Přihlášky závodu: Žebříček B - Čechy - přihlášky

Datum:
08.05.2014
Místo konání:
Pořadatel:
CSOS - Český svaz orientačních sportů
Kategorie:
D14B     D16B     D18B     D20B     D35B     D40B     D45B     D50B     D55B     D60B     D65B     D70B     D75B     H14B     H16B     H18B     H20B     H35B     H40B     H45B     H50B     H55B     H60B     H65B     H70B     H75B    
(46)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LTP0051 Riby Rose OOB TJ Lokomotiva Teplice B 7200323 30 Kč
NEJ0150 Nádeníčková Pavla TJ Jiskra Nejdek B 2056275 30 Kč
NEJ0151 Tokárová Regina TJ Jiskra Nejdek B 2035737 30 Kč
RIC0051 Šrámková Hana OB Říčany B 2031355 30 Kč
RIC0250 Sládečková Barbora OB Říčany B 448934 30 Kč
RIC0151 Vyhnálková Marie OB Říčany A 2019236 30 Kč
MFP0150 Šimšová Barbora Matfyz Praha B 428243 30 Kč
DOB0051 Peterová Jana KOB Dobruška A 897364 30 Kč
SJH0052 Hojná Eliška SJH Jindřichův Hradec A 442882 30 Kč
SJH0251 Kinštová Tereza SJH Jindřichův Hradec B 330596 30 Kč
SJH0252 Blažková Kateřina SJH Jindřichův Hradec B 30 Kč
DKL0151 Geislerová Aneta KOB Kladno B 2042535 30 Kč
KRL0051 Biersaková Dagmar Kometa Kralovice B 7150100 30 Kč
KRL0152 Šlechtová Tereza Kometa Kralovice B 7090701 30 Kč
DKP0250 Sanna Karin Oddíl OB Kotlářka B 7200326 30 Kč
OSN0099 Zrníková Adéla SK Orientační sporty Nové Město na Moravě B 416210 30 Kč
SRK0151 Kosová Tereza SOOB Spartak Rychnov n.Kn. A 9471 30 Kč
SRK0153 Šklíbová Veronika SOOB Spartak Rychnov n.Kn. B 425600 30 Kč
OSN0050 Nechanická Klára SK Orientační sporty Nové Město na Moravě A 52000 30 Kč
HOR0050 Rückerová Šárka TJ Jiskra Hořice B 2025352 30 Kč
TAP0051 Dědková Teodora KOB Tretra Praha B 30 Kč
STH0251 Chrástová Tereza SK Studenec B 9048 30 Kč
KAM0050 Kováříková Marie OK Kamenice B 436964 30 Kč
KAM0051 Aschermannová Karolína OK Kamenice B 232425 30 Kč
KAM0151 Škáchová Magdalena OK Kamenice B 434818 30 Kč
KAM0153 Šafková Sofie OK Kamenice B 2042545 30 Kč
SLA0051 Straková Veronika SKOB Slaný B 219276 30 Kč
STB0199 Dolejší Kateřina TJ Stadion Nový Bor B 434808 30 Kč
SJC0153 Kochová Anna Sportcentrum Jičín B 2059737 30 Kč
MLA0251 Černá Kateřina MLOK Mariánské Lázně B 416178 30 Kč
LTP0153 Matějková Zuzana OOB TJ Lokomotiva Teplice B 420419 30 Kč
DKP0151 Kalousková Marie Oddíl OB Kotlářka B 443091 30 Kč
BOR0151 Jeřábková Nina OK Jiskra Nový Bor B 1333269 30 Kč
LPU0151 Držková Berenika OK Lokomotiva Pardubice B 425545 30 Kč
LPU0050 Filipová Tereza OK Lokomotiva Pardubice B 2027245 30 Kč
LPU0051 Vojtíšková Viktorie OK Lokomotiva Pardubice B 426321 30 Kč
CHA0050 Pavlíková Markéta OK Chrastava B 436447 30 Kč
VLI0252 Martanová Elin Slavia Liberec orienteering B 2043603 30 Kč
SHK0250 Holečková Petra OK Slavia Hradec Králové B 410360 30 Kč
SHK0151 Zimová Barbora OK Slavia Hradec Králové B 2049549 30 Kč
SHK0150 Kroniková Štěpánka OK Slavia Hradec Králové B 2017683 30 Kč
SHK0051 Thýnová Nikola OK Slavia Hradec Králové A 2032191 30 Kč
TJN0151 Rydlová Adéla OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 2035701 30 Kč
TJN0251 Rydlová Magdaléna OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 2035725 30 Kč
TJN0153 Šklíbová Míša OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 2053560 30 Kč
PHK0051 Hápová Petra OK 99 Hradec Králové B 9368 30 Kč
(32)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
NEJ9950 Marešová Alexandra TJ Jiskra Nejdek B 232229 30 Kč
LLI9854 Fürstová Anna LOK-o Liberec B 2056306 30 Kč
TAP9854 Poláková Kateřina KOB Tretra Praha B 442864 30 Kč
TAP9853 Poláková Tereza KOB Tretra Praha B 442863 30 Kč
SJH9853 Dundáčková Julie SJH Jindřichův Hradec B 420443 30 Kč
KNC9950 Čiháková Barbora Sokol Kostelec n. Č. l. B 232895 30 Kč
KRL9951 Hanáková Lenka Kometa Kralovice B 7291299 30 Kč
PGP9952 Kolářová Johana SK Praga B 897346 30 Kč
ROZ9951 Voltrová Alena OK Roztoky B 438638 30 Kč
STH9953 Urbanová Markéta SK Studenec B 9997 30 Kč
KAM9950 Albrechtová Iveta OK Kamenice B 515491 30 Kč
KNC9850 Kopecká Eliška Sokol Kostelec n. Č. l. C 30 Kč
SJI9851 Petráčková Kristýna OK Jihlava B 336763 30 Kč
