano Ano Ano Ano 600 Kč
SNA7201 Sokolář Zdeněk TJ START Náchod C 9614 Ano Ano Ano Ano Ano 800 Kč
17P7100 Sobczyński Kalikst (POL) WKS Śląsk 9595959 Ano Ano Ano Ano Ano 800 Kč
19U7201 Cherniavsky Sergey (UKR) SRC Peleng 2068654 Ano Ano Ano Ano Ano 800 Kč
23P1400 Sędłak Krystian (POL) OK!Sport Warszawa 887220 Ano Ano Ano Ano Ano 800 Kč
LPU6401 Kaplan Jan OK Lokomotiva Pardubice C 9231 Ano Ano Ano Ano Ano 800 Kč
41P7101 Biederman Paweł (POL) WKS Wawel Kraków 887009 Ano Ano Ano Ano Ano 600 Kč
18P7001 Sadzikowski Andrzej (POL) KOS GRYF Szczecin Ne Ano Ne Ne Ne 200 Kč
28P7001 Staszak Artur (POL) Saturn Piaseczno 886686 Ano Ano Ano Ano Ano 800 Kč
(11)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
E4
E5
Vklad
SSU7004 Kašpar Jaroslav SK Severka Šumperk C 2069100 Ano Ano Ano Ano Ano 600 Kč
VIV7200 Linhart Aleš GIGANT Orienteering 682358 Ano Ano Ano Ano Ano 600 Kč
27S7200 Furucz Ján (SVK) Farmaceut Bratislava 515489 Ne Ne Ano Ano Ano 450 Kč
KUN7201 Rusz Roman TJ Sokol Kunvald C 425598 Ano Ano Ano Ano Ano 600 Kč
OTK7201 Müller Libor OOB TJ Jiskra Otrokovice C 433082 Ano Ano Ano Ano Ano 600 Kč
OTK7101 Zentrich David OOB TJ Jiskra Otrokovice C 53323 Ano Ano Ano Ano Ano 600 Kč
BBM7101 Kunz Martin BETA URSUS Orienteering C 553435 Ano Ano Ano Ano Ano 600 Kč
SSU7400 Cveček Martin SK Severka Šumperk C 8041 Ano Ano Ano Ano Ano 600 Kč
ABM7210 Kurečka Robert KOB ALFA Brno C 2060216 Ano Ano Ano Ano Ano 600 Kč
LOV7000 Vavřík René lepus.cz C 1403416 Ne Ano Ano Ano Ano 600 Kč
TAP7201 Jirous Jiří KOB Tretra Praha C 442867 Ano Ano Ano Ano Ano 600 Kč
(13)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
E4
E5
Vklad
SBR6601 Sklenář Josef SKOB Bruntál C 7200586 Ano Ano Ano Ano Ano 600 Kč
8BC6500 Svoboda Robert (CAN) FWOC 1390911 Ano Ano Ano Ano Ano 600 Kč
KUO6501 Mutinský Viktor KOB Ústí nad Orlicí C 51752 Ano Ano Ano Ano Ano 600 Kč
UOL6501 Pernica Jiří SOB Olomouc C 52478 Ano Ano Ano Ano Ano 600 Kč
39P6800 Bartczak Jarosław (POL) UMKS Orkan Ostróda 887093 Ano Ano Ano Ano Ano 600 Kč
VBM6900 Hrouda Petr VSK Mendelu Brno C 53735 Ano Ano Ano Ano Ano 600 Kč
47C6100 Ženčák Jaroslav ASPV OA Šumperk 2060274 Ano Ano Ano Ano Ano 600 Kč
ABM6707 Adámek Libor KOB ALFA Brno C 500260 Ano Ano Ano Ano Ano 600 Kč
DKP6500 Klaška Pavel Oddíl OB Kotlářka C 8650 Ano Ano Ano Ano Ano 600 Kč
SLA6500 Aster Vladimír SKOB Slaný C 2045227 Ano Ano Ano Ano Ano 800 Kč
STB6901 Pachnik Dariusz TJ Stadion Nový Bor C 504408 Ano Ano Ano Ano Ano 800 Kč
AOP6601 Barcík Peter Orientační Běh Opava C 920690 Ano Ano Ano Ano Ano 0 Kč
58P6801 URBANIAK Krzysztof (POL) Ks Spójnia Warszawa 670819 Ne Ne Ne Ano Ano 400 Kč
(10)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
E4
E5
Vklad
KON6515 Hlava Miroslav KOB Konice C 500581 Ano Ano Ano Ano Ano 600 Kč
27N6500 Nordvik Bjørn (NOR) Kolbotn&Skimt OL 449779 Ano Ano Ano Ano Ano 600 Kč
KVS6402 Rohlík Petr SKOB Kobra Vsetín C 426339 Ano Ano Ano Ano Ano 600 Kč
ZAM5901 Chládek Josef OB TJ Sokol Žamberk C 2060235 Ano Ano Ano Ano Ano 600 Kč
MOV6702 Vývoda Zdeněk SKOB Ostrava C 2027243 Ne Ne Ano Ano Ano 450 Kč
MOV6701 Holec Honza SKOB Ostrava C 9101183 Ano Ano Ano Ano Ano 600 Kč
TUV6802 Šritr Martin SOK TJ Turnov C 232388 Ano Ano Ano Ano Ano 600 Kč
14E0001 Prieto Jose Manuel (ESP) Colmenar 2016893 Ano Ano Ano Ano Ano 600 Kč
DKP6901 Kalousek Jiří Oddíl OB Kotlářka C 443079 Ano Ano Ano Ano Ano 600 Kč
TRI6501 Kantor Roman TJ TŽ Třinec C 1400416 Ano Ano Ano Ano Ano 800 Kč
(14)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
E4
E5
Vklad
SCP6001 Hošek Ladislav OK Sparta Praha C 52115 Ano Ano Ano Ano Ano 600 Kč
TAP6102 Tihon Jaroslav KOB Tretra Praha C 515440 Ano Ano Ano Ano Ano 600 Kč
MFP6301 Forst Libor Matfyz Praha C 303939 Ano Ano Ano Ano Ano 600 Kč
29N6301 Tommervold Trond Ivar (NOR) Hamar ok 320299 Ano Ano Ano Ano Ano 600 Kč
SBR6302 Řeháček Petr SKOB Bruntál C 51873 Ano Ano Ano Ano Ano 600 Kč
SBR6300 Kolář Rudolf SKOB Bruntál C 920687 Ano Ano Ano Ano Ano 600 Kč
SCP5900 Kavka Jiří OK Sparta Praha C 682630 Ano Ano Ano Ano Ano 600 Kč
PHK6401 Hlaváček Lubomír OK 99 Hradec Králové C 2059745 Ano Ano Ano Ano Ano 600 Kč
19U6201 Geraschenko Valerij (UKR) SRC Peleng zapůjčit Ano Ano Ano Ano Ano 950 Kč
41P6101 Dyzio Włodzimierz (POL) WKS Wawel Kraków 886432 Ano Ano Ano Ano Ano 600 Kč
36P6300 Żebrowski Dariusz (POL) OK!Sport Warszawa 12345678 Ano Ano Ano Ano Ano 800 Kč
SCP4700 Buriánek Jaromír OK Sparta Praha C 51562 Ano Ano Ano Ano Ano 800 Kč
17G6301 Bass Julian (GBR) Harlequins Orienteering Club 408434 Ano Ano Ano Ano Ano 800 Kč
VBM6000 Hirš Libor VSK Mendelu Brno C 7201772 Ne Ne Ano Ano Ano 600 Kč
(7)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
E4
E5
Vklad
KUN6201 Lux Zdeněk TJ Sokol Kunvald C 9025 Ano Ano Ano Ano Ano 600 Kč
ZVO6401 Hájek Tomáš OB SK Zvole C 2031360 Ano Ano Ano Ano Ano 600 Kč
47C6000 Felkl Luděk ASPV OA Šumperk 52589 Ano Ano Ano Ano Ano 600 Kč