SJI9854 Vacková Anna OK Jihlava B 336765 30 Kč
LTP9950 Žejdlíková Karolína OOB TJ Lokomotiva Teplice B 232494 30 Kč
BOR9954 Janoušková Lucie OK Jiskra Nový Bor A 8427 30 Kč
PGP9950 Hrabánková Zuzana SK Praga B 331147 30 Kč
LPU9955 Šrenkelová Ilona OK Lokomotiva Pardubice B 246820 30 Kč
SJC9951 Zlámalová Nikola Sportcentrum Jičín C 2056287 30 Kč
VPM9852 Mikešová Adéla KOS Slavia Plzeň B 2042520 30 Kč
VPM9853 Kroupová Eliška KOS Slavia Plzeň B 2031356 30 Kč
VLI9950 Poloprutská Lucie Slavia Liberec orienteering B 49951 30 Kč
LPM9850 Kinkorová Tereza OK Lokomotiva Plzeň B 361960 30 Kč
VSP9950 Kopecká Johana USK Praha C 2021848 30 Kč
SHK9952 Malinová Apolena OK Slavia Hradec Králové B 2032162 30 Kč
TUR9999 Sokolářová Šárka OOB TJ Turnov B 411616 30 Kč
TUR9952 Thořová Markéta OOB TJ Turnov C 6886 30 Kč
KTA9951 Svobodová Jana SK Kotnov Tábor B 682657 30 Kč
PHK9999 Kubíčková Jana OK 99 Hradec Králové B 224883 30 Kč
DOR9850 Kovalčíková Taťána OK Dobříš C 2044900 30 Kč
DOR9950 Nentvichová Klára OK Dobříš B 2045314 30 Kč
SJH9852 Hojná Dominika SJH Jindřichův Hradec B 331328 30 Kč
(13)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LLI9751 Balcarová Barbora LOK-o Liberec B 434595 30 Kč
SJH9751 Parkanová Veronika SJH Jindřichův Hradec B 331244 30 Kč
SKV9653 Žandová Marcela TJ Slovan Karlovy Vary B 2058500 30 Kč
ROZ9752 Voltrová Hana OK Roztoky B 438639 30 Kč
VPM9752 Obytová Kateřina KOS Slavia Plzeň B 2042510 30 Kč
VPM9751 Hlinovská Johana KOS Slavia Plzeň B 2035166 30 Kč
VPM9753 Šafrhansová Lucie KOS Slavia Plzeň B 2060399 30 Kč
TUR9756 Kohlová Monika OOB TJ Turnov B 231929 30 Kč
TUR9758 Müller Dorothea OOB TJ Turnov B 1621997 30 Kč
TUR9755 Nejezchlebová Barbora OOB TJ Turnov B 231920 30 Kč
TUR9753 Roškotová Lucie OOB TJ Turnov B 1403414 30 Kč
TJN9750 Žuchová Daniela OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 2020749 30 Kč
PHK9654 Šádková Lucie OK 99 Hradec Králové B 224885 30 Kč
(6)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SJH9551 Kubičková Barbora SJH Jindřichův Hradec B 331719 30 Kč
LPM9451 Kuberková Lucie OK Lokomotiva Plzeň B 236985 30 Kč
SJC9552 Šmejcová Anna Sportcentrum Jičín B 9929 30 Kč
TUR9554 Hanušová Michaela OOB TJ Turnov B 411564 30 Kč
TUR9552 Nieke Patricia OOB TJ Turnov B 1210495 30 Kč
TJN9451 Lejsková Martina OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 416850 30 Kč
(14)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SLA7451 Asterová Jana SKOB Slaný C 442858 30 Kč
SRK7651 Šklíbová Jana SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 9503 30 Kč
OSN7557 Nechanická Daniela SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 51975 30 Kč
DOK7950 Synková Petra OK Doksy C 7200372 30 Kč
VCB7851 Teringlová Martina OB České Budějovice C 52113 30 Kč
VRL7552 Štreglová Andrea OOS TJ Spartak Vrchlabí C 206478 30 Kč
FSP7851 Kuželová Michaela VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 211539 30 Kč
JIL7554 Vlastníková Lucie OK Jilemnice C 2060258 30 Kč
BOR7758 Kameníková Kateřina OK Jiskra Nový Bor C 8441 30 Kč
BOR7563 Jeřábková Tereza OK Jiskra Nový Bor C 8438 30 Kč
SHK7350 Kroniková Jana OK Slavia Hradec Králové C 2049540 30 Kč
PHK7450 Chvátilová Pavlína OK 99 Hradec Králové C 9430 30 Kč
PHK7456 Samková Renáta OK 99 Hradec Králové C 9431 30 Kč
NPA7852 Tauchmanová Ivana SK LOB Nová Paka C 2060300 30 Kč
(27)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
MFP7050 Sieglová Dagmar Matfyz Praha C 443075 30 Kč
MLA7051 Bartošová Jana MLOK Mariánské Lázně C 51494 30 Kč
VRL7052 Hančová Alice OOS TJ Spartak Vrchlabí C 206480 30 Kč
DKL7050 Benešová Jaroslava KOB Kladno C 49647 30 Kč
VPM6951 Staňková Marcela KOS Slavia Plzeň C 888641 30 Kč
VAM7250 Vandasová Markéta OB Vamberk C 2053570 30 Kč
STB7499 Dolejší Lenka TJ Stadion Nový Bor C 434839 30 Kč
SRK7452 Zemánková Eva SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 9796 30 Kč
PGP7256 Přibíková Monika SK Praga C 301618 30 Kč
CHC7151 Švadlenová Ivana K.O.B. Choceň C 2011857 30 Kč
CHT7151 Švecová Iva OOB SK Chrast C 53167 30 Kč
BOR7151 Svobodová Lucie OK Jiskra Nový Bor C 8519 30 Kč