21P6300 Roman Trocha (POL) Orientop Wrocław Ano Ano Ano Ano Ano 800 Kč
CET6301 Záveský Richard TJ Loko Česká Třebová C 232860 Ano Ano Ano Ano Ano 800 Kč
38H6101 Tóth Károly (HUN) OL Club Balatonalmádi 45187 Ano Ano Ano Ano Ano 800 Kč
47P6100 Hyjek Adam (POL) LUKS Azymek Zdzieszowice 1394733 Ano Ano Ano Ano Ano 800 Kč
(18)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
E4
E5
Vklad
TAP5501 Fiala Zdeněk KOB Tretra Praha C 232177 Ano Ano Ano Ano Ano 600 Kč
TUV4601 Gurka Jiří SOK TJ Turnov C 501246 Ano Ano Ano Ano Ano 600 Kč
TJN5101 Böhm Karel OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 416833 Ano Ano Ano Ano Ano 600 Kč
PGP5501 Doležal Miroslav SK Praga C 51753 Ano Ano Ano Ano Ano 600 Kč
73P5500 Olbrycht Janusz (POL) OLBnO 886663 Ano Ano Ano Ano Ano 600 Kč
TJP5700 Kraus Ota TJ Sokol Troja C 53514 Ano Ano Ano Ano Ano 600 Kč
TUR5803 Konopáč Jiří OOB TJ Turnov C 8220 Ano Ano Ano Ano Ano 600 Kč
LLI5903 Košek Ladislav LOK-o Liberec C 410732 Ano Ano Ano Ano Ano 600 Kč
28P0001 Sypula Slawomir (POL) Saturn Piaseczno 7201187 Ano Ano Ano Ano Ano 600 Kč
SJC5801 Beneš Josef Sportcentrum Jičín C 0000009907 Ano Ano Ano Ano Ano 600 Kč
CHA5500 Kaška Rudolf OK Chrastava C 8167 Ano Ano Ano Ano Ano 600 Kč
13E0001 Poopuu Paul (EST) SK Mercury 997984 Ano Ano Ano Ano Ano 600 Kč
OOL5904 Višňa Milan SK Haná orienteering C 307337 Ano Ano Ano Ano Ano 600 Kč
KBP4500 Valter Petr KBP Praha C 6645 Ano Ano Ano Ne Ne 450 Kč
CHT5901 Zeman Jaroslav OOB SK Chrast C 52337 Ano Ano Ano Ano Ano 600 Kč
MLA5701 Michalec Jan MLOK Mariánské Lázně C 7881 Ano Ano Ano Ano Ano 800 Kč
HOR5700 Škorpil Martin TJ Jiskra Hořice C 2011900 Ano Ano Ano Ano Ano 800 Kč
DKP5500 Špičák Aleš Oddíl OB Kotlářka C 8641 Ano Ano Ano Ano Ano 800 Kč
(4)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
E4
E5
Vklad
ADA5506 Jelínek Roman OOB Spartak Adamov C 52669 Ano Ano Ano Ano Ano 600 Kč
PGP5900 Grivalský Michal SK Praga C 52103 Ano Ano Ano Ano Ano 600 Kč
BFM5701 Mutina Vlastimil SKOB Frýdek - Místek C 49457 Ano Ano Ano Ano Ano 600 Kč
ZPV5100 Pilc Oldřich KOB ZPV Prostějov C 1400440 Ano Ano Ano Ano Ano 600 Kč
(11)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
E4
E5
Vklad
DLT5001 Babický Tomáš KrOB Rozmarýn Litoměřice C 8890 Ano Ano Ano Ano Ano 600 Kč
SNA5403 Langr Stanislav TJ START Náchod C 9633 Ano Ano Ano Ano Ano 600 Kč
BBM5100 Denemarek Oldřich BETA URSUS Orienteering C 410398 Ano Ano Ano Ano Ano 600 Kč
CET5002 Čípa Jiří TJ Loko Česká Třebová C 9725 Ano Ano Ano Ano Ano 600 Kč
MOV5201 Juřeník Josef SKOB Ostrava C 52774 Ano Ano Ano Ano Ano 600 Kč
TZL5102 Jelínek Vít SKOB Zlín C 219271 Ano Ano Ano Ano Ano 600 Kč
AOP5301 Krmášek Bohdan Orientační Běh Opava C 51199 Ano Ano Ano Ano Ano 0 Kč
VSP5000 Hořínek Jaroslav USK Praha C 51643 Ano Ano Ano Ano Ano 600 Kč
TBM4730 Sláma Dušan KOS TJ Tesla Brno C 53243 Ano Ano Ano Ano Ne 600 Kč
LBE5000 Hamáček Bohuslav TJ Lokomotiva Beroun C 411760 Ano Ano Ano Ano Ano 800 Kč
VLI5201 Hickethier Manfred Slavia Liberec orienteering C 9005174 Ano Ano Ano Ano Ano 800 Kč
(5)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
E4
E5
Vklad
SRK5002 Stárek Jiří SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 9818 Ano Ano Ano Ano Ano 600 Kč
SBR4601 Soviš Ivan SKOB Bruntál C 416037 Ano Ano Ano Ano Ano 600 Kč
KUN5201 Šroler Zdeněk TJ Sokol Kunvald C 9027 Ano Ano Ano Ano Ano 600 Kč
BFM5301 Zeman Ludvík SKOB Frýdek - Místek C 49455 Ano Ano Ano Ano Ano 600 Kč
KAR5001 Pospíšil Karel SK Karlovice C 51950 Ano Ano Ano Ano Ano 600 Kč
(7)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
E4
E5
Vklad
SNA4501 Sokolář Zdeněk TJ START Náchod C 9610 Ano Ano Ano Ano Ano 600 Kč
UOL4600 Horký Jan SOB Olomouc C 2020740 Ano Ano Ano Ano Ano 600 Kč
SRK4702 Hrobař Rudolf SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 9798 Ano Ano Ano Ano Ano 600 Kč
CHC4601 Švadlena Jiří K.O.B. Choceň C 9554 Ano Ano Ano Ano Ano 600 Kč
KAS4600 Nejezchleba Jiří KOB Kamenický Šenov C 8235 Ano Ano Ano Ano Ano 600 Kč
PZR4417 Pospíšil Jaromír UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 51994 Ano Ano Ano Ano Ano 600 Kč
BOV4901 Dvořák Vlastimil TJ Baník Ostrava OKD C 51370 Ano Ano Ano Ano Ano 800 Kč
(2)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
E4
E5
Vklad
PZR4800 Kříž Pavel UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 2023807 Ano Ano Ano Ano Ano 600 Kč
SCP4500 Rakovec Miloš OK Sparta Praha C 443066 Ano Ano Ano Ano Ano 600 Kč
(6)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
E4
E5
Vklad
SJH4201 Gřunděl Ivan SJH Jindřichův Hradec C 331289 Ano Ano Ano Ano Ano 600 Kč
SSU4302 Ostřanský Josef SK Severka Šumperk C 352304 Ano Ano Ano Ano Ano 600 Kč
SJC3601 Havlík Jaroslav Sportcentrum Jičín C 0009005225 Ano Ano Ano Ano Ano 600 Kč
MOV4101 Diener Herbert SKOB Ostrava C 51374 Ano Ano Ano Ano Ano 600 Kč
TBM4231 Dufek Jan KOS TJ Tesla Brno C 53230 Ano Ano Ano Ano Ano 800 Kč