BOR7152 Koutná Olga OK Jiskra Nový Bor C 8506 30 Kč
BOR7457 Janoušková Iveta OK Jiskra Nový Bor C 8431 30 Kč
LPU6553 Čermáková Renata OK Lokomotiva Pardubice C 9310 30 Kč
LPU6859 Kaplanová Iva OK Lokomotiva Pardubice C 224882 30 Kč
LPU6052 Knapová Iva OK Lokomotiva Pardubice C 9316 30 Kč
LPU6954 Koberová Lenka OK Lokomotiva Pardubice C 9336 30 Kč
SJC7451 Škorpilová Jana Sportcentrum Jičín C 211303 30 Kč
SJC7253 Hanušová Zdena Sportcentrum Jičín C 4744 30 Kč
VLI7451 Podrábská Marie Slavia Liberec orienteering C 8307 30 Kč
VSP7256 Průšová Markéta USK Praha C 53160 30 Kč
TJN7050 Posseltová Romana OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 410359 30 Kč
TJN6051 Zuzánková Růžena OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 8256 30 Kč
PHK7051 Chaloupská Pavlína OK 99 Hradec Králové C 682334 30 Kč
PHK7153 Růžičková Kamila OK 99 Hradec Králové C 336724 30 Kč
VAM6251 Smutná Jana OB Vamberk C 9676 30 Kč
(32)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LLI6950 Fürstová Katka LOK-o Liberec C 2032126 30 Kč
MFP6850 Forstová Lenka Matfyz Praha C 410727 30 Kč
SCP6950 Tloušťová Eva OK Sparta Praha C 52114 30 Kč
PGP6751 Hasalová Jana SK Praga C 232361 30 Kč
PGP6450 Smolková Alena SK Praga C 53567 30 Kč
KNC6750 Čiháková Lenka Sokol Kostelec n. Č. l. C 51387 30 Kč
KNC6550 Komersová Jana Sokol Kostelec n. Č. l. C 52265 30 Kč
SKV6551 Žandová Marie TJ Slovan Karlovy Vary C 236486 30 Kč
SKV6751 Kubínová Jana TJ Slovan Karlovy Vary C 331089 30 Kč
ONO6750 Lisá Monika SKOB Ostrov C 682085 30 Kč
PGP6650 Slavíková Kateřina SK Praga C 51275 30 Kč
SRK6752 Kosová Michaela SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 438611 30 Kč
EKP6850 Koucká Ivana VŠTJ Ekonom Praha C 515195 30 Kč
EKP5650 Fantová Libuše VŠTJ Ekonom Praha C 51583 30 Kč
EKP6252 Pecková Ivana VŠTJ Ekonom Praha C 51601 30 Kč
STB6798 Abelová Ivana TJ Stadion Nový Bor C 682366 30 Kč
SCP6150 Kavková Dana OK Sparta Praha C 446418 30 Kč
BOR6651 Marešová Pavlína OK Jiskra Nový Bor C 8465 30 Kč
BOR6951 Rejholcová Andrea OK Jiskra Nový Bor C 2051490 30 Kč
BOR6550 Pávková Jana OK Jiskra Nový Bor C 8445 30 Kč
VAM6451 Klapalová Jana OB Vamberk C 9681 30 Kč
LPU6955 Demlová Jitka OK Lokomotiva Pardubice C 9656 30 Kč
SJC6657 Zalabová Martina Sportcentrum Jičín C 9932 30 Kč
CHA6551 Pavlíková Pavla OK Chrastava C 51533 30 Kč
CHT6654 Wurzelová Dana OOB SK Chrast C 52145 30 Kč
VSP6650 Němečková Jarmila USK Praha C 7965 30 Kč
SHK6651 Thýnová Ivana OK Slavia Hradec Králové C 2017663 30 Kč
DCE5550 Mrázová Pavla KOB Dobřichovice C 07868 30 Kč
DCE5450 Procházková Miluše KOB Dobřichovice C 51966 30 Kč
EKP6150 Bochenková Jana VŠTJ Ekonom Praha C 232174 30 Kč
DKP6750 Klašková Kateřina Oddíl OB Kotlářka C 49806 30 Kč
TJN6850 Rydlová Magda OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 7726 30 Kč
(12)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KNC6150 Havlíčková Jindra Sokol Kostelec n. Č. l. C 52259 30 Kč
LTU6451 Hindráková Martina OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2017662 30 Kč
ROZ6150 Voltrová Svatava OK Roztoky C 438643 30 Kč
PGP6352 Ježková Regina SK Praga C 51660 30 Kč
VRL6251 Vlachová Hana OOS TJ Spartak Vrchlabí C 8962 30 Kč
SJI6051 Hrstková Dana OK Jihlava C 52358 30 Kč
SJC6151 Benešová Iva Sportcentrum Jičín C 9908 30 Kč
VSP6151 Michálková Jiřina USK Praha C 51734 30 Kč
TJN6052 Večeřová Ivana OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 232618 30 Kč
PHK6151 Hejnalová Hana OK 99 Hradec Králové C 8949 30 Kč
PHK6251 Kubíčková Marcela OK 99 Hradec Králové C 9389 30 Kč
PHK5951 Panchártková Jitka OK 99 Hradec Králové C 253368 30 Kč
(19)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PGP5550 Doležalová Vlasta SK Praga C 52095 30 Kč
PGP5850 Zelená Markéta SK Praga C 51862 30 Kč
VCB5651 Hejzlarová Vladimíra OB České Budějovice C 53725 30 Kč
VRL5451 Nýdrlová Eva OOS TJ Spartak Vrchlabí C 8954 30 Kč
DKL5550 Cabrnochová Hana KOB Kladno C 53520 30 Kč
DOK5950 Nováková Pavla OK Doksy C 886256 30 Kč
EKP5750 Šedivá Miroslava VŠTJ Ekonom Praha C 51604 30 Kč