PUL4200 Novotný František OOB USK Slavie Ústí n.L. C 205614 Ano Ano Ano Ano Ano 800 Kč
(2)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
E4
E5
Vklad
PGP3800 Attl Vladimír SK Praga C 682666 Ano Ano Ano Ano Ano 600 Kč
PHK3802 Novotný Petr OK 99 Hradec Králové C 9422 Ano Ano Ano Ano Ano 600 Kč
(38)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
E4
E5
Vklad
EKP1158 Vítová Marianne VŠTJ Ekonom Praha C 515154 Ano Ano Ano Ano Ano 400 Kč
SNA0801 Doucha Tomáš TJ START Náchod C 9616 Ano Ano Ano Ano Ano 400 Kč
TRI0600 Cienciala Filip TJ TŽ Třinec C 49382 Ano Ano Ano Ano Ano 400 Kč
74P0005 Kubisiak Tomasz (POL) SSRS 332639 Ano Ano Ano Ano Ano 400 Kč
SBR0500 Holub Mikuláš SKOB Bruntál C 416040 Ano Ano Ano Ano Ano 400 Kč
SBR0800 Holub Ivan SKOB Bruntál Ano Ano Ano Ano Ano 400 Kč
AOP0751 Kovalčíková Alena Orientační Běh Opava C 49438 Ano Ano Ano Ano Ano 0 Kč
AOP0901 Kovalčík Petr Orientační Běh Opava C 49430 Ano Ano Ano Ano Ano 0 Kč
AOP0950 Borunská Alžběta Orientační Běh Opava C 428264 Ano Ano Ano Ano Ano 0 Kč
VIV0800 Linhart Jakub GIGANT Orienteering 52689 Ne Ne Ne Ano Ne 100 Kč
VIV0801 Linhart Adam GIGANT Orienteering 52689 Ne Ne Ne Ne Ano 100 Kč
27S0800 Furucz Jonatán (SVK) Farmaceut Bratislava 406995 Ne Ne Ano Ano Ano 300 Kč
MFP0851 Hůlková Amálie Matfyz Praha C 52841 Ano Ano Ano Ano Ano 400 Kč
ZLH0802 Moskva Vojtěch OOB TJ Zlaté Hory 416097 Ano Ano Ano Ano Ano 400 Kč
KVP Kosťová Patricie Orientační oddíl SKV Praha Ne Ne Ano Ne Ano 200 Kč
KVP0001 Kosť Matyáš Orientační oddíl SKV Praha Ne Ne Ano Ne Ano 200 Kč
LPU0801 Frosch Vítek OK Lokomotiva Pardubice C 232607 Ano Ano Ano Ano Ano 400 Kč
AOP0900 Holas Štěpán Orientační Běh Opava C Ano Ano Ano Ano Ano 0 Kč
KUN0751 Ruszová Svatava TJ Sokol Kunvald 405981 Ne Ne Ano Ne Ano 200 Kč
FSP1050 Kurfürstová Marie VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C Ne Ano Ne Ano Ne 200 Kč
KAR7650 Stiborová Blanka SK Karlovice 301254 Ano Ano Ano Ano Ano 400 Kč
ABM0655 Palátová Renáta KOB ALFA Brno C 2054645 Ano Ano Ano Ano Ano 400 Kč
TZL1001 Pekárek David SKOB Zlín Ano Ano Ano Ano Ano 400 Kč
8NC0950 Vejclová Sabina VEJKUM zapůjčit Ne Ano Ne Ne Ano 260 Kč
ODR0850 Králová Hedvika SKOB Odry C 49498 Ano Ano Ano Ne Ne 300 Kč
LCE1112 Macka Sebastián OOB TJ Slovan Luhačovice C 52677 Ano Ne Ne Ne Ne 100 Kč
38S0700 Volkov Maksym (SVK) Slávia ŽU Žilina 2111798 Ano Ano Ano Ano Ano 400 Kč
38S0950 Volkova Maja (SVK) Slávia ŽU Žilina 502260 Ano Ano Ano Ano Ano 400 Kč
AOP0888 Gallo Natálie Orientační Běh Opava Ano Ano Ano Ano Ano 0 Kč
PHK7953 Valíková Saša OK 99 Hradec Králové C 553450 Ano Ano Ano Ano Ano 550 Kč
DKP0610 Machar Matěj Eda Oddíl OB Kotlářka 51793 Ano Ano Ano Ano Ano 550 Kč
ASU1017 Aleš Mikuláš Magnus Orienteering C 8875 Ne Ne Ano Ne Ne 150 Kč
ASU1077 Alešová Anna Magnus Orienteering C 765108 Ne Ne Ano Ne Ne 150 Kč
VIC0950 Vyoralová Šárka OB Vizovice C Ano Ano Ano Ne Ano 600 Kč
47P0851 Hyla Natalia (POL) LUKS Azymek Zdzieszowice 1394740 Ne Ne Ano Ano Ne 300 Kč
47P0801 Dammfeld Adam (POL) LUKS Azymek Zdzieszowice 887003 Ne Ne Ano Ano Ne 300 Kč
17G0601 Bass John (GBR) Harlequins Orienteering Club Ano Ano Ano Ano Ano 550 Kč
SOP0861 Pachmannová Iva OOB TJ Slezan Opava 232251 Ano Ano Ano Ano Ano 550 Kč
(44)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
E4
E5
Vklad
EKP8454 Vítová Markéta VŠTJ Ekonom Praha C 515125 Ano Ano Ano Ano Ano 600 Kč
UOL7850 Smékalová Jana SOB Olomouc C 2045207 Ano Ano Ano Ano Ano 600 Kč
28N6850 Granum Helsvig Marianne (NOR) Nydalens SK 449710 Ano Ano Ano Ano Ano 600 Kč
SBR5251 Sovišová Eva SKOB Bruntál C 416038 Ano Ano Ano Ano Ano 600 Kč
VIV7750 Linhartová Martina GIGANT Orienteering 52690 Ne Ano Ne Ne Ne 120 Kč
MOV6952 Vývodová Zuzana SKOB Ostrava C 2027932 Ne Ne Ano Ano Ano 360 Kč
KVP8001 Kosť Pavel Orientační oddíl SKV Praha Ne Ne Ano Ne Ne 120 Kč
KVP7350 Hůlková Gabriela Orientační oddíl SKV Praha Ne Ano Ano Ne Ne 240 Kč
KRN9999 Říhová Pavlína KOS TJ Lokomotiva Krnov 446426 Ano Ano Ano Ano Ano 600 Kč
BBM9801 Kunz Jiří BETA URSUS Orienteering C 416035 Ano Ano Ano Ano Ano 600 Kč
SKM Talafant Dan KOB Směr Kroměříž 2017677 Ano Ano Ano Ano Ano 600 Kč
ODR7450 Králová Ivana SKOB Odry C 49479 Ne Ano Ano Ne Ne 240 Kč
6YC7450 Vavříková Iveta Neregistrovaní Ne Ano Ano Ano Ano 480 Kč
AOP7750 Pannová Vendula Orientační Běh Opava C Ne Ano Ne Ne Ne 0 Kč
ODR6100 Šauman Petr SKOB Odry C 331055 Ne Ne Ano Ne Ne 120 Kč
UOL6900 Said Mahmoud SOB Olomouc C 420402 Ne Ne Ano Ano Ano 360 Kč
NNN8889 Capil Vladislav Neregistrovaní zapůjčit Ano Ano Ano Ne Ano 600 Kč
NNN8890 Capil Vojta Neregistrovaní zapůjčit Ano Ano Ano Ne Ano 600 Kč
KTA6501 Hudeček Jaroslav SK Kotnov Tábor C 416339 Ano Ano Ano Ano Ano 600 Kč
UOL9453 Jeřábková Zuzana SOB Olomouc C 361903 Ano Ano Ano Ano Ano 600 Kč
6DC1101 Bialožyt Miroslav SILVA OCamp 8789 Ano Ano Ano Ano Ano 600 Kč