TCB5751 Pokorná Eva SK Technik České Budějovice C 52184 30 Kč
SCP5550 Jahnová Helena OK Sparta Praha C 52760 30 Kč
LPU5654 Novotná Jiřina OK Lokomotiva Pardubice C 9290 30 Kč
LPU5851 Víchová Ladislava OK Lokomotiva Pardubice C 888601 30 Kč
CHA5550 Bradnová Věra OK Chrastava C 8168 30 Kč
SHK5852 Bláhová Luba OK Slavia Hradec Králové C 9118 30 Kč
SHK5851 Gazdačková Jana OK Slavia Hradec Králové C 9117 30 Kč
DCE5650 Štrossová Jiřina KOB Dobřichovice C 07870 30 Kč
TUR5650 Konopáčová Jana OOB TJ Turnov C 8208 30 Kč
PHK5952 Balcarová Eva OK 99 Hradec Králové C 301691 30 Kč
PHK5651 Běhounová Jiřina OK 99 Hradec Králové C 9401 30 Kč
NPA5552 Nováková Jana SK LOB Nová Paka C 2060214 30 Kč
(11)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
MLA5451 Opavová Stanislava MLOK Mariánské Lázně C 7884 30 Kč
DKP5150 Stehnová Hana Oddíl OB Kotlářka C 51799 30 Kč
LBE5150 Tvrdková Eva TJ Lokomotiva Beroun C 303959 30 Kč
JIL5362 Zlesáková Vlasta OK Jilemnice C 9068 30 Kč
BOR5351 Bartoňová Marie OK Jiskra Nový Bor C 8433 30 Kč
LIT5051 Neradová Alena KOB Litvínov C 8110 30 Kč
LIT5351 Ondrůjová Anna KOB Litvínov C 336715 30 Kč
VSP5050 Dohnalová Dana USK Praha C 51645 30 Kč
TUR5150 Omová Jana OOB TJ Turnov C 2025351 30 Kč
PHK5351 Jiranová Alena OK 99 Hradec Králové C 9371 30 Kč
NPA5351 Kalibánová Jiřina SK LOB Nová Paka C 2060217 30 Kč
(6)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PGP4050 Haňkovská Jana SK Praga C 51698 30 Kč
PGP4750 Kubátová Milada SK Praga C 2067222 30 Kč
LPU4752 Kubíková Květa OK Lokomotiva Pardubice C 9247 30 Kč
CHA4650 Kašková Eva OK Chrastava C 8152 30 Kč
VLI4950 Horáčková Stanislava Slavia Liberec orienteering C 4100 30 Kč
SCP4650 Lohrová Jarmila OK Sparta Praha C 219220 30 Kč
(2)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PGP4451 Dvořáková Ladislava SK Praga C 52096 30 Kč
SLP4451 Zmeková Míla OOB Slavia Praha C 51612 30 Kč
(1)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
BOR3750 Langrová Marie OK Jiskra Nový Bor C 8542 30 Kč
(61)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VPM0204 Richtr Lukáš KOS Slavia Plzeň B 2042518 30 Kč
MFP0103 Siegl Matyáš Matfyz Praha B 7201196 30 Kč
MFP0300 Šimša Martin Matfyz Praha B 218785 30 Kč
MLA0101 Bartoš Václav MLOK Mariánské Lázně B 515060 30 Kč
LTP0104 Bílý Jakub OOB TJ Lokomotiva Teplice B 434575 30 Kč
SJH0001 Veselý Vojtěch SJH Jindřichův Hradec B 442888 30 Kč
SJH0003 Koudelka Tomáš SJH Jindřichův Hradec B 436434 30 Kč
LLI0001 Melichar Petr LOK-o Liberec B 1398996 30 Kč
LBE0000 Lejbl Ladislav TJ Lokomotiva Beroun B 887605 30 Kč
LBE0200 Lejbl Jakub TJ Lokomotiva Beroun B 887638 30 Kč
LLI0002 Bradáč Jakub LOK-o Liberec B 2032105 30 Kč
TAP0001 Dědek Matěj KOB Tretra Praha B 30 Kč
TAP0100 Měšťan Ondřej KOB Tretra Praha B 7201203 30 Kč
TAP0103 Longin Jan KOB Tretra Praha B 981814 30 Kč
PGP0101 Janovský Tomáš SK Praga B 887632 30 Kč
DOK0001 Synek Antonín OK Doksy C 2053518 30 Kč
STH0204 Urban Dominik SK Studenec B 303928 30 Kč
STH0202 Štefan Vít SK Studenec B 331617 30 Kč
KAM0100 Valášek Václav OK Kamenice B 336743 30 Kč
KAM0102 Víšek Martin OK Kamenice B 218797 30 Kč
KAM0101 Šafka Sebastian OK Kamenice B 1403413 30 Kč
KAM0104 Blaha Petr OK Kamenice B 2053550 30 Kč
KAM0105 Gajda Jan OK Kamenice B 9201064 30 Kč
KAM0201 Hankovec Hugo OK Kamenice B 436446 30 Kč
KAM0202 Škvor Adam OK Kamenice B 425596 30 Kč
DKP0205 Šubrt Matěj Oddíl OB Kotlářka B 888625 30 Kč
PZR0102 Poláček Tomáš UNITOP SKP Žďár nad Sázavou B 2052352 30 Kč
HOR0201 Rücker Jan TJ Jiskra Hořice B 2025353 30 Kč
VPM0001 Hašek Jan KOS Slavia Plzeň B 2060400 30 Kč
VPM0101 Hašek Adam KOS Slavia Plzeň C 887604 30 Kč
DKP0210 Malačka Milan Oddíl OB Kotlářka B 446345 30 Kč
CHC0101 Švadlena Michal K.O.B. Choceň B 9990101 30 Kč
BRU0006 Volák Ondřej Ulita-HOBRA Orienteering Broumov A 2011790 30 Kč
BRU0001 Rusin Jan Ulita-HOBRA Orienteering Broumov A 2032380 30 Kč
SJI0001 Čech Petr OK Jihlava B 336770 30 Kč
ROU0001 Buk Petr SKOB Roudnice nad Labem B 331503 30 Kč
ROU0103 Pohořalý Hugo SKOB Roudnice nad Labem B 2023957 30 Kč