6DC1102 Černohous Petr SILVA OCamp 52850 Ano Ano Ano Ano Ano 600 Kč
6DC1103 Janeček Jirka SILVA OCamp 52407 Ano Ano Ano Ano Ano 600 Kč
6DC1104 Ludka Zbyněk SILVA OCamp 0 Ano Ano Ano Ano Ano 600 Kč
6DC1105 Proboszová Zuzana SILVA OCamp 416157 Ano Ano Ano Ano Ano 600 Kč
6DC1106 Slavíčková Katka SILVA OCamp 421852 Ano Ano Ano Ano Ano 600 Kč
6DC1107 Starouš Fátor SILVA OCamp 981808 Ano Ano Ano Ano Ano 600 Kč
6DC1108 Tomášek Jiřan SILVA OCamp 52406 Ano Ano Ano Ano Ano 600 Kč
6DC1109 Trojek Jakub SILVA OCamp 8788 Ano Ano Ano Ano Ano 600 Kč
6DC1110 Vaculová Jana SILVA OCamp 0 Ano Ano Ano Ano Ano 600 Kč
6DC1111 Stanka Kyuchukova SILVA OCamp 0 Ano Ano Ano Ano Ano 600 Kč
6DC1112 Ofer Avital SILVA OCamp 0 Ano Ano Ano Ano Ano 600 Kč
6DC1113 Meir Anat SILVA OCamp 0 Ano Ano Ano Ano Ano 600 Kč
6DC1114 Ricardo Iniguez SILVA OCamp 0 Ano Ano Ano Ano Ano 600 Kč
6DC1115 Raúl Cánovas SILVA OCamp 0 Ano Ano Ano Ano Ano 600 Kč
6DC1116 José Samper SILVA OCamp 0 Ano Ano Ano Ano Ano 600 Kč
6DC1117 Room Margit SILVA OCamp 0 Ano Ano Ano Ano Ano 600 Kč
VSP0050 Lacigová Marie USK Praha C 53596 Ano Ano Ano Ano Ano 600 Kč
VIC7615 Vyoral Jan OB Vizovice C 53335 Ano Ne Ne Ne Ne 120 Kč
LCE8252 Novotná Barbora OOB TJ Slovan Luhačovice C zapůjčit Ano Ano Ano Ano Ano 750 Kč
LCE8053 Šeděnková Hana OOB TJ Slovan Luhačovice C 2020720 Ano Ne Ano Ano Ano 480 Kč
LCE7601 Walder Jiří OOB TJ Slovan Luhačovice C 232615 Ano Ano Ne Ano Ne 360 Kč
HAV7050 Vébrová Šárka OB Havířov C 896971 Ne Ne Ano Ano Ano 360 Kč
UOL Horký Jan SOB Olomouc 2060240 Ano Ano Ano Ano Ano 600 Kč
(42)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
E4
E5
Vklad
EKP7200 Vít David VŠTJ Ekonom Praha C 515003 Ano Ano Ano Ano Ano 600 Kč
SBR8051 Holubová Eva SKOB Bruntál C Ano Ano Ano Ano Ano 600 Kč
VIV Linhartová Martina GIGANT Orienteering 52690 Ano Ne Ne Ne Ne 120 Kč
MOV7751 Švidrnochová Hana SKOB Ostrava C 436438 Ne Ne Ne Ne Ano 120 Kč
NNN0099 Hanuš Jaroslav Neregistrovaní Ano Ano Ano Ano Ne 480 Kč
LLI9801 Košek Jan LOK-o Liberec C 253141 Ano Ano Ano Ano Ano 600 Kč
ABM9210 Otrusina Jan KOB ALFA Brno C 232872 Ne Ne Ano Ano Ano 360 Kč
ODR7300 Král Jiří SKOB Odry C 49326 Ano Ano Ano Ne Ne 360 Kč
LCE8560 Macková Petra OOB TJ Slovan Luhačovice C 2032130 Ne Ano Ano Ne Ano 360 Kč
21P8500 Wieszaczewski Jacek (POL) Orientop Wrocław 852702 Ne Ne Ano Ano Ano 360 Kč
AOP7545 Gallo Marek Orientační Běh Opava Ano Ano Ano Ano Ano 0 Kč