BOR0001 Pavlovec Dan OK Jiskra Nový Bor A 4372 30 Kč
BOR0000 Mareš Vít OK Jiskra Nový Bor A 4370 30 Kč
BOR0101 Vávra Pavel OK Jiskra Nový Bor B 4369 30 Kč
LPU0004 Konvalinka Jindřich OK Lokomotiva Pardubice B 434587 30 Kč
LPU0005 Kulhavý Tadeáš OK Lokomotiva Pardubice B 2025361 30 Kč
LPU0001 Roudný Václav OK Lokomotiva Pardubice B 9884 30 Kč
LPU0002 Roudný Martin OK Lokomotiva Pardubice A 425543 30 Kč
DOK0100 Šmol David OK Doksy B 2053509 30 Kč
SJC0101 Zalaba Tomáš Sportcentrum Jičín B 2053545 30 Kč
VPM0002 Hasman Ondřej KOS Slavia Plzeň B 2042514 30 Kč
VSP0000 Semík Jakub USK Praha B 446363 30 Kč
VSP0102 Průša Kryštof USK Praha B 2020707 30 Kč
SHK0101 Langr Jan OK Slavia Hradec Králové B 51179 30 Kč
SHK0000 Tichý Radomír OK Slavia Hradec Králové B 405954 30 Kč
TJN0106 Adamec Martin OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 2045202 30 Kč
TJN0105 Budský Ondřej OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 1398985 30 Kč
TJN0006 Nagy Josef OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 2069092 30 Kč
TJN0002 Němeček Josef OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 436942 30 Kč
TJN0107 Rokos Michal OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 2027215 30 Kč
TJN0001 Šmaus Antonín OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2025357 30 Kč
PHK0202 Bárta Šimon OK 99 Hradec Králové B 9428 30 Kč
PHK0101 Metelka Ondřej OK 99 Hradec Králové B 2058465 30 Kč
PHK0001 Samek Tomáš OK 99 Hradec Králové C 410789 30 Kč
DOR0100 Janda Ondřej OK Dobříš C 2045310 30 Kč
(33)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TAP9805 Ransdorf Jakub KOB Tretra Praha B 442886 30 Kč
NEJ9800 Zieba Jakub TJ Jiskra Nejdek B 232215 30 Kč
RIC9901 Jiroušek Matyáš OB Říčany B 2031354 30 Kč
RIC9802 Kohout Matyáš OB Říčany B 2031366 30 Kč
RIC9900 Thein Filip OB Říčany B 2060270 30 Kč
MLA9802 Bartoš Vojtěch MLOK Mariánské Lázně B 2059738 30 Kč
PGP9804 Hasal Martin SK Praga B 7201194 30 Kč
FSP9801 Borovička Tomáš VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha B 888614 30 Kč
ODV9800 Ondřejček Jiří TJ Aero Odolena Voda B 361919 30 Kč
ODV9805 Novák Aleš TJ Aero Odolena Voda B 30 Kč
DKL9900 Postolka Jáchym KOB Kladno B 888621 30 Kč
STH9801 Kalenský Aleš SK Studenec B 331426 30 Kč
CTB9903 Čermák Jiří SK OB Chotěboř B 51138 30 Kč
CTB9901 Žanda Jan SK OB Chotěboř B 53200 30 Kč
STB9801 Ludvík Matyáš TJ Stadion Nový Bor B 682362 30 Kč
SJI9903 Kafka Matěj OK Jihlava B 7200364 30 Kč
ZAM9801 Lauterbach David OB TJ Sokol Žamberk B 416281 30 Kč
KUO9801 Paukert Lukáš KOB Ústí nad Orlicí B 980351 30 Kč
BOR9805 Kašpar Ludvík OK Jiskra Nový Bor B 7200544 30 Kč
BOR9802 Birnbaum Adam OK Jiskra Nový Bor B 682332 30 Kč
SJI9902 Šenkýř Matěj OK Jihlava B 2045309 30 Kč
LPU9802 Žák Jan OK Lokomotiva Pardubice B 232608 30 Kč
SJC9805 Břeň Lukáš Sportcentrum Jičín B 2059747 30 Kč
SJC9802 Doležal Vít Sportcentrum Jičín B 2060206 30 Kč
SJC9901 Macko Lukáš Sportcentrum Jičín B 2059739 30 Kč
TUR9904 Thoř Tomáš OOB TJ Turnov B 2674 30 Kč
TJN9804 Janeček Mirek OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 2027208 30 Kč
TJN9802 Michek David OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 2027247 30 Kč
TJN9801 Novák Filip OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 2027217 30 Kč
TJN9901 Novotný Marek OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 232325 30 Kč
PHK9904 Hůlek Matěj OK 99 Hradec Králové B 9831 30 Kč
PHK9901 Kavalír Jáchym OK 99 Hradec Králové B 9830 30 Kč
PHK9801 Maňák Michal OK 99 Hradec Králové B 224890 30 Kč
(16)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PGP9705 Werner Michal SK Praga B 246900 30 Kč
TAP9602 Janáč Vašek KOB Tretra Praha B 30 Kč
PGP9701 Čermák Adam SK Praga B 7200334 30 Kč
PZR9701 Nechuta David UNITOP SKP Žďár nad Sázavou B 232891 30 Kč
SJI9703 Zacha Jiří OK Jihlava B 336768 30 Kč
ROU9601 Buk Michal SKOB Roudnice nad Labem B 53537 30 Kč
DOK9601 Boskovský Vojtěch OK Doksy B 7768 30 Kč
LPU9611 Jurica Jan OK Lokomotiva Pardubice B 426320 30 Kč
LPU9609 Kaplan Martin OK Lokomotiva Pardubice B 887156 30 Kč
LPU9707 Míča Tomáš OK Lokomotiva Pardubice B 2032186 30 Kč
SJC9603 Zlámal David Sportcentrum Jičín B 2053542 30 Kč
LPM9602 Pešek Martin OK Lokomotiva Plzeň B 7200329 30 Kč
SHK9604 Trejbal Václav OK Slavia Hradec Králové B 7003034 30 Kč
LPM9702 Sova František OK Lokomotiva Plzeň B 30 Kč
TJN9700 Šmaus Jan OOB TJ Tatran Jablonec n. N. A 2067320 30 Kč
PGP9601 Landovský Jakub SK Praga B 502088 30 Kč
(12)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
STH9401 Kučera Štěpán SK Studenec B 9041 30 Kč
CHT9501 Hledík Jakub OOB SK Chrast B 53141 30 Kč
SJI9501 Koumar František OK Jihlava B 682090 30 Kč
SRK9509 Ptáček Martin SOOB Spartak Rychnov n.Kn. B 301112 30 Kč
PGP9405 Uhlíř Marek SK Praga B 331157 30 Kč
CHC9402 Sháněl Jan K.O.B. Choceň B 2053589 30 Kč
LPU9502 Deml Tomáš OK Lokomotiva Pardubice B 887928 30 Kč
LPU9405 Zelinka Jan OK Lokomotiva Pardubice B 207824 30 Kč
TUR9500 Nejman Stanislav OOB TJ Turnov B 330671 30 Kč
VLI9400 Petr Pavel Slavia Liberec orienteering B 8288 30 Kč
TJN9501 Posselt Martin OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 232512 30 Kč
TJN9500 Vaniš Ondřej OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 2027205 30 Kč
(12)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
ASU7517 Aleš David Magnus Orienteering C 515175 30 Kč
MFP7808 Král Aleš Matfyz Praha C 887613 30 Kč
DOK7800 Synek Antonín OK Doksy C 7200371 30 Kč
VRL7303 Štregl Petr OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2017676 30 Kč
CHC7502 Švadlena Pavel K.O.B. Choceň C 2011854 30 Kč
FSP7610 Kužel Tomáš VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 515098 30 Kč
BOR7611 Koutný Stanislav OK Jiskra Nový Bor C 8482 30 Kč
BOR7512 Spejchal Petr OK Jiskra Nový Bor C 8472 30 Kč
LPU7816 Václavek Jan OK Lokomotiva Pardubice C 2025376 30 Kč
SHK7704 Slovák Miroslav OK Slavia Hradec Králové C 51500 30 Kč
TJN7500 Balogh Jan OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2032176 30 Kč
NPA6705 Zikmund Zdeněk SK LOB Nová Paka C 7003002 30 Kč
(22)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PGP7203 Baldrian Petr SK Praga C 2460 30 Kč
OSN7209 Nechanický Pavel SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 51972 30 Kč
DKP7100 Šubrt Antonín Oddíl OB Kotlářka C 7201757 30 Kč
SLA7002 Straka Lukáš SKOB Slaný C 8578 30 Kč
VAM6601 Vandas Luděk OB Vamberk C 9111166 30 Kč
OSN7118 Zrník Tomáš SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 1398988 30 Kč
VPM6902 Hašek Ondřej KOS Slavia Plzeň C 995835 30 Kč
EKP6800 Pecka Jan VŠTJ Ekonom Praha C 515152 30 Kč
FSP7400 Kurfürst Pavel VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 207827 30 Kč
BOR7200 Svoboda Jan OK Jiskra Nový Bor C 8536 30 Kč
BOR7105 Jeřábek Petr OK Jiskra Nový Bor C 8439 30 Kč
BOR7409 Vácha Tomáš OK Jiskra Nový Bor C 8534 30 Kč
VAM7401 Netopil Libor OB Vamberk C 1700083 30 Kč
DOK7100 Koštejn Pavel OK Doksy C 887931 30 Kč
DOK7300 Šmol Marcel OK Doksy C 2053516 30 Kč
VSP7310 Průša Michal USK Praha C 553437 30 Kč
HOR7300 Kolář Viktor TJ Jiskra Hořice C 2049537 30 Kč
TJN7002 Novotný Dušan OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 232502 30 Kč
TJN5901 Zuzánek Zdeněk OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 8255 30 Kč
PHK7103 Chaloupský David OK 99 Hradec Králové C 682359 30 Kč
PHK7200 Chvátil Jiří OK 99 Hradec Králové C 336717 30 Kč
PHK7003 Faltejsek Pavel OK 99 Hradec Králové C 2017671 30 Kč
(31)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SLA6500 Aster Vladimír SKOB Slaný C 2045227 30 Kč
LLI6801 Fürst Aleš LOK-o Liberec C 436961 30 Kč
MLA6701 Bartoš Luděk MLOK Mariánské Lázně C 888609 30 Kč
LTP6501 Bruner Luboš OOB TJ Lokomotiva Teplice C 682114 30 Kč
LTP6805 Bílý Petr OOB TJ Lokomotiva Teplice C 51279 30 Kč
LBE6900 Lejbl Ladislav TJ Lokomotiva Beroun C 887609 30 Kč
LTP6710 Kovář Boris OOB TJ Lokomotiva Teplice C 899153 30 Kč
VPM6801 Staněk Rostislav KOS Slavia Plzeň C 886260 30 Kč
VCB6502 Teringl Radek OB České Budějovice C 8044 30 Kč
CTB6701 Žanda Jan SK OB Chotěboř C 339554 30 Kč
SJH6801 Parkan Jiří SJH Jindřichův Hradec C 51140 30 Kč