NNN8888 Gřešková Jana Neregistrovaní zapůjčit Ano Ano Ano Ne Ano 600 Kč
LME7551 Šutvajová Zuzka SK Los Mělník zapůjčit Ne Ano Ne Ne Ne 150 Kč
LME7552 Machová Petra SK Los Mělník 2056265 Ne Ano Ne Ne Ne 120 Kč
VRB7878 Peňázová Hana Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem C 2067398 Ne Ne Ano Ne Ne 120 Kč
VRB7606 Peňáz Radek Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem C 2067394 Ne Ano Ne Ne Ne 120 Kč
LPM6900 Šoupa Karel OK Lokomotiva Plzeň C 301709 Ano Ano Ano Ano Ano 600 Kč
ODR9052 Králová Kateřina SKOB Odry 49413 Ano Ano Ano Ne Ano 480 Kč
ODR9050 Oherová Petra SKOB Odry 416147 Ano Ano Ano Ne Ano 480 Kč
EKP7900 Rozkošný Karel VŠTJ Ekonom Praha C 2067964 Ne Ne Ano Ano Ano 360 Kč
EKP8155 Rozkošná Taťána VŠTJ Ekonom Praha 416049 Ne Ne Ano Ano Ano 360 Kč
6DC1118 Hladík Ladislav SILVA OCamp 0 Ano Ano Ano Ano Ano 600 Kč
6DC1119 Kašparová Iva SILVA OCamp 2032169 Ano Ano Ano Ano Ano 600 Kč
6DC1120 Kašparová Zuzka SILVA OCamp 2058520 Ano Ano Ano Ano Ano 600 Kč
6DC1121 avrátil Tomáš SILVA OCamp 920666 N Ano Ano Ano Ano Ano 600 Kč
6DC1122 Novotný Tomáš SILVA OCamp 7001234 Ano Ano Ano Ano Ano 600 Kč
6DC1123 Skyvová Kryšpína SILVA OCamp 1007548 Ano Ano Ano Ano Ano 600 Kč
6DC1124 Soldán Vladimír SILVA OCamp 2020730 Ano Ano Ano Ano Ano 600 Kč
6DC1125 Zdráhal Tomáš SILVA OCamp 0 Ano Ano Ano Ano Ano 600 Kč
6DC1126 Oded Verbin SILVA OCamp 0 Ano Ano Ano Ano Ano 600 Kč
6DC1127 Yakir Goldner SILVA OCamp 0 Ano Ano Ano Ano Ano 600 Kč
6DC1128 Oscar Hernaiz SILVA OCamp 0 Ano Ano Ano Ano Ano 600 Kč
6DC1129 Jonay Pérez SILVA OCamp 0 Ano Ano Ano Ano Ano 600 Kč
6DC1130 Antonio Hernández SILVA OCamp 0 Ano Ano Ano Ano Ano 600 Kč
6DC1131 Room Raivo SILVA OCamp 0 Ano Ano Ano Ano Ano 600 Kč
6DC1132 Jerzy Antonowicz SILVA OCamp 504405 Ano Ano Ano Ano Ano 600 Kč
6DC1133 Anna Antonowicz SILVA OCamp 895015 Ano Ano Ano Ano Ano 600 Kč
6DC1134 Shai Ram SILVA OCamp 0 Ano Ano Ano Ano Ano 600 Kč
6DC1135 Valentová Vendula SILVA OCamp 331332 Ano Ano Ano Ano Ano 600 Kč
VSP5200 Laciga Zdeněk USK Praha C 7003050 Ano Ano Ano Ano Ano 600 Kč
LTU9251 Grundmannová Hana OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 405975 Ano Ano Ano Ano Ano 600 Kč
HAV7103 Vébr Radek OB Havířov C 515066 Ne Ne Ano Ano Ano 360 Kč
celkem přihlášených: 885, vklad: 459550 Kč
* Počet přihlášek překračuje hranici, která ovlivňuje rychlost systému. Pro zobrazení možnosti editace nebo mazání u řádků přihlášek vyberte jeden klub nebo jednu kategorii.