VRL6702 Hanč Jaroslav OOS TJ Spartak Vrchlabí C 438038 30 Kč
FSP6304 Šimek Tomáš VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 1403434 30 Kč
SJI6301 Petráček Aleš OK Jihlava C 53631 30 Kč
SJI6901 Vacek Milan OK Jihlava C 219243 30 Kč
DKP6901 Kalousek Jiří Oddíl OB Kotlářka C 443079 30 Kč
FSP6700 Krausz Milan VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 682118 30 Kč
BOR6501 Mareš Martin OK Jiskra Nový Bor C 8487 30 Kč
LPU6702 Kober Michal OK Lokomotiva Pardubice C 9335 30 Kč
LPU6504 Procházka Radek OK Lokomotiva Pardubice C 2060272 30 Kč
VSP5001 Uher Petr USK Praha C 51741 30 Kč
VSP6506 Hartman Aleš USK Praha C 51620 30 Kč
VSP6507 Semík Jan USK Praha C 53572 30 Kč
SHK6701 Langr Jan OK Slavia Hradec Králové C 9531 30 Kč
DKP6500 Klaška Pavel Oddíl OB Kotlářka C 8650 30 Kč
SCP6700 Šebek Martin OK Sparta Praha C 889282 30 Kč
TJN6802 Posselt Martin OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 232256 30 Kč
TJN6603 Žucha Jiří OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2017687 30 Kč
PHK6601 Kamenický Jan OK 99 Hradec Králové C 232255 30 Kč
PHK6503 Kavalír Karel OK 99 Hradec Králové C 9378 30 Kč
PHK6702 Růžička Ivan OK 99 Hradec Králové C 336760 30 Kč
(24)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
API6401 Funda Jiří OK Andante Písek C 232336 30 Kč
ONO6400 Hájek Jiří SKOB Ostrov C 682072 30 Kč
SCP6001 Hošek Ladislav OK Sparta Praha C 52115 30 Kč
LTP6102 Kovář Karel OOB TJ Lokomotiva Teplice C 682080 30 Kč
SCP6100 Vrabec Martin OK Sparta Praha C 51571 30 Kč
OSN6004 Kamenický Radan SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 9601003 30 Kč
EKP6301 Koucký Roman VŠTJ Ekonom Praha C 2035738 30 Kč
SJI6207 Bořil Petr OK Jihlava C 6607 30 Kč
PGP6301 Přibík Jan SK Praga C 51631 30 Kč
BOR6303 Pavlovec Petr OK Jiskra Nový Bor C 219203 30 Kč
BOR6400 Doškář Boris OK Jiskra Nový Bor C 8490 30 Kč
BOR6302 Krejčí Jaroslav OK Jiskra Nový Bor C 8512 30 Kč
BOR5802 Sucharda Jiří OK Jiskra Nový Bor C 51542 30 Kč
BOR6003 Dikoš Pavel OK Jiskra Nový Bor C 50000 30 Kč
LPU6301 Fencl Jiří OK Lokomotiva Pardubice C 9649 30 Kč
LPU6401 Kaplan Jan OK Lokomotiva Pardubice C 9231 30 Kč
LPU6102 Roudný Václav OK Lokomotiva Pardubice C 9277 30 Kč
OSN6005 Wurzel Břetislav SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 52146 30 Kč
VSP6201 Němeček Jan USK Praha C 682682 30 Kč
DCE6100 Pavlů Jaroslav KOB Dobřichovice C 232041 30 Kč
TUR5501 Folprecht Miroslav OOB TJ Turnov C 1550616 30 Kč
TJN6301 Schindler Jiří OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 416828 30 Kč
TJN6249 Šmaus Ivan OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 8270 30 Kč
PHK6401 Hlaváček Lubomír OK 99 Hradec Králové C 2059745 30 Kč
(27)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PCB5901 Blabla Zdeněk SKP České Budějovice C 51406 30 Kč
PGP5501 Doležal Miroslav SK Praga C 51753 30 Kč
KNC5501 Jun Drahomír Sokol Kostelec n. Č. l. C 52255 30 Kč
MLA5801 Milota Josef MLOK Mariánské Lázně C 7880 30 Kč
PGP5900 Grivalský Michal SK Praga C 52103 30 Kč
EKP5500 Šedivý Jiří VŠTJ Ekonom Praha C 682645 30 Kč
DOK5500 Novák Tom OK Doksy C 886255 30 Kč
EKP5212 Borák Stanislav VŠTJ Ekonom Praha C 2042539 30 Kč
VCB5601 Hejzlar Josef OB České Budějovice C 53728 30 Kč
EKP5800 Fanta Miroslav VŠTJ Ekonom Praha C 51147 30 Kč
STB5701 Ludvík Petr TJ Stadion Nový Bor C 682361 30 Kč
HOR5700 Škorpil Martin TJ Jiskra Hořice C 2011900 30 Kč
LPU5101 Knap Jan OK Lokomotiva Pardubice C 9328 30 Kč
LPU5905 Novotný Miroslav OK Lokomotiva Pardubice C 301183 30 Kč
LPU5408 Štěrba Pavel OK Lokomotiva Pardubice C 9301 30 Kč
LPU5801 Vícha Vladimír OK Lokomotiva Pardubice C 9228 30 Kč
SJC5801 Beneš Josef Sportcentrum Jičín C 9907 30 Kč
CHA5500 Kaška Rudolf OK Chrastava C 8167 30 Kč
SHK5801 Hausvater Karel OK Slavia Hradec Králové C 301648 30 Kč
SHK5702 Gazdačko Milan OK Slavia Hradec Králové C 410797 30 Kč
DCE5400 Jaroš Vladimír KOB Dobřichovice C 51973 30 Kč
EKP5601 Bochenek Milan VŠTJ Ekonom Praha C 51581 30 Kč
TUR5803 Konopáč Jiří OOB TJ Turnov C 8220 30 Kč
TJN5604 Novotný Otakar OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 8260 30 Kč
PHK5703 Balcar Aleš OK 99 Hradec Králové C 9354 30 Kč
PHK5701 Běhoun Pavel OK 99 Hradec Králové C 9400 30 Kč
PHK5702 Dušátko Petr OK 99 Hradec Králové C 9402 30 Kč
(18)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SCP5201 Hojný Oldřich OK Sparta Praha C 52111 30 Kč
VRL5002 Farář Jaroslav OOS TJ Spartak Vrchlabí C 9261 30 Kč
VRL5001 Štregl Tomáš OOS TJ Spartak Vrchlabí C 9001 30 Kč
DKL5400 Cabrnoch Jiří KOB Kladno C 416324 30 Kč
LBE5000 Hamáček Bohuslav TJ Lokomotiva Beroun C 411760 30 Kč
JIL5201 Erlebach Josef OK Jilemnice C 9774 30 Kč
BOR5004 Rančák Josef OK Jiskra Nový Bor C 886284 30 Kč
LIT5301 Pavlík Miroslav KOB Litvínov C 8101 30 Kč
LPU5201 Farář Václav OK Lokomotiva Pardubice C 9260 30 Kč
LPU5102 Sáňka Bedřich OK Lokomotiva Pardubice C 2032164 30 Kč
LPU5401 Klimpl Petr OK Lokomotiva Pardubice C 301633 30 Kč
CHA5400 Pavlík Milan OK Chrastava C 51231 30 Kč
VLI5000 Horáček Miroslav Slavia Liberec orienteering C 4214 30 Kč
VLI5101 Přinda Oldřich Slavia Liberec orienteering C 1302773 30 Kč
VSP5000 Hořínek Jaroslav USK Praha C 51643 30 Kč
TUR5102 Provazník Jiří OOB TJ Turnov C 1511127 30 Kč
NPA5101 Kalibán Jaroslav SK LOB Nová Paka C 2059741 30 Kč
NPA5001 Novák Karel SK LOB Nová Paka C 2060215 30 Kč
(18)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VCB4801 Rychtecký Josef OB České Budějovice C 53730 30 Kč
SCH4701 Jirásek Jaroslav TJ Skalka Cheb C 7890 30 Kč
LBE4600 Nosál Stanislav TJ Lokomotiva Beroun C 8805 30 Kč
LLI4702 Peterka Josef LOK-o Liberec C 51204 30 Kč
SCP4600 Novák Miloš OK Sparta Praha C 52299 30 Kč
VRL4901 Knobloch Jindřich OOS TJ Spartak Vrchlabí C 8999 30 Kč
SRK4702 Hrobař Rudolf SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 9798 30 Kč
SCP4700 Buriánek Jaromír OK Sparta Praha C 51562 30 Kč
SLA4700 Švec Zdeněk SKOB Slaný C 8806 30 Kč
CHC4601 Švadlena Jiří K.O.B. Choceň C 9554 30 Kč
DKP4900 Stehno Pavel Oddíl OB Kotlářka C 51760 30 Kč
TUV4701 Pospíšil Jiří SOK TJ Turnov C 8323 30 Kč
TCB4701 Pokorný Karel SK Technik České Budějovice C 301187 30 Kč
LBE4900 Tvrdek Vojtěch TJ Lokomotiva Beroun C 51283 30 Kč
JIL4701 Zlesák Zdeněk OK Jilemnice C 9066 30 Kč
LPU4501 Fridrich Jaroslav OK Lokomotiva Pardubice C 9256 30 Kč
SJC4801 Bílek Vratislav Sportcentrum Jičín C 9948 30 Kč
TUR4801 Jakubec Jindřich OOB TJ Turnov C 8351 30 Kč
(10)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SJH4201 Gřunděl Ivan SJH Jindřichův Hradec C 331289 30 Kč
MLA4401 Fišák Jan MLOK Mariánské Lázně C 7882 30 Kč
FSP4300 Čadil Jan VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 53267 30 Kč
MLA4201 Sklenář Jan MLOK Mariánské Lázně C 51611 30 Kč
ONO4201 Lisý Jan SKOB Ostrov C 301501 30 Kč
PGP4300 Suchý Karel SK Praga C 51640 30 Kč
VSP4300 Dohnal Josef USK Praha C 51743 30 Kč
SHK4001 Máslo Miroslav OK Slavia Hradec Králové C 9103 30 Kč
SLA4200 Zábranský Emil SKOB Slaný C 420425 30 Kč
PHK4101 Rychlý Rudolf OK 99 Hradec Králové C 9823 30 Kč
(13)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PGP3800 Attl Vladimír SK Praga C 682666 30 Kč
FSP3400 Hanák Milan VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 51964 30 Kč
KNC3300 Kalivoda Viktor Sokol Kostelec n. Č. l. C 52254 30 Kč
KNC3800 Kalivoda Vladimír Sokol Kostelec n. Č. l. C 52260 30 Kč
SJC3601 Havlík Jaroslav Sportcentrum Jičín C 9005225 30 Kč
VRL3601 Zemánek Bohumil OOS TJ Spartak Vrchlabí C 8963 30 Kč
SCP3300 Semorád Miloš OK Sparta Praha C 49404 30 Kč
FSP3300 Vondra Jaroslav VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 51865 30 Kč
BOR3900 Beránek Miroslav OK Jiskra Nový Bor C 4131 30 Kč
BOR3602 Mašek Pavel OK Jiskra Nový Bor C 8544 30 Kč
BOR3601 Langr Jan OK Jiskra Nový Bor C 8541 30 Kč
BOR3600 Křtěnský Jaroslav OK Jiskra Nový Bor C 4132 30 Kč
PHK3801 Mikulecký Jan OK 99 Hradec Králové C 9005137 30 Kč
celkem přihlášených: 518, vklad: 15540 Kč
* Počet přihlášek překračuje hranici, která ovlivňuje rychlost systému. Pro zobrazení možnosti editace nebo mazání u řádků přihlášek vyberte jeden klub nebo jednu kategorii